PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32

ask_bl
02-02-2011, 11:49
سلام.
بچه ها اگر پسورد ادمین ویندوز رو فراموش کنی و فقط با یه یوزر Limited بتونی به سیستم Login کنی و از Dos هم نتونی Netuser رو اجرا کنی و ...
راه برداشتن این پسورد ادمین چیه ؟!
سلام
فایل زیر رو دانلود کنین و فایل iso رو رو cd رایت کنین و باهاش بوت کنین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیش رو از روی اینجا برین :

Alireza-Khan
02-02-2011, 13:00
سلا م دوستان ! یه مشکل فوری !

من تو ویندوز ایکس پی سرویس پک سه یه مشکل جدی دارم !

اونم اینه که وقتی روی کانکشن های ویندوز ( چه ADSL - Dial-Up ) کلیک میکنم باز نمیشه ! اصلا عمل نمیکنه ! وقتی میخوام پاک کنم هم پاک نمیشه ! یکی تازشو درست کردم واسه دایال آپ وقتی میخوام باز کنم هشدار میده که الان یادم نیست به انگلیسی چی میشد ولی معنیش این بود که اتفاق غیر مترقبه افتاده ! ( یه همچین چیزی :An .... ) :41: مشکل چیه ؟ از فایر وال نیست ؟ خواهشا کمک کنید دوستان ! :41:

mjzaret
02-02-2011, 13:19
سلا م دوستان ! یه مشکل فوری !

من تو ویندوز ایکس پی سرویس پک سه یه مشکل جدی دارم !

اونم اینه که وقتی روی کانکشن های ویندوز ( چه ADSL - Dial-Up ) کلیک میکنم باز نمیشه ! اصلا عمل نمیکنه ! وقتی میخوام پاک کنم هم پاک نمیشه ! یکی تازشو درست کردم واسه دایال آپ وقتی میخوام باز کنم هشدار میده که الان یادم نیست به انگلیسی چی میشد ولی معنیش این بود که اتفاق غیر مترقبه افتاده ! ( یه همچین چیزی :An .... ) :41: مشکل چیه ؟ از فایر وال نیست ؟ خواهشا کمک کنید دوستان ! :41:

آيا شما برنامه يا تنظيمات خاصي روي سيستموتون انجام داديد كه چنين مشكلي به وجود اومد؟

اگه مي‌تونيد از System Restore استفاده كنيد و سيستم رو به حالتي كه خوب بوده برگردونيد.

شاد باشيد :40:

Golbarg01
02-02-2011, 13:42
نوع هاردی که ویندوز روش نصب میشه در سرعت و عملکرد و اجرای برنامه های ویندوز تاثیری داره یا نه؟یا فقط رم و سی پی یو مهمه؟
مثلا یه ویندوزی که روی یک هارد ide نصبه سرعتس بیشتره یا ویندوزی که روی هارد ساتای جدیدتر از هارد قبلی و با سرعت بیشتر هست؟
هم در ویندوز ایکس پی و مخصوصا در ویندوز 7 که اینجا بیشتر 7 منظورم هست.

panther99
02-02-2011, 14:03
دوستان من میخوام رو یه لپ تاپ که ویستا داره الان ، XP نصب کنم . یعنی ایکس پی رو جایگزین ویستا کنم . چی کار باید کنم ؟؟؟؟؟ ممنون . :11:

saeeddz
02-02-2011, 14:21
نسخه پروفشینال بهترین نسخه XP هست نسبت به بقیه هم امکاناتش بیشتره، بقیه نسخه یه سری امکانات کم دارند

در ویندوز ایکس پی به جز نسخه پروفشنال کدومشون بهتره که من دانلود کنم؟
کامل ترین نسخه ویندوز اکس پی نسخه مدیا سنتر هستش

Alireza-Khan
02-02-2011, 14:37
آيا شما برنامه يا تنظيمات خاصي روي سيستموتون انجام داديد كه چنين مشكلي به وجود اومد؟

اگه مي‌تونيد از System Restore استفاده كنيد و سيستم رو به حالتي كه خوب بوده برگردونيد.

چیزه خاصی نصب نکردم ! اگه Restore کنم مشکلی بوجود نمیاره ؟ :20:

تنها راهش اینه ؟

متن اخطارش اینه ! An unexpected error occurred. که فقط OK هست و دیگر هیچ :41:

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

دوستان من میخوام رو یه لپ تاپ که ویستا داره الان ، XP نصب کنم . یعنی ایکس پی رو جایگزین ویستا کنم . چی کار باید کنم ؟؟؟؟؟ ممنون . :11:

کار خاصی نداره ! من هم اینکارو انجام دادم ! درایو C رو فرمت کنید و ویندوز XP مخصوص لپ تاپ رو نصب کنید ! :11:

Alireza-Khan
02-02-2011, 15:01
ممنون دوست عزیز ! Restore کردم چند روز قبل درست شد ! باز خراب نشه ! :31:

joe_satriani
02-02-2011, 18:37
نوع هاردی که ویندوز روش نصب میشه در سرعت و عملکرد و اجرای برنامه های ویندوز تاثیری داره یا نه؟یا فقط رم و سی پی یو مهمه؟
مثلا یه ویندوزی که روی یک هارد ide نصبه سرعتس بیشتره یا ویندوزی که روی هارد ساتای جدیدتر از هارد قبلی و با سرعت بیشتر هست؟
هم در ویندوز ایکس پی و مخصوصا در ویندوز 7 که اینجا بیشتر 7 منظورم هست.

با سلام
همونطور كه ميدونيد هارد سرعت خيلي خيلي كندي نسبت به رم داره
پس توي سرعت كار كردن با ويندوز تاثير چنداني نداره
اما كاملا بي تاثير هم نيست
فقط در جابجايي (كپي / پيست ) كردن اطلاعات ميتونه تاثير داشته باشه كه ديرتر يا زودتر اطلاعات جابجا بشن

موفق باشيد.

Leon-117
02-02-2011, 19:14
سلام.
سمت چپ My computer يه "سايد بار" بود.الان ديگه نيست!راه حل برگردوندنش.
ممنون.

Masоud
02-02-2011, 19:17
سلام.
سمت راست My computer يه "سايد بار" بود.الان ديگه نيست!راه حل برگردوندنش.
ممنون.
سلام

سمت راست یا سمت چپ مای کامپیوتر ؟ ساید بار اونم تو ویندوز XP ؟

موفق باشید :40:

Leon-117
02-02-2011, 19:50
سلام

سمت راست یا سمت چپ مای کامپیوتر ؟ ساید بار اونم تو ویندوز XP ؟

اشتباه شد!چپ!

Masоud
02-02-2011, 20:11
اشتباه شد!چپ!
سلام

در Folder Options در سربرگ General گزینه ی Show common tasks in folders رو تیک بزنید و صفحه رو OK کنید.

900913
03-02-2011, 05:40
سلام
این دو تا فایل چیه تو ویندوز
وقتی آنتی ویروس رو تنظیم کردم و خواستم فایلهای مشکوک رو سابمیت کنم اینا تو پروکسز ها بودند و چند دقیقه بعد آنتی ویروس شدیدا هنگ کرد و بسته هم نمیشد!

MS DTC console program
b:\WINDOWS\system32\msdtc.exe

MiniRec - recording utility
b:\WINDOWS\system32\minirec.exe

توی نت سرچ کردم چیزی گیرم نیومد.
ویندوز رو تازه نصب کردم مدیا سنتر
توی ویندوز قبلی اینا توی پروکسیز ظاهر نمیشدن!

befermatooo
03-02-2011, 12:30
سلام خسته نباشید .

من توی ویندوز 1 ادمیناستور ساختم . حالا یکی دیگه هم ساختم . اما حالا نمیتونم دومی رو چطوری حذف کنم .

و اینکه چطوری اختیاراتش رو محدود کنم ؟ وقتی میرم اختیاراتش رو محدود کنم نمیشه و فقط گزینه ادمینش فعاله .

چیکارش کنم ؟

Masоud
03-02-2011, 13:26
سلام
این دو تا فایل چیه تو ویندوز
وقتی آنتی ویروس رو تنظیم کردم و خواستم فایلهای مشکوک رو سابمیت کنم اینا تو پروکسز ها بودند و چند دقیقه بعد آنتی ویروس شدیدا هنگ کرد و بسته هم نمیشد!

MS DTC console program
b:\WINDOWS\system32\msdtc.exe

MiniRec - recording utility
b:\WINDOWS\system32\minirec.exe

توی نت سرچ کردم چیزی گیرم نیومد.
ویندوز رو تازه نصب کردم مدیا سنتر
توی ویندوز قبلی اینا توی پروکسیز ظاهر نمیشدن!

سلام

هر دو فایل های سیستمی هستند . لازم نیست نگران باشید . توضیحات هر کدوم :

msdtc.exe belongs to Microsoft Distributed Transaction Coordinator. The Microsoft Distributed Transaction Coordinator is a transaction manager which permits client applications to include several different sources of data in one transaction, and which then coordinates committing the distributed transaction across all the servers that are enlisted in the transaction. MSDTC runs on all Windows platforms and is installed by applications which need to use it, such as the Microsoft"s Personal Web Server, or Microsoft SQL Server.
Recommendation : If you have it running, it is most probably needed by a Microsoft Application, so leave it untouched unless it is definitely causing you problem

minirec.exe is a significant process in Windows operating system that handles system exclusive files. More importantly, minirec.exe deal with the process manages Windows dll files and loads them into Windows memory. So it is necessary to repair minirec.exe error in your machine because when it becomes dangerous, this invisible process file can eat up the saved data slowly

سلام خسته نباشید .

من توی ویندوز 1 ادمیناستور ساختم . حالا یکی دیگه هم ساختم . اما حالا نمیتونم دومی رو چطوری حذف کنم .

و اینکه چطوری اختیاراتش رو محدود کنم ؟ وقتی میرم اختیاراتش رو محدود کنم نمیشه و فقط گزینه ادمینش فعاله .

چیکارش کنم ؟

در Run عبارت control userpasswords2 رو وارد کن و اینتر بزن . در پنجره ای که باز میشه میتونی اکانت ها رو مدیریت کنی.

IRAN_KING
03-02-2011, 14:00
من می خوام کرک ویندوز xp sp3 نصب کنم ولی گفته باید بری به قسمت safe mode مادربور من هم asus هست که با کلید f8 نمی ره به safe mode چیکار کنم ؟ crack wpa

Masоud
03-02-2011, 14:06
من می خوام کرک ویندوز xp sp3 نصب کنم ولی گفته باید بری به قسمت safe mode مادربور من هم asus هست که با کلید f8 نمی ره به safe mode چیکار کنم ؟ crack wpa

سلام

تاپیک زیر رو ببین :

میخوام برم به حالت safe mode
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinfsf
03-02-2011, 14:36
من میخوام رو ویندوز سون اکس پی بنسبم اما نمیشه بزور وارد ستاپ شدم اما یه صفحه آبی میاد چیکار کنم حتما باید سون رو بریزم بره؟؟؟

DiR3CToR
03-02-2011, 15:20
من میخوام رو ویندوز سون اکس پی بنسبم اما نمیشه بزور وارد ستاپ شدم اما یه صفحه آبی میاد چیکار کنم حتما باید سون رو بریزم بره؟؟؟

اينجا شايد كمكتون كنه شدنش امكان پذيره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mostafa_0007
03-02-2011, 19:30
سلام
در قسمت رجیستری آیا بخشی هست که برای نصب نرم افزار یا بالعکس محدودیت گذاشت(یا این محدودیت رو برداشت)
من یک یوزر هستم و بعضی وقت ها می تونم پسورد ادمین رو داشته باشم(در جایی که هستم برای نصیب نرم افزار محدودیت قرار دادند)

joe_satriani
03-02-2011, 19:39

با سلام
روي 7 كه XP نصب نميشه
شما بايد 7 رو پاك كنيد و بعد XP رو نصب كنيد

موفق باشيد.

DiR3CToR
03-02-2011, 20:37
با سلام
روي 7 كه XP نصب نميشه
شما بايد 7 رو پاك كنيد و بعد XP رو نصب كنيد

موفق باشيد.

در حالت عادي حرف شما درسته ولي امكانش وجود داره كه بعد از 7 هم Xp نصب كرد كمي تحقيق كنيد به نتيجه ميرسيد

Golbarg01
04-02-2011, 00:37
من نرم افزار seven transformer pack رو نصب کردم روی ویندوز ایکس پی ولی اندازه ایکون های دسکتاپ و فاصلشون از هم دیگه زیاد شده طوری که کل صفحه دسکتاپ رو پوشوندن.چجوری می تونیم اندازه و فاصلشون رو به حالت قبل برگردونم؟

aliupdate
04-02-2011, 00:45
من نرم افزار seven transformer pack رو نصب کردم روی ویندوز ایکس پی ولی اندازه ایکون های دسکتاپ و فاصلشون از هم دیگه زیاد شده طوری که کل صفحه دسکتاپ رو پوشوندن.چجوری می تونیم اندازه و فاصلشون رو به حالت قبل برگردونم؟
سلام
ببینید میتونید از System restore استفاده کنید
در کل نصب این جور مبدل ها توصیه نمیشه من از Pack های مختلف ویستا و 7 استفاده کردم در نهایت مجبور شدم ویندوز عوض کنم

joe_satriani
04-02-2011, 12:15

با سلام
بايد اونطور پك ها رو با نرم افزاري مثه your uninstaller پاك كنيد
چون بقاياشون توي رجيستري ميمونه
كليك راست توي دسكتاپ و انتخاب گزينه ي properties
سپس به تب appearance بريد
سپس دكمه ي advanced رو انتخاب كنيد

حال با استفاده از گزينه ي icon horizontal و icon vertical فاصله ها رو معين كنيد
پيش فرض روي 43 بايد باشه

موفق باشيد.

babak_villa134
04-02-2011, 12:16
کمک کنید!
من دستکتاپ ندارم
اصولا از هر سیستنمی که استفاده میکنم بعد چند مدت اینجوری میشه
حتی بعد عوض کردن ویندوز هم فقط یکی دو هفته دوام میاره
کسی میدونه مشکل از کجاست
آنتی ویروسمم نود32 است (با آپدیت)

اینم عکسش وقتی رستور میکنم:

ask_bl
04-02-2011, 14:02
کمک کنید!
من دستکتاپ ندارم
اصولا از هر سیستنمی که استفاده میکنم بعد چند مدت اینجوری میشه
حتی بعد عوض کردن ویندوز هم فقط یکی دو هفته دوام میاره
کسی میدونه مشکل از کجاست
آنتی ویروسمم نود32 است (با آپدیت)

اینم عکسش وقتی رستور میکنم:
Internet Explorer > Tools > Internet Options > Security Tab > Custom Level

بعد طبق عکس :

Internet Explorer > Tools > Internet Options > Advanced Tab

koorosh2500
04-02-2011, 15:02
در ویندوز ایکس پی به جز نسخه پروفشنال کدومشون بهتره که من دانلود کنم؟

به نظر بنده از ویندوز xp سرویس پک 3 که کاملا دست نخورده باشه استفاده کنید و بعد اونو به صورت آنلاین کاملا آپدیت کنید.
در سایت وطن داونلود یک ویندوز سرویس پک 3 کاملا دست نخورده گذاشته (نسخه اورجینال MSDN ویندوز XP بدون هیچ گونه دستکاری ) و من دو سه روز پیش داونود کردم و کاملا آپدیت کردم و فعلا که خیلی خوب کار می کنه.

mostafa_0007
04-02-2011, 15:17
سلام
در قسمت رجیستری آیا بخشی هست که برای نصب نرم افزار یا بالعکس محدودیت گذاشت(یا این محدودیت رو برداشت)
من یک یوزر هستم و بعضی وقت ها می تونم پسورد ادمین رو داشته باشم(در جایی که هستم برای نصیب نرم افزار محدودیت قرار دادند)

آیا کسی نیست مرا یاری کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Golbarg01
04-02-2011, 15:55
با سلام
بايد اونطور پك ها رو با نرم افزاري مثه your uninstaller پاك كنيد
چون بقاياشون توي رجيستري ميمونه
كليك راست توي دسكتاپ و انتخاب گزينه ي properties
سپس به تب appearance بريد
سپس دكمه ي advanced رو انتخاب كنيد

حال با استفاده از گزينه ي icon horizontal و icon vertical فاصله ها رو معين كنيد
پيش فرض روي 43 بايد باشه

موفق باشيد.
icon horizontal و icon vertical رو روی 43 گذاشتم و apply هم کردم ولی بازم اندازه و فاصله ایکون ها تغییری نکرد.
اون برنامه رو پاک کردم با revo unistaller که بعد از نصب فایل های باقی مونده از رجیستری رو هم توسط اون پاک کردم.الان کلا پاک شده ولی فقط آرم ویندوز که قبل از بالا اومدن ویندوز و نشون دادن صفحه آبی welcome میاد هنوز شبیه ویندوز 7 هست که نمی دونم چجوری این رو هم عوض کنم؟

به نظر بنده از ویندوز xp سرویس پک 3 که کاملا دست نخورده باشه استفاده کنید و بعد اونو به صورت آنلاین کاملا آپدیت کنید.
در سایت وطن داونلود یک ویندوز سرویس پک 3 کاملا دست نخورده گذاشته (نسخه اورجینال MSDN ویندوز XP بدون هیچ گونه دستکاری ) و من دو سه روز پیش داونود کردم و کاملا آپدیت کردم و فعلا که خیلی خوب کار می کنه.

نسخه MSDN چس هست با نسخه معمولی فرق داره؟

Ship Storm
04-02-2011, 16:45
نسخه MSDN چس هست با نسخه معمولی فرق داره؟

احتمالا شنیدید که ویندوز های اورجینال و دستکاری نشده خیلی بهتر از ویندوز های دستکاری شده و غیر اورجینال هستند و برای همین طول عمر بهتری دارند و علت هم دستکاری نشدن این ویندوز ها هست
بعضی از شرکت ها میان لوگو و ارم مخصوص به خودشون رو قرار میدن رو ویندوز و کمی دستکاری میکنن ویندوز رو
نسخه MSDN نسخه ای هست که هیچگونه دستکاری روی اون نشده و به اصطلاح میشه گفت رجیستری اون پاک هستش

lahij_web
05-02-2011, 22:37
سلام
فایل زیر رو دانلود کنین و فایل iso رو رو cd رایت کنین و باهاش بوت کنین :

بقیش رو از روی اینجا برین :

من فایل Iso رو رو سی دی به صورت Data رایت کردم ولی سیستم باهاش بوت نشد ...
باید به طریق خاصی رایت شه ؟

Ship Storm
05-02-2011, 23:29
من فایل Iso رو رو سی دی به صورت Data رایت کردم ولی سیستم باهاش بوت نشد ...
باید به طریق خاصی رایت شه ؟

فایل ISO که نباید DATA رایت بشه دوست عزیز
شما باید از قسمت IMAGE نرم افزاری مثل NERO رایت کنید
شکل زیر رو دقت کنید چه مواردی رو اشاره شده بهش:

hosseinfsf
06-02-2011, 02:10
سلام من ویندوزم مشکل داره نمیتونم اکس پی نصب کنم الان هم با سیستم عامل آبانتو دارم میتایپم.
من ویندوز سون داستم که کلا درایوشو فرمت کردم. اما باز هم نمیتونم ایکس پی نصب کنم حتی با یو اس بی هم زدم نشد باید ویندوز اکس پی ام رو بریزم بره؟؟؟؟
لطفا یکی کمک کنه

hosseinfsf
06-02-2011, 02:22
سلام من ویندوزم مشکل داره نمیتونم اکس پی نصب کنم الان هم با سیستم عامل آبانتو دارم میتایپم.
من ویندوز سون داستم که کلا درایوشو فرمت کردم. اما باز هم نمیتونم ایکس پی نصب کنم حتی با یو اس بی هم زدم نشد باید ویندوز اکس پی ام رو بریزم بره؟؟؟؟
لطفا یکی کمک کنه

mekziko
06-02-2011, 12:11
براي رفع اين ارور زير چه كار كنم

من يكي از فولدر هاي نصب شده را پاك كردم حالا با هر بار بالا آمدن ويندوز ارور زير ظاهر مي شود براي رفع اين مشكل چه كار كنم.

mekziko
06-02-2011, 12:18
لطفا یکی کمک کنه
بايد بصورت بوت ويندوز رو نصب كني در هنگام نصب هم درايو مورد نظر رو فرمت كني سي دي رو مي زاري تو سي دي رام ري استارت مي كني F8 مي زني بوت اول رو سي دي رام مي كني و ري استارت تا سي دي رو بصورت بوت شناسايي كنه

Golbarg01
06-02-2011, 13:48
چجوری می تون کل فایل های باقی مانده ی یک نرم افزار رو از رجیستری و جاهای دیگه ویندوز یا درایو سی پاک کنم؟
مثلا یه نرم افزار رو دیروز پاکش کردیم ولی هنوز خیلی از فایلهاش در درایو سی و رجیستری باقی مونده چجوری میشه پاکشون کرد؟

aliupdate
06-02-2011, 15:28
سلام
با نرم افزارهای Uninstaller میتونید به طور کامل یک نرم افزار رو پاک کنید
مثل:Your uninstaller و Ashampoo uninstaller

alone_boy
06-02-2011, 17:39
سلام
از امروز یه مشکل جدید برام به وجود اومده و این بلا رو سر ویندوزم میاره(شکل و شمایل ویندوز رو نگاه کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقت لاگ آن هم حدود 2-3 دقیقه تسک بارم قفل میکنه
باعث میشه که ارتباط اینترنتم قطع بشه و تا ریستارت نکنم درست نمیشه

Perpetual
06-02-2011, 17:44
سلام دوستان
می خواستم بدونم میشه فایل ها و فولدر های داخل یه کول دیسک رو به یه arrange دلخواه مثلا برحسب نام و همچنین به یه ویوو(View) دلخواه مثلا list توی یه کامپیوتر جوری تنظیم کنیم که وقتی روی یه کامپیوتر دیگه می بریم این چینش به هم نریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

hosseinfsf
06-02-2011, 20:05
بايد بصورت بوت ويندوز رو نصب كني در هنگام نصب هم درايو مورد نظر رو فرمت كني سي دي رو مي زاري تو سي دي رام ري استارت مي كني F8 مي زني بوت اول رو سي دي رام مي كني و ري استارت تا سي دي رو بصورت بوت شناسايي كنه

من قبلا این کار رو کردم
اما نمیشه
ارور میده و یا اصلا سی دی رو نمیشناسه
الان هم مجبوری یوبیونتو نصب کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم قبلا سون داشتم که درایوشو فرمت کردم الن هیچکاری نیست نکرده باشم
حتی از سایت میهن ویندوز ایکس پی ۲۰۱۱ دان کردم باز نشد

Ship Storm
06-02-2011, 21:24
سلام
از امروز یه مشکل جدید برام به وجود اومده و این بلا رو سر ویندوزم میاره(شکل و شمایل ویندوز رو نگاه کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقت لاگ آن هم حدود 2-3 دقیقه تسک بارم قفل میکنه
باعث میشه که ارتباط اینترنتم قطع بشه و تا ریستارت نکنم درست نمیشه

SYSTEM RESTORE رو استفاده کنید و در صورت درست نشدن احتمال قوی سیستم تروجان و ویروس گرفته

Golbarg01
06-02-2011, 22:27
سلام
با نرم افزارهای Uninstaller میتونید به طور کامل یک نرم افزار رو پاک کنید
مثل:Your uninstaller و Ashampoo uninstaller

ممنون
ولی منظورم در حین پاک کردن نرم افزار نبود !
منظور برای وقتی بود که نرم افزار پاک شده مثلا دیروز و حالا میخوایم فایل های باقی ماندش رو پاک کنیم.

DiR3CToR
07-02-2011, 00:17
ممنون
ولی منظورم در حین پاک کردن نرم افزار نبود !
منظور برای وقتی بود که نرم افزار پاک شده مثلا دیروز و حالا میخوایم فایل های باقی ماندش رو پاک کنیم.

ميتونيد دستي پاكشون كنيد رجيستري و فايلهاي اضافه مسير نصب برنامه و نهايتا ميتونيد از نرم افزارهاي پاكسازي رجيستري استفاده كنيد

panther99
07-02-2011, 00:46

DiR3CToR
07-02-2011, 01:53

اينجا زودتر به نتيجه ميرسيد فكر كنم

Mehrdad092000
07-02-2011, 02:08
سلام
دوستان یه برنامه میخواستم که وقتی یه فایلیو تو xp کپی میکنم سرعت انتقال نشون بده مثل wi7 یا ویستا
راستی از دوستان کسی با xp مک نصب کرده ؟منظورم جدا نه بصورت همزمان

Golbarg01
07-02-2011, 03:48
ميتونيد دستي پاكشون كنيد رجيستري و فايلهاي اضافه مسير نصب برنامه و نهايتا ميتونيد از نرم افزارهاي پاكسازي رجيستري استفاده كنيد

نرم افزارهای پاکسازی رجیستری مثل چی؟

Ghaioom
07-02-2011, 08:24
ccleaner
یا تو گوگل سرچ کنی چیزای دیگه ای هم میاد.

saeedss
07-02-2011, 10:59
جدیدا به یه مشکلی خوردم که به غیر از درایو ویندوز ، هر درایوی رو میخام باز کنم با این پیغام مواجه میشم.
ویندوز رو هم عوض کردم اما فایده نداشته.ویروس کشی هم شده.
مشکل از کجا میتونه باشه؟

panther99
07-02-2011, 12:50
اينجا زودتر به نتيجه ميرسيد فكر كنم

آقا این چه مسخره بازییه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیخواید جواب بدید بگید . چرا از این تاپیک ما رو پاس میدید به اون تاپیک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! همینجا پاسخ دادید که هیچ ندادید بی خیال ما رو اوسکل نکنید ...

DiR3CToR
07-02-2011, 13:11

من Ace Utilities رو بهتون پيشنهاد ميكنم

نمیخواید جواب بدید بگید . چرا از این تاپیک ما رو پاس میدید به اون تاپیک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! همینجا پاسخ دادید که هیچ ندادید بی خیال ما رو اوسکل نکنید ...

ببخشيد كه شما رو راهنمايي كردم! حق با شماست

Dark Shine
07-02-2011, 13:21
جدیدا به یه مشکلی خوردم که به غیر از درایو ویندوز ، هر درایوی رو میخام باز کنم با این پیغام مواجه میشم.
ویندوز رو هم عوض کردم اما فایده نداشته.ویروس کشی هم شده.
مشکل از کجا میتونه باشه؟

دوست عزیز در run اسم درایوت را تایپ کن. مثلا :c

اگر باز شد که نوش جانت.:31:

اما ممکن است سیستمت ویروسی شده باشد یا اینکه توسط نرم افزاری امکان دسترسی به درایو هایت محدود شده باشد.

به نظر من برنامه USB Disk Security ورژن 5.2 رو نصب کن

برای سریال و فول ورژن کردن اون هم اینو وارد کن

barzakh

BHJJJ17999
بعد اسکن کن ببین مشکلت حل میشه یا نه !

اگه سیستم شما هم نواقصی داشته باشه از این برنامه استفاده کن با حجم کیلو بایت
کد:

Golbarg01
07-02-2011, 13:59
میزان مصرف برق کامپیوتر در ویندوز xp بیشتر هست یا ویندوز 7؟

lahij_web
07-02-2011, 14:46
فایل ISO که نباید DATA رایت بشه دوست عزیز
شما باید از قسمت IMAGE نرم افزاری مثل NERO رایت کنید
شکل زیر رو دقت کنید چه مواردی رو اشاره شده بهش:

منظورم محتویات داخلش بود دوست عزیزم .:20:
میدونم که فایل ISo فایل Image Nero هست ... پس به همون صورت Image رایتش کنم . ممنون :10:

Perpetual
07-02-2011, 16:10
سلام دوستان
می خواستم بدونم میشه فایل ها و فولدر های داخل یه کول دیسک رو به یه arrange دلخواه مثلا برحسب نام و همچنین به یه ویوو(View) دلخواه مثلا list توی یه کامپیوتر جوری تنظیم کنیم که وقتی روی یه کامپیوتر دیگه می بریم این چینش به هم نریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

کسی جواب من رو نداده هنوز!!!!

saeedss
07-02-2011, 17:46
دوست عزیز در run اسم درایوت را تایپ کن. مثلا :c

اگر باز شد که نوش جانت.:31:

اما ممکن است سیستمت ویروسی شده باشد یا اینکه توسط نرم افزاری امکان دسترسی به درایو هایت محدود شده باشد.

به نظر من برنامه USB Disk Security ورژن 5.2 رو نصب کن

برای سریال و فول ورژن کردن اون هم اینو وارد کن

barzakh

BHJJJ17999
بعد اسکن کن ببین مشکلت حل میشه یا نه !

اگه سیستم شما هم نواقصی داشته باشه از این برنامه استفاده کن با حجم کیلو بایت
کد:

از نرم افزار که نیست چون ویندوز رو دو سه بار عوض کردم اما درست نشده
با کاسپر آپدیت شده هم ویروس کشیش کردم اما بازم درست نشده و کماکان این پیغام رو میده
جالبه قبلا درایو ویندوز یا همون c باز میشد اما الان اونم این پیغام رو میده

saeedss
07-02-2011, 18:20
از نرم افزار که نیست چون ویندوز رو دو سه بار عوض کردم اما درست نشده
با کاسپر آپدیت شده هم ویروس کشیش کردم اما بازم درست نشده و کماکان این پیغام رو میده
جالبه قبلا درایو ویندوز یا همون c باز میشد اما الان اونم این پیغام رو میده
خب مشکل رو پیدا کردن و اینجا میگم تا یه حالت آموزشی هم باشه
جریان از این قراره که هر داریوی رو باز میکنم با پیغام ارور و خطا مواجه میشدم
این خطا به خاطر وجود یه فایل به نام Autorun.inf در درایو هست که مخفی هم هست.باید اول از طریق فولدر آپشن فایلهای مخفی رو نمایان کرد بعدش این فایل Autorun.inf رو پاک کرد و بعد سیستم رو ریستارت کرد.
مشکل برطرف میشه

joe_satriani
07-02-2011, 20:43
میزان مصرف برق کامپیوتر در ویندوز xp بیشتر هست یا ویندوز 7؟

با سلام
البته بي تاثير نيست كار با ويندوز و نرم افزار
خيلي جزيي هست تغييرات

موفق باشيد.

Masоud
07-02-2011, 21:14

سلام

لحنتون درست نیست دوست گرامی.

وقتی انجمن به اون جامعیت وجود داره دیگه چه نیازی هست بیایم این تاپیک رو الکی شلوغ کنیم و اطلاعات محدودی رو در اختیار شما قرار بدیم ؟

کسی جواب من رو نداده هنوز!!!!

فکر نکنم راهی وجود داشته باشه . وقتی فلش رو به سیستم دیگه ای وصل میکنید ، ویندوز بر اساس تنظیمات اون سیستم حالت نمایش رو نشون میده.

medil0ne
07-02-2011, 23:24
سلام دوستان
بنده خوساتم ببینم تو 7 میتونم کاری بکنم که کلید backspace به جای این که به فولدر قبلی باز شده برگرده ،مثل xp به فولدر بالاتر برگرده؟
یه دنیا ممنون

Mehrdad092000
08-02-2011, 00:44
کسی نیست جواب مارم بده 2 صفحه قبل

hosseinfsf
08-02-2011, 01:07
شما میتونید از نرم افزار tuneup utility استفاده کنید

panther99
08-02-2011, 01:49
آقا یکی از دوستانم نمیدونم با سیستمش چی کار کرده !!!! :31: الان وقتی که سیستم بالا میاد فقط و فقط صفحه دسکتاپ هست رو سیستمش نه تسکبار ویندوز و نه آیکونها !!!!! هیچی !!!!!
چه بلایی سر ویندوزش اومده ؟ چی کار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

matlab76
08-02-2011, 09:56
با عرض سلام من سرویس پک 3 دارم مشکلی برام پیش اومده .زمینه تمام نوشته های زیر آیکونهای روی دستکاپ آبی شده .درسرویس پک 2 میتونستم درستش کنم ولی آلآن جواب نمیده .ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ متشکرم

Ghaioom
08-02-2011, 11:03
با عرض سلام من سرویس پک 3 دارم مشکلی برام پیش اومده .زمینه تمام نوشته های زیر آیکونهای روی دستکاپ آبی شده .درسرویس پک 2 میتونستم درستش کنم ولی آلآن جواب نمیده .ممکنه راهنمایی بفرمایید؟ متشکرم

چند روش برای از بین بردن آبی شدن آیکون های دسکتاپ

1- ابتدا چک کنيد آيکونهاي دسکتاپ قفل نباشد. بدين منظور بر روي دسکتاپ کليک راست نموده و در قسمت Arrange icons دقت نمائيد تيک گزينه Lock web items نخورده باشد اگر چنين است تيک را برداريد.

2- بر روي دسکتاپ کليک راست نموده ، گزينه Properties را انتخاب نموده سپس به تب Desktop رفته پس از انتخاب Customize desktop تب Web را انتخاب کرده آنگاه دقت کنيد هيچ گزينه اي غير از My current home page درون کادر Web page نباشد، اگر چنين است آن را حذف کنيد.

3- روشهاي قبلي مقدماتي بود اما روش اصلي چنين است:
روي My computer کليک راست نموده و گزينه Properties را انتخاب نمائيد از آنجا به تب Advanced رفته و در قسمت Performance به گزينه Settings رفته و گزينه دوم يعني Adjust for best appearance را انتخاب کرده و OK نمائيد. اگر جواب نداد، گزينه هاي بعدي را انتخاب کنيد. اگر درست نشد در پایین گزینه Use Drop Shadows for Icon Labels on the Desktop را تیک دار کنید.

4- اگر هیچکدام از روشهای بالا جواب نداد ممکن است وجود این کادر دور آیکونهای دسکتاپ بخاطر وجود تنظیم خاصی در رجیستری باشد ( که توسط ویروسها یا نرم افزارهای دیگری ایجاد شده باشد )

به مسیر

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer

در رجیستری رفته و در آن متغیر ForceActiveDesktopOn را بیابید و مقدار آن را از 0 به مقدار 1 تغییر دهید . ( برای اجرای رجیستری بایستی دستور Regedit را در کادر Run اجرا کنید ).

ask_bl
08-02-2011, 11:18
آقا یکی از دوستانم نمیدونم با سیستمش چی کار کرده !!!! :31: الان وقتی که سیستم بالا میاد فقط و فقط صفحه دسکتاپ هست رو سیستمش نه تسکبار ویندوز و نه آیکونها !!!!! هیچی !!!!!

Ghaioom
08-02-2011, 12:20
شاید Explorer.exe تو پوشه ویندوز نیست! یکی دو تا ویندوز داشت اون یکی تو پوشه ویندوز Explorer.exe نداشت و هیچی نمیاورد من کپیش کردم از اون پوشه ویندوز به این پوشه ویندوز درست شد. :20::31:

biasia
08-02-2011, 12:38
سلام من می خوام فیلم تو فلش کپی کنم ارور میده میگه فلش پره؟
حجم فیلم 4.75گیگ فلش 16 گیگ هر کاری میکنم نمیشه ........
فرمت کردم فلشو بازم نشد فکر کنم فیلمو encode کردن
readonly هر کاری کردم نشد.

saeed774
08-02-2011, 22:53
سلام من می خوام فیلم تو فلش کپی کنم ارور میده میگه فلش پره؟
حجم فیلم 4.75گیگ فلش 16 گیگ هر کاری میکنم نمیشه ........
فرمت کردم فلشو بازم نشد فکر کنم فیلمو encode کردن
readonly هر کاری کردم نشد.

دقيقا چه پيغامي ميده ؟ اگه فرمت فلش Ntfs نباشه براي حجم هاي بالاتر از 2گيگابايت ارور ميده . شما فلش رو يا با Fat32 يا Ntfs فرمت کن .

Masоud
09-02-2011, 01:11
کسی نیست جواب مارم بده 2 صفحه قبل

سلام

اینگونه مسائل رو در انجمن خودش مطرح کنید :

درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panther99
09-02-2011, 01:15
شاید Explorer.exe تو پوشه ویندوز نیست! یکی دو تا ویندوز داشت اون یکی تو پوشه ویندوز Explorer.exe نداشت و هیچی نمیاورد من کپیش کردم از اون پوشه ویندوز به این پوشه ویندوز درست شد. :20::31:

ممنون .کلا ویندوز رو عوض کردیم !! درست شد. اما ...
اما وقتی آنتی ویروس نصب کردیم (eset sequrity 4) و آپدیتها رو هم ریختیم مدام در حال پیدا کردن ویروسه که چند تا از اونها رو نمیتونه Delete کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اصلا مدام داره پیغام میده که ویروس پیدا کرده ولی ....
جالبتر اینه که با Your uninstaller ریمو کردم آنتی ویروس رو ولی بازهم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و داره فعالیت میکنه آنتی ویروس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه جوری آنتی ویروس رو پاک کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم اینکه چه بلایی سر سیستمه اومده که حتی کومودو رو هم که ریختم اینجوری بود و پیغام ویروس میداد ( به طرز وحشتناکی :41: ) ولی نمیتونست پاک کنه!!!!! و حتی اجازه نداد که آپدیتها رو انتقال بدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میدونم که دوباره باید ویندوز نصب کنم اما این دفعه چی کار کنم ؟؟؟؟
البته CD مادربرد خودش آنتی ویروس داره که نورتون 2009 هست و وقتی سی دی یه چیزی رو اینستال میکنه ریستارت میکنه و دوباره چیزای دیگه رو که لازمه اینستال میکنه و خب این آنتی ویروس هم یکی از اونهاست . این نکته ای بود که گفتم شاید لازم باشه بگم !!!!!

Mehrdad092000
09-02-2011, 02:03
من میخوام یه فایل رجیستر تغییر بدم اررور میده میگه غیر فعال شده از طریق Admin با اینکه admin خودمم
چیکار کنم؟

matlab76
09-02-2011, 08:39
Ghaioomجان.به خاطر جواب کامل شمامتشکرم.روش دوم شما جواب داد موفق وپیروز باشید.

Ghaioom
09-02-2011, 11:18
ممنون .کلا ویندوز رو عوض کردیم !! درست شد. اما ...
اما وقتی آنتی ویروس نصب کردیم (eset sequrity 4) و آپدیتها رو هم ریختیم مدام در حال پیدا کردن ویروسه که چند تا از اونها رو نمیتونه Delete کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اصلا مدام داره پیغام میده که ویروس پیدا کرده ولی ....
جالبتر اینه که با Your uninstaller ریمو کردم آنتی ویروس رو ولی بازهم هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و داره فعالیت میکنه آنتی ویروس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه جوری آنتی ویروس رو پاک کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوم اینکه چه بلایی سر سیستمه اومده که حتی کومودو رو هم که ریختم اینجوری بود و پیغام ویروس میداد ( به طرز وحشتناکی :41: ) ولی نمیتونست پاک کنه!!!!! و حتی اجازه نداد که آپدیتها رو انتقال بدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میدونم که دوباره باید ویندوز نصب کنم اما این دفعه چی کار کنم ؟؟؟؟
البته CD مادربرد خودش آنتی ویروس داره که نورتون 2009 هست و وقتی سی دی یه چیزی رو اینستال میکنه ریستارت میکنه و دوباره چیزای دیگه رو که لازمه اینستال میکنه و خب این آنتی ویروس هم یکی از اونهاست . این نکته ای بود که گفتم شاید لازم باشه بگم !!!!!
شما میخوای eset رو پاک کنی؟
این لینک رو بگیر و تو safe mode اجرا کن چیزایی میگه که باید اون کلید ها رو بزنی.

اینجا مثل اینکه آموزشش هم هست

من میخوام یه فایل رجیستر تغییر بدم اررور میده میگه غیر فعال شده از طریق Admin با اینکه admin خودمم
چیکار کنم؟
اینو اجرا کن فک کن درست بشه.

mekziko
09-02-2011, 11:25
می خوام یکی از نرم افزار هام رو حذف کنم این ارور رو میده! برای رفع مشکل چکار کنم!

mjzaret
09-02-2011, 12:10
می خوام یکی از نرم افزار هام رو حذف کنم این ارور رو میده! برای رفع مشکل چکار کنم!

اگه ميشه از Error تصويري بزاريد.

Masоud
09-02-2011, 12:42

سلام

mrmostafa
09-02-2011, 20:44
دوستان من ویندوز سون 32 بیتی دارم و مودم وایرلس دی لینک 2640 که الان مدتی هست که کامژیوتر رو روشن میکنم مانیتور تو تسکبار علامت زرد روش هست و اینترنت قطع هست و یه بار سیستم رو ریستارت میکنم میاد بالا درست میشه بعضی وقتها هم 2 بار باید ریست کنم در صورتی که لپ تاپ و یا گوشی از طریق وایرلس قشنگ وصل هستش مشکلی نداره کابل مودم هم کابل خودش هست و الان مودم رو 2 ماه نیست خریدم. ولی نمیدونم چرا تو ویندوز سون اینجوری میشه جدیدا البته آخریها تو ایکس پی هم میومد بالا علامت میمود ولی سریع خودش وصل میشد ولی تو سون حتما باید ریستارت کنم چون هر چی detect میکنم فایده نداره. میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟ اینم عکسهاش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MahdiidhaM
09-02-2011, 22:28
سلام
کند شدن سیستم پس از مدت زمانی برام عادی بود چون علت اصلی اونو نصب نرم افزارای مختلف و اینستال و آناینستال اونها میدونستم ولی مدتیه که از بک آپ آکرونیس استفاده میکنم و پس از نصب ویندوز و 90% نرم افزارای لازم و در حالیکه سرعت سیستم خوبه و همه چیز روبراهه بک آپ میگیرم ، ولی میبینم که بازم زیاد تأثیری نکرده و پس از مدتی خود بخود سیستم کند میشه !!
مشکل چیه ؟

tohidkh
09-02-2011, 22:50
دوستان من ویندوز سون 32 بیتی دارم و مودم وایرلس دی لینک 2640 که الان مدتی هست که کامژیوتر رو روشن میکنم مانیتور تو تسکبار علامت زرد روش هست و اینترنت قطع هست و یه بار سیستم رو ریستارت میکنم میاد بالا درست میشه بعضی وقتها هم 2 بار باید ریست کنم در صورتی که لپ تاپ و یا گوشی از طریق وایرلس قشنگ وصل هستش مشکلی نداره کابل مودم هم کابل خودش هست و الان مودم رو 2 ماه نیست خریدم. ولی نمیدونم چرا تو ویندوز سون اینجوری میشه جدیدا البته آخریها تو ایکس پی هم میومد بالا علامت میمود ولی سریع خودش وصل میشد ولی تو سون حتما باید ریستارت کنم چون هر چی detect میکنم فایده نداره. میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟ اینم عکسهاش:[/URL]

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

دوست عزیز شما باید IP و DNS تعریف کنی

روی همون پنجره Local Area Connections دکمه Properties رو بزن

در پنجره ای که باز میشه Internet Protocol (ICP/IP)s رو انتخاب کن. و دوبل کلیک کن روی اون.

در پنجره جدید، در قسمت بالا تنظیمات زیر رو اعمال کن.

ولی برای قسمت پایین باید زنگ بزنی به پشتیبانی شرکتی که از اونجا ADSL گرفتی و بگی که میخوای تو تنظیماتت DNS وارد کنی بالاخره با یه راهی DNS رو بگیری و به اونجا وارد کنی.

اگه هم اونا بهت جواب مثبت ندادن، بیا خودمون با یه ترفندی چیزی DNS رو پیدا میکنیم :دی

البته فکر کنم این سوال بیشتر به انجمن اینترنت و شبکه مربوط بود ولی اینجا جواب دادیم دیگه :دی

موفق باشی :11:

mrmostafa
10-02-2011, 11:06
توحید جان ممنونم. البته ویندوز 7 گزینه Internet Protocol (ICP/IP رو نداره 2 تا گزینه 4 و 6 داره و در ضمن من الان 8 سال اینترنت استفاده میکنم تا الان آی پی ندادم همیشه به صورت optain بوده ولی الان مدتی هست که ویندوز 7 من اینجوری شده حتی قبلا هم که ویندوز 7 داشتم اینجوری نبود الان تازه اینجوری شده و واقعا برام عجیبه

msseng
10-02-2011, 11:32
توحید جان ممنونم. البته ویندوز 7 گزینه Internet Protocol (ICP/IP رو نداره 2 تا گزینه 4 و 6 داره و در ضمن من الان 8 سال اینترنت استفاده میکنم تا الان آی پی ندادم همیشه به صورت optain بوده ولی الان مدتی هست که ویندوز 7 من اینجوری شده حتی قبلا هم که ویندوز 7 داشتم اینجوری نبود الان تازه اینجوری شده و واقعا برام عجیبه

همونطور که دوستمون گفت در تنظیمات Internet Protocol اون IPها رو وارد کن.
در ویندوز 7 هم، IPv4 مشابه همون مقادیر در ویندوز XP هست.
IPv6 رو هم برای ساپورت تعداد بیشتری از IPها قرار دادند. چون ظرفیت IPv4 دیگه داره پر میشه!

Golbarg01
10-02-2011, 13:41
من ویندوز ایکس پیم چرا بالا نمیاد؟
من دو تا ویندوز دارم که یکیشون که روی یک درایو دیگست بالا نمیاد یعنی قبل از بالا اومدن ارور میده و ظاهرا فایلی با نام \
NTLDR درش گم شده یعنی همچین چیزی می نویسه
سی دی بوتیبل ویندوز ایکس پی هم گذاشتم و دکمه ریپیر رو زدم بازم درست نشد.
این فایل NTLDR کجاست؟می تونم دانلودش کنم و در درایو ویندوز ایکس پی در آدرس مورد نظر کپی کنم تا ویندوز بالا بیاد؟
لطفا این فایل رو قرار بدید.

Mehrdad092000
10-02-2011, 14:14
من چیکار کنم با مشکلم صفحه قبل گفتم
منو به عنوانه ادمین نمیشناسه درحالی که ادمینم

mrmostafa
10-02-2011, 15:57
همونطور که دوستمون گفت در تنظیمات Internet Protocol اون IPها رو وارد کن.
در ویندوز 7 هم، IPv4 مشابه همون مقادیر در ویندوز XP هست.
IPv6 رو هم برای ساپورت تعداد بیشتری از IPها قرار دادند. چون ظرفیت IPv4 دیگه داره پر میشه!

ممنون. ولی من آی پی هم تعریف کردم ریستارت کردم ولی دزرست نشد باز قطع بود دیگه اینقدر detect کردم تا شناخت و درست شد الان وصله بدون آی پی اصلا مشکل معلوم نیست کجاست. چون با گوشی وصل میشم راحت کار میکنه چون مستقیما از وایرلس مودم استفاده میکنه ولی کامپیوتر خودم به صورت کابل به مودم وصل هست. جدیدا هم به این مشکل بر خوردم نمیدونم چه کنم.

joe_satriani
10-02-2011, 17:23

با سلام
خوب اين به اين معني هست كه سيستم شما ويروسي شده و دسترسي به رجيستري ويندوز از شما گرفته شده

به اين تاپيك برو دوست عزيزم:

موفق باشيد.

msseng
10-02-2011, 20:57

از منوی استارت Run رو اجرا کن
دستور control userpasswords2 رو بنویس و اینتر کن.
یوزر خودت رو انتخاب کن و properties رو کلیک کن.
در Group Membership دکمه Administraot را انتخاب و ok کن. :46:

اگه درست نشد که احتمالا ویروسی هستی... :41:

hamesterlibera
10-02-2011, 23:29
سلام دوستان

موقع نصب برنامه primavera6 يه ارور ميده كه sql server database نصب نشده؟ ويندوز من xp هست و با sp3 آپديتش كردم اما باز اين مشكل رو دارم.
كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟

ممنون ميشم اگه راهنمائيم كنين.

DiR3CToR
11-02-2011, 00:22
سلام دوستان

موقع نصب برنامه primavera6 يه ارور ميده كه sql server database نصب نشده؟ ويندوز من xp هست و با sp3 آپديتش كردم اما باز اين مشكل رو دارم.
كسي ميدونه بايد چي كار كنم؟

ممنون ميشم اگه راهنمائيم كنين.

SQL Server نرم افزاري هست كه بايد جدا نصب بشه ربطي به آپديت ويندوز نداره

actros 1843
11-02-2011, 00:25
با سلام

وقتی سیستم رو روشن میکنم سیستم بالا میاد و حدود یک دقیقه بعد بالا اومدن ویندوز صدای روشن شدن کامپیوتر میاد:31:

چه کار کنم؟

Mehrdad092000
11-02-2011, 00:28
با سلام
خوب اين به اين معني هست كه سيستم شما ويروسي شده و دسترسي به رجيستري ويندوز از شما گرفته شده

به اين تاپيك برو دوست عزيزم:

موفق باشيد.

سلام عزیز
نه بابا ویروسی نشده فکر نکنم ویروسی باشه چون از اولم این جوری بود
nod32 منم همیشه اپدیته
نمیدونم باز
--------------------------------------
ویرایش
اون فایلو 2 kb گرفتم مشکلم حل شد
ممنون

Iceboy_LOVE
11-02-2011, 13:33
سلام
ويندوز جديد ارجينال خريدم و نصب كردم و سپس آپديت كردم
فقط چند تا آپديت ديگر مونده كه ميخواستم مشورت و سوال بگيرم :

عكس

كد:

يا

اين چند مورد آپديت رو با هم نصب كنم يا اون ور‍ژن بالاتر
Microsoft .NET Framework 4 Client Profile for Windows XP x86
نصب كنم ؟

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 and .NET Framework 3.5 Family Update

Microsoft .NET Framework version 1.1

Microsoft .NET Framework چيه و كاربردش چي هست ؟

DiR3CToR
11-02-2011, 14:15
سلام
ويندوز جديد ارجينال خريدم و نصب كردم و سپس آپديت كردم
فقط چند تا آپديت ديگر مونده كه ميخواستم مشورت و سوال بگيرم :

عكس

كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديا

اين چند مورد آپديت رو با هم نصب كنم يا اون ور‍ژن بالاتر
Microsoft .NET Framework 4 Client Profile for Windows XP x86
نصب كنم ؟

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 and .NET Framework 3.5 Family Update

Microsoft .NET Framework version 1.1

Microsoft .NET Framework چيه و كاربردش چي هست ؟

FrameWorkمجموعه ای از فایل های مورد نیاز سیستم عامل (شامل فایل های DLL و رجیستری و واسطه های استاندارد ارتباط برنامه ها بایکدیگر) است که برای اجرای برنامه های نوشته شده تحت دات نت ضروری میباشد. یعنی یک پکیج کامل از تمام dll های مورد نیاز برنامه هایی که با دات‌نت نوشته شده اند.

با توجه به سرعت كم اينترنت در ايران ميتونيد ورژنهاي مختلفش رو تو سي دي و دي وي دي هاي بازار پيدا كنيد براي مثال ورژن 3.5 حجمي حدود 200 مگ به بالا دارد

hamesterlibera
11-02-2011, 15:28
SQL Server نرم افزاري هست كه بايد جدا نصب بشه ربطي به آپديت ويندوز نداره

ممنون كه پاسخ دادين.

sql server رو خود نرم افزار نصب كرد و با موفقيت هم نصب شد اما در ادامه ي نصب نرم افزار همون ارور نصب نشدن sql server database رو داد كه نميدونم چه جوري بايد حلش كنم.

باز هم ممنون.

ushuaia
11-02-2011, 16:20
سلام .استاد . من در بعضی مواقع که برای کسی ویندوز عوض می کنم در سیستم قدیمی یا جدید .در هنگام که در قسمت داس یا setup ویندوز در حال نصب است ( در ان قسمتی که بعد از فرمت کردن ویندوز قبلی باید ویندوز جدید را نصب کنیم و به صورت علامت زرد رنگ پر می شود نام این قسمت چیست ) ددر قسمتی یا مثلا در دقیقه 59 ویندوز گیر می کند و خود به خود صحفه ای می اید که یا باید کلید ESC=SKIP یا ENTER است که بزنیم و ان فایل را یا رد کند یا کپی کند در بعضی مواقع مجبور می شوم سی دی را در اورده سی دی دیگری را نصب کنم این اخطار در این صحفه چند بار تکرار می شود مثلا در دقیقه 30 یا 31 یا 67 است استاد مشکل از چیست و ایا مشکل سخت افزاری است یا مشکل سی دی ..و علت این اخطار به خاطر چیست .( 1- از مهندس کامپیوتری پرسیدم گفت از رم است از فرد دیگری پرسیدم گفت ار سی دی است یا سی دی خش دارد و یا از لنز دی وی دارم است که نمی تواند فایل را کپی کند ) ممنون می شوم استاد در این مورد بیشتر توضیح دهید ....

a.l.d
11-02-2011, 18:02
سلام .استاد . من در بعضی مواقع که برای کسی ویندوز عوض می کنم در سیستم قدیمی یا جدید .در هنگام که در قسمت داس یا setup ویندوز در حال نصب است ( در ان قسمتی که بعد از فرمت کردن ویندوز قبلی باید ویندوز جدید را نصب کنیم و به صورت علامت زرد رنگ پر می شود نام این قسمت چیست ) ددر قسمتی یا مثلا در دقیقه 59 ویندوز گیر می کند و خود به خود صحفه ای می اید که یا باید کلید ESC=SKIP یا ENTER است که بزنیم و ان فایل را یا رد کند یا کپی کند در بعضی مواقع مجبور می شوم سی دی را در اورده سی دی دیگری را نصب کنم این اخطار در این صحفه چند بار تکرار می شود مثلا در دقیقه 30 یا 31 یا 67 است استاد مشکل از چیست و ایا مشکل سخت افزاری است یا مشکل سی دی ..و علت این اخطار به خاطر چیست .( 1- از مهندس کامپیوتری پرسیدم گفت از رم است از فرد دیگری پرسیدم گفت ار سی دی است یا سی دی خش دارد و یا از لنز دی وی دارم است که نمی تواند فایل را کپی کند ) ممنون می شوم استاد در این مورد بیشتر توضیح دهید ....

سلام....
من استادنیستم ولی جوابی که به ذهنم می رسه اینه که :
1. Cd ویندوزت و عوض کن ودقت کن ببین خش نداشته باشه
2. ازطریق Dos درایو کاملا فرمت کن
3. این مشکلات ازسخت افزارهم می تونه باشه باید ببینی درکدام قسمت گیر می کنه من خودم دیدم که ازکارت گرافیک باشه
آن قسمت فایل های سیستمی نصب میشه وبسیار مهمه همه فایل بطور کامل نصب باشه
واین Error ها Skip یا Retry می کنی خودش می تونه دلیل گیر کردن بعدی ویندوز باشه .

توصیه من : Cdهای ویندوز استاندارد و صدرصد بدون خش راپیشنهاد می کنم ازاونا استفاده کن تامشکلی نداشته باشی

DiR3CToR
11-02-2011, 18:31
ممنون كه پاسخ دادين.

sql server رو خود نرم افزار نصب كرد و با موفقيت هم نصب شد اما در ادامه ي نصب نرم افزار همون ارور نصب نشدن sql server database رو داد كه نميدونم چه جوري بايد حلش كنم.

باز هم ممنون.

اصولا اكثر مواقع Sql Server بعد از نصب نياز به راه اندازي سيستم داره و بعد از راه اندازي در كنار ساعت ويندوز ميتونيد ببينيد كه فعال هست يا نه ولي با توجه به اينكه ميگيد نصب ميشه در ادامه نصب اخطار ميده بايد نرم افزار رو ديد بعد نظر قطعي داد

ushuaia
11-02-2011, 19:55
سلام .سی دی ویندوز را هم عوض کردم نشد نمدانید علت اصلی این اخطار چیست پست شماره قبلی ..به نام ushuaia

a.l.d
11-02-2011, 21:49
. ازطریق Dos درایو کاملا فرمت کن
3. این مشکلات ازسخت افزارهم می تونه باشه باید ببینی درکدام قسمت گیر می کنه من خودم دیدم که ازکارت گرافیک باشه
آن قسمت فایل های سیستمی نصب میشه وبسیار مهمه همه فایل بطور کامل نصب باشه
شایدم ازرم باشه
یک سوال الانم موقعه نصب درقسمتی که نصب فایل های سیستمی (زردرنگ پرمیشه)
Error می ده

koorosh2500
12-02-2011, 01:34

من یک زمانی دقیقا مشکل شما رو داشتم. ایراد از رم بود.
من رو کامپیوتر دو تا یک گیگ (محموعا دو گیگ) رم داشتم. به نوبت یکی از اونها رو بر می داشتم و نصب رو از اول شروع می کردم. دیدم با یکی از رمها اصلا نصب نمی شه و همون مشکل رو داره و با یکی دیگه راحت نصب می شه.

gmconimi
12-02-2011, 11:50
با درود فراوان
من يك مشكل اور‍انسي دارم - چند وقتي هست هر وقت كه با ADSL‌ به اينترنت وصل مي شوم بعد از جند لحظه خطاي
Generic Host Prosses Eroor for win32.dll را مشاهده مي كنم. و بايد حتما سيتم را ريست كنم تا قفل شدن سيستم برطرف شود. ويندوز عوض كردم حل نشد - نسخه ويندزو SP2 JB را خريدم نصب كردم - حل نشد. به روي Case هاي ديگر امتحان كردم حل نشد. - Hard‌ نوگذاشتم - فقط ويندوز نصب كردم - مشكل حل نشد. - SP3‌ را نصب كردم مشكل حل نشد. ولي سيستمي را يكي از دوستان آورد با ويندوز آن - كه خراب هم بود - به اينترنت وصل شدم مشكلي مشاهده نمي كنم. لطفا راهنماييم كنيد - اين مشكل خسته ام كرده است.

emt318
12-02-2011, 12:15
سلام دوستان من مدتی بود از کروم استفاده میکردم چند روز قبل ویندوز عوض کردم البته همون ویندوز قبلی رو ریختم حالا کروم نصب نمیشه لطفا کمکم کنید

Masоud
12-02-2011, 15:28
با درود فراوان
من يك مشكل اور‍انسي دارم - چند وقتي هست هر وقت كه با ADSL‌ به اينترنت وصل مي شوم بعد از جند لحظه خطاي
Generic Host Prosses Eroor for win32.dll را مشاهده مي كنم. و بايد حتما سيتم را ريست كنم تا قفل شدن سيستم برطرف شود. ويندوز عوض كردم حل نشد - نسخه ويندزو SP2 JB را خريدم نصب كردم - حل نشد. به روي Case هاي ديگر امتحان كردم حل نشد. - Hard‌ نوگذاشتم - فقط ويندوز نصب كردم - مشكل حل نشد. - SP3‌ را نصب كردم مشكل حل نشد. ولي سيستمي را يكي از دوستان آورد با ويندوز آن - كه خراب هم بود - به اينترنت وصل شدم مشكلي مشاهده نمي كنم. لطفا راهنماييم كنيد - اين مشكل خسته ام كرده است.

سلام

دوستان عزیز ورودتون رو به فروم تبریک میگم

این مشکل بار ها و بارها پاسخ داده شده . لطفا" قبل از ایجاد پست یا تاپیک سرچ کنید :

سلام دوستان من مدتی بود از کروم استفاده میکردم چند روز قبل ویندوز عوض کردم البته همون ویندوز قبلی رو ریختم حالا کروم نصب نمیشه لطفا کمکم کنید

اطلاعاتی که دادید کمه و نمیشه گفت دقیقا" چه مشکلی وجود داره . حتی الامکان یک عکس از پیغام خطایی که مانع نصب کروم میشه بذارید اینجا.

max_3d
13-02-2011, 09:29
درود
از راه دور زنگ زدن به ما گفتم برای run ویندوز xp پسورد گذاشتن الان پسورد یادشون نیست چطوری میتونن پسورد run رو رد کنن؟؟؟

Ship Storm
13-02-2011, 16:34
درود
از راه دور زنگ زدن به ما گفتم برای run ویندوز xp پسورد گذاشتن الان پسورد یادشون نیست چطوری میتونن پسورد run رو رد کنن؟؟؟

run ویندوز xp کجاست؟

asgar aga
13-02-2011, 17:08
:question:سلام دوستان الان چند روزيه تو قسمت يه ايكونه ستاره توtaskba - you may be a victim of software counterfeiting مينويسه زود زودم سيستمم هنگ ميكنه ويندوزم sp3 اگه زود راهنماييم كنين خيلي ممنون ميشم چون نميتونم فعلان ويندوز بزنم اطلاعاتم تو درايو ويندوز مجبورم از اين استفاده كنم

tohidkh
13-02-2011, 17:11
درود

run ویندوز xp کجاست؟

فکر کنم منظورشون این بوده که برای Run شدن ویندوز پسورد گذاشتن. یعنی همون user account خودمون

وگرنه Run پسورد نمیخواد که!!! لااقل تا جایی که من میدونم.

کلیدهای ترکیبی CTRL + R رو بزنید Run باز میشه

:11:

Masоud
13-02-2011, 20:31
:question:سلام دوستان الان چند روزيه تو قسمت يه ايكونه ستاره توtaskba - you may be a victim of software counterfeiting مينويسه زود زودم سيستمم هنگ ميكنه ويندوزم sp3 اگه زود راهنماييم كنين خيلي ممنون ميشم چون نميتونم فعلان ويندوز بزنم اطلاعاتم تو درايو ويندوز مجبورم از اين استفاده كنم

سلام

این مشکل بارها و بارها مطرح و جواب داده شده :

به پست زیر مراجعه کنید :

یا به تاپیک زیر :

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_boy
13-02-2011, 21:19
سلام
یکی از درایوهام این مشکل رو داره
چیکارش کنم؟!

farhad200
14-02-2011, 14:46
اقا من ویندوز میدا پلیرم کار نمیکنه میگه you must verify that microsoft windows geniue بعد که دکمه validate رو میزنم برنامه geniue رو بهم پیشنهاد میده که بخرم
ویندوز رو هم کرک کردم اپدیت هم میکنه
چیکار باس کرد؟

aliupdate
14-02-2011, 14:50
اقا من ویندوز میدا پلیرم کار نمیکنه میگه you must verify that microsoft windows geniue بعد که دکمه validate رو میزنم برنامه geniue رو بهم پیشنهاد میده که بخرم
ویندوز رو هم کرک کردم اپدیت هم میکنه
چیکار باس کرد؟
نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

aliupdate
14-02-2011, 15:06
سلام
چیکارش کنم؟!
سلام
ریجیستری رو باز کنید و به ادرس:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Servic es\Lanmanserver\Parameter
برید و در سمت راست enablesecuritysignature رو باز کنید و مقدارش رو 0 بدید.

alone_boy
15-02-2011, 16:58
سلام
ریجیستری رو باز کنید و به ادرس:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Servic es\Lanmanserver\Parameter
برید و در سمت راست enablesecuritysignature رو باز کنید و مقدارش رو 0 بدید.

خودش مقدارش صفر بود،بازم خودم صفرش کردم ولی همین مشکل وجود داره . . .

Erfan.B
15-02-2011, 17:29
سلام
چیکارش کنم؟!

دوست عزیز شما یه بار با اسکن دیسک ویندوز درایو مورد نظرت که این ارور رو می ده اسکن کن و تیک مخصوص surface test رو هم فعال کن واسه بد سکتور ببین بد سکتور داری یا نه اگه بد سکتور نداشتی که امیدوارم نداشته باشی خبرش رو بده تا باز هم راهنماییت کنم.
موفق باشی.

alone_boy
15-02-2011, 18:06
دوست عزیز شما یه بار با اسکن دیسک ویندوز درایو مورد نظرت که این ارور رو می ده اسکن کن و تیک مخصوص surface test رو هم فعال کن واسه بد سکتور ببین بد سکتور داری یا نه اگه بد سکتور نداشتی که امیدوارم نداشته باشی خبرش رو بده تا باز هم راهنماییت کنم.
موفق باشی.

Chekdisk ویندوز منظورتونه؟!
اگه آره که فقط دو تا تیک داره
گزینه ای به اسم Surface Test نداره

Masоud
15-02-2011, 19:39
خودش مقدارش صفر بود،بازم خودم صفرش کردم ولی همین مشکل وجود داره . . .

سلام

این راه حل رو تست کن :

--------------------------

actros 1843
15-02-2011, 20:19
سلام دوستان من جدیدا هر وقت لن رو نصب میکنم بعد چند دقیقه دوباره خراب میشه و این ارور رو میده:limited or no connectivity ولی در صورتی که لن مربوط به مودم بهش وصله و کار میکنه

مشکل جیه؟

alone_boy
15-02-2011, 21:02
سلام

این راه حل رو تست کن :

--------------------------

ممنون درست شد:11:
ولی الان فضای خالی درایوم از 10 گیگ رسیده به 4 گیگ:18:

Erfan.B
16-02-2011, 10:26
ممنون درست شد:11:
ولی الان فضای خالی درایوم از 10 گیگ رسیده به 4 گیگ:18:

دوست عزیز به احتمال زیاد هارد شما بدسکتور داره و چک دیسک ویندوز اون فضاهای بدسکتور رو غیر قابل دسترس کرده و برای همین ظرفیت هاردت اومده پایین پیشنهاد می کنم اطلاعاتت رو به یه هارد دیگه منتقل کنی و اون پارتیشن رو فرمت کنی (اگه بتونی از داس این کار رو بکنی بهتره چون در حین فرمت متوجه بدسکتور داشتن هاردت می شی.) و دوباره چک دیسک کنی اگه داخل درایوت فایل های با پسوند chk بود مطمئن باش هاردت بدسکتور داره و می تونی با برنامه های دیگه هم هاردت رو اسکن کنی و مطمئن بشی.

Masоud
16-02-2011, 11:24
سلام دوستان من جدیدا هر وقت لن رو نصب میکنم بعد چند دقیقه دوباره خراب میشه و این ارور رو میده:limited or no connectivity ولی در صورتی که لن مربوط به مودم بهش وصله و کار میکنه

مشکل جیه؟
سلام

در Run عبارت ncpa.cpl رو بنویس و Enter رو بزن.

در پنجره ای که باز میشه روی Local Area Connection کلیک راست کن و به Properties برو و سپس تیک زیر رو بردار :

Notify me when this connection has limited or no connectivity

پنجره رو OK کن.

سپس فایل زیر رو دانلود کن :

این فایل محتواش 2 تا فایل هست که هر دو رو باید اجرا و نصب کنی (فایل FixReg رو فقط اجرا کن).

سپس سیستم رو Restart کن.

Diff
17-02-2011, 00:19
یک مشکلی پیش اومده نمیدونم مربوط به کیس میشه یا مانیتور

صفحه مانیتورم یکهو سیاه میشه هنگ میکنه چند ثانیه بعد درست میشه و یا صفحه سیاه میشه و کامپیوتر ریست میشه

علت چیه ؟:41:

Masоud
17-02-2011, 01:04
یک مشکلی پیش اومده نمیدونم مربوط به کیس میشه یا مانیتور

صفحه مانیتورم یکهو سیاه میشه هنگ میکنه چند ثانیه بعد درست میشه و یا صفحه سیاه میشه و کامپیوتر ریست میشه

علت چیه ؟:41:
سلام

دوست من در بخش سخت افزار مطرح کنی به جواب های بهتر و دقیقتری خواهی رسید :

مشکلات سخت افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tagarg_yakh
18-02-2011, 04:31
سلام دوستان
یه سوال: آیکون هایی که رو دسکتاپ کامپیوتر من وجود دارن یه چند وقت هست که به علت نامعلومی اسم مربوط به آیکون‏ها داخل کادر مستطیلی قرار گرفته که اصلا از این حالت خوشم نمیاد:41:؛میخواستم بپرسم که این کادری که اسم آیکون‏ها داخل اون قرار داره رو چطور میتونم غیر فعال کنم.
ممنون میشم که راهنمایی کنین:11:

Ghaioom
18-02-2011, 09:02
سلام دوستان
یه سوال: آیکون هایی که رو دسکتاپ کامپیوتر من وجود دارن یه چند وقت هست که به علت نامعلومی اسم مربوط به آیکون‏ها داخل کادر مستطیلی قرار گرفته که اصلا از این حالت خوشم نمیاد:41:؛میخواستم بپرسم که این کادری که اسم آیکون‏ها داخل اون قرار داره رو چطور میتونم غیر فعال کنم.
علیک سلام
فک کنم اسم آیکونهای دسکتاپ شما آبی شده در آدرس زیر مشکل رو میتونید حل کنید.

موفق باشید :20:

hamid_diablo
18-02-2011, 13:57
سلام دوستان
سلام
برو به این مسیر

My Computer_Properties_Advanced_Performance
بعد تیک گزینه زیر رو اگه نداره بزار
USE BACKGROUND IMAGE FOR EACH FOLDER TYPE

T_rex
18-02-2011, 15:36
سلام
چرا کامپیوتر من اینجوری شده ؟
مثلا یه فایل رو نمیتونم بگیرم و بکشم فرضا یه فایل رو نمیتونم از درایو c بگیرم و بکشمش بندازم درایو D :41: باید حتما برم رو فایل کلیک راست کنم copy رو بزنم تا فایل جابجا بشه
همچنین هیچکدوم از عکسهام باز نمیشه:13: یعنی اگه رو یه عکسی کلیک کنم هیچ عکسالعملی نداره

a.l.d
18-02-2011, 19:04
سلام
مثلا یه فایل رو نمیتونم بگیرم و بکشم فرضا یه فایل رو نمیتونم از درایو c بگیرم و بکشمش بندازم درایو D :41: باید حتما برم رو فایل کلیک راست کنم copy رو بزنم تا فایل جابجا بشه
همچنین هیچکدوم از عکسهام باز نمیشه:13: یعنی اگه رو یه عکسی کلیک کنم هیچ عکسالعملی نداره

از کی این طوری شده ؟؟؟؟؟؟؟

tagarg_yakh
18-02-2011, 19:15
علیک سلام
فک کنم اسم آیکونهای دسکتاپ شما آبی شده در آدرس زیر مشکل رو میتونید حل کنید.

موفق باشید :20:

ghaioom مرسی از راهنماییت ؛از راه حل دوم استفاده کردم مشکلم حل شد.:11:

T_rex
19-02-2011, 14:00
سلام

از کی این طوری شده ؟؟؟؟؟؟؟

4 روزه اینطوری شده :13:

saeeddz
19-02-2011, 14:55
سیستمت ویروسی شده
با انتی ویروس kaspersky که آپ شده اسکن کن

Masоud
19-02-2011, 21:23

سلام

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت و اجرا کن ببین تأثیری داره یا نه :

Juventus FC
19-02-2011, 23:41
سلام

چند وقتی است که آیکن های مربوط به برنامه های Office 2007 ام تغییر شکل داده اند (عکس زیر) در صورتی که وقتی دوباروشون کلیک میکنی به راحتی باز میشوند و هیچ مشکلی ندارند. از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه.

mohammad75
20-02-2011, 10:41
سلام
روي لپ تاپم ويندوز XP sp2 نصبه و مدتيه كه با روشن كردن اون با وارد شدن به ويندوز بلافاصله پيغام زير ظاهر ميشه و اگر اونو ok كنم سيستم ريستارت ميشه و همين موضوع تكرار ميشه.لطفا براي حل اين مشكل منو راهنمايي كنيد.
آيا با repair كردن ويندوز مشكل حل ميشه؟

Ghaioom
20-02-2011, 15:33
سلام

چند وقتی است که آیکن های مربوط به برنامه های Office 2007 ام تغییر شکل داده اند (عکس زیر) در صورتی که وقتی دوباروشون کلیک میکنی به راحتی باز میشوند و هیچ مشکلی ندارند. از دوستان کسی میتونه به من کمک کنه.

با سلام
شما دوباره آفیس رو نصب کنید ببینید درست میشه؟!

سلام
روي لپ تاپم ويندوز XP sp2 نصبه و مدتيه كه با روشن كردن اون با وارد شدن به ويندوز بلافاصله پيغام زير ظاهر ميشه و اگر اونو ok كنم سيستم ريستارت ميشه و همين موضوع تكرار ميشه.لطفا براي حل اين مشكل منو راهنمايي كنيد.

یا سیستم ویروسیه یا ویندوز مشکل داره که من فک میکنم سیستم ویروسیه! یه چکی بکنید با آنتی ویروس بروز شده.

Dew Drop
20-02-2011, 16:18
سلام

سلام
این مشکلتون مربوط به ویندوز سون میشه که اینجا مطرح کردید.به هر حال قبل از اینکه به گفته دوستمون یه بار دیگه نصبش کنید با این کار هم فکر میکنم درست بشه,برا یکیش امتحان کنید اگه درست شد برا بقیه اش هم میتونید این کار رو بکنید.
تو همون قسمت یکی از این زیر شاخه ها رو پاک کنید مثلاً ورد رو... بعد برید تو این مسیر
c:\Program Files\Microsoft Office\Office14
فایلword رو که فرمتش application باشه رو پیدا کنید و کپی کنید بعد بیاید تو استارت منو رو microsoft office کلیک راست کنید و paste کنید.

درضمن فکر میکنم نرم افزار tuneup هم یه گزینه برای اصلاح و تعمیر ایکونهای شورتکات داشته باشه ...

mohammad75
20-02-2011, 18:42
از نظر ويروسي بودن سيستم مطمئنم مشكلي نيست.
نود 32 آپديت شده رو سيستمم نصبه.با كاسپراسكي هم چك كردم مشكلي نبود.

ask_bl
20-02-2011, 22:25
از نظر ويروسي بودن سيستم مطمئنم مشكلي نيست.
نود 32 آپديت شده رو سيستمم نصبه.با كاسپراسكي هم چك كردم مشكلي نبود.
CTRL-Alt-Del رو بزنین و برین به تسک منیجر
بعد File > New Task

بعد بنویسین regedit
و به مسیر زیر برین :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution.options

بعد explorer.exe و iexplorer.exe رو پاک کنین .

kebrit_saz
20-02-2011, 23:03
سلام به تمامی دوستان
دوستان من به مشکل عجیبی برخورد کردم
فایل های ویدیویی تو هاردم رو وقتی باز میکنم تصویرش سیاه هستش و فقط صدا داره
3 بار هم ویندوز عوض کردم و هر سه بار هم ویندوز های متفاوت
اکس پی دارک
اکس پی گلد
اکس پی سرویس پک 3 از کینگ
باز هم همونطوریه
این فیلم ها رو تو کامپیوتر دیگه بدون مشکل نشون مبده
با گام پلیر
کا ام پلیر
جت آودیو
مدیا پلیر هم امتحان کردم نشد

چیکار کنم؟

با کارت دی وی بی هم کانال ها روسیاه و با صدا نشون میده

ویندوز تصویر داره و فیلم رو از روی دی وی دی نشون میده
فقط با فایل های هارد اینطوریه و دی وی بی

کمک کنید دوستان

Dew Drop
20-02-2011, 23:53
سلام به تمامی دوستان
دوستان من به مشکل عجیبی برخورد کردم
فایل های ویدیویی تو هاردم رو وقتی باز میکنم تصویرش سیاه هستش و فقط صدا داره
3 بار هم ویندوز عوض کردم و هر سه بار هم ویندوز های متفاوت
اکس پی دارک
اکس پی گلد
اکس پی سرویس پک 3 از کینگ
باز هم همونطوریه
این فیلم ها رو تو کامپیوتر دیگه بدون مشکل نشون مبده
با گام پلیر
کا ام پلیر
جت آودیو
مدیا پلیر هم امتحان کردم نشد

چیکار کنم؟

با کارت دی وی بی هم کانال ها روسیاه و با صدا نشون میده

ویندوز تصویر داره و فیلم رو از روی دی وی دی نشون میده
فقط با فایل های هارد اینطوریه و دی وی بی

کمک کنید دوستان

سلام
کدک و درایور کارت گرافیکتون رو نصب کردید؟

connect
21-02-2011, 09:04
سلام من ویندوز ایکس پی sp3 دارم.وقتی روشن می کنم ویندوز موقعی که بالا میاد تا 2 دقیقه هیچ آیکونی رو نمیتونم کلیک کنم تا زمانی که بغل ساعت windows security alert بیاد.میشه بگید راهش چیه که سریع بشه با ویندوز کار کرد و این همه منتظر نموند؟

reza5343
21-02-2011, 09:22
سلام
من ویندوز xp روی لپتاپم نصب کردم صداش نصب نمیشه
لطفا کمکم کنید
مدل لپتاپ sony vaio vpcf134fx

mohammad75
21-02-2011, 10:46
CTRL-Alt-Del رو بزنین و برین به تسک منیجر
بعد File > New Task

بعد بنویسین regedit
و به مسیر زیر برین :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution.options

بعد explorer.exe و iexplorer.exe رو پاک کنین .

با سلام
به ريشه ايي كه شما گفتيد رفتم ولي explorer.exe و iexplorer.exe وجود نداره.

sayan_se666
21-02-2011, 11:45
با سلام
دوستان براي ريكاوري ويندوز پسورد ويندوز را از كجا به دست بياورم

mazda
21-02-2011, 13:36
سلام

این از آثار خرابکاری ویروسه، به قسمت msconfig برید و در startup تیک گزینه های مشکوک رو بردارید اگه قبل از ok کردن پیغام ویندوزتون بالا میاد. وگرنه در safe mode این کار رو بکنید.

mazda
21-02-2011, 13:43
سلام
من ویندوز xp روی لپتاپم نصب کردم صداش نصب نمیشه
لطفا کمکم کنید
مدل لپتاپ sony vaio vpcf134fx

ببینم شما درایور صدا رو دارید یا نه
ویندوزتون سرویس پک چند هست

bijandarbari
21-02-2011, 14:02
سلام دوستان
روی سیستم من 3عدد رم نصب است(2*512+1*256) ویندوزی هم که روی سیستمم نصبه XP SP3 هست.
وقتی msinfo32.exe رو تو run تایپ میکنم تا اطلاعات سیستم رو به من بده مقدار total physical memory و available physical memory با اون چیزی که تو task manager نشون میده تفاوت داره.
چرا؟
آیا این به این معنی که سیستم حداکثر از 1گیگ رم استفاده میکنه؟
اگر روی سیستم ویندوز سون نصب کنم کارایی سیستم بالاتر میره یا به خاطر این حجم رم همون xp باشه بهتره؟
عکسها رو در ادامه ضمیمه میکنم(task managerوsystem information).

Mohammad King
21-02-2011, 15:30
مشکلی نیست

اگر ویندوز 64 بیت چه xp چه7 نصب کنید از حد اکثر رم استفاده میشه......

bijandarbari
21-02-2011, 15:44
مشکلی نیست

اگر ویندوز 64 بیت چه xp چه7 نصب کنید از حد اکثر رم استفاده میشه......
میشه یک مقدار واضح تر توضیح بدین.
منظور من نصب ویندور سون 32بیت بود.

bijandarbari
21-02-2011, 16:02
حالا با توجه به حدود 1.2گیگ رم
استفاده از ویندوز سون 32 بیت حجم آزاد رم که برای برنامه های دیگه استفاده میشه رو کاهش نمی ده(باعث کاهش کارایی سیستم نمی شه)؟

Lord Milad
21-02-2011, 17:50
سلام خدمت دوستان...

چند سوال داشتم كه اميدوارم جواب بنده رو بدين...

من آلان رو سيستمم ٢ تا ويندوز دارم(ايكس پي و سون) كه اين ٢ تا مشكل رو دارم:
1-وقتي ميخوام فيلم با زيرنويس فارسي ببينم جاي كلمات جا به جا ميشه و قابل فهم نميشه چيكاار ميشه كرد؟
٢-من تو ويندوز سون كه اينتر پرايز هستش.بطور مثال وقتي چيزي گذاشتم براي دانيود كه زمانش طولانيه بعد مثلا ١ ساعت ميام ميبينم سيستم خاموش شده.علتش رو نمي دونم مشكل از كجاست؟

و يه سوال ديگه داشتم در مورد پارتيشن بندي.
3-من الان هاردم ٥٠٠ گيگ هست كه به ٥ تا ١٠٠ گيگ تقسيم شده.ميخواستم ببينيم من ميتونم از روي ويندوز بدون نصب ويندوز جديد بطور مثال از يكي ٢٠ گيگ بردارم و رو درايو ديگه اي بذارم.اطلاعات هم از بين نره(مثلا از درايو C كه اكثرا خاليه و بيش از ٢٠ گيگ نياز نداره بردارم و رو F بذارم)؟

joe_satriani
21-02-2011, 18:19
میشه یک مقدار واضح تر توضیح بدین.
منظور من نصب ویندور سون 32بیت بود.

با سلام
اون مقدار available مقدار رمي كه در حال حاظر آزاد هست رو به شما نشون ميده
مثلا بقيه ي اون توسط ويندوز و برنامه هاي در حال اجرا اشغال هست و نميتونه ازشون استفاده كنه
واسه همين اون مقدار هميشه كمتر از رم شما هست

موفق باشيد.

سلام خدمت دوستان...

1-وقتي ميخوام فيلم با زيرنويس فارسي ببينم جاي كلمات جا به جا ميشه و قابل فهم نميشه چيكاار ميشه كرد؟
٢-من تو ويندوز سون كه اينتر پرايز هستش.بطور مثال وقتي چيزي گذاشتم براي دانيود كه زمانش طولانيه بعد مثلا ١ ساعت ميام ميبينم سيستم خاموش شده.علتش رو نمي دونم مشكل از كجاست؟

3-من الان هاردم ٥٠٠ گيگ هست كه به ٥ تا ١٠٠ گيگ تقسيم شده.ميخواستم ببينيم من ميتونم از روي ويندوز بدون نصب ويندوز جديد بطور مثال از يكي ٢٠ گيگ بردارم و رو درايو ديگه اي بذارم.اطلاعات هم از بين نره(مثلا از درايو C كه اكثرا خاليه و بيش از ٢٠ گيگ نياز نداره بردارم و رو F بذارم)؟

با سلام
1- با چه پليري امتحان ميكنيد؟
2- روي دسكتاپ كليك راست كنيد
بعد گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
سپس به تب screen saver بريد بعد دكمه ي power رو بزنيد
سپس مقادير قسمت setting for home /office desk power scheme رو به never تغيير بديد

3- با نرم افزار partition magic ميتونيد اين كار رو انجام بديد
اما ابتدا آموزش اون رو بخونيد و بعد باهاش كار كنيد
البته زياد هم سخت نيست كار باهاش

موفق باشيد.

Lord Milad
21-02-2011, 18:39
با سلام

با سلام
1- با چه پليري امتحان ميكنيد؟
2- روي دسكتاپ كليك راست كنيد
بعد گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
سپس به تب screen saver بريد بعد دكمه ي power رو بزنيد
سپس مقادير قسمت setting for home /office desk power scheme رو به never تغيير بديد

3- با نرم افزار partition magic ميتونيد اين كار رو انجام بديد
اما ابتدا آموزش اون رو بخونيد و بعد باهاش كار كنيد
البته زياد هم سخت نيست كار باهاش

موفق باشيد.

1-با ٣ تا پلير امتحان كردم(windows media player.media player Classic,GOM Player)
3- از كجا ميشه كرك شدش رو دانلود كرد و آموزشش رو(فارسي باشه بهتره)

mazda
21-02-2011, 19:07
سلام خدمت دوستان...

جواب سوال 1:
در كنترل پنل به قسمت regional and language options برويد و تنظيمات رو مانند عكسهاي زير انجام دهيد:

]

connect
21-02-2011, 23:05
سلام من ویندوز ایکس پی sp3 دارم.وقتی روشن می کنم ویندوز موقعی که بالا میاد تا 2 دقیقه هیچ آیکونی رو نمیتونم کلیک کنم تا زمانی که بغل ساعت windows security alert بیاد.میشه بگید راهش چیه که سریع بشه با ویندوز کار کرد و این همه منتظر نموند؟

afshin b
21-02-2011, 23:09
سلام
نمیدونم جای مناسبیه یا نه، ولی به هر حال:
برای دوستم از آدرس زیر:

ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 دانلود کردم و نصب کرد ولی این ارور رو میده: you may be a victim of couterfeiting و اوله استارت آپ یه چیزی میاد و باید 5 ثانیه وایسیم تا بره.
فکر کنم باید کرک بشه دیگه، نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Ship Storm
21-02-2011, 23:24
سلام
نمیدونم جای مناسبیه یا نه، ولی به هر حال:
برای دوستم از آدرس زیر:

ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 دانلود کردم و نصب کرد ولی این ارور رو میده: you may be a victim of couterfeiting و اوله استارت آپ یه چیزی میاد و باید 5 ثانیه وایسیم تا بره.
فکر کنم باید کرک بشه دیگه، نه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

شما ویندوز رو به اینترنت متصل کردید و Windows Genuine سیستم عامل شما رو غیر قانونی تشخیص داده
باید از روش های فعال سازی و قانونی کردن ویندوز XP بهره بگیرید که تو همین تاپیک جستجو کنید مورد مشابه رو پیدا میکنید و یا میتونید از تاپیک زیر استفاده کنید

تبدیل ویندوز Xp کپی(غیر قانونی) به نسخه اورجینال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:23 PM ----------

آنتی ویروس ؟ اینترنت سکوریتی و یا نرم افزار خاصی و سنگینی روی ویندوز نصب نکردید؟

koorosh2500
22-02-2011, 14:51
هنگام turn off پیغام زیر رو می ده.

علتش چیه ؟

irainian
23-02-2011, 17:09
سلام من یه مشکل با پرینت کردن دارم من پرینتر 1102w دارم موقعی که میخوام دو صفحه روی یک page پرینت بگیرم متون فارسی درست میاد ولی تصاویر موقع پرینت برعکس میشه و باید برای نگاه کردنشون صفحه رو بچرخونم و باز برای متون یک بار دیگه تو دستم بچرخونمشون واقعا سختمه

rshafiiy
23-02-2011, 17:52
چند وقته وقتی وارد پوشه ای میشم که توش فایل تصویری هست یهو ویندوز قاطی میکنه و explorer رو می بنده گاهی وقتا هم طوری قاطی می کنه که خودم مجبورم تو تسک منجر ببندمش دلیلش رو کسی میدونه؟

Dew Drop
23-02-2011, 17:57
چند وقته وقتی وارد پوشه ای میشم که توش فایل تصویری هست یهو ویندوز قاطی میکنه و explorer رو می بنده گاهی وقتا هم طوری قاطی می کنه که خودم مجبورم تو تسک منجر ببندمش دلیلش رو کسی میدونه؟

نحوه نمایش فایلها رو از حالت Thumbnail خارج کنید ببینید درست میشه.

psp2004
24-02-2011, 14:34
با نام خدا و سلام
دوستان از قسمت start \turn off computer باید منوی انتخاب خاموش / ریست و ... بیاد که هیچی نمی آد . اشکال از کجاست؟؟؟؟
با سپاس ...............

sayan_se666
24-02-2011, 20:15
با سلام دوستان
ددر دسكتاپ من وقتي تصوير رو به عنوان زمينه دسكتاپ ميارم سمت چپ بالاي دسكتاپ يك مربع سفيد ميمونه از تصوير

joe_satriani
24-02-2011, 21:36
با نام خدا و سلام
دوستان از قسمت start \turn off computer باید منوی انتخاب خاموش / ریست و ... بیاد که هیچی نمی آد . اشکال از کجاست؟؟؟؟
با سپاس ...............

با سلام
يعني زماني كه گزينه ي turn off رو ميزنيد هيچي نمياد و هيچ اتفاقي هم نمي افته؟

موفق باشيد.

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

سلام من یه مشکل با پرینت کردن دارم من پرینتر 1102w دارم موقعی که میخوام دو صفحه روی یک page پرینت بگیرم متون فارسی درست میاد ولی تصاویر موقع پرینت برعکس میشه و باید برای نگاه کردنشون صفحه رو بچرخونم و باز برای متون یک بار دیگه تو دستم بچرخونمشون واقعا سختمه

با سلام
متن ها و تصوير در چه ويرايشگري هست؟ و باهاش پرينت ميگيريد؟!

موفق باشيد.

rshafiiy
24-02-2011, 22:46
نحوه نمایش فایلها رو از حالت Thumbnail خارج کنید ببینید درست میشه.

نه نمیشه نمیدونم اشکال از کداک هاست یا directx یا کارت گرافیک

psp2004
25-02-2011, 12:00
با سلام
يعني زماني كه گزينه ي turn off رو ميزنيد هيچي نمياد و هيچ اتفاقي هم نمي افته؟

موفق باشيد.

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

بله دقیقن هیچ اتفاقی نمی افته ....

[ali]
25-02-2011, 14:52
هنگام turn off پیغام زیر رو می ده.

علتش چیه ؟

userb
25-02-2011, 15:38
@ psp2004
رجیستری را باز کنید و به مسیر زیر بروید، اگر مقدار NoClose برابر با 1 بود به آن مقدار 0 بدهید (امتحان کنید شاید درست شد. بعد از تغییر سیستم را ریبوت کنید).

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید@ koorosh2500
از فرمان sfc /scannow در پنجره command prompt استفاده کنید، قبل از شروع سی دی نصب ویندوز را در درایو قرار دهید (ممکنه تا 20 دقیقه چک کردن زمان ببره. شاید با این فرمان درست شد)

userb
25-02-2011, 15:58
@ rshafiiy
روی my computer از طریق start menu کلیک راست کنید و پنجره properties را باز کنید. به سربرگ advanced برید و از بخش performance روی دکمه settings کلیک کنید. در پنجره ای که باز شد به تب data execution prevention برید. گزینه دوم را انتخاب کنید: Turn on DEP for all programs and services except those I select و بعد برنامه ای که فایل های تصویری با آن باز میشود را به لیست اضافه کنید (با کلیک روی دکمه add).
ok کنید و سیستم را ریبوت کنید.

// بهتر است فایل ها به دو پوشه تقسیم کنید تا بتوانید فایل مشکل دار را پیدا کنید. (به احتمال زیاد اشکل در کدک یک یا بعضی از فیلم هاست)

Olis
25-02-2011, 22:28
این ارور چیه ؟؟ ویندوز هم عوض کردم بازم هست

Ship Storm
26-02-2011, 07:10

عکس نمایش داده نمیشه

Dew Drop
26-02-2011, 12:05

سلام
راه حل مایکروسافت برای این ارور به این شکله که بتون میگم,امیدورام که جواب بده

سی دی ویندوز رو تو سی دی رام بزارید و برین تو محیط recovery console بعد این عبارتها رو اونجا بنویسید وبعد از هر کدوم Enter رو بزنید.

cd system32
ren msvcrt.dll msvcrt.old
**:
cd \i386
expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32
exit

پ.ن
(به جای** اسم درایو CD_ROM رو قرار بدید که توش سی دی رو گذاشتین)
(به جایBootDriveLetterاسم درایوی که ویندوز رو توش نصب کردین بزارید)

Olis
26-02-2011, 16:56
سلام
راه حل مایکروسافت برای این ارور به این شکله که بتون میگم,امیدورام که جواب بده

سی دی ویندوز رو تو سی دی رام بزارید و برین تو محیط recovery console بعد این عبارتها رو اونجا بنویسید وبعد از هر کدوم Enter رو بزنید.

cd system32
ren msvcrt.dll msvcrt.old
**:
cd \i386
expand msvcrt.dl_ BootDriveLetter:\windows\system32
exit

پ.ن
(به جای** اسم درایو CD_ROM رو قرار بدید که توش سی دی رو گذاشتین)
(به جایBootDriveLetterاسم درایوی که ویندوز رو توش نصب کردین بزارید)

سلام انجام دادم ولی :

عکس نمایش داده نمیشه

پیغامش اینه

The procedure entry point_except_handler4_mommon could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

joe_satriani
26-02-2011, 19:13
سلام انجام دادم ولی :

پیغامش اینه

The procedure entry point_except_handler4_mommon could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll

با سلام
دوست عزيزم تصاوير رو كجا آپلود ميكنيد كه به نظر ميرسه فيلــتر هست
توي up.--------.com آپلود كنيد تا ما هم بتونيم فيض ببريم

موفق باشيد.

mazda
26-02-2011, 21:57

اگه ویندوز xp نصب کرده اید، یکبار ویندوز 7 رو روی همان درایو نصب کنید (درایو رو موقع نصب ویندوز 7 فرمت کنید)
و مجددا اگر نیاز مبرم به ویندوز xp دارید آنرا نصب کنید. به احتمال 95 درصد مشکلتان حل خواهد شد.

mehrdad_goleyakh
26-02-2011, 22:07
سلام
من ویندوزم که بالا میاد یه صفحه آبی شبیه صفحه مرگ میاد و بعد سیستم ریست میشه با safe mode و last khown good بالا میاد،restore هم نمیتونم بکنم خودم حدسم اینه که بد سکتور گرفته باشه در ضمن chkdsk هم نمیکنه،ممنون میشم راهنمائیم کنید که همین ویندوز رو یه طوری برگردونم.

nooboo
27-02-2011, 00:27
سلام
من ویندوزم که بالا میاد یه صفحه آبی شبیه صفحه مرگ میاد و بعد سیستم ریست میشه با safe mode و last khown good بالا میاد،restore هم نمیتونم بکنم خودم حدسم اینه که بد سکتور گرفته باشه در ضمن chkdsk هم نمیکنه،ممنون میشم راهنمائیم کنید که همین ویندوز رو یه طوری برگردونم.

خوب با استفاده از یک سی دی وندوز سرویس پک ۳ یا همون ۲ که دارید بیاید بالا بعد هم که ویندوزخودتون رو شناخت ریپیر بزنید و خلاص.(ویندوز ۴ یا ۵ مرتبه می تونه ریپیر یا ری استور بشه بعدش هم دیگه فاتحش خوندست و باید کلاْ عوض بشه)

nooboo
27-02-2011, 00:32
حالا خودم یه سوال دارم یادم رفت همون موقع بپرسم :دی
من تازه لینوکس نصب کردم و از اولین بار که با لینوکس کانکت شدم اینترنت دیگه از ویندوز نمی تونم کانکت بشم !!
مودمم: dsl-2640u دیلینک
لینوکسم هم ubuntu 10.10
win هم سرویس پک ۳
کانکشن رو هم روی خود مودم پرگرام کردم که دیگه هروقط مودم رو روشن کنم خودش اتوماتیک کانکت بشه و کانکشن ساختن روی ویندوز و این حرفا هم نخواد.

Dew Drop
27-02-2011, 01:01
سلام انجام دادم ولی :

اینجایی که شما عکسش رو گذاشتین Recovery console ؟؟؟
فکر میکنم شما این کارها رو تو Command prompt انجام دادید!!!

برای وارد شدن به محیط ریکاوری کنسول سی دی ویندوز رو تو سی دی رام بزارید و
این عبارت رو تو cmd بنویسید و Enter رو بزنید

I:\I386\WINNT32.EXE /cmdcons

به جای I اسم درایو سی دی رام رو بزارید.بعد ریستارت کنید.تو منوی بوت Recovery console ایجاد میشه
که باید به اون محیط برید و دستورات گفته شده رو اونجا اجرا کنید...
البته دوباره ذکر این نکته هم لازمه که این روش مایکروسافت هست ... من به شخصه تستش نکردم.
موفق باشید.

mehrdad_goleyakh
27-02-2011, 09:20
خوب با استفاده از یک سی دی وندوز سرویس پک ۳ یا همون ۲ که دارید بیاید بالا بعد هم که ویندوزخودتون رو شناخت ریپیر بزنید و خلاص.(ویندوز ۴ یا ۵ مرتبه می تونه ریپیر یا ری استور بشه بعدش هم دیگه فاتحش خوندست و باید کلاْ عوض بشه)

ممنون
با repair هم درست نشد.

userb
27-02-2011, 15:36
@ mehrdad_goleyakh
دوست عزیز عکسی که قرار دادید رو نمیتونیم ببینیم. لطفا تصویر را در سایتی مثل irupload.ir آپلود کنید.

mehrdad_goleyakh
28-02-2011, 09:09
دوست عزیز عکسی که قرار دادید رو نمیتونیم ببینیم. لطفا تصویر را در سایتی مثل irupload.ir آپلود کنید.

سلام
من که عکسی نذاشته بودم دوست عزیز!
فکر کنم مشکل از ویروس باشه چون یه سیستم دیگه هم دقیقا مثل همین شد جالب اینجاست که آنتی ویرس هم نمیشناسش.

Olis
28-02-2011, 10:35
با سلام
دوست عزيزم تصاوير رو كجا آپلود ميكنيد كه به نظر ميرسه فيلــتر هست
توي up.--------.com آپلود كنيد تا ما هم بتونيم فيض ببريم

موفق باشيد.
همه ی سایتا فیلتره بزور یک سایت آپلودر پیدا میکنم چی کار کنم:41:
این سایتی هم که فرمودید ارور میده

اینجایی که شما عکسش رو گذاشتین Recovery console ؟؟؟
فکر میکنم شما این کارها رو تو Command prompt انجام دادید!!!

برای وارد شدن به محیط ریکاوری کنسول سی دی ویندوز رو تو سی دی رام بزارید و
این عبارت رو تو cmd بنویسید و Enter رو بزنید

I:\I386\WINNT32.EXE /cmdcons

به جای I اسم درایو سی دی رام رو بزارید.بعد ریستارت کنید.تو منوی بوت Recovery console ایجاد میشه
که باید به اون محیط برید و دستورات گفته شده رو اونجا اجرا کنید...
البته دوباره ذکر این نکته هم لازمه که این روش مایکروسافت هست ... من به شخصه تستش نکردم.
موفق باشید.

درست حدس زدید :31:... والا فک کردم منظورتون همون Command prompt هست...

نمیدونم چرا تو پوشه ی 1386 نمیره... the system cannot find mide

Dew Drop
28-02-2011, 11:14
درست حدس زدید :31:... والا فک کردم منظورتون همون Command prompt هست...

نمیدونم چرا تو پوشه ی 1386 نمیره... the system cannot find mide

دوست عزیز با این دقتی که شما دارید...به نظر من اصلاً بهتره وارد ریکاوری کنسول نشید!!!
اون 1386 نیست.... I386 هست...حرف I
بهتره عبارتهایی رو که گذاشتم کپی پیست کنید تا اشکالی به وجود نیاد...
باز اگه مشکلی بود بفرمایید.

در ضمن می تونید برای اپلود از این سایتها استفاده کنید.

vzn
28-02-2011, 12:26
سلام
دوستان، من به یه مشکلی برخوردم که امیدوارم با کمک شما بتونم حلّش کنم.
یه سری فولدر داشتم که با فینگر پرینت قفلشون کرده بودم.
بعد از اون ویندوزم رو عوض کردم و حالا هیچکدوم از فولدرها باز نمیشن!
تو همین سایت بچه ها گفتن که اطلاعاتت کد بندی شده بوده و زمانی که ویندوز رو عوض کردی، اون کدها پاک شده!
بنظرتون به هیچ طریقی میتونم سیستمم رو ریکاوری کنم، طوری که کل ویندوز مثل 6 ماه پیش بشه ؟
ممنون میشم کمکم کنید تا این مشکلو برطرف کنیم.
ارادتمند:46:

Olis
28-02-2011, 20:51
دوست عزیز با این دقتی که شما دارید...به نظر من اصلاً بهتره وارد ریکاوری کنسول نشید!!!
اون 1386 نیست.... I386 هست...حرف I
بهتره عبارتهایی رو که گذاشتم کپی پیست کنید تا اشکالی به وجود نیاد...
باز اگه مشکلی بود بفرمایید.

در ضمن می تونید برای اپلود از این سایتها استفاده کنید.

:43: عذر میخوام... با خودم حدس زدم اشتباه میکنم... رفتم تو محیط ریکاوری کنسول ولی سر در نیاوردم... بیخیال دستت درد نکنه سرتم درد آوردم ...

Dew Drop
28-02-2011, 23:16
:43: عذر میخوام... با خودم حدس زدم اشتباه میکنم... رفتم تو محیط ریکاوری کنسول ولی سر در نیاوردم... بیخیال دستت درد نکنه سرتم درد آوردم ...

نه !!!خواهش میکنم...
من یا بقیه دوستان صرفاً برای این هستیم که حداقل کمکی اگه ازدستمون بربیاد براتون بکنیم
نمی شه که همینطوری بزارید برید که سر در نیاوردم...
اتفاقاً تازه می خوایم شروع کنیم که مشکلتون حل شه!!!
چون این راه حل مایکروسافت هستش,انجام بدید شاید نتیجه گرفتید.
ببینید یه کاری کنید این دستورها رو یه جایی بنویسید یا یه عکس با موبایلتون یا چیزی بگیرید که بتونید ازش استفاده کنید بعد برید تو همون ریکاوری کنسول که قبلاً گفتم همینارو اونجا بنویسید بعد هر دستور Enter بزنید.
باز اگه جایی به مشکلی برخوردید حتماً بگید.
فقط به فاصله ها و حروف و اعداد دقت کنید.

حتماً میدونید که به جای cd drive letter اسم درایو سی دی رام رو بزارید و به جای boot drive letter
اسم درایوی که ویندوزتون رو تو این درایو نصب کردید رو قرار بدید.
حالا یه بار دیگه این کارارو بکنید ببینید نتیجه می گیرید.
موفق باشید.

Olis
02-03-2011, 09:42
نه !!!خواهش میکنم...
من یا بقیه دوستان صرفاً برای این هستیم که حداقل کمکی اگه ازدستمون بربیاد براتون بکنیم
نمی شه که همینطوری بزارید برید که سر در نیاوردم...
اتفاقاً تازه می خوایم شروع کنیم که مشکلتون حل شه!!!
چون این راه حل مایکروسافت هستش,انجام بدید شاید نتیجه گرفتید.
ببینید یه کاری کنید این دستورها رو یه جایی بنویسید یا یه عکس با موبایلتون یا چیزی بگیرید که بتونید ازش استفاده کنید بعد برید تو همون ریکاوری کنسول که قبلاً گفتم همینارو اونجا بنویسید بعد هر دستور Enter بزنید.
باز اگه جایی به مشکلی برخوردید حتماً بگید.
فقط به فاصله ها و حروف و اعداد دقت کنید.

حتماً میدونید که به جای cd drive letter اسم درایو سی دی رام رو بزارید و به جای boot drive letter
اسم درایوی که ویندوزتون رو تو این درایو نصب کردید رو قرار بدید.
حالا یه بار دیگه این کارارو بکنید ببینید نتیجه می گیرید.
موفق باشید.

خیلی آقایی :11:

اقا من همه این راها رو رفتم اوم فایل msvcrt هم overwrite کرد ولی ارور هنوز پا برجاست

اون خط دوم هم که اجرا کردم گفت msvcrt.old قیبلا وجود دارد !!! فک کنم با command prompt اینو انجام داده بودم !!!

یه سوال ذهنمو مشغول کرده، من ویندوزم خراب بود این ارور میداد کلا ویندوزو عوض کردم دباره نصبیدم ولی چرا باید این ارور باشه هنوز
انتی ویروس اپدیت هم موجوده رو سیستم:13:

mohammad.ef
02-03-2011, 10:50
سلام .

گزینه ی Text Document از منوی New راست کلیک من حذف شده .
چطوری میشه New رو سفارشی کرد ؟

ممنون .:11:

ask_bl
02-03-2011, 11:03
سلام .

گزینه ی Text Document از منوی New راست کلیک من حذف شده .
چطوری میشه New رو سفارشی کرد ؟

ممنون .:11:
سلام

Start > Run > Regedit

به مسیر زیر برین :

HKEY_CLASSES_ROOT\.TXT

روش کلیک راست کنین و New > Key و اسمش رو بذارین ShellNew
روی ShellNew کلیک کنین و از دست راست New > String Value و اسمش رو بذارین NullFile

رجیستری ادیتور رو ببندید و یک بار Restart کنین .

Diff
02-03-2011, 11:50
من کارت گرافیکم رو دادم برام عوض کردن الان asus en 8400 gs هست .
ویندوز رو که دیروز عوض کردم ( xp sp3 ) ، صدا ندارم . اصلا نصب نشده . باید چه کار کنم ؟

ask_bl
02-03-2011, 11:52
ویندوز رو که دیروز عوض کردم ( xp sp3 ) ، صدا ندارم . اصلا نصب نشده . باید چه کار کنم ؟
کارت گرافیک که به صدا کاری نداره !
شما باید از سایت مادربردتون درایور صدا رو دانلود کنین .

Diff
02-03-2011, 12:00
فرقی میکنه از روی سایت باشه یا از سی دی ؟
یک سی دی داشتم برای مادر بورد بود اسم مادر بورد روش نوشته شده ، درایور صدا رو از روش نصب کردم الان .

ask_bl
02-03-2011, 12:02
فرقی میکنه از روی سایت باشه یا از سی دی ؟
یک سی دی داشتم برای مادر بورد بود اسم مادر بورد روش نوشته شده ، درایور صدا رو از روش نصب کردم الان .
نه دیگه، فرقی نداره !
من فکر کردم ندارین درایور رو !

Dew Drop
02-03-2011, 13:02
خیلی _____ :11:

__ من همه این راها رو رفتم اوم فایل msvcrt هم overwrite کرد ولی ارور هنوز پا برجاست

اون خط دوم هم که اجرا کردم گفت msvcrt.old قیبلا وجود دارد !!! فک کنم با command prompt اینو انجام داده بودم !!!

یه سوال ذهنمو مشغول کرده، من ویندوزم خراب بود این ارور میداد کلا ویندوزو عوض کردم دباره نصبیدم ولی چرا باید این ارور باشه هنوز
انتی ویروس اپدیت هم موجوده رو سیستم:13:

ببینید شما این فایل رو دانلود کنید بعد بزارید تو همون پوشه یعنی windows\ system 32
به جای همین فایل msvcrt.dll خودتون.بعد ریستارت کنید.ببینید فرقی میکنه.

actros 1843
02-03-2011, 14:59
یه سوال داشتم نمیدونم به اینجا ربط داره یانه:

من هر وقت ویندوز سرویس پک3 نصب مبکنم بیشترین زمانی که رو کامپیوترم دووم میاره دو هفته هست آخرش به بدترین وضع ویندوز میپره.

ولی با سرویس پک2 به راحتی بدون هیچ مشکلی تا 3 ماه روی کامپیوترم هست

مشکل از کجاست؟؟

saeeddz
02-03-2011, 16:46
یه سوال داشتم نمیدونم به اینجا ربط داره یانه:

من هر وقت ویندوز سرویس پک3 نصب مبکنم بیشترین زمانی که رو کامپیوترم دووم میاره دو هفته هست آخرش به بدترین وضع ویندوز میپره.

ولی با سرویس پک2 به راحتی بدون هیچ مشکلی تا 3 ماه روی کامپیوترم هست

مشکل از کجاست؟؟
بیشتر سرویس پک 3 هایی که توو بازار ایران هست قلابیه! یعنی سرویس پک 3 نیست بلکه ویندوزی هست که تحت تغییرات شرکت های ایرانی قرار گرفته و با این اسم روانه بازار شده
پیشنهاد من اینکه ویندوز اکس پی سرویس پک 2 رو نصب کنید و بعد سرویس پکه سه این ویندوز رو از سایت میکروسافت دانلود و به صورت دستی نصب کنید

mazda
02-03-2011, 21:09

بعد از اینکه درایور کارت صدا رو از روی سی دی مادربرد نصب کردید دو فایل زیر رو دانلود و نصب کنید. این دو فایل مورد نیاز ویندوز اکس پی سرویس پک سه میباشد که در بعضی سی دی ها موجود نیست. البته این دو فایل الحاقیست که از سایت مایکرو سافت دانلود شده. (high definition audio driver)

actros 1843
02-03-2011, 21:53
و بعد سرویس پکه سه این ویندوز رو از سایت میکروسافت دانلود و به صورت دستی نصب کنید

به راحتی میشه نسخه ای رو که از مایکروسافت دانلود کردم استفاده کنم کرک نداره یا مدت دار نیس؟؟؟

آخه sp3 هایی که نصب میکنم متفرقه نیست واسه شرکت های نرم افزاری شناخته شده ای هست

a.l.d
03-03-2011, 17:55
به راحتی میشه نسخه ای رو که از مایکروسافت دانلود کردم استفاده کنم کرک نداره یا مدت دار نیس؟؟؟

آخه sp3 هایی که نصب میکنم متفرقه نیست واسه شرکت های نرم افزاری شناخته شده ای هست
تاجایی که میدونم مدت دارنیست وکرک هم نداره ولی پیشنهاد من اینکه شرکتی هاودستکاری شده هارونصب نکنی:10:

actros 1843
03-03-2011, 18:04
تاجایی که میدونم مدت دارنیست وکرک هم نداره ولی پیشنهاد من اینکه شرکتی هاودستکاری شده هارونصب نکنی

پس همون بهتر برم sp2 خودمو نصب کنم که راحت تره:31:

a.l.d
04-03-2011, 17:36
پس همون بهتر برم sp2 خودمو نصب کنم که راحت تره:31:
منم بت Sp2 رو سفرش می کنم چون با Sp3 خیلی ها به مشکل خوردن

Kit_Kat
05-03-2011, 18:47
سلام

دوستان لطفا کمکم کنید....من تازه سیستممو کلا عوض کردم،و ویندوز ایکس پی سرویس پک2 را نصب کردم.....

وقتی استندبای میکنم ، استند بای میشه ولی با تکون دادن موس یا فشار دادن کلیدهای روی کیبورد سیستم دوباره بالا نمیاد و من مجبور میشم دکمه ی روشن و خاموش روی کیس را بزنم تا صفحه ی اکانت های کاربران کامپیوتر بیاد....

این طبیعیه یا مشکلی داره؟اگه مشکل داره از تنظیمات پاور نیست؟

آخه دیروز دادم یه نفر در کنار ویندوز ایکس پی ، ویندوز سون هم واسم نصب کرد....ولی روی اون ویندوز7 وقتی استند بای میکنم با یک اشاره ی موس سیستم راه اندازی میشه و مشکلی نداره....حالا مشکل از ایکس پی هست یا تنظیمات یا....؟؟؟؟

saeedss
05-03-2011, 19:49
جدیدا وقتی میخام وارد یه درایو بشم با این پیغام روبرو میشم.
فایلهای مخفیم هم نمایش داده نمیشن.یعنی تو فولدر آپشن گزینه ((نمایش فایلهای مخفی)) رو میزنم اما دوباره برمیگرده به حالت اولش.
با کاسپر هم ویروس کشیش کردم اما کماکان مشکلش پا برجاست.
راهکاری هست که مشکل رو برطرف کنم؟

TR4NC3
05-03-2011, 20:11
سلام , دوستان این گزینه ها برای من غیر فعال هستند و هر وقت وارد اینجا میشم این پیغام رو میده :

ممنون میشم کمک کنید باید دقیقا چه کار کنم ...

Kit_Kat
05-03-2011, 20:54
سلام

دوستان لطفا کمکم کنید....من تازه سیستممو کلا عوض کردم،و ویندوز ایکس پی سرویس پک2 را نصب کردم.....

وقتی استندبای میکنم ، استند بای میشه ولی با تکون دادن موس یا فشار دادن کلیدهای روی کیبورد سیستم دوباره بالا نمیاد و من مجبور میشم دکمه ی روشن و خاموش روی کیس را بزنم تا صفحه ی اکانت های کاربران کامپیوتر بیاد....

این طبیعیه یا مشکلی داره؟اگه مشکل داره از تنظیمات پاور نیست؟

آخه دیروز دادم یه نفر در کنار ویندوز ایکس پی ، ویندوز سون هم واسم نصب کرد....ولی روی اون ویندوز7 وقتی استند بای میکنم با یک اشاره ی موس سیستم راه اندازی میشه و مشکلی نداره....حالا مشکل از ایکس پی هست یا تنظیمات یا....؟؟؟؟

اگه مشکل از تنظیمات هست....این عکس تنظیمات پاور هست!

ask_bl
05-03-2011, 22:42
سلام , دوستان این گزینه ها برای من غیر فعال هستند و هر وقت وارد اینجا میشم این پیغام رو میده :

ممنون میشم کمک کنید باید دقیقا چه کار کنم ...
سلام
برین به کنترل پنل و بعد Network Connections ،روی تمام کانکشن ها کلیک راست کنین و Properties و از تب General روی Client Service for Netware کلیک کنین و Uninstall .

ask_bl
05-03-2011, 23:05
جدیدا وقتی میخام وارد یه درایو بشم با این پیغام روبرو میشم.
فایلهای مخفیم هم نمایش داده نمیشن.یعنی تو فولدر آپشن گزینه ((نمایش فایلهای مخفی)) رو میزنم اما دوباره برمیگرده به حالت اولش.
با کاسپر هم ویروس کشیش کردم اما کماکان مشکلش پا برجاست.
راهکاری هست که مشکل رو برطرف کنم؟

یه بار با Autorun Virus Remover اسکن کنین و Fixsystem هم بکنین و یه Restart .

Autorun Virus Remover 2.3

Olis
05-03-2011, 23:22
ببینید شما این فایل رو دانلود کنید بعد بزارید تو همون پوشه یعنی windows\ system 32
به جای همین فایل msvcrt.dll خودتون.بعد ریستارت کنید.ببینید فرقی میکنه.

بازم نشد... ویندوز نمیزاره بریزم... ارور میده...

نمیدونم مشکل کجاست فقط رو باز کردن اپرا اینجوریه

van
06-03-2011, 09:20
با سلام
وقتي من سيستم رو روشن مي كنم موقع نمايش اطلاعات بايوس روي مانيتور يه تعداد خطوط از بالا به پايين كل مانيتور رو مي گيره وقتي كه ويندوز هم ميخواد بالا بياد هم همينجوري ميشه و بعد يك صفحه آبي در كمتر از يك ثانيه مياد بعد سيستم ري استارت ميشه.
ويندوز رو هم عوض كردم ،ولي باز وقتي كه درايور ها رو نصب مي كنم باز سيستم همونجوري ميشه.
روي يك درايو ديگه هم ويندوز ريختم باز هم همونجوري شد.
لطفا بگين چكاربايد بكنم؟

Ghaioom
06-03-2011, 09:52
با سلام
وقتي من سيستم رو روشن مي كنم موقع نمايش اطلاعات بايوس روي مانيتور يه تعداد خطوط از بالا به پايين كل مانيتور رو مي گيره وقتي كه ويندوز هم ميخواد بالا بياد هم همينجوري ميشه و بعد يك صفحه آبي در كمتر از يك ثانيه مياد بعد سيستم ري استارت ميشه.
ويندوز رو هم عوض كردم ،ولي باز وقتي كه درايور ها رو نصب مي كنم باز سيستم همونجوري ميشه.
روي يك درايو ديگه هم ويندوز ريختم باز هم همونجوري شد.
لطفا بگين چكاربايد بكنم؟
با سلام
شاید از گرافیک یا رم یا مانیتور هست!

star_nn
06-03-2011, 20:34
سلام
وقتی ویندوزم داره بالا می آد یه سری برنامه که همون اول اجرا می شه باعث می شه این کار طولانی شه
چه جوری می تونم این برنامه ها رو کنترل کنم یعنی تعدادشونو کم کنم

Homayun Khan
06-03-2011, 22:55
با سلام
سیستم من از طریق فلش ویروسی شد و این ویروس اسمش autorun.inf بود سیستمو اسکن کامل و آپدیت کردم ویروسها پاک شدند ولی این ویروس در صفحه های اول درایوها فولدر هایی که اسمشون new folder بوده را دیگه نشون نمیده مطمئنم هستم که این فولدر ها پاک نشدند چون فضای خالی درایو بیشتر نشده به نظر شما فقط با نصب مجدد ویندوز این فولدر ها به حالت قبل بر میگردند؟

lahij_web
07-03-2011, 00:12
دوستان خسته نباشید
این پیغام یکباره تو ویندوز موقع کانکتم میبینم .
بحاطر مورد خاصی ظاهر شده ؟

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

سلام
وقتی ویندوزم داره بالا می آد یه سری برنامه که همون اول اجرا می شه باعث می شه این کار طولانی شه
چه جوری می تونم این برنامه ها رو کنترل کنم یعنی تعدادشونو کم کنم

سلام
تشریف ببرید تو Run و تایپ کنید : Msconfig
تو پنجره ای که ظاهر میشه برید به برگه StartUp و برنامه هایی که ضروری نیست رو از حالت انتخاب خارج کنید .
" برنامه هایی که از مسیر ProgramFiles هستند اغلب ضروری برای Startup نیستند "

Dew Drop
07-03-2011, 00:20
دوستان خسته نباشید
این پیغام یکباره تو ویندوز موقع کانکتم میبینم .
بحاطر مورد خاصی ظاهر شده ؟

سلام
این تاپیک رو ببینید.

bryar
07-03-2011, 09:25
درود دوستان
من ویندوز xp sp2دارم وie 8.مدت زیادی هست که کلیک راست ومنوهای ie از کار افتاده اند.چندین بارie رو حذف کردم وورژنهای مختلف رو نصب کردم ولی مشکلم کماکان باقی مانده است.بخاطر نرم افزارها وسخت افزارهای اداری که رو سیستمم نصبه، جرات نصب ویندوز جدید رو ندارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.البته با براوزرهای دیگه مشکلی ندارم .ولی چون ie از طرف شرکتهای طرف قراردادم پیشنهاد شده مجبورم که باهاش کار کنم.

a.l.d
07-03-2011, 13:37
درود دوستان
من ویندوز xp sp2دارم وie 8.مدت زیادی هست که کلیک راست ومنوهای ie از کار افتاده اند.چندین بارie رو حذف کردم وورژنهای مختلف رو نصب کردم ولی مشکلم کماکان باقی مانده است.بخاطر نرم افزارها وسخت افزارهای اداری که رو سیستمم نصبه، جرات نصب ویندوز جدید رو ندارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.البته با براوزرهای دیگه مشکلی ندارم .ولی چون ie از طرف شرکتهای طرف قراردادم پیشنهاد شده مجبورم که باهاش کار کنم.

IE7 رونصب کن
آگرنشدازIE های Portable استفاده کن

hadi2222
07-03-2011, 21:27
سلام
چند وقتیه وقتی درایور کارت گرافیکمو( اصلیشو گم کردم اینو از تو نت دانلود کردم) نصب می کنم سیستم هنگ می کنه یا اینکه مونیتور استند بای میشه مشکل چیه؟
یعنی از درایوریه که دانلود کردم؟

geforce 6200 agp
خداییش دیگه موندم چی کار کنم تا وقتی سیدیش بود از این مشکلا نداشتم

light
08-03-2011, 08:51
نمیدونم چی شده تو دستکتاپ آیکونی نیست و اصلا نمیشه چپ کلیک و راست کلیک کرد

mehrdad_goleyakh
08-03-2011, 10:06
سلام
من XP داشتم و 7 بعد مجبور شدم XP رو عوض کنم حالا بوت 7 پریده و نرم افزار EasyBCD هم ارور میده دیگه چه راهی واسه برگردوندنش وجود داره؟ممنونم.

Homayun Khan
08-03-2011, 13:59
با سلام
سیستم من از طریق فلش ویروسی شد و این ویروس اسمش autorun.inf بود سیستمو اسکن کامل و آپدیت کردم ویروسها پاک شدند ولی این ویروس در صفحه های اول درایوها فولدر هایی که اسمشون new folder بوده را دیگه نشون نمیده مطمئنم هستم که این فولدر ها پاک نشدند چون فضای خالی درایو بیشتر نشده به نظر شما فقط با نصب مجدد ویندوز این فولدر ها به حالت قبل بر میگردند؟
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟:41:

Ghaioom
08-03-2011, 14:13
سلام
چند وقتیه وقتی درایور کارت گرافیکمو( اصلیشو گم کردم اینو از تو نت دانلود کردم) نصب می کنم سیستم هنگ می کنه یا اینکه مونیتور استند بای میشه مشکل چیه؟
یعنی از درایوریه که دانلود کردم؟

geforce 6200 agp
خداییش دیگه موندم چی کار کنم تا وقتی سیدیش بود از این مشکلا نداشتم
حتما همون نبوده! دقیق مال همون مدل رو بگیر

تو آدرس زیر هم میتونی درخواست بدی

omid-p30
08-03-2011, 15:42
دوستان بعضی وقت ها این پیغام خطا در ویندوز xp من میاد و باید حتما روش اوکی کنم تا سیستم از حالت هنگ در بیاد :
Access violation at address 0000000.Write of address 00000000

Dew Drop
09-03-2011, 02:07
سلام
من XP داشتم و 7 بعد مجبور شدم XP رو عوض کنم حالا بوت 7 پریده و نرم افزار EasyBCD هم ارور میده دیگه چه راهی واسه برگردوندنش وجود داره؟ممنونم.

سلام
با دی وی دی ویندوز سون سیستمتون رو بوت کنید و برید تو قسمت repair
اونجا گزینه اول یعنی startup repair رو انتخاب کنید و بزارید مراحلش طی بشه.
در ضمن قبل از انجام روش قبلی نرم افزار Vista boot pro رو هم امتحان کنید که شاید بتونه منوی بوت رو اصلاح کنه.

msseng
09-03-2011, 02:44

به احتمال خیلی زیاد، فایلهات مخفی شده. از یک نرم افزار autorun remover که قابلیت اصلاح ایرادات اون ویروس رو داشته باشه میتونی استفاده کنیف مثل RRT.

iphone5
09-03-2011, 02:49
سلام خدمت اساتید محترم (((....من احتیاج به کمک دارم خییییلللی مممهههههمممهههه....)))

میخواستم ویندوز عوض کنم اشتباها" درایو D رو فرمت کردم تمممااااامممم زندگیم توش بود ..:37:. دارم روانی میشم اگه راهی هست که اطلاعاتم برگرده کمکم کنید pliiiiz:sad::42:

Masоud
09-03-2011, 16:09
نمیدونم چی شده تو دستکتاپ آیکونی نیست و اصلا نمیشه چپ کلیک و راست کلیک کرد

سلام

فکر میکنم بتونید راست کلیک کنید . توسط نرم افزار ویندوز رو درستکاری نکردید؟

اگر تونستید راست کلیک کنید روی دسکتاپ این کارو انجام بدید و از منوی Arrange Icons By گزینه ی Show Icons Desktop رو بزنید.

+ اینکه توسط یک آنتی ویروس قوی و آپدیت شده سیستم رو کامل اسکن کن.

دوستان بعضی وقت ها این پیغام خطا در ویندوز xp من میاد و باید حتما روش اوکی کنم تا سیستم از حالت هنگ در بیاد :
Access violation at address 0000000.Write of address 00000000

یک عکس از پیغام بذار تا بشه فهمید مشکل از سوی کدوم بخش بوده .

سلام خدمت اساتید محترم (((....من احتیاج به کمک دارم خییییلللی مممهههههمممهههه....)))

میخواستم ویندوز عوض کنم اشتباها" درایو D رو فرمت کردم تمممااااامممم زندگیم توش بود ..:37:. دارم روانی میشم اگه راهی هست که اطلاعاتم برگرده کمکم کنید pliiiiz:sad::42:

منم این اتفاق یکبار برام افتاده.

از نرم افزار GetDataBack for NTFS کن.کارش خیلی خوبه.

omid-p30
09-03-2011, 16:25
خب وقتی میاد هیچ دکمه ای کار نمیکنه. روش اوکی هم کنم که میره.
پیغام همین بود دیگه، چیز دیگه ای غیر از این نمینویسه

Kit_Kat
10-03-2011, 11:25
سلام دوستان...یک مشکل با ویدیوهای ts دارم....
یک سری برنامه از ماهواره ظبط کرده بودم که با کامپیوتر قبلیم با نرم افزارهای K-Lite Codec KMPlayer,GOMPlayer, و...اجرا میشدن اما حالا که کلا کامپیوترمو عوض کردم و اون فایلهارو از روی سی دی ریختم روی کامپیوتر،با هیچ کدوم ازون نرم افزارها که گفتم اجرا نمیشن؟!
باید چیکار کنم؟
توی عکس اگه نگاه کنید فرمت پایین فایل را زده MPEG-TS ولی فرمت فایل را با پسوند .tps مشخص کرده!!!!!!!!!!!!

راستی اروری که KMPlayer و K-Lte Codec میده را توی عکس زیر ببینید...

joe_satriani
10-03-2011, 12:56
یک سری برنامه از ماهواره ظبط کرده بودم که با کامپیوتر قبلیم با نرم افزارهای K-Lite Codec KMPlayer,GOMPlayer, و...اجرا میشدن اما حالا که کلا کامپیوترمو عوض کردم و اون فایلهارو از روی سی دی ریختم روی کامپیوتر،با هیچ کدوم ازون نرم افزارها که گفتم اجرا نمیشن؟!
باید چیکار کنم؟
توی عکس اگه نگاه کنید فرمت پایین فایل را زده MPEG-TS ولی فرمت فایل را با پسوند .tps مشخص کرده!!!!!!!!!!!!

با سلام
فایلتون رو روی هارد کپی کنید
ببینید بازم همین مشکل رو دارید؟

موفق باشید.

light
10-03-2011, 13:33
سلام

فکر میکنم بتونید راست کلیک کنید . توسط نرم افزار ویندوز رو درستکاری نکردید؟

اگر تونستید راست کلیک کنید روی دسکتاپ این کارو انجام بدید و از منوی Arrange Icons By گزینه ی Show Icons Desktop رو بزنید.

میگم نمیشه راست کلیک کرد :31:
کسی که اینکارو کرده 1 درصد هم از کامپیوتر سر در نمیاره ، چه برسه رجیستری :27:

Kit_Kat
10-03-2011, 13:44
با سلام
فایلتون رو روی هارد کپی کنید
ببینید بازم همین مشکل رو دارید؟

موفق باشید.
فایلم روی هارده ....اگه دقت کرده باشید توی اون اروری که داده آدرسو زدهF/New Folder

mrmostafa
10-03-2011, 15:53
من داخل ویندوز 7 قسمت Ip protocal version 4 هر چی Ip و Dns میزنم سیستم خاموش روشن میشه میره روی Optain چرا مثل Xp ثابت نمیمونه؟؟؟؟
در ضمن فایل های تصویری رو که میزنم پیش فرض با gom player پخش بشه تیک always رو هم میزنم ولی دوباره فایل ها رو با winamp پخش میکنه یعنی انگار ریست میشه همه چی بر میگرده؟؟؟؟

Mehrdad092000
10-03-2011, 20:21
سلام دوستان
من اومدم با ذستور MsConfig یه چنتا برنامرو از startup خذف کنم الان میخواد یه فایلیو Add کنه اسمشم که پیدا میکنه system هستش بعد توی سرچ پیدا نمیکنه بازم میاد رفته توی عصاب چیکار کنم؟
ممنون

yahyai
10-03-2011, 21:58
سلام
من هر چی تو بخشها گشتم جایی پیدا نکردم که این درخواستمو بگم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
من درایور کامل(کارت صدا و...) این مادر بورد رو میخوام.ممنونwinfast‑nf4uk8aa‑board ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Dfirefox-a%26hs%3D6HQ%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1568%26bih%3D829%26tbs%3Disch: 1%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=1284&vpy=455&dur=6531&hovh=205&hovw=246&tx=225&ty=229&oei=-xB5TfS8EI32sgbI6aj-Bg&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:18,s:0)

milad_takjoo
11-03-2011, 13:36
سلاا دوستانمن به یه مشکل بزرگی برخوردم.می خواستم با نرم افزار پارتیشن مجیک به درایو ویندوزم فضای بیشتری بدم که نشد و وقی سیتم رو ریستارت کردم دیگه بالا نیومد.حالا میخوام ویندوز هم نصب کنم صفحه نصب ویندوز رو بالا نمیاره و نمی تونم از نرم افزارهای بوت هم استفاده کنم.نمی دونم مشکل از چی هست. ...لطفا کمک کنین.

mefmef
11-03-2011, 14:20
چطوری می شه نرم افزار دیفالت اجرای یه فایل رو عوض کرد ؟

omid-p30
11-03-2011, 14:23
چطوری می شه نرم افزار دیفالت اجرای یه فایل رو عوض کرد ؟
روش کلیک راست کن و properties رو بزن و بعد change رو بزن تا لیست برنامه ها بیان.

Mohammad King
11-03-2011, 17:51
سلاا دوستانمن به یه مشکل بزرگی برخوردم.می خواستم با نرم افزار پارتیشن مجیک به درایو ویندوزم فضای بیشتری بدم که نشد و وقی سیتم رو ریستارت کردم دیگه بالا نیومد.حالا میخوام ویندوز هم نصب کنم صفحه نصب ویندوز رو بالا نمیاره و نمی تونم از نرم افزارهای بوت هم استفاده کنم.نمی دونم مشکل از چی هست. ...لطفا کمک کنین.

بوت دیوایس را رو یcd rom میزارید؟

iman_abi
12-03-2011, 00:03
سلامو
وقتی سیستم رو روشن میکنی کلید delete رو فشار بده ، تو صفحه ای که باز میشه برو رو گزینه دوم و بوت CD (first boot) رو انتخاب کن!
این کار و کردی یا نه؟!

Kit_Kat
12-03-2011, 00:28
باید چیکار کنم؟

ســـــــــــــــــــلــــ ـــــــــــــــــام
بچه ها کسی نبود این سوال منو جواب بده؟؟
خودم نمیدونم مشکلش چیه ولی یادمه قبلا فرمتشو مثل توی عکس نمیزد.....یعنی پایینش نمیزدMPEG-TS ،حالا نمیدونم ...
فقط مطمعنم که باید درست بشه ولی یک کار کوچیک میخواد....دوستان چیزی به ذهنتون نمیر3 ؟؟

shabe.saket
12-03-2011, 01:09
سلام.
بچه ها من نزدیکترین تاپیک به این مشکل رو اینجا دیدم به هر حال اگه تاپیک اختصاصی واسه ویندوز لایو وجود داشته و ما ندیدیم ببخشید.
مشکل م اینه که من وقتی کامپیوتر و تحت ویندوز لایو بالا میارم (Windows XP Live Without Need Hard Drive) اگه درایو های هارد فرمت FAT32 داشته باشن ویندوز لایو نشونشون میده اما اگه NTFS باشن نشون نمیده هیچ درایوی رو.
راهی وجود داره که من درایوهای هارد NTFS و تحت ویندوز لایو بتونم ببینم؟
اگه وجود داره لطفا بفرمایید و اگه وجود نداره در صورت امکان نرم افزاری مثل ویندوز لایو رو بهم معرفی کنید که وقتی CD شو میزارم و کامپیوتر رو ریستارت میکنم و تحت CD بالا میارم مثل ویندوز لایو بتونه بدون اینکه به داخل ویندوز اصلی هارد بره تحت خودش درایوهای هارد رو بهم نشون بده و اجازه مدیریت فایلها رو بهم بده.
ممنون از دوستان.

Ghaioom
12-03-2011, 15:53
سلام.
بچه ها من نزدیکترین تاپیک به این مشکل رو اینجا دیدم به هر حال اگه تاپیک اختصاصی واسه ویندوز لایو وجود داشته و ما ندیدیم ببخشید.
مشکل م اینه که من وقتی کامپیوتر و تحت ویندوز لایو بالا میارم (Windows XP Live Without Need Hard Drive) اگه درایو های هارد فرمت FAT32 داشته باشن ویندوز لایو نشونشون میده اما اگه NTFS باشن نشون نمیده هیچ درایوی رو.
راهی وجود داره که من درایوهای هارد NTFS و تحت ویندوز لایو بتونم ببینم؟
اگه وجود داره لطفا بفرمایید و اگه وجود نداره در صورت امکان نرم افزاری مثل ویندوز لایو رو بهم معرفی کنید که وقتی CD شو میزارم و کامپیوتر رو ریستارت میکنم و تحت CD بالا میارم مثل ویندوز لایو بتونه بدون اینکه به داخل ویندوز اصلی هارد بره تحت خودش درایوهای هارد رو بهم نشون بده و اجازه مدیریت فایلها رو بهم بده.
ممنون از دوستان.
با سلام
شما برو لینک زیر من تو یه کامپیوتر نمیدونم فرمت هاردش fat یا ntfs بود با این بالا آوردم درایواشو نشون داد شما هم امتحان کن ببین.

paymon2008
12-03-2011, 16:00
سلام دوستان.من windows xp service pack 3 را دانلود کردم و روی سیستم service pack 2 نصب هست و خواستم فقط upgrade کنم که خطای زیر رو داد،مشکل از کجاست دوستان؟

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrmostafa
12-03-2011, 21:03
من داخل ویندوز 7 قسمت Ip protocal version 4 هر چی Ip و Dns میزنم سیستم خاموش روشن میشه میره روی Optain چرا مثل Xp ثابت نمیمونه؟؟؟؟
در ضمن فایل های تصویری رو که میزنم پیش فرض با gom player پخش بشه تیک always رو هم میزنم ولی دوباره فایل ها رو با winamp پخش میکنه یعنی انگار ریست میشه همه چی بر میگرده؟؟؟؟

از دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

Masоud
13-03-2011, 00:24
خب وقتی میاد هیچ دکمه ای کار نمیکنه. روش اوکی هم کنم که میره.
پیغام همین بود دیگه، چیز دیگه ای غیر از این نمینویسه

سلام

واسه این گفتم عکس بذار چون تو سر تیتر ارور معمولا مینویسه مثلا مشکل از Explorer.exe یا سخت افزاره.

چند جا گشتم اکثرا" Repair کردن ویندوز رو بهترین راه دونسته بودن.

میگم نمیشه راست کلیک کرد :31:
کسی که اینکارو کرده 1 درصد هم از کامپیوتر سر در نمیاره ، چه برسه رجیستری :27:

فایل رو از ضمیمه دانلود کن . اول فایل های درون پوشه ی 1 رو اجرا کن و سیستم رو Restart .

اگر مشکل حل نشد سپس فایل های موجود در پوشه ی 2 رو اجرا کن و دوباره ری استارت کن.

سلام دوستان
من اومدم با ذستور MsConfig یه چنتا برنامرو از startup خذف کنم الان میخواد یه فایلیو Add کنه اسمشم که پیدا میکنه system هستش بعد توی سرچ پیدا نمیکنه بازم میاد رفته توی عصاب چیکار کنم؟
ممنون

دوست گلم لطفا واضح و روشن تر مقصودتون رو بیان کنید .

سلام
من هر چی تو بخشها گشتم جایی پیدا نکردم که این درخواستمو بگم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
من درایور کامل(کارت صدا و...) این مادر بورد رو میخوام.ممنونwinfast‑nf4uk8aa‑board ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3Dfirefox-a%26hs%3D6HQ%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1568%26bih%3D829%26tbs%3Disch: 1%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=1284&vpy=455&dur=6531&hovh=205&hovw=246&tx=225&ty=229&oei=-xB5TfS8EI32sgbI6aj-Bg&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:18,s:0)

درایورها و نرم افزارهای کنترل سخت افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان.من windows xp service pack 3 را دانلود کردم و روی سیستم service pack 2 نصب هست و خواستم فقط upgrade کنم که خطای زیر رو داد،مشکل از کجاست دوستان؟

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق پست زیر وارد ریکاوری کنسول شو و دستورات رو وارد کن :

از دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟

سؤال مربوط به ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو در انجمن خودش بپرسید.

به تنظیمات winamp رفته و یک فایل هایی رو که نمیخواید با این برنامه اجرا بشن بردارید.

سپس دوباره gom player رو برای اجرای فایل ها انتخاب کنید و سیستم رو Restart کنید.

milad_takjoo
13-03-2011, 08:14
سلامو
وقتی سیستم رو روشن میکنی کلید delete رو فشار بده ، تو صفحه ای که باز میشه برو رو گزینه دوم و بوت CD (first boot) رو انتخاب کن!
این کار و کردی یا نه؟!

آره. این کار رو کردم.تا حالا به چنین مشکلی برنخورده بودم.به هیچ چیزی دسترسی ندارم که ویندوز رو فرمت یا درست کنم

mrmostafa
13-03-2011, 15:38
سؤال مربوط به ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو در انجمن خودش بپرسید.

به تنظیمات winamp رفته و یک فایل هایی رو که نمیخواید با این برنامه اجرا بشن بردارید.

سپس دوباره gom player رو برای اجرای فایل ها انتخاب کنید و سیستم رو Restart کنید.

موفق باشید :40:[/QUOTE]

ممنونم. الان این نرم افزار Fix desktop برای من گذاشتین؟؟؟ چیکار میکنه؟ باید هر 2 تا رو احرا کنم؟؟؟