PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دربــي بـــزرگ پـــايتخت (تمامي بحث‌ها در اين تاپيک!)

Honradez
08-10-2007, 19:58
به نام خدا

همانطور که مي‌دانيد، شصت و سومين دربي تهران روز يکشنبه، 22 مهرماه 1386 برگزار خواهد شد. از اين رو اين تاپيک ايجاد شد تا ضمن پيش‌بيني نتيجه بازي، هواداران دو تيم استقلال و پرسپوليس بتوانند نظرات خود را در رابطه با جذابترين مسابقه ايران مطرح نمايند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به ذکر است که هرگونه تحقير تيم حريف، توهين به اشخاص و رفتار ناشايست با ديگر کاربران، با برخورد جدي مواجه خواهد شد.

ضمن اينکه تمامي بحث‌هاي در اين رابطه در اين تاپيک انجام شده و تاپيک‌هاي مشابه قفل و پاک خواهند گشت.

اين نظرسنجي راس ساعت 23:59 روز شنبه 21 مهرماه (يک روز قبل از مسابقه) بسته خواهد شد.

با آرزوي موفقيت و تندرستي شما عزيران.
:46:

Lovelyman
08-10-2007, 20:08
عزيز تو كه ميدوني آخرش تاپيك به فحش و دعوا و ... كشيده ميشه فقط نظر خواهي بزار و پست دادن رو غير فعال كن(البته اگه ميشه) واسه خود انجمن ميكم:-؟؟

Nikolas_95
08-10-2007, 20:21
سلام

کار خیلی خوبی بود،تاپیک ها در این مورد داشت زیاد میشد،در ضمن اینکه تاپیک مهم شد و بالا اومد بهتره که همه ببینن یه وقت تاپیک جدید نزنن!

sudotux
08-10-2007, 20:44
این بازی رو نمیشه پیش بینی کرد. توی فوتبال هر اتفاقی ممکنه بیوفته و قابل پیش بینی نیست. ولی روی کاغذ و با توجه به نتایج قبلی دو تیم تا هفته هشتم لیگ برتر باید پرسپولیس رو برنده این بازی بدونیم مگر اینکه از اون اتفاقات عجیب و غریبی اتفاق بیوفته که قابل پیش بینی نیست. نکته دیگه اینه که از نظر روحی و روانی شرایط پرسپولیس خیلی بهتر از استقلاله ( با توجه به باخت استقلال مقابل سپاهان و اینکه از ۸ بازی ۳ تارو باختند ).

شخصا آرزو می کنم که بازی خوب و جوانمردانه ای انجام بشه و پرسپولیس برنده بازی باشه :40:

Honradez
08-10-2007, 23:38
عزيز تو كه ميدوني آخرش تاپيك به فحش و دعوا و ... كشيده ميشه فقط نظر خواهي بزار و پست دادن رو غير فعال كن(البته اگه ميشه) واسه خود انجمن ميكم:-؟؟
ما اجازه مي‌ديم کاربران نظرات خود را مطرح کنند، اما کسي که بخواد کار رو به «فحش و دعوا» بکشه، خيلي شديد باهاش برخورد مي‌شه. :5:

سلام

کار خیلی خوبی بود،تاپیک ها در این مورد داشت زیاد میشد،در ضمن اینکه تاپیک مهم شد و بالا اومد بهتره که همه ببینن یه وقت تاپیک جدید نزنن!
مرسي، نظر لطف شماست. :46:

Behroooz
09-10-2007, 00:03
من ميگم كه مساوي ميشن . بازي زيبايي هم نخواهد شد . مثل هميشه .

Asalbanoo
09-10-2007, 08:30
سلام
با توجه به بازی ها هر دو تیم از ابتدای فصل
می شه گفت اگر بنا باشه این بازی برنده ای داشته باشه اون تیم پرسپولیس هست

اما خوب بازی فوتبال است و هر اتفاقی ممکنه بیفته.

boys_won
09-10-2007, 16:11
والا قلبا" که دوست دارم استقلال ببره ولی از ابتدای فصل اینقدر بد نتیجه گرفته که شک دارم

shakerifar
09-10-2007, 21:04
اگر پرسپولیس این بازی رو ببره که واقعا دیگه کار سختی میشه رسیدن بهش
اما اگه استقلال ببره روحیه ی فوقالعاده ای میگره
و ممکنه همه چی تغییر کنه

amirpersia68
09-10-2007, 21:22
سلام

نتیجه که معلومه

پیروزی 613265 استقلال 313-

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

جدی نگیرید !

darvish1900
09-10-2007, 21:28
با این که پرسپولیسی هستم. اما دلم برای استقلا ل و حجازی می سوزه بالاخره جزو تیم های رده بالا و این همه افت برای این تیم بد.
فوتبال چیزی نیست که بشه پیش بینی کرد. امیدارم پرسپولیس ببره

قرمزته آبی آبلیموجات

darvish1900
09-10-2007, 21:29
دوستان فقط امیدوارم این تایپک به جنجال نکشه. لطفا با حفظ احترام به یکدیگر و بدون هیچ توهینی فقط نظر خودتون اعلام کنید

keyvanroozbehnia
10-10-2007, 12:35
بیشتر مواقع تو این بازی اون تیمی بهتر بازی میکنه که تا قبل از اون بد بازی کرده یا بهتر بگم بد نتیجه گرفته

مثل پارسال که پرسپولیس ته جدول بود ولی دربی رو از دست نداد

ramin1988
10-10-2007, 13:54
شک نکنید پرسپولیس برنده این بازیه :40::27:

amin-love
10-10-2007, 14:05
به نظر من که از الان معلومه بازی به نفع کی تموم ميشه
بازی رو پرسپوليس می بره....همين
استقلالی ها فقط به فکر اين باشن که زياد گل نخورن:31::31:

ehsannirvana
10-10-2007, 14:45
با هزار مکافات و حدود 7-8 ساعت تو صف موندن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تونستم بلیت بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از استادیوم شهید شیرودی(امجدیه) گرفتم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت بیلت ها هم به صورت زیر میباشد:
جایگاه:4000 تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبقه اول:2000 تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طبقه دوم:1000 تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pouria007
10-10-2007, 14:57
با این که پرسپولیسی هستم. اما دلم برای استقلا ل و حجازی می سوزه بالاخره جزو تیم های رده بالا و این همه افت برای این تیم بد.
فوتبال چیزی نیست که بشه پیش بینی کرد. امیدارم پرسپولیس ببره

قرمزته آبی آبلیموجات

من هم پرسپولیسیم و معتقدم که فوتبال غیر قابل پیش بینیه
من هم دلم واسه حجازی و تیمش میسوزه بابا استقلال تیم بزرگیه مربیش هم عالیه ولی اینکه نتیجه نمیگیرن از بدشانسیشونه
امیدوارم پرسپولیس برنده دربی باشه

pouria007
10-10-2007, 15:00
راست میگن پرسپولیس میخواد با تیم دومش بیاد بازی کنه!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali-ss
10-10-2007, 16:51
استقلال همیشه و همه وقت سالار پرسپولیس بوده چه وقتی ته جدول بوده چه صدر جدول!
حالا هم پرسپولیس رو له می کنه مثل همیشه!

darvish1900
11-10-2007, 16:11
چند خبر از دربی

داوران اسپانیایی دربی شصت و سوم تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس بامداد فردا ( جمعه) وارد تهران خواهند شد. به گزارش خبرنگارمهر، "گونزالس" اسپانیایی به همراه دوهموطنش"روبرتو پرز دل پالامار" و "رافائل گوئررو آلونسو"ساعت 40 دقیقه بامداد روزشنبه 21 مهرماه با پرواز لوفت هانزا و ازطریق فرانکفورت وارد فرودگاه مهرآباد تهران خواهند شد و بلافاصله پس از ورود به کشورمان در هتل استقلال تهران اسکان خواهند یافت.
به گفته رئیس کمیته داوران داور و دو کمک داوراسپانیایی دیداراستقلال و پرسپولیس برای هر روز اقامت درتهران به ترتیب مبلغ 500 و 350 دلار دستمزد دریافت خواهند کرد.

این سه داور اسپانیایی بلافاصله پس از پایان دربی شصت و سوم پایتخت، یکشنبه شب راهی کشورشان می شوند .
دیدارتیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ازهفته نهم رقابتهای لیگ برترساعت 30/15 روزیکشنبه 22 مهرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزارخواهد شد.

darvish1900
11-10-2007, 16:12
چند خبر از دربی

داوران اسپانیایی دربی شصت و سوم تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس بامداد فردا ( جمعه) وارد تهران خواهند شد. به گزارش خبرنگارمهر، "گونزالس" اسپانیایی به همراه دوهموطنش"روبرتو پرز دل پالامار" و "رافائل گوئررو آلونسو"ساعت 40 دقیقه بامداد روزشنبه 21 مهرماه با پرواز لوفت هانزا و ازطریق فرانکفورت وارد فرودگاه مهرآباد تهران خواهند شد و بلافاصله پس از ورود به کشورمان در هتل استقلال تهران اسکان خواهند یافت.
به گفته رئیس کمیته داوران داور و دو کمک داوراسپانیایی دیداراستقلال و پرسپولیس برای هر روز اقامت درتهران به ترتیب مبلغ 500 و 350 دلار دستمزد دریافت خواهند کرد.

این سه داور اسپانیایی بلافاصله پس از پایان دربی شصت و سوم پایتخت، یکشنبه شب راهی کشورشان می شوند .
دیدارتیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس ازهفته نهم رقابتهای لیگ برترساعت 30/15 روزیکشنبه 22 مهرماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزارخواهد شد.

omid__ss
11-10-2007, 16:34
بله من هم شنيدم تيم اول پرس پو ليس از ترسش نميخواد برابر استقلال بازي كنه چون استقلال الان مثل يه شير زخم خوردست
استقلال ميبره شك نكنيد

shayanelong
12-10-2007, 01:08
اگه پرسپولیس عین بازی ذوب آهن بازی کنه برده.

Honradez
12-10-2007, 10:29
پيش‌بيني من از اين بازي اينه:

در ابتداي کار و تا دقائق 30-20 بازي با نتيجه مساوي پيش مي‌ره. اما در اين دقايق پرسپوليس گل مي‌زنه و 1-0 جلو مي‌افته. سپس در اواخر نيمه اول يا اوايل نيمه دوم، استقلال به گل تساوي مي‌رسه. پرسپوليس مجبور مي‌شه جلوتر بکشه و در دقائق 70-60، گل دوم رو مي‌زنه. بعد اينقدر محافظه‌کارانه و دفاعي بازي مي‌کنه تا نتيجه رو حفظ کنه. استقلال هم که باتوجه به عملکردش در بازي مقابل سپاهان، نشان داد درمقابل يک تيم دفاعي کاري نمي‌تواند بکند، در اينجا هم نخواهد توانست گل ديگري به‌ثمر برساند.

به‌نظر من، باتوجه به نتايج دو تيم در فصل جديد، پرسپوليس شانس بسيار بيشتري براي پيروزي در دربي خواهد داشت. هردو تيم 8 بازي انجام داده‌اند، پرسپوليس با 20 امتياز در صدر است و استقلال با 9 امتياز، در رتبه نهم جدول ايستاده است:
1. پرسپوليس برد:6 تساوي:2 باخت:0
2. استقلال برد:2 تساوي:3 باخت:3

از لحاظ رتبه در جدول، وضعيت دقيقا مانند ليگ برتر 85-84، اما برعکس است. يعني آنموقع، استقلال با قلعه‌نويي در بالاي جدول بود و پرسپوليس راينر زوبل در رده نهم قرار داشت. آن بازي 0-0 مساوي شد...

موفق باشيد. ;)

mehdi30nema
12-10-2007, 10:32
پرسپوليس ميبره شك نكنيد .

Nikolas_95
12-10-2007, 11:52
از لحاظ رتبه در جدول، وضعيت دقيقا مانند ليگ برتر 85-84، اما برعکس است. يعني آنموقع، استقلال با قلعه‌نويي در بالاي جدول بود و پرسپوليس راينر زوبل در رده نهم قرار داشت. آن بازي 0-0 مساوي شد...

از مطلب جالبتون ممنون

این نشان می دهد که فوتبال قابل پیش بینی نیست

هرچند مثل اینکه استثنا این یکی قابل پیش بینی به نظر میرسه

Behroooz
14-10-2007, 11:45
استقلال برای برد در این بازی شانس کمی داره .

ولی امیدوارم فرجی بشه ببرن .

babak-online
14-10-2007, 13:55
گویا تا این لحظه حدود 60 هزار نفر در استادیوم هستند.

به امید برد استقلال

boys_won
14-10-2007, 14:09
نظرسنجیتون کاملا" از برتری پرسپولیس حرف میزنه

ولی استقلال میبره

ramyar.v
14-10-2007, 14:14
پرسپولیس میبره شک به خودتون راه ندین:دی

shadmehrdj
14-10-2007, 14:23
تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل استقلال با کمترین تغییر به مصاف رقیب دیرینه می رود که به احتمال زیاد بازهم ترکیبش دستخوش تغییراتی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز به احتمال زیاد با سیستم 1-2-3-4 به میدان خواهد رفت. مانند دو بازی اخیر حسن رودباریان درون دروازه می ایستد، پژمان نوری، محمد نصرتی، سپهر حیدری و شیث رضایی در خط دفاع انجام وظیفه خواهند کرد. در مقابل خط دفاعی مثلث فرزاد آشوبی، الونگ الونگ و کریم باقری انجام وظیفه می کنند. زوج علیرضا واحدی نیکبخت، عباس آقایی مقابل این مثلث به بازی گرفته خواهند شد، تک مهاجم پرسپولیس در این بازی نیز محسن خلیلی است.

اما در تیم استقلال همچون بازی های اخیر وحید طالب لو درون دروازه می ایستد، پیروز قربانی، پژمان منتظری و امیرحسین صادقی مثلث خط دفاعی را تشکیل می دهند، سان جان اورسوویچ به عنوان هافبک دفاعی مقابل مدافعان می ایستد، در جناحین خط میانی محسن یوسفی و مجتبی جباری انجام وظیفه خواهند کرد. محمد نوازی و میثم منیعی پیستون راست و چپ استقلال هستند و زوج آرش برهانی و فرهاد مجیدی نیز در خط حمله انجام وظیفه می کنند.

maoud908
14-10-2007, 15:03
چرا این تاپیک ندیده بودم!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشاپیش به استق... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تسلیت میگم...

غم اخرتون باشه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maoud908
14-10-2007, 16:01
استقلال شانس اورد گل قبول نشد... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farbod123
14-10-2007, 16:58
گوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووول:21::21::21:

قطبي گلر نداشته بجاش خيار گذاشته:27::27::27:

V A H I D
14-10-2007, 17:00
عزیزم فعلا که دروازه بان اول و دوم تیم ملی هم طالبی نیت!!!...

EHSANRF
14-10-2007, 17:24
همین الان مساوی شدن

مبارک همه!!!@@!! حتی بعضی ها!!

Lovelyman
14-10-2007, 17:34
بازي كاملا سياسي بود و دو تيم واسه تساوي اومده بودن وگرنه پرسپلوس با قطبي صد در صد جلوي استقلال تضعيف شده به وسيله ي مرفاوي و حجازي ميتونست ببره!

Rjoun
14-10-2007, 17:47
باز هم بهانه هاي عجيب غريب!
يه نگاهي به حريفان اول فصل پرسپوليس تا قبل از اين بازي بندازين متوجه ميشيد كه پرسپوليس شاهكار نكرده
پس اين بهانه هاي عجيب غريب رو نياريد و قبول كنيد امروز پرسپوليس بد بود!

ALI.ARB
14-10-2007, 17:49
استقلال حق برد رو با رفتن تو لاک دفاعی فقط از خودش گرفت و گر نه می تونست برنده دیدار باشه ...

پرسپولیس همینکه گل خورد شیر شد و گر نه اون همه تعریف مال این تیم نیست...

می دونم که واسه جواب به این حرف خیلی ها آماده کردن خودشون رو اما واقعا استقلال می تونست ببره ...

Rjoun
14-10-2007, 17:56
استقلال حق برد رو با رفتن تو لاک دفاعی فقط از خودش گرفت و گر نه می تونست برنده دیدار باشه ...

پرسپولیس همینکه گل خورد شیر شد و گر نه اون همه تعریف مال این تیم نیست...

می دونم که واسه جواب به این حرف خیلی ها آماده کردن خودشون رو اما واقعا استقلال می تونست ببره ...
تاييد ميشه.
نمي دونم بردن تيم هاي ته جدولي چه تعريفي داره

maoud908
14-10-2007, 18:00
خوب میدونم که همه استقلالی ها تو محلشون عروسیه...
حق هم دارید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صعود استقلال به رتبه چهاردهم جدول تبریک میگم....

ramyar.v
14-10-2007, 18:01
خوب میدونم که همه استقلالی ها تو محلشون عروسیه...
حق هم دارید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صعود استقلال به رتبه چهاردهم جدول تبریک میگم....

:27::27::27::27:

mohammad99
14-10-2007, 18:12
تساوی یک بر یک استقلال و پرسپولیس
شصت و سومین دیدار استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار می شود که دو تیم در هفته نهم وضعیت بسیار متفاوتی دارند. پرسپولیس با رهبری افشین قطبی مدعی اصلی قهرمانی این فصل نشان داده و تا پیش از داربی با بیست امتیاز در صدر جدول قرار دارد. اما در سوی دیگر یاران ناصر حجازی حال و روز خوشی ندارند و تنها با دو برد از هشت مسابقه قبلی در رده دوازدهم ایستاده اند.
بازی با شش دقیقه تأخیر (سه و سی شش دقیقه به وقت تهران) با سوت داور اسپانیایی آغاز شد.
نیمه اول
دقیقه 3: اولین کرنر مسابقه برای استقلال. سانتر نوازی با ضربه سر استقلالی ها به بیرون رفت.
دقیقه 5: موقعیت خطرناک برای پرسپولیس. نیکبخت تا مرز محوطه شش قدم استقلال پیش رفت که پاس آرام او را طالب لو گرفت.
دقیقه 15: خلیلی وارد محوطه هجده قدم استقلال شد که ضربه او را طالب لو دفع کرد. توپ برگشتی را بار دیگر خلیلی زد که این بار دروازه بان استقلال توپ را جمع کرد.
دقیقه 16: اخطار برای فرهاد مجیدی از استقلال
دقیقه 20: موقعیت مناسب برای نیکبخت در هجده قدم استقلال روی پاس بلند شیث بدست آمد که وی نتوانست از آن استفاده کند.
دقیقه 25: نیکبخت در شلوغی هجده قدم استقلال توپ را وارد دروازه کرد که داور اسپانیایی خطای هند اعلام کرد و گل را مردود دانست. داور به نیکبخت هم کارت زرد داد.
دقیقه 30: اخطار برای صادقی از استقلال
دقیقه 33: کرنر برای استقلال. سانتر نوازی باز هم ثمری نداشت. رودباریان دروازه بان پرسپولیس با بازیکن استقلال برخورد کرد و برای لحظاتی روی زمین بود.
دقیقه 38: همکاری خوب یاران استقلال پشت هجده قدم پرسپولیس. مجیدی و منیعی از چپ حرکت کردند و جباری هم به آنها اضافه شد که دفاع پرسپولیس توپ وی را زد.
دقیقه43: بهترین فرصت برای استقلال را برهانی از دست داد. او روی پاس منیعی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما تحت فشار مدافع پرسپولیس توپ را به بدن دروازه بان زد.
نیمه دوم
دقیقه 48: اخطار برای سپهر حیدری از پرسپولیس. استقلالی ها از ضربه آزادی که پشت محوطه از خطای حیدری روی مجیدی حاصل شده بود، بهره ای نبردند.
دقیقه 51: موقعیت برای استقلال. در حالیکه مجیدی وارد هجده قدم شده و با دروازه بان تک به تک بود، حیدری با تکلی زیبا توپ او را به کرنر فرستاد.
دقیقه 55: شوت راه دور و محکم پژمان نوری را طالب لو از کنج دروازه استقلال دفع کرد.
گل برای استقلال (دقیقه 57) روانخواه با شوتی محکم از فاصله دور توپ را وارد دروازه پرسپولیس کرد.
دقیقه 63: فرصت خوب پرسپولیس در محوطه هجده قدم را محسن خلیلی از دست داد. توپ در یک رفت و برگشت در داخل محوطه نصیب نصرتی شد و او توپ را روی نقطه پنالتی به خلیلی سپرد.
تعویض برای پرسپولیس (دقیقه 67) فراز فاطمی به جای عباس آقایی وارد زمین شد.
بازی بسیار جذاب تر از نیمه اول شده است. پس از دقایقی که استقلال پر روحیه تر بازی می کرد، حالا این پرسپولیس است که برای جبران گل خورده جلو کشیده است.
تعویض برای استقلال (دقیقه 72) لطفی به جای روانخواه که تک گل مسابقه را برای استقلال به ثمر رسانده بود به میدان آمد.
دقیقه 74: شوت زمینی و محکم کریم باقری را طالب لو جمع کرد.
دقیقه 78: جاری از سمت راست وارد محوطه هجده قدم پرسپولیس شد. دو بازیکن پرسپولیس را پست سر گذاشت اما شوت زمینی و نسبتا آرام او را رودباریان گرفت.
دقیقه 79: یکی دو موقعیت پی در پی برای پرسپولیس بدست آمد که دست آخر طالب لو ضربه باقری را از دو قدمی دروازه به کرنر فرستاد.
دقیقه 80: کرنر را طالب لو جمع کرد و بلافاصله توپ را فرستاد که سه بازیکن استقلال ضد حمله را شکل دادند. مجیدی وارد هجده قدم شد اما دفاع پرسپولیس توپش را به کرنر فرستاد.
گل برای پرسپولیس (دقیقه 84) سانتر بلند شیث رضایی از جناح چپ دروازه استقلال با ضربه سر محسن خلیلی وارد دروازه شد.
تعویض برای استقلال (دقیقه 1+90): علی علیزاده به جای پولادی وارد زمین شد.
بازيکنان استقلال: طالب لو، صادقی، قربانی، منتظری، جباری، پولادی، نوازی، منيعی، روانخواه، مجيدی، برهانی
بازيکنان پرسپوليس: رودباريان، حيدری، رضايی، نصرتی، باقری، نوری ، آقايی ، الونگ الونگ، واحدی نيکبخت، بادامکی، خليلی

mehdi30nema
14-10-2007, 18:25
استقلالي ها برن حال كنن امتيازشون 2 رقمي شد .

MORINIO
14-10-2007, 18:36
میفهمم اس تق لالی ها الان چه حالی دارند:27:

خلیلی باز هم حالشون رو گرفت:27:

asire_eshgh
14-10-2007, 20:47
لعنت به ارش برهانی ( دیدید چه تک به تکی رو خراب کرد )

Ali Pacino
14-10-2007, 20:53
فکر کنم تک به تکه رو نصرتی از پشت زد اصلا برهانی به توپ ضربه نزد
ولی در کل اگه آبی ها خودشون رو باور داشتن می تونستن پرسپولیس رو راحت ببرن

shadmehrdj
14-10-2007, 21:26
به استقلالی ها این تو رقمی شدن امتیازهاشون را تبریک می گم.:27::27::27:

mehdi30nema
15-10-2007, 08:23
خدا رو شكر كه برهاني رفت استقلال .

ehsannirvana
15-10-2007, 14:12
لعنت به ارش برهانی ( دیدید چه تک به تکی رو خراب کرد )

آخ که چقد اون صحنه جالب بود.
چون من استادیم بودم.
آقا آرش برهانی که اون موقعیت رو خراب کرد کل استقلالی ها گفتن: واییییییییییییییییییییی :18:
بعد کل پرسپولیسی ها کاملا آماده گفتن : ***** :27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم تو خونه هم میشد شنید که چی گفتن.
بعد کل استقلالی ها ساکت شدن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی واقعا باید به تمام تماشاچیای پرسپولیس صد آفرین گفت که اینقد هماهنگ بودن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعداد تماشاچیا هم که دیگه خودتون دیدین یه صحنه دوربین تماشاچیارو نشون داد میشه گفت دو سوم ورزشگاه قرمز بود و اینو از تعداد جایگاه های تعیین شده برای تماشاچیا میشد فهمید.
بعد از بازی هم مثل همیشه بازار کتک کاری گرم گرم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن 1:من پرسپولیسیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن 2:من هیچ دشمنی با استقلالیا ندارم و فقط خواستم یه سری اطلاعات به بچه های سایت بدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن 3:امید وارم که استقلالیا ناراحت نشده باشن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.« آخر :من کوچیک کل جامعه ورزشی ایرانم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sudotux
15-10-2007, 14:28
نکته جالب در نظر سنجی این تاپیک اینه که فقط یک نفر گزینه درست رو پیش بینی کرده :18::31::46:

تساوي گــل‌دار دو تـيـم

Nikolas_95
15-10-2007, 14:41
آره نکته خیلی جالبیه،البته تساویه بدون گل هم یک رای داشته،بیشتر رای به برد پیروزی آن هم با گلهای بالا داده بودند

ElmO
15-10-2007, 15:02
نکته جالب در نظر سنجی این تاپیک اینه که فقط یک نفر گزینه درست رو پیش بینی کرده :18::31::46:

تساوي گــل‌دار دو تـيـم

من بودم حسین جان :46:

حتی توی یه تاپیکی که فکر میکنم پاک شده ، گفته بودم :

مساوی میشن . یک یک .

گل اول رو هم استقلال میزنه .

نیمه ی دوم هم گلی نخواهد داشت .

که مورد سومش برعکس شد :46:

متاسفانه مثل دربی قبل ( 10 فروردین ) شانس باهاشون یار بود .

بازی قبل یه پنالتی از دست دادیم ، با هنرنمایی دروازه بانشون ؛
این بازی یه گل از دست دادیم ، با هنرنمایی داور(شون) ...

قسمت مشترک هر دو بازی این بود که پرسپولیس بیشتر صاحب
توپ و میدون و موقعیت بود . اما به حقش نرسید .

استقلالی ها هم چون تو این بازی گل اول رو زده بودن ،
حقشون رو برد میدونستن . که البته میشد محقق بشه .

با این سبک بازی استقلال بعد از زدن گل ، مطمئنم اگه نیمه ی
اول گل میزدن ، به نفع پرسپولیس بود و پرسپولیس حتما بازی
رو میبرد . چون پرسپولیس نشون داده تو اکثر بازیها نیاز به شوک داره .
مثل همه ی اون بازی هایی که 1-0 عقب افتاد و 2-1 برد .
2-1 عقب افتاد و 3-2 برد .

حجازی اینقد بعد از زدن گلشون شوکه و در عین حال خوشحال و
راضی بود که به احتمال 110 درصد ! اگه کوشکی هم سالم بود ،
اونم میاورد تا 6 دفاعه بازی کنه :46:
در حالی که اگه اینکارو نمیکرد ، خیلی راحت بازی رو میتونست
کنترل کنه . چون برگ برنده دستش بود و بازیکناش با تمرکز فکری
بیشتری بازی میکردن .

اما همه ی اینها اما و اگره .
و در کل عادلانه ترین نتیجه برای کل بازیهای این دو تیم ، مساویه .
چون نه سیخ میسوزه ، نه کباب ؛
هر دو طرف هم خودشون رو مستحق برد میدونن ؛
هوادارای هر دو تیم هم تیم خودشون رو تیم برتر میدون میدونن .

برنامه ی نود امشب هم دیدنیه .
واقعا خیلی دوست دارم بدونم کدوم تیم ، تیم برتر میدون بود .
که امشب میشه فهمید . از دید یه شخص ثالث ، که همون نوده .

موفق باشید

یا حق

:40:

MORINIO
15-10-2007, 19:30
خدا رو شكر كه برهاني رفت استقلال .

3400 درصد تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وگرنه امسال به جای معدنچی برهانی جاشو پر میکرد:27:

MORINIO
15-10-2007, 19:35
آخ که چقد اون صحنه جالب بود.
چون من استادیم بودم.
آقا آرش برهانی که اون موقعیت رو خراب کرد کل استقلالی ها گفتن: واییییییییییییییییییییی :18:
بعد کل پرسپولیسی ها کاملا آماده گفتن : ***** :27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که فکر کنم تو خونه هم میشد شنید که چی گفتن.
بعد کل استقلالی ها ساکت شدن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی واقعا باید به تمام تماشاچیای پرسپولیس صد آفرین گفت که اینقد هماهنگ بودن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تعداد تماشاچیا هم که دیگه خودتون دیدین یه صحنه دوربین تماشاچیارو نشون داد میشه گفت دو سوم ورزشگاه قرمز بود و اینو از تعداد جایگاه های تعیین شده برای تماشاچیا میشد فهمید.
بعد از بازی هم مثل همیشه بازار کتک کاری گرم گرم بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن 1:من پرسپولیسیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن 2:من هیچ دشمنی با استقلالیا ندارم و فقط خواستم یه سری اطلاعات به بچه های سایت بدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن 3:امید وارم که استقلالیا ناراحت نشده باشن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.« آخر :من کوچیک کل جامعه ورزشی ایرانم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اون قسمت جواب پرسپولیسیا بگم که بله کاملا درست میگی:46: .. صداش کاملا از تلویزیون میومد البته فکر کنم چند بار دیگه هم همچین مسئله ای پیش اومد:5:

در ضمن از صدای تماشاچیان بعد از گلشون مشخص بود که پرسپولیسیا خیلی بیشتر بودند:10:

ehsannirvana
15-10-2007, 20:38
در مورد اون قسمت جواب پرسپولیسیا بگم که بله کاملا درست میگی:46: .. صداش کاملا از تلویزیون میومد البته فکر کنم چند بار دیگه هم همچین مسئله ای پیش اومد:5:

در ضمن از صدای تماشاچیان بعد از گلشون مشخص بود که پرسپولیسیا خیلی بیشتر بودند:10:
شوخی میکنی جدن از تلویزیون معلوم بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از گل دیگه هیچکس نمیشست تا آخر بازیم همه وایساده بودن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali-ss
15-10-2007, 20:55
شنید م باشگاه پرسپولیس تقاضای تغییر نام باشگاهش به شانس پولیس رو داده!!!!!!

دربی نشان داد پرسپولیس فقط به خاطر خر تو خر بودن فوتبال ایران آن بالا قرار داره!

ramin1988
15-10-2007, 22:16
شنید م باشگاه پرسپولیس تقاضای تغییر نام باشگاهش به شانس پولیس رو داده!!!!!!

دربی نشان داد پرسپولیس فقط به خاطر خر تو خر بودن فوتبال ایران آن بالا قرار داره!

اتفاقا همین نظر رو درمورد استقلال داشتم .دیروز قصر در رفت .اونم با اون گل شانسی .ولی حال میکنم فورواردهای استقلال نکته انحرافی بازی بودن :31:.

ahmad.es.es.2atisheh
15-10-2007, 23:36
شما اما اخر بازی رو دید

موقعیت گل کی بیشتر بود؟

sudotux
16-10-2007, 02:01
آنالیز بازی که توسط مجید جلالی بعد از بازی در برنامه فوتبال برتر انجام شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pd2006
16-10-2007, 15:29
اما در کل یه بازی اعصاب خورد کن بود .
اصلا حال نداد .
خداییش بازی بازسلون-رئال رو صد بار کوچیکش کنی هم این بازی نمیشه .

MORINIO
16-10-2007, 18:38
شوخی میکنی جدن از تلویزیون معلوم بود؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از گل دیگه هیچکس نمیشست تا آخر بازیم همه وایساده بودن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا من که کاملا می شنیدم:27: من اصولا به حاشیه های بازی بیشتر توجه می کنم تا صدای گزارشگر:27: و غیره مخصوصا تو بازی های لیگ ایران:21:

omid__ss
02-11-2007, 12:58
شما اما اخر بازی رو دید

موقعیت گل کی بیشتر بود؟

احمد جان تلويزيون اينها خيلي كم كار ميكنه و وقتي به نفعشون نيست خاموش ميشه:3: