PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32]

Vivah
03-05-2011, 12:38
خب بالاخره با کلی کندوکاو سیستم دوباره فرمت کردم ، و ویندوز seven ریختم روش ، دیگه کار به رفتن پیش متخصص نکشید :20:

roz11
03-05-2011, 13:50
سلام
سوال: من روی ویندوز xp زبان برنامه نویسی جاوا را نصب کردم پنجره برنامه باز میشود ولی خود برنامه کار نمیکند (اجرا نمیکند)

Golbarg01
03-05-2011, 15:58
سلام
چجوری می تونم هویت فایلی که پسوند اشتباهی بهش دادم عوض کنم؟

راستش من یه فایل ویدئویی دانلود کردم که پسوند نداشت ولی فکر می کردم که داخل پوشه RAR باشه برای همین به اسمش پسوند .RAR اضافه کردم جوری که سیستم دیگه اونو به عنوان یک فایل فشرده میشناسه!

البته بلدم چجوری با راست کلیک و open with به وسیله نرم افزارهای پلیر بازش کنم و پخش بشه
منتها همچنان یک فایل RAR هست.حتی اسمش رو هم تغییر دادم و پسوند .avi بهش اضافه کردم و rar رو پاک کردم ولی تغییری نکرد.
این مشکلیه که وقتی ویندوز هم عوض می کنیم همچنان پابرجاست.
لطفا راهنمایی کنید برای رفع این مشکل و مشابهش چجوری عمل کنم؟ممنون

resident
03-05-2011, 18:10
سلام
سوال: من روی ویندوز xp زبان برنامه نویسی جاوا را نصب کردم پنجره برنامه باز میشود ولی خود برنامه کار نمیکند (اجرا نمیکند)

شما دقیقا چی رو نصب کردید؟؟ اسم و نسخه ی دقیق برنامه.

سلام
چجوری می تونم هویت فایلی که پسوند اشتباهی بهش دادم عوض کنم؟

راستش من یه فایل ویدئویی دانلود کردم که پسوند نداشت ولی فکر می کردم که داخل پوشه RAR باشه برای همین به اسمش پسوند .RAR اضافه کردم جوری که سیستم دیگه اونو به عنوان یک فایل فشرده میشناسه!

البته بلدم چجوری با راست کلیک و open with به وسیله نرم افزارهای پلیر بازش کنم و پخش بشه
منتها همچنان یک فایل RAR هست.حتی اسمش رو هم تغییر دادم و پسوند .avi بهش اضافه کردم و rar رو پاک کردم ولی تغییری نکرد.
این مشکلیه که وقتی ویندوز هم عوض می کنیم همچنان پابرجاست.
لطفا راهنمایی کنید برای رفع این مشکل و مشابهش چجوری عمل کنم؟ممنون

برید داخل Folder Options, اونجا تیو سربرگ دوم یه گزینه هست به اسم Hide Extensions for known file types، (یعنی پسوند فایلهای شناخته شده رو نشون نده) تیکش رو برمیدارید، پسوند همه فایل ها نمایان میشه، تغییر پسوند رو انجام بدید، حالا تیک رو مجددا بزارید.

Kurosh
05-05-2011, 11:48
سلیام دوباره ... !
آقا من چرا اسم کاربریم رو نمی‌تونم عوض کنم؟! موقع نصب ویندوز هم بخش تعیین نام کاربری و اینا نیومد اصلاً !! خودش یوزری به نام Administrator ساخته که تو تنظیماتش فقط Create A Password داره و Change Picture !! هیچ چیز دیگه‌ای نداره !! :(

resident
05-05-2011, 13:02
سلیام دوباره ... !
آقا من چرا اسم کاربریم رو نمی‌تونم عوض کنم؟! موقع نصب ویندوز هم بخش تعیین نام کاربری و اینا نیومد اصلاً !! خودش یوزری به نام Administrator ساخته که تو تنظیماتش فقط Create A Password داره و Change Picture !! هیچ چیز دیگه‌ای نداره !! :(

نگفتی ویندوزت چیه، اما فک کنم xp باشه:

چون احتمالا دارید از یه ویندوز دستکاری شده استفاده می کنید.
شما مراحل زیر رو طی کنید تا یوزرهاتون حالت عادی بشه:
1- یه یوزر جدید که اختیارات تام (یا همون ادمین) داره بسازید. اسمش رو اسمی که مایلید بزارید.
2-وارد یوزر خودتون که الان ساختید بشید.
3-به مسیر زیر برید:
C:\Documents and Settings
یه فولدر هست به اسم Administrator این فولدر را کامل پاک کنید.
بعدش توی رجیستری، توی آدرس زیر یه کلید DWORD به اسم "Administrator" بساز و مقدارش به طور پیشفرض صفر هستش.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\ CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList
حالا یه restart بده.

میتونی این کار رو هم کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmostafa
06-05-2011, 09:19
من مدتی ویندوز 7 که میخوام خاموش کنم این خطا رو میده :
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته من وبکم نصب کردم داخل ویندوز 7 یکی Logitech و Genius ولی هیچ کدوم کار نمیکنه برای چی؟؟؟ نرم افزارش نصب میشه اجراش میکنم close program میده ولی کلا نمیاره یا تو یاهو به کسی وب میدم صفحه کلا سیاه هستش نمیدونم چرا؟!!

omid-p30
06-05-2011, 10:31
من مدتی ویندوز 7 که میخوام خاموش کنم این خطا رو میده :
[

البته من وبکم نصب کردم داخل ویندوز 7 یکی Logitech و Genius ولی هیچ کدوم کار نمیکنه برای چی؟؟؟ نرم افزارش نصب میشه اجراش میکنم close program میده ولی کلا نمیاره یا تو یاهو به کسی وب میدم صفحه کلا سیاه هستش نمیدونم چرا؟!!
اینجا انجمن xp هست. در انجمن 7 بپرسید :

Kurosh
06-05-2011, 10:45
نگفتی ویندوزت چیه، اما فک کنم xp باشه:

چون احتمالا دارید از یه ویندوز دستکاری شده استفاده می کنید.
شما مراحل زیر رو طی کنید تا یوزرهاتون حالت عادی بشه:
1- یه یوزر جدید که اختیارات تام (یا همون ادمین) داره بسازید. اسمش رو اسمی که مایلید بزارید.
2-وارد یوزر خودتون که الان ساختید بشید.
3-به مسیر زیر برید:
C:\Documents and Settings
یه فولدر هست به اسم Administrator این فولدر را کامل پاک کنید.
بعدش توی رجیستری، توی آدرس زیر یه کلید DWORD به اسم "Administrator" بساز و مقدارش به طور پیشفرض صفر هستش.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\ CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList
حالا یه restart بده.

میتونی این کار رو هم کنی:

خب تو انجمن ویندوز XP پست میدم یعنی ویندوزم XP است دیگه! :دی
ممنون

فقط بدبختی اینجاست که از اطلاعات و تنظیماتم بک‌آپ نگرفته بودم و یوزر جدید ساختم ... حالا دیگه غیر از حالت safe mode هیچ رقمه نمیشه وارد administrator شد ... ضمن اینکه از administrator حالت safe mode نمیشه یوزر جدید رو پاک کرد !!‌ عجیبه !!

man nabodam
06-05-2011, 11:11
دوستان به نظرتون واقعا دوران اکس پی مثل 98 تموم شد؟! من فعلا سیستمم طوری نیست که 7 درست حسابی روش جواب بده!!!
الان بهترین ویندوز اکس پی چیه؟! سرویس پک 3 ؟!

resident
06-05-2011, 11:24
خب تو انجمن ویندوز XP پست میدم یعنی ویندوزم XP است دیگه! :دی
ممنون

فقط بدبختی اینجاست که از اطلاعات و تنظیماتم بک‌آپ نگرفته بودم و یوزر جدید ساختم ... حالا دیگه غیر از حالت safe mode هیچ رقمه نمیشه وارد administrator شد ... ضمن اینکه از administrator حالت safe mode نمیشه یوزر جدید رو پاک کرد !!‌ عجیبه !!

اسم تایپیک XP نداشت حواسم نبود زیر مجموعه XP هستش:31: آخه من زیاد این جا نیومدم:31:

آره دیگه! خودت گفتی ادمین رو نشون نده! منم بهت گفتم تنظیم کنی نشون نده. چرا،غیر safe mode ه ممیشه وارد ادمین شد، راه داره.
شما همون عملیات توی رجیستری رو انجام بده، منتها به جای "0" مقدار اون کلید رو به "1" تغییر بده؛ حالا ادمین نمایش داده میشه؛ حالا برو ادمین و یوزر جدید رو پاک کن. فقط اگه هرکدوم از یوزرها رو خواستی ادامه بدی، اونی که استفاده نمیکنی، فولدرش رو از توی همون آدرس "C:\Documents and Settings" پاک کن. اگر خواستی جفتش رو داشته باشی که هیچی، بزار بمونن.

Kurosh
06-05-2011, 11:34
الان این یوزر جدیده خیلی باگ داره !! فکر کنم به خاطر ویندوز باشه ... (ویندوز رو هم از فروشگاه پیسی خریدم، یعنی بچه‌های پیسی دستکاریش کردن؟! سابقه نداشت جنس دستکاری شده بدن بیرون)
مثلاً یه سری نرم‌افزارا که تو اون یوزر نصب بود، اینجا کار نمی‌کنه و مجبور شدم دوباره نصب کنم ...
یه سری دیگه هم دیگه نصب نمیشن ! عجیبه! Opera که نصب بود، IDM هم همین طور ... تو یوزر admin نرم‌افزار oGet رو که گزینه‌ی Download With IDM رو به اپرا اضافه می‌کنه، نصب کرده بودم ... اینجا اون دکمه دیگه کار نمی‌کنه ... دوباره هم که نصب می‌کنم کار نمی‌کنه ! حتی IDM رو پاک کردم و دوباره نصبیدم ... همون جوریه هم‌چنان !
بعد از 2 سال ویندوز نازنینم رو عوض کردم !! ببین چی شد !! بدبخت چه هیزم تری به من فروخته بود که عوضش کردم؟!‌ :دی 4 تا لود می‌کرد می‌اومد تو (بعد از دو سال !!) ! الان این ویندوز جدیده 4 تا نرم‌افزار ریختم روش، 10 تا لود می‌کنه !!!!! (راستی چه کارایی میشه کرد لودینگ ویندوز به همون 4 تا برگرده؟!)

resident
06-05-2011, 18:32
الان این یوزر جدیده خیلی باگ داره !! فکر کنم به خاطر ویندوز باشه ... (ویندوز رو هم از فروشگاه پیسی خریدم، یعنی بچه‌های پیسی دستکاریش کردن؟! سابقه نداشت جنس دستکاری شده بدن بیرون)
مثلاً یه سری نرم‌افزارا که تو اون یوزر نصب بود، اینجا کار نمی‌کنه و مجبور شدم دوباره نصب کنم ...
یه سری دیگه هم دیگه نصب نمیشن ! عجیبه! Opera که نصب بود، IDM هم همین طور ... تو یوزر admin نرم‌افزار oGet رو که گزینه‌ی Download With IDM رو به اپرا اضافه می‌کنه، نصب کرده بودم ... اینجا اون دکمه دیگه کار نمی‌کنه ... دوباره هم که نصب می‌کنم کار نمی‌کنه ! حتی IDM رو پاک کردم و دوباره نصبیدم ... همون جوریه هم‌چنان !
بعد از 2 سال ویندوز نازنینم رو عوض کردم !! ببین چی شد !! بدبخت چه هیزم تری به من فروخته بود که عوضش کردم؟!‌ :دی 4 تا لود می‌کرد می‌اومد تو (بعد از دو سال !!) ! الان این ویندوز جدیده 4 تا نرم‌افزار ریختم روش، 10 تا لود می‌کنه !!!!! (راستی چه کارایی میشه کرد لودینگ ویندوز به همون 4 تا برگرده؟!)

درمورد اینکه بعضی نرم افزارها اجرا نشن دلیلش میتونه این باشه که موقع نصب برای همه یوزرها نصب نکردی، current user زدی. اما دیگه نه اینطوری که باگ داشته باشه یوزر جدید و.....
تبریک جهت ویندوز و یوزر جدید، تسلیت بابت لود10تایی:37: غم آخرت باشه:45:
جدا چطوری بعد 2سال با 4تا لود ویندوزت بالا میومده؟! من ویندوزم همون اولش که تازه نصب میشه 4-5تا فقط لود میکنه:3:، بعدش بیشتر میشه:31:

درمورد سوال آخرت نمیدونم!! مگر اینکه زیاد برنامه های اضافی نریزی و سنگینش نکنی.

momo
06-05-2011, 19:50
دوستان من روی ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم و بعد از نصب الان ویندوزم بالا نمیاد یعنی تا لحظه آمدن صفحه دسکتاپ میاد و بعد ریستارت میشه ضمنا سیستم من از نوع dual boot است و هم سیستم عامل سون و هم اکسپی دارم اما سون بالا میاد و xp نمیاد حالا چیکار کنم؟

msseng
06-05-2011, 20:31
دوستان من روی ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم و بعد از نصب الان ویندوزم بالا نمیاد یعنی تا لحظه آمدن صفحه دسکتاپ میاد و بعد ریستارت میشه ضمنا سیستم من از نوع dual boot است و هم سیستم عامل سون و هم اکسپی دارم اما سون بالا میاد و xp نمیاد حالا چیکار کنم؟

در اینطور مواقع معمولا seven آسیب میبینه!!!!
ولی به نظر میرسه تنها راه restore باشه. موقعی که منوی boot ظاهر میشه، برو روی windows XP و F8 رو بزن و برو توی safe mode و از اونجا ویندوزت رو restore کن به قبل از نصب service pack.

موفق باشی

msseng
06-05-2011, 20:40
دوستان به نظرتون واقعا دوران اکس پی مثل 98 تموم شد؟! من فعلا سیستمم طوری نیست که 7 درست حسابی روش جواب بده!!!
الان بهترین ویندوز اکس پی چیه؟! سرویس پک 3 ؟!

سایت مایکروسافت میگه که windows XP sp3 رو تا سال 2014 ساپورت میکنه. یعنی تا اون موقع میتونین از امکانات آپدیت و پچهای مختلف و... استفاده کنید.
اما خودت ببین چه نرم افزارهایی استفاده میکنی. اگه تو XP اجرا میشن خوب برو حالشو ببر... :46:

momo
06-05-2011, 20:41
ولی به نظر میرسه تنها راه restore باشه. موقعی که منوی boot ظاهر میشه، برو روی windows XP و F8 رو بزن و برو توی safe mode و از اونجا ویندوزت رو restore کن به قبل از نصب service pack.

موفق باشی
دوست عزیز با safe mode هم بالا نمیاد

resident
06-05-2011, 21:40
موفق باشی

سایت مایکروسافت میگه که windows XP sp3 رو تا سال 2014 ساپورت میکنه. یعنی تا اون موقع میتونین از امکانات آپدیت و پچهای مختلف و... استفاده کنید.
اما خودت ببین چه نرم افزارهایی استفاده میکنی. اگه تو XP اجرا میشن خوب برو حالشو ببر... :46:

مرسی از توجه و جوابتون، اما لطفا راهنمایی اشتباه نکنید:31:
ضمن اینکه اگه ایکس-پی تا دیروز هم ساپورت میشد بازهم ارزش ریختن رو داره. بهترین دلیلش میتونه کامپایلرها باشن که هنوز جز ویژوال کامپایلر دیگه ای با 7 و مخصوصا مخصوصا با 7 64بیت سازگاری بالایی ندارن.
و لطفا محبت کنید از زدن پست های پشت سرهم خودداری کنید. از دکمه "ویرایش" استفاده کنید.

دوست عزیز با safe mode هم بالا نمیاد

سوال: - شما ویندوز XP SP2 داشتید، بعدش روش SP3 ریختید؟
- روش ریختید یا آپدیتش کردید؟؟

EasyBCD 2.0.2: در هر حال، شما با استفاده از این نرم افزار می تونید تمام بوت های پاک شده رو اضافه کنید.

Golestan64
07-05-2011, 09:49
سلام
من یه مشکل خیلی خیلی بزرگ دارم و اونم اینه که بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که پوشه my document رو تو یه درایو دیگه کپی نکردم و خیلی از اطلاعات و اسناد و عکسهای من از بین رفت همچنین بک آپ از بوکمارک فایرفاکسم هم از بین رفت میخواستم بدونم راهی برای بازگرداندن اطلاعات فقط این پوشه وجود داره یا باید قیدش رو بزنم؟

jafarian
07-05-2011, 10:02
سلام
من یه مشکل خیلی خیلی بزرگ دارم و اونم اینه که بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که پوشه my document رو تو یه درایو دیگه کپی نکردم و خیلی از اطلاعات و اسناد و عکسهای من از بین رفت همچنین بک آپ از بوکمارک فایرفاکسم هم از بین رفت میخواستم بدونم راهی برای بازگرداندن اطلاعات فقط این پوشه وجود داره یا باید قیدش رو بزنم؟

اگرmy document تو درایوی غیرازنصب ویندوزبود امکان برگشتش بود اونم درصورتی که روی درایو فایلی کپی نکرده باشین اماچون ویندوز عوض کردین باید قیدش بزنید:20:

momo
07-05-2011, 10:13
ضمن اینکه اگه ایکس-پی تا دیروز هم ساپورت میشد بازهم ارزش ریختن رو داره. بهترین دلیلش میتونه کامپایلرها باشن که هنوز جز ویژوال کامپایلر دیگه ای با 7 و مخصوصا مخصوصا با 7 64بیت سازگاری بالایی ندارن.
و لطفا محبت کنید از زدن پست های پشت سرهم خودداری کنید. از دکمه "ویرایش" استفاده کنید.

سوال: - شما ویندوز XP SP2 داشتید، بعدش روش SP3 ریختید؟
- روش ریختید یا آپدیتش کردید؟؟

EasyBCD 2.0.2: در هر حال، شما با استفاده از این نرم افزار می تونید تمام بوت های پاک شده رو اضافه کنید.

بله دوست عزيز من sp2 داشتم روش sp3 ريختم البته ممنون مشكلم حل شد

resident
07-05-2011, 10:31
سلام

نه، هنوز امیدش هست که بتونید برگردونید (مخصوصا که حدس میزنم اهل defragment نیستید:31: ). از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید. مثل Recover My Files.

msseng
07-05-2011, 11:50

ممنون میشم اگه بفرمایید کجای توضیحاتم اشتباه بود؟!

در کارایی بالای ویندوز xp شکی نیست. تا جایی که حتی خود مایکروسافت یک virtual XP گذاشته برای استفاده در ویندوز 7. ولی امکانات گرافیکی، امنیتی، شبکه و... ویندوز 7 یک سر و گردن بالاتر از XP هست. و دیگه نشونه ای از ایرادات و ضعفهای ویندوز ویستا نیست.

در مورد کمپایلرها هم راهش استفاده از همون Virtual XP هست که خدمتتون عرض کردم. ضمن اینکه دیگه عصر کمپایلرهای غیر ویژوال دیگه به سر اومده و همچنین نسخه 32 بیتی ویندوز 7 هم موجوده!

resident
07-05-2011, 12:26
ممنون میشم اگه بفرمایید کجای توضیحاتم اشتباه بود؟!

در کارایی بالای ویندوز xp شکی نیست. تا جایی که حتی خود مایکروسافت یک virtual XP گذاشته برای استفاده در ویندوز 7. ولی امکانات گرافیکی، امنیتی، شبکه و... ویندوز 7 یک سر و گردن بالاتر از XP هست. و دیگه نشونه ای از ایرادات و ضعفهای ویندوز ویستا نیست.

در مورد کمپایلرها هم راهش استفاده از همون Virtual XP هست که خدمتتون عرض کردم. ضمن اینکه دیگه عصر کمپایلرهای غیر ویژوال دیگه به سر اومده و همچنین نسخه 32 بیتی ویندوز 7 هم موجوده!

حرف های شما بدون شک درسته درسته:11: و منم میدونم که میشه با virtual انجام داد، ضمن اینکه ساپورت شدن و اون حرفها نیازی به پست جدید نداشت:11:؛
و اما اشتباهی که گفتم، منظورم این بود:

منوی بوتشون خراب شده بود، و تنها نیاز به تعمیر و افزودن بوت های مدنظرشون بودن، نه اینکه ویندوزی که ریختن رو برگردونن!! ویندوز رو ریختن که استفاده کنن دیگه:31:!

Juventus FC
07-05-2011, 22:42
چند وقتی کارت شبکه من با V*P*N مشکل پیدا کرده هر نوع V*P*N و کانکشنی که میگیرم Error 720 میده و مانع اتصالش به شبکه میشه من همین نوع V*P*N را روی لپ تاپم امتحان کردم بدون هیچ مشکلی به شبکه متصل شد ولی روی PC این Error را میده دقیقا 5 بار هم درایور کارت شبکه را از Device Manager حذف یا Unistal کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد. و باز Error 720 میده.

K A R I M I
08-05-2011, 07:57
چند وقتی کارت شبکه من با V*P*N مشکل پیدا کرده هر نوع V*P*N و کانکشنی که میگیرم Error 720 میده و مانع اتصالش به شبکه میشه من همین نوع V*P*N را روی لپ تاپم امتحان کردم بدون هیچ مشکلی به شبکه متصل شد ولی روی PC این Error را میده دقیقا 5 بار هم درایور کارت شبکه را از Device Manager حذف یا Unistal کردم و دوباره نصب کردم ولی هیچ فرقی نکرد. و باز Error 720 میده.

در کل ارور 720 مربوط به پیکربندی پروتکل ppp می باشد ولی شاید با انجام کارهای زیر بتونید مشکل رو برطرف کنید :
شما اینترنت اکسپلور رو باز کن و به مسیر Tools>Internet Options>Connections برو و روی Lan Settings کلیک کن و تمامی تیک ها رو بردار ( احتمالا مشکل شما از اینجا باشه )
در برخی از موارد هم فایر وال می تونه باعث بروز چنین مشکلاتی بشه برای اطمینان بیشتر فایر وال خود را به طور کامل ببندید و دوباره امتحان کنید ...

Juventus FC
08-05-2011, 10:11
در کل ارور 720 مربوط به پیکربندی پروتکل ppp می باشد ولی شاید با انجام کارهای زیر بتونید مشکل رو برطرف کنید :
شما اینترنت اکسپلور رو باز کن و به مسیر Tools>Internet Options>Connections برو و روی Lan Settings کلیک کن و تمامی تیک ها رو بردار ( احتمالا مشکل شما از اینجا باشه )
در برخی از موارد هم فایر وال می تونه باعث بروز چنین مشکلاتی بشه برای اطمینان بیشتر فایر وال خود را به طور کامل ببندید و دوباره امتحان کنید ...

اینجا تیکی نیست که من بخوام بردارم !!!!! :13: همه گزینه ها غیر فعال است همچنین فایروال هم به طور کامل خاموش است.

!fateme
08-05-2011, 17:47
سلام دوستان
من برای اولین بار اومدم ویندوز عوض کنم ناشی گری کردم
الان همه درایوهام حذف شدن!
الان مای کامپیوترو که باز میکنم هیچ درایوی جز سی ندارم!!
چیکار باید بکنم؟
لطفا راهنماییم کنید
مخسی

hamed1282
08-05-2011, 17:58
با سلام
من یه کارت گرافیک پاسکال 512 مگ دارم از وقتی ویندوزو عوض کردم
تصویر با پرش زیاد همرا است وقتی درایو گرافیک رو ک میخوام نسب کنم ارور میده
دوستان خوشحال میشم رراهننمایی کنید

joe_satriani
08-05-2011, 21:10
سلام دوستان
من برای اولین بار اومدم ویندوز عوض کنم ناشی گری کردم
الان همه درایوهام حذف شدن!
الان مای کامپیوترو که باز میکنم هیچ درایوی جز سی ندارم!!
چیکار باید بکنم؟
لطفا راهنماییم کنید
مخسی

با سلام
خوب اول از همه ببينيد كه درايوتون واقعا فرمت شده؟
روش كليك راست كنيد و ببينيد تمام فضايه هارد يه دست شده يا خير
چون امكان داره اون درايوهاتون پنهان شده باشن
اگه هم ديديد كه همشون پاك شدن و فرمت شدن و تبديل به درايو C شدن بايد نرم افزار Partition magic رو نصب كنيد
و سپس با استفاده از اين نرم افزار به راحتي درايوهاتون رو مجدد پارتيشن بندي كنيد

موفق باشيد.

با سلام
من یه کارت گرافیک پاسکال 512 مگ دارم از وقتی ویندوزو عوض کردم
تصویر با پرش زیاد همرا است وقتی درایو گرافیک رو ک میخوام نسب کنم ارور میده
دوستان خوشحال میشم رراهننمایی کنید

با سلام ج
چه اروري ميده؟
و اينكه درايوري كه نصب ميكنيد حتما دقت كنيد كه متناسب با ويندوز و ورژن ويندوزتون باشه

موفق باشيد.

momo
08-05-2011, 22:15
دوستان تسك منجر من تعداد زيادي dlhost.exe در آن بوجود امده و ويندوز به درستي كار نمي كند
به اين شكل

چيكار كنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مشكل ديگه هم كه دارم اينه كه هنگام نصب هر نرم افزار يا باز كردن فايل هاي آفيس اين ارور را ميده

ويندوزمم سون از نوع 64 بيتي هستش

IQBoy
09-05-2011, 13:22
سلام،
من یه بازی رو می خواستم تو ویندوز 7 نصب کنم ولی ارور زیر رو نمایش میده دوستان اگر می تونن کمک کنن ممنون میشم.
در ضمن من توی پاسخ های قبلی همین تاپیک این ارور رو دیدم ولی مشکلی حل نشده بود.

omid-p30
09-05-2011, 14:42
سلام،
من یه بازی رو می خواستم تو ویندوز 7 نصب کنم ولی ارور زیر رو نمایش میده دوستان اگر می تونن کمک کنن ممنون میشم.
در ضمن من توی پاسخ های قبلی همین تاپیک این ارور رو دیدم ولی مشکلی حل نشده بود.

اینجا انجمن xp هست. در انجمن 7 بپرسید :

pandora tomorro
10-05-2011, 10:18
سلام
من یه مشکلی دارم! وقتی میرم تو یه فولدر که توش فایل های FLV هست سیستم هنگ میکنه و باید رستارت کنم تا درست بشه!
میدونم مشکل از TUMBNAIL ها هست ولی اصلا وقت درست کردنش رو نمیده و هنگ میکنه ! حالا کسی راهی چیزی میدونه از داخل رجیستری چیزی بتونم درستش کنم؟

Vivah
10-05-2011, 12:06
سلام دوستان
من بازم با اون پیغام خطا مواجه شدم

دفعه پیش واسه باز کردن فایل های ویدئویی ام پیغام میداد که با دو نرم افزار که گفته بودین خطا fiX کردم و دیگه ظاهر نشد تا اینکه دوباره وقتی برنامه فتوشاپم باز کردم دوباره ظاهر شد .... با دو نرم افزار هم از بین نرفت ،از طریق رجیستری که گفته بودین رفتم تا حذفش کنم ولی این دو تا کلید کلیدiexplorer.exe واین یکی explorer.exe تو مسیری که نوشته بودین پیدا نکردم که حذفش کنم

میشه بهم کمک کنید و بگید چطوری از طریق رجیستری این پیغام حذف کنم ؟؟

شما اون لینکی که واسه دانلود گذاشته بودم استفاده کردین که رجیستریتون با اون دوبرنامه ترمیم کنیدشما داخل منوی run ویندوز xp تایپ کنید regedit بعدش یک پنجره باز میشه به این شاخه ای که این زیر هستش برین از طریق همین آدرس
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution.options
بعدش این کلیدiexplorer.exe واین یکی explorer.exe رو ازاین مسیر حذف کنیدبعدش رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنیداما اول ازاون برنامه ای که واسه ترمیم رجیستری گذاشتم استفاده کنید

*Ali*
10-05-2011, 13:44
سلام
هنگام نصب ویندوز روی لپ تاپ وقتی که با سی دی بوت میکنم و میخوام وارد مرحله نصب بشم درست بعد از اونجایی که نوشته:
Setup is starting windows
با صفحه مرگ مواجه میشم. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ویرایش : با تغییر حالت هارد به IDE mode حل شد.

Dr Hannibal
10-05-2011, 14:03
دوستان تسك منجر من تعداد زيادي dlhost.exe در آن بوجود امده و ويندوز به درستي كار نمي كند
به اين شكل
چيكار كنم؟
يه مشكل ديگه هم كه دارم اينه كه هنگام نصب هر نرم افزار يا باز كردن فايل هاي آفيس اين ارور را ميد
ويندوزمم سون از نوع 64 بيتي هستش

ویروسی شدید.

مهم : ₪◙₪◙₪ مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ₪◙₪◙₪ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

*Ali*
10-05-2011, 16:44
سلام
هنگام نصب ویندوز روی لپ تاپ وقتی که با سی دی بوت میکنم و میخوام وارد مرحله نصب بشم درست بعد از اونجایی که نوشته:
Setup is starting windows
با صفحه مرگ مواجه میشم. کسی میدونه مشکل از کجاست؟
ویرایش : با تغییر حالت هارد به IDE mode حل شد.
مثل اینکه هنوز مشکل وجود داره.
هنگام نصب و انتخاب درایو ، اصلا درایو هام رو نشناخته و یه چیزای الکی میاره برا خودش.
چجوری میتونم درایور SATA برای Acer 5741 اضافه کنم؟

momo
10-05-2011, 21:24
مثل اینکه هنوز مشکل وجود داره.
هنگام نصب و انتخاب درایو ، اصلا درایو هام رو نشناخته و یه چیزای الکی میاره برا خودش.
چجوری میتونم درایور SATA برای Acer 5741 اضافه کنم؟

شما از بازار ويندوز sata support تهيه كن مشكلت حل ميشه

momo
10-05-2011, 22:15
دوستان من هنگام نصب فایل های با ÷سوند msi با این ارور مواجه میشم

set up has stop working

چیکار کنم؟

Ghaioom
11-05-2011, 08:00
دوستان من هنگام نصب فایل های با ÷سوند msi با این ارور مواجه میشم

set up has stop working

چیکار کنم؟
این خطا فک کنم تو وین 7 میاد نه xp?! :31: من که اینجوری فک میکنم.
اگه برا وین 7ـه باید تو انجمن وین 7 بپرسی

دوستان ویندوز 7 رو چطوری پاک کنم؟ یعنی از xp برم پوشه های سون رو پاک کنم؟ از بوت چطوری پاکش کنم؟

jafarian
11-05-2011, 09:15
این خطا فک کنم تو وین 7 میاد نه xp?! :31: من که اینجوری فک میکنم.
اگه برا وین 7ـه باید تو انجمن وین 7 بپرسی

دوستان ویندوز 7 رو چطوری پاک کنم؟ یعنی از xp برم پوشه های سون رو پاک کنم؟ از بوت چطوری پاکش کنم؟

شما ابتدا درایو ویندوز7 ازداخل xp فرمت کنید بعدش واسه حذف 7 ازمنوی بوت این پست بخونید:20:

لینک

farshadtizhoosh
12-05-2011, 08:03
سلام دوستان
يه دو هفته ايه وقتي PC‌را روشن ميكنم تامياد بياد بالا و بشه استفاده كرد ازش دقيقا 10 دقيقه طول ميكشه
در صورتي كه عادي نهايتا 3 دقيقه بود
همين يه ويندوزم روش نصبه
لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم
ممنون:11:

MIG
12-05-2011, 08:45
من رو سیستمم دوتا ویندوز xp داشتم چند روز پیش سرور 2003 روش نصب کردم. تا امروز صبح هیچکدوم از ویندوزها مشکلی نداشتن. اما الان بدبخت شدم اولین وییندوزم که متغیرهای سیستمی شو برای کار با یه نرم افزار خاصی قبلا تنظیم کرده بودم بالا نمی یاد یعنی تا صفحه که مینویسه ویندوز و پروگرس بار وجود داره میاد و میره تو یه صفحه آبی رنگ اونقدرهم سریع میره که من نمی تونم خطاشو بخونم. با سیف مود هم سیستم رو از اول راه میندازه. تو رو خدا کمکککک کنید.

Ghaioom
12-05-2011, 09:35
سلام دوستان
يه دو هفته ايه وقتي PC‌را روشن ميكنم تامياد بياد بالا و بشه استفاده كرد ازش دقيقا 10 دقيقه طول ميكشه
در صورتي كه عادي نهايتا 3 دقيقه بود
همين يه ويندوزم روش نصبه
لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم
ممنون:11:
شما حتما نرم افزار های زیادی نصب کردید که مشکل واسه سیستم عامل ایجاد کرده. نرم افزار های اضافه رو پاک کنید.
و ویندوز رو repair کنید یه آنتی ویروس بروز هم بریزید.

a.l.d
12-05-2011, 23:33
من رو سیستمم دوتا ویندوز xp داشتم چند روز پیش سرور 2003 روش نصب کردم. تا امروز صبح هیچکدوم از ویندوزها مشکلی نداشتن. اما الان بدبخت شدم اولین وییندوزم که متغیرهای سیستمی شو برای کار با یه نرم افزار خاصی قبلا تنظیم کرده بودم بالا نمی یاد یعنی تا صفحه که مینویسه ویندوز و پروگرس بار وجود داره میاد و میره تو یه صفحه آبی رنگ اونقدرهم سریع میره که من نمی تونم خطاشو بخونم. با سیف مود هم سیستم رو از اول راه میندازه. تو رو خدا کمکککک کنید.

این صفحه آبی رنگ بدلیل اینکه نرم افزاری نصب کردی که خوب هماهنگ نیست باسیستمت ویا صفجه آبی رنگ بخاطررم ومشکلات ان می باشد پس اگردوتارم داری یکیش روخارج کن وبارایانه روراه اندازی کن واگرمشکل حل نشدواگرمقدوره یه رم دیگه بزارروی رایانه وببین نتیجه چیه

MIG
13-05-2011, 13:10
مشکلم که حل نشد مجبور شدم دویندوز رو پاک کنم و یه ویندوز دیگه روش نصب کنم. الان مشکلم اینه که ویندوز تا امروز کار میکرد اما حالا سیستم بالا میاد و کار میکنه اما دسکتاپ کلا سیاه و هیچی نشون نمیده. دیگه نمیدونم چیکار کنم :((((((((

a.l.d
13-05-2011, 14:29
مشکلم که حل نشد مجبور شدم دویندوز رو پاک کنم و یه ویندوز دیگه روش نصب کنم. الان مشکلم اینه که ویندوز تا امروز کار میکرد اما حالا سیستم بالا میاد و کار میکنه اما دسکتاپ کلا سیاه و هیچی نشون نمیده. دیگه نمیدونم چیکار کنم :((((((((

خوب Ctrl+alt +Delete رابزن بعدیک new task بازکن وبنویس explorer.exe ببین دسکتاپ بالامی یاد

MIG
13-05-2011, 14:43
ممنون از توجهتون، راستش سیستم قاطی کرده خودم بدتر ازاون. الان سیستم صفحه دسکتاپ رو نشون میده اما بعد از 30 ثانیه ریست میشه.

joe_satriani
13-05-2011, 16:03
ممنون از توجهتون، راستش سیستم قاطی کرده خودم بدتر ازاون. الان سیستم صفحه دسکتاپ رو نشون میده اما بعد از 30 ثانیه ریست میشه.

با سلام
خوب اين ديگه فايده نداره دوسته من
شما يا ريپير كنيد يا اينكه ويندوز رو مجددا نصب كنيد

موفق باشيد.

MIG
13-05-2011, 16:10
ممنون، تو این دو روز من سومین باره که ویندوز نصب میکنم. واقعا میترسم نکنه باز حل نشه.

resident
13-05-2011, 18:13
ممنون، تو این دو روز من سومین باره که ویندوز نصب میکنم. واقعا میترسم نکنه باز حل نشه.

نترس، من توی یه روز 5بار هم ویندوز عوض کردم:31:
ویندوزت رو عوض نکن، اول یه آنتی ویروس و ضد جاسوس به روز و خوب بریز، کل هارد رو اسکن کن، و بعدش نسبت به نصب ویندوز جدید اقدام کن، نصب ویندوز تموم شد "هیچی" نصب نمیکنی، اول آنتی ویروس به روز رو میریزی بعدش به ترتیب با نصب درایورها و برنامه هات پیش برو.
میتونی از هر آنتی ویروسی یا ضد جاسوسی استفاده کنی. من ESET NOD 32 و SUPER Anti Spyware رو استفاده میکنم. (صرفا فقط استفاده ی خودم رو گفتم، لطفا بحث راه نندازید). جفت برنامه ها رو توی بخش نرم افزارها-امنیتی فروم میتونی پیدا کنی.

MIG
13-05-2011, 22:06
مرسی دوست من، دوباره ویندوز نصب کردم!! دارم یه آنتی ویروس دانلود میکنم بلکه دوباره به این بلای خانمانسوز گرفتار نشم.

jafarian
13-05-2011, 22:15
مرسی دوست من، دوباره ویندوز نصب کردم!! دارم یه آنتی ویروس دانلود میکنم بلکه دوباره به این بلای خانمانسوز گرفتار نشم.

اگردیدی باز ریست شد پیغام صفحه آبی اومد این فایل هیدن ازاین مسیر اینجا آپلود کن.

مسیرفایل هیدن C:\Windows\Minidump

Mehran14233
15-05-2011, 11:58
دوستان میخوام ویندوز XP از طریق بوت نصب کنم اما بعد از انتخاب درایو مورد نظر و فرمت و لود کردن فایل های ابتدایی بعد از restart روی verifiying DMI pool data....... گیر می کنه . درایو های مختلف هم امتحان کردم همین بود . ویندوز سون هم امتحان کردم همین بود .

رو یه درایو کلی خرت و پرت دارم نمی تونم کل هاردمو فرمت کنم :41:

نکته عجیبی که هست اینه که ویندوز 2تا 7 مگابایت جدا می کنه برای unpartitioned space . در حالی که توی حالت عادی باید یه دونه باشه .

من همیشه بدون مشکل ویندوز نصب می کردم . ایندفعه خواستم پارتیشن بندی کنم که XP دو تا تیکه 50 و 25 گیگی رو نمی چسبوند به هم (قبلا" رو اون 50 گیگی هم ویندوز داشتم) . من هم با ستاپ ویندوز سون اون پارتیشنا رو چسبوندم به هم . فکر کنم به خاطر همینه که اون 7 مگ اضافه هم بوجود اومده :41:

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک :41:

ask_bl
15-05-2011, 14:28
دوستان میخوام ویندوز XP از طریق بوت نصب کنم اما بعد از انتخاب درایو مورد نظر و فرمت و لود کردن فایل های ابتدایی بعد از restart روی verifiying DMI pool data....... گیر می کنه . درایو های مختلف هم امتحان کردم همین بود . ویندوز سون هم امتحان کردم همین بود .

رو یه درایو کلی خرت و پرت دارم نمی تونم کل هاردمو فرمت کنم :41:

نکته عجیبی که هست اینه که ویندوز 2تا 7 مگابایت جدا می کنه برای unpartitioned space . در حالی که توی حالت عادی باید یه دونه باشه .

من همیشه بدون مشکل ویندوز نصب می کردم . ایندفعه خواستم پارتیشن بندی کنم که XP دو تا تیکه 50 و 25 گیگی رو نمی چسبوند به هم (قبلا" رو اون 50 گیگی هم ویندوز داشتم) . من هم با ستاپ ویندوز سون اون پارتیشنا رو چسبوندم به هم . فکر کنم به خاطر همینه که اون 7 مگ اضافه هم بوجود اومده :41:

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــک :41:

بایوس رو آپدیت کنین

Mehran14233
15-05-2011, 16:29
بایوس رو آپدیت کنین
ممنون دوست عزیز . چه طوری ، خودم میتونم انجام بدم یا باید بدم بیرون ؟ اطلاعاتی که دارم میمونه یا پاک میشه ؟

Ghaioom
15-05-2011, 16:42
ممنون دوست عزیز . چه طوری ، خودم میتونم انجام بدم یا باید بدم بیرون ؟ اطلاعاتی که دارم میمونه یا پاک میشه ؟
آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها !

Mehran14233
15-05-2011, 17:10
آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها !

ممنون . ولی مطمئن هستید که از بایوسه ؟ آخه من ویندوزی که همیشه نصب میکردم رو نصب کردم و هیچ تغییر سخت افزاری هم نسبت به قبل نداشتم . فکر می کنم به خاطر این بود که از سون پارتیشن بندی کردم ؟

مطمئنا" با این کار درست میشه ؟ اطلاعات رو هاردم چی ؟ :41:

ask_bl
15-05-2011, 22:28
ممنون . ولی مطمئن هستید که از بایوسه ؟ آخه من ویندوزی که همیشه نصب میکردم رو نصب کردم و هیچ تغییر سخت افزاری هم نسبت به قبل نداشتم . فکر می کنم به خاطر این بود که از سون پارتیشن بندی کردم ؟

مطمئنا" با این کار درست میشه ؟ اطلاعات رو هاردم چی ؟ :41:
من یه مورد مثل شما رو دیدم که با آپدیت بایوس حل شد !
ضرر نداره! 5 دقیقه هم طول نمیکشه !
به اطلاعاتتون کاری نداره !
هیچی پاک نمیشه

Saeed System
15-05-2011, 22:55
سلام دوستان..

من cpu و مادربردم رو تعویض کردم...آیا احتیاجی به تعویض ویندو زهم هست؟؟ من مشکلی ندارم با ویندوز

آیا تاثیری داره اگر دوباره ویندوز بریزم؟

............

یه مشکلی دارم این تسکبارم برنامه هاش همشون لود نمیشه...مثل volume که بعضی وقتها لود میشه و بعضی وقتها نمیشه

مثل برنامه صدا ( همون کارت صدای آنبرد) که اونم لود نمیشه تو تسکبار ولی بعضی وقتها لود میشه...

الان د رعکس بالا برنامه صدا لود نشده و برنامه volume هم خودم به صورت دستی آوردمش تو تسکبار ( از کنترل پنل)

ولی با کمال تعجب بعضی وقتها لود میشن و میان تو تسکبار...

انگا رکه کامپیوت ریه موجود زندست!:18: بعضی وقتها لود میکنه فرداش نمیکنه باز پس فرداش لود میشن...

مگه کامپیوتر از کجا میفهمه؟ خودمم گیج شدم

منظورم اینه که cpu یه روز دستور میده لود بشن یه روز دستور نمیده؟ واقعا جالبه:18:

Vivah
15-05-2011, 23:46
سلام
یه چند مدتی که آیکون my document من در صفحه my computer نمایش داده نمیشه یا به عبارتی انگار حذف شده ، البته توی نوار سمت چپ هست ولی داخل صفحه ناپدید شده ، و اینکه اسمش هم که قبلا به اسم کاربری خودم بود به همون مای داکیومنت تغییر کرده ...

میشه لطف کنید و برای حل مشکلم راه حل بدید

منتظرم

Mehran14233
16-05-2011, 02:27
من یه مورد مثل شما رو دیدم که با آپدیت بایوس حل شد !
ضرر نداره! 5 دقیقه هم طول نمیکشه !
به اطلاعاتتون کاری نداره !
هیچی پاک نمیشه
ممنون .

ولی با اف دیسک درستش کردم و خوشبختانه بالا اومد بالاخره .

joe_satriani
16-05-2011, 20:52
سلام
یه چند مدتی که آیکون my document من در صفحه my computer نمایش داده نمیشه یا به عبارتی انگار حذف شده ، البته توی نوار سمت چپ هست ولی داخل صفحه ناپدید شده ، و اینکه اسمش هم که قبلا به اسم کاربری خودم بود به همون مای داکیومنت تغییر کرده ...

منتظرم

با سلام
در همون start منو كه هست روش كليك راست كنيد و گزينه ي Show On Desktop رو بزنيد

موفق باشيد.

Dew Drop
17-05-2011, 06:32
سلام

منتظرم

سلام
تو رجیستری ابن مسیر رو برید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Win dows\CurrentVersion\Explorer\DocFolderPaths

توصفحه سمت راست بايد يوزري كه به اين اسم تو my document داشتين ببينيد.
اگه نيست كليك راست كنيد new>string valu كليك كنيد.بعد نام كاربري رو كه با اون log on ميشيد رو بزاريد اگرم كه نداريد administartor رو بزاريد و بعد رو اون كليك كنيد,تو valu data مسير my document رو بزاريدكه با كليك راست روي my document وproperties تو قسمت target هست ميتونيد copy,paste كنيد.

omid_562008
17-05-2011, 07:02
سلام
سیستم من وارد ویندوز نمیشه و به محض اینکه میخواد بره داخل ویندوز logoff میشه. با safe mode هم همینطوره. میتونین کمکم کنین؟ repair هم کردم نشد.

resident
17-05-2011, 08:47
سلام
سیستم من وارد ویندوز نمیشه و به محض اینکه میخواد بره داخل ویندوز logoff میشه. با safe mode هم همینطوره. میتونین کمکم کنین؟ repair هم کردم نشد.

چطوری repair کردید؟ با repair باید درست بشه و بره داخل، چون الان فایل لازمه ی login یا پاک شده یا ویروسیه، و با repair درست میشه!!

Vivah
17-05-2011, 15:15
سلام
تو رجیستری ابن مسیر رو برید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Win dows\CurrentVersion\Explorer\DocFolderPaths

توصفحه سمت راست بايد يوزري كه به اين اسم تو my document داشتين ببينيد.
اگه نيست كليك راست كنيد new>string valu كليك كنيد.بعد نام كاربري رو كه با اون log on ميشيد رو بزاريد اگرم كه نداريد administartor رو بزاريد و بعد رو اون كليك كنيد,تو valu data مسير my document رو بزاريدكه با كليك راست روي my document وproperties تو قسمت target هست ميتونيد copy,paste كنيد.

خیییییییییییییییییییییییی ییییلی ممنون ازت دوست من :11::11::11:
مشکلم به خاطر راهنمایی دقیق و خوبت حل شد :40:

امیدوارم در همه کارهات موفق باشی :20:

Erfan.B
17-05-2011, 15:37
سلام دوستان..

من cpu و مادربردم رو تعویض کردم...آیا احتیاجی به تعویض ویندو زهم هست؟؟ من مشکلی ندارم با ویندوز

آیا تاثیری داره اگر دوباره ویندوز بریزم؟

............

یه مشکلی دارم این تسکبارم برنامه هاش همشون لود نمیشه...مثل volume که بعضی وقتها لود میشه و بعضی وقتها نمیشه

مثل برنامه صدا ( همون کارت صدای آنبرد) که اونم لود نمیشه تو تسکبار ولی بعضی وقتها لود میشه...

الان د رعکس بالا برنامه صدا لود نشده و برنامه volume هم خودم به صورت دستی آوردمش تو تسکبار ( از کنترل پنل)

ولی با کمال تعجب بعضی وقتها لود میشن و میان تو تسکبار...

انگا رکه کامپیوت ریه موجود زندست!:18: بعضی وقتها لود میکنه فرداش نمیکنه باز پس فرداش لود میشن...

مگه کامپیوتر از کجا میفهمه؟ خودمم گیج شدم

منظورم اینه که cpu یه روز دستور میده لود بشن یه روز دستور نمیده؟ واقعا جالبه:18:

سلام دوست عزيز ، قطعاً وقتي مادربرد و سي پي يو رو عوض مي كني شك نكن كه ويندوز بريزي بهتره چون ممكنه با درايورهاي قبلي كانفليكت ايجاد بشه. اين داستان ولوم هم به خاطر همون درايور هاست كه نصب نكردي ، حتماً به ويندوز بريز ، درايورهات رو هم نصب كن.
موفق باشي.

befermatooo
17-05-2011, 17:00
سلام بر برو بچ رزمنده :دی

دوستان یه مشکل فنی برام پیش اومده .

من میخوام درایو مودم دایل آپ رو روی سیستم دوستم نصب کنم . وقتی درایوش رو نصب میکنم در انتهای کار ویندوز به قولی می پره و اون صفحه آبی میاد و بعد از چند ثانیه سیستم ریست میشه و روز از نو و روزی از نو .

دلیلش چی می تونه باشه ؟

joe_satriani
17-05-2011, 18:08

من میخوام درایو مودم دایل آپ رو روی سیستم دوستم نصب کنم . وقتی درایوش رو نصب میکنم در انتهای کار ویندوز به قولی می پره و اون صفحه آبی میاد و بعد از چند ثانیه سیستم ریست میشه و روز از نو و روزی از نو .

دلیلش چی می تونه باشه ؟

با سلام
دو دلیل میتونه داشته باشه
یکی اینکه درایور مودم سازگار با اون ویندوز نیست
و دوم اینکه مودم دچار مشکل هست

موفق باشید.

rezae44
18-05-2011, 11:37
سلام خدمت مديران محترم من يك لب تاب دل 5010 با cpu i3 دارم ميخوام بدونم كه چطور مي تونم روي اون ويندوز xp نصب كنم .باتشكر

joe_satriani
18-05-2011, 21:49
سلام خدمت مديران محترم من يك لب تاب دل 5010 با cpu i3 دارم ميخوام بدونم كه چطور مي تونم روي اون ويندوز xp نصب كنم .باتشكر

با سلام
دوست عزیزم به آدرس زیر مراجعه کنید

نرم افزارها، درایور ها و مباحث فنی مربوط به لپ تاپ

موفق باشید.

Ghaioom
19-05-2011, 08:40

دلیلش چی می تونه باشه ؟

با سلام
دو دلیل میتونه داشته باشه
یکی اینکه درایور مودم سازگار با اون ویندوز نیست
و دوم اینکه مودم دچار مشکل هست

موفق باشید.
منم یه چیزی به اضافی ام :31:

تو ویندوز جدید ببین جریان چیست؟!! بقلش نصب کن. شاید از ویندوزه و چیزایی که دوستمون گفت و آنتی ویروس که داره؟ :31:اپدیت شده
و شاید سیستمش هم از اون قدیمیاس!!

laleh1380
19-05-2011, 09:01
سلام

دوستان عزیزی که روی سیستمشون هر دو ویندوز XP و Seven رو دارند لطفا فایل Boot رو برام بذارن چون من نمیتونم بین ویندوزها سوئیچ کنم .

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /NOEXECUTE=OPTIN /FASTDETECT /USEPMTIMER

متشکرم

bazisaz
19-05-2011, 09:27
من می خوام اسم application نصب شده روی کامپیوتر و عوض کنم چون برای نصب پچش به خاطر تغییراتی که ایرانیا تو اسم application دادن مشکل پیدا کرده . اسمش cossacks II ALIBABA هست که من می خوام بکنمش cossacks II فقط . ممنون . اینم عکسش

resident
19-05-2011, 11:40
سلام

دوستان عزیزی که روی سیستمشون هر دو ویندوز XP و Seven رو دارند لطفا فایل Boot رو برام بذارن چون من نمیتونم بین ویندوزها سوئیچ کنم .
متشکرم

دیگه توی ویندوز 7 مثل اکس-پی نیستش که با ویرایش فایل بوت بشه درستش کرد، وقتی 7 میریزی فایل بوت یه فایل دیگه است. شما برنامه زیر رو دانلود و نصب کن و بوت رو تغییر بده.

================================================== ===============

من می خوام اسم application نصب شده روی کامپیوتر و عوض کنم چون برای نصب پچش به خاطر تغییراتی که ایرانیا تو اسم application دادن مشکل پیدا کرده . اسمش cossacks II ALIBABA هست که من می خوام بکنمش cossacks II فقط . ممنون . اینم عکسش

نرم افزار خاصی سراغ ندارم، اما میتونی از Tune Up Utilities استفاده کنی که کلا نرم افزار جانبی خوب و بهینه کننده ای واسه سیستم هم هست. وقتی نصبش کردی از منوی start برو Programs\TuneUp Utilities 2004\Utilities و بعدش TuneUp Uninstall Manager رو انتخاب کن. اینجا میتونی برنامه ها رو تغییر بدی.
TuneUp Utilities 2004:

TuneUp Utilities 2011:

اگه نسخه 2004ش رو بریزی تجهیزات و اداوات اضافی نداره که مزاحم ویندوزت بشه، و سریالش هم اینه:

اگر نسخه 2011 خواستی بریزی که optimizeش به نظر من خیلی سمج هستش، کرکش رو از توی پروفایلم دانلود کن:
(الان 4شیرد بالا نمیاد، اگه خواستی 2011 رو نصب کردی پیغام خصوصی بزن کرکش رو واست بزارم توی همین پست)

pashangparsi6
19-05-2011, 12:01
با درود

دوستان گرامی من یک ویندز اکس پی دارم که روی درایو g نصب هست و البته یک ویندوز اک پی دیگه دارم که روی c نصب هست و ازش بهره ای نمی برم

این ویندوز اکس پی من مدتی هست که زمانی که می خوام رایانه رو روشن کنم خیلی دیر بالا میاد

رایانه از هر نظر بهینه سازی شده

یکپارچه سازی هم شده (دفراگ)

ویروس یاب به روز هست

در استارت آپ هم چیز ویژه ای که بخواد سرعت رو بگیره نیست

خود ویندوز هم قانونی شده هست و همه ی به روز رسانی های مایکروسافت انجام شده

resident
19-05-2011, 12:21
با درود
دوستان گرامی من یک ویندز اکس پی دارم که روی درایو g نصب هست و البته یک ویندوز اک پی دیگه دارم که روی c نصب هست و ازش بهره ای نمی برم
این ویندوز اکس پی من مدتی هست که زمانی که می خوام رایانه رو روشن کنم خیلی دیر بالا میاد
رایانه از هر نظر بهینه سازی شده
یکپارچه سازی هم شده (دفراگ)
ویروس یاب به روز هست
در استارت آپ هم چیز ویژه ای که بخواد سرعت رو بگیره نیست
خود ویندوز هم قانونی شده هست و همه ی به روز رسانی های مایکروسافت انجام شده

این مشکل برای XP معمولا بعد از گذشت مدت زیادی که برنامه های متعددی در ویندوز نصب میشه و پاک میشه پیش میاد. بهترین کار اینه که، ویندوز C رو پاک کنید، یه ویندوز تازه و شاداب بریزید، تمام برنامه های "لازمه" و فایل هاتون رو به اون انتقال بدید و نصب کیند، بعدش ویندوز درایو g رو اگه خواستید یا پاک کنید و از شرش خلاص شید، یا پاک کنید و یه ویندوز شاداب برای مواقع ضروری بریزید که داشته باشید. اینکه ویندوز توی درایو Primary و اصلی باشه خیلی مهمه.

pashangparsi6
19-05-2011, 12:51
این مشکل برای XP معمولا بعد از گذشت مدت زیادی که برنامه های متعددی در ویندوز نصب میشه و پاک میشه پیش میاد. بهترین کار اینه که، ویندوز C رو پاک کنید، یه ویندوز تازه و شاداب بریزید، تمام برنامه های "لازمه" و فایل هاتون رو به اون انتقال بدید و نصب کیند، بعدش ویندوز درایو g رو اگه خواستید یا پاک کنید و از شرش خلاص شید، یا پاک کنید و یه ویندوز شاداب برای مواقع ضروری بریزید که داشته باشید. اینکه ویندوز توی درایو Primary و اصلی باشه خیلی مهمه.

بالا اومدن ویندوز توی این گام زیاد طول می کشه:

زمانی که گذرواژه (پسورد) ورود به ویندوز رو وراد می کنم تا زمانی که ویندوز بالا بیاد نزدیک به 5 تا 10 دقیقه طول می کشه

و پس از بالا اومدن ویندوز سرعت عالی هست

البته این مشکل از زمانی بود میاد که همگی به روز رسانی های مایکروسافت رو از راه به روز رسانی ویندوز انجام می دم. تا پیش از اون ویندوز شتابناک بالا میاد ولی به رو.ز رسانی که می شه اینجوری می شه

mazda
19-05-2011, 12:54
سلام

تنها راهش نصب ویندوز از نو هستش. من چندین بار با این مشکل مواجه شدم دلیلش هم ویروسی شدن ویندوز بود که بعد از ویروس یابی و پاک کردن ویروسها ویندوز موقع بالا اومدن logoff میشه.

resident
19-05-2011, 13:20
زمانی که گذرواژه (پسورد) ورود به ویندوز رو وراد می کنم تا زمانی که ویندوز بالا بیاد نزدیک به 5 تا 10 دقیقه طول می کشه
البته این مشکل از زمانی بود میاد که همگی به روز رسانی های مایکروسافت رو از راه به روز رسانی ویندوز انجام می دم. تا پیش از اون ویندوز شتابناک بالا میاد ولی به رو.ز رسانی که می شه اینجوری می شه

راحتت کنم:31:؟
1- اصلا و ابدا آپدیت ویندوز رو نریز. مگر اینکه بدونی داری آپدیت امنیتی میریزی و اون آپدیت امنیتی حیاتی باشه، در غیراینصورت اصلا و ابدا آپدیت نریز.
2- ویندوز رو از اول بریز و با این ویندوز خداحافظی کن چون حتی اگه تمام برنامه ها و آپدیت ها رو پاک کنی شاید فقط یکم ویندوز بهتر بشه، شاید.
3- موفق باشی:11:

تنها راهش نصب ویندوز از نو هستش. من چندین بار با این مشکل مواجه شدم دلیلش هم ویروسی شدن ویندوز بود که بعد از ویروس یابی و پاک کردن ویروسها ویندوز موقع بالا اومدن logoff میشه.
لطفا گمراهی نفرمایید:11:
جواب کامل رو بهشون گفتم، با استفاده از reapir میشه درستش کرد.

Erfan.B
19-05-2011, 15:32

يه نكته اي رو در تكميل فرمايشات دوستان اضافه كنم : شما وقتي از قسمت داخلي هارد به خارج حركت مي كنيد بر عكس سي دي و دي وي دي سرعت خوندن كم مي شه! پس به تبع اين قضيه ويندوزي كه در درايو C هست از ويندوزي كه در درايو G هست به مراتب سريع تر لود خواهد شد حتي اگه هيچ برنامه اي نداشته باشه. براي شما بهترين كار اينه كه ويندوز درايو C , G رو پاك كني و از درايو G به درايو C كوچ كني و اون جا ويندوزت رو نصب كني.
موفق باشي.

zxo004
20-05-2011, 08:12
با سلام
من یه ویندوز ایکس پی رو سیستم نصب کردم و نصبش کامل شد و هیچ مشکلی نداره.
اما وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم وارد ویندوز نمیشه و یه پیغام میده که سی دی ویندوز را گذاشته و اینتر را بزنید.
وقتی این کار رو میکنم درست میشه.
یعنی بعد از اینکه سی دی ویندوز رو میزارم و اینتر رو میزنم گزینه های بوت از روی سیستم عامل های مختلف رو نشون میده.
مشکل چیه؟

resident
20-05-2011, 10:13
با سلام
اما وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم وارد ویندوز نمیشه و یه پیغام میده که سی دی ویندوز را گذاشته و اینتر را بزنید.
یعنی بعد از اینکه سی دی ویندوز رو میزارم و اینتر رو میزنم گزینه های بوت از روی سیستم عامل های مختلف رو نشون میده.
مشکل چیه؟

تاحالا همچین چیزی ندیدم! اگر میتونی یه عکس از روی اون صفحه بگیر و اینجا بزار

ask_bl
20-05-2011, 10:19
با سلام
مشکل چیه؟
سلام
شما برین به Setup بایوس (با زدن Delete هنگام بوت شدن) و از تو منوی بوت هارد رو به عنوان بوت اول یا دوم انتخاب کنین

taktazan
20-05-2011, 12:12
سلام دوستان خسته نباشيد ويندوز من از ديشب نرمافزارهاي winrar و babylon و چند تا بازي رو ... رو اجرا نميکنه و سيسم هم زماني بالا مياد خطاي ereg ميده نميدونم چه کار کنم لطفا کمک کنيد

ask_bl
20-05-2011, 13:04
سلام دوستان خسته نباشيد ويندوز من از ديشب نرمافزارهاي winrar و babylon و چند تا بازي رو ... رو اجرا نميکنه و سيسم هم زماني بالا مياد خطاي ereg ميده نميدونم چه کار کنم لطفا کمک کنيد
سلام
اگر میتونین متن ارور یا یه عکس ازش بذارین!
برنامه ها رو که اجرا میکنین پیغامب دارین؟

taktazan
20-05-2011, 13:16
WinRAR archiver has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Ashampoo Burning Studio 10 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

اين دو تا پيام يکي نرم افزار winrar يکي ashampoo

ask_bl
20-05-2011, 13:23
WinRAR archiver has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

Ashampoo Burning Studio 10 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

برای

خطاي ereg ميده
چی ؟

resident
20-05-2011, 13:23

بهتره اول سیستمون رو با استفاده از یه آنتی ویروس و ضد جاسوس به روز بررسی کنید که آلوده به ویروس یا spyware نیستید. بعدش اگر حوصله داشتید ویندوز رو repair کنید بلکه برنامه ها و فایل هاتون حفظ بشه، اگر نه یه ویندوز جدید بریزید.

Erfan.B
20-05-2011, 17:24

سي دي يا دي وي دي ويندوز رو بذاريد تو درايو بعد بريد تو run اينو تايپ كنيد ببينيد كارتون راه ميفته يا نه :

sfc /scannow

momo
20-05-2011, 22:23
سلام دوستان ويددوز اكسپي من هنگامي كه منوي استارت را باز مي كنم ايكونها خيلي اروم باز و فهال مي شوند مثل حالت سايه اي
چيكار كنم؟

resident
21-05-2011, 14:12
سلام دوستان ويددوز اكسپي من هنگامي كه منوي استارت را باز مي كنم ايكونها خيلي اروم باز و فهال مي شوند مثل حالت سايه اي
چيكار كنم؟

میتونه دلیلش اینا باشه:
- برنامه های در حال اجرای زیاید دارید و رم و cpu شما کشش نداره
- از اونجایی که xp هستش، ویندوزتون بنا به دلایل متعددی پیر شده و بهتره ویندوز جدید نصب کنید
- آلوده به ویروس یا spyware شدید، با استفاده از یه anti virus و anti spyware از ویروسی نبودن اطمینان حاصل کنید
- درایور کارت گرافیک نصب نیست

Srk_mj
22-05-2011, 10:33
سلام
دیروز اکس پی رو نصب کردم(بالا نمیومد). بعد از نصب دو تا مشکل پیش اومد:
1. ویندوز مدیا پلیر هنگام پخش فیلم تصویر رو نمیاره! فقط صدا رو پخش میکنه...
2. وی ال سی پلیر به جای زیرنویس فارسی یه زبون دیگست در حالی که قبل از این که این مشکل پیش بیاد فارسی بود! البته بعضی از فیلمها اینجوری شده بعضی از فیلمها با زیر نویس فارسی مشکلی نداره..

Erfan.B
22-05-2011, 17:58
سلام
دیروز اکس پی رو نصب کردم(بالا نمیومد). بعد از نصب دو تا مشکل پیش اومد:
1. ویندوز مدیا پلیر هنگام پخش فیلم تصویر رو نمیاره! فقط صدا رو پخش میکنه...
2. وی ال سی پلیر به جای زیرنویس فارسی یه زبون دیگست در حالی که قبل از این که این مشکل پیش بیاد فارسی بود! البته بعضی از فیلمها اینجوری شده بعضی از فیلمها با زیر نویس فارسی مشکلی نداره..

سلام دوست عزیز. ورودت رو به انجمن پی سی ورلد خوش آمد می گم. مشکلتون به احتمال زیاد به خاطر نصب نبودن کداک هست می تونی برنامهی mega codec رو دانلود کنی و استفاده کنی. گرچه من برای فیلم WMP رو اصلاً توصیه نمی کنم.
موفق باشی..

mehrdad_goleyakh
22-05-2011, 19:46
سلام خسته نباشید
یه ویروسی هست که فایلهای exe رو خراب میکنه،میخواستم ببینم بعد ویروس یابی چکار باید کرد که فایلهام به حالت قبل برگرده چون الان نرم افزار هام هم اجرا نمیشن.

Erfan.B
22-05-2011, 19:49
سلام خسته نباشید
یه ویروسی هست که فایلهای exe رو خراب میکنه،میخواستم ببینم بعد ویروس یابی چکار باید کرد که فایلهام به حالت قبل برگرده چون الان نرم افزار هام هم اجرا نمیشن.

سلام دوست عزيز.
اگه آنتي ويروس نتونه فايل رو repair كنه قطعاً مطمئن باش اون فايل هرگز قابل اجرا نيست و بايد از بين بره چون ويروس از بين بردتش!
موفق باشي.

joe_satriani
22-05-2011, 19:54
با سلام
دوستان به يه مشكل برخوردم چند روز پيش با ويندوز XP
به هر بدبختي بود ريكاور و دوباره درستش كردم
فقط چيزي كه هست اينه كه آيكون برنامه هام همشون به صورت ناشناخته شدن
برنامه ها باز ميشن - فقط آيكونشون ناشناخته شده .....
ممنون ميشم راهي چيزي بگيد
ويندوز XP SP3 هم هست./

موفق باشيد.

Saeed System
22-05-2011, 20:01
با سلام
ويندوز XP SP3 هم هست./

موفق باشيد.

میشه یه عکس بزارید از دکستاب :11:

joe_satriani
22-05-2011, 20:08
با سلام
بله . خدمت شما:

Saeed System
22-05-2011, 21:03
با سلام
بله . خدمت شما:

مرسی از عکس..

من پیشنهاد می کنم برنامه pcmedic رو امتحان کنید تا سیستم رو معاینه کنه و بهینه کنه

از برنامه ccleaner هم برای تمیز کردن رجیستری و ویندو زاستفاده کنید.

با آنتی ویروس فول آپدیت هم سیستمتون رو فول اسکن کنید.

وندوزتون هم با تمام پکهای امنیتی مایکروسافت آپدیت کنید.

:11:

یه بار هم اگ رحوصله دارید هارد رو دیفرگ کنید تا اطلاعات طبقه بندی بشه و فضای دیسک و سرعت دسترسی بهتر بشه.

دمای هارد رو حواستون باشه با hdd temperager

با برنامه SuperRam رم سیستمتون رو بهنیه کنید که هم سرعت افزایش پیدا کنه و هم انشالله درست بشه.

اگر درست نشد نهایتا با paretoLogic Data Recovery Pro درایوهاتون رو ریکاوری کنید شاید بهبود پیدا کنه

حالا اگر میتونید برید به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم رو یه اسکن بکنید احیانا

تروجانی در کارنباشه :11:

koury
22-05-2011, 23:56
سلام

دوستان من سیستمم خراب شد دادم یکی برام تعمیرش کنه طرف ویندوز ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 ریخت حالا همین امروز اخطار میده که ویندوزت خالص نیست و ممکنه قربانی بشه و ...! میخواستم ببینم حالا که به طرف دسرسی ندارم راهی هست این مشکل رو برطرف کنم؟

خیلی ممنون

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

ضمنا فونت فارسی هم نداره و فارسی سیستم غلط غلوط مینویسه اینم اگه راهی هست بجز داشتن سی دی ویندوز که برطرف بشه خیلی مچکر میشم :دی

ask_bl
23-05-2011, 00:02
سلام

دوستان من سیستمم خراب شد دادم یکی برام تعمیرش کنه طرف ویندوز ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 ریخت حالا همین امروز اخطار میده که ویندوزت خالص نیست و ممکنه قربانی بشه و ...! میخواستم ببینم حالا که به طرف دسرسی ندارم راهی هست این مشکل رو برطرف کنم؟

خیلی ممنون

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

ضمنا فونت فارسی هم نداره و فارسی سیستم غلط غلوط مینویسه اینم اگه راهی هست بجز داشتن سی دی ویندوز که برطرف بشه خیلی مچکر میشم :دی
سلام
متن پیغام رو کامل بذارین یا یه عکس!

koury
23-05-2011, 00:14
سلام

شرمنده برنامه ی خاصی برای کات کردن دور عکس در سیستم ندارم همینطوری عکس رو آ÷ می کنم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5

ask_bl
23-05-2011, 00:21
سلام

شرمنده برنامه ی خاصی برای کات کردن دور عکس در سیستم ندارم همینطوری عکس رو آ÷ می کنم...

شما کافیه فایل ریجستری زیر رو اجرا و Restart کنین :

Srk_mj
23-05-2011, 09:38
سلام دوست عزیز. ورودت رو به انجمن پی سی ورلد خوش آمد می گم. مشکلتون به احتمال زیاد به خاطر نصب نبودن کداک هست می تونی برنامهی mega codec رو دانلود کنی و استفاده کنی. گرچه من برای فیلم WMP رو اصلاً توصیه نمی کنم.
موفق باشی..

تشکر دوست عزیز
مشکل اول حل شد. زیرنویس رو چطور درستش کنم؟ فیلمهایی که فایل srt فارسی رو دارن به جای نشون دادن زیرنویس فارسی یه زیرنویس عجیب غریب میاره!(pc در نشون دادن فونت فارسی مشکلی نداره. زبان کیبورد هم فارسیه).

jafarian
23-05-2011, 09:44
تشکر دوست عزیز
مشکل اول حل شد. زیرنویس رو چطور درستش کنم؟ فیلمهایی که فایل srt فارسی رو دارن به جای نشون دادن زیرنویس فارسی یه زیرنویس عجیب غریب میاره!(pc در نشون دادن فونت فارسی مشکلی نداره. زبان کیبورد هم فارسیه).

اگرزیرنویس ازفیلم جداهست اینکارانجام بدین شما برنامه Media Player Classic ازلینک پایین دان کنید بعدش فیلم اجرا کنید درمرحله بعد کلیدهای CTRL+L ازصفحه کلید فشاربدین مسیر فایل زیرنویس به برنامه بدین تا درست بشه:20:

لینک دانلود

Srk_mj
23-05-2011, 10:14
اگرزیرنویس ازفیلم جداهست اینکارانجام بدین شما برنامه Media Player Classic ازلینک پایین دان کنید بعدش فیلم اجرا کنید درمرحله بعد کلیدهای CTRL+L ازصفحه کلید فشاربدین مسیر فایل زیرنویس به برنامه بدین تا درست بشه:20:

لینک دانلود

این پلیر رو هم دیروز تست کردم مثل پلیرهای دیگه زیرنویس فارسی رو همون جوری نشون میده(قبلا هم که فیلمای دایویکس رو دستگاه دی وی دی میزاشتم زیرنویس فارسی اینجور بود).:41:

dariushko
23-05-2011, 10:47
این پلیر رو هم دیروز تست کردم مثل پلیرهای دیگه زیرنویس فارسی رو همون جوری نشون میده(قبلا هم که فیلمای دایویکس رو دستگاه دی وی دی میزاشتم زیرنویس فارسی اینجور بود).:41:

با سلام

شما اسم زیرنویس با فیلمتونو یکی کنید نیاز به هیچ برنامه ای نیست!:5:

فیلمهایی که فایل srt فارسی رو دارن به جای نشون دادن زیرنویس فارسی یه زیرنویس عجیب غریب میاره!

این مشکل معمولا بخاطر ساپورت نکردن از فارسی یا خراب بودن زیرنویستونه با Kmplayer هم تست کردی ؟

koury
23-05-2011, 11:00
شما کافیه فایل ریجستری زیر رو اجرا و Restart کنین :

سلام
دوست عزیز من برنامه رو اجرا کردم و وقتی ریست کردم مشکل حل شد ولی وقتی شات دان کردم و روشن کردم دوباره همون اخطار رو داد و بک گراند هم تغییر می کنه و صفحه مشکی میشه!!!

ممنون میشم اگه راه دیگه ای دارید کمک کنید...

jafarian
23-05-2011, 11:20

فایل زیرنویس ازفیلم جدا هست؟

Srk_mj
23-05-2011, 11:22
این مشکل معمولا بخاطر ساپورت نکردن از فارسی یا خراب بودن زیرنویستونه با Kmplayer هم تست کردی ؟[/QUOTE]

فکر نکنم مشکل از پلیر باشه چون قبل از اینکه ویندوز بالا نیاد هیچ مشکلی بابت زیرنویس فارسی نداشت الان بعد از دو سه روز که ویندوز رو نصب کردم(پک 3) اینجوری شده...

Srk_mj
23-05-2011, 11:32
فایل زیرنویس ازفیلم جدا هست؟

دو تا فایل srt همراه فیلم هست که یکیش برای فارسی هست یکی دیگه انگلیسی با حجم حدود 80 کیلو بایت

dariushko
23-05-2011, 11:49
فکر نکنم مشکل از پلیر باشه چون قبل از اینکه ویندوز بالا نیاد هیچ مشکلی بابت زیرنویس فارسی نداشت الان بعد از دو سه روز که ویندوز رو نصب کردم(پک 3) اینجوری شده...

بعضی از پلیرها برا ی نشون دادن سابا مشکل دارن به همین خاطر گفتم از این پلیر استفاده کن که سرراستتر با این شرایط که پی سی تون فارسی رو ساپورت می کنه آیا تو نشون دادن زبان انگلیش هم همین مشکلو دارین؟

دو تا فایل srt همراه فیلم هست که یکیش برای فارسی هست یکی دیگه انگلیسی با حجم حدود 80 کیلو بایت

یکیش برای فارسی هست رو تو ی فایل با فیلمت هم نام کن بزار ببین چی میشه در ضمن ی عکس هم بتونی بزاری راحتتر می تونی به جواب برسی!!!

