PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطا در نرم افزار navicat

pegahp
25-09-2005, 14:03
سلام دوستان..
یک اشکالی در نرم افزار navicat برام پیش اومده که امیدوارم کمکم کنید..اونم اینه که وقتی میخوام توی این نرم افزار دیتابیس جدید بسازم بهم خطا میده: 1044access denied for user: ‘@localhost’ to database..

در حالی که قبلا میتونستم دیتابیس جدید ایجاد کنم (نمیدونم چی شد که حالا نمیشه).در ضمن کارهای دیگه رو میتونم توش انجام بدم یعنی مثلا ایجاد جدول ، کوئری و هرگونه تغییرات روی دیتابیس های موجود..کلا نرم افزار به طور کامل کار میکنه و فقط برای ایجاد یک دیتابیس جدید این خطا رو میده و چیزی ایجاد نمیکنه . ورژن navicat هم هست 6.1.10 ...(در ضمن بانکم هم mysql admin 1.4 هستش)

نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید
موفق باشید

pegahp
26-09-2005, 17:24
یعنی واقعا هیچ کس نیست جواب منو بده!!!!!!!!!!!

pegahp
02-10-2005, 11:02
خواهشا یکی جواب منو بده..موضوع خیلی حیاتیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Nesta
03-10-2005, 22:11
سلام دوست عزیز .
شما باید کمی‌ صبر داشته باشید حتما دوستان نرسیدند که به این سرعت پاسخ بدهند فقط شما نیستین که سوال دارید یا مشگل دارید .
من که اصلا نفهمیدم که این نرم افزری که شما باهاش کار می‌کنید چی‌ هست و من اولین باری هست که اسمش رو میشنوم چون جز 10 زبان برتر دنیا نیست یا شایدم که جدید یا قدیمی‌ هست .لطف کنید اول کمی‌ توضیح بدین که این چی‌ هست navicat؟؟؟
بد کارش چی‌ هست شاید من سوال کنم .کارش مالتی‌ مدیا هست ،،برنامه نویسی‌ که من خیلی‌ شنیدم ولی‌ اینو متاسفانه نشنیدم و در دیکشنری هم معنی‌ نداد .متشکر.