PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL & Vista

assistant
10-10-2007, 01:57
دوستان سلام

من دیروز سرویسadsl منزل را راه اندازی کردم سیستم عامل من ویستا است ومشگلم اینه که چراغ Lanوadslمرتب
چشمک میزنه البته کل خطوط رو چک کردم ونویزی هم در خط تلفن منزل وجود نداشت . الآن 2 تا سوال دارم

1.مودم من Planet -ade2400هست موقع خرید درایوری به من ندادن تو اینترنت هم پیدا نکردم آیا درایور لازم دارم؟؟
2. آیا ممکن است مشگل از Lanباشه و ویندوز اون رو نشناسه چون ویستا هست وبعد از نصب هم سی دی درایور
مین بوردو هم قبول نمی کنه ولی صدا و...رو وصل می کنه مین منp5b-asus است لطفا اگر چیزی میدونید کمک
کنید چون از سرعتش نارازیام .
در ضمن چراغadslوقتی چشمک میزنه که Lanرو به مودم وصل می کنم.

C0nd@ct0r
10-10-2007, 11:32
shoma baiad internet setting ra fix konid
control panel > internet option > connections
ya
local area network > properties > tcp/ip protocol va an ra be automatic set konid.

TOOMY-2008
10-10-2007, 14:01
دوست عزیز اولین چیزی که من میدونم شما نیاز داری درایور نصب مورم برای ویندوز ویستا هست

دوم این باید تنظیمات مودم تو چک بکنی ببینی همه چیز درست هست یا نه

در ضمن مودم شما با پورت lan هست یا USB ؟

ناوال
10-10-2007, 14:10
چراغ status باید روشن باشه اگه چشمک زن باشه ارتباط برقرار نمیشه چک کن که سر خط رو به مودم وصل کرده باشی یعنی اولین سیم باید وارد مودم بشه بعدا به تلفن معمولا status وقتی چشمک میزنه که تلفن جای دیگه ایی وصل باشه پس اولین کارت اینه که هرچی تلفن هست سیمشو جدا کن فقط مودم سیمش وصل باشه ببین چراغ ثابت میشه یا نه

xdvbxkaomx
10-10-2007, 23:45
عزیزم مودمت اگه پورت لن داره نیاز به هیچ درایوری نداره اصولا این نوع مودمها تو تمام سیستمهای عامل بدون نیاز به درایور قابل نصب و راه اندازی هستند شما برای اینکه مطمئن بشی ارتباط داری یا نه بهتره ping بکنی یعنی بری تو run بنویسی ping 192.168.1.1 یه پنجره باز میشه و ارتباط شما رو چک میکنه اگه time out نداد یعنی ارتبا ط شما درسته در غیر اینصورت راحتترین راه کمک گرفتن از پشتیبانی isp هستش برا کانکت شدن لازمه که اگه از پورت لن استفاده کرده یوزرنیم وپسورد داخل مودم کانفیگ ست بشن و احتمالا یکی 2 گزینه هم دستکاری بشن

assistant
14-10-2007, 02:08
باتشکر از تمامی دوستان پاسخ گو.....
request time outمیده ولی من کانکت میشم وسرعتشم بعضی وقتها خیلی خوبم میشه.

نکته وقتی سیم لن وصل نیست adslچشمک نمیزنه ولی وقتی وصل میشه هردو چشمک میزنن یکی دوبار که زنگ زدم پشتیبانی گفتن میتونه از ویستا باشه ولی خوب آدم شاید بخواد از ویستا استفاده کنه اون وقت آیا اصلا چاره ای باقی نمی مونه؟

assistant
14-10-2007, 02:18
دوستان ممکن است که مودم من از نوعی باشد که هنگام اتصال این دو چراغ چشمک بزند یا اصلا همچین مودمی نداریم؟؟؟