Srk_mj
23-05-2011, 12:18
دوستان مشکلم حل شد! این کارو کردم حل شد:
اول c.panel بعد language سپس advanced اونجا زبان فارسی رو انتخاب کردم ازم ری استارت خواست که انجامش دادم تمام!
راستی این دکمه تشکر کجاست که نمی بینمش؟!

مهرسا1
23-05-2011, 12:45
این پیغام رو چجوری غیر فعال کنم؟

BEST 2
23-05-2011, 12:48
من وفتی فلشم رو به یو اس بی سیستم وصل میکنم سیستم سریع میشناسش.ولی یه ایکون ایجاد میشه پایین به این شکل

همون ایکون ریزه منظورمه
وقتی هم روش کلیک میکنم که بشه مثلا حذفش کنم وارد این صفحه میشم

چون سیستم میشناسه فلش رو درایوش پس نصبه .اما وقتی اون قسمتهای داخله صفحه رو حذف میکنم ایکون از بین میره ولی دیگه نمیشناسه فلش رو .باید از نو نصبش کنم تا بشناسه
حالا چکار کنم که اون ایکونه دیگه نشون داده نشه و فلش هم شناسای بشه.ممنونم

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

چند روزی بیشتر وقتی دارم با فایلهای کامپیوترم کار میکنم این صفحه میاد و برای چند ثانیه کامپیوتر هنگ میکنه و فایلها همه بسته میشه.خلی اعصابم رو ریخته به هم کمکککککککککککککک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
23-05-2011, 13:00
من وفتی فلشم رو به یو اس بی سیستم وصل میکنم سیستم سریع میشناسش.ولی یه ایکون ایجاد میشه پایین به این شکل

همون ایکون ریزه منظورمه

چون سیستم میشناسه فلش رو درایوش پس نصبه .اما وقتی اون قسمتهای داخله صفحه رو حذف میکنم ایکون از بین میره ولی دیگه نمیشناسه فلش رو .باید از نو نصبش کنم تا بشناسه

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

چند روزی بیشتر وقتی دارم با فایلهای کامپیوترم کار میکنم این صفحه میاد و برای چند ثانیه کامپیوتر هنگ میکنه و فایلها همه بسته میشه.خلی اعصابم رو ریخته به هم کمکککککککککککککک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون آیکن ریزمال فلش اگرغیرفعالش کنید که فلش کلا بسته میشه به قول خودتون فلش ازنوع باید نصب کنید تاشناسایی بشه به نظر من ازاین برنامه USB Safely Remove واسه مدیریت فلش خودتون استفاده کنید بهتره کلید میانبرم واسه بستن فلش میتونید تعریف کنید واسش درمورد سئوال دوم هم به نظرم مشکل از ویندوزه شما یک رجیستری ویندوز اسکن کنید تا کل خطا هاش گرفته باشه با Vit Registry Fix این برنامه دیدین درست نشد به نظرم باید ویندوز چنج بشه:20:

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

شمااول ازهمه برنامه دیپ فریز غیر فعال کنید بعدش رو پیغام کلیک کنید وسیستم ریست کنید احتمال بدم درست بشه بعدش اگر درست شد دیپ فریز فعال کنید:20:

AFSORDEH
23-05-2011, 13:12

:worried:

سلام به همه ي شما دوستان... :40:

وارد ويندوز ميشم... و يك CD يا DVD رو داخل دي وي دي رام ميگذارم و از اون استفاده مي كنم.... ولي وقتي CD/DVD دومي يا بعدي و بعدي ....... رو داخل دي وي دي رايتر قرار مي دم محتويات اون ديسكي كه اول از همه از اون استفاده بردم رو نمايش ميده!

و خب مسلما هيچ فايلي قابل اجرا نيست!...

* نه اون فايل هايي كه در DVD/CD وجود داره

* و نه اونايي كه نمايش داده ميشه! (مگه اينكه دوباره اولي رو درون دستگاه بگذارم!)

؟

مر30 :11:

مهرسا1
23-05-2011, 13:17
شمااول ازهمه برنامه دیپ فریز غیر فعال کنید بعدش رو پیغام کلیک کنید وسیستم ریست کنید احتمال بدم درست بشه بعدش اگر درست شد دیپ فریز فعال کنید

نه میخوام کلا این ارور رو غیر فعال کنم از کجا باید عمل کنم؟

jafarian
23-05-2011, 13:21
نه میخوام کلا این ارور رو غیر فعال کنم از کجا باید عمل کنم؟

شمادیپ فریزاول غیرفعال کنید رو همون پیغام کلیک کنید ببینید درست میشه .

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:worried:

وارد ويندوز ميشم... و يك CD يا DVD رو داخل دي وي دي رام ميگذارم و از اون استفاده مي كنم.... ولي وقتي CD/DVD دومي يا بعدي و بعدي ....... رو داخل دي وي دي رايتر قرار مي دم محتويات اون ديسكي كه اول از همه از اون استفاده بردم رو نمايش ميده!

* و نه اونايي كه نمايش داده ميشه! (مگه اينكه دوباره اولي رو درون دستگاه بگذارم!)

؟

شماتو همون صفحه my computer کلیک راست کنید از Refresh استفاده کنید یا کلید F5 ازصفحه کلید فشار بدین ببینید درست میشه:20:

مهرسا1
23-05-2011, 13:27
شمادیپ فریزاول غیرفعال کنید رو همون پیغام کلیک کنید ببینید درست میشه

وقتی روش کلیلک میکنم ایکون های دسک تاپ رو میرزه تو یه فولدر من نمیخوام اینجوری بشه میخوام کلا غیر فعال بشه این ارور از بیخ و بن

jafarian
23-05-2011, 13:41
وقتی روش کلیلک میکنم ایکون های دسک تاپ رو میرزه تو یه فولدر من نمیخوام اینجوری بشه میخوام کلا غیر فعال بشه این ارور از بیخ و بن

شما به وسیله این برنامه هم دیسک خودتون مرتب کنید Wise Disk Cleaner Pro ببینید درست میشه از حالت wizard برنامه استفاده کنید واسه دانلودشم از پست پایین میتونید استفاده کنید درضمن درایو c شما چه مقدار فضای خالی داره؟

لینک

مهرسا1
23-05-2011, 13:55
از رجستری نمیشه این ارور رو غیر فعال کنم

jafarian
23-05-2011, 14:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:worried:

؟

شماتو همون صفحه my computer کلیک راست کنید از Refresh استفاده کنید یا کلید F5 ازصفحه کلید فشار بدین ببینید درست میشه.

jafarian
23-05-2011, 15:29
[QUOTE=BEST 2;6119930]

همون ایکون ریزه منظورمه

اون آیکن ریزمال فلش اگرغیرفعالش کنید که فلش کلا بسته میشه به قول خودتون فلش ازنوع باید نصب کنید تاشناسایی بشه به نظر من ازاین برنامه USB Safely Remove واسه مدیریت فلش خودتون استفاده کنید بهتره کلید میانبرم واسه بستن فلش میتونید تعریف کنید درمورد سئوال دوم هم به نظرم مشکل از ویندوزه شما یک رجیستری ویندوز اسکن کنید تا کل خطا هاش گرفته باشه با Vit Registry Fix این برنامه دیدین درست نشد به نظرم باید ویندوز چنج بش.

Erfan.B
23-05-2011, 16:52

مهرسا جان شما رو دسك تاپت كليك راست كن ، properties رو بزن بعد از تب desktop اون پايين سمت چپ customize desktop رو انتخاب كن بعد تو تب GENERAL ، پايين تو كادر desktop cleanup تيك RUN DESKTOP CLEANUP WIZARD EVERY 60 DAYS رو بردار قطعاً مشكلت حل مي شه.:20:
راستي معلومه بيش تر از دو ماهه كه ويندوزت رو داري ، خوب نگه داشتي ، مشكلي نداري باهاش؟

joe_satriani
23-05-2011, 18:11
با سلام
ويندوز XP SP3 هم هست./

موفق باشيد.

با سلام
بله . خدمت شما:

مرسی از عکس..

من پیشنهاد می کنم برنامه pcmedic رو امتحان کنید تا سیستم رو معاینه کنه و بهینه کنه

از برنامه ccleaner هم برای تمیز کردن رجیستری و ویندو زاستفاده کنید.

با آنتی ویروس فول آپدیت هم سیستمتون رو فول اسکن کنید.

وندوزتون هم با تمام پکهای امنیتی مایکروسافت آپدیت کنید.

:11:

یه بار هم اگ رحوصله دارید هارد رو دیفرگ کنید تا اطلاعات طبقه بندی بشه و فضای دیسک و سرعت دسترسی بهتر بشه.

دمای هارد رو حواستون باشه با hdd temperager

با برنامه SuperRam رم سیستمتون رو بهنیه کنید که هم سرعت افزایش پیدا کنه و هم انشالله درست بشه.

اگر درست نشد نهایتا با paretoLogic Data Recovery Pro درایوهاتون رو ریکاوری کنید شاید بهبود پیدا کنه

حالا اگر میتونید برید به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم رو یه اسکن بکنید احیانا

تروجانی در کارنباشه :11:

با سلام
مشکل من هنوز حل نشده :41:
دوستان راهی دیگه پیشنهاد نمیکنن؟

Erfan.B
23-05-2011, 18:25
با سلام
مشکل من هنوز حل نشده :41:
دوستان راهی دیگه پیشنهاد نمیکنن؟

دوست عزيز شايد مشكل شما به خاطر icon cache باشه.
شما مي توني با برنامه ي tweak UI خود مايكروسافت آيكون ها رو rebuild كني (اكثراً جواب مي ده). ببين جواب مي ده خبرش رو بده.
موفق باشي.

yonesbaba
23-05-2011, 18:27
سلام
من ویندوز اصلی لپ تاپم رو حذف کردم اما درایو ریکاوری رو حذف نکردم حالا میخوام ویندوز اصلیش که 7 بوده رو ریکاوری کنم f8 رو که میزنم منو ریکاوری که بالا میاد گزینه (بازگشت کارخانه ای رو نمیاره)مدل dell 5010 .با تشکر

koury
23-05-2011, 18:54
سلام
دوست عزیز من برنامه رو اجرا کردم و وقتی ریست کردم مشکل حل شد ولی وقتی شات دان کردم و روشن کردم دوباره همون اخطار رو داد و بک گراند هم تغییر می کنه و صفحه مشکی میشه!!!

ممنون میشم اگه راه دیگه ای دارید کمک کنید...

لطفا یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه!

Erfan.B
23-05-2011, 18:59
سلام
من ویندوز اصلی لپ تاپم رو حذف کردم اما درایو ریکاوری رو حذف نکردم حالا میخوام ویندوز اصلیش که 7 بوده رو ریکاوری کنم f8 رو که میزنم منو ریکاوری که بالا میاد گزینه (بازگشت کارخانه ای رو نمیاره)مدل dell 5010 .با تشکر

ببخشيد تا اون جايي كه من ميدونم دل 5010 بدون ويندوز عرضه شده. شما كانفيگ سيستمتون رو بنويسين.

مهرسا1
23-05-2011, 19:08
راستي معلومه بيش تر از دو ماهه كه ويندوزت رو داري ، خوب نگه داشتي ، مشكلي نداري باهاش؟

عزیزم چون دیپ فریز روش نصب کردم دقیقا مثل روز اول هست
در ضمن سیستم قبلیم با نصب دیپ فریز 3 سال بود که ویندوز عوض نکرده بودم

AFSORDEH
23-05-2011, 21:08
شماتو همون صفحه my computer کلیک راست کنید از Refresh استفاده کنید یا کلید F5 ازصفحه کلید فشار بدین ببینید درست میشه.

هاهاهاهاهاها......................
:biggrin:............نميشه!

با توجه به پستي كه من ارسال كردم فكر كنم بشه فهميد كه اين مشكلي نيست كه با Refresh يا Refresh درست بشه!

ولي به هر حال ممنون... موفق باشيد. :11:

.

Dew Drop
23-05-2011, 23:55
سلام

سلام
دوست عزیز سوالتون رو تو انجمن مربوط به لپ تاپ بپرسید تا بهتر کمکتون کنند...

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

V.Valizadeh9
24-05-2011, 19:23
سلام خسته نباشید اساتید عزیز ...
یه سوال فنی داشتم :
XP SP2 بهتره یا XP SP3 ؟
برای من امنیت، استابل بودن و سرعت به همراه شبکه مهمه.
شاید جاش اینجا نباشه اما من یه تاپیک زدم :

در مورد کمک برای انتخاب ویندوز XP اما دوستان نظری ندادن!

gha310k
24-05-2011, 19:59
با سلام

وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم ، فقط تا صفحه ای که آرم ویندوز هست و نوار زیرش حرکت می کنه ( قبل از صفحه ی لاگین) با لا میاد و گیر می کنه

اما وقتی حالت Safe Mode رو انتخاب می کنم ، ویندوز کامل بالا میاد و درست میشه ؛ دوباره که خاموش و یا ریست می کنم همون مشکل پیش میاد

درواقع تنها در حالت Safe mode ویندوز بالا میاد

لطفا راهنماییم کنید

Golbarg01
24-05-2011, 20:24
سلام
یه سوال کامپیوتری دارم
بعضی وقتا بعضی لینک ها رو که بهمون میدن دانلود کنیم به این صورت هست مثلا :

چجوری یک لینک طولانی رو به این شکل در میارن؟
که البته وقتی در url مرورگر کپیشون می کنیم به صورت لینک اصلی در میان.

Dew Drop
24-05-2011, 20:46
یه سوال فنی داشتم :
XP SP2 بهتره یا XP SP3 ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد کمک برای انتخاب ویندوز XP اما دوستان نظری ندادن!

به نظر من XP2 بهتره.

با سلام

وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم ، فقط تا صفحه ای که آرم ویندوز هست و نوار زیرش حرکت می کنه ( قبل از صفحه ی لاگین) با لا میاد و گیر می کنه

اما وقتی حالت Safe Mode رو انتخاب می کنم ، ویندوز کامل بالا میاد و درست میشه ؛ دوباره که خاموش و یا ریست می کنم همون مشکل پیش میاد

لطفا راهنماییم کنید

احتمالاً سرویسی از ویندوز با نرم افزار خاصی موقع استارت آپ این مشکل رو به وجود میاره
برین تو msconfig و تب استارت اپ نرم افزارهایی که تو استارت اپ اجرا میشن رو غیرفعال کنید.
ببینید اگه ریستور پوینت دارید به زمان قبل از این مشکل ببرید
اگه با این کارا حل نشد Repair رو هم امتحان کنید.

سلام
یه سوال کامپیوتری دارم
بعضی وقتا بعضی لینک ها رو که بهمون میدن دانلود کنیم به این صورت هست مثلا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچجوری یک لینک طولانی رو به این شکل در میارن؟
که البته وقتی در url مرورگر کپیشون می کنیم به صورت لینک اصلی در میان.

سلام
یه سری سایتهایی هستن که این کار رو انجام میدن.اگه به این سایتها برید لینک مورد نظر رو میدید و اون لینک کوتاه شده اش رو یه شما میده ...

joe_satriani
24-05-2011, 22:14
دوست عزيز شايد مشكل شما به خاطر icon cache باشه.
شما مي توني با برنامه ي tweak UI خود مايكروسافت آيكون ها رو rebuild كني (اكثراً جواب مي ده). ببين جواب مي ده خبرش رو بده.
موفق باشي.

با سلام
نه درست نشد دوست عزیزم
یعنی یه نرم افزار نیومده که بشه این مشکل رو بدون نصب مجدد ویندوز حل کرد؟

موفق باشید.

یه سوال فنی داشتم :
XP SP2 بهتره یا XP SP3 ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد کمک برای انتخاب ویندوز XP اما دوستان نظری ندادن!

با سلام
من سرویس پک 3 رو پیشنهاد میکنم
هم آخرین سرویس های مایکروسافت از قبیل مکمل های شبکه ای روشون نصب هست و تا حدودی در شبکه بهتر عمل میکنه

موفق باشید.

gha310k
24-05-2011, 23:49
ب

احتمالاً سرویسی از ویندوز با نرم افزار خاصی موقع استارت آپ این مشکل رو به وجود میاره
برین تو msconfig و تب استارت اپ نرم افزارهایی که تو استارت اپ اجرا میشن رو غیرفعال کنید.
ببینید اگه ریستور پوینت دارید به زمان قبل از این مشکل ببرید
اگه با این کارا حل نشد Repair رو هم امتحان کنید.

سرویس های استارت آپ رو چک نکردم ، اما کامپیوتر درست کار می کرد وقتی شب خاموشش کردم دیگه صبح روشن نشد.
سیستم ریستور رو هم امتحان کردم ؛ یکی دوبار درست شد اما بعد از خاموشی چند ساعته برای بار اول روشن شد اما وقتی دوباره خاموشش کردم دیگه بالا نیومد و هرچه سیستم ریستور کردم جواب نداد :41::41:
:19::13:

hamesterlibera
25-05-2011, 17:10
سلام دوستان
ویندوز من xp هست و مدتیه که وقتی کامپیوتر رو روشن می کنیم، چراغ های کیس روشن میشن و به نظر میاد که ویندوز بالا اومده اما روی مانیتور هیچ چیزی رو نشون نمیده!
تو این حالت ری استارت فایده نداره و تنها راهش اینه که خاموشش کنم و بعد از چند لحظه که خاموش میشه، وقتی دوباره روشن می کنم ، ویندوز بدون مشکل بالا میاد و تصویر روی مانیتور هست. اما یه بالون پائین صفحه میاد که توش نوشته :
your computer`s screen resolution and color depth are currently set to very low level. you can get a better picture by increasing these setting . to do this click this ballon.
و وقتی روی بالون کلیک می کنم یه پنجره کوچیک با عنوان Display setting باز میشه که نوشته:
Do you want windows automatically correct your screen resolution and color depth setting?
yes no
تا حالا چند بار yes رو زدم ولی بازم اینجوری شده. اولین باره که این مشکل رو پیدا کرده و قبلا سابقه نداشته . آنتی ویروسم ناد 32 هست و چندبار اسکن کردم اما نشون از ویروس خاصی نیست.
تنظیمات disply setting و resolution هم به هیچ وجه دست کاری نکردم.

ممنون میشم اگه شما دوستان عزیز راهنمائیم کنین. :11:

Erfan.B
25-05-2011, 17:54
به نظر من XP2 بهتره.

دوست عزيز جسارتاً مي تونم بدونم چرا به نظرت sp2 بهتره؟

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

سلام دوستان
ویندوز من xp هست و مدتیه که وقتی کامپیوتر رو روشن می کنیم، چراغ های کیس روشن میشن و به نظر میاد که ویندوز بالا اومده اما روی مانیتور هیچ چیزی رو نشون نمیده!
تو این حالت ری استارت فایده نداره و تنها راهش اینه که خاموشش کنم و بعد از چند لحظه که خاموش میشه، وقتی دوباره روشن می کنم ، ویندوز بدون مشکل بالا میاد و تصویر روی مانیتور هست. اما یه بالون پائین صفحه میاد که توش نوشته :
your computer`s screen resolution and color depth are currently set to very low level. you can get a better picture by increasing these setting . to do this click this ballon.
و وقتی روی بالون کلیک می کنم یه پنجره کوچیک با عنوان Display setting باز میشه که نوشته:
Do you want windows automatically correct your screen resolution and color depth setting?
yes no
تا حالا چند بار yes رو زدم ولی بازم اینجوری شده. اولین باره که این مشکل رو پیدا کرده و قبلا سابقه نداشته . آنتی ویروسم ناد 32 هست و چندبار اسکن کردم اما نشون از ویروس خاصی نیست.
تنظیمات disply setting و resolution هم به هیچ وجه دست کاری نکردم.

ممنون میشم اگه شما دوستان عزیز راهنمائیم کنین. :11:

دوست عزيز شما يه بار درايور گرافيكت رو حذف كن دوباره نصب كن ببين درست مي شه يا نه.

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

با سلام
نه درست نشد دوست عزیزم
یعنی یه نرم افزار نیومده که بشه این مشکل رو بدون نصب مجدد ویندوز حل کرد؟

موفق باشید.

دوست عزيز حالا چرا اصرار داري همين ويندوز رو به زور نگهش داري؟ فكر نمي كنم اين ويندوز ديگه ويندوز بشو باشه! البته مي دونم يه كم حس كنجكاويه چون خود منم مثل شمام و اين خوبه آدم بتونه عيبي كه خود مايكروسافت نمي تونه حل كنه رو حل كنه. اميدوارم مشكلت هرچه سريع تر حل بشه.

joe_satriani
25-05-2011, 18:21
دوست عزيز حالا چرا اصرار داري همين ويندوز رو به زور نگهش داري؟ فكر نمي كنم اين ويندوز ديگه ويندوز بشو باشه! البته مي دونم يه كم حس كنجكاويه چون خود منم مثل شمام و اين خوبه آدم بتونه عيبي كه خود مايكروسافت نمي تونه حل كنه رو حل كنه. اميدوارم مشكلت هرچه سريع تر حل بشه.

با سلام
مهمترین دلیلم برای نگهداری این ویندوز این هست که روی این ویندوز نرم افزار آیتونز و بک آپ هاش رو دارم
که اگه این ویندوز از دست بره کلا گوشیمم از دست میره دیگه
واسه همین خیلی نگهداری از این ویندوز برام مهمه . چون دیگه حوصله ی یه عالمه مکافات با آیتونز و آیفون رو ندارم .
تازه این ویندوز بدتر از این بوده و تونستم ترمیمش کنم - اما همین مشکل مونده روش هنوز
در ضمن یه 2-3 سالی هست این ویندوز نصبه :31:
اگه دردسرهای آیتونز رو جلویه چشمم نداشتم تا الان سه طلاقه کرده بودمش

موفق باشید.

koury
25-05-2011, 20:33
سلام

دوستان من ممنون میشم یه راه حلی برای برطرف کردن اخطار خالص نبودن ویندوز بدید!! من دادم جائی برام ویندوز ایکس پی سرویس پک سه ریختن و الان اخطار میده که ویندوزتون Genuine نیست و در خطره!! یه رجیستری هم دادن دوستان که موقتی مشکل رو رفع می کنه ولی با ریستارت کردن سیستم باز همون اخطار رو میده و بکگراند مشکی میشه..

ممنون

resident
25-05-2011, 21:42
سلام

دوستان من ممنون میشم یه راه حلی برای برطرف کردن اخطار خالص نبودن ویندوز بدید!! من دادم جائی برام ویندوز ایکس پی سرویس پک سه ریختن و الان اخطار میده که ویندوزتون Genuine نیست و در خطره!! یه رجیستری هم دادن دوستان که موقتی مشکل رو رفع می کنه ولی با ریستارت کردن سیستم باز همون اخطار رو میده و بکگراند مشکی میشه..

ممنون

با استفاده از این برنامه میتونید هر ویندوزی دارید قانونیش کنید:
Windows Genuine Advantage Validation 1.9.40.0

koury
25-05-2011, 21:59
ممنون دوست عزیز ولی این برنامه وجود نداره! لینک دیگه ای دارید براش؟

مرسی

gha310k
25-05-2011, 22:45
با سلام

لطفا راهنماییم کنید

آخرین کاری که انجام دادم ، رایت کردن بود . یعنی وقتی که رایت سی دی تمام شد یا پنجره ای باز شد که پس از پر شدن خطش بسته شد
اما بعد از سیستم ریستور کار خاصی انجام ندادم

البته من ویندوز رو عوض کردم و کامپیوتر درست شد ؛ اما به محض نصب برنامه نرو و ریست شدن ، دوباره همون مشکل پیش اومد که با ریستور کردن به قبل از نصب برنامه نرو ، ویندوز بالا اومد
حالا برنامه NERO 10 رو نصب کردم و فعلا که درست کار می کنه

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

راستی کسی میدونه علتش چی بود ؟

Sayam
25-05-2011, 23:00
سلام...
اول اینکه این بخش معلومه نصب نشده.. و وقتی cd مادربوردم رو میزارم هم نصب نمیشه

دوم اینکه هر چند دقیقه یکبار خود به خود این پیغام ها رو میده:

مهرسا1
25-05-2011, 23:04
چجوری میشه وایرلس لپ تاپ رو غیر فعال کرد؟

resident
26-05-2011, 06:38
ممنون دوست عزیز ولی این برنامه وجود نداره! لینک دیگه ای دارید براش؟
مرسی
وجو داره، اما من حواسم نبود این سایت نمیشه لینکشو مستقیم داد، برای ایکس-پی برید توی این صفحه و دانلودش کنید:

برای ویندوز 7 هم ازا ینجا دانلود کنید:

آخرین کاری که انجام دادم ، رایت کردن بود . یعنی وقتی که رایت سی دی تمام شد یا پنجره ای باز شد که پس از پر شدن خطش بسته شد
اما بعد از سیستم ریستور کار خاصی انجام ندادم
البته من ویندوز رو عوض کردم و کامپیوتر درست شد ؛ اما به محض نصب برنامه نرو و ریست شدن ، دوباره همون مشکل پیش اومد که با ریستور کردن به قبل از نصب برنامه نرو ، ویندوز بالا اومد
حالا برنامه NERO 10 رو نصب کردم و فعلا که درست کار می کنه
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان
راستی کسی میدونه علتش چی بود ؟
به احتمال زیاد مشکل از برنامه Neroتونه.

سلام...
اول اینکه این بخش معلومه نصب نشده.. و وقتی cd مادربوردم رو میزارم هم نصب نمیشه
دوم اینکه هر چند دقیقه یکبار خود به خود این پیغام ها رو میده:
اول: اون Nvidia که نشون داده مال کپچره؛ درایورش رو از CD/DVD درایور کارت گرافیک باید نصب کنید.
میتونید آخرین نسخه درایورش رو از اینجا دانلود کنید:

دوم: مسیر زیر رو برید:
Control Panel\Internet Options\Connections
وسط پنجره، Never dial a connection رو انتخاب و OK کنید.

بستگی به مارک و مدل لپ تاپتون داره. ممکنه یه دکمه خارجی داشته باشه، ممکنه نرم افزاری و از داخل ویندوز باشه.

Erfan.B
26-05-2011, 10:10

شما مدل لپ تاپ رو بگو تا بشه راهنمایی کرد ولی معمولاً کلید f2+fn یا بدون fn (بستگی به تنظیمات داره). از داخل بایوس هم می شه کلاً غیر فعال کرد.
موفق باشی.

A.N.A.P
26-05-2011, 12:45
دوستان من ویندوزم داشت واسه خودش آپدیت میشد واسه خودش یه چیزایی نصب کرد ، گفت ری استارت کن ، وقتی ری استارت

کردم والیپیرم یک صفحه سیاه شد که فکر کنم مربوط میشه به Genuine این چیزا ! باید چکار کنم ؟

koury
26-05-2011, 13:05
وجو داره، اما من حواسم نبود این سایت نمیشه لینکشو مستقیم داد، برای ایکس-پی برید توی این صفحه و دانلودش کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای ویندوز 7 هم ازا ینجا دانلود کنید:

ممنون دوست عزیز...

ولی شاید برات عجیب باشه این برنامه هم کاری نکرد و با یه ریستارت کردن اخطار دوباره برمیگرده و بکگراند هم مشکی میشه!!

برنامه ی دیگه ای وجود نداره؟؟

Dew Drop
26-05-2011, 19:08

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان من ویندوزم داشت واسه خودش آپدیت میشد واسه خودش یه چیزایی نصب کرد ، گفت ری استارت کن ، وقتی ری استارت

کردم والیپیرم یک صفحه سیاه شد که فکر کنم مربوط میشه به Genuine این چیزا ! باید چکار کنم ؟

ممنون دوست عزیز...

ولی شاید برات عجیب باشه این برنامه هم کاری نکرد و با یه ریستارت کردن اخطار دوباره برمیگرده و بکگراند هم مشکی میشه!!

برنامه ی دیگه ای وجود نداره؟؟

این پست رو ببینید

اگه پست بالا جواب نداد,یه کرک دیگه برای XP

Golestan64
26-05-2011, 20:39
سلام
موقع روشن کردن سیستم همیشه به پیغام چک دیسک مواجه میشم و حتی با اینکه صبر میکنم تا کاملا چک دیسک کنه ولی بار بعد باز هم همین پیغام میاد

منم خواستم درایو F رو دیسک دفراگ کنم که با پیغام زیر مواجه شدم :

بعد از اجرا کردن دستور بالا تو قسمت RUN با پیغام زیر مواجه میشم :

میخواستم بدونم که مشکل از کجاست؟

ویندوز سرویس پک 3

D o l f i n
26-05-2011, 20:41
وقت بخیر
این سوال جاش اینجا نیست ولی ارزش تاپیک زدن نداره
دوستان تا حالا اسمی از ویندوز g62 شنیدید؟
یکی از دوستان گیر داده همچین ویندوزی هست منم تا حالا نه شنیدم نه دیدم می خوام بدونم هست همچین ویندوزی یا نه؟
ممنون

resident
26-05-2011, 21:07
وقت بخیر
این سوال جاش اینجا نیست ولی ارزش تاپیک زدن نداره
دوستان تا حالا اسمی از ویندوز g62 شنیدید؟
یکی از دوستان گیر داده همچین ویندوزی هست منم تا حالا نه شنیدم نه دیدم می خوام بدونم هست همچین ویندوزی یا نه؟
ممنون

با فرض اینکه HP G62 ویندوز XP داره جوابت رو میدم:
نه دوست عزیز نداریم. بهش بگو در گمراهی به سر میبره، شما به نور هدایتش کن.

yaran99
26-05-2011, 21:19
آیا امکان دانلود آپدیت های ویندوز xp به صورت آفلاین ( همانند nod32 ) و نصب آن به صورت دستی وجود دارد ؟

resident
26-05-2011, 21:33
آیا امکان دانلود آپدیت های ویندوز xp به صورت آفلاین ( همانند nod32 ) و نصب آن به صورت دستی وجود دارد ؟

بله، من قبلا این کار رو میکردم. از سایت مایکروسافت، بخش دانلود میتونید دانلودشون کنید. اما نمیدونم الان آپدیت های XP هوزم هست یا نه. ولی فکر میکنم باشه.

Dew Drop
26-05-2011, 22:00
سلام
موقع روشن کردن سیستم همیشه به پیغام چک دیسک مواجه میشم و حتی با اینکه صبر میکنم تا کاملا چک دیسک کنه ولی بار بعد باز هم همین پیغام میاد

ویندوز سرویس پک 3

سلام
با این روشها می تونید چک دیسک رو برای درایو مورد نظر غیرفعال کنید ...
برید به رجیستری این مسیر رو برید
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager
کلید BootExecute رو پیدا کنید valu date اون رو به *autocheck autochk /k:F تغییر بدید.

و یا تو cmd بنويسيد :chkntfs /x f و Enter رو بزنید.

ولی به نظر من به جای اینکه چک دیسک رو غیر فعال کنید درایو مورد نظر رو خالی کنید و محتویاتش رو جایی دیگه کپی کنید و درایوتون رو یه بار فرمت کنید. با این کار مشکلتون حل میشه.

gha310k
27-05-2011, 23:56
با سلام

لطفا راهنماییم کنید

دوستان، بازم کامپیوترم این مشکل رو پیدا کرد. یعنی بازم با nero رایت کردم و پس از خاموش شدن دیگه بالا نیومد. البته سیستم ریستور کردم و درست شد.

در قسمت Event view کنترل پنل یه نگاهی کردم (نمی دونم که کارم دست بوده یا نه ) ؛ در قسمت رویدادهای system در همان تاریخ و ساعتی که رایت کردم ؛ یه پیغام Error ثبت شده بود که متنش رو در زیر نوشتم . نمی دونم کمکی به حل این مشکل می کنه یا نه . منتظر راهنمایی ها هستم.

متن پیغام Error:
Generate activation context for C:\program files\nero\nero10\nero Burning Rom\audio pluginmgr\APM_Msaxp.dll reference error

Erfan.B
28-05-2011, 11:10
سلام

ویندوز سرویس پک 3

دوست عزیز شما ممکنه هاردت بد سکتور داشته باشه بهتره یه بار درایوت رو واسه بدسکتور تست بگیری یا از نرم افزار hdd regenerator استفاده کنی.
موفق باشی.

دخو
31-05-2011, 11:55
سلام
در PC من سیستم ریستور هیچ تاریخی را برای رستور کردن نداره (سیسم رستور را خاموش نکرده ام)
وقتی فرمان msconfig را در ران مینویسم و اوکی میکنم پاسخ میده که چنین فایلی وجود نداره و اسپل را اشتباه وارد کرده ام . البته از طریق نرمافزار ccleaner میتونم به startup دسترسی پیدا کنم ولی میخواستم مشکل را حل کنم
قربان یاری رسان

مهرسا1
31-05-2011, 12:11
شما مدل لپ تاپ رو بگو تا بشه راهنمایی کرد ولی معمولاً کلید f2+fn یا بدون fn (بستگی به تنظیمات داره). از داخل بایوس هم می شه کلاً غیر فعال کرد.
موفق باشی.

من میخوام وقتی وارد ویندوز میشم کلا وایرلسم فعال نباشه
با کلید اف و اف ان غیر فعال میشه اما میخوام کلا غیر فعال بشه ویندوزم سرویس پک 3 هست

resident
31-05-2011, 12:31
من میخوام وقتی وارد ویندوز میشم کلا وایرلسم فعال نباشه
با کلید اف و اف ان غیر فعال میشه اما میخوام کلا غیر فعال بشه ویندوزم سرویس پک 3 هست

ساده نوشته، اگر مشکلی داشتید بپرسید:

مهرسا1
31-05-2011, 12:48
میسی ولی من انگلیسیم ضعیفه اگه فارسی بگین چیکار کنم خیلی بهتره

BEST 2
31-05-2011, 13:57
درود.من با نرم اقزار ریجستری/موزیلام رو track eraser کردم. و کوکی و کچر مرورگرم حذف شده.از اون موقع دیگه فیلمهای یو+تیوب رو برام نشون نمیده. و تصاویر وبلاگ و یا هیچ سایتی برام باز نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید.حتی موزیلام رو یه بار حذف و مجدد نصب کردم ولی درست نشد...

resident
31-05-2011, 14:07
میسی ولی من انگلیسیم ضعیفه اگه فارسی بگین چیکار کنم خیلی بهتره

پس این کار رو انجام بدید:
به منوی start و run بروید:

عبارت "" را تایپ کنید و ok رو بزنید:

پنجره ی زیر میاد:

به آخر صفحه برید و "Wireless Zero Configuration" رو انتخاب کنید. از منوی Action گزینه Properties رو انتخاب کنید:

پنجره زیر ظاهر میشه:

توی بخش "Startup type" گزینه disable رو انتخاب کنید:

حالا restart کنید و اگر وایرلستون خاموش بود و وقتی خواستید متصل بشید روشن شد که حله، وگرنه بگید تا ببینم چیکار میشه کرد.
(اون کاری که توی پست قبلیم هم گفتم اینه که خود برنامه notepad رو باز کنید و عبارت زیر رو داخلش کپی کنید:

بعدش با اسم زیر save asش کنید:

ایم فایل رو یکبار اجرا کنید و ببینید آیا وایرلستون رو خاموش میکنه یا نه؟! اگه کار کرد، این فایل رو توی فولدر satrtup ویندوز قرار بدید. برای ویندوز xp مسیرش اینه:

BEST 2
31-05-2011, 14:11
درود.من با نرم اقزار ریجستری/موزیلام رو track eraser کردم. و کوکی و کچر مرورگرم حذف شده.از اون موقع دیگه فیلمهای یو+تیوب رو برام نشون نمیده.ممنون میشم کمکم کنید.حتی موزیلام رو یه بار حذف و مجدد نصب کردم ولی درست نشد...

resident
31-05-2011, 16:36
درود.من با نرم اقزار ریجستری/موزیلام رو track eraser کردم. و کوکی و کچر مرورگرم حذف شده.از اون موقع دیگه فیلمهای یو+تیوب رو برام نشون نمیده.ممنون میشم کمکم کنید.حتی موزیلام رو یه بار حذف و مجدد نصب کردم ولی درست نشد...

لطفا اسپم نکنید

Video DownloadHelper 4.8.6:

Adobe Flash Player:

dariushko
31-05-2011, 19:34
سلام

من می خوام رو کامپیوترم رمز بگذارم و از قسمت User Accounts با درست کردن پس هم باز دوباره بدون خواستن رمز وارد میشه!!!
اینم بگم من تو ویندوز با nLite_v1.4.9.1 (بخاطر بوتیبل کردن سی دی) بعضی گزینه ها که ضروری نبود رو حذف کردم

همچنین وقتی رو اسکرین سیور رفت هم رمز بخواد تا بالا بیاد .ممنون

momo
31-05-2011, 20:40
دوستان من يكي از پارتيشن هاي هاردمو به اشتباه ديلت كردم حالا چطور ميتونم برش گردونم؟

dariushko
31-05-2011, 20:51
دوستان من يكي از پارتيشن هاي هاردمو به اشتباه ديلت كردم حالا چطور ميتونم برش گردونم؟

با برنامه های مختلف ریکاوری می تونی تا حدودیشو برگردونی

momo
31-05-2011, 22:53
با برنامه های مختلف ریکاوری می تونی تا حدودیشو برگردونی

دوست عزيز اين درايو درايو ريكاوري لپتاپمه امكان برگشتن كاملش هست؟

Raziel007
01-06-2011, 03:15
با درود
من ویندوز XP SP3 دارم و حدود 3 ماهی میشه که رو سیستمم نصبه. جدیدا یه مشکل عجیب پیدا کرده که او نم اینه که وقتی روی یه آیکونی راست کلیک میکنم و همان لحظه بر روی آیکون دیگر رفته و دوباره راست کلیک میکنم یهو از صفحه میپره بیرون و همه چی خودبخود ناپدید شده و بلا فاصله به دسکتاپ برگشته و پنجره مربوطه بسته شده است. روی هر آیکونی کلیک میکنم همین اتفاق میفته. دوباری با سی دی ویندوز سیستم را آپگرد کردم ولی مشکل پابرجاست. امکان عوض کردن ویندوز رو بخاطر برنامه هایی که روش نصبه را فعلا ندارم. برنامه WinASO Registry Optimizer را نصب کردم ولی کمکی نکرد. اگه دوستان متوجه مشکل بنده شدند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

resident
01-06-2011, 07:09
با درود
من ویندوز XP SP3 دارم و حدود 3 ماهی میشه که رو سیستمم نصبه. جدیدا یه مشکل عجیب پیدا کرده که او نم اینه که وقتی روی یه آیکونی راست کلیک میکنم و همان لحظه بر روی آیکون دیگر رفته و دوباره راست کلیک میکنم یهو از صفحه میپره بیرون و همه چی خودبخود ناپدید شده و بلا فاصله به دسکتاپ برگشته و پنجره مربوطه بسته شده است. روی هر آیکونی کلیک میکنم همین اتفاق میفته. دوباری با سی دی ویندوز سیستم را آپگرد کردم ولی مشکل پابرجاست. امکان عوض کردن ویندوز رو بخاطر برنامه هایی که روش نصبه را فعلا ندارم. برنامه WinASO Registry Optimizer را نصب کردم ولی کمکی نکرد. اگه دوستان متوجه مشکل بنده شدند لطفا راهنمایی کنند.
با تشکر

نمیدونم تعمیر کردی یا آپگرید!! اما آپگرید کردن فایده نداره!!
شما اول با استفاده از یه آنتی ویروس و anti spyware به روز سیستمت رو کامل اسکن کن؛ بعدش سیستم رو با CD ویندوز بوت کن، وقتی صفحه آبی اومد به ترتیب زیر تعمیر کن:
صفحه اول: کلید enter برای نصب ویندوز
صفحه دوم: کلید F8 برای agrrement
صفحه سوم: درایورهایی که توشون ویندوز XP SP3 باشه رو نشون میده، روی درایو مورد نظرت برو و کلید R رو فشار بده تا repair شروع بشه. بعدش صبر کن تا هروقت هر تنظیماتی ازت خواست بهش بگی و تموم بشه. مراحل این نوع تعمیر کردن خیلی مشابه نصب ویندوزه.

dariushko
01-06-2011, 12:34
سلام

من می خوام رو کامپیوترم رمز بگذارم و از قسمت User Accounts با درست کردن پس هم باز دوباره بدون خواستن رمز وارد میشه!!!
اینم بگم من تو ویندوز با nLite_v1.4.9.1 (بخاطر بوتیبل کردن سی دی) بعضی گزینه ها که ضروری نبود رو حذف کردم

:rolleye: جواب؟

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوست عزيز اين درايو درايو ريكاوري لپتاپمه امكان برگشتن كاملش هست؟

100% نمیشه ولی تا حدودیشو بر می گردونه

دخو
01-06-2011, 13:19
آقا من این پرسش را دارم:نمیشه آپ دیت های نسخه های ویندوز را بطور جدا جدا یا پکیج در اینجا بگذارید که ما دیگر نیازی به سایت مشکل آفرین مایکروسافت نداشته باشیم و در کمال امنیت وصله ها امنیتی ویندوز را نصب کنیم؟ تا ویندوزمان کاملا بروز باشد. ویا راه حل دیگری اگر سراغ دارید بگید (کامل) تا در چاه مایکروسافت نیفتیم, هر چند وقت یکبار دچار این جنیوس ویندوز میشیم که سیستم را قاطی میکنه .خلاصه راهنمائی کامل و قدم به قدم بفرمائید که چه کنیم. ممنون

De through De
01-06-2011, 13:25
سلام

سلام.

اینها رو تست کنید :

تو Run ویندوز اینو تایپ کن Control Userpasswords2
بعدا یک تیک به گزینه Users must enter a user name and password to use this computer. بزن و OK

و برای اینکه اسکرین سیور برای بالا اومدن پسورد بخواد ، حتما بایستی پسورد ویندوز در حالت فعال باشه . بعدا
به قسمت Display Properties تو کنترل پنل برید و در تب Screen Saver یک تیک به گزینه On resume password protect بزنید و تمام.

dariushko
01-06-2011, 13:40
سلام.

اینها رو تست کنید :

تو Run ویندوز اینو تایپ کن Control Userpasswords2
بعدا یک تیک به گزینه Users must enter a user name and password to use this computer. بزن و OK

و برای اینکه اسکرین سیور برای بالا اومدن پسورد بخواد ، حتما بایستی پسورد ویندوز در حالت فعال باشه . بعدا
به قسمت Display Properties تو کنترل پنل برید و در تب Screen Saver یک تیک به گزینه On resume password protect بزنید و تمام.

خیلی ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد :10:

درسته پستم اسپم شاید حساب شه ولی نتونستم همینجوری از پستتون بگذرم ، بازم ممنون:11:

BEST 2
01-06-2011, 13:44
لطفا اسپم نکنید

Video DownloadHelper 4.8.6:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAdobe Flash Player:

دوست عزیز من افزونه نخواستم.شما انگار متوجه سوال بنده نشدید.اینا هچ کدوم به کار بنده نمیاد.سوال من چیز دیگه ای بودش

dariushko
01-06-2011, 14:48
آقا من این پرسش را دارم:نمیشه آپ دیت های نسخه های ویندوز را بطور جدا جدا یا پکیج در اینجا بگذارید که ما دیگر نیازی به سایت مشکل آفرین مایکروسافت نداشته باشیم و در کمال امنیت وصله ها امنیتی ویندوز را نصب کنیم؟ تا ویندوزمان کاملا بروز باشد. ویا راه حل دیگری اگر سراغ دارید بگید (کامل) تا در چاه مایکروسافت نیفتیم, هر چند وقت یکبار دچار این جنیوس ویندوز میشیم که سیستم را قاطی میکنه .خلاصه راهنمائی کامل و قدم به قدم بفرمائید که چه کنیم. ممنون

ی سرچ کنید تو اکثر سایتای ایرانی گذاشتن :46:

gha310k
01-06-2011, 16:36

اگه فایلی روی اون قسمت هارد کپی نکردی ، می تونی با نرم افزار GetDataBack همه اطلاعاتتو برگردونی
دو نسخه داره یکی برای فایل سیستم FAT و یکی هم برای NTFS ، حجم کمی هم داره.

من روی PC امتحان کردم و کامل جواب داد

Ghaioom
01-06-2011, 18:16
با سلام
اتوران ویندوز کار نمیکنه! یه چیز از ریجستری رفتم تو نت بود ولی اونم کار نکرد. جای دیگه ای هست بگین کار بکنه.
مثلا ایمیج رو باز کنی اتوران قبلا میومد الان نمیاد!
ممنون

Raziel007
01-06-2011, 20:38
نمیدونم تعمیر کردی یا آپگرید!! اما آپگرید کردن فایده نداره!!
شما اول با استفاده از یه آنتی ویروس و anti spyware به روز سیستمت رو کامل اسکن کن؛ بعدش سیستم رو با CD ویندوز بوت کن، وقتی صفحه آبی اومد به ترتیب زیر تعمیر کن:
صفحه اول: کلید enter برای نصب ویندوز
صفحه دوم: کلید F8 برای agrrement
صفحه سوم: درایورهایی که توشون ویندوز XP SP3 باشه رو نشون میده، روی درایو مورد نظرت برو و کلید R رو فشار بده تا repair شروع بشه. بعدش صبر کن تا هروقت هر تنظیماتی ازت خواست بهش بگی و تموم بشه. مراحل این نوع تعمیر کردن خیلی مشابه نصب ویندوزه.

همه این کارها را هم کردم ولی باز مشکل پا بر جاست. چند بار هم ویروس کشی کردم نشد که نشد.به نظرتون مشکل از کجاست ریجستری،یا...

dariushko
01-06-2011, 20:39
با سلام

من در ویندوز Xp به عنوان آدمین می خواستم دسترسی به چند درایو رو در پروفایل User عمومی محدود کنم سیستمم دو تا user داره یکی آدمین که خودمم و رمز می خواد و یکی دیگه عمومی و limited

ممنون

joe_satriani
01-06-2011, 21:04
با سلام

من در ویندوز Xp به عنوان آدمین می خواستم دسترسی به چند درایو رو در پروفایل User عمومی محدود کنم سیستمم دو تا user داره یکی آدمین که خودمم و رمز می خواد و یکی دیگه عمومی و limited

ممنون

با سلام
ابتدا به Folder Option برید و در تب View تیک گزینه ی آخر یعنی use simple file sharing رو بردارید
سپس روی هر درایو و یا پوشه ای که کلیک راست کنید و properties برید یه تب به نام Security اضافه شده که میتونید اونجا تمامی عملیات رو انجام بدید

موفق باشید.

gha310k
01-06-2011, 23:21
با درود
با تشکر

system restor رو امتحان کردی ؟

البته روی درایوهای دیگت بجز درایو ویندوزت غیرفعالش کن که اطلاعاتت مشکل پیدا نکنه.
بعد سیستم ریستور رو انجام بده شاید درست شد

نتیجه رو اعلام کن

dariushko
02-06-2011, 00:51
ممنون :11:

Raziel007
02-06-2011, 02:31
system restor رو امتحان کردی ؟

البته روی درایوهای دیگت بجز درایو ویندوزت غیرفعالش کن که اطلاعاتت مشکل پیدا نکنه.
بعد سیستم ریستور رو انجام بده شاید درست شد

نتیجه رو اعلام کن
بعلت نصب یه سری برنامه ها امکان ریستور ندارم.
از اساتید محترم کسی تا بحال با چنین مشکلی برخورد نداشته؟
حسابی رفته رو اعصابم. کمکم کنید.

Raziel007
02-06-2011, 04:34
نقل قول:
نوشته شده توسط Raziel007 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با درود
با تشکر

آقا جدیدا وقتی روی آیکونها راست کلیک میکنم همون اتفاقهای قبلی میفته به اضافه اینکه سه تا پیغام خطا میده که عکسشو در پایین میگذارم.تازه همه چی میپره فقط بگراند دسکتاپ میمونه که با زدن Ctrl+Alt+Del و رفتن به New Task و فعال کردن Explorer صفحه دویاره بر میگرده.

resident
02-06-2011, 06:31
همه این کارها را هم کردم ولی باز مشکل پا بر جاست. چند بار هم ویروس کشی کردم نشد که نشد.به نظرتون مشکل از کجاست ریجستری،یا...

ویروس کشی کردید، اما anti spyware چطور؟؟؟!
گاهی spyها خیلی بدتر از ویروس ها عمل میکنن.

بهترین کار اینه که از هر راهی که میتونید و بلدید (از یه ویندوز دیگه، محیط داس،task manager،...) فایل explorer.exe رو که توی Windows/System 32 هستش رو پاک کنید، بعدش به اون روشی که گفتم نسبت به تعمیر اقدام کنید.
برای پاک کررن explorer میتونید از task manager توی بخش پروسه ها، explorer.exe رو end proccess کنید و بعدش از منوی file گزینه new task رو انتخاب کنید، browse رو بزنید و به مسیر windows/system 32 برید و فایل explorer.exe رو پاک کنید. بعدش تعمیر کنید.

مشکلی داشتید بپرسید

dariushko
02-06-2011, 09:28
ممنون ولي به مشکل خوردم

در Security قسمت قرمز رنگ رو انتخاب و در گزينه پائين اشتبا ها همه رو Deny کردم حالا براي برگشت به حالت اوليه چيکار بايد کرد چون در User limited همه فايلهاي داخل درايو رو نشون ميده ولي در يوزر آدمين اجازه دسترسي نميده .ممنون ميشم يکي سريعتر پاسخ بده

اینم اضافه کنم که بقیه یوزرها رو هم در گروپ رموو کردم .

dariushko
02-06-2011, 10:47
در Security قسمت قرمز رنگ رو انتخاب و در گزينه پائين اشتبا ها همه رو Deny کردم حالا براي برگشت به حالت اوليه چيکار بايد کرد چون در User limited همه فايلهاي داخل درايو رو نشون ميده ولي در يوزر آدمين اجازه دسترسي نميده .ممنون ميشم يکي سريعتر پاسخ بده

وارد تب Security بشوید و بر روی گزینه Advanced کلیک کنید و وارد تب Owner بشوید و در لیست نام کاربری خودتان را وارد کرده و با انتخاب نام کاربری خود در لیست تیک replace owner …. را بزنید و ok کنید تا دسترسی فایل های شما بازگردانده شود.

Ghaioom
02-06-2011, 10:57
با سلام
اتوران ویندوز کار نمیکنه! یه چیز از ریجستری رفتم تو نت بود ولی اونم کار نکرد. جای دیگه ای هست بگین کار بکنه.
مثلا ایمیج رو باز کنی اتوران قبلا میومد الان نمیاد!
ممنون
کسی نمیدونه!!!؟؟

De through De
02-06-2011, 11:54
سلام.

فایلهای msi زیر را اجرا کنید ببینید نتیجه چیه :

Enable AutoRun

Disable AutoRun

matinone
02-06-2011, 13:10
سلام ویندوز xp من موقع بالا اومدن ازم میخواد safe mode وارد شه یا ...
من start windows normaly رو انتخاب کردم ولی تو لودینگ گیر میکنه و تا یه ساعت هم صبر کردم بالا نمیاد

مهرسا1
02-06-2011, 13:10
من یه سوال داشتم با وایرلس لپ تاپ تو ایکس پی چکارا میشه کرد؟

Dew Drop
02-06-2011, 17:23

دوست عزیز من یه بار یه شما گفتم سوال مربوط به لپ تاپ رو تو انجمن مربوط به خودش بپرسید ولی شما باز اینجا ادامه میدید.
لطفاً برای حفظ نظم انجمن و تاپیکها رعایت کنید.

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Raziel007
02-06-2011, 20:44
ویروس کشی کردید، اما anti spyware چطور؟؟؟!
گاهی spyها خیلی بدتر از ویروس ها عمل میکنن.

بهترین کار اینه که از هر راهی که میتونید و بلدید (از یه ویندوز دیگه، محیط داس،task manager،...) فایل explorer.exe رو که توی Windows/System 32 هستش رو پاک کنید، بعدش به اون روشی که گفتم نسبت به تعمیر اقدام کنید.
برای پاک کررن explorer میتونید از task manager توی بخش پروسه ها، explorer.exe رو end proccess کنید و بعدش از منوی file گزینه new task رو انتخاب کنید، browse رو بزنید و به مسیر windows/system 32 برید و فایل explorer.exe رو پاک کنید. بعدش تعمیر کنید.

مشکلی داشتید بپرسید
همه این کار ها را قبلا چند بار کرده بودم هیچ تغییری نکرد.
ای بابا اگه از اول رفته بودم دنبال نصب ویندوز تا حالا تمام شده بودااااااااا.
ولش کن از اینجا آبی برای من گرم نمیشه. :41:

joe_satriani
02-06-2011, 21:32
سلام ویندوز xp من موقع بالا اومدن ازم میخواد safe mode وارد شه یا ...
من start windows normaly رو انتخاب کردم ولی تو لودینگ گیر میکنه و تا یه ساعت هم صبر کردم بالا نمیاد

با سلام
شما گزینه ی Last Known .....رو که در همین قسمت هست انتخاب کنید ببینید بالا میاد یا نه

موفق باشید.

با سلام
میتونید هم به اکسس پوینت وصل شید و شبکه ی محلی برقرار کنید با دستگاههای دیگه
و هم اینکه با مودم وایرلس ارتباط برقرار کنید و اینترنت وایرلس داشته باشید
و هم اینکه اینترنت روی لپ تاپ رو که به هر صورتی دارید به صورت وایرلس به دستگاههای دیگه بدید
در ضمن؛ به تذکرهای مدیران انجمن نیز دقت کنید....

موفق باشید.

matinone
02-06-2011, 22:48
با سلام
شما گزینه ی Last Known .....رو که در همین قسمت هست انتخاب کنید ببینید بالا میاد یا نه

موفق باشید.

ممنون بابت جوابتون ولی چون یه جورایی عجله ای بود ویندوزو عوض کردم

دخو
06-06-2011, 06:42
سلام
در PC من سیستم ریستور هیچ تاریخی را برای رستور کردن نداره (سیسم رستور را خاموش نکرده ام)
وقتی فرمان msconfig را در ران مینویسم و اوکی میکنم پاسخ میده که چنین فایلی وجود نداره و اسپل را اشتباه وارد کرده ام . البته از طریق نرمافزار ccleaner میتونم به startup دسترسی پیدا کنم ولی میخواستم مشکل را حل کنم
قربان یاری رسان

یکی از بزرگان یک جوابی هم بمن بدند در راه خدا ثواب داره.:5:

moslem47
06-06-2011, 13:20
سلام
ویندوز را عوض کردم حالا موقعی که سیستم را روشن میکنم دو تا ویندوز را نشون میده که یکی از ویندوز قیلی و کاربردی نداره چطور می تونم حذفش کنم؟

Aless
06-06-2011, 16:35
ببخشید
دیروز ویندوزم اپدیت شد حالا میگه باید genuine بشه و صفحه دسکتاپم سیاه شده.
چطوری درستش کنم؟
ممنون

joe_satriani
06-06-2011, 19:37
سلام
ویندوز را عوض کردم حالا موقعی که سیستم را روشن میکنم دو تا ویندوز را نشون میده که یکی از ویندوز قیلی و کاربردی نداره چطور می تونم حذفش کنم؟

با سلام
دوست عزیز شما از نرم افزار EasyBCD استفاده کنید
با این نرم افزار میتونید بوت منو رو تصحیح کنید و بهش اضافه یا کم کنید گزینه ای رو

موفق باشید.

ببخشید
دیروز ویندوزم اپدیت شد حالا میگه باید genuine بشه و صفحه دسکتاپم سیاه شده.
چطوری درستش کنم؟
ممنون

با سلام
دوست عزیزم شما به پست زیر مراجعه کنید

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

موفق باشید.

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

یکی از بزرگان یک جوابی هم بمن بدند در راه خدا ثواب داره.:5:

با سلام
به احتمال زیاد ویروس دچار مشکل کرده ویندوز رو سیستم ریستور رو از کار انداخته
یه دور ویندوز رو ریپیر کنید شاید درست شه

موفق باشید.

moslem47
06-06-2011, 22:42
سلام
می خوام ویندوز عوض کنم . موقعی که سی دی ویندوز را میزارم چطور باید صفحه شروع نصب ویندوز را بیارم؟
jafarian
06-06-2011, 22:48
اول ازهمه که ازداخل ستااپ باید تو قسمت بوت گزینه first boot روی سیدی رام تنظیم کنیدگزینه دوم هم هارد باشه بعدش که سیدی رو بزارین خودش میره واسه نصب درمرحله بعدم موقعی که پارتیشنها رو نشون میده درایوی که داخلش ویندوز نصبه رو فرمت میکنید بعد ویندوز نصب میکنید:20:

moslem47
06-06-2011, 23:21
اول ازهمه که ازداخل ستااپ باید تو قسمت بوت گزینه first boot روی سیدی رام تنظیم کنیدگزینه دوم هم هارد باشه بعدش که سیدی رو بزارین خودش میره واسه نصب درمرحله بعدم موقعی که پارتیشنها رو نشون میده درایوی که داخلش ویندوز نصبه رو فرمت میکنید بعد ویندوز نصب میکنید:20:
صفحه ست اپ چطور میاد؟
با کدوم کلید ها برای تغییرات گفته شد باید استفاده کرد؟

resident
07-06-2011, 06:50
صفحه ست اپ چطور میاد؟

موقع روشن شدن کامپیوتر (صفحه مشکی) کلی Delete رو فشار بدین تا به صفحه BIOS برید. توی بخشی که نوشته Advanced داره، برید و First Boot رو تغییر بدید. بعدش با کلید F10 و فشردن Enter برای تایید تنظیمات ذخیره میشه.

MIG
07-06-2011, 16:43
سلام، من روی دوتا از درایوهام دوتا ویندوز نصب کردم، البته هر دوشون رو از روی یک سی دی نصب کردم. حالا یکی از ویندوزها پیغام
this copy of Windows did not pass genuine windows validation میده و بک گراندش میپره اما اون یکی مشکلی نداره. نمی دونم چرا این اتفاق می افته.

ask_bl
07-06-2011, 16:52
سلام، من روی دوتا از درایوهام دوتا ویندوز نصب کردم، البته هر دوشون رو از روی یک سی دی نصب کردم. حالا یکی از ویندوزها پیغام
this copy of Windows did not pass genuine windows validation میده و بک گراندش میپره اما اون یکی مشکلی نداره. نمی دونم چرا این اتفاق می افته.

joe_satriani
07-06-2011, 21:07
صفحه ست اپ چطور میاد؟

با سلام
و یه راه ساده تر این که زمانی که سی دی بوت رو گذاشتید بدون رفتن به بایوس سیستم با فشار دادن کلید F12 بعد از روشن کردن سیستم میتونید بوت منو رو مشاهده کنید که سی دی رام یا دی وی دی رام یا همون رسانه ای که سی دی داخلش هست رو انتخاب میکنید و بعد وارد مراحل نصب میشید

موفق باشید.

behrad_f
08-06-2011, 00:02
سلام دوستان من مودم adsl رو که میخوام از طریق کابل usb به کامپیوتر که ویندوز xp sp2 روش نصب هست وصل کنم هنگام نصب درایور مودم این ارور را میدهد Error loading newdv.dll و اصلا درایور نصب نمیشود(حتی زمانی که دستگاه خاموش هست هم این پیغام را میدهد) مودم هم ظاهرا سالم است چون با کابل لن کار میکند و فروشنده میگوید این ویندوز رو مودم ساپورت میکنه شاید وینوزت خرابه. حالا به نظر شما مشکل کجا میتونه باشه یعنی ویندوز من خرابه و باید پاک بشه یا میشه حلش کرد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

MIG
08-06-2011, 13:29

ممنون، اما وقتی سیستم رو ریست میکنم دوباره برمیگرده به وضع سابق :41:

joe_satriani
08-06-2011, 18:58
سلام دوستان من مودم adsl رو که میخوام از طریق کابل usb به کامپیوتر که ویندوز xp sp2 روش نصب هست وصل کنم هنگام نصب درایور مودم این ارور را میدهد Error loading newdv.dll و اصلا درایور نصب نمیشود(حتی زمانی که دستگاه خاموش هست هم این پیغام را میدهد) مودم هم ظاهرا سالم است چون با کابل لن کار میکند و فروشنده میگوید این ویندوز رو مودم ساپورت میکنه شاید وینوزت خرابه. حالا به نظر شما مشکل کجا میتونه باشه یعنی ویندوز من خرابه و باید پاک بشه یا میشه حلش کرد ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام
به نظر من هم مشکل از ویندوز هست و نمیتونه یکی از فایلهای کتابخانه ای ویندوز که مربوط به سخت افزارهای جدید هست رو لود کنه
اگه واستون امکان داره از یه مودم دیگه استفاده کنید و امتحان کنید
اگه هم امکانش رو ندارید ویندوز رو یا ریپیر یا از دوباره نصب کنید

موفق باشید.

pashangparsi6
11-06-2011, 16:30
با سلام
شما می تونی آدرس زیر رو دنبال کنی و به سیستم ریستور برسی
Start = All Parogram = Accessories = System Tools = System Restore
منتظر خبرت هستم

این مسیر رو که می رم می گه قادر به بازیابی نیست و ریستارت کنید هر چند ریستارت هم سودی نداره

نمیدونم چرا پراپرتیز ویندوزم اینجوری شده و سربرگ سیستم ریستوری وجود خارجی نداره؟! (یک نرم افزار تقویم نصب کردم و پاکش کردم ولی این عکس و .. نمی ره!)

اینچنین شده:

a.l.d
11-06-2011, 19:59
این مسیر رو که می رم می گه قادر به بازیابی نیست و ریستارت کنید هر چند ریستارت هم سودی نداره

نمیدونم چرا پراپرتیز ویندوزم اینجوری شده و سربرگ سیستم ریستوری وجود خارجی نداره؟! (یک نرم افزار تقویم نصب کردم و پاکش کردم ولی این عکس و .. نمی ره!)

اینچنین شده:

ببین مسیر سیستم ریستور رادرمحیط Safe Mode انجام بده ببین چی میشه

resident
13-06-2011, 07:01
وقتی alt+ctrl+del رو میگیرم با این error مواجه میشم:

در صورتی که روی ویندوز کامپیوتر 1 یوزر بیشتر نیست. و اون هم یوزر منه. تا حالا دو بار هم سر این قضیه ویندوز عوض کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم کمکم کنید

task manager شما بخاطر و توسط ویروس غیرفعال شده. برای این کار فایل زیر رو دانلود و یکبار اجراش کنید.
فعال کردن Task Manager در ویندوز XP

solo8
13-06-2011, 17:40
سلام

یه سوال دارم.اگه مربوط به اینجا نیست بگید...

من یه سیستم قدیمی تر دارم که بعد یه مدت(2-3 ماه) اومدم روشنش کنم دیدم بعد اونجایی که عکس ویندوز XP میاد زیرش اون بار پر میشه صفحه آبی میشه و سیستم ریستارت...

از اون صفحه های آبی ارور رم نیست.مث محیط داس هست و خیلی سریع در حد نیم ثانیه میاد و میره!!!

چکار کنم؟

میتونم هاردش رو به سیستم دگه ای وصل کنم و روش ویندوز نصب کنم و بعد بذارم رو اون سیستم؟

چون درایو CD هم مشکل داره! خرابش کردم!!!

joe_satriani
13-06-2011, 20:59
با سلام
اون صفحه معروف به صفحه مرگ و اینطور چیزا هست
دلایل زیادی هم هست که باعث بروز این مشکل میشه
مثه: ویروس
مشکل هارد
مشکل های سخت افزاری مثه رم
یکی از سخت افزارهای جدید که نصب کرده باشید مثه کارت گرافیک کارت TV و ....

موفق باشید.

jafarian
14-06-2011, 06:33
سلام

یه سوال دارم.اگه مربوط به اینجا نیست بگید...

من یه سیستم قدیمی تر دارم که بعد یه مدت(2-3 ماه) اومدم روشنش کنم دیدم بعد اونجایی که عکس ویندوز XP میاد زیرش اون بار پر میشه صفحه آبی میشه و سیستم ریستارت...

از اون صفحه های آبی ارور رم نیست.مث محیط داس هست و خیلی سریع در حد نیم ثانیه میاد و میره!!!

چکار کنم؟

میتونم هاردش رو به سیستم دگه ای وصل کنم و روش ویندوز نصب کنم و بعد بذارم رو اون سیستم؟

چون درایو CD هم مشکل داره! خرابش کردم!!!

به احتمال خیلی زیا مشکل ازویندوز شما قبل ازورود به ویندوزکلید F8 فشاربدین بعد ش ازبین گزینه هایی که ظاهرمیشه گزینه Last Good Know انتخاب کنید ببینید وارد میشه دیدین کارتون راه نیفتاداگرفلش دارین که یک بوت فلش ویندوزدرست کنید ازطریق اون ویندوزخودتون اول repair دیدین بازم مورد داره باید چنج بشه دررابطه با سئوالتونم که گفته بودین هارد روی یک سیستم دیگه بزارم نصب کنم ویندوزنه نمیشه باید کلیه قطعات اون سیستمی که هارد روش سوارمیکنیدبا یکی سیستم شما ست باشه:20:

darya_2006
14-06-2011, 08:19
سلام. سیستم عامل کامپیوتر من7. حجم درایو ویندوز پرشده.چجوری میتونم از حجم درایوادیگه بردارم به درایو ویندوز اضافه کنم؟ بدون نصب نرم افزار.خود ویندوز این امکانو داره؟

resident
14-06-2011, 10:31
سلام. سیستم عامل کامپیوتر من7. حجم درایو ویندوز پرشده.چجوری میتونم از حجم درایوادیگه بردارم به درایو ویندوز اضافه کنم؟ بدون نصب نرم افزار.خود ویندوز این امکانو داره؟

نه، با خود ویندوز نمیتونید؛ از Partion Magic استفاده کنید.

mojtaba_sa
14-06-2011, 12:11
سلام دوستان
من به یه مشکل اساسی برخوردم که کسی نتونست کمکم کنه . ممنون میشم راهنمایی کنید .
کیبرد قبلی من فیشش از این قدیمی ها بود (سوزنی) بعد از خراب شدن کیبرد جدیدی که گرفتم فیشش یو اس بی هست ولی بعد از وصل کردن سیستمم نمیشناستش !!
چندین بار ریست کردم ، خاموش روشن کردم بازم نشناختش!!
دوستمم این مشکلو با موسش داشت بالاجبار ویندوز عوض کرد !
یعنی راه حلی نداره کیبرد یو اس بی رو به سیستم بدون تعویض ویندوز بشناسونم ؟؟!
ممنون از راهنماییتون.

jafarian
14-06-2011, 12:59
سلام دوستان
کیبرد قبلی من فیشش از این قدیمی ها بود (سوزنی) بعد از خراب شدن کیبرد جدیدی که گرفتم فیشش یو اس بی هست ولی بعد از وصل کردن سیستمم نمیشناستش !!
ممنون از راهنماییتون.

شمادرستاپ سیستم خودتون باید به دنبال گزینه ای به اسم usb legasy بگردین اونو enable کنید:20:

a.l.d
14-06-2011, 17:44
سلام دوستان
ممنون از راهنماییتون.

به Device Manager برو سپس کیبوردراUnistiall کن ویک باررایانه رارااندازی مجدد کن

De through De
14-06-2011, 17:47
سلام.

این هم عقیده من هست :

برید به ستاپ تو قسمت Integrated Peripherals دنبال گزینه ای با عنوان Enable USB Keyboard بگردید و اونو فعال نمائید. اگر در Integrated Peripherals نبود جاهای دیگر ستاپ را بگردید.

kane32
14-06-2011, 22:12
با سلام خدمت دوستان
من چطر میتونم product key ویندوزیکه در حال حاضر نصب دارو بدست بیارم یعنی ببینم ویندوز با چه شماره سریالی رجیستر شده؟

you_veh
15-06-2011, 07:44
شما میتونی رو مای کامپیوتر کلیک راست کنی بعدبری توقسمت پراپرتیس بعد اخر صفحه باز شدرو نگاه کن اگه ویندوز فعال باشه پروداکت آیدی شماره فعال سازی ویندوزته.

you_veh
15-06-2011, 09:08
ادامه سوال قبلیم واسه افزایش پارتیشن درایو ویندوز میخواستم بدونم چیکا کنم؟
پارتیشن مجیک 8 با 7 ویندوز 7 سازگار نیست. نرم افزارا دیگم میخوام نصب کنم اتومات تو درایو ویندوز نصب میکنه که به دلیل کمبود جا نصب متوقف میشه.لطفا راهنماییم کنین چیکا کنم.
مرسی

jafarian
15-06-2011, 13:48
ادامه سوال قبلیم واسه افزایش پارتیشن درایو ویندوز میخواستم بدونم چیکا کنم؟
پارتیشن مجیک 8 با 7 ویندوز 7 سازگار نیست. نرم افزارا دیگم میخوام نصب کنم اتومات تو درایو ویندوز نصب میکنه که به دلیل کمبود جا نصب متوقف میشه.لطفا راهنماییم کنین چیکا کنم.
مرسی

شمامیتونیدبرای اضافه فضا به پارتیشن مورد نظرتون ازبرنامه MiniTool Partition Wizard Pro میتونید استفاده کنید ازداخل تاپیک پایین میتونید دان کنید:20:

لینک

ehsan-inventor
15-06-2011, 22:21
سلام
بعد از این که مودم adsl رو وصل کردم ویندوز xp اکسپایر شد...
اهمیتی نمی دادم چون با سونی که کنارش داشتم کار می کردم...
حالا که دوباره هر دو درایو ویندوز رو فرمت کردم و ویندوز xp رو نصب کردم چند دقیقه بعد از این که مودم رو روشن کردم اکسپایر شد و مثل قبل !
اینم عکس از دسکتاپ:

باید چیکار کنم؟؟ راهی هست که کرک شه؟
بعد از کلی وقتی که گذاشتم نصب کردم بازم مثل اوله اعصابم به هم ریخته.حالا برم سون رو نصب کنم که اینو نبینم دیگه
البته اگه درست شه که خوبه
ممنونم

Dew Drop
16-06-2011, 11:35
سلام
بعد از این که مودم adsl رو وصل کردم ویندوز xp اکسپایر شد...
اهمیتی نمی دادم چون با سونی که کنارش داشتم کار می کردم...
حالا که دوباره هر دو درایو ویندوز رو فرمت کردم و ویندوز xp رو نصب کردم چند دقیقه بعد از این که مودم رو روشن کردم اکسپایر شد و مثل قبل !
اینم عکس از دسکتاپ:

باید چیکار کنم؟؟ راهی هست که کرک شه؟
بعد از کلی وقتی که گذاشتم نصب کردم بازم مثل اوله اعصابم به هم ریخته.حالا برم سون رو نصب کنم که اینو نبینم دیگه
البته اگه درست شه که خوبه
ممنونم

سلام
اینارو ببینید مشکلتون رو حل میکنه

اگه پست بالا جواب نداد,یه کرک دیگه برای XP

asdesz
17-06-2011, 11:10
سلام ببخشید من دو تا مشکل دارم که خیلی وقته فکرم رامشغول کرده ،لطفا راهنمایی کنید؟ مشکل اول مشکل نشناختن مبدل های usb به ps2 و بلاعکس در سیستم از قدیم داشتم هر کاری کردم نمیشناسه ،به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ یک نکته ای هم است که من در تنظیمات بایاس ،گزینه خاصی پیدا نکردم که فعال بشه مشکل دوم من با نصب ویندوز ایس پس 64 بیت، با فونت این ویندوز مشکل برخوردم،یعنی نوع فونت آن بی کیفیت است و باید خیلی دقت کرد تا بتونید ،اسم را بخونید(اسم فولدر،فایلو...)لطفا راهنمایی کنید آیا راهی است که فونت ویندوز را عوض کنم و یا باکیفیت تر کنم؟ نکته:مانیتور من lcd است و در قسمت effectsگزینه ی use the following method ....را تیک زدم ،ولی هیچ فایده ای نداشت باتشکر

Dark Shine
17-06-2011, 12:39
راجع به مشکل اوّل : به احتمال زیاد باید از سیدی مین بورد پورت usb نصب بشه .

momo
17-06-2011, 15:28
با سلام
دوستان این virtual xp چیه و چطور میتونم دانلود و نصبش کنم و طرز کارش چطوریه میشه یه نفر یه توضیحی راجع بهش بده؟

asdesz
18-06-2011, 09:58
راجع به مشکل اوّل : به احتمال زیاد باید از سیدی مین بورد پورت usb نصب بشه .

خیلی ممنونم از راهنماییتون

یو اس پی های سیستم من همه کار می کنند،بازم لازم به نصب است؟
سی دی درایور یو اس پی که احتمالا باید از این مینی سی دی ها باشه رو متاسفانه گم کردم،آیا شما سایتی را برای دانلود درایور میشناسید؟
باتشکر

panther99
18-06-2011, 15:39
آقا سیستم یکی از دوستانم ویندوز ویستا داره . وقتی میخواد بازی Sims 2 رو بازی کنه این پیغام رو میده :

درحالی که directx رو سیستمش نصبه و هیچ ایرادی نداره !!!!! میشه بگید ایراد از کجاست ؟؟؟؟!!! حتی خواستیم directx رو نصب کنیم پیغام میده که قبلا نصب شده و آماده برای استفاده ست !!!!!

wordist
18-06-2011, 15:43
سلام به همه

اين تاپيك هم پس از 800 صفحه به آرشيو پيوست

دوستان از اين پس براي مشكلات خودشون در سيستم عامل XP تاپيك جداگانه بزنن

موفق و پيروز باشين

قفل شد
wordist