PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و دولتی

صفحه ها : [1] 2

alifire
08-10-2007, 10:48
سلام بچه ها تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کیه پس:18:
گفته بودن 16 مهرهه امروز خبری ازش نبود
دانشگاه دولتی مثل اینکه امروز تو پیک سنجش رشته ها رو معرفی کرده
24مهر هم باید انتخاب رشته کنن
خدا لعنت کنه این کنکورو که از3ماه پیش واسه اینکه کی جوابش میاد درگیرش بودیم
حالا هم واسه تکمیل ظرفیت:13:

Mahdi_Co_1368
11-09-2008, 13:21
آقا کسی از تکمیل ظرفیت ، چیزی میدونه؟(هم آزاد و هم دولتی)
چه جوریه؟
چند تا انتخاب داریم؟100 تا؟

Maxwell_1989
11-09-2008, 16:08
سراسری که تو پیک سنجش اعلام شد 22 مهر.آزادم فک کنم همون حدودا باشه.پارسال که اینطوری بود.

ugly_girl_a
11-09-2008, 17:05
سلام بچه ها تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد کیه پس:18:
گفته بودن 16 مهرهه امروز خبری ازش نبود
دانشگاه دولتی مثل اینکه امروز تو پیک سنجش رشته ها رو معرفی کرده
24مهر هم باید انتخاب رشته کنن
خدا لعنت کنه این کنکورو که از3ماه پیش واسه اینکه کی جوابش میاد درگیرش بودیم
حالا هم واسه تکمیل ظرفیت:13:

24 شهریور تا 2 مهر تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد

mohandes1369
11-09-2008, 17:15
تکمیل ظرفیت تو روزانه زیاد تاثیر نداره
مگر تو رشته های زاقارت مثل شیمی محض.ریاضی کاربردی
ولی روی شبانه و غیر انتفاعی که خیلیا انصراف میدن دوباره پر میشن....

namakdoon
11-09-2008, 20:16
کسی لیست رشته ها رو داره ?

Mahdi_Co_1368
11-09-2008, 20:21
بچه ها شما نمی دونید که چند تا این دفعه میشه انتخاب رشته کرد؟
آیا توی تکمیل ظرفیت ، باز هم باید 100 تا انتخاب کرد یا اینکه کمتره؟

ali_ranger22
11-09-2008, 20:23
آزاد چطوری باید تکمیل ظرفیت کنیم؟

seppeehr
11-09-2008, 20:53
كلا نتايج تكميل ظرفيت ها (البته براي ارشد، كارشناسي رو نميدونم) اواخر مهر اعلام ميشه. سراسري هم همون حدود انتخاب رشته مجدده، كه كلا خيلي بهش اميدوار نباشين، چون رشته هاي به درد بخورش پر شده. براي آزاد هم، اگر رتبه‌اتون با آخرين فرد قبول شده خيلي اختلاف نداره، ميتونين به پذيرش در ترم بهمن اميدوار باشيد. براي آزاد هم كاري لازم نيست بكنيد، اگر نمره لازم رو بياريد و ظرفيت هم باشه، تو يه ويژه‌نامه اسماتون رو اعلام ميكنن.
اما كلا اين رو بگم كه اگه قصد داريد براي سال بعد بخونيد، خيلي معطل تكميل ظرفيت نشيد. چون وقتتون از دست ميره.

ali_ranger22
11-09-2008, 21:42
كلا نتايج تكميل ظرفيت ها (البته براي ارشد، كارشناسي رو نميدونم) اواخر مهر اعلام ميشه. سراسري هم همون حدود انتخاب رشته مجدده، كه كلا خيلي بهش اميدوار نباشين، چون رشته هاي به درد بخورش پر شده. براي آزاد هم، اگر رتبه‌اتون با آخرين فرد قبول شده خيلي اختلاف نداره، ميتونين به پذيرش در ترم بهمن اميدوار باشيد. براي آزاد هم كاري لازم نيست بكنيد، اگر نمره لازم رو بياريد و ظرفيت هم باشه، تو يه ويژه‌نامه اسماتون رو اعلام ميكنن.
اما كلا اين رو بگم كه اگه قصد داريد براي سال بعد بخونيد، خيلي معطل تكميل ظرفيت نشيد. چون وقتتون از دست ميره.

من ترازم توی آزاد با آخرین فرد قبول شده نزدیک 1500-1600 تا فاصله داره یعنی شدن 5500-600 حالا من میتونم انتقالی بگیرم به یه دانشگاه بهتر که ترازم بهش بخوره

Giorgio Armani
11-09-2008, 21:46
کسی میدونه که آیا میشه جامون رو تو دانشگاه آزاد بفروشیم یا نه؟

Mahdi_Co_1368
11-09-2008, 22:30

آقا من دیگه نمی تونم یه سال دیگه بمونم....از چند روز پیش شروع کردم که درس بخونم ، ولی وقتی که کتاب ها رو باز کردم حالم به هم خورد....متاسفانه امسال دانشگاه دولتی مردود شدم . چون فقط مهندسی و فنی روزانه رو زده بودم.خیلی اشتباه کردم...حالا پشیمونم. با این اوصاف به نظر شما باید هیچ امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت نداشته باشم..............حالا اگه پیام نور و غیرانتفاعی هم شد ، ایراادی نداره (چاره چیه؟) از هیچ چی که بهتره.:17::17:

mohandes1369
11-09-2008, 23:33
آقا من دیگه نمی تونم یه سال دیگه بمونم....از چند روز پیش شروع کردم که درس بخونم ، ولی وقتی که کتاب ها رو باز کردم حالم به هم خورد....متاسفانه امسال دانشگاه دولتی مردود شدم . چون فقط مهندسی و فنی روزانه رو زده بودم.خیلی اشتباه کردم...حالا پشیمونم. با این اوصاف به نظر شما باید هیچ امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت نداشته باشم..............حالا اگه پیام نور و غیرانتفاعی هم شد ، ایراادی نداره (چاره چیه؟) از هیچ چی که بهتره.:17::17:
ببینم علمی کاربردی برو هستی ..؟

Mahdi_Co_1368
12-09-2008, 00:08
نه بابا دیگه فکر نکنم به اون جا ها بکشه....اگه روزانه نشد ، که مسلما نمیشه . دیگه پیام نور یا غیر انتفاعی آخرشه.......علمی-کاربردی که بخور و بخوابه....میخوام یه جا برم حداقل یه چیز یاد بگیرم...
به نظرت پیام نور یا غیر انتفاعی نمیتونم قبول شم؟(منظورم توی تکمیل ظرفیته)

mohandes1369
12-09-2008, 02:13
نه بابا دیگه فکر نکنم به اون جا ها بکشه....اگه روزانه نشد ، که مسلما نمیشه . دیگه پیام نور یا غیر انتفاعی آخرشه.......علمی-کاربردی که بخور و بخوابه....میخوام یه جا برم حداقل یه چیز یاد بگیرم...
به نظرت پیام نور یا غیر انتفاعی نمیتونم قبول شم؟(منظورم توی تکمیل ظرفیته)
تو که میگی همه رو روزانه زدم پس چجوری میخوای پیام( زور )قبول شی...
راهی نداری ....:41:
یا ازاد.. یا علمی کاربردی... یا سال دیگه...

Mahdi_Co_1368
12-09-2008, 04:30
خوب من توی انتخاب رشته ، از اون 100 تا انتخاب فقط روزانه ها رو زدم . ولی وقتی آذر سال قبل می خواستم ثبت نام کنم ، هم برای روزانه رو از پست خریدم و هم برای پیام نور و غیرانتفاعی و ... . یعنی در واقع من میتونستم یا به عبارتی مجاز به انتخاب پیام نور یا غیر انتفاعی در اون 100 تا انتخاب بودم ، ولی اشتباه کردم و گفتم که حتما روزانه قبول میشم. اگر میدونستم که روزانه قبول نمیشم که 100% پیام نور و غیرانتفاعی رو هم میزدم خوب ..... نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟

Maxwell_1989
12-09-2008, 08:54
پيام نور نريا ولي غيرانتفاعي بد نيست.فکرم بکنم بهت بخوره.پارسال شيخ بهايي اصفهان براي تکميل ظرفيت 11 تا مهندسي کامپيوتر اعلام کرد که يکي از رفيقام با رتبه 30000 قبول شد.پس به شدت اميدوار باش.

seppeehr
12-09-2008, 09:19
من ترازم توی آزاد با آخرین فرد قبول شده نزدیک 1500-1600 تا فاصله داره یعنی شدن 5500-600 حالا من میتونم انتقالی بگیرم به یه دانشگاه بهتر که ترازم بهش بخورهكلا قبولي توي تكميل ظرفيت آزاد دو تا شرط داره، يكي اين كه حداقل نمره لازم رو براي اون رشته بياريد. دوم اين كه اختلاف رتبه شما با آخرين فرد قبولي چقدر هست. كلا اين جوريه كه اگه مثلا 35 نفر توي آزاد قبول ميشن، چند نفرشون به علت قبولي تو سراسري يا عدم تمايل به تحصيل تو آزاد، نميان. مثلا 22 نفر در كل ميان و ثبت نام ميكنند. حالا براي اون ظرفيت تكميل نشده، آزاد مياد و مثلا 20 نفر ديگه رو براي مرحله دوم اعلام ميكنه كه ميتونند بيان و ثبت نام كنند. البته اين اعداد حدودي هست و نميشه رأي كلي داد. اما اگر رتبتون نهايتا 10-15 تا با رتبه آخرين فرد قبولي فاصله داره، ميتونيد اميدوار باشيد كه با احتمال زيادي پذيرفته ميشيد.
در مورد انتقالي هم، والا دانشگاه آزاد خوب اگه توش دوندگي كني، به خاطر سيستم اداري بوروكراتيكش و اين كه بالاخره براي هرچيزي يه تبصره‌اي هست، ميشه يه كارايي كرد، اما اطلاع دقيقي در اين مورد ندارم.

آقا من دیگه نمی تونم یه سال دیگه بمونم....از چند روز پیش شروع کردم که درس بخونم ، ولی وقتی که کتاب ها رو باز کردم حالم به هم خورد....متاسفانه امسال دانشگاه دولتی مردود شدم . چون فقط مهندسی و فنی روزانه رو زده بودم.خیلی اشتباه کردم...حالا پشیمونم. با این اوصاف به نظر شما باید هیچ امیدی به قبولی در تکمیل ظرفیت نداشته باشم..............حالا اگه پیام نور و غیرانتفاعی هم شد ، ایراادی نداره (چاره چیه؟) از هیچ چی که بهتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ميدونم، خيلي سخته! دقيقاً حس ميكنم چي ميگيد. والا تعداد زيادي از رشته‌هايي كه به عنوان تكميل ظرفيت سراسري اعلام ميشه، مربوط به دانشگاه‌هاي غير انتفاعي شهرستان هست. اينه كه ميتونيد اميدوار باشيد كه باز در مرحله انتخاب رشته مجدد، هنوز فرصتي داشته باشيد. اما اينم بگم كه نتايج انتخاب رشته هاي تكميل ظرفيت پارسال دي ماه اومد، يعني اگه بهش اميد بيخود ببنديد و درس نخونيد، سال بعد رو هم از دست ميديد. كلاً منطقيش اينه كه بيخيال تكميل ظرفيت بشيد تا اينكه نتايج بياد، اون موقع اگه قبول شديد كه چه بهتر، اگه هم نشديد بالاخره فرصت رو از دست نداديد.
پيام نور رو به نظر من براي رشته‌هاي فني، كه به جز كامپيوتر هم نميدونم چه چيزايي داره، طرفش هم نريد كه هم سخته هم امكانات هيچي نداره. علمي- كاربردي هم والا خيلي ها قبولش ندارند، ولي خب از هيچي بهتره... كلا ترتيب اولويت ها به نظر من اينجوريه كه اول سراسري تهران، بعد سراسري شهرستان دانشگاه خوب، بعد آزاد تهران، بعد شهرستان دانشگاه هاي شهرستان هاي درجه 2و 3، بعد غير انتفاعي تهران، بين پيام نور و غيرانتفاعي شهرستان هم هركدوم خودتون دوست داريد، و نهايتا علمي كاربردي.
يه چيز ديگه هم هست اونم اين اطلاعيه هايي هست كه دانشگاه ها ميدند جديدا، مثل رشته هاي مجازي كه بيشتر فناوري اطلاعات و اينجور چيزا هست كه خب از پيام نور و غير انتفاعي بهتره. و اين پرديس هاي بين‌المللي كه خب قيمتش خيلي بالاست، اما مدركش مدرك دانشگاه هاي سراسري تهرانه ديگه. كلا بايد در اين مورد پول داشته باشيد، وگرنه بيخيال اين گزينه شيد. اگر پول داريد كه اين انتخاب رو ميتونيد مطمئن باشيد كه قبول ميشيد! در اين مورد سعي كنيد به روزنامه هايي مثل همشهري مراجعه كنيد كه اطلاعاتش رو بيشتر اونجا ميزنه. به سايت خود دانشگاهها هم ميتونيد سري بزنيد گاه گدار.

mm00
12-09-2008, 11:42
دوستان غیر انتفاعی معمولا کی شروع میشه ؟اغاز کلاس ها
بعد ثبت نام حرف ع در روز دوشنبه هست؟

Maxwell_1989
12-09-2008, 14:53
اتفاقا توی دانشگاه آزاد انتقالی گرفتن خییییییییییییییییییلی سخته دوست عزیز (seppeehrجان)

Mahdi_Co_1368
12-09-2008, 20:00
ميدونم، خيلي سخته! دقيقاً حس ميكنم چي ميگيد. والا تعداد زيادي از رشته‌هايي كه به عنوان تكميل ظرفيت سراسري اعلام ميشه، مربوط به دانشگاه‌هاي غير انتفاعي شهرستان هست. اينه كه ميتونيد اميدوار باشيد كه باز در مرحله انتخاب رشته مجدد، هنوز فرصتي داشته باشيد. اما اينم بگم كه نتايج انتخاب رشته هاي تكميل ظرفيت پارسال دي ماه اومد، يعني اگه بهش اميد بيخود ببنديد و درس نخونيد، سال بعد رو هم از دست ميديد. كلاً منطقيش اينه كه بيخيال تكميل ظرفيت بشيد تا اينكه نتايج بياد، اون موقع اگه قبول شديد كه چه بهتر، اگه هم نشديد بالاخره فرصت رو از دست نداديد.
پيام نور رو به نظر من براي رشته‌هاي فني، كه به جز كامپيوتر هم نميدونم چه چيزايي داره، طرفش هم نريد كه هم سخته هم امكانات هيچي نداره. علمي- كاربردي هم والا خيلي ها قبولش ندارند، ولي خب از هيچي بهتره... كلا ترتيب اولويت ها به نظر من اينجوريه كه اول سراسري تهران، بعد سراسري شهرستان دانشگاه خوب، بعد آزاد تهران، بعد شهرستان دانشگاه هاي شهرستان هاي درجه 2و 3، بعد غير انتفاعي تهران، بين پيام نور و غيرانتفاعي شهرستان هم هركدوم خودتون دوست داريد، و نهايتا علمي كاربردي.
يه چيز ديگه هم هست اونم اين اطلاعيه هايي هست كه دانشگاه ها ميدند جديدا، مثل رشته هاي مجازي كه بيشتر فناوري اطلاعات و اينجور چيزا هست كه خب از پيام نور و غير انتفاعي بهتره. و اين پرديس هاي بين‌المللي كه خب قيمتش خيلي بالاست، اما مدركش مدرك دانشگاه هاي سراسري تهرانه ديگه. كلا بايد در اين مورد پول داشته باشيد، وگرنه بيخيال اين گزينه شيد. اگر پول داريد كه اين انتخاب رو ميتونيد مطمئن باشيد كه قبول ميشيد! در اين مورد سعي كنيد به روزنامه هايي مثل همشهري مراجعه كنيد كه اطلاعاتش رو بيشتر اونجا ميزنه. به سايت خود دانشگاهها هم ميتونيد سري بزنيد گاه گدار.

شما مطمعن هستی که نتایج تکمیل ظرفیت دی ماه میاد؟ یه سری به این لینک بزنید بد نیست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از مدیرمون هم پرسیدم . گفتن که نیمه ی اول یا حداکثر نیمه ی دوم آبان زده میشه.

mohandes1369
12-09-2008, 22:14
شما مطمعن هستی که نتایج تکمیل ظرفیت دی ماه میاد؟ یه سری به این لینک بزنید بد نیست...

از مدیرمون هم پرسیدم . گفتن که نیمه ی اول یا حداکثر نیمه ی دوم آبان زده میشه.
دکی اینکه ماله سال 86 هستش
تکمیل ظرفیت سال 87.....24 مهر

Mahdi_Co_1368
12-09-2008, 22:57
دکی اینکه ماله سال 86 هستش
تکمیل ظرفیت سال 87.....24 مهر

عزیز اگه دقت کرده باشی ، ما گفتیم <<نتایج تکمیل ظرفیت>> . یعنی بعد از انتخاب. اونی که شما میگی <<آغاز انتخاب ، برای داوطلبین تکمیل ظرفیت هستش>>.

mostafaeshghi
13-09-2008, 01:54
دوستان عزیز اگر میشه یه کم بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد صحبت کنید ! و اگر کسی اطلاعات و تجربه ی خاصی داره ممنون میشم در اختیارمون بگذارد ! و بگید چونه باید در این مورد اقدام کرد !

با تشکر : مصطفی عشقی

seppeehr
13-09-2008, 09:49

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز مدیرمون هم پرسیدم . گفتن که نیمه ی اول یا حداکثر نیمه ی دوم آبان زده میشه.

فكر كنم راست ميگي. من مال ارشد رو گفتم!!!
:10:

دوستان عزیز اگر میشه یه کم بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد صحبت کنید ! و اگر کسی اطلاعات و تجربه ی خاصی داره ممنون میشم در اختیارمون بگذارد ! و بگید چونه باید در این مورد اقدام کرد !

من كه تو اون پست توضيح دادم:

كلا قبولي توي تكميل ظرفيت آزاد دو تا شرط داره، يكي اين كه حداقل نمره لازم رو براي اون رشته بياريد. دوم اين كه اختلاف رتبه شما با آخرين فرد قبولي چقدر هست. كلا اين جوريه كه اگه مثلا 35 نفر توي آزاد قبول ميشن، چند نفرشون به علت قبولي تو سراسري يا عدم تمايل به تحصيل تو آزاد، نميان. مثلا 22 نفر در كل ميان و ثبت نام ميكنند. حالا براي اون ظرفيت تكميل نشده، آزاد مياد و مثلا 20 نفر ديگه رو براي مرحله دوم اعلام ميكنه كه ميتونند بيان و ثبت نام كنند. البته اين اعداد حدودي هست و نميشه رأي كلي داد. اما اگر رتبتون نهايتا 10-15 تا با رتبه آخرين فرد قبولي فاصله داره، ميتونيد اميدوار باشيد كه با احتمال زيادي پذيرفته ميشيد.
بازم اگه سوالي مونده بپرسيد اگه بلد بودم بگم.

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 10:33
دو تا سوال دارم.....
1- توی تکمیل ظرفیت دولتی یا آزاد ، چند تا حق انتخاب داریم؟ آیا باز هم همون 100 تا ، یا کمتره؟
2- اگه توی تکمیل ظرفیت قبول شدیم ، آیا با بچه های ترم اولی که از مهر رفتن توی اون کلاس هم دوره میشیم یا یه ترم ازشون عقب میوفتیم؟

ali_ranger22
13-09-2008, 10:42
رشته هایی مثل It و نرم افزار و... هم برای تکمیل ظرفیت هست...(حتی شده فوق دیپلم از هیچی بهتره) ??

seppeehr
13-09-2008, 11:34
دو تا سوال دارم.....
1- توی تکمیل ظرفیت دولتی یا آزاد ، چند تا حق انتخاب داریم؟ آیا باز هم همون 100 تا ، یا کمتره؟
2- اگه توی تکمیل ظرفیت قبول شدیم ، آیا با بچه های ترم اولی که از مهر رفتن توی اون کلاس هم دوره میشیم یا یه ترم ازشون عقب میوفتیم؟

تكميل ظرفيت آزاد كه اصلا ديگه انتخاب رشته نداره. يا تو اون رشته اي كه اول انتخاب كرديد جا هست و شما قبول ميشيد، و يا نميشيد. البته يه حالت خاص هست كه مثلا يه رشته‌اي رو هم علوم تحقيقات داره، هم تهران مركز،هم تهران جنوب. و شما انتخابتون تهران علوم و تحقيقات بوده، اما قبول نشديد، در عوض توي تهران مركز كه تراز اون رشته (به فرض) پايينتر هست، و نمره كلي كه شما كسب كرديد، از اون كسي كه تهران مركز رو زده و قبول نشده بالاتر هست. در اينصورت اولويت پذيرش اول شما هستيد كه نمره بالاتري رو كسب كرديد، يعني شما ممكنه علوم تحقيقات عمران زده باشيد، ولي توي نتايج عمران تهران مركز قبول شيد. البته اين يه حالت خاصه و زياد حكم كلي نميشه داد. اما من چند نفري رو ميشناسم كه دقيقا اين مورد براشون اتفاق افتاد، يعني علوم تحقيقات زده‌اند، و تهران مركز تكميل ظرفيت پذيرفته شدن.
در مورد انتخاب رشته سراسري هم، خير، 100 تا كه نيست. بستگي به تعداد رشته هايي داره كه دانشگاه ها اعلام ظرفيت خالي توش كردن.
اگه توي تكميل ظرفيت قبول شيد. معمولاً از ترم بهمن پذيرش ميشيد. توي دانشگاه آزاد هم اون يك ترم مهر رو براتون مرخصي رد ميكنند، البته بدون گرفتن شهريه اون ترم و همين طور بدون اثر دادن مدت اون ترم در سنوات تحصيليتون.

seppeehr
13-09-2008, 11:35
رشته هایی مثل It و نرم افزار و... هم برای تکمیل ظرفیت هست...(حتی شده فوق دیپلم از هیچی بهتره) ??

هر رشته اي كه دانشگاه اعلام ظرفيت خالي كنه، براش جا هست. ضمن اينكه براي رشته هاي IT معمولا دانشگاه هايي هستند كه دوره مجازي هم برگزار ميكنند.

ali_ranger22
13-09-2008, 11:39
هر رشته اي كه دانشگاه اعلام ظرفيت خالي كنه، براش جا هست. ضمن اينكه براي رشته هاي IT معمولا دانشگاه هايي هستند كه دوره مجازي هم برگزار ميكنند.

چجوریه این مجازی ؟ یه کم بیشتر توضیح میدی؟؟

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 12:15
تكميل ظرفيت آزاد كه اصلا ديگه انتخاب رشته نداره. يا تو اون رشته اي كه اول انتخاب كرديد جا هست و شما قبول ميشيد، و يا نميشيد. البته يه حالت خاص هست كه مثلا يه رشته‌اي رو هم علوم تحقيقات داره، هم تهران مركز،هم تهران جنوب. و شما انتخابتون تهران علوم و تحقيقات بوده، اما قبول نشديد، در عوض توي تهران مركز كه تراز اون رشته (به فرض) پايينتر هست، و نمره كلي كه شما كسب كرديد، از اون كسي كه تهران مركز رو زده و قبول نشده بالاتر هست. در اينصورت اولويت پذيرش اول شما هستيد كه نمره بالاتري رو كسب كرديد، يعني شما ممكنه علوم تحقيقات عمران زده باشيد، ولي توي نتايج عمران تهران مركز قبول شيد. البته اين يه حالت خاصه و زياد حكم كلي نميشه داد. اما من چند نفري رو ميشناسم كه دقيقا اين مورد براشون اتفاق افتاد، يعني علوم تحقيقات زده‌اند، و تهران مركز تكميل ظرفيت پذيرفته شدن.
در مورد انتخاب رشته سراسري هم، خير، 100 تا كه نيست. بستگي به تعداد رشته هايي داره كه دانشگاه ها اعلام ظرفيت خالي توش كردن.
اگه توي تكميل ظرفيت قبول شيد. معمولاً از ترم بهمن پذيرش ميشيد. توي دانشگاه آزاد هم اون يك ترم مهر رو براتون مرخصي رد ميكنند، البته بدون گرفتن شهريه اون ترم و همين طور بدون اثر دادن مدت اون ترم در سنوات تحصيليتون.

این جمله ای که در مورد دانشگاه دولتی گفتین یعنی چی (یه خورده ابهام داره)؟ یعنی دیگه احتیاجی نیست که ترم اول خودم رو پاس کنم و یه دفعه با ترم دومی ها توی یه کلاس میشینم ، یا باید از بهمن ترم اول خودم رو شروع کنم ؟

استبداد
13-09-2008, 12:22
این جمله ای که در مورد دانشگاه دولتی گفتین یعنی چی (یه خورده ابهام داره)؟ یعنی دیگه احتیاجی نیست که ترم اول خودم رو پاس کنم و یه دفعه با ترم دومی ها توی یه کلاس میشینم ، یا باید از بهمن ترم اول خودم رو شروع کنم ؟
یعنی از بهمن ماه به عنوان ترم اولی شروع به تحصیل میکنین

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 13:04
یعنی از بهمن ماه به عنوان ترم اولی شروع به تحصیل میکنین

خوب با این حساب یه سوال دیگه به ذهنم اومد.
می دونیم هر دانشگاهی اگه ظرفیتش پر نشه ، در تکمیل ظرفیت خواهد بود . با این وجود میتونم نتیجه بگیرم که همه ی دانشگاه ها بدون استثنا ، هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم دانشجوی ترم اولی دارند؟
که فکر نکنم چنین بیانی درست باشه ! چون توی دفترچه ، تعداد اندکی از رشته ها در نیمسال دوم هم دانشجو قبول می کردند.

mohsen_blid
13-09-2008, 13:05
یک سوال دارم
من انتخاب رشته نکردم آیا الان میتونم ثبت نام کنم یا نه؟
البته برای دانشگاه پیام نور

MaaRyaaMi
13-09-2008, 13:51
لطفا یکی در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بگه
چه جوریاس کِی اعلام میشه
کجا؟؟

seppeehr
13-09-2008, 15:18
خوب با این حساب یه سوال دیگه به ذهنم اومد.
می دونیم هر دانشگاهی اگه ظرفیتش پر نشه ، در تکمیل ظرفیت خواهد بود . با این وجود میتونم نتیجه بگیرم که همه ی دانشگاه ها بدون استثنا ، هم در نیمسال اول و هم در نیمسال دوم دانشجوی ترم اولی دارند؟
که فکر نکنم چنین بیانی درست باشه ! چون توی دفترچه ، تعداد اندکی از رشته ها در نیمسال دوم هم دانشجو قبول می کردند.

نه دوست من.
مثلا يك دانشگاهي مثل دانشگاه شريف، دانشگاه تهران، و ... هيچ وقت جاي خالي ندارند كه ترم دوم هم پذيرش كنند، تازه اونايي هم كه ظرفيت پذيرش دارند، بستگي به نظر معاونت آموزشي اون دانشگاه داره كه آيا اصلا دانشجوي جديد لازم دارند يا خير. پس اين كه بگيم هر دانشگاهي كه ظرفيت خالي داره اقدام به پذيرش جديد ميكنه، غلطه.
به طور كلي 90% دانشگاه ها همون موقع انتخاب اول ظرفيتشون پر ميشه. از 10% باقي مونده حدود 7% مربوط به دانشگاههايي هست كه ظرفيت خالي اعلام كردن‌(و اصولا هم خيلي دانشگاه هاي رده بالايي نيستند) و 3% آخر هم مربوط به دانشگاه هايي هستند كه رشته‌هاي جديدي رو ايجاد كردن كه به هر دليلي نرسيدن ترم اول اون ها رو اعلام وجود كنند. (تو اين حالت ممكنه اگه شانس بياريد، دانشگاههاي درست و حسابي هم وجود داشته باش، مثلاً دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران، اولين ترمش وروديهاي تكميل ظرفيت رو پذيرش كرد)

seppeehr
13-09-2008, 15:34
لطفا یکی در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بگه
چه جوریاس کِی اعلام میشه
کجا؟؟

فكر كنم شما اصلاً پست هاي قبل رو نخونديد!

ali_ranger22
13-09-2008, 15:44
کسی درباره ی دوره ی مجازی اطلاعی داره که چجوریه؟!

seppeehr
13-09-2008, 15:47
چجوریه این مجازی ؟ یه کم بیشتر توضیح میدی؟؟

مجازي يعني آموزش از طريق اينترنت. بيشتر هم رشته‌هايي هست كه به اون صورت درسهاي آزمايشگاهي و كارگاهي توش نداشته باشه. مثل MBA، IT و نظاير اون. شما در اين حالت كه مشغول به تحصيل ميشيد، استاد از طريق اينترنت آموزشهاي لازم رو براتون ارسال ميكنه و به طور آنلاين هم ازتون امتحان ميگيره.نهايتا ممكنه يك جلسه هم به صورت رفع اشكال كلاس حضوري بگذاره براتون. تا يه حدي شبيه پيام نور هست، با اين تفاوت كه اينجا واقعاً استاد وجود داره و شما هم باهاش در تماسيد.
لازمه كه يه اينترنت ADSL‌براي اين دوره ها داشته باشيد. يه رفيقي داشتم توي علم و صنعت IT‌ميخوند به اين شكل. راضي هم بود.
آخرش هم مدرك دانشگاه رو بهتون ميدن، منتها توش درج ميشه مجازي. حالا اين كه چقدر اعتبارش رو قبول دارند، من زياد در جريان نيستم.

mostafaeshghi
13-09-2008, 16:55
من كه تو اون پست توضيح دادم:

كلا قبولي توي تكميل ظرفيت آزاد دو تا شرط داره، يكي اين كه حداقل نمره لازم رو براي اون رشته بياريد. دوم اين كه اختلاف رتبه شما با آخرين فرد قبولي چقدر هست. كلا اين جوريه كه اگه مثلا 35 نفر توي آزاد قبول ميشن، چند نفرشون به علت قبولي تو سراسري يا عدم تمايل به تحصيل تو آزاد، نميان. مثلا 22 نفر در كل ميان و ثبت نام ميكنند. حالا براي اون ظرفيت تكميل نشده، آزاد مياد و مثلا 20 نفر ديگه رو براي مرحله دوم اعلام ميكنه كه ميتونند بيان و ثبت نام كنند. البته اين اعداد حدودي هست و نميشه رأي كلي داد. اما اگر رتبتون نهايتا 10-15 تا با رتبه آخرين فرد قبولي فاصله داره، ميتونيد اميدوار باشيد كه با احتمال زيادي پذيرفته ميشيد.
بازم اگه سوالي مونده بپرسيد اگه بلد بودم بگم.

دوست عزیز من تمام پستها را خواندم !

ولی شما به کل منظور منو نگرفتید !

من بیشتر جریانات اداری و چگونه اقدا کردنش برام اهمیت داشت که پرسیدم و شما باز طریقه ی محاسبه ی امکان قبولی در تکمیل ظرفیت را توضیح دادید !

ممنون میشم سرع و کامل توضیح بدید یه چند روزی بیشتر باقی نمونده !

MaaRyaaMi
13-09-2008, 17:09
چراااااا
اتفاقا خوندم!
ولی اصلا متوجه نشدم:5:
به قول یکی از دوستان شما فقط در مورد اینکه چجوری محاسبه می کنن و می گیرن توضیح دادین!
در حالی که منم چیزایی که نفر قبلی گقتن رو میخوام!!!!!!!!!

seppeehr
13-09-2008, 17:18
خب، پس شايد من منظورتون رو متوجه نشدم!
اگر اين بار درست متوجه شده باشم:
ببينيد وقتي اعلام نتايج تكميل ظرفيت مياد، از طريق يك ويژه نامه نشريه فرهيختگان (دانشگاه آزاد)، و سايت سازمان سنجش، و نشريه پيك سنجش (براي دانشگاه هاي سراسري) اسامي پذيرفته شده ها اعلام ميشه. در مورد دانشگاه آزاد، يك مقدار اينجا نظم و ترتيب بيشتره، يعني به پذيرفته شده ها يه تاريخ اعلام ميشه كه مراجعه كنند براي ثبت نام و انجام كارهاي مربوطه. اين بيشتر به خاطر اين هست كه معاونت آموزشي كل دانشگاه آزاد، يه سازمان بيشتر نيست. اما متاسفانه دانشگاه هاي سراسري رو، پيگيريش با خودتونه، يعني اسامي كه اعلام ميشه، ديگه خودتون بايد مراجعه كنيد به دانشگاه مربوطه و پيگيري كنيد كه نحوه ثبت نام از دانشجوهايي كه جديداً پذيرفته شده‌ان چطوري هست.
روال ثبت نام هم كه براي خانوما مشكل خاصي وجود نداره، براي آقايون هم اگر محدوديت نظام وظيفه وجود نداشته باشه كه هيچ،اما اگه احيانا نامه فارغ‌التحصيليتون به دست نظام وظيفه نرسيده باشه، بايد مراجعه كنيد به دبيرستان محل تحصيلتون و نامه رو خودتون ببريد نظام وظيفه تا اونجا اعلام موافقت كنند كه ادامه تحصيل شما منعي نداره.
اميدوارم توضيحات كافي رو داده باشم، اگه بازم جايي گنگ گفتم، بفرماييد تا بگم.

MaaRyaaMi
13-09-2008, 17:58
خب، پس شايد من منظورتون رو متوجه نشدم!
اگر اين بار درست متوجه شده باشم:
ببينيد وقتي اعلام نتايج تكميل ظرفيت مياد، از طريق يك ويژه نامه نشريه فرهيختگان (دانشگاه آزاد)، و سايت سازمان سنجش، و نشريه پيك سنجش (براي دانشگاه هاي سراسري) اسامي پذيرفته شده ها اعلام ميشه. در مورد دانشگاه آزاد، يك مقدار اينجا نظم و ترتيب بيشتره، يعني به پذيرفته شده ها يه تاريخ اعلام ميشه كه مراجعه كنند براي ثبت نام و انجام كارهاي مربوطه. اين بيشتر به خاطر اين هست كه معاونت آموزشي كل دانشگاه آزاد، يه سازمان بيشتر نيست. اما متاسفانه دانشگاه هاي سراسري رو، پيگيريش با خودتونه، يعني اسامي كه اعلام ميشه، ديگه خودتون بايد مراجعه كنيد به دانشگاه مربوطه و پيگيري كنيد كه نحوه ثبت نام از دانشجوهايي كه جديداً پذيرفته شده‌ان چطوري هست.
روال ثبت نام هم كه براي خانوما مشكل خاصي وجود نداره، براي آقايون هم اگر محدوديت نظام وظيفه وجود نداشته باشه كه هيچ،اما اگه احيانا نامه فارغ‌التحصيليتون به دست نظام وظيفه نرسيده باشه، بايد مراجعه كنيد به دبيرستان محل تحصيلتون و نامه رو خودتون ببريد نظام وظيفه تا اونجا اعلام موافقت كنند كه ادامه تحصيل شما منعي نداره.
اميدوارم توضيحات كافي رو داده باشم، اگه بازم جايي گنگ گفتم، بفرماييد تا بگم.
ممنون از توضیحاتتون
فقط یه چیزی:31:
واسه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کنیم دوباره؟؟یا ...:18::31:

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 18:43
نه دوست من.
مثلا يك دانشگاهي مثل دانشگاه شريف، دانشگاه تهران، و ... هيچ وقت جاي خالي ندارند كه ترم دوم هم پذيرش كنند، تازه اونايي هم كه ظرفيت پذيرش دارند، بستگي به نظر معاونت آموزشي اون دانشگاه داره كه آيا اصلا دانشجوي جديد لازم دارند يا خير. پس اين كه بگيم هر دانشگاهي كه ظرفيت خالي داره اقدام به پذيرش جديد ميكنه، غلطه.
به طور كلي 90% دانشگاه ها همون موقع انتخاب اول ظرفيتشون پر ميشه. از 10% باقي مونده حدود 7% مربوط به دانشگاههايي هست كه ظرفيت خالي اعلام كردن‌(و اصولا هم خيلي دانشگاه هاي رده بالايي نيستند) و 3% آخر هم مربوط به دانشگاه هايي هستند كه رشته‌هاي جديدي رو ايجاد كردن كه به هر دليلي نرسيدن ترم اول اون ها رو اعلام وجود كنند. (تو اين حالت ممكنه اگه شانس بياريد، دانشگاههاي درست و حسابي هم وجود داشته باش، مثلاً دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران، اولين ترمش وروديهاي تكميل ظرفيت رو پذيرش كرد)

من فکر می کنم بیشتر از این که گفتید ، در تکمیل ظرفیت برمی دارند. یه سری به این لینک بزنید.....بد نیست.

seppeehr
13-09-2008, 19:47
ممنون از توضیحاتتون
فقط یه چیزی:31:
واسه تکمیل ظرفیت باید ثبت نام کنیم دوباره؟؟یا ...:18::31:

ببين ديدي نخوندي حالا!!!
عرض كردم، براي آزاد كه ثبت نامي در كار نيست، يا در همون رشته‌اي كه قبلاً انتخاب كرديد به عنوان ظرفيت تكميلي قبول ميشيد يا نميشيد. در مورد سراسري اما، با توجه به دانشگاههايي كه اعلام ظرفيت خالي ميكنن، شما مجددا انتخاب رشته ميكنيد.
يه نكته‌اي هم بگم كه سعي كنيد به سايت سازمان سنجش زياد سر بزنيد، بعضي وقتها نتيجه‌هاي تكميل ظرفيت رو اعلام ميكنند، اما توي روزنامه و تلويزيون و .. خيلي خبررساني نميكنند.

seppeehr
13-09-2008, 19:53
من فکر می کنم بیشتر از این که گفتید ، در تکمیل ظرفیت برمی دارند. یه سری به این لینک بزنید.....بد نیست.

دوست من، خيلي اين خبرا رو جدي نگير. مثال عرض ميكنم، هر سال ميگن ظرفيت دانشگاه ها مثلا 15% افزايش پيدا كرده، ولي نهايتا ميبيني رتبه‌هاي قبولي سال قبل، امسال قبول نشده‌اند. اينا از اين حرفها زياد ميزنند. حالا انشاءا.. كه من اشتباه كنم و رقم قبولي بيش از اينا باشه.
ضمن اينكه شما حساب كنيد اون 10% از كل شركت كننده‌هاي كنكور كه پذيرفته نشده‌ان،شايد حدود يه همچين رقمي كه تو اين سايت گفته ميشه. حالا شانسي كه شما اورديد اينه كه جديدا خبر دادن كه ظاهرا به خاطر دست گل سازمان سنجي در مورد بومي سازي، كه خيلي از رتبه‌هاي زير 1000 به خاطرش قبول نشدن، قراره يه كارايي بكنن. اطلاعات من شايد كمي قديمي باشه، ولي مطمئن باشيد كه هيچ وقت تو تكميل ظرفيت 70000 هزار نفر قبول نميشن.

Mahdi_Co_1368
13-09-2008, 22:26
جناب seppeehr از زحماتی که برای پاسخ گویی به سوالات من کشیدید ، بی اندازه سپاسگزارم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی ، موفق و سربلند باشید. به بسیاری از سوالاتم در چهارچوب <<تکمیل ظرفیت>> پاسخ جامع و کاملی دادید که واقعا استفاده کردم....من دیگه فعلا همه چی برام آشکار شد ، و نقطه ی ابهامی دیگه ندارم. اگه باز هم سوالی درمورد این بحث داشتم ، حتما مزاحمتون میشم..

hossein1111
14-09-2008, 00:51
زیاد خوشحال نباشید یه خبر خیلی بد!! امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره..........
ما کلی به تکمیل ظرفیت دل بسته بودیم(فقط 90 تا تراز کم اوردم از انتخاب اولم صنایع تهران شمال :41:) رفتم مرکز آزمون تو پاسداران ببینم اوضاع چطوره... بد جور خورد تو کاسه کوزم!!! گفتن امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره(به درودیوارم زده بودن) !!!!!!!
واااااااااایییییی خیلی بد شد......

گندشون بزنن یه کار درست انجام نمیدن حداقل بیان مثه آدم تو سایت اطلاع رسانی کنن !:angry:

دوستان به تکمیل ظرفیت سراسری میتونم امید داشته باشم؟؟ طبقه کارنامه نهایی سنجش تو بعضی رشته ها اختلافم کم بود مثلا مدیریت شبانه شمال 25-30 تا تا رتبه نفر آخر فاصله داشتم!! میتونم به اینا امید داشته باشم؟؟
یا پیام نور تهران آی تی 11 نفر اختلاف داشتم ! این چی ؟؟ ممکنه تکمیل ظرفیت قبول شم؟؟:42:

ممنون

seppeehr
14-09-2008, 15:15
جناب seppeehr از زحماتی که برای پاسخ گویی به سوالات من کشیدید ، بی اندازه سپاسگزارم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی ، موفق و سربلند باشید. به بسیاری از سوالاتم در چهارچوب <<تکمیل ظرفیت>> پاسخ جامع و کاملی دادید که واقعا استفاده کردم....من دیگه فعلا همه چی برام آشکار شد ، و نقطه ی ابهامی دیگه ندارم. اگه باز هم سوالی درمورد این بحث داشتم ، حتما مزاحمتون میشم..

زیاد خوشحال نباشید یه خبر خیلی بد!! امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره..........
ما کلی به تکمیل ظرفیت دل بسته بودیم(فقط 90 تا تراز کم اوردم از انتخاب اولم صنایع تهران شمال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفتم مرکز آزمون تو پاسداران ببینم اوضاع چطوره... بد جور خورد تو کاسه کوزم!!! گفتن امسال دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت نداره(به درودیوارم زده بودن) !!!!!!!
واااااااااایییییی خیلی بد شد......

گندشون بزنن یه کار درست انجام نمیدن حداقل بیان مثه آدم تو سایت اطلاع رسانی کنن !:angry:

دوستان به تکمیل ظرفیت سراسری میتونم امید داشته باشم؟؟ طبقه کارنامه نهایی سنجش تو بعضی رشته ها اختلافم کم بود مثلا مدیریت شبانه شمال 25-30 تا تا رتبه نفر آخر فاصله داشتم!! میتونم به اینا امید داشته باشم؟؟
یا پیام نور تهران آی تی 11 نفر اختلاف داشتم ! این چی ؟؟ ممکنه تکمیل ظرفیت قبول شم؟

اينا پارسال هم همين حرف رو ميزدند، ولي از هر سال بيشتر تكميل ظرفيت گرفتن! اونا احتمالاً اطلاع نداشتند كه گفتن پذيرش نميكنيم! منم خبر موثقي ندارم، اما تا اونجايي كه ميدونم هيچ كسي بدش نمياد چند ميليارد تومن پول بيشتر (شهريه ثبت نام دانشجوهاي تكميل ظرفيت) رو به جيب بزنه! چرا بايد متوقف كنند اصلا اين كار رو؟
تكميل ظرفيت سراسري رو نميشه كلا بهش دل بست، منم نميخوام شما رو اميدوار كنم، اما كلاً شانستون خوبه، ميتونيد اميدوار باشيد كه انشاءا.. قبول ميشيد.

hossein1111
14-09-2008, 16:32
ممنون که جواب دادین. ولی مثل اینکه امسال وضعیت فرق میکنه!!چند برابر ظرفیت ها برداشتن و ........
پارسال همش حرف و شایعه بوده میگم رفتم مرکز آزمونش به در و دبوار و بسیار درشت زده بودن که امسال تکمیل ظرفیت نداریم!! تازه یه سری برگه مرگه زده بودن برای اعتراض... تو اونم نوشته بود که امسال تکمیل ظرفیت مثل سال های اخیر وجود نداره فقط با یک سری شرایط خاص و بسیارمحدود ...!!!
والا من که موندم چیه قضیه !! اگه خبر دار شدید مارو هم بی اطلاع نزارید:41:

اینم عکس اون فرمه ! خودتون ببینید:

seppeehr
14-09-2008, 19:44
والا چي بگم! انشاء ا.. كه اينطور نباشه!

ashi-khan
14-09-2008, 20:33
سلام دوستان
برا تکمیل ظرفیت آزاد اونایی که تو کارنامشون ذخیره خورده باید برن همون واحد و اونجا یه فرم پر کنن.
من امروز واحد پیشوا بودم خیلیا اومدن برا تکمیل ظرفیت.
و همین کاری که گفتمو انجام دادن.

hossein1111
14-09-2008, 22:54
دوستان کسی نمیدونه قضیه مهمان شدن چیه؟
آیا به تهران مهمان میکنن؟

seppeehr
15-09-2008, 11:41
دوستان کسی نمیدونه قضیه مهمان شدن چیه؟
آیا به تهران مهمان میکنن؟

اگر منظورتون ميهمان شده‌ان از يه جا به يه جاي ديگه‌است، شما طبق قانون حداكثر ميتونيد دو نيمسال تحصيلي مهمان جاي ديگه شيد.
البته اگه پارتي و آشنا داشته باشيد، ميتونيد هر چقدر بخوايد مهمان بمونيد!

MaaRyaaMi
15-09-2008, 12:51
سلام دوستان
برا تکمیل ظرفیت آزاد اونایی که تو کارنامشون ذخیره خورده باید برن همون واحد و اونجا یه فرم پر کنن.
من امروز واحد پیشوا بودم خیلیا اومدن برا تکمیل ظرفیت.
و همین کاری که گفتمو انجام دادن.
؟؟؟!
من متوجه نشدم ایشون چی گفت
یکی توضیح بده!

hossein1111
15-09-2008, 12:53
؟؟؟!
من متوجه نشدم ایشون چی گفت
یکی توضیح بده!

منم همینطور

hossein1111
15-09-2008, 12:57
کسی نمیدونه که اگه کسی که ترازش به تهران جنوب میخوره ولی تهران شمال زده و قبول نشده(در صورتی اگه تهران جنوب میزد قبول بود) راحی نداره بتونه تهران جنوب بره؟؟
خواهش میکنم اگه میدونید یا چیزی شنیدید کمکم کنید

seppeehr
15-09-2008, 17:19
کسی نمیدونه که اگه کسی که ترازش به تهران جنوب میخوره ولی تهران شمال زده و قبول نشده(در صورتی اگه تهران جنوب میزد قبول بود) راحی نداره بتونه تهران جنوب بره؟؟
خواهش میکنم اگه میدونید یا چیزی شنیدید کمکم کنید

پست 28 رو يك نگاهي بندازيد.
:20:

mohandes1369
15-09-2008, 22:57
دانشگاه اراک گفت که امسال به هیچ عنوان تکمیل ظرفیت نیست...
دکتر عباسپور میگه هس...
یعنی چی یه دانشگاه تکمیل ظرفیت داره یه دانشگاه نداره....

Oracle idol
16-09-2008, 00:54
[quote=seppeehr;2945367]تكميل ظرفيت آزاد كه اصلا ديگه انتخاب رشته نداره. يا تو اون رشته اي كه اول انتخاب كرديد جا هست و شما قبول ميشيد، و يا نميشيد. البته يه حالت خاص هست كه مثلا يه رشته‌اي رو هم علوم تحقيقات داره، هم تهران مركز،هم تهران جنوب. و شما انتخابتون تهران علوم و تحقيقات بوده، اما قبول نشديد، در عوض توي تهران مركز كه تراز اون رشته (به فرض) پايينتر هست، و نمره كلي كه شما كسب كرديد، از اون كسي كه تهران مركز رو زده و قبول نشده بالاتر هست. در اينصورت اولويت پذيرش اول شما هستيد كه نمره بالاتري رو كسب كرديد، يعني شما ممكنه علوم تحقيقات عمران زده باشيد، ولي توي نتايج عمران تهران مركز قبول شيد. البته اين يه حالت خاصه و زياد حكم كلي نميشه داد. اما من چند نفري رو ميشناسم كه دقيقا اين مورد براشون اتفاق افتاد، يعني علوم تحقيقات زده‌اند، و تهران مركز تكميل ظرفيت پذيرفته شدن.
سلام من حرارت سیالات تهران رو زدم جلوی رشتمم یه مثلث داشت که میگفت اگه ترازت به هر دانشگاهی که این رشترو تو تهران داشته باشه برسه قبول میکننت جواب این کی میاد دوم اینکه شما که میفرماید ازاد برای شرکت تو تکمیل ظرفییتش احتیاجی به پر کردن لیست تازه ای نیست و با توجه به انتخاب اولت خودش اتوماتیک شرکتت میده تو تکمیل ظرفیت جوابش کی میاد با تشکر:8:

seppeehr
17-09-2008, 13:26
نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد، فردا در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام ميشه.
همين الآن اخبار گفت.
انشاء ا.. همتون قبول شيد.

seppeehr
17-09-2008, 13:28
[quote=seppeehr;2945367]تكميل ظرفيت آزاد كه اصلا ديگه انتخاب رشته نداره. يا تو اون رشته اي كه اول انتخاب كرديد جا هست و شما قبول ميشيد، و يا نميشيد. البته يه حالت خاص هست كه مثلا يه رشته‌اي رو هم علوم تحقيقات داره، هم تهران مركز،هم تهران جنوب. و شما انتخابتون تهران علوم و تحقيقات بوده، اما قبول نشديد، در عوض توي تهران مركز كه تراز اون رشته (به فرض) پايينتر هست، و نمره كلي كه شما كسب كرديد، از اون كسي كه تهران مركز رو زده و قبول نشده بالاتر هست. در اينصورت اولويت پذيرش اول شما هستيد كه نمره بالاتري رو كسب كرديد، يعني شما ممكنه علوم تحقيقات عمران زده باشيد، ولي توي نتايج عمران تهران مركز قبول شيد. البته اين يه حالت خاصه و زياد حكم كلي نميشه داد. اما من چند نفري رو ميشناسم كه دقيقا اين مورد براشون اتفاق افتاد، يعني علوم تحقيقات زده‌اند، و تهران مركز تكميل ظرفيت پذيرفته شدن.
سلام من حرارت سیالات تهران رو زدم جلوی رشتمم یه مثلث داشت که میگفت اگه ترازت به هر دانشگاهی که این رشترو تو تهران داشته باشه برسه قبول میکننت جواب این کی میاد دوم اینکه شما که میفرماید ازاد برای شرکت تو تکمیل ظرفییتش احتیاجی به پر کردن لیست تازه ای نیست و با توجه به انتخاب اولت خودش اتوماتیک شرکتت میده تو تکمیل ظرفیت جوابش کی میاد با تشکر:8:

سلام دوست عزيز، نتايج همه موارد سوالي شما، در تكميل ظرفيت قاعدتاً بايد اعلام بشه، كه طبق اخبار، فردا اعلام ميشه.
موفق باشيد.

Farshadd
17-09-2008, 14:06
نتايج تكميل ظرفيت كارشناسي پيوسته دانشگاه آزاد، فردا در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام ميشه.
همين الآن اخبار گفت.
انشاء ا.. همتون قبول شيد.

نتایج تکمیل ظرفیت؟؟؟

یا رشته های موجود برای انتخاب در تکمیل ظرفیت؟؟؟

seppeehr
17-09-2008, 14:45
نتایج تکمیل ظرفیت؟؟؟

یا رشته های موجود برای انتخاب در تکمیل ظرفیت؟؟؟

دوست من، همونطور كه در پست هاي قبل هم عرض كردم، آزاد انتخاب رشته نداره، يا در همون رشته انتخابي براي كنكور آزاد در مرحله تكميل ظرفيت پذيرفته ميشيد يا نميشيد.

Farshadd
17-09-2008, 15:19
دوست من، همونطور كه در پست هاي قبل هم عرض كردم، آزاد انتخاب رشته نداره، يا در همون رشته انتخابي براي كنكور آزاد در مرحله تكميل ظرفيت پذيرفته ميشيد يا نميشيد.

در تکمیل ظرفیت اگه 4 نفر ثبت نام نکرده باشن، 4 نفری که بعد از آخرین نفر قبول شده بودن جای 4 نفر ثبت نام نکرده رو میگیرن.

اینجوریه ؟؟

مال سراسری هم که 14 مهر؟؟

Farshadd
17-09-2008, 18:14
سلام

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون 87 دانشگاه آزاد بر روی سایت قرار گرفت

البته اشتباهی نوشته 86. ولی همون 87 هست.

سایت داری هم بلد نیستن.

ali_ranger22
17-09-2008, 18:35
بابا مگه نگفتین آزاد تکمیل ظرفیت نداره؟
پس این چیه؟
باید ثبت نام میکردیم؟!
حالا دوباره نمیشه کاری کرد؟
این انتخاب رشته مجدد و تکمیل ظرفیت سراسری با هم اجرا میشه؟

amirtoty
17-09-2008, 18:52
منم همه پستای قبلی خوندم چیزی نفهمیدم!:41:
کسی اطلاع نداره همینطوری میان پست میدن!:13:

خوب اگه کسی دقیق میدونه قضیه چیه بگه!:11:

MaaRyaaMi
17-09-2008, 18:55
واییییییییی من گیج شدم :((((
باید قبلا می رفیتم ثبت نام می کردیم؟؟!

seppeehr
17-09-2008, 20:55
آقا ما زبونمون زگيل خاردار درآورد!
بابا به حضرت عباس ثبت نام مجدد نميخواست.شما فقط به همون سايت بريد، ببينيد اگه اسمتون رو زده به عنوان قبولي، بدونيد يعني قبول شديد!

ali_ranger22
17-09-2008, 21:37
به من میگه اصلا همچین چیزی با این مشخصات نداریم !!

amirtoty
17-09-2008, 22:21
کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد.

sayrex
17-09-2008, 23:06
قط کسایی که رفتن به عنوان ذخیره ثبت نام کردن اسمشون توی سایت قرار میگیره....

ashi-khan
17-09-2008, 23:10
سلام دوستان
کمی دقت کنید به سایت آزمون !!!
کارنامه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ناپیوسته 86
کارشناسی ناپیوسته.
فکر کنم یعنی کاردانی به کارشناسی !!! درسته ؟؟
در مورد تکمیل ظرفیت باید بگم هر واحد دانشگاهی یه چیزی میگه !!!
ورامین میگفت بیایید فرم پر کنید.
یه جا دیگه میگفت اصلا تکمیل ظرفیت نداریم امسال !!!
بعضی ها هم که میگن توی سایتش اعلام میشه !!!
ما که آخر نفهمیدیم چی قراره بشه !!!

uem
20-09-2008, 21:36
کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد.
شما قبول نشدید که این عبارت مینویسه

uem
20-09-2008, 21:37
سلام دوستان
کارشناسی ناپیوسته.
با سلام هیچ فرمی نباید پر کنید من که فرمی پر نکردم ولی قبول شدم

uem
20-09-2008, 21:39
سلام

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون 87 دانشگاه آزاد بر روی سایت قرار گرفت

البته اشتباهی نوشته 86. ولی همون 87 هست.

سایت داری هم بلد نیستن.
ازمون 87 هنوز برگزار نشده در اذر ماه سال جاری برگزار میشه همون86 درسته

ali_ranger22
20-09-2008, 21:40
دوستان تکمیل ظرفیت سراسری با انتخاب رشته مجدد با هم برگزار میشه ؟؟

hossein1111
21-09-2008, 12:04
سایت سنجش نتیجه اعتراض هارو گذاشته ! کسی میدونه چه جوری باید جواب اعتراضشو ببینه ؟ من که هر کار می کنم جواب نمیده!!
(من به صورت حضوری رفتم سنجش و اعتراض پر کردم)

ali_ranger22
21-09-2008, 12:35
سایت سنجش نتیجه اعتراض هارو گذاشته ! کسی میدونه چه جوری باید جواب اعتراضشو ببینه ؟ من که هر کار می کنم جواب نمیده!!
(من به صورت حضوری رفتم سنجش و اعتراض پر کردم)

اینا که خیلی وقته اومده من اینترنتی اعتراض کردم بعد یه کد عددی بهم داد تا بتونم جوابمو بگیرم

mm00
21-09-2008, 14:55
دوستان اختلاف با اخرین فرد قبول در پیام نور چقدر باشه شانس قبولی زیاده از نظر رتبه که در کارنامه گفته شده

hossein1111
21-09-2008, 19:33
اینا که خیلی وقته اومده من اینترنتی اعتراض کردم بعد یه کد عددی بهم داد تا بتونم جوابمو بگیرم

آره ولی نمیدونم چرا سیستم ارسال درخواستش کار نمیکنه!!!! به منم یه کد دادن.
الانم که یه راست میره تو قسمت الکترونیکی!!!

ali_ranger22
21-09-2008, 21:22
دوستان کسی نمیدونه تکمیل ظرفیت سراسری کی هست؟

hossein1111
22-09-2008, 23:51
دوستان اختلاف با اخرین فرد قبول در پیام نور چقدر باشه شانس قبولی زیاده از نظر رتبه که در کارنامه گفته شده

نمیدونم والا ولی فک میکنم بشه رو تکمیل ظرفیت پیام نور حساب کرد!! منم با آخرین فرد تو پیام 10 نفر اختلاف دارم.... از یکی شنیدم میگفت احتمال زیاد تو تکمیل ظرفیت قبولی

این تکمیل ظرفیتارو هم زودتر اعلام نمی کنن خیال همه راحت بشه!! :19: :41:

ali_ranger22
23-09-2008, 10:53
6 مهر تکمیل ظرفیت اعلام شد

Farshadd
23-09-2008, 11:41
6 مهر تکمیل ظرفیت اعلام شد

علی جان منبع رو هم لطف میکنی؟:11:

mahdi200hell
23-09-2008, 14:31
سلام دوستان
تکمیل ظرفیت ازاد کی اعلام می شه؟

Farshadd
23-09-2008, 15:34
سلام دوستان
کارشناسی ناپیوسته.

ازمون 87 هنوز برگزار نشده در اذر ماه سال جاری برگزار میشه همون86 درسته

بله، ظاهرا حرف شما درسته و من عذر میخوام.

ببخشید.

ali_ranger22
24-09-2008, 12:07
علی جان منبع رو هم لطف میکنی؟

پیک سنجش ........

meka
24-09-2008, 15:35
اين رشته هايي كه براي تكميل ظرفيت جا دارند رو كجا اعلام مي كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_ranger22
24-09-2008, 17:50
اين رشته هايي كه براي تكميل ظرفيت جا دارند رو كجا اعلام مي كنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هممون منتظریم جواب این سوال از سنجش بیاد بیرون !:31:

HEGOR
25-09-2008, 10:18
خوب ما 6 مهر چیکار میکنیم؟ منتظر سایت سنجش باشیم ؟ یکی میگه باید برین روزنامه بگیرین من نمی دونم باید چیکار کنم
میشه در مورد 6 مهر یه ذره توضیح بدین که باید چیکار کنم این سایت سنجش هم که در مورد تکمیل ظرفیت هیچی نگفته

sayrex
25-09-2008, 13:01
فقط اینو بگم که اگه اعلام شده 6 مهر
تجربه ثابت کرده 5 مهر جوابا میاد!! یعنی 1 روز زودتر

mm00
26-09-2008, 10:23
دوستان میشه من که غیر انتفاعی قبول شدو و ثبت نام کردم پیام نور هم برم در تکمیل ظرفیت؟
2تاش با هم میشه؟

HEGOR
26-09-2008, 11:18
دوستان میشه من که غیر انتفاعی قبول شدو و ثبت نام کردم پیام نور هم برم در تکمیل ظرفیت؟
2تاش با هم میشه؟

تا اونجایی که من می دونم نه نمیشه 90 درصد نمیشه حالا بازم سوال کن

sayrex
26-09-2008, 13:00
2تاش با هم میشه؟

اگه ثبت نام هم کردی من هم فکر نکنم بشه
ولی 100% مطمئن نیستم

Farshadd
26-09-2008, 16:30
ایسنا: معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز مرحله تكميل ظرفيت كنكور 87 از روز دوشنبه 8 مهر خبر داد و گفت: انتخاب رشته اينترنتي داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت تا روز سه‌شنبه 9 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

دكتر حسين توكلي خاطر نشان كرد: ويژه نامه تكميل ظرفيت كنكور 87 شنبه از طريق ويژه‌نامه پيك سنجش منتشر مي‌شود.

معاون سازمان سنجش تصريح كرد: داوطلبان مي‌توانند با مطالعه ويژه‌نامه منتشر شده سازمان سنجش و با مراجعه به سايت سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به انتخاب رشته اينترنتي خود در مرحله تكميل ظرفيت اقدام كنند.

گفتني است، تكميل ظرفيت پيش از اين قرار بود در روزهاي ششم و هفتم مهرماه از طريق سايت سازمان سنجش صورت گيرد كه به روزهاي هشتم و نهم مهرماه تغيير كرده است.

Mahdi_Co_1368
26-09-2008, 22:39
ایسنا: معاون سازمان سنجش آموزش كشور از آغاز مرحله تكميل ظرفيت كنكور 87 از روز دوشنبه 8 مهر خبر داد و گفت: انتخاب رشته اينترنتي داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت تا روز سه‌شنبه 9 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

دكتر حسين توكلي خاطر نشان كرد: ويژه نامه تكميل ظرفيت كنكور 87 شنبه از طريق ويژه‌نامه پيك سنجش منتشر مي‌شود.

معاون سازمان سنجش تصريح كرد: داوطلبان مي‌توانند با مطالعه ويژه‌نامه منتشر شده سازمان سنجش و با مراجعه به سايت سازمان به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسبت به انتخاب رشته اينترنتي خود در مرحله تكميل ظرفيت اقدام كنند.

گفتني است، تكميل ظرفيت پيش از اين قرار بود در روزهاي ششم و هفتم مهرماه از طريق سايت سازمان سنجش صورت گيرد كه به روزهاي هشتم و نهم مهرماه تغيير كرده است.

بچه ها کسی نمی دونه ویژه نامه ی پیک سنجش با پیک سنجش فرق میکنهیا نه؟
پیک سنجش که دوشنبه ها توزیع میشه و تا شهر ما (بندر انزلی) بیاد ، یه روز طول میکشه........حالا نمی دونم این ویژه نامه هم دوشنبه میاد یا نه؟

Farshadd
26-09-2008, 23:26
بچه ها کسی نمی دونه ویژه نامه ی پیک سنجش با پیک سنجش فرق میکنهیا نه؟
پیک سنجش که دوشنبه ها توزیع میشه و تا شهر ما (بندر انزلی) بیاد ، یه روز طول میکشه........حالا نمی دونم این ویژه نامه هم دوشنبه میاد یا نه؟

پیک سنجش تو شهر ما هم معمولا 2شنبه و 3شنبه (به ترتیب عصر و صبح) توضیع میشه.

ولی این ویژه نامه فکر کنم فرق داره و در مواقع ویژه خارج از تاریخ منتشر میشه. واسه همین به جای هفته نامه بهش میگن ویژه نامه.
البته اگه اشتباه نکنم.

:11:

namakdoon
27-09-2008, 00:12

پس چرا این خبر به این مهمی تو سایت خود سازمان سنجش نیس ؟؟:19:
بو داره قضیه .....:3::24:

Mahdi_Co_1368
27-09-2008, 00:26
پس چرا این خبر به این مهمی تو سایت خود سازمان سنجش نیس ؟؟:19:
بو داره قضیه .....:3::24:

الان ما داریم لحظه شماری می کنیم . غافل از این که اونا ( مسئولین سازمان سنجش ) در خواب پاییزی هستند و ما رو فراموش کردند.:27:

ariax77
27-09-2008, 03:00
آقایون ویژه نامه یه 10، 20 صفحه ای هستش. قیمتش هم حدود 800 تومنه(قیمت پارسال) طبق گفته خودشون شنبه توزیع میشه. پس یه شنبه در شهرستان ها هستش.

MaaRyaaMi
27-09-2008, 10:16
من ویژه نام رو خریدم (600 تومنه)
پیام نور که تکمیل ظرفیت نداره...بقیه هم که...
من که اصلا امیدی نداشتم از اون اول به این تکمیل ظرفیت
4 تا رشته به درد نخورو کردن تکمیل ظرفیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه هم که واسه رتبه های زیر 1000 خوبه!

namakdoon
27-09-2008, 10:39
من ویژه نام رو خریدم (600 تومنه)
پیام نور که تکمیل ظرفیت نداره...بقیه هم که...
من که اصلا امیدی نداشتم از اون اول به این تکمیل ظرفیت
4 تا رشته به درد نخورو کردن تکمیل ظرفیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بقیه هم که واسه رتبه های زیر 1000 خوبه!

چه رشته هایی داره ؟ چه شهرایی ؟ :18:

ariax77
27-09-2008, 11:38
جناب رشته های برق و مکانیک غیر از تهران جایی دیگه تکمیل ظرفیت دارن؟

MaaRyaaMi
27-09-2008, 11:39
چه رشته هایی داره ؟ چه شهرایی ؟ :18:
من که نمی تونم همه رو بگم!
ولی خوب مثلا تجربیا همش مهندسی کشاورزیه تا اونجا که من میبینم! البته به جز اون چند تا رشته که واسه رتبه های خوب در نظر گرفتن! اونم در حد 7 8 نفر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که تهرانم و ریاضیم و میخوام تهران قبول بشم هم فقط دو تا مهندسی (صنایع و عمران) اونم غیر انتفاعی داره که ....

من که شرکت نمیکنم چون فایده ای نداره جز اینکه 1400 تومن بریزم تو جیب این سنجش!

MaaRyaaMi
27-09-2008, 11:51
جناب رشته های برق و مکانیک غیر از تهران جایی دیگه تکمیل ظرفیت دارن؟
بله
دانشگاه تبریز روزانه
برق -4 نفر
مکانیک سیالات-1 نفر
مکانیک جامدات-2 نفر

دانشگاه غیر انتفاعی شیخ بهایی اصفهان :برق-25 نفر

غیر انتفاعی سجاد مشهد:
برق مخابرات-6 نفر
برق کنترل-2 نفر

غیر انتفاعی شمال (آمل): برق الکترونیک-15 نفر

غیر انتفاعی صنعتی فولاد اصفهان: مکانیک جامدات-39 نفر

غیر انتفاعی هدف ساری: برق قدرت -40 نفر

اینا همش مهندسی بود بقیه هم اکثرا! کاردانی یا مهندسی صنایع و عمران و کامپیوتر....

Mahdi_Co_1368
27-09-2008, 12:15
ما داریم از استرس دیوونه میشیم.......هیچ کی نمیتونه یه محبت در حق ما شهرستانی ها بکنه و اون ویژه نامه رو برای ما اسکن و آپلود کنه؟.......اگه لینکی هم از اون داشتید ...بذارید...ممنون میشم. ( سرکار MaaRyaaMi ؛ شما از دستت کاری بر نمیاد؟)

hossein1111
27-09-2008, 12:22
آره منم گرفتم....
یعنی چی پیام نور تکمیل ظرفیت نداره؟؟؟؟!!!!! مطمئنید تو همین روزنامه باید پیام نور رو میزد؟؟ شاید اون سیستمش فرق میکنه!!

namakdoon
27-09-2008, 12:28
عمران کجاها داره ؟:((

(دارم میمرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !)

TURBO_BOY2006
27-09-2008, 12:37
اینجا یکی با مرام پیدا میشه؟؟!!.......بابا تو رو خدا ، یکی آپلود کنه......به خدا جای دوری نمیره.......اینجا دو روز دیر تر میرسه و تا اون موقع تکمیل ظرفیت هم تموم شده.:42::37:

hossein1111
27-09-2008, 12:37
عمران کجاها داره ؟:((

(دارم میمرم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !)

دولتی:
قوچان25-تبریز2/3/5(گرایش های مختلف)-لرستان 25
غیر انتفاعی:
زیاد......

MaaRyaaMi
27-09-2008, 13:25
ما داریم از استرس دیوونه میشیم.......هیچ کی نمیتونه یه محبت در حق ما شهرستانی ها بکنه و اون ویژه نامه رو برای ما اسکن و آپلود کنه؟.......اگه لینکی هم از اون داشتید ...بذارید...ممنون میشم. ( سرکار MaaRyaaMi ؛ شما از دستت کاری بر نمیاد؟)
من اسکنر ندارم وگرنه اینکارو میکردم
ولی خوب اگه سوالی دارین میگم

as3f3h
27-09-2008, 13:33
ببخشيد شما ميدونيد عدد 3 اي كه تو كارنامه اومده چيه؟
كمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممك

as3f3h
27-09-2008, 13:34
دوست عزيز مريمي كمك؟!

mahn90
27-09-2008, 13:34
دانشگاه شيزار پژشكيش ميگيره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كج معلوم لينك بدين

MaaRyaaMi
27-09-2008, 13:36
آره منم گرفتم....
یعنی چی پیام نور تکمیل ظرفیت نداره؟؟؟؟!!!!! مطمئنید تو همین روزنامه باید پیام نور رو میزد؟؟ شاید اون سیستمش فرق میکنه!!
نه همینه!
امسال پیام نور ظرفیتاشو کم کرده بود !

MaaRyaaMi
27-09-2008, 13:38
دانشگاه شيزار پژشكيش ميگيره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كج معلوم لينك بدين
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
کاردرمانی-12 نفر
گفتار درمانی هم 15 نفر میگیره!

Mahdi_Co_1368
27-09-2008, 13:39
چند تا میتونیم انتخاب داشته باشیم؟
گیلان غیر انتفاعی چی داره؟
کلا مهندسی مکانیک کجا ها داره؟

MaaRyaaMi
27-09-2008, 13:39
ببخشيد شما ميدونيد عدد 3 اي كه تو كارنامه اومده چيه؟
كمممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممممممممممك
من متوجه سوالتون نشدم؟؟!!
عدد 3؟

mahn90
27-09-2008, 13:50
ليست هر جا كه پژشكي ميگيره بزار

MaaRyaaMi
27-09-2008, 14:10
دانشگاه علوم پزشکی اراک:
پزشکی 5
پرستاری 7(ویژه داوطلبان بومی تهران!)
مامایی 10

دانشگاه ارومیه:
پزشکی 10

دانشگاه علوم پزشکی ایران:
پزشکی 10

دانشگاه علوم پزشکی بابل:
تکنولوژی پزشکی هسته ای ! 20 (کاردانی)

دانشگاه بقیه الله الاعظم:
پزشکی 10 (مرد میگیره فقط)

دانشگاه جندی شاپور اهواز:
شنوایی شناسی 15

دانشگاه تهران:
پزشکی 15
داروسازی 10
دندانپزشکی 6

دانشگاه شاهرود:
پزشکی 3

دانشگاه شهید بهشتی:
پزشکی 15
داروسازی 4

دانشگاه شیراز هم که گفتم

دانشگاه گیلان :
بهداشت محیط (کادانی) 3
بهداشت عمومی (کاردانی) 3 که مرد میگیره

دانشگاه همدان:
شنوایی سنجی 10

اینا روزانه بود!

شبانه هم دامپزشکی تبریز 7 نفر میگیره!

hossein1111
27-09-2008, 14:12
چند تا میتونیم انتخاب داشته باشیم؟
گیلان غیر انتفاعی چی داره؟
کلا مهندسی مکانیک کجا ها داره؟

50 تا

راستش مکانیک اکثرا کاردانیه!! من فقط فولاد اصفهان رو دیدم که مکانیک کارشناسی داره و 39 نفر میگیره

Saeed_TnT
27-09-2008, 14:15
میگما این دفترچه رو حتما باید بگیریم؟ یا انتخاب رشته اینترنتیه؟؟؟ چطوریه؟ چیزی که رو سایت سنجش نیست

sayrex
27-09-2008, 14:25
1.برای این تکمیل ظرفیت باید چی کار کنیم؟

2.باید پول بریزیم حساب؟

3.اینترنتی هست؟

4. تا کی وقت داره؟

5.چند تا انتخاب داریم>؟

6. اگه آزاد هم قبول شده باشیم و ثبت نام هم کرده باشیم..باز میتونیم انتخاب رشته کنیم؟

mahn90
27-09-2008, 14:29
دانشگاه علوم پزشکی اراک:
پزشکی 5
پرستاری 7(ویژه داوطلبان بومی تهران!)
مامایی 10

دانشگاه ارومیه:
پزشکی 10

دانشگاه علوم پزشکی ایران:
پزشکی 10

دانشگاه علوم پزشکی بابل:
تکنولوژی پزشکی هسته ای ! 20 (کاردانی)

دانشگاه بقیه الله الاعظم:
پزشکی 10 (مرد میگیره فقط)

دانشگاه جندی شاپور اهواز:
شنوایی شناسی 15

دانشگاه تهران:
پزشکی 15
داروسازی 10
دندانپزشکی 6

دانشگاه شاهرود:
پزشکی 3

دانشگاه شهید بهشتی:
پزشکی 15
داروسازی 4

دانشگاه شیراز هم که گفتم

دانشگاه گیلان :
بهداشت محیط (کادانی) 3
بهداشت عمومی (کاردانی) 3 که مرد میگیره

دانشگاه همدان:
شنوایی سنجی 10

اینا روزانه بود!

شبانه هم دامپزشکی تبریز 7 نفر میگیره!

كسافتا فقط به تهران پژشكي اضاف كردنه
شما اينا رو از كجا گير مياري ؟؟؟؟؟؟؟؟

MaaRyaaMi
27-09-2008, 14:38
1.برای این تکمیل ظرفیت باید چی کار کنیم؟

2.باید پول بریزیم حساب؟

3.اینترنتی هست؟

4. تا کی وقت داره؟

5.چند تا انتخاب داریم>؟

6. اگه آزاد هم قبول شده باشیم و ثبت نام هم کرده باشیم..باز میتونیم انتخاب رشته کنیم؟

تکمیل ظرفیت اینترنیته ثبت نامشه و 50 تا انتخاب دارین
ثبت نام از 8 تا 9 مهره!

باید مبلغ 1450 تومن ! به حسابشون واریز کنی و بعد موقع انتخاب رشته شماره فیشو وارد کنی و اینا...
تو پیک همه چیزو توضیح داده اگه بگیرین!!!!!

در مورد سوال آخر هم چیزی نمیدونم...

MaaRyaaMi
27-09-2008, 14:39
كسافتا فقط به تهران پژشكي اضاف كردنه
شما اينا رو از كجا گير مياري ؟؟؟؟؟؟؟؟
من همه رو از روی پیک نوشتم :20:

mahn90
27-09-2008, 14:43
مرسي به خاطر فداكاريت

mm00
27-09-2008, 14:44
اقا یک نفر یک حرکت انطحاری بره پیک سنجش رو اپ کنه اینجا 3 شنبه میرسه!!
کلی ادم دعاتون میکنه:p:D

Farshadd
27-09-2008, 16:22
دولتی:
قوچان25-تبریز2/3/5(گرایش های مختلف)-لرستان 25
غیر انتفاعی:
زیاد......

لرستان 25؟؟؟؟ مهندسی هست یا کاردانی؟؟

hossein1111
27-09-2008, 16:26
1.

بله میتونید انتخاب رشته کنید ولی در نهایت باید یا آزاد رو برید یا سراسری...یعنی اگر تو تکمیل ظرفیت قبول شید و بخواید همونو برید باید آزاد انصراف بدین...

hossein1111
27-09-2008, 16:29
لرستان 25؟؟؟؟ مهندسی هست یا کاردانی؟؟

لرستان مهندسیه

mojtaba_1362
27-09-2008, 16:46
سلام برید به این لینک:

Farshadd
27-09-2008, 16:48
لرستان مهندسیه

شما خودتون دیدید نوشته مهندسی عمران؟

روزانه یا شبانه؟

mojtaba_1362
27-09-2008, 16:57
آقا روزانه هست.25 نفر می خواد کدش هم 9405 هست. موفق باشید

hossein1111
27-09-2008, 17:05
شما خودتون دیدید نوشته مهندسی عمران؟

روزانه یا شبانه؟

بله مهندسی عمران و روزانه

Farshadd
27-09-2008, 17:05
سلام برید به این لینک:

دستت درد نکنه.

آره دیدم.

TURBO_BOY2006
27-09-2008, 17:06
چرا خیر پیدا نمیشه؟
بابا ما مردیم از استرس.
اگه میشه تو رو خدا آپش کنید.:42::42:

sayrex
27-09-2008, 17:24
سلام
مرسی از مریم و حسین که به سوالای بنده جواب دادن

اگه میشه تو رو خدا آپش کنی

من هم توی شهرشستان زندگی میکنم
ولی اگه امروز رسید دستم حتما" آپ میکنم

mojtaba_1362
27-09-2008, 17:30
تمام رشته ها و ظرفیت هایی که می تونید انتخاب کنید تو همون لینک که گذاشتم هست.

Farshadd
27-09-2008, 18:02
چرا خیر پیدا نمیشه؟
بابا ما مردیم از استرس.
اگه میشه تو رو خدا آپش کنید.:42::42:

سلام
مرسی از مریم و حسین که به سوالای بنده جواب دادن

من هم توی شهرشستان زندگی میکنم
ولی اگه امروز رسید دستم حتما" آپ میکنم

عزیزان، برید اینجا

لیست رشته ها رو هم میتونید با کلیک کردن بر روی براي مشاهده ادامه مطلب اينجا را كليك كنيد در پایین صفحات ببینید.

همین.

ariax77
28-09-2008, 14:39
واقعا زحمت کشیدن. هر کدوم از رشته ها 5 نفر میخواد هر دانشگاه. خیلی شاهکارن.

sayrex
28-09-2008, 17:15
واقعا زحمت کشیدن. هر کدوم از رشته ها 5 نفر میخواد هر دانشگاه. خیلی شاهکارن.
کم هست

و لی از هیچی بهتر مسلما"

hossein1111
28-09-2008, 17:45
تکمیل ظرفیت آزاد خبری نمیشه ........ :45: :37:

sayrex
28-09-2008, 19:29
تکمیل ظرفیت آزاد خبری نمیشه ........ :45: :37:
سراسری که اطلاع رسانی نسبتا" خوبی داره در مورد تکمیل ظرفیتش خیلی ضعیف عمل کرد

پس فکر کنم نباید زیاد بهسایت آزمون امیدی داشت که توضیحی در این رابطه بده
بهتر به جاای که توش جز ذخیره ها هستی بری سوال کنی از خودشون
یا زنگ بزنی به مقر اصلیشون (!!!) توی تهران

namakdoon
29-09-2008, 11:57
پس کجاس این انتخاب رشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا نمیاد ؟

hassand
29-09-2008, 17:52
کمک فوری در مورد ارومیه

سلام من اهل شیراز هستم و به کمک فوری در باره ارومیه احتیاج دارم
و اطلاعاتی در مورد ارومیه لازم دارم
لطفا اگر کسی اهل ارومیه هست با ایدی من تماس بگیده و به من کمک کنه
hassan_b315@yahoo.com
hassan_b315

Lonely_Hut
29-09-2008, 17:58
با سلام اگه میشه یه نگاهی بکنید و برای دیگران هم بفرستید تا اگر آنها هم میتوانند در این مورد به من کمک کنند

sayrex
29-09-2008, 19:55
با سلام اگه میشه یه نگاهی بکنید و برای دیگران هم بفرستید تا اگر آنها هم میتوانند در این مورد به من کمک کنند

]چه ربطی داشت به تاپیک تکمیل ظرفیت؟!!

sayrex
29-09-2008, 19:58
پس کجاس این انتخاب رشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا نمیاد ؟

الان روی سایت هستش

as3f3h
29-09-2008, 20:32
من متوجه سوالتون نشدم؟؟!!
عدد 3؟

:41:

بله ،تو كارنامه ي نهايي وقتي يك كد رشته رو قبول شديم كنارش ستاره زدن در مفهوم قبولي اما براي بعضي ها كنار ستاره عدد 3 اومده كه سازمان سنجش اين عدد رو به اين صورت معنا كرده (- مفهوم عدد 3 (سه) نشانگر آن است كه داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابي ، در سهميه مجاز ديگري به جز سهميه ثبت نامي و يا جنسيت ديگر پذيرفته شده است.)در صورتيكه من مطمينم طرف مقابل داراي چنين سهميه اي نبوده
لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره در اين زمينه بنده رو بي اطلاع نذاره اينم ايميلم:as3f3h@yahoo.com

Maziar_69
29-09-2008, 23:55
تو قسمت اطلاعات فیش بانکی نوشته شماره ی قرمز رنگ گوشه ی بالا سمت راست رو بزنید.
ولی سمت راست و بالا که کدی نداره.

اگه منظورش همون شماره ی 6 رقمی قرمز باشه وسط فیش نوشته نه بالا !!!!!

تو قسمت پرفراژ هم یه شماره نوشته نوشته شماره ی سند.
اون 7 رقمیه.
کدومشو بزنیم آخر؟؟؟
این سازمان سنجش جز اذیت کار دیگه ای بلده؟؟؟

sayrex
30-09-2008, 03:47
خوب من انتخاب رشته رو هم انجام دادم
برای کد فیش هم همون عدد که رنگش قرمز هست رو وارد کردم

sina1415
30-09-2008, 10:24
یه سوال معذرت اگه بیجاست .

الان دفترچه رشته های تکمیل ظرفیت رو دیدم . در مورد رشته ریاضی .
خیلی از دانشگاه ها مهم مثل صنعتی شریف - تهران-علم و صنعت - خواجه نصیر و............
در خیلی رشته های مهم مثل مهندسی برق - مهندسی عمران - مهندسی مکانیک و............

اگهی تکمیل ظرفیت داده بودن. یعنی ظرفیت این دانشگاه ها هم پر نشده .

نمی دونم باید ناراحت باشم یا خوشحال . شما بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein1111
30-09-2008, 11:04
یه سوال معذرت اگه بیجاست .

الان دفترچه رشته های تکمیل ظرفیت رو دیدم . در مورد رشته ریاضی .
خیلی از دانشگاه ها مهم مثل صنعتی شریف - تهران-علم و صنعت - خواجه نصیر و............
در خیلی رشته های مهم مثل مهندسی برق - مهندسی عمران - مهندسی مکانیک و............

اگهی تکمیل ظرفیت داده بودن. یعنی ظرفیت این دانشگاه ها هم پر نشده .

نمی دونم باید ناراحت باشم یا خوشحال . شما بگین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینارو که میبینی پر نشدن برا اینه که ظرفیت یه سری دامشگاه های خوب(شریف-تهران...) را اضافه کردند(خیلی کم حدودا 5نفر هر رشته!!! ) برا رتبه های زیر 1000
حالا نمیدونم میخوای خوشحال شی یا ناراحت:23:

hossein1111
30-09-2008, 11:08
میدونید کی جواب تکمیل ظرفیت میاد؟؟

MaaRyaaMi
30-09-2008, 11:53
میدونید کی جواب تکمیل ظرفیت میاد؟؟
همین یکی دو هفته آینده شایدم زودتر باید بیاد...

ariax77
30-09-2008, 13:45
باز هم این... از خدا بی خبر مثل ... سرمون رو شیره مالیدن صدامونم در نیومد

sayrex
30-09-2008, 13:49
باز هم این... از خدا بی خبر مثل ... سرمون رو شیره مالیدن صدامونم در نیومد
چطور مگه؟ کی سرتو شیره مالیده؟

ariax77
30-09-2008, 15:14
هی گفتن ظرفیت ها اضافه میشه برا دانشگاه های مادر حالا کلا100 نفر واسه رشته ریاضی نمیخوان.

ariax77
30-09-2008, 16:16
به هر حال من انتخاب رشته کردم ولی عمرا بتونم اینجاها قبول شم. با رتبه 1052 منطقه دو این انتخاب رشتم بوده.

1
1507
مهندسي برق /سيستمهاي ديجيت/مخابرات /كنترل /قدرت /بيوالكتريك /الكترونيك || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || (روزانه)
2
1514
مهندسي مكانيك || دانشگاه صنعتي شريف -تهران || (روزانه)
3
1428
مهندسي برق /مخابرات /كنترل /قدرت /الكترونيك || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || (روزانه)
4
1447
مهندسي مكانيك || دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران || (روزانه)
5
1171
مهندسي برق /مخابرات /كنترل /قدرت /بيوالكتريك /الكترونيك || دانشگاه تهران || (روزانه)
6
1184
مهندسي مكانيك || دانشگاه تهران || (روزانه)
7
1535
مهندسي برق /مخابرات /كنترل /قدرت /الكترونيك || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || (روزانه)
8
1546
مهندسي مكانيك /مكانيك درطراح/مكانيك درحرار || دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران || (روزانه)
9
1472
مهندسي برق /مخابرات /كنترل /قدرت /الكترونيك || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران || (روزانه)

MaaRyaaMi
30-09-2008, 16:24
البته من انتخاب رشته نکردم...کلا بی خیالش شدم
ولی امیدوارم همگی قبول بشید...

dawood41
02-10-2008, 18:57
دوستان من تو روستام و دسترسی به پیک سنجش ندارم آیا کسی پیک سنجش گرفته میتونه رشته های تکمیل ظرفیت کنکور هنر رو برام بنویسه ممنون میشم

Y@var
05-10-2008, 17:51
سلام
ببخشيد يه سوال در مورد تكميل ظرفيت داشتم..
من قبل از تكميل ظرفيت فكر مي كردم اگه يه رشته اي قبول شدي لازم نيست حتماً بري.ولي بعد از اين كه اينكارو كردم بهم گفتن اگه قبول شدي حتماً بايد همون رشته اي رو كه تو تكميل ظرفيت انتخاب كردي بري!
من الآن دانشجوي ترم 1 حسابداري هستم مي خواستم ببينم اگه يكي از رشته هايي رو كه تو تكميل ظرفيت زدم(چه روزانه چه شبانه چه غير انتفاعي) قبول شم حتماً بايد برم؟آخه من مي خواستم فقط ببينم مي تونم اون رشته ها رو قبول شم يا نه؟اگه حتماً بايد برم خواهشاً يه راهي جلو پام بزارين از اين معركه جون سالم به در ببرم!
خواهشاً سريع كمك كنين خيلي استرس دارم!
منتظرم...

ashi-khan
06-10-2008, 00:51
سلام
من قبل از تكميل ظرفيت فكر مي كردم اگه يه رشته اي قبول شدي لازم نيست حتماً بري.ولي بعد از اين كه اينكارو كردم بهم گفتن اگه قبول شدي حتماً بايد همون رشته اي رو كه تو تكميل ظرفيت انتخاب كردي بري!
من الآن دانشجوي ترم 1 حسابداري هستم مي خواستم ببينم اگه يكي از رشته هايي رو كه تو تكميل ظرفيت زدم(چه روزانه چه شبانه چه غير انتفاعي) قبول شم حتماً بايد برم؟آخه من مي خواستم فقط ببينم مي تونم اون رشته ها رو قبول شم يا نه؟اگه حتماً بايد برم خواهشاً يه راهي جلو پام بزارين از اين معركه جون سالم به در ببرم!
منتظرم...
سلام دوست عزیز
شما هرچیزی که توی تکمیل ظرفیت قبول بشید باید همونو برید و رشته ای که توی مرحله اول اتنخاب رشته قبول شدید( همین حسابدری) باطل میشه و نمیتونید اونو برید.
توی اطلاعیه های سازمان سنجش هست. تلویزیون هم 10 بار گفت !!!
فکر نمیکنم بشه کاری کرد !!!
البته تو این مملکت کار نشد نداره بری دنبالش شاید بشه !!!
ایشاالله که تو تکمیل ظرفیت قبول نمیشی.
ولی شما که نمیخواستید برید درست نبود الکی انتخاب رشته کنید و جای یه کسیو بگیرید که میخواد بره !!!
با تشکر و احترام
درود

saeed.korn
06-10-2008, 10:43
نتایج تکمیل ظرفیت کی میاد ؟

saeed.korn
06-10-2008, 11:15
سلام
منتظرم...

من یکی از دوستام سال قبل مدیریت بازرگانی قبول شد بعد تو تکمیل ظرفیت IT قبول شد ولی دیگه نمی تونست برگرده رشته قبلیش چون دیگه لغو شده بود. اونم دقیقا شرایط شما رو داشت ولی اینقدر دوندگی کرد و رفت تهران و آشنا جور کرد تا آخر برگشت به ترم اول مدیریت بازرگانی. حالا حسابداریت چی هست(روزانه.شبانه....) اگه روزانه باشه که کلا حیرون شدی ولی بقیشو امکان برگشتت هست

ashi-khan
06-10-2008, 14:56
سلام
من شنیدم که 20 مهر جوابا میاد.
درسته ؟؟؟ جوابا 20 ام میاد ؟؟
ممنون

Mahdi_Co_1368
06-10-2008, 15:08
سلام
من شنیدم که 20 مهر جوابا میاد.
درسته ؟؟؟ جوابا 20 ام میاد ؟؟
ممنون

آره عزیز ؛ 20 مهر میاد.......اینم لینک خبر ؛

noia
06-10-2008, 17:46
سلام
منتظرم...
منم تکمیل ظرفیت شرکت کردم، منتهی فقط غیرانتفاعی. همین سئوال هم برای من پیش اومده بود، تا اونجایی که پرسیدم (ولی ٪100 مطمئن نیستم) واسه غیر انتفاعی و مجازی مشکلی نیست، ولی واسه بقیش مشکل ایجاد میشه، که دوستان گفتن.
بازم اگه دوستان نظری دارن، خوشحال می‌شم بشنوم...

arte
06-10-2008, 19:08
پيرو مصوبه مجلس محترم شوراي اسلامي در جلسه علني روز يكشنبه مورخ 14/7/87 در خصوص افزايش 10 درصد به ظرفيت دوره‌هاي روزانه دانشگاههاي مادر و مهم دولتي در رشته‌هاي فني و مهندسي، پزشكي و حقوق، با تأكيد بر اخذ شهريه از قبول‌شدگان احتمالي، و با توجه به تغييرات عمده‌اي كه مصوبه فوق‌الذكر در ظرفيت، نوع گزينش و لزوم اخذ شهريه در مرحله تكميل ظرفيت ايجاد خواهد كرد و ضرورت يكپارچگي گزينش در مرحله تكميل ظرفيت؛ سازمان سنجش آموزش كشور با توجه به رسالت خود در جهت حفظ حقوق داوطلبان، ضمن پوزش از تمامي داوطلبان آزمون سراسري سال 87 كه در مرحله تكميل ظرفيت مورخ هشتم مهرماه سال 1387 اقدام به انتخاب رشته نموده‌اند. به اطلاع مي‌رساند روند اجرايي اين مرحله از آزمون تا طي مراحل قانوني مصوبه مجلس محترم و ابلاغ رسمي آن به اين سازمان متوقف و اعلام اسامي قبول‌شدگان اين مرحله تا اطلاع ثانوي به تعويق مي‌افتد.
لذا ضروري است داوطلبان عزيز و گرامي، با دقت اطلاعيه‌هاي بعدي اين سازمان را پيگيري نمايند.

آدم چی بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

noia
06-10-2008, 22:10
پيرو مصوبه مجلس محترم شوراي اسلامي در جلسه علني روز يكشنبه مورخ 14/7/87 در خصوص افزايش 10 درصد به ظرفيت دوره‌هاي روزانه دانشگاههاي مادر و مهم دولتي در رشته‌هاي فني و مهندسي، پزشكي و حقوق، با تأكيد بر اخذ شهريه از قبول‌شدگان احتمالي، و با توجه به تغييرات عمده‌اي كه مصوبه فوق‌الذكر در ظرفيت، نوع گزينش و لزوم اخذ شهريه در مرحله تكميل ظرفيت ايجاد خواهد كرد و ضرورت يكپارچگي گزينش در مرحله تكميل ظرفيت؛ سازمان سنجش آموزش كشور با توجه به رسالت خود در جهت حفظ حقوق داوطلبان، ضمن پوزش از تمامي داوطلبان آزمون سراسري سال 87 كه در مرحله تكميل ظرفيت مورخ هشتم مهرماه سال 1387 اقدام به انتخاب رشته نموده‌اند. به اطلاع مي‌رساند روند اجرايي اين مرحله از آزمون تا طي مراحل قانوني مصوبه مجلس محترم و ابلاغ رسمي آن به اين سازمان متوقف و اعلام اسامي قبول‌شدگان اين مرحله تا اطلاع ثانوي به تعويق مي‌افتد.
لذا ضروري است داوطلبان عزيز و گرامي، با دقت اطلاعيه‌هاي بعدي اين سازمان را پيگيري نمايند.

آدم چی بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی اینکه قرار بود بیستم نتیجه‌ی تکمیل ظرفیت رو بزنن کشک! :18:
خداوکیلی چی بگه آدم، فقط ... بر سرشون با این اطلاع رسانیشون. همین/.
ــــــــــ
یه سئوال:
پذیرش در تکمیل ظرفیت بر چه مبناییه؟
از روی رتبه‌ی کنکور پذیرش می کنن؟ یا نه؟
ممنون.

ashi-khan
06-10-2008, 22:12
سلام
پست بالا تایید میشه.
اعلام نتایج به تعویق افتاد.

Mahdi_Co_1368
06-10-2008, 22:38
بچه ها برید حال کنید (باز هم فرصت ول گردی پاییزی رو برای داوطلبین تکمیل ظرفیت بیشتر کردند).......اینا خودشون رو گم کردن........مثل اینکه مجلس بد جوری به اینا گیر سه پیچ داده......

arte
06-10-2008, 22:48

برای چی اخذ شهریه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی چی!!!

Farshadd
07-10-2008, 00:13

یکم منو روشن میکنید؟؟؟

یعنی چی این؟

noia
07-10-2008, 01:18
یکم منو روشن میکنید؟؟؟

یعنی چی این؟
یعنی اینکه بیستم که قرار بود، نتیجه بزنن، کــــــــشــــــــک.
یعنی اینکه تکمیل ظرفیت فعلا تعطیل.
یعنی اینکه ... تو سرشون.
:31:

Farshadd
07-10-2008, 12:26
داوطلبان گرامی به اطلاع می رساند ، با توجه به تغییر سرویس دهنده و برخی تغییرات در بستر شبکه سازمان سنجش و آموزش کشور از ساعت 14 روز 16 مهرماه تا ساعت 16 ممکن است با اختلالاتی برای مشاهده سایت سازمان مواجه شوید . امیدواریم بتوانیم هر چه سریعتر سرویس مطلوب به کلیه داوطلبان ارائه دهیم.

===================

Saeed_TnT
07-10-2008, 13:02

این یعنی چی دیگه؟؟؟!!!!:18::18::18::2:عجب آدم های پستی هستن!!! حالا که همه انتخاب رشته کردن میگن باید پول هم بدین؟؟ تازه از وسط ترم برید سر کلاس ، عجب کاری کردیماا ، کاش انتخاب رشته مجدد نمیکردیم :13::41::41:

hossein1111
11-10-2008, 09:05
بچه ها خبری ندارین که اگه 20م نمیدن جوابارو پس کی میگن؟؟

met@llica
11-10-2008, 20:27
سلام.
من که چند تا از پست های بچه ها رو خوندم چیزی دستگیرم نشد.
عزیزان من تکمیل ظرفیت دانشگاههای ازاد دوره کارشناسی چه زمانی اعلام میشه.
باتشکر....

MaaRyaaMi
11-10-2008, 20:46
سلام.
باتشکر....

ما خودمون هم چیزی نمیدونیم
یعنی تا الان که دانشگاه آزاد چیزی نگفته

deadboy
11-10-2008, 22:38
سلام.
باتشکر....

من فکر کنم دانشگاه آزاد برای تکمیل طرفیت قبل از ترم بهمن دفترچه جدید توزیع کنه.

deadboy
11-10-2008, 22:54
اصلا بچه ها شما میخواید برید دانشگاه که چی بشه؟بزنید به رگ بی خیالی(مثل من).منم قبول نشدم.به جهنم.برید با زندگیتون حال کنید.بربد تگزاس گردی.برید سفر.برید پارک.برید همه جا.بی خیاله درس.12سال درس خوندید چی شد که حالا دوباره میخواید بیچاره شید.

Maziar_69
12-10-2008, 00:12
دوست من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید؟ تگزاس یا ایران؟
اما اگه نمیدونید باید بگم که تو ایران یا باید یه سرمایه ی توپ داشته باشی که بزنی تو کار و حسابی پول در بیاری.
یا اینکه باید حسابی درس بخونی تا به یه جایی برسی که بتونی عرض اندام کنی.

ما که سرمایه رو نداریم.
پس درس میخونیم.

شما هم زدی به رگ بی خیالی اگه مایه دار نباشی 2 روز دیگه چوبشو میخوری.
البته ببخشیدا منظور خاصی نداشتم.

moby
12-10-2008, 10:17
سلام دوستان من بعد اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم شده بود متوجه شدم که امسال تکمیل ظرفیت بوده و حالا که پست های شما دوستان رو خوندم متوجه شدم بازم یه گندکاری توش هست از دوستان کسی میدونه که بازم ثبت نام تکمیل ظرفیت میشه یا نه همون ثبت نام شده ها رو میخوان بلایی سرشون بیارن؟

deadboy
12-10-2008, 10:20
دوست من نمیدونم شما کجا زندگی میکنید؟ تگزاس یا ایران؟
اما اگه نمیدونید باید بگم که تو ایران یا باید یه سرمایه ی توپ داشته باشی که بزنی تو کار و حسابی پول در بیاری.
یا اینکه باید حسابی درس بخونی تا به یه جایی برسی که بتونی عرض اندام کنی.

ما که سرمایه رو نداریم.
پس درس میخونیم.

شما هم زدی به رگ بی خیالی اگه مایه دار نباشی 2 روز دیگه چوبشو میخوری.
البته ببخشیدا منظور خاصی نداشتم.

دوست من منظور من این بود که هرکس باید شهر خودش رو تگزاس فرض کنه تا بتونه باحال زندگی کنه حتی اگر توی بدترین شهر زندگی میکنه.فهمیدی؟

deadboy
12-10-2008, 10:23
سلام دوستان من بعد اینکه ثبت نام تکمیل ظرفیت تموم شده بود متوجه شدم که امسال تکمیل ظرفیت بوده و حالا که پست های شما دوستان رو خوندم متوجه شدم بازم یه گندکاری توش هست از دوستان کسی میدونه که بازم ثبت نام تکمیل ظرفیت میشه یا نه همون ثبت نام شده ها رو میخوان بلایی سرشون بیارن؟

سلام.با این اوضاع ایران هر چیزی امکان داره.

hossein1111
12-10-2008, 23:11
عجب بدبختیه هاا... کاش همون 20م اعلام میکردن!! الان من موندم چیکار کنم اگه بخوام دانشگاه آزادی که میرم انصراف بدم به امید قبولی در تکمیل ظرفیت بهم گفتن تا آخر این هفته اگه انصراف دادی پولتو میدیم اگه نه نصفش میپره!!!!حالا من موندم تکلیفم چیه؟؟؟ اگه منتظر جواب باشم پولم سوخت میشه... اگه نه باید چشم بسته انصراف بدم! یهو زدو تکمیل ظرفیتم قبول نشدم اونوقت.......

Saeed_TnT
13-10-2008, 00:18
بهتر که نزدی ، من که پشیمونم!!!

عجب بدبختیه هاا... کاش همون 20م اعلام میکردن!! الان من موندم چیکار کنم اگه بخوام دانشگاه آزادی که میرم انصراف بدم به امید قبولی در تکمیل ظرفیت بهم گفتن تا آخر این هفته اگه انصراف دادی پولتو میدیم اگه نه نصفش میپره!!!!حالا من موندم تکلیفم چیه؟؟؟ اگه منتظر جواب باشم پولم سوخت میشه... اگه نه باید چشم بسته انصراف بدم! یهو زدو تکمیل ظرفیتم قبول نشدم اونوقت.......
الان انصراف نده ، چون اینا کارشون معلوم نیست ، احتمال اجرای مصوبه مجلس خیلی کمه
ریسک نکن ، نمیارزه به خاطر نصف پول آواره شی!!!!!!

deadboy
13-10-2008, 23:27
سلام.بچه ها میخوام یه خبره توپ بهتون بدم.ابراهیم خدایی(معاون فنی و آماری سازمان سنجش)اظهار کرد:در خصوص تکمیل ظرفیت هنور نمی توانیم اقدامی انجام دهیم.بنابراین سازمان سنجش مسوول به تعویق افتادن اعلام نتایج و معطلی داوطلبان نیست.به گفته این مسوول،در صورت قانون شدن مصوبه مجلس،فرآیند انتخاب رشته تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته 8 مهرماه منتفی می شود و به نظر می رسد با تصویب نهایی ما منتظر ابلاغ آن می مانیم که روند اجرایی انتخاب رشته مجدد حداقل 5/1 الی 2 ماه زمان می برد.منبع:روزنامه جام جم دوشنبه 22 مهرماه 1378این یعنی آب پاکی رو ریختن روی دست داوطلبین منتظر.برید درستون رو بخونید ان شاالله سال بعد قبول میشید.منتظر نمونید که فقط وقت رو از دست میدید.

mahn90
13-10-2008, 23:59
fبابا امگار بودجه ندادن لغو شده

hossein1111
14-10-2008, 19:09
ای بابااااا هر چی میگذره اوضاع بدتر و بدتر میشه!!!
ولی فک نمیکنم تکمیل ظرفیت کلا مالیده شه!!با این اوصاف حی داره عقب میفته...
یعنی ممکنه بصورت کلی تکمیل ظرفیت امسال کنسل شه؟؟:18: :45:

MaaRyaaMi
14-10-2008, 20:54
نمی دونم 20:30 رو دیدین یا نه!
خیلی جالب بود اون کسایی که تو اون گزارش اعتراض کرده بودن که ما رتبه مون فلان شده هیچجا قبول نشدیم و ...
بررسی کردن که اون کسی که همچین رتبه ای اورده قبول شده و باهاشم مصاحبه کردن :d
واقعا بعضیا این وسط میخوان سوءاستفاده کنن...!
فک کنم با این اوضاع فعلا همه چی رو هوا باشه!

as3f3h
14-10-2008, 21:39
نمی دونم 20:30 رو دیدین یا نه!
خیلی جالب بود اون کسایی که تو اون گزارش اعتراض کرده بودن که ما رتبه مون فلان شده هیچجا قبول نشدیم و ...
بررسی کردن که اون کسی که همچین رتبه ای اورده قبول شده و باهاشم مصاحبه کردن :d
واقعا بعضیا این وسط میخوان سوءاستفاده کنن...!
فک کنم با این اوضاع فعلا همه چی رو هوا باشه!

با تشكر از خبري كه دادين مريمي عزيز
ولي فكر كنم منظور اون بچه ها اين بوده كه مثلا اگه يكي رتبش بوده 325 تو اعتراض گفته:من كه رتبم بوده 300 هيج جا قبول نشدم :13:اينام رفتن رتبه ي 300 رو پيدا كردن گفتن اينا اين اون نيست
عجب ماست مالي اي بود :21:
هر كي اين ايده رو داد بدجور باهوش بود:18:

arte
14-10-2008, 21:50
با تشكر از خبري كه دادين مريمي عزيز
ولي فكر كنم منظور اون بچه ها اين بوده كه مثلا اگه يكي رتبش بوده 325 تو اعتراض گفته:من كه رتبم بوده 300 هيج جا قبول نشدم :13:اينام رفتن رتبه ي 300 رو پيدا كردن گفتن اينا اين اون نيست
عجب ماست مالي اي بود :21:
هر كي اين ايده رو داد بدجور باهوش بود:18:
درسته
باید این طرز فکر که هرچی تلویزیون میگه درسته رو بذارید کنار!
این همه ادم با هم هماهنگ کردن یهو توطئه کنن!!!؟
یا مثلا اون پسری که کارنامه اش رو نشون میاد و میگفت رتبهء 41 هیچ جا قبول نشده ! اولا فرم کارنامه اش دقیقا مثل امسال بود
دوما اگر فرض بگیریم حرف اینا درسته ! واسه چی رتبه 41 نباید 4 سال پیش اسمش هیچ جا در بیاد؟؟
زورشون میاد بودجه صرف کنن دارن به کل منکر همه چی میشن!

Maziar_69
15-10-2008, 00:37
بابا اون پسره رتبه ی 41 پرینت رتبش دستش بود !!!
چه جوری ممکنه دروغ بگه؟
پرینت رتبش رو به خبرنگاره نشون داد ولی روش زوم نکردن !!!!

کلا تابلو بود خالی بندیه.
اون رو هم 2 تا پست بالاترas3f3h عزیز درست گفتن.
مثلا من میگم رتبم شده 26000 دقیقا که 26000 نشدم !!! خوردش رو زدم و رند کردم.
اون بدبخت هم 300 و خورده ای بوده رندش کرده به 300...

MaaRyaaMi
15-10-2008, 09:41
چه جوری ممکنه دروغ بگه؟

آخه یه ذره هم فک کنین!
نمیشه که کسیه که تصویرشو نشون دادن و بعد بیان ضایع کنن...مردم چی میگن...اطرافیان...دانشگاها!!
:13:

hossein1111
15-10-2008, 09:42
وضعیت مارو ببین توروخدا....... :23: :24:

deadboy
15-10-2008, 10:20
وضعیت مارو ببین توروخدا....... :23: :24:

وضعیت مملکت نه وضعیت ما.

ali_ranger22
15-10-2008, 11:44
ای بابا الاف کرده مارو این سنجش کوفتی ...

MaaRyaaMi
15-10-2008, 11:55
بابا نیاین اینجا هِی بد و بیراه بگین به این و اون!
عجبا!!

Mahdi_Co_1368
15-10-2008, 19:56
کسی به سازمان سنجش تلفن زده؟.......شاید یه حرفی داشته باشن که ما رو روشن کنند.
یه چیز دیگه......لطفا با گفتن حرف های معیوس کننده به پست های خود اضافه نکنید...

Saeed_TnT
15-10-2008, 21:15
کسی به سازمان سنجش تلفن زده؟.......شاید یه حرفی داشته باشن که ما رو روشن کنند.
یه چیز دیگه......لطفا با گفتن حرف های معیوس کننده به پست های خود اضافه نکنید...
من هر وقت زنگ زدم اشغاله، نمیدونم چرا
چه زمان قبل از کنکور ، چه الان
اگه شما موفق شدید به بقیه هم خبر بدید

as3f3h
15-10-2008, 21:54
آخه یه ذره هم فک کنین!
نمیشه که کسیه که تصویرشو نشون دادن و بعد بیان ضایع کنن...مردم چی میگن...اطرافیان...دانشگاها!!
:13:
مريمي عزيزم:31:
شما اينو ميگي
اگه كسي حرف بزنه در جا خفش ميكنن
ماله اين همه ملتو اشتباه كردن اين همه تكميل ظرفيتو به تعويق انداختن اين كه چيزي نيست براشون:21:

deadboy
15-10-2008, 23:29
من تماس گرفتم طرف گفت اگر خبری بشه از طریق رسانه ها اعلام میشه. پس بذار تا بشه.میشه.

HEGOR
17-10-2008, 16:53
دوستان فکر سال دیگه باشین چون تا اینا بخوان جواب بدن نزدیک کنکور سال دیگه است من خیلی وقت شروع کردم شما هم شروع کنید که همه دوستان سال دیگه نفرات 1 تا 100 بشیم

saeed.korn
18-10-2008, 10:34
چه جوری ممکنه دروغ بگه؟

کاملا درسته . چجوری روشون شد رتبه41 منکر بشن

MaaRyaaMi
18-10-2008, 11:09
کاملا درسته . چجوری روشون شد رتبه41 منکر بشن
منم واقعا تو همین موندم!
چه جوری؟!:18:

mm00
18-10-2008, 13:09
نه به اینکه قرار بود 15 مهر بیاد نه به این که معلوم نیست کی میاد
خوب شد من رفتم همون غیر انتفاعی ثبت نام کردم و به امید این تکمیل ظرفیت نموندم
:31:

noia
18-10-2008, 22:09
منم اشتباه کردم، It آزاد رو نرفتم... که حالا بخوام منتظر اینا بشم.

saeed.korn
19-10-2008, 11:12
من It یpnu قبول شدم ولی تو تکمیل ظرفیت منتظر عمران غیر انتفاعی ام . موندم چه کار کنم اعصابم بهم ریخته .

hossein1111
19-10-2008, 23:08
من It یpnu قبول شدم ولی تو تکمیل ظرفیت منتظر عمران غیر انتفاعی ام . موندم چه کار کنم اعصابم بهم ریخته .
منم مثل شما IT پیام قبول شدم و منتظر غیرانتفاعیم....عجب وضعیتیه ها همینجوری بلاتکلیف موندیم... آخه بدبختی اینه که اگه بری پیام ثبت نام هم بکنی تکمیل ظرفیت بیاد این قبلیه کنسل میشه!!!

Mahdi_Co_1368
22-10-2008, 00:22
سلام بچه ها سایت << دانش نیوز >> هر روز یه خبری راجع به مشکل تکمیل ظرفیت داره . من تازه چند روزی میشه که اونو پیدا کردم......

وقتی این صفحه رو باز کردید ؛ در گوشه ی سمت راست صفحه ، میتونید از آخرین اخبار مجلس و تکمیل ظرفیت با خبر بشید.( در منوی آخرین مطالب).

saeed.korn
22-10-2008, 10:55
تو دانش نیوز نظر بدید . فکر کنم موثر باشه .

استبداد
22-10-2008, 14:44
فکر نکنم حالا حالا ها بیاد
اینجوری کسایی که برای سال بعد ئایسادن خیلی بلا تکلیف شدن

hossein1111
22-10-2008, 19:42
فک کنم داره یه خبرایی میشه:42:

Farshadd
22-10-2008, 23:46
اون موقع که بچه تر بودم، وقتی با کفشدوزک ها، مورچه ها و ... بازی میکردم دلم براشون میسوخت و ولشون میکردم. اما نمیدونم اینا چطور دلشون به حال ما نمیسوزه که این همه آدم رو اینقدر بازی میدن...

saeed.korn
23-10-2008, 11:35
سخنگوي شوراي نگهبان از تاييد طرح افزايش پذيرش دانشجو در دانشگاه‌هاي مادر و مهم دولتي در سال 1387 در جلسه‌ي امروز (چهارشنبه) شوراي نگهبان خبر داد. دكتر عباسعلي كدخدايي با بيان اين مطلب به خبرنگار حقوقي ايسنا گفت: ايرادي كه شوراي نگهبان پيش از اين نسبت به اين طرح داشت از سوي مجلس شوراي اسلامي مورد اصلاح واقع شد و طرح مذكور در جلسه‌ي امروز شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت و مغاير با قانون اساسي و شرع مقدس تشخيص داده نشد. وي همچنين با بيان اينكه طرح اصلاح آيين‌نامه‌ي داخلي مجلس شوراي اسلامي در جلسه‌ي امروز - چهارشنبه - شورا مورد بحث قرار گرفته است، افزود: بخش‌هايي از آن مورد بررسي قرار گرفت و چون فرصت نبود استمهال شد. پيش از اين شوراي نگهبان، تبصره يك ماده‌ي واحده اين طرح را با اصل 53 قانون اساسي مغاير شناخته بود.

hossein1111
23-10-2008, 18:22
دیگه فکر کنم تا چندروز دیگه جوابا بیاد:10:

پس دیگه انتخاب رشته مجددی در کار نیست, همونی که 8مهر انجام دادیم جواباش میاد دیگه؟

faraz-hacker
23-10-2008, 23:13
خدایی: در صورت ابلاغ مصوبه اخير مجلس، روند اجرايي انتخاب رشته مجدد حداقل 2 ماه زمان مي‌برد
شنبه 20 مهر 1387
بازدید:638
منبع: ایسنا

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز فرايند اجرايي كنكور 88، گفت:‌ فرآيند اجرايي كنكور 88 در حالي آغاز شده، كه هنوز بحث تكميل ظرفيت كنكور 87 به نتيجه‌اي نرسيده است.

دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاكيد بر اينكه سازمان سنجش يك سازمان مجري است، اظهار كرد: اين سازمان پس از ابلاغ قوانين، روند اجرايي آنها را آغاز مي‌كند، با اين حال در خصوص تكميل ظرفيت كنكور 87 هنوز نمي‌توانيم اقدامي انجام دهيم، بنابراين سازمان سنجش مسئول به تعويق افتادن اعلام نتايج و معطلي در اين مسئله نيست.

وي افزود: در صورت قانون شدن مصوبه اخير مجلس مبني بر افزايش ظرفيت دانشگاهها و ابلاغ آن به سازمان سنجش طبيعتا فرايند انتخاب رشته تكميل ظرفيت 8 مهرماه منتفي مي‌شود و در همين راستا، در صورت تصويب نهايي و ابلاغ مصوبه مجلس، روند اجرايي انتخاب رشته مجدد حداقل 5/1 تا 2 ماه زمان مي‌برند.

به گفته وي، فرايند انتخاب رشته شامل مراحلي چون اطلاع رساني، تعيين مهلت انتخاب رشته، ‌تكميل فرم‌هاي انتخاب رشته، ‌گزينش و كنترل و اعلام نتايج نهايي است و اين فرايند فقط به يك مرحله وابسته نيست.

معاون سازمان سنجش در خاتمه خاطر نشان كرد: بر اين اساس با توجه به زمان مورد نياز در صورت اجرايي شدن اين مصوبه، ‌عملا داوطلبان پذيرفته شده بر اساس اين مصوبه به ترم اول دانشگاهها نخواهند رسيد.

hossein1111
24-10-2008, 00:42
خدایی: در صورت ابلاغ مصوبه اخير مجلس، روند اجرايي انتخاب رشته مجدد حداقل 2 ماه زمان مي‌برد
شنبه 20 مهر 1387

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز فرايند اجرايي كنكور 88، گفت:‌ فرآيند اجرايي كنكور 88 در حالي آغاز شده، كه هنوز بحث تكميل ظرفيت كنكور 87 به نتيجه‌اي نرسيده است.

دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاكيد بر اينكه سازمان سنجش يك سازمان مجري است، اظهار كرد: اين سازمان پس از ابلاغ قوانين، روند اجرايي آنها را آغاز مي‌كند، با اين حال در خصوص تكميل ظرفيت كنكور 87 هنوز نمي‌توانيم اقدامي انجام دهيم، بنابراين سازمان سنجش مسئول به تعويق افتادن اعلام نتايج و معطلي در اين مسئله نيست.

وي افزود: در صورت قانون شدن مصوبه اخير مجلس مبني بر افزايش ظرفيت دانشگاهها و ابلاغ آن به سازمان سنجش طبيعتا فرايند انتخاب رشته تكميل ظرفيت 8 مهرماه منتفي مي‌شود و در همين راستا، در صورت تصويب نهايي و ابلاغ مصوبه مجلس، روند اجرايي انتخاب رشته مجدد حداقل 5/1 تا 2 ماه زمان مي‌برند.

به گفته وي، فرايند انتخاب رشته شامل مراحلي چون اطلاع رساني، تعيين مهلت انتخاب رشته، ‌تكميل فرم‌هاي انتخاب رشته، ‌گزينش و كنترل و اعلام نتايج نهايي است و اين فرايند فقط به يك مرحله وابسته نيست.

معاون سازمان سنجش در خاتمه خاطر نشان كرد: بر اين اساس با توجه به زمان مورد نياز در صورت اجرايي شدن اين مصوبه، ‌عملا داوطلبان پذيرفته شده بر اساس اين مصوبه به ترم اول دانشگاهها نخواهند رسيد.

این خبر مال 20 مهر ولی تو اخبار جدید گفته شده که اگه مسولین زود عمل کنن شاید بعضی از رشته ها به ترم اول برسن:

" وي با اظهار اميدواري از اين‌كه با قانوني شدن اين مصوبه وزارت علوم سريعا وارد عمل شود و نهايتا براي تكميل ظرفيت بر اساس اين قانون اقدام كند، ادامه داد: ما معتقديم در برخي از رشته‌ها اگر سريعا وزارت علوم عمل كند با اختصاص برخي كلاس‌هاي فوق‌العاده دانشجوياني كه از اين طريق پذيرش مي‌شوند حتي در همين ترم هم مي‌توانند به تحصيل بپردازند. "

ariax77
24-10-2008, 02:19
چون اکثرا ترم اول درس ها مشترک هستن بنابراین احتمالا واحدهای پاس شده در دانشگاهی که الان داریم تحصیل میکنیم رو قبول میکنن و ترم بهمن میشه ترم دوم + واحد های پاس نشده. یعنی مثلا منی که مکانیک جامدات چمران در حال حاضر میخونم اگه در اومدم برق صنعتی اصفهان واحد هایی رو که توی دانشگاه پاس کردم رو دانشگاه صنعتی اصفهان قبول میکنه و مثلا واحد کارگاه رو که توی رشته مکانیک نیست ترم بهمن به من میدن. البته این نظر بنده هستش.

virangar666
25-10-2008, 12:20
با سلام خدمت همه سروران عزیز
حقیقت من یه مشکلی برام پیش اومده.از دوستانی که میدونن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند
من کنکور سراسری امسال رشته مدیریت گمرک شبانه دانشگاه بند عباس قبول شدم.رفتم و ثبت نام هم کردم ولی الان به شدت پشیمان شدم و می خوام درس بخونم برای سال بعد.از دوستان خواهش می کنم .می خوام بدونم من الان که رفتم ثبت نام می تونم برای سال بعد بخونم ؟میشه انصاف هم بدم؟
اگه میشه منو راهنمایی کنید.نکنه به مشکل بر بخورم.
ممنون.

farshidshd
25-10-2008, 12:31
با سلام خدمت همه سروران عزیز
حقیقت من یه مشکلی برام پیش اومده.از دوستانی که میدونن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند
من کنکور سراسری امسال رشته مدیریت گمرک شبانه دانشگاه بند عباس قبول شدم.رفتم و ثبت نام هم کردم ولی الان به شدت پشیمان شدم و می خوام درس بخونم برای سال بعد.از دوستان خواهش می کنم .می خوام بدونم من الان که رفتم ثبت نام می تونم برای سال بعد بخونم ؟میشه انصاف هم بدم؟
اگه میشه منو راهنمایی کنید.نکنه به مشکل بر بخورم.
ممنون.

سلام دوست عزیز
اگه انصراف بدین تا 2 سال نمیتونین کنکور سراسری شرکت کنین
اگه هم انصراف ندین چون ثبت نام کردین نمیتونین سال دیگه کنکور بدین
بهتره همینجا ادامه تحصیل بدین و انتقالی بگیرین

virangar666
25-10-2008, 13:14
با سلام دوباره.
این دانشگاهی که قبول شدم شبانه هست.اینی که شما گفتید در باره شبانه هم صدق می کنه؟

Saeed_TnT
25-10-2008, 13:41
با سلام دوباره.
این دانشگاهی که قبول شدم شبانه هست.اینی که شما گفتید در باره شبانه هم صدق می کنه؟
نه فکر نکنم ، آخه یکی از دوستای منم شبانه زده ولی میخواد امسال کنکور بده ، 90% مطمئنم میشه کنکور داد!!!
اون 10% هم برای اینکه خودت مطمون شی تو سایت سنجش قسمت سوال و جواب جستجو کن یا زنگ بزن سازمان سنجش

virangar666
25-10-2008, 14:22
من خودم اینو مطمینم که اگه شبانه قبول بشی و نری ثبت نام سال بعد رو می تونی کنکور بدی.اما ترس من از اینه که من رفتم ثبت نام کردم.

farshidshd
25-10-2008, 14:34
با سلام دوباره.

شبانه هم جزو سراسری و دولتی هست

من خودم اینو مطمینم که اگه شبانه قبول بشی و نری ثبت نام سال بعد رو می تونی کنکور بدی.اما ترس من از اینه که من رفتم ثبت نام کردم.

اگه نری ثبت نام شاید بشه سال بعدش کنکور بدی ولی شما ثبت نام کردین...

namakdoon
25-10-2008, 15:48

شما برو درستو بخون کنکورم ثبت نام کن قبول که شدی خواستی بری ثبت نام رشته ای که قبول شدی باس انصراف بدی ! هر چی قبول شی به غیر از روزانه دولتی میتونی دباره کنکور بدی ! البته اگه مشکل سربازی نداشته باشی :10:

virangar666
25-10-2008, 16:48
ممنونم-مشکل سربازی ندارم.سال اولی بود که کنکور میدادم

Farshadd
25-10-2008, 22:35
شنبه 4 آبان 1387

منبع: خبرگزاری مهر

عباسپور در پی اظهار برخی رؤسای دانشگاهها مبنی بر اینکه قانون "افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاههای مادر و مهم دولتی در سال 87" را در مهر 88 اجرا می کنند، گفت: این افزایش ظرفیت باید حداکثر تا بهمن ماه 87 جمع بندی شود و اجازه نمی دهیم به سال 88 موکول شود.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب گفت: مجلس شورای اسلامی در قانون ذکر نکرده که افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87 در چه زمانی صورت گیرد زیرا طبیعی بود و لزومی به ذکر نبود. معتقدیم دانشگاهها می توانند در همین ترم نیز افرادی را که بر اساس این قانون دانشجو شده اند را ثبت نام کنند.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس افزود: قبول داریم که سه تا چهار هفته از ترم اول سال تحصیلی دانشگاهها سپری شده اما معتقدیم که وزارت علوم باید همان سه هفته پیش که طرح "افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87" در مجلس تصویب شد، اقدامات خود را برای اجرای این مصوبه آغاز می کرد اما وزارت علوم منتظر تأیید شورای نگهبان ماند. حال دیگر این طرح در مجلس به تصویب رسیده و شورای نگهبان نیز تأیید کرده و قانون شده است و فقط وزارت علوم در این میان وقت را از دست داده است.

وی تاکید کرد: اگر وزارت علوم باز هم بخواهد برای اجرایی کردن قانون "افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87" منتظر ابلاغ رسمی این قانون باشد، به این معنی است که باز هم دارد وقت را از دست می دهد زیرا این قانون باید در سال 87 اجرا شود و اجازه نمی دهیم که بخواهند آن تا مهر 88 معطل بگذارند و احیانا با اعمال افزایش ظرفیتی که بر اساس این قانون ایجاد شده است بخواهند از ظرفیت سال 88 کم کنند.

عباسپور با بیان اینکه دولت برای اجرای قانون افزایش ظرفیت باید نسبت به جابجایی 9 میلیارد تومان از اعتبارات معاونت علمی ریاست جمهوری به وزارت علوم اقدام کند، گفت: 9 میلیارد تومان معادل 4 درصد اعتبارات مصوب معاونت علمی ریاست جمهوری است.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: دانشگاهها نباید از دانشجویانی بر اساس قانون "افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87" ثبت نام می شوند هیچ گونه شهریه ای دریافت کنند.

علی عباسپور تهرانی فرد که در هفته های اخیر درباره وضعیت قانون "افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87" با رسانه ها گفتگو می کند، تصریح کرد: اگر وزارت علوم خلف وعده نمی کرد اصلا نیازی به تصویب این قانون نیز نبود.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس به مهر گفت: تقریبا 10 روز پیش از اینکه طرح افزایش پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های مادر و مهم دولتی در سال 87 در مجلس تصویب شود، با وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش در کمیسیون آموزش جلسه ای داشتیم که در این جلسه بر سر افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در سال 87 توافق شد اما آنها که از جلسه بیرون آمدند توافقات را انجام ندادند و وزرات علوم خلف وعده کرد.

===========

:11:

hossein1111
26-10-2008, 15:04
معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به تاييد طرح افزايش ظرفيت‌هاي پذيرش در دانشگاه‌هاي مادر از سوي شوراي نگهبان، گفت: وزارت علوم و سازمان سنجش آموزش كشور منتظر ابلاغ رسمي اين قانون هستند تا پس از ابلاغ، روند اجرايي آن را آغاز كنند.

دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خاطر نشان كرد: همانطور كه قبلا نيز عنوان شده بود اجرايي كردن اين قانون از زمان ابلاغ حداقل دو ماه زمان مي برد.

وي با بيان اينكه در حال حاضر سازمان سنجش آموزش كشور درگير آزمون‌هاي سال 88 شده است، عنوان كرد: از 12 آبان با آغاز ثبت‌نام كنكور كارشناسي ارشد تا 30 آذر يعني زمان پايان ثبت‌نام كنكور سراسري، سازمان سنجش درگير ثبت‌نام‌هاي اينترنتي آزمون‌هاي گوناگون است.

معاون سازمان سنجش آموزش كشور در خاتمه تاكيد كرد: قطعا نتيجه نحوه اجرايي شدن و زمان بندي اين قانون پس از ابلاغ به سازمان سنجش، اعلام عمومي خواهد شد.
.
.
.
.
ای واای بازم شروع شد!!!
من گفتم دیگه این وضعیت داره تموم میشه و میخوان اعلام کنن.....
نه مثله اینکه...........

ariax77
27-10-2008, 10:12
حالا ميره؟ 52005

saeed.korn
28-10-2008, 11:32
یعنی 2 ماه دیگه نتیجه ها رو میدن ؟

hossein1111
28-10-2008, 12:54
نهههههههه..... خدا نکنه 2 ماه دیگه بدن!!!!!
حداقل بیان جوابارو بدن بعد برای عملی کردن و هماهنگی با دانشگاها و ثبت نام و .... 2 ماه اصلا 3 ماه دیگه طولش بدن!!
بگن تا تکلیفمون معلوم شه ،بدونیم بخونیم نخونیم......
الان هرکیم بخواد بخونه خداییش اون انگیزرو نداره چون تکلیفش معلوم نیست!!!
منم که میخوام بخونم،هی پیش خودم میگم نبابا یه جا قبولم... فردا میگن.....:24: :41:

hossein1111
29-10-2008, 06:51
(سه شنبه 7 آبان)
زاهدی در پاسخ به مهر خبر داد:
اعلام زمان اجرای قانون افزایش ظرفیت کنکور / رفع کسری دانشگاهها با متمم

وزیر علوم درباره زمان اجرای قانون مجلس برای افزایش ظرفیتهای کنکور امسال گفت: با توجه به اینکه از آغاز سال تحصیلی گذشته است اگر بخواهیم قانون مجلس برای افزایش ظرفیت کنکور را اجرا کنیم به زمان بیشتری نیاز است بنابراین برای ترم جاری امکان اجرای آن وجود ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی زاهدی امروز در پاسخ به خبرنگار مهر افزود: دانشجویانی که با اجرای این قانون بخواهند جابجا شوند در این زمان متضرر خواهند شد از این حیث بهتر است پذیرش دانشجویان و اجرای قانون مجلس از ترم دوم اجرا شود.

وی درباره تعداد دانشجویانی که بر اساس این طرح پذیرش می شوند گفت: تاکنون تعداد افرادی که بر اساس این قانون پذیرش خواهند شد، مشخص نشده اما حجم کار بالا است و امیدوارم در تعامل با مجلس بتوانیم راهکارهای مناسب را فراهم کنیم و در این زمینه نیز به نتیجه برسیم.

شاید قانون افزایش ظرفیت صد در صد اجرایی نشود

وزیر علوم ادامه داد: وزارت علوم خود را مقید می داند که در چارچوب قوانین حرکت کند بنابراین این قانون نیز به محض اینکه ابلاغ شد نسبت به اجرایی شدن آن عمل می کنیم.

زاهدی گفت: مطمئن هستیم که اجرای این قانون مشکلاتی را برای ما فراهم می آورد اما چون قانون و مصوبه مجلس است در اجرای آن تلاش می کنیم و برای اجرایی آن از مجلس می خواهیم که به ما کمک کند شاید نتوان آن چه تصویب شده را صددرصد اجرایی کرد از این رو باید مساعدت مجلس وجود داشته باشد تا با این همکاری و درک متقابل از مسایل بهتر بتوانیم قانون را اجرا کنیم.

امیدواریم در متمم بودجه بتوانیم کسری دانشگاهها را برطرف کنیم

وی در پاسخ به پرسش دیگر مهر در خصوص بودجه پیشنهادی وزارت علوم برای سال 88 به معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری گفت: در این زمینه گروهی در وزارتخانه کار کارشناسی لازم را انجام می دهند. با معاونین و کارشناسان معاونت نظارت و راهبردی ریاست جمهوری نیز رایزنی داشتیم و امیدواریم به تفاهم دو طرفه برسیم اما در حال حاضر پیش بینی رقم دقیق زود است.

وزیر علوم درباره کسری بودجه امسال وزارت علوم و راهکار رفع آن نیز به مهر گفت: معاونت طرح و توسعه وزارتخانه درباره کسری بودجه امسال رایزنیهای لازم را با کارشناسان معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی انجام می دهد و امیدواریم در متمم بودجه بتوانیم این کسری را برطرف کنیم.

زاهدی به خبرنگار دیگری درباره بودجه پژوهشی گفت: ریاست جمهوری روز گذشته به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ابلاغ کرده است که آن بخش از بودجه پژوهشی مراکز تحقیقاتی صددرصد اجرا شود از این رو این مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارت علوم نیز مشمول این قانون می شوند.

زاهدی افزود: نگرانی ما در خصوص بودجه های پژوهشی بیشتر مربوط به سهم یک درصد شرکتهای دولتی می شود که امیدواریم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیری لازم را در این زمینه انجام دهد.

وی درباره همکاری دستگاههای اجرایی با دانشگاهها در اجرای پروژه های پژوهشی اظهار داشت: تعدادی از وزارتخانه ها مانند جهاد کشاورزی و وزارت دفاع تاکنون قراردادهای خوبی را با دانشگاهها داشته اند.

تمام افزایش شهریه های سال جاری با تایید وزارت علوم بوده است

وزیر علوم با اشاره به افزایش شهریه دانشگاههای آزاد و .. در سال جاری گفت: تمامی افزایش شهریه های در سال جاری به تأیید وزارت علوم رسیده است.

وی گفت: آخرین افزایش شهریه دانشگاهها در سال 83 بوده و با آغاز این دولت نرخ شهریه ها به سال 83 رسیده و در برخی موارد کمتر از آن بوده است.

زاهدی افزود: از سال 83 تا امسال هیچگونه افزایش شهریه ای در دانشگاهها صورت نگرفته بود و با توجه به اینکه هزینه ها افزایش یافته همچنین برخی از واحدهای غیرانتفاعی به تعطیلی کشیده شده بودند و دانشگاه پیام نور نیز شهریه کمی را از دانشجویان اخذ می کرد، تصمیم گرفته شد صرفا برای ورودیهای جدید 10 درصد افزایش شهریه در این دانشگاهها وجود داشته باشد.

وزیر علوم افزود: هیئت امنای دانشگاه آزاد نیز افزایش 10 درصدی شهریه را برای کل دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته بود که وزارت علوم با کار کارشناسی برای این دانشگاه نیز افزایش 10 درصد شهریه را تنها برای ورودیهای جدید تأیید و ابلاغ کرد.

hamed2005
29-10-2008, 19:19
اینا هم که دیگه مالیدن به تکمیل ظرفیت رفت......فقط می خوان همه رو بازی بدن آخرش هم هیچی به هیچی!

noia
29-10-2008, 21:41
شاید قانون افزایش ظرفیت صد در صد اجرایی نشود
به به! خودشونم نمی دونن دارن چیکار میکنن. سگ تو ...ن!

اینا هم که دیگه مالیدن به تکمیل ظرفیت رفت
مالیدن، بدجورم مالیدن.

hossein1111
29-10-2008, 21:56
بچه ها آخرین اخبارو میتونید از اینجا دنبال کنید :

saeed.korn
31-10-2008, 12:15
ای کاش حداقل نتیجه هارو اعلام میکردن بعد میرفتن دنبال کارای اجرایی کردنش.

hossein1111
02-11-2008, 23:00
محمد زاهدی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر از اعلام نحوه اجرای مرحله تکمیل ظرفیت تا پایان این هفته و نیز اعلام نتایج آن تا 3 هفته دیگر خبر داد.

او در پاسخ به سوالی در مورد زمان ورود دانشجویان جدید به دانشگاه افزود : داشنجویانی که در این مرحله قبول می شوند از ترم دوم وارد دانشگاه ها می شوند.

Saeed_TnT
02-11-2008, 23:41
محمد زاهدی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر از اعلام نحوه اجرای مرحله تکمیل ظرفیت تا پایان این هفته و نیز اعلام نتایج آن تا 3 هفته دیگر خبر داد.

او در پاسخ به سوالی در مورد زمان ورود دانشجویان جدید به دانشگاه افزود : داشنجویانی که در این مرحله قبول می شوند از ترم دوم وارد دانشگاه ها می شوند.
منبع خبر چه سایتیه؟؟ همون واحد مرکزی خبره؟؟ یعنی از تلویزیون پخش کردن؟

hossein1111
03-11-2008, 10:23
منبع خبر چه سایتیه؟؟ همون واحد مرکزی خبره؟؟ یعنی از تلویزیون پخش کردن؟

من از یه وبلاگ برداشتم ولی دیشب تو اخبارم گفت;)

hossein1111
04-11-2008, 09:05
بچه ها کجایین دارین درس میخونین؟؟؟ :45:

کسی خبر نداره که دوباره انتخاب رشته میکنیم؟
آخه این 10% رو باید مشخص کنن دیگه......!!!
فک کنم باید دوباره اتخاب رشته انجام بشه!

Saeed_TnT
04-11-2008, 11:49
شنبه 20 مهر 1387

دیگه راست و غلطش پای خودشون،در ضمن این خبر از ایسنا هستش که تو صفحات قبل همین تاپیک قرار گرفته
چون این مدت اخبار ضد و نقیض زیاد شنیدیم دیگه اطمینان کردن بشون سخته ولی اگه منطقی بخوان رفتار کنن باید انتخاب رشته 8 مهر رو لغوش کنن

hossein1111
04-11-2008, 12:44
دیگه راست و غلطش پای خودشون،در ضمن این خبر از ایسنا هستش که تو صفحات قبل همین تاپیک قرار گرفته
چون این مدت اخبار ضد و نقیض زیاد شنیدیم دیگه اطمینان کردن بشون سخته ولی اگه منطقی بخوان رفتار کنن باید انتخاب رشته 8 مهر رو لغوش کنن

آره منم فکر کنم لغو کنن!!

دیگه تو تلویزیونم گفت که تا سه هفته دیگه همه کاراش تموم میشه، امیدوارم باز دوباره عقب نیفته!

Saeed_TnT
06-11-2008, 12:39
عباسپور تهرانی : رئيس‌جمهور هنوز قانون افزايش ظرفيت را ابلاغ نكرده است
علي عباسپور تهراني‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس با بيان اين‌كه مجلس هفته پيش قانون افزايش 10 درصدي پذيرش دانشجو در كنكور 87 را به دولت ابلاغ كرده است، افزود: دولت بايد 5 روزه قانون افزايش 10 درصدي پذيرش دانشجو در دانشگاه‌هاي مادر كشور را به سازمان سنجش ابلاغ مي‌كرد.
وي با تأكيد بر اين‌كه دانشجوياني كه بر اساس طرح افزايش ظرفيت دانشجو در سال جاري جذب دانشگاه‌هاي كشور مي‌شوند از نيمه دوم سال تحصيلي جاري در دانشگاه‌ها پذيرش مي‌شوند، گفت: بر اساس طرح افزايش ظرفيت دانشجو در دانشگاه‌هاي بزرگ كشور بين يك‌هزار تا هزار و 500 دانشجو جذب دانشگاه‌هاي بزرگ كشور مي‌شوند.
رئيس كميسيون آموزش مجلس گفت: طرح افزايش ظرفيت دانشجو در دانشگاه‌هاي بزرگ كشور در كميسيون آموزش و پس از آن در صحن مجلس تصويب شد و به شوراي نگهبان رفت اما شوراي نگهبان اشكالاتي را به اين طرح وارد كرد.
وي با بيان اين‌كه اشكال وارد شده به طرح افزايش ظرفيت دانشجو درباره محل تأمين منابع مالي اين طرح بود، افزود: بر اساس اشكال مطرح شده از سوي شوراي نگهبان به طرح افزايش ظرفيت دانشجو در سال 87 بايد ميزان و محل منابع مالي اين طرح مشخص مي‌شد.
عباسپور اظهار داشت: مبلغ 9 ميليارد تومان هزينه طرح افزايش ظرفيت دانشجو در دانشگاه‌هاي بزرگ كشور مي‌شد كه اين اعتبار از منابع مالي معاونت علمي رياست جمهوري تأمين مي‌شود.

Mahdi_Co_1368
07-11-2008, 16:02
بچه ها چند تا خبر هم اینجا نوشته.....تازه پیداش کردم......