PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32

aliupdate
20-11-2010, 20:15
سلام . خسته نباشین
رو لپتاپم 7 داشتم . روش Xp نصب کردم .
ولی با Xp بوت میشه . یعنی بوتش به 7 اولویت داره ؟
چطور میتونم تو منوی بوت اولیه ویندوز هر دو رو ببینم و انتخاب کنم؟
از Startup And recovery چک کردم به نتیجه نرسیدم .
راهنمایی میکنین ؟
ممنونم
حدود 500 بار مطرح شد یه سرچ میکردین بد نبود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MahdiidhaM
20-11-2010, 20:17
سلام
میخوام بدونم اگه در طی روز هر وقت خواستم کامپیوتر رو خاموش کنم با Stand By این کارو بکنم مشکلی پیش میاد ؟ من XP Sp2 استفاده میکنم .

Masоud
20-11-2010, 20:26
سلام
میخوام بدونم اگه در طی روز هر وقت خواستم کامپیوتر رو خاموش کنم با Stand By این کارو بکنم مشکلی پیش میاد ؟ من XP Sp2 استفاده میکنم .
سلام

خیر مشکلی پیش نخواهد آمد . اگر از Hibernate استفاده کنید بهتره.

موفق باشید :40:

aliupdate
20-11-2010, 20:27
سلام
برای طولانی مدت باید خاموش بشه واسه مدت زمان کوتاه Stand by

panther99
21-11-2010, 01:03
سلام

به Properties دی وی دی رام برو و در سربرگ Autoplay و روی Restore Defaults کلیک کن .

دوست عزیز همین کار رو انجام دادم . هیچ اتفاقی نیفتاد . و کماکان موقعی که هر DVD رو میذارم فولدر رو باز میکنه و وتوران کاملا از کار افتاده . هم تو فیلم و موزیک هم تو اجرای گیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad King
21-11-2010, 09:59
دوستان چند وقتیه وقتی DVD میذارم تو درایو DVD به جای اینکه اون رو با poewer dvd نشون بده فولدر رو باز میکنه . قبلا با power dvd نشون میداد . یا هر cd دیگه ای که میذارم همینطوره مثلا گیم رو خواستم نصب کنم با اینکه Auto run داشت ولی بازم فولدر رو باز کرد !!!! چه جوری میتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
وارد رجیستري ادیتور بشوید
کلید زیر را پیدا کنید :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\CDRom]
براي غیر فعال کردن قابلیت اجراي اتوماتیک بخش داده مقدار Autorun رو به صفر تغییر میدن
اگه این داده وجود نداره یه دونه از نوع DWORD Value بسازید و اسمشو Autorun بذارین و به اون مقدار 1 بدید
برای اعمال تغییرات ویندوز رو ریستارت کنید.

ICAROOS
22-11-2010, 08:49
سلام
اگه میشه من رو راهنمایی کنید که چطور میتون چند فیلم با فرمت "ام پی 4" رو به روی یک دی وی دی رایت کنم به طوری که برای یک دی وی دی پلیر خانگی هم قابل اجرا باشه (البته مسلما دی وی دی پلیری که ام.پی.4 رو ساپورت میکنه)
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:11:

aliupdate
22-11-2010, 15:54
سلام
اگه میشه من رو راهنمایی کنید که چطور میتون چند فیلم با فرمت "ام پی 4" رو به روی یک دی وی دی رایت کنم به طوری که برای یک دی وی دی پلیر خانگی هم قابل اجرا باشه (البته مسلما دی وی دی پلیری که ام.پی.4 رو ساپورت میکنه)
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:11:
سلام
Nero Vision این کار رو براتون انجام میده.:11:

Hamed 360
22-11-2010, 17:00
آقا لینک دانلود SP2 رو کسی داره به من بده ممنون؟

aliupdate
22-11-2010, 17:08
بهتر بود اینجا پست میدادید:

توی همون تاپیک هم بگردین لینک دانلود Sp2 زیاده.

Zaghan_13
22-11-2010, 17:16
سلام
من یک DVD بازی گذاشتم بالا نیاورد.وقتی که روی درایو دی وی دی کلیک میکنم دستگاه هنگ میکنه.
البته فقط همین DVD اینجوریه چندتای دیگه گذاشتم باز شد اما این یکی نمیدونم چرا هنگ میکنه.
کمک کنید:19:

aliupdate
22-11-2010, 17:22
سلام
من یک DVD بازی گذاشتم بالا نیاورد.وقتی که روی درایو دی وی دی کلیک میکنم دستگاه هنگ میکنه.
البته فقط همین DVD اینجوریه چندتای دیگه گذاشتم باز شد اما این یکی نمیدونم چرا هنگ میکنه.
کمک کنید:19:
سلام
ضعیف بودن سخت افزار خواندن CD/DVD + خش داشتن و یا اسیب دیدن DVD

Zaghan_13
22-11-2010, 17:47
سلام
ضعیف بودن سخت افزار خواندن CD/DVD + خش داشتن و یا اسیب دیدن DVD

ممنون.قبلا تو یه سیستم دیگه کار کرده با ویندوز XP
اما الان واسه من نیاورده

babakgol70
22-11-2010, 21:14
سلام دوستان يه سوال داشتم اگر لطف كنيد جواب بديد.

من ويندوزم ايكس پي هستش . چند روز پيش رفتم توي يه سايتي يهو يه صفحه باز شد گفت كامپيوترتون ويروسي شده سرچ كرد 69 تا ويروس پيدا كرد. من فكر كردم انتي ويروس خودمه كه داره سرچ مي كنه. بعدش گفت بايد يه فايلي رو دانلود كني من خرم موقع دانلود دكمه run رو زدم يه برنامه به عنوان smart engine روي سيستم نصب شد. الانم هر 3 دقيقه يك بار ارور ميده كه ارورشم يك صداي جيغ خفني داره كه اصلا نمي زاره با كامپيوتر كاري كنيم آهنگ گوش بديم... ديروز توي بي بي سي ديدم كه اين خودش ويروسه .

حالا مشكل اينه كه اين برنامه هيچ جور پاك نمي شه.

چجوري پاكش كنم؟

مرسي

aliupdate
22-11-2010, 21:31

من ويندوزم ايكس پي هستش . چند روز پيش رفتم توي يه سايتي يهو يه صفحه باز شد گفت كامپيوترتون ويروسي شده سرچ كرد 69 تا ويروس پيدا كرد. من فكر كردم انتي ويروس خودمه كه داره سرچ مي كنه. بعدش گفت بايد يه فايلي رو دانلود كني من خرم موقع دانلود دكمه run رو زدم يه برنامه به عنوان smart engine روي سيستم نصب شد. الانم هر 3 دقيقه يك بار ارور ميده كه ارورشم يك صداي جيغ خفني داره كه اصلا نمي زاره با كامپيوتر كاري كنيم آهنگ گوش بديم... ديروز توي بي بي سي ديدم كه اين خودش ويروسه .

چجوري پاكش كنم؟

مرسي
کدوم سایت؟ چه صفحه ای ؟ کدوم ارور؟ برید به Task manager اونجا توی قسمت پروسز smart engine رو ببندید.

babakgol70
22-11-2010, 23:10
Taskmanager كجاست؟

Dew Drop
22-11-2010, 23:19

چجوري پاكش كنم؟

مرسي

سلام
سوالتون رو باید تو انجمن اورژانس سیستم های آلوده می پرسیدید.
این تاپیک رو ببینید که مشکل شما رو داشتن.

برای task manager هم alt+ctrl+del رو بزنید یا روی تسکبار کلیک راست کنید و task manager.

aliupdate
22-11-2010, 23:23
Taskmanager كجاست؟
کلید های Ctrl+alt+delete رو با هم بزنید تسک منیجر باز میشه برید به تب Process و Smart engine رو پیدا کنید و End peocess رو بزنید در ضمن نگفتید چه سایتی و چه اروری؟

ICAROOS
23-11-2010, 03:06
سلام
Nero Vision این کار رو براتون انجام میده.:11:
خیلی ممنون از جوابت ولی میشه خواهش کنم یکم دقیق تر راهنمایی کنید:11:

aliupdate
23-11-2010, 13:35
خیلی ممنون از جوابت ولی میشه خواهش کنم یکم دقیق تر راهنمایی کنید:11:
شما Nero رو با تمام برنامه هاش نصب کنید بعد یکی از زیرمجموعه های nero برنامه ی ساخت فیلم سی دی یا DVD هست که Nero vision نام داره اگر این برنامه رو باز کنید همون صفحه ی اول نوشته Video DVD که واستون DVD فیلم میسازه کافیه فایل ها رو بهش بدین تا خودش فیلم رو به فرمت DVD تبدیل کنه.

MahdiidhaM
23-11-2010, 21:49
سلام

سلام
خیر مشکلی پیش نخواهد آمد . اگر از Hibernate استفاده کنید بهتره.

برای طولانی مدت باید خاموش بشه واسه مدت زمان کوتاه Stand by
ممنون :20: ما سه نفر تو خونه از کامپیوتر استفاده میکنیم و معلوم نیست چه کسی کی میره سراغش و نمیخوایم با هر بار روشن شدن مدتی صبر کنیم بالا بیاد ، فکر میکنم همون Stand By بهتره ، نظرتون چیه ؟

aliupdate
23-11-2010, 21:54
ممنون :20: ما سه نفر تو خونه از کامپیوتر استفاده میکنیم و معلوم نیست چه کسی کی میره سراغش و نمیخوایم با هر بار روشن شدن مدتی صبر کنیم بالا بیاد ، فکر میکنم همون Stand By بهتره ، نظرتون چیه ؟
اگر همیشه Stand by کنید که پدر و مادر سیستم بالا میاد :31: همون طور که مسعود جان گفتن Hibernate بیشتر به کارتون میاد.

amaranth_silent
23-11-2010, 22:42
سلام دوستان..من کامپیوترمو بعد نصب ویندوز میبینم که همچنان سرعتم بشدت پایین با اینکه هیچ برنامه ای باز نیس ولی خیلی طول میکشه یه صفحه رو روش کلیک میکنم بالا بیاره (2...3) ثانیه
دمای cpu ...50
رم 256
هارد 250
cpu 1/7 amd
سیستمم با اخرین اپدیت nod32 ویروسکشی شده(فاقد ویروس )
در ضمن یه برنامهای به نام SPEEDUPMYPC نصب کردم که وضعیت سرعت کامپیوترمو افتضاح تشخیص داده ولی برای رفع مشکلش باید سریالشو بدم که ندارم
حالا نمیدونم مشکل از چیه با اینکه سیستمم کمی قدیمیه ولی قبلا خیلی وضعیت بهتر بود
فکر کنم این برنامه SPEEDUPMYPC بتونه مشکلمو حل کنه چون مشکلارو تو سیستمم تشخیص داده ولی برا ی بر طرف کردنش سریال میخواد که اونم پولیه ممنون میشم کمکم کنین

aliupdate
23-11-2010, 22:51
سلام
دلایل کندی سرعت رو توی سایت های زیر پیدا میکنید:

همه ی دلایل هایی که توی سایتهای بالایی گفتن رو بررسی کنید
من که بیشتر به خاطر کم بودن رم و ضعیف بودن CPU میدونم برنامه ی زیلد که نصب نکردین؟

amaranth_silent
23-11-2010, 23:04
سلام
دلایل کندی سرعت رو توی سایت های زیر پیدا میکنید:

همه ی دلایل هایی که توی سایتهای بالایی گفتن رو بررسی کنید
من که بیشتر به خاطر کم بودن رم و ضعیف بودن CPU میدونم برنامه ی زیلد که نصب نکردین؟

نه دوست من برنامه زیادی نصب نکردم اخه قبلنا سرعت خیلی بیشتر از اینا بود 100 درصد یه مشکلی داره بنظر شما میتونه مشکل از تنظیمات بایوس باشه؟؟

alone_boy
24-11-2010, 23:24
درود
سیستم ما چهار یوزر داره
تا امروز عصر درست و حسابی Welcome Screen رو نشون میداد و یوزرها رو انتخاب میکردیم
از امروز عصر که داداش کوچیکه دستکاریش کرد دیگه WS بالا نمیاد و مستقیما به یکی از یوزرها میره
باید Log Off کنم و دوباره به یوزر دلخواهم برم

مشکل کجاست؟!

aliupdate
24-11-2010, 23:43
درود
سیستم ما چهار یوزر داره
تا امروز عصر درست و حسابی Welcome Screen رو نشون میداد و یوزرها رو انتخاب میکردیم
از امروز عصر که داداش کوچیکه دستکاریش کرد دیگه WS بالا نمیاد و مستقیما به یکی از یوزرها میره

مشکل کجاست؟!
یوزهای شما پسورد داشتند؟
این رو دانلود کنید ببینید مشکل حل میشه:

alone_boy
25-11-2010, 00:05
یوزهای شما پسورد داشتند؟
این رو دانلود کنید ببینید مشکل حل میشه:

از چهارتا دو تاشون پسوورد دارن:11:

aliupdate
25-11-2010, 00:11
از چهارتا دو تاشون پسوورد دارن:11:
اون فایلی که گذاشتم رو دانلود کردین؟

SiyahVash
26-11-2010, 00:27
درود
سیستم ما چهار یوزر داره

مشکل کجاست؟!

سلام؛
در قسمت Run (منوی Start) عبارت زیر رو تایپ و Enter کنید:

توی پنجره ای که باز میشه ببینید گزینه ...Users must enter a user name and password تیک خورده باشه.

jak_1300
27-11-2010, 07:43
سلام دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم فایلهای هیدن رو ببینم رو سیستم ویندوزم اکس پی هست
قاعدتا من تو مای کامپیوتر به بخش تولز و بعد فولدر آپشن و بعد تب ویوو و بعد تیک گزینه شو هیدن فایل اند فولدرس رو فعال میکنم و بعد اوک میکنم قاعدتا باید بتونم فایلهای هیدن رو ببینم اما متاسفانه دیده نمیشه دوباره همون مسیر بالا رو که گفتم میرم و با کمال تعجب میبینم که گزینه شو هیدن فایل فعال نیست در حالی که من فعالش کرده بودم (تیکش رو زده بودم) حالا دست یاری به شما عزیزان دراز کردم تا بلکه این مشکل به کمک شما یاران حل شود.

با تشکر عرفان

.:HAMED:.
27-11-2010, 09:09
احتمالا ويندوزتون آلوده شده

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

sajad_n90
27-11-2010, 22:48
سلام
من رو لپ تابم ویندوز اکس پی بود خیر سرم اومدم سون نصب کنم تو نصب سون رسیدم به جایی که باید درایو انتخاب کنیم داریوم حجمش کم بود گفتم دو تا رو دلیت کنم و یکیشون کنم ولی نشد و هر کدام جدا جدا بودن . ریست کردم و اکس پی گذاشتم اونجا هم نشد دوباره سون گذاشتم و یه 14 گیگ که قبلاً پاک کردم رو لیبل زدم و ساختم ولی تا خواستم اون 7 گیگ دیگه رو لبیل بزنم کل داریو ها رو به جز اون 14 گیگ و یکی دیگه رو به هم چسبوند .
مجبور شدم رو اون 14 گیگ اکس پی نصب کردم و تو ویندوز پارتیشن مجیک 8 کل داریوها که 2 تا هستن و اون 250 گیگ که لیبل نداره رو یکی نشون مید آیا راهی برای لیبل زدن اون در صورتی که فرمت نخواد هست آخه یه داریوم رو که 20 گیگ بود با منیجر خود مای کامپیوتر ساختم که فرمت شد و ریکاور مای فایل ورژن 4 نتونست هیچ فایلی ازش پیدا کنه ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه.
تو رو خدا

mahmoodifar
28-11-2010, 15:20
سلام به همه دوستان
ویندوز xp رو سیستم نصب هستش با یک بلوتوث widcomm درایورش رو هم آپدیت کردم
و یک موس بلوتوث a4thech
مشکلم اینه که همه به خوبی کار می کنه یعنی بلوتوث موس رو می شناسه و خوب کار می کنه تا وقتی که کامپیوتر رو خاموش می کنم و وقتی روشن می کنم دیگه موس رو نمیشناسه باید دوباره نصب کنم
موس روی لپتاب این مشکل رو نداره ولی با pc اینجوریه

کلا وقتی گوشی رو هم بهش می شناسونم وقتی خاموش و روشن می کنم دیگه نمیشناسه
بلوتوث رو هم عوض کردم از این کوچیک ها گرفتم اون که بدتر بود (Wpro)
باید چکار کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

joe_satriani
28-11-2010, 19:39
سلام به همه دوستان
ویندوز xp رو سیستم نصب هستش با یک بلوتوث widcomm درایورش رو هم آپدیت کردم
و یک موس بلوتوث a4thech
مشکلم اینه که همه به خوبی کار می کنه یعنی بلوتوث موس رو می شناسه و خوب کار می کنه تا وقتی که کامپیوتر رو خاموش می کنم و وقتی روشن می کنم دیگه موس رو نمیشناسه باید دوباره نصب کنم
موس روی لپتاب این مشکل رو نداره ولی با pc اینجوریه

کلا وقتی گوشی رو هم بهش می شناسونم وقتی خاموش و روشن می کنم دیگه نمیشناسه
بلوتوث رو هم عوض کردم از این کوچیک ها گرفتم اون که بدتر بود (Wpro)
باید چکار کنم
ممنون می شم راهنمایی کنید

با سلام
چک کنید که روی سیستم نرم افزاری به اسم deep freeze نصب نباشه
چون این برنامه تنظیمات رو بعد از ریستارت ریست میکنه
---
اگه نصب نبود سیستم رو با یه نرم افزار مثه tuneup utilities اسکن کنید
احتمالا مشکل از رجیستری ویندوزتون هست

موفق باشید.

بهنازی
28-11-2010, 20:38
از کجا میتونم ویندوز xp همرا با آخرین سروییس پک رو دانلود کنم

با تشکر

aliupdate
28-11-2010, 20:45
از کجا میتونم ویندوز xp همرا با آخرین سروییس پک رو دانلود کنم

با تشکر
سلام
Windows Xp ارجینال و دستکاری شده

بهنازی
28-11-2010, 20:48
ممنونم دستکاری نشدش نیست؟
از لینک تورنت چجوری باید دانلود کرد؟

aliupdate
28-11-2010, 20:59
ممنونم دستکاری نشدش نیست؟
از لینک تورنت چجوری باید دانلود کرد؟
صفحات اخر ویندوز های خوبی هست
با نرم افزار µTorrent و Flashget میتونید تورنت دانلود کنید.

بهنازی
28-11-2010, 21:43
ممنونم من فلش کیت رو دانلود کردم حالا این فایلها قابلیت رزیوم رو دارن ؟
از کجا بدونیم که این قابلیت رو داره ؟

Golbarg01
29-11-2010, 00:34
چجوری می تونم کل برنامه های در حال اجرا در ویندوز ایکس پی رو ببندم و مثل حالتی که تازه ویندوز بوت شده بشه و دوباره همشون بیان بالا از اول؟
از طریق task manager یا حالت دیگه منظورمه
گزینه end process tree چی هست؟

mahmoodifar
29-11-2010, 01:19
با سلام
چک کنید که روی سیستم نرم افزاری به اسم deep freeze نصب نباشه
چون این برنامه تنظیمات رو بعد از ریستارت ریست میکنه
---
اگه نصب نبود سیستم رو با یه نرم افزار مثه tuneup utilities اسکن کنید
احتمالا مشکل از رجیستری ویندوزتون هست

موفق باشید.

فکر نکنم مشکل از این باشه من ویندوزم عوض کردم
ولی امتحانش می کنم
freez هم نصب نیست
ممنون

joe_satriani
29-11-2010, 20:07
ممنونم من فلش کیت رو دانلود کردم حالا این فایلها قابلیت رزیوم رو دارن ؟
از کجا بدونیم که این قابلیت رو داره ؟

با سلام
اگر لینک مستقیم باشه قابلیت رزوم رو داره
و گرنه باید اون رو به لینک مستقیم که در انجمن اینترنت و شبکه انجام میشه درخواست بدید تا دوستان براتون مستقیم کنن

موفق باشید.

چجوری می تونم کل برنامه های در حال اجرا در ویندوز ایکس پی رو ببندم و مثل حالتی که تازه ویندوز بوت شده بشه و دوباره همشون بیان بالا از اول؟
از طریق task manager یا حالت دیگه منظورمه
گزینه end process tree چی هست؟

با سلام
شما یه دور به تب process برید و رویداد explorer.exe رو end process کنید و دوباره به تب application برگردید و new task رو بزنید و explorer رو تایپ و اینتر بزنید

موفق باشید.

Spiffy
29-11-2010, 22:15
با سلام
فرق ويندوز سون 64 بيتي با 32 بيتي چيه؟
و از كجا بايد بفهميم كدوم مناسب سيستممون هستش؟
ممنون

ask_bl
29-11-2010, 22:26
با سلام
ممنون
سلام
فرق 32 بیت و 64 بیت بر میگرده به مقدار رمی که ساپورت میکنن
ویندوز 64 بیتی هم چون مقدار رم بیشتری رو نسبت به 32 بیتی ساپورت میکنه برای سیستم هایی با رم 4 گیگ یا بیشتر توصیه میشن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliupdate
29-11-2010, 22:34
با سلام
ممنون
عزیز باید توی انجمن سون میپرسیدی:

اگر واسه سون میپرسید که 64 بیتی بهتر هست از نظر سرعت،امنیت و ...
اگر واسه XP میپرسید که اصلا حرف 64 بیتی رو نزنید چون دیگه نسلش منقرض شده هست و اصلا توانایی های ویندوز XP 32 بیتی رو هم نداره واسه ی همین مشکلات زیاد SP3 واسش منتشر نشده.

madanchi11
30-11-2010, 12:59
سلام

چند وقتی که ویندوزم ریست می کنه یعنی اینکه ایکون ها دوباره بارگذاری می شود!
بیشتر در پوشه داکیومنت این کار می شود
ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 !
انتی ویروس نود 32 آپدییت بروز !

Dokhtar_Bache
30-11-2010, 19:57
سلام یه سوال دارم
میشه ویندوز sp2 با سی دی ویندوز sp3 آپدیت کرد؟ یعنی ویندوز از 2 به 3 تبدیل بشه؟
(اگه سوال تکراریه sorry :21:)

juve-reza
30-11-2010, 20:52
سلام
من هارد سیستم خودم رو بردم بجای هارد یه سیستم دیگه بستم. ولی ویندوزش بالا نمیاد. در صورتی که روی سیستم خودم که بود هیچ مشکلی نداشت.
این جابجایی، با ویندوز چیکار کرده که دیگه اجرا نمیشه؟!!:31:

DHAMID
30-11-2010, 20:54
چجوری میتونم رو ویندوز تم های دیگه ای رو که دان کردم رو نصب کنم؟
باید تو پوشه خاصی کپی بشه؟

Dew Drop
30-11-2010, 22:28
چجوری میتونم رو ویندوز تم های دیگه ای رو که دان کردم رو نصب کنم؟
باید تو پوشه خاصی کپی بشه؟

سلام
در مورد نصب تم چند مورد تاپیک داشتیم...
این پست رو ببینید.

Dew Drop
30-11-2010, 22:42
سلام یه سوال دارم
میشه ویندوز sp2 با سی دی ویندوز sp3 آپدیت کرد؟ یعنی ویندوز از 2 به 3 تبدیل بشه؟
(اگه سوال تکراریه sorry :21:)

سلام
سی دی sp3 رو از داخل ویندوزی که الان دارید بزارید تو سی دی رام بعد تو مرحله اینستال upgarde رو انتخاب کنید وبزارید مراحل نصب کامل بشه.
ولی به نظر من یه ویندوز جدید نصب کنید خیلی بهتره مگه اینکه نرم افزاری داشته باشید که نخواید حذف بشه!!!

helloclick
30-11-2010, 23:42
باید از ابتدا که سیستم را راه اندازی میکنی، "بوت" رو انتخاب کنی که از روی کدوم هارد بالا بیاد. در ضمن هر سیستمی مشخصات مربوط به خودش رو داره. پس طبیعیه که ویندوز بالا نیاد!!!

Setareh 2006
01-12-2010, 06:26
سلام
هر باز که ویندوز بالا میاد پنجره ی مربوط به نصب WGA ( تشخیص اصل بودن ویندوز ) باز میشه که اجازه نصب این برنامه رو می خواد
یک بار اشتباها بهش اجازه داده بودم و متاسفانه روی سیستمم نصب شد تا اینکه با نصب مجدد ویندوز از شرش خلاص شده بودم
اما الان چند روزه که پیغام نصب این برنامه میاد و نمی دونم چطوری میشه از شر این پیغام برای همیشه خلاص بشم ؟
ردش رو تو رجیستری پیدا کردم ولی از اون جایی که پاک کردن مسیرش در رجیستری رو بلد نیستم امیدوارم به کمک شما بتونم از شر پیغام نصب این برنامه خلاص بشم

hkhafan
01-12-2010, 08:09
سلام
هر باز که ویندوز بالا میاد پنجره ی مربوط به نصب WGA ( تشخیص اصل بودن ویندوز ) باز میشه که اجازه نصب این برنامه رو می خواد
یک بار اشتباها بهش اجازه داده بودم و متاسفانه روی سیستمم نصب شد تا اینکه با نصب مجدد ویندوز از شرش خلاص شده بودم
اما الان چند روزه که پیغام نصب این برنامه میاد و نمی دونم چطوری میشه از شر این پیغام برای همیشه خلاص بشم ؟
ردش رو تو رجیستری پیدا کردم ولی از اون جایی که پاک کردن مسیرش در رجیستری رو بلد نیستم امیدوارم به کمک شما بتونم از شر پیغام نصب این برنامه خلاص بشم

سلام ؛

فکر کنم این توضیحات به دردتون بخوره :

موفق باشید

Dokhtar_Bache
01-12-2010, 12:43
سلام
سی دی sp3 رو از داخل ویندوزی که الان دارید بزارید تو سی دی رام بعد تو مرحله اینستال upgarde رو انتخاب کنید وبزارید مراحل نصب کامل بشه.
ولی به نظر من یه ویندوز جدید نصب کنید خیلی بهتره مگه اینکه نرم افزاری داشته باشید که نخواید حذف بشه!!!
من تازه ویندوز رو عوض کردم (همون sp2گذاشتم) حالا میخوام visual studio 2010 نصب کنم که اونم احتیاج داره ویندوز 3 باشه..گفتم اگر بشه با این روش اینو نصب کنم، دیگه دوباره ویندوز جدید نریزم.
شدنیه؟

F_1984
01-12-2010, 13:51
دوستان کمک کنید که نابود شدم

من تا 2 روز پیش 2 تا ویندوز xp service pack 2 با هم د ا شتم که راحت کار می کرد

که من یکی رو پاک کردم service pack 3 ریختم که دیگه اون منو که یکی از 2 تا ویندوز انتخاب کنید نیومد

منم service pack 3 با سی دی xp format کردم که درست شه ولی الان کلا همون service pack 2 هم بالا

نمی یاد :41:

تو یه هارد هستن. service pack 3 تو c بود و service pack 2 تو G هست

باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliupdate
01-12-2010, 16:54
دوستان کمک کنید که نابود شدم

من تا 2 روز پیش 2 تا ویندوز xp service pack 2 با هم د ا شتم که راحت کار می کرد

که من یکی رو پاک کردم service pack 3 ریختم که دیگه اون منو که یکی از 2 تا ویندوز انتخاب کنید نیومد

منم service pack 3 با سی دی xp format کردم که درست شه ولی الان کلا همون service pack 2 هم بالا

نمی یاد :41:

تو یه هارد هستن. service pack 3 تو c بود و service pack 2 تو G هست

باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا فایل های بوت توی درایو ایکس پی پک 3 بود که پاک شدند
شما با DVD ویندوز service pack 2 بوت کنید بعد ببینید ویندوزها شناسایی میشن که repair کنید اگر نشد فکر کنم باید ویندوز جدید نصب کنید .

F_1984
01-12-2010, 18:13
شما با DVD ویندوز service pack 2 بوت کنید بعد ببینید ویندوزها شناسایی میشن که repair کنید اگر نشد فکر کنم باید ویندوز جدید نصب کنید .

اگه REPAIR کنم فایل های تو دستکاپ و My Documents نمی پره ؟

کلا راهی هست فایل هامو به ویندوز جدید منتقل کنم ؟
----------------------------------------------------------------------

راستی امضات خیلی قشنگه

aliupdate
01-12-2010, 18:36
اگه REPAIR کنم فایل های تو دستکاپ و My Documents نمی پره
فکر نمیکنم البته مطمئن هم نیستم

کلا راهی هست فایل هامو به ویندوز جدید منتقل کنم
یه مجموعه ی بوتیبل هست به نام Hiren's BootCD که توش یه نسخه ی سبک شده ی windows xp هست به نام mini XP که باهاش میتونید بدون داشتن سیستم عامل فایل ها رو انتقال بدید اینم تاپیکش:

راستی امضات خیلی قشنگه
نظر لطفته:31:

F_1984
01-12-2010, 20:42

ممنون ازجوابت

من حالا repair می خوام بکنم بعد از شناختن و اینکه ویندوز تو درایو G پسورد می خواد

ADMINESTORE PASSWORD منم همون پسوردی رو که وقت ورود به ویندوز میزدم و وارد می شدم میزنم

ولی قبول نمی کنه !!!!!! نمی دونم باید چی بزنم :41:

Dew Drop
02-12-2010, 00:56
ممنون ازجوابت

من حالا repair می خوام بکنم بعد از شناختن و اینکه ویندوز تو درایو G پسورد می خواد

ADMINESTORE PASSWORD منم همون پسوردی رو که وقت ورود به ویندوز میزدم و وارد می شدم میزنم

ولی قبول نمی کنه !!!!!! نمی دونم باید چی بزنم :41:

احتمالاً وارد ریکاوری کنسول میشید که پسورد ادمین رو می خواد...
شاید پسوردی که میدید برای یوزرتونه,اگه برای ادمین پسورد ندادین enter رو بزنید ولی برای
تعمیر ویندوز تو ریکاوری کنسول باید دستورش رو وارد کنید...

MOJEBI
02-12-2010, 01:33
سلام
من چند روز قبل مشکل ntldr برای سیستمم به وجود آمد.
حالا هم همین مشکل را دارم اما میدونم اونو چطور درست کنم.
الان مشکل من این هست که کل درایور های سیستم به یک درایو کلی تبدیل شدن که من با یک نرم افزار بوتیبل ریکاوری partision تونستم 4 تا از 5تا درایو را شناسایی کنم و بدون هیچ مشکلی برگردونم اما درایو اصلی که ویندوز xp روش نصب هست شناسایی میشه و اطلاعات درونش هم کامل هستند ولی فقط نرم افزار اجازه میده اطلاعاتش را بر روی هارد یا درایو دیگه ریکاوری کنم که اگه این کار ار انجام بدم دیگه از ویندوز و فایلهای سیستمی که بر روی این درایو داشتم نمی تونم استفاده کنم و من خیلی به اون نرم افزارها احتیاج دارم و تنظیماتی که کرده بودم.احتمال این هم هست که همه فایلها به طور کامل بازنگردند.
من اطمینان دارم که درایو ویندوزم تمام اطلاعاتش سالمه فقط نمیدونم چطور این درایو باید راه اندازی بشه.

ضمنا من روش ریکاوری با سی دی و یندوز را امتحان کردم که بازهم درایو ویندوز را نمیشناسه و میگه باید فرمت بشه تا قابل شناسایی بشه!!!
همچنین دستورات FIXBOOT ,BOOTCFG
چون درایو ویندوز شناخته نمیشه این فرامین هم کاربردی ندارند.

خواهش میکنم منو از این وضعیت نجات بدید و مشکلمو حل کنید 10 روزه الافه اینم همه کارام مونده

madanchi11
02-12-2010, 07:59
سلام

:41:

F_1984
02-12-2010, 12:54
احتمالاً وارد ریکاوری کنسول میشید که پسورد ادمین رو می خواد...
شاید پسوردی که میدید برای یوزرتونه,اگه برای ادمین پسورد ندادین enter رو بزنید ولی برای
تعمیر ویندوز تو ریکاوری کنسول باید دستورش رو وارد کنید...

دزسته وارده ریکاوری کنسول می شه من باید چه دستوری تایپ کنم ؟ وکلا چی کار کنم

بگید ممنون منی شم

amin110
02-12-2010, 16:03
من ويندوز خودم آپ ديت كردم پيغام genuine مي ده
خواهشا راهنمايي كنيد

a.l.d
02-12-2010, 16:49
خواهشا راهنمايي كنيد

این موضوع مربوط به کرک ویندوز می شوددرقسمت کرکینگ مطرح کنید
:13:

MOJEBI
02-12-2010, 18:46
سلام
بابا یکی جواب منو بده دیگه...
آیا راهی هست که درایو primary یا همون درایو که ویندوز روش نصب هست را بدون پاک شدن اطلاعاتش اکتیو کرد یعنی بدون فرمت کردن درایو
ضمنا لطف بفرمایید پست 6814 یه نگاهی بندازید.
با سپاس فراوان

joe_satriani
02-12-2010, 19:11
خواهشا راهنمايي كنيد

با سلام

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

موفق باشید.

Masоud
02-12-2010, 19:21
سلام
من چند روز قبل مشکل ntldr برای سیستمم به وجود آمد.
حالا هم همین مشکل را دارم اما میدونم اونو چطور درست کنم.
الان مشکل من این هست که کل درایور های سیستم به یک درایو کلی تبدیل شدن که من با یک نرم افزار بوتیبل ریکاوری partision تونستم 4 تا از 5تا درایو را شناسایی کنم و بدون هیچ مشکلی برگردونم اما درایو اصلی که ویندوز xp روش نصب هست شناسایی میشه و اطلاعات درونش هم کامل هستند ولی فقط نرم افزار اجازه میده اطلاعاتش را بر روی هارد یا درایو دیگه ریکاوری کنم که اگه این کار ار انجام بدم دیگه از ویندوز و فایلهای سیستمی که بر روی این درایو داشتم نمی تونم استفاده کنم و من خیلی به اون نرم افزارها احتیاج دارم و تنظیماتی که کرده بودم.احتمال این هم هست که همه فایلها به طور کامل بازنگردند.
من اطمینان دارم که درایو ویندوزم تمام اطلاعاتش سالمه فقط نمیدونم چطور این درایو باید راه اندازی بشه.

ضمنا من روش ریکاوری با سی دی و یندوز را امتحان کردم که بازهم درایو ویندوز را نمیشناسه و میگه باید فرمت بشه تا قابل شناسایی بشه!!!
همچنین دستورات FIXBOOT ,BOOTCFG
چون درایو ویندوز شناخته نمیشه این فرامین هم کاربردی ندارند.

خواهش میکنم منو از این وضعیت نجات بدید و مشکلمو حل کنید 10 روزه الافه اینم همه کارام مونده

دزسته وارده ریکاوری کنسول می شه من باید چه دستوری تایپ کنم ؟ وکلا چی کار کنم
بگید ممنون منی شم

سلام

سلام

:41:

فایل زیر رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید . سپس اجراش کنید و پیغامی رو که بعدش میاد روی Yes کلیک کنید :

خواهشا راهنمايي كنيد

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

Golbarg01
02-12-2010, 20:06
من می خوام نرم افزار microsoft.net framework رو برای ویندوز ایکس پی نصب کنم ورژن 3 رو نصب کنم یا 4؟
همینطور x86 یا x64?
کدومو دانلود کنم؟
ضمنا این ورژن هاش مکمل همدیگر هستن یا ربطی به هم ندارن؟
مثلا من الان هم ورژن 1.1 رو نصب دارم هم 2 رو و هر دو هم در کنار هم نصب شدن!

aliupdate
02-12-2010, 20:20
من می خوام نرم افزار microsoft.net framework رو برای ویندوز ایکس پی نصب کنم ورژن 3 رو نصب کنم یا 4؟
همینطور x86 یا x64?
کدومو دانلود کنم؟
ضمنا این ورژن هاش مکمل همدیگر هستن یا ربطی به هم ندارن؟
مثلا من الان هم ورژن 1.1 رو نصب دارم هم 2 رو و هر دو هم در کنار هم نصب شدن!
نسخه ی 4 بهبود یافته ی 3 هست ولی در شما بهتره هر دو رو نصب کنید چون برای نصب بعضی برنامه ها نیاز به ورژن خاص دارید اگر ویندوزتون 32 بیتی هست باید 86× نصب کنید و اگر ویندوزتون 64 بیتی هست باید 64× نصب کنید و در واقع اینها مکمل یکدیگر هستند توصیه میکنم همه ی نسخه های Net.Framework رو نصب کنید.

Golbarg01
02-12-2010, 20:32
نسخه ی 4 بهبود یافته ی 3 هست ولی در شما بهتره هر دو رو نصب کنید چون برای نصب بعضی برنامه ها نیاز به ورژن خاص دارید اگر ویندوزتون 32 بیتی هست باید 86× نصب کنید و اگر ویندوزتون 64 بیتی هست باید 64× نصب کنید و در واقع اینها مکمل یکدیگر هستند توصیه میکنم همه ی نسخه های Net.Framework رو نصب کنید.

از کجا بفهمم ویندوزم 32 بیتی هست یا 64 بیتی؟

راستی چه نسخه هایی داره این نرم افزار؟
1
1.1
2
3
3.5
و 4؟
نسخه دیگری رو که جا ننداختم؟
مخصوص xp و vista و 7 داره یا فرقی نمی کنه؟
الان 1.1 و 2 رو نصب دارم.اون سه تای دیگه رو هم نصب کنم خوبه؟

aliupdate
02-12-2010, 20:57
از کجا بفهمم ویندوزم 32 بیتی هست یا 64 بیتی؟

راستی چه نسخه هایی داره این نرم افزار؟
1
1.1
2
3
3.5
و 4؟
نسخه دیگری رو که جا ننداختم؟
مخصوص xp و vista و 7 داره یا فرقی نمی کنه؟
الان 1.1 و 2 رو نصب دارم.اون سه تای دیگه رو هم نصب کنم خوبه؟
روی My Computer کلیک راست کنید و روی Properties کلیک کنید اگر در مقابل Microsoft Windows XP عبارت 64× نوشته بود یعنی ویندوز 64 بیتی هست در غیر این صورت(یعنی هیچ چیز مقابل Microsoft Windows XP نوشته نباشه)ویندوز 32 بیتی هست.
تمام نسخه ی Net.Framework همونایی هستن که نام بردین فقط توجه داشته باشید ویندوز سون و ویستا اکثر نسخه ها رو دارند شما باید مثلا فقط و فقط نسخه ی 3.5 و 4 را روی سون نصب کنید.

Golbarg01
02-12-2010, 21:15
فرق ویندوز 32 و 64 بیت چیه؟کدوم بهتره؟مگه ایکس پی 64 بیتی هم داریم!؟

aliupdate
02-12-2010, 21:18
فرق ویندوز 32 و 64 بیت چیه؟کدوم بهتره؟مگه ایکس پی 64 بیتی هم داریم!؟

Darya-eng
02-12-2010, 23:04
سلام دوستان عزیز
بنده دیروز انتی ویروس نود 32 رو نصب کردم وبعدش اویرا رو که از قبل داشتم Unistall کردم
امروز صبح که روشن کردم دیدم به به ویندوز اکس پی بالا نمیاد (دو ویندوز نصبه :اکس پی و سون)
ولی سون بالا میاد و مشکلی نداره

سیستم راکه روشن میکنی بعد انتخاب ویندوز لوگوی اکس پی را نشان میدهد بعد چندمین ری استارت میشود
وبعد از دو بوق
CPU over Temperture Error
بعد از زدن F1 دوباره وقتی ویندوز اکس پی را انتخاب میکنی همین اتفاق تکرار میشود
دما را چک کردم مشکلی نداشت
پاور را هم جدیدا عوض کردم اونم مشکلی نداره
انتی ویروسم اپدیت بوده فکرنمیکنم مشکل ویروسی داشته باشه
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید (عجله دارم):37::37:

sama2020
02-12-2010, 23:22
سلام
ویندوزم جدیدا اخطاری مبنی بر عکس زیر میده کسی هست بدونه مشکل چیه؟

aliupdate
02-12-2010, 23:38

راه حل مایکروسافت:

Mohammad King
03-12-2010, 00:00
سلام دوستان عزیز
بنده دیروز انتی ویروس نود 32 رو نصب کردم وبعدش اویرا رو که از قبل داشتم Unistall کردم
امروز صبح که روشن کردم دیدم به به ویندوز اکس پی بالا نمیاد (دو ویندوز نصبه :اکس پی و سون)
ولی سون بالا میاد و مشکلی نداره

سیستم راکه روشن میکنی بعد انتخاب ویندوز لوگوی اکس پی را نشان میدهد بعد چندمین ری استارت میشود
وبعد از دو بوق
CPU over Temperture Error
بعد از زدن F1 دوباره وقتی ویندوز اکس پی را انتخاب میکنی همین اتفاق تکرار میشود
دما را چک کردم مشکلی نداشت
پاور را هم جدیدا عوض کردم اونم مشکلی نداره
انتی ویروسم اپدیت بوده فکرنمیکنم مشکل ویروسی داشته باشه
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید (عجله دارم):37::37:

اینجا را بخونید ببینید کمکی بهتون میکنه:

sama2020
03-12-2010, 00:18
راه حل مایکروسافت:

خیلی خیلی ممنون اما سردر نیاوردم باید چکار کنم!!!

Alireza-Khan
03-12-2010, 16:18
سلام به بكس گل P30World ! اميدوارم خوب باشيد ! :40:

دوستاي عزيز من ديشب ويندوز XP ـــيم آپديت شد ! با پيغام Windows Genue مواجه شدم !
بعد با روشي كه 3 ساله پيش بكس سايت گفته بودن جلو رفتم و درستش كردم ! همون Active كردم !
همون روشي كه از رجيستري Key يه ويندوز اورجينال رو ميدي بش !

حالا اگه ويندوز رو آپديت كنم مشكلي كه پيش نمياد ؟؟؟
ويندوز من SP3 MRT اتوماتيك هستش ! اگه آپديت كنم چي به سرش مياد ؟ :27:

و از كجا آپديتش كنم ؟ :20:

مرسي !:40:

aliupdate
03-12-2010, 17:17
خیلی خیلی ممنون اما سردر نیاوردم باید چکار کنم!!!
رجیستری را باز کنید به ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon برید در سمت راست روی Shell کلیک راست کنید و modify رو انتخاب کنید سپس عبارت explorer.exe رو توش وارد کنید و OK بزنید.

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

دوستاي عزيز من ديشب ويندوز XP ـــيم آپديت شد ! با پيغام Windows Genue مواجه شدم !
بعد با روشي كه 3 ساله پيش بكس سايت گفته بودن جلو رفتم و درستش كردم ! همون Active كردم !
به کنترل پنل برید و Automatic update را ON کنید سپس خود ویندوز شروع به اپدیت میکنه
البته بنده طبق تجارب شخصی اپدیت ویندوز رو مفید نمیدونم
موفق باشید:40:

Alireza-Khan
03-12-2010, 21:39
:40: مرسي !

كيا ميگن آپديت كنم ؟ :11:

arash_ir1984
04-12-2010, 11:43
سلام
من در یک شرکت کار میکنم که کامپیوترهاش شبکن
نرم افزار شرکت در سرور نصب است
وقتی کامپیوتر را روشن می کنیم که نرم افزار را اجرا کنه یا وقتی بعد از روشن کردن کامپیوتر می خوایم وارد درایو مشترک سرور بشیم یک پنجره باز میشه که یوزر پس سرور رو سوال می کنه که ما باید بدیم
هرچقدر remember password رو هم بزنیم باز فردا صبح سوال می کنه
کسش میدونه از کجا میشه کاری کرد برای کامپیوترهامون دیگه این سوالو نکنه کرد چه از کامپیوترهای خودمون چه از سرور

Excel-VB
04-12-2010, 12:52

سلام دوست من
هرگز اين كار رو نكنيد!
آپ ديت ويندوز كرك شده به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي درست نيست ...

سلام
من در یک شرکت کار میکنم که کامپیوترهاش شبکن
نرم افزار شرکت در سرور نصب است
وقتی کامپیوتر را روشن می کنیم که نرم افزار را اجرا کنه یا وقتی بعد از روشن کردن کامپیوتر می خوایم وارد درایو مشترک سرور بشیم یک پنجره باز میشه که یوزر پس سرور رو سوال می کنه که ما باید بدیم
هرچقدر remember password رو هم بزنیم باز فردا صبح سوال می کنه
کسش میدونه از کجا میشه کاری کرد برای کامپیوترهامون دیگه این سوالو نکنه کرد چه از کامپیوترهای خودمون چه از سرور

دوست من كامل نفرموديد ... اگر كلاينت هاي يا سيستم هاي شما تحت دامين هستند، بنابراين مي تواند ايراد از تعريف پروفايل كاربر در Active Directory باشد كه بهترين راه حل حذف كاربر مورد نظر از AD و ساخت مجدد مي باشد .. (البته اگر هنگام Join to Domain اصولي كار كرده باشيد و DNS درستي داشته باشيد) و اگر تحت دامين نيستيد بنابراين اين سوال طبيعي است ولي بايد بدانيد كه هرگز يوزنيم و پسوورد Admin Enterprise را نبايد در اين قسمت وارد كرد! بهتر است يك يوزر با دسترسي به نرم افزار مورد نظر روي سرور ساخته شده، سپس در اين قسمت وارد شده و تيك remember زده شود ... ضمنا نفرموديد كه هنگام فراخواني سرور و پوشه Share شده مورد نظر آيا IP مي دهيد يا نام سرور را؟؟ و آيا صفحه مورد نظر باشد مي شود يا پسوورد مي خواهد؟! منظورم اين است كه اين پسوورد فقط هنگام استفاده از نرم افزار خواسته مي شود؟؟؟ در نهايت چنانچه حل نشد بايد Computer Account نيز در دامين Reset شود يعني ابتدا Disjoin شده و سپس مجددا Join شود ..
با احترام
كاويان اميني

Alireza-Khan
05-12-2010, 00:55
:40: ممنون ! پس من آپ نكنم !

arash_ir1984
05-12-2010, 09:02
سلام دوست من
هرگز اين كار رو نكنيد!
آپ ديت ويندوز كرك شده به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي درست نيست ...

دوست من كامل نفرموديد ... اگر كلاينت هاي يا سيستم هاي شما تحت دامين هستند، بنابراين مي تواند ايراد از تعريف پروفايل كاربر در Active Directory باشد كه بهترين راه حل حذف كاربر مورد نظر از AD و ساخت مجدد مي باشد .. (البته اگر هنگام Join to Domain اصولي كار كرده باشيد و DNS درستي داشته باشيد) و اگر تحت دامين نيستيد بنابراين اين سوال طبيعي است ولي بايد بدانيد كه هرگز يوزنيم و پسوورد Admin Enterprise را نبايد در اين قسمت وارد كرد! بهتر است يك يوزر با دسترسي به نرم افزار مورد نظر روي سرور ساخته شده، سپس در اين قسمت وارد شده و تيك remember زده شود ... ضمنا نفرموديد كه هنگام فراخواني سرور و پوشه Share شده مورد نظر آيا IP مي دهيد يا نام سرور را؟؟ و آيا صفحه مورد نظر باشد مي شود يا پسوورد مي خواهد؟! منظورم اين است كه اين پسوورد فقط هنگام استفاده از نرم افزار خواسته مي شود؟؟؟ در نهايت چنانچه حل نشد بايد Computer Account نيز در دامين Reset شود يعني ابتدا Disjoin شده و سپس مجددا Join شود ..
با احترام
كاويان اميني

ببینین ما مسول شبکه درستو حسابیی نداریم
فکر می کنم این یوزر پس رو برا وارد شدن به domain میخواد
یعنی وقتی از my network سمت چپ در network task گزینه view group computer را می زنم و روی اسم کامپیوتر سرور کلیک میکنم تا وارد شم ازم سوال می کنه یوزر پس بده
از رو سرور چه مسیری رو طی کنم که یا اینو غیر فعال کنم یا اسم کامپیوتر خودم رو بهش بشناسونم
با تشکر از راهنماییهاتون

Alireza-Khan
05-12-2010, 11:11
پس اينطور ! مرسي از لطفتون ! :11::40:

greena
05-12-2010, 11:36
سلام ودرود

چند وقت پیش سیستمم ویروس داشت و بعد ازویروس کشی تمتم فایلهام با پسوند نمایش داده میشه و فایهای که قبلا مخفی بود الان مشخصه مثله سطل آشغال در هر درایو برای حل این مشکل باید چه کار کنم................؟

Masоud
05-12-2010, 14:47
سلام ودرود

چند وقت پیش سیستمم ویروس داشت و بعد ازویروس کشی تمتم فایلهام با پسوند نمایش داده میشه و فایهای که قبلا مخفی بود الان مشخصه مثله سطل آشغال در هر درایو برای حل این مشکل باید چه کار کنم................؟

سلام

به Folder Options و سپس به سربرگ View برید و در لیست پایین تیک 3 گزینه ی زیر رو بزنید :

mehrdad_goleyakh
06-12-2010, 13:40
سلام
من میخوام بدون از دست رفتن اطلاعات 5 گیگ از فضای خالی درایو D کم کنم بدم به C با نرم افزار Paragon Partition Manager این کار رو کردم و الان اون 5 گیگ فضای خالی بصورت unallocated هستش منتهی راهی پیدا نکردم به درایو C اختصاصش بدم،ممنون میشم راهنمائی کنید.

Traceur
06-12-2010, 15:56
سلام
من میخوام بدون از دست رفتن اطلاعات 5 گیگ از فضای خالی درایو D کم کنم بدم به C با نرم افزار Paragon Partition Manager این کار رو کردم و الان اون 5 گیگ فضای خالی بصورت unallocated هستش منتهی راهی پیدا نکردم به درایو C اختصاصش بدم،ممنون میشم راهنمائی کنید.
Partition Wizard Home Edition 5.0

قابلیت های کلیدی Partition Wizard Home Edition 5.0 :
- پشتیبانی از ویندوز های ۲۰۰۰/XP/Vista/Windows7 هر دو نسخه ( ۳۲ و ۶۴ بیتی )
- ساخت ، حذف و فرمت کردن پارتیشن ها
- تهیه کپی به منظور محافظت از انتقال اطلاعات
- پشتیبانی از دیسک ها و پارتیشن های بزرگ تر از ۲ ترابایت
- تبدیل فرمت پارتیشن های FAT به NTFS
- انتقال اطلاعات کامل یک درایو به یک درایو در هارددیسک دیگر ( به منظور جلوگیری از نصب دوباره ویندوز )
- مخفی کردن و نمایش درایو های مخفی شده
- و …

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

Masоud
06-12-2010, 18:07
سلام
سلام

باید همونو به درایو C نسبت بدید . نمیدونم چجوری واستون توضیح بدم . اگه میشه یه عکس از تنظیمات بذارید.

mehrdad_goleyakh
06-12-2010, 19:51
ببینید مشکل اینجاست الان اون فضای خالی رو به درایو D میتونم اختصاص بدم اما به C نه فکر کنم چون اون Primary partion هستش نمیزاره.

mehrdad_goleyakh
06-12-2010, 20:51
مشکل حل شد
باید اول logical رو به primary تبدیل میکردم،Acronis Disk Director رو نصب کردم 2 سوت انجام داد واقعا امکاناتش خفنه.

arash_ir1984
08-12-2010, 07:17
یعنی وقتی از my network سمت چپ در network task گزینه view group computer را می زنم و روی اسم کامپیوتر سرور کلیک میکنم تا وارد شم ازم سوال می کنه یوزر پس بده
از رو سرور چه مسیری رو طی کنم که یا اینو غیر فعال کنم یا اسم کامپیوتر خودم رو بهش بشناسونم
با تشکر از راهنماییهاتون

Mohammad King
08-12-2010, 10:02
با تشکر از راهنماییهاتون

باید از خود ادمین بخواید تا براتون برش داره

Spiffy
08-12-2010, 12:31
با سلام
من مودمم genius v.92 هستش (متصل به مادربورد) تو ویندوز 7 64 بیتیم تا قسمت بررسی یوزر و پسوورد میره اما کانکت نمیشه
الان که از مادربورد کندم و به یه کیس دیگه با سیستم عامل ویندوز ایکس پی سرویس پک دو وصل کردم ، به راحتی به اینترنت کانکت شدم
مشکل از کجاست؟
چرا تو 7 تمیتونم کانکت بشم؟
تو کیس جدید که ویندوز 7 64 بیتی هستش ، به اینترنت وصل نمیشه
مودم صدا میده شماره میگیره اما بعد از بررسی یوزر نیم و پسوورد دیگه کانکت نمیشه
dial up

Masоud
08-12-2010, 13:09
با سلام
من مودمم genius v.92 هستش (متصل به مادربورد) تو ویندوز 7 64 بیتیم تا قسمت بررسی یوزر و پسوورد میره اما کانکت نمیشه
الان که از مادربورد کندم و به یه کیس دیگه با سیستم عامل ویندوز ایکس پی سرویس پک دو وصل کردم ، به راحتی به اینترنت کانکت شدم
مشکل از کجاست؟
چرا تو 7 تمیتونم کانکت بشم؟
تو کیس جدید که ویندوز 7 64 بیتی هستش ، به اینترنت وصل نمیشه
مودم صدا میده شماره میگیره اما بعد از بررسی یوزر نیم و پسوورد دیگه کانکت نمیشه
dial up

سلام

وقتی میخواد کانکت بشه ارور شماره چند رو میده ؟

Spiffy
08-12-2010, 13:53
والا یادم نیست الان اگه بخوام یه باره دیگه چک کنم شب میشه
یعنی الان امکانش نیس
اینو باید خاموش کنم مودمو بکنم بندازم تو کیس دیگه و ببینم بعد باز مودمو جدا کنم بندازم تو این یکی بعد کانکت بشم و........ به علاوه ی اینکه هربار باید کابل مانیتور جدا شه وصل شه جدا شه وصل شه و ...
اصلا وضع این اتاقی که توشم خرابه ممکنه مودم از دستم بیوفته گم شه :31:یا میترسم بد وصل کنم بسوزه
اصلا من الان وضعم بحرنجه گیر کردم این وسط .یکی میخوام که مشکلمو حل کنه
مرسی

Spiffy
08-12-2010, 20:48
خب مسعود جان من چک کردم بفرما :
errore: 629 the connection was closed by the remote computer
دوستان چشم انتظارم به شماست
مرسی

Masоud
08-12-2010, 21:06
خب مسعود جان من چک کردم بفرما :
errore: 629 the connection was closed by the remote computer
دوستان چشم انتظارم به شماست
مرسی
سلام

این ارور ناشی از درست نصب نبودن درایو هستش.

Golbarg01
08-12-2010, 21:53
windows server 2003 چیه؟
یه کم در موردش توضیح میدین؟
من نصب کردم فرقی بین اون با ویندوز ایکس پی جی نکردم جز پوستش که فرق داشت.
میشه به جای ویندوز ایکس پی نصب کرد و ازش استفاده کرد؟
با نرم افزار ها و سخت افزار های سازگار با ایکس پی سازگاری داره؟
کسی ازش استفاده می کنه؟

Spiffy
08-12-2010, 23:07
سلام

این ارور ناشی از درست نصب نبودن درایو هستش.

موفق باشید
مسعود جان من موندم آخه اگه یه سخت افزار تو قسمت دیوایس منیجر خودشو نشون بده و ویندوز اونو کامل بشناسه و حتی شماره گیری کنه چطور ممکنه نصب نشده باشه؟
مرسی

Masоud
09-12-2010, 13:00
windows server 2003 چیه؟
یه کم در موردش توضیح میدین؟
من نصب کردم فرقی بین اون با ویندوز ایکس پی جی نکردم جز پوستش که فرق داشت.
میشه به جای ویندوز ایکس پی نصب کرد و ازش استفاده کرد؟
با نرم افزار ها و سخت افزار های سازگار با ایکس پی سازگاری داره؟
کسی ازش استفاده می کنه؟

سلام

این رو بخون :

مسعود جان من موندم آخه اگه یه سخت افزار تو قسمت دیوایس منیجر خودشو نشون بده و ویندوز اونو کامل بشناسه و حتی شماره گیری کنه چطور ممکنه نصب نشده باشه؟
مرسی

دلایل زیادی میتونه داشته باشه.

سیستم دومی که روش مودم رو امتحان کردی ویندوزش چی بود ؟ نوع ویندوز و 32 یا 64 بیتی بودنشو حتما بگو.

Spiffy
09-12-2010, 13:50
مسعود جونم ویندوزش 7 64 بیتی هستش
امروز یه باره دیگه تست کردم اینبار که مودمو آنیستال کردم و بار دیگه شناسوندم ، ارور 619 رو داد
شماره ی موبایلمو گرفتم زنگ خود اما به اینترنت کانکت نمیشه

Spiffy
09-12-2010, 17:43
تو فرومه به این بزرگی کسی پیدا نشد این مشکلو حل کنه
عجب بابا..........

Masоud
09-12-2010, 17:54
تو فرومه به این بزرگی کسی پیدا نشد این مشکلو حل کنه
عجب بابا..........
سلام

مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد مودم با ویندوز 7 مشکل داشته باشه.

Spiffy
09-12-2010, 20:34
دوستم همین مودمو داره با ویندوز 7 اش البته اون 32 بیتیه و مثل ساعت کار میکنه مودمش
آپدیت هاشو میشه پیدا کرد؟
آخه اصلا من چیکار باید بکنم؟

Spiffy
09-12-2010, 20:39
مسعود جان این صفحاتو ببین:

من به کدوم یک از اینا در مورد این مشکل ایمیل بزنم؟ یا اصلا لازم نیست؟

Masоud
09-12-2010, 22:29
مسعود جان این صفحاتو ببین:

من به کدوم یک از اینا در مورد این مشکل ایمیل بزنم؟ یا اصلا لازم نیست؟
سلام

نه لازم نیست . احتمال زیاد مودم رو ویندوز سون 64 بیتی کار نمیکنه.

راه و دلیل دیگه ای به نظرم نمیرسه.

greena
10-12-2010, 13:11
M.Masoud.M
سلام ودرود

سلام

به Folder Options و سپس به سربرگ View برید و در لیست پایین تیک 3 گزینه ی زیر رو بزنید :

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی بازم ریستارت که میکنم دوباره باید تیک ها رو بزنم ............

ویه سوال دیگه اینcsrss.exe چه کار میکنه این پردازشگر (تو تسک منجر)

Alireza-Khan
10-12-2010, 13:46
سلام ! يه مشكل فوري !

دوستان الان اين علامت زرد رنگ داره چيو آپديت ميكنه ؟ چطوري ببندمش !؟ :41:

من ديشب Microsoft Office 2010 و IE8 نصب كردم ! ماله اوناست ؟ غير فعال ميشه ؟:40:

علامت صليب زرد رمگ منظورمه ! :41:

Alireza-Khan
10-12-2010, 13:58
من منتظرمااااا ! :41:

joe_satriani
10-12-2010, 13:59
سلام ! يه مشكل فوري !

دوستان الان اين علامت زرد رنگ داره چيو آپديت ميكنه ؟ چطوري ببندمش !؟ :41:

من ديشب Microsoft Office 2010 و IE8 نصب كردم ! ماله اوناست ؟ غير فعال ميشه ؟:40:

علامت صليب زرد رمگ منظورمه ! :41:

با سلام
اون مال آپديت كردن ويندوزتون هست
اگه نميخوايد آپديت كنيد روي my computer كليك راست كنيد
بعد به سربرگ automatic update بريد و گزينه ي آخر رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

Alireza-Khan
10-12-2010, 14:31
ممنون دوست عزيز ! اصلا فكر نميكردم واسه ويندوز باشه چون من آپديتشو بسته بودم ! :10:

به هر حال .... ! ممنون از لطفت ! :40:

Masоud
10-12-2010, 14:50
ولی بازم ریستارت که میکنم دوباره باید تیک ها رو بزنم ............

ویه سوال دیگه اینcsrss.exe چه کار میکنه این پردازشگر (تو تسک منجر)
سلام

دوست من ویندوزت ویروسیه .

حتما با آنتی ویروس آپدیت شده خوب سیستم رو اسکن کن.

hamed malekpour
10-12-2010, 15:01
این چه اروریه کمک کنید چی کار کنم؟

arman486
10-12-2010, 15:32
سلام
كامپيوترم را كه روشن ميكنم اولش مياد كه قسمت دليت هست كه ميخواي بري توي ستاپ و رم را ميشماره بعد از اين قسمت كه تموم ميشه ميره كه اسم ويندوز ايكس پي مياد روي يك صفحه سياه و علامتش كه يك پنجره چند رنگه و يك نواري اون زير هي پر ميشه و بعد از اين صفحه ولكام ميادو وارد ويندوز ميشه اين معمول همه كامپيوتر هاست
اما براي من رم رو كه ميشماره بعد كه مياد روي اون صفحه اي كه ويندوز ايكس پي روي يك صفحه سياهه و علامتش هست و اون نواره اون پايين داره پر ميكنه همون طور ميمونه و ديگه وارده صفحه ول كام و بعدش ويندوز نميشه فقط روي همون صفحه سياهه كه نوشته ويندوز ايكس پي ميمونه و اون نواره هي پر ميشه و ديگه تغييري نميكنه
بايد چكار كنم

joe_satriani
10-12-2010, 15:41
این چه اروریه کمک کنید چی کار کنم؟

با سلام
اين پيغام ها براي اعلان ويندوز هست
كه در هر لحظه امنيت ويندوز رو گزارش ميده
احتمالا فايروال ويندوز رو يه برنامه اي خاموش كرده و يا خودتون دستي خاموش كرديد
اين اعلان ميكنه كه فايروال خاموشه - تا بدونيد

موفق باشيد.

Masоud
10-12-2010, 15:50
سلام
كامپيوترم را كه روشن ميكنم اولش مياد كه قسمت دليت هست كه ميخواي بري توي ستاپ و رم را ميشماره بعد از اين قسمت كه تموم ميشه ميره كه اسم ويندوز ايكس پي مياد روي يك صفحه سياه و علامتش كه يك پنجره چند رنگه و يك نواري اون زير هي پر ميشه و بعد از اين صفحه ولكام ميادو وارد ويندوز ميشه اين معمول همه كامپيوتر هاست
اما براي من رم رو كه ميشماره بعد كه مياد روي اون صفحه اي كه ويندوز ايكس پي روي يك صفحه سياهه و علامتش هست و اون نواره اون پايين داره پر ميكنه همون طور ميمونه و ديگه وارده صفحه ول كام و بعدش ويندوز نميشه فقط روي همون صفحه سياهه كه نوشته ويندوز ايكس پي ميمونه و اون نواره هي پر ميشه و ديگه تغييري نميكنه
بايد چكار كنم

سلام

ویندوز رو با CD خودش Repair کنید.

ask_bl
10-12-2010, 16:36
سلام
بايد چكار كنم
سلام
یه بار در هنگام روشن کردن F8 رو بزنین و در لیست گزینه زیر رو انتخاب کنین :

Aless
10-12-2010, 17:08
ببخشید
من چند وقتی بود 2 تا درایو هام ویروس اتوران داشت.من کاریش نداشتم.انتی ویروس هم داشتم .
حالا دیگه اون دوتا درایو باز نمیشن.اکسس دنی میده.باید با بروزر بازش کنم.
چطوری درست میشه؟
ممنونم.

hamed malekpour
10-12-2010, 17:14
با سلام
اين پيغام ها براي اعلان ويندوز هست
كه در هر لحظه امنيت ويندوز رو گزارش ميده
احتمالا فايروال ويندوز رو يه برنامه اي خاموش كرده و يا خودتون دستي خاموش كرديد
اين اعلان ميكنه كه فايروال خاموشه - تا بدونيد

موفق باشيد.
راه حل چییه چی کار کنم آیا خطر ناکه؟

Alireza-Khan
10-12-2010, 18:43

نه چيزي نيست ! فقط يه هشداره ! به احتمال زياد آپديت اتوماتيك ويندوز رو بستي كه اين ارور رو ميده !

موفق باشي ! :40:

Dew Drop
10-12-2010, 19:08
ببخشید
من چند وقتی بود 2 تا درایو هام ویروس اتوران داشت.من کاریش نداشتم.انتی ویروس هم داشتم .
حالا دیگه اون دوتا درایو باز نمیشن.اکسس دنی میده.باید با بروزر بازش کنم.
چطوری درست میشه؟
ممنونم.

سلام
رو درایوتون کلیک راست کنید و
Properties>Security>advance
برید به تب owner بعد اونجا یوزر خودتون رو انتخاب کنید و تیک گزینه پایینی رو بزنید و apply کنید و ok.
اگرم که security رو تو منوهاتون ندارید این کار رو بکنید
Tools > Folder Option > View > Use simple file sharing
تیکش رو بردارید

تو کنترل پنل برید به security center تو صفحه ای که براتون باز میشه تو قسمت سمت چپ
change the way security center alerts me تیک گزینه firewall رو بردارید و ok کنید.

greena
10-12-2010, 20:29
سلام

ویروسکشم به روزه کسپر 2011 هستش ویروس کشی هم کردم ولی بازم هستش ........؟

این ویروسه............؟csrss.exe

JOSTOJUGAR
10-12-2010, 20:36
سلام
سیستم من قاطی کرده وقتی یک کلید رو میزنم چند حرف تایپ میشه
مثلا { یک بار حرف ش رو میزنم این طوری شسی}
کمک فوری

JOSTOJUGAR
10-12-2010, 20:46
هیچکی نیس ؟؟:41:

arman486
10-12-2010, 21:04
دوستان
last را زدم موقعي كه f8‌را زدم گزينه last ‌را زدم نشد
با سي دي ويندوز هم repair ‌كردم بازم نشد مشكل همچنان باقي هست
راهنمايي كنيد بايد چكار كنم

JOSTOJUGAR
10-12-2010, 21:32
فقط با نوت پد درسته

Alireza-Khan
10-12-2010, 23:02
سلام ! فلش پلير رو نصب نمي تونم كنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

IE8 و اين ارور رو ميده !

خواهش كمكـــ كنيد ! اجرتون با امام حــســيــن !

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

ميرم سايتش و دانلود ميكنم ولي باز نصب نميشه ! :41:

JOSTOJUGAR
10-12-2010, 23:16
سلام ! فلش پلير رو نصب نمي تونم كنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

IE8 و اين ارور رو ميده !

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

سلام
احتمالا شما باید نسخه جدید رو از سایت دانلود کنید ببینید اگه از قبل نصب شده پاک کنید و دوباره نصب کنید

ask_bl
10-12-2010, 23:22

IE8 و اين ارور رو ميده !

سلام
از لینک زیر دانلود کنین :

Alireza-Khan
11-12-2010, 00:20
يه مشكل جديد ! :41:

اينم عكس :

ask_bl
11-12-2010, 00:28
يه مشكل جديد ! :41:

اينم عكس :

خوب این که مشکل نیست !
IE رو هنگام نصب ببندین !

Alireza-Khan
11-12-2010, 00:32
خوب این که مشکل نیست !
IE رو هنگام نصب ببندین !

:18: :31: شــرمنـــده كردين ! :20:

ممنون دوست عزيزم ! اجرت با امام حسين ! :40::46:

arash_ir1984
11-12-2010, 07:56
باید از خود ادمین بخواید تا براتون برش داره

ما مسول شبکه نداریم که درستش کنه
مسیری که باید از سرور برم رو بگین تا خودم درستش کنم

a.l.d
11-12-2010, 20:19
ما مسول شبکه نداریم که درستش کنه
مسیری که باید از سرور برم رو بگین تا خودم درستش کنم

Password
User admin رو داری

a.l.d
11-12-2010, 20:25
هیچکی نیس ؟؟:41:

اول دقت کن ببین کلیدها هیچ کدام حالت غیرطبیعی نداره
دوم از Device Manager کیبورد تو Unistall کن یک بارrestart کن ببین حل میشه یانه

با استفاده ازsystem restore کامپیوتررابه تاریخی قبل از اینکه این مشکل داشته باشی برگردون
:2:

Gladiator_2000
11-12-2010, 22:03

با سلام./ کسی میدونه چه جوری میتونم کاری کنم که برنامه های فوق در حالت اجرا باقی بمونند ولی در system tray دیده نشوند
اصلا راه عمومی برای این کار وجود داره؟
یا اینکه باید خود برنامه ها را دستکاری کرد و اگه اینجوریه میشه یه برنامه که کار باهاش آسون باشه و راحت برای این کار معرفی کنید./ممنون

a.l.d
11-12-2010, 23:38

با سلام./ کسی میدونه چه جوری میتونم کاری کنم که برنامه های فوق در حالت اجرا باقی بمونند ولی در system tray دیده نشوند
اصلا راه عمومی برای این کار وجود داره؟
یا اینکه باید خود برنامه ها را دستکاری کرد و اگه اینجوریه میشه یه برنامه که کار باهاش آسون باشه و راحت برای این کار معرفی کنید./ممنون

چرا نشه روی Start Menu کلیک کن بعد قسمتی هست Hide inactive که دراونجا می تونی درقسمت
Customize تنظیمات دلخواهت پیاده کن

Gladiator_2000
11-12-2010, 23:45
چرا نشه روی Start Menu کلیک کن بعد قسمتی هست Hide inactive که دراونجا می تونی درقسمت
Customize تنظیمات دلخواهت پیاده کن

نه اینجوری هنوز توی system tray باقی می مونه میخوام کلا باقی نمونه

Alireza-Khan
11-12-2010, 23:54
سلام ! چند روزي هست كه با اين مشكل مواجه شدم ! قبل از نصب IE8 و Office 2010 اينطوري نبود !

به دادم برسيد ! :41:

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

نه اینجوری هنوز توی system tray باقی می مونه میخوام کلا باقی نمونه

دوست عزيز در Run ، عبارت msconfig رو تايپ كنيد و به قسمت start up تيك هاي برنامه هايي رو كه نميخوايد برداريد ! ولي اجرا نميشه ها ! :40:

Gladiator_2000
12-12-2010, 00:05

تنظیمات این قسمت از ویندوز شما به هم نخورده

Alireza-Khan
12-12-2010, 00:19
نه درسته ! :41:

mory_fun
12-12-2010, 11:41
سلام دوستان این چیه

من قبلاً وارد این سایته شده بودم و یک فایل که خودش گفت دانلود کنین رو دانلود کردم
مثل اینکه فایل برای پیدا کردن آدرس های بعدی سایت بوده ولی اجراش کردم چیزی نشود !
فردا دیدم ویندوزم با مشکل رو برو شده و Restart کردم دیدم درست شده ولی همونطور که در تصویر بالا میبینین !!!!

Alireza-Khan
12-12-2010, 13:56
الان درست شده يا باز همونطوري مونده ؟ :13:

qmars200
12-12-2010, 13:59
سلام
موقعي كه سيستم عامل ويندوز اكس پي رو خاموش ميكنم در مرحله اخر
پيغام
windows is shuttin down...
ده دقيقه نمايش داده ميشه
بعد سيستم خاموش ميشه
چيكارش كنم؟

ask_bl
12-12-2010, 14:02
ویرایش شد ....

mory_fun
12-12-2010, 15:33
الان درست شده يا باز همونطوري مونده ؟ :13:

سلام دوستان این چیه
کد:
من قبلاً وارد این سایته شده بودم و یک فایل که خودش گفت دانلود کنین رو دانلود کردم
مثل اینکه فایل برای پیدا کردن آدرس های بعدی سایت بوده ولی اجراش کردم چیزی نشود !
فردