PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Hsnti
04-10-2008, 20:43
سلام
من یه سوال داشتم
میخواستم بدونم این فایلهایی رو که ویندوز آپدیت میکنه کجا ذخیره میشن؟ تا بتونم ازشون یه کپی بگیرم تا در مواقعی که ویندوز پرید مجبور به آپ تمام اون فایلها نشم

مرسی!

AABB
04-10-2008, 20:50
دوست عزیزم، داس، فولدر ها و ساب فولدر ها رو کپی نمیکنه.
شما کافیه که برنامه NC 5 رو بذارید داخل یکی از درایوهاتون (به غیر از C)
بعد از اون بوت بگیرید به داس. و NC رو اجرا کنید. (به همون مسیری که کپی کردید باید برید)
بعد از اون به راحتی میتونید با NC فولدر ها و حتی Sub Folder ها رو کپی کنید.
اگه نیاز به توضیح بیشتری باشه، بفرمایید.
راستی! چند وقت پیش، اسم اون ویروستون رو در لیست ویروس هایی که کسپراسکای میگیره دیدم. باید آپدیت بشه)
موفق باشید :40:
سلام. تشکر
باز هم به این نتیجه می رسیم که repair به درد نمی خوره...!!!
خوب من چند نمونه رو آپ کردم شما یه تست بزن چی میشه؟در ضمن من 24 ساعته آن لاینم و هم اتوماتیک و هم دستی کسپر اسکی رو آپ دیت می کنم. ورژنش هم هست:KAV 7.0.1.325

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hsnti
04-10-2008, 20:56
سلام
من یه سوال داشتم
میخواستم بدونم این فایلهایی رو که ویندوز آپدیت میکنه کجا ذخیره میشن؟ تا بتونم ازشون یه کپی بگیرم تا در مواقعی که ویندوز پرید مجبور به آپ تمام اون فایلها نشم

مرسی!

hosein66
04-10-2008, 21:06
میخواستم بدونم میشه تو xp مانند ویستا از فلاش به عنوان رم استفاده کرد

درسته این کار تو ویستا موجب افزایش سرعت می شه ولی فکر نکنم تو xp بشه این کار رو کرد

hosein66
04-10-2008, 21:07
سلام به همه خسته نباشید
میخواستم ببینم که چه جوری میشه تمام آیکن هایی که توی درایو هام هست رو به صورت Align to Grid در بیارم که از بی نظمی در بیاد.
خیلی ممنون میشم از راهنماییتون.
یه سوال دیگه هم دارم که اگه بهتون مربوط میشه جوابم رو بدید
دوستان من میخواستم ببینم میشه مدیاپلیر رو به صورت مخفی استفاده کرد؟
منظورم از مخفی این نیست که در گوشه صفحه وجود داشته باشه منظورم این هست که کلا مدیا پلیر رو ضربدرش رو بزنی ولی باز هم برات بخونه!
این اتفاق برای من چند بار پیش اومده که خیلی حال میده ولی فقط نمیدونم باید چه جوری این کار رو کرد!
اگه میشه کمکم کنید
ورژن مدیاپلیر من هم 10 هست همونی که به صورت اورجینال روی ویندوز مدیاسنتر نصب هست

ممنون میشم از کمکهاتون.

راست کلیک کن و arrange aicon by رو بزن و algin رو بزن ضمنا برو folder option تو تب دوم apply to all folders رو بزن البته بعد از مرتب سازی همه

برای قسمت دوم راهی نیافتم

hosein66
04-10-2008, 21:08
دوستان خسته نباشيد
برنامه هاي نصب شده در ويندوز فايل يا اطلاعات نصب شون رو كجا ذخيره ميكنن كه وقتي اونها رو Uninstall ميكني بعد از نصب مجدد باز با همان تنظيمات بار اول شروع به كار مي كنند . من براي Uninstall كردن از از برنامه Your Uninstaller! 2008 استفاده مي كنم حتي بصورت دستي پسموندهاي برنامه ها رو از رجيستري پاك مي كنم ولي وقتي بعد از همه اين كارها دوباره برنامه نصب مي كنم مي بينم كه برنامه نصب شده همون تنظيمات دفعه قبل رو گرفته !!! چه جوري و از كجا تا حالا نتونستم بفهم ؟؟؟ لطفاً يكي راهنمايي كنه ... باتشكر :41:

برنامه هایی که نصب می شن تو پوشه program files قرار می گیرن قسمتی از این برنامه ها هم تو قسمت windows قرار می گیرن

برخی برنامه ها اکثرا تو هنگام پاک کردن ازتون می پرسن که تنظیمات ذخیره شوند یا نه اگه بله رو بزنید دفعه بعد با همین تنظیمات

نصب می شن

hosein66
04-10-2008, 21:19
سلام
من یه سوال داشتم

مرسی!

فایلهای آپدیت اینجا ذخیره می شن

windows/softwaredistribution /download

hosein66
04-10-2008, 21:25
سلام. تشکر
خوب من چند نمونه رو آپ کردم شما یه تست بزن چی میشه؟در ضمن من 24 ساعته آن لاینم و هم اتوماتیک و هم دستی کسپر اسکی رو آپ دیت می کنم. ورژنش هم هست:KAV 7.0.1.325

repair رو شما اصلا برای چه می خواهید مگه قراره repair تو همه جا جواب بده من گفتم با فرمت کردن درایو و نصب مجدد ویندوز

باز هم برخی از ویروس ها تو درایو باقی مونده اند

tohidkh
04-10-2008, 21:51
سلام. تشکر

بفرمایید: چند تا از این پیغام ها داد. که هر کدوم مربوط به یه چیزی بود . . .
حوصله نکردم همش رو آپ کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بلا فاصله هم پاکش کرد. :27:
7.0.0.125

mahdi_ctr
05-10-2008, 11:33
راست کلیک کن و arrange aicon by رو بزن و algin رو بزن ضمنا برو folder option تو تب دوم apply to all folders رو بزن البته بعد از مرتب سازی همه

برای قسمت دوم راهی نیافتم

من این کار رو خیلی انجام دادم اما جواب نداده اگه راه دیگه ای میدونید بگید.
با تشکر:11:

ali_manutd_2007
05-10-2008, 11:53
با سلام . من یه مشکل دارم . ویندوز قبلیم MRT بود و هر بار موقع شروع به کار ویندوز صفحه سیاه میشدو این پیغام ظاهر میشد :

الانم که سرویس پک سه رو نصب کردم وضعیت عوض نشده . حتی یه بار داخل کیس رو باد گرفتم تا گرد و خاک بره ولی مشکل حل نشد . اگه کسی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم

هوشنگ پیشدادی
05-10-2008, 14:39
توی نرم افزار Jetaudio وقتی که تو تا موزیک پشت سر هم پخش می شه چند ثانیه آخر اونی که داره تموم می شه می افته روی چند ثانیه اول اونی که داره شروع می شه . یعنی اخر و اول دو موسیقی روی هم میافته. چه کنم که این حالت از بین بره؟

اگه می شه لطف کنید جواب بدبد..

miladma
05-10-2008, 16:42
سلام دوست عزیز من درایور مودم از نوع smart spirt 56k می خواهم لطفا راهنمایی کنید
همراه لینک ویا نحوه جستجو

tohidkh
05-10-2008, 16:59
سلام دوست عزیز من درایور مودم از نوع smart spirt 56k می خواهم لطفا راهنمایی کنید
همراه لینک ویا نحوه جستجو

در این فایل كلیه درایورهای مودم Zoltrix مدل Smart Spirit كه در بین كاربران ایرانی عمومیت بیشتری دارد قرار داده شده است. حجم واقعی درایورها 14 مگابایت بوده است كه تا این حد فشرده شده است. در این بسته درایورهای ویندوز 98 و Me و 2000 و XP و ویستا در دو نوع V.90 و V.92 برای این مودم قرار دارد. درایوری هم برای ویندوز XP از نوع 64 بیتی قرار داده شده است. همچنین درایور لینوكس این مودم نیز در این بسته گنجانده شده است. با نصب این درایور می توانید از امكانات مودم خود حداكثر استفاده را بكنید و ویژگیهایی مثل Speakerphone یا Voice‌ را برای مودم خود فعال كنید. با نصب این درایور نرم افزارهایی مانند برنامه های منشی تلفنی یا مكالمه تلفنی بهتر می توانند با مودم شما كار كنند.
(حجم 2.11 مگ)

نحوه استفاده از درايور:
براي به روز رساني درايور يک سخت افزار به کنترل پنل برويد. به قسمت System وارد شويد. به تب Hardware برويد. بر روي Device Manager کليک کنيد. شاخه سخت افزار مورد نظر خود که در اينجا Modems است را باز کنيد. بر روي مودم خود راست کليک کرده و Update Driver را انتخاب کنيد. اگر مودم يا سخت افزار نصب نشده بر روي وسيله اي که علامت سوال زرد رنگ دارد راست کليک کرده و Update Driver را انتخاب کنيد. گزينه Install from a list or specific location (Advanced) را انتخاب و Next را بزنيد. گزينه Don't search. I will choose the driver to install. را انتخاب و بر روي Next کليک کنيد. بر روي Have Disk کليک کنيد. بر روي Browse کليک کنيد. به داخل فولدري که درايور در آن وجود دارد برويد و بر روي Open کليک کنيد. بعد از شناسايي Driver بر روي Next و سپس Finish کليک کنيد.

undertaker_ss
05-10-2008, 18:04
سلام اساتید
یه سوال داشتم اما نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
من خیلی راحت سیستم ام هک می شه چی کار باید بکنم؟:41:
اگه جایی سراغ دارید که باید سوالم رو اونجا مطرح کنم بیزحمت بگید

tohidkh
05-10-2008, 18:11
سلام اساتید

دوست عزیز، از روی چه نشانه هایی میگید که هک میشه؟

hejrati
05-10-2008, 19:06
برنامه هایی که نصب می شن تو پوشه program files قرار می گیرن قسمتی از این برنامه ها هم تو قسمت windows قرار می گیرن

برخی برنامه ها اکثرا تو هنگام پاک کردن ازتون می پرسن که تنظیمات ذخیره شوند یا نه اگه بله رو بزنید دفعه بعد با همین تنظیمات

نصب می شن

اين رو مي دونم ولي خيلي از برنامه ها اين سوال رو نمي پرسن در ضمن من قبلاً فولدر اين برنامه ها رو از توي program files پاك كردم ولي بازم همون مشكل قبلي تكرار ميشه !!! اين تنظيمات جاي ديگه اي ذخيره ميشن كه معلوم نيست كجا ؟؟:41:

denzelmovie
05-10-2008, 19:29
با سلام به دوستان عزیز
من امروز وقتی وصل شدم به اینترنت یک تبلیغ هایی بالای مرورگر اومد
و وقتی از اینترنت قطع شدم باز هم این تبلیغ ها بالای پنجره های کامپیوتر مونده
و هر پنج دقیقه یکبار این تبلیغ ها
تکرار میشوند و حتی وقتی به اینترنت وصل نیستم و مرورگر هم بسته است باز این تبلیغات می آیند
حالا نمیدونم چه کاری کنم که این تبلیغ ها از بین برود
لطفا کمک کنید

hosein66
05-10-2008, 21:04
اگه می شه لطف کنید جواب بدبد..

دو تا آهنگ پشت سر هم چه جور میشه بیشتر توضیح بدین

hosein66
05-10-2008, 21:05
اين رو مي دونم ولي خيلي از برنامه ها اين سوال رو نمي پرسن در ضمن من قبلاً فولدر اين برنامه ها رو از توي program files پاك كردم ولي بازم همون مشكل قبلي تكرار ميشه !!! اين تنظيمات جاي ديگه اي ذخيره ميشن كه معلوم نيست كجا ؟؟:41:

قبول دارم حرف شما رو می شه برنامه مورد نظرتان را هم بگید اکثر برنامه های مایکروسافت این طوریه در کل این یکی از مشکلات

sp ویندوز هستش

hosein66
05-10-2008, 21:06
با سلام به دوستان عزیز
تکرار میشوند و حتی وقتی به اینترنت وصل نیستم و مرورگر هم بسته است باز این تبلیغات می آیند
لطفا کمک کنید

اگه با نوارد زرد هم باشه ویروسه

hosein66
05-10-2008, 21:09
با سلام . من یه مشکل دارم . ویندوز قبلیم MRT بود و هر بار موقع شروع به کار ویندوز صفحه سیاه میشدو این پیغام ظاهر میشد :

الانم که سرویس پک سه رو نصب کردم وضعیت عوض نشده . حتی یه بار داخل کیس رو باد گرفتم تا گرد و خاک بره ولی مشکل حل نشد . اگه کسی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم

مشخصات سیستم رو بنویسید

hosein66
05-10-2008, 21:18
من این کار رو خیلی انجام دادم اما جواب نداده اگه راه دیگه ای میدونید بگید.
با تشکر:11:

منظور از algin to gird اینه که پوشه ها نسبت به هم مرتب بشن تنها راهش همین بود که گفتم

hosein66
05-10-2008, 21:18
سلام اساتید

نگفتید فایروال نصب می کنید یا آنتی ویروسی هم دارید یا تنظیمات internet option چه جوره

DrXoX
05-10-2008, 21:23
با سلام به دوستان عزیز
لطفا کمک کنید

سلام

سیستم شما تروجان یا اسپایور گرفته ، که از طریق بعضی از سایت های اینترنتی وارد سیستم میشن

برای حل مشکل==>با یکی از نرم افزارهای AntiSpyware سیستم رو اسکن و موارد پیدا شده رو حذف کنید

برای مثال می تونید از ==>Spyware Doctor و برنامه های دیگری که در این زمینه هستند استفاده کنید

لینک دانلود این برنامه ها در همین فروم هستش:11:

موفق باشید

ali_manutd_2007
05-10-2008, 21:36
مشخصات سیستم رو بنویسید

CPU : 1.8 INTEL
RAM : 512
Graphic : ATI Radeon 7500
Hard : 60G Maxtor
Sound : Creative LIVE

hosein66
05-10-2008, 23:51
CPU : 1.8 INTEL
RAM : 512
Graphic : ATI Radeon 7500
Hard : 60G Maxtor
Sound : Creative LIVE

نوسانات برق حوالی تان را با محافظ کنترل کنید اگه با محافظ هم درست نشد حتما power مشکلی داره

هوشنگ پیشدادی
06-10-2008, 00:31
دو تا آهنگ پشت سر هم چه جور میشه بیشتر توضیح بدین

ممنون ...
دو تا آهنگ توی هم ترکیب می شه . مثلا یکی دو ثانیه ی آخر آهنگ قبلی(آهنگی که تموم شده ) با یکی دو ثانیه اول آهنگ جدید (آهنگی که تازه می خواد شروع بشه در هم ترکیب می شه ...

هوشنگ پیشدادی
06-10-2008, 00:35
سلام . من یه سوال دارم . در یک کامپیوتر به غیر از یوزر administrator یه یوزر دیگه هم تعریف کرده بودم . برای این یوزر یه سری برنامه ی خاص خودش رو نصب ککرده بودم و علاوه بر اون برنامه ها یه سری فایل ها تو my document اون یوزر و همچنین روی desk top کپی کرده بودم .
حالا مشکل اینجاست مه من اون یوزر اکانت رو پاک کردم و دیگه به my document و همچنین فایلهای روی دسک تاپ دسترسی ندارم . ایا چون یوزر رو پاک کردم اون فایلها هم پاک شده اند ؟ چی کار کنم ؟

tohidkh
06-10-2008, 08:46
سلام . من یه سوال دارم . در یک کامپیوتر به غیر از یوزر administrator یه یوزر دیگه هم تعریف کرده بودم . برای این یوزر یه سری برنامه ی خاص خودش رو نصب ککرده بودم و علاوه بر اون برنامه ها یه سری فایل ها تو my document اون یوزر و همچنین روی desk top کپی کرده بودم .
حالا مشکل اینجاست مه من اون یوزر اکانت رو پاک کردم و دیگه به my document و همچنین فایلهای روی دسک تاپ دسترسی ندارم . ایا چون یوزر رو پاک کردم اون فایلها هم پاک شده اند ؟ چی کار کنم ؟

سلام.
بستگی به این داره که هنگام پاک کردن اون یوزر، گزینه Delete Files رو انتخاب کرده باشید یا نه.

اگه بله، تمام فایلها پاک میشند. و اگه Keep files رو انتخاب کردین، فایلهاتون در مسیر C:\Documents and Settings\X\My Documents و (X نام یوزری که پاکش کردین) موجود هستند.

hejrati
06-10-2008, 10:54
قبول دارم حرف شما رو می شه برنامه مورد نظرتان را هم بگید اکثر برنامه های مایکروسافت این طوریه در کل این یکی از مشکلات

sp ویندوز هستش

MS-Office
Zone Alarm pro
Kaspersky Anti-Virus
Avira
TuneUp Utilities
Registry Mechanic
و تعدادي برنامه ديگه و همچنين تعداد از بازيها هم همين وضعيت رو دارند .

undertaker_ss
06-10-2008, 13:22
دوست عزیز، از روی چه نشانه هایی میگید که هک میشه؟
مثلا موقع چت هرکاری می کنم طرف می فهمه
راحت می یاد توی کامپیوتم عکس ها رو می بینه
هر چی می خواد رو دسکتاپ کپی می کنه و ....

undertaker_ss
06-10-2008, 13:25
نگفتید فایروال نصب می کنید یا آنتی ویروسی هم دارید یا تنظیمات internet option چه جوره
فایروال خود ویندوز روشنه
آنتی ویروس ام CA هست که مرتب update می شه
منظورتون از تنظیمات Internet option چیه؟

tohidkh
06-10-2008, 14:58

دوست عزیز، ایمیل شما هک شده.
بهتره با یه ایمیل دیگه ای امتحان کنید. (البته اون کسی که به ایمیلتون تروجان فرستاده، صد تا هم ایمیل باز کنید، باز هم همین کار رو میکنه.) :27:
من پیشنهاد میکنم از Kaspersky Internet Security استفاده کنید. (البته اگه کارساز باشه :46:)

hosein66
07-10-2008, 06:57

تو تنظیمات internet option ببینید که اهرم بر روی medium هست یا low یاهو مسنجر هم برا خودش فایروال دارد ولی به طور پیش

فرض فعال نیس

hosein66
07-10-2008, 07:06
MS-Office
Zone Alarm pro
Kaspersky Anti-Virus
Avira
TuneUp Utilities
Registry Mechanic
و تعدادي برنامه ديگه و همچنين تعداد از بازيها هم همين وضعيت رو دارند .

همون طور که گفتم یکی از مشکلات sp ویندوز هستش

undertaker_ss
07-10-2008, 10:57
تو تنظیمات internet option ببینید که اهرم بر روی medium هست یا low یاهو مسنجر هم برا خودش فایروال دارد ولی به طور پیش

فرض فعال نیس
internet option کجاست دقیقا؟:41:
چه جوری فایروال yahoo messenger رو روشن کنم؟

tohidkh
07-10-2008, 11:44
internet option کجاست دقیقا؟:41:

در سیستم من، دقیقا اینجاست:31:
(داخل Control Panel) ببینید:

چه جوری فایروال yahoo messenger رو روشن کنم؟
میتوانید از منوی Login گزینه Privacy Setting را انتخاب كنید و در داخل تنظیمات Connection فایروال را انتخاب كنید
(البته در ورژن های مختلف، محل این گزینه متفاوت هست. باید خودتون پیداش کنید)

hejrati
07-10-2008, 11:47
همون طور که گفتم یکی از مشکلات sp ویندوز هستش

درسته ! ولي چاره چيه واقعاً راهي نداره ؟ نرم افزاري براي ردگيري فايلهاي نصب شده وجود نداره كه بشه اين تنظيمات رو پاك كرد ؟ يا اينكه بايد براي هردفعه يك بار ويندوز رو دوباره نصب كرد!!! خيلي مسخره ست ؟؟

[ali]
07-10-2008, 12:12
دوستان خسته نباشيد
برنامه هاي نصب شده در ويندوز فايل يا اطلاعات نصب شون رو كجا ذخيره ميكنن كه وقتي اونها رو Uninstall ميكني بعد از نصب مجدد باز با همان تنظيمات بار اول شروع به كار مي كنند . من براي Uninstall كردن از از برنامه Your Uninstaller! 2008 استفاده مي كنم حتي بصورت دستي پسموندهاي برنامه ها رو از رجيستري پاك مي كنم ولي وقتي بعد از همه اين كارها دوباره برنامه نصب مي كنم مي بينم كه برنامه نصب شده همون تنظيمات دفعه قبل رو گرفته !!! چه جوري و از كجا تا حالا نتونستم بفهم ؟؟؟ لطفاً يكي راهنمايي كنه ... باتشكر :41:
سلام دوست عزيز

تنظيماتي كه شما مي فرماييد معمولا در يكي از 3 مسير ذيل است

\C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
C:\Documents and Settings\نام كاربري شماApplication Data

بعد در اين قسمت پوشه اي هم نام برنامه هست شما اونو حذف كن

يا تنظيمات رو در رجيستري نگه مي دارند كه باز علاوه بر اون برنامه ي مدريريت حذف كننده بهتره پاك كننده رجيستري هم داشته باشي

تعدادي برنامه ها هم _كمتر) توي اين مسير

C:\Documents and Settings\نام شما+همه كاربران(مثل بالا)\Local Settings\Application Data

hosein66
08-10-2008, 07:45
درسته ! ولي چاره چيه واقعاً راهي نداره ؟ نرم افزاري براي ردگيري فايلهاي نصب شده وجود نداره كه بشه اين تنظيمات رو پاك كرد ؟ يا اينكه بايد براي هردفعه يك بار ويندوز رو دوباره نصب كرد!!! خيلي مسخره ست ؟؟

شما با برنامه your unistaller برنامه ها رو پاک کن بعد نتیجه رو بگو

hejrati
08-10-2008, 09:55
شما با برنامه your unistaller برنامه ها رو پاک کن بعد نتیجه رو بگو

با Your Uninstaller 2008 پاك ميكنم - چك كردم ديدم فايلهاي مربوطه رو از Documents & Settings پاك نميكنه .

undertaker_ss
08-10-2008, 11:29
در سیستم من، دقیقا اینجاست:31:
(داخل Control Panel) ببینید:

اقا ممنون خیلی لطف کردی
گفتم اسمش خیلی آشناست. خیلی دیده بودمش اما حافظه یاری نمی کرد :31:
حالا ماله من medium هست این یعنی خوبه یا بده؟:41:

mojtaba_sa
08-10-2008, 20:08
با سلام
اين صداي من يك بار اين باندش نميخوند يكبار اون باندش نميخوند حالا هم كه هر دو تاش نميخونه و صدا نداره ... ويندوز عوض كردم ولي موقع نصب صدا ارور ميده و ميگه اين سخت افزار رو نميتونه ساپورت كنه...!!! در صورتي كه آنبرده...
با يكي دو نفر مشورت كردم گفتند سوخته و بايد كارت صدا بخري . درسته ؟؟؟
به چه دلايلي ميسوزه ؟؟؟
و اگر سوخته باشه چه ماركي كه ارزون و با كيفيت باشه ميشناسيد؟؟؟
چقدر بي صدا سخته...مرديم
ممنون لطفا راهنمايي كنيد.
يا علي

HRN
09-10-2008, 01:44
سلام:
چند روزی است که این ارور قبل از لوگین شدن ویندوز برام میاد و
بعد از لوگین شدن هم هست ولی نمیفهمم چیمیگه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم تصویر بزرکتر:
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code

reb
09-10-2008, 01:50
سلام:
چند روزی است که این ارور قبل از لوگین شدن ویندوز برام میاد و
بعد از لوگین شدن هم هست ولی نمیفهمم چیمیگه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم تصویر بزرکتر:
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code
بنظر میاد ارور مربوط به آنتی ویروست باشه کسپر داری؟

hosseinmusicmaster
09-10-2008, 13:21
خسته نباشید !

اقا این ie سرویسمون کرده

می خوام phs نصب کنم پیغام زیر و میده

تو تسک منیجر هم همیشه این 2 تا گزینه هست :

از windows components wizard هم پاک کردم ولی همچنان هست

missan1358
09-10-2008, 15:55
با سلام. یه سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم. سوالم اینه که کامپیوتر من هیچ برنامه ای رو اجرا نمیکنه. اگه بخام یه برنامه رو مثلا یاهو مسنجر یا برنامه های دیگه رو اجرا کنم این پیغام میاد:

this file does not have a program associated with it for performing this action.create an association in the folder options control panel

چه جوری باید این مشکل رو رفع کنم.

ارمغان جنون
10-10-2008, 11:10
چرا بعد از نصب ویندوز ایکس پی دیگه لینوکس بالا نمیاد؟اون رو توی پارتیشن پریماری نصب کرده بودم چرا اینطوری شده؟

undertaker_ss
10-10-2008, 11:24
خسته نباشید !

اقا این ie سرویسمون کرده

توی تسک منیجر این گزینه ها رو نمی شه end task کرد؟

farhad_s5
10-10-2008, 12:15
سلام بچه ها

ديروز ويندوز من خواست آپديت كه و منم اين اجازه رو بهش دادم،حالا خودش Antivirus 2009 رو آورده توي Security center و هر كاري مي كنم غير فعال بشه نميشه! من رو راهنمايي كنيد لطفا!

مي خوام ازش استفاده كنم هم نميشه،ميگه بايد كد فعالسازي رو بدي!!!

اگه ميشه كمكم كنيد چطوري ازش استفاده كنم(كركي يا رمزي)؟!
اگه هم نميشه فعالش كرد،چجوري غير فعالش كنم؟!

tohidkh
10-10-2008, 12:26
سلام بچه ها

ديروز ويندوز من خواست آپديت كه و منم اين اجازه رو بهش دادم،حالا خودش Antivirus 2009 رو آورده توي Security center و هر كاري مي كنم غير فعال بشه نميشه! من رو راهنمايي كنيد لطفا!

مي خوام ازش استفاده كنم هم نميشه،ميگه بايد كد فعالسازي رو بدي!!!

اگه ميشه كمكم كنيد چطوري ازش استفاده كنم(كركي يا رمزي)؟!
اگه هم نميشه فعالش كرد،چجوري غير فعالش كنم؟!

اینجا توضیح داده شده.

mahdi7610
10-10-2008, 12:30
چرا بعد از نصب ویندوز ایکس پی دیگه لینوکس بالا نمیاد؟اون رو توی پارتیشن پریماری نصب کرده بودم چرا اینطوری شده؟
به خاطر این که باید توزیع لینوکس را بعد از ویندوز اکس پی نصب کنید .

زیرا ویندوز زمان نصب MBR را باز نویسی می کنه و این امر باعث از بین رفتن اطلاعات مورد نیاز برای فراخوانی گراب لینوکس می شه . به عبارت دیگه در صورت نصب ویندوز بعد از لینوکس بوت لینوکس دیگه نمایش داده نخواهد شد .

اما اگر لینوکس بعد از ویندوز نصب شود مدیر بوت گراب به صورت اتوماتیک ویندوزهای نصب شده را شناسایی می کنه و به منوی بوت خودش اضافه می کنه .

برای بازسازی گراب روشهایی وجود داره که من یه روش اون را می گم

ابتدا با سی دی لینوکس به صورت لایو سیستم را بوت کنید و سپس ترمینال را باز کنید و دستور sudo fdisk /dev/hda را وارد کنید بعد در قسمت command حرف p را وارد کنید و سپس اینتر را بزنید و سپس حرف q را وارد کنید و باز اینتر را بزنید .

حالا به فرض یه پنجره باز می شه که لیست پارتیشن ها را نشان می ده
من الان لینوکسم توی پارتیشن 2 یعنی hda2 نصب هستش .
پارتیشن اول من یعنی hda1 از نوع ntfs هست و ویندوزم هم توی این درایو نصب هست . و اگه دقت کنید یه علامت ضربدر هم داره یعنی اینکه این پارتیشن ، پارتیشن پرایمری هستش .

حالا باید از داخل سی دی لایو لینوکس محیط گراب را بازسازی کنیم . و باید دستورات زیر را تایپ کنیم .

کار تمام شد . سیستم را ریستارت کنید و سی دی لینوکس را خارج کنید .

اگه این روشها براتون مشکل هست می تونید لینوکس را دوباره نصب کنید تا خودش منوی بوت را بازسازی کنه .

موفق باشید .

hosseinmusicmaster
10-10-2008, 13:15
توی تسک منیجر این گزینه ها رو نمی شه end task کرد؟
نه دوباره ایجاد میشن

farhad_s5
10-10-2008, 18:52
من آنتي ويروس Kasperesky رو ريختم و يه اسكن سريع كرد و يه چيزايي پيدا كرد! بعد از اينكه كامپيوتر رو ريست كردم،وقتي رو درايو هام كليك مي كنم ميگه:

The file does not have a program associated with it for performing this action.Create an association in Folder Options control panel.

مشكلش چيه؟ چيكارش كنم؟

tohidkh
10-10-2008, 20:37
من آنتي ويروس Kasperesky رو ريختم و يه اسكن سريع كرد و يه چيزايي پيدا كرد! بعد از اينكه كامپيوتر رو ريست كردم،وقتي رو درايو هام كليك مي كنم ميگه:

The file does not have a program associated with it for performing this action.Create an association in Folder Options control panel.

مشكلش چيه؟ چيكارش كنم؟

فکر کنم اگه روی درایو راست کلیک کنید و گزینه Autoplay یا Autorun یا هرچیزی مثل اون هست مثل Explore یا Open رو انتخاب کنید تا درایو باز بشه.
بعد پس از انتخاب نمایش فایلهای مخفی از درون Folder Option ، دنبال فایلی به نام Autorun.inf یا شبیه اون بگردید و اون فایل رو حذف کنید.
سیستم رو ریستارت نمایید.
در ضمن، در "انجمن اورژانس سیستم های آلوده"، در مورد این ویروس به طور مفصل بحث شده.

darkangel85
10-10-2008, 21:28
ویندوز لپ تاپم در قسمت wireless network connection properties تب wireless connection رو نداره!!
چجوری باید بهش اضافه کنم؟!!!

HRN
11-10-2008, 20:19
بنظر میاد ارور مربوط به آنتی ویروست باشه کسپر داری؟

ببخشید دیر شد .
بله کاسپر دارم ولی خوب کارمیکنه؟

M@hdi-B
11-10-2008, 21:06
با سلام.
من یه سوال داشتم. شاید اینجا جاش نباشه شرمنده. می خواستم بدونم مقدار حافظه رم بر حسب مگابایت چرا همیشه کمتر از اونی که باید باشه نشون داده میشه. مثلا رم دستگاه من 2گیگ هست یعنی برابر 2048 مگ که 1935 مگ نشون داده میشه. رم گوشی موبایلم هم 8گیگ هست که 7735 مگ نشون داده میشه . می خواستم یه توضیح کارشناسی راجع به این مساله بهم بدین لطفا. مرسی.

gmuosavi
12-10-2008, 23:17
سلام

سسیستمم فایلهای مخفی رو نشون نمیده
یعنی گذینه Show Hidden ... کار نمی کنه
وقتی Show Hidden ... رو میزنم و Ok می کنم باز بر می گرده روی حالت Do Not Show

مشکل چیه ؟

ممنون

mahdi7610
12-10-2008, 23:33
سلام

سسیستمم فایلهای مخفی رو نشون نمیده
یعنی گذینه Show Hidden ... کار نمی کنه
وقتی Show Hidden ... رو میزنم و Ok می کنم باز بر می گرده روی حالت Do Not Show

مشکل چیه ؟

ممنون
سلام

سیستم شما الوده به ویروس هست

با انتی ویروس بیدیفندر سیستم را کامل اسکن کنید . حتما انتی ویروس خودتون را اپدیت کنید .

یه سری کارها هم اینجا گفته شده که باید بعد از ویروس یابی انجام بدید .

موفق باشید .

MeHrDaD_MeNaY
13-10-2008, 12:50
با سلام.
من یه سوال داشتم. شاید اینجا جاش نباشه شرمنده. می خواستم بدونم مقدار حافظه رم بر حسب مگابایت چرا همیشه کمتر از اونی که باید باشه نشون داده میشه. مثلا رم دستگاه من 2گیگ هست یعنی برابر 2048 مگ که 1935 مگ نشون داده میشه. رم گوشی موبایلم هم 8گیگ هست که 7735 مگ نشون داده میشه . می خواستم یه توضیح کارشناسی راجع به این مساله بهم بدین لطفا. مرسی.
یه سری program ها هستن که مقیم در حافظه هستن یا resident هستن
این برنامه ها که مربوط به سیستم عامل میشن باید یه فضای مشخص رو باید براشون رزرو کرد فکر میکنم به همین علت باشه

mahdi7610
13-10-2008, 14:26
با سلام.
سلام

M@hdi-B
13-10-2008, 21:54
سلام. با تشکر از شما آقا مهدی گل ولی این تاپیکی که معرفی کردین خودتون مطالعش کردین؟ از پست 9به بعد کلا بحث عوض میشه و من هنوز جوابمو نگرفتم.

M@hdi-B
13-10-2008, 21:59
یه سری program ها هستن که مقیم در حافظه هستن یا resident هستن
این برنامه ها که مربوط به سیستم عامل میشن باید یه فضای مشخص رو باید براشون رزرو کرد فکر میکنم به همین علت باشه

ولی در رابطه با حافظه موبایل اینطور نیست. چون گوشی من 128 مگ رم داره. 256 مگ رام. و 8گیگ Storage Memory که برابر 7735 مگ نشون داده میشه. اگه برنامه ای یا سی پی یو بخواد از رم استفاده کنه ازهمون 128 مگ استفاده میکنه.

HRN
14-10-2008, 00:08
سلام:
یک مشکل برام پیش اومده که نمیدونم اینجا باید بگم یا نه ولی میگم .
من یک فایل ورد رو که خیلی روش کار انجام داده بودم در درایو H ذخیره کردم و یک فایل ورد ، هم اسم اونرو از جای دیگه در درایو H کپی کردم ولی هواسم نبود که هم اسم اونه . بلافاصله اون صفحه که سوال میکنه (فایل قبل رو پاک کنم وفایل جدید رو بجاش بریزم) بازشد من هول شدم و yes زدم حالا فایل اصلیه پاک شده . هرچی در Recycle Bin دنبالش گشتم پیداش نکردم .
جون من یه راهی به من نشون بدید خیلی اون فایل رو احتیاج دارم.
ممنون

HRN
14-10-2008, 20:32
سلام :
بابا یکی جواب مارو بده خیلی فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!

HRN
14-10-2008, 20:37
سلام :
بابا یکی جواب مارو بده خیلی فوری!!!!!!!!!!!!!!!!!

nakhle007
14-10-2008, 21:43
سلام
میخواستم بدونم چه طوری میشه یه کاری کرد که وقتی ویندوز رو عوض میکنم برنامه هام پاک نشه ؟
اصلا میشه یه همچین کاری کرد؟
قسمت backup ربطی به این مسئله نداره ؟
یعنی اگه بک آپ بگیرم برنامه هام برمیگرده ؟ اگه اینطوره یه توضیح هم در مورد نحوه بک آپ گرفتن بدید ممنون میشم

tohidkh
14-10-2008, 22:39
سلام
میخواستم بدونم چه طوری میشه یه کاری کرد که وقتی ویندوز رو عوض میکنم برنامه هام پاک نشه ؟
اصلا میشه یه همچین کاری کرد؟
قسمت backup ربطی به این مسئله نداره ؟
یعنی اگه بک آپ بگیرم برنامه هام برمیگرده ؟ اگه اینطوره یه توضیح هم در مورد نحوه بک آپ گرفتن بدید ممنون میشم

بله میشه.
بهترین برنامه برای این کار، Norton Ghost هست.
روش کار اینطوری هست که یک ویندوز با تمام برنامه هایی که معمولا به دردتون میخوره رو نصب کنید.
بعد با این برنامه، یه ایمیج بگیرید از اون درایوی که ویندوز رو در اون نصب کردید.
هر وقت که احتیاج به تعویض بود، در عرض 5 دقیقه میتونید صاحب یک ویندوز سالم همراه با برنامه های جانبی بشید.

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. اینجا:

MeHrDaD_MeNaY
14-10-2008, 23:05
سلام:
یک مشکل برام پیش اومده که نمیدونم اینجا باید بگم یا نه ولی میگم .
من یک فایل ورد رو که خیلی روش کار انجام داده بودم در درایو H ذخیره کردم و یک فایل ورد ، هم اسم اونرو از جای دیگه در درایو H کپی کردم ولی هواسم نبود که هم اسم اونه . بلافاصله اون صفحه که سوال میکنه (فایل قبل رو پاک کنم وفایل جدید رو بجاش بریزم) بازشد من هول شدم و yes زدم حالا فایل اصلیه پاک شده . هرچی در Recycle Bin دنبالش گشتم پیداش نکردم .
جون من یه راهی به من نشون بدید خیلی اون فایل رو احتیاج دارم.
ممنون
برید توی run
قسمت Accessories
system tools
و system restore رو اجرا کنید اونجا شاید بتونید برگردونید سیستم رو به حالت چند روز پیش یا چند ساعت پیش

HRN
15-10-2008, 19:44
برید توی run
قسمت Accessories
system tools
و system restore رو اجرا کنید اونجا شاید بتونید برگردونید سیستم رو به حالت چند روز پیش یا چند ساعت پیش

سلام:
انجام دادم ولی نشد .
یعنی هیچ راهی نیست یک فایل رو که پاک شده دوباره برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdi7610
15-10-2008, 20:16
سلام:
انجام دادم ولی نشد .
یعنی هیچ راهی نیست یک فایل رو که پاک شده دوباره برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

باید از برنامه های ریکاوری استفاده کنید . شاید بتونند برگردونند

یه نگاه به ادرس زیر بکنید . من با این شرایط تونستم اطلاعاتم را برگردونم .

موفق باشید .

gmuosavi
15-10-2008, 20:22
مهدی جان مشکل من حل نشد
فکر کنم باید فرمت کنم !
راستی گوشی و فلش مموریم هم ویروسی شده !
ممنون

meshkiposh2200
15-10-2008, 23:02
سلام من میخام بدون اینکه درایو فلاپی را باز کنم ایکنش را از توی مای کامپیوتر حذف کنم ایا میشه و چگونه

tohidkh
15-10-2008, 23:16
سلام من میخام بدون اینکه درایو فلاپی را باز کنم ایکنش را از توی مای کامپیوتر حذف کنم ایا میشه و چگونه

روی آیکون My Computer در دسکتاپ راست کلیلک کرده و گزینه Properties رو بزنید (به جای این، میتونید به کنترل پانل رفته و روی گزینه System کلیک کنید.)
در پنجره ای که باز میشه براتون، به برگ نشان Hardware برید و روی کلید Device Manager کلیک کنید.
در پنجره جدید، محل مخصوص به فلاپی رو باز کنید. (توسط دوبل کلیک)
روی Floppy Disk Drive راست کلیک کرده و گزینه Disable رو انتخاب کنید.

سیستم رو رستارت کنید.
دیگه خبری از فلاپی در My computer نخواهد بود . . .
برای فعال کردن دوباره فلاپی، کافیه به همون آدرس رفته و این بار گزینه Enable رو انتخاب کنید.

هوشنگ پیشدادی
15-10-2008, 23:38
سلام . من وقتی cd نرم افزار lord را می گذارم و اجرا می کنم home page نرم افزار internet explorer تغییر می کنه . یعنی من اون رو رو ی گوگل تنظیم کردم ولی روی یه سایت دیگه می ره . و هر چی دوباره دستکاریش میکنم بازهم درست نمی شه ؟ چه کنم که درست بشه؟
و چه کنم که home page در مقابل این کار محافظت بشه؟

armin_goooodboy
16-10-2008, 17:33
سلام
یکی از دوستان تماس گرفت الان باهام گفت وقتی میخوام سیستم رو خاموش کنم نمیشه
وقتی این متن میاد دیگه خاموش نمیشه :

runing shutdown script

چطوری درست میشه؟
ممنون

madamcory2000
16-10-2008, 17:42
تاریخ و زمان سیستم من وقتی که سیستمو خاموش میکنم عقب مییفته یعنی زمان به سال 2002 و ساعت هم هر وقت یه جور تغییر میکنه در ضمن تنظیمات ساعت هم چک کردم نرم افزار XoftSpySE را هم اجرا کردم بایوس سیستم رو هم آپدیت کردم ولی درست نشد. به نظر شما باید چیکار کنم تا درست بشه؟

darkangel85
16-10-2008, 19:03
ویندوز لپ تاپم در قسمت wireless network connection properties تب wireless connection رو نداره!!

جوابی نبود؟!!!!!

mahdi7610
16-10-2008, 20:13
سلام
یکی از دوستان تماس گرفت الان باهام گفت وقتی میخوام سیستم رو خاموش کنم نمیشه
وقتی این متن میاد دیگه خاموش نمیشه :

runing shutdown script

چطوری درست میشه؟
ممنون
سلام
ظاهرا این مشکل یکی از اثرات ویروسها است. شما از یک آنتی ویروس خوب و قوی سیستم را اسکن کنید
آنها را Update کنید و با آن سیستم را اسکن کنید. از برنامه Trojan Remover نیز برای حذف این اسکریپت کمک بگیرید.

کار زیر را نیز انجام دهید:
در منوی Run دستور gpedit.msc را اجرا کنید. در قسمت Computer Configuration گزینه Windows Settings را باز کنید. بر روی Script کلیک کنید. در پنجره سمت راست بر روی Shutdown کلیک کنید. اگر در این قسمت اسکریپتی را می بینید Remove کنید.

موفق باشید.

mahdi7610
16-10-2008, 20:19
سلام

توی انجمن لپتاپ مطرح کنید شاید سریعتر جواب بگیرید .

موفق باشید .

بیادعلی
16-10-2008, 21:39
سلام عزیزمن:مشکل ویندوزاکس پی من اینه که نمیتونه برنامه ای مثل بلوتوث را نصب کنه پیغام Access Deniedمید/ممنوم

هوشنگ پیشدادی
16-10-2008, 23:07
سلام . من وقتی cd نرم افزار lord را می گذارم و اجرا می کنم home page نرم افزار internet explorer تغییر می کنه . یعنی من اون رو رو ی گوگل تنظیم کردم ولی روی یه سایت دیگه می ره . و هر چی دوباره دستکاریش میکنم بازهم درست نمی شه ؟ چه کنم که درست بشه؟
و چه کنم که home page در مقابل این کار محافظت بشه؟

لطفا می شه جواب بدبد؟

AABB
17-10-2008, 07:33
لطفا می شه جواب بدبد؟
آنتی ویروست چیه؟آپ دیت هستش؟

هوشنگ پیشدادی
17-10-2008, 15:58
آنتی ویروست چیه؟آپ دیت هستش؟

مکافی 8.5
فایل آپدیتش هم تازه (دو روز قبل) گرفتم .
چطور مگه ؟ یعنی این که HOME PAGE عوض می شه ویروسه؟
فکر نکنم . چون یه سایت میاد که مربود به یه فروشگاه الکترونیکیه ...

mahdi7610
17-10-2008, 16:11
مکافی 8.5
فایل آپدیتش هم تازه (دو روز قبل) گرفتم .
چطور مگه ؟ یعنی این که HOME PAGE عوض می شه ویروسه؟
فکر نکنم . چون یه سایت میاد که مربود به یه فروشگاه الکترونیکیه ...
به ادرس زیر سر بزن . روش حل این مشکل را گفتم . وسطهای صفحه هستش .

موفق باشی .

amineng
17-10-2008, 22:20
سلام

1- توی ویندوز xp 3 به طور پیش فرض ذخیره کوکی ها انجام نمیشه چه جوری میشه فعالش کرد؟

2- تنظیمات فایل boot .ini رو چه جوری میشه تغییر دادمثلا تعویز ویندوز پیش فرض

ممنونم

behrad66
18-10-2008, 01:04
خسته نباشید !

اقا این ie سرویسمون کرده

اگر نمیتونید این پروسس ها رو از طریق Task Manager ببندید یا بلافاصله پس از بستن دوباره اجرا میشن، متاسفانه به احتمال زیاد سیستم شما به یه Malware/Spyware آلوده شده.

برای شروع، برنامه زیر رو دانلود کن و ببین آیا تمام پروسس های iexplore.exe از آدرس اصلی اجرا شدن یا خیر.

اگه از آدرسی غیر از فولدر اصلی یعنی C:\Program Files\Internet Explorer اجرا شدن، از نرم افزارهای ضد جاسوسی مثل Spybot یا Ad-Aware استفاده کن تا شاید بتونی از بینش ببری.

اما اگه همه پروسس های iexplore.exe از آدرس اصلی اجرا شده بودن، از منوی استارت گزینه Run رو انتخاب کن و cmd رو تایپ کن. سپس دستور زیر رو اجرا کن.

پس از نصب برنامه مذبور، مجددا فایل C:\Program Files\Internet Explorer\~iexplore.exe رو به iexplore.exe تغییر نام بده.

reza2pars
18-10-2008, 12:44
سلام من یه ویندوز Xp اصل خریدم حالا موقع نصب و وارد کردن سریال نامبر قبول نمی کنه توی قسمت وارد کردن سریال نامبر 5 کادر که هر کدوم 5 حرف جا داره وجود داره ولی روی اون برچسب سریال که داخل جعبه سی دی ویندوز یه قسمت 5 حرفی و 3 قسمت 3 حرفی که تمامی آنها هم عدد هستند وجود داره کسی میتونه کمکم کنه

hassanminai
18-10-2008, 20:58
با تقدیم احترام به اساتید گرامی

من وقتبی می خوام به محیط regedit بشم؛ پیامی میاد که میگه تغییر رجیستری توسط adminstator دیس ایبل شده
چطور میتونم اونو enable کنم؟ممنون از راهنمایی شما خواهم شد

:11:

tohidkh
18-10-2008, 21:02
سلام من یه ویندوز Xp اصل خریدم حالا موقع نصب و وارد کردن سریال نامبر قبول نمی کنه توی قسمت وارد کردن سریال نامبر 5 کادر که هر کدوم 5 حرف جا داره وجود داره ولی روی اون برچسب سریال که داخل جعبه سی دی ویندوز یه قسمت 5 حرفی و 3 قسمت 3 حرفی که تمامی آنها هم عدد هستند وجود داره کسی میتونه کمکم کنه

میتونید از این استفاده کنید.
7FMM3-W4FMP-4WRXX-BKDRT-7HG48
قابلیت آپدیت هم داره ......
موفق باشید :11:

احمد1379
18-10-2008, 23:22
بادرودبه همگی دوستان
من می خواستم بابرنامه partition magic یک پارتیشن جدیددرست کنم اماازبخت بدما درپایان کار یک پیام خطاداد وپس ازآن سه تاازدرایوها (e&f&g) ناپدید شده اند هنگامی که واردبرنامه partition magic میشوم یک درایوباحجم زیاد که گمان کنم مجموع همان سه درایواست رامیبینم که بانام unallocatedنام گذاری شده است اما درmy computer چنین درایوی وجودندارد وویندوزآن را نمیشناسد ازدوستان کسی میداندبایدچکارکنم تااین درایوهارابامحتویات آن برگردانم برنامه system restore هم اجرا نمیشود
محتویات درایوهابرایم مهم است
با سپاس ازهمگی دوستان

sohrablh
19-10-2008, 01:17
با سلام من يك ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 دارم كه بعد از 4-5 بار خاموش و روشن كردن كامپيوتر مودم و كارت صوتي رو كه قبلا نصب كردم رو ريمو ميكنه ولي كافيه دوشاخه كامپيوتر رو از برق جدا كني البته كامپيوتر بايد روشن باشه !!( و با ريستارت و شات داون و.. هم درست نميشه و حتما بايد دوشاخه رو از برق بكشم) هر دوشون بر ميگردن !! فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟همين مشكل رو در مورد كيبورد هنگام نصب ويندوز از طريق بوت دارم وقتي سي دي ويندوز رو ميزارم و سيستم رو ريستارت ميكنم كيبرد قفل ميكنه و بازم تا از برق نكشمش بيرون درست بشو نيست كه نيست:41:

nightmare
19-10-2008, 01:32
با سلام من يك ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 دارم كه بعد از 4-5 بار خاموش و روشن كردن كامپيوتر مودم و كارت صوتي رو كه قبلا نصب كردم رو ريمو ميكنه ولي كافيه دوشاخه كامپيوتر رو از برق جدا كني البته كامپيوتر بايد روشن باشه !!( و با ريستارت و شات داون و.. هم درست نميشه و حتما بايد دوشاخه رو از برق بكشم) هر دوشون بر ميگردن !! فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟همين مشكل رو در مورد كيبورد هنگام نصب ويندوز از طريق بوت دارم وقتي سي دي ويندوز رو ميزارم و سيستم رو ريستارت ميكنم كيبرد قفل ميكنه و بازم تا از برق نكشمش بيرون درست بشو نيست كه نيست:41:

سلام دوست خوبم .
منظورت از اینکه میگی Remove می کنه چیه ؟ یعنی وقتی وارد ویندوز میشی برای اینکه مودم و کارت صدات دوباره فعال بشن ، باید مجددا درایور هاشون رو نصب کنی ؟

با توجه به توضیحاتی که دادی و اینکه میگی کیبورد هم در هنگام نصب ویندوزاز کار می افته ( یعنی مشکل نمیتونه نرم افزاری باشه ) ، به احتمال خیلی زیاد یکی از قطعات سخت افزاری سیستمت مشکل داره ، که به ترتیب الویت من به قطعات زیر مظنونم :

1 - ضعف پاور در برق رسانی به قطعات سیستم
2 - ایراد در مادربورد ( خرابی خازن ها ، رگولاتور ها و ... )
3 - CPU

اگر برات مقدور هست اینارو با سیستم دوستی ، آشنایی ..... ، موقتا تعویض کن ببین آیا مشکل حل میشه ؟ میتونی از یه مغازه ی خدمات کامپیوتری هم کمک بگیری .

نتیجه رو بگو . :11:

تا بعد ...

nightmare
19-10-2008, 02:18
بادرودبه همگی دوستان
من می خواستم بابرنامه partition magic یک پارتیشن جدیددرست کنم اماازبخت بدما درپایان کار یک پیام خطاداد وپس ازآن سه تاازدرایوها (e&f&g) ناپدید شده اند هنگامی که واردبرنامه partition magic میشوم یک درایوباحجم زیاد که گمان کنم مجموع همان سه درایواست رامیبینم که بانام unallocatedنام گذاری شده است اما درmy computer چنین درایوی وجودندارد وویندوزآن را نمیشناسد ازدوستان کسی میداندبایدچکارکنم تااین درایوهارابامحتویات آن برگردانم برنامه system restore هم اجرا نمیشود
محتویات درایوهابرایم مهم است
با سپاس ازهمگی دوستان

سلام .
من به یه نتیجه ای رسیدم . داخل این انجمن هر کسی با Partition Magic کار کرده ، بعدش اومده و درخواست برنامه ی Recovery داده ! :41:
این برنامه متاسفانه اطلاعات خیلی از کاربران رو از بین برده و شرکت مایکروسافت به هیچ عنوان این نرم افزار رو تایید نمی کنه .

اما برای حل مشکل شما ، این فایل رو اگر میتونید از منزل ، و اگر نه از یه کافی نت پر سرعت دانلود کنید ( 31 مگابایت ) :

روی یه سیدی رایتش کنید و کامپیوترتون رو با اون سیدی بوت کنید . وارد محیط نرم افزار که شدید حالت Manual Mode رو انتخاب کنید و از قسمت Recover Partiotions در نرم افزار ، پارتیشن های حذف شده رو برگردونید .

امیدوارم موثر باشه . :11:

تا بعد ...

sohrablh
19-10-2008, 12:04
با سپاس از nightmare عزيز منظورم از remove كردن اين نبود كه نياز به نصب مجدد دارن چون خودشون بعداز قطع ارتباط با برق بر ميگردنو اگر هم بخوام دوراره نصبشون كنم نصب نميشن البته مادر بورد من مركوري هستش و درايور هاي كارت صوتي و مودم هردو از طريق همون سي دي مادر بورد نصب ميشن وقتي سي دي رو گذاشتم كه نصبشون كنم هيچ كدوم از درايور ها نبودن به جز lan (تو خود اتوران سي دي)در حالي كه قبل از اين مشكل lan-modem-sound همشون بودند !!
الان هم كه برق رو قطع و دو باره وصل ميكنم همه چي درست ميشه!!
در كل وقتي كه اين مشكل برام پيش مياد هيچ اثري از مودم و كارت صوتي نه در ويندوز و نه در سي دي مادربود نيست!!
در ضمن من هرچي سعي كردم عكسي از اتوران سي دي قبل و بعد از اين مشل بذارم نتونستم ميشه در اين مورد هم راهنمايي بفرماييد فعلا لينكش ميذارم :
مخمصه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبل از مخمصه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشكر

nightmare
19-10-2008, 13:42
با سپاس از nightmare عزيز منظورم از remove كردن اين نبود كه نياز به نصب مجدد دارن چون خودشون بعداز قطع ارتباط با برق بر ميگردنو اگر هم بخوام دوراره نصبشون كنم نصب نميشن البته مادر بورد من مركوري هستش و درايور هاي كارت صوتي و مودم هردو از طريق همون سي دي مادر بورد نصب ميشن وقتي سي دي رو گذاشتم كه نصبشون كنم هيچ كدوم از درايور ها نبودن به جز lan (تو خود اتوران سي دي)در حالي كه قبل از اين مشكل lan-modem-sound همشون بودند !!
الان هم كه برق رو قطع و دو باره وصل ميكنم همه چي درست ميشه!!
در كل وقتي كه اين مشكل برام پيش مياد هيچ اثري از مودم و كارت صوتي نه در ويندوز و نه در سي دي مادربود نيست!!
در ضمن من هرچي سعي كردم عكسي از اتوران سي دي قبل و بعد از اين مشل بذارم نتونستم ميشه در اين مورد هم راهنمايي بفرماييد فعلا لينكش ميذارم :
مخمصه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقبل از مخمصه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشكر

سلام .
علت اینکه سیدی مادربورد رو میذاری و اون دوتا دیوایس نشون داده نمیشن ، اینه که نرمافزار اتوران سیدی ، اصلا اونهارو داخل سیستم پیدا و Detect نمی کنه . ( به فرض شما سیدی مادربوردتون رو ببرید روی یه سیستم دیگه که مادربورد گیگابایت داره ، اونوقت میبینید که هیچ دیوایسی برای نصب داخل اتوران نمیاد . )

خب بازهم از نظر من ، این نتیجه ی یه ایراد و اختلال سخت افزاری هست . شما مواردی رو که در پست قبل گفتم ( پاور ، مادربورد و CPU ) رو تست کنید و جواب رو همین جا بگید . امیدوارم که به زودی مشکل بر طرف بشه .

:10:

تا بعد ...

هوشنگ پیشدادی
19-10-2008, 14:32
من رفتم توی msconfig و گزینه هاش رو دستکاری کردم (تیک چند تاش رو برداشتم ) . حالا دیگه درایوهام lock شده و باز نمی شه . چه کنم ؟

احمد1379
19-10-2008, 21:03
سلام .
من به یه نتیجه ای رسیدم . داخل این انجمن هر کسی با Partition Magic کار کرده ، بعدش اومده و درخواست برنامه ی Recovery داده ! :41:
این برنامه متاسفانه اطلاعات خیلی از کاربران رو از بین برده و شرکت مایکروسافت به هیچ عنوان این نرم افزار رو تایید نمی کنه .

اما برای حل مشکل شما ، این فایل رو اگر میتونید از منزل ، و اگر نه از یه کافی نت پر سرعت دانلود کنید ( 31 مگابایت ) :

روی یه سیدی رایتش کنید و کامپیوترتون رو با اون سیدی بوت کنید . وارد محیط نرم افزار که شدید حالت Manual Mode رو انتخاب کنید و از قسمت Recover Partiotions در نرم افزار ، پارتیشن های حذف شده رو برگردونید .

امیدوارم موثر باشه . :11:

تا بعد ...

دوست گرامی باسپاس ازشما آیابااین برنامه محتویات درایوهاهم برمیگرددچون همان گونه که گفتم ازسه درایو ناپدیدشده تنها یک درایو باحجم زیادو باعنوان unallocated وجودداردآیاسه درایودرهم ادغام شده اند:18:

nightmare
19-10-2008, 21:18
دوست گرامی باسپاس ازشما آیابااین برنامه محتویات درایوهاهم برمیگرددچون همان گونه که گفتم ازسه درایو ناپدیدشده تنها یک درایو باحجم زیادو باعنوان unallocated وجودداردآیاسه درایودرهم ادغام شده اند:18:

سلام دوست خوبم .
خب راستش پیش بینی میزان اطلاعات بازگردانده شده توسط نرم افزار های ریکاوری نا معلوم هست . اما من این نرم افزار رو چند بار تست کردم . قدرت بالایی داره و علت اینکه این نرم افزار رو خدمتتون معرفی کردم اینه که این برنامه درایو های حذف شده از هارد رو به صورت کامل و یکجا بازگردانی میکنه . یعنی مثل سایر نرم افزار های ریکاوری ، اطلاعات رو تک تک و جز به جز بر نمی گردونه . کل پارتیشن های پاک شده رو یکجا بازگردانی می کنه . :46:

شما روی کل فضای Unallocated هاردتون در نرم افزار کلیک کن و Recover Partitions رو بزن . بقیه مراحلش رو هم به راحتی میتونی دنبال کنی . انشاا... که در بازگردانی درایو هات کمک می کنه .

راستی اگر امتحان کردی و جواب نگرفتی ، توی همین تاپیک بگو تا یه راه حل دیگه پیدا کنیم . :10:

تا بعد ...

nightmare
19-10-2008, 21:28
من رفتم توی msconfig و گزینه هاش رو دستکاری کردم (تیک چند تاش رو برداشتم ) . حالا دیگه درایوهام lock شده و باز نمی شه . چه کنم ؟

سلام .
به یاد دارین کدوم گزینه هاش رو دستکاری کردین ؟ در کدوم قسمتش ؟

و اینکه منظورتون از اینکه درایو هاتون lock شدن چیه ؟ وقتی میخواین وارد درایو هاتون بشید چه پیغامی میده ؟ مقدور هست براتون یه عکس از پیغامش رو اینجا قرار بدید ؟ شاید بشه کمکی کرد . :20:

هوشنگ پیشدادی
20-10-2008, 00:09
سلام .
به یاد دارین کدوم گزینه هاش رو دستکاری کردین ؟ در کدوم قسمتش ؟

و اینکه منظورتون از اینکه درایو هاتون lock شدن چیه ؟ وقتی میخواین وارد درایو هاتون بشید چه پیغامی میده ؟ مقدور هست براتون یه عکس از پیغامش رو اینجا قرار بدید ؟ شاید بشه کمکی کرد . :20:

ممنون از توجه و جواب . کامپیوتر خودم نیست مال دوستمه . در اسرع وقت این کار رو می کنم . باز هم سپا س

هوشنگ پیشدادی
20-10-2008, 00:28
به ادرس زیر سر بزن . روش حل این مشکل را گفتم . وسطهای صفحه هستش .

موفق باشی .

من اون کار رو کردمم و درست شد اما هر وقت که سی دی نرم افزار lord رو می گذارم دوباره home page fi سایت npshop.net تغییر می کنه .
چه کنم ؟

mahdi7610
20-10-2008, 09:18
من اون کار رو کردمم و درست شد اما هر وقت که سی دی نرم افزار lord رو می گذارم دوباره home page fi سایت npshop.net تغییر می کنه .
چه کنم ؟
خب دوست عزیز باید هم تغییر بکنه .

چون توی اون اسکریپتی به کاربرده شده که هر موقع اجرا بشه این کار را انجام می ده

موفق باشی

هوشنگ پیشدادی
20-10-2008, 15:17
برای setup یه مادر برد پسورد گذاشتن . من پسورد رو هم دارم و لی میخوام ببینم چطوری می شه بردارمش ؟
در ضمن باطری cmose رو هم درادردم و اون دو تا سیم داخل جاباطری رو اتصال کوتاه کردم . ولی بازهم نشد

tohidkh
20-10-2008, 15:58
برای setup یه مادر برد پسورد گذاشتن . من پسورد رو هم دارم و لی میخوام ببینم چطوری می شه بردارمش ؟
در ضمن باطری cmose رو هم درادردم و اون دو تا سیم داخل جاباطری رو اتصال کوتاه کردم . ولی بازهم نشد

باتری و رم ها رو باید حداقل دو ساعت در بیارید (حداقل 2 ساعت)
اتصال کوتاه هم نکنید. برای مادربرد مضر هست.

mojtaba_sa
20-10-2008, 23:12
سلام و خسته نباشيد
ببخشيد من يه سوال عجيب ديگه داشتم
آيا ميشه يك فايل اجرايي رو با زدن يك كليد يا كليد تركيبي اجرا كرد مثلا مديا پلير يا ..... رو با زدن كليد كنترل و اس اجرا كنه

هوشنگ پیشدادی
20-10-2008, 23:34
باتری و رم ها رو باید حداقل دو ساعت در بیارید (حداقل 2 ساعت)
اتصال کوتاه هم نکنید. برای مادربرد مضر هست.

این کار رو هم کردم نشد ...
چه کنم ؟

mahdi7610
21-10-2008, 08:51
سلام و خسته نباشيد
ببخشيد من يه سوال عجيب ديگه داشتم
آيا ميشه يك فايل اجرايي رو با زدن يك كليد يا كليد تركيبي اجرا كرد مثلا مديا پلير يا ..... رو با زدن كليد كنترل و اس اجرا كنه
سلام

به منوی start رفته و بعد هم program و سپس روی مدیا پلیر راست کلیک کنید و propertise را بزنید صفحه مربوط به ان باز می شه و در قسمت shortcut key نوشته شده None که اگه شما کلید Alt را از روی کیبور پایین نگه دارید این گزینه به ctrl+alt تغییر می کنه و شما می تونید یک حرف دیگه به اون اضافه کنید مثلا حرف S که به صورت Ctrl+Alt+s بشه .

حالا با زدن این سه کلید برنامه مدیا پلیر برای شما اجرا می شه .

موفق باشید .

undertaker_ss
21-10-2008, 13:42
سلام به همه دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده
آیکون های روی دسکتاپ ام مثله وقتی شده که Lock web items on desktop رو زده باشیم
ولی من این گزینه رو نزدم
وقتی هم که ویندوز بالا میاد یه هو صفحه سفید می شه بعد wallpaper میاد
ممنون می شم راهنمایی کنید

pd2006
21-10-2008, 17:52
ویندوز اورجینال (به گفته سایت ارائه دهنده اش) که چیزی از اون حذف یا بهش اضافه نشده از نت گرفتم .
بعد از نصب وقتی که خواستم زبان فارسی رو تعریف کنم همونطور که ملاحظه میکنید هر دو رو تیک زدم و بعد از نصب سیستم ریست شد .

ولی وقتی برای انتخاب فارسی وارد بخش Details و قسمت Add شدم گزینه فارسی اضافه نشده :

ضمنا همونطوری که میبینید در بخش زبان فارسی هست ولی وقتی انتخابش میکنم :

خطا زیر رو میگیره :

مشکلم اینه که چرا زبان فارسی در بخش زبان ها اضافه نشده و چکار کنم ؟

mahdi7610
21-10-2008, 18:05
ویندوز اورجینال (به گفته سایت ارائه دهنده اش) که چیزی از اون حذف یا بهش اضافه نشده از نت گرفتم .
بعد از نصب وقتی که خواستم زبان فارسی رو تعریف کنم همونطور که ملاحظه میکنید هر دو رو تیک زدم و بعد از نصب سیستم ریست شد .

ولی وقتی برای انتخاب فارسی وارد بخش Details و قسمت Add شدم گزینه فارسی اضافه نشده :

ضمنا همونطوری که میبینید در بخش زبان فارسی هست ولی وقتی انتخابش میکنم :

خطا زیر رو میگیره :

مشکلم اینه که چرا زبان فارسی در بخش زبان ها اضافه نشده و چکار کنم ؟
سلام

نیازی به زدن هر دو تیک نیست . تیک دوم مربوط به زبانهای اسیایی شرقی هست . فقط تیک گزینه اول را بزنید .

مطابق اموزش مراحل را انجام دهید و ببینید مشکل حل می شود یا نه

اموزش نصب فارسی ساز ویندوز xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

pd2006
21-10-2008, 22:07
بله امتحانش کردم ولی همچنان زبان فارسی نیست .
مجددا ویندوز رو نصب کردم باز همین مشکل هستش .

mahdi7610
21-10-2008, 22:11
برنامه خاصی روی سیستم نصب کردید ؟

مثل n-lite یا IE-7 یا یه برنامه خاص

tohidkh
21-10-2008, 22:57

به هیچ وجه چاره ای ندارید.
این مشکل چندین بار گریبان گیر من شده.
فقط و فقط باید دوباره ویندوزتون رو نصب کنید.

don diego
22-10-2008, 02:44
سلام .متاسفانه فایل boot .ini من پاک شده وموقع روشن شدن ویندوز میگه که خطا در استارت سیستم و استارت از درایو سی.

شاید اینجا جاش نباشه ولی خواهش میکنم اگه ممکنه متن فایل boot.iniرو بهم بدید یا کمک کنید که درستش کنم.

با تشکر

tohidkh
22-10-2008, 03:32
سلام .متاسفانه فایل boot .ini من پاک شده وموقع روشن شدن ویندوز میگه که خطا در استارت سیستم و استارت از درایو سی.

شاید اینجا جاش نباشه ولی خواهش میکنم اگه ممکنه متن فایل boot.iniرو بهم بدید یا کمک کنید که درستش کنم.

با تشکر

دوست عزیز، ویندوزتون چیه؟ XP ؟ ویستا؟
خب؛ خود فایل رو میخواستم آپ کنم چون حجمش کم بود، هیچ جا قبول نکرد. بنابراین، من متن فایل رومیذارم براتون. ولی بدونید این فایل مخصوص ویندوز XP معمولی هست. و اگه وینوزتون MRT هست، باید تغییراتی در اون ایجاد کنید.

اینتدا در درایود C یک فایل txt ایجاد کنید. پسوند فایل رو از txt به ini تغییر بدین.
بعد داخل فایل رو باز کنید و متن زیر رو کپی کنید:

برای اینکه این فایل مزاحمت ایجا نکنه براتون، بهتره که Hidden اش کنید.

undertaker_ss
22-10-2008, 10:39
سلام به همه دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده
آیکون های روی دسکتاپ ام مثله وقتی شده که Lock web items on desktop رو زده باشیم
ولی من این گزینه رو نزدم
وقتی هم که ویندوز بالا میاد یه هو صفحه سفید می شه بعد wallpaper میاد
ممنون می شم راهنمایی کنید
آقا من چکار کنم؟
خیلی رو اعصابه:41:
در ضمن روی آیکون های System Tray هم که میرم اسمشون میره پشت taskbar و نمی شه اسمشون رو دید
مثلا روی ساعت که میرم تاریخ رو نمی تونم بخونم

don diego
22-10-2008, 12:29
دوست عزیز، ویندوزتون چیه؟ XP ؟ ویستا؟
خب؛ خود فایل رو میخواستم آپ کنم چون حجمش کم بود، هیچ جا قبول نکرد. بنابراین، من متن فایل رومیذارم براتون. ولی بدونید این فایل مخصوص ویندوز XP معمولی هست. و اگه وینوزتون MRT هست، باید تغییراتی در اون ایجاد کنید.

اینتدا در درایود C یک فایل txt ایجاد کنید. پسوند فایل رو از txt به ini تغییر بدین.
بعد داخل فایل رو باز کنید و متن زیر رو کپی کنید:

برای اینکه این فایل مزاحمت ایجا نکنه براتون، بهتره که Hidden اش کنید.

سلام.
1-ویندوز xp من معمولیه

2-ویندوز اجازه ساخت فایل boot.ini رو نداد.

3-من متن فایلی رو که شما قرار داده بودین در داخل خود فایل بوت در مسیر:

my computer-properties-advanced-startup and recovery

کپی پیست کردم و درست شد.

با تشکر

amineng
22-10-2008, 13:21
سلام

1- توی ویندوز xp 3 به طور پیش فرض ذخیره کوکی ها انجام نمیشه چه جوری میشه فعالش کرد؟

2- تنظیمات فایل boot .ini رو چه جوری میشه تغییر دادمثلا تعویض ویندوز پیش فرض

ممنونم

آقا یکی هم جواب ما رو بده:41::41:

nightmare
22-10-2008, 14:58
سلام .

undertaker_ss عزیز ، راستش در مورد مشکلات قبلیت تا به حال تجربه ای نداشتم . اما یه مطلبی رو داخل نت پیدا کردم که ظاهرا مشکل شما رو حل می کنه . اگر انگلیسیت خوبه اینجا رو ببین :

اما در این رابطه :

در ضمن روی آیکون های System Tray هم که میرم اسمشون میره پشت taskbar و نمی شه اسمشون رو دید
مثلا روی ساعت که میرم تاریخ رو نمی تونم بخونم

این باگ به طور کل در همه ی ویندوز XP ها وجود داره و زمانی این اتفاق می افته که شما محتویات Start Menu رو از طریق کلیک راست کردن و زدن گزینه ی Sort By Name مرتب کنید .
اما دوتا راه حل براش هست .

1 - روی TaskBar کلیک راست کنید و گزینه ی Propertise رو بزنید . در صفحه ای که ظاهر میشه تیک گزینه ی Keep the taskbar on top of other windows رو بردارید . دکمه ی Apply رو بزنید و مجددا تیکش رو بزارید و دکمه ی Ok رو اینبار بزنید . ( در واقع این گزینه رو با این کار ریست می کنید )

2 - این فایل رو دانلود کنید و هر بار که این اینجوری شد یکبار این فایل رو اجرا کنید :

تا بعد ...

nightmare
22-10-2008, 15:17
دوست خوبم ، amineng عزیز

در مورد مشکل اولتون ، اگر فرض رو بر این بگیریم که منظور شما ذخیره فایل های Cookie در مرورگر Internet Explorer بوده ، میتونید از داخل Internet Explorer ، وارد منوی Tools بشید ، و از اونجا Internet Options رو انتخاب کنید . در صفحه ی Internet Options در قسمت Browsing history دکمه ی Settings رو بزنید و مقدار Days to keep pages in history رو اضافه کنید . ضمنا چک کنید قسمت Temporary Internet Files بر روی گزینه ی Never تنظیم نشده باشه . اگر اینطور بود اون رو هم Automatically کنید :

&

آموزش تنظیمات فایل Boot.ini :

تا بعد ...

sohrablh
22-10-2008, 15:45
سلام .
علت اینکه سیدی مادربورد رو میذاری و اون دوتا دیوایس نشون داده نمیشن ، اینه که نرمافزار اتوران سیدی ، اصلا اونهارو داخل سیستم پیدا و Detect نمی کنه . ( به فرض شما سیدی مادربوردتون رو ببرید روی یه سیستم دیگه که مادربورد گیگابایت داره ، اونوقت میبینید که هیچ دیوایسی برای نصب داخل اتوران نمیاد . )

خب بازهم از نظر من ، این نتیجه ی یه ایراد و اختلال سخت افزاری هست . شما مواردی رو که در پست قبل گفتم ( پاور ، مادربورد و CPU ) رو تست کنید و جواب رو همین جا بگید . امیدوارم که به زودی مشکل بر طرف بشه .

تا بعد ...

با سپاس از تو دوست عزيز من كيس رو بردم پيش يك خدمات كامپيوتري جلوي چشم خودم مودم رو درآورد و تميزش كرد و گذاشت سرجاش گفت تمومه:18: منم همونجا 10 بار ريستارت كردم يه بارم نشد كه مودم و كارت صوتي رو نشناسه !! ميگفت مشكل گرد و غباره!!
به همين راحتي درست شد الان هم دو سه روز از قضيه ميگذره هيچ مشكلي باهاش ندارم فقط من اين وسط حيرونم كارت صوتي رو چرا نميشناخت؟
باز هم از راهنمايي شما متشكرم:11:

mojtaba_sa
22-10-2008, 15:50
سلام به همگي
نميدونم توي اين سايت خوندم يا جاي ديگه كه مايكروسافت گفته هر كي بتونه با يه سري كلمه مثلا (در زير آمده )نيو فولدر بسازه پانصد هزار دلار جايزه ميگيره...!!!!
بماند ... من ساختم حالا از كي بگيرم
con aux nul com و .....
كه من با همشون ساختم..

nightmare
22-10-2008, 16:00
با سپاس از تو دوست عزيز من كيس رو بردم پيش يك خدمات كامپيوتري جلوي چشم خودم مودم رو درآورد و تميزش كرد و گذاشت سرجاش گفت تمومه:18: منم همونجا 10 بار ريستارت كردم يه بارم نشد كه مودم و كارت صوتي رو نشناسه !! ميگفت مشكل گرد و غباره!!
به همين راحتي درست شد الان هم دو سه روز از قضيه ميگذره هيچ مشكلي باهاش ندارم فقط من اين وسط حيرونم كارت صوتي رو چرا نميشناخت؟
باز هم از راهنمايي شما متشكرم:11:

خدارو شکر که مشکلتون حل شد . یه تجربه هم شد برای من :11:

گرد و غبار یکی از علت هایی هست که میتونه عمر قطعات الکترونیکی رو تا حد زیادی کاهش بده . کافیه که داخل این گرد و غبار ها یه ذره ی رسانا وجود داشته باشه که روی پایه های آیسی ها و یا اتصالات بورد قرار بگیره . اونوقت همچین اتفاق هایی رخ میده ...

و در نهایت اینکه ...،
ممنونم از راهنماییتون درباره چگونگی حل مشکلتون .:40:

تا بعد ...

nightmare
22-10-2008, 16:23
سلام به همگي
نميدونم توي اين سايت خوندم يا جاي ديگه كه مايكروسافت گفته هر كي بتونه با يه سري كلمه مثلا (در زير آمده )نيو فولدر بسازه پانصد هزار دلار جايزه ميگيره...!!!!
بماند ... من ساختم حالا از كي بگيرم
con aux nul com و .....
كه من با همشون ساختم..

خیلی ها قبل از شما ساختن . :46:

کافیه وارد محیط Command Prompt در ویندوز بشید و دستور زیر رو ( به طور مثال برای ساختن فلدری با نام con در درایو C ) بزنید :

این فلدر ها به طور عادی Delete نمیشن و برای حذفشون هم باید از دستور زیر استفاده کرد ( برای مثال بالا ) :

تا بعد ...

mojtaba_sa
22-10-2008, 20:06
با سلام
خب من از يه را ساده ديگه استفاده ميكنم رينيم ميكني اون قسمتي كه ميخاي نام رو بنويسي كليك راست ميكني و ميري رو آخرين گزينه و بعد اولين گزينه
اين بهتر نبود...؟؟؟؟
يا علي

nightmare
22-10-2008, 20:19
با سلام
خب من از يه را ساده ديگه استفاده ميكنم رينيم ميكني اون قسمتي كه ميخاي نام رو بنويسي كليك راست ميكني و ميري رو آخرين گزينه و بعد اولين گزينه
اين بهتر نبود...؟؟؟؟
يا علي

حرف حساب جواب نداره :20:

ممنونم ، روش جالبی بود :10:

تا بعد ...

undertaker_ss
22-10-2008, 21:01
با سلام
اين بهتر نبود...؟؟؟؟
يا علي
من که نفهمیدم چی شد
گزینه آخر ماله من غیر فعاله Reconversion رو می گید دیگه؟

nightmare
22-10-2008, 21:08
من که نفهمیدم چی شد

undertaker_ss
22-10-2008, 21:13
سلام .

undertaker_ss عزیز ، راستش در مورد مشکلات قبلیت تا به حال تجربه ای نداشتم . اما یه مطلبی رو داخل نت پیدا کردم که ظاهرا مشکل شما رو حل می کنه . اگر انگلیسیت خوبه اینجا رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما در این رابطه :

این باگ به طور کل در همه ی ویندوز XP ها وجود داره و زمانی این اتفاق می افته که شما محتویات Start Menu رو از طریق کلیک راست کردن و زدن گزینه ی Sort By Name مرتب کنید .
اما دوتا راه حل براش هست .

1 - روی TaskBar کلیک راست کنید و گزینه ی Propertise رو بزنید . در صفحه ای که ظاهر میشه تیک گزینه ی Keep the taskbar on top of other windows رو بردارید . دکمه ی Apply رو بزنید و مجددا تیکش رو بزارید و دکمه ی Ok رو اینبار بزنید . ( در واقع این گزینه رو با این کار ریست می کنید )

2 - این فایل رو دانلود کنید و هر بار که این اینجوری شد یکبار این فایل رو اجرا کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا بعد ...

خیلی خیلی ممنون
مشکل دومم حل شد
اما اون لینکه به دردم نخورد
بازم ممنون

chopolino
22-10-2008, 22:48
امروز یک ویندوز XP با SP3 برای شرکت JB خرید. به راحتی نصب شد و مشکلی هم باهاش ندارم

چند تا عکس از SP3 :

فقط سوالی برام پیش اومده؟؟؟
وقتی که نصب ویندوز و درایور ها تمام شد,اینترنت اکسپلرر و ویندوز مدیا پلیر رو چک کردم و متوجه شدم که ورژن اکسپلرر 6 و ویندوز مدیا 9 هست. می خواستم علت رو بدونم؟؟( چون تمام دوستام که ویندوز با SP3 رو نصب کردند ویندوز مدیا پلیرشون 11 و اکسپلرر ویندوزشون 7 هست)

مشکل از ویندوز من هست و باید عوضش کنم ؟؟؟؟ و چون این ویندوز اکسپلرر 7 و مدیا پلیر 11 رو نداره آپدیت های لازم رو نداره واصلا SP3 مشکل دار هست؟؟؟

عکس از اکسپلرر و ویندوز مدیا پلیر:

لطفا راهنمایی کنید.
خیلی خیلی ممنون:11:

tohidkh
22-10-2008, 22:57
امروز یک ویندوز xp با SP3 برای شرکت JB خرید. به راحتی نصب شد و مشکلی هم باهاش ندارم فقط یک سوال؟؟
چند تا عکس از SP3 :
وقتی که نصب ویندوز و درایور ها تمام شد,اینترنت اکسپلرر و ویندوز مدیا پلیر رو چک کردم و متوجه شدم که ورژن اکسپلرر 6 و ویندوز مدیا 9 هست. می خواستم علت رو بدونم؟؟( چون تمام دوستام که ویندوز با SP3 رو نصب کردند ویندوز مدیا پلیرشون 11 و اکسپلرر ویندوزشون 7 هست)
مشکل از ویندوز من هست و باید عوضش کنم ؟؟؟؟
عکس از اکسپلرر و ویندوز مدیا پلیر:
لطفا راهنمایی کنید.
خیلی خیلی ممنون

دوست عزیز، تا جایی که من میدونم، تا به حال، شرکت مایکروسافت، ویندوز XP SP3 رو به صورت جداگانه بیرون نداده.
اگه به سایتش هم نگاه کنید، میبینید که در لینک دانلودش نوشته Service Pack 3 Of Windows XP
این ویندوزی هم که در بازار موجود هست، تبدیل شده هست.
یعنی مثلا شرکت JB میاد و سرویس پک 3 رو نصب میکنه. بعد اونو تبدیل به سی دی میکنه میده بیرون.
پس با توضیحات بالا کاملا واضح هست که برنامه های موجود در ویندوز هم، به سلیقه شرکت ربط داره.
البته IE 6 به نظر شخص بنده، بهتر از IE 7 هست. و از همه بهتر Mozilla Firefox.
در هر حال . . .

undertaker_ss
23-10-2008, 09:16
جناب nightmare
مشکل دومم هم حل شد گفتم بهتون بگم اگه با این مشکل برخورد کردید راه حل رو بدونید
یه دفعه background رو گذاشتم none و Ok کردم و بعد دوباره background خودم رو گذاشتم درست شد:31:
بازم ممنون

cesc.cesar
23-10-2008, 19:41
سلام
من نمی دونم چرا مدتی هست که وقتی نرم افزار یا بازی ای نصب می کنم صفحه ی نصب(قسمتی که درصد نصب رو نشون می ده) رو ندارم چیزی نمی آد و باید منتظر بمونم تا از روی ایکونش روی صفحه یا تسک منیجر ببینم تموم شده یا نه،چه باید بکنم؟

chopolino
23-10-2008, 22:12
دوست عزیز، تا جایی که من میدونم، تا به حال، شرکت مایکروسافت، ویندوز XP SP3 رو به صورت جداگانه بیرون نداده.
اگه به سایتش هم نگاه کنید، میبینید که در لینک دانلودش نوشته Service Pack 3 Of Windows XP
این ویندوزی هم که در بازار موجود هست، تبدیل شده هست.
یعنی مثلا شرکت JB میاد و سرویس پک 3 رو نصب میکنه. بعد اونو تبدیل به سی دی میکنه میده بیرون.
پس با توضیحات بالا کاملا واضح هست که برنامه های موجود در ویندوز هم، به سلیقه شرکت ربط داره.
البته IE 6 به نظر شخص بنده، بهتر از IE 7 هست. و از همه بهتر Mozilla Firefox.
در هر حال . . .

ممنون از شما دوست عزیز:11: :10:

توضیحاتی رو که دادید به این معنا هست که ویندوز من مشکلی از بابت sp3 ندارد. فقط سوالی که برام همچنان هست چرا مدیا 9 , یعنی با نصب sp3 هیچ تغییری در IE و مدیا پلیر نباید صورت بگیره؟؟؟

لطفا دوستان دیگه هم نظرشون رو بگند .

ممنون:11:

HRN
24-10-2008, 01:27
سلام:
من میخوام ویندوز XP و vista رو باهم تو یک درایو بریزم .
میخواستم ببینم اصلا این کار میشه و تر فندی برای اینکار هست و اگه نمیشه اول کدوم ویندوز رو تو درایو C بریزم و بعد کدوم رو تو D بریزم.
ممنون

Amir312
24-10-2008, 01:51
سلام:
من میخوام ویندوز XP و vista رو باهم تو یک درایو بریزم .
میخواستم ببینم اصلا این کار میشه و تر فندی برای اینکار هست و اگه نمیشه اول کدوم ویندوز رو تو درایو C بریزم و بعد کدوم رو تو D بریزم.
ممنون

توی یک درایو نریزی بهتره
میشه و زیاد هم ترفندی نداره ( ویندوز نام خودش را عوض میکنه )
باید حدود 11 گیگ درایوت فقط برای ویندوز ها جا داشته باشه ( فقط ویندوز ها )
اول ایکس پی را باید نصب کرد
اگه میخوای توی یک درایو بریزی c , d دیگه چیه ؟!!!

cesc.cesar
24-10-2008, 07:44
سلام
من نمی دونم چرا مدتی هست که وقتی نرم افزار یا بازی ای نصب می کنم صفحه ی نصب(قسمتی که درصد نصب رو نشون می ده) رو ندارم چیزی نمی آد و باید منتظر بمونم تا از روی ایکونش روی صفحه یا تسک منیجر ببینم تموم شده یا نه،چه باید بکنم؟
چی شد کسی نیست جواب بده دوستان؟:20:

mojtaba_sa
24-10-2008, 11:29
من که نفهمیدم چی شد
اول رينيم همونجوري كه داره چشمك ميزنه كليك راست و آخرين گزينه يعني:
insert unicode control character
بعد
LRM
يا علي

احمد1379
24-10-2008, 21:20
چی شد کسی نیست جواب بده دوستان؟:20:

چه ویندوزی داری ؟؟ نکنه MRTداری؟؟؟؟؟؟؟

HRN
25-10-2008, 01:35
توی یک درایو نریزی بهتره
میشه و زیاد هم ترفندی نداره ( ویندوز نام خودش را عوض میکنه )
باید حدود 11 گیگ درایوت فقط برای ویندوز ها جا داشته باشه ( فقط ویندوز ها )
اول ایکس پی را باید نصب کرد
اگه میخوای توی یک درایو بریزی c , d دیگه چیه ؟!!!

سلام:
منظورم از C و D این بود که اگه راه اول که گفتم امکان پذیر نبود برای اینکه هر کدوم رو جداگانه در یک درایو بریزم اول کدوم رو باید بریزم.(اگه میشه با این سوالم هم جواب بدین)

و یک سوال دیگه اگه هر دو رو تو یک درایو بریزم روی سرعت ویندوز اثر میگذاره یا نه.
ممنون

mobin
25-10-2008, 12:17
بعضي از نرم افزارها موقع نصب بصورت پيش فرض در درايو ويندوز نصب ميشوند مثل :nokia pc suite
و حق انتخاب براي كاربر قائل نميشوند .اصولا گزينه انتخاب ندارند!
آيا ميشه به يه طريقي برنامه رو در غير از درايو ويندوز نصب كرد؟مثلا درايو e

s30yavash
25-10-2008, 16:40
سلام ....
لپ تاپ من تازگی هیچ فایلی رو رایت نمیکنه روی سی دی .. پبغام میده مسیر فایل ایراد داره !!
با Nero و خود ویندوز امتحان کردم نشد !!

مشکل از چی میتونه باشه ؟

با تشکر...

am2
25-10-2008, 19:01
سلام
من تازگي هاي ه مشكلي دارم و اون اينه كه هروقت كامپيوتر رو روشن ميكنم درايو cرو شروع به چك كردن ميكنه(با اين كه قبلا خيلي عادي اونرو خاموش كردم و ري استارت و.. نشده)تازه چك كردنشم بدين صورته كه ميزنهstage 1بعد 100 درصد ميره و دوباره ميزنهstage 2 و 100 و دوبارهstage 3 و 100 درصد ميره و رياستارت ميشه و اونوقت ويندوز رو مياره وقتي هم كه اورد كنار ساعت يه پيغام ميده كهc:\windows\ is crropt.please run CKDSK ويندوز رو هم عوض كردم ولي هنوز همين مشكل پيش مياد ميشه بگيد مشكل از چيه؟؟؟؟
ram:512
cpu:2.4
Graphic:128 giforce fx
windows :xp

HRN
25-10-2008, 21:13
سلام
من تازگي هاي ه مشكلي دارم و اون اينه كه هروقت كامپيوتر رو روشن ميكنم درايو cرو شروع به چك كردن ميكنه(با اين كه قبلا خيلي عادي اونرو خاموش كردم و ري استارت و.. نشده)تازه چك كردنشم بدين صورته كه ميزنهstage 1بعد 100 درصد ميره و دوباره ميزنهstage 2 و 100 و دوبارهstage 3 و 100 درصد ميره و رياستارت ميشه و اونوقت ويندوز رو مياره وقتي هم كه اورد كنار ساعت يه پيغام ميده كهc:\windows\ is crropt.please run CKDSK ويندوز رو هم عوض كردم ولي هنوز همين مشكل پيش مياد ميشه بگيد مشكل از چيه؟؟؟؟
ram:512
cpu:2.4
Graphic:128 giforce fx
windows :xp

سلام:
شما سیستم مکانیک دارید؟
من قبلا این مشکل رو داشتم ، بعد از کلی گشتن فهمیدم که سیستم مکانیکم رو طوری تنظیم کردم که بعد از هر بار روشن شدن سیستم رو چک کنه .

sasan_rstg
26-10-2008, 15:59
سلام.
من دیروز ویندوز نصب کردم و پس از ان هم به نصب برنامه های دیگه پرداختم.
بسیاری از عکسام که از قبل رو کامپیوتر بود باز نمیشه.(با هیچ برنامه ای باز نمیشه)
با برنامه windowa picture and fax viewer هم که برنامه دیفالت ویندوز هست باز نمیشه.حتی با paint هم باز نمیشه.با acdsee هم همینطور.ولی بعضی از عکسا باز میشه.منو راهنمایی کنید.از مدیر سایت یا از دوستانی که وارد هستند تقاضای کمک دارم

amineng
27-10-2008, 15:06
سلام
میخوام روی ویندوز XP sp3 اینترنت اکسپلورر 7 رو نصب کنم این ارور رو میده

بعد از ریستارت هم اتفاق خاصی نمیافته و میخواد به سایت ماکروسافت وصل بشه؟

mansourfcb
28-10-2008, 02:06
با سلام
الان چند روز که سیستم من داریوهای CD-ROM , DVD-ROM رو نمیشناسه.
وقتی روی my computer راست کلیک میکنم و وارد قسمت Manage میشم، در قسمت درایوها این جمله نوشته شده:

Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

چیکار باید بکنم.
در ضمن ویندوز من media center هستش.

hassanminai
28-10-2008, 11:22
با سلام
الان چند روز که سیستم من داریوهای CD-ROM , DVD-ROM رو نمیشناسه.
وقتی روی my computer راست کلیک میکنم و وارد قسمت Manage میشم، در قسمت درایوها این جمله نوشته شده:

Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

چیکار باید بکنم.
در ضمن ویندوز من media center هستش.

با restore کردن ویندوز احتمال زیاد درست میشه.
از مسیر زیر این کار رو انجام بده.
start/all programs/accesories/system tools/system restore
:40:

aliReza-HRH
28-10-2008, 15:14
سلام دوستان خوبم.
من چند وقته وقتی میخوام کپی پیست کنم موقع پیست کردن عبارت Hello! میاد و متن دلخواهم کپی نمیشه... شکل چیه؟ من از سرویس پک 2 استفاده میکنم

[ali]
28-10-2008, 19:35
من می خواستم که یک ویندوز دستکاری شده بسازم چگونه در قسمت خصوصیات مای کامپیوتر اون عدد 2002 را بکنم 2008؟

هوشنگ پیشدادی
30-10-2008, 01:13
برای من یه سیستم آوردند که روش گرافیک gforce 8400 gs داره و اخوب ین گرافیک 512 است دیگه .... اما موقع اجرای بازی های گرافیک بلا یه دفعه از بازی خارج می شه . وقتی از دوستام پرسیدم می گن که اینها 512 real نیست و 256 reall هست ...
حالا من از کجا باید بفهمم که مثلا کدوم گرافیک 512 واقعی هست یا نه ؟ در صورتی که خود ویندوز اون رو 512 می شناسه

tohidkh
30-10-2008, 03:36
برای من یه سیستم آوردند که روش گرافیک gforce 8400 gs داره و اخوب ین گرافیک 512 است دیگه .... اما موقع اجرای بازی های گرافیک بلا یه دفعه از بازی خارج می شه . وقتی از دوستام پرسیدم می گن که اینها 512 real نیست و 256 reall هست ...
حالا من از کجا باید بفهمم که مثلا کدوم گرافیک 512 واقعی هست یا نه ؟ در صورتی که خود ویندوز اون رو 512 می شناسهخیلی سادس.
البته جای این سوال انجمن سخت افزار بود؛ ولی در هر حال . . .
روی قوطی کارت گرافیکی مینویسه. مثلا برای اون مدلی که شما گفتید مینویسه: 256to 512.
اصطلاحا به این نوع کارت گرافیکی ها to میگن. چون برای رمشون کلمه to به کار رفته.
و به کارت گرافیکی هایی که رمشون فول هست، Up میگن.
نه! معمولا خود ویندوز نمیشناسه . . .
موفق باشید. :40:

cesc.cesar
30-10-2008, 14:11
یک سال گذشت و جواب مارو ندادیدا!!!

amineng
30-10-2008, 19:00
سلام

:20::20::20:

tohidkh
30-10-2008, 19:19
:20::20::20:خب حالا چیکار کنیم؟؟؟:31: (شوخی)
ای بابا!
روش کار اونه دیگه . . .
ریستارت میکنید....
بعد میذارید به مایکروسافت وصل بشه.....
اگه از Dail up استفاده میکنید، حداقل 20 دقیقه طول میکشه....
فقط یه کم صبور باشید . . .

mehdy.z
31-10-2008, 21:21
من نمی دونم چرا وقتی کامپیوترم رو stand by میکنم بعد از یه مدتی دیگه صفحه desktop بالا نمی یاد و با اینکه فکر میکردم مال سیستم قدیمم باشه ولی وقتی سیستم کامپیوترم رو(منظورم سخت افزاری) رو به طور کامل عوض کردم وبه پیشنهاد یکی از دوستان مدت زمان stand by رو هم دستی تنظیم کردم بازم این مشکلم حل نشدکسی می دونه این مشکل از کجاست...

tohidkh
31-10-2008, 21:30
من نمی دونم چرا وقتی کامپیوترم رو stand by میکنم بعد از یه مدتی دیگه صفحه desktop بالا نمی یاد و با اینکه فکر میکردم مال سیستم قدیمم باشه ولی وقتی سیستم کامپیوترم رو(منظورم سخت افزاری) رو به طور کامل عوض کردم وبه پیشنهاد یکی از دوستان مدت زمان stand by رو هم دستی تنظیم کردم بازم این مشکلم حل نشدکسی می دونه این مشکل از کجاست...

ممکنه بفرمایید دقیقا چه اتفاقی میافته....؟

mojtaba_sa
31-10-2008, 23:28
سلام
يكي دو روزي هست كه وقتي ميخوام بازي كنم بالاخص يورو (فوتبال) سيستم بعد از چند دقيقه يهو رسيت ميشه يه صفحه آبي رنگ قبلش مياد كه سريع ميره و نميشه فهميد چي نوشته
مشكلش چيه ؟ يعني سيستم مرخصه؟؟
ممنون. يا علي

tohidkh
31-10-2008, 23:34
سلام
يكي دو روزي هست كه وقتي ميخوام بازي كنم بالاخص يورو (فوتبال) سيستم بعد از چند دقيقه يهو رسيت ميشه يه صفحه آبي رنگ قبلش مياد كه سريع ميره و نميشه فهميد چي نوشته
مشكلش چيه ؟ يعني سيستم مرخصه؟؟
ممنون. يا عليخب؛ اگه اون کد چند رقمی رو که شامل چند تا صفر هست، بنویسید، میشه مشکلش رو فهمید.
صفحه آبی، یا همون اخطار مربوط به Dumping Physical Memory در اکثر موارد، مربوط به سخت افزار هست. و خیلی خیلی بیشتر، مربوط به رم؛
ولی به احتمال 50 درصد، اگه ویندوزتون رو تعویض کنید، مشکلتون حل میشه.
اگه حل نشد، باید با رم ها یه کاری بکنید.

mehdy.z
31-10-2008, 23:47
ممکنه بفرمایید دقیقا چه اتفاقی میافته....؟

وقتی کلید KERBOARD رو میزنم یا MOUSE رو حرکت می دم تا از حالت STAND BY خارج شود فنهای پاور و کامپیوتر روشن میشه(یا به نوعی سیستم ظاهرا راه میفته) ولی صفحه مانیتور خاموش می مونه حالا این یعنی چه والا موندم؟؟!!

aluminum
31-10-2008, 23:55
بچه ها من یک مشکل دارم نمی دونم سخت افزاری هستیا نرم افزاری
موقع کار بعضی مواقع چنین پیغامی میده

mojtaba_sa
01-11-2008, 14:33
خب؛ اگه اون کد چند رقمی رو که شامل چند تا صفر هست، بنویسید، میشه مشکلش رو فهمید.
صفحه آبی، یا همون اخطار مربوط به Dumping Physical Memory در اکثر موارد، مربوط به سخت افزار هست. و خیلی خیلی بیشتر، مربوط به رم؛
ولی به احتمال 50 درصد، اگه ویندوزتون رو تعویض کنید، مشکلتون حل میشه.
اگه حل نشد، باید با رم ها یه کاری بکنید.
سلام.
ممنون از كمكت با تعويض ويندوز مشكلم حل شد ولي چرا همچين اتفاقي ميفته . راهي داره كه درست بشه البته من رمم 512 بود يعني دو تا 256 يكيشو به هر شكلي مرخص شد يه دو ماهي هست فكر ميكنم از اون زمون اين مشكلات واسم پيش اومده امكان داره رممو بالا ببرم درست بشه؟؟
ممنون
يا علي

tohidkh
01-11-2008, 15:17
سلام.
ممنون از كمكت با تعويض ويندوز مشكلم حل شد ولي چرا همچين اتفاقي ميفته . راهي داره كه درست بشه البته من رمم 512 بود يعني دو تا 256 يكيشو به هر شكلي مرخص شد يه دو ماهي هست فكر ميكنم از اون زمون اين مشكلات واسم پيش اومده امكان داره رممو بالا ببرم درست بشه؟؟
ممنون
يا علي

ببینید نحوه استفاده از یک وسیله، خیلی مهمه.
من خودم الان دقیقا 4 ماهی میشه که ویندوزم رو عوض نکردم. و دقیقا مثل روز اولش کار میکنه. هیچ اشکالی هم نداره.
خیلی عوامل در سلامت ویندوز موثرند.
مثلا نصب برنامه های پیاپی، باعث میشند که اشکالات جدی به ویندوزتون وارد بشه. برای جلوگیری از به وجود آمدن این اشکالات، پس از نصب برنامه های پر حجم، سیستم تون رو ریستارت کنید. (مورد مهمی بود هاااا)
گیم بازی کردن های پیاپی هم خودش باعث تخریب ویندوز میشند. البته در این مورد استفاده از دستور sfc/scannow تا حدی کارساز هست.
وجود ویروس در درایو ویندوز هم برخی اوقات باعث به وجود آمدن این مشکل میشه.
در بعضی مواقع کم بودن فضای حافظه ی مجازی (رم) باعث به وجود آمدن مشکلاتی در ویندوز میشه.
در مورد اون سوالی که پرسیدید، باید بگم بله! با ارتقاء مقدار رم، این مشکلات برطرف خواهند شد.
فقط یک توصیه. سعی کنید اگه از دو تا رم استفاده میکنید، هر دوتاشون هم عین هم باشند.
چون اکثر مادربرد ها با چندگانه بودن رم ها مشکل دارند. و باعث میشند همون صفحه آبی (Dumping Physical Memory) زود زود ظاهر بشه.

iman_n21
01-11-2008, 17:18
سلام

كسي ميدونه اگر Cd ويندوزى كه نصب كرديم رو نداشته باشيم چه جور ميتونيم زبان فارسِ رو فعال كنيم ؟

و

چه جور ميتونم بخشهايى از ويندوز رو غير فعال كنم، مثل رجيسترى و تنظيمات Ip و غيره

iman_n21
01-11-2008, 20:53
بچه ها من یک مشکل دارم نمی دونم سخت افزاری هستیا نرم افزاری
موقع کار بعضی مواقع چنین پیغامی میده

من هم گاهى چنين پيغامى رو ميبينم

سى پى يوت چيه ؟ AMD ؟
RAM ?

SIMON137
02-11-2008, 16:27
سلام
من آخرين ورژن direct X 9.0c compatible sound card براي كارت صدا رو مي خوام ...
از كجا مي تونم دانلود كنم ؟ چجوري ورژنش رو ببينم؟

mojtaba_sa
02-11-2008, 17:31
سلام
راهي هست كه بشه آيكون فايلي كه با مديا پلير باز ميشه رو تغيير داد ؟؟
ممنون

mohsen1104
02-11-2008, 20:09
کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک

من هر کاری می کنم زبان فارسی به سیستم اضافه نمی شود
دو تا ویندوز دانلود کردم - زبان فارسی هم دارد ولی در قسمت Detail وقتی دکمه Add را می زنم
زبان فارسی ندارد - چیکار کنم - فارسی ساز Mrt هم نصب کردم درست نشد.نمی خوام ویندوز را عوض کنم - می خوام همین ها را فعال کنم.

با تشکر

tohidkh
02-11-2008, 20:23
سلام
راهي هست كه بشه آيكون فايلي كه با مديا پلير باز ميشه رو تغيير داد ؟؟
ممنون

خب باید برنامه پیش فرض رو تغییر بدین....
بعد از اون هم دیگه با مدیا پلیر باز نمیشه . . . با اون برنامه که اتخاب کردین باز میشه...
نمیدونم آیا من منظورتون رو درست متوجه شده بودم یا نه!

SIMON137
02-11-2008, 22:12
من يك مشكل داشتم ، فونت هاي ويندوز ريخته به هم ، چجوري مي تونم به حالت اوليع برگردانم؟
فونت هاي پشتيبان رو هم جايگزين كردم ، ولي درست نشد.

farzad_angel
03-11-2008, 01:55
سیستمم را روشن میکنم ولی مانیتور روشن نمیشه وانگار خاموشه خاموش و روشن که میکنم چراغ مانیتور سبز میشه ولی سریع قرمز میشه ممنون میشم کمکم کنید

tohidkh
03-11-2008, 06:49
من يك مشكل داشتم ، فونت هاي ويندوز ريخته به هم ، چجوري مي تونم به حالت اوليع برگردانم؟
فونت هاي پشتيبان رو هم جايگزين كردم ، ولي درست نشد.
میشه یه عکس بذارید؟؟؟
من دقیقا متوجه نشدم چطور شده ......؟!

هنوز به این دوتا عمل کنید ببینید حل میشه مشکلتون یا نه:
هر دو تا رو عوض کید بعدا بذارید روی اونی که نشون داده شده ببینید درست میشه یا نه!

mohsen1104
03-11-2008, 10:44
آقا یه حرفه ای جواب منو بده کارم گیره
با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــکر
صفحه قبل پســـــــــــــــــــــــ ـــت زدم

tohidkh
03-11-2008, 10:51
کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــک کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک

من هر کاری می کنم زبان فارسی به سیستم اضافه نمی شود
دو تا ویندوز دانلود کردم - زبان فارسی هم دارد ولی در قسمت Detail وقتی دکمه Add را می زنم
زبان فارسی ندارد - چیکار کنم - فارسی ساز Mrt هم نصب کردم درست نشد.نمی خوام ویندوز را عوض کنم - می خوام همین ها را فعال کنم.

با تشکر

آقا یه حرفه ای جواب منو بده کارم گیره
با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــکر
صفحه قبل پســـــــــــــــــــــــ ـــت زدم
مطمئنید این دو قسمت رو روی فارسی تنظیم کردید؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر جواب . . .

mohsen1104
03-11-2008, 11:26
آقا چه زود جواب می دید ممنون
اینها رو فعال کردم
نشد که نشد انگار طرفی که ویندوز را آپلود کرده با ایرانیها مشکل داشته چون اصلا کیبورد فارسی ندارد یعنی
در سربرگ Language گزینه Details رو می زنی فارسی ندارد این گزینه install file for complex script and right to left languages را هم فعال کردم و زبان فارسی هم اضافه شده ولی کیبورد فارسی اضافه نمی شود.
مشکل اساسی است فکر کنم باید یه سری فایلهای Dll را به ویندوز اضافه کنم ولی نمیدونم

tohidkh
03-11-2008, 11:30
آقا چه زود جواب می دید ممنون
اینها رو فعال کردم
نشد که نشد انگار طرفی که ویندوز را آپلود کرده با ایرانیها مشکل داشته چون اصلا کیبورد فارسی ندارد یعنی
در سربرگ Language گزینه Details رو می زنی فارسی ندارد این گزینه install file for complex script and right to left languages را هم فعال کردم و زبان فارسی هم اضافه شده ولی کیبورد فارسی اضافه نمی شود.
مشکل اساسی است فکر کنم باید یه سری فایلهای Dll را به ویندوز اضافه کنم ولی نمیدونم
برخی از ویندوز ها، از طرف مایکروسافت، کلا زبان فارسی ندارند.
فکر کنم این ویندوز شما، از اونا باشه.
بهتره که از Windows XP 2002 Sevice Pack 2 استفاده کنید.
واقعا بی عیب ترین ویندوز هست.
من خودم خیلی خیلی ویندوز دانلود کردم . . . بیش از 10 نوع ویندوز دانلود کردم. و به این نتیجه رسیدم که بهترین ویندوز، همونی هست که گفتم.

behnam baghery
03-11-2008, 12:30
folder option وtask managerاز کار افتادند چه کار کنم

mohsen1104
03-11-2008, 12:42
راستی یادم رفت بگم گزینه فارسی رو در سربرگ Advanced که می زنم این پیغام رو می ده
Setup Was Unable To Install The Chosen Local.Please Contact The Administrator ... با یوزر مدیر هم که وارد می شوم
باز همین پیغام را می دهد
اگر راهی داره لطفا راهنمایی کنید چون ویندوز خوبی هست و نمی خوام عوضش کنم
با تشکر فراوان

AABB
03-11-2008, 13:08
سلام. دوتا سئوال داشتم:
1- وقتی که یه وب سایت به صورت homepage می شود من چه طور می تونم اون رو عوض کنم؟(در اینترنت اپشنز هر کاری می کنم در آدرس هر آدرسی تایپ می کنم باز هم تغییر نمی کنه)

2- وقتی که در صفحات وب، یوزر نیم و پسورد به صورت خودکار شناخته می شوند (مثلا در جی میل با نوشتن یوزر نیم، پسورد اون هم میاد. که من نمی خوام این کار بشه). چه کار کنیم که این گزینه به خاطر سپردن نوشته ها از اینترنت اکسپلورر حذف بشه.
تشکر.

amineng
03-11-2008, 13:39
سلام

خب حالا چیکار کنیم؟؟؟:31: (شوخی)
ای بابا!
روش کار اونه دیگه . . .
ریستارت میکنید....
بعد میذارید به مایکروسافت وصل بشه.....
اگه از Dail up استفاده میکنید، حداقل 20 دقیقه طول میکشه....
فقط یه کم صبور باشید . . .

خلی خیلی ممنونم
خوب اگه متوجه سوال نمیشی مجبور نیستی جواب بدی:31: (شوخی)
پسر خوب همون جور که گفتم هیچ اتفاقی نمی افته حال تا صبح صبور باش:41:

کسی نمی دونه چه کار باید بکنم

tohidkh
03-11-2008, 14:12
راستی یادم رفت بگم گزینه فارسی رو در سربرگ Advanced که می زنم این پیغام رو می ده
Setup Was Unable To Install The Chosen Local.Please Contact The Administrator ... با یوزر مدیر هم که وارد می شوم
باز همین پیغام را می دهد
اگر راهی داره لطفا راهنمایی کنید چون ویندوز خوبی هست و نمی خوام عوضش کنم
با تشکر فراوان
خب کاش اینو زودتر میگفتید.
البته به اینی که میگم خیلی مطمئن نیستم. ولی به احتمال 80 درصد یکی از از اثرات نوعی تروجان هست . . .
با یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده، سیستم تون رو ویروس یابی کنید (مثلا با کسپر؛ ولی باید آپدیت بشه)
و یا این برنامه رو دانلود کنید؛ مخصوص اون ویروس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

sus2
03-11-2008, 16:45
خلی خیلی ممنونم
خوب اگه متوجه سوال نمیشی مجبور نیستی جواب بدی:31: (شوخی)
پسر خوب همون جور که گفتم هیچ اتفاقی نمی افته حال تا صبح صبور باش:41:

کسی نمی دونه چه کار باید بکنم

این بخاطر اینه که ویندوز شما قانونی نیست برای قانونی کردنش به این پست برید

sus2
03-11-2008, 16:47
folder option وtask managerاز کار افتادند چه کار کنم

شما ویروسی شدی برای حل مشکلتون یه این پست مراجعه کنید

mohsen1104
03-11-2008, 17:21
خب کاش اینو زودتر میگفتید.
البته به اینی که میگم خیلی مطمئن نیستم. ولی به احتمال 80 درصد یکی از از اثرات نوعی تروجان هست . . .
با یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده، سیستم تون رو ویروس یابی کنید (مثلا با کسپر؛ ولی باید آپدیت بشه)
و یا این برنامه رو دانلود کنید؛ مخصوص اون ویروس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

آقا دستت درد نکنه ما که مشکلمون حل نشد - بی خیالش - ویندوز و عوض کردم رفت
ولی به این نتیجه رسیدم این ورژن از ویندوز برای اروپا و آمریکا بوده چون زبان عربی هم داخلش نبود.
باز هم ممنونم
یــا عــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــلی مدد

S A M
03-11-2008, 19:25
سلام
من یه مشکل خیلی جدی امروز برام پیش اومده ... !
من همیشه از نرم افزار CProxy استفاده میکنم ولی امروز مثل همیشه نرم افزار رو غیر فعال کردم تا به اکانت های اصلیم برسم ( بازی آنلاین The-West ) ولی هیچ سایتی برام باز نمیشد ! دوباره نرم افزاره فعال کردم .... همه سایت ها باز میشد !
اقا قضیه چیه ؟ من باید چیکار کنم ؟ ( با تمام مرورگر ها هم امتحان کردم )

sirwanonline
03-11-2008, 19:36
سلام دوستان عزیز من یک روزه پیش یک مشکل عجیب برام پیش اومده وقتی که می خواهم یک فایل رو رینیم کنم این صفحه رو میاره قبلا اینجوری نبود چرا اینجوری شده؟مثل عکس زیر:

sonamy1
03-11-2008, 21:40
سلام دوستان ..متاسفانه یک مشکل با ویندوزم دارم .. بعد از حذف یک برنامه از سیستمم دیگه نمیتونم مستقیم وارد درایوی بشم وقتی روی درایو مورد نظر کلیک میکنم یک پنجره جداگانه باز میشه ..

موقعه ای این مورد حاد میشه که قصد دارم مثلا چندین صفحه را پشت سر هم باز کنم که با چندین پنجره روبرو میشم ..لطفا راهنمایی کنید ..

tohidkh
03-11-2008, 21:47
سلام دوستان ..متاسفانه یک مشکل با ویندوزم دارم .. بعد از حذف یک برنامه از سیستمم دیگه نمیتونم مستقیم وارد درایوی بشم وقتی روی درایو مورد نظر کلیک میکنم یک پنجره جداگانه باز میشه ..

موقعه ای این مورد حاد میشه که قصد دارم مثلا چندین صفحه را پشت سر هم باز کنم که با چندین پنجره روبرو میشم ..لطفا راهنمایی کنید .. سلام
My Computer رو باز کنید.
از منوی Tools گزینه ی Folder Options رو انتخاب کنید.
دقت کنید که در محل نشون داده شده گزینه اول انتخاب شده باشه.

اگه با این کار، مشکلتون حل نشد، سیستمتون ویروسی شده . . .

ninjavb
03-11-2008, 22:15
با سلام امشب وقتی کامپیوترم رو روشن کردم اولش این پیغام اومد که فکر کردم حتما ویروسی شدم منم روی اون گزینه resolvo now کلیبک کردم وقتی وارد صفحه desktop شدم صفحه سیاه شد وبعد اون عکس دوم اومدو اون علامت ابی رنگ توی taskbarظاهر شد در ضمن اینم بگم که انتی ویروسم اپدیته و تازگی هم نرم افزاری نصب نکردم. ممنون میشم اگه کمک کنید بگید چرا این طوری شده؟؟ :41:
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sus2
03-11-2008, 23:24
با سلام امشب وقتی کامپیوترم رو روشن کردم اولش این پیغام اومد که فکر کردم حتما ویروسی شدم منم روی اون گزینه resolvo now کلیبک کردم وقتی وارد صفحه desktop شدم صفحه سیاه شد وبعد اون عکس دوم اومدو اون علامت ابی رنگ توی taskbarظاهر شد در ضمن اینم بگم که انتی ویروسم اپدیته و تازگی هم نرم افزاری نصب نکردم. ممنون میشم اگه کمک کنید بگید چرا این طوری شده؟؟ :41:
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوز شما اعتبارش تموم شده به این پست برو

Farshadd
04-11-2008, 13:38
سلام دوستان

پسر دایی من روی کامپیوتر شرکتش nod 32 نصب کرده ولی حالا وقتی کامپیوتر روشن میشه هیچی روی دسکتاپش نیست. حتی بعد از uninstall کردن هم همین مشکل رو داره. البته میتونه وارد my computer بشه و ...

لطفا راهنمایی کنید.

sirwanonline
04-11-2008, 14:31
سلام دوستان عزیز من یک روزه پیش یک مشکل عجیب برام پیش اومده وقتی که می خواهم یک فایل رو رینیم کنم این صفحه رو میاره قبلا اینجوری نبود چرا اینجوری شده؟مثل عکس زیر:
کمک کنید دوستان.........

fswteam
06-11-2008, 16:24
من ویندوز Xp Sp2 Media Center نصب کردم بعد از یکی دوماه میگه باید اکتیو کنید خواهشا یه راه حل بگید من تاحالا با Media Center کار نکردم و می گه تا 6 روز دیگه باید اکتیو بشه دوستان نیازمند کمکان هستیم نمی خوام ویندوز عوض کنم:11: :40:

DaRiOuShJh
06-11-2008, 16:27
سی دی نصبتون خوب کرک نشده بوده و مشکل داره

وگرنه من الان بیشتر از یه ساله از sp2 استفاده میکنم و مشکلی نداشته

DaRiOuShJh
06-11-2008, 16:28
کمک کنید دوستان.........
:13:واقعا که

فایل رو readonly کردید!

روش راست کلیک کنید -->

تیکه read-only رو ورداید

ok بزنید

tohidkh
06-11-2008, 16:28
من ویندوز Xp Sp2 Media Center نصب کردم بعد از یکی دوماه میگه باید اکتیو کنید خواهشا یه راه حل بگید من تاحالا با Media Center کار نکردم و می گه تا 6 روز دیگه باید اکتیو بشه دوستان نیازمند کمکان هستیم نمی خوام ویندوز عوض کنم:11: :40:
بازم سلام :31:
به اینجا مراجعه کنید:

نرم افزارهای قانونی کردن(Validate كردن) ویندوز

tohidkh
06-11-2008, 16:35

کمک کنید دوستان.........

:13:واقعا که

فایل رو readonly کردید!

روش راست کلیک کنید -->

تیکه read-only رو ورداید

ok بزنید
نه!
اگه همه فایلهاتون اینطوری شدن، سیستم تون ویروسی شده. (یه نوع تروجان هست که پدر فایلها رو در میاره):31:
بعد از ویروس یابی کردن هم اکثر پوشه ها مخفی میشند.
سیستم رو با یک آنتی ویروس آپدیت شده ویروس یابی کنید.
حتما به اینجا مراجعه کنید.
مشکل شما هم در اینجا توضیح داده شده:

Neo
06-11-2008, 18:36
سلام
عرض شود خدمت دوستان كه من روي درايو سي ويندوز اكس پي و روي درايو دي ويندوز ويستا داشتم خواستم ويندوز نصب كنم كه متاسفانه بدون اينكه متوجه باشم روي e نصب كردم كه هكه اطلاعات با ارزشم رفت خيلي از نرم افزاراي مختلف رو هم امتحان كردم ولي فايده اي نداشت و از حدود 40 گيگ اطلاعات چيزي در حدود 5 گيگ برميگردونن كه البته باارزش هم نيستن و اكثرا ناقص هستن حالا من چيكار مي تونم بكنم كه كل درايو e من سرجاش برگرده؟(الان از طريق ويندوز قديميم كه روي c بود هم مي تونم بوت بشم)

fswteam
07-11-2008, 08:01
بازم سلام :31:
به اینجا مراجعه کنید:

نرم افزارهای قانونی کردن(Validate كردن) ویندوز

اقا با اون درست ننشد برای Media Center می خوام که اکتیو بشه اصلا به Validate ربط نداره

امير موسر
07-11-2008, 11:24
سلام من تو ویندوز به یه اروری برخوردم :

چه کنم ؟

tohidkh
07-11-2008, 11:29
سلام من تو ویندوز به یه اروری برخوردم :

چه کنم ؟
اون برنامه رو باید دوباره نصب کنید.
راستی! آیا اون برنامه مربوط به ویندوزهای قبلی هست؟؟؟ (یعنی مثلا در یک ویندوز دیگه نصب شده و در این ویندوز کار نکنه...؟؟؟)

امير موسر
07-11-2008, 11:36
اون برنامه رو باید دوباره نصب کنید.
راستی! آیا اون برنامه مربوط به ویندوزهای قبلی هست؟؟؟ (یعنی مثلا در یک ویندوز دیگه نصب شده و در این ویندوز کار نکنه...؟؟؟)

دوباره هم نصب کردم ولی هیچ ....
تو ویستا سرویس پک 1 بدون مشکل کار کرد ! الان مشکل تو مدیا سنتره ! البته قبلا تو مدیا سنتر هم کا کرده !

nakhle007
07-11-2008, 16:05
آقا من تمام INTERNET EXPLORER سفید شده کسی میدونه باید چه کار کنم ؟
مثل این زیر

tohidkh
07-11-2008, 16:29
آقا من تمام INTERNET EXPLORER سفید شده کسی میدونه باید چه کار کنم ؟
مثل این زیر

از منوی Tools وارد Internet Options بشید.
این دو مرحله رو طی کنید.
1- گزینه Accessbility رو انتخاب کنید (مطابق تصویر زیر)
2- هیچ یک از گزینه ها نباید تیک داشته باشند.

mojtaba_sa
07-11-2008, 20:09
سلام
چند روزيه كه سيستمم حسابي اعصابمو ريخته بهم بي خودي رسيت ميشه خاموش نميشه هنگ ميكنه . تو اوج دانلود بودم يهو رسيت شد كه ديگه گفتم ببايد پيگر بشم . نه چيزي ازش كم كردم نه زياد .
ويندوزم عوض كردم ولي باز درست نشد.كمك كنيــــــــــــــــــــــ ـــــــــد.
ممنون. يا علي

sus2
07-11-2008, 20:39
سلام
چند روزيه كه سيستمم حسابي اعصابمو ريخته بهم بي خودي رسيت ميشه خاموش نميشه هنگ ميكنه . تو اوج دانلود بودم يهو رسيت شد كه ديگه گفتم ببايد پيگر بشم . نه چيزي ازش كم كردم نه زياد .
ممنون. يا علي

سلام

دو عامل میتونه این مشکل رو بوجود بیاره:
1. ویروس
2. سخت افزار

برای راه اول شما یه آنتی ویروس خوب نصب کرده و آپدیت کنید

برای راه دوم چیزی که به ذهنم میرسه اینه که سیستم شما داغ میکنه تو تنظیمات ستاپ ببینید دمای CPU شما چند درجه میرسه

tohidkh
07-11-2008, 20:57
سلام
ممنون. يا علي
فکر میکنم مشکل شما سخت افزاری باشه. همونطور که دوستمون گفتند احتمالا از CPU باشه...
ولی از اونجایی که من پستهای قبلی شما رو هم دیدم، اینطور میگم که کمی رم باعث میشه که به CPU فشار وارد بشه و هنگ کنه.... میتونید یه رم 512 امانت بگیرید از یکی از دوستاتون و اون 256 خودتونو هم بذارید کنار(مهم) . امتحان کنید ببینید حل میشه یا نه؟ (که به احتمال 90 درصد حل میشه)

amineng
07-11-2008, 22:24
سلام

در ضمن ویندوزمم قانونیه
آدرس سایتی که میخواد وصل بشه تا راهنمایی کنه اینه

کسی بلده

sus2
07-11-2008, 22:54
سلام

در ضمن ویندوزمم قانونیه
آدرس سایتی که میخواد وصل بشه تا راهنمایی کنه اینه

کسی بلده

سلام میشه از مراحل ستاپ عکس بزاری

hamid2006gh
08-11-2008, 14:18
با سلام
من هروقت سیستم رو روشن میکنم این ارور میاد بالا . مشکل چیه ؟

این مشکل از زمانی برا من بوجود اومد که سیستم یکی از دوستام ویروسی شده بود ( تروجان) و من هارد اونو به سیستم خودم زدم و ویروس یابی کردم . و این مشکل بوجود اومد البته روزای اول یه فایل notpad هم باز میشد که به این نام بود : desktop.ini اگه اشتباه نکنم همین بود.
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

دوستان تصویر دیده میشه یانه ؟

tohidkh
08-11-2008, 14:36
با سلام

این مشکل از زمانی برا من بوجود اومد که سیستم یکی از دوستام ویروسی شده بود ( تروجان) و من هارد اونو به سیستم خودم زدم و ویروس یابی کردم . و این مشکل بوجود اومد البته روزای اول یه فایل notpad هم باز میشد که به این نام بود : desktop.ini اگه اشتباه نکنم همین بود.
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

دوست خوبم شما باید عکسهاتون رو در آپلود سنتر مخصوص عکس آپلود کنید.
مثلا اینجا

hamid2006gh
08-11-2008, 22:18
با سلام

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

ببخشید دوستان عکس رو گذاشتم لطفا راهنمایی کنید

mohsentanha
09-11-2008, 00:19
سلام یه مشکلی هست که جدیدا توی ایکس پی خیلی حالم گرفته میشه
می خوام یه درایو رو باز کنم پنجره ی جدید باز میشه
هرکاری کردم درست نشد فقط برای درایو ها پنجره جدید باز میکنه
وبرای پوشه ها این مشکل رو ندارم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

sus2
09-11-2008, 13:33
سلام یه مشکلی هست که جدیدا توی ایکس پی خیلی حالم گرفته میشه
می خوام یه درایو رو باز کنم پنجره ی جدید باز میشه
هرکاری کردم درست نشد فقط برای درایو ها پنجره جدید باز میکنه
وبرای پوشه ها این مشکل رو ندارم
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام

شما ویروسی شدید به این تاپیک برید اونجا توضیح داده شده:

sus2
09-11-2008, 13:37
ببخشید دوستان عکس رو گذاشتم لطفا راهنمایی کنید

سلام

این ارور میگه که یک برنامه می خواد اجرا بشه ولی فیل سیستمی رو پیدا نمی کنه .

این برنامه که یه آنتی ویروس هست اگه نصب کردید پاکش کنید مشکلتون باید حل بشه

AABB
09-11-2008, 14:40
سلام. دوتا سئوال داشتم:
1- وقتی که یه وب سایت به صورت homepage می شود من چه طور می تونم اون رو عوض کنم؟(در اینترنت اپشنز هر کاری می کنم در آدرس هر آدرسی تایپ می کنم باز هم تغییر نمی کنه)

2- وقتی که در صفحات وب، یوزر نیم و پسورد به صورت خودکار شناخته می شوند (مثلا در جی میل با نوشتن یوزر نیم، پسورد اون هم میاد. که من نمی خوام این کار بشه). چه کار کنیم که این گزینه به خاطر سپردن نوشته ها از اینترنت اکسپلورر حذف بشه.
تشکر.

سلام به همگی دوستان.کسی جواب نداره؟تشکر

sus2
09-11-2008, 15:07
سلام به همگی دوستان.کسی جواب نداره؟تشکر

جواب اولی رو نمی دونم

ولی دومی internet options>content>autocomplete>setting تیک username and password رو بردار و برای پاک کردن پسورد های ذخیره شده tools>internet options >General>delete>delete password

M i L @ D
09-11-2008, 19:24
بچه ها من از کجا بفهمم که وندوز من چه نوعی هستش ؟

منظورم از نوع 32 بیت یا 64 بیت یا Home Edition هست !

mahdi7610
09-11-2008, 19:52
سلام. دوتا سئوال داشتم:

تشکر.
سلام

پاسخ سوال اول شما را توی تاپیک زیر داده ام . به وسطهای صفحه نگاه کنید جواب دادم .

موفق باشید .

mahdi7610
09-11-2008, 20:04
بچه ها من از کجا بفهمم که وندوز من چه نوعی هستش ؟

منظورم از نوع 32 بیت یا 64 بیت یا Home Edition هست !
سلام

دستور dxdiag را توی run تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید . که یک صفحه برای شما باز می شه

در صفحه نمایش داده شده اگر در جلوی عبارت Operarting System عدد 64 بیت نوشته شده بود و یا در کنار عبارت Processor کلمه Itanium نوشته شده بود ویندوز شما 64 بیتی است

در غیر این صورت 32 بیت می باشد .

یه راه دیگه اینه که روی My Computer راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید
اگه ويندوزتون 64 بيتي باشه ، مي‌نويسه x64

یه راه دیگه
توی run تایپ کنید cmd و کلید اینتر را بزنید و در خط فرمان دستور systeminfo را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید
سپس اگر در مقابل system type نوشته شده بود 64cpu بیتی است(x64) یا 32 بیتی (x86)

موفق باشید .

M i L @ D
09-11-2008, 21:52
:31:
سلام

دستور dxdiag را توی run تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید . که یک صفحه برای شما باز می شه

در صفحه نمایش داده شده اگر در جلوی عبارت Operarting System عدد 64 بیت نوشته شده بود و یا در کنار عبارت Processor کلمه Itanium نوشته شده بود ویندوز شما 64 بیتی است

در غیر این صورت 32 بیت می باشد .

یه راه دیگه اینه که روی My Computer راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید
اگه ويندوزتون 64 بيتي باشه ، مي‌نويسه x64

یه راه دیگه
توی run تایپ کنید cmd و کلید اینتر را بزنید و در خط فرمان دستور systeminfo را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید
سپس اگر در مقابل system type نوشته شده بود 64cpu بیتی است(x64) یا 32 بیتی (x86)

موفق باشید .

عزیز ممنون واسه جواب ...

جلوی Operarting System نوشته microsaft windows home edition یعنی HomeEdition هست دیگه ؟

mahdi7610
09-11-2008, 22:56
:31:

عزیز ممنون واسه جواب ...

جلوی Operarting System نوشته microsaft windows home edition یعنی HomeEdition هست دیگه ؟
اره عزیزم یعنی Home Edition هستش :دی

موفق باشی .

هوشنگ پیشدادی
09-11-2008, 23:22
سلام ...
چطور می شه نرم افزار درج را توی ویندوز Xp نصب کرد؟

Don Thomas
10-11-2008, 07:37
سلام

امیدوارم که سوالم رو بتونم به بهترین شکل برای شما مطرح کنم ...

مدتیست که مشکلی برای سیستم عامل رایانه ام بوجود آمده و آن این است که :

فایلهای مخفی شده رو نمی توانم ببینم !

حتی از طریق فولدر آپشن و گزینه های مربوطه هم نتوانستم کاری رو از پیش ببرم ...

فکر کنم از طریق رجیستری بشه مشکل رو حل کرد ... ولی خب هیچ گونه اطلاعی پیرامون این مقوله ندارم ...

ویروسیاب هم نصب کرده ام , و کل سیستم رو چک کردم .

خلاصه
کمک برسانید :10:

ممنون .

mahdi7610
10-11-2008, 12:41
سلام

امیدوارم که سوالم رو بتونم به بهترین شکل برای شما مطرح کنم ...

مدتیست که مشکلی برای سیستم عامل رایانه ام بوجود آمده و آن این است که :

فایلهای مخفی شده رو نمی توانم ببینم !

حتی از طریق فولدر آپشن و گزینه های مربوطه هم نتوانستم کاری رو از پیش ببرم ...

فکر کنم از طریق رجیستری بشه مشکل رو حل کرد ... ولی خب هیچ گونه اطلاعی پیرامون این مقوله ندارم ...

ویروسیاب هم نصب کرده ام , و کل سیستم رو چک کردم .

خلاصه
کمک برسانید :10:

ممنون .
سلام

اگه سرچ کنید بارها پاسخ داده شده .

سیستم شما ویروسی شده . رفع این مشکل یه مقدار مشکل هست ولی انتی ویروس بیدیفندر نسبتا بهتر می تونه در این مورد عمل کنه

اخرین ورژن انتی ویروس بیدیفندر را روی سیستم نصب کنید و حتما اونا اپدیت کنید و سیستم را کامل اسکن کنید و سپس به ادرس زیر رجوع کنید

موفق باشید .

AABB
10-11-2008, 21:06
سلام به همگی.امکان داره که اگر بخواهیم سیستم عامل رو عوض کنیم و بخواهیم که یه جوری از درایورهای سیستم عامل فعلی که فعال هست استفاده کرد؟(مثلا از فولد درایور ویندوز یا یه چیزی تو همین مایه ها)فرض رو بر این می کنیم که سی دی مادر بورد نباشه و به اینترنت هم دسترسی نداشته باشیم.تشکر

mojtaba_sa
10-11-2008, 21:17
سلام
خسته نباشید، یه چیزی رو خوشم میاد اینکه این چیزایی که تو این سایت مطرح میشه و پاسخهایی که به جهت بر طرف شدن مشکل طرف مثلا خودم داده میشه ، از مهندسشم بیرون میپرسی نمیدونه......واقعا همه خسته نباشید
یه سوال دیگه از آیکونهای ویستا خیلی خوشم میاد راهی هست که بشه اون آیکونا رو جایگزین آیکونای ایکس پی کرد .
ممنون. یا علی

tohidkh
10-11-2008, 21:31
اینبار منم سوال دارم.
یه ویندوز دانلود کردم. قبلا خیلی تعریفش رو شنیده بودم.
از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان یه مشکل دارم.
اینه که همه چیز رو به طور صحیح و کامل زدم به سی دی.
ولی سی دی از بوت نمیگیره.
خب... راستش خودم میدونم که با یه فایلی که مایکروسافت میده میتونم بوت بسازم. ولی مشکل اینجاست که نمیخوام 6 تا دیسکت بخرم. چون اگه بخوام این کار رو بکنم
بهتر بود میرفتم همین ویندوز رو میخردم نه اینکه دانلودش میکردم.
حالا سوال اینه: من باید چیکار کنم.....؟؟؟
یعنی میخوام یه چیزی به سی دی بزنم تا بوت بشه.... یا اصلا یه چیزایی رو از یک سی دی که بوت میگیره کپی کنم به این مجموعه تا این هم بوت بشه.
ولی نمیدونم کدوم فایلها یا پوشه ها رو باید کپی کنم.
پلیز هلپ می! :46:
با تشکر :11:

mahdi7610
10-11-2008, 22:10
اینبار منم سوال دارم.
یه ویندوز دانلود کردم. قبلا خیلی تعریفش رو شنیده بودم.
از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان یه مشکل دارم.
اینه که همه چیز رو به طور صحیح و کامل زدم به سی دی.
ولی سی دی از بوت نمیگیره.
خب... راستش خودم میدونم که با یه فایلی که مایکروسافت میده میتونم بوت بسازم. ولی مشکل اینجاست که نمیخوام 6 تا دیسکت بخرم. چون اگه بخوام این کار رو بکنم
بهتر بود میرفتم همین ویندوز رو میخردم نه اینکه دانلودش میکردم.
حالا سوال اینه: من باید چیکار کنم.....؟؟؟
یعنی میخوام یه چیزی به سی دی بزنم تا بوت بشه.... یا اصلا یه چیزایی رو از یک سی دی که بوت میگیره کپی کنم به این مجموعه تا این هم بوت بشه.
ولی نمیدونم کدوم فایلها یا پوشه ها رو باید کپی کنم.
پلیز هلپ می! :46:
با تشکر :11:

سلام

خب فایلی که دانلود کردی مگه iso نیست . به صورت بوتیل رایتش کن .

به تاپیک زیر نگاه کن

موفق باشی .

mahdi7610
10-11-2008, 22:15
سلام
خسته نباشید، یه چیزی رو خوشم میاد اینکه این چیزایی که تو این سایت مطرح میشه و پاسخهایی که به جهت بر طرف شدن مشکل طرف مثلا خودم داده میشه ، از مهندسشم بیرون میپرسی نمیدونه......واقعا همه خسته نباشید
یه سوال دیگه از آیکونهای ویستا خیلی خوشم میاد راهی هست که بشه اون آیکونا رو جایگزین آیکونای ایکس پی کرد .
ممنون. یا علی
سلام

بله می شه

به شرطی که بتونی فایل shell32.dll مربوط به ویندوز را با برنامه ریسورس هکر هک کنی .

فکر کنم توی سایت سال پیش این کار را کردیم .

البته نه ایکونهای ویستا . بلکه ایکونهای خود ویندوز را عوض کردیم .

می تونی توی ادرس زیر مطرح کنی تا دوستان راهنمایی کنند .

موفق باشی

tohidkh
10-11-2008, 22:32
سلام

خب فایلی که دانلود کردی مگه iso نیست . به صورت بوتیل رایتش کن .

به تاپیک زیر نگاه کن

موفق باشی .
آقا مهدی دستت درد نکنه.
راستش نه! ISO نیست. 8 تا فایل RAR بود. وقتی Extract کردم همش به یک پوشه منتقل شد....
اکثرا فایلها همون فایلهایی بود که داخل سی دی ویندوز موجود هست.....
حالا اگه از این سی دی که خودم رایت کردم ISO بگیرم، میتونم اون کار رو انجام بدم؟؟
اینم یه عکس از محتویات سی دی:

داخل پوشه ی BOOTDISK همون فایلهایی هست که باید 6 تا فلاپی باشه.
داخل Boot.Images هم یه فایل 2 کیلوبایتی با نام no_emul.00 هست.
حالا ISO بگیرم؟
بازم ممنون :11:

bersam
10-11-2008, 22:40
دوستان من ویندوزم مشکل پیدا کرده بود منم ریپرش کردم ولی تو بازسازی فایل ها یه فایل رو بهش گیر داد ! اگه میشه یه نرم افزاری چیزی بهم معرفی کنین که فایل های ویندوز رو چک و اگه یکیش مشکل داشت لینک میکروسافت رو بده تا دانلود کنم !
(فکر کنم احتمال زیاد میکروسافت همچین برنامه ای داشته باشه !!!)

mahdi7610
10-11-2008, 23:36
آقا مهدی دستت درد نکنه.
راستش نه! ISO نیست. 8 تا فایل RAR بود. وقتی Extract کردم همش به یک پوشه منتقل شد....
اکثرا فایلها همون فایلهایی بود که داخل سی دی ویندوز موجود هست.....
حالا اگه از این سی دی که خودم رایت کردم ISO بگیرم، میتونم اون کار رو انجام بدم؟؟
اینم یه عکس از محتویات سی دی:

داخل پوشه ی BOOTDISK همون فایلهایی هست که باید 6 تا فلاپی باشه.
داخل Boot.Images هم یه فایل 2 کیلوبایتی با نام no_emul.00 هست.
حالا ISO بگیرم؟
بازم ممنون :11:
خب همینا را به صورت بوت روی سی دی رایت بزن

Don Thomas
11-11-2008, 02:09
سلام

اگه سرچ کنید بارها پاسخ داده شده .

سیستم شما ویروسی شده . رفع این مشکل یه مقدار مشکل هست ولی انتی ویروس بیدیفندر نسبتا بهتر می تونه در این مورد عمل کنه

اخرین ورژن انتی ویروس بیدیفندر را روی سیستم نصب کنید و حتما اونا اپدیت کنید و سیستم را کامل اسکن کنید و سپس به ادرس زیر رجوع کنید

موفق باشید .

یک دنیا ممنون :20:

عجب تاپیکی معرفی کردید , کلی آموزش حرفه ای درونش بود که کار خودتون بود ... :18:

آنتی ویروس رو امشب آپدیت می کنم تا ببینم چی میشه ...

باز هم تشکر می کنم

tohidkh
11-11-2008, 20:33
خب همینا را به صورت بوت روی سی دی رایت بزن
:37::37::37:
ای بابا. :41:
من از Nero 8 Ultra Edition استفاده میکنم.
همه جاش رو زیر و رو کردم جایی برای بوتیبل که در اون پست توضیح داده شده پیدا نکردم.
تا حالا هم 4 تا سی دی رایت کردم هیچ کدومشون بوت نمیگیره. (البته یکی شون بوت میگیره برای DOS) :31:
ممکنه بیشتر راهنمایی کنید؟
خیلی ممنونم :11::11::11:

HRN
11-11-2008, 20:39
سلام:
من يك ويندوز ويستا يولتيميت نصب كردم روز اول كه نصبش كردم همه پنجره ها به طور قشنگي باز و بسته ميشدن و دور پنجره ها شيشه اي بود طوري كه زيرش ديده ميشد ولي بعد چند ساعت كه حسابي باهاش ور رفتم يك دفعه متوجه شدم اين قابليت ها از كار افتاده
كسي ميدونه كجاش رو دست كاري كردم كه اينها از كار افتاده؟
ممنون

mahdi7610
11-11-2008, 21:27
:37::37::37:
ای بابا. :41:
من از Nero 8 Ultra Edition استفاده میکنم.
همه جاش رو زیر و رو کردم جایی برای بوتیبل که در اون پست توضیح داده شده پیدا نکردم.
تا حالا هم 4 تا سی دی رایت کردم هیچ کدومشون بوت نمیگیره. (البته یکی شون بوت میگیره برای DOS) :31:
ممکنه بیشتر راهنمایی کنید؟
خیلی ممنونم :11::11::11:
سلام

ابتدا برنامه Nero Burning Rom را باز کنید و سپس در پنجره New Compilation از سمت چپ (CD-ROM (Boot را انتحاب کنید. سپس از تب Boot گزینه image file را انتخاب کنید و با کلیک بر روی Browse فایل ایمیج موجود را که داخل پوشه هایی که دانلود کردید هست را انتخاب کنید

سپس گزینه new را زده و تمام فایلهایی که دانلود کردید را کامل انتخاب کنید .

و تنظیمات را طبق تصویر زیر انجام بدید .

موفق باشی .

hamid2006gh
11-11-2008, 23:42
با سلام
من تازه یه سیستم بستم ولی هر وقت میخوام stand by یا Hibernate کنم با ارور زیر مواجه میشم:

میگه یه درایوری رو باید آپدیت کنم . اگه چیزی میدونید لطفا راهنمایی کنید .
این مشکل چرا بوجود آمده ؟ و چطوری باید آپدیت کنم ؟
با تشکر

Dreamland
12-11-2008, 01:21
سلام و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی 2 مشکل دارم
یکی سر نصب ویستا
وقتی دی وی دی ویستارو میزارم ویستا بریزم اوله نصب که صفحه ای سبز رنگ میاد خیلی طول میکشه تا پنجره انتخاب زبان ظاهر بشه
8 دقیقه
بعدشم 8 دقیقه یاسه انتخاب ورژن ویستا
خواهش میکنم کمک کنید
سیستمم quad -4gb - 9800 - p45
مشکل دومم:
من 9600 دارم
ویستا sp1
وقتی درایور را از خود سیدیش نصب میکنم اول ویستا که میخواد فید بشه - بدون مشکل انجام میشه و پرشی نداره
ولی وقتی درایور جدیدتر را که whql هست را نصب میکنم فید shotdown ویندوز به هم میریزه و پرش پیدا میکنه
آیا مال شمام اینجوریه؟
کمکم کنید چکار کنم؟
کمک
کمک
کمک
خواهش میکنم کمکم کنید

sus2
12-11-2008, 12:39
سلام و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی 2 مشکل دارم
یکی سر نصب ویستا
وقتی دی وی دی ویستارو میزارم ویستا بریزم اوله نصب که صفحه ای سبز رنگ میاد خیلی طول میکشه تا پنجره انتخاب زبان ظاهر بشه
8 دقیقه
بعدشم 8 دقیقه یاسه انتخاب ورژن ویستا
خواهش میکنم کمک کنید
سیستمم quad -4gb - 9800 - p45
مشکل دومم:
من 9600 دارم
ویستا sp1
وقتی درایور را از خود سیدیش نصب میکنم اول ویستا که میخواد فید بشه - بدون مشکل انجام میشه و پرشی نداره
ولی وقتی درایور جدیدتر را که whql هست را نصب میکنم فید shotdown ویندوز به هم میریزه و پرش پیدا میکنه
آیا مال شمام اینجوریه؟
کمکم کنید چکار کنم؟
کمک
کمک
کمک
خواهش میکنم کمکم کنید

سلام

شما باید در تاپیک ویندوز ویستا سوالتون رو مطرح میکردید:

bersam
12-11-2008, 15:11
دوستان من ویندوزم مشکل پیدا کرده بود منم ریپرش کردم ولی تو بازسازی فایل ها یه فایل رو بهش گیر داد ! اگه میشه یه نرم افزاری چیزی بهم معرفی کنین که فایل های ویندوز رو چک و اگه یکیش مشکل داشت لینک میکروسافت رو بده تا دانلود کنم !
(فکر کنم احتمال زیاد میکروسافت همچین برنامه ای داشته باشه !!!)

دوستان نبود ؟؟؟ خب حداقل یکی این فایل ها رو از روی ویندوز سرویس پک 2 ش برای من آپلود کنه ! البته نمی دونم با کپی پیست درست می شه یا نه !!!

C:\WINDOWS\$MSI31Uninstall_KB893803v2$

این فایل ها رو !!! اخه اسم هاشون به رنگ آبی هست !!!!

armin321
12-11-2008, 15:37
سلام
من ويندوزم ايكس پي سرويس پك 2 هست

اصلا پسورد ندارم
من برنامه بيت ديفندر توتال سكيوريتي رو نصب كردم ، بعد از نصبش براي وارد شدن به ويندوز ، يك صفحه مياد كه انگار ويندوزم پسورد دارم
الان بيت ديفندر رو آن اينستال كردم
ولي باز هم موقع استارت ويندوز ، اون حالت انگار كه پسورد داره مياد. و بايد حتما روش كليك كنم تا وارد صفحه دسكتاب بشه

چيكار كنم كه مثل قبل تا كامپيوتر رو روشن ميكنم خودش مستقيم بدون پسورد خواستن بره رو دسكتاب
باز هم ميگم من اصلا پسورد هم ندارم و نداشتم
ممنونم

nw_nk
12-11-2008, 16:05
سلام
من ويندوزم ايكس پي سرويس پك 2 هست

اصلا پسورد ندارم
من برنامه بيت ديفندر توتال سكيوريتي رو نصب كردم ، بعد از نصبش براي وارد شدن به ويندوز ، يك صفحه مياد كه انگار ويندوزم پسورد دارم
الان بيت ديفندر رو آن اينستال كردم
ولي باز هم موقع استارت ويندوز ، اون حالت انگار كه پسورد داره مياد. و بايد حتما روش كليك كنم تا وارد صفحه دسكتاب بشه

چيكار كنم كه مثل قبل تا كامپيوتر رو روشن ميكنم خودش مستقيم بدون پسورد خواستن بره رو دسكتاب
باز هم ميگم من اصلا پسورد هم ندارم و نداشتم
ممنونم

سلام

برای اینکه دو مورد Wecome Screen و Classic Prompt غیر فعال بشن و شما مستقیما وارد یک یوزر بشید:

1- در Run عبارت control userpasswords2 را وارد کنید.

2- یوزری را که می خواهید پیش فرض وارد اون بشید انتخاب کنید.

3- تیک گزینه Users must enter a username and password to use this computer رو بردارید.

4- Apply کنید. User و Pass برای اطمینان از شما پرسیده می شود. تایید کنید.

5- حالا دکمه Ok رو بزنید.

بعد از اولین Restart تغییرات اعمال شده و با هربار راه اندازی سیستم مستقیما وارد اون یوزر می شوید.

موفق باشید.

----------------------------------

ویرایش: مورد فوق به "پاسخ به مباحث و سوالات رایج انجمن بحث های نرم افزاری" اضافه شد.

armin321
12-11-2008, 16:39
nw_nk عزيز ممنونم از لطفتان

bersam
12-11-2008, 17:49
دوستان با تشکر از این که به اون درخواست قبلیم جواب ندادین !

یه مشکل دیگه هم داشتم ...

این اخطار هر موقع که ویندوز بالا می آد اینم بالا می آد تا اوکی می کنم و می ره !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!.JPG

قبلا وقتی ویروس داشت هر موقع اوکی می کردم نمی رفت !!!

sia0368
12-11-2008, 18:23
سلام
وقتی میخوام به صورت safe mode وارد ویندوز بشم یه سری نوشته به سرعت پایینش نوشته میشه ولی وارد حالت سیفمد نمیشه بلکه رستارت میشه مشکل از کجاست؟در ضمن سیستمم ویروسی شده میتونه به خاطر ویروس باشه؟

tina salehe
12-11-2008, 21:16
سلام
من ويندوز رو سه چهار روزي ميشه عوض كردم اما از وقتي عوض كردم خيلي هنگ ميكنه و Error هاي زيادي ميده

اين مشخصات ويندوزه از شركت نسل جوان

چند نمونه Error ها رو ميزارم حتي براي خود Windows Explore هم اين نوع Error ها مياد كه وقتي مياد سيستم قفل ميكنه و اصلا نميشه ازش عكس گرفت

خواهشا اگه كسي ميدونه مشكل از كجاست كمك كنه
مرثيييي