PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پسوورد ستاپ را گم کردم

mahdi7610
13-10-2007, 10:15
سلام دوستان
خواهش می کنم یکی جواب این سوال منا بده ( خواهش می کنم ) هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده :41:

می خواستم بدونم اگه روی setup لپ تاپ های dell پسوورد گذاشته باشیم و اونا فراموش کرده باشیم چه طور می تونیم این مشکل را حل کنیم
:41:
ممنون می شم کامل جواب بدید

hashem_wolf
13-10-2007, 16:34
یک سری مستر پسورد برای همچین مواقعی هست که نسبت به مدل بایوس و دستگاه میتونید از سایت سازنده بگیرید!

soheilsos
14-10-2007, 14:03
اگه خیلی لازم داری یا خودت سخت افزاری انجام بده یا email بزن تا معرفی کنم کجا بری

K A R I M I
14-10-2007, 18:38
احتیاجی به ایمیل و این حرف ها نیست !!
دوست عزیز من این روش رو شخصا امتحان نکردم ! نگه داشته بودم واسه روز مبادا که فکر کنم قسمت شما شده ...
امتحانش کنید ببینید نتیجه می گیرید یا نه ؟
-ابتدا به پرومپت DOS برويد.

C:>
مراحل زير را دنبال كنيد:

C:> DEBUG
-O 70 2E
-O 71 0
-Q
با اينكار محتويات SETUP از جمله كلمه عبور آن ري ست مي گردد.
بعد از اينكه اينكار را انجام داديد دوباره به ست آپ بريد و به حالت پيش فرض ببريد

اگر نتیجه نگرفتید اون خط فاصله های آخر رو بزارید اول !
اگر باز هم نتیجه نگرفتید اصلا خط فاصله ها رو بردارید ...
امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

ipc110
14-10-2007, 20:14
سلام دوستان
خواهش می کنم یکی جواب این سوال منا بده ( خواهش می کنم ) هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده :41:

می خواستم بدونم اگه روی setup لپ تاپ های dell پسوورد گذاشته باشیم و اونا فراموش کرده باشیم چه طور می تونیم این مشکل را حل کنیم
:41:
ممنون می شم کامل جواب بدید

سلام
اگر لپ تاپتان پنتیوم 4 به بالا باشد که هیچ راهی برای پاک کردن پسورد آن حتی با DEBUG کردن وجود ندارد.
در لپ تاپهای جدید پسورد روی یک قطعه چیپ سخت افزاری ذخیره میشود که تنها با تعویض چیپ فوق الذکر پسورد غیرفعال میشود.
البته اگر بخواهید شاید بتوانم با کمی مکاشفه و لم های کارشناسی مشکلتان را حل کنم.

adel28
14-10-2007, 20:21
یه برنامه به اسم Clear Bios هست که واسه ریست کردن پسورد بایوز بکار میره.
من شخصا رو PC تست کردم ولی رو Labtop نه.