PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری میشه این نوع سایه گوشه تا شده کاغذ ایجاد کرد؟

iranianet
12-10-2007, 15:40
سلام. میخواستم بدونم با چه تکنیکی میشه این نوع سایه که تو عکس میبینید ایجاد کرد. انگار یک صفحه کاغذ هست که کمی تا شده. و وسطش هم بالا نیومده. و فقط کناره ها ( و یا هر کجا رو خواستیم ) بالا اومده و سایه گذاشته شده. ممنون. اگر آموزش انگلیسی هم بود مشکلی نیست. معرفی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maysam-BFU
12-10-2007, 20:04
با استفاده از Warp ( منوی Edit > Transform > Warp ) می تونید اون حالت رو ایجاد کنید.

و برای سایه هم متونید از Blending Option بخش Drop Shadow استفاده کنید.

iranianet
12-10-2007, 20:14
با استفاده از Warp ( منوی Edit > Transform > Warp ) می تونید اون حالت رو ایجاد کنید.

و برای سایه هم متونید از Blending Option بخش Drop Shadow استفاده کنید.

ممنون ولی تا جاییکه من فهمیدم این شکل فقط به سایه مربوطه و تغییری تو فرم آبجکت نباید لازم باشه برای سایه زدن. این کاری کرده که سایه تو قسمت وسط داده نشده! از تنظیمات blend من چیزی پیدا نکردم. فکر کنم باید راه دیگه ای باشه!

Hadi_Designer
12-10-2007, 20:21
بله من هم همینطور فکر می کنم را ه دیگه ای که برای ایجاد سایه می تونه باشه ، روشی کاملا دستیه

اینکار با براش صورت می گیره ، شما می تونید یه لایه زیر لایه ی کاغذ ایجاد کنید و بعد با براشی که Opacity به

میزان 50% یاکمتر داره در گوشه های کار سایه ایجاد کنید و این طور نشون بدید که انگار از گوشه ها تا شده .

هرچی سایه به مرکز نزدیک باشه تا شدگی بیشتری رو القا می کنه .

متشکرم .

Maysam-BFU
12-10-2007, 23:08
بله ، فکر می کنم روش دستی بهتر باشه !

iranianet
13-10-2007, 11:10
دوستان میشه بصورت دستی انجامش بدید شبیه بالایی و آموزش رو هم بذارید اینجا. ممنون.

Saeed kmss-D
13-10-2007, 11:46
شما بايد وارد blending Options بشي و drop Shadow رو فعال كني و با زاويه 90 و تنظيمات دلخواه ok كني.
حالا شما يه عكس داري كه در زير سايه داره ،
در ادامه بايد به منوي Layer > Layer Style > Create Layer بري.
با اينكار سايه در يه لايه جديد قرار ميگريه! حالا فقط كافيه با ابزار پاك كن ، با سايز تقريبا بزرگ و قلم نرم قسمت ها وسط رو پاك كني:

موفق باشي♥♥♥

iranianet
13-10-2007, 15:42
شما بايد وارد blending Options بشي و drop Shadow رو فعال كني و با زاويه 90 و تنظيمات دلخواه ok كني.
حالا شما يه عكس داري كه در زير سايه داره ،
در ادامه بايد به منوي Layer > Layer Style > Create Layer بري.
با اينكار سايه در يه لايه جديد قرار ميگريه! حالا فقط كافيه با ابزار پاك كن ، با سايز تقريبا بزرگ و قلم نرم قسمت ها وسط رو پاك كني:

موفق باشي♥♥♥

آقا این پی سی ورلد چرا آیکون تشکر نداره!؟ ایول آق سعید. ممنون از راهنماییت. شدنیه. یه کمی حوصله برای تنظیم سایه تمیزتر لازم داره فقط.
مرسی
این هم یه نمونه که با کمک این آموزش درست کردم: