PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : UltraISO vs. IsoBuster vs. Alcohol 120%

Hoom@n
07-10-2007, 21:25
سلام. ممنون می شم ویژگی های این سه برنامه رو نسبت به هم به من بگید و بگید کدوم یکی از اونا برای کارهای زیر بهتره؟

ایمیج گرفتن از سی دی (معمولی - خش دار - قفل دار (سخت افزاری - نرم افزاری))
اصلاح و ویرایش فایل های ایمیج
ساختن درایو مجازیالبته ممنون می شم تمام موارد برنامه رو در نظر بگیرید (مثل سرعت و رابط کاربری و کارایی برای انجام موارد بالا و ... - البته تمام موارد به جز کرک و قیمت!) من تا الان با اولتراایزو کار کردم اما خواستم ببینم اون دو تای دیگه چطور هستن. ممنون.

hakhamanesh
07-10-2007, 22:33
ايميج گرفتن از سي دي(كلون به خاطر رابط كاربري ساده)
ايميج گرفتن از سي دي قفلدار(كلون ورژن قديمي)
اصلاح و ویرایش فایل های ایمیج (ultraiso و Magiciso)
بيرون كشيدن اطلاعات مخفي سي دي(isobuster)
ساختن درایو مجازی (Deamon Tools و الكل)

Alastoor
07-10-2007, 23:39
ايميج گرفتن از سي دي(كلون به خاطر رابط كاربري ساده)
ايميج گرفتن از سي دي قفلدار(كلون ورژن قديمي)
اصلاح و ویرایش فایل های ایمیج (ultraiso و Magiciso)
بيرون كشيدن اطلاعات مخفي سي دي(isobuster)
ساختن درایو مجازی (Deamon Tools و الكل)

+

ايميج گرفت از سي دي هاي خش دار : Alcohol

Hoom@n
08-10-2007, 00:11
و برای استفاده مبتدی(!) کدوم یکی از اونا بهتر هست؟ چون برای کارهای عادی خواستم فقط از یکی استفاده کنم. البته برای کارایی مثل قفل های خفن یا ساختن چند تا درایو مجازی برنامه های جدا رو نصب کنم. ممنون می شم بگید. (ضمنا می خوام dvd رو هم بشناسه)
+++
لطفا این رو کاملا جدا از سوال بالا و موضوع تاپیک بگیرید و برای این یک قسمت (که ایتالیک کردم) جواب قسمت قبل رو تغییر ندید. من یه سی دی دارم که باید از اون ایمیج بگیرم و این سی قفل سخت افزاری داره. از انواع خفن! چطور می شه ایمیج از اون بگیرم؟

Alastoor
08-10-2007, 00:26
برای استفاده مبتدی(!) کدوم یکی از اونا بهتر هست؟ چون برای کارهای عادی خواستم فقط از یکی استفاده کنم.

براي استفاده ي مبتدي : كلون (كار باهاش راحته)

برای کارایی مثل قفل های خفن یا ساختن چند تا درایو مجازی برنامه های جدا رو نصب کنم. ممنون می شم بگید. (ضمنا می خوام dvd رو هم بشناسه)

همونطور كه هخامنش عزيز گفتن: كلون قديمي (براي dvd : الكل)

لطفا این رو کاملا جدا از سوال بالا و موضوع تاپیک بگیرید و برای این یک قسمت (که ایتالیک کردم) جواب قسمت قبل رو تغییر ندید. من یه سی دی دارم که باید از اون ایمیج بگیرم و این سی قفل سخت افزاری داره. از انواع خفن! چطور می شه ایمیج از اون بگیرم؟

بستگي داره چه نوع قفل سخت افزاري باشه...

در هر صورت فكر كنم بحث پيرامون اين مطلب خطرناك باشه حسن... (اولش مشكلي نداره، ولي كمي كه پيش بريم... )

hakhamanesh
08-10-2007, 10:01
منظورتون از قفل سخت افزاري رو بهتر بيان كنيد.منظورتون قفلهاي دانگل هست يا قفلهاي نقطه اي؟

Hoom@n
08-10-2007, 14:18
یه قسمت هایی ازش رایت نشده (دایره ای) حالا دانگل رو نمی دونم.

Mohsen6558
08-10-2007, 14:41
این طور قفلها رو با کلون راحتتر می تونین بردارین
بعد از اون الکل رو تست کنین البته تنظیمات صحیح هر برنامه هم می تونه موثر باشه
چون نوع قفل رو دقیقا عنوان نکردنین چیز زیادی نمی شه گفت

Hoom@n
08-10-2007, 15:16
بسیار ممنون. البته اون سی دی ویندوز و درایور های یه لپ تاپ هست. مشکل این هست که دی وی دی رایتر لپ تاپ خراب هست و نمی شه سی دی رو خوند بنابراین باید یه ایمیج بگیرم و با فلشی چیزی اون رو تو کامپیوتر اجرا کنم. اگر هم قفلی داشته باشه تا فقط با این کامپیوتر کار کنه مشکلی نیست چون من نمی خوام تو کامپیوتر دیگه ای استفاده کنم.
+++
ویرایش: یه مشکل بزرگ! سی دی نیست. دی وی دی هست! (قبلا هم استفاده کرده بودم اما توجه نکرده بودم که سی دی هست یا دی وی دی چون رو لوحش ننوشته بود سی دی هست یا دی وی دی. اما الان متوجه این شدم!)
+++
ضمنا مطمئن شدم فقط با لپ تاپ خودم باید کار کنه چون الان که تو اون کامپیوتر امتحان کردم کار نکرد. البته نیازی هم نیست که کار کنه فقط برای اطلاع بود.