PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل سخت افزاری

maxim1360
14-10-2007, 13:25
سلام خدمت دوستان عزیز

من یه نرم افزار تخصصی خارجکی دارم که قفل سخت افزاری Usb داره می خواستم ببینم راهی هست که من بدون قفل سخت افزاری ازش استفاده کنم!

ممنون می شم اگه راهنمائی کنید چون برام خیلی ضروری هستش!

ehsan30
14-10-2007, 20:12
سلام

اگر که ایرانی نیست و ساخت خارج هست و متضاد قوانین انجمن نیست

باید کرک بشه ، دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

maxim1360
15-10-2007, 07:56
خارجی بودنش که خارجکی هستش، ولی چطوری کرک بشه از چه راهی؟ از چه روشی اگه می شه بیشتر راهنمائی کنید! لطفاً

ehsan30
15-10-2007, 09:39
سلام

خارجی بودنش که خارجکی هستش، ولی چطوری کرک بشه از چه راهی؟ از چه روشی اگه می شه بیشتر راهنمائی کنید! لطفاً

لینک نرم افزار را بگذار تا دوستانی که می تونند ، دانلود کنند و روش کار کنند :20:

فقط امیدوارم که حجمش کم باشه:46:

بای

XackerX
15-10-2007, 09:41
بذار خيالتو راحت كنم . اگه طرف بلد بوده باشه خوب از قفل سخت افزاري استفاده كنه اصلا كرك نميشه !
من خودم يه قفل سخت افزاري توليد كردم . و خيلي فكر كردم كه چطوري ميشه از كركش جلوگيري كرد.

به يه راه حلهائي هم رسيدم.
بخاطر همينه كه ميگم :
اگه طرف بلد بوده باشه خوب از قفل سخت افزاري استفاده كنه اصلا كرك نميشه !

kar1591
15-10-2007, 09:45
بذار خيالتو راحت كنم . اگه طرف بلد بوده باشه خوب از قفل سخت افزاري استفاده كنه اصلا كرك نميشه !
من خودم يه قفل سخت افزاري توليد كردم . و خيلي فكر كردم كه چطوري ميشه از كركش جلوگيري كرد.

به يه راه حلهائي هم رسيدم.
بخاطر همينه كه ميگم :
اگه طرف بلد بوده باشه خوب از قفل سخت افزاري استفاده كنه اصلا كرك نميشه !

درسته عزیز

maxim1360
15-10-2007, 10:36
خدمت دوستای عزیز باید برسونم که عین همین نرم افزار کرک شده می خواستم خودم هم روش کار کنم! چون طرف حاضر نیست به فقیر بیچاره ها بده! مثل اینکه نرم افزار مال شرکته باباشه! ببخشید ها طرف اون طرف آب میگه شما تحریم هستین پشتیبانی نمیدم، هم ولایتی ما ها حاضر نیستن بدن ملت استفاده کنن!!!!

در مورد نرم افزار هم باید بگم که هم حجمش زیاده هم اینکه Dongle داره که اونو چیکار باید بکنم؟

ناوال
15-10-2007, 12:54
یعنی هیچ نام ونشانی نداره؟

mehdi_7070
15-10-2007, 16:55
به انجمن كركينگ انتقال دادم

لطفا قوانين انجمن كركينگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بخوانيد

پس از اينكه فرمت قابل قبول درخواست كرك را آماده كرديد ، اون را براي من پي ام كنيد تا تاپيك شما را باز كنم .

با تشكر ـ مهدي :)