PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه ابزار استفاده شده در اين عكس رو به من بگيد؟

M.Z.Y
13-10-2007, 14:18
سلام

بچه ها مي خواستم بدونم به طور دقيق در اين عكس از چه ابزاري استفاده شده

چون مي خوام با استفاده از همين ابزارها روي عكس ديگه كار كنم و ببرم براي كلاس در دانشگاه

چون بلد نيستم خود عكس رو براتون بذارم لينك دانلود عكس رو براتون مي ذارم در ضمن اگه مي شه يكي

نحوه ي قرار دادن عكس را در تاپيك ها به من ياد بده.:31: يا علي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MV_GT500
13-10-2007, 22:37
کدوم قسمتشو منظورته ؟

M.Z.Y
13-10-2007, 22:47
مي خواستم بدونم چطوري اون سيب ها تغيير رنگ دادند از چه ابزاري استفاده شده ،عكس اون سيب چطور براق شده سيب نارنجيه ، براي طراحي حاشيه چطور؟

MV_GT500
14-10-2007, 01:37
تغیر رنگ سیبها : اول باید سیب نارنجیرو انتخاب کنی بعد ctrl+shift+i رو بزنی .حالا میتونی با رفتن به image/adjusment/hue/sataration هر جوری که دلت میخوار رنگشونو عوض کنی

سیب نارنجی : دوست عزیز سیب نارنجی اصلا براق نشده . شدید تر بودن تن رنگش باعث میشه اینطور به نظر بیاد
برای تشدید تن رنگ هم میتونی از همون آدرس بالا بری و قسمت saturation رو زیاد کنی

نویز دور تصویر : روی لایه ی اصلی راست کلیک کن و گزینه ی layer from background رو بزن .
حالا برو به این آدرس : layer/layer style/inner glow . حالا اون بالا تو قسمت blend mode گزینه ی dissolve رو بزن.کنارش رنگ مورد نظرتو انتخاب کن.حالا قسمت size رو به اندازه ی دلخواه زیاد کن ........

امیدوارم کمت کرده باشه . اگه سوالی بود بهم بگو

Maysam-BFU
14-10-2007, 19:10
ضمنا برای قرار دادن تصویر در تاپیک لینک تصویرتون رو بین دو تاگ آدرس تصویر باید قرار دهید.

M.Z.Y
14-10-2007, 19:27
ممنونم بچه ها.

TT-Graphic
18-10-2007, 02:23
سلام دوست من

قبل از هر کاری سیب رنگی انتخاب شده و inverse شده . با این عمل تمام قسمتهایی که انتخاب نشده انتخاب میشه Shift+conrol+I

بعد بوسیله image>Adjustment>gradient map vk' رنگ تصویر sepia شده

کناره های تصویرم با استفاده از پاکن وتغییر شکل دادنش به این وضع در اومده