PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ موبایل های تلویزیون دار

صفحه ها : [1] 2

morteza_m2n
04-09-2007, 13:14
سلام دوستان لطفا هر سوالي راجه به گوشيهاي تلويزيون دار داشتيد اينجا مطرح كنين.

اطلاعات مختر در مورد اين نوع گوشيها:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

معرفي اين گوشيها:
دوست من میخواد یه tv موبایل بگیره میخواستم بدونم برنامه و بازی میخوره؟ چون صفحش خیلی بزرگه پرسیدم همچنین سیمبیانش چیه؟ جاوا هم داره؟ ممنون

seyyedi
04-09-2007, 14:51
دوستان سلام
نمی دونم که بازی دارن یا نه ولی معمولا سیستم عامل خاص و شناخته شده ای ندارن که بشه براش برنامه گیر آورد
جاوا ههم شاید بعضی ههاشون ساپورت کنن

morteza_m2n
05-09-2007, 10:33
دوستان سلام
نمی دونم که بازی دارن یا نه ولی معمولا سیستم عامل خاص و شناخته شده ای ندارن که بشه براش برنامه گیر آورد
جاوا ههم شاید بعضی ههاشون ساپورت کنن
ممنون ولی اینا رو که خودمم میدونم
هر کی اطلا عات کامل داره بده که خیلی ضروریه:46:

foadm
05-09-2007, 13:47
بله اگه دوستان توضیح بدن خیلی خوبه .

شنیدم که 2 تا سیم کارت می خوره ؟؟ میشه توضیح بدین ؟

pillx
05-09-2007, 13:54
بله برنامه كه ميخورن
2 سيم كارت هم قبول ميكنند
ولي اكثرا چيني هستند و زياد عمرشون دوام نمياره

M.etallic.A
05-09-2007, 15:10
----- تلویزیون داره و تلویزیون رو نشون میده. دو تا سیم کارت میخوره. تاچ اسکرینه. صفحه 65 هزار رنگ داره. سیمبین نیست مطمئنم. در مورد اینکه جاوا رو هم ساپورت میکنه یا نه چیزی نمیدونم

aslanaslan
05-09-2007, 16:14
----- تلویزیون داره و تلویزیون رو نشون میده. دو تا سیم کارت میخوره. تاچ اسکرینه. صفحه 65 هزار رنگ داره. سیمبین نیست مطمئنم. در مورد اینکه جاوا رو هم ساپورت میکنه یا نه چیزی نمیدونم
تایید میگه=100%

morteza_m2n
05-09-2007, 16:53
مثل اینکه اطلاعات خودم از شماها بیشتره:41:

joopiter
06-09-2007, 09:32
بله برنامه كه ميخورن
2 سيم كارت هم قبول ميكنند
ولي اكثرا چيني هستند و زياد عمرشون دوام نمياره

ميشه بفرمائيد چه نوع برنامه‌اي روش ريخت؟ من از اين مدل گوشيها دارم ولي هر نوع فايلي (jar , ...)رو كه مي‌ريزم روش ناشناخته مي‌دونه.

M.etallic.A
06-09-2007, 11:01
دوست عزیز فکر نکنم بشه برنامه های جاوا روش نصب کرد. این گوشی ها سیستم عامل مخصوص خودشون رو دارن. برنامه ها و بازیهای مخصوصی رو هم ساپورت میکنن. متاسفانه اطلاعات بیشتری ندارم ولی اگه تو اینترنت سرچ کنی میتونی پیدا کنی.

NINTENDO_DS
06-09-2007, 11:14
من خودم Baizhao 1000 دارم خيلي عاليه فقط بديش اينه كه بلوتوث نداره رم ميخوره 250 بدون گارانتيشه و 260 با گارانتي ساخت چينه و راحت 8 كانال تلويزيون رو مي گيره طبق گفته فروشنده عمرش مثل عمر پي 990 سونمي اريكسونه
در كل خيلي گوشي خوبيه

NINTENDO_DS
06-09-2007, 11:15
مدل ديگش 290 تومنه بدون گارانتي و 300 با گارانتي كه 2 تا دوربين و 2 تا سيم كارت ميخوره و بلوتوث هم داره ظاهرش خيلي قشنگه

morteza_m2n
06-09-2007, 16:16
مدل ديگش 290 تومنه بدون گارانتي و 300 با گارانتي كه 2 تا دوربين و 2 تا سيم كارت ميخوره و بلوتوث هم داره ظاهرش خيلي قشنگه
ممنون
پیشنهاد شما چیه؟ این گوشی رو بگیریم؟:46:

arash_zp
07-09-2007, 03:35
به نظر من بهتره صبر كني تا يه برند معتبر از اين مدل گوشيها بزنه . البته اگه خيلي مصري كه اين مدل گوشي بخري.
در غير اين صورت من يكي خريد اين گوشي هايي رو كه امتحانشونو پس ندادن رو توصيه نميكنم
تازه هيچ ماستبندي نميگه ماست من ترشه :31:

Siemens!
07-09-2007, 03:47
نگییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یر

arash_zp
07-09-2007, 04:53
نگییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت اينه كه من زيادي گير ندم يا ............. ؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza_m2n
07-09-2007, 18:20
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت اينه كه من زيادي گير ندم يا ............. ؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزیز با من بودن منظورشون این بود که گوشی رو نگیر
از همه ی دوستان ممنون که راهنمایی کردن من به این نتیجه رسیدم که نگیرم.

M.etallic.A
07-09-2007, 23:21
به نظر من بهتره صبر كني تا يه برند معتبر از اين مدل گوشيها بزنه . البته اگه خيلي مصري كه اين مدل گوشي بخري.
در غير اين صورت من يكي خريد اين گوشي هايي رو كه امتحانشونو پس ندادن رو توصيه نميكنم
تازه هيچ ماستبندي نميگه ماست من ترشه :31:

مطمئن باشید اگر نوکیا یا سونی اریکسون و یا بقول شما به برند معتبری چنین گوشی رو با چنین امکاناتی تولید کنه قیمتش چندین برابر قیمت این گوشی خواهد بود. واقعا دمه چین گرم با این تکنولوژی که داره روی همه رو کم کرده.

Pouriaqazvin
08-09-2007, 00:26
مطمئن باشید اگر نوکیا یا سونی اریکسون و یا بقول شما به برند معتبری چنین گوشی رو با چنین امکاناتی تولید کنه قیمتش چندین برابر قیمت این گوشی خواهد بود. واقعا دمه چین گرم با این تکنولوژی که داره روی همه رو کم کرده.
هیچ ارزانی بیعلت نیست به هر حال اگه شما علاقه زیادی به خرید این گوشی های یک بار مصرف دارید میتونید بخرید انتخاب با شماست

arash_zp
08-09-2007, 01:30
هیچ ارزانی بیعلت نیست به هر حال اگه شما علاقه زیادی به خرید این گوشی های یک بار مصرف دارید میتونید بخرید انتخاب با شماست
حرف اين همشهري هم تائيد ميشه .
يه چيز كاملا منطقي .

M.etallic.A
08-09-2007, 12:37
اینکه بگی یکبار مصرف بدون اینکه خودت امتحان کرده باشی حرف درستی نیست.به هر حال من فقط اینو میدونم که شرکتها پر مدعایی مثل نوکیا و بقیه اگر میتونستن یه گوشی تولید کنن که توش tv reciever باشه اینقدر تبلیغات میکردن روش که پدر ملت رو در میاوردن و با قیمت هنگفتی میفروختن .... دنیا دنیای تبلیغاته...

arash_zp
08-09-2007, 14:24
اینکه بگی یکبار مصرف بدون اینکه خودت امتحان کرده باشی حرف درستی نیست.به هر حال من فقط اینو میدونم که شرکتها پر مدعایی مثل نوکیا و بقیه اگر میتونستن یه گوشی تولید کنن که توش tv reciever باشه اینقدر تبلیغات میکردن روش که پدر ملت رو در میاوردن و با قیمت هنگفتی میفروختن .... دنیا دنیای تبلیغاته...

بله درسته
نميدونم چرا ولي به نظر من 3310 شرف داره به يه بهترين اين گوشي ها .

NINTENDO_DS
08-09-2007, 14:46
والا نوکیا ان92 رو داره برای تلویزیون
ولی من در کل از این گوشی راضیم و به جرات میتونم بگم که بهترین کیفیت صدای استریو رو در بین گوشی های داخل ایران این گوشی داره اگر سایت هم برای مشخصاتش میخواین آدرس بدم

R@R#M@N
08-09-2007, 15:26
البته ن77 هم هست که ماهواره رو هم میگیره
چون --- داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.etallic.A
08-09-2007, 16:14
من n77 و n92 میدم دست شما اگه تونستید تو ایران 5 تا کانال که خوبه یه دونه کانال تلوزیون رو بگیرید من هر دو تا رو هدیه میکنم بهتون. اون ----s و ----h که رو این گوشی ها هست از طریق اپراتور تصاویر تلویزیون و ماهواره رو میگیره ولی این گوشی tv-mobile خودش ----- داره...

NINTENDO_DS
08-09-2007, 17:16
آره موافقم منم شنیدم گرفتن تلویزیون با ان92 خیلی مشکله ولی ان77 رو نمیدونم

R@R#M@N
08-09-2007, 17:40
من n77 و n92 میدم دست شما اگه تونستید تو ایران 5 تا کانال که خوبه یه دونه کانال تلوزیون رو بگیرید من هر دو تا رو هدیه میکنم بهتون. اون ----s و ----h که رو این گوشی ها هست از طریق اپراتور تصاویر تلویزیون و ماهواره رو میگیره ولی این گوشی tv-mobile خودش ----- داره...
داداش --- مخفف digital video boardcasting هست که میتونه کانال های ماهواره ای رو بصورت توپ (عین ماهواره) بگیره
حالا تلویزیون ایران به صورت آنالوگ هست و فکر نکنم بتونه دریافت بشه

NINTENDO_DS
08-09-2007, 18:02
ولی این چینی ها آنالوگ رو می گیره ولی خب ماهواره یک چیز دیگه است و فکر نکنم گوشی با ماهواره بیاد ایران

M.etallic.A
08-09-2007, 22:42
داداش --- مخفف digital video boardcasting هست که میتونه کانال های ماهواره ای رو بصورت توپ (عین ماهواره) بگیره
حالا تلویزیون ایران به صورت آنالوگ هست و فکر نکنم بتونه دریافت بشه

نه دوست من... کی گفته میتونه کانالهای ماهواره رو بگیره ؟
ببین همونطوری که از اسمش پیداست تصاویر تلویزیونی و یا هر ویدئو دیگه ای رو به صورت دیجیتالی از لاین مخصوص دیتا که اپراتور در نظر گرفته دریافت میکنه.

pillx
08-09-2007, 22:51
حالا به نظرتون چطوره بگیریم؟؟
من رفتم تو شک

vafa1353
08-09-2007, 23:59
حالا به نظرتون چطوره بگیریم؟؟
من رفتم تو شک

من حدود 1 سال پيش يك گوشي پاناسونيك x800 چيني خريدم كه از نظر زيبايي در بين گوشيهاي روز آن زما تك بود و داراي سيمبين 6 و كيفيت ال سي دي فوق العاده كه هر كس ميديد كفش ميبريد.و از نظر اسم هم كه پاناسونيك كم اسمي نبو ولي در واقع فقط خودم ميدونستم كه بعد از يك هفته دم به ساعت هنگ ميكرد و تند تند شارژ تموم ميكرد تا جايي كه هر جا ميرسيدم دنبار پريز برق بودم و بعد از 1 ماه ديگر كارش به جايي رسيد كه تا زنگ ميخورد ري استارت ميشد.و كم كم باطري اون خراب شد و يك سالي هست كه دنبال باطري اون ميگردم ولي عمرا پيدا نكردم.خلاصه كه به جايي رسيد كه گوشي كه برام 320 تموم شده بود رو كنار گذاشتم و 1100 قديميم رو كه سگش شرف داره به صدتا گوشي چيني دوباره دست گرفتم.تازه يادم رفت كه بگم كيفيت دوربين و فيلم برداري صفر بود.و هفته پيش با كلي دنگ و فنگ از دم قصط فروختمش 180 اونم به فاميل كه مطمئنم بعد يك ماه اونم پس مياره.
حالا ديگه فكر كنم همتون بدونيد كه اين گوشيهاي جذاب چيني چطور گوشيهايي هستن..خود دانيد اگه پولتون زيادي كرده بسم ا... :41::18::31:

arash_zp
09-09-2007, 01:04
مصداقي از نتيجه خريدن گوشي هاي ( شايد بشه گفت بي در و پيكر )

NINTENDO_DS
09-09-2007, 23:26
man keyboardam kharab shode farsi type nemikone sorry
vafa jan to oon moghe ehtemalan hichi az panasonic nemidoonesti rafti behet andakhtanvagarne panasonic hata behtar az samsung gooshi misaze
arash jan shoma nakhar aziz kasi majbooret nakarde boro nokia chini bekhaar be esme finlandi
az nazare charge man tv mobile ro ba p990 moghayese kardam 2 barabar behtare
baizhao ham mobile misaze ham mp3 player va cetc ham bozorgtarin gooshi saze china hast mikhai address bedam beri bebini

alfa24nano
13-09-2007, 02:09
اولین بار TV Mobile را 2 ماه پیش پشت ویترین یکی از فروشگاه های پاساژ علائدین (بزرگترین بازار گوشی تلفن همراه در ایران ) دیدم . شکل ظاهری گوشی توجهم رو جلب کرد ، در ابتدا فکر کردم با یک گوشی فوق العاده قیمت بالا و پیشرفته روبرو هستم اما وقتی مارک TV Mobile رو روی قسمت بالای گوشی دیدم و بعد از پرستش قیمت و تحقیقات متوجه شدم که این طور نیست و قیمت پایینی داره و از مارک های معروف بازار نیست .

بعد از مدتی یکی از آشنایان یکی از گوشی ها رو خردیداری کرد و من بیشتر با گوشی ها آشنا شدم و تجربه خودم از ارتباط با گوشی و اطلاعتی که دارم رو در اختیار شما قرار می دهم .

این چند مدل گوشی های tv mobile به نام کشور کره تولید شده اند و هیچ کس از سازنده و پشتیان آنها اطلاع درستی ندارد (البته چین را می توان 95 درصد به عنوان کشور سازنده نام برد). در ضمن در ایران گارانتی ندارد و ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که هرگز گوشی درست نشود .

برای اولین بار که وقتی tv mobile را در دستتان می گیرید متوجه می شوید که وزن کم گوشی با اندازه ی آن تناسب ندارد .

امکاناتی که این گوشی ها ادعا دارند بشرح زیر است :

1- داشتن قطعه ای بنام tv tunner برای دریافت شبکه های تلوزیونی آنالوگ

2- دارای دو اسلات ورودی سیم کارت و استفاده همزمان از دو شبکه یا دو شماره متفاوت

3- کابل خروجی برای tv و دیدن فیلم های گوشی روی تلوزیون (با دو کیفیت PAL,NTSC)

صفحه گوشی به صورت لمسی طراحی شده و در ابتدا بیننده را جذب می کند و بیننده فکر می کند با یک اسمارت فون یا پاکت پی سی طرف است ، اما این طور نیست . صفحه لمسی گوشی کاملا معیار تجاری دارد و این گوشی می توانست بدون صفحه لمسی باشد و هیچ مشکلی پیش نمی آورد زیرا یکی کیبرو و جوی استیک کامل در زیر LCD قرار دارد .

اگر ندانید که گوشی دارای قلم است پیدا کردن آن برای شما حتما سخت خواهد بود زیرا :

قلم گوشی و آنتن گیرنده آنالوگ تقریبا یکی است و با کشیدم قلم گوشی به آنتن تلوزیون می رسید !

نرم افراز برای TV mobile را خود این شرکت نا معلوم طراحی کرده و هنوز اسمی برایش پیدا نکرده اند ... و به هیچ وجه نمی توان آن را با ویندوز موبایل (Windows Mobile)شرکت ماکروسافت مقایسه کرد . ویندوز موبایل نرم افزار یا سیستم عاملی است که روی پاکت پی سی ها از جمله (i-mate,htc,Everex,…) نصب شده است و کارایی فوق العاده دارد .

ال سی دیه گوشی کیفیت و سرعت انتقال خوبی دارد اما منوی های گوشی و خود نرم افزار از گرافیک پایینی برخوردار هستند .

اکثر امکانات روی گوشی وجود داره ولی کاربری آن بسیار پایین است مثلا امکان WIFI در گوشی وجود دارد ولی به دلیل نوع نرم افزار تقریبا غیر قابل استفاده است .

قیمت گوشی های tv mobile تقریبا در حدود 250 هزار تومان است و از این لحاظ در نوع گوشی های متوسط بازار قرار دارد و به سرعت تعداد خرید آنها افزایش پیدا کرده است .

تونر پخش تلوزیون : یکی از آرزو های همه ی کاربران موبایل این بوده تا بتوانند شبکه های تلوزیون را روی موبایل دریافت کنند و تونر قرارداده شده در این گوشی ها این کار را انجام می دهد ، البته فقط برای شبکه های محلی و آنالوگ مانند شبکه های ایرانی . وقتی صحبت از Tv روی موبایل می شود اولین چیزی که به ذهن کاربر می رسد این است که می تواند هر موقع که خواست به مدت طولانی با کیفیت خوب شبکه ها را مشاهده کند اما این طور نیست . و چند عامل مهم کاربر را از دیدن تلوزیون روی موبایلش پشیمان می کند . از جمله :

1- آنتن گوشی بسیار ضعیف عمل می کند و همیشه کیفیت خوبی را نخواهد داد حتی اکثر اوقات نیاز به یک تقویت کننده از جنس آلومینویم دارد تا کیفیت بهتری را رائه دهد .

2- LCD یعد از 5 یا 6 دقیقا شدیدا داغ می کند و حس عجیبی به کاربر می دهد . البته این فقط در هنگام تلوزیون نیست و در هنگام پخش هر فایل تصویری همین مشکل وجود دارد .

3- اگر شما در حدود 20 تا 30 دقیقه تلوزیون تماشا کنید دیگر ذخیزه باطری ای وجود ندارد تا کارهای دیگری با گوشی تان انجام دهید ، و خلاصه این که باطری شما همیشه مقدار کمی ذخیره دارد و هر لحظه امکان خاموش شدن گوشی وجود دارد و این ریسک بزرگی است برای کسانی که از موبایل برای کارهای مهم استفاده می کنند .

لازم به ذکر است که تلوزیون ایران هر چند در لیست کشور های منوی گوشی وجود ندارد ولی اکثر شبکه های قابل دسترس هستند البته با شرایط ذکر شده .

به طور خلاصه یکی دیگر از ترفند های تبلیغاتی و تجاری شرکت سازنده همین TV tunner است .

دوربین گوشی :

دوربین 2 مگاپیکسی ای که در این گوشی یا گوشی ها وجود دارد کیفیت متوسطی دارند و در نرم افزار نیز انواع حالت های عکاسی و کیفیت ها قرار داده شده .

کیفیت صدا :

یکی از مولفه هایی که در خرید گوشی توسط یک شخص مد نظر قرار می گیرید درجه صدای گوشی است و این که صدا چقدر بلندی دارد ، اما نباید به بلندی صدا توجه داشت معیاری که در tv mobile هم وجود دارد و فقط باید نوع صدا و کیفیت خروجی باید مورد بررسی قرار گیرد . گرچه Tv mobile صدایی در حد یا کمی پایین تر از k750 دارا است اما اسپیکر آن کیفیت مطلوبی ندارد و گاهی اوقات در شلوغی ها به طور قطع حس نمی شود .

نصب برنامه روی TV Mobile :

اصلا به فکر این کار نباشید هرچند اگر خواستید این کار را بکنید هم نمی توانید زیرا برنامه وجود ندارد تا روی آن نصب کنید !!

در نتیجه باید گفت همیشه گوشی ای را انتخاب کنید که از تک تک اجزا و امکانات آن باخبر باشید و به جزئیات بیشتر توجه کنید .

متاسفانه در گوگل عکسی از این گوشی پیدا نکردم ولی اگر مایل به دیدن آن هستید به بازار علائدین مراجعه کنید !

NINTENDO_DS
15-09-2007, 17:07
برادر من به دوستان هم گفتم بنده ديروز با شركت سازنده حرف زدم البته تي وي موبايل 3 مارك مختلف داره
Baizhao
Cect
Nokla
من با اولي حرف زدم و اطمينان داد كه كيفيت گوشي عاليه
دوربينش هم مثل دوربين 6131 نوكياست دقيقا همونه و 1 مگاپيكسله
بلندي صداش نويز نداره و نسبت به گوشي سوني اريكسون ويبره اش قويتره
آنتنش واقعا قويه به طوري كه من بدون اينكه آنتن رو بيرون بكشم تمام كانال ها رو شفاف نشون مي ده

mmssattaarr
19-09-2007, 13:53
اولین بار TV Mobile را 2 ماه پیش پشت ویترین یکی از فروشگاه های پاساژ علائدین (بزرگترین بازار گوشی تلفن همراه در ایران ) دیدم . شکل ظاهری گوشی توجهم رو جلب کرد ، در ابتدا فکر کردم با یک گوشی فوق العاده قیمت بالا و پیشرفته روبرو هستم اما وقتی مارک TV Mobile رو روی قسمت بالای گوشی دیدم و بعد از پرستش قیمت و تحقیقات متوجه شدم که این طور نیست و قیمت پایینی داره و از مارک های معروف بازار نیست .

بعد از مدتی یکی از آشنایان یکی از گوشی ها رو خردیداری کرد و من بیشتر با گوشی ها آشنا شدم و تجربه خودم از ارتباط با گوشی و اطلاعتی که دارم رو در اختیار شما قرار می دهم .

این چند مدل گوشی های tv mobile به نام کشور کره تولید شده اند و هیچ کس از سازنده و پشتیان آنها اطلاع درستی ندارد (البته چین را می توان 95 درصد به عنوان کشور سازنده نام برد). در ضمن در ایران گارانتی ندارد و ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که هرگز گوشی درست نشود .

برای اولین بار که وقتی tv mobile را در دستتان می گیرید متوجه می شوید که وزن کم گوشی با اندازه ی آن تناسب ندارد .

امکاناتی که این گوشی ها ادعا دارند بشرح زیر است :

1- داشتن قطعه ای بنام tv tunner برای دریافت شبکه های تلوزیونی آنالوگ

2- دارای دو اسلات ورودی سیم کارت و استفاده همزمان از دو شبکه یا دو شماره متفاوت

3- کابل خروجی برای tv و دیدن فیلم های گوشی روی تلوزیون (با دو کیفیت PAL,NTSC)

صفحه گوشی به صورت لمسی طراحی شده و در ابتدا بیننده را جذب می کند و بیننده فکر می کند با یک اسمارت فون یا پاکت پی سی طرف است ، اما این طور نیست . صفحه لمسی گوشی کاملا معیار تجاری دارد و این گوشی می توانست بدون صفحه لمسی باشد و هیچ مشکلی پیش نمی آورد زیرا یکی کیبرو و جوی استیک کامل در زیر LCD قرار دارد .

اگر ندانید که گوشی دارای قلم است پیدا کردن آن برای شما حتما سخت خواهد بود زیرا :

قلم گوشی و آنتن گیرنده آنالوگ تقریبا یکی است و با کشیدم قلم گوشی به آنتن تلوزیون می رسید !

نرم افراز برای TV mobile را خود این شرکت نا معلوم طراحی کرده و هنوز اسمی برایش پیدا نکرده اند ... و به هیچ وجه نمی توان آن را با ویندوز موبایل (Windows Mobile)شرکت ماکروسافت مقایسه کرد . ویندوز موبایل نرم افزار یا سیستم عاملی است که روی پاکت پی سی ها از جمله (i-mate,htc,Everex,…) نصب شده است و کارایی فوق العاده دارد .

ال سی دیه گوشی کیفیت و سرعت انتقال خوبی دارد اما منوی های گوشی و خود نرم افزار از گرافیک پایینی برخوردار هستند .

اکثر امکانات روی گوشی وجود داره ولی کاربری آن بسیار پایین است مثلا امکان WIFI در گوشی وجود دارد ولی به دلیل نوع نرم افزار تقریبا غیر قابل استفاده است .

قیمت گوشی های tv mobile تقریبا در حدود 250 هزار تومان است و از این لحاظ در نوع گوشی های متوسط بازار قرار دارد و به سرعت تعداد خرید آنها افزایش پیدا کرده است .

تونر پخش تلوزیون : یکی از آرزو های همه ی کاربران موبایل این بوده تا بتوانند شبکه های تلوزیون را روی موبایل دریافت کنند و تونر قرارداده شده در این گوشی ها این کار را انجام می دهد ، البته فقط برای شبکه های محلی و آنالوگ مانند شبکه های ایرانی . وقتی صحبت از Tv روی موبایل می شود اولین چیزی که به ذهن کاربر می رسد این است که می تواند هر موقع که خواست به مدت طولانی با کیفیت خوب شبکه ها را مشاهده کند اما این طور نیست . و چند عامل مهم کاربر را از دیدن تلوزیون روی موبایلش پشیمان می کند . از جمله :

1- آنتن گوشی بسیار ضعیف عمل می کند و همیشه کیفیت خوبی را نخواهد داد حتی اکثر اوقات نیاز به یک تقویت کننده از جنس آلومینویم دارد تا کیفیت بهتری را رائه دهد .

2- LCD یعد از 5 یا 6 دقیقا شدیدا داغ می کند و حس عجیبی به کاربر می دهد . البته این فقط در هنگام تلوزیون نیست و در هنگام پخش هر فایل تصویری همین مشکل وجود دارد .

3- اگر شما در حدود 20 تا 30 دقیقه تلوزیون تماشا کنید دیگر ذخیزه باطری ای وجود ندارد تا کارهای دیگری با گوشی تان انجام دهید ، و خلاصه این که باطری شما همیشه مقدار کمی ذخیره دارد و هر لحظه امکان خاموش شدن گوشی وجود دارد و این ریسک بزرگی است برای کسانی که از موبایل برای کارهای مهم استفاده می کنند .

لازم به ذکر است که تلوزیون ایران هر چند در لیست کشور های منوی گوشی وجود ندارد ولی اکثر شبکه های قابل دسترس هستند البته با شرایط ذکر شده .

به طور خلاصه یکی دیگر از ترفند های تبلیغاتی و تجاری شرکت سازنده همین TV tunner است .

دوربین گوشی :

دوربین 2 مگاپیکسی ای که در این گوشی یا گوشی ها وجود دارد کیفیت متوسطی دارند و در نرم افزار نیز انواع حالت های عکاسی و کیفیت ها قرار داده شده .

کیفیت صدا :

یکی از مولفه هایی که در خرید گوشی توسط یک شخص مد نظر قرار می گیرید درجه صدای گوشی است و این که صدا چقدر بلندی دارد ، اما نباید به بلندی صدا توجه داشت معیاری که در tv mobile هم وجود دارد و فقط باید نوع صدا و کیفیت خروجی باید مورد بررسی قرار گیرد . گرچه Tv mobile صدایی در حد یا کمی پایین تر از k750 دارا است اما اسپیکر آن کیفیت مطلوبی ندارد و گاهی اوقات در شلوغی ها به طور قطع حس نمی شود .

نصب برنامه روی TV Mobile :

اصلا به فکر این کار نباشید هرچند اگر خواستید این کار را بکنید هم نمی توانید زیرا برنامه وجود ندارد تا روی آن نصب کنید !!

در نتیجه باید گفت همیشه گوشی ای را انتخاب کنید که از تک تک اجزا و امکانات آن باخبر باشید و به جزئیات بیشتر توجه کنید .

متاسفانه در گوگل عکسی از این گوشی پیدا نکردم ولی اگر مایل به دیدن آن هستید به بازار علائدین مراجعه کنید !
خدمت اين دوست عزيز
يه توصيه دارم حتما به تاپيكي كه من درمورد گوشي ZT760 (يكي ازمدلهاي TVMOBILE ) هست نوشتم . سر بزنند . هم عكس اين گوشيها هست و هم معايب و مزاياي آن . من خودم اين گوشي رو يك ماهه دارم . حتما سربزن به اين تاپيك .
ضمنا يه موضوعي رو به همه دوستان به عنوان" كارشناس ارشد تحقيقات بازار يكي از شركت هاي معتبر كشور" مي گم . دنياي تجارت و ديجيتال به كسي رحم نميكنه . درحال حاضر دستگاههاي مولتي مديا درحال گسترش هستند يادتون نره ما همه مصرف كننده هستيم و به نوعي بازيچه دست توليدكنندگان اصلي (ناراحت نشيد:41:) مي دونم وقتي شما چند سال پيش 300 هزار تومن به 6600 پول داديد چقدر خوشحال بوديد آيا الانم اين كار رو مي كنيد ؟؟؟!! مسلما نه ! چون با 300 هزار تومن مي تونيد حتي به IMATE JAMIN نزديك بشيد.هر كسي گوشيه خودشو بهترين مي دونه . پس سعي كنيد طوري مطلب بنويسيد كه بتونيد باهاش به ديگران كمك كنيد نه اينكه گوشي يا هر چيزه ديگه اي رو تبليغ كنيد .
گوشيي كه تلويزيون داره امكان جالبيه كه جديده . ولي مطمئن باشيد چند سال ديگه اين امكان رو مي تونيد رو ساعت مچي يا مچ بندتون ببينيد (با قيمت خيلي كم ) يا مثلا گوشيتون BLUE-RAY خواهد داشت.
درمورد توضيحات اين دوستمون بگم اگر بخواهيم همه چيز به صورت پروفشنال برامون كارايي داشته باشه نبايد به دنبال مولتي (چند گانه ) بودن آن دستگاه باشيم ولي براي برقراري تماس و پركردن اوقات فراغت يه تلفن با امكان تلويزيون و پلير كافيه . اگر مي خواي كار BUISINESS كني بايد لب تاپ بخري اگر مي خواي كارگرافيكي كني بايد كامپيوتر با كارت گرفيكي خوب بخري اگر عكس با كيفيت مي خواي بايد دوربين عكاسي بخري و ...:20:
موفق باشيد.و سعي كنيم بهم كمك كنيم.

تپل
11-10-2007, 11:27
بچه هایی که از این موبایل های تلویزیون دار دارن یا اطلاعات مستدلی از این نوع موبایل ها دارند لطف کنن تجربه هاشون رو بگن.
چون از کیفیت قطعاتش خوب تعریف نمی کنن.
می خوایم ببینیم درسته؟

Pouriaqazvin
12-10-2007, 21:30
می خوایم ببینیم درسته؟
در بیشتر موارد بله!!!!!!!!!!

kingweb
12-10-2007, 22:34
من یه ztc 321 دارم

بد نیست

سپاس

تپل
14-10-2007, 08:54
من یه ztc 321 دارم

بد نیست

سپاس

چند وقته داریش؟؟

hadyjoon
14-10-2007, 18:39
کسی از این مدلهایی که روش لنز نصب میشه و یک کیلومتر را زوم میکنه نگرفته؟؟؟

اطلاعاتی در موردش دارین؟؟

kingweb
14-10-2007, 19:13
چند وقته داریش؟؟

والا 1 ماهی نمیشه :31:

kingweb
14-10-2007, 19:15
کسی از این مدلهایی که روش لنز نصب میشه و یک کیلومتر را زوم میکنه نگرفته؟؟؟

اطلاعاتی در موردش دارین؟؟

والا فکر نکنم برای من این امکان رو داشته باشه

:46:

سپاس

:11:

joopiter
15-10-2007, 08:04
سلام، من هم يه دستگاه دارم، حدوداً 2 ماهه كه گرفتم و خيلي هم ازش راضيم. هيچ مشكلي نداره، تو يك كلام آخرشه!!!!!!!!!! پول الكي بابت نوكيا، سوني اريكسون و ... نديد.

iranwebshop
16-10-2007, 22:08
مرسی موافقم

تپل
17-10-2007, 17:51
آنتن دهی تلویزیونش چه طوره؟

یعنی فقط تو مناطق شهری آنتن میده یا....؟

Saman-tci
17-10-2007, 18:01
برادرم یکی از این گوشیهارو گرفته واقعا صداش عالیه من خودم N73 موزیک دارم ولی صداش در مقابل گوشی برادرم هیچ حسای میشد ...
Tv رو هم خوب میگرفت .. شبکه 3 رو که از تلویزیون خونمونم بهتر میگرفت !!!!

hossein31
17-10-2007, 18:47
تنها چيز خوبي كه دارن تلويزيونشونه والا از لحاظ نرم افزارها و بازيهاي جانبي افتضاحن يعني اصلا فايلهاي جار رو نمي پذيرن ديگه تاچ اسكرين خوبي ندارند و قطعاتشون هم چيينه

vorojax
18-10-2007, 01:52
جاوا ساپورت نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنی؟؟؟؟؟؟

NINTENDO_DS
18-10-2007, 10:39
آره بعضی از مدل ها ساپورت می کنن

DJ_IT_110
18-10-2007, 14:58
یکی از دوستام جدیدا یه دونه از این گوشیها خریده

کیفیت تلویزیونش خوب بود ولی شبکه 1 زیاد تعرفی نداشت ولی شبکه 3 و 5 اون فوق العاده بود ، من دوستم توی بیرون تونستیم نیمه اول بازی استقلال - پرسپولیس رو ببینیم ( ولی اون هم تو ماشین در حال حرکت )

صدای اسپیکرش روهم شما میدونید و نیازی به تعریف نداره

ولی این گوشی چند تا معایب هم داشت

1. باتری خیلی ضهیفی داشت به طوری که در صورت استفاده از Tv باید روزی 2 -3 بار شارژ کرد

2. اس ام اس فارسی نمیگرفت

3. جاوا نداشت

4. صفحه گوشی مثل پی 990 حساس نبو و خیلی کند عمل میکرد

5. و ...

R@R#M@N
18-10-2007, 15:33
آره ال سي دي هاي خيلي بدي دارن
طوري كه بغله هاي ال سي دي اصلآ كار نميكنن

G G Game
18-10-2007, 15:47
خیلی مشکلات دارن
.نخرید

amin2005
19-10-2007, 16:06
خیلی مشکلات دارن
.نخرید

قیمتشون نسبت به کارایی شون عالی هست.
داداش کم آوردی بیخودی نظر نده.
من خودم 1ماهه گرفتم خیلی هم راضی ام.
برای sms فارسی هم زبان گوشی رو باید عربی کرد.

MOHAMAD SALEM
20-10-2007, 00:37
چه جوری میشه Tvتوn95 گرفت البته تو Nokla

DJ_IT_110
20-10-2007, 21:51

ولی گوشی دوست من زبان عربی نداشت ... فقط انگلیسی و یه دونه زبون شرقی داشت ( نمیدونم جینی بود یا ژاپنی یا کره ای )

ALFA323
20-10-2007, 22:57
آقا کسی میدونه بهترین مدلش که دیگه تقریباً مشکلاتش خیلی خیلی کم تر از بقیه باشه چیه؟؟
راستی مارک اصلی این گوشی ها چی هست یعنی وابسته به چه شرکتی هستند؟
بچه های فعال یه عکسی چیزی بزارید فروم که خشک و خالی هست!!..
Thank You Very Much

تپل
21-10-2007, 08:55
یکی از مهمترین نکاتی که موقع خرید باید بهش توجه کنی اینه که پن و آنتن گوشی نباید یکی باشه.

mosY_runaway
21-10-2007, 18:13
منم چند وقتيه افتاده تو سرم برم از اينا بگيرم ولي يكم دو دلم....

حالا اگه كسي مدل خوبي سراغ داره معرفي كنه:
اين يه نمونش:

-----------

واردات مستقیم گوشی های تلویزیون دار از چین
تمامی مدل ها موجود می باشد فقط 169000
مدل Y690 فقط 169000
مدل K808 فقط 169000
مدل U90 فقط با کیفیت 16 میلیون رنگ
فقط 182000
و N880 بدون تلویزیون فقط 155000
و مدل N10 دارای 10 اسپیکر فقط 169000
و....................
قابلیت ذخیره 300 SMS قابلیت تایپ فارسی و ارسال و دریافت SMS فارسی
فروش معروفترین گوشی تلویزیون دار مدل NEC ZT 321
با قیمتی فوق العاده ارزان فقط 169000 تومان
قابلیت پخش شبکه های تلویزیونی داخلی (کانال یک - دو - سه - چهار - پنج - خبر - آموزش - قرآن و ...)
- صفحه نمایش 3" اینچ لمسی (pen) با کیفیت پخش بالا
- قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری
- دوربین عکاسی و فیلمبردازی با قدرت 2 مگاپیکسل
- قابلیت قرار دادن 2 سیم کارت در گوشی
- پشتیبانی از MP3/MPEG4
- بازی
- ُSMS / MMS / WAP / GPRS
- رادیو
- SMS/MMS
- Bluetooth
- کارت حافظه 256 مگا بایت
- کیفت صدای بالا
- 2 عدد باطری اورجینال / شارژر برق شهری / کابل USB / هد فون اورجینال
ارسال به کلیه شهرستان های ایران
از کلیه همکاران محترم در شهرستان ها دعوت به همکاری می نماییم و همچنین به نمایندگی فعال در کلیه شهرستان ها نیازمندیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمایید
بخش فروش 02177896921
پشتیبانی 09329348157
با تشکر مدیر بخش فروش
-----------------------------------------------
تنها مشكلي كه هست اينه كه گارانتي نداره ...
اين اجناس چيني هم كه نمي شه روشون حساب كرد ولي مي گن اون 230 تومني هاش خوبن
ولي اينطور كه معلومه كسايي كه دارن راضين....
اگه كسي مدلي ميشناسه كه جاوا هم ساپورت كنه بگه...

kingweb
22-10-2007, 16:30
ما یه zt321 داریم راضی هستیم

سپاس

تپل
23-10-2007, 19:55
یک خبر جدید:

اسپیکر گوشی یکی از بچه ها پاره شده .

ظاهرا هرچند صداشون خیلی زیاده اما عملا نمیشه از ش با اطمینان استفاده کرد.

golmohammadi
25-10-2007, 23:04
سلام
جديدا دوستم يه گوشي جديد از همون چيني ها كهTV ميگيره خريده
مشكل اينه كه فقط قادر به باز كردن فايلهاي ويدئويي با فرمت AVI هست
و بقيه فرمتها حتي 3GP را باز نميكنه
خواستم بدونم جاي خاصي هست كه بشه فايلهاي ويدئويي را باز كرد يا نه
در ضمن مدل گوشي را نميدونم ولي عكسشو ميذارم
راستي برنامه و گيم ميخوره؟
اصلا سيمبين هست يا جاوا ؟
خلاصه اصلاعات كاملي را لازم دارم
ممنون

p 3 0 world
26-10-2007, 16:32
اينها چند تا شبكه را مي گيره؟

G G Game
26-10-2007, 20:03
من تمام تحقیقات را کردم وگفتم نخرید حال ندارم توضیح بدم اما انا نمونه ای از اشکالات است:

یک خبر جدید:

اسپیکر گوشی یکی از بچه ها پاره شده .

ظاهرا هرچند صداشون خیلی زیاده اما عملا نمیشه از ش با اطمینان استفاده کرد.

سلام
جديدا دوستم يه گوشي جديد از همون چيني ها كهTV ميگيره خريده
مشكل اينه كه فقط قادر به باز كردن فايلهاي ويدئويي با فرمت AVI هست
و بقيه فرمتها حتي 3GP را باز نميكنه
خواستم بدونم جاي خاصي هست كه بشه فايلهاي ويدئويي را باز كرد يا نه
در ضمن مدل گوشي را نميدونم ولي عكسشو ميذارم
راستي برنامه و گيم ميخوره؟
اصلا سيمبين هست يا جاوا ؟
خلاصه اصلاعات كاملي را لازم دارم
ممنون
سیستم عامل خاصی هم ندارندنه جاوا نه سیس نه ویندوز!

nima_949
26-10-2007, 23:52
یکی از بچه ها از این مدلا گرفته به نام tv &bloutooth
اشتباه نوشتم عذر میخوام
ولی بد نبود صداش خیلی ریزه
270 تومان

golmohammadi
27-10-2007, 09:35
اينها چند تا شبكه را مي گيره؟

اينا هرچند تا كانال باشه ميگيره
قيمتش هم 170 هست
البته در تبريز

ALFA323
28-10-2007, 00:42
گوشی های کارایی نیست بررسیش اینجا هست

موفق باشید.

hussain
28-10-2007, 18:11
یکی از بچه ها از این مدلا گرفته به نام tv &bloutooth
اشتباه نوشتم عذر میخوام
ولی بد نبود صداش خیلی ریزه
270 تومان
دوست من هم ازین موبایل داره 3بانده واقعا عالیه بغیر از ایران کانالهای دبی و ابوذبی و شارجه رو در می اورد:10:

absorb3000
31-10-2007, 22:32
رفیق من داشت نتونستم فایلی بیشتر از 1 مگا بایت با بلوتوث براش بزنم !!!1

iman_s
01-11-2007, 02:47
دوست من هم ازین موبایل داره 3بانده واقعا عالیه بغیر از ایران کانالهای دبی و ابوذبی و شارجه رو در می اورد
دوست شما کجا زندگی میکنه؟

تپل
01-11-2007, 17:25
رفیق من داشت نتونستم فایلی بیشتر از 1 مگا بایت با بلوتوث براش بزنم !!!1

کاملا درسته .

این هم یکی از معایب اصلی این گوشی هاست .

از اونجا که حافظه داخلی این گوشی ها حداکثر 1 مگه (و حتی کمترش هم هست)

و تا اندازه حجم خالی حافظه داخلی میتونی بلوتوث داشته باشی .

نتیجه میگریم بالا تر از 1مگ نمیشه با این گوشی ها بلوتوث کرد.

reza2pars
02-11-2007, 13:25
بهترین Tv mobile کدومه؟

shojakhan
02-11-2007, 15:41
با سلام
عزيزان آيا با اين گوشي و كارت ايرانسل ميشه Gprs رو راه اندازي كرد؟من وقتي سريال گوشي را به 2225 ارسال مي كنم ميگه قبول نيست.

glc_engineer
04-11-2007, 08:54
بچه هايي كه ميخوان بخرن يك وقت گرون نخرن الان تو علا ئالدين اينها حدود 150 هزار تومن معامله ميشه

kingweb
04-11-2007, 13:00
کاملا درسته .

این هم یکی از معایب اصلی این گوشی هاست .

از اونجا که حافظه داخلی این گوشی ها حداکثر 1 مگه (و حتی کمترش هم هست)

و تا اندازه حجم خالی حافظه داخلی میتونی بلوتوث داشته باشی .

نتیجه میگریم بالا تر از 1مگ نمیشه با این گوشی ها بلوتوث کرد.

ما که zt321 دارم 5 مگ رو بلوتوث کردیم :20:

قربانت

سپاس

mmssattaarr
05-11-2007, 13:56
سلام به همه
بابا !! جون هركي دوست داريد راجع به چيزهايي كه اطلاعات نداريد و يا عملا امتحان نكرديد نظر نديد :19:
من مدل zt760+ را رو دارم هر چند مگ هم بگي با هاش بلوتوث كردم رمشم تا 2 گيگ ساپورت مي كنه.
گوشيه خوبي هم هست قبلا هم گفتم الزاما نه اين گوشي بلكه تمام گوشيها از هر برندي نياز به نگهداري داره

يك نكته جالب راجع به اين گوشيهاي تلويزيون دار فهميدم كه گفتنش خالي از لطف نيست:
:46: عكس گوشي خودم رو تو يكي از سايتهاي تبليغاتي فروش موبايل ديدم قيمت زده بود 180000 تومن . خودم گوشي رو 250000 تومن 2 ماه پيش خريدم بعد به طرف زنگ زدم گفتم آقا چه جورياس ايقندر ارزون شده .گفت : آخه اين مدل از گوشي بلوتوث نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و mp4 رو هم ساپورت نمي كنه :18: بعدش باهم چك كرديم از نظر فيزيكي و منوها كاملا يكسان بود رنگ اندازه و ... حتي عكس گوشي رو واسش فرستادم گفت دقيقا خودشه ولي به پير به پيغمبر گوشيه من هم بلوتوث داره و هم mp4 رو ساپورت مي كنه .ولي گوشي اون ساپورت نمي كرد .
نتيجه :
1- درخريد گوشيها كاملا دقت كرده و تمام امكانات را با فروشنده به صورت عملي تست كنيد.
2- با توجه به نكته بالا اين گوشيها امكان تغيير درنرم افزار و يا اضافه نمودن برنامه را دارند ( كه بنده الان باهاش درگيرم و نتونستم برنامه اي را روش بريزم اعم از jar jad و يا بازي و ...)
چون اين گوشيها گزينه اي بنام DRM RIGHTS را دارن كه احتمالا قفل نرم افزاري اين گوشيها ست .
اگر كسي ميتونه اطلاعاتي راجع به نصب بازي و يا نرم افزار به روي اين گوشيها بده ممنون ميشم .
VERY URGENT.
سعي كنيم بهم كمك كنيم.

sps
05-11-2007, 17:03
سلام لطفا چندتا گوشی --- دار معرفی کنید!(ماهواره رو بگیره!)

ALFA323
07-11-2007, 19:15
بابا تلوزیون دارش تازه اومده !!!
انشالله یه 50 سال دیگه صبر کن شاید تو ایران پیدا بشه...
موفق باشی.

hussain
08-11-2007, 11:59
دوست شما کجا زندگی میکنه؟
جزیره قشم:31::11:

w700
08-11-2007, 17:23
آقا من 3 هفته Y691 رو گرفتم آخرت گوشی......
تا 15 مگ هم باهاش تبادل بلوتوث کردم....
رم خودش هم 256 هست......
خوبیش به اینه که آنتن و قلمش جداست و نام اپراطور قابل برداشتن هست.....
در ضمن تست ضربش رو پس داد......چنان خورد ضمین که اگه w810 بود می ترکید....

یه آدم خوب
09-11-2007, 18:54
سلام لطفا چندتا گوشی --- دار معرفی کنید!(ماهواره رو بگیره!)

بابا تلوزیون دارش تازه اومده !!!
انشالله یه 50 سال دیگه صبر کن شاید تو ایران پیدا بشه...
موفق باشی.
.
.
.
پنجاه سال بعد.....:31:
.
.
.
.
.
گوشی نوکیا N92 این امکان و داره.:8:

Axim
09-11-2007, 22:55
دوستان بهترين مدل اين گوشيها تا 250 تمان كه دو سيم هم بخوره و صداي خوف داشته باشه كدوم مدل ميشه؟

edvini
12-11-2007, 17:09
من خودم مدل red star 903 خریدم نزدیک 2 ماهه از کاراییش خیلی راضی هستم .دوربین و صداش و بلوتوس.... خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم خوب کار می کنه.
به دوستان هم مدل 903 را پیشنهاد می کنم.

edvini
12-11-2007, 17:20
من مدل red star 903 خریدم و از هر نظر رضایت خاطر دارم.
به نظر من بزرگترین مشکل این گوشی ها اینه که اسم(چین ) رو یدک می کشن.
به دوستان مدل 903 رو پیشنهاد می کنم.

تپل
15-11-2007, 11:46
دوربین و صداش و بلوتوس.... خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کردم خوب کار می کنه.

دوربینش ظاهرا 0.3 مگاپیکسله.شما از کیفیتش راضی هستی؟

حافظه داخلیش چقدره؟

تا چقدر باهاش بلوتوس داشتی؟

mino_soso
15-11-2007, 14:11
من مدل red star 903 خریدم و از هر نظر رضایت خاطر دارم.
به نظر من بزرگترین مشکل این گوشی ها اینه که اسم(چین ) رو یدک می کشن.
به دوستان مدل 903 رو پیشنهاد می کنم.
با سلام این که میگن با بلوتوثش نمیشه مثلا اهنگ بیشتراز3دقیقه ای گرفت راسته و بعدشم درمورد فایلهای تصویری که میگن نمیگیره و دوم در مورد تلویزیونش به من جواب بده و اگه عکسی از گوشیت داری بذار برام یا یه سایتی بده برم ببینم ممنون

تپل
17-11-2007, 19:04
red star 903

* Hold TV function

* battery capacity up to 1800 mAh

* FM Frequency

* Bluetooth

* hold multi-language

* build flash Mp4 player and Hi-Fi Mp3 playe

* PDA hand-writing

* Video and Radio recording

* 0.3Mega camera

* hold T-flash

* 2.8/QVGA/262K/Touch Panel & Touch screen

* thiefproof

sara46
18-11-2007, 11:51
بابا یکی عکس بزاره از بهترین مدل

blackhero
22-11-2007, 03:19
دوستان، نوکلا n95 هم تلوزیون داره؟؟؟!

dizgah
22-11-2007, 08:45
اقا منم دوست دارم یکی بگیرم کسی یه خوبشو سراغ نداره

dizgah
22-11-2007, 08:54
اقا منم دوست دارم یکی بگیرم کسی یه خوبشو سراغ نداره

dizgah
22-11-2007, 08:55
هیچ کی نیست جواب بده

mohammad50
22-11-2007, 16:37
ما که zt321 دارم 5 مگ رو بلوتوث کردیم :20:

قربانت

سپاس

منم يه zt321 دارم كه با هيچ گوشي ديگه اي عوض نمي كنم. نه بلوتوثش مشكل داره نه هيچ چيز ديگش. به قول دوستمون عيبش اينه كه چيني هاي سگ و مار خور! درستش كردند همين!

mohammad50
22-11-2007, 16:38
كسي برنامه براش پيدا نكرده؟

mohammad50
22-11-2007, 16:41
هیچ کی نیست جواب بده

zt321 بخر ماهه
1 - خيلي قشنگ و شكيله
2 - همه چيز داره( تلوزيون و راديو بدون هندز فري و ام پي تري پلير استريو و صداي وحشتناك و ...
3 - مفته نسبت به امكاناتش 140000
4 - دوربينش هم 2 مگاپيكسله

blackhero
24-11-2007, 03:26
zt321 بخر ماهه
1 - خيلي قشنگ و شكيله
2 - همه چيز داره( تلوزيون و راديو بدون هندز فري و ام پي تري پلير استريو و صداي وحشتناك و ...
3 - مفته نسبت به امكاناتش 140000
4 - دوربينش هم 2 مگاپيكسله

سیستم عامل داره؟ میشه روش برنامه یا بازی نصب کرد؟ lcd یش موقع تلوزیون نگاه کردن داغ نمیکنه؟؟؟ چند مگ حافظه داخلی و خارجی داره؟

amin2005
24-11-2007, 17:37
من مدل 6618 دارم.یکسری مشکلات نرم افزاری داره. مثلا مدیا پلیرش اکولایزر نداره یا نمیشه موزیک رو جلو برد.
یا اینکه مارک (انتخاب چند مورد)نداره. کسی نمیدونه میشه کاری براش کرد؟
در عوض سرعت بلوتوثش با نوکیا هزاره !!! من تا حالا چنین سرعتی ندیدم .فایل15 مگی هم باهاش فرستادم.
میشه براش تم گذاشت؟

nolan
25-11-2007, 15:36
واقعا چطوری میشه خریدن وپول دادن به این طیف گوشی رو توجیه کرد و تازه به این کار افتخار هم کرد.

من مشکلی ندارم.
ولی ایا این امکانات واهی تا کی سمبل شجاعت صاحبان خود خواهد بود.

" ایا رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون "

mpeg
25-11-2007, 17:22
zt321 را از کجا خریدی 140000 mohammad جان
آدرسشو بده با گارانتی خریدی یا بدون گارانتی

mino_soso
28-11-2007, 13:07
الان طبقه5 علا الدین130تومن هست

JAVADY_MJM
28-11-2007, 15:00
اقا خلاصه کلام کدوم مدلش بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza_m2n
30-11-2007, 15:46
اقا خلاصه کلام کدوم مدلش بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا که نمیشه گفت میشه گفت که همشون مثل همن ولی تو قیافه ودوربین با هم فرق دارن

MTD_GOLD
02-12-2007, 01:25
يكي از دوستام دو ماهي هست كه يكيشو داره و ازشم راضيه
صداش حرف نداره(از w900 بيشتر البته كيفيت 900 بيشتر بود)

morteza_m2n
02-12-2007, 17:15
يه توضيح مختصر در مورد اين گوشيها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این گوشی ها که محصول جدید یک شرکت چینی به نام TV MobilLمی باشد. مدتی است که بازار را در دست خود گرفته و طرفداران زیادی پیدا کرده ، اما کاربرد این نوع گوشی ها چیست ! چرا اسم آنها TV Mobile است ! خوب همان طور که مشخص است کاربرد اصلی این دستگاه پخش شبکه های تلوزیونی میباشد .

در این گوشی هیچ سیستم عامل مشخصی به کار نرفته ( نه سیمبیان هستند و نه جاوا ) بنابراین شما هیچ گونه برنامه ای را نمیتوانید بر روی آن ها نصب کنید .
از نظر شکل ظاهری بسیار زیبا طراحی شده اند به طوری که هر کسی در برخورد اول آن را یک گوشی گران قیمت تصور میکند که باطناً چنین نیست .
قیمت TV Moblie ها بسیار ارزان است در بازار ایران چیزی در حدود 250-150 هزار تو مان میباشد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صدای نسبتا زیاد این گوشی همه را حیرت زده کرده است . چیزی در حدود 2 برابر صدای N73 نوکیا ، همراه با 5 اسپیکر قوی برای خروج صدایی با کیفیت که تا به حال رتبه اول خروجی مطلوب صدای گوشی را کسب کرده است .
گوشی در اخیار شما یک صفحه Toch screenدارد که به راحتی میتوانید با قلم مخصوص تمام کارهایتان را انجام دهید.
اما صفحه Toch Screen آن همانند P990 سونی اریکسون حساس به حرکات قلم بر روی آن نیست و این امر ممکن است شما را با مشکل مواجه میکند.
به بیان شرکت سازنده یک تیونر نسبتاً قوی درون گوشی برای پخش کانال های تلوزیونی برای قدرت بیشتر بخش شبکه ها تعبیه شده است.
اما با مشاهده کانال های تلوزیونی متوجه می شوید که این طور نیست .
درون تنظیمان گوشی کانال های چند کشور به طور پیش فرض قرار داده شده است که تلوزیون های ایران در آن قرار ندارد
اما میتوانید تمام کانال های تلوزیونی موجود در ایران را به طور کامل و با کیفیت نسبتاً مطلوب دریافت کنید که برای این کار باید از آنتنی که همراه گوشی میباشد استفاده کنید لازم به ذکر است این آنتن کارایی چندانی ندارد و به دلیل اینکه قدرت گیرایی بالایی ندارد ، به همین دلیل گاهی اوقات با مشکل مواجه میشوید.
از جنس به کار رفته در بدنه گوشی میتوان فهمید که با گوچکترین ضربه وارده احتمال شکستگی آن وجود دارد و استفاده از TV Mobile برای کسانی که گوشی را همه جا و در معرض همه چیز قرار میدهند مناسب نمیباشد .
شما در هنگام خرید 2 عدد باطری را درون جعبه گوشی مشاهده میکنید این باطری ها از نظر کیفیت در حد مطلوبی نیستند . به دلیل اینکه سریعاً شارژ اولیه خود را از دست میدهند . و شما را مجبور به شارژ مجدد میکنند به خصوص هنگامی که شما از تلوزیون گوشی خود استفاده میکنید …
بررسی ها در مورد این نوع گوشی ها ادامه دارد . عکسی که در زیر مشاهده میکنید نمونه ای از TV Moblie موجود در ایران میباشد همراه با مشخصات اصلی آن :

1- قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری با کیفیت بسیار عالی بهتر از آن که فکرش بکنید صدای کاملا استریو با قرار گرفتن 7باند ویک مینی ساب
2- دو دوربین عکاسی و فیلمبرداری یکی با قدرت 2 مگاپیکسل و دیگری دوربین VGA+ یک لنز شکاری برای عکس برداری و فیلم برداری از دور دست ها
3- صفحه نمایش 3.5 اینچ”(تصویر بسیار عالی)و لمسی pen
4- رادیو FM
5- قابلیت قرار دادن 2 سیم کارت در گوشی
6- Bluetooth
7- کارت حافظه 256 مگا بایت با قابلیت افزایش تا 2G
8- پشتیبانی از MP3/MPEG4/3GP/WAVE
9- SMS / MMS / WAP / GPRS
10- دارای 2 عدد باطری
11- کابل USB و شارژر
12- دارای سنسور تست اسکناس و چک
13- کیف کمری مخصوص گوشی مدل : LV2008

morteza_m2n
02-12-2007, 17:33
این مدل بهترین مدل این شرکت با دوربین 5 مگا پیکسلی * صفحه نمایش 3 اینچی *خروجی تلویزیون * 87 مگابایت حافظه داخلی * اندازه بسیار کوچک * وزن کم * دوربین مکالمه تصویری * لیست سیاه تماس گیرندگان و ... می باشد

مشخصات کامل گوشی :

ATF9 5.0 Mega Camera TV Mobile Phone
Product Name: ATF9 5.0 Mega Camera TV Mobile Phone
Place of Origin: China
Feature:
1*Language:English
2*Screen:3.0" TFT 260K Colour*240x320px
3*Ringtone:64 Poly*MP3*MIDI*WAV*AMR Ringtone
4*Music:MP3*Backgroup Play/Lyric Display*Equalizer
5*Video:3GP*MP4*Full Screen Display*320x240 Video Play*Fast Forward/Pause
6*Camera: 5.0 Mega Camera*Picture Size:2592x1955*MP4 Recorded 352x288*Display Out to TV With Cable.
7*Memory: 87M Intenal Memory*Come With 256M TF Card*Support TF Extend
8*Data Transfer: Bluetooth(Voice/File Transfer/Music Play)USB Cable
9*Picture Format: JPG*GIF
10*Phone Book: 300 Contacts*Incoming Call Picture Show*Group Ringtone
11*Message:100 SMS*Support MMS
12*Game System: JAVA2.0*3D
13*Turn On/Off: User Setting Turn On/Off Picture*User Setting Turn On/Off
14*Alarm Clock:User Setting Alarm Clock From Monday To Sunday*Support MP3 Ringtone Alarm Clock
15*Games: Internal 3 Games
16*Network: GSM 900/1800MHz
17*Talking Time:5-5 Hours
18*Stand By Time: About 120-220 Hours
19*Release Time: 2007.04
20*Style: Flat
21*Size: 113x59x16MM
22*Weight: 106 Gram
23*Colour: Black
24*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Electric Book*English/Chinese Dictionary*Web Camera*TV Out*IP Dial*Talking Voice Recorder*Picture Edit*Calendar*Screen Light

morteza_m2n
02-12-2007, 17:36
مشخصات گوشي:

Product Name: BZ100 Mobile Phone
Feature:
1*Language:English,Chinese
2*Screen:2.6"TFT 260K Colour*240x320px
3*Incoming Call Sound:72 Chord Sound*Support MP3*MP4*MIDI*WAV*AMR format
4*Music:MP3 Player*2 Speaker
5*Movie:3GP*MP4 Player*Incoming Call Movie Play
6*Camera: 1.3 Mega Camera*Picture Size:1280x960*Movie Recorded
7*Memory: 705K Intenal Memory*With 256M TF Card
8*Data Transfer: USB/U Disk
10*Phone Book: 300*Support Incoming Call Picture Show/Group Sound/Incoming Call Movie Play
11*Message:SMS/MMS: 300
12*Turn On/Off: Turn On/Off User Setting*Turn On From MP4 In Memory
13*Alarm Clock:Support Alarm Clock From Memory MP3
14*Games: Internal 3 Games
15*Netware: GSM 900/1800MHz
16*Talking Time:180-240 Minuts
17*Stand By Time: 180-240 Hours
18*Release Time: 2007.05
19*Style: Touch Pad + Keybord
20*Size: 104x53x17
21*Weight: 98 Gram
22*Colour: Silver*Black
23*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*Touch Pad + Keybord Entry*Radio*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Talking Record*IP Dial*Calculator*Health Manager

morteza_m2n
02-12-2007, 17:37
مشخصات گوشي:

KBT915 TV Mobile Phone
Product Name: KBT915 Mobile Phone
Feature:
2*Screen:2.6" TFT 260K Colour*240x320px
4*Music:MP3 Player And Backgroup Play*2 Speaker
5*Movie:3GP*MP4 Player*Fast Front*Pause*Incoming Call Movie Play
Radio: FM*Backgroup Play
6*Camera: 2.0 Mega Camera*Picture Size:1280x960*Movie Recorded
7*Memory: 760K Intenal Memory*Come With 256M TF Card
10*Phone Book: 300*Support Incoming Call Picture Show/Group Sound/Incoming Call Movie Play
11*Message:300 SMS/Support MMS
12*Turn On/Off: Turn On/Off User Setting
15*Network: GSM 900/1800MHz
20*Size: 97x45x12.5
21*Weight: 98 Gram
22*Colour: Silver/Black
23*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*Touch Pad + Keybord Entry*Radio*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Talking Record*IP Dial*Calculator*Health Manager

morteza_m2n
02-12-2007, 17:38
مشخصات گوشي:

TZ168 TV Mobile Phone
Product Name: TZ168 Mobile Phone
Feature:
5*Movie:3GP*MP4 Player*320x240 Full Screnn Play*Fast Front*Pause
6*Camera: 2.0 Mega Camera*Picture Size:1280x1024*Movie Recorded 352x288 And 176x144 Pix
7*Memory: 36M Intenal Memory*With 256M TF Card*Support Top to 2GB TF Card
14*Games: Internal 3 Games/Dowload Games From Internet Bye Phone
15*Netware: GSM 900/1800MHz
16*Talking Time:360-480 Minuts
17*Stand By Time: 360-480 Hours
18*Release Time: 2007.04
20*Size: 118x57.5x18
21*Weight: 105 Gram
22*Colour: Silver*Black

morteza_m2n
02-12-2007, 17:40
مشخصات گوشي:

CT368 TV Mobile Phone
Product Name: CT368 Mobile Phone
Feature:
5*Movie:3GP*MP4 Player*320x240 Full Screen Movie Play*Fast Front*Pause*Incoming Call Movie Play
6*Camera: 2.0 Mega Camera*Picture Size:1280x9600*Movie Recorded 352x288 And 176x144 Pix*TV Output
7*Memory: 36M Intenal Memory*Come With 256M TF Card*Support Top To 2GB TF Card
14*Games: Internal 3 Games*Dowload Games
20*Size: 120x59x17.4
21*Weight: 102 Gram
22*Colour: Black
23*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*Touch Pad + Keybord Entry*Radio*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Electric Book*Incoming Call Firware*Dual GSM Card(One Card Online)*TV Receiver*Message/Phone Book/Talk List Securet*Lost Tracking/Remote Control*TV-OUT*Talking With Backgroup Mussic Play*Talking Record*IP Dial*Calculator*Health Manager

morteza_m2n
02-12-2007, 17:41

CT1818 TV Mobile Phone
Product Name: CT1818 Mobile Phone
Feature:
3*Incoming Call Sound:72 Chord Sound*Support MP3*MP4*MIDI*WAV*AMR format*Incoming Number Show*Incoming Call Location
5*Movie:3GP*MP4 Player*320x240 Full Screen Movie Play*Fast Front*Pause*Incoming Call Movie Play
6*Camera: 2.0 Mega Camera*Picture Size:1600x1200*Movie Recorded 352x288 And 176x144 Pix*TV Output
7*Memory: 87M Intenal Memory*Come With 256M TF Card*Support Top To 2GB TF Card
10*Phone Book: 300
11*Message:300 SMS/Support MMS*Message Search
20*Size: 120x57x18
23*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*Touch Pad + Keybord Entry*Radio*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Electric Book*Incoming Call Firware*TV Receiver*Message/Phone Book/Talk List Securet*TV-OUT*Talking With Backgroup Mussic Play*Talking Record*IP Dial*Calculator*Health Manager

morteza_m2n
02-12-2007, 17:42

CT3300 TV Mobile Phone
Product Name: CT3300 Mobile Phone
Feature:
3*Incoming Call Sound:72 Chord Sound*Support MP3*MP4*MIDI*WAV*AMR format*Incoming Number Show*Incoming Call Location
6*Camera: 2.0 Mega Camera*Picture Size:1600x1200*Movie Recorded 352x288 And 176x144 Pix*TV Output
14*Games: Internal 3 Games*Dowload 2000 nes/E_SNES/GB/GBC Games
16*Talking Time:900-1200 Minuts
17*Stand By Time: 480-720 Hours
20*Size: 118x57x18
21*Weight: 99 Gram
23*Other Funtion: Free Hand Talking*Message Group Send*Voice Record*WAP*Touch Pad Entry*Touch Pad + Keybord Entry*Radio*GPRS Download*MMS*Memory Extend*Electric Book*Incoming Call Firware*TV Receiver*Message/Phone Book/Talk List Securet*TV-OUT*Talking With Backgroup Mussic Play*Talking Record*IP Dial*Calculator*Health Manager

morteza_m2n
02-12-2007, 17:43
مشخصات گوشي:

YZX538 TV Mobile Phone

Product Name: YZX538 Mobile Phone

Feature:

7*Memory: 87M Intenal Memory*Come With 512M TF Card*Support Top To 2GB TF Card

12*Turn On/Off: Turn On/Off User Setting

14*Games: Internal 3 Games*Dowload 2000 nes/E_SNES/GB/GBC Games

16*Talking Time:About 480 Minuts

20*Size: 117x54x16.5

21*Weight: 99 Gram

morteza_m2n
02-12-2007, 17:44
مشخصات گوشي:

COL800 TV Mobile Phone

Product Name: COL800 Mobile Phone

Feature:

5*Movie:3GP*MP4 Player*320x240 Full Screen Movie Play

20*Size: 120x57x18

22*Colour: Silver

vorojax
04-12-2007, 17:21
سلام دوستان.
منم امروز یدونه از این zt یاش گرفتم.
کسی نمی دونه این ایبوک ریدر که توش برا چیه چه ایبوکایی رو می خونه؟

vorojax
05-12-2007, 12:06
سلام.
یخوره که باهاش کاردم به یه نتیجه جالب رسیدم
گوشی های glx که یادتون هست اینا همونان منتها بهترش!
نامردا glx که نه تلویزیون داشت نه رادیو رو می دادن 280.
پس به این نتیجه می رسیم که سیستم عاملش = NUCLEUS

سیستم عامل جی ال ایکس هم نیز NUCLEUS
این 2 تا گوشی از نظری منویی با هم مو نمی زنن!

mpeg
07-12-2007, 08:01
بچه ها یا مدل 6618 چه طوری میشه فیلم برداری کرد من فقط تونستم عکس بگیرم با دوربینش

masihe
08-12-2007, 10:02
گوشی تولید کنن که توش tv reciever قیمت هنگفتی میفروختن...

دوست عزيز resever براي گيرنده هاي ماهواره بكار ميرود
در مورد گيرنده تلوزيون Tv Tunner گفته ميشود.

امید چاوشی
08-12-2007, 15:32
سلام من تازه واردم

مدتیه گوشیه ان ای سی مدل ذکر شده(6618) خرده ام گوشی خوبیه اما چند سوال داشتم هرکی تونست فورا پاسخ بده: دوربین این گوشی تو افتاب خیلی نورش زیاده, انقد زیاده که هیچی دیده نمی شه چکارش کنم؟ ایا دوربینش همینطوریه؟ایا واقا 2مگاپیکسله مثل نوکیا ان 70
در ضمن وقتی فیلمبرداری میکنم صدا رو خوب ضبط نمیکنه البته چندین نوع تنظیمات داره اما نمیدونم کدوم رو بذارم راهنمایی کنید؟
جاوارو ساپورت می کنه؟
برنامه میشه ریخت؟
متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

امید چاوشی
08-12-2007, 15:33
سلام من تازه واردم

مدتیه گوشیه ان ای سی مدل ذکر شده(6618) خرده ام گوشی خوبیه اما چند سوال داشتم هرکی تونست فورا پاسخ بده: دوربین این گوشی تو افتاب خیلی نورش زیاده, انقد زیاده که هیچی دیده نمی شه چکارش کنم؟ ایا دوربینش همینطوریه؟ایا واقا 2مگاپیکسله مثل نوکیا ان 70
در ضمن وقتی فیلمبرداری میکنم صدا رو خوب ضبط نمیکنه البته چندین نوع تنظیمات داره اما نمیدونم کدوم رو بذارم راهنمایی کنید؟
جاوارو ساپورت می کنه؟
برنامه میشه ریخت؟
متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

امید چاوشی
08-12-2007, 15:34
سلام من تازه واردم

جاوارو ساپورت می کنه؟
برنامه میشه ریخت؟

alioj
08-12-2007, 17:24
متاسفانه همه این گوشیها بیشتر از 6 ماه عمر نمی کنه مطمئن باشید و برد اصلی اشون اگه مشکل پیدا کنه دیگه کا رش ساخته اس

alioj
08-12-2007, 17:29
سلام من تازه واردم

جاوارو ساپورت می کنه؟
برنامه میشه ریخت؟

دوست عزیز متاسفانه اینا همه داد و فغان ما بود که این گشیها کیفیت ند اره اولیش همین بلندگو و سیستم ضبط صداش

امید چاوشی
09-12-2007, 14:48
اتفاقا گوشی عالیه است و با نوکیا n70 عوضش نمیکنم و این مشکلاتی رو هم که گفتم مطمئنم از تنظیماتشه و قابل رفعه. در ضمن اگر کسی پاسخ سوالات مرا میداند بدهد.

امید چاوشی
09-12-2007, 15:17
:11:سلام من تازه واردم

جاوارو ساپورت می کنه؟
برنامه میشه ریخت؟

nima_949
09-12-2007, 19:59
معمولا این گوشی ها حتی جاوا رو هم پشتیبانی نمیکنن ولی در کل خوبه هم قیمتش هم ظاهر و کار کردن باهاش
یه جورایی کلاس هم داره به خاطر قلم نوری اش

a.iranianboy
17-12-2007, 19:25
سلام خسته نباشید همتون
دوست من یکی از این TV U90 ها خریده و برنامه هاش رو می خواد. چون تو گوشیش 3gp و خیلی امکاناته دیگه کار نمیکنه.
من الان چیکار کنم رو انداخته به من
کمکم کنید

vorojax
17-12-2007, 22:46
سلام خسته نباشید همتون
دوست من یکی از این TV U90 ها خریده و برنامه هاش رو می خواد. چون تو گوشیش 3gp و خیلی امکاناته دیگه کار نمیکنه.
من الان چیکار کنم رو انداخته به من
کمکم کنی
تایپیکو بخون متوجه میشی.(اینا هی چی از لحاظ نرم افزاری و برنامه ندارن!)

a.iranianboy
18-12-2007, 16:29
آقا خیلی ممنونم واقعا لطف کردید منو راهنمایی کردید
دست همتون در نکنه

blackhero
21-12-2007, 02:23
میگم دوستان این تلوزیونی که قراره صدا و سیما برای گوشی ها راه اندازی کنه جریانش چیه؟! چه مدل گوشی هایی این امکان رو ساپورت میکنن؟!

M.etallic.A
21-12-2007, 20:01
یه چیزی ول کردن از خودشون ملت بره سر کار شما چرا باور مردی...

mehdi 1361
22-12-2007, 16:00
سلام .گوشیهای تلویزیون دار تولیدی چین بسیار حسساس بوده وکافیست ضربه ای به LCD این گوشیهابخورد.تماشایtv رایگان بوده واپراتور نقشی ندارد/

135624
29-12-2007, 15:28
سلام روي اين گوشيها ويندوز هم داره يا ميشه نصب كرد؟ اگه داره روي ويندوزش ميشه نرم افزار با پسوندexe يا cab نصب كرد؟

ALFA323
31-12-2007, 23:39
آقا ویندوز کجاست؟!!!!!
ملت دارن دنبال نرم افزاراش میگردن شما دنبال ویندوز میگردی ؟
این گوشی ها سیستم عامل خاصی ندارند یعنی نه سیمبین هستند , نه جاوا , نه ویندوز مایکروسافت , معلوم نیست چی هستند !!اون فایل هایی هم که گفتید اجرا نخواهند شد
موفق باشید.

Sasan Info
04-01-2008, 15:01
این گوشی های مسخره جاوا رو ساپورت نمیکنن چه برسه به سیستم عامل

امید چاوشی
05-01-2008, 12:41
یکی به گوشی خودت بگه مسخره خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2 1:

ALFA323
05-01-2008, 14:57
چاوشی جان قطعاً کسی قصد مسخره کردن این گوشی ها رو نداره...
اما وقتی آدم یه چیزایی میشنوه و میبینه نظرش 180 درجه تغییر میکنه ! آخه وقتی یه گوشی هیچ برنامه ای رو ساپورت نمیکنه عصاب ادم خورد نمیشه ...
موفق و پیروز باشید

Sasan Info
05-01-2008, 15:33
امید جان من که نگفتم شما مسخره هستین فقط گفتم گوشیت مسخرست
اگه یه کم تحقیق میکردی میفهمیدی که گوشی های بهتری تو بازار هستن و این گوشی اصلا استاندارد نیست
برات متاسفم اشتباه کردی

M.etallic.A
05-01-2008, 19:33
متاسفانه الان با گوشی چینی هم واسه آدم کلاس میزارن. امروز تو ماشین یه دختره از کیفش در آورد 6 متر طول و عرض داشت تازه یهو زنگم زد ماشین نزدیک بود چپ کنه... آخه این اسباب بازی ها هم شدن گوشی ؟ 1100 از اینا بهتره...

kiarash3500
06-01-2008, 00:37
كسي تا حالا با اين گوشي ها عكس گرفته؟

ALFA323
06-01-2008, 09:39
كسي تا حالا با اين گوشي ها عكس گرفته؟

کیارش جان شما یعنی تاحالا عکس گرفته شده از این گوشی ها رو ندیدی؟!!!!!
پس فکر کردی عکس هایی که تو CNN و... و نمایشگاه های سبیت آلمان گرفته شده با چی بوده ؟

یهو زنگم زد ماشین نزدیک بود چپ کنه...

این تیکه ماشین داشت چپ میشد باعث شد من 5 ساعت بدون توقف خنده کنم .......

ولی به دو از شوخی هر کی این گوشی ها رو داره مبارکش باشه قصد هیچ بد گویی و توهین به کسی و گوشیش نبوده ...فقت میخواستیم دور هم باشیم.
شاد و پیروز باشید

M.etallic.A
06-01-2008, 12:05
من یه عکس از این گوشی ها دیدم مدلش رو یادم نیست ( اگر مدلم داشته باشن ) یه عکس دو مگاپیکسلی با کیفیت cif ... یعنی شما یه عکس سیف رو بگیری تو فتوشاپ resize کنی بشه دو مگاپیکسل فقط در همین حد بگم ترکیبی از مربع های رنگارنگ بود عین کاشی حمام...

kiarash3500
08-01-2008, 20:03
کیارش جان شما یعنی تاحالا عکس گرفته شده از این گوشی ها رو ندیدی؟!!!!!
پس فکر کردی عکس هایی که تو Cnn و... و نمایشگاه های سبیت آلمان گرفته شده با چی بوده ؟

ممنون از جوابتون
اما آخه من تا حالا عكس گرفته شده با اين گوشي ها رو نديدم ميشه بگين كجا ميتونم پيدا كنم؟

vorojax
08-01-2008, 20:40
بچه ها تو کیلیک نوشته بود که این گوشی ها بدرد نمی خورن فکر کنم استقبال ازشون به طرز خفنی اوفت کنه.

ALFA323
09-01-2008, 15:39
ممنون از جوابتون
اما آخه من تا حالا عكس گرفته شده با اين گوشي ها رو نديدم ميشه بگين كجا ميتونم پيدا كنم؟

سلام والا من هم تا به حال عکس گرفته شده با این گوشی ها رو ندیدم ... هر کسی گرفته لطفاً بزاره تو کلوپ عکس های گرفته شده با موبایل

یعنی:

iranwebshop
09-01-2008, 19:05
من بعد از کلی جستجو گوشی c2000 رو گرفتم خیلی هم راظی هستم به اندازه قیمتش واقعا ارزش داره تازه هیچ مشکلی هم نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c2000 پرفروش‌ترين گوشی تلفن‌همراه

10 آذر 1386 - موبنا- گوشی چینی C2000 که به تازگی وارد بازار ایران شده ، عنوان پرفروش ترین گوشی چینی را در مراکز فروش گوشی تهران به خود اختصاص داده است که گفته می شود علت آن طراحی زیبا و متفاوت نمایشگر این گوشی است .
،این گوشی به امکاناتی نظیر پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت همزمان، فناوری بلوتوث و سایر امکانات رایج در گوشی های همراه مجهز شده است و با دوربین 3/1 مگاپیکسلی و قابلیت بزرگنمایی اپتیکال، امکان عکسبرداری حرفه ای را برای کاربران فراهم می کند.
یکی از فعالان بازار ، طراحی زیبای C2000 را مهم ترین عامل فروش بالای این گوشی دانست. وی توضیح داد: "طی دو هفته گذشته گوشی C2000 از پرفروش ترین گوشی های موجود در بازار بود. طراحی زیبا و متفاوت نمایشگر مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است. این نمایشگر به گونه ای طراحی شده است که می تواند به سمت بالا بچرخد و امکان مشاهده بهتر تصاویر را برای کاربران فراهم کند."
، گوشی C2000 درحال حاضر در بازار ایران به قیمت2 میلیون و 50 هزار ریال به فروش می رسد که نسبت به قیمت اولیه آن در بدو ورود به بازار، نوسان قیمت بسیار اندکی داشته است.
پیش بینی می شود که C2000 بتواند عنوان پرفروش ترین گوشی بازار ایران را تا پایان این هفته حفظ کند.

C2000

- قابليت پخش شبكه هاي تلويزيوني داخلي (كانال يك - دو - سه - چهار - پنج - خبر - آموزش - قرآن و ...)
- دارای صفحه نمایش قابل تنظیم .
- صفحه نمايش 3" اينچ لمسي (pen) با كيفيت پخش بالا
- قابليت پخش فايل هاي صوتي و تصويري
- دوربين عكاسي و فيلمبردازي با قدرت 2 مگاپيكسل
- قابليت قرار دادن 2 سيم كارت در گوشي
- پشتیبانی از MP3/MPEG4
- بازی
- ُSMS / MMS / WAP / GPRS
- رادیو
- Bluetooth
- كارت حافظه 256 مگا بايت
- كيفت صداي بالا
- 2 عدد باطری اورجینال / شارژر / کابل USB / هد فون اورجینال

اطلاعات بیشتر

morteza_m2n
10-01-2008, 10:52
پسر دايي منم يه دونه از اين c2000 ها گرفته گوشي توپي صداش كه خيلي قويه كانال ها رم خوب ميگيره دو تا هم دوربين داره ولي خيلي سنگينه فكر كنم يه نيم كيلويي باشه

ostovarsaeed
10-01-2008, 18:10
لطفا یک گوشی تلوزیون دار خوب به من معرفی کنید با این مشخصات:
قیمتش مهم نیست فقط خراب نشه!!!
رادیو هم بگیره. بدون هندزفری
کیفیت تلوزیونش خوب باشه.
ولی خراب نشه از همش مهمتره.

Sasan Info
10-01-2008, 18:28
اگه میخوای خراب نشه باید قید این گوشی ها رو بزنی و بیفتی دنبال n77 که گوشی خوبیه
ولی این مدلی که پر فروش ترینه انگار بد نیست

محمد x
14-01-2008, 01:39
سلام به برو بچ عضو
من یه گوشی ztc گرفتم اگه این گوشی ما برنامه یا یه چیزی تویه این مایه ها داره یه ندایی بده
اگه نداره هم که شما را بخیر ما رو به سلامت

محمد x
14-01-2008, 03:10
[ اون هایی که گوشی ztc کره ای دارند فقط میتونن ادعای صدا با کیفیت تصویر رو بکنند همین و بس
ولی پیکسل موتورولا از ztc به نظر من بیشتره در ضمن ztc برنامه خاصی نداره اگه شما دارین به ما هم بدین ]

محمد x
14-01-2008, 03:26
[COLOR="#ff0000"][ اون هایی که گوشی ztc کره ای دارند فقط میتونن ادعای صدا با کیفیت تصویر رو بکنند همین و بس
ولی پیکسل موتورولا از ztc به نظر من بیشتره در ضمن ztc برنامه خاصی نداره اگه شما دارین به ما هم بدین /][COLOR:31:]

smallfrank
17-01-2008, 23:52
Atf9 چنده ؟

mohamadmjk
18-01-2008, 22:02
من یکی از این گوشی ها رو دیدم 3 تا سیم کارت میخورد ضمنا یه برنامه برای تغییر صدا در حین صحبت داشت که صدا رو مثلا برای طرف مکالمه به شکل زن یا پیرمرد در می آورد قیمتش هم حدود 240 تومن
اطلاعات بیشتری ندارم فقط همین

reza fontana
21-01-2008, 13:41
نظرتون در مورد C2000 چیه؟خوبه بخرم؟قیمتش چنده؟

SIMON137
22-01-2008, 08:53
دوستان به نظر شما c2000 بهتره یا lv2008 ؟(کدوم مناسبه برای خرید؟)

lv2008 خوبیش اینه که کیفیت تصویرش بیشتره و 7 باند داره.
================================================== =============================
c2000 خوبیش اینه که گیم باحال روش داره و جوایستیک مخصوص و tv داره اما 4 باند داره. جفتشون هم چینی است.

ALFA323
22-01-2008, 13:56
بین این دو C2000 بهتره چون حساسیت و کیفیت صفحه بالاتره به علاوه بازی هم داره ... ولی از نظر من هیچ کدوم ارزش خرید ندارند ... موفق باشید.

Sasan Info
22-01-2008, 19:26
این دو تا مدل مسخره lv2008 و c2000 قیمتاشون چنده؟

zauos
24-01-2008, 01:44
این نوع گوشیا که اصلا به درد نمیخورن
هیچیشون پیدا نمیشه

zauos
24-01-2008, 01:46
اکثرا هم چینی هستن و مارک کره روشون خورده
از طرف پیرانشهر میان
اونجا خیلی هم ارزونن

zauos
24-01-2008, 01:47
اگه کسی خواست من میتونم ا قیمت پایینتر براش تهیه کنم
چون گاهی اونطرفا سر میزنم

Sasan Info
24-01-2008, 13:56
مثلا یه گوشی با یه قیمتی رو تا چقدر پایین میاری؟؟؟؟

Hamid Reza
24-01-2008, 19:41
در کل گوشی های زیاد جالبی نیست بهتره نگیری

Sasan Info
25-01-2008, 01:11
منم میدونم جالب نیستن فقط خواستم قیمتاشون رو بدونم
راستی از دوستانی که این گوشی های مسخره رو میشناسن یه سوال دارم
ال سی دی c2000 بزرگتره یا lv2008 ؟

ashimashi_20032002
26-01-2008, 00:20
کسی از مدل nec-n1000 چیزی میدونه؟

Ice Star
27-01-2008, 01:06
همین هایی که می رن این گوشی های چینی رامیگیرن واونارا پر رو می کنن برا صادرات اجناس بنجل به ایران

با با این گوشی ها را تحریم کنید تا یه فرجی بشه از دست این اجناس خلاس شیم

البته گفته میشه سال بعد اوپراتور چینی هم میاد برای پشتیبانی از نسل 3

گل بود به سبزه نیست اراسته شد

فکر کنید چی میشه سیمکارت چینی روی گوشی چینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

zauos
28-01-2008, 16:49
در کل گوشی های زیاد جالبی نیست بهتره نگیری
درسته جالب نیستن
ولی نسبت به قیمتشون هم بدک نیستم
الان مدلهای دو سیمکارته ی همزمانشون به درد بخورن :20:

zauos
28-01-2008, 16:51
مثلا یه گوشی با یه قیمتی رو تا چقدر پایین میاری؟؟؟؟
این گوشیا رو میشه چندجا مثل پیرانشهر و کلا کردستان
تا 50 تومن زیر قیمت تهران خرید
اما مشکل اینه که بیشترشون یه کم قاطی دارن
اونم به خاطر اینکه وسائلشون عوض میشه

zauos
28-01-2008, 16:53
این گوشیا برای کسانی که دو تا خط دارن
هم ایرانسل و هم خط ثابت خوبه
من خودم یکی خریدم
که دو تا سیمکارت رو همزمان فعال میکنه
و ازش راضی هم هستم
بیشتر به درد گوش کردن به ترانه میخورن تا دوربین و اینجور چیزا

بهرام_62
29-01-2008, 21:11
سلام دوستان
من به تازگی گوشی Lv2008 خریدم در کل گوشی بدی نیست و ازش راضی هستم
ولی یک مشکلش دیوونم کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشی lv2008 حافظه تلفش یک مگ هست و وقتی با بلوتوث چیزی می ریزی تو گوشی میره روحافظه تلفن
فکر کنم تونستین حدس بزنید
بنا بر این فایل هایی که حجمشون بیشتر از یک مگ هست رو نمیشه از طریق بلوتوث ریخت تو گوشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش می کنم کمکم کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رفتم تو تنظیمات بلوتوثش و یک جا که رو حافظه تلفن بود گذاشتم رو مموری ولی بازم درست نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ راهی نداره
خواهش می کنم یک راهی نشنم بدین
حد اقل یک ترفند بگین که بتونم فایل های سیستمی تویحافظه تلفن که پاک نمیشن رو پاک کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من منتظر هستم

بهرام_62
29-01-2008, 21:17
دوستان یک مشکل دیگه ای که داره این گوشی اینه که امکان مارک دار کردن نداره
و هر کار می خوای با فایل هات بکنی باید یکی یکی بکنی

Sasan Info
30-01-2008, 00:08
بهرام جان بگو با اون آلت قتاله اش چی کار میکنی
کار کردن باهاش چجوریه
تاثیری تو کیفیت داره؟

bacheye adab
30-01-2008, 00:38
سلام
یه گوشی از همین مارک های ذمعثفخخفا هست که ساعت مچی هست و مدلش m700 هست
خواستم ببینم که قیمتش چنده و چجور گوشی هست
در ضمن چه رنگهاییش تو بازار هست
من سفیدشو دیدم خواستم ببینم رنگای دیگه هم هست؟
خیلی چشممو گرفته از این جور چیزا خوشم میاد
البته تلویزیون نداره اما گفتم چون جز این گوشی هاست اینجا بگم بهتره

bacheye adab
30-01-2008, 00:39
ببخشید پست بالا ویرایش بشه
اون کلمه رو به انگلیسی بنویسیدbluetooth

بهرام_62
30-01-2008, 21:02
ببخشید پست بالا ویرایش بشه
اون کلمه رو به انگلیسی بنویسیدbluetooth

خوب آی کیو خودت ویرایش کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امید چاوشی
09-02-2008, 13:45
من nec zt6618 دارم از وبکمش چطوری میتونم استفاده کنم؟
دوربین جلویش هم فعال است فقط می خواستم ببینم چجوری به کامپیوتر وصل میشه usb هم داره.

isbn84
14-02-2008, 01:58
دوربین جلویش هم فعال است فقط می خواستم ببینم چجوری به کامپیوتر وصل میشه usb هم داره.

سری اولیا قابلیت اتصال به کامپیوترو از طریق کابل نداشتند...چون سیستم عاملی نداشتند.... ولی جدیداشو نمیدونم ...چون هر روز یه قابلیت جدید رو این گوشی ها می اد. بعید نیست تا الان جارو برقی دارشم اومده باشه...

bacheye adab
14-02-2008, 21:35
سلام
یه گوشی از همین مارک های ذمعثفخخفا هست که ساعت مچی هست و مدلش m700 هست
خواستم ببینم که قیمتش چنده و چجور گوشی هست
در ضمن چه رنگهاییش تو بازار هست
من سفیدشو دیدم خواستم ببینم رنگای دیگه هم هست؟
خیلی چشممو گرفته از این جور چیزا خوشم میاد
البته تلویزیون نداره اما گفتم چون جز این گوشی هاست اینجا بگم بهتره
درباره این توضیح ندادیناااااااااااااا

zauos
15-02-2008, 23:27
این نوع گوشیا دیگه شورش در اومده
هر روز امکانت جدیدی بهشون اضافه میشه
ولی به خاطر بزرگ بودنشون
و یکی هم زود از کار افتادنشون زیاد صرف ندارن
ولی نسبت به قیمتشون بد نیستن

reza fontana
19-02-2008, 20:32
این نوع گوشیا دیگه شورش در اومده
هر روز امکانت جدیدی بهشون اضافه میشه
ولی به خاطر بزرگ بودنشون
و یکی هم زود از کار افتادنشون زیاد صرف ندارن
ولی نسبت به قیمتشون بد نیستن
من چندتا از دوستام از اين موبايلها دارن و 4 ماه هست كه براشون كار ميكنه و اخ هم نگفته!روي چه منطقي ميگن زود خراب ميشه ؟اگه زود خراب ميشد كه كسي نميخريد و شركت سازندش هم برشكست ميشد؟!!!

M.etallic.A
19-02-2008, 21:29
من چندتا از دوستام از اين موبايلها دارن و 4 ماه هست كه براشون كار ميكنه و اخ هم نگفته!روي چه منطقي ميگن زود خراب ميشه ؟اگه زود خراب ميشد كه كسي نميخريد و شركت سازندش هم برشكست ميشد؟!!!

بهتره به جای شرکت سازنده بگید زیرزمین های چین...

mehr1095
23-02-2008, 22:53
من واقعا" از شماها تعجب می کنم!:41:

پاکت پی سی های tv دار مثل i-teq و Gigabyte رو ول کردین چسبیدین به این آشغالهای چینی که خودشون بهش می خندن که چی؟؟؟

hellbrain666
24-02-2008, 17:51
تنها علت می تونه قیمت پایین گوشی های چینی باشه

saeidsmxo
28-02-2008, 04:57
گوشي رو خاموش کنين.
بعد به usb وصل کنين.
به همين راحتي...به همين خوشمزگي:46:

saeidsmxo
28-02-2008, 05:38
خوشبختانه روي گوشيهايي که فايل GAME در مموري داخليشون هست ميتونن بازيهاي مختلف نصب کنن!
اينم يه مژده به بعضي tv دارها!!

و مطمئن باشن که به زودي برنامه هاشم مياد!
البته من شنيدم که با قيمت بالا (15 تومن) ميشه روشون برنامه هاي سيمبين و جاوا و .. نصب کرد!البته فقط شنيدم.
ولي به اين سادگي ها نه! بايد گوشي پچ و فلش بشه و از اين حرفا.

اطلاعات بيشتر رو در فرصت مناسبتر بهتون ميگم.

saeidsmxo
28-02-2008, 05:49
بايد يه نکته اي رو هم بگم...
اونايي که بر ضد اين گوشيها نظر ميدن > با خريدن اين گوشيها حتي تا مرحله ي تعصب هم ميرن!

و ارزونيشون هم به اين دليله که اسم مشخصي ندارن .( چرا p990 وقتي تازه مياد 800 تومنه ولي الان 220 تومن؟) > به دليله اسمه برندش!

از لحاظ خرابيشون هم اگه باهاشون با ملايمت رفتار بشه هيچ اتفاقي براشون نميفته.

اينا رو گفتم براي اونايي که ميخوان از اين نوع گوشيها بخرن.

M.etallic.A
28-02-2008, 14:22
خوشبختانه روي گوشيهايي که فايل GAME در مموري داخليشون هست ميتونن بازيهاي مختلف نصب کنن!
اينم يه مژده به بعضي tv دارها!!

و مطمئن باشن که به زودي برنامه هاشم مياد!
البته من شنيدم که با قيمت بالا (15 تومن) ميشه روشون برنامه هاي سيمبين و جاوا و .. نصب کرد!البته فقط شنيدم.
ولي به اين سادگي ها نه! بايد گوشي پچ و فلش بشه و از اين حرفا.

اطلاعات بيشتر رو در فرصت مناسبتر بهتون ميگم.

ببخشید شما فکر کردی سیمبین رو اونجا ریختن که بری بیاریش نصبش کنی ؟ برو یه کم در مورد شرکت سیمبین اطلاعات جمع کن ببین چه شرکت سکرت و رمزآلودیه. مطمئن باش بدون خرید لایسنس و اجازه از سیمبین هیچ کسی نمیتونه رو گوشی ساخت خودش سیمبین نصب کنه.

رو این گوشی های چینی نه سیمبین میشه نصب کرد نه جاوا. آخه گوشی که تو زیرزمین تولید میشه مگه میتونی لایسنس بگیره ؟ بزرگی میگه همه چیزهایی که میشنوی و 50% چیزهایی که میبینی رو باور نکن.

قیمت پایین این گوشی ها هم ربطی به اسمشون نداره دوست من. اصلا میدونستی این گوشی ها مخصوص ایران تولید میشن ؟ به سفارش جناب آقای عسگرا ولادی رئیس اتاق مشترک ایران و چین که با همکاری پسرش این گوشی های مزخرف و بی کیفیت رو وارد میکنن و پول هنگفتی به جیب میزنن.

Geforce_8800_GTX
28-02-2008, 17:35
سلام
حالا با وجود همه این صحبتها من یه مدل zt321 دیدم که قیمتش 95 هزار تومان بود
به نظر شما بخرم یا نه؟
یا 250 هزار تومان بدم یه نوکیا بخرم؟

ostovarsaeed
29-02-2008, 18:52
سلام
حالا با وجود همه این صحبتها من یه مدل zt321 دیدم که قیمتش 95 هزار تومان بود
به نظر شما بخرم یا نه؟
یا 250 هزار تومان بدم یه نوکیا بخرم؟

به این حرف ها که بعضی ها در مورد این گوشی ها می زنن بهتره گوش نکنی.
من خیلی ها را می شناسم که خیلی وقته این گوشی ها را دارند. ازش هم خیلی راضی هستند.
ولی به نظر من بهترین مدل این گوشی ها C2000 هست. چون این گوشی حساب خودشو پس داده.

saeidsmxo
01-03-2008, 05:16
ببخشید شما فکر کردی سیمبین رو اونجا ریختن که بری بیاریش نصبش کنی ؟ برو یه کم در مورد شرکت سیمبین اطلاعات جمع کن ببین چه شرکت سکرت و رمزآلودیه. مطمئن باش بدون خرید لایسنس و اجازه از سیمبین هیچ کسی نمیتونه رو گوشی ساخت خودش سیمبین نصب کنه.

رو این گوشی های چینی نه سیمبین میشه نصب کرد نه جاوا. آخه گوشی که تو زیرزمین تولید میشه مگه میتونی لایسنس بگیره ؟ بزرگی میگه همه چیزهایی که میشنوی و 50% چیزهایی که میبینی رو باور نکن.

قیمت پایین این گوشی ها هم ربطی به اسمشون نداره دوست من. اصلا میدونستی این گوشی ها مخصوص ایران تولید میشن ؟ به سفارش جناب آقای عسگرا ولادی رئیس اتاق مشترک ایران و چین که با همکاری پسرش این گوشی های مزخرف و بی کیفیت رو وارد میکنن و پول هنگفتی به جیب میزنن.

تند نرو:46:
اگه دقت کني ميبيني که نوشتم (البته فقط شنيدم)(البته فقط شنيدم)(البته فقط شنيدم)....
در مورد جاوا اشتب زدي/:8:چون جاوا رو بعضيهاش نصب ميشه!!!
چرا اتفاقا" به اسمي که ندارن ربط داره(يکم فکر کني متوجه ميشي)
ميدونم که فقط مختص ايران نيستند(يه سزچ کني ميفهمي)

در ضمن شما که نديدي به سفارش کي توليد ميشه نظر نده چون خودتون گفتين:(بزرگی میگه همه چیزهایی که میشنوی و 50% چیزهایی که میبینی رو باور نکن.)

mpeg
01-03-2008, 23:37
آقا منو برادم مدل C2000 ,zt6618 رو داریم من 1 ایراد دیدم تو این دوتا مدل ببینید مال شما هم ایتطوری هست یا نه
1 عکس که 2 مگاپیکسل مثلا با w810 انداخته شده رو ایم دو تا مدل که ما داریم نشون نمیده یعنی اصلا به خاطر رزولشون اون نمیتونه عکس رو باز کنه ودر ضمن رو هیچ عکسی هم نمیشه زوم کرد مال شما هم اینطوری هست حالا اگه مدلی هست که این دو ایراد رو نداره بگید کدوم مدلش هست ما هم بدونیم
راستی اگه کسی این چند مدل رو داره که تقریبا جدید اومده نظرش رو بگه راضی هست یا نه مدل : TV22 وc3000 و F 67 و ZT250 و مدل TV600 که دارای دوربين عكاسي + فلاش است

saeidsmxo
04-03-2008, 03:22
متاسفانه زوم نميشه کرد!

بهترين مدلها تاکنون يکي c3000 هست و ديگري Zt6618 !

يه نکته ي مهم! 6618 فقط يه اسپيکر داره! (فقط يک اسپيکر) و جزو بهترين صداهاست!

mpeg
04-03-2008, 22:40
تو c3000 میشه مسیج رو با قلم نوشت کدوم مدلها این قابلیت رو دارند

reza2pars
07-03-2008, 15:40
در کل شما از این گوشی راضی هستین؟ اگه هستین بگین تا ما هم بخریم.

ostovarsaeed
07-03-2008, 18:06
در کل شما از این گوشی راضی هستین؟ اگه هستین بگین تا ما هم بخریم.

گوشی ها بدی نیستند . ولی در کل باید باهاشون کنار بیایی. در ضمن قبل از خرید بهتره یک تعمیرگاه که بلده این گوشی ها را تعمیر کنه پیدا کنی !!!:5:

reza2pars
07-03-2008, 20:48
مگه این گوشی ها قابل تعمیر هم هستند؟

ostovarsaeed
09-03-2008, 21:33
مگه این گوشی ها قابل تعمیر هم هستند؟

قابل تعمیر که هستند. ولی کار هر کسی نیست.

mahsafar
14-03-2008, 17:42
دوستانی که n92و n77 دارن یه آمار بدن ببینیم این تلویزیون روی موبایل که می گن تو تهران راه افتاده چطوریاس ؟
گوشیشون تصویر داره؟

jtiran2
16-03-2008, 15:18
ان 77 رو مطمئنم می خوره فقط یه مسئله ای هست اونم انتقال این تصویر به لپتاپه . کسی نمی دونه رزولوشن این تصاویر چنده ؟؟؟؟؟

reza2pars
21-03-2008, 15:45
تنظیمات Tv mobile برای اینترنت چه جوریه؟

mona1360
25-03-2008, 01:43
سلام به دوستان خوبم
-من گوشی چینی Ztcn83 دارم 8 ماهی میشه خیلی ازش راضیم با اونکه قبلا موتورولا V3x یا گوشیای نوکیا رو داشتم
-این گوشی هم از لحاظ فیلمبرداری و عکسبرداری عالی هم اینکه قیمت مناسبی داره.
-کیفیت صدا وتصویرش . رادیو و تلویزیون که حرف نداره . 2 سیم کارتس . مدیا پلیر قوی با اکلایزر .
-بلوتوث عالی که(( البته وقتی منوش پر شه حتما باد بعضی از اسامی رو که استفاده نداری پاک کنی تا باکس بلوتوث آزاد باشه ))
کلا کارائی خوبی داره .
:19: :10:

mona1360
25-03-2008, 01:57
دوستان همه نوع تعمیراتی این گوشیها دارن حتی صفحه اصلی در صورتی که بسوزه . این امکانات وارد ایران شده البته گوشی من که چیزیش نشد ولی نمایندگی که رفته بودم ودیدم همه چیزو توضیح داد جالبه بگم اولین بار بود که 1 گوشی رو چشم و گوش بسته خریدم .

jtiran2
30-03-2008, 20:01
گوشی در حد 400 تومان که تلویزیون دیجیتال داشته باشه سراغ دارین ؟

mahsafar
31-03-2008, 10:42

mahsafar
01-04-2008, 11:48
پیشنهاد می کنم دوستان خودشون رو برای انتخاب گوشی تلویزیون دار محدود به چند گوشی خاص نکنن
با این رسیوری که لینکش رو گذاشتم هر موقع که نیاز بود به راحتی می تونن هر نوعی از موبایلشون رو به تلویزیون تبدیل کنن

mahsafar
01-04-2008, 18:23
به هیچ عنوان برای خرید گوشی که امکان پخش شبکه های تلویزیونی را داشته باشه عجله نکنید

ehsan62534207
02-04-2008, 09:10
همه چيز در مورد c3000
با سلام
من يه گوشي c3000 خريدم !
از نظر زيبايي كه خيلي عاليه - كيفيت مانيتورش خوبه - دوربينش 2 مگاپيكسله كه من خيلي از دوربينش راضي نيستم
وعيب ديگش كه شايد خوبي اون هم باشه وقتي داري بلتوث ميفرستي يا ميگيري اول از من رمز ميگره كه اين رمز را طرف مقابل هم بايد وارد كنه تا بلتوث بشه
اين گوشي ها e - book را هم اجرا ميكنن كه من تو پوشه مخصوصش ريختم ولي نشد!!!!
هر چي سرچ كردم براش بازي پيدا نكردم
در مورد تلوزيونش هم بايد بگم كه خوب كار ميكنه
دو تا سيم كارت هم زمان را هم قبول ميكنه
و من يه جا ديده بودم كه گفته بودن مسيج را ميشه با قلم نوشت ولي من هر كاري كردم نشد
دوربينش قابل ارتقاست چون سوكتي هست
يه صداي واقعا زيادي داره
براي آهنگ هم بايد حداكثر 100 تا آهنگ تو پوشه مخصوصش بريزي تا بخونه
براي نمايش دادن عكس پشت سر هم يه كم مشكل دار
آنتن دهي اون نسبت به بقيه گوشي ها پايينه

hellbrain666
02-04-2008, 11:10
سلام

من شنیدم گوشی هایی که فولدر گیم دارن این بازی ها روشون قابل اجراست میشه یکی امتحان کنه؟
( البته از حجمشون معلومه نباید گرافیکی باشن )

ehsan62534207
03-04-2008, 00:33
با سلام خدمت hellbrain666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك شما باز نشد !!!
اگه گوشي c3000 را ديده باشين اصلا يه دسته جيوستيك مخصوص بازي زير مانيتورشه!!!!!
شنيدم كه بازي هاي 3d را اجرا ميكنه يعني تو دفترچش نوشته
ولي من كه چنين بازيي پيدا نكردم

alex_pk
03-04-2008, 01:15
لينك شما باز نشد !!!

پيوست شد....

ali racer
03-04-2008, 11:05
پیشنهاد می کنم دوستان خودشون رو برای انتخاب گوشی تلویزیون دار محدود به چند گوشی خاص نکنن
با این رسیوری که لینکش رو گذاشتم هر موقع که نیاز بود به راحتی می تونن هر نوعی از موبایلشون رو به تلویزیون تبدیل کنن

دوست من لینک باز نمیشه....

mahsafar
03-04-2008, 11:36
دوست من لینک باز نمیشه....
مطمئن هستی؟

hellbrain666
03-04-2008, 17:03
پيوست شد....

ممنون به خاطر پیوست

با سلام خدمت hellbrain666 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك شما باز نشد !!!
اگه گوشي c3000 را ديده باشين اصلا يه دسته جيوستيك مخصوص بازي زير مانيتورشه!!!!!
شنيدم كه بازي هاي 3d را اجرا ميكنه يعني تو دفترچش نوشته
ولي من كه چنين بازيي پيدا نكردم

لطفا این فایل ها رو چک کنید اگه کار کنه پس بازی های میکرو روی این گوشی ها قابل اجرا هستند
در مورد بازی سه بعدی هم حتما باید بازی های سوپر نیتندو باشه

در هر صورت یک لینک دیگه میزارم :

shahlaaa
04-04-2008, 12:38
سلام
اولا اگه کسی می گه نمی شه من قبول نمی کنم .
پس بگین چه جوری می شه روی این گوشی ها برنامه نصب کرد .

ali racer
04-04-2008, 17:04
من اون دفعه همه مدل از فایل های برنامه رو امتحان کردم
از سیمبین سری 60
سیمبین او اس
سیمبین 9.1 و 9.2
تا دو ورژن جاوا
هیچ کدام از فایل ها رو نشناخت
حالا شما فایل چه سیستمی رو می خوایین روش نصب کنین ؟

meisam317
04-04-2008, 20:12
لطفا در مورد گوشی گیگابایت g-smart 120 و i-teq x mob که جزو PDA های تلوزیون دار هستند توضیح بدهید .

ehsan62534207
04-04-2008, 23:51
پيوست شد....

ممنونم بخاطر پيوست
من بازي ها را ريختم تو گوشي !درسته بازي هار رو اجرا ميكنه فقط يه مشكلي هست اونم اينكه فقط يه دكمه از گوشي c3000 من موقع بازي كار مكنه !!!

actooor
05-04-2008, 11:41
یک گوشی ان ی سی tv دار خوب معرفی کنید...
ممنون...

hellbrain666
05-04-2008, 15:46
ممنونم بخاطر پيوست
من بازي ها را ريختم تو گوشي !درسته بازي هار رو اجرا ميكنه فقط يه مشكلي هست اونم اينكه فقط يه دكمه از گوشي c3000 من موقع بازي كار مكنه !!!

پس بالاخره یه چیزی رو اجرا کرد

من مشکل شما رو نمی دونم خواهشا افراد دیگه هم امتحان کنند

joopiter
06-04-2008, 09:42
من مشکل شما رو نمی دونم خواهشا افراد دیگه هم امتحان کنند

با سلام و تشكر از شما دوست عزيز - من بازيها رو روي گوشيم ريختم و به راحتي كار ميكنه، گوشيمم C3000 هستش. خيلي دنبال بازي كنترا بودم كه توي اين پكيج هستش، بازم ممنونم!

hellbrain666
06-04-2008, 15:30
با سلام و تشكر از شما دوست عزيز - من بازيها رو روي گوشيم ريختم و به راحتي كار ميكنه، گوشيمم C3000 هستش. خيلي دنبال بازي كنترا بودم كه توي اين پكيج هستش، بازم ممنونم!

خواهش میکنم
میشه این فایل رو هم امتحان کنید؟

jamshidjap
07-04-2008, 16:32
ممکنه عکس گوشيتونو بزاريد ببينيمش چه شکلي هست (c3000) ؟

اگه واستون مقدور هست جزييات دقيقش رو هم بنويسيد. خيلي ممنون

joopiter
08-04-2008, 14:36
میشه این فایل رو هم امتحان کنید؟
جواب نداد دوست عزيز! فقط فايلهايي رو كه پسوند NES داره مي‌شناسه. پسوندشون رو هم به nes تغيير دادم ولي بازم كار نكرد. موفق باشيد.

hellbrain666
08-04-2008, 15:07
جواب نداد دوست عزيز! فقط فايلهايي رو كه پسوند NES داره مي‌شناسه. پسوندشون رو هم به nes تغيير دادم ولي بازم كار نكرد. موفق باشيد.

ممنون

همچنین

jamshidjap
08-04-2008, 15:17
ممکنه عکس گوشيتونو بزاريد ببينيمش چه شکلي هست (c3000) ؟

اگه واستون مقدور هست جزييات دقيقش رو هم بنويسيد. خيلي ممنون

ميخوام يه دونه ازش بخرم پس راهنماييم کنيد

joopiter
08-04-2008, 16:22
ميخوام يه دونه ازش بخرم پس راهنماييم کنيد
اگه دوربينش برات مهم نيست، بخرش. چون خيلي ضعيه (در حد 1.3). ولي مابقي امكاناتش عاليه. صداش خيلي بلند و كاملاً رسا هستش. بازيهاي ميكرو رو هم اجرا مي‌كنه. تلويزيونش خوبه، طراحيش جالب توجه، در كل 170.000 تومن مي‌ارزه! من كه از خريدش پشيمون نيستم.

joopiter
09-04-2008, 08:26
اين مطالب رو از سايت ديگه‌اي كپي كردم (يه سري از امكاناتي رو كه اعلام كرده بود ولي توي گوشي نبود رو حذف كردم و براي بعضي هاش توضيح نوشتم):
بعد از C2000 نوبت به گوشی جدید C3000 رسید بعضی از خصوصیات این گوشی به شرح زیر است :

زيباتر /کاراتر /باريکتر از C2000

کارکرد شبکه 900 /1800
- اندازه LCD 3.5 اينچ. (توضيح: PEN)
-صفحه نمايش متحرک
- کيفيت نمايش 16 ميليون رنگ. (توضيح: 16 ميليون كه نيست، ولي كيفيت بالايي داره)
- دو سيم کارت (توضيح: همزمان).
- پشتيباني تا 4 گيگا بايت حافظه جانبي.
- 4 بلند گوي قوي با تکنولوژي صداي 3 بعدي (3D).
- نماشي دهنده و گيرنده کانالهاي تلوزيوني تقويت شده. (تمام کانال هاي ايران)
- بدنه ضد خش
- پخش موسيقي با کيفيت واکمن ورژن 3 سوني. (توضيح: البته فقط با پخش اسپيكرهاش، با هدفون به پاي سوني اريكسون نمي‌رسه)
- راديو FM.
- سيستم تشخيص جعلي يا اصل بودن اسکناس و تراول چک (چک هاي مسافرتي).
- دو دوربين 300 کيلو بايتي و 2 مگا پيکسلي با قابليت ارتقاء. (توضيح: روش نوشته 2 مگ، ولي در اصل 1.3 هستش)
- حافظه داخلي 40مگا بايت و پشتيباني 4 گيگا بايت حافظه جانبي ميکرو SD .
- پخش فيلم و تماشاي تلوزيون به صورت Full Screen (سايز کامل) با فرمت هاي MP4 , 3GP, midi, wmp .
- بلوتوس ورژن 2 (جديد ترين و سريعترين نوع بلوتوس با پشتيباني پخش موسيقي).
- پشتيباني SMS, EMS, GPS, GPRS (توضيح: به راحتي از طريق سيم كارت ايرانسل به اينترنت وصل ميشه)
- استفاده از گوشي به عنوان حافظه فلاش بدون نياز به نصب.
- قابليت نصب و اجراي بازي هاي 3 بعدي و بازي هاي نينتندو (NES Game) . (توضيح: بازيهاي ميكرو)
- دفتر چه تلفن 500 نفري با امکانات درج اطلاعات اضافي.
- نمايش کتاب هاي الکتريکي e-Book . (توضيح: فايلهاي note رو نشون مي‌ده. PDF رو ساپورت نمي‌كنه!)
- زمان مکالمه 150-300 دقيقه واقعي. (توضيح: انصافاً خوب شارژ نگه مي‌داره، ولي ديگه نه اينقدر!!!)
- زمان نگه داري باطري 200-400 ساعت واقعي.
- سيستم ديواره آتش (Fire Wall) براي افراد مزاحم.
- صحفه لغزنده براي استفاده در محيط هاي بازي و تماشاي تلوزيون.
- انتخاب زنگ با فرمت هاي : MP3, midi, Wav

samd600
09-04-2008, 13:18
سلام دوستان

تو یکی از فروم های همسایه خوندم که اسم سیستم عامل این گوشی ها نوکلیوس هستش که کل حجم خودش 400 کیلوبایته

(تو پی تی خوندم یه تاپیک در موردش زدن)

jamshidjap
09-04-2008, 15:43
joopiter جان از توضيحات کاملت خيلي خيلي ممنون. لطف کردي
بي زحمت عکسش رو هم ميزاري

hellbrain666
09-04-2008, 16:06
این گوشی c3000

قابلیت mark کردن هم داره؟

ehsan62534207
09-04-2008, 16:59
این گوشی c3000

قابلیت mark کردن هم داره؟

با سلام
نه نداره!
در مورد بازی هایی که شما گزاشته بودین و دکمه های گوشی خوب کار نمیکرد فقط نیاز به یه تنظیم کوچو لو داشت
ممنون

joopiter
10-04-2008, 07:47
اينم عكس C3000:

jamshidjap
10-04-2008, 15:16
خيلي قشنگه. فقط چند تا سوال دارم

مسيج تايپ کردن با کيبوردش سخت نيست ؟

قسمت متحرک Lcd بعد از مدتي دچار لقي نميشه ؟

اون دايره اي که توش اسپيکرها هستش بالا و پايينش هم اسپيکره؟ چون تو عکس اون دوتا با دو تاي مجاورشون فرق ميکنن.

از کجا ميتونم به پايين ترين قيمت بخرمش؟

ضمنا بلوتوثش که بالاتر از يک مگ هم ترانسفر ميکنه ديگه

ممنون

joopiter
12-04-2008, 07:29
سلام
1- نه مشكلي نداره. چون صفحه كليدش كاملاً تخت نيست و جوري طراحي شده كه يه حالت قوسي شكل داره و به راحتي زير انگشت تفكيك شده هستش و حس ميشه. ضمناً منوي فارسي هم داره و فارسي هم ميشه اس ام اس فرستاد.
2- تا الآن كه مشكلي نداشته و فكر نمي‌كنم پيدا كنه. اگه اون عكسي كه از پشت گوشي هست رو نگاه كني، دو طرف اون قسمتي كه بالا اومده، دو تا خط سفيد هستش، اون دو تا خط توي شياري كه زير همون قسمت هستش حركت مي‌كنند و حالت ريلي دارند.
3- بله اسپيكر داره. جمعاً 4 تا اسپيكر داره كه 2 تاش توي دايره هستش، 2تاش اون كناري هستند.
4- من كه از پاساژ علاءالدين خريدم 170 تومن با گارانتي يكساله، همون گارانتي كه براي نوكيا و سوني اريكسون مي‌داد رو بهم داد، شركتي هستش. ولي يكي از دوستان كه عيد رفته بودش شهرستان بانه (كردستان هستش)، مي‌گفت اونجا 130 تومن مثل نقل و نبات ريخته بود كه تا 110 تومن هم مي‌دادند.
5- بلوتوثش هم محدوديت دريافت نداره.
موفق باشيد.

hellbrain666
24-04-2008, 21:37
من شنیدم بعضی از این گوشی ها قابلیت در یافت کانال های ماهواره ای رو هم دارن که توی ایران قطعه درسته؟!

joopiter
29-04-2008, 07:24
من شنیدم بعضی از این گوشی ها قابلیت در یافت کانال های ماهواره ای رو هم دارن که توی ایران قطعه درسته؟!
متأسفانه خبر صحت نداره!!! بواسطه تيونري كه داره فقط مي‌تونه امواج تلويزيون محلي رو بگيره، همين و بس!

roteal2007
01-05-2008, 14:52
سلام
1- نه مشكلي نداره. چون صفحه كليدش كاملاً تخت نيست و جوري طراحي شده كه يه حالت قوسي شكل داره و به راحتي زير انگشت تفكيك شده هستش و حس ميشه. ضمناً منوي فارسي هم داره و فارسي هم ميشه اس ام اس فرستاد.
2- تا الآن كه مشكلي نداشته و فكر نمي‌كنم پيدا كنه. اگه اون عكسي كه از پشت گوشي هست رو نگاه كني، دو طرف اون قسمتي كه بالا اومده، دو تا خط سفيد هستش، اون دو تا خط توي شياري كه زير همون قسمت هستش حركت مي‌كنند و حالت ريلي دارند.
3- بله اسپيكر داره. جمعاً 4 تا اسپيكر داره كه 2 تاش توي دايره هستش، 2تاش اون كناري هستند.
4- من كه از پاساژ علاءالدين خريدم 170 تومن با گارانتي يكساله، همون گارانتي كه براي نوكيا و سوني اريكسون مي‌داد رو بهم داد، شركتي هستش. ولي يكي از دوستان كه عيد رفته بودش شهرستان بانه (كردستان هستش)، مي‌گفت اونجا 130 تومن مثل نقل و نبات ريخته بود كه تا 110 تومن هم مي‌دادند.
5- بلوتوثش هم محدوديت دريافت نداره.
موفق باشيد.

با این گوشی میشه اس ام اس با صفحه لمسی نوشت؟

صداش در مقایسه با ان82 همین برند چقدره؟

roteal2007
11-05-2008, 13:35
با این گوشی میشه اس ام اس با صفحه لمسی نوشت؟

صداش در مقایسه با ان82 همین برند چقدره؟

چرا این تاپیک دیگه فعالیت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

kiuna
18-05-2008, 10:52
کسی این مدل رو خریده ؟
من از این مدل خوشم اومده می خوام ببینم چطوریه !
کسی باهاش کار کرده !
فقط این سایت رو دیدم داره میفروشه !
جایی رو دیدید که این مدل رو داشته باشه
هر چند قیمتشم نسبت به بقیه خیلی زیاده

ممنون میشم راهنمایی کنید

reza fontana
24-05-2008, 09:50
?man mikham C3000 begiram?chize behtari made nazeretoon nist

kiuna
24-05-2008, 13:21
مثل اینکه ما نقش قبر کردیم اینجا!

reza fontana
03-06-2008, 20:58
چرا وقتی صحبت از TV Mobile میشه فقط این گوشی چینیها مد نظر هستند!؟مارکهای معتبری هم هستند که دوستان میتونن در مورد اونها هم بحث کنن....مثلآ Nokia N77 و i-teq:xbond و یا nokia N92
مگه این مدلها مشکلی تو دریافت امواج دارن؟

raha90
09-06-2008, 20:56
من مي خوام يه گوشي tv22 بخرم ولي با حرفاي شما يه كم به شك افتادم مي شه يه كم بيشتر توضيح بدين.
قيمتي هم كه بهم گفتن 145000 هزار تومنه گرون نمي گه؟

reza fontana
10-06-2008, 22:01
اگه از من میشنوی بهتره که یه کم صبر کنی چون بیشتر برندهای معروف مبایلهای جدیدشونو دارن به بازار میفرستن..قطعات سخت افزاری این گوشیهای چینی که برای دریافت امواج هستن خیلی ضعیفن..

SIMON137
10-06-2008, 22:18
چرا وقتی صحبت از TV Mobile میشه فقط این گوشی چینیها مد نظر هستند!؟مارکهای معتبری هم هستند که دوستان میتونن در مورد اونها هم بحث کنن....مثلآ Nokia N77 و i-teq:xbond و یا nokia N92
مگه این مدلها مشکلی تو دریافت امواج دارن؟

سلام

ببخشید قیمت این گوشی ها چنده؟:31:

===================================

از من ، به شما ، نصیحت ، گوشی چینی نگیرید . تمام.
من تا به حال 3 بار گوشی چینی رو تجربه کردم و الان دیگه دارم تجربم رو میگم...
سعی کنید پول جور کنید و از گوشی با مارک های معتبر استفاده کنید.
گوشی های چینی اول وسوسه انگیزن اما مثل گوشی های دیه جاذبه ای نداند که وقتی می خری مثل سیستم عامل های مختلف بری توش بچرخی و چیز جدید پیدا کنی و برنامه و بازی جاوا و سیمبین هم که می دونید نمی خونه...

reza fontana
10-06-2008, 23:23
فقط اینها که نیستن!الان تو بازار خیلی از گوشیهایی که امواج تلویزیونی رو دریافت میکنن مارکهای معتبری هستن که گارانتی هم دارن...اگه دوستان علاقه دارن بدونن مفصل توضیح بدم...

SIMON137
11-06-2008, 10:08
فقط اینها که نیستن!الان تو بازار خیلی از گوشیهایی که امواج تلویزیونی رو دریافت میکنن مارکهای معتبری هستن که گارانتی هم دارن...اگه دوستان علاقه دارن بدونن مفصل توضیح بدم...

آقا دستت درد نکنه ، اگه میشه اون گوشی های تلویزیون دار رو فقط اسمشون وشرکتشون رو بگو ... دستت درد نکنه.:11:

reza fontana
11-06-2008, 12:41
قبل از هر چیز بگم که گوشیهایی که قابلیت سخت افزاری ----H رو دارن میتونن امواج تلویزیون رو دریافت کنن از جمله این موبایلها:چند مدل از گوشیهای MATRIX که تو ایرن با گارانتی معتبر فروخته میشه:K11 و K7800
مدلهای قدیمی مثل N77 و N92 و مدل جدید نوکیا N96
P910/P920/F510/P930/P940 و P960 سامسونگ
U960/U900 و KU950 ال جی
گوشیهای My mobile TV و MyTV2mobile ساژم و G-Smart t600 برند گیگابایت
امیدوارم بدرد دوستان خورده باشه فقط گوشی چینی نخرید که پولتون هدر میره ..از بین اینهمه گوشی با مارکهای معتبر یکی رو انتخاب کنید.

kiuna
11-06-2008, 16:33
اینایی که شما گفتی درست ! اما بحث قیمت هم هست
فقط تلویزیون نیست 2 سیم کارت همزمان هم نکته مهمیه!
این گوشی هایی که گفتی زیر 350 تومن نیست!
من بین اطرافیان دیدم که گوشی چینی خریدن و تا حالا مشکلی نداشتن!
تو همین تاپیکم بودن کسانی که راضی بودن
تو گوشی چینی شما تلویزیون انالوگ داری و تو مدلهایی که شما گفتی تلویزیون دیجیتال
و مطمئنا دیجیتال بهتره کسی که به خاطر تلویزیون می خواد بگیره همون مدلهایی که شما گفتی
رو بگیره خیلی خوبه !
بعضی اوقات هم دلایل دیگه ای هست! خود من یه مدل گوشی چینی رو دیدم که فقط به
خاطر طراحیش ازش خوشم اومده طوری که به خاطر طراحیش از خیلی چیزها می خوام صرف نظر کنم :20:

reza fontana
11-06-2008, 19:14
دیگه از ما گفتن بود حالا بهتر نیست یه کم بیشتر هزینه کرد ولی در عوض خیالت راحت باشه از نظر کارایی و کیفیت!این بحث جدایی هست که یکی به خاطر شکل ظاهری موبایل بخره!و این یه مورد سلیقه ایه ..در ضمن تو همین مدلهایی که گفتم چیزای خیلی خوبی از نظر طراحی هست...
مطلب اخر اینکه منم موردهای زیادی سراغ دارم که گوشی چینی خریدن ولی بعد از مدت کوتاهی خود گوشی و یا امکانات گوشی خراب شده!
نخرید این گوشیهای رنگ و وارنگ چینی رو !!!

kiuna
11-06-2008, 23:33
دیگه از ما گفتن بود حالا بهتر نیست یه کم بیشتر هزینه کرد ولی در عوض خیالت راحت باشه از نظر کارایی و کیفیت!این بحث جدایی هست که یکی به خاطر شکل ظاهری موبایل بخره!و این یه مورد سلیقه ایه ..در ضمن تو همین مدلهایی که گفتم چیزای خیلی خوبی از نظر طراحی هست...
مطلب اخر اینکه منم موردهای زیادی سراغ دارم که گوشی چینی خریدن ولی بعد از مدت کوتاهی خود گوشی و یا امکانات گوشی خراب شده!
نخرید این گوشیهای رنگ و وارنگ چینی رو !!!
اگه بحث سلیقه رو کنار بزاریم
و بودجه رو مناسب در نظر بگیریم
مطمئنا خرید گوشی با برند معروف خیلی بهترخواهد بود