PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از بچه های رشته کامپیوتر در باره درس (( آز کامپیوتر))

robert
12-10-2007, 18:12
سلام دوستان
آقا اینجا کسی از بچه های هم رشته ای من (( مهندسی کامپیوتر )) پیدا میشه که بمن درباره درس آز کامپیوتر (( یه واحد بیشتر نیست )) توضیح بده و بگه تو دانشگاهشون این درس چجوری تدریس میشه ؟؟؟

تو دانشگاه ما که یارو دوسه جلسه اول رو پیچوند !!!!:31::31: و از جلسه سوم هم اومد و گفت که از جلسه بعد میریم سراغ تدریس DOS و Windows xp و نصب ویندوز و پارتیشن بندی !!!! چیزی که نود و نه درصد بچه های رشته کامپیوتر حتی قبل از ورود به دانشگاه هم بلدن !!!!:41::41:
اما نکته بدتر اینکه این همه آموزش فقط مربوط به سه چهار جلسه اول هست و از جلسات بعد از اون فقط باید بریم در باره هر نرم افزاری که دوست داشتیم تحقیق کنیم و بیایم سر کلاس تحقیق رو تحویل بدیم (( عینا مثل انشا ی دوران دبستان !!!!:31::41:))

در کنار همه اینها استاد گرامی این درس بما گفت که حتی یکبار هم درب case کامپیوتر رو برای ما باز نمیکنه و نمیگه که خیر سرمون حداقل اسم قطعات چیه !!!! چه برسه به توضیح دقیق درباره قطعات سیستم !!!:31: وقتی هم علتش رو ازش پرسیدم گفت: سخت افزار ز یاد اهمیت نداره !!! مهم نرم افزار هست !!!!:18::18::18:

حالا میخوام بدونم وضعیت تدریس این درس مسخره تو دانشگاه های شما چجوریه !!! و دوم اینکه اگر من دانشجوی سخت افزار بخوام با ساختار داخلی قطعاتی مثل هارد و سی دی رایتر دقیقا آشنا بشم چکار باید بکنم ؟؟؟
اگر تو رشته مهندسی سخت افزار اینا رو یاد نمیدن پس کجا یاد میدن ؟؟؟؟:41:

S.A.R.A
13-10-2007, 13:38
درس آز کامپیوتر برای گرایش نرم افزار معمولاً همونطوره که شما گفتین به ما هم همینطوری تدریس شده در مورد windows و نرم افزارهای سیستمی ... برای یاد گیری سخت افزار برای ما این درس به صورت اختیاری بود . برای یاد گیری سخت افزار می تونی از کتابهای آموزشی یا سی دی های آموزشی سخت افزار استفاده کنین . بهترین راه هم اینه که همزمان با این کتابها یا سی دی آموزشی به طور عملی هم کامپیوتر رو بشناسین . من از کیس کامپیوتر خودم استفاده کردم . اگه کیس کامپیوترتون پلمپ نیست این بهترین راهه البته با دقت . سخت افزار رو به طور تجربی به خوبی می تونید یاد بگیرین . البته این نظر و تجربه منه . بخش سخت افزار p30 هم می تونه به شما کمک کنه . ضمنناً می تونین با استادتون هم صحبت کنید و بگید که مبحث دیگه ایی که کمتر باهاش آشنایی دارین بهتون تدریس کنه . البته اگه قبول کنه !

mohsenyasini
04-11-2007, 09:44
ما هم ترم اولی بودیم که این درس رو به ما دادن . نفهمیدیم چی بود چی شد ؟ خدا رو شکر من 20 گرفتم.
بیشتر واسه دست گرمیه . برو حالتو بکن جوون.