PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور کلید Fn در لپ تاپ

mohamadrezafr
08-10-2007, 03:04
من سیستم عامل ویندوز ویستای لپ تاپم رو با یک سی دی تغییر دادم و ویندوز ایکس پی نصب کردم. درایورهای لپ تاپ رو هم با دردسر از توی سایت شرکت سونی (مارک لپ تاپم) دانلود کردم و نصبشون کردم. اما راه انداز کلید Fn کیبورد رو نتونستم پیدا کنم و با این حساب مثلا ولوم صدای کامپیوتر رو دیگه نمی تونم تغییر بدم.
در ضمن mouspad کی برد هم سایر عملکرد های جانبی رو انجام نمیده. و فقط کارهای استاندارد رو باهاش می شه انجام داد.
آیا کسی می دونه من چطوری می تونم دوباره این دو تا بخش رو فعال کنم؟
در ضمن کامپیوتر من sony مدل VGN-C2S هست.
با تشکر

mohamadrezafr
13-10-2007, 09:09
یعنی کسی جواب من رو نمی دونه؟:13:

hashem_wolf
13-10-2007, 17:20
ویستا روش برچسب خورده؟؟؟

----------------------
درایور هاش رو کامل دانلود کردی؟؟ همه رو؟؟ همه رو نصب کردی؟ مال Xp 32 Bit
بود یا نه؟؟؟؟

H A M E D
13-10-2007, 17:37
من نمي دونم چرا شما ويستاي اورجينال رو حذف مي كنيد و ايكس پي نصب مي كنيد به جاش؟

Farahmand Farshidy
13-10-2007, 18:49
من سیستم عامل ویندوز ویستای لپ تاپم رو با یک سی دی تغییر دادم و ویندوز ایکس پی نصب کردم. درایورهای لپ تاپ رو هم با دردسر از توی سایت شرکت سونی (مارک لپ تاپم) دانلود کردم و نصبشون کردم. اما راه انداز کلید Fn کیبورد رو نتونستم پیدا کنم و با این حساب مثلا ولوم صدای کامپیوتر رو دیگه نمی تونم تغییر بدم.
در ضمن mouspad کی برد هم سایر عملکرد های جانبی رو انجام نمیده. و فقط کارهای استاندارد رو باهاش می شه انجام داد.
آیا کسی می دونه من چطوری می تونم دوباره این دو تا بخش رو فعال کنم؟
در ضمن کامپیوتر من sony مدل VGN-C2S هست.
با تشکر

سلام mohamadrezafr جان!!:11:

ببین دوست عزیز، من اینو ندونستم که راه انداز کلید Fn کیبورد چیه؟

اینو چجوری ازت میخواد؟ توی ویندوز، توی مرحله نصب کجا؟ اگر توضح بیشتر بدی شاید کمکت کنم.

مؤفق باشید!!:10:
فرهمنـــــــــد

Hitman67
31-08-2008, 15:06
سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید ببخشید تیپیک قدیمی رو از آرشیو کشیدم بیرون چون نمیخواستم تیپیک دیگه ای بزنم من یک لپ تاپ مدل Sony Vaio PCG-K33 که برچسب XP هم داره حدود 2 سال پیش گرفتم خوب چون از اون زمون ویندوز نصب نشده بود و همچنین ویندوزش ویروسی بود و نتونستیم ویرویشو پاک کنیم ویندوز رو به کلی پاک کردم و عوضش کردم و XP SP2 زدم خوب چون اون زمون درایور و سی دی ها رو نمیزاشتن پیشش منم سی دی نداشتم بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که نه درایور صدا و نه مودم و نه کارت گرافیک نصبه به همین خاطر چون من زیاد از لپ تاپ اطلاعاتی ندارم دادم به یکی از دوستام که توی نمایندگی LG کار میکنه اونم تونست درایورهای مربوط به مودم و کارت صدا و گرافیک رو دانلود و نصب کنه ولی نتونسته بود درایور کلید FN رو پیدا کنه همونطور که گفتم مدل لپ تاپ Sony Vaio PCG-K33 هستش و دکمه ی FN کار نمیکنه من از کجا میتونم بدون دردسر این درایور رو دانلود کنم؟من نتونستم پیدا کتنم اگه کمک کنید ممنون میشم.

Iman417
18-11-2009, 19:40
سلام
من مجبور شدم Win XP نصب کنم
چون از پروگرامر AVR استفاده می کنم و این پروگرامر تو ویستا جواب نمیده
همه درایورها نصب شده، اما کلید Fn کار نمیکنه. یعنی درایورش رو پیدا نکردم که دانلود کنم . حتی تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم نیست.
اصلا اسم درایور این کلید چیه؟
ضمناً مدل لپ تاپم vgn-cs36gj هست
لطفاً یکی کمک کنه

Green.Son
19-11-2009, 12:41
برنامه VAIO LAUNCHER را بايد بگيري و نصب كني
با توجه به نسخه ويندوز بايد بري تو سايت سوني دانلود كني

H@mid-Vista
20-11-2009, 13:10
سوني يك پك داره به نام Sony® Notebook Utilities كه شامل VAIO Launcher هم ميشه
بايد بر اساس نوع نوت بوك و سيستم عامل بگيرين و نصب كنين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید