PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال درباره کوئیک بیسیک .... بسیار مهم....

siyasiya
26-09-2005, 14:22
آیا در Quick BASIC هم میشه منو ساخت ؟ (مشابه منوهایی که در فاکس پرو میشه ساخت )
اگر کسی سورس کدشو داره بذاره...لطفا ...

** (توجه) : دوستان، اینکه من اینقدر به کوئیک بیسیک گیر دادم، علت اینه که به نظر من از نظر

امنیت برنامه نویسی خیلی خوبه. آخه برنامه های تحت ویندوز که همشون با

Resource Hacker قابل تغییرند. برنامه های FoxPro هم که با REFOX به سورس

تبدیل میشن. پس برای کسی که نمیخواد از قفل های نرم افزاری استفاده کنه، به نظر من بهترین

انخاب کوئیک بیسیک یا توربو پاسکال هستش...

=== دوستای خوب، اگر کسی جواب سئوال من رو داره، (سئوال درباره منو ساختن در کوئیک

بیسیک )، لطفا" جواب منو بده...

مرسی
سیمین ی.

Nesta
28-09-2005, 03:56
سلام سیمین جان
.چه کسی‌ گفته که زبان پاسکال یا کویک بیسیک نمی‌شه به سورس دسترسی‌ داشت .بالاخره هر زبانی‌ می‌شه یک راهی‌ براش در نظر گرفت و به سورس آن در نظر گرفت .الان فقط امنیت که مهم نیست .امنیت کار زیبا سازگار با ویندوز های جدید شی‌ گرا بودن .
شما با زبان پاسکال هیچ وقت نمیتوانید یک منو متحرک به صورت فلسه یا زیبا طراحی‌ کنید .
یا ن که شما با زبان بسیک نمیتوانید با موس در برنامه هایتان به خوبی‌ ارتباط برقرار کنید که مثلا یک pop menu عالی‌ برای برنامه درست کنید /
پس اول کارائی‌ مهم هست بد کاربر پاسند بودن برنامه .آسان کار کردن با آن برنامه بد امنیت مهم هست اگه برنامه ای کارا نباشه کار باهاش به صورت منو ساده نباشه امنیت آن دیگه به چشم نمیاد .الان کمتر کسی‌ با این زبان ها کار می‌کنه اگرم کار کنه با سی‌ بهتر می‌شه کار کرد و کلا قوی تر هست .
البته این نظر خیلی‌ از برنامه نویس ها هست که من برای شما گفتم .نظر شخصی‌ من نیست .
متشکر

siyasiya
29-09-2005, 02:50
مرسی از توضیح تو...
یه راه برای رسیدن به سورس برنامه کوئیک بیسیک بگو...!

ممنون

Nesta
29-09-2005, 03:12
سلام عذر می‌خوام شما بالا رو نگاه کنین یک راه گفته شده .
من توضیح دادم که مگه هر برنامه ای که نشه تو سورس رفت هم باید بهترین و خوب باشه؟
اصلا کارائی‌ نداره چه کاری می‌شه با اون زبان کرد .چه برنامه خوبی‌ می‌شه با کمترین کد نوشت ؟
در سورس هم به راحتی‌ می‌شه رفت .تحت داس .