PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32

a.l.d
25-12-2010, 19:55
در ویندوز من این پیغام باهرباربازکردن درایوهای کامپیوتر می آید

Whatthehell

Cannot create file “C:\Documents and Settings\administrator\WINDOWS\System32\Drivers

WhatTheHell.EXE”.The system cannot find the Path Specified

باید چی کارکنم تا دیگه نیاد

Majid393
26-12-2010, 00:43
سلام

برو تو Recycle Bin پوشه ی Dc9 رو Restore کن . ببین درست میشه یا نه .

موفق باشید :40:

مشکل اینجاس که همچین پوشه ای تو Recycle Bin وجود نداره!

aliupdate
26-12-2010, 00:51
سلام
شما محتویات پوشه ی Recycler رو توی درایو C پاک کنید ببینید حل میشه.

GHAGHALEELEE
26-12-2010, 07:28
دوستان کمکم کنید
می خوام بایوس مادربردم رو اپدیت کنم ولی فلاپی درایو ندارم چی کار کنم؟:37:

Golbarg01
26-12-2010, 14:26
چطور میشه میزان برق مصرفی توسط کامپیوتر رو محاسبه کرد به وات یا کیلو وات؟
نرم افزاری در این زمینه هست؟
ضمنا میشه میزان برقی که از پاور به قطعات مختلف کامپیوتر میرسه رو بررسی کرد و تغییر داد که مثلا یک قطعه بهش بیشتر برق رسانی بشه؟البته در سطحی که به اون قطعه یا دیگر قطعات آسیبی نرسه.

Masоud
26-12-2010, 14:54
در ویندوز من این پیغام باهرباربازکردن درایوهای کامپیوتر می آید

Whatthehell

Cannot create file “C:\Documents and Settings\administrator\WINDOWS\System32\Drivers

WhatTheHell.EXE”.The system cannot find the Path Specified

باید چی کارکنم تا دیگه نیاد

سلام

مطمئنی ویندوز ویروسی نیست ؟ آنتی ویروس آپدیت شده داری رو سیستم ؟

دوستان کمکم کنید
می خوام بایوس مادربردم رو اپدیت کنم ولی فلاپی درایو ندارم چی کار کنم؟:37:

از طریق خود ویندوز هم میتونید این کارو انجام بدید :

آموزش كامل آپديت بايوس براي تمام مادربورد ها ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطور میشه میزان برق مصرفی توسط کامپیوتر رو محاسبه کرد به وات یا کیلو وات؟
نرم افزاری در این زمینه هست؟
ضمنا میشه میزان برقی که از پاور به قطعات مختلف کامپیوتر میرسه رو بررسی کرد و تغییر داد که مثلا یک قطعه بهش بیشتر برق رسانی بشه؟البته در سطحی که به اون قطعه یا دیگر قطعات آسیبی نرسه.

تاپیک هایی در این زمینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در بعضی مدل های مادربورد های گیگابایت میتونید توسط نرم افزاری که داخل جعبه هنگام خرید بهتون میدند ، مصرف برق رو کنترل کنید.

Dew Drop
26-12-2010, 15:52

این فایلی که میگین فکر میکنم از فایلهای مخفی Recycle bin باشه.اگه روشی که دوستان گفتند جواب نداد
از نرم افزار CCleaner برای خالی کردن recycle bin استفاده کنید.

rshafiiy
26-12-2010, 18:24
يك مشكل عجيب با xp پيدا كردم و اونم اينكه لاگين شدن با چند يوزر غير فعال شده يعني بايد از يه يوزر حتما لاگ اف بشم تا بشه با يكي ديگه لاگ اين شد . همه چيز ظاهرا درسته و welcome screen و fast user switching هم فعاله من فكر كردم شايد واسه اينه كه اكتيو نيست واسه همين كركشو عوض كردم و الان ظاهرا اكتيوه ولي مشكل من حل نشده لطفا كمك كنيد تانكسسس

joe_satriani
26-12-2010, 18:40
يك مشكل عجيب با xp پيدا كردم و اونم اينكه لاگين شدن با چند يوزر غير فعال شده يعني بايد از يه يوزر حتما لاگ اف بشم تا بشه با يكي ديگه لاگ اين شد . همه چيز ظاهرا درسته و welcome screen و fast user switching هم فعاله من فكر كردم شايد واسه اينه كه اكتيو نيست واسه همين كركشو عوض كردم و الان ظاهرا اكتيوه ولي مشكل من حل نشده لطفا كمك كنيد تانكسسس

با سلام
دوست عزيزم آيا پيغام خاصي ميده هنگام لاگين كردن يا نه؟

موفق باشيد.

rshafiiy
26-12-2010, 19:26
با سلام
دوست عزيزم آيا پيغام خاصي ميده هنگام لاگين كردن يا نه؟

موفق باشيد.

اصلا همه چيز درسته ولي موقع سوئيچ يوزر ها جاي fast user switching صفحه قديمي مياد و وقتي مي خواي يوزر ديگري رو يزني بايد قبلي رو لاگ اف كني :41:

pooria-ir
26-12-2010, 21:03
سلام
2 تا سوال
اول اينكه كيبرد سيستم روي فارسي بهم ريخته
مثلا ( د )رو كه ميزني مينويسه (ش) و خيلي حروف ديكه كه بهم ريخته جي كار كنم ؟

کسی جواب من رو نمیده ؟؟؟

aliupdate
26-12-2010, 21:16
اصلا همه چيز درسته ولي موقع سوئيچ يوزر ها جاي fast user switching صفحه قديمي مياد و وقتي مي خواي يوزر ديگري رو يزني بايد قبلي رو لاگ اف كنيسلام
شما مطمئنید که fast user switching فعاله؟
به Control panel برید و User Account رو باز کنید سپس روی ... Change The way users کلیک کنید و گزینه ی fast user switching رو تیک بزنید اگر با این حل نشد یه عکس از صفحه ای که میاد بذارید تا ببینم کدوم صفحه رو میگید.

کسی جواب من رو نمیده ؟؟؟ جواب شما داده شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیتونید به جای استفاده از این نرم افزا به Regional and language option برید و زبان فارسی رو در کیبورد پاک کنید و دوباره اضافه کنید.

omid-p30
26-12-2010, 21:37
دوستان من یک صفحه آبی در صفحه دسکتاپم هست که نمیتونم عوضش کنم و تصاویر دلخواهم رو به عنوان زمینه قرار بدم. هر عکسی رو به همام روش معمول کلیک راست روی دسکتاپ و پراپرتیز و غیره انجام میدم ، اعمال نمیشه.

ممنون.

aliupdate
26-12-2010, 22:04
دوستان من یک صفحه آبی در صفحه دسکتاپم هست که نمیتونم عوضش کنم و تصاویر دلخواهم رو به عنوان زمینه قرار بدم. هر عکسی رو به همام روش معمول کلیک راست روی دسکتاپ و پراپرتیز و غیره انجام میدم ، اعمال نمیشه.
سلام
احتمالا سیستم شما الوده به ویروس و بد افزار شده
شما رجیستری رو باز کنید به ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\policies برید و در سمت راست اگر مقداری به نام NoChangingWallPaper مشاهده کردید پاک کنید
فایل زیر را دانلود و باز کنید و بر روی Yes کلیک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rshafiiy
26-12-2010, 22:13
سلام
شما مطمئنید که fast user switching فعاله؟
به Control panel برید و User Account رو باز کنید سپس روی ... Change The way users کلیک کنید و گزینه ی fast user switching رو تیک بزنید اگر با این حل نشد یه عکس از صفحه ای که میاد بذارید تا ببینم کدوم صفحه رو میگید.
.

بله فعاله متاسفانه نميتونم عكس بگيرم واستون توضيح ميدم :

از منوي استارت كه Log off و بعد switch user رو ميزنم به جاي پنجره آبي كه ليست كاربران مياد صفحه قديمي ويندوز NT مياد كه ميتوني يوزر و پاسورد رو بنويسي اسم پنجره شم Unlock Computer هست ميگه كامپيوترتون لاك شده و فقط آدمين ميتونه باز كنه بعد بايد يه يوزر ديگه بنوسي ميگه كه بايد از اين يكي لاگ اف كني وقتي او كي زدي ميتوني با يه يوزر ديگه وارد بشي

omid-p30
26-12-2010, 22:17
سلام
احتمالا سیستم شما الوده به ویروس و بد افزار شده
شما رجیستری رو باز کنید به ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\policies برید و در سمت راست اگر مقداری به نام NoChangingWallPaper مشاهده کردید پاک کنید
فایل زیر را دانلود و باز کنید و بر روی Yes کلیک کنید:

سلام دوباره به آدرس مذکور رفتم، لکن چنین مقداری دیده نشد. با تشکر پیشنهاد دیگری ندارید؟

ask_bl
26-12-2010, 22:52

ممنون.
فایل زیر رو اجرا و Restart کنین :

omid-p30
26-12-2010, 23:10
فایل زیر رو اجرا و Restart کنین :

سلام لینکت دانلود نمیشه.

aliupdate
26-12-2010, 23:13
سلام لینکت دانلود نمیشه.
لینک مشکل نداشت اگر دانلود نشد از همون لینکی که گذاشتم دانلود کنید یعنی این:

momo
27-12-2010, 00:59
سلام

وقتی میخواید از Unlocker برای پاک کردنشون استفاده کنید باید بعد از انتخاب فایل ها و زدن گزینه ی Unlocker در پنجره ی بعد دکمه ی Unlock رو بزنید تا پاک بشن . نباید دکمه ی Kill Process رو بزنید.

احتمالا فایل ها در Playlist نرم افزاری که باهاشون این فایل ها رو پخش کردید موندن . Playlist برنامه ای که باهاش فایل ها رو پخش میکردید پاک کنید.

ممنون از جوابتون اما من ليست را هم خالي كردم بازم نشد البته با نرم افزار پاك ميشه اما من ميخام ببينم مشكل اصلي چيه آخه تمام فايل هاي mp4 توي سيستمم همين مشكلو دارن

mehrdad_goleyakh
27-12-2010, 12:37
سلام
تو شبکه وقتی میخوای از شیر یک سیستم دیگه استفاده کنی وقتی IP شو میزنی بعضی وقتها ازت یوزر پسورد میخواد همین رو از کجا میشه برداشت؟
مثل این:

aliupdate
27-12-2010, 13:01
سلام
تو شبکه وقتی میخوای از شیر یک سیستم دیگه استفاده کنی وقتی IP شو میزنی بعضی وقتها ازت یوزر پسورد میخواد همین رو از کجا میشه برداشت؟
مثل این:

سلام
توی Run بنویسید :
Control keymgr.dll
سپس در پنجره ی باز شده اون مقدار ها رو انتخاب کنید و روی Remove کلیک کنید
فکر میکنم مشکلتون حل بشه.

rubimori
27-12-2010, 14:39
سلام دوستان .من تازه عضو فروم شدم و از اطلاعاتتون کلی استفاده کردم .:35:
یک مشکل تو نصب ویندوزم وجود داره . من از ویندوز wındows xp dark edıtıon استفاده میکردم که خراب شده بود و خواستم یک ویندوز دیگه نصب کنم .نو میحیطی که صفحه آبی هست که میرسم اصلا 4 تا گزینه واسه فرمت درایو وجود نداره . :23:تا حالا 2 بار امتحان کردم ولی اصلا درایو سی فرمت نمیشه و ویندوز جدید تو همون دایو کنار ویندوز قدیمی نصب میشه و همه فایهای قدیمی سر جاشون هست .درایو سی هم fat و بقیه درایو ها ntfs
تو محیط آبی نصب ویندوز اصلا گزینه فرمت نمیاد فقط یک گزیته داره که درایو سی رو تبدیل به ntfs کنم که اونم میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و ریستار میشه و برمیگرده از اول .:37:
راستی ویندوز هم که بالا میاد هیچ کلیدی از کیبورد کار نمیکنه و هر چی f8 میزنم هیچی نمیاد ،بنابراین اصلا با محیط اولیه بوت ویندوز رو نمیتونم نصب کنم و حتما باید تو محیط خود ویندوز نصب کنم .:9:
توروخدا کمک کنید:41:

Masоud
27-12-2010, 16:24
سلام دوستان .من تازه عضو فروم شدم و از اطلاعاتتون کلی استفاده کردم .:35:
یک مشکل تو نصب ویندوزم وجود داره . من از ویندوز wındows xp dark edıtıon استفاده میکردم که خراب شده بود و خواستم یک ویندوز دیگه نصب کنم .نو میحیطی که صفحه آبی هست که میرسم اصلا 4 تا گزینه واسه فرمت درایو وجود نداره . :23:تا حالا 2 بار امتحان کردم ولی اصلا درایو سی فرمت نمیشه و ویندوز جدید تو همون دایو کنار ویندوز قدیمی نصب میشه و همه فایهای قدیمی سر جاشون هست .درایو سی هم fat و بقیه درایو ها ntfs
تو محیط آبی نصب ویندوز اصلا گزینه فرمت نمیاد فقط یک گزیته داره که درایو سی رو تبدیل به ntfs کنم که اونم میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته و ریستار میشه و برمیگرده از اول .:37:
راستی ویندوز هم که بالا میاد هیچ کلیدی از کیبورد کار نمیکنه و هر چی f8 میزنم هیچی نمیاد ،بنابراین اصلا با محیط اولیه بوت ویندوز رو نمیتونم نصب کنم و حتما باید تو محیط خود ویندوز نصب کنم .:9:
توروخدا کمک کنید:41:
سلام

اگر کیبورد شما از نوع USB باشه تو محیط بوت کیبورد کار نمیکنه . برای رفع مشکل باید در هنگام روشن کردن سیستم کلید Delete رو فشار بدید تا به محیط BIOS برید . در اونجا باید قابلیت USB Keyboard رو فعال کنید تا بتونید در محیط بوت از کیبورد استفاده کنید.

rubimori
27-12-2010, 19:32
سلام

اگر کیبورد شما از نوع USB باشه تو محیط بوت کیبورد کار نمیکنه . برای رفع مشکل باید در هنگام روشن کردن سیستم کلید Delete رو فشار بدید تا به محیط BIOS برید . در اونجا باید قابلیت USB Keyboard رو فعال کنید تا بتونید در محیط بوت از کیبورد استفاده کنید.

مرسی:11: .خیلی ممنون فقط واسه وارد شدن کلید دیلیت هم کار نمیکنه .بله usb هستش:46:
پاک کردن ویندوز چی؟ من همیشه واسه ریختن ویندوز جدید از همین محیط ویندوز نصب میکردم و بعد وقتی ریست میشد 4 تا گزینه فرمت وجود داشت ولی الان اصلا گزینه فرمت نداره فقط مینویسه پوشه ویندوز delete بشه یا نه .
نصب تموم میشه همه فایهای ویندوز قبلی و برنامه های قبلی تو درایو سی هستند :41:

Masоud
27-12-2010, 22:34
مرسی:11: .خیلی ممنون فقط واسه وارد شدن کلید دیلیت هم کار نمیکنه .بله usb هستش:46:
پاک کردن ویندوز چی؟ من همیشه واسه ریختن ویندوز جدید از همین محیط ویندوز نصب میکردم و بعد وقتی ریست میشد 4 تا گزینه فرمت وجود داشت ولی الان اصلا گزینه فرمت نداره فقط مینویسه پوشه ویندوز delete بشه یا نه .
نصب تموم میشه همه فایهای ویندوز قبلی و برنامه های قبلی تو درایو سی هستند :41:
سلام

درهمون لحظات اولیه که سیستم رو روشن میکنید کلید Delete رو مدام بزنید (در این موقع صفحه کلید کار میکنه) سپس که وارد BIOS شدید ، قابلیتی رو که گفتم فعال کنید.

سپس سیستم رو Restart کنید و بعدش اقدام به نصب ویندوز کنید . در طی مراحل نصب ویندوز از بوت ، شما میتونید تعیین کنید کدوم درایو فرمت و ویندوز روی کدوم درایو نصب بشه.

Excel-VB
28-12-2010, 09:42
سلام به همه دوستان
به نظر شما چگونه مي توان يك فايل كنه را از روي سيستم پاك كرد؟! به هيچ عنوان نمي شود! حتي از راه هاي داسي و دستورات داس ..
مدت ها پيش يك فايل روي يكي از درايوها كپي كردم ولي بعدها كه خواستم پاكش كنم نشد كه نشد! تمام موارد را چك كرده ام .. شما نظري نداريد؟؟ ظاهرا بايد بروم سراغ برنامه هاي خاص اين كار ..
تابحال براي كسي پيش آمده ؟؟ ضمنا يك نكته! اين فايل كه يك كليپ هست، خراب هم نشده چون به خوبي پخش مي كند ... اما پاك نمي شود move هم نمي شود ... با admin هم هستم! كلا همه چيز را بررسي كرده ام ... اين فايل درون يك فولدر PVR قرار دارد كه با فلش مموري ذخيره شده و روي سيستم كپي كرده ام .. روي فلش هم همينطور بود ولي فلش را فورمت كردم (البته فورمت ويندوز هم جواب نمي داد، داسي فورمت كردم)
پيشاپيش از شركت دوستان در اين بحث متشكرم

Excel-VB
28-12-2010, 12:35
سلام
مثل این:

با سلام
اين پيغام براي اولين بار طبيعي و لازم است البته در مواردي كه هر دو سيستم از اكانت مختلف استفاده كنند و در شبكه هاي ساده يا worldgroup باشد كه بايد تيك remember زده شود اما اگر باز هم تكرار شود:
اين مشكل وقتي پيش مي آيد كه يكي از سيستم ها از اكانت بدون پسوورد استفاده مي كند! بايد در قسمت gpedit.msc گزينه مربوط به blank password را پيدا كرده و آنرا تغيير دهيد ...

Masоud
28-12-2010, 17:59
ممنون از جوابتون اما من ليست را هم خالي كردم بازم نشد البته با نرم افزار پاك ميشه اما من ميخام ببينم مشكل اصلي چيه آخه تمام فايل هاي mp4 توي سيستمم همين مشكلو دارن

سلام

والا دلیلش رو نمیدونم چون من از اوضاع ویندوزتون خبر ندارم و تشخیصش یکم سخته.

سلام به همه دوستان
به نظر شما چگونه مي توان يك فايل كنه را از روي سيستم پاك كرد؟! به هيچ عنوان نمي شود! حتي از راه هاي داسي و دستورات داس ..
مدت ها پيش يك فايل روي يكي از درايوها كپي كردم ولي بعدها كه خواستم پاكش كنم نشد كه نشد! تمام موارد را چك كرده ام .. شما نظري نداريد؟؟ ظاهرا بايد بروم سراغ برنامه هاي خاص اين كار ..
تابحال براي كسي پيش آمده ؟؟ ضمنا يك نكته! اين فايل كه يك كليپ هست، خراب هم نشده چون به خوبي پخش مي كند ... اما پاك نمي شود move هم نمي شود ... با admin هم هستم! كلا همه چيز را بررسي كرده ام ... اين فايل درون يك فولدر PVR قرار دارد كه با فلش مموري ذخيره شده و روي سيستم كپي كرده ام .. روي فلش هم همينطور بود ولي فلش را فورمت كردم (البته فورمت ويندوز هم جواب نمي داد، داسي فورمت كردم)
پيشاپيش از شركت دوستان در اين بحث متشكرم

به شما هم نرم افزار Unlocker پیشنهاد میشه :

Unlocker براي حذف کردن فایلهای غیر قابل حذف / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

302
28-12-2010, 20:01
سلام دوستان
خسته نباشید

سیستم من یک مشکل پیدا کرده

توی مای کامپیوتر 2 تا درایوم رنگ نوشته هاشون ابی شده و هر چی موزیک و فیلم داخلشون دارم خونده نمیشه و ارور میده

ولی اگه همون فایل رو توی یک درایو دیگه بریزم تمیز میخونه و جواب میده

ضمنا ویندوز رو هم عوض کردم

لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم

عکسش رو هم ضمیمه کردم

مشکل من با دوتا درایویه که توی عکس با قرمز دورش خط کشیده شده

Dark Shine
28-12-2010, 20:24
احتمالا تو قسمت properties درايوت گزينه General>compress drive to save disk space رو تيك زدي :40:

302
28-12-2010, 20:55
احتمالا تو قسمت properties درايوت گزينه General>compress drive to save disk space رو تيك زدي :40:

ممنون دوست من

رنگ ابی درست شد

و اهنگهای mp3 میخونه ولی فایلهای تصویریم همچنان ارور میده

لطفا راهنماییم کنید

Dew Drop
28-12-2010, 21:00
ممنون دوست من

رنگ ابی درست شد

و اهنگهای mp3 میخونه ولی فایلهای تصویریم همچنان ارور میده

لطفا راهنماییم کنید

سلام
چه اروری میده؟

302
28-12-2010, 21:31
سلام
چه اروری میده؟

از ارور ها براتون عکس گرفتم

خدمت شما

Masоud
28-12-2010, 21:50

خدمت شما

سلام

برای ارور Access is Denied :

برای ارور مدیا پلیر کلاسیک هم آخرین ورژن نرم افزار زیر و نصب و دانلود کنید :

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad King
28-12-2010, 23:10

خدمت شما

سلام

اینجور عکسها را بهتره که شما سایز و ابعادش را کم کنید.

نکته ای بود که باید میگفتم.

MeHrDaD-91
28-12-2010, 23:11
ببخشید جدیدا هرچی می خوام فایل های V --- P --N را نصب کنم با این ارور مواجه می شم:

"Extracting file failed. It is most likely caused by low memory (low disk space for swapping file) or corrupted Cabinet file."

اگر می شه کمکم کنید

ask_bl
28-12-2010, 23:52
ببخشید جدیدا هرچی می خوام فایل های V --- P --N را نصب کنم با این ارور مواجه می شم:

"Extracting file failed. It is most likely caused by low memory (low disk space for swapping file) or corrupted Cabinet file."

اگر می شه کمکم کنید
روی درایو ویندوز راست کلیک کنین > Properties
Tools > Check now

یا از دستور :

chkdsk volume:/r

توی cmd

302
29-12-2010, 10:21
سلام

برای ارور Access is Denied :

برای ارور مدیا پلیر کلاسیک هم آخرین ورژن نرم افزار زیر و نصب و دانلود کنید :

K-Lite Codec Pack و K-Lite Mega Codec Pack | کامل‌ترین مجموعه کدک‌های فایل‌های صوتی و تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست عزیز

این کارهایی که گفته شد رو من انجام دادم ولی بازم درست نشد

شما اگه عکس توجه کنید رنگ نوشته های کلیپها و فولدرها سبز شده .و هر فولدری یا کلیپی و یا موزیکی که به رنگ سبز در اومده رو نمیخونه

لطفا راهنمایی کنید

Masоud
29-12-2010, 10:25
سلام دوست عزیز

این کارهایی که گفته شد رو من انجام دادم ولی بازم درست نشد

شما اگه عکس توجه کنید رنگ نوشته های کلیپها و فولدرها سبز شده .و هر فولدری یا کلیپی و یا موزیکی که به رنگ سبز در اومده رو نمیخونه

لطفا راهنمایی کنید
سلام

عذر میخوام . حواسم به رنگ فولدرها نبود .

شما قبلا این فولدر رو Encrypt کردید . روی فولدر کلیک راست کنید و Decrypt رو بزنید .

Excel-VB
29-12-2010, 11:34
سلام

به شما هم نرم افزار Unlocker پیشنهاد میشه :

Unlocker براي حذف کردن فایلهای غیر قابل حذف / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لينك هاي معرفي شده تماما مشكل دارند ..

Masоud
29-12-2010, 11:43
لينك هاي معرفي شده تماما مشكل دارند ..

سلام

دوست من حتما همه شونو تست نکردی . چند تاشون سالمن :

302
29-12-2010, 13:08
سلام

عذر میخوام . حواسم به رنگ فولدرها نبود .

شما قبلا این فولدر رو Encrypt کردید . روی فولدر کلیک راست کنید و Decrypt رو بزنید .

خواهش میکنم دوست گرامی

من از کسی طلب که ندارم

همین که پاسخ بنده رو میدید خودش 1 دنیا ارزش داره

خوب

اگه منظور شما اینه که راست کلیک کنم و proper... رو بزنمک و بعد برم داخل advanced اونجا Encrypt داره که تیکش رو برداشتم و رنگ فولذر از سبز درامد و درست شد
ولی اطلاعات داخل فولدر همون رنگیه و خونده نمیشه
رفتم روی خود کلیپها و اهنگها راست کلیک کردم و همین کار رو انجام دادم و ok کردم بازم رنگشون عوض نشد و خونده نمیشن
باز دوباره رفتم راست کلیلک روشون کردم دیدم تیکه برداشته نشده و همون جوریه

لطفا بازم راهنمایی بفرمایید

Masоud
29-12-2010, 14:12
خواهش میکنم دوست گرامی

من از کسی طلب که ندارم

همین که پاسخ بنده رو میدید خودش 1 دنیا ارزش داره

خوب

اگه منظور شما اینه که راست کلیک کنم و proper... رو بزنمک و بعد برم داخل advanced اونجا Encrypt داره که تیکش رو برداشتم و رنگ فولذر از سبز درامد و درست شد
ولی اطلاعات داخل فولدر همون رنگیه و خونده نمیشه
رفتم روی خود کلیپها و اهنگها راست کلیک کردم و همین کار رو انجام دادم و ok کردم بازم رنگشون عوض نشد و خونده نمیشن
باز دوباره رفتم راست کلیلک روشون کردم دیدم تیکه برداشته نشده و همون جوریه

لطفا بازم راهنمایی بفرمایید
سلام

شما چه موقع فایل ها رو Encrypt کردید ؟ منظورم اینه که قبل از اینکه این ویندوز رو داشته باشید اقدام به این کار کردید یا نه ؟

302
29-12-2010, 16:24
سلام

شما چه موقع فایل ها رو Encrypt کردید ؟ منظورم اینه که قبل از اینکه این ویندوز رو داشته باشید اقدام به این کار کردید یا نه ؟

بله

دیدم هر کار میکنم نمیخونه 2 بار ویندوز عوض کردم

Masоud
29-12-2010, 16:26
بله

دیدم هر کار میکنم نمیخونه 2 بار ویندوز عوض کردم
سلام

متاسفانه کار درستی نکردید . باید اول از حالت Encrypt درشون می آوردید سپس ویندوز عوض میکردید . فکر نکنم راه حلی باشه.

302
29-12-2010, 16:37
سلام

متاسفانه کار درستی نکردید . باید اول از حالت Encrypt درشون می آوردید سپس ویندوز عوض میکردید . فکر نکنم راه حلی باشه.

با تشکر از شما

مثل اینکه باید بیخیال شم

اگه راه حلی بود لطفا اعلام کنید

با تشکر

momo
29-12-2010, 21:35
سلام

دوست عزيز فقط يك سوال اينكه آيا ميتونه از ويروس خاصي باشه؟

Masоud
30-12-2010, 00:12
سلام

بنظر نمیاد اینطور باشه.

salmankhan9989
30-12-2010, 20:59
سلام یک سوال دارم چطوری میشه Windows security alertرو کاری کرد که هی خطا نده و علامتش اون پایین نیاد خیلی اعصاب خورد می کنه:31: درضمن Automati Updateرو نمی خوام فعال باشه آیا روشی هست که بشه کاریش کرد ؟

ask_bl
30-12-2010, 21:18
سلام یک سوال دارم چطوری میشه Windows security alertرو کاری کرد که هی خطا نده و علامتش اون پایین نیاد خیلی اعصاب خورد می کنه:31: درضمن Automati Updateرو نمی خوام فعال باشه آیا روشی هست که بشه کاریش کرد ؟
سلام
1.
به مسیر زیر برین :
Control Panel / System and Security / Action Center
گزینه Change Action Center settings رو انتخاب کنین

و بعد تیک تمام گزینه های Security messages رو بردارین :

2.
Control Panel > System and Security
و بقیش مطابق شکل :

momo
30-12-2010, 22:21

سلام

بنظر نمیاد اینطور باشه.

ممنون مشكلم حل شد علتش نصب برنامه real player بود اين برنامه براي فايل هاي mp4 كمي مشكل بوجود مي اورد چرا؟ نميدونم اما با پاك كردنش مشكل حل شد

به هر حال ممنون از شما

Masоud
31-12-2010, 01:34

سلام

اگر از ویندوز XP استفاده میکنید :

ممنون مشكلم حل شد علتش نصب برنامه real player بود اين برنامه براي فايل هاي mp4 كمي مشكل بوجود مي اورد چرا؟ نميدونم اما با پاك كردنش مشكل حل شد

به هر حال ممنون از شما

خوشحال شدم حل شد مشکلتون . تو این فرم مشکل ها اغلب اشکال از ویندوز نیست . باید همه ی جوانب رو در نظر گرفت.

mekziko
31-12-2010, 11:42
ویندوز من پس از ری استارت یا روشن کامپیتور 4دقیقه طول می کشد و کلی باید منتظر بمانم برای رفع این مشکل چه باید بکنم؟:41:

Mohammad King
31-12-2010, 13:41
ویندوز من پس از ری استارت یا روشن کامپیتور 4دقیقه طول می کشد و کلی باید منتظر بمانم برای رفع این مشکل چه باید بکنم؟:41:
سوالات مشابه:

koorosh2500
31-12-2010, 13:58
سلام

بنده یک ویندوز XP x64 به صورت فایل iso داونلود کردم و با برنامه nero فایل ایمیج رو روی DVD رایت کردم.
تو محیط xp هیچ مشکلی نبود و به صورت اتوران کار کرد اما وقتی خواستم اونو به صورت bootable نصب کنم هنگامی که می خواست بوت بشه این ارور رو داد:

Error booting from CD/DVD drive. please report the eight-digit status cod to mterlouw@bootscriptor.org
و بعد کد زیر رو پایین صفحه نوشت:

80200279
می خواستم علت این موضوع رو بدونم. ممنون

Masоud
31-12-2010, 23:51
سلام

بنده یک ویندوز XP x64 به صورت فایل iso داونلود کردم و با برنامه nero فایل ایمیج رو روی DVD رایت کردم.
تو محیط xp هیچ مشکلی نبود و به صورت اتوران کار کرد اما وقتی خواستم اونو به صورت bootable نصب کنم هنگامی که می خواست بوت بشه این ارور رو داد:

Error booting from CD/DVD drive. please report the eight-digit status cod to mterlouw@bootscriptor.org

80200279

سلام

در اکثر فروم ها و سایت های خارجی رجیستری رو دلیل این مشکل دونستند :

اما بنده فکر نمیکنم اینطور باشه.اگر براتون مقدوره یک CD 64 بیتی دیگه رو تست کنید.

در کل توصیه میشه از ایکس پی 64 بیت استفاده نکنید.

Excel-VB
01-01-2011, 11:06
با تشکر از شما

مثل اینکه باید بیخیال شم

اگه راه حلی بود لطفا اعلام کنید

با تشکر

سلام دوست من
شدن كه مي شود فقط شما نمي توانيد چون ابزار و امكاناتش را نداريد .. اگر اين فايل خيلي برايتان مهم است، مي توانيد با من هماهنگ كنيد و سيستمتان را بياوريد ... البته رايگان انجام مي شود نگران نباشيد ...

---------- Post added at 11:00 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

سلام

80200279

سلام دوست من
شما فايل ايميج رو باز كرده و روي هارد بريزيد .. سپس بوت كرده و از داس اقدام به نصب كنيد

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

سلام دوست من
قطعا و دقيقا نمي توان گفت از يك قطعه خاصي است ولي من شخصا هروقت با اين مشكل برخورد كردم با تعويض كابل IDE مشكل حل شد در برخي مواقع رم و منبع تغذيه هم مشكل اصلي بوده است!

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

اینم یک راه حلي به جايReset
اگر در حال انجام کاری, system احتیاج به Reset شدن داشت می توانید در : Run بنویسید :gpupdate /force

سلام دوست من
1) gpupdate فقط group Policy ويندوزهاي دامين را آپ ديت مي كند و در مورد ويندوزهاي Local نيازي به اين كار نيست و در همان لحظه آپ ديت به خودي خود انجام مي شود
2) وقتي پيغام Restart مي دهد بهتر اين است كه حتما اين كار انجام شود ..

هر دو مورد فوق را كه عرض كردم به نقل از مايكروسافت است .. در كلاس MCSE اين موارد بررسي مي شود ..

Vah!d
01-01-2011, 15:06
یکی از دوستان من ویندوز XP خودش رو آپدیت کرده و متاسفانه با آپدیت کردن کرکش پاک شده و الان ویندوز از حالت جنیو خارج شده . چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد ؟

aliupdate
01-01-2011, 15:16
یکی از دوستان من ویندوز XP خودش رو آپدیت کرده و متاسفانه با آپدیت کردن کرکش پاک شده و الان ویندوز از حالت جنیو خارج شده . چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد
نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

Golbarg01
02-01-2011, 03:14
من از نرم افزار snagit یا خود دکمه print screen و عکس گرفتن از صفحه ویندوز که استفاده می کنم نمی تونم از صفحه پلیرم مثلا kmplayer عکس بگیرم.یعنی عکس میگیره منتها یک عکس سیاه
از محیط مدیا پلیرها چجوری عکس بگیرم؟

aggus
02-01-2011, 13:27
سلام

نمی دونید چرا تسک منجر اینجوری شده ؟؟

Mohammad King
02-01-2011, 15:12
سلام

aggus
02-01-2011, 15:43
عزیز تشکر با svchost .exe مشکلی ندارم !!

نمی دونم چرا User Name نمیاد !! مشکل نیومدن یوزر نیم هست !! مگه به Svchost ربطی داره ؟؟

joe_satriani
02-01-2011, 20:27
من از نرم افزار snagit یا خود دکمه print screen و عکس گرفتن از صفحه ویندوز که استفاده می کنم نمی تونم از صفحه پلیرم مثلا kmplayer عکس بگیرم.یعنی عکس میگیره منتها یک عکس سیاه
از محیط مدیا پلیرها چجوری عکس بگیرم؟

با سلام
به احتمال زياد شما با استفاده از نرم افزارها عكس رو نميگيرد
چون Print Screen رو بيشتر عملكرد خود ويندوز هست كه انجام ميده و به صورت پيش فرض هم از پليرها نميگيره
اما اگه با نرم افزار مستقيم بگيريد بدون مشكلي بايد بگيره
يه دور با خود نرم افزار امتحان كنيد

موفق باشيد.

Golbarg01
02-01-2011, 20:37
با سلام
به احتمال زياد شما با استفاده از نرم افزارها عكس رو نميگيرد
چون Print Screen رو بيشتر عملكرد خود ويندوز هست كه انجام ميده و به صورت پيش فرض هم از پليرها نميگيره
اما اگه با نرم افزار مستقيم بگيريد بدون مشكلي بايد بگيره
يه دور با خود نرم افزار امتحان كنيد

موفق باشيد.

من متوجه منظورتون نشدم.
من نرم افزار snagit نصب دارم و وقتی دکمه پرینت اسکرین رو می زنم توسط این نرم افزار از صفحه ویندوز عکس گرفته میشه ولی صفحه پلیر رو سیاه عکس میگیره که میخوام این مشکل برطرف بشه.لطفا راهنمایی کنید.

koorosh2500
02-01-2011, 21:10
اگر براتون مقدوره یک CD 64 بیتی دیگه رو تست کنید.

یک cd 64 بیتی دیگه رو تست کردم و خوشبختانه جواب داد. هنوز برنامه ای نصب نکردم تا ببینم چطور ویندوزیه.

hamed malekpour
03-01-2011, 12:09
یه سوال از کجا بدونم که ویندوزی که می خرم اصله والان کدام ویندوز را پیشنهاد می کنید برای کامپیوتر من که دو ساله خریدمش.

Masоud
03-01-2011, 19:17
یه سوال از کجا بدونم که ویندوزی که می خرم اصله والان کدام ویندوز را پیشنهاد می کنید برای کامپیوتر من که دو ساله خریدمش.

سلام

در مورد اصل بودن که میشه گفت هیچکدوم اصل نیستن (در این مورد قبلا بحث های زیادی صورت گرفته)

این ویندوز بهتون پیشنهاد میشه :

Microsoft Windows XP SERVICE PACK 3 ||| اورجینال - نسخه اصلی ماکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

momo
04-01-2011, 00:33
دوستان سيستم من هنگام بالا آمدن اين ارور را ميده اشكال از كجاست؟

Alireza-Khan
04-01-2011, 19:19
سلام به همه ! مشكل فوري !

الان درايو C ( ويندوز ) كامپيوتر دوستم پر شده ، بعد وقتي يه نرم افزار و يا هرچي تو دسكتاپ و... هست كات ميكني با دلت ميكني ، فايل سي فري اسپيس داره ولي بعد ريبوت شدن يا خاموش روشن كردن ، باز فضاي خالي درايو سي 7 كيلوبايت ميشه !

مشكل چيه دوستان ؟

Masоud
04-01-2011, 19:32
دوستان سيستم من هنگام بالا آمدن اين ارور را ميده اشكال از كجاست؟

سلام

فایل زیر رو از ضمیمه دانلود و اجرا کن و پیغامی رو که بعدش میده Yes رو بزن :

سپس سیستم رو Restart کن.

سلام به همه ! مشكل فوري !

الان فايل C ( ويندوز ) كامپيوتر دوستم پر شده ، بعد وقتي يه نرم افزار و يا هرچي تو دسكتاپ و... هست كات ميكني با دلت ميكني ، فايل سي فري اسپيس داره ولي بعد ريبوت شدن يا خاموش روشن كردن ، باز فضاي خالي درايو سي 7 كيلوبايت ميشه !

مشكل چيه دوستان ؟

درایو C البته . از نرم افزاری مثل Deep Freeze استفاده میکنه یا نه ؟

Alireza-Khan
04-01-2011, 20:16
درسته ! يه اشتباهه لفظي بود ! دوستم اونطور بم گفت ، حواسم نبود ! جايي ديگه هم مطرح كردم ، ولي اونجا درايو نوشتم ! حالا ببخشيد ! :31:

نه ! ديپ فريز نداره رو سيستم !:46:

Masоud
04-01-2011, 22:09
درسته ! يه اشتباهه لفظي بود ! دوستم اونطور بم گفت ، حواسم نبود ! جايي ديگه هم مطرح كردم ، ولي اونجا درايو نوشتم ! حالا ببخشيد ! :31:

نه ! ديپ فريز نداره رو سيستم !:46:
سلام

ایشون حتما سیستم رو با آنتی ویروس خوب و آپدیت شده اسکن کنند.

aggus
05-01-2011, 08:05
سلام

عزیز تشکر با svchost .exe مشکلی ندارم !!

نمی دونم چرا User Name نمیاد !! مشکل نیومدن یوزر نیم هست !! مگه به Svchost ربطی داره ؟؟

بچه ها شرمنده کسی نیست جواب بده ؟؟

Masоud
05-01-2011, 12:03
بچه ها شرمنده کسی نیست جواب بده ؟؟

سلام

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و اجراش کن :

در پیغامی که بعد از احرا شدن میاد گزینه ی Yes رو بزن .

سپس ویندوز رو Restart کن .

Golbarg01
05-01-2011, 17:29
آقا بالاخره یکی به ما نگفت از صفجه پلیر ها و فیلم ها چجوری عکس بگیریم؟
مثلا در kmplayer

Masоud
05-01-2011, 17:56
آقا بالاخره یکی به ما نگفت از صفجه پلیر ها و فیلم ها چجوری عکس بگیریم؟
مثلا در kmplayer
سلام

به این جا مربوط نمیشه .

توسط دکمه های ترکیبی Ctrl+A میتونید عکس بگیرید .

کلیک راست کن تو برنامه از منوی Option گزینه ی Advanced Menu رو فعال کن . حالا یک منو به کلیک راست بنام Capture اضافه میشه که میتونید اونجا هم امکانات اضافه ی دیگری رو هم ببینید.

مسیر پیشفرض سیو عکس ها در C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\The KMPlayer\Capture میباشد

momo
05-01-2011, 20:09
دوستان سيستم من بابيلون روش نصبه اما هيچ گلوسري نصب نميشه و قسمت language and dictionary هم غير فعال شده چيكار كنم؟ فكر كنم از ويندوز باشه چون همون فايل رو سيستم هاي ديگه جواب ميده

هنگام نصب گلوسري اين صفحه به صورت خالي مياد . چيكار كنم؟

Golbarg01
05-01-2011, 21:04
از بین ورژن های ویندوز سرور 2003 کدومشون بهتره و به ایکس پی شبیه تره؟
از بین standard edition
enterprise و web edition

joe_satriani
05-01-2011, 21:19
از بین ورژن های ویندوز سرور 2003 کدومشون بهتره و به ایکس پی شبیه تره؟
از بین standard edition
enterprise و web edition

با سلام
نسخه Enterprise كاملتر و جامع تر و بهتر هست

موفق باشيد.

aggus
06-01-2011, 09:12
سلام

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و اجراش کن :

در پیغامی که بعد از احرا شدن میاد گزینه ی Yes رو بزن .

سپس ویندوز رو Restart کن .

سلام کماکان مشکل پا بر جاست !! :cry:

کلافه شدم نمی خوام وین عوض کنم !!

Kurosh
06-01-2011, 11:06
سلام بچه ها ...

خسته نباشید ...

چند وقتیه یه مشکلی با Recent Documents استارت منو پیدا کردم؛ Properties رو ببینید:

نمی دونم چرا قسمت مربوط به تنظیمات Recent کاملاً سفیده!! و خب بالطبع چند وقتیه تو Start Menu این گزینه رو ندارم اصلاً !
مشکل از کجاست؟!
اگه احیاناً جز services هست، چی باعث شده که این سرویس از کار بیفته؟! ویروس؟!

Masоud
06-01-2011, 11:36
دوستان سيستم من بابيلون روش نصبه اما هيچ گلوسري نصب نميشه و قسمت language and dictionary هم غير فعال شده چيكار كنم؟ فكر كنم از ويندوز باشه چون همون فايل رو سيستم هاي ديگه جواب ميده

هنگام نصب گلوسري اين صفحه به صورت خالي مياد . چيكار كنم؟

سلام

نرم افزار رو یکبار کامل پاک کن و دوباره نصبش کن.

سلام کماکان مشکل پا بر جاست !! :cry:

کلافه شدم نمی خوام وین عوض کنم !!

سلام

برو تو Run و عبارت Services.msc رو بنویس و اینتر بزن.

در پنجره ای که باز میشه ، گزینه ی Terminal Services رو پیدا کن و روش دبل کلیک کن.

در پنجره ی بعدی در قسمت Startup Type بذارش روی Automatic و پنجره رو OK کن و سیستم رو Restart .

سلام بچه ها ...

خسته نباشید ...

چند وقتیه یه مشکلی با Recent Documents استارت منو پیدا کردم؛ Properties رو ببینید:

نمی دونم چرا قسمت مربوط به تنظیمات Recent کاملاً سفیده!! و خب بالطبع چند وقتیه تو Start Menu این گزینه رو ندارم اصلاً !
مشکل از کجاست؟!

حتما سیستم رو چک کن از لحاظ وجود ویروس.

نرم افزار زیر رو دانلود کن :

در قسمت Taskbar Problems گزینه ی Taskbar is Missing رو انتخاب کن و Repair رو بزن.

تموم شد سیستم رو Restart کن.

Dew Drop
06-01-2011, 11:45
سلام بچه ها ...

خسته نباشید ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمی دونم چرا قسمت مربوط به تنظیمات Recent کاملاً سفیده!! و خب بالطبع چند وقتیه تو Start Menu این گزینه رو ندارم اصلاً !
مشکل از کجاست؟!

سلام
تو run بنویسید gpedit.msc و ok.بعد این مسیر رو برید
User Configuration>Administartive Templates>Start Menu and Taskbar
تو صفحه سمت راست Remove Document menu from Start Menu رو پیدا کنید و روش دوبار کلیک کنید,
بعد بین گزینه ها Not Configured رو تیک بزنید و apply,ok کنید.

Kurosh
06-01-2011, 12:05
سلام
تو run بنویسید gpedit.msc و ok.بعد این مسیر رو برید
User Configuration>Administartive Templates>Start Menu and Taskbar
تو صفحه سمت راست Remove Document menu from Start Menu رو پیدا کنید و روش دوبار کلیک کنید,
بعد بین گزینه ها Not Configured رو تیک بزنید و apply,ok کنید.

ممنون، حدس می زدم از تو Group Policy حل بشه ...

البته خودش رو حالت Not Configured بود، به No تغییرش دادم تا درست شد ...
بازم مرسی :40:

حتما سیستم رو چک کن از لحاظ وجود ویروس.

نرم افزار زیر رو دانلود کن :

در قسمت Taskbar Problems گزینه ی Taskbar is Missing رو انتخاب کن و Repair رو بزن.

تموم شد سیستم رو Restart کن.

موفق باشید

ee! اینو تازه دیدم مسعود! شرمنده ...
از Group Policy حل شد، با این حال مرسی واسه نرم افزار، در مشکلات آتی به دردم خواهد خورد ...
در مورد ویروس هم، ESET 4 ام الان ماه هاست که هر روز آپدیته ... چند وقتیه Full Scan نکردم، اما آخرین باری که اسکن کردم هم آپدیت بود! خیلی بعیده که ویروسی رو سیستم باشه و Nod تا حالا از وجودش بی خبر مونده باشه !!

Golbarg01
06-01-2011, 18:59
تاریخ و روز و ساعت دقیق نصب ویندوز رو از چه آدرسی داخل ویندوز میشه بدست آورد؟

mehrradg23
06-01-2011, 19:00
یه مشکل عجیب برای ویندوز من به وجود اومده

1-توی My Computer روی هر درایوی کلیک میکنم یه صفحه جدید باز میشه

2-show hiden file رو که علامت میزنم خود به خود از این حالت خارج میشه و فایلهای مخفی رو نشون نمیده
درایو ویندوز رو فرمت کردم دوباره بک اپ ریختم بازم همینطوری هست مشکل از کجاست؟

Masоud
06-01-2011, 19:29
تاریخ و روز و ساعت دقیق نصب ویندوز رو از چه آدرسی داخل ویندوز میشه بدست آورد؟

سلام

در cmd عبارت systeminfo رو تایپ کنید و اینتر بزنید . روبروی Original Install Date تارریخ نصب ویندوز رو نوشته.

ضمن اینکه همین امروز این سؤال پرسیده شد :

تاريخ نصب ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه مشکل عجیب برای ویندوز من به وجود اومده

1-توی My Computer روی هر درایوی کلیک میکنم یه صفحه جدید باز میشه

2-show hiden file رو که علامت میزنم خود به خود از این حالت خارج میشه و فایلهای مخفی رو نشون نمیده
درایو ویندوز رو فرمت کردم دوباره بک اپ ریختم بازم همینطوری هست مشکل از کجاست؟

مشکلتون رو باید در انجمن اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جویا می شدید.

تاپیک زیر رو بخونید :

مشکل در هیدن شدن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dany_3p4u
06-01-2011, 20:52
سلام
نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
اما یک یستم که واسه تعمیر بیرون داده شده و ویندوز ایکس پی روش نصبه
آیا راهی هست که بفهمیم اطلاعات از توش بوسیله usb یا رایت رو سی دی خارج شده یا نه ؟
ممنون

Masоud
06-01-2011, 21:23
سلام
نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
اما یک یستم که واسه تعمیر بیرون داده شده و ویندوز ایکس پی روش نصبه
آیا راهی هست که بفهمیم اطلاعات از توش بوسیله usb یا رایت رو سی دی خارج شده یا نه ؟
ممنون

سلام

توسط CD که فکر نکنم بشه فهمید .

اما توسط فلش میشه :

نرم افزار زیر رو دانلود و احرا کن :

نشون میده تا حالا چه نوع فلش هایی به سیستم وصل شده :

dany_3p4u
06-01-2011, 21:37
تاریخ اتصال یا حجم یا مدت زمان را نمی شه فهمید!؟

Masоud
06-01-2011, 21:43
تاریخ اتصال یا حجم یا مدت زمان را نمی شه فهمید!؟
سلام

حجم رو نه ولی تاریخ اتصال رو میشه فهمید . روش هر کدوم شک داری کلیک راست کن و Properties رو بزن .

در قسمت Created Date میتونی تاریخ اتصال رو ببینی.

dany_3p4u
06-01-2011, 21:54
شرمنده تیکه تیکه می پرسم
اما هر فلش درسته که سریال نامبر یک تایی داره ؟
اینجا کلی اطلاعات واسه فلش داره، از روی کدوم می تونم مطمئن شم که فقط مربوز به یک usb هست ؟ فقط سریال نامبر یا چیزه دیگه ؟
ممنون

Masоud
06-01-2011, 22:01
شرمنده تیکه تیکه می پرسم
اما هر فلش درسته که سریال نامبر یک تایی داره ؟
اینجا کلی اطلاعات واسه فلش داره، از روی کدوم می تونم مطمئن شم که فقط مربوز به یک usb هست ؟ فقط سریال نامبر یا چیزه دیگه ؟
ممنون
سلام

خواهش میکنم . روی یکیشون کلیک راست کن و Html Report - All Items رو بزن .

فایل که باز شد ، در قسمت Description معمولا مینوسه مربوط به کدوم نوع فلشه .

ضمن اینکه هر فلشی یک سریال و ID مشخص داره .

hamedmn1987
06-01-2011, 23:08
سلام دوستان .يه سوال !

من ويندوز xp سرويس پك 2 ـ دستكاري شده توسط MRT رو سيستمم نصبه و تو منو استارت يه فلش جلوي MY COMPUTER .MY DOCUMENT ..CONTROL PANEL و...... هست كه وقتي رو اين تب ها بري باز ميشه و مثلا درايو هاي MY COMPUTER رو نشون مي ده .. چه جوري مي تونم اين رو به حالت معمولي ويندوز برگردونم ؟؟؟؟؟

:41:

momo
07-01-2011, 12:33
سلام

نرم افزار رو یکبار کامل پاک کن و دوباره نصبش کن.

دوست عزيز اين كارو كردم جواب نداد

fishdilo
07-01-2011, 13:13
سلام
برای defrag کردن درایو C که ویندوز xpروش نصبه، بهترین نرم افزار چیه؟
آیا defrag خود ویندوز بهتره یا استفاده از نرم افزار؟
آیا استفاده از نرم افزار های یکپارچه ساز ویندوز رو خراب می کنند؟
درایو حدودا" 32 % فضای خالی داره.

farshadtizhoosh
07-01-2011, 13:23
با سلام
اين ارور UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME امانما بريده!
تقريبا هر 3 هفته يكبار اين صفحه آبيه‌ي زير مياد!

هردفعه 40 45 دقيقه وقتماميگيره كه Repair شه!
اين چيه؟ دليلش چيه كه هي اين ارور مياد؟ 3 هفته يكبار يكم غير طبيعيه به نظرم
لطفا كمك كنيد
خيلي خستم كرده:41:
ممنون:11:

joe_satriani
07-01-2011, 13:28
سلام

با سلام
نه ویندوز رو خراب نمیکنه
بلکه بهبود میده کارکرد ویندوز رو هم
با همون دفرگ خود ویندوز این کار رو انجام بدید
و 32 درصد هم خوبه
کمتر از 10 درصد رو معمولا پیغام میده

موفق باشید.

B3hn@z_A8
07-01-2011, 14:18
سلام دوستان
من یه مشکل دارم
البته حدس میزنم تکراری باشه اما سرچ زدم توی تاپیک
پیدا نکردم
من دیروز کاسپرم رو آپ کردم و بعد ری استارت کردم
اما ویندوز بالا نیومد که نیومد
یعنی تا اونجا میاد که دسکتاپ باز میشه اما خبری از آیکونا نیست
چند دقیقه منتظر شدم اما بازم خبری نبود
رفتم از طریق safe mode اما اوجا هم تا یه ذره میره و میخواد بره توی safe mode سیستم ری استارت میشه
یه گزینه هم هست که نوشته آخرین باری که خوب کار کرده و اینا. ..
اونم میزنم اما بازم آیکونا رو نشون نمیده
میخواستم ببینم چه کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_boy
07-01-2011, 14:34
سلام
یه سوال داشتم:
ویندوز XP از پروتکل SSTP پشتیبانی میکنه یا فقط مخصوص ویستا و 7 هست؟
ممنون

Kurosh
07-01-2011, 14:49
سلام دوباره ...

تو Properties فایل های Mp3 اگه دیده باشین، یه سری بخش های خاصی از تگ رو میشه ادیت کرد ...
Artist ، Album Title ، Title و ...
چه جوری میشه قسمت های دیگه ی تگ رو هم بهش اضافه کرد؟!
مثلاً بخش Album Artist یا Composer یا Publisher و ... ؟!
راهی هست؟!
(این بخش ها تو تگ هر فایلی وجود داره ها!! مثلاً تو Winamp یا JetAudio میشه اینا رو ادیت کرد، اما می خوام ببینم XP این قابلیت رو نداره که بشه این تنظیماتش رو شخصی سازی کرد؟!)

Masоud
07-01-2011, 14:50
سلام دوستان .يه سوال !

من ويندوز xp سرويس پك 2 ـ دستكاري شده توسط MRT رو سيستمم نصبه و تو منو استارت يه فلش جلوي MY COMPUTER .MY DOCUMENT ..CONTROL PANEL و...... هست كه وقتي رو اين تب ها بري باز ميشه و مثلا درايو هايMY COMPUTER رو نشون مي ده .. چه جوري مي تونم اين رو به حالت معمولي ويندوز برگردونم ؟؟؟؟؟

:41:

سلام

روی تسکبار کلیک راست کن و Properties رو بزن . به سربرگ Start Menu برو و روی دکمه ی Customize کلیک کن .

سپس به سربرگ Advanced برو و برای هر کدوم از بخش های کنترل پنل و مای داکیومنت و مای کامپیوتر گزینه ی Display as a link رو انتخاب کن و پنجره ها رو OK کن .

دوست عزيز اين كارو كردم جواب نداد

والا نمیدونم چی بگم . خودتون که میگید مشکل از ویندوزه .

یک ورژن دیگه رو هم تست کنید .

سلام

نرم افزار در این زمینه زیاد هست . نرم افزار Diskeeper بهتون پیشنهاد میشه .

خیر مشکلی پیش نمیاره .

ضمن اینکه میتونستید در بخش درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطرح کنید .

با سلام
اين ارور UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME امانما بريده!
تقريبا هر 3 هفته يكبار اين صفحه آبيه‌ي زير مياد!

هردفعه 40 45 دقيقه وقتماميگيره كه Repair شه!
اين چيه؟ دليلش چيه كه هي اين ارور مياد؟ 3 هفته يكبار يكم غير طبيعيه به نظرم
لطفا كمك كنيد
خيلي خستم كرده:41:

دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله نقص سخت افزاری و ...

راه حل مشکل در لینک زیر :

بخونید اگر مشکلی بود براتون توضیح خواهم داد.

joe_satriani
07-01-2011, 15:36
سلام دوباره ...

تو Properties فایل های Mp3 اگه دیده باشین، یه سری بخش های خاصی از تگ رو میشه ادیت کرد ...
Artist ، Album Title ، Title و ...
چه جوری میشه قسمت های دیگه ی تگ رو هم بهش اضافه کرد؟!
مثلاً بخش Album Artist یا Composer یا Publisher و ... ؟!
راهی هست؟!
(این بخش ها تو تگ هر فایلی وجود داره ها!! مثلاً تو Winamp یا JetAudio میشه اینا رو ادیت کرد، اما می خوام ببینم XP این قابلیت رو نداره که بشه این تنظیماتش رو شخصی سازی کرد؟!)

با سلام
روی آهنگتون کلیک راست کنید
سپس در تب Detail میتونید تمام موارد ذکر شده رو به تفکیک تغییر بدید
جزء یه سری تنظیمات مثه خاصیت های آهنگ هستن که نمیشه دستی تغییر داد
بلکه باید با نرم افزارهای مخصوص تغییر داد

موفق باشید.

سلام دوستان
من یه مشکل دارم
البته حدس میزنم تکراری باشه اما سرچ زدم توی تاپیک
پیدا نکردم
من دیروز کاسپرم رو آپ کردم و بعد ری استارت کردم
اما ویندوز بالا نیومد که نیومد
یعنی تا اونجا میاد که دسکتاپ باز میشه اما خبری از آیکونا نیست
چند دقیقه منتظر شدم اما بازم خبری نبود
رفتم از طریق safe mode اما اوجا هم تا یه ذره میره و میخواد بره توی safe mode سیستم ری استارت میشه
یه گزینه هم هست که نوشته آخرین باری که خوب کار کرده و اینا. ..
اونم میزنم اما بازم آیکونا رو نشون نمیده
میخواستم ببینم چه کار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
احتمالا فایل explorer ویندوز شما بهم ریخته
بعد از بالا اومدن ویندوز ctrl+alt+delete رو بزنید و گزینه ی new task رو انتخاب کنید
و عبارت explorer رو بنویسید و اینتر کنید
ببینید مشکلتون حل میشه!!

موفق باشید.

Kurosh
07-01-2011, 15:45
با سلام
روی آهنگتون کلیک راست کنید
سپس در تب Detail میتونید تمام موارد ذکر شده رو به تفکیک تغییر بدید
جزء یه سری تنظیمات مثه خاصیت های آهنگ هستن که نمیشه دستی تغییر داد
بلکه باید با نرم افزارهای مخصوص تغییر داد

موفق باشید.
نه سروش، نگرفتی! :دی

اون چیزایی که گفتم رو که راحت میشه ادیت کرد!! Properties ، تب Summary و قسمت Advanced !!
منظورم تغییر دادن این آپشن هاست!! به طور مثال، من نمی خوام Lyrics و Comments رو تو Properties داشته باشم، به جاش می خوام Publisher و Composer بذارم !! آیا چنین چیزی ممکن هست!؟

یه خورده بعید به نظر می رسه امکانش ... اما از اون جایی که یه سری آپشن ها تو XP قابل تغییرن (مثل Detail هایی که در نمایش Details Mode داریم) گفتم شاید این رو هم بشه تغییر داد ...

aggus
07-01-2011, 16:39
سلام

برو تو Run و عبارت Services.msc رو بنویس و اینتر بزن.

در پنجره ای که باز میشه ، گزینه ی Terminal Services رو پیدا کن و روش دبل کلیک کن.

در پنجره ی بعدی در قسمت Startup Type بذارش روی Automatic و پنجره رو OK کن و سیستم رو Restart .

سلام

این کارم انجام دادم دیگه دارم بی خیال میشم !!

koorosh2500
07-01-2011, 20:45
اگر براتون مقدوره یک CD 64 بیتی دیگه رو تست کنید.

در کل توصیه میشه از ایکس پی 64 بیت استفاده نکنید.

یک cd 64 بیتی دیگه رو تست کردم و خوشبختانه جواب داد. هنوز برنامه ای نصب نکردم تا ببینم چطور ویندوزیه.

این ویندوزی 64 بیتی که من تست کردم از سایت وطن داونلود ، داونلود کردم و سرعتش نسبت به 32 بیتی بسیار محسوس و جالب بود.
مشکل اصلی درایورها بودند. درایور کارت گرافیکی رو از اینترنت داونلود کردم. ولی متاسفانه برای کارت --- درایور xp 64 بیتی پیدا نکردم

mehrradg23
07-01-2011, 22:42
سلام
من روی درایوها که کلیک میکنم این صفحه باز میشه چوری میتونم درستش کنم؟

Golbarg01
08-01-2011, 02:23
سلام دوستان
چطور می تونم داخل ویندوز 7 ویندوز ایکس پی نصب کنم؟
لطفا کامل راهنمایی کنید.با تشکر

Mohammad King
08-01-2011, 11:04
سلام دوستان
چطور می تونم داخل ویندوز 7 ویندوز ایکس پی نصب کنم؟
لطفا کامل راهنمایی کنید.با تشکر

اگر منظور شما ویندوز مجازی هست اینجا را بخونید:
█▀█ رفع مشکل عدم نصب برخی برنامه ها در ویندوز 7 █▀█ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

B3hn@z_A8
08-01-2011, 11:31
با سلام
احتمالا فایل explorer ویندوز شما بهم ریخته
بعد از بالا اومدن ویندوز ctrl+alt+delete رو بزنید و گزینه ی new task رو انتخاب کنید
و عبارت explorer رو بنویسید و اینتر کنید
ببینید مشکلتون حل میشه!!

موفق باشید.

salam.bebakhshid ke far30 neminevisam.fonte far30 nadare
man in kari ke goftin ro anjam dadam
ama vaghti open ro mizanam eror mide
minevise can not found

farshadtizhoosh
08-01-2011, 12:17
سلام

روی تسکبار کلیک راست کن و Properties رو بزن . به سربرگ Start Menu برو و روی دکمه ی Customize کلیک کن .

سپس به سربرگ Advanced برو و برای هر کدوم از بخش های کنترل پنل و مای داکیومنت و مای کامپیوتر گزینه ی Display as a link رو انتخاب کن و پنجره ها رو OK کن .

والا نمیدونم چی بگم . خودتون که میگید مشکل از ویندوزه .

یک ورژن دیگه رو هم تست کنید .

نرم افزار در این زمینه زیاد هست . نرم افزار Diskeeper بهتون پیشنهاد میشه .

خیر مشکلی پیش نمیاره .

ضمن اینکه میتونستید در بخش درخواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطرح کنید .

دلایل زیادی میتونه داشته باشه از جمله نقص سخت افزاری و ...

راه حل مشکل در لینک زیر :

بخونید اگر مشکلی بود براتون توضیح خواهم داد.

ممنون از شما
من هميشه CHKDSK -R را ميزدم درست ميشد
من الان مشكلم اينه كه چرا اصلا اين مياد؟
آخه هم اين راه هم راه خودم حدود 40 45 دقيقه طول ميكشه:11:

GHAGHALEELEE
08-01-2011, 12:27
سلام
من سیستم رو که روشن می کنم گاهی ایکونهای دسکتاپ و استارت منو ظاهر نمیشه و مجبورم ریست کنم.به نظر شما مشکل از چیه؟
ویندوزم رو دوباره نصب کردم ولی بازم همین مشکل رو داشتم.ویندوزم سرویس پک 3 هستش.:11:

Masоud
08-01-2011, 12:34
سلام
یه سوال داشتم:
ویندوز XP از پروتکل SSTP پشتیبانی میکنه یا فقط مخصوص ویستا و 7 هست؟
ممنون

سلام

فکر نکنم پشتیبانی کنه.

نه سروش، نگرفتی! :دی

اون چیزایی که گفتم رو که راحت میشه ادیت کرد!! Properties ، تب Summary و قسمت Advanced !!
منظورم تغییر دادن این آپشن هاست!! به طور مثال، من نمی خوام Lyrics و Comments رو تو Properties داشته باشم، به جاش می خوام Publisher و Composer بذارم !! آیا چنین چیزی ممکن هست!؟

یه خورده بعید به نظر می رسه امکانش ... اما از اون جایی که یه سری آپشن ها تو XP قابل تغییرن (مثل Detail هایی که در نمایش Details Mode داریم) گفتم شاید این رو هم بشه تغییر داد ...

همونطور هم که خودت گفتی باید با نرم افزار بعضیارو تغییر بدی.

سلام

این کارم انجام دادم دیگه دارم بی خیال میشم !!

والا راه حل دیگه ای نداره . همینی که گفتم راه حل قطعی اش بود.

سلام
من روی درایوها که کلیک میکنم این صفحه باز میشه چوری میتونم درستش کنم؟

فایل زیر رو دانلود و از حابت زیپ خارج و هر دو رو اجرا کن :

در پیغامی که بعد از اجرای هر فایل میاد گزینه ی Yes رو انتخاب کن .

سپس سیستم رو Restart کن .

salam.bebakhshid ke far30 neminevisam.fonte far30 nadare
man in kari ke goftin ro anjam dadam
ama vaghti open ro mizanam eror mide
minevise can not found

بنظر میاد ویندوز مشکل اساسی پیدا کرده . ویندوز رو Repair کنی خیلی بهتره.

ممنون از شما
من هميشه CHKDSK -R را ميزدم درست ميشد
من الان مشكلم اينه كه چرا اصلا اين مياد؟
آخه هم اين راه هم راه خودم حدود 40 45 دقيقه طول ميكشه:11:

عیبی نداره که چقدر طول میکشه . اصل نتیجس که با همون راه حل درون لینک بدست میاد.

سلام
من سیستم رو که روشن می کنم گاهی ایکونهای دسکتاپ و استارت منو ظاهر نمیشه و مجبورم ریست کنم.به نظر شما مشکل از چیه؟
ویندوزم رو دوباره نصب کردم ولی بازم همین مشکل رو داشتم.ویندوزم سرویس پک 3 هستش.:11:

از نبود ویروس مطمئن هستید ؟

hamedmn1987
08-01-2011, 16:59
آقا يه سوال !‌ من جديدا ويندوز سرويس پك 2 نصب كردم . هر كدو م از نسخه هاي برنامه babylon رو كه نصب مي كنم و crack اش هم مي ريزم باز مي گه شما بايد licence بگيري .. babylon 6 ,7 , 8 هم نصب كردم + Crack هاشون ولي همه اينو ميگن .. نكنه واسه اينه كه Adsl ام وصل شده و برنامه ?
on linee كمك‌!!‌!!!!!!!!!!

Masоud
08-01-2011, 18:00
آقا يه سوال !‌ من جديدا ويندوز سرويس پك 2 نصب كردم . هر كدو م از نسخه هاي برنامه babylon رو كه نصب مي كنم و crack اش هم مي ريزم باز مي گه شما بايد licence بگيري .. babylon 6 ,7 , 8 هم نصب كردم + Crack هاشون ولي همه اينو ميگن .. نكنه واسه اينه كه Adsl ام وصل شده و برنامه ?
on linee كمك‌!!‌!!!!!!!!!!

سلام

دیکشنری بابیلون Babylon | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
09-01-2011, 09:09
با سلام

مشکل ویندوز که با safe mode بالا نمیاد چیه؟ ویندوز که بالا میاد ولی با safe mode نه!!

Ghaioom
09-01-2011, 11:46
با سلام

مشکل ویندوز که با safe mode بالا نمیاد چیه؟ ویندوز که بالا میاد ولی با safe mode نه!!
با این فایل فک کنم میشه بالا آورد :31:

لینک دیگر

Golbarg01
11-01-2011, 00:02
ویندوز ایکس پی به جز proffesional چه نسخه های دیگه ای داره؟
کدوم بهتره و ویژگی هاشون چیه؟
و از کجا می تونم دانلودشون کنم نسخه های معتبرش رو؟
نسخه هایی که بشه رو سی دی رایت کرد و از طریق بوت کردن سیستم از طریق سی دی نصبشون کرد.(آموزش این رو هم نمی دونم)

Masоud
11-01-2011, 12:31
ویندوز ایکس پی به جز proffesional چه نسخه های دیگه ای داره؟
کدوم بهتره و ویژگی هاشون چیه؟
و از کجا می تونم دانلودشون کنم نسخه های معتبرش رو؟
نسخه هایی که بشه رو سی دی رایت کرد و از طریق بوت کردن سیستم از طریق سی دی نصبشون کرد.(آموزش این رو هم نمی دونم)
سلام

کاملترین توضیحات در اینجا :

کافیه یک سرچ ساده کنید . در سراسر وب پیدا میشه .

mehrdad_goleyakh
11-01-2011, 15:09
سلام
من k-lite codec pack جدید رو نصب کردم بعد از اینکه یه پوشه که توش فایل تصویری رو باز میکردم این ارور رو میداد حالا که ورژن قبلی رو نصب کردم باز هم همین طوره.

Masоud
11-01-2011, 15:12
سلام
من k-lite codec pack جدید رو نصب کردم بعد از اینکه یه پوشه که توش فایل تصویری رو باز میکردم این ارور رو میداد حالا که ورژن قبلی رو نصب کردم باز هم همین طوره.

سلام

حالت نمایش فیلم ها رو در اون پوشه از روی Thumbnail بردارید.

Golestan64
11-01-2011, 19:04
سلام
کسی آپدیت ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 رو داره برای من بزاره؟

Golbarg01
12-01-2011, 02:54
ویندوز سون رو چجوری تنظیم کنم که 10 دقیقه که به موس و کیبورد دست نمی زنم بره در حالت اسکرین سیور و بعد از 20 دقیقه هم مانیتور خاموش بشه مثل حالتی که در ویندوز ایکس پی هست.و برای خارج شدن از این حالت هم پسورد ویندوزم رو ازم بخواد.چون برای اسکرین سیور فهمیدم چجوریه ولی بعدش مانیتور خاموش نمیشد.
لطفا همینجا جواب بدید چون دیدیم خیلی سوال خاصی نیست نخواستم براش تاپیک بزنم در انجمن ویندوز سون

Dew Drop
12-01-2011, 08:58
ویندوز سون رو چجوری تنظیم کنم که 10 دقیقه که به موس و کیبورد دست نمی زنم بره در حالت اسکرین سیور و بعد از 20 دقیقه هم مانیتور خاموش بشه مثل حالتی که در ویندوز ایکس پی هست.و برای خارج شدن از این حالت هم پسورد ویندوزم رو ازم بخواد.چون برای اسکرین سیور فهمیدم چجوریه ولی بعدش مانیتور خاموش نمیشد.
لطفا همینجا جواب بدید چون دیدیم خیلی سوال خاصی نیست نخواستم براش تاپیک بزنم در انجمن ویندوز سون

سلام
ولی بهتر بود حداقل تو انجمن ویندوزسون می پرسیدید...
رو دسکتاپ کلیک راست کنید و personalize بعد screen saver رو انتخاب کنید.
بعد اونجا change power setting رو بزنید.تو صفحه ای که براتون باز میشه power saver رو تیک بزنید و
مقابلش change plan setting رو باز کنید,از اونجا میتونید turn off the display رو تنظیم کنید و save change رو بزنید.
برای اینکه پسورد هم بخواد تو همون جایی که screen saver رو تنظیم کردید تیک
on resume,dispay logon screen رو بزارید و apply کنید و ok.

mehrdad_goleyakh
12-01-2011, 10:32
سلام

حالت نمایش فیلم ها رو در اون پوشه از روی Thumbnail بردارید.

سلام

آقا این پدر من رو در آورد توی بیشتر پوشه هائی که باز میکنم این ارور میاد حتی اونائی که عکس ندارن،مشکل از کجاست و راه حل دیگش چیه؟
مرسی.

arash_ir1984
12-01-2011, 12:45
Password
User admin رو داری

آره user pass رو دارم

Masоud
12-01-2011, 17:06
سلام

آقا این پدر من رو در آورد توی بیشتر پوشه هائی که باز میکنم این ارور میاد حتی اونائی که عکس ندارن،مشکل از کجاست و راه حل دیگش چیه؟
مرسی.

سلام

این رو ببین :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joe_satriani
12-01-2011, 18:21
ببینین ما مسول شبکه درستو حسابیی نداریم
فکر می کنم این یوزر پس رو برا وارد شدن به domain میخواد
یعنی وقتی از my network سمت چپ در network task گزینه view group computer را می زنم و روی اسم کامپیوتر سرور کلیک میکنم تا وارد شم ازم سوال می کنه یوزر پس بده
از رو سرور چه مسیری رو طی کنم که یا اینو غیر فعال کنم یا اسم کامپیوتر خودم رو بهش بشناسونم
با تشکر از راهنماییهاتون

با سلام
دوست عزيز شما كه يوزر و پسورد رو داريد خوب وارد كنيد
اگه وارد نميشه پس يوزر و پسورد رو اشتباه وارد ميكنيد

موفق باشيد.

Golestan64
12-01-2011, 20:11
سلام
کسی آپدیت ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 رو داره برای من بزاره؟

:question:

Ghaioom
12-01-2011, 20:18
:question:

اینجا بگرد پیدا میکنی

در ضمن فقط آپدیت رو نمیزارن خود ویندوز با آپدیت هست!

juve-reza
12-01-2011, 22:56
سلام
من هارد سیستم خودم رو بردم بجای هارد یه سیستم دیگه بستم. ولی ویندوزش بالا نمیاد. در صورتی که روی سیستم خودم که بود هیچ مشکلی نداشت.
این جابجایی، با ویندوز چیکار کرده که دیگه اجرا نمیشه؟!!:31:

یه کمکی هم به ما بکنید!:19:

Golbarg01
13-01-2011, 10:49
کارت صدای آنبوردمو چجوری روی ویندوز سرور 2003 نصب کنم؟
هر کاری می کنم نصب نمیشه؟
تو device manager ـش هم رفتم چیزی دستگیرم نشد.

tohidkh
13-01-2011, 11:54
یه کمکی هم به ما بکنید!:19:
سلام

وارد BIOS بشید.

داخل تنظیمات Hard Disk Priority بشید (این گزینه نسبت به هر مادر برد، شاید متن دیگه ای داشته باشه ولی مفهوم کلا یکی هست.)

با استفاده ار Page Up و Page Down هارد دیسک خودتون رو به اولین گزینه ببرید

موفق باشید :11:

diako1984
13-01-2011, 15:02
سلام
من کامپیوترم رو با HDMI به LED وصل کردم.ولی صدا نداره رو LED.چیکار کنم.??:11:
Thanks

joe_satriani
13-01-2011, 17:07
سلام
من کامپیوترم رو با HDMI به LED وصل کردم.ولی صدا نداره رو LED.چیکار کنم.??:11:
Thanks

با سلام
درايور و .... مربوط به كارت صدا و مانيتورتون رو نصب كرديد ؟

موفق باشيد.

diako1984
13-01-2011, 19:05
با سلام
درايور و .... مربوط به كارت صدا و مانيتورتون رو نصب كرديد ؟

موفق باشيد.
درایور کارت صدا رو بله چون پاناصونیک هست فکر نکنم درایور داشته باشه. در ضمن پاناسونیکه TV هستش.تو 7 که خیلی اسونه. Thanks:11:

*Necromancer
13-01-2011, 20:26
دوستان یه سوال ::
من ویندوز اکس پی سرویس پک3 دارم
الان ویندوزم جنیو نشده .
کرکی چیزی برای رفع این مشکل لازم دارم
یه توضیحی هم بدین که کرک رو کجا باید کپی کنم
ممنون

Dark Shine
13-01-2011, 20:30
الان ویندوزم جنیو نشده .
ممنون
از منوی Start گزینه Run رو انتخاب کنید و عبارت Regedt32 یا regedit رو تایپ و ok کنید.
2)تو پنجره باز شده از منوی Edit گزینه Find رو کلیک و در فیلد باز شده عبارت oobetimer رو وارد و کلید Enter رو فشار بدید.
یا از آدرس زیر استفاده کنید
کد:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents\OOBETimer
3) بعد از چند ثانیه در سمت راست محیط رجیستری یک ایکون ابی رنگ به نام oobetimer ظاهر میشه که روی اون 2 بار کلیک کرده و هر چیزی که توش وجود داره پاک کنید ( اون 4 تا 0 پاک نمیشن زور نزنید).ok کرده از محیط رجیستری خارج بشید.
4) دوباره Run رو اجرا و عبارت زیر رو تایپ و Enter کنید.
کد:
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
)در وسط پنجره باز شده از بین 3 گزینه ،وسطی(Yes,I Want to telephon...) رو انتخاب و Next رو بزنید.
6)در این قسمت روی Change Product Key کلیک کنید و سریال زیر را وارد کنید و Update را فشار دهید.
7)و در صفحه بعد Remind Me Later رو زده و از ویندوز اصل خود لذت ببرید.

سریال : B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T

Masоud
13-01-2011, 20:48
الان ویندوزم جنیو نشده .
ممنون

سلام

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

diako1984
15-01-2011, 14:38
سلام
من کامپیوترم رو با HDMI به LED وصل کردم.ولی صدا نداره رو LED.چیکار کنم
درايور کارت صدا رو نصب کردم و جديترين درايور گرافيکم GTX275
دوستان اگه کسی می دونه لطفا کمک کنید.راستی SPDIFOدر منو ولوم غیر فعاله و رو مادربوردم کابلهاشو نصب کردم.Thanks:11:

a.l.d
15-01-2011, 16:23
سلام
من کامپیوترم رو با HDMI به LED وصل کردم.ولی صدا نداره رو LED.چیکار کنم
درايور کارت صدا رو نصب کردم و جديترين درايور گرافيکم GTX275
دوستان اگه کسی می دونه لطفا کمک کنید.راستی SPDIFOدر منو ولوم غیر فعاله و رو مادربوردم کابلهاشو نصب کردم.Thanks:11:
سلام چون کابل به کارت گرافیک وصل میشه طبیعیه که صدانداشته باشه
ولی اینکه می گن کابل HDMI صداراهم منتقل می کنه کاملادرسته ولی این حالت برای زمانیکه شماازنوت بوک یاوسایلی ازاین قبیل که پورت HDMI دارنداستفاده می کنی .

alone_boy
15-01-2011, 17:15
سلام
فکر کنم یکی از درایوهام بد سکتور داره
چطوری رفعش کنم؟!

ممنون:40:

diako1984
15-01-2011, 18:37
سلام چون کابل به کارت گرافیک وصل میشه طبیعیه که صدانداشته باشه
ولی اینکه می گن کابل HDMI صداراهم منتقل می کنه کاملادرسته ولی این حالت برای زمانیکه شماازنوت بوک یاوسایلی ازاین قبیل که پورت HDMI دارنداستفاده می کنی .

متشکرم از جوابتون.ولی همین کارو من با Win 7کردم هم صدا داشت هم تصویر :11:

PersianMatrix
15-01-2011, 19:40
سلام
خسته نباشید
چندتا سوال دارم:
1. می خوام ویندوز xp نصب کنم با سرویس پک 2، در عین حال می خوام جدیدترین NET Framework، DirectX و ... رو نصب کنم، میتونم همه اینها رو بدون اینکه سرویس پک رو به 3 ارتقاء بدم داشته باشم؟
2. دوتا سیستم مجزا دارم، که روی هردوشون XP SP3 نصب کردم، یک فایل تصویری با خصوصیات زیر، روی یکی از سیستم ها با همه پلیرها به راحتی اجرا میشه، ولی روی دومی موقعی که با KMPlayer اجراش می کنم صفحه آبی ظاهر میشه و سیستم ریست میشه، علتش چی میتونه باشه؟
مشخصات فایل:
Format : Windows Media
Description of the codec : Windows Media Video 9 - Professional
File size : 31.1 MiB
Duration : 2mn 21s
Overall bit rate : 1 846 Kbps
Maximum Overall bit rate : 3 928 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Frame rate : 29.970 fps
Resolution : 24 bits

a.l.d
15-01-2011, 19:58
متشکرم از جوابتون.ولی همین کارو من با Win 7کردم هم صدا داشت هم تصویر :11:

با نوت بوک یا رایانه ی دسکتاپ

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

سلام
خسته نباشید
چندتا سوال دارم:
1. می خوام ویندوز xp نصب کنم با سرویس پک 2، در عین حال می خوام جدیدترین NET Framework، DirectX و ... رو نصب کنم، میتونم همه اینها رو بدون اینکه سرویس پک رو به 3 ارتقاء بدم داشته باشم؟
2. دوتا سیستم مجزا دارم، که روی هردوشون XP SP3 نصب کردم، یک فایل تصویری با خصوصیات زیر، روی یکی از سیستم ها با همه پلیرها به راحتی اجرا میشه، ولی روی دومی موقعی که با KMPlayer اجراش می کنم صفحه آبی ظاهر میشه و سیستم ریست میشه، علتش چی میتونه باشه؟
مشخصات فایل:
Format : Windows Media
Description of the codec : Windows Media Video 9 - Professional
File size : 31.1 MiB
Duration : 2mn 21s
Overall bit rate : 1 846 Kbps
Maximum Overall bit rate : 3 928 Kbps
Width : 1 280 pixels
Height : 720 pixels
Frame rate : 29.970 fps
Resolution : 24 bits
1. فکرکنم نمیشه
2. می تونه مشکل ازرمت باشه اگر میتونی رم هارو جابجا کن می تونه از ویروس یا ویندوزی که نصب کردی هم باشه ؟

Juventus FC
15-01-2011, 21:31
سلام

اون دستوری که در Run وارد میکنیم تا این صفحه ظاهر بشود چیست؟

diako1984
16-01-2011, 09:13

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

1. فکرکنم نمیشه
2. می تونه مشکل ازرمت باشه اگر میتونی رم هارو جابجا کن می تونه از ویروس یا ویندوزی که نصب کردی هم باشه ؟

با رایانه یا همون PC:11:

PersianMatrix
16-01-2011, 11:02

1. فکرکنم نمیشه

واقعا نمیشه یا حدس میزنی نمیشه؟
در مورد دومی نمیتونه ویروس باشه چونکه بین هر دوتا سیستم چندین بار فایل رد و بدل کردم و ویندوز هردوشون رو هم از یک سی دی نصب کردم، پس از ویندوز هم نمیتونه باشه، رم رو هم امتحان میکنم ببینم فایده داره.

اگر در مورد هر دوتا سوالم اطلاعات کاملتری بهم بدید ممنون هستم، ممنون تر میشم.

gmconimi
16-01-2011, 11:31
با درود فراوان بر شما
من به تازگی با ویندوز XP SP2 مشکلی دارم که هر وقتی IE 7.0 یا IE 8.0 را نصب می کنم در موقع کار با اینترنت سیستم خطای Generic host proses win 32.dll را میدهد و در پایین Dont send می دهد.
Pach Ie 7.0 و IE 8.0 را نیز که یک فایل است را دانلود کردم ولی مشکلم حل نشد. کل هاردم را نیز فرمت کردم و دوباره ویندوز نصب کردم ولی جواب نداد در ضمن در این حالت دیگر منوی DC برای قطع ارتباط با اینترنت نمی آید و حتما باید سیستم را ریست کرد. لطفا جهت حل مشکل راهنماییم کنید. خیلی فوری احتیاج به حل این مشکل دارم . با تشکر فراوان

Dew Drop
16-01-2011, 12:23
با درود فراوان بر شما
من به تازگی با ویندوز XP SP2 مشکلی دارم که هر وقتی IE 7.0 یا IE 8.0 را نصب می کنم در موقع کار با اینترنت سیستم خطای Generic host proses win 32.dll را میدهد و در پایین Dont send می دهد.
Pach Ie 7.0 و IE 8.0 را نیز که یک فایل است را دانلود کردم ولی مشکلم حل نشد. کل هاردم را نیز فرمت کردم و دوباره ویندوز نصب کردم ولی جواب نداد در ضمن در این حالت دیگر منوی DC برای قطع ارتباط با اینترنت نمی آید و حتما باید سیستم را ریست کرد. لطفا جهت حل مشکل راهنماییم کنید. خیلی فوری احتیاج به حل این مشکل دارم . با تشکر فراوان

سلام

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

سلام

اون دستوری که در Run وارد میکنیم تا این صفحه ظاهر بشود چیست؟

winver

mehrdad_goleyakh
16-01-2011, 17:39
سلام
ببخشید من این سئوال رو تو بخش مرورگرها پرسیدم منتهی کسی جوابی نداد گفتم از اساتید این بخش بپرسم:

من میخوام وقتی روی هر لینک سایتی رو که توی دسکتاپ ذخیره کردم کلیک کردم توی یک صفحه جدید باز شه مثل کاری که گرفتن کلید شیفت انجام میده میخواستم بپرسم تنظیمش کجاست مخصوصا توی IE6

Masоud
16-01-2011, 18:06
سلام
ببخشید من این سئوال رو تو بخش مرورگرها پرسیدم منتهی کسی جوابی نداد گفتم از اساتید این بخش بپرسم:

من میخوام وقتی روی هر لینک سایتی رو که توی دسکتاپ ذخیره کردم کلیک کردم توی یک صفحه جدید باز شه مثل کاری که گرفتن کلید شیفت انجام میده میخواستم بپرسم تنظیمش کجاست مخصوصا توی IE6
سلام

میتونید با کلیک کردن روی لینک توسط چرخ وسط موس لینک رو در یک تب جدید باز کنید .

البته این روش در اینترنت اکسپلورر 7 و بالاتر و در سایر مرورگرها کارائی داره .

توصیه میشه که از IE ورژن 6 استفاده نکنید و ورژن های بالاتر رو نصب و استفاده کنید .

ask_bl
16-01-2011, 20:00
سلام

سلام

Tools > Folder Option

volkenanix
16-01-2011, 20:41
سلام...
دنبال راهی هستم که بتونم با درست کردن یه shortcut در desktop و کلیک کردن روی اون search>find files or folders... که در منوی start هست اجرا بشه...
لطفا همراهی کنید اساتید...
پیشاپیش ممنون...:46:

Masоud
16-01-2011, 23:45
سلام...
دنبال راهی هستم که بتونم با درست کردن یه shortcut در desktop و کلیک کردن روی اون search>find files or folders... که در منوی start هست اجرا بشه...
لطفا همراهی کنید اساتید...
پیشاپیش ممنون...:46:
سلام

Notepad رو باز کنید و متن زیر رو داخلش Paste کنید :

Set wshshell = CreateObject("Shell.Application")
wshshell.findfiles

سپس از منوی File گزینه ی Save As رو انتخاب کنید و اسم فایل رو Search.vbs بذارید و محل سیو شدن رو مشخص کنید و روی Save کلیک کنید.

حالا هر وقت که فایل ایجاد شده رو اجرا کنید پنجره ی Search باز خواهد شد.

----------------------------------

راه ساده تر اینکه از کلید های ترکیبی Win+F برای باز کردن پنجره ی Search استفاده کنید.

koorosh2500
17-01-2011, 07:39
بنده وقتی ویندوز رو می خواهم turn off کنم پیغام زیر رو می ده

می خواستم بدونم علتش چیه؟
ضمنا ویندوز بنده XP sp3 است

Ghaioom
17-01-2011, 11:59

سلام
یه repair بزن ویندوز رو شاید دیدی درست شد! :31:

Masоud
17-01-2011, 12:59

سلام

لطفـا" قبل از طرح سؤال سرچ کنید :

ارور موقع بالا آمدن ويندوز (Data Execution Prevention - Microsoft Windows) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا :

mekziko
17-01-2011, 15:59
من adsl دارم ولي اينترنتم قطع مي شود به عبارت ديگر ويروس از اتصال به اينترنت جلوگيري مي كند به عبارت ديگر شبكه وصل است ولي اينترنت قطع است با سيستم مكانيك هم چندبار ريپير كردم اما دوباره به حالت قبل برگشت!!!

Masоud
17-01-2011, 16:09
من adsl دارم ولي اينترنتم قطع مي شود به عبارت ديگر ويروس از اتصال به اينترنت جلوگيري مي كند به عبارت ديگر شبكه وصل است ولي اينترنت قطع است با سيستم مكانيك هم چندبار ريپير كردم اما دوباره به حالت قبل برگشت!!!
سلام

همونطور که خودتون گفتید مشکل از ویروس هست . پس آنتی ویروس نصب و آپدیت کنید و سپس کل سیستم رو اسکن کنید.

چطور از اتصال جلوگیری میکنه ؟

joe_satriani
17-01-2011, 18:35

با سلام
نحوه ي اتصال شما به اينترنت چطوري هست؟؟
PPPoE يا Bridge ؟؟

موفق باشيد.

diako1984
17-01-2011, 18:58
سلام
مشکل صدا رو در کابل HDMI حل کردم . دوستان اگر مشکلی دارید مطرح بفرمایید جواب می دم.thanks:11:

a.l.d
18-01-2011, 19:09
سلام
مشکل صدا رو در کابل HDMI حل کردم . دوستان اگر مشکلی دارید مطرح بفرمایید جواب می دم.thanks:11:

یعنی کابل Hdmi رو به کارت گرافیک وصل کردی وصداهم داشت ویندوزتم Xp بود بگو چجوری من این کابل وصل می کنم فقط تصویر دارم
ویندوزم ایکس پی
کارت گرافیکم ATI RADEON HD4550

Golbarg01
18-01-2011, 20:24

لطفا این پست من رو جواب بدید.ممنون میشم

diako1984
18-01-2011, 20:25
یعنی کابل Hdmi رو به کارت گرافیک وصل کردی وصداهم داشت ویندوزتم Xp بود بگو چجوری من این کابل وصل می کنم فقط تصویر دارم
ویندوزم ایکس پی
کارت گرافیکم ATI RADEON HD4550

سلام
اول رو مادربورد تنظیماتو مثل عکس انجام بده
.این کابل باید همراه کارت گرافیکت باشه. بعد تصویرتو تنظیم کن به دلخواه ، دوتا یکی باشند یا دسکتاپ بیشتری داشته باشه
اینو دانلود کن و نصب کن.
با توجه به ویندوزت
بعد برو رو تنظیمات صدا تو کنترل پانل. sound and audio devicesرو دابل کلیک کن بعد تب audioیه . use only default devicesتیک بزن.بعد مثل عکس عمل کن
:11:

900913
19-01-2011, 13:47
عنوان: مشکل ویندوز در شناسایی و اجازه دسترسی کامل به flash memory (عدم اختصاص دادن آدرس به درایو فلش)

سلام
من یک ویندوز xp sp2 media center edition نصب کردم مدتی پیش روی یک سیستم.
جدیدا اون رو Repire کردم (حتما میدونید چیه نصب مجدد بدون از دست رفت برنامه های نصب شده و تنظیمات)
این repire به این خاطر بود که با فلش مموری ها و رم ردر ها مشکل داشت.

شرح مشکل:
فلش مموری رو به صورت plug and play میشناسه و آیکن safly remove ظاهر میشه و طخایی نمیده و ظاهرا مشکلی نداره ولی وقتی میخواهیم واردش بشیم ویندوز هیچ

درایوی برای اون در نظر نگرفته (نه در my computer ظاهر میشه و نه غیر مستقیم میشه وارد شد) مثلا قبلا k:\ بود و الان هیچی ...

یه روش ابتکاری پیدا کردم که خودم دستی بهش ادرس بدم و نام درایو تعیین کنم:
از ویندوز دیسک مناجمنت این کار رو کردم و با زدن open از همونجا وارد فولدر اصلی فلش مموری میشه و میتونیم اطلاعات رو بخونیم و بنویسیم (کپی فایل) اما در ادرس بار

هیچی نیست و به صورت explorer هم نمیتونیم بازش کنیم. از run هم اجرا نمیشه و مهمتر فرمت هم نمیشه و درایو رو نمیشناسه فقط لطف میکنه اجازه استفاده از فایها رو

میده.
بعد از safly remove ویا ری استارت سیستم هم همه یز به حال اول برمیگرده.

اول فکر میکردم مشکل فلش است تا اینکه روی سیستم دیگه تست کردم و همچنین یک رم ردر هم به سیستم وصل کردم و همین اتفاق افتاد و شناسایی شد ولی چیزی

نشون نداد.

ram reader رو که وصل میکنم پیام میده که بهتره از usb 2 faster یه همچین چیزی استفاده کنی.

راستی یه نکته: من فکر میکنم این فلش رو به جای هارد اشتباه میگیره چون در قسمت "دیوایس مناجر" ویندوز اون رو در کنار هارد دیسک نشون میده و usb mass stronge

device رو هم وقتی فلش رو وصل میکنم کانکت میشه.
این عکسش:

درایور اون رو سعی کردم اپدیت کنم نشد. درایور فلش رو unstall کردم و دوباره واردش کردم و نصب شد ولی باز مشکل داشت.

خیلی سرچ کردم ولی این مشکل عدم دسترسی حل نشد.
نرم افزار مخصوص تعمیر فلش رو گرفتم ولی میگه accses dansed

یه چیزایی در رابطه با مشکل firmware EFI پیدا کردم نمیدونم چیکار کنم.

لطفا بگید چیکار باید بکنم تا درست بشه و نظرتون چیه؟

در ضمن من usb blutoch رو دارم از طریق همین usb به درستی استفاده میکنم و مشکلی نداره فقط با مموری ها مشکل داره!!

joe_satriani
19-01-2011, 19:21

با سلام
سي دي مادربرد رو ميذاريد و سرچ ميكنيد چي ميشه؟
آيا ارور و پيغام خاصي هنگام نصب ميده؟

موفق باشيد.

diako1984
19-01-2011, 23:16
لطفا این پست من رو جواب بدید.ممنون میشم
سلام
یه توضیح : من یه بار در کامپیوتر قبلی این مشکلو داشتم بعد که دقیق برسی کردم
کارت صوتیم اسیب دیده بود.و مجبور شدم یه کارت صوتی بخرم.چجوری معلوم شد: یکی از دوستام که شرکت رایانه ای دارند یه سخت افزاری داشتند که چکر CHeakerبهش میگفتن اینو گذاشتن
رو کامپوترم بعد کد خطایی نشون داد که با توجه به دفترچه راهنماش معلو شد که کارت صوتی خرابه.امیدوارم به درد خورده باشه. :11:

Golbarg01
20-01-2011, 00:01
با سلام
سي دي مادربرد رو ميذاريد و سرچ ميكنيد چي ميشه؟
آيا ارور و پيغام خاصي هنگام نصب ميده؟

موفق باشيد.
تو device manager که میرم در بخش سخت افزارها کلا نه کارت صدا و نه کارت گرافیک رو نمیشناسه گویی که نصب نیست در حالی که نصبه و سی دی درایور کارت صدا رو هم که میذارم چیزی نصب نمیشه!
ابلته کارت صدام آنبورد هم هست.

سلام
یه توضیح : من یه بار در کامپیوتر قبلی این مشکلو داشتم بعد که دقیق برسی کردم
کارت صوتیم اسیب دیده بود.و مجبور شدم یه کارت صوتی بخرم.چجوری معلوم شد: یکی از دوستام که شرکت رایانه ای دارند یه سخت افزاری داشتند که چکر CHeakerبهش میگفتن اینو گذاشتن
رو کامپوترم بعد کد خطایی نشون داد که با توجه به دفترچه راهنماش معلو شد که کارت صوتی خرابه.امیدوارم به درد خورده باشه. :11:

نه دوست عزیز فکر نمی کنم مشکل این باشه چون در ویندوز ایکس پی و سون این مشکل وجود نداره و در ویندوز سرور 2003 هست.
من گفتم شاید اصلا ویندوز سرور 2003 صدا و گرافیک نداشته باشه همینطوره!؟
هم در standard edition هم enterprise همینطور بود.

joe_satriani
20-01-2011, 17:15
تو device manager که میرم در بخش سخت افزارها کلا نه کارت صدا و نه کارت گرافیک رو نمیشناسه گویی که نصب نیست در حالی که نصبه و سی دی درایور کارت صدا رو هم که میذارم چیزی نصب نمیشه!
ابلته کارت صدام آنبورد هم هست.

با سلام
شايد صداي آنبردتون دچار مشكل شده از روي main board
ويندوزي ديگه نداريد كه باهاش امتحان كنيد ؟

موفق باشيد.

Golbarg01
20-01-2011, 17:20
با سلام
شايد صداي آنبردتون دچار مشكل شده از روي main board
ويندوزي ديگه نداريد كه باهاش امتحان كنيد ؟

موفق باشيد.

چرا اتفاقا گفتم که در ویندوز ایکس پی و سون که الانم نصب هست مشکلی نداره ولی در ویندوز سرور 2003 اصلا کارت صدامو نمیشناسه چه از روی سی دی دستی میخوام نصب کنم و چه اتوماتیک میذارم که سخت افزار جدید رو شناسایی کنه!

Golbarg01
21-01-2011, 19:47
سلام
من سریال نامبرهای windows 2000 server sp4 رو می خواستم.

mohammad.t
22-01-2011, 00:12
سلام دوستان!
من يه مشكل دارم سيستم كه روشن ميشه و ميخواد nod32 بالا بياد پيغامي مياد كه توي عنوانش .NET Framwork داره و توي متنش نوشته
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts' is denied.
بعد هم همه چيز ويندوز از كار ميوفته شامل task manager ,cmd و...
با gpedit مي تونم دوباره task manager رو فعال كنم ولي دوباره سيستم كه بالا اومد روز از نو...
حالا نمي دونم ويروسي چيزي باعث شده كه سطح دسترسي عوض بشه يا سطح دسترسي باعث شده ويندوز به فايل هاست دسترسي نداشته باشه.
الان nod32 نمي تونه فعال بشه .
مونديم بدون آنتي ويروس!
پيشاپيش تشكر ميكنم.

omid-p30
22-01-2011, 13:33
دوستان در ویندوز اکس پی چطور میشه معین کرد که فایل های مدیا با آیکون کدوم برنامه نمایش داده شوند ؟

مثلا من از gom player استفاده میکنم که بعد از نصب quick time بعضی از فایل ها با آیکون برنامه جدیدی که نصب کردم نشون داده میشند و چطور میتونم تعیین کنم که این ها با همون آیکون های gom player نمایش داده بشند ؟

ممنون.

joe_satriani
22-01-2011, 19:31
دوستان در ویندوز اکس پی چطور میشه معین کرد که فایل های مدیا با آیکون کدوم برنامه نمایش داده شوند ؟

مثلا من از gom player استفاده میکنم که بعد از نصب quick time بعضی از فایل ها با آیکون برنامه جدیدی که نصب کردم نشون داده میشند و چطور میتونم تعیین کنم که این ها با همون آیکون های gom player نمایش داده بشند ؟

ممنون.

با سلام
روي فايلهايي كه ميخوايد اين كار رو اعمال كنيد كليك راست كنيد
و بعد گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
و بعد در تب general گزينه ي change رو بزنيد

و بعد در پنجره اي كه باز ميشه برنامه ي مورد نظرتون رو كه ميخوايد باهاش باز بشه رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

ask_bl
22-01-2011, 19:36

ممنون.
البته میتونین روی فایل کلیک راست کنین و Open With رو انتخاب کنین و از اونجا GOM رو انتخاب کنین و تیک گزینه Always yse the selected program to open this kind of file رو بزنین و بعد Ok

omid-p30
22-01-2011, 19:37
با سلام
روي فايلهايي كه ميخوايد اين كار رو اعمال كنيد كليك راست كنيد
و بعد گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
و بعد در تب general گزينه ي change رو بزنيد

و بعد در پنجره اي كه باز ميشه برنامه ي مورد نظرتون رو كه ميخوايد باهاش باز بشه رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.
ممنون.

نه من همین کار رو انجام میدم و فایل ها با gom player باز میشند اما همچنان با آیکون مخصوص quick time نمایش داده میشند.

من میخوام تمام فایل ها با آیکون های gom player نمایش داده بشند.

ask_bl
22-01-2011, 20:51
ممنون.

نه من همین کار رو انجام میدم و فایل ها با gom player باز میشند اما همچنان با آیکون مخصوص quick time نمایش داده میشند.

Start > Control Panel > Folder Options > File Types
از لیست فرمتی رو که میخواین روپیدا کنین و Advanced رو بزنین و Change Icon و بعد Browse رو بزنین و آدرس GOM رو که توی Program Files هست بدین تا آیکوناش بیاد و بعد انتخاب کنین.

Masоud
22-01-2011, 20:55
سلام
من سریال نامبرهای windows 2000 server sp4 رو می خواستم.

سلام

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.

به قسمت Preferences نرم افزار Quick Time رفته و در سربرگ File Types تیک فایل هایی رو که نمیخواین با این نرم افزار اجرا بشن رو بردارید.

سپس کاری رو که ask_bl عزیز گفتند انجام بده .

afflatus
23-01-2011, 00:09
من مي خوام از طريقه run دستور sfc /scannow رو وارد كنم تا ويندوز رو از رويه سي دي ترميم كنم اما زماني دستور رو وارد مي كنم يه لحظه صفحه اي مياد و سريع ميره, در واقع هيچ اتفاقي نمي افته!
مشكل از كجاست!؟
با تشكر

Excel-VB
23-01-2011, 15:11
سلام دوستان
می خواهم دو لپ تاپ را با هم شبکه کنم یکی xp و دیگری 7
1) به آداپتور شبکه هر یک ipمربوطه یعنی یکی 192.168.0.1 و دیگری 192.168.0.2 دادم
2) هر نوع فایروال ویندوز و nod32 را off کردم
ولی وقتی در run سیستم دیگری را browse می کنیم نمی بیند ... آیا چیز دیگری مانده که انجام نداده باشم؟
ظاهرا هر دو باید در حالت ADHOC 802.11n باشد درست است؟
با تشکر از پاسخ دوستان

Mehdi Bayern
23-01-2011, 15:40
سلام
چند وقتیه نمیتونم عکس های توی ویندوز رو به صورت thumbnailes ببینم، مشکل از کجاست؟ میشه بدون نصب ویندوز حلش کرد؟

ویندوزم سرویس پک 3 هستش

Golbarg01
23-01-2011, 16:41
من دو تادر و یک کمبو و یک دی وی دی رایتر رو سیستمم نصب دارم و در بایوس مادربورد اینطور تنظیم کردم که اول کمبو بوت بشه بعد هاردم منتها میخوام کاری کنم که اگر سی دی درایو اولم بوت نشد بره سراغ دومی مثلا وقتی سی دی بوتیبل در دی وی دی رایتر هست و یا اگر هارد اول توش ویندوز نداشت بره رو هارد دومی ولی الان اینجوری نیست و هیچی بالا نمیاد.

aliupdate
23-01-2011, 18:59
من مي خوام از طريقه run دستور sfc /scannow رو وارد كنم تا ويندوز رو از رويه سي دي ترميم كنم اما زماني دستور رو وارد مي كنم يه لحظه صفحه اي مياد و سريع ميره, در واقع هيچ اتفاقي نمي افته!
شما از Command prompt امتحان کردین؟احتمالا اشتباه نوشتین و فاصله رو رعایت نکردین!
اگر روشش مهم نیست از همون Command prompt راحت اجرا میشه.

ولی وقتی در run سیستم دیگری را browse می کنیم نمی بیند ... آیا چیز دیگری مانده که انجام نداده باشم؟
سلام
اینجا بپرسین زودتر به نتیجه میرسین:

چند وقتیه نمیتونم عکس های توی ویندوز رو به صورت thumbnailes ببینم، مشکل از کجاست؟ میشه بدون نصب ویندوز حلش کرد؟
سلام
Run رو باز کنید و توش وارد کنید:
regsvr32 %windir%\system32\shimgvw.dll
اوکی و تمام.

farshadtizhoosh
23-01-2011, 21:04
سلام دوستان
اين ارور regsvr چيه؟ :

موقع بالا اومدن ويندوز ميده!

MahdiidhaM
23-01-2011, 21:05
سلام
سه تا سؤال دارم :
- میخوام وقتی برنامه ای رو در log ی Admin نصب و تنظیم میکنم ، در log یوزر هم همون تنظیمات اعمال بشه .
- بازی در Log ادمین به لول 11 رسیده و در Log یوزر لول یک هست ، میخوام لول اون هم بشه 11 ، چکار کنم ؟
- بعضی نرم افزارها رو تو Admin نصب میکنیم ، تو User هم نصب میشه ولی بعضیهام نمیشه !! میشه این در کنترل خودمون باشه ؟
آقا هر کی هر کدوم از جوابارو میدونه بگه !
یا حداقل جواب دومی رو ، ممنون .

aliupdate
23-01-2011, 21:19
سلام دوستان
اين ارور regsvr چيه؟ :

این ارور ها اکثرا ویروس هست اینجا رو ببینید:

در بعد از ویروس کشی از sfc/scannow هم میتونید استفاده کنید.

Dark Shine
23-01-2011, 21:23
سلام دوستان
اين ارور regsvr چيه؟ :

1. این فایل در مسیر C:\windows\System32 موجود هست ، پس از روی سیستم دیگری که XP نصب باشه فایل رو کپی کنید و در همین آدرس بریزید.
2. از قسمت System Restore ویندوز واقع در Startmenu\ All Programs\ Administrative Tools طبق Restore Point های موجود ، تغییرات سیستم رو به قبل از این مشکل بازگردانید .
اگه انگلیسیت هم خوبه :

ایناجا رو یه نیگا بکن !

Dew Drop
23-01-2011, 21:53
سلام دوستان
اين ارور regsvr چيه؟ :

سلام
اگه سرچ میکردید زودتر به نتیجه می رسیدید.:46:

پیغام خطای regsvr.exe در آغاز ویندوز

teshneh
24-01-2011, 00:08
سلام
چند روز که از نصب ویندوز اکس پی سرویس پک سه گذشت ،این پیام را روی دسکتاپ می بینم:
you may vitim of software counterfeiting.
this copy of windows did not pass genuine windows validation
عکسشو رو اتچ کردم.

ممنون میشم بگید راه حلش چیه.

Dew Drop
24-01-2011, 00:13
سلام دوستان
با تشکر از پاسخ دوستان

سلام
این فایل pdf رو ببینید.

ask_bl
24-01-2011, 00:17
سلام
چند روز که از نصب ویندوز اکس پی سرویس پک سه گذشت ،این پیام را روی دسکتاپ می بینم:
you may vitim of software counterfeiting.
this copy of windows did not pass genuine windows validation
عکسشو رو اتچ کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم بگید راه حلش چیه.
سلام
فایل زیر رو دانلود و اجرا کنین :

mehrdad_goleyakh
24-01-2011, 09:45
سلام
من امروز صبح که سیستمم رو روشن کردم دیدم DVD rom رو نمیشناسه،توی setup کامپیوتر رو نگاه کردم مشکلی نداشت و میشناختش فقط تو ویندوز اینجوری شده و درایوش هم توی My computer نیست چکارش کنم؟

Ghaioom
24-01-2011, 11:07
سلام
من امروز صبح که سیستمم رو روشن کردم دیدم DVD rom رو نمیشناسه،توی setup کامپیوتر رو نگاه کردم مشکلی نداشت و میشناختش فقط تو ویندوز اینجوری شده و درایوش هم توی My computer نیست چکارش کنم؟

علیک سلام

برای ما هم یه موقعی اینجوری شد ولی یه بار ریستارت کردم درست شد.
یه سی دی بزار توش بعد ریستارت کن ببین چی میشه.
اگه نشد سیمهای dvd rom رو یه چک بکن شاید خوب جا نیفتاده.

ask_bl
24-01-2011, 11:12
سلام

سلام
توی Device Manager روشون کلیک راست کنین و Uninstall کنین و دوباره از اون بالا Scan for hardware changes رو بزنین .
اگر نشد !یه بار خاموش کنین و کابل شون رو بکشین و دوباره وصل کنین.

javady
24-01-2011, 11:53
با سلام به همه رفقا

من یه مشکلی جدیدا تو سیستم یکی از رفقا دیدم میخواستم بدونم از چی هست و چطوری مشکل برطرف میشه

مشکل اینه که وقتی فلشی رو به سیستم میزنی درایو فلش نمایش داده میشه اما با دبل کلیک درایو و پنجره درایو فلش باز نمیشه علت چیه؟ فقط از طریق Autorun میاد و باز میشه اما با دبل کلیک باز نمیشه؟؟

علت چیه رفقا

ask_bl
24-01-2011, 12:39
با سلام به همه رفقا

من یه مشکلی جدیدا تو سیستم یکی از رفقا دیدم میخواستم بدونم از چی هست و چطوری مشکل برطرف میشه

مشکل اینه که وقتی فلشی رو به سیستم میزنی درایو فلش نمایش داده میشه اما با دبل کلیک درایو و پنجره درایو فلش باز نمیشه علت چیه؟ فقط از طریق Autorun میاد و باز میشه اما با دبل کلیک باز نمیشه؟؟

علت چیه رفقا
سلام
روی درایوش کلیک راست کنین، ببینین گزینه ای که Bold هست،چی نوشته !؟
مثلا تو عکس زیر Open

Mehdi Bayern
24-01-2011, 13:02
سلام
Run رو باز کنید و توش وارد کنید:
regsvr32 %windir%\system32\shimgvw.dll
اوکی و تمام.
سلام
زدم و این پیغام رو داد ولی هنوز عکس ها باز نمیشه

mehrdad_goleyakh
24-01-2011, 13:35
سلام
توی Device Manager روشون کلیک راست کنین و Uninstall کنین و دوباره از اون بالا Scan for hardware changes رو بزنین .
اگر نشد !یه بار خاموش کنین و کابل شون رو بکشین و دوباره وصل کنین.

سلام
ممنون بابت پاسخ گوئی،مشکل حل شد
منتهی این DVD-W من یه چند وقتی بود DVD رایت نمی کرد اما با CD مشکل نداشت،امروز که این بلا سرش اومد اومدم فریم ور جدیدش رو گرفتم نصب کردم حالا DVD رایت میکنه اما هیچ DVD رو نمیخونه:31:
یعنی به فنا رفت دیگه؟

teshneh
24-01-2011, 15:29
سلام
فایل زیر رو دانلود و اجرا کنین :

بعد از دانلود و اجرای فایل ،سیستم رو ریست کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد.

ask_bl
24-01-2011, 15:44
بعد از دانلود و اجرای فایل ،سیستم رو ریست کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد.
باید درست میشد !
از تاپیک زیر روش های دیگه رو امتحان کنین :

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

Golbarg01
24-01-2011, 16:49
من دو تا هارد و یک کمبو و یک دی وی دی رایتر رو سیستمم نصب دارم و در بایوس مادربورد اینطور تنظیم کردم که اول کمبو بوت بشه بعد هاردم منتها میخوام کاری کنم که اگر سی دی درایو اولم بوت نشد بره سراغ دومی مثلا وقتی سی دی بوتیبل در دی وی دی رایتر هست و یا اگر هارد اول توش ویندوز نداشت بره رو هارد دومی ولی الان اینجوری نیست و هیچی بالا نمیاد.

لطفا این سوال منو جواب بدید.
منظورم اینه که تو بایوس قسمت boot device سه تا گزینه هست:
1:سی دی رایتر اولم
2-هارد اولم
3-فلاپی دیسک

که من میخوام 5 تا باشه و هارد دوم و دی وی دی رایترم هم قابلیت بوت داشته باشن مثلا اگر روشون ویندوز نصب بود یا سی دی بوتیبل داخلشون بود.
مدل مادربوردم asus 5p5v800 هست.

Masоud
24-01-2011, 19:38
سلام
زدم و این پیغام رو داد ولی هنوز عکس ها باز نمیشه

سلام

با اجازه ی علی آقا

عبارت زیر رو در Run وارد کن Enter بزن :

regsvr32 shimgvw.dll

Golbarg01
24-01-2011, 21:44
حرف همزه رو چجوری با کیبورد میشه تایپ کرد؟

fallkon
24-01-2011, 21:44
بسیار تاپیک خوبی بود و برای کمک کردن به مشکلات ویندوز و رفع اشکال بعضی از اونا کمک می کنه

ask_bl
24-01-2011, 21:48
حرف همزه رو چجوری با کیبورد میشه تایپ کرد؟
فکر کنم باید تو قسمت آفیس میپرسیدین .
به هر حال
Shift+M

*Batman*
24-01-2011, 22:13
لطفا این سوال منو جواب بدید.
منظورم اینه که تو بایوس قسمت boot device سه تا گزینه هست:
1:سی دی رایتر اولم
2-هارد اولم
3-فلاپی دیسک

که من میخوام 5 تا باشه و هارد دوم و دی وی دی رایترم هم قابلیت بوت داشته باشن مثلا اگر روشون ویندوز نصب بود یا سی دی بوتیبل داخلشون بود.
مدل مادربوردم asus 5p5v800 هست.

سلام.
شما 3 تا گزینه بیشتر ندارید.چطور میخواهید 5 تا آیتم بهش معرفی کنید.
اگر هارد دوم شما بوت میشه باید هارد دوم رو معرفی کنید.
device ها طبق اولویت انتخاب میشن.
اگر روی هارد اول شما MBR نوشته شده باشه دیگه هارد دوم که بوت نمیشه.
حالت انتخابی تو مادربوردهای گیگابایت کلیدF12 هست که همه Device ها رو لیست میکنه.
تو Asus مطمئن نیستم کدوم کلیده.شاید F8 یا F3 باشه.قبل از بارگذاریِ سیستم عامل این کلیدها رو بهتون نشون میده.

Excel-VB
24-01-2011, 22:15
سلام
این فایل pdf رو ببینید.

سلام
آیا شما اصلا این فایلی رو که معرفی کردید رو دیده اید تابحال؟؟؟ یا پست من را مطالعه نکردید؟! بنده راجع به شبکه کردن دو PC سوال نکرده بودم!
با عرض شرمندگی اگر پاسخ نمی دادید سنگین تر بود

Golbarg01
24-01-2011, 23:02
سلام.
شما 3 تا گزینه بیشتر ندارید.چطور میخواهید 5 تا آیتم بهش معرفی کنید.
اگر هارد دوم شما بوت میشه باید هارد دوم رو معرفی کنید.
device ها طبق اولویت انتخاب میشن.
اگر روی هارد اول شما MBR نوشته شده باشه دیگه هارد دوم که بوت نمیشه.
حالت انتخابی تو مادربوردهای گیگابایت کلیدF12 هست که همه Device ها رو لیست میکنه.
تو Asus مطمئن نیستم کدوم کلیده.شاید F8 یا F3 باشه.قبل از بارگذاریِ سیستم عامل این کلیدها رو بهتون نشون میده.

یعنی نمیشه دو تا هارد تو device معرفی کرد فقط یکی میشه؟
اونو زدم F3 بود.

ask_bl
24-01-2011, 23:57
سلام
آیا شما اصلا این فایلی رو که معرفی کردید رو دیده اید تابحال؟؟؟ یا پست من را مطالعه نکردید؟! بنده راجع به شبکه کردن دو PC سوال نکرده بودم!
خوب مگه بین شبکه کردن از طریق لن فرقی بین پی سی و نوت بوک هست!!!!!!
مگر اینکه میخوواین با وایرلس این کار رو بکنین، که اونم نگفتین!
- - - - - - - - -
الان اگر 1 روز بگذره و کسی جواب نده، مدام نقل قول میکنین، بعد یه نفر که میاد وقت میذاره، اینطوری برخورد میکنین! انگار طلب دارین!!!!!!!
واقعا لیاقت میخواد ...

hamid_diablo
25-01-2011, 13:24
سلام
من یه مشکلی که هنگام روشن کردن سیستم دارم اینکه همیشه باید دکمه F1 رو بزنم
یکی از دوستان میگفت که از فلاپی درایوه ولی مشکلم حل نشد

aliupdate
25-01-2011, 13:28
سلام
سلام
یه تاپیک در موردش بود یا یه پست که من در حال حاضر یادم نیست ولی بدونید مشکل سخت افزاریه و ممکنه از باطری سیستم باشه.

Ghaioom
25-01-2011, 13:36
سلام
سلام
همیشه باید برای بالا اومدن دکمه f1 رو بزنم !!

ask_bl
25-01-2011, 13:36
سلام
سلام
باطری بایوس رو عوض کنین .

Dew Drop
25-01-2011, 15:32
سلام

بله دیدم و خوندم و می تونم بگم یکی از بهترین مقاله ها در مورد شبکه اس...
متاسفانه بله...پست شما رو هم دیدم...
شما راجع به لپ تاپ پرسیده بودین و فرقی بین شبکه لپتاپ با pc نیست,مگر اینکه با wirless بخواید این کار رو بکنید
که اگه بطور واضح اشاره می کردین بهتر بود!!!

ممنون از لطفتون,اینجا کسی به خاطر جواب دادن یا سوال کردن سبک یا سنگین نمیشه...هر کسی به اندازه ای که می دونه و حداقل معلوماتی که داره و از دستش بر میاد در پاسخ دادن به دوستان و کاربران انجمن کوتاهی نمی کنه,
و با عرض شرمندگی این طرف مقابل هست که در قبال وقتی که برای سوالش گذاشته شده و ارزشی که براش قائل شده چه جوری برخورد کنه...

wordist
25-01-2011, 17:50
سلام

سلام

وقتي سوالي دقيق و كامل پرسيده نشه انتظار جواب متناسب هم نبايد داشت

در ضمن وقتي يه كاربر وقت ميذاره و به سوال شما پاسخي ميده در نهايت بدبيني ميشه درنظر گرفت كه اشتباه پاسخ داده ...

ولي اين شمائيد كه بايد مطمئن باشيد هيچ كس قصدي در دادن پاسخ اشتباه به شخص ديگه اي رو توي انجمن نداره ، پس با دادن يه پست اسپم گونه نه جو انجمن رو بهم بزنيد و نه باعث دلسردي پاسخ دهنده و نيز كاربران ديگه بشيد

فكر نميكنم اومده باشيم اينجا كه بصورت طلبكارانه از هم توقع داشته باشيم

پس بايد توي لحن صحبت با ديگران جوري برخورد كنيم كه ....

بيشتر رعايت كنيد دوست عزيز (ما مديران از كاربراي فعال انتظار برخوردهاي معقول تر از اين داريم)
موفق باشيد

900913
26-01-2011, 16:38
.................................................. .....

Edited By wordist

wordist
26-01-2011, 18:34
خیلی زشته که ......+++++
دوست عزيز پست تون اسپم محسوب ميشه

مطمئن باشيد اگه تازه وارد نبوديد در اين انجمن ، يك اخطار مي گرفتيد

psp2004
27-01-2011, 18:40
با نام خدا وسلام
دوستان وقتی یکی از درایو های کامپیوترمو باز می کنم چنین اروری میده.... واسه چیه؟؟؟؟
"Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate
permissions to access the item

ask_bl
27-01-2011, 18:47
با نام خدا وسلام
دوستان وقتی یکی از درایو های کامپیوترمو باز می کنم چنین اروری میده.... واسه چیه؟؟؟؟
"Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate
permissions to access the item
سلام
برین به کنترل پنل و add/remove windows components و Internet Explorer Enhanced Security رو Uninstall کنین .

koorosh2500
29-01-2011, 05:56
بنده یک ویندوز xp سرویس پک 3 بدون هیچگونه دستکاری نصب کردم. بعدا آنتی ویروس nod32 و اینترنت اکسپلورر 8 نصب کردم و بعد ویندوز و آنتی ویروس رو به صورت آنلاین به طور کامل اپدیت کردم و تمام hotfix ها و security update ها و net framework رو آنلاین نصب کردم.

حالا ویندوز روانتر و بهتر کار می کنه ولی دو تا مشکل به هم زده:
1 - بعضی اوقات به طور ناگهانی وسط کار ری استارت می کنه (سی پی یو و فن سی پی یو سالمه)
2 - هنگام خاموش کردن خیلی طول می کشه تا shut down بکنه

لطفا راهنمایی بکنید ممنون

Ship Storm
29-01-2011, 17:17
بنده یک ویندوز xp سرویس پک 3 بدون هیچگونه دستکاری نصب کردم. بعدا آنتی ویروس nod32 و اینترنت اکسپلورر 8 نصب کردم و بعد ویندوز و آنتی ویروس رو به صورت آنلاین به طور کامل اپدیت کردم و تمام hotfix ها و security update ها و net framework رو آنلاین نصب کردم.

حالا ویندوز روانتر و بهتر کار می کنه ولی دو تا مشکل به هم زده:
1 - بعضی اوقات به طور ناگهانی وسط کار ری استارت می کنه (سی پی یو و فن سی پی یو سالمه)
2 - هنگام خاموش کردن خیلی طول می کشه تا shut down بکنه

لطفا راهنمایی بکنید ممنون

ریستارت وسط کار اگه همیشگی هست که باید بررسی بشه ولی اگر در مان های خاص که با کامپیوتر کار میکنید رخ میده بیشترین احتمال میره به سمت داغ شدن CPU مخصوصا اگه اینتل باشه
در مورد خاموش شدن سیستم هم چون مدت زمانی از نصب سیستم عامل گذشته و آپدیت ها هم نصب شدن رو سیستم و نرم افزارهای مختلف هم نصب کردید رو سیستم بلاخره تاثیر داره تو زمان خاموش شدن سیستم و چیز غیر عادی نیست
پیشنهاد میکنم سیستم خودتون رو حتما با نرم افزاری مثل TuneUp Utilities 2011 چک کنید تا ایرادهای و خطاهای احتمالی رو رفع و سرعت سیستم رو در صورت امکان بهبود ببخشه

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]TuneUp Utilities / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

afflatus
29-01-2011, 18:09
مشكل از كجاست!؟
با تشكر

شما از Command prompt امتحان کردین؟احتمالا اشتباه نوشتین و فاصله رو رعایت نکردین!
اگر روشش مهم نیست از همون Command prompt راحت اجرا میشه.

از Command prompt هم كاري بر نيومد!
من همه هم درست تايپ مي كنم و هم فاصله رو رعايت مي كنم!
ولي باز هم جواب نميده!!

farhad_realmadrid
29-01-2011, 18:55
سلام

من ويندوز سرويس پك 3 گرفتم وقتي نصب شد وارد يوزر administrators ميشه و يه يوزر ساختم و يوزر ادمين رو غير فعال كردم وقتي ويندوز بالا مياد ميگه يوزر ادمين غير فعاله وقتي ok رو ميزنم وارد صفحه لوگين اسكرين مياد واز اين صفحه وارد يوزرم ميشم.

من نميخوام اون پيغام ادمين و صفحه لوگين بياد ميخوام يه راست بره يوزره خودم بايد چيكار كنم؟

هنگامي كه يوزر ادمين فعال بود +يوزره خودم وقتي ويندوز بالا ميومد وارد يوزره ادمين ميشد!!! خيلي عجيب بود! وقتي log off ميكردم فقط يوزه خودمو ميديدم نه ادمين!!

Masоud
29-01-2011, 20:39
از Command prompt هم كاري بر نيومد!
من همه هم درست تايپ مي كنم و هم فاصله رو رعايت مي كنم!
ولي باز هم جواب نميده!!

سلام

توسط CD همین ویندوزی که دارید ازش استفاده میکنید ویتدوز رو Repair کنید بهتره.

سلام

من ويندوز سرويس پك 3 گرفتم وقتي نصب شد وارد يوزر administrators ميشه و يه يوزر ساختم و يوزر ادمين رو غير فعال كردم وقتي ويندوز بالا مياد ميگه يوزر ادمين غير فعاله وقتي ok رو ميزنم وارد صفحه لوگين اسكرين مياد واز اين صفحه وارد يوزرم ميشم.

من نميخوام اون پيغام ادمين و صفحه لوگين بياد ميخوام يه راست بره يوزره خودم بايد چيكار كنم؟

هنگامي كه يوزر ادمين فعال بود +يوزره خودم وقتي ويندوز بالا ميومد وارد يوزره ادمين ميشد!!! خيلي عجيب بود! وقتي log off ميكردم فقط يوزه خودمو ميديدم نه ادمين!!

تاپیک زیر رو مشاهده کنید :

حذف صفحه login
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Necromancer
30-01-2011, 17:14
این ارور چرا میاد؟

Ghaioom
31-01-2011, 08:39
این ارور چرا میاد؟
انگلیسیه :31:

Excel-VB
31-01-2011, 09:04
سلام

با سلام
شما وقتی می تونید یوزر ادمین رو Disable کنید که یوزری با چنین دسترسی داشته باشید و یا ساخته باشید

amo333
31-01-2011, 15:56
چگونه می تونم پنجره دانلود ویندوز رو هنگام دانلود مخفی کرد تا زمانیکه دانلود به پایان برسد؟

Ghaioom
31-01-2011, 16:24
چگونه می تونم پنجره دانلود ویندوز رو هنگام دانلود مخفی کرد تا زمانیکه دانلود به پایان برسد؟
نرم افزار داره مثل Hide Window Plus

janejanan9828
01-02-2011, 10:21
سلام دوستان
ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو از اینترنت دانلود کردم میخام بوتش کنم راهنماییم کنید
البته با روش ساده که بتونم انجام بدم
Dokhtar_Bache
01-02-2011, 13:39
سلام
ویندوز من sp3 هست.. چه مشکلی وجود داره که ساعت وتاریخ سیستم مدام عوض میشه و درست کار نمیکنه؟

aliupdate
01-02-2011, 13:43
سلام
ویندوز من sp3 هست.. چه مشکلی وجود داره که ساعت وتاریخ سیستم مدام عوض میشه و درست کار نمیکنه؟
یا باطری بایوس مشکل داره یا ویروس گرفتین.

Dokhtar_Bache
01-02-2011, 13:51
یا باطری بایوس مشکل داره یا ویروس گرفتین.
آخه هر دفعه که ویندوز بالا میاد من ساعت و تاریخ رو درست میکنم. تا وقتی کامپیوتر روشنه مشکلی نیست
اما دفعه بعد که روشن میکنم تاریخ وساعت آپدیت نشده.

saeeddz
01-02-2011, 15:49
آخه هر دفعه که ویندوز بالا میاد من ساعت و تاریخ رو درست میکنم. تا وقتی کامپیوتر روشنه مشکلی نیست
اما دفعه بعد که روشن میکنم تاریخ وساعت آپدیت نشده.
باطری بایوس شما تموم شده
قیمتش کمه
تعویضش کنید

Golbarg01
01-02-2011, 16:16
windows xp smart update 6 service pack 3 چیه؟

چه فرقی با ویندوز ایکس پی معمولی داره؟

من میخوام فایل اپدیت از ایکس پی معمولی به smart update 6 رو دانلود کنم از کجا بگیرم؟

Ghaioom
01-02-2011, 16:20
windows xp smart update 6 service pack 3 چیه؟

چه فرقی با ویندوز ایکس پی معمولی داره؟

من میخوام فایل اپدیت از ایکس پی معمولی به smart update 6 رو دانلود کنم از کجا بگیرم؟
معلومه دیگه ویندوز آپدیت شده و دستکاری شده هست و هر چی تمه روش نصبه و غیره D: :31:

koorosh2500
01-02-2011, 16:34
سلام دوستان
ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو از اینترنت دانلود کردم میخام بوتش کنم راهنماییم کنید
البته با روش ساده که بتونم انجام بدم
شما فایل iso رو که از اینترنت داونلود کردید با برنامه nero (یا برنامه رایت دیگر) باز کنید و روی cd رایت کنید. بعد در برنامه setup مادربرد اولین بوت رو روی cd درایو بگذارید و cd رو تو cd درایور گذاشته و کامپیوتر رو ری استارت کنید.

Golbarg01
01-02-2011, 16:39
معلومه دیگه ویندوز آپدیت شده و دستکاری شده هست و هر چی تمه روش نصبه و غیره D: :31:

خوب از کجا می تونم فایلشو گیر بیارم؟

Ghaioom
01-02-2011, 16:44
خوب از کجا می تونم فایلشو گیر بیارم؟
کدوم فایلو؟ :31:
فایل آپدیت فک کنم نیست آپدیت با ویندوز هست. شایدم باشه ولی کم. با ویندوز آپدیت شده زیاده.

Golbarg01
01-02-2011, 17:40
کدوم فایلو؟ :31:
فایل آپدیت فک کنم نیست آپدیت با ویندوز هست. شایدم باشه ولی کم. با ویندوز آپدیت شده زیاده.

آخه من یه دی وی دی ویندوز ایکس پی خریدم به همون نام و گذاشتم برای نصب ولی نصب نمیشه یعنی مثل ویندوز معمولی تا اونجا که 25 دقیقه مونده تا نصب به پایان برسه میره ولی بعدش رو همونجا می مونه و من 45 دقیقه هم صبر کردم دیدم از 25 دقیقه جلوتر نمیره در حالی که خط نصب ویندوز پر شده بود.
البته تا همونجاشم که پیش میرفت یه مقدار کندتر از حالت معمولی نصب ویندوز پیش میرفت.
فکر کنم واسه اینجا باشه یعنی رو جلدش اینجوری نوشته:
aladdin software
مشکل از چی می تونه باشه؟
نوشته ویندوز با هسته ویندوز اورجینال MSDN با پشتیبانی هاردهای sata , sata2

hosseinfsf
01-02-2011, 19:46
سلام
من یه مشکلی با ویندوز اکس پیم دارم
هر موقه میخوام لاگ این شم خودکار لاگ اوت میشه و میره تو صفحه خوش آمد گویی ویندوز.
و با هر دو عدد اکانت هام نمیتونم برم داخل ویندوزم.
چون خیلی وقته دارمش نمیخوام عوضش کنم و در ضمن من ویندوز 7 هم دارم و نتونستم ویندوز اک پی ام رو ریپیر کنم خواهشا یکی کمک کنه
ممنون.

aliupdate
01-02-2011, 20:34
سلام
من یه مشکلی با ویندوز اکس پیم دارم
هر موقه میخوام لاگ این شم خودکار لاگ اوت میشه و میره تو صفحه خوش آمد گویی ویندوز.
و با هر دو عدد اکانت هام نمیتونم برم داخل ویندوزم.
چون خیلی وقته دارمش نمیخوام عوضش کنم و در ضمن من ویندوز 7 هم دارم و نتونستم ویندوز اک پی ام رو ریپیر کنم خواهشا یکی کمک کنه
ممنون.
فکر کنم بهترین کار Repair ویندوز باشه.

در ضمن من ویندوز 7 هم دارم و نتونستم ویندوز اک پی ام رو ریپیر کنم خواهشا یکی کمک کنه
چرا نمیشه؟
مشکلی نداره فقط وین 7 از منوی بوت پاک میشه که درست کردنش راحته

Golbarg01
01-02-2011, 21:55
در ویندوز ایکس پی به جز نسخه پروفشنال کدومشون بهتره که من دانلود کنم؟

lahij_web
01-02-2011, 23:17
سلام.
بچه ها اگر پسورد ادمین ویندوز رو فراموش کنی و فقط با یه یوزر Limited بتونی به سیستم Login کنی و از Dos هم نتونی Netuser رو اجرا کنی و ...
راه برداشتن این پسورد ادمین چیه ؟!

aliupdate
01-02-2011, 23:29
سلام.
بچه ها اگر پسورد ادمین ویندوز رو فراموش کنی و فقط با یه یوزر Limited بتونی به سیستم Login کنی و از Dos هم نتونی Netuser رو اجرا کنی و ...
راه برداشتن این پسورد ادمین چیه ؟!
سلام
وارد Safe mode بشید Run رو باز کنید توش وارد کنید:
control userpassword2
و تیک گزینه ی ... Users must enter username and password رو بردارید
بعد میتونید واد یوزر ادمین بشید بدون پسورد

xero.1992
01-02-2011, 23:41
در ویندوز ایکس پی به جز نسخه پروفشنال کدومشون بهتره که من دانلود کنم؟

نسخه پروفشینال بهترین نسخه XP هست نسبت به بقیه هم امکاناتش بیشتره، بقیه نسخه یه سری امکانات کم دارند

lahij_web
02-02-2011, 11:20
سلام
وارد Safe mode بشید Run رو باز کنید توش وارد کنید:
control userpassword2
و تیک گزینه ی ... Users must enter username and password رو بردارید
بعد میتونید واد یوزر ادمین بشید بدون پسورد

علی جان عرض کردم خدمتت :

فقط با یه یوزر Limited بتونی به سیستم Login کنی و از Dos هم نتونی Netuser رو اجرا کنی و ...
با Limited user نمیتونم Control Passwords2 رو اجرا کنم . امتحانش کردم قبلا .
؟ :41: