PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و دولتی

صفحه ها : 1 [2]

ashi-khan
10-11-2008, 02:41
سلام
زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت و جزئیات آن اعلام شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saeed_TnT
10-11-2008, 12:02
سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی تکمیل ظرفیت و مشمولین طرح افزایش ظرفیت­ها، مصوب 21/7/1387 مجلس شورای اسلامی در آزمون سراسری سال 1387 می­رساند که اسامی پذیرفته­شدگان باتوجه به نکات مهم ذیل در نیمه اول آذرماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: [
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اعلام خواهد شد.

1ـ باتوجه به اینکه کلیه ظرفیت­های اعلام شده در دوره روزانه تکمیل ظرفیت در قالب طرح افزایش پذیرش مجلس محترم شورای اسلامی دیده شده است، لذا ظرفیت­های روزانه اعلام شده در تکمیل ظرفیت کان لم یکن تلقی شده و برای دوره­های روزانه صرفاً اعلام اسامی براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و با توجه به انتخاب رشته اولیه (مردادماه) داوطلبان صورت می­پذیرد.

2ـ اعلام اسامی دوره­های شبانه، غیرانتفاعی، مجازی، بین­المللی و نیمه متمرکز براساس انتخاب رشته داوطلبان در تکمیل ظرفیت خواهد بود.

3ـ تاریخ و جزئیات ثبت­نام پذیرفته­شدگان به هنگام اعلام نتایج به صورت اطلاعیه­ای جداگانه اعلام خواهد شد.
---------------
یعنی انتخاب رشته 8 مهر لغو شد، و افزایش ظرفیت جدید بر اساس انتخاب رشته اولیه صورت میگیرد!!!!!!

ashi-khan
10-11-2008, 15:29
فقط روزانه هاش لغو شد و بر اساس انتخاب رشته مرداد ماه خواهد بود.
عملا طرح اجرا نشد دیگه !!!!!!!

Saeed_TnT
10-11-2008, 17:28
عملا طرح اجرا نشد دیگه !!!!!!!
کدوم طرح؟؟ طرح مجلس؟؟
داره اجرا میشه دیگه!!!
گفتن اون 10درصدی که به دانشگاه های تهران داده بودن و تو تکمیل ظرفیت بود لغو میشه و این 10 درصد مجلس جاش میاد!!!! اگه می خواستن جفتشو اجرا کنن میشد 20 درصد!!!!

hamed2005
10-11-2008, 18:15
بابا من كه هيچي از اين خبر جديدشون نفهميدم ولي محض احتياط خدا لعنت كنه.....!!!!
ولي جدا از شوخي ديگه شورشو درآوردن!

hossein1111
10-11-2008, 21:40
دوستان من نمیفهمم این خبر یعنی چه؟؟ اینا میگن روزانه های انتخاب مرداد مه رو حساب میکنن و بقیه از همین انتخاب رشته تکمیل!اونوقت یعنی 2 تا جواب میاد؟ یکی روزانه یکیم این شبانه غیرانتفاعی و... ؟؟؟؟؟
اگه نه که نمیشه آخه......
مثلا من تو انتخاب رشته مرداد زدم: 1-برق شریف2-عمران تهران3-عمران خواجه نصیر 4-صنایع علم و فرهنگ(غیرانتفاعی) 5-عمران صدرا(غیرانتفاعی) 6-عمران قوچان ... یعنی من یه سری غیرانتفاعی هارو به روزانه اولویت دادم, اونا این اولویت بندی هارو چگونه می خوان بفهمن؟؟؟؟
خیلی گیج شدم.......!!!
ممنون

Saeed_TnT
10-11-2008, 21:52
دوستان من نمیفهمم این خبر یعنی چه؟؟ اینا میگن روزانه های انتخاب مرداد مه رو حساب میکنن و بقیه از همین انتخاب رشته تکمیل!اونوقت یعنی 2 تا جواب میاد؟ یکی روزانه یکیم این شبانه غیرانتفاعی و... ؟؟؟؟؟
اگه نه که نمیشه آخه......
مثلا من تو انتخاب رشته مرداد زدم: 1-برق شریف2-عمران تهران3-عمران خواجه نصیر 4-صنایع علم و فرهنگ(غیرانتفاعی) 5-عمران صدرا(غیرانتفاعی) 6-عمران قوچان ... یعنی من یه سری غیرانتفاعی هارو به روزانه اولویت دادم, اونا این اولویت بندی هارو چگونه می خوان بفهمن؟؟؟؟
خیلی گیج شدم.......!!!
اینا از این کارا زیاد می کنن، خودشون هم نمی فهمن!!! چون با توجه به مرداد من که الان پزشکی شیراز نیم سال دوم قبول شدم با توجه به ده درصد افزایش میشم نمی سال اول که باز هم به گفته خودشون باید از نیمسال دوم برم !!!! یعنی برا من هیچ فرقی نمی کنه!!!

hossein1111
10-11-2008, 21:55
نمیدونم والا این دیگه چه وضعشه!!!
دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه ؟؟ اگه نفهمیدین باز تر بگم

ashi-khan
10-11-2008, 23:42
سلام
سعید جان طرح عملا اجرا نشد چون که 10% افزوده شده به خیلی از کسایی که حقشون ضایع شده بود تعلق نمیگیره چون تو مرداد خیلی از این رشته ها رو نزده بودن که حالا قراره افزایش پیدا کنه. و به نظرم واقعا خیلییییییی مسخره شد !!! حالا اگه شما میگی اجرا شد حتما شده دیگه. بحثی نداریم!!
حسین جان دوتا جواب نمیاد اول فقط انتخابهای روزانه (که توی طرح ذکر شده مثل شریف و ...) مرداد چک میشه اگه قبول شدی دیگه ماله مهر رو چک نمیکنه. اگه قبول نشدی غیرانتفاعی های مهر رو هم چک میکنه.

hossein1111
11-11-2008, 00:03
سلام
سعید جان طرح عملا اجرا نشد چون که 10% افزوده شده به خیلی از کسایی که حقشون ضایع شده بود تعلق نمیگیره چون تو مرداد خیلی از این رشته ها رو نزده بودن که حالا قراره افزایش پیدا کنه. و به نظرم واقعا خیلییییییی مسخره شد !!! حالا اگه شما میگی اجرا شد حتما شده دیگه. بحثی نداریم!!
حسین جان دوتا جواب نمیاد اول فقط انتخابهای روزانه (که توی طرح ذکر شده مثل شریف و ...) مرداد چک میشه اگه قبول شدی دیگه ماله مهر رو چک نمیکنه. اگه قبول نشدی غیرانتفاعی های مهر رو هم چک میکنه.

خوب حرف منم همینه، شاید یکی مثل بنده شهر براش اولویت داشته باشه مثلا من عمران صدرا رو به عمران چابهار 100% ترجیح میدم و در انتخاب رشته اول هم همین را لحاظ کردم و عمران غیرانتفاعی را بالاتر از چابهار زدم ولی حالا با این مسائل که پیش اومده و شما هم میگید که انتخاب های روزانه مرداد ماه رو جدا از غیرانتفاعی ها چک میکنن و از شریف تا چابهار میرن پایین بدون اینکه غیرانتفاعی هایی که برای من ارزشش بیشتره رو لحاظ کنن!! اونوقت منم که بدبخت میشم !!! آخه اینم شد روش؟؟؟

Mahdi_Co_1368
11-11-2008, 01:48
خوب حرف منم همینه، شاید یکی مثل بنده شهر براش اولویت داشته باشه مثلا من عمران صدرا رو به عمران چابهار 100% ترجیح میدم و در انتخاب رشته اول هم همین را لحاظ کردم و عمران غیرانتفاعی را بالاتر از چابهار زدم ولی حالا با این مسائل که پیش اومده و شما هم میگید که انتخاب های روزانه مرداد ماه رو جدا از غیرانتفاعی ها چک میکنن و از شریف تا چابهار میرن پایین بدون اینکه غیرانتفاعی هایی که برای من ارزشش بیشتره رو لحاظ کنن!! اونوقت منم که بدبخت میشم !!! آخه اینم شد روش؟؟؟

روشنه که رفیق
من فکر کنم شما یه مورد رو فراموش کردید. کامپیوتر وقتی میخواد انتخاب رشته ی مرداد ماه شما رو چک کنه ، فقط به دانشگاه های مادر نگاه میکنه و دیگه کاری به این نداره که چابهار قبول می شدی یا نه.اون فقط بررسی می کنه که آیا در دانشگاه های مادر ( با توجه به افزایش ظرفیت از سوی مجلس) قبول میشی یا نه....اگه نه؟....پس میره و تکمیل ظرفیت 8 مهر شما رو نگاه میکنه .

ashi-khan
11-11-2008, 02:12
پست بالا تایید میشه
فکر میکنم واضح باشه دیگه.
راستی حسین جان شما رتبت چنده ؟؟
غیرانتفاعی چابهار رو هم تو تکمیل ظرفیت زدی یا روزانشو زدی ؟؟
من نفهمیدم اینا میگن کل روزانه های مهر کنسل پس اونایی که تازه اضافه شده بود مثه صنایع قم و عمران قوچان و .... اونا چی میشه پس !!؟

hossein1111
11-11-2008, 12:25
روشنه که رفیق
من فکر کنم شما یه مورد رو فراموش کردید. کامپیوتر وقتی میخواد انتخاب رشته ی مرداد ماه شما رو چک کنه ، فقط به دانشگاه های مادر نگاه میکنه و دیگه کاری به این نداره که چابهار قبول می شدی یا نه.اون فقط بررسی می کنه که آیا در دانشگاه های مادر ( با توجه به افزایش ظرفیت از سوی مجلس) قبول میشی یا نه....اگه نه؟....پس میره و تکمیل ظرفیت 8 مهر شما رو نگاه میکنه .

ممنون گرفتم چی شد

hossein1111
11-11-2008, 12:34
پست بالا تایید میشه
فکر میکنم واضح باشه دیگه.
راستی حسین جان شما رتبت چنده ؟؟
غیرانتفاعی چابهار رو هم تو تکمیل ظرفیت زدی یا روزانشو زدی ؟؟
من نفهمیدم اینا میگن کل روزانه های مهر کنسل پس اونایی که تازه اضافه شده بود مثه صنایع قم و عمران قوچان و .... اونا چی میشه پس !!؟

یک رتبه بسیار درخشان :31: 12000
ما که به روزانه ها به هیچ وجه امید نداریم !! خدا کنه یه غیر انتفاعی خوب قبول شم و راحت شم:42:
نه غیرانتفاعی چابهار دیگه خیلی ستم بود نزدم!!!

از قرار معلوم اونا پریدن!!! ولی یه جا کسایی میگفتن زنگ زدن به خود دانشگاه(قم) گفتن نه دانشجو میگیریم!!!!
ماکه نفهمیدیم چی شد ! خودشونم فکر کنم نفهمیدن:biggrin:

دوستان کسی از رتبه هایی که غیر انتفاعی ها گرفتن خبر داره؟(مثلا صدرا یا علوم و فنون) من تا الان لای درسم باز نکردم اگه قبول نشم احتمالا باید به فکر یه شغل شرافتمندانه بگردم:24:

saeed.korn
12-11-2008, 19:04
مهندسی عمران غیر انتفاعی کرمان حدود چه رتبه ای میخواد ؟

ashi-khan
12-11-2008, 21:51
تو تکمیل ظرفیت هیچ چیزی مشخص نیست.
شما رتبت چنده ؟؟

saeed.korn
13-11-2008, 17:26
تو تکمیل ظرفیت هیچ چیزی مشخص نیست.
شما رتبت چنده ؟؟

رتبم 58000

MaaRyaaMi
13-11-2008, 21:43
سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی تکمیل ظرفیت و مشمولین طرح افزایش ظرفیت­ها، مصوب 21/7/1387 مجلس شورای اسلامی در آزمون سراسری سال 1387 می­رساند که اسامی پذیرفته­شدگان باتوجه به نکات مهم ذیل در نیمه اول آذرماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

1ـ باتوجه به اینکه کلیه ظرفیت­های اعلام شده در دوره روزانه تکمیل ظرفیت در قالب طرح افزایش پذیرش مجلس محترم شورای اسلامی دیده شده است، لذا ظرفیت­های روزانه اعلام شده در تکمیل ظرفیت کان لم یکن تلقی شده و برای دوره­های روزانه صرفاً اعلام اسامی براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و با توجه به انتخاب رشته اولیه (مردادماه) داوطلبان صورت می­پذیرد.

2ـ اعلام اسامی دوره­های شبانه، غیرانتفاعی، مجازی، بین­المللی و نیمه متمرکز براساس انتخاب رشته داوطلبان در تکمیل ظرفیت خواهد بود.

3ـ تاریخ و جزئیات ثبت­نام پذیرفته­شدگان به هنگام اعلام نتایج به صورت اطلاعیه­ای جداگانه اعلام خواهد شد.

منبع:

Mahdi_Co_1368
14-11-2008, 00:10
سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع تمامی داوطلبان متقاضی تکمیل ظرفیت و مشمولین طرح افزایش ظرفیت­ها، مصوب 21/7/1387 مجلس شورای اسلامی در آزمون سراسری سال 1387 می­رساند که اسامی پذیرفته­شدگان باتوجه به نکات مهم ذیل در نیمه اول آذرماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.

منبع:

یادش بخیر........ولی چه خبری بود؟
مریمی......یه سوال داشتم خدمتتون.
شما در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت مهر ، غیرانتفاعی رو هم زدید؟

ashi-khan
14-11-2008, 01:49
رتبم 58000
دوست خوبم امیدوار باش زیاد کرمان نمیزنن
احتمالش هست برادر.
ایشاالله قبول شدی همین جا خبر بده.
عمران غیرانتفاعی چابهار رو نزدی ؟؟

hossein1111
14-11-2008, 09:58
بچه ها نگفتید !! غیرانتفاعی شمال(آمل) به نظرتون با این رتبه قبول میشم؟؟(صنایع/عمران)

MaaRyaaMi
14-11-2008, 11:04
مریمی......یه سوال داشتم خدمتتون.
شما در انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت مهر ، غیرانتفاعی رو هم زدید؟

من تکمیل ظرفیت شرکت نکردم !
دارم میخونم واسه سال بعد ...

saeed.korn
14-11-2008, 12:39
دوست خوبم امیدوار باش زیاد کرمان نمیزنن
احتمالش هست برادر.
ایشاالله قبول شدی همین جا خبر بده.
عمران غیرانتفاعی چابهار رو نزدی ؟؟

نه نزدم . چطور ؟

ashi-khan
14-11-2008, 19:12
نه نزدم . چطور ؟
آخه اونجا هم احتمالش زیاد بود که قبول بشی.
راستی مگه شما مهندسی it قبول نشده بودی ؟؟؟
چرا همونو نرفتی ؟؟
کجا قبول شده بودی اونو ؟؟

ashi-khan
14-11-2008, 19:13
بچه ها نگفتید !! غیرانتفاعی شمال(آمل) به نظرتون با این رتبه قبول میشم؟؟(صنایع/عمران)

آره حسین خیلی خیلی احتمالش زیاده.
فکر میکنم قبول میشی.

hossein1111
14-11-2008, 21:17
آره حسین خیلی خیلی احتمالش زیاده.
فکر میکنم قبول میشی.

مرسی
از بچه ها اونطرفی نداریم:31:

amir_68
14-11-2008, 22:35
با سلام اگه کسی تکمیل ظرفیت قبول بشه میتونه نره البته اگه دانشگه وزانه نباشه؟

Mahdi_Co_1368
15-11-2008, 00:37
با سلام اگه کسی تکمیل ظرفیت قبول بشه میتونه نره البته اگه دانشگه وزانه نباشه؟

آره داداش...موردی نیست

Ultimator
15-11-2008, 00:55
من امسال شمال قبول شدم احتمال قبول شدنت خیلی زیاده صنایع

قبول شدی پیش ما بیا :46: l

hossein1111
15-11-2008, 17:09
من امسال شمال قبول شدم احتمال قبول شدنت خیلی زیاده صنایع

قبول شدی پیش ما بیا :46: l

ای خدا کنه!!:42:
فقط یک اشتباه احمقانه در هنگام انتخاب رشته مهر کردم باورنکردنییی :18: نمیدونم چرا مدیریت صنعتی علم و فرهنگ بالاتر زدم!!!(اون موقع هرجوری بود می خواستم تهران باشم ولی حالا هر جوری باشه میخوام نباشم:31:) خدا خدا میکنم قبول نشم.... ولی احتمالشم کمه ، ولی از اینا هیچی بعید نیست!!! بچه ها میشه بهم بگین قبول نمیشم.......:sad:

Mahdi_Co_1368
16-11-2008, 00:25
ای خدا کنه!!:42:
فقط یک اشتباه احمقانه در هنگام انتخاب رشته مهر کردم باورنکردنییی :18: نمیدونم چرا مدیریت صنعتی علم و فرهنگ بالاتر زدم!!!(اون موقع هرجوری بود می خواستم تهران باشم ولی حالا هر جوری باشه میخوام نباشم:31:) خدا خدا میکنم قبول نشم.... ولی احتمالشم کمه ، ولی از اینا هیچی بعید نیست!!! بچه ها میشه بهم بگین قبول نمیشم.......:sad:

99.999999999 درصد قبول نمی شی.....انشا الله که قبول نشی ..... :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31:
:11: بیا .... همینو می خواستی ... اینم روحیه ... حالا دیگه خیالت راحته راحت ...:10:

saeed.korn
16-11-2008, 11:39
آخه اونجا هم احتمالش زیاد بود که قبول بشی.
راستی مگه شما مهندسی it قبول نشده بودی ؟؟؟
چرا همونو نرفتی ؟؟
کجا قبول شده بودی اونو ؟؟
اون pnu بود

saeed.korn
16-11-2008, 11:44
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 87 در دوره های شبانه و غیرانتفاعی چهارشنبه هفته جاری اعلام می شود.ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سازمان سنجش آموزش کشور چهارشنبه 29 آبان ماه نتایج تکمیل ظرفیت دوره های شبانه، غیرانتفاعی، نیمه مترکز کنکور سراسری 87 را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می کند.
وی افزود: در این دوره ها 35 هزار نفر بر اساس انتخاب رشته ای که در مهر ماه کرده بودند پذیرش می شوند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 87 در دوره های روزانه نیز بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش در نیمه اول آذر ماه اعلام می شود.

:33::42::26:

hossein1111
16-11-2008, 11:54
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج تکمیل ظرفیت کنکور 87 در دوره های شبانه و غیرانتفاعی چهارشنبه هفته جاری اعلام می شود.ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سازمان سنجش آموزش کشور چهارشنبه 29 آبان ماه نتایج تکمیل ظرفیت دوره های شبانه، غیرانتفاعی، نیمه مترکز کنکور سراسری 87 را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام می کند.
وی افزود: در این دوره ها 35 هزار نفر بر اساس انتخاب رشته ای که در مهر ماه کرده بودند پذیرش می شوند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 87 در دوره های روزانه نیز بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش در نیمه اول آذر ماه اعلام می شود.

:33::42::26:

واااای عجب خبر خوبی دادی:40: :40: خداروشکر بلاخره تکلیفمون معلوم میشه:42:

:26: :26:

ariax77
16-11-2008, 16:18
درشون با اين کنکورشون. اين هم ننگي ديگه بر کارنامه سياه دولت مهرورز و عدالت محور.

Mahdi_Co_1368
16-11-2008, 23:58
یه جای کار می لنگه.......ببینید میتونید جوابم رو بدید!
چرا فقط 35 هزار نفر در این دوره ها قبول شدن؟
بیشتر از 100 هزار نفر شرکت کرده بودند که ؟؟!!
اگه میشه روی این قضیه فکر کنید.
آدم رو می ترسونه

ashi-khan
17-11-2008, 01:41
یعنی چی؟
یعنی کلا 35000 نفر گرفتن؟
اینا که قبلا گفته بودن 58000 نفر میگیریم
یعنی 23000 نفر روزانن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن اونایی که هم روزانه زدن هم غیرانتفاعی تکلیفشون چیه !!! دوتا جواب براشون میاد !!!!؟؟؟
مهدی جان 35 هزار از 100 هزار تقریبا میشه از هر 3 نفر 1 نفر.
انتخاب رشته اصلی هم همینجوری بود 1 به 3.

saeed.korn
17-11-2008, 12:30
یعنی چی؟
یعنی کلا 35000 نفر گرفتن؟
اینا که قبلا گفته بودن 58000 نفر میگیریم
یعنی 23000 نفر روزانن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن اونایی که هم روزانه زدن هم غیرانتفاعی تکلیفشون چیه !!! دوتا جواب براشون میاد !!!!؟؟؟
مهدی جان 35 هزار از 100 هزار تقریبا میشه از هر 3 نفر 1 نفر.
انتخاب رشته اصلی هم همینجوری بود 1 به 3.

ببین دوست عزیز اونا انتخاب رشته مرداد رو بررسی میکنن اگر روزانه قبول شدی که هیچ اگر روزانه قبول نشدی میان رشته های غیر انتفاعی که تو تکمیل ظرفیت زدی رو مد نظر قرار میدن

ashi-khan
17-11-2008, 22:22
سعید جان اگه میخواستن این کارو کنن و هردو انتخاب رشته هارو با هم چک کنن چه کاری بود خوب یه جواب تویه یه روز اعلام میکردن دیگه .
مثلا یکی که روزانه قبول شده 4شنبه براش چی میزنه !!! میزنه مردود !!!!
نمیشه که اینجوری آخه !!!!
عجیبه هاااا اینا دارن یه کرمی میریزن خدایی !!!

Mahdi_Co_1368
18-11-2008, 00:27
بچه ها برام یه سوالی پیش اومده......
فرض کنید یکی از داوطلبین ، رتبه ی 850 رو داشته باشه و در انتخاب رشته ی هشتم مهر (تکمیل ظرفیت) ؛ ابتدا روزانه ها و سپس غیرانتفاعی ها رو زده باشه.در این صورت یک ابهام وجود داره.چون در همین چهارشنبه ، 100% ؛ یکی از غیرانتفاعی ها رو قبول میشه و هنگام اعلام نتایج تکمیل ظرفیت روزانه ها (نیمه ی اول آذر) هم ، 100% ؛ قبول میشه.
الان منطق حکم می کنه که این چنین داوطلبی با این چنین قوانینی که ایجاد شده ، دارای دو رشته ی قبولی بشه که این یه ایراد خیلی خیلی بزرگی محسوب میشه.چون مطمعنا این داوطلب ، در دوره ی روزانه ثبت نام می کنه و اون غیرانتفاعی رو که قبول شده ؛ بی خیالش میشه. این یعنی این که یه جای خالی در غیرانتفاعی ایجاد میشه (مثلا برق الکترونیک امام سجاد مشهد رو که یکی از بهترین رشته های غیرانتفاعی هست، همه از دست میدن و برای همیشه جاش رو نمیشه پر کرد)..........بچه ها درست نمیگم؟!
تنها راه حل این مشکل از نظر من این بود که ابتدا تکلیف روزانه ها رو روشن می کردن ؛ سپس به سراغ غیرانتفاعی و شبانه و غیره می رفتن!!

ashi-khan
18-11-2008, 02:35
مهدی جان الان همه دارن همینو میگن
نمیدونم چیکار دارن میکنن.
ولی 100% برا هر نفر یه جواب اعلام میشه.
یعنی کسیو نباید داشته باشیم با دو رشته قبولی
البته قوانین سنجش اینو میگه هااااا. یوهو دیدی............. !!!
یکی زنگ بزنه سازمان بپرسه دیگه !!!
کسی اگه از این موضوع اطلاع دقیقی داره حتما بگه.
ممنون

mm00
19-11-2008, 09:34
نتایج چرا نیومده ؟
پس کی میاد؟

Mahdi_Co_1368
19-11-2008, 10:46
طبق شناختی که من از این سایت دارم ، اگه تا حالا نیومده ، پس یا ساعت 01:00 می زنند یا ساعت 6 بعد از ظهر (البته حدس می زنم)

Farshadd
19-11-2008, 14:02
اعلام نتايج تکميل ظرفيت آزمون سراسري سال 1387

:12:

hossein1111
19-11-2008, 14:55
آقا هرکی قبول شده بیاد بگه چی و کجا؟؟
مرسی

mm00
19-11-2008, 15:18
من که مردود
البته من غیر انتفاعی میرم الان ولی کاردانی:|

hossein1111
19-11-2008, 16:03
راستی من صنایع شمال آمل قبولیدم...
بقیم اگه دلشون خواست بگن

namakdoon
19-11-2008, 16:04
manam mardood . albate gheire entefaee nazade boodam

dar zemn bebakhshin ke fingilish zadam.ba ghavanin ashna hastam vali fonte farsi nadaram alan ! bebakhshin bazam

hossein1111
19-11-2008, 17:08
ایشالا روانه قبول میشین

MaaRyaaMi
19-11-2008, 18:10
manam mardood . albate gheire entefaee nazade boodam

dar zemn bebakhshin ke fingilish zadam.ba ghavanin ashna hastam vali fonte farsi nadaram alan ! bebakhshin bazam

اصلا اشکالی نداره....
بخونین واسه سال بعد هنوز خیلی مونده تا کنکور
به قول دوستمون بخونین واسه روزانه
انشاالله که همه قبول میشیم:21:

Mahdi_Co_1368
19-11-2008, 20:04
مکانیک.....البته کاردانی
از مکانیک به شدت خوشم میاد . چون فیزیک زیاد داره...آرزوم بود که لیسانس مکانیک قبول بشم ولی نشد....الان نمی دونم که برم و ثبت نام کنم یا اینکه بمونم برای سال بعد.....ولی از این موضوع مطمعنم که اگه برم و ثبت نام کنم . 100% در کاردانی به کارشناسی قبول میشم و لیسانس اون رو راحت می گیرم. چون با عشق و علاقه ی زیادی که به علم فیزیک و به خصوص مکانیک دارم ، این کار برام آسونه........بچه ها لطفا نظر بدین . چون در دو راهی قرار گرفتم.آخه مکانیک رو خیلی دوست دارم.

MaaRyaaMi
19-11-2008, 21:11
مکانیک.....البته کاردانی
از مکانیک به شدت خوشم میاد . چون فیزیک زیاد داره...آرزوم بود که لیسانس مکانیک قبول بشم ولی نشد....الان نمی دونم که برم و ثبت نام کنم یا اینکه بمونم برای سال بعد.....ولی از این موضوع مطمعنم که اگه برم و ثبت نام کنم . 100% در کاردانی به کارشناسی قبول میشم و لیسانس اون رو راحت می گیرم. چون با عشق و علاقه ی زیادی که به علم فیزیک و به خصوص مکانیک دارم ، این کار برام آسونه........بچه ها لطفا نظر بدین . چون در دو راهی قرار گرفتم.آخه مکانیک رو خیلی دوست دارم.

مثل اینکه همه کاردانی دارن قبول میشن

دوراهی دیگه واسه چیه ؟! شما که میگی علاقه داری و ....

اگه میبینی نمیتونی واسه سال بعد بخونی و سال بعد همینم نمیاری پس بهتره که بری....

hossein1111
19-11-2008, 22:44
مکانیک.....البته کاردانی

اصلا شک نکن مهم علاقه به رشتس که داری، خودتم که میگی پشتکارشم داری و لیسانسم قبولی ...
پس دیگه شک کردن برا چیه !!!

ali_ranger22
20-11-2008, 09:52
ثبت نام کی هست !؟

Mahdi_Co_1368
20-11-2008, 23:53
ثبت نام کی هست !؟

9 و 10 آذر :5:
فقط نمی دونم که منظور از مدارک مورد نیاز ؛ چه مدارکیه؟:31:

hamed2005
21-11-2008, 17:34
سلام به همه دوستان
من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده .....اینکه آیا رشته های صنعتی قم که تو تکمیل ظرفیت انتخاب کردیم با روزانه ها اعلام میشه؟؟؟؟
آخه همونطور که میدونین سنجش گفته روزانه ها بر اساس انتخاب مرداده!!!؟؟؟ صنعتی قم هم که اون موقع اصلا نبود!
من الان دارم مهندسی اپتیک-لیزر(سراسری-روزانه) می خونم توی بناب....تا الانم که موندم به خاطره رشتشه وگرنه شهرش افتضاحه .....!
از همون اول هم منتظر تکمیل ظرفیت بودم!

hossein1111
22-11-2008, 20:28
سلام به همه دوستان
من یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده .....اینکه آیا رشته های صنعتی قم که تو تکمیل ظرفیت انتخاب کردیم با روزانه ها اعلام میشه؟؟؟؟
آخه همونطور که میدونین سنجش گفته روزانه ها بر اساس انتخاب مرداده!!!؟؟؟ صنعتی قم هم که اون موقع اصلا نبود!
من الان دارم مهندسی اپتیک-لیزر(سراسری-روزانه) می خونم توی بناب....تا الانم که موندم به خاطره رشتشه وگرنه شهرش افتضاحه .....!
از همون اول هم منتظر تکمیل ظرفیت بودم!

راستش من که زیاد مطمئن نیستم ولی اگه قرار بشه اعلام کنن با جوابای مرداد اعلام میکنن.... یعنی دیگه فکر نمیکنم بخوان جدا اعلام کنن!!!

یه چندتا خبر یه جا خوندم:
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: مجلس

رييس كميسيون آموزش مجلس و تحقيقات مجلس با حضور در غرفه ايسنا درباره مصوبه افزايش 10 درصدي ظرفيت پذيرش كنكور و تعداد پذيرفته شدگان از اين طريق اظهار كرد: به اعتقاد ما و بر اساس محاسباتي كه انجام داده بوديم اين رقم بيش از 600 نفر است و بالاي حدود هزار تا هزار و 500 نفر از اين طريق در مرحله تكميل ظرفيت پذيرفته مي‌شوند.

دكتر علي عباسپورتهراني‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، خاطرنشان كرد: در برخي از دانشگاه‌ها در زمان اعلام نتايج چند نفر بيشتر از ظرفيت‌هاي اعلام شده پذيرفته شدند كه در حال حاضر عنوان مي‌شود تعداد اضافه پذيرفته شده در افزايش ده درصدي مصوبه مجلس لحاظ شود.

وي افزود: به عنوان مثال اگر در رشته‌اي 150 نفر ظرفيت وجود داشته است، به دليل اين‌كه برخي از داوطلبان نمره و رتبه يكساني دارند 155 نفر پذيرفته شده‌اند و در حال حاضر از 15 نفري كه مشمول 10 درصد افزايش ظرفيت مي‌شوند اين 5 نفر كم مي‌شوند و در واقع 10 نفر در مرحله تكميل ظرفيت پذيرفته مي‌شوند كه مجلس اين مسئله را قبول ندارد و نظر ما افزايش 10 درصدي كل ظرفيت‌هايي بوده كه در دفترچه اعلام شده بود.

وي خاطرنشان كرد: انتظار ما از وزارت علوم و سازمان سنجش اين است كه قانون افزايش ده درصدي ظرفيت‌هاي پذيرش در دانشگاه‌هاي برتر با ديد حمايت از داوطلبان اجرا شود.

عباسپور با اشاره به تصويب قانون در مجلس و در نظر گرفتن اعتبارات مورد نياز اجرايي شدن اين قانون معادل با 9 ميليارد تومان گفت:‌ بر اين اساس وزارت علوم بايد به نفع داوطلبان پرونده سال 87 را ببندد و اگر وزارت علوم بخواهد به گونه‌اي عمل كند كه تغييري در كنكور 87 اعمال نشود همچنان پرونده كنكور باز خواهد ماند و حرف و حديث‌ها بين سازمان سنجش، وزارت علوم،‌ مردم و مجلس ادامه خواهد يافت.

وي هم‌چنين خاطرنشان كرد: پيش از اين سازمان سنجش براي تكميل ظرفيت برخي رشته‌هاي ديگر را نيز خارج از محدوده دانشگاه‌هاي برتر و فراملي اعلام كرده بود كه اميد است در مورد اين رشته‌ها و ظرفيت‌هاي در نظر گرفته براي آنها نيز مجددا اسامي داوطلبان در مرحله تكميل ظرفيت اعلام شود و آنها را از قلم نيندازند.

رييس كميسيون آموزش مجلس با بيان اين‌كه رقم 372 نفر قبولي از طريق قانون افزايش 10 درصدي ظرفيت پذيرش كنكور در دوره‌هاي روزانه را قبول نداريم، گفت: به نظر مي‌رسد وزارت علوم در اين باره تعلل مي‌كند و در صورت اين اتفاق، طبيعتا از مكانيسم‌هاي نظارتي خود درباره اين مسئله استفاده خواهيم كرد تا قانون به نحو مطلوب اجرا شود.

ali_ranger22
24-11-2008, 16:24
ثبت نام مطمئنید که 9 و 10 آذر هست ؟

Saeed_TnT
24-11-2008, 23:53
ثبت نام مطمئنید که 9 و 10 آذر هست ؟
اینجا رو بخون

hossein1111
26-11-2008, 08:58
سلام یه سوال دیگه!!
ثبت نام غیرانتفاعی ها رو که میگن 9-10 آذر هست،اگه تا اون موقع جوابای روزانه نیاد چی؟؟ یعنی یه بنده خدایی که غیرانتفاعی یا شبانه قبولیده شاید روزانه هم قبول بشه !! اون وقت وضعیت چیه؟؟

Mahdi_Co_1368
26-11-2008, 12:13
من که بعید میدونم یه داوطلب در دو جا قبول بشه...آخه این جوری که ظلم میشه به بقیه

as3f3h
29-11-2008, 02:37
اعلام نتايج تكميل ظرفيت دانشگاه‌ها 15 آذر
گروه جامعه: رئيس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: تكليف تكميل ظرفيت كنكور سراسري سال 87 تا 15 آذرماه براساس همان انتخاب رشته اوليه داوطلبان مشخص و اعلام مي شود.

عبدالرسول پورعباس به مهر گفت: در اين تكميل ظرفيت، افزايش 10 درصدي در برخي رشته‌ها و كمبودهاي پذيرش در بعضي رشته‌ها نسبت به سال گذشته اعمال خواهد شد.
وي درباره ظرفيت در نظر گرفته شده براي اين منظور گفت: مجموع آنچه براساس مصوبه مجلس در نظر گرفته مي‌شود، 700 نفر و آنچه سازمان سنجش در نظر گرفته نيز 700 نفر براي اين منظور است كه در كل پذيرش در تكميل ظرفيت دوره‌هاي روزانه را به 1400 نفر خواهد رساند.

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اجراي قانون بومي‌گزيني مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي در كنكور سال آينده به مهر گفت: سازمان سنجش در بومي‌گزيني براي كنكور سال 88 طبق مصوبات در اختيار عمل مي‌كند و تاكنون نيز مصوبه جديدي نسبت به گذشته در اين خصوص به سازمان اعلام نشده و بعيد به نظر مي‌رسد كه مصوبه جديد در زمينه بومي‌گزيني به تصويب برسد.

وي افزود: بومي‌گزيني قانون است و در حال حاضر سياست‌هايي كه براي بومي‌گزيني در سال‌هاي 86 و 87 اعمال شد، براي سال 88 نيز اعمال مي شود.

رئيس سازمان سنجش آموزش كشور گفت: تاثير دروس تخصصي سال سوم دبيرستان در كنكور سال آينده 15 درصد براي ديپلمه‌هاي سال‌هاي 84 به بعد خواهد بود و‌ در صورتي كه آموزش و پرورش توانست امتحانات نهايي را در سطح پيش‌دانشگاهي نيز لحاظ كند، تاثير دروس پيش‌دانشگاهي در كنكور 89 اعمال مي‌شود.

پورعباس همچنين از تغيير ضرايب برخي دروس در كنكور كارشناسي ارشد 88 خبر داد و گفت: توزيع كارت ورود به آزمون كارشناسي ارشد 88 نيز اينترنتي مي‌شود.

Saeed_TnT
30-11-2008, 22:14
زمان اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي تكميل ظرفيت مورخ 6/7/87 و همچنين اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان مشمول طرح افزايش ظرفيت برخي از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي (مصوب 21/7/87 مجلس محترم شوراي اسلامي) در آزمون سراسري سال 1387 اعلام شد
سازمان سنجش آموزش کشور10/09/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي تكميل ظرفيت و مشمولين طرح افزايش ظرفيت برخي از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه‌ها در آزمون سراسري سال 1387 مي‌رساند كه اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي از طريق سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از ساعت 17 (5 بعدازظهر) روز دوشنبه 11/9/87 اعلام خواهد شد. لذا كليه پذيرفته‌شدگان‌ لازم است با در دست داشتن مدارك ثبت‌نامي در يكي از روزهاي شنبه 23/9/87 و يا يكشنبه مورخ 24/9/87 به مؤسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند. اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي بر اساس دو بخش ذيل مي‌باشد:
بخش اول: پذيرفته‌شدگان مشمول طرح افزايش ظرفيت در كدرشته‌هاي تحصيلي مصوب 21/7/87 مجلس محترم شوراي اسلامي، كه بر اساس انتخاب رشته اوليه (انتخاب رشته مردادماه) داوطلبان صورت پذيرفته است. اين گروه از پذيرفته‌شدگان در صورت تمايل به ثبت‌نام در رشته جديد لازم است در تاريخ‌هاي اعلام شده به مؤسسه محل قبولي مراجعه و تقاضاي كتبي خود را براي تحصيل در رشته جديد به مؤسسه اعلام نمايند. شروع به تحصيل اين پذيرفته‌شدگان از ترم دوم سال تحصيلي 88-87 خواهد بود .
بخش دوم: پذيرفته‌شدگان متقاضي رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه تكميل ظرفيت مورخ 6/7/87 شامل رشته‌هاي روزانه مشترك با رشته‌هاي طرح افزايش ظرفيت مصوب مجلس حذف و پذيرش در ساير رشته‌هاي روزانه انجام و اسامي پذيرفته‌شدگان اعلام گرديده است. اين قبيل پذيرفته‌شدگان نيز لازم است در تاريخ‌هاي فوق براي ثبت‌نام به مؤسسه محل قبولي مراجعه نمايند.
=========
اقا یکی معنی بخش دوم رو بگه! من که نفهمیدم، یعنی افزایش 10 درصدی قبلی هنوز هم هست؟؟؟!!! یا لغو شده
تو روح سازمان سنجش با این اعلامیه هاش ، باید چند بار بخونی تا بفهمی چی گفته ، یعنی نمیشه مثل آدمیزاد یه اعلامیه صادر کنن؟؟

Saeed_TnT
30-11-2008, 22:30
احتمال زیاد نتیجه ها رو امشب یا حداکثر فردا صبح میزنن!!!
همیشه یه روز قبل تاریخ اعلامی میزنن نتیجه رو!
ولی اگه کسی معنی جمله بالا رو فهمید! به منم بگه! اون تکمیل ظرفیت (رشته های مشترک با مصوبه مجلس) لغو شد یا نه؟

Saeed_TnT
01-12-2008, 17:46
اینم از نتایج افزایش ظرفیت مجلس ، نمیدونم کی قبول شده ، من که مشخصات رو میزنم میگه «داوطلبي با چنين مشخصات جز پذيرفته شدگان نمي باشد و يا در ورود اطلاعات داوطلبي دقت نکرده ايد »
برا چند نفر دیگه هم امتحان کردم همین رو میگفت ! دوستمم امتحان کرد همین رو گفت ، حالا خدا داند که کی قبول شده!!!
اینم لینک شما هم امتحان کنید ، اگه کسی قبول شده بیاد بگه(شیرینی یادش نره:دی)

arte
01-12-2008, 17:59
اینم از نتایج افزایش ظرفیت مجلس ، نمیدونم کی قبول شده ، من که مشخصات رو میزنم میگه «داوطلبي با چنين مشخصات جز پذيرفته شدگان نمي باشد و يا در ورود اطلاعات داوطلبي دقت نکرده ايد »
برا چند نفر دیگه هم امتحان کردم همین رو میگفت ! دوستمم امتحان کرد همین رو گفت ، حالا خدا داند که کی قبول شده!!!
اینم لینک شما هم امتحان کنید ، اگه کسی قبول شده بیاد بگه(شیرینی یادش نره:دی)

ما هم همینطور...

seyyedi
01-12-2008, 21:29
دوستان سلام

ما هم همینطور...
و همچنین ما

Macushla
01-12-2008, 21:36
ما هم همینطور...

من و جمعی از دوستام هم همینطور

amir_68
01-12-2008, 22:09
منم همین طور.......

Saeed_TnT
01-12-2008, 22:17
ما هم همینطور...

و همچنین ما

منم همین طور.......
شما حدس میزنید کی قبول شده پس؟؟!!!
یه کارایی میکننا! بازم باید تکمیل ظرفیت بذارن برای این 10درصد افزایش ، مثل این که کسی قبول نشده!!!

rocket
01-12-2008, 23:37
سلام
مشکل از سرور سنجشه
دوباره امتحان کنین

Mahdi_Co_1368
01-12-2008, 23:52
عزیزان و رفقای صمیمی من، همتون کمی منصفانه فکر کنید.....بزارید اصلا مثال بزنم؛
1400 نفر نهایتش میخوان
اونم از هر 5 رشته (ریاضی....تجربی....انسانی و .... )
در حالی که ما فقط در رشته ی ریاضی 3000 نفر زیر هزار داریم که بدشون نمیاد یه بار دیگه انتخاب رشته کنند و شانس خودشون رو در تکمیل ظرفیت مهر ماه امتحان کنند(حالا چه اونایی که قبول شدن یا نشدن). منم اگه الان داشتم توی صنعتی شریف رشته ی معماری می خوندم ، بدم نمی اومد که از طریق تکمیل ظرفیت امسال ، توی برق شریف پذیرفته بشم. این طوری میشه که یک داوطلب با رتبه ی 700 کشوری منطقه ی 2 ؛ حتی در تکمیل ظرفیت کنکور امسال هم مردود میشه
یه چیز دیگه هم تا یادم نرفته بگم.... خوب دوستان ، طبیهیه که باید بنویسند «داوطلبي با چنين مشخصات جز پذيرفته شدگان نمي باشد و يا در ورود اطلاعات داوطلبي دقت نکرده ايد » ؛ چون هر داوطلب نمیتونه در دو رشته قبول بشه...در هیچ جای دنیا.

Saeed_TnT
02-12-2008, 10:36
آقا مهدی ، کسی اینجا حق انتخاب نداشته که، همه رو شرکت دادن(شاید) پس جواب برای همه باید بیاد
بالاخره یکی قبول شده دیگه ، هر کی که میزنه میگه موجود نمیباشد، پس به نظر شما این 1400 نفر کیا هستن؟؟!

Y@var
02-12-2008, 21:48
آقا من حسابداری شبانه قبول شده بودم حالا بخاطر زدن کد اشتباهی تو تکمیل ظرفیت تو یک موسسه غیر انتفاعی قبول شدم!!!!!!

خواهشاً یه راهی بهم نشون بدین که در همین دانشگاهی که هستم بتونم ادامه تحصیل بدم...

باید برم تهران و تو خود سازمان سنجش پیگیر بشم یا اینکه تو همین دانشگاهی که هستم باید کاری انجام بدم.........؟؟؟؟؟

خواهشاً کمکم کنین منتظر جوابتون هستم...

Mahdi_Co_1368
02-12-2008, 23:48
آقا مهدی ، کسی اینجا حق انتخاب نداشته که، همه رو شرکت دادن(شاید) پس جواب برای همه باید بیاد
بالاخره یکی قبول شده دیگه ، هر کی که میزنه میگه موجود نمیباشد، پس به نظر شما این 1400 نفر کیا هستن؟؟!

شما برو تو این صفحه و اظهار نظر ها رو خوب بخون......بعد متوجه میشی که من چی میگم. درسته که 99% قبول نشدن ولی به اون 1% دقت کن.....خودت متوجه میشی.:11:

آقا من حسابداری شبانه قبول شده بودم حالا بخاطر زدن کد اشتباهی تو تکمیل ظرفیت تو یک موسسه غیر انتفاعی قبول شدم!!!!!!

خواهشاً یه راهی بهم نشون بدین که در همین دانشگاهی که هستم بتونم ادامه تحصیل بدم...

باید برم تهران و تو خود سازمان سنجش پیگیر بشم یا اینکه تو همین دانشگاهی که هستم باید کاری انجام بدم.........؟؟؟؟؟

خواهشاً کمکم کنین منتظر جوابتون هستم...

به سنجش زنگ بزن...اگه جواب ندادن ؛ در این صورت ، به اون موسسه ی غیرانتفاعی زنگ بزن و جریان رو بهشون بگو.

Saeed_TnT
03-12-2008, 11:38
شما برو تو این صفحه و اظهار نظر ها رو خوب بخون......بعد متوجه میشی که من چی میگم. درسته که 99% قبول نشدن ولی به اون 1% دقت کن.....خودت متوجه میشی.
سلام ، من که کسی رو ندیدم که جزء افزایش ظرفیت مجلس باشن
مگه نه مجلس 10 درصد اضافه کرد؟؟!! یعنی یه کسایی از یه رشته ی دیگه میان تو این افزایش ظرفیت و جای اونا خالی میشه که یه کسای دیگه ای میان جاشون، ولی کسی حتی تو این سایت که گفتی تو رشته های که مجلس زیاد کرد قبول نشده بود ، یکی دامپزشکی بود یکی کاردانی معماری و ..... که اینا جزء افزایش ظرفیت نبودن! احتمالا جزء تکمیل ظرفیت که سازمان سنجش اعلام کرد بودن!!!
حالا این مصوبه مجلس چی شد؟؟!!

hector_mk
26-01-2009, 01:19
یه سوال دارم.ارشد دانشگاه آزادواسه تکمیل ظرفیت ترم بهمن ثبت نام جداگانه داره؟اگه داره تاریخش کی؟لطفا راهنماییم کنین.ممنون

farshidshd
26-01-2009, 09:48
یه سوال دارم.ارشد دانشگاه آزادواسه تکمیل ظرفیت ترم بهمن ثبت نام جداگانه داره؟اگه داره تاریخش کی؟لطفا راهنماییم کنین.ممنون

دوست عزیز ارشد که تازه ثبت نام کرده هنوز امتحانشو ندادین خیلی مونده تا تکمیل ظرفیت
ولی تکمیل ظرفیت داره اما از نوع دانشگاه آزادی دیگه
یعنی خودشون اعلام میکنن که کی بره کجا !!

saharnaz1
12-08-2009, 20:59
سلام اين تكميل ظرفيت كه ميگن امسال نداريم همون كارنامه نهاييه كه نيمه دوم مهر ميومده؟!يه سوال ديگه اگه توي كارنامه نهايي يه رشترو واسمون قبولي بزنه كه ما نرفتيم ميتونيم انصراف بديمو بريم رشته اي كه قبول ميشديم و نرفتيم؟! خيلي سخته؟

MaaRyaaMi
12-08-2009, 21:28
تکمیل ظرفیت ربطی به کارنامه نداره تا اونجا که من میدونم! امسال هم بعد اعلام نتایج گفتن دو هفته بعدش کارنامه نهایی میاد ...

در مورد رشته هم فک نمی کنم بشه ... اطلاعی ندارم به اونصورت

pooyahacker
12-08-2009, 22:03
تکمیل ظرفیت ربطی به کارنامه نداره تا اونجا که من میدونم! امسال هم بعد اعلام نتایج گفتن دو هفته بعدش کارنامه نهایی میاد ...

در مورد رشته هم فک نمی کنم بشه ... اطلاعی ندارم به اونصورت

کارنامه نهایی دیگه چه صیغه ایه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amirlike2
13-08-2009, 01:19
کارنامه نهایی دیگه چه صیغه ایه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب اولیه مشخص میکنه که کجا قبول شدی کارنامه نهایی کل رشته هایی رو که قبول شدی و میتونستی
بری به اون رشته رو نشون میده.

send2zandi
03-09-2009, 15:34
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چند تا سوال داشتم خدمتتون و راهنمایی و راه حل:
من امسال دومین سالمه که برای کنکور شرکت کردم و جواب گرفتم.
پارسال مهندسی صنایع غذایی ماکو قبول شدم که به دلیل دور بودن و مرزی بودن شهر شون نرفتم.
امسال دانشگاه ازاد زیست شناسی /علوم جانوری قبول شدم که اینم اصلا اینده شغلی نداره و خودم هم بهش علاقه ای ندارم.
در ضمن من تجربی هستم.
خب حالا اگرم نرم دانشگاه باید برم سربازی که اونم 8.18 تاریخ اعزاممه .اما می تونم یه ماه تمدیدش کنم که میشه 9.18
با این اوصاف می خوام برم تکمیل ظرفیت کاردانی شرکت کنم.البته نمی دونم این تکمیل ظرفیته یا چیزه دیگه ای.
چون 2 سال قبل بود که یکی از اقواممون همین مشکلو داشت که چند هفته بعد از اعلام نتایج دانشگاه ازاد که اونم ریاضی محض قبول شده بود. به دانشگاه رفت و فقط با بردن کارنامه کنکور ازادش که شرکت کرده بود اونو تو کاردانی عمران ثبت نام کردند و حالادانشگاست.
حالا سوال من اینه که کی برای کاردانی اعلام میکنند؟؟ایا تکمیل ظرفیته و یا دفترچه داره؟؟فکر کنم بدون ازمونه فقط کارنامه رو می خواد؟؟ایا می تونم برای رشته های ریاضی فیزیک هم برم مثل عمران؟؟ایا اگه شرکت کنم تا جوابش بیاد باید برم سربازی؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایا کارشناسی ازاد هم تکمیل ظرفیت داره؟؟کی اعلام ثبت نامشه و کی تاریخ جوابشه.
اگه این امکان بالا نیست.خواهش می کنم یه راه حل جلوم بذارید .اگه نشه باید برم سربازی!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم

alisahaf70
05-09-2009, 08:22
مگر سراسری نگفت تکمیل ظرفیت نداریم

alihacker2008
05-09-2009, 09:20
تکمیل ظرفیت دیگه چیه یعنی اگه الان قبول نشیم دوباره مهر میتونیم انتخاب رشته کنیم؟یکم شفاف سازی کنین

alisahaf70
05-09-2009, 15:42
تکمیل ظرفیت وقتی که همه ثبت نام کردن سازمان می فهمه هنوز 10 تا صندلی اینجا خالیه بعد اونا رو اعلام می کنه شما انتخاب می منی اگر قبول نشدی

new life
05-09-2009, 19:22
سلام من نقد امسال رو كه گوش مكردم رئيس سازمان سنجش گفت امسال تكميل ظرفيت نداريم
تازه دليلش اين بود كه پيام نورامون خالي ميشه هر سال افتضاح تر مي شه:41:

new life
05-09-2009, 19:24
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چند تا سوال داشتم خدمتتون و راهنمایی و راه حل:
من امسال دومین سالمه که برای کنکور شرکت کردم و جواب گرفتم.
پارسال مهندسی صنایع غذایی ماکو قبول شدم که به دلیل دور بودن و مرزی بودن شهر شون نرفتم.
امسال دانشگاه ازاد زیست شناسی /علوم جانوری قبول شدم که اینم اصلا اینده شغلی نداره و خودم هم بهش علاقه ای ندارم.
در ضمن من تجربی هستم.
خب حالا اگرم نرم دانشگاه باید برم سربازی که اونم 8.18 تاریخ اعزاممه .اما می تونم یه ماه تمدیدش کنم که میشه 9.18
با این اوصاف می خوام برم تکمیل ظرفیت کاردانی شرکت کنم.البته نمی دونم این تکمیل ظرفیته یا چیزه دیگه ای.
چون 2 سال قبل بود که یکی از اقواممون همین مشکلو داشت که چند هفته بعد از اعلام نتایج دانشگاه ازاد که اونم ریاضی محض قبول شده بود. به دانشگاه رفت و فقط با بردن کارنامه کنکور ازادش که شرکت کرده بود اونو تو کاردانی عمران ثبت نام کردند و حالادانشگاست.
حالا سوال من اینه که کی برای کاردانی اعلام میکنند؟؟ایا تکمیل ظرفیته و یا دفترچه داره؟؟فکر کنم بدون ازمونه فقط کارنامه رو می خواد؟؟ایا می تونم برای رشته های ریاضی فیزیک هم برم مثل عمران؟؟ایا اگه شرکت کنم تا جوابش بیاد باید برم سربازی؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایا کارشناسی ازاد هم تکمیل ظرفیت داره؟؟کی اعلام ثبت نامشه و کی تاریخ جوابشه.
اگه این امکان بالا نیست.خواهش می کنم یه راه حل جلوم بذارید .اگه نشه باید برم سربازی!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم
شما تكميل ظرفيت ازادو پيگير باش چون ازاد مگه نداريم ولي ميزاره

SAEIDDERAZ
07-09-2009, 20:42
سلام ... دوستان تورو خدا اگه کسی از تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته خبری داره به من بگث به خدا دارم دق می کنم !!!

SAEIDDERAZ
09-09-2009, 02:28
کسی از تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته خبری داره

fardinstar
09-09-2009, 13:03
سلام دوستان. تكميل ضرفيت دانشگاه آزاد به چه صورت هست ؟؟ من پزشكي قم زده بودم با 400 تراز اختلاف نتونستم قبول بشم. 21 شهريور هم زمان ثبت نام هست. الان من شانسي براي تكميل ضرفيت دارم يا نه ؟؟ از كجا بايد بدونم ؟؟؟ خيلي ممنون ميشم پاسخ سوالمو بدين.

new life
09-09-2009, 13:32
سلام دوستان. تكميل ضرفيت دانشگاه آزاد به چه صورت هست ؟؟ من پزشكي قم زده بودم با 400 تراز اختلاف نتونستم قبول بشم. 21 شهريور هم زمان ثبت نام هست. الان من شانسي براي تكميل ضرفيت دارم يا نه ؟؟ از كجا بايد بدونم ؟؟؟ خيلي ممنون ميشم پاسخ سوالمو بدين.
فعلا صبر کن ببین دانشگاه ازاد اعلام می کنه تکمیل ظرفیت دارن یا نه ! هنوز چیزی اعلام نکردن که!:41:

fardinstar
09-09-2009, 13:36
فعلا صبر کن ببین دانشگاه ازاد اعلام می کنه تکمیل ظرفیت دارن یا نه ! هنوز چیزی اعلام نکردن که!:41:
اگه اعلام كنن دارن حتي من كه قبول نشدم هم شانس پذيرش دارم ؟؟؟

new life
09-09-2009, 13:40
اگه اعلام كنن دارن حتي من كه قبول نشدم هم شانس پذيرش دارم ؟؟؟
شانس قبولی داری !:20:

MaaRyaaMi
09-09-2009, 13:45
من خبرش رو تو تاپیک کنکور ازاد گذاشتم
خود دانشگاه ازاد اعلام کرده ما ظرفیت خالی نداریم چون امسال همه چی بر اساس بومی گزینی بوده
یه نگاه بنداز به تاپیک کنکور ازاد

SAEIDDERAZ
09-09-2009, 18:51
چرا کسی جواب من نمی ده .... تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته کی هست....

eblisandenzo
16-09-2009, 23:34
سلام دوستان . یه سوال دارم که الیته دوستم از من پرسیده و من چون جوابش رو نمیدونم گفتم اینجا مطر کنم .

من یکی از دوستام آزاد پلیمر علوم تحقیقات زده . اما قبول نشده . رتبش هم تو زیر گروه شده 1200 . آخرین فرد وروودی هم 256 هستش . آیا این رفیقمون میتونه تکمیل ظرفیت قبول بشه ؟

Maziar_69
17-09-2009, 00:02
نه نمیتونه.
آخرین فرد قبول شده با دوست شما 944 نفر فاصله داره :18:

تو بهترین حالت همون 44 نفر شاید بتونن برن.
900 نفر دیگه تو نوبتن. :27:

mehdiaga
18-09-2009, 10:30
من هم مثل تو بودم . رشته اولم هوافضا بود اما قبول نشدم . و با آخرین نفر قبول شده 200 تا فاصله داشتم
اما بیخیالش شدم

HaPoOoO_HaP_Hap
21-09-2009, 23:57
دلتونو به تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و سراسری خوش نکنید که امسال هیچ کدومشون ندارن ( بنا به گفته های قبلی مسیولین )

Amirlike2
23-09-2009, 00:56
من با آخرین فرد قبول 12 نفر فاصله دارم
دانشگاه دماوند مهندسی مکانیک
204 نفرم گرفتن به نظرتون میتونم به عنوان ذخیره قبولشم؟

Maziar_69
25-09-2009, 14:18
یک نفرش کم شد. :دی
چون من نرفتم ثبت نام کنم.

حتما به دانشگاه سربزن.

sajad
25-09-2009, 16:43
بر طبق مصوبات امسال به هيچ عنوان ازاد و سراسري در مقطع كارشناسي تكميل ظرفيت ندادن . اما براي ارشد دارن

Mahsajoon
26-09-2009, 16:29
امسال کاردانی به کارشناسی سراسری تکمیل ظرفیت داره؟
اگه داره کسی میدونه کی اعلام میشه؟:11:

sajad
27-09-2009, 02:20
تا الان نداره

sasha_h
29-09-2009, 21:56
با سلام

از دوستانی که اطلاعاتی درباره ی نحوه و زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد دارند

درخواست میکنم که راهنماییم کنند .

ممنون :11:

sasha_h
30-09-2009, 00:14
دوستان : دونستن این موضوع خیلی حیاتیه اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه

sajad
30-09-2009, 00:31
معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي گفت: آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد امسال نيز تکميل ظرفيت خواهد داشت که به زودي اسامي پذيرفته شدگان اعلام مي شود.
محمد رضا مهرادفر در گفتگو با مهر با اعلام مطلب گفت: بديهي است که تا پايان مهلت ثبت نام و مشخص شدن ظرفيت هاي پر شده نمي توان درباره نوع و شهر رشته هاي تکميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي اظهارنظر کرد.وي افزود: پيش بيني مي شود در آينده اي نزديک اسامي پذيرش شده در تکميل ظرفيت آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شود.
لازم به ذکر است که تکمیل ظرفیت ارشد آزاد سال 87 در 17 مهرماه و در سال 86 در 24 مهرماه اعلام گردید.

jjkey
30-09-2009, 11:33
حالا کنکور سراسری تکمیل ظرفیت داره یا نه?
اگه من بخوام ازیه دانشگاه سطح بالا به یه سطح پایین بیام.بهتره برم دنبال کارای انتقالی یا تکمیل ظرفیت?

sajad
30-09-2009, 16:41
3 جا موضوع رو مطرح كرديد . جواب شما داده شد .

ecogol
30-09-2009, 16:50
با سلام
دوستان می تونید منو راهنمایی کنید .کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه آزاد خوراسگان برم یا پیام نور اصفهان؟ممنون می شم جواب بدین.

Ship Storm
02-10-2009, 12:40
دوستان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مقطع کاردانی کی میاد؟

9vin
05-10-2009, 20:37
سلام دوستان من مهندسی برق قدرت درومدم دانشگاه آزاد شبستر .
میخواستم بینم دانشگاش چطوره؟؟و دقیقا کجاست ؟ مرسی :11:

new life
08-10-2009, 12:30
سلام من شنیدم از یکی که ازاد برای کارشناسی تکمیل ظرفیت گذاشته حقیقت داره؟؟؟

شکوفـه
08-10-2009, 13:25
کجا؟؟؟
من که نشنیدم شاید تو روزنامه ش چیزی نوشته باشه

arash66_2m
08-10-2009, 13:58
سلام دوستان من مهندسی برق قدرت درومدم دانشگاه آزاد شبستر .
میخواستم بینم دانشگاش چطوره؟؟و دقیقا کجاست ؟ مرسی :11:

:31:
دانشگاهش که دقیقا تو شبستره ... :ی
دانشگاهش بعد از تبریز بهترینه به جز تبریز تو استان شبستر از همه سروگردن تره ...
من خودم هم اونجا میخونم سال آخر مهندسی عمران هستم ...
از ترمینال تبریز تا اونجا یه ساعت راهه :ی که اون یه ساعت رو هم تو ماشین می خوابی :ی:27:

clickestan
09-10-2009, 10:52
تکمیل ظرفیت برای آزاد و دولتی سراسری (کارشناسی) کی میاد؟
کسی که قبول شده میتونه تو تکمیل ظرفیتم دوباره شرکت کنه؟

شکوفـه
09-10-2009, 14:09
دولتی تکمیل ظرفیت نداره

ازاد هم فک نمی کنم داشته باشه یعنی دیگه گذشته

eblisandenzo
10-10-2009, 12:58
دولتی تکمیل ظرفیت نداره

ازاد هم فک نمی کنم داشته باشه یعنی دیگه گذشته

مگه آزاد کی اومد که شما میگی گذشته ؟:18:
و فقط برای تکمیل ظرفیت کارشناسی کارنامه تکمیل ظرفیت آزمون كارشناسی ناپیوسته سال 1387 اومده !

raha_amiri
10-10-2009, 14:28
با سلام
كسي از رتبه ي آخرين فرد قبولي در تكميل ظرفيت رشته ي پژوهشي مهندسي نفت -پالايش علوم وتحقيقات تهران اطلاعي داره؟
لطفا كمك كنين
با تشكر

new life
10-10-2009, 16:51
کارشناسی ناپیوسته دیگه چه صیغه ایه ؟؟؟؟:31:
سال 1387............. منظورتون چیه :18:!! سال بعد هم احتمالا 1388 میاد!!!:5:

eblisandenzo
10-10-2009, 17:03
کارشناسی ناپیوسته دیگه چه صیغه ایه ؟؟؟؟:31:
سال 1387............. منظورتون چیه :18:!! سال بعد هم احتمالا 1388 میاد!!!:5:

جدی میگم تو خود سایتش نوشته . azmoon.com

aref10
11-10-2009, 16:25
تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پس کی میاد؟

tandos
11-10-2009, 21:23
فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی كد رشته‌هاي امتحاني تكميل ظرفيت و ظرفيتهاي جديد کارشناسی ارشد سه شنبه مورخ 21/7/88 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

baran_bahar
13-10-2012, 22:44
می شه به تکمیل ضرفیت کارشناسی ارشد سراسری امیدی داشت ؟؟
اگر یه شهر قبول بشیم ، می شه تو تکمیل ضرفیت شهر دیگرو انتخاب کرد ؟
طبق اخبار منتشر شده قبول شده ها هم مجازن . حالا الویت چه جوریه ؟ با قبول شده هاست یا جدیدا ؟