PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

persia007
16-05-2008, 20:56
سلام persia007 عزیز

اینو نوشته :

Version 5.1 (Build 2600_sp2_rtm.xpsp.040803-2158 : Service Pack 2)
copyright 1981_2001

ولی ویندوزی که نصب کردم، آپدیت 2007 بود.

نه اين كه مال 2004ه (فكر كنم اولين نسخه سرويس پك 2 باشه)
ميخواي خودت يه سي دي ويندوز آپديت شده بسازي ........ آپديت آوريل 2008 (همين چند هفته پيش)

isbn84
16-05-2008, 21:28
سلام
چند وقته یه مصیبتی افتاده به جون ویندوزم اسم این مصیبت چیزی است به نام genuine advantage too ....
چه جوری می تونم از شرش خلاص شم یا پاکش کنم .اشتباه کردم ویندوزمو اپدیت کردم به این بد بختی دچار شدم ...
چند بار ویندوزمو کرک کردم ..ولی همین که به اینترنت وصل میشم دوباره لعنتی میاد....:41:

siamak_mu
17-05-2008, 09:20
من همیشه ویندوز XP MRT Service Pack 2 داشتم دیروز یه ویندوز سرویس پک 3 ریختم و مشکلی با کیبوردش دارم در صورتی که با قبلیه مشکلی نداشتم.

برای تایپ حرف پ باید کلید \ (که فارسی روش نوشته ژ) استفاده کنم و برای تایپ حرف ژ باید از کلید ترکیبی Shift+C استفاده کنم در صورتی روی کیبوردم برای پ نوشته ` (بقل عدد 1).

هیچ راهی نداره اینا به حالت طبیعیه خودشون برگردن؟ (البته بدون استفاده از TrayLayout چون حوصله ندارم حر دفعه فعالش کنم)

اگه نه که من همون MRT رو بریزم.

persia007
17-05-2008, 10:19
من همیشه ویندوز XP MRT Service Pack 2 داشتم دیروز یه ویندوز سرویس پک 3 ریختم و مشکلی با کیبوردش دارم در صورتی که با قبلیه مشکلی نداشتم.

برای تایپ حرف پ باید کلید \ (که فارسی روش نوشته ژ) استفاده کنم و برای تایپ حرف ژ باید از کلید ترکیبی Shift+C استفاده کنم در صورتی روی کیبوردم برای پ نوشته ` (بقل عدد 1).

هیچ راهی نداره اینا به حالت طبیعیه خودشون برگردن؟ (البته بدون استفاده از TrayLayout چون حوصله ندارم حر دفعه فعالش کنم)

اگه نه که من همون MRT رو بریزم.

براي كيبرد فارسي
در حالت safe mode فايل kbdfa.dll رو تو شاخه \windows\system32\ كپي كن...
يا Farsi_Keyboard.exe رو نصب كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

siamak_mu
17-05-2008, 13:35
براي كيبرد فارسي
در حالت safe mode فايل kbdfa.dll رو تو شاخه \windows\system32\ كپي كن...
يا Farsi_Keyboard.exe رو نصب كن

دستت درد نكنه درست شد.

ديشب يه جا خوندما اين كارو كنم ولي من همين جوري بدون safe mode ريختم گفتم با خودم چه ربطي داره! حالا ديدم كه ربط داشت. :31:

مرسي.

shahedi
17-05-2008, 15:20
ویندوز ایکس رو نصب (Repair) کردم... اما وقتی که میاد روی windows xp (موقع log in) یه صفحه آبی میاد و زود ری استارت میشه... اما با safe mode میاد بالا ولی system restore غیر فعاله. (یعنی restore point نداره)

حداقل چطوری می تونم تنظیمات (پسوردهای ذخیره شده) فایرفاکس اونجا رو بردارم... و به فایلهای دسکتاپ اون هم دسترسی پیدا کنم؟؟
از اینجا نمیشه C:\Documents and Settings ... می نویسه

سلام

شما پس از ورود از طریق سیف مد و پس از اونکه روی NO کلیک کردید یک بار از نظر خطایابی هر درایو به خصوص درایو اصلی رو چک کنید.
رم خود را از نظر صحت عملکرد یه چکی بکنید.

از طریق خط فرمان عمل کپی را انجام دهید صفحه ی آبی منظورتون صفحه ی مرگ هست؟یا خیر

king emperor
17-05-2008, 17:39
حتمــــاً شما هم در دبیرستان خوندید ، ما ۳ حق رو باید ادا کنیم:
حق نسبت به خوnدمون (حق النفس)
حق نسبت به دیگران و مردم (حق الناس)
حق نسبت به خدا (حق الله)

خود خداوند فرموده اگر حقی نسبت به خودتوت یا نسبت به من ادا نکرده باشید امکان بخشش هست اما حقی که از مردم بر دوشتون باشه حتی من هم کاری برای شما نمیتونم بکنم .

اهمیت موضوع اینجاست .

به بحث را با یکی از اساتید دانشگاه داشتیم (درس تخصص کاربرد کامپیوتر در ...)
ایشان اینطور شروع کردن

ما ادعامون میشه با تمدنیم
با فرهنگ چند هزار ساله ایم
ان وقت میرویم سی دی مردم را که براش زحمت کشیدن یا فیلم شون را کپی می کنیم
یه مهندسی مه زحمت کشیده و یه برنامه نوشته اینطوری زحماتش به باد میره و ........

یکی از بچه ها پزسید ویندوز ویستا شما الان ریجستری شده

استاد : بله بنده 200000 تومان داده ام و ان را خریده ام و شرکت متعهد شده ان را ساپورت کنه و .....

من گفتم استاد اولن که خیلی گرونه بعدشم اگه قرار برای هر برنامه که من رو سیستمم دارم با ید تمام زندگیم را می فروختم :31:

بعدشم اصلن برای ما امکان پرداخت وجود نداره چون آنها از کارت اعتباری بین المللی استفاده می کنن :27:

استاد که دیده بود یکی هم از خودش زرنگتر هست :5:

گفت ما هم زمانه خودمون (کتاب) از استادمان پرسیدم : دکتر تق... گفتن در گذشته آنها از ما برده اند حالا ما اندکی داریم بر می گردونیم ایرادی داره

استاد برگشت به من گفت ایرادی که نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19:

حلا شما زیاد غصه ماا خارجیها را نخور:41:

راست میگی؟ تو که تا الان حق الناس را رعایت کرده ای پس چرا پشت کامپیوتر نشسته ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

pooyahacker
17-05-2008, 20:51
سلام
من هر برنامه ای رو میخوام تو ویندوز xp SP 3 بریزم ارور زیر رو میده . البته این ویندوز رو جدید ریختم تو قبلیه اینجوری نبود . حال و حوصله ی ویندوز ریختن هم ندارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درست میشه ؟

persia007
18-05-2008, 09:43
سلام

شما پس از ورود از طریق سیف مد و پس از اونکه روی NO کلیک کردید یک بار از نظر خطایابی هر درایو به خصوص درایو اصلی رو چک کنید.
رم خود را از نظر صحت عملکرد یه چکی بکنید.

از طریق خط فرمان عمل کپی را انجام دهید صفحه ی آبی منظورتون صفحه ی مرگ هست؟یا خیر

فايده نداره....... با حالت "سيف مد" مياد بالا.. اما حالت نرمال ري استارت ميشه...
از خير اون ويندوز گذشتم فوراً بعدش ويندوز ديگه اي نصب كردم... اما تنظيمات فايرفاكس اون ويندوزي كه خراب شده رو چطوري مي تونم انتقال بدم به اين يكي ويندوز

دوسی
18-05-2008, 12:06
سلام

من وقتی می خواهم ویندوز double up xp نصب کنم بااین پیغام مواجه می شم .مشکل ازکجاست ؟

the file sbp2port.sys is corrupted.press any key to continue.

وقتی یک کلید میزنم سیستم ریستارت می شه .

shahedi
18-05-2008, 14:57
می شه توضیح بدین روشو واسم

سلام

بدین صورت عمل کنید.

وارد رجیستری شوید و این مسیر را باز کنید.

متغیر AutoRun را به یک تغییر دهید.

سلام
تا حالا کسی با Xp اورجینال کار کردین
تفاوتی با هم دارن ؟؟
کیفیتش فرق می کنه ؟؟ سرعتش ؟؟؟

سلام
ویندوز های روی لپ تاپ ها اورجینالند.از نظر سرعت تفاوتی نیست شما اگه مد نظذتون سرعت هست ویندوزی که در همین تایپیک معرفی کردم استفاده کنید و معنی سرعت را واقعا درک کنید.:27:

سلام
چند وقته یه مصیبتی افتاده به جون ویندوزم اسم این مصیبت چیزی است به نام genuine advantage too ....
چه جوری می تونم از شرش خلاص شم یا پاکش کنم .اشتباه کردم ویندوزمو اپدیت کردم به این بد بختی دچار شدم ...
چند بار ویندوزمو کرک کردم ..ولی همین که به اینترنت وصل میشم دوباره لعنتی میاد....

سلام :18:
بدین طریق عمل کنید.

وارد این مسیـــــر بشوید.

,

فایلی به نام Wga Tray.exe را حذف کنین.

وارد رجیستری شوید در مسیر:

wgLogon را حذف کنید.

سلام
من هر برنامه ای رو میخوام تو ویندوز xp SP 3 بریزم ارور زیر رو میده . البته این ویندوز رو جدید ریختم تو قبلیه اینجوری نبود . حال و حوصله ی ویندوز ریختن هم ندارم :

نوع سازگاریش رو بکنین وین 2000 و تست کنین.

مرسي از دوستان بابت پاسخشون
من فقط ميخوام بدونم چجوري موقع نصب ايكس پي ميشه يه درايو مثلا درايو سي رو فرمت كرد
مشكلم اينه نه چيز ديگه

سلام!:46:
منظورتون از طریق بوت است؟ گفتم بهتون بعد از تشخیص وین و زدن اینتر روی پارتیشن سی برین و سپس D را از کیبرد بزنین جهت تایید L پارتیشن فرمت می شود . اکنون شما قادر به ساختن پارتیشن جدیدی هستین
----------

فايده نداره....... با حالت "سيف مد" مياد بالا.. اما حالت نرمال ري استارت ميشه...
از خير اون ويندوز گذشتم فوراً بعدش ويندوز ديگه اي نصب كردم... اما تنظيمات فايرفاكس اون ويندوزي كه خراب شده رو چطوري مي تونم انتقال بدم به اين يكي ويندوز
منظورتون رو از تنظیمات متوجه نشدم چه تنظیماتی درمورد مرورگر تالار مرگرها و مرورگر اف اف هست اونجا ادامه بدین.

سلام

من وقتی می خواهم ویندوز double up xp نصب کنم بااین پیغام مواجه می شم .مشکل ازکجاست ؟

the file sbp2port.sys is corrupted.press any key to continue.

وقتی یک کلید میزنم سیستم ریستارت می شه .
مشکل مربوط می شود به مخدوش شدن یا سالم نبودن فایل NTLDR.
-----------------
دوستان خواهشا سطح آشنایی رو هم بنویسین تا اگر مبتدی بود من کامل توضیح بدهم ممنون می شم رعایت منم بکنین :19:
------

Farbod2
19-05-2008, 11:10
مي خواستم بدونم اگه بخوام كمي از حافظه درايوي رو به درايو C بدم بايد چه كنم؟

amir2011
19-05-2008, 11:52
یک مشکل برای من پیش اومده که تا بحال ندیده بودم وقتی میرم در درایو D (فقط دو درایو دارم C , D) با این پیغام مواجه میشم...

mahdi7610
19-05-2008, 20:37
مي خواستم بدونم اگه بخوام كمي از حافظه درايوي رو به درايو C بدم بايد چه كنم؟

سلام دوست عزیز

شما برای این کار باید از برنامه پارتیشن مجیک استفاده کنید .

فقط در استفاده از این برنامه باید احتیاط کامل را داشته باشید .

موفق باشید .

یک مشکل برای من پیش اومده که تا بحال ندیده بودم وقتی میرم در درایو D (فقط دو درایو دارم C , D) با این پیغام مواجه میشم...

سلام دوست عزیز

سیستم شما ویرسی شده .

توی run تابپ کنید cmd و کلید اینتر را بزنید .

با استفاده از دستورات داس باید به درایو D و C برید و فایلهای زیر را اگه وجود داره delete کنبد .
اغلب این سه فایل باعث این مشکل می شن که توی درایو های شما احتمالا هستند .
amvo.exe
awda2.exe
d.com

توی رجیستری هم این سه فایل را سرچ کنید و اونها را پاک کنید .

از یکی از انتی ویروس های نود 32 یا کسپر اسکای یا بیدیفندر هم باید حتما استفاده کنید به شرطی که اپدیت شده باشند .

موفق باشید .

amir2011
19-05-2008, 20:58
سلام دوست عزیز

سیستم شما ویرسی شده .

توی run تابپ کنید cmd و کلید اینتر را بزنید .

با استفاده از دستورات داس باید به درایو D و C برید و فایلهای زیر را اگه وجود داره delete کنبد .
اغلب این سه فایل باعث این مشکل می شن که توی درایو های شما احتمالا هستند .
amvo.exe
awda2.exe
d.com

توی رجیستری هم این سه فایل را سرچ کنید و اونها را پاک کنید .

از یکی از انتی ویروس های نود 32 یا کسپر اسکای یا بیدیفندر هم باید حتما استفاده کنید به شرطی که اپدیت شده باشند .

موفق باشید .
ممنون...
از طریق Cmd که پیدا نمیشه ولی از رجیستری پاکشون میکنم ولی باز با راه اندازی مجدد میاد..!
احتمالا با انتی ویروس پاک میشه (البته انتی ویروس کاسپر نمیشناسش شاید چون آپدیت نیست اینطوریه..!
حالا آپدیتش کنم ببینم چی میشه...

861000310
20-05-2008, 20:13
دوستان من یه مشکلی دارم که احتمالا کس دیگه ای نداره!!!

من تو این هفته سه تا ویندوز نصب کردم که تو هیچ کدوم گزینه folder option فعال نیست!!! البته ویندوز رو از هارد نصب میکردم ..گفتم ممکنه به این خاطر باشه ولی روی یه هارد دیگه اینبار از روی cd ویندوز نصب کردم و همون مشکل رو دارم...
همینطور نمیتونم درایو هامو فرمت کنمntfs
هنگام کپی اررور میده
و اینکه تو منوی help پنجره explorer یک گزینه اضافه شده به نام is this copy of windows legal??
دوستان اگه میتونید کمک کنید

shahedi
20-05-2008, 23:44
سلام

باتشکرازپاسخ شما .راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر سی دی فقط خواندنی است که هیچ باید از سی دی دیگه ای استفاده کنید در صورتی که نمی توانید از نصب این فایل در حین ستاپ سیستم عامل گذر کنید

در صورت Rw بودن هم می توانید جایگزی کنید.

mahdi7610
21-05-2008, 12:45
دوستان من یه مشکلی دارم که احتمالا کس دیگه ای نداره!!!

من تو این هفته سه تا ویندوز نصب کردم که تو هیچ کدوم گزینه folder option فعال نیست!!! البته ویندوز رو از هارد نصب میکردم ..گفتم ممکنه به این خاطر باشه ولی روی یه هارد دیگه اینبار از روی cd ویندوز نصب کردم و همون مشکل رو دارم...
همینطور نمیتونم درایو هامو فرمت کنمntfs
هنگام کپی اررور میده
و اینکه تو منوی help پنجره explorer یک گزینه اضافه شده به نام is this copy of windows legal??
دوستان اگه میتونید کمک کنید
سلام دوست عزیز

با این اوصاف احتمال زیاد داره ویندوزی که ازش استفاده می کنید یا نصب می کنید مشکل داشته باشه .
از یه سی دی دیگه که مطمئن هست ویندوز رانصب کنید .

ببینید با این برنامه فولدر اپشن بر می گرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبدیل FAT32 به NTFS بدون فرمت کردن درایو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در کل ویندوز شما مشکل داره و احتمالا جز ویندوز های دستکاری شده است . از یه سی دی دیگه ویندوز نصب کنید .

موفق باشید .

950w
21-05-2008, 22:27
سلام دوست خوبم
من اصلا شما را دست کم نگرفتم . شما استاد من هستید

این مطالب را هم قبلا برای کس دیگه ای نوشته بودم . و چون به سوال شما مربوط می شد گفتم بزارم اینجا تا بقیه هم استفاده کنند .

اما در مورد تب security
این قابلیت از مزایای سیستم فایل ntfs هستش و توی سیستم عامل مخفی هستش .
برای در اوردن این گزینه از حالت مخفی اولا باید سیستم فایل درایوتون ntfs باشه .
حالا به folder option برید و سپس تب view و بعد هم تیک اخرین گزینه اون یعنی use simple file sharing را بردارید و سپس پنجره را ok کنید .

حالا به پست بالایی رجوع کنید و قسمت اخر را انجام دهید .

موفق باشید .

سلام خدمت دوست خوبم
با یک وقفه تقریبن یک ماهه چون یه تشکر بهت بدهکار بودم از راهنمایی مفیدت تشکر می کنم.:11:
موفق باشی:10:

drr_azim
22-05-2008, 08:33
سلام دوستان
من دو ويندوز دارم يكي ويستا و ديگري xp و ميخوام كه ويستا رو حذف كنم لطفا راهنمايي كنيد.

shahedi
22-05-2008, 13:54
سلام دوستان
من دو ويندوز دارم يكي ويستا و ديگري xp و ميخوام كه ويستا رو حذف كنم لطفا راهنمايي كنيد.
سلام

کافی است پارتیشن مربوطه را فرمت کنید با توجه به نصب بودن ویستا در درایوی غیر از C

جهت کسب اطلاعات بیشتر سری به لینک ذیل بزنید.

حتما این جا رو ببینین

seyyedi
22-05-2008, 16:31
دوستان سلام
من دوتا مشکل دارم
1- دو تا ویندوز روی سیستمم نصب کرده بودم جدیدا میندوز دوم رو همون طور که راهنمایی که کرده از طریق فرمت درایو مربوطه پاک کردم ولی الان که میخوام بیام بالا دوباره توی قسمت انتخاب ویندوز 2 تا ویندوز نشون میده
هردوی ویندوز ها sp2 بودن یکی پروفشنال یکی کریستال که کریستال رو پاک کردم
حالا میخوام این اثرشوم پاک کنم چطوری؟
2- ویندوز اول که دارم ازش استفاده میکنم هر چند وقت (با فاصله زمانی متفاوت) ریست میشه

shahedi
23-05-2008, 02:13
سیدی جان:

سلام

1-مطابق تصویر
2-یک بار روی هر درایوی راست کلیک کنید تولز بعد ارور چکینگ.

mke
23-05-2008, 05:40
دوستان سلام
من دوتا مشکل دارم
1- دو تا ویندوز روی سیستمم نصب کرده بودم جدیدا میندوز دوم رو همون طور که راهنمایی که کرده از طریق فرمت درایو مربوطه پاک کردم ولی الان که میخوام بیام بالا دوباره توی قسمت انتخاب ویندوز 2 تا ویندوز نشون میده
هردوی ویندوز ها sp2 بودن یکی پروفشنال یکی کریستال که کریستال رو پاک کردم
حالا میخوام این اثرشوم پاک کنم چطوری؟
2- ویندوز اول که دارم ازش استفاده میکنم هر چند وقت (با فاصله زمانی متفاوت) ریست میشه
dual boot يك روش منسوخ است جراكه بسياري از برنامه هايي كه تحت widows هاي قديمي run ميشوند را ميتوان با استفاده از compatibility option در xp دقيقا در محيط 95.98.me.....اجرا كرد بس بيشنهاد من اول يك clean installation ازxp است
اما براي مشكل
1.برو به system properties
2.advanced
3.startup and recovery
4.edit
5.قسمت مربوط به windows قديمي راdelete كن

pd2006
23-05-2008, 09:12
سلام

بر اثر اتفاقی مجبور شدم مادربورد سیستم رو تغییر بدم .
الان ویندوزی که در هارد داشتم با سیستم جدید بالا نیامده و صفحه آبی مرگ ویندوز ظاهر میشود .
چون در ویندوزم برنامه هایی در حال دانلود داشتم که بعضا تا 90 درصدشان دانلود شده و در صورت تغییر ویندوز ، باید مجددا تمام این فایل ها را دوباره از اول از اینترنت بگیرم .

ایا راهی وجود دارد که به هر شکل ممکن ویندوز جدید نصب نکنم و حداقل چند روز دیگر هارد و ویندوز قبلی با همین سیستم و مادربورد بالا بیاید ؟

shahedi
23-05-2008, 10:27
سلام

بر اثر اتفاقی مجبور شدم مادربورد سیستم رو تغییر بدم .
الان ویندوزی که در هارد داشتم با سیستم جدید بالا نیامده و صفحه آبی مرگ ویندوز ظاهر میشود .
چون در ویندوزم برنامه هایی در حال دانلود داشتم که بعضا تا 90 درصدشان دانلود شده و در صورت تغییر ویندوز ، باید مجددا تمام این فایل ها را دوباره از اول از اینترنت بگیرم .

ایا راهی وجود دارد که به هر شکل ممکن ویندوز جدید نصب نکنم و حداقل چند روز دیگر هارد و ویندوز قبلی با همین سیستم و مادربورد بالا بیاید ؟
سلام

چرا تغییراتی که در مادربرد اعمال کردین باز نمی گردونین؟

چند صفحه پیش درمورد خطای صفحه ی مرگ توضیح دادم لطفا اطلاعات لازم درمورد ارور نوع کد و وسیله ای که باعث شده(در تصویر چندین صفحه ی قبل گفتم) رو بفرمایید.

از طریق حالت ایمن سیف مد امتحان نمایید.

موفق باشید.

ninjavb
23-05-2008, 10:37
با سلام
من امروز رفتم به این مسیرc\programfile دیدم یه پوشه ی جدید به نام xp code هست پوشه رو که باز کردم چند تا فایل گیم و اسکرین سیور بود البته بازش نکردم حدس زدم ویروس باشه در ضمن پوشه ام شیر بود هرکاری میکنم پاک نمیشه فایلای توشم پاک کردم ولی خود پوشه پاک نمیشه چیکارش کنم؟؟؟

mahdi7610
23-05-2008, 10:55
با سلام
من امروز رفتم به این مسیرc\programfile دیدم یه پوشه ی جدید به نام xp code هست پوشه رو که باز کردم چند تا فایل گیم و اسکرین سیور بود البته بازش نکردم حدس زدم ویروس باشه در ضمن پوشه ام شیر بود هرکاری میکنم پاک نمیشه فایلای توشم پاک کردم ولی خود پوشه پاک نمیشه چیکارش کنم؟؟؟

سلام دوست عزیز

روشهای گفته شده تو تاپیک زیر را امتحان کنید .

فلدرم پاک نمیشه! علت چیه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B4%D9%87)

موفق باشید .

shahedi
23-05-2008, 11:01
با سلام
سلام

این برنامه رو هم امتحان کنید:

FileASSASSIN همه چیز را حذف کن! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

_Barbod_
23-05-2008, 12:05
سلام دوستان
من امروز سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما نصب نمیشه و ارور میده.
کسی میتونه کمک کنه؟
این هم عکس

pd2006
23-05-2008, 15:10
سلام

چرا تغییراتی که در مادربرد اعمال کردین باز نمی گردونین؟

چند صفحه پیش درمورد خطای صفحه ی مرگ توضیح دادم لطفا اطلاعات لازم درمورد ارور نوع کد و وسیله ای که باعث شده(در تصویر چندین صفحه ی قبل گفتم) رو بفرمایید.

از طریق حالت ایمن سیف مد امتحان نمایید.

موفق باشید.

سلام

در واقع مادربورد سوخت و من خود مادربورد رو عوض کردم .

نه safe mode و نه به هیچ شکلی بالا نمیاد .

در حالت safe mode هم بلافاصلا ریست میشه و در حالت معمولی صفحه مرگ ویندوز نمایش داده میشه .

Avalon1
24-05-2008, 00:15
با سلام به دوستان-
من ویندوز ایکس پی دارم و Disk Cleanup اندازه فایل های قابل پاک شدن رو میده اما پاک نمیکنه;همچنین Disk defragment ناقص Defrag می کنه و پیغام میده بعضی از فایلها رو نمیتونه ردیف کنه.اشکال از چی میتونه باشه؟

[ali]
24-05-2008, 01:14
سلام

در واقع مادربورد سوخت و من خود مادربورد رو عوض کردم .

نه safe mode و نه به هیچ شکلی بالا نمیاد .

در حالت safe mode هم بلافاصلا ریست میشه و در حالت معمولی صفحه مرگ ویندوز نمایش داده میشه .
از طریق سی دی یا فلاپی بوت شو بعد برو توی هارد

violetta
24-05-2008, 16:36
سلام

آیا راهی هست که شماره سریال ویندوز Xp رو موقع نصب قبول میکنه یا خیر؟ چون گاهی اوقات ویندوز شماره سریال رو قبول نمیکنه! ( درحالیکه سی ید اورجینال هست!)

لطفآً راهنمایی کنید.

ninjavb
24-05-2008, 19:58
با سلام
بالاخره تونستم با unlocker assistant اون پوشه رو پاک کنم ولی یه مشکل دیگه ای که هست گزینه ی foldr option از منوی tools پاک شده توی کنترل پنلم نیست در ضمن تنظیماتمم به هم خورده
ممنون از کمکتون:11:

shahedi
25-05-2008, 00:16
سلام دوستان
من امروز سرویس پک 3 رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم اما نصب نمیشه و ارور میده.
کسی میتونه کمک کنه؟
این هم عکس

سلام.

این مشکل تنها مربوطه به ویندوز XPSP3 نبوده و قبلا گزارش هایی رو درمورد سزوز2003 و اینا هم بوده شما بریا این مشکل باید هات فیکس مربوطه رو دانلود کنین.

List of fixes that are included in Windows XP Service Pack 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در لینک بالا می تونین هات فیکس مربوطه رو یافته و دانلود کنین.

اینجا رو هم یه نیگاه بیندازین

shahedi
25-05-2008, 00:23
با سلام به دوستان-
من ویندوز ایکس پی دارم و Disk Cleanup اندازه فایل های قابل پاک شدن رو میده اما پاک نمیکنه;همچنین Disk defragment ناقص Defrag می کنه و پیغام میده بعضی از فایلها رو نمیتونه ردیف کنه.اشکال از چی میتونه باشه؟
pd2006 عزیز سلام
لطفا مواردی رو که ازتون خواستم یک جا یادداشت کنین و اینجا درج نمایید چون در غیر این صورت نمی شه علت رو فهمید.

---------
سلام
شما در پراپرتیس هر درایو در تب تولز گزینه رو می تونین بیابین . ناقص انجام شدن عمل Defrag به دلیل استفاده ی هم زمان از اون فایله

مثال:آنتی ویروس در حال اجرا است و شما دارین Defrag می کنین!!
-----------
پیشنهاد می کنم از نرم افزار های Defrag حرفه ای تر و نه خود ابزار ویندوز استفاده کنین.

shahedi
25-05-2008, 00:27
سلام

آیا راهی هست که شماره سریال ویندوز Xp رو موقع نصب قبول میکنه یا خیر؟ چون گاهی اوقات ویندوز شماره سریال رو قبول نمیکنه! ( درحالیکه سی ید اورجینال هست!)

لطفآً راهنمایی کنید.
سلام

شماره سریال اورجینال رو قبول نکردن نداریم!!!!

یکی از دوستان مطلبی رو گذاشته درمورد "شماره سریال جادویی برای نصب ویندوز" جستو جو کنین در تالار اصلی بحث ها نیافتین بگین لینک بدم.

اما اگر سریال اورجینال واقعا مال همون سی دی باشه بهتره برین با فروشنده صحبت کنین.

عضویتتون هم مبارک

136885
25-05-2008, 10:47
سلام دوستان.
من روی درایو هام که کلیک میکنم توی گزینه ها auto play دیده میشه
انگار که درایو سیدی رام باز میکنم.
کمک کنید لطفا

shahedi
25-05-2008, 11:23
سلام دوستان.
من روی درایو هام که کلیک میکنم توی گزینه ها auto play دیده میشه
انگار که درایو سیدی رام باز میکنم.
کمک کنید لطفا
سلام

شما به ویروس آلوده شدید.

jirez
26-05-2008, 08:57
سلام به اساتید
لطفا راهنمایی بفرمایید ه چطور می شه:
1. گزینه ی hidden رو که بر اثر آلودگی به ویروس فعال شده ( کم رنگ هم شده) غیر فعال کرد؟؟؟؟؟؟
2. folder option رو که ویروس از بینش برده برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر می کنم جواب هر 2 تا سوال توی رجیستری باشه.
متشکر

kopol_420
26-05-2008, 09:35
سلام میشه بگید چه جور وارد فسمت رجیستری میشن

ila
26-05-2008, 10:08
با سلام...من میخواستم ببینم به نظر شما ویندوز ویستا از نظر امنیتی قویتره یا ویندوز ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 که تو سایت میفروشن...
من فقط از نظر امنیتی برام مهمه نه خوشگلی..همین..یه راهنمایی میکنین که کدوم نصب کنم؟

jirez
26-05-2008, 10:29
سلام میشه بگید چه جور وارد فسمت رجیستری میشن

توی قسمت run از start تایپ کن regedit

perjixen
26-05-2008, 11:04
آقا نمیشه سیستم یه ویندوز داشته باشه................ با دوتا یوزر.............. ولی کارکرد یوزرها به هم ربطی نداشته باشه؟؟؟
یعنی ، تو یه یوزر برنامه x برای پخش مدیا باشه.................. یوزر دیگه برنامه y ...................
یا مثلا رزلوشن یوزرها با هم متفاوت باشه؟؟؟

MTD_GOLD
26-05-2008, 11:23
با سلام...من میخواستم ببینم به نظر شما ویندوز ویستا از نظر امنیتی قویتره یا ویندوز ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 که تو سایت میفروشن...
من فقط از نظر امنیتی برام مهمه نه خوشگلی..همین..یه راهنمایی میکنین که کدوم نصب کنم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که امنیت ویستا خیلی بالا تره و خود بنده تا بحال ندیدم هک بشه و یا ویروسی بشه . اگه برای امنیت میخای مطمانا ویستا بهترینه

perjixen
26-05-2008, 12:14
با سلام خدمت شما دوست عزیز خدمتتون عرض کنم که امنیت ویستا خیلی بالا تره و خود بنده تا بحال ندیدم هک بشه و یا ویروسی بشه . اگه برای امنیت میخای مطمانا ویستا بهترینه
جدی..................؟؟؟؟؟
پس چرا هنوز نیومده براش ، سرویس پک دادن؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا هنوز از اومدنش یه ماه نگذشته بود ، سیمانتک و مک آفی و آزمایشگاه کاسپرسکی بسته امنیتی مخصوص بیرون دادن و گفتن حتما ازشون استفاده بشه؟؟؟
پس چرا اولین روز عرضه رسمی در مادرید ، 5 ساعت بعد از مراسم به دعوت شدگان پیغام دادن ، 4 روز دیگه مجددا پرده برداری میشه؟؟؟؟ جالبه همون موقع شایعاتی مبنی بر هک جدید ترین سیستم عامل ماکروسافت پیچید.......... و این غول بزرگ ، نه تایید کرد نه تکذیب............... فقط گفت در سیمنار مادرید یه اشتباه کوجک رخ داد............
پس چرا.................

devil_ff2008
26-05-2008, 12:26
آقا نمیشه سیستم یه ویندوز داشته باشه................ با دوتا یوزر.............. ولی کارکرد یوزرها به هم ربطی نداشته باشه؟؟؟
یعنی ، تو یه یوزر برنامه x برای پخش مدیا باشه.................. یوزر دیگه برنامه y ...................
یا مثلا رزلوشن یوزرها با هم متفاوت باشه؟؟؟
چرا میشه
شما اگه تو یک یوزرت تغییراتی رو انجام بدی تو اون یکی تغییر نمیکنه

devil_ff2008
26-05-2008, 12:28
جدی..................؟؟؟؟؟
پس چرا هنوز نیومده براش ، سرویس پک دادن؟؟؟؟؟؟؟
پس چرا هنوز از اومدنش یه ماه نگذشته بود ، سیمانتک و مک آفی و آزمایشگاه کاسپرسکی بسته امنیتی مخصوص بیرون دادن و گفتن حتما ازشون استفاده بشه؟؟؟
پس چرا اولین روز عرضه رسمی در مادرید ، 5 ساعت بعد از مراسم به دعوت شدگان پیغام دادن ، 4 روز دیگه مجددا پرده برداری میشه؟؟؟؟ جالبه همون موقع شایعاتی مبنی بر هک جدید ترین سیستم عامل ماکروسافت پیچید.......... و این غول بزرگ ، نه تایید کرد نه تکذیب............... فقط گفت در سیمنار مادرید یه اشتباه کوجک رخ داد............
پس چرا.................
من که شنیدم چند ساعت بعد از عرضه شدنش تو استرالیا هک شد
البته از نظر امنیت از Xp خیلی بالا تر هست

perjixen
26-05-2008, 14:25
چرا میشه
شما اگه تو یک یوزرت تغییراتی رو انجام بدی تو اون یکی تغییر نمیکنه
خب من نمیتونم......................!!!
هر کاری تو یه یوزر میکنم ، تو یوزر بعدی هم اعمال میشه......!!!!

من که شنیدم چند ساعت بعد از عرضه شدنش تو استرالیا هک شد
البته از نظر امنیت از Xp خیلی بالا تر هست
سمینار مادرید 1 هفته قبل از استرالیا بوده................. درباره امنیت ویستا........... به شخصه بم ثابت شده از xp ضعیفتره. چون تازه xp یه سیستم عامل مستحکم شده.

mahdi7610
26-05-2008, 20:17
سلام به اساتید
لطفا راهنمایی بفرمایید ه چطور می شه:
1. گزینه ی hidden رو که بر اثر آلودگی به ویروس فعال شده ( کم رنگ هم شده) غیر فعال کرد؟؟؟؟؟؟
2. folder option رو که ویروس از بینش برده برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر می کنم جواب هر 2 تا سوال توی رجیستری باشه.
متشکر
سلام دوست عزیز

به ادرسی زیر رجوع کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

mahdi7610
26-05-2008, 20:23
بالاخره تونستم با unlocker assistant اون پوشه رو پاک کنم ولی یه مشکل دیگه ای که هست گزینه ی foldr option از منوی tools پاک شده توی کنترل پنلم نیست در ضمن تنظیماتمم به هم خورده
ممنون از کمکتون:11:
سلام دوست عزیز

برای برگردوندن foldr option از برنامه زیر استفاده کنید .

به ادرسی که توی امضام هست برید به روش هم اونجا گفتم .

موفق باشید .

rayhaneh
26-05-2008, 21:25
سلام دوستان:11:
من چند روزي است يه مشكل با اكسپلورر دارم كه گاهي بك گروند منوهاي اكسپلورر براي چند ثانيه به رنگ سياه در مياد و دوباره به حالت عادي برميگرده.كسي ميدونه دليلش چيه؟ امكان داره كار ويروسي باشه؟

Ghaioom
27-05-2008, 11:40
سلام دوستان:11:
من چند روزي است يه مشكل با اكسپلورر دارم كه گاهي بك گروند منوهاي اكسپلورر براي چند ثانيه به رنگ سياه در مياد و دوباره به حالت عادي برميگرده.كسي ميدونه دليلش چيه؟ امكان داره كار ويروسي باشه؟
مثل اینکه تنظیمات Intenet Options رو دستکاری کردی.

S A M
27-05-2008, 13:21
سلام
من چند روزیه که یکی از فولدر هامو hide کردم یعنی اینکه پنهانش کردم حالا هرچی این کارو میکنم تا اون پوشه ای رو که hide کردم معلوم بشه معلوم نمیشه
باید چیکار کنم؟

shahedi
27-05-2008, 13:56
سلام
من چند روزیه که یکی از فولدر هامو hide کردم یعنی اینکه پنهانش کردم حالا هرچی این کارو میکنم تا اون پوشه ای رو که hide کردم معلوم بشه معلوم نمیشه
باید چیکار کنم؟
سلام محمد جان

اگر برای تمام فایل ها و فولدر های شما این مسئله پیش آمده است شما آلوده به یک نرم افزار مخرب شده اید. در غیر این صورت ممکن است فایل سیستمی بوده باشد آنگاه باید تیک فایل های سیستمی رو بردارین.

در صورتی که برای کلیه ی فولدرهات بود اینو دانلود و اجرا کن

mahdi7610
27-05-2008, 14:13
سلام
باید چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز

سیستم شما ویروسی شده به ادرس زیر رجوع کنید .

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

armin_80008
28-05-2008, 01:01
سلاممن 2تا ویندوز دارم xpیکیش انقدربرام مهمه از نظر کاری چون تمام نرم افزارهای گرافیکی با فونتهام روی این ویندوزنصبه که روی درایو c هستش اونقد مهمه که از این ویندوز وارد اینترنت نمیشوم .شب که اومدم برم تو اون ویندوز کارم دیدم یه یوزر براش تعریف شده و همشبا اون یوزر میاد بالا که وقتی با اون یوزرم میاد بالا کامل به همه چیز دسترسیندارم ولی تمام فونتها وبقیه نصبیاتم سر جایش هست ولی وقتی long off میکنیم بازمهمون یوزر جدید میاد که دسترسی توش کمه ولی بقیه نصبیاتم توش نصبه مثلا وقتی long off میکنم این اتفاقات میافته توش
1- زبان عوض میشه و زبان فارسی از بینمیره
2-کوئیک لانچ اجازه نمیده
3-allprogramخالیه در صورتی کهاز داخل درایو میری همه چیز هست
4-تنظیماتت از clasic به start menu برمیگرده(همون که صفحه ویندوز هیچی نداره)یوزر اصلی من تو این آدرسسرجایش هست و همه چیزشم هست من اگه بخوام این آدرسو بیارم بالا چیکار بایدبکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟اینم آدرسش:
C:\Documents and Settings\mohsen
اگر بخوام اون یوزرش بعد از خاموش روشن تغیر نکنه و ثابتبمونه زبانش و چیزایه دیگش چیکار باید بکنم

ezraeill
28-05-2008, 16:03
سلام یه سوال فنی از دوستان من با نرم افزار Adobe Illustrator CS3 استفاده میکنم نمیدونم این برنامه تا یه جای با ویندوز مشکل بر می خوره اولین چیزی که از کار میفته Adobe Illustrator CS3 من هست وDont send دیگه دارم گیج میزنم آخه واسه این برنامه همش دارو ویندوز عوض میکنم راحت تو این ماه 3 بار وینم رو عوض کردم ویندوزم هم مال شرکت JB هست
با تشکر

Farbod2
29-05-2008, 09:47
سلام دوستان ميخواستم بدونم اگه بخوام براي يك فايل password بگذارم بايد چه كنم؟

SPIRIT PALST III
29-05-2008, 10:55
سلام

توی دسکتاپ میله ی پائینی که منوی استارت و تسک با در اون قرار داره نمایش داده نمیشه،وقتی ویندوز بالا می یاد اول هست ولی بعد از چند دقیقه دیگه نمایش داده نمیشه......!!!!

لطفا راهنمایی کنید / مرسی

seyyedi
29-05-2008, 11:16
دوستان سلام
ببخشید یه sp3 نصب کردم که زبان فارسی توش نداره
مجا میتونم زبان فراسی رو براش گیر بیارم
توی کنترل پنل دیدم که نداشت

cyrus_achamenian
29-05-2008, 13:51
سلام

من چند روزی می شه که XP SP3 رو ریختم

یه application هست به نام NMIndexStoreSvr.exe که تحت نام کاربری اجرا می شه ( تحت system نیست ) و هر دفعه که ویندوز بالا میاد بعد 10-15 دقیقه شروع می کنه به انجام یه پروسه ای که 100% توان cpu رو می گیره... و خب دور فن cpu بالا می ره و اعصاب آدم خورد می شه و از این حرفا...و حتما باید End Process کنم تا دست از سر سیستم بر داره ؛ همین جوری خودش متوقف نمی شه!

می دونید این application اصلا برای چی هست؟؟؟

راهی وجود نداره که این جوری نشه؟

( تو ویندوز قبلی که SP2 بود همچین مشکلی نداشتم! )

ممنونم از توجهتون

danyel
29-05-2008, 14:32
سلام
من یه ویندوز دارم هر کاری میکنم اجازه نمی ده فارسی و کشور ایران رو انتخاب کنم پیغام میده با administrator تماس بگیرید
این ویندوز خیلی پر سرعته و فقط 89 مگه میشه بگید تو کدوم قسمتا دستکاری کنم تا اجازه نصب زبان فارسی و کشور ایران رو بده
لينك دانلود

[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code

rayhaneh
30-05-2008, 09:10
با تشكر از آقا farbod2
راستي اگر اينطورباشه كه هنوز اميددارم كه نباشه! راه حل پيشنهادي شما چيه؟من يه آنتي ويروس دارمmcafee وخيلي وقته درصدد تعويض آن به كاسپر اسكاي و يا مكافي فول بودم.نظر شما چيه؟ راستي با نصب دوباره IE مشكل حل نميتونه بشه چون ....

mke
30-05-2008, 11:06
سلام

یه application هست به نام NMIndexStoreSvr.exe که تحت نام کاربری اجرا می شه ( تحت system نیست ) و هر دفعه که ویندوز بالا میاد بعد 10-15 دقیقه شروع می کنه به انجام یه پروسه ای که 100% توان cpu رو می گیره... و خب دور فن cpu بالا می ره و اعصاب آدم خورد می شه و از این حرفا...و حتما باید End Process کنم تا دست از سر سیستم بر داره ؛ همین جوری خودش متوقف نمی شه!

ممنونم از توجهتون
اكر اين فايل درc:\programfiles\commenfiles است مربوط به nero scout است nero scout را اجرا كن و بعد ان راdisable كن اما اكرc:\windows ,c ياc:\windows\system32 است ميتونه ويروس باشه كه ان هم راه حل داره

mke
30-05-2008, 11:13
سلام

توی دسکتاپ میله ی پائینی که منوی استارت و تسک با در اون قرار داره نمایش داده نمیشه،وقتی ویندوز بالا می یاد اول هست ولی بعد از چند دقیقه دیگه نمایش داده نمیشه......!!!!

لطفا راهنمایی کنید / مرسی
به احتمال زياد شما ان را auto-hide كرده ايد اكر mouse را بايين ببريد روي taskbar كه فعللا نميبينيد نمايش داده ميشه روش right click كن properties بعد auto-hide را بردار

SPIRIT PALST III
30-05-2008, 16:26
به احتمال زياد شما ان را auto-hide كرده ايد اكر mouse را بايين ببريد روي taskbar كه فعللا نميبينيد نمايش داده ميشه روش right click كن properties بعد auto-hide را بردار

ای کاش ایراد از این بود!!
راستش یادم رفت بگم : که Auto_Hide the taskbar غیر فعال هستش. واقعا من که گیج شدم اشکال از کجاست؟!!!

mahdi7610
30-05-2008, 18:11
سلام

ممنونم از توجهتون
سلام دوست عزیز

فایل nmindexstoresvr.exe مربوط به Nero Scout موجود در Nero CD/DVD Burning 7 هستش.
Nero Scout را غیر فعال کنید احتمالا مشکل حل بشه .

به My Computer برید ، بر روی آیکون Nero Scout راست کلیک کنید و Options رو انتخاب کنید. تیک Enable Nero Scout رو بردارید. سیستم رو رستارت کنید.

اگر مشکل همچنان پا بر جا بود ، به Start > Run برید و عبارت cmd رو وارد کنید و Enter بزنید.
کد زیر رو وارد کنید و Enter بزنید:

کنید.
سیستم رو رستارت کنید. امیدوارم مشکل حل بشه .

موفق باشید .

mahdi7610
30-05-2008, 18:39
سلام
من یه ویندوز دارم هر کاری میکنم اجازه نمی ده فارسی و کشور ایران رو انتخاب کنم پیغام میده با فروشنده تماس بگیرید
این ویندوز خیلی پر سرعته و فقط 154 مگه میشه بگید تو کدوم قسمتا دستکاری کنم تا اجازه نصب زبان فارسی و کشور ایران رو بده
سلام

خوب به نظر میاد این ویندوز جزء ویندوز های دستکاری شده باشه . اگه اینطور باشه و سازنده اون این کار را کرده باشه فکر نکنم بشه به این راحتی این کار را کرد .

موفق باشید .

سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
سلام

شما اگه از IE6 استفاده می کنید اونا به IE7 ارتقا بدید .
یا اینکه یکبار IE را حذف کنید و دوباره اون را نصب کنید .
از احتمال وجود ویروس هم نباید غافل شد .

موفق باشید .

mahdi7610
30-05-2008, 18:47
سلاممن 2تا ویندوز دارم xpیکیش انقدربرام مهمه از نظر کاری چون تمام نرم افزارهای گرافیکی با فونتهام روی این ویندوزنصبه که روی درایو c هستش اونقد مهمه که از این ویندوز وارد اینترنت نمیشوم .شب که اومدم برم تو اون ویندوز کارم دیدم یه یوزر براش تعریف شده و همشبا اون یوزر میاد بالا که وقتی با اون یوزرم میاد بالا کامل به همه چیز دسترسیندارم ولی تمام فونتها وبقیه نصبیاتم سر جایش هست ولی وقتی long off میکنیم بازمهمون یوزر جدید میاد که دسترسی توش کمه ولی بقیه نصبیاتم توش نصبه مثلا وقتی long off میکنم این اتفاقات میافته توش

1- زبان عوض میشه و زبان فارسی از بینمیره
2-کوئیک لانچ اجازه نمیده
3-allprogramخالیه در صورتی کهاز داخل درایو میری همه چیز هست
4-تنظیماتت از clasic به start menu برمیگرده(همون که صفحه ویندوز هیچی نداره)یوزر اصلی من تو این آدرسسرجایش هست و همه چیزشم هست من اگه بخوام این آدرسو بیارم بالا چیکار بایدبکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟اینم آدرسش:
C:\Documents and Settings\mohsen
اگر بخوام اون یوزرش بعد از خاموش روشن تغیر نکنه و ثابتبمونه زبانش و چیزایه دیگش چیکار باید بکنم

سلام دوست عزیز

توی RUN بنویسید control userpasswords2 بعد هم کلید اینتر را بزنید از صفحه باز شده تو قسمت user for is computer ببینید یوز خودتون را می بینید یا نه همون یوزر اصلی خودتون را .
یوزر جدید که ایجاد شده را می تونید از اینجا remove کنید و یوزر اصلی خوتون را add کنید.

برای ثابت موندن هم توی همین صفحه تیک اون گزینه بالای یوزر ها را بردارید .

موفق باشید .

سلام دوستان ميخواستم بدونم اگه بخوام براي يك فايل password بگذارم بايد چه كنم؟

سلام

از برنامه Lock my Folder استفاده کنید . یه سرچ بزنید لینک دانلود هم پیدا می شه .

موفق باشی .

[ali]
30-05-2008, 19:05
سلام
من یه ویندوز دارم هر کاری میکنم اجازه نمی ده فارسی و کشور ایران رو انتخاب کنم پیغام میده با فروشنده تماس بگیرید
این ویندوز خیلی پر سرعته و فقط 154 مگه میشه بگید تو کدوم قسمتا دستکاری کنم تا اجازه نصب زبان فارسی و کشور ایران رو بده
لینکشو بده دانلود کنم ببینم می شه کاری کرد

شما عربی رو اد کن بعد یک اصلاح گر بریز روی سیستمت

نمی تونی وقتی می خوای فارسی رو اضافه کنی از یک سی دی دیگه استفاده کنی؟

cyrus_achamenian
30-05-2008, 19:46
سلام دوست عزیز

فایل nmindexstoresvr.exe مربوط به Nero Scout موجود در Nero CD/DVD Burning 7 هستش.

به My Computer برید ، بر روی آیکون Nero Scout راست کلیک کنید و Options رو انتخاب کنید. تیک Enable Nero Scout رو بردارید. سیستم رو رستارت کنید.

اگر مشکل همچنان پا بر جا بود ، به Start > Run برید و عبارت cmd رو وارد کنید و Enter بزنید.

کنید.

موفق باشید .

سلام

خیلی ممنون...دقیقا درست گفتید...تا الآن که دیگه همچین مشکلی پیش نیومده!

راستش بعد از اینکه SP3 رو ریختم ، Nero جدید رو هم نصب کردم ( رو ویندوز قبلی nero قدیمی تر داشتم )
و خب همونطور که شما هم گفتید nero جدید Nero scout داره!

بازم ممنون

danyel
30-05-2008, 19:53
;2465147']لینکشو بده دانلود کنم ببینم می شه کاری کرد

شما عربی رو اد کن بعد یک اصلاح گر بریز روی سیستمت

نمی تونی وقتی می خوای فارسی رو اضافه کنی از یک سی دی دیگه استفاده کنی؟

Windows Xp Compact ... 89MB ... 5 minutes to install

mke
30-05-2008, 20:17
راستش یادم رفت بگم : که Auto_Hide the taskbar غیر فعال هستش. واقعا من که گیج شدم اشکال از کجاست؟!!!
برنامه اي بنام TaskbarRepairToolPlus!است كه option اي بنام missing taskbar داره كه رجستري را دستكاري ميكنه به احتمال زياد مشكلت را حل ميكنه

mahdi7610
30-05-2008, 20:28

برنامه اي بنام TaskbarRepairToolPlus!است كه option اي بنام missing taskbar داره كه رجستري را دستكاري ميكنه به احتمال زياد مشكلت را حل ميكنه

سلام

Taskbar Repair Tool Plus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!.zip)

موفق باشید .

rayhaneh
30-05-2008, 22:50
سلام

سلام

شما اگه از IE6 استفاده می کنید اونا به IE7 ارتقا بدید .
یا اینکه یکبار IE را حذف کنید و دوباره اون را نصب کنید .
از احتمال وجود ویروس هم نباید غافل شد .

موفق باشید .

سلام
ممنون از پاسختون من IE 7 ام هست و از پيشنهاداتتون هم استفاده خواهم كرد

danyel
31-05-2008, 11:25
;2465435']سلام

برای من Not Found می نویسه

بفرما اينم لينك
[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code

jirez
31-05-2008, 13:21
سلام به اساتید
چطور می شه فولدری رو که super hidden شده به حالت عادی برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba182003
31-05-2008, 14:10
من وقتي توي Folder Option مي خوام فايلهاي مخفي رو Show كنم وقتي تيكشو ميزارم و OK مي كنم فايلهاي مخفي رو نشون نميده و وقتي بر مي گردم به Folder Option ميبينم كه هنوز روي Do not هستش و روي همين حالت قبلي مونده

من خودم احتمال مي دم كامپيترم ويروسي شده ولي Nod 32 ورژن جديد با Update روز هستش نمي دونم چرا اينجوريه

و مي دونم اگه فايلهاي مخفي رو نشون بده اكثرا ويروسا

تگه كسي ميدونه و ميتونه كمكم كنه آخه خيلي اين ويروس اعصابمو خورد كرده

ممنون ميشم

Ghaioom
01-06-2008, 07:03
سلام
اگه Folder Options تون با Show Hiden مشکل داره اگه کامپیوترتون ویروسیه بیان در آدرس زیر مشکلتون حل میشه.

jack_1127
01-06-2008, 08:23
سلام

من یک مشکل عجیبی در ویندوز دارم.
گاهی اوقات که کامپیوترم را استارت می کنم می بینم که هیچ برنامه ای اجرا نمیشه !
ctrl+Alt+Delete می زنم و وارد Task manager میشم می بینم که در سربرگ Processes ستون User name خالی هستش.بعد از چند بار ریستارت کردن ، مشکلم حل میشه آیا راهی هست این مشکل را حل کنم ؟

sfc/scannow
Repair
این روشها را امتحان کردم نتیجه نگرفتم.

با تشکر فراوان

jirez
01-06-2008, 12:24
سلام به اساتید
البته ابید اضافه کنم که منظورم از فولدر سوپر هایدن شده فولدریه که توسط ویروس هایدن شده و وقتی که میری تیک گزینه هایدن رو برداری می بینی کمرنگ شده.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdi7610
01-06-2008, 12:54
سلام به اساتید
البته ابید اضافه کنم که منظورم از فولدر سوپر هایدن شده فولدریه که توسط ویروس هایدن شده و وقتی که میری تیک گزینه هایدن رو برداری می بینی کمرنگ شده.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز

به ادرس زیر رجوع کن کامل توضیح دادم .

موفق باشی .

من وقتي توي Folder Option مي خوام فايلهاي مخفي رو Show كنم وقتي تيكشو ميزارم و OK مي كنم فايلهاي مخفي رو نشون نميده و وقتي بر مي گردم به Folder Option ميبينم كه هنوز روي Do not هستش و روي همين حالت قبلي مونده

من خودم احتمال مي دم كامپيترم ويروسي شده ولي Nod 32 ورژن جديد با Update روز هستش نمي دونم چرا اينجوريه

و مي دونم اگه فايلهاي مخفي رو نشون بده اكثرا ويروسا

تگه كسي ميدونه و ميتونه كمكم كنه آخه خيلي اين ويروس اعصابمو خورد كرده

ممنون ميشم

سلام دوست عزیز

شما هم به ادرس زیر رجوع کنید .

موفق باشید .

fandak
01-06-2008, 15:45
دوستان عزیز یه مشکل دارم با اینترنت اکسپلورر :

من تو بعضی از سایت ها برای ورود و خروج مشکل دارم .
با توجه به شکل :

بعضی از آیکون های ورود و خروج به صورت جاوا اسکریپت می باشد همونطور که مشاهده می کنین و مطلع هستین .
ولی وقتی روی این کلیک می کنم هیچ عکس العملی نشون نمی ده و نه خروج می شه و نه ورود .

مشکل از کجاست ؟ آیا سیستم من ویروسی شده ؟ تروجان گرفته ؟ یا یه جا دیگه اشکال داره ؟

ممنون از دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
02-06-2008, 11:24
دوستان سلام
ببخشید یه sp3 نصب کردم که زبان فارسی توش نداره
مجا میتونم زبان فراسی رو براش گیر بیارم
توی کنترل پنل دیدم که نداشت
سلام
مثل اینکه سوال شما بی پاسخ مونده ...

در کنترل پنل وارد Data,Time langusge شوید در تب دومی تیک install files for complex...را بزنین و سی دی ویندوز را هم بذارین بعد در همون تب و با کلیک روی دیتیلز زبان فارسی را اضافه کنید .

mahdi7610
02-06-2008, 21:10
[quote=mahdi7610;2469349]سلام دوست عزیز

به ادرس زیر رجوع کن کامل توضیح دادم .

موفق باشی .

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز من قبلا با استفاده از توضیحات شما موفق به بازگردانی folder option شده بودم ولی در این فایل pdf شما توضیح نداده اید که چگونه می توان folder سوپر هاید را اصلاح کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ نه فایل سوپر هاید.
سلام دوست عزیز

راستش من منظورتون را درست متوجه نشدم .

فکر کنم منظورتون اینه که وقتی روی یه فولدر که به صورت سوپر هایدن هست دابل کلیک می کنید اخطار داده می شه . Access is denied

اگه منظورتون اینه ، شما باید یوزر اون فولدر را به یوزر خودتون Replace کنید . چون یوزر شما مالک اون فولدر نیست .

access is denied ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه واضح تر توضیح بدی دوستان و خودم بهتر می تونیم راهنمایی کنیم .

موفق باشی .

shahedi
02-06-2008, 23:24
Windows Xp Compact ... 89MB ... 5 minutes to install

salam

شما ایمیج بگیرین از سی دی بعد ایمیج رو دستکاری کنین و I368 یک سی دی دیگه را جایگزین کنین .

اگر اشتباه نکنم یک بار دیگه شما همچین مشکلی داشتین.

shahedi
03-06-2008, 13:44
دوستان عزیز خواهشا چون تاپیک جز پرسش و پاسخ چیز دیگری نباشه لطفا اگر پاسخی بی جواب مونده فقط به من یا سایر همکاران این بخش پیغام خصوصی بدین تا تاپیک بی نظم نشود

سلام دوستان

سلام ، ببینید IE7 روی بعضی سیستم ها مشکلات بدتری را هم ایجاد کرده است!! مشکلتون اگر با مواردی که ذکر شد حل نشده حتما در سایت امیکروسافت آخرین وصله های این مرورگر را دانلود و نصب کنین

shahedi
03-06-2008, 13:45
دوستان عزیز یه مشکل دارم با اینترنت اکسپلورر :

من تو بعضی از سایت ها برای ورود و خروج مشکل دارم .
با توجه به شکل :

بعضی از آیکون های ورود و خروج به صورت جاوا اسکریپت می باشد همونطور که مشاهده می کنین و مطلع هستین .
ولی وقتی روی این کلیک می کنم هیچ عکس العملی نشون نمی ده و نه خروج می شه و نه ورود .

مشکل از کجاست ؟ آیا سیستم من ویروسی شده ؟ تروجان گرفته ؟ یا یه جا دیگه اشکال داره ؟

ممنون از دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام مشکلات مرورگر ها را در تالار مرورگرها مطرح کنین...
اما مشکل شما بر می گرده به تنظیمات مرورگرتون که همونطور که اشاره کردین این قسمتش غیر فعال هست قسمتی را ذکر کردین با توجه به نسخه ی مرورگری که دارین (چون نگفتین نمی تونم کمک کنم) فعال کنین .

سلام

من یک مشکل عجیبی در ویندوز دارم.
گاهی اوقات که کامپیوترم را استارت می کنم می بینم که هیچ برنامه ای اجرا نمیشه !
ctrl+Alt+Delete می زنم و وارد Task manager میشم می بینم که در سربرگ Processes ستون User name خالی هستش.بعد از چند بار ریستارت کردن ، مشکلم حل میشه آیا راهی هست این مشکل را حل کنم ؟

sfc/scannow
Repair
این روشها را امتحان کردم نتیجه نگرفتم.

با تشکر فراوان

سلام دوست تازه وارد

من پیشنهاد می کنم Windows Task manager را مجددا نصب کنین .

همونطور که می دونین روش های مختلفی هست از این روش برین که در ادامه می گم:

فایلی هست به نام mstask.inf اینو می تونین با سرچ پیدا کنین مسیرش یادم نیست حالا روش راست کلیک و گزینه ی Install را انتخاب کنین و CD ویندوز رو هم بذارین.

cyrus_achamenian
04-06-2008, 08:21
سلام دوست عزیز

کنید.

موفق باشید .

سلام

اینو اگه یادتون باشه...تا دیروز مشکلی نداشتم!

دوباره از دیروز داره اجرا می شه و سیستم رو فریز می کنه!!!

اون خط فرمان cmd رو هم وارد کردم اما می زنه ، Failed :

The specified module could not be found

ممنون می شم راهنمایی دیگری بکنید

( البته بگم دیروز Sony Ericson PC Suite رو نصب کردم که یه پوشه Sony Ericson File Manager به My Computer اضافه کرد...ولی به نظرم این نباید مشکل ایجاد کنه ؛ چون من Nokia Phone Browser رو هم از قبل دارم! )

خیلی خیلی ممنون

mahdi7610
04-06-2008, 12:26
سلام

اینو اگه یادتون باشه...تا دیروز مشکلی نداشتم!

دوباره از دیروز داره اجرا می شه و سیستم رو فریز می کنه!!!

اون خط فرمان cmd رو هم وارد کردم اما می زنه ، Failed :

The specified module could not be found

ممنون می شم راهنمایی دیگری بکنید

( البته بگم دیروز Sony Ericson PC Suite رو نصب کردم که یه پوشه Sony Ericson File Manager به My Computer اضافه کرد...ولی به نظرم این نباید مشکل ایجاد کنه ؛ چون من Nokia Phone Browser رو هم از قبل دارم! )

خیلی خیلی ممنون
سلام دوست عزیز

مسیر اصلی به این صورت هست .

این هم اموزش این دستور . شما باید به این طریق مسیر فایل dll را بدهید .

موفق باشی .

cyrus_achamenian
04-06-2008, 13:18
سلام

این دستور رو زدم ولی error می ده :

البته به طور دقیق دستوری که من وارد کردم این بود :

اون فایل MediaLibrary دقیقا تو اون مسیر قرار داره :

mahdi7610
04-06-2008, 19:12
سلام

این دستور رو زدم ولی error می ده :

البته به طور دقیق دستوری که من وارد کردم این بود :

اون فایل MediaLibrary دقیقا تو اون مسیر قرار داره :

سلام .

عکس ها باز نمی شن .
من خودم با این دستور غیر فعالش کرده بودم . البته الان نرو 8 را روی سیستمم نصب کردم . و این مشکل را نداره .

مسیر باید به این صورت باشه .
regsvr32 / u "%COMMONPROGRAMFILES% \ Ahead \ Lib \ MediaLibraryNSE.dll"

اگه به پست بالایی من دقت کنی % ها پشت سر هم اومدن که اشتباه هست باید به این صورت که الان گذاشتم باشه .

نرو 8 را بگیر و نصب کن و خیال خودت را راحت کن .

موفق باشی .

cyrus_achamenian
04-06-2008, 19:25
سلام

عکس ها رو پرشین گیگ هست...الآن که باز کرد...نمی دونم چرا برای شما باز نکرده!!!

این دستور رو هم زدم بازم error داد

در ضمن من هم Nero 8 رو دارم...دقیقش : 8.0.3.0

همونی که وقتی بازش می کنی اولش تا لود بشه اسم nero میاد به صورت کم رنگ با یه دایره که یه نوار قرمز توش می چرخه! ( ورژن 7 اینطوری نبود!!! )

ممنون از توجه و لطفتون

[ali]
04-06-2008, 23:05
سلام

عکس ها رو پرشین گیگ هست...الآن که باز کرد...نمی دونم چرا برای شما باز نکرده!!!

این دستور رو هم زدم بازم error داد

در ضمن من هم Nero 8 رو دارم...دقیقش : 8.0.3.0

همونی که وقتی بازش می کنی اولش تا لود بشه اسم nero میاد به صورت کم رنگ با یه دایره که یه نوار قرمز توش می چرخه! ( ورژن 7 اینطوری نبود!!! )

ممنون از توجه و لطفتون
از ایم مسیر خاموشش کن

Start > All Programs > Nero8 > Nero Toolkit > Nero Scout

قبلش از طریق TaskManager غیرفعالش کن

tohid_abi
05-06-2008, 13:11
دوستان عزی من 2 روزی هست با این مشکل مواجه شدم

1: وقتی دی وی دی روم را باز و بسته میکنه بعضی مواقع این پیغام را میده: win srv :file access denied

2:بعضی مواقع هم این پیغام روی مانیتور ضاهر میشه :winsrv : jpeg error 41

danyel
05-06-2008, 16:01
من این کارم کردم فایده نداره
این همه استاد اینجا ریخته یعنی بلد نیست کسی
یه سایت خارجی بود که در levelهای مختلف آموزش دستکاری تو وینوز رو میداد کسی آدرسش رو بلده؟

salam

شما ایمیج بگیرین از سی دی بعد ایمیج رو دستکاری کنین و I368 یک سی دی دیگه را جایگزین کنین .

اگر اشتباه نکنم یک بار دیگه شما همچین مشکلی داشتین.

ma.fardbastani
06-06-2008, 11:34

سلام

من توی Task bar ویندوزم دیگه پنجره های فعال رو نشون نمیده
مثلا در عکس بالا که برای یه سیستم دیگه است دو تا پنجره باز مشهوده ولی برای سیتم خودم اگه هزار تا پنجره فعال داشته باشم هیچی تو اینجا معلوم نیست !

saeid_1363
06-06-2008, 13:35
سلام خسته نباشيد
من يه مشكلي دارم اگه ميشه كمكم كنيد

display propertis-screen saver سيستم من باز نميشه همش erorr ميده
rundll32.exe-application error

sadegh12718
07-06-2008, 09:27
یک سیستم هست که مودمش سالمه و به طور معمولی به اینترنت وصل می‏شود. ولی به محض اینکه Nokia PC Suite N70 رو نصب می‏کنم وقتی می‏خوام به اینترنت وصل بشم خطای 633 می‏دهد!!!!(و وقتی پاک می‏کنم درست میشه) به نظر شما مشکل چیه؟؟؟

shahedi
07-06-2008, 16:38

سلام

مثلا در عکس بالا که برای یه سیستم دیگه است دو تا پنجره باز مشهوده ولی برای سیتم خودم اگه هزار تا پنجره فعال داشته باشم هیچی تو اینجا معلوم نیست !
سلام

اگر منظورتون برنامه های مشابه از یک خانواده هست مثلا پنجره های گئناگون از FF شما باید گروهی بودن نمایش پنجره ها را لغو کنید

shahedi
07-06-2008, 16:42
سلام خسته نباشيد
من يه مشكلي دارم اگه ميشه كمكم كنيد

display propertis-screen saver سيستم من باز نميشه همش erorr ميده
rundll32.exe-application error
سلام
rundll.exe سالم دیگه ای را جایگزین کنین

shahedi
07-06-2008, 23:22
یک سیستم هست که مودمش سالمه و به طور معمولی به اینترنت وصل می‏شود. ولی به محض اینکه Nokia PC Suite N70 رو نصب می‏کنم وقتی می‏خوام به اینترنت وصل بشم خطای 633 می‏دهد!!!!(و وقتی پاک می‏کنم درست میشه) به نظر شما مشکل چیه؟؟؟
سلام

ممکنه مشکل از عدم پیکر بندی صحیح ریموت کنترل باشه و یا درایور مودم شما

shahedi
08-06-2008, 02:09
دوستان عزی من 2 روزی هست با این مشکل مواجه شدم

1: وقتی دی وی دی روم را باز و بسته میکنه بعضی مواقع این پیغام را میده: win srv :file access denied

2:بعضی مواقع هم این پیغام روی مانیتور ضاهر میشه :winsrv : jpeg error 41
سلام

دوست من متاسفانه آلوده به ویروس شدید...

TaskManager را باز کنید و winsrv.exe را ببندید در فولدرهای Windows و system32 هم فایلی به همین نام رو حذف کنین.

dislocation
08-06-2008, 11:05
سلام
بعد از چند بار قطع برق، چند روزه که وقتی کامپيوترم را روشن می کنم. این پيغام رو نشان می ده.

winlogon.exe-unable to locate component
"The Application has failed to start because sfc_os.dll was not found. Re-Installing the application may fix the problem

البته بعد از این که اوکی می کنم سیستم بالا می آید و بدون مشکل کار می کند. به نظر شما مشکل از کجاست؟ چطور می تونم برطرفش کنم؟

jack_1127
08-06-2008, 14:28
سلام بردوستان،اساتید و شاهدی عزیز

چندی پیش یکی از دوستانم کارت گرافیکش سوخت ، ,وقتی مشکل را بررسی کردیم به نتیجه ای نرسیدیم،کارت گرافیک که خرید،این بار رم سوخت !

پیش دوستان و آشنایان نیز روز به روز یک قطعه سخت افزاری دچار مشکل میشد یا می سوخت در حالی که اگر کار یک ویروس بود باید یکی از قطعات سخت افزاری من هم دچار مشکل میشد یا می سوخت چون همیشه در حال تبادل دیتا از طریق Flash memory و غیره هستیم و بیشتر در یک منطقه هستیم ، یعنی از نظر نوسانات برق هم شرایطم با بقیه یکسان بود .

مسئله خیلی ما را کلافه کرده بود،بیشتر مسئله را پیگیری کردیم تا جایی که به مقایسه پرداختیم. از نرم افزارهای نصب شده گرفته تا کارهایی که با کامپیوتر انجام میدیم.بالاخره مشکل را پیدا کردیم !!!

مسئله این بود که همه از WinXP SP3 و با شکل های مختلف استفاده می کردند (منظورم اینه که سی دی نصب ویندوز یکسان نبود و هر کدام اسم و آرم شرکتی داشت) و من و یکی از دوستانم که اون هم هیچ مشکلی براش ایجاد نشده بود از SP2 استفاده می کردیم.

در حال حاضر هم همه از SP2 استفاده می کنند و هیچ مشکلی ندارند.البته من برای بروزرسانی بعضی از سخت افزارهام مجبور بودم از SP2 استفاده کنم !

این تجربه ای بود که به دوستان تقدیم میکنم.

موفق و سربلند

jirez
08-06-2008, 15:39
[quote=jirez;2473544]
سلام دوست عزیز

راستش من منظورتون را درست متوجه نشدم .

فکر کنم منظورتون اینه که وقتی روی یه فولدر که به صورت سوپر هایدن هست دابل کلیک می کنید اخطار داده می شه . Access is denied

اگه منظورتون اینه ، شما باید یوزر اون فولدر را به یوزر خودتون Replace کنید . چون یوزر شما مالک اون فولدر نیست .

access is denied ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه واضح تر توضیح بدی دوستان و خودم بهتر می تونیم راهنمایی کنیم .

موفق باشی .

سلام
چند وقت قبل بر اثر آلوده شدن به یه ویروس خاص، این ویروس فولدرهای من رو مخفی کرد و یک فایل اجرایی exe با نام همون فولدر با ایکون فولدر درست می کرد البته من سریع متوجه شدم و جلوی پخش شدنش رو گرفتم یعنی به جای اجرا کردن فایل به ظاهر فولدر، همون فولدر رو اجرا می کردم که مخفی شده بود. وقتی که می خواستم فولدر رو از حالت مخفی خارج کنم دیدم گزینه ی hidden کمرنگ شده!!! سوال من اینه که چطور می شه این گزینه رو فعال کرد؟؟؟؟
البته یه راه ساده و البته مسخره اینه که محتویات فولدر رو خارج کرد و در یک فولدر جدید با همان نام قبلی کپی کرد!!!!!!!!

saeid_1363
08-06-2008, 15:42
سلام
rundll.exe سالم دیگه ای را جایگزین کنین

سلام ممنون از راهنماييتون
ببخشيد ميشه راههنمايي كنيد چه جوري بايد جايگزين كنم؟

iammahdi
08-06-2008, 15:44
سلام..
من چند روز پیش برای تمرین اومدم یه ویندوز xp دیگه نصب کردم .که به درایو D رفت بعد درایو D و فرمت کردم اما سوال من این که چرا اون قسمت که انتخاب میکنیم با چه ویندوزی وارد بشیم(صفحه مشکی رنگ) هنوز هست؟نمی شه کاری کرد که اون خط پاک بشه و باهمون ویندوز قبلی بصورت خودکار وارد شد؟

mahdi7610
08-06-2008, 20:35
سلام..
من چند روز پیش برای تمرین اومدم یه ویندوز xp دیگه نصب کردم .که به درایو D رفت بعد درایو D و فرمت کردم اما سوال من این که چرا اون قسمت که انتخاب میکنیم با چه ویندوزی وارد بشیم(صفحه مشکی رنگ) هنوز هست؟نمی شه کاری کرد که اون خط پاک بشه و باهمون ویندوز قبلی بصورت خودکار وارد شد؟
سلام دوست عزیز
روی my computer راست کلیک کن و بعد هم propertise را بزن به تب advanced برو و بعد هم اخرین setting را بزن و از صفحه باز شده گزینه edit را بزن و از پنجره باز شده که نوت پد هست اسم ویندوزی که نمی خواهید هنگام بوت نشان داده بشه را پاک کنید .

به این فایل بوت نگاه کن . الان اسم دوتا ویندوز را می بینید Windows xp sp2 و Windows Server 2003

حالا من می خوام اسم ویندوز Windows Server 2003 در هنگام بوت سیستم دیده نشه کافیه مسیر اونا به این شکل برداریم .

به خاطر این اینطوری گفتم چون اگه اشتباه می کردی سیستم بالا نمی یومد .

موفق باشی .

iammahdi
08-06-2008, 21:41
ممنون...
اما من اومدم 2 تا ویندوز xp نصب کردم بخاطر همین نمیدونم الان 1و پاک کنم یا 2 . اینم بگم من همون طور که تو عکس می بینی با دومی وارد میشم.

ممنون...

mahdi7610
08-06-2008, 21:56
ممنون...
اما من اومدم 2 تا ویندوز xp نصب کردم بخاطر همین نمیدونم الان 1و پاک کنم یا 2 . اینم بگم من همون طور که تو عکس می بینی با دومی وارد میشم.

ممنون...
سلام

پس با این حساب توی run بنویسید msconfig و کلید اینتر را فشار دهید از صفحه باز شده به تب boot.ini برید و گزینه check all boot mpath را بزنید تا خود سیستم عامل بوت اضافی را براتون پاک کنه .

موفق باشی .

iammahdi
08-06-2008, 22:54
سلام

پس با این حساب توی run بنویسید msconfig و کلید اینتر را فشار دهید از صفحه باز شده به تب boot.ini برید و گزینه check all boot mpath را بزنید تا خود سیستم عامل بوت اضافی را براتون پاک کنه .

موفق باشی .

واقعا" ممنون...
یکی بخاطر اینکه این مشکلو حل کردین.یکی ام به خاطر اینکه یه چیزی بهم یاد دادین.
شرمنده تو صفحه قبلی یکی از دوستان نوشته بود که :

"چندی پیش یکی از دوستانم کارت گرافیکش سوخت ، ,وقتی مشکل را بررسی کردیم به نتیجه ای نرسیدیم،کارت گرافیک که خرید،این بار رم سوخت !

پیش دوستان و آشنایان نیز روز به روز یک قطعه سخت افزاری دچار مشکل میشدیا می سوخت در حالی که اگر کار یک ویروس بود باید یکی از قطعات سخت افزاریمن هم دچار مشکل میشد یا می سوخت چون همیشه در حال تبادل دیتا از طریق Flash memory و غیره هستیم و بیشتر در یک منطقه هستیم ، یعنی از نظر نوسانات برق هم شرایطم با بقیه یکسان بود .
مسئله خیلی ما را کلافه کرده بود،بیشتر مسئله را پیگیری کردیم تا جایی که به مقایسه پرداختیم. از نرم افزارهای نصب شده گرفته تا کارهایی که با کامپیوتر انجام میدیم.بالاخره مشکل را پیدا کردیم !!!
مسئله این بود که همه از WinXP SP3 و با شکل های مختلف استفاده می کردند (منظورم اینه که سی دی نصب ویندوز یکسان نبود و هر کدام اسمو آرم شرکتی داشت) و من و یکی از دوستانم که اون هم هیچ مشکلی براش ایجاد نشده بود از SP2 استفاده می کردیم.
در حال حاضر هم همه از SP2 استفاده می کنند و هیچ مشکلی ندارند.البته من برای بروزرسانی بعضی از سخت افزارهام مجبور بودم از SP2 استفاده کنم !
این تجربه ای بود که به دوستان تقدیم میکنم"

من WinXP SP3 رو تازه گرفتم اما هنوز نصب نکردم می خوام ببینم که به سیستم آسیبی نمی رسونه؟
بازم ممنون....

shahedi
09-06-2008, 01:58
سلام
بعد از چند بار قطع برق، چند روزه که وقتی کامپيوترم را روشن می کنم. این پيغام رو نشان می ده.

winlogon.exe-unable to locate component
"The Application has failed to start because sfc_os.dll was not found. Re-Installing the application may fix the problem

البته بعد از این که اوکی می کنم سیستم بالا می آید و بدون مشکل کار می کند. به نظر شما مشکل از کجاست؟ چطور می تونم برطرفش کنم؟

سلام

سما کافی هست فایلی به نام sfc_os.dl را در درایوی که ویندوز نصب کردی در فولدر system32 کپی کنی.

در صورتی که ویروس یکی از فایل های DLL شما را مخدوش کرده به سایت ذیل بروید و نام DLL را وارد و پس از جست و جو 4 عدد حرف به شما داده می شه برای دانلود پس از وارد کردن حرف DLL را دانلود کنید.

ورود به سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام ممنون از راهنماييتون
ببخشيد ميشه راههنمايي كنيد چه جوري بايد جايگزين كنم؟

فایل نام برده را از سی دی ویندوز استخراج کنید و بعد جایگزین replace

majid-ar
09-06-2008, 02:04
سلام.

"سرویس پک 3" که نسخه 60 روزه هست رو باید چیکار کرد تا دائمی بشه؟

ممنون.

vatanema
09-06-2008, 06:39
سلام؛
آقا به نظر شما میشه ویندوز Xpرو نصب کرد،آنتی ویروس و همه برنامه هایی رو که میخوای نصب کنی،بعد یه چیزی شبیه ریکاوری ازش تهیه کنی روی Dvd و این نسخه ویندوز به همراه برنامه ها رو روی سیستم های دیگه نصب کنی؟
من باید روی ده تا سیستم ویندوز و حداقل 15 تا برنامه سنگین دیگه رو نصب کنم...اگه کسی راهنمایی کنه تا کارم راحتتر بشه یک دنیا ممنون میشم.

shahedi
09-06-2008, 15:10
من WinXP SP3 رو تازه گرفتم اما هنوز نصب نکردم می خوام ببینم که به سیستم آسیبی نمی رسونه؟
بازم ممنون....

سلام

کاش نگرفته بودی . باعث سوختن سیستم که نمی شه اما با بعضی قطعات سخت افزاری مشکل داره خبرش در بخش خبرهای IT هست .فعلا نصب نکنید یا اگر مایل به نصب هستید از سازگاری سخت افزار خود مطمئن شوید.

saeid_1363
09-06-2008, 15:53
ممنون دستت درد نكنه شاهدي جان

vatanema
10-06-2008, 05:59
سلام؛
آقا به نظر شما میشه ویندوز Xpرو نصب کرد،آنتی ویروس و همه برنامه هایی رو که میخوای نصب کنی،بعد یه چیزی شبیه ریکاوری ازش تهیه کنی روی Dvd و این نسخه ویندوز به همراه برنامه ها رو روی سیستم های دیگه نصب کنی؟
من باید روی ده تا سیستم ویندوز و حداقل 15 تا برنامه سنگین دیگه رو نصب کنم...اگه کسی راهنمایی کنه تا کارم راحتتر بشه یک دنیا ممنون میشم.

دوستان کسی نظری نداره؟:41:

shahedi
10-06-2008, 06:32
سلام.

"سرویس پک 3" که نسخه 60 روزه هست رو باید چیکار کرد تا دائمی بشه؟

ممنون.

Windows XP Activation ---- (Home, OEM,)

Bill Gates Toolkit Reloaded, Windows - All Keygens
1. Cracks-Activators
- Windows 2003 & Windows XP SP2 AntiProduct Activation fix v1.2
- All Windows XP and All Windows 2003 Server Activate fix

2. KeyGens
- All Windows CD Key Generators
- XP Key Recoverer & Discoverer 5.12 OEM Edition
- XP Key Recoverer & Discoverer 5.12
- MSKey 4 in 1

3. Magical Jelly Bean Keyfinder 1.41

4. Magical Jelly Bean Keyfinder/Changer 1.5 beta 3

5. Office 11 Reset

6. Windows Server 2003 Ent. VLK keeygen

7.Win XP SP2 - Activation fix
- Windows 2003 & XP SP2 Anti Product Activation fix 1.2
- Windows XP [all] and Widnwos 2003 Server [all] Activation fix

8. Windows XP/.NET/2003 - Product Key Changer

9. Windows Longhorn Pro Build 4074 WinHEC [Sxol.net] Part 1
- Windows Code Name "Longhorn" WinHEC Build 4074 Activation fix
- New folder fix for Longhorn build 4074 - Version 1.0 by BetaONE

10.Windows Longhorn Pro Build 4074 WinHEC [Sxol.net] Part 2

11.Windows XP CD Key and Product ID Changer 1.0.1

12.RockXP 3.0
RockXP 3.0 allows you to :
- To retrieve and change your XP Key
- To retrieve all Mcft Products keys
- To save your XP activation file
- To retrieve your lost XP system passwords
- To retrieve your lost RAS (Remote Access Settings) passwords
- And to generate new passwords

13.Office XP Universal Activator (version 1.0)

14.Windows XP Key Viewers

15.Activate Windows XP SP2 RC2 2162 EN

16.ToolKit Part 1-5

17.Activation Disabler for Office XP all SP

18.Activate Windows XP SP2 RC2 2179 EN

19.Activate Windows XP SP2 RC2 2180 EN

20.Anti Product Activation fix 1.6

21.Windows - All Keygens

22.Activate Win XP Sp2 Part 1

23.Activate Win XP Sp2 Part 2

24.Any XP

25.Uninstall Reset 5

26.Make Cab

27.Windows XP Professional,Home Edition and OEM Final
- WINDOWS XP FINAL 2600 PROFESSIONAL, HOME, OEM

28.Keys

29. Windows XP Embedded fix
- (tested with "Windows XP Embedded with Service Pack 1" and SP2RC, but should
work with any version of Windows XP Embedded)

30.Windows 2003 & XP & Longhorn - Anti Product Activation fix 2.0.1
- Tested with winlogon.exe build:
*Windows XP 2600.0 (Retail)
*Windows 2K3 3790.0 (Retail)
*Windows XP 2600.2180 (SP2 RTM)
*Windows XP 2600.1106 (SP1)
*Windows 2K3 3790.1218 (8.7.2004)
*Windows Longhorn (not tested by myself)

31. Activator & Product Activation fix 1.6
- Windows 2003 & XP Anti Product Activation Patch 1.6.1
- Windows XP SP2 Activator

jack_1127
11-06-2008, 10:04
سلام

شاهدی عزیز من از مقوله خودم مطمئن هستم ، چون ویندوز SP3 روی هشت سیستم بود که هر کدام سخت افزارهای خاص خودش را داشت و کمتر سیستمی بود که از نظر سخت افزار مشابه دیگری بود.
مطمئن باشید حداقل یک قطعه از سیستمتون هست که با این سرویس پک مشکل داشته باشه.

Majid-ar عزیز تجربه نشان داده که SP3 با همه سیستم ها مشکل داره،لطفاً از نصب این سرویس پک خودداری فرمائید.

شاهدی عزیز راستی یادم رفت برای حل مشکلم از شما تشکر کنم،دقیقاً کاری که فرموده بودید انجام دادم و شد.(ای کاش گزینه تشکری بود تا از طریق این گزینه نفرات ارزشیابی می شدند و ارزش واقعی شما بیشتر نمایان می شد)

موفق و سربلند

shahedi
11-06-2008, 17:33
سلام

شاهدی عزیز من از مقوله خودم مطمئن هستم ، چون ویندوز SP3 روی هشت سیستم بود که هر کدام سخت افزارهای خاص خودش را داشت و کمتر سیستمی بود که از نظر سخت افزار مشابه دیگری بود.
مطمئن باشید حداقل یک قطعه از سیستمتون هست که با این سرویس پک مشکل داشته باشه.

Majid-ar عزیز تجربه نشان داده که SP3 با همه سیستم ها مشکل داره،لطفاً از نصب این سرویس پک خودداری فرمائید.

شاهدی عزیز راستی یادم رفت برای حل مشکلم از شما تشکر کنم،دقیقاً کاری که فرموده بودید انجام دادم و شد.(ای کاش گزینه تشکری بود تا از طریق این گزینه نفرات ارزشیابی می شدند و ارزش واقعی شما بیشتر نمایان می شد)

موفق و سربلند

سلام

من حرف شما را رد نکردم.

بله مشکلاتی بود بیشتر با CPU مخصوصا از نوع AMD اگر می خواین آخرین اخبار و سوالات و مشکلات را ببنید به لینک زیر سر بزنید

از لطتفون ممنونم

هوشنگ پیشدادی
11-06-2008, 18:54
سلام .
در حالت عادی وقتی ما توی یه پنجره هستیم خوب قطعا title bar پررنگه و موس یا صفحه کلید توی پنجره جاری کار می کنه ولی اما من از امروز اینجوری شده که وقتی دارم کار می کنم (دو سه ثانیه) یکدفعه title bar کمرنگ می شه و برای استفاده دوباره باید باموس توی پنجره کلیک کنم ...

vatanema
12-06-2008, 06:15
سلام .
در حالت عادی وقتی ما توی یه پنجره هستیم خوب قطعا title bar پررنگه و موس یا صفحه کلید توی پنجره جاری کار می کنه ولی اما من از امروز اینجوری شده که وقتی دارم کار می کنم (دو سه ثانیه) یکدفعه title bar کمرنگ می شه و برای استفاده دوباره باید باموس توی پنجره کلیک کنم ...

یاهو مسنجرتون رو کاملا ببندید مشکلتون حل میشه!

jack_1127
12-06-2008, 08:00
سلام

آقای شاهدی عزیز منظورم این بوده که بجای آموزش شیوه اکتیو کردن ویندوز SP3 به دوستمان مجید ، مشکلات را گوشزد میکردید سپس اقدام به آموزش می پرداختید.

ببخشید اگر تو کار شما دخالت میکنم.
به هر حال اینقدر این SP3 برامون مشکلات ایجاد کرد که مجبورم کرده این بحثها را بکنم.

با تشکر فراوان

هوشنگ پیشدادی
12-06-2008, 11:48
یاهو مسنجرتون رو کاملا ببندید مشکلتون حل میشه!

یعنی چی یاهو مسنجر رو ببندم ؟
من این مشکل رو وقتی که offline هستم توی پنجره های ویندوز دارم .
اگر خوب متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید

MohandesMCD
12-06-2008, 13:27
ببخشيد جاي بهتري پيدا نكردم كه اين سوال رو بپرسم:
1.من يه سري كليپ از يوتيوب دانلود كردم با پسوند flv با real player ميتونم بازش كنم اما صدا نداره.real player رو آپديتش هم كردم اما فايده اي نداشت.چيكارش كنم كه صدا داشته باشه؟
2. اگه بخام flv رو به mp4 تغير بدم چه نرم افزاري بازم دارم؟

AABB
12-06-2008, 17:06
سلام.
من ویندوزم رو تازه عوض کردم. و وقتی رو برنامه های گذشته ام فایل های کرکشون رو اجرا می کنم همچین اروری میده:
نظرتون چیه؟
تشکر.

shahedi
12-06-2008, 17:17
سلام.
من ویندوزم رو تازه عوض کردم. و وقتی رو برنامه های گذشته ام فایل های کرکشون رو اجرا می کنم همچین اروری میده:
نظرتون چیه؟
تشکر.
روی click here کلیک کنید متن یا عکشو بذارین

mke
12-06-2008, 20:38
سلام؛
بله اين كار را ميتوني بابرنامه هايي كه از disk ايميج ميكيرند انجام بدي مثلا من با ghost8 حتي روي شبكه اين كار را كردم وروي n كامبيوتر خام ميشه با يك برنامه disk utility اين كار را كرد

vatanema
13-06-2008, 08:35
یعنی چی یاهو مسنجر رو ببندم ؟
من این مشکل رو وقتی که offline هستم توی پنجره های ویندوز دارم .
اگر خوب متوجه نشدم لطفا بیشتر توضیح بدید

یعنی وقتی آف لاین شدید کلا مسنجرتون رو کلوز کنید نه اینکه اون پایین کنار آیکون ساعت و تقویم مینی مایز شده باشه.در کل هم احتمالا از نسخه خوبی از مسنجر استفاده نمی کیند.
بهرحال امیدوارم مشکلتون حل بشه

mohsentanha
13-06-2008, 09:27
سلام من ویندوز پک 3 رو گرفتم و نصب هم میشه ولی کارت صدا و پی سی ای دیوایسش نصب نمیشه و می گه برای سرویس پک 1 ان تی و 2003 هستش من باید چیکار کنم؟

shahedi
13-06-2008, 10:30
سلام من ویندوز پک 3 رو گرفتم و نصب هم میشه ولی کارت صدا و پی سی ای دیوایسش نصب نمیشه و می گه برای سرویس پک 1 ان تی و 2003 هستش من باید چیکار کنم؟
سلام آخرین درایور را از سایتش بگیرین .

mohsentanha
13-06-2008, 16:44
سلام من یه کار دیگه کردم اول سرویس پک 2 رو نصب کردم بعدش هم تمام دیوایس ها ودرایور ها رو نصب کردم بعد اومدم با سی دی xp sp3 ویندوز رو اپگرید کردم الان یعنی درست شده ؟ ورژنش هم تغییر کرد و v3300 شده درسته دیگه؟

shahedi
13-06-2008, 19:09
سلام من یه کار دیگه کردم اول سرویس پک 2 رو نصب کردم بعدش هم تمام دیوایس ها ودرایور ها رو نصب کردم بعد اومدم با سی دی xp sp3 ویندوز رو اپگرید کردم الان یعنی درست شده ؟ ورژنش هم تغییر کرد و v3300 شده درسته دیگه؟
سلام به دیوایس منیجر برین ببینین مشکلی نباشه علامت تعجب و یا سوال باید بگم متاسفانه هنوز بعضی درایورها با SP3 سازگار نیستند و این در عمل مشخص می شه باید تست کنید.

اگر نبود باید آخرین درایور را که احتمالا سازگار شده در صورت مشکل اگر عرضه شده باشه نصب کنید

موفق باشید

mohsentanha
13-06-2008, 21:00
سلام به دیوایس منیجر برین ببینین مشکلی نباشه علامت تعجب و یا سوال باید بگم متاسفانه هنوز بعضی درایورها با SP3 سازگار نیستند و این در عمل مشخص می شه باید تست کنید.

اگر نبود باید آخرین درایور را که احتمالا سازگار شده در صورت مشکل اگر عرضه شده باشه نصب کنید

موفق باشید
از توجهتون متشکرم
نه مشکلی نداره همه چیز به خوبی پیش میره در ضمن مادربردم giga p35هست و فقط یه دیوایسش ارور میده
ولی با این کار فعلا که خوب کار میکنه

ma.fardbastani
14-06-2008, 10:47

سلام

سلام

ببخشید من دوباره سؤالم رو مطرح میکنم ! تو امتحانات دیر به دیر میام !

یه عزیزی فرموده بود این بساط رو گروپ کردم : نه قربان من اولین کاری که بعد از نصب ویندوز میکنم گروپ تسکبار رو بر میدارم ! تازه اگه گروپ بود که یه چیزی با نشون میداد ! من اگه صد تا پنجره هم بیارم بالا از صد تا برنامه بازم همینه یعنی هیچ چی ! در ضمن این عکس بالا برا سیستم من نیست. من اگه my computer و Firefox بالا بیارم هیچی تو taskbar نیست یعنی یه نوار آبی لخته !

jirez
14-06-2008, 13:22
[quote=mahdi7610;2474771]

سلام
چند وقت قبل بر اثر آلوده شدن به یه ویروس خاص، این ویروس فولدرهای من رو مخفی کرد و یک فایل اجرایی exe با نام همون فولدر با ایکون فولدر درست می کرد البته من سریع متوجه شدم و جلوی پخش شدنش رو گرفتم یعنی به جای اجرا کردن فایل به ظاهر فولدر، همون فولدر رو اجرا می کردم که مخفی شده بود. وقتی که می خواستم فولدر رو از حالت مخفی خارج کنم دیدم گزینه ی hidden کمرنگ شده!!! سوال من اینه که چطور می شه این گزینه رو فعال کرد؟؟؟؟
البته یه راه ساده و البته مسخره اینه که محتویات فولدر رو خارج کرد و در یک فولدر جدید با همان نام قبلی کپی کرد!!!!!!!!

کسی جواب ما رو بلد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Farbod2
14-06-2008, 16:57
آقا مي خواستم بدونم با چه برنامه اي ميشه آيكن بسازم و به جاي آيكن يك فايل بگذارم؟

moslem.b
15-06-2008, 10:07
چجوري ميشه کاري کرد که Screen refresh rate مانيتور رو بطور اتوماتيک تنظيم کرد ؟

تقريبا" يه چيزي مي خوام مثل سي دي بهنما که همراه مانيتورهاي ال جي هست

شايد بهتره سوالمو اينجوري مطرح کنم : چجوري ميشه پروسه ي تنظيم Screen refresh rate بصورت خودکار انجام داد

چون اکثر کاربراي عادي مانيتوراشون لرزش زيادي داره و بلد نيستن تنظيمش کنن

saeid_1363
15-06-2008, 14:07
سلام همگي خسته نباشيد
من يه دستگاه بلوتوث واسه سيستمم خريدم نصبش كردم
هيچ مشكلي نداره فقط ميخوام از طريق گوشيم چيزي بريزم توي سيستم نميره
ميشه كمكم كنيد؟

Vahid67
15-06-2008, 14:16
سلام
من هر نوع نرم افزار رایت روی سیستمم نصب می کنم موقع اجرا با هاش مشکل دارم در ضمن من یه Dvd رایتر سونی دارم

هوشنگ پیشدادی
16-06-2008, 10:37
توی کامپیوتر دوستم گزینه فولدر آپش در tools نمایش داده نمی شه . رفتم توی control panel اونجا هم نبود . به نظرتون چی شده؟

هوشنگ پیشدادی
16-06-2008, 11:48
در گوشه سمت راست تسک بار (system tray) یک آیکن زرد رنگ میاد که می گه : downlodin update ...
این مال چیه ؟؟ چی کارش کنم؟

iammahdi
16-06-2008, 11:52
با سلام...
دوستان امروز من یه فلش از یکی از دوستام گرفتم که براش چیزی بریزم .اما فلشش ویروسی بود که با عث شد سیستمم هنگ کنه و با ریسد هم نشه کاری کرد وقتی ریستارت کردم اون صدایی که که هنگام بالا اومدن ویندوز شنیده می شه به صورت کشیده 3 بار زده می شد و مانیتور هیچی نشون نمی داد.البته این دومین بار ی بود که این اتفاق می افتاد. دفعه اول وقتی شد که اومدم کیسو از میز کامبیوتر در بیار م که چون ارتفاع کیس با زمین حدود 5 سانت بود کیس افتاد روی زمین.به نظر شما به هارد آسیبی رسیده؟چی کار کنم این بوق ها قطع شه و ویندوز بالا بیاد؟
ببخشید که سوالام طولانی شد.
ممنون...

moslem.b
16-06-2008, 13:06
در گوشه سمت راست تسک بار (system tray) یک آیکن زرد رنگ میاد که می گه : downlodin update ...
این مال چیه ؟؟ چی کارش کنم؟

ویندوز داره آپدیت میشه ( موقع اتصال به اینترنت )

اگه از دیال آپ استفاده می کنی آپدیت ویندوز رو غیر فعال کن چون باعث افت سرعت اینترنتت میشه

moslem.b
16-06-2008, 13:07
توی کامپیوتر دوستم گزینه فولدر آپش در tools نمایش داده نمی شه . رفتم توی control panel اونجا هم نبود . به نظرتون چی شده؟

سیستم دوستتون ویروسی شده

moslem.b
16-06-2008, 13:08
[quote=jirez;2495589]

کسی جواب ما رو بلد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه آیکن پوشتو عوض کنی مشکلت حل میشه

moslem.b
16-06-2008, 13:09
با سلام...
دوستان امروز من یه فلش از یکی از دوستام گرفتم که براش چیزی بریزم .اما فلشش ویروسی بود که با عث شد سیستمم هنگ کنه و با ریسد هم نشه کاری کرد وقتی ریستارت کردم اون صدایی که که هنگام بالا اومدن ویندوز شنیده می شه به صورت کشیده 3 بار زده می شد و مانیتور هیچی نشون نمی داد.البته این دومین بار ی بود که این اتفاق می افتاد. دفعه اول وقتی شد که اومدم کیسو از میز کامبیوتر در بیار م که چون ارتفاع کیس با زمین حدود 5 سانت بود کیس افتاد روی زمین.به نظر شما به هارد آسیبی رسیده؟چی کار کنم این بوق ها قطع شه و ویندوز بالا بیاد؟
ببخشید که سوالام طولانی شد.
ممنون...

احتمالا" رمت از جاش دراومده

moslem.b
16-06-2008, 13:11
سلام
من هر نوع نرم افزار رایت روی سیستمم نصب می کنم موقع اجرا با هاش مشکل دارم در ضمن من یه Dvd رایتر سونی دارم

میشه مشکلتو واضح تر بگی ؟ دقیقا" چه مشکلی داری ؟ سی دی می سوزه ؟

moslem.b
16-06-2008, 13:12
آقا مي خواستم بدونم با چه برنامه اي ميشه آيكن بسازم و به جاي آيكن يك فايل بگذارم؟

لطفا" واضح تر بگو می خوای دقیقا" چی کار کنی ؟ برا ساخت آیکن برنامه های زیادی هست

reza41
16-06-2008, 13:49
سلام دوستان
من یک ویندوز ایکس پی سرویس پک یک داشتم که اون رو به سرویس پک دو آپگرید کردم ولی از اون وقت تا حالا به یک مشکلی که برخوردم اینه که با وجود این که تمامی سخت افزار های من شناخته شدن و درایور هاشون هم به روزند اما وسایلی که از پورت Usb مثل دوربین و فلش مموری استفاده می شن رو با اینکه می شناسه ولی نمی تونه نشون بده و مثلا فلش مموری رو به عنوان یه درایو نشون نمی ده برای همین نمی شه از اون استفاده کرد.
البته موبایل و پرینتر من این مشکل رو ندارند اما تمام وسایل دیگه دچار مشکل شدند لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Vahid67
16-06-2008, 14:20
میشه مشکلتو واضح تر بگی ؟ دقیقا" چه مشکلی داری ؟ سی دی می سوزه ؟

نه رفیق سی دی نمی سوزونه اصلاً هیچ نوع برنامه رایتی روش اجرا نمیشه چه برسه به اینکه بخواد سی دی رایت کنه و بسوزونه فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moslem.b
16-06-2008, 14:47
نه رفیق سی دی نمی سوزونه اصلاً هیچ نوع برنامه رایتی روش اجرا نمیشه چه برسه به اینکه بخواد سی دی رایت کنه و بسوزونه فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه ویندوز عوض کن مشکلت حل میشه

moslem.b
16-06-2008, 14:48
سلام دوستان
من یک ویندوز ایکس پی سرویس پک یک داشتم که اون رو به سرویس پک دو آپگرید کردم ولی از اون وقت تا حالا به یک مشکلی که برخوردم اینه که با وجود این که تمامی سخت افزار های من شناخته شدن و درایور هاشون هم به روزند اما وسایلی که از پورت Usb مثل دوربین و فلش مموری استفاده می شن رو با اینکه می شناسه ولی نمی تونه نشون بده و مثلا فلش مموری رو به عنوان یه درایو نشون نمی ده برای همین نمی شه از اون استفاده کرد.
البته موبایل و پرینتر من این مشکل رو ندارند اما تمام وسایل دیگه دچار مشکل شدند لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سعی کنید بجای آپگرید کردن کاملا" ویندوز رو عوض کنید همیشه با آپگرید یه سری مشکلات پیش میاد

mke
16-06-2008, 15:28
برو به regedit
hkey_current_user\software\microsoft\windows\curre ntversion\policies\explorer
در سمت راست nofolderoption را 0 كن restart

iammahdi
16-06-2008, 16:29
احتمالا" رمت از جاش دراومده

رم و در آوردم دوباره زدم ولی بازم برنامه های رام بالا نمی یاد...

Vahid67
16-06-2008, 20:18

عوض کردم فایده نداشت دیگه چه راهی پیشنهاد میدین

هوشنگ پیشدادی
16-06-2008, 23:49
سلام من یه فایل rar از این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ...
و لی وقتی می خوام unzip کنم این پیغام رو می ده ..

Farbod2
17-06-2008, 08:25
لطفا" واضح تر بگو می خوای دقیقا" چی کار کنی ؟ برا ساخت آیکن برنامه های زیادی هست

مي خوام آيكن بسازم، همين. و آيكني كه ساختم رو بجاي آيكن يك فايل بگذارم.براي مثال اگه برنامه اي باشه كه بشه توش عكس رو به آيكن تبديل كني ممنون مي شم اگه بگي.

reza41
17-06-2008, 12:49
سعی کنید بجای آپگرید کردن کاملا" ویندوز رو عوض کنید همیشه با آپگرید یه سری مشکلات پیش میاد

سلام دوست عزیز
از اینکه نظر دادی و راهنمایی کردی ممنون
بله درسته که همیشه نصب یه ویندوز جدید بهتر از آپگرید کردنه
اما نه وقتی که حجم ویندوز با برنامه هایی که روش داری و بعضی ها قابلیت نصب مجدد ندارن به 20 گیگا بایت برسه
برای همین من ویندوز رو آپگرید کردم ولی با این مشکل مواجه شدم
در هر حال باز هم ممنون

moslem.b
17-06-2008, 21:52
هیچ نوع برنامه رایتی روش اجرا نمیشه

1- از برنامه ی نرو استفاده کن

2- موقع اجرای برنامه ارور میده یا موقعی که به مرحله ی رایت میرسه ؟

moslem.b
17-06-2008, 21:53
رم و در آوردم دوباره زدم ولی بازم برنامه های رام بالا نمی یاد...

این صدای بوقی که میگی اعلام میکنه یکی از سخت افزارها مشکل داره (یا نصب نشده رو مادربورد یا مشکل سخت افزاری براش پیش امده)
دقیقا" چک کن ببین تمام سخت افزارهات روی مادربورد نصبه ؟

moslem.b
17-06-2008, 21:53
سلام من یه فایل rar از این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ...
و لی وقتی می خوام unzip کنم این پیغام رو می ده ..

دو حالت وجود داره یا بطور کامل فایل دانلود نشده (وسط دانلود سرعت کم شده و دانلود تمام شده)
یا فایل اصلی مشکل داره

moslem.b
17-06-2008, 21:54
مي خوام آيكن بسازم، همين. و آيكني كه ساختم رو بجاي آيكن يك فايل بگذارم.براي مثال اگه برنامه اي باشه كه بشه توش عكس رو به آيكن تبديل كني ممنون مي شم اگه بگي.

این یکی از قویترین برنامه ها واسه ساخت آیکنه : Icon cool editor

Farbod2
18-06-2008, 10:11
این یکی از قویترین برنامه ها واسه ساخت آیکنه : Icon cool editor
ممنون...
لينك دانلود؟

Ghaioom
18-06-2008, 10:17
سلام

لينك دانلود؟

Vahid67
18-06-2008, 10:49
1- از برنامه ی نرو استفاده کن

2- موقع اجرای برنامه ارور میده یا موقعی که به مرحله ی رایت میرسه ؟

وقتی وارد start smart میشم و روی یکی از حالت ها کلیک میکنم مثلاً دیتا وقتی میخواد وارد قسمتش بشه اون موقع ارور میده (همون ارور ویندوز که Don't Send داره)

Ghaioom
18-06-2008, 11:04
وقتی وارد start smart میشم و روی یکی از حالت ها کلیک میکنم مثلاً دیتا وقتی میخواد وارد قسمتش بشه اون موقع ارور میده (همون ارور ویندوز که Don't Send داره)
شما از nero express استفاده کنید.
یا دوباره نرو رو نصب کنید.

mojtaba182003
18-06-2008, 17:27
سلام و با عرض خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز

يه مشكلي واسم پيش اومده در ويندوزم نميدونم از ويروسه يا مشكل ويندوز

اگه مشكل ويروسه از مديران معذرت مي خوام كه اينجا پست زدم

من توي درايوم چند تا فولدر كه توش MP3 هست رو Cut كردم جائي ديگه بعد ديگه اين فولدر رو نه مي تونم باز كنم نه مي تونم پاك كنم آخه پيغام در حال استفاده بودن ميده خيلي هم مهم بوده واسم

بعد ظرفيت اين فايل رو هم كه مي خوام ببينم ميزنه 0 Kb

من از نرم افزار Hide Folder هم استفاده مي كردم كه الان ديگه به خاطر مشكلاتش پاكش كردم

دوستان اگه مي تونيد كمكم كنيد بدجور اعصابمو به هم ريخته اين مشكل

iammahdi
18-06-2008, 22:14
این صدای بوقی که میگی اعلام میکنه یکی از سخت افزارها مشکل داره (یا نصب نشده رو مادربورد یا مشکل سخت افزاری براش پیش امده)
دقیقا" چک کن ببین تمام سخت افزارهات روی مادربورد نصبه ؟

ممنون درست شد.

دوسی
19-06-2008, 09:27
سلام

من به یک مشکل برخورد کردم که هرکدوم ازدوستان راهنمایی کنه ممنون می شم .

مشکل اینکه وقتی ویندوز بالا میاد یک یراد می گیره که این فایل نیست. c:/windows/ztfdhohsn.exe

وبعد هرچی را حتی رجیستری رامی خوام باز کنم پنجره open withبازمی شه.نمی تونم آنتی ویروس

هم نصب کنم .به نظرشما راه حل چیه ؟

golmohammadi
19-06-2008, 20:27
سلام

من به یک مشکل برخورد کردم که هرکدوم ازدوستان راهنمایی کنه ممنون می شم .

مشکل اینکه وقتی ویندوز بالا میاد یک یراد می گیره که این فایل نیست. c:/windows/ztfdhohsn.exe

وبعد هرچی را حتی رجیستری رامی خوام باز کنم پنجره open withبازمی شه.نمی تونم آنتی ویروس

هم نصب کنم .به نظرشما راه حل چیه ؟

Open with يكي از آثار وجود ويروس هست
شما فايل مورد نظر را در اينترنت جستجو كن و اگه پيداش كردي كپي كن به جاي خودش بعد ببين درست ميشه ؟

AABB
19-06-2008, 21:21
روی click here کلیک کنید متن یا عکشو بذارین
این ارور ها رو میده:

S A M
21-06-2008, 09:24
سلام
من با این مشکل ها روبرو میشم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
1 _ قیافه پنجره task manager من عوض شده یعنی گوشه هاش رفته چیکار کنم برگرده؟
2 _ الان این چندمین بار هستش که کامپیوترم اینجوری شده : وقتی روشن میکنم وقتی صفحه دکستاپم بالا میاد میبینم که هیچ کودوم از برنامه هام نیستن و اصلا هیچی کار نمیکنه فقط عکس صفحه دکستاپم هستش.
چیکار کنم درست بشن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
21-06-2008, 12:16
سلام
من با این مشکل ها روبرو میشم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
1 _ قیافه پنجره task manager من عوض شده یعنی گوشه هاش رفته چیکار کنم برگرده؟
2 _ الان این چندمین بار هستش که کامپیوترم اینجوری شده : وقتی روشن میکنم وقتی صفحه دکستاپم بالا میاد میبینم که هیچ کودوم از برنامه هام نیستن و اصلا هیچی کار نمیکنه فقط عکس صفحه دکستاپم هستش.
چیکار کنم درست بشن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 - قسمت بالايي پنجره دوبل كليك كن تا به حالت اول در بياد
2 - شما وقتي يه برنامه اي را از مسير نصبش اجرا ميكني باز ميشه يا نه ؟

S A M
21-06-2008, 12:59
سلام
رفتم ویندوز رو عوض کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره باز میشد...
ولی الان من سرعت اینترنتم کم شده و هم سرعت کامپیوترم

golmohammadi
21-06-2008, 14:58
سلام
رفتم ویندوز رو عوض کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره باز میشد...
ولی الان من سرعت اینترنتم کم شده و هم سرعت کامپیوترم

بررسي كن ببين مشكل از چيه
يه اسكني هم بكن شايد ويروسي چيزي باشه
بيزحمت يه ديفراگ هم بكن درايوها را (حداقل درايو ويندوز)

shahedi
21-06-2008, 16:32
این ارور ها رو میده:

سلام

نوع سازگاری سیستم عامل را به ویندوز 98 تغییر دهید

S A M
21-06-2008, 19:17
ویندوز رو عوض کردم بعدش یکم اومدم توی پی سی ورلد کامپیوتر رو خاموش کردم دوباره که روشن کردم بازم با این مشکل مواجه شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AABB
21-06-2008, 20:38
سلام

نوع سازگاری سیستم عامل را به ویندوز 98 تغییر دهید
همه حالت ها رو آزمایش کردم ولی درست نشد!

shahedi
22-06-2008, 09:18
همه حالت ها رو آزمایش کردم ولی درست نشد!
سلام شما بفرمایید درمورد همه‌ی فایل های Exe دقیقا همین ارور(توجه کنید دقیقا کد خطا منظورم هست رو دارید؟)نوع ویندوزتون Corpporation هست؟

سلام عکس رو نامناسب گرفتین

از ادامه‌ی The archive... پیغام را بذارید تا بررسی شود

golmohammadi
22-06-2008, 10:36
ویندوز رو عوض کردم بعدش یکم اومدم توی پی سی ورلد کامپیوتر رو خاموش کردم دوباره که روشن کردم بازم با این مشکل مواجه شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينطور كه من ميبينم كامپيوتر شما ويروسي شده
بايد بعد از نصب ويندوز آنتي ويروس معتبر نصب كرده و آپديتش ميكردين

S A M
22-06-2008, 10:53
ممنون ... امروز که گیر ندادش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
22-06-2008, 20:28
سلام
من هر موقع وارد ویندوز میشم با این PM روبرو میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کنم دیگه نیاد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*IN*
22-06-2008, 20:42
ببخشيد يه سوال در سطح زير مبتدي داشتم:
چه جوري ويندوزمو عوض كنم
خواهش ميكنم جواب بديد

هوشنگ پیشدادی
23-06-2008, 09:14
سلام . درایو cd از توی کامپیوتر دوستم حذف شده . چی کار باید بکنم ؟

Ghaioom
23-06-2008, 09:27
سلام
من هر موقع وارد ویندوز میشم با این PM روبرو میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکار کنم دیگه نیاد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما باید آنتی ویروست رو آپدیت کنی.
آنتی ویروست هم مثل اینکه NOD32 هست.

چه جوري ويندوزمو عوض كنم
خواهش ميكنم جواب بديد

شما روی My Computer کلیک راست کن بعد Manage رو انتخاب کن بعدم Device Manager بعدم آیکون سی دی رو پیدا کن بعد روش کلیک راست کن و Scan for hardware changes رو انتخاب کن شاید درست بشه.

موفق باشی.

hamid.khanlari
23-06-2008, 09:33
سلام دوستان،
من یک مشکل خیلی عجیب پیدا کردم که هیچکس نتونست کمکم کنه. تمام فونتهای انگلیسی من بهم ریخته و ایتالیک شده (منظورم اینه که مثلا" وقتی دستور Log Off می دم، اونو ایتالیک در بالای پنجره می نویسه!) برای حل این مشکل چکار کنم؟

farhangian-1355
23-06-2008, 10:50
با سلام.....لطفا"کمکم کنید..در موقع روشن کردن با errorزیرdetecting floppy drive a media روبرو میشوم وده بیست بار ریست میکنم تا ویندوز بالا میاد............در ضمن سیستم من تازگیا زیاد هنگ میکنه(حتی با نصب ویندوز مشکلم حل نشده ودر ضمن با تست انتی ویروسnod32 م ویروسی مشاهده نمیکنم).....بینهایت سپاسگذار خواهم بود اگه هر چه سرعتر راهنمایی بفرمایید.....

shahedi
23-06-2008, 14:04
چه جوري ويندوزمو عوض كنم
خواهش ميكنم جواب بديد

سلام

ببینید دو حالت داره اگر روی پارتیشن سی ویندوز نصب هست باید از طریق بوت با سی دی ویندوز را حذف کنید درمورد سایر پارتیشن ها کافی است آن را فرمت کنید

mke
23-06-2008, 15:48
اول ببين cd فيزيكي connect است يا نه اكه بود برو تو disk managment ببين انجا ميبينيش اكه بود ببين drive letter داره يا نه اكه بازم نشد برو تو device manager ببين مشكل driver نداره اكه داشت driver قبل را uninstall كن و restart كن تا windows دوباره detect كنه

S A M
23-06-2008, 15:57
سلام
من نمیتونم به اینترنت وصل بشم
مدام با این ارور مواجه میشم

mke
23-06-2008, 16:14
با سلام.....لطفا"کمکم کنید..در موقع روشن کردن با errorزیرdetecting floppy drive a media روبرو میشوم وده بیست بار ریست میکنم تا ویندوز بالا میاد............در ضمن سیستم من تازگیا زیاد هنگ میکنه(حتی با نصب ویندوز مشکلم حل نشده ودر ضمن با تست انتی ویروسnod32 م ویروسی مشاهده نمیکنم).....بینهایت سپاسگذار خواهم بود اگه هر چه سرعتر راهنمایی بفرمایید.....
دوست عزيز شما به احتمال 99% مشكل لbios داري BIOS شما corrupt شده راه حل reflash كردن BIOS يا عوض كردن BIOS chip و يا در نهايت عوض كردن board است دو راه حل اول كار هركسي نيست ولي راه حل سوم كا هركسي هست

mke
23-06-2008, 16:18
سلام
مشكل از شما نيست اغلب ISP ها در ايران وقتي خيلي شلوغ ميشند server طيكه نميتونه respond بده يكي دو ساعت بعد امتحان كن

golmohammadi
23-06-2008, 16:39
نوشته شده توسط farhangian-1355

شما اگه با فلاپي كار نميكنيد در كيس را باز كرده و كابلشو بكشيد
و يا از بايوس كامپيوتر اونو غير فعال كنيد
البته اگه قبل از اينها راه حل بهتري پيدا نكردين

نوشته شده توسط هوشنگ پیشدادی
بهتره با سيستم ريستور ويندوز را چند روز به عقب بكشه

golmohammadi
23-06-2008, 16:45
دوست عزيز شما به احتمال 99% مشكل لbios داري BIOS شما corrupt شده راه حل reflash كردن BIOS يا عوض كردن BIOS chip و يا در نهايت عوض كردن board است دو راه حل اول كار هركسي نيست ولي راه حل سوم كا هركسي هست

سلام

ببینید دو حالت داره اگر روی پارتیشن سی ویندوز نصب هست باید از طریق بوت با سی دی ویندوز را حذف کنید درمورد سایر پارتیشن ها کافی است آن را فرمت کنید

ببين فكر كنم اين دوستمون نياز به راهنمايي بيشتري دارند
واسه همين پيشنهاد ميدم به بخش مقالات آموزشي مراجعه كنند

S A M
23-06-2008, 17:25
مشكل از شما نيست اغلب ISP ها در ايران وقتي خيلي شلوغ ميشند server طيكه نميتونه respond بده يكي دو ساعت بعد امتحان كن

پس چرا من همون موقه با همین یوزر و پس توی کامپیوتر دیگه تونستم وصل بشم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Backstreetboys
23-06-2008, 20:30
سلام لطفا در مورد این فایل توضیح بدید که چه کار میکنه ؟

iammahdi
23-06-2008, 20:33
دوستان من چطوری می تونم سرویس پکو نصب کنم؟
ممنون...

golmohammadi
23-06-2008, 21:45
پس چرا من همون موقه با همین یوزر و پس توی کامپیوتر دیگه تونستم وصل بشم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بهتره به پشتيباني شركت زنگ بزني و بپرسي

هوشنگ پیشدادی
24-06-2008, 11:10
وقتی می رم به task managment در سربرگ proccess یه فایل داره اجرا می شه که اسمش smartkbd.exe است .این چیه ؟ ویرووسه؟

هوشنگ پیشدادی
24-06-2008, 11:12
تازگی وقتی می رم اینترنت دایما این پیام ظاهر میشه...
شما می دونید چیه و چطور میشه حذفش کرد؟

S A M
24-06-2008, 11:39
شما بهتره به پشتيباني شركت زنگ بزني و بپرسي
اخه میگه کانکشنو عوض کن یا کارتتو عوض کن ولی فایده ای نداره
کاری نمیشه کرد؟

Ghaioom
24-06-2008, 11:53
سلام
سلام

Error678
پاسخي وجود ندارد .

تازگی وقتی می رم اینترنت دایما این پیام ظاهر میشه...
شما می دونید چیه و چطور میشه حذفش کرد؟

سلام
این فلش پلیر هست که باید نصب کنی اگه نصبش نکنی گاهی برنامه هایی که در اینترنت با فلش پخش میشن رو نشون نمیده.

shahedi
24-06-2008, 14:35
سلام لطفا در مورد این فایل توضیح بدید که چه کار میکنه ؟

mke
24-06-2008, 15:14
وقتی می رم به task managment در سربرگ proccess یه فایل داره اجرا می شه که اسمش smartkbd.exe است .این چیه ؟ ویرووسه؟
به احتمال زياد يك spyware است

S A M
24-06-2008, 15:36
سلام

Error678
پاسخي وجود ندارد .

.

یعنی وقتی این ارور رو میده ارور را تماشا کنم؟:13:

shahedi
24-06-2008, 16:41
محمد عزیز یعنی از طرف Isp پاسخس نیست.

fokoli_qaz
24-06-2008, 18:31
سلام
من وقتی رو درایوا دابل کلیک می کنم باز نمی شه ولی وقتی open می کنم باز میشه ویندوز رو هم عوض کردم فایده نداشت

mke
24-06-2008, 19:25
بعد از يك روز هنوز نتونستي وصل بشي اين كارها را انجام بده ببين درست ميشه يا نه
اول صداي modem را باز كن و connect شو ببين فقط صداي زنك خوردن مياد اكر اينجوريه شماره تلفني كه داري اشتباه است اما اكر ديدي بعد از جند زنك ميخواد وصل بشه error ميده اشكال از جايي ديكه است
ببين توي safe mode ميتوني وصل بشي
ببين از نظر فيزيكي اتصالات مشكلي نداره
driver مودم را يك بار ديكه uninstall و install كن بعد از هركدوم يه reset
connection را يك بار ديكه بساز
winsock را reset كن netsh winsock reset و restart
امكان داره tcp/ip خراب شده اشه netsh int ip reset resetlog.txt
يك بار system را براي virus , spyware اسكن كن
اينها مشكلات طرف client است ولي اين error بيشتر از طرف server است

mke
24-06-2008, 20:02
سلام
من وقتی رو درایوا دابل کلیک می کنم باز نمی شه ولی وقتی open می کنم باز میشه ویندوز رو هم عوض کردم فایده نداشت
مشكلت ميتونه از يه سري ويروسهايي باشه كه مياند در root هر drive يك فايل autorun.inf ميسازند و به محضي كه شما روي drive دابل كليك ميبكني فايل ويروس اجرا ميشه بايد اين فايل را باك كني اما اين فايل hidden است ومعمولا اين ويروس كارش را خوب بلده و folderoption را هم disable ميكنه كه user نتونه show hidden files بزنه راه حل اينه كه در تمام drive هات اين كار را بكني اول cmd را باز كني
بنويسي \ cd
بنويس attrib -r -h -s autorun.inf
و در نهايت del autorun.inf
اكه تشخيص درست باشه مشكل حله

fokoli_qaz
24-06-2008, 22:46
مرسی امتحان میکنم ببینم جواب میده یا نه:10:

fokoli_qaz
24-06-2008, 22:51
مرسی امتحان میکنم خبرشو میدم

S A M
25-06-2008, 10:11
بعد از يك روز هنوز نتونستي وصل بشي اين كارها را انجام بده ببين درست ميشه يا نه
اول صداي modem را باز كن و connect شو ببين فقط صداي زنك خوردن مياد اكر اينجوريه شماره تلفني كه داري اشتباه است اما اكر ديدي بعد از جند زنك ميخواد وصل بشه error ميده اشكال از جايي ديكه است
ببين توي safe mode ميتوني وصل بشي
ببين از نظر فيزيكي اتصالات مشكلي نداره
driver مودم را يك بار ديكه uninstall و install كن بعد از هركدوم يه reset
connection را يك بار ديكه بساز
winsock را reset كن netsh winsock reset و restart
امكان داره tcp/ip خراب شده اشه netsh int ip reset resetlog.txt
يك بار system را براي virus , spyware اسكن كن
اينها مشكلات طرف client است ولي اين error بيشتر از طرف server است

من همه این کارارو کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قبلا میتونستم وارد اینترنت بشم ولی از وقتی که ویندوز رو عوض کردم همش با ارور 678 روبرو میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
25-06-2008, 11:39
من همه این کارارو کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قبلا میتونستم وارد اینترنت بشم ولی از وقتی که ویندوز رو عوض کردم همش با ارور 678 روبرو میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطمئني كه سيمها را چك كردي؟
يه سوال ديگه مودم شماره گيري ميكنه ؟
و اون صداهاي فضايي مياد ؟
يه بار گوشي تلفن منزل را از پريز بكش بعد ببين ميره ؟

S A M
25-06-2008, 12:25
اره اون صدا ها هم میادش

mke
25-06-2008, 17:09
اكه مطمئني كه همه كارهاي قبلي را انجام دادي اين كار را هم انجام بده firewall و antivirus همه را خاموش كن برو به modem properties - advanced tab -change default prefrences و در اونجا عدد 60 را بيشتر كن مثلا 200 ببين حلا وصل ميشي
اكه نه كار اخر اينه كه v.90 را disable كني با اين كار سرعت بايينتر مياد براي ايى كاربايد يه initialization string
مثلا از سايت modemhelp براي نوع مودمت بيدا كنني و در همون advanced tab در قسمت .....extra وارد كني امتحان كن ببين درست ميشه

golmohammadi
25-06-2008, 19:16
شايد مودم موردي داره
ميگم مودمو ببر يه سيستم ديگه امتحان كن

shahedi
25-06-2008, 19:53
اره اون صدا ها هم میادش
سلام

درایور خود را ارتقاء دهید ...

golmohammadi
26-06-2008, 12:22
سلام
دستتون طلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درست شدش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبه
حالا اشكال از چي بود ؟

panther99
26-06-2008, 21:50
آقا خسته نباشيد. من يكي از دوستام از دريكي از درايوهاش ايميج گرفته و الا ن ميخواد اونو پاك كنه ولي هر كاري ميكنيم و با هر برنامه اي امتحان ميكنيم پاك نميشه كه نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!
چه جوري ميشه اين فايل ايميج رو پاك كرد؟؟ حدودا 11 گيگ هم هست!!!!!!!!!!!!

mke
27-06-2008, 09:57
آقا خسته نباشيد. من يكي از دوستام از دريكي از درايوهاش ايميج گرفته و الا ن ميخواد اونو پاك كنه ولي هر كاري ميكنيم و با هر برنامه اي امتحان ميكنيم پاك نميشه كه نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!
چه جوري ميشه اين فايل ايميج رو پاك كرد؟؟ حدودا 11 گيگ هم هست!!!!!!!!!!!!
دوستان لطف كنيد در مورد هر مشكل متن error را حتما بنويسيد در مورد سوال شما احتمل ميدم يا ميكه too larg file يا ميكه in used file
اين كارها را امتحان كن يه بار با shift+delete امتحان كن كه ديكه تو recycle bin نريزه
ببين اكه mount كردي unmount كن
برو توي folder كه image انجاست ببين توي view بالاي صفحه thumbnails تيك نخورده باشه جون اكه تيك خورده باشه مدام به fileور ميره ا يه preview ازش بسازه و براي همين in used ميشه تيك را بزار روي مثلا list حلا ببين delete ميشه
notepad را باز كن يه خط توش بنويس file -save as اونجا تويsave as type بزن all files بعد فايل image را بيار و روي همون بزن overwrite كنه اكه بشه كار تمومه
برو توي taskmanager يه بار explorer.exe را end process كن وبعد برو تو file -new task run ودوباره explorer.exe را run كن البته يه reset هم اي كار را انجام ميده كه explorer.exe را رهاش كنه
اكه باز هم نشد يه نرم افزاري است بنام File Shredder كه ميتونه هر فايلي را delete كنه

pooyahacker
27-06-2008, 10:00
سلام
من ویندوزم Xp Sp2 هست , موقع بوت شدن اونجا که لوگوی ویندوز میاد یه مدت طولانی همونجا میمونه و چراغ Hdd هم متناوبا خاموش و روشن میشه ,
وقتی که ویندوز میریزم چند روز اول اینجوری نیست ولی بعدا اینجوری میشه ,
فکر می کنید مشکل از چیه ؟

shahedi
27-06-2008, 13:24
سلام
من ویندوزم Xp Sp2 هست , موقع بوت شدن اونجا که لوگوی ویندوز میاد یه مدت طولانی همونجا میمونه و چراغ Hdd هم متناوبا خاموش و روشن میشه ,
سلام

به نظر می رسه شما نرم افزار های متعددی رو نصب می کنین یا اینکه میانبر اونها در استارت آپ قرار می گیره و باعث کندی می شه سعی کنید یک بار از نرم افزارهای بهینه ساز استفاده کنید که توانایی سازمان دهی رجیستری رو هم داشته باشه ، پراکندگی را از هارد دیسک بزداید . نوع سیستم عامل رو هم بگین.

موفق باشید

mke
27-06-2008, 15:30
سلام
يك boot نرمال معمولا 30 ثانيه يا حتي كمتر طول ميكشه boot process بستكي زيادي به hardware داره اكه cpu 2G به بالا RAM 512 به بالا داشته باشي ميتونيم بكيم در يك boot معمولي bottleneck نداري
اكه برنامه هاي سنكيني مثل antivirus و firewall ووو نصب كرده باشي كه بخواهند با windows بياند بالا خوب يه مقداري طول ميكشه كه يه جيز عادي است
اما اكه جيز سنكيني نداري ببين درايوي كه windows روش نصب جه قدر free space داره اين درايو حداقل 2G فضاي free ميخواد تا به اصطلاح ويندوز smooth كاركنه
يه سري هم به msconfig بزن و در قسمتهاي startup ,services ببين جه جيزهايي زيادي هستند كه با ويندوز مياند بالاالبته براي تشخيص ميتوني اسمشون را تو search,internet كني
يه برنامه خيلي خوبي بنام bootvis هست كه هم براي troubleshoot و هم باي optimize كردن boot process ميتوني ازش استفاده كني

pooyahacker
28-06-2008, 13:30
سلام

به نظر می رسه شما نرم افزار های متعددی رو نصب می کنین یا اینکه میانبر اونها در استارت آپ قرار می گیره و باعث کندی می شه سعی کنید یک بار از نرم افزارهای بهینه ساز استفاده کنید که توانایی سازمان دهی رجیستری رو هم داشته باشه ، پراکندگی را از هارد دیسک بزداید . نوع سیستم عامل رو هم بگین.

موفق باشید

چه برنامه ای رو واسه این کار پیشنهاد میکنید ؟
نوع سیستم عامل هم XP version 2002 SP2

يك boot نرمال معمولا 30 ثانيه يا حتي كمتر طول ميكشه boot process بستكي زيادي به hardware داره اكه cpu 2G به بالا RAM 512 به بالا داشته باشي ميتونيم بكيم در يك boot معمولي bottleneck نداري
اكه برنامه هاي سنكيني مثل antivirus و firewall ووو نصب كرده باشي كه بخواهند با windows بياند بالا خوب يه مقداري طول ميكشه كه يه جيز عادي است
اما اكه جيز سنكيني نداري ببين درايوي كه windows روش نصب جه قدر free space داره اين درايو حداقل 2G فضاي free ميخواد تا به اصطلاح ويندوز smooth كاركنه
يه سري هم به msconfig بزن و در قسمتهاي startup ,services ببين جه جيزهايي زيادي هستند كه با ويندوز مياند بالاالبته براي تشخيص ميتوني اسمشون را تو search,internet كني
يه برنامه خيلي خوبي بنام bootvis هست كه هم براي troubleshoot و هم باي optimize كردن boot process ميتوني ازش استفاده كني

بوت شدن ویندوز من حدود 2 دقیقه و شاید بیشتر طول میکشه !
بعضی موقع ها هم همون موقع که لوگو ی ویندوز میاد و یه مدت روش میمونه , کامپیوتر ری استارت میشه!
cpu من AMD Athlon X2 4200 هست رمم هم 2 گیک هست
فعلا هم آنتی ویروس و فایروال نریختم و هیچ برتامه سنگینی ندارم
درایو ویندوزم حدود 15 گیگ free space داره
با این تفاسیر فکر میکنید مشکل از چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هوشنگ پیشدادی
28-06-2008, 16:20
دو سه روزه کا تا وصل می شم به اینتترنت خود به خود disconnect میشه ؟ حک شدم ؟ نوع اتصال هم dial up هست

mke
28-06-2008, 16:39
بوت شدن ویندوز من حدود 1 دقیقه و شاید بیشتر طول میکشه !
با این تفاسیر فکر میکنید مشکل از چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]
شما فكر كنم دو سطر اخر بيام قبلي را نخوانديد بحث msconfig و برنامه bootvis كه ساخته خود microsoft است

mke
28-06-2008, 16:41
بوت شدن ویندوز من حدود 1 دقیقه و شاید بیشتر طول میکشه !
با این تفاسیر فکر میکنید مشکل از چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما فكر كنم دو سطر اخر بيام قبلي را نخوانديد بحث msconfig و برنامه bootvis كه ساخته خود microsoft است[/quote]

mke
28-06-2008, 17:48
دو سه روزه کا تا وصل می شم به اینتترنت خود به خود disconnect میشه ؟ حک شدم ؟ نوع اتصال هم dial up هست
اين مشكلات معمولا براي dial up connection وجود داره وعوامل زيادي هم دخيل هستند ممكن مشكل از isp باشه ميتوني isp ديكه اي را امتحان كني ممكن از خطوط تلفن باشه ممكن در معرض noise باشي
اما كاري كه ميتوني بكني يكي idle time مودمت را جك كن يكي هم driver را دوباره نصب كني يا upgrade كني يه scan هم براي spyware و virusبكن
اما البته به نظر من روي dial up اصلا بحث ---- اونم با اين سرعتها منتفي جرا كه secure ترين connection به سمت internet همين dial up است من خودم نه firewall دارم نه antivirus شايد در سال 2 يا3 بار دجار virus يا spy يا جندتايي cookie بشم

pooyahacker
28-06-2008, 18:27
شما فكر كنم دو سطر اخر بيام قبلي را نخوانديد بحث msconfig و برنامه bootvis كه ساخته خود microsoft است
چرا خوندم ولی من زیاد برنامه start up نداشتم ...
در ضمن یه توضیحی رو اضافه کنم که بوت شدن ویندوزم حدود 2 دقیقه طول میکشه و بعضی مواقع هم در هنگام بوت ری استارت میشه !

mke
28-06-2008, 19:14
چرا خوندم ولی من زیاد برنامه start up نداشتم ...
در ضمن یه توضیحی رو اضافه کنم که بوت شدن ویندوزم حدود 2 دقیقه طول میکشه و بعضی مواقع هم در هنگام بوت ری استارت میشه !
برنامه bootvis را امتحان كن با اين برنامه ميتوني boot process را trace كني تا مشخص بشه مشكل از كجاست
احتمال داره يه جيزي تو load شدن windows داره cpu يا ram را ميخوره bootvis فرايند boot را به صرت نمودار مثلا براي cpu نشان ميده مثلا اكه براي يه مدتي cpu روي 100% باشه ميتوني حتي فايلهايي كه تو اون لحظه load ميشند را ببيني و همجنين cpu usage مربوط به هر file را انوقت ميتوني بكي دقيقا جه فايلي اعم از system file يا driver مشكل داره

iammahdi
28-06-2008, 21:28
با سلام...
می خوام ببینم اگه همیشه کامپیوتر رو با Hibernate به جای Turn Off خاموش کنم چیزی نمی شه؟
ممنون...

mahdi7610
28-06-2008, 22:09
با سلام...
می خوام ببینم اگه همیشه کامپیوتر رو با Hibernate به جای Turn Off خاموش کنم چیزی نمی شه؟
ممنون...
سلام دوست عزیز

نه هیچ مشکلی پیش نمی یاد . و ضرری هم ندارد .

در Hibernate هم عملا کامپیوتر خاموش می شود با این تفاوت که قبل از خاموش شدن ، اطلاعات Memory بر روی Hard Disk ذخیره می شود تا هنگام روشن شدن کامپیوتر ، آن اطلاعات از روی Hard Disk به Memory انتقال یابد .

موفق باشید .

Vahid67
28-06-2008, 22:36
من این برنامه bootvis رو دانلود کردم یه بار هم گزینه optimize رو زدم ولی تاثیری تو سرعت بوت نداشت کاره دیگه ای هم باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟

هوشنگ پیشدادی
29-06-2008, 08:37
mke عزیز شما گفتید : اما كاري كه ميتوني بكني يكي idle time مودمت را جك كن ...

اما ...
idle مودم رو از کجا می تونم چک کنم؟ و چه کاربردی داره؟
می شه بیشتر در این مورد توضیخح بدی؟

*Ali*
29-06-2008, 13:14
یه مشکل وجود داره و نمیدونم که چجوری باید بدون اینکه وارد سیستم عامل ویندوز بشم بتونم یه درایو رو فرمت کنم؟؟؟؟:13:

iammahdi
29-06-2008, 13:45
سلام دوست عزیز

نه هیچ مشکلی پیش نمی یاد . و ضرری هم ندارد .

در Hibernate هم عملا کامپیوتر خاموش می شود با این تفاوت که قبل از خاموش شدن ، اطلاعات Memory بر روی Hard Disk ذخیره می شود تا هنگام روشن شدن کامپیوتر ، آن اطلاعات از روی Hard Disk به Memory انتقال یابد .

موفق باشید .

ممنون از جوابتون...

mke
29-06-2008, 15:49
من این برنامه bootvis رو دانلود کردم یه بار هم گزینه optimize رو زدم ولی تاثیری تو سرعت بوت نداشت کاره دیگه ای هم باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟
شما قبل از optimize بايد كارهاي زير را انجام ميداديد زمان boot را يادداشت ميكردي بعد optimize ميكردي وحالا اين دو زمان را مقايسه ميكردي جون با جشم غير مسلح قادر به تشخيص مثلا 5 ثانيه كاهش زمان boot نيستيد

در قسمت trace برو به next boot +driver delay بزار كامبيوتر را restart يا shutdown كنه بعد از اون خود bootvis مياد بالا واطلا عات را به شكل graph نشون ميده در قسمت boot activity ببين در جه مرحله اي زمان بيشتري صرف شده بعد قسمتهاي cpu , disk را نكاه كن در اون زمان روي جند درصد هستند روي همون graph ميتوني با mouse يه تكه از graph را مثلا اونجايي كه cpu روي 100% است را اتخاب كني روش right click كني وبزني show summary اينجاست كه ميتوني ببيني دقيقا جه فايلي داره bottleneck درست مبكنه من احتمال ميدم يه driver باشه

mke
29-06-2008, 16:06
mke عزیز شما گفتید : اما كاري كه ميتوني بكني يكي idle time مودمت را جك كن ...

اما ...
idle مودم رو از کجا می تونم چک کنم؟ و چه کاربردی داره؟
می شه بیشتر در این مورد توضیخح بدی؟
idle time زماني كه شما مشخص ميكني اكر مودم inactive بود اتصال انترنت قطع بشه و در اينجا قرار داره اما بعيد ميدونم مشكلت اين باشه بيشتر به isp مشكوكم
control panel-modem properties-advanced-ghange default prefrences

mke
29-06-2008, 17:11
یه مشکل وجود داره و نمیدونم که چجوری باید بدون اینکه وارد سیستم عامل ویندوز بشم بتونم یه درایو رو فرمت کنم؟؟؟؟:13:
شما هيج سيستم عاملي نداريد يا اينكه قصد داريد windows نصب كنيد

*Ali*
29-06-2008, 22:25
شما هيج سيستم عاملي نداريد يا اينكه قصد داريد windows نصب كنيد
درسته میخوام ویندوز نصب کنم حالا میشه کامل توضیح بدین؟چجوری میشه از طریق dos یا هر چیز دیگه بدون اینکه وراد ویندوز بشم درایو c که ویندوز تو اون نصبه رو فرمت کنم؟

mahdi7610
29-06-2008, 23:11
درسته میخوام ویندوز نصب کنم حالا میشه کامل توضیح بدین؟چجوری میشه از طریق dos یا هر چیز دیگه بدون اینکه وراد ویندوز بشم درایو c که ویندوز تو اون نصبه رو فرمت کنم؟
سلام دوست عزیز

برای فرمت کردن کافیه یه سی دی بوت گیر بیارین و با اون سیستم را بوت کنید و سپس درایو مربوط به ویندوز را فرمت کنید .

این هم یه اموزش توپ برای نصب ویندوز

آموزش تصویری نصب ویندوز Xp و پارتیشن بندی !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

golmohammadi
30-06-2008, 00:35
البته يادت باشه وقتي رفتي داس از دستور فرمت استفاده كن مثلا Format C:

faal
30-06-2008, 02:01
چند وقت فایلی دانلود کردم با اسم KILL_BILL3 ; لطفا پسورد rar ؟

*Ali*
30-06-2008, 05:54
سلام دوست عزیز

برای فرمت کردن کافیه یه سی دی بوت گیر بیارین و با اون سیستم را بوت کنید و سپس درایو مربوط به ویندوز را فرمت کنید .

.
با سی دی خود ویندوز نمیشه اینکارو کرد؟

mmahdym
30-06-2008, 07:56
با سلام
برای نصب ویندوز xp روی یک نوت بوک با مارک emachine دچار مشکل زیر هستم اگر کسی راهی به ذهنش می رسد کمک کند .
بعد از مرحله غیر گرافیکی نصب که سیستم ری استارت می شود وقتی صفحه بالا آمدن ویندوز نمایان شده و می خواهد وارد مرحله نصب گرافیکی ویندوز شود یک صفحه آبی ظاهر می شود که در آن یک سری کدهای مربوط به آدرس یک فایل نوشته شده است و سیستم بلافاصله ری استارت می شود و این امر ادامه می یابد و مانع از ادامه مراحل نصب می شود .

لطفا کمک کنید
متشکرم

Ghaioom
30-06-2008, 13:03
با سی دی خود ویندوز نمیشه اینکارو کرد؟
شما در حالی که میخوایی ویندوز نصب کنید از اونجا هم میشه درایو رو فرمت کرد. بعد از فرمت کامپیوتر رو ریستارت کنید.