PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید(اورژانسی)

martin_superhuman
13-10-2007, 14:55
سلام خدمت اساتید محترم
من یک مادربرد Gigabyte - P35-DS3L خریداری کردم.
مشکل من این است که پورتهای USB این مادربورد دسته و Flash Memory و کلا اون دسته از وسایل جدید رو شناسایی نمیکنه.فقط وسایل قدیمی(مثل کارت تی ویم که قدیمیه) رو شناسایی میکنه.در واقع وسایل USB 2 رو شناسایی نمیکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایورش رو هم نصب کردم.
-----------
با عوض کردن ویندوز هم درست نشد.میخوام ببینم اگه این مشکل سخت افزاریه تا برم عوضش کنم.
---------------------------------
یه سوال دیگه:
رم با باس 533 رو میشه در کنار رم با باس 667 قرار داد؟

--------------------------------

ممنون میشم اگه پاسخ بدید:11:

Hamidkhann
14-10-2007, 05:58
در مورد سوال اول مشکل از درایوره. ببین خوب تونستی نصبش کنی؟ سی دی صحیح بهت داده فروشنده؟
اگه اینطور نیست ممکنه سخت افزاری باشه. در اینصورت اگه هنوز پیچش نکردی میتونی ببری گارانتی و عوضش کنی
در مورد دوم، خیر سیستم مشکل پیدا میکنه

glc_engineer
21-10-2007, 12:02
در مورد سوال اول مشکل از درایوره. ببین خوب تونستی نصبش کنی؟ سی دی صحیح بهت داده فروشنده؟
اگه اینطور نیست ممکنه سخت افزاری باشه. در اینصورت اگه هنوز پیچش نکردی میتونی ببری گارانتی و عوضش کنی
در مورد دوم، خیر سیستم مشکل پیدا میکنه
سوال اول : برو به سايت سازنده مادربورد و چك كن ببين اين قطعه كي ساخته شده و باياس مادربوردتو چك كن ببين مال چه تاريخي است و آيا باياس جديدي براي اون اومده يا نه معمولا اين عيوب مربوط به قديمي بودن و يا باگ داشتن باياس ميباشد البته در صورتي كه شما در ويندوز ايكس پي درايور دستگاة ذگر شده و سالم بودن خود دستگاه جانبي و مشكل نداشتن خود پورت از لطحاظ سخت افزاري در مادربورد را چك كرده باشين

سوال دوم : چرا ميخواي اين كارو بكني الان رم ارزون شده و 2 تا رم با يك سرعت و يك مشخصات بگيري بهتره اما در بعضي مادربوردها اگه دوتارم با مشخصات يكسان نندازي دچار مشكل ميشن نه همشون
بستگي به چيپ اصلي مادربوردت داره كه بتونه اين عدم تطابق ها رو هماهنگ و همسرعت بكنه

javadshahvand
21-10-2007, 12:35
سلام خدمت اساتید محترم
من یک مادربرد Gigabyte - P35-DS3L خریداری کردم.
مشکل من این است که پورتهای USB این مادربورد دسته و Flash Memory و کلا اون دسته از وسایل جدید رو شناسایی نمیکنه.فقط وسایل قدیمی(مثل کارت تی ویم که قدیمیه) رو شناسایی میکنه.در واقع وسایل USB 2 رو شناسایی نمیکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایورش رو هم نصب کردم.
-----------
با عوض کردن ویندوز هم درست نشد.میخوام ببینم اگه این مشکل سخت افزاریه تا برم عوضش کنم.
---------------------------------
یه سوال دیگه:
رم با باس 533 رو میشه در کنار رم با باس 667 قرار داد؟

--------------------------------

ممنون میشم اگه پاسخ بدید:11:

بایوس مادربرد رو آپدیت کن

رم با باس 533 رو میشه در کنار رم با باس 667 قرار داد؟ میشه قرار داد بستگی به ساپورت مادربردت داره اما performance خوبی نداره چون پهنای باند 667 هم به اندازه 533 میشه

Diego
21-10-2007, 12:43
مادربرد من هم همین مدله و هیچ مشکلی نداره.