PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضعيف ترين مجري ورزشي ايران كيست؟!!

maoud908
10-10-2007, 14:25
فردوسی پور فقط...
بقیشون ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرسپوليس
10-10-2007, 14:35
بدترين جواد خياباني
بهترين عادل جان

hatef_motahhary
10-10-2007, 14:42
جوات ترین : جوات خیابانی بهترین : عادل فردوسی پور

simko007
10-10-2007, 14:42
یکی از مجری ها هست که تا حدودی چاقه... اسمش چیه؟ من میخوام به اون رای بدم چون گزارش گریش بدلم نمیچسبه.

rahnemoun
10-10-2007, 14:57
همشون ضعيفن!!! فقط فردوسي پور از بقيه بهتره.
ولي شاهکارشون کوتي و يوسفي و خياباني و عليپور هستند.... (پيشنهاد مي کنم سالنامه گل رو که عيد سال قبل در اينمورد نوشته بود، بخونيد، خيلي باحاله)

mojikavedoust
10-10-2007, 15:23
به قول RAHNEMOUN همشون ضعیفن.
ولی از همه بدتر جواد خیابانیه.
اگه طرفدار تیمیکه بازیشو گزارش کنه باشه خیلی با طرفداری گزارش میکنه و تا میتونه از حریف بد میگه.
وگرنه آنقدر بد گزارش میکنه که آدم خوابش میبره.

ALI.ARB
10-10-2007, 18:00
بدترین ها : مزدک میرزایی / خیابانی (یه زمانی خیابانی هم عالی بود اما خوب دیگه بازنشستگی هم گاهی به درد میخوره)

بهترین: عادل فردوسی پور (میفهمه چی داره میگه!)

نمیدونم چرا همیشه بدامون بهتر از خوبامونن!

barca_ms_lovexx
10-10-2007, 19:56
این علیفر واقعا افتضاحه, جدا از گزارشش که حالمو بهم می زنه, تا بازی شروع میشه , شروع می کنه به شمردن بازیکنای خارجی اون تیم و افسوس خوردن!!!!!!!!!(مخصوصا تو بازی های اینتر)
جواد خیابانی هم که واقعا جواته
از همه بهتر هم فردوسی پور

RONN!E
10-10-2007, 23:02
هر چند با تجربه است.اما شفیع .شک نکنید.

karoon
11-10-2007, 17:42
هیچ کس عمو جوات خیابووووونی نمیشه!!!!

Asalbanoo
11-10-2007, 17:56
سلام
به نظره من هم حتی خیابانی هم نمی تونه جای شفیع را از چرت و پرت گفتن در حین گزارش بگیره.

s_a_m4000
11-10-2007, 18:04
به نظرم مزدک میرزایی از همشون بدتره چرت و پرت هم که نگئ آنقدر میگه .....

amir2011
12-10-2007, 02:38
به نظر من از همه بهتر فردوسی پوره...
در مورد خیابانی هم که ...
ولی این مزدک و یوسفی خیلی تابلو از استقلال(مزدک) و پرسپولیس (یوسفی) در حین اجرا و گزارش طرفداری میکنند...
البته اگه از گیرهای عادل به نیکبخت بگزریم...
ولی تابلو ترین گزارشگر مربوط میشه به مرکز خوزستان تیم حریف که گل میزنه شاید یکبار بگه گل ولی وای به حال روزی که تیم هم استانیش گل بزنه تا نیمساعت گل گل میکنه...!

MORINIO
12-10-2007, 02:48
مزدک اصلا گزارش کردن بلد نیست یعنی به عبارت دیگر دو زار گزارشگری حالیش نیست:27:

mehdi30nema
12-10-2007, 10:29
پيمان يوسفي كه از همه ضعيف تره . تا حالا نشده تو يه بازي سوتي نده .

maoud908
14-10-2007, 18:07
سلام
به خدا اشكمو اين جوات خياباني در آورد
اين چه وضع گزارشگريه؟
واقعا افتضاح
وقتي مثلا كريم باقري شوت زد و رفت تو دستاي طالب لو
شروع كرده به جيغ زدن كه موضعييييييييييييييييييييي ييت گگگگگگگگگگگگگل
بابا بي خيال
برهاني رو هم همش ميگفت مجيدي
و كلا رو مخ ما راه رفت...
يا حق (:
از اولین حرف تا اخرین حرفت تایید میشه اساسی...
بابا به کی بگیم این یارو رو نذارن...
اصلا بازی به این خاطر جذاب نبود که عادل گزارشگر نبود...

lovely_fox
14-10-2007, 18:17
خياباني چاپلوس

R10MessiEtoo
14-10-2007, 18:38
1-به زنده ها راي بديد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شفيع خدابيامرز كه ديگه گزارش نمي كنه وگرنه از بين گزارشگراي قديمي بدتر از اين بنده خدا هم داريم.

2-دوستاني هم كه ميگن مزدك بده هم يك دليلي بيارند، بعد از عادل او بهترين هست.

3- خياباني كه..... يادم باشه سوتي هاي وحشتناكش رو اينجا بگذارم

4- سرهنگ عليفر كه البته تكليفش مشخصه، در مورد يوسفي هم افتضاح نيست اما خوب هم نيست.

5- رضا جاوداني مگه هنوز گزارشگري مي كنه؟!!!!!!!!!!!!!!

Ali Pacino
14-10-2007, 20:48
علی فر که موقع گزارشاش من همیشه خوابم می بره همیشه هم بازیای غیر حساس و آخر شب رو گزارش می کنه
ولی اصلا با گزارش یوسفی حال نمی کنم
عادل بهترین گزارشگر هستش بعدشم مزدک
جواد خیابانی هم بازیهای ملی رو به خاطر هیجان بالاش خوب می تونه گزارش کنه

اردلان
14-10-2007, 21:03
از همه بدتر جواته! (با اينكه ميگن قرمزه!) بعدش هم اين مزدك رو اسباب من را ميره! (مرتيكه استقلالي...) گذارشهاش داد ميزنه استقلاليه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي با اين حال براي اينكه يكم بخنيديم به شفيع راي دادم! حالا اين كي هست؟!

sudotux
14-10-2007, 23:07
خیابانی حالمو بهم زد با این گزارشی که امروز کرد. واقعا تابلو بود که داره به نفع استقلال گزارش می کنه. بعد گل پرسپولیس بد جوری بغض کرده بود.

beckham7
15-10-2007, 01:25
سلام
خیابانی یه زمانی خوب بود الان افتضاحه ا سه یا چهار سالی هست که دیگه بدرد گزارشگری نمی خوره
تو بازی امروز بااصطلاح میخاست اطلاعاته حاشیه ای بده
داور گونزالس اهل باسک خیابون کوچه محله هم محله ای واقعا که تا یه حدی درباره داور گفتن خوبه نه دیگه مثلا گفت هفته پیش دکو از این داور لابد از تماشگرها هم کسی رو میدید شماره شناسنامه اش میگفت ولی از بازیکنا هیچ و هزار و یک چیز دیگه
یادمه تو یه بازی آرسنال فکر کنم یوسفی شاید هم همیتن خیابونی بود تا دقیقه 78 به ادبایور میگفت نوانکو کانو که دو فصل قبل از ارسنال رفته بود
علیفر هم که از کار همه مربیا ایراد میگیره از مورینیو کاپلو فرگوسن ونگر و......خوبه خدایش چیزی نشده وگرنه یه کلاس مربیگری واسه مورنیو و فرگوسن و بقیه میذاشت
فقط فردوسی پور بغیر از گزارش تو داوری هم استاد تو بازیهایی که گزارش میکنه ندیدم تا حالا حتی درباره داوری هم اشتباه کنه هر کی گفته باید کارت بگیره گرفته و.....

mohamad2998
15-10-2007, 01:44
من وقتي بازي منچستر باشه با صداي خيابوني صداش رو قطع ميكنم . چون اونقدر از بدي منچستر ميگه كه بازي به اون قشنگي رو نابودش ميكنه. افتضاحه.

mehrad3
15-10-2007, 01:52
واقعا کی دلش اومده به فردوسی پور رای بده

mehdi30nema
15-10-2007, 08:24
خياباني انگار باباش مرده بود از بس بي حال گزارش ميكرد . بعد گل استقلال كلي ذوق كرد و شروع كرد هيجان دادن .

deicide
15-10-2007, 09:33
خوب مسلما بهترين گزارشگر ورزشي عادل فردوسي پور هستش . چون هيچ وقت توي گزارشش به حاشيه نرفته و البته مزدک ميرزايي هم توي همين سبک کار مي کنه . چون هرچي باشه مزدک ميرزايي از شاگردان و از کساني هست که توسط عادل ، وارد اين حرفه شده.
اما ، بدترين ها هم که استاد بزرگ چرت و پرت در گزارش ها جواد خياباني و از اون بدتر بهرام شفيعي (مجري برنامه ورزش و مردم) که من يادمه توي هر بازي ، هر ده دقيقه يک بار اسم يکي از بازيکن ها رو مي گفت . گزارشش از يکي از بازي هاي برزيل معروفه که بالاي 400 بار مي گفت : کاپيتان دونگا

من وقتي بازي منچستر باشه با صداي خيابوني صداش رو قطع ميكنم . چون اونقدر از بدي منچستر ميگه كه بازي به اون قشنگي رو نابودش ميكنه. افتضاحه.

با نظر ايشون هم کاملا موافقم .
آقا سينا خيلي مخلصيم
ارادتمند
Deicide

kar1591
15-10-2007, 09:35
بهترینشون عادل فردوسی پور

davoud 23 beckham
15-10-2007, 10:15
بدتريم مزدك ميرزايي فقط ميخواد هر كاري كه عادل ميكنهاونم انجام بده
بچه ها يه چيز جالب تو امضا ها ديدم امضا پرسپوليس رو نگاه كنيد كه عكس تيم پرسپوليس رو گذاشته رديف پاينن اون يارو كه وسط خوردبين و مايلي كهن نشسته رو نگاه كنيد كپي ساها ميمونه انگار اين ساها يكي از پيشكسوتهاي پرسپوليس بوده

ghazal_ak
15-10-2007, 10:32
بدترین خیابانی
بهترینشم عادله

metax
15-10-2007, 13:18
بدترین خیابانی
بهترینشم عادله

كاملا موافقم

leila*
15-10-2007, 13:30
همه ی اینا بی خود هستن جز فردوسی پور
به خصوص اون یوسفی که من ازش متنفرم
ولی معلومه حسابی حرصتون گرفته که داربی رو خیابانی گزارش کرده

saman_dexter
15-10-2007, 15:21
خياباني همش توي حاشيست ! اصلا گزارشگر نيست كه حاشيه گره ! چرت و پرت زياد مي گه

V E S T A
15-10-2007, 15:32
خيابانی!!!!:2:

گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــل!!!!1..... ..........
.
.
.
15 ثانيه بعد!!
.
.
.
.
نه گل نشد!!!:27:

cyrus_ln
15-10-2007, 15:56
فردوسی پور از همه بهتره.
مزدک هم بد نیست.
خیابانی که همش چرت و پرت میگه و در کل خیلی جوکه.
ولی از همه بدتر علیفره که تو گزارش برای خودش قصه تعریف میکنه و کاری هم به بازی نداره.همش هم بهش بازیهای رئال رو میدن و اعصاب منو بهم میریزن.یه بار بازی رئال رو بخاطر گزارش افتضاح این آقا ندیدم.
بقیشونم که دیگه معلوم الحال هستن بهتر گزارش بازی رو بذارن کنار.

میثم 021
01-11-2007, 10:58
بهترين كه خوب معلومه عادل فردوسي پور
بدترينم بي انصافي اگه بگيم جواد خياباني به نظر من عليرضا عليفر

shayanelong
01-11-2007, 23:42
بهترین:مزدک و عادل.بدترین خیابانی با کوثری.پرروترین:جاودانی اسکول ترین:یوسفی آپ تو دیت ترین:علیفر

sagh_moha
29-12-2007, 20:50
یادش بخیر , جای آقای کوتی و به روان خالیه .... فقط شماره پیراهن می گفتند .....

بازی ایران - عربستان , مقدماتی 98 فرانسه موقعی که پنالتی واسه ایران شد کوتی که گزارشگر این بازی بود الله اکبر می گفت , انگار داریم با دشمن اسلام جنگ می کنیم ... خدا هم گذاشت تو کاسش و پنالتی کریم گل نشد ...

pentoriko
30-12-2007, 10:27
جواد خياباني كه خيلي جوات هست

سر بازي يوونتوس ميبينه صالح حميدزيچ تعويض شده و رو نيمكت داره آب ميخوره اما بازم به ماركيوني ميگه صالح حميدزيچ واقعا خيلي مضخرف هستش

مزدك ازش بدم مياد :2::2::2:

B3HZ@D
30-12-2007, 10:40
مزخرفترین گزارشگر ایران همین جواد خیابانیه
حالم از گزارشهاش بهم میخوره
بهترین فردوسی پوره
این خیابانی توی گیجی دومی نداره
سرجینیو را کاکا میبینه
اودو را پیرلو میبینه
الهی ........................
البته این یوسفی هم خوب سوتی میده
موقعی ک رابی فاولر و اوون در لیورپول بودن داشت بازی را گزارش می کرد
فاولر میخواست از زمین بره بیرون و یکی دیگه که نمیشناختم داشت بجاش میومد
بعدش هی می گفت بله مایکل اوون بیرون میره و بجای او رابی فاولر وارد زمین میشه

Meisam Khan
30-12-2007, 12:59
معلومه ديگه رضا جاوداني بدترينه. هم كارشناس كشتي و جودو و فوتبال هست نظر هاي گهرباري هم ميده.

vahidhgh
30-12-2007, 13:26
از خیابانی هم ضعیفتر مگه هست
این چاق زشت
صدا وسیما یک سر سوزن هم به نظر مخاطب احترام نمیذاره آخه یکی نیست بگه این کیه آوردین واسه گزارش فوتبال

vahidhgh
30-12-2007, 13:41
فک کنم اگه روزی روزگاری گذرش به این تاپیک بیفته دیگه از دنیای مجری گری!!! خداحافظی کنه
یا حق (:

این بشر انقدر رو داره که ول کن نیست روزنامه نوشته بود که با گزارش خیابانی باید صدای تلویزیون را بست
هر وقت جلوی ال سی دی برنامه میشینه دیگه هیچی پشت سرش معلوم نیست

2006 Felakat
30-12-2007, 14:24
این بشر انقدر رو داره که ول کن نیست روزنامه نوشته بود که با گزارش خیابانی باید صدای تلویزیون را بست

تایید مشیه . بهترین عادل و مزدک

2006 Felakat
30-12-2007, 14:24

تایید مشیه . بهترین عادل و مزدک

mansour 64
02-01-2008, 14:41
به نظر من بدترین پیمان یوسفی . اصلا خوب گزارش نمیده

kasra_khan2003
02-01-2008, 15:04
آخه من موندم این خیابانی رو تو خیابون میبینن، بهش نمیگن آقا بیخیال این گزارش گری شو؟!!!
سر بازی رئال، یهو ساکت شد (انگار کلشو کرده بود تو Laptop داشت دنبال خبر میگشت!) بعد رئال گل زد! شادی کردن، دوباره بازی شرو شد!!! این سرش رو آورد بالا باز نفهمید!
براش صحنه آهسته رو برا باره دهم گذاشتن که آقا دویزارش جا افتاد گفت : بله رئال یه گل زد!!!! بعد 5 دقیقه

neyrizboys
02-01-2008, 18:30
آخه من موندم این خیابانی رو تو خیابون میبینن، بهش نمیگن آقا بیخیال این گزارش گری شو؟!!!
سر بازی رئال، یهو ساکت شد (انگار کلشو کرده بود تو Laptop داشت دنبال خبر میگشت!) بعد رئال گل زد! شادی کردن، دوباره بازی شرو شد!!! این سرش رو آورد بالا باز نفهمید!
براش صحنه آهسته رو برا باره دهم گذاشتن که آقا دویزارش جا افتاد گفت : بله رئال یه گل زد!!!! بعد 5 دقیقه

همیشه همین کارشه!!:31::19:

Actros
02-01-2008, 19:06
زدین نابود کردین خیابانی رو بابا
بدترین علیفر

خیابانی خوبه.

hamedvahedi
02-01-2008, 20:12
خياباني يه زماني خوب یود. شايدم اون موقع هم بد بوده و عقل من نميرسيده. مشکل ايشون اينه که وسط بازي مي خواد شماره شناسنامه بابابزرگ مادري بازيکنان رو بگه.

heliacal_66
02-01-2008, 20:32
علیفر که بابا اصلا مجری نیست.فقط گزارش می کنه که چون خوابم می گیره نمی دونم چطوریه شنیدم تن صداش برای گل با اوت دستی فرقی نمی کنه و تکیه کلاماش هم که یکی دوتا نیستن
ولی بین مجری ها جاودانی و مزدک خیلی ضعیفن. اصلاً انعطاف ندارن. خصوصا تو این برنامه هایی که کارشناس می آد .فقط برای رفع تکلیف یه سوالاتی می پرسن. البته گزاذش مزدک خیلی آکادمیکه ولی اصلا گرم نیست
اما خیابانی با مهمون برنامه گرم می گیره شوخی می کنه و گزارشش هم به خاطر صدای فوق العاده اش خوبه ولی امان از فول هایی که این بشر می کنه.
عادل هم که ما شالا یه تیکه جواهر

momkhbpsp
02-01-2008, 20:44
بدتر ازهمه پیمان یوسفی هستش یه بار دقت کنید به گزارشش فکر کنم کلا 5 دقیقه از90 دقیقه
رو گزارش واقعی میکنه اونم به خاطر اینه که اسم بازیکنها رو بلد نیست مجبور چرت و پرت بگه
بهتر از همه هم معلومه دیگه عادل فردوسی پور هست اون هم دلایل زیادی
داره :بلد بودن زبان انگلیسی .خواندن مجلات انگلیسی زبان مثل کیکر و ورلد ساکر و برنامه 90 و...

italy2006
02-01-2008, 21:21
اون چه که برای یک گزارش گر اهمیت اول داره صدای بم و تا حدودی تو دماغی است که در بهترین گزارشگر ایران یعنی فردوسی پور و میرزایی این حسن بزرگ وجود ندارد... در نتیجه من هیچ کدام از این گزارشگرها را کامل نمی دونم و در بین این ها فردوسی پور فقط خوبه دیگران چنگی به دل نمی زنند. اگه فردوسی پور صدای بهرام شفیع داشت عالی می شد.

vahidhgh
03-01-2008, 02:18
اون چه که برای یک گزارش گر اهمیت اول داره صدای بم و تا حدودی تو دماغی است که در بهترین گزارشگر ایران یعنی فردوسی پور و میرزایی این حسن بزرگ وجود ندارد... در نتیجه من هیچ کدام از این گزارشگرها را کامل نمی دونم و در بین این ها فردوسی پور فقط خوبه دیگران چنگی به دل نمی زنند. اگه فردوسی پور صدای بهرام شفیع داشت عالی می شد.

چی میییییگه ؟ :18:

s.w.a.t
07-01-2008, 16:05
این که دیگه نظرسنجی نمی خواد!!!
مگه از خیابانی بدتر هم هست؟؟؟؟!

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BLACK VENOM
26-01-2008, 22:54
خياباني هر وقت گزارش ميكنه تلويزيون در حالت mute ميشه :grrr:
وسط بازيهاي خارجي هم بحث ايران و تيم ملي ميكنه

messi_283
27-02-2008, 16:11
خیابانی به این بدی که میگید نیست علیفر که واقعا افتضاحه با اون شاهکار ممیزش تو لیگ اسپانیا

avax7
27-02-2008, 18:26
همشون ضعیفن بجز فردوسی پور
دوستان یه راهنمایی میخواستم:یه گزارشگره جوونه که تقریبا از همشون جدید تره و همش بازیهای خارجیو گزارش میکنه صداش هم خوبه و یکم هم بمه.اسمش چیه؟

messi_283
27-02-2008, 23:45
گمون کنم اسماعیلیباشه

m_r1986
28-02-2008, 00:41
فقط پيمان يوسفي.....خداي سوتي.

انصافا خياباني نسبت به قبل كه 90 دقيقه داستان تعريف ميكرد بهتر شده .

saeed_h1369
28-02-2008, 23:53
واقعا نمیتونم این خیابانی رو تحمل کنم یادم نمیره سوتیه اول فصلشو بازی استقلال و استقلال اهواز تو ورزش گاه نشسته بود بعد داور سوت نزده میگه خوب بازی هم همین حالا تموم میشه . میرن تو استودیو بعد میفهمن که اقا سوتی داده برمیگردن تو بازی
و اینکه اصلا بازی رو گزارش نمیکنه که همش داستان میگه موقعیت های خطرناکم که اصلا نمیگه یه جایی که باید بلند بگه (موقعیت خطرناک) اروم میگه یه جاهم الکی داد میزنه
اونم از چاپلوسی از همه(اسم نمیبرم چون زیادن)که ما شا ا... سرامد همس ت تو این زمینه
و در کل خیابانی = هوووووووووووووووووووووووو ووع

shahshahani
03-03-2008, 10:38
به نظر من همشون سوتی دارن حتی عادل فردوسی پور.
مثلا همین بازی بارسلونا با اتلتیکو که بارسلون 4 تا خورد، صد دفعه گفت که حالا با اومدن مسی بازی قشنگتر میشه یا بهترین بازیکن زمین مسی خواهد بود یا فقط با خطا میشه مسی رو متوقف کرد... در حالی که مسی یه کار مفید هم تو اون بازی نکرد. بعد از بازی عادل روش نمیشد سرشو بیاره بالا تو دوربین نگاه کنه.
این یعنی چی؟ یعنی اینکه عادل خان هم مثل بقیه شون تابلو داره از بعضی تیمها طرفداری میکنه مثل لیورپول و بارسلونا و ... و از یه تیم هایی هم متنفره که تو گزارش هاش کاملا مشهوده مثل رئال مادرید.

به نظر من گزارشگری خوبه که طرفدار تیم خاصی نباشه یا لااقل از تیمی که داره قشنگتر بازی میکنه طرفداری کنه.

ahmad08
03-03-2008, 23:43
با سلام
طبق گفته دوستمون swat مگه بدتر از خیابانی هم هست؟
این خیابانی تو گزارشش انگار تو عمرش کامپیوتر ندیده گزارش رو ول میکنه و میره سراغ کامپیوتر که حتی صداش هم میاد!!!!!!!!