PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست خريد ى يك قفل خوب

dlerdler
07-10-2007, 22:40
سلام من یک قفل میخام خریدارکنام با ان شکل _ان نرم اف.ار ها نتونن کبی کنان ویا استخراج _iso boster + clon cd all vertion + nero+ blind + all khol 120 + nc+ dos+ xcopy+ >>>>
البته میخاهم نرم افزارها و راهنمایش بما بدهیت هم تضم میند ابدیت و ابگریت چاشته باشت> اگرکسی دارد بیغام خصوصی بدهات و یا ان ادرس hackers_computer@yahoo.com:13:

dlerdler
07-10-2007, 22:41
سلام كسى نبود

hakhamanesh
07-10-2007, 22:48
ساعت 10:40 دقيقه درخواست كردي ساعت 10:41 دقيقه ميگي كسي نبود؟
تا فردا صبر كن 10 تا پيغام خصوصي برات مياد كه ميموني كدوم رو انتخاب كني.
اگر خواستي قفلهايي رو كه بهت پيشنهاد شده بود رو برام تو پيغام خصوصي بزار تا راهنماييت كنم كدوم بهتره.

SILWESTER
07-10-2007, 23:49
و انشاالله بعد از اينكه هخاي عزيز بهترين قفل را تاييد كرد نامشو بيار پيش من تا پايينشو برات پاراف كنم تا بهت تخفيف بدن:31:

hakhamanesh
08-10-2007, 10:14
شما گفته بوديد كه عراقي هستيد يعني تو عراق زندگي ميكنيد يا ايران؟

SadeghPM
08-10-2007, 12:54
و انشاالله بعد از اينكه هخاي عزيز بهترين قفل را تاييد كرد نامشو بيار پيش من تا پايينشو برات پاراف كنم تا بهت تخفيف بدن:31:

بعد از قفل گذاری هم بیارش پیش من تا برات قفلشو بشکونم.....:46:

Reza goli
10-10-2007, 16:42
بسم رب شهدا!

تو که قفل به این خوبی می خواهی بهتر است به سراغ قفل هایی همچون نگهبان بروی.
اگر کسی قفل به این خوبی داشت (این قدر بچه ها خوب هستند) که بدون پول هم رو می کردند.

hakhamanesh
10-10-2007, 19:22
بسم رب شهدا!
اگر کسی قفل به این خوبی داشت (این قدر بچه ها خوب هستند) که بدون پول هم رو می کردند.

آقا چرا بچه مردم رو منحرف ميكني؟
نگهبان هم آخه شد قفل؟ ميره ميخره 2 روز بعد ميشكنه ميره ميگه بچه هاي پي سي ورد بهم معرفي كردن.

Evil Boy
11-10-2007, 09:30
آقا چرا بچه مردم رو منحرف ميكني؟
نگهبان هم آخه شد قفل؟ ميره ميخره 2 روز بعد ميشكنه ميره ميگه بچه هاي پي سي ورد بهم معرفي كردن.

فعلا که نسخه های جدیدش هنوز نه کرک شده و نه شکسته شده

dlerdler
11-10-2007, 13:03
سلام هخا منیش من ازعراق زندگی میکنام
ممنون ا. همتون ولی من میخام قفلش بخرم هیدنام همه قفلی باز مشه ولی میخام توب باشه کمک کنان

hakhamanesh
11-10-2007, 13:22
سلام هخا منیش من ازعراق زندگی میکنام
ممنون ا. همتون ولی من میخام قفلش بخرم هیدنام همه قفلی باز مشه ولی میخام توب باشه کمک کنان
اكثر شركتهايي كه قفلهاي درست و حسابي ميسازن نرم افزار قفلگذارشون رو نميفروشن بلكه سي دي تون رو ميگيرن و براتون قفل ميذارن.نرم افزارهاي قفلگذاري كه براي فروش به مشتري واگذار ميشه اكثرا درپيت هستند.

dlerdler
11-10-2007, 13:48
ینی من نمیتونم قفلش خریداری کنام لازم نیست خیلی توب باشد با کلون الکحول نیرو ایزوبستر یولیتریزو کبی یا استخراج نشه منم نون ا. کمک شما ازیز

ehsan30
11-10-2007, 21:36
سلام

dlerdler من هم بهت قفل نگهبان را پیشنهاد می کنم :)

بسم رب شهدا!

خواهش می کنم بیشتر از این من را شرمنده نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

SILWESTER
11-10-2007, 22:50
اكثر شركتهايي كه قفلهاي درست و حسابي ميسازن نرم افزار قفلگذارشون رو نميفروشن بلكه سي دي تون رو ميگيرن و براتون قفل ميذارن.نرم افزارهاي قفلگذاري كه براي فروش به مشتري واگذار ميشه اكثرا درپيت هستند.
هخا جان! شما تو كار نيستي! دليل چيزه دبگه اي هست
ملت عقل كل فكر ميكنند نرم افزاري كه درست كردند نيست در جهان است و هيچ كسي تا حالا چنين فيلي هوا نكرده. براي همين هم ميترسن سي دي شونو به صورت عريان بدن شركت هاي قفل گذار.
بنا بر اين سياست قفل گذار ها وشركت هاي حفاظت داده داره ميره به سوي ايجاد برنامه هايي كه مشتري بتونه خودش قفل بزاره! هر چند امنيت چنين قفل هايي خيلي كمتر از قبل ميشود ولي شرط بازار است!

dlerdler
12-10-2007, 00:11
2ستم من میخاهم نرم افزارش خریداری کنام باتشکر

نایین
12-11-2007, 23:02
به نام خالق سبحان
من یه نرم افزار ساختم توپه با چند تا از حرفه ای ها
میفروشمش به 10000 تومان
نکتش اینه که تا حالا هیچ مهندسی نتونسته بازش کنه خیلی عـــجـــیـــــــــبـــه
حتی برای جشنواره هم می خوام بفرستم
ولی یه بدی داره اونم اینکه بعدا خود سی دی اصلی را هم که روش قفل گذاشتی نمی تونی بخونی
چون سوخته!
با معذرت از همگی خواستم نشاط هوا کنم
نایین

mohsen_2006
14-12-2007, 23:01
2ستم من میخاهم نرم افزارش خریداری کنام باتشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این هم سایت قفل نگهبان یه نگاهی بنداز ضرر نمی کنی:20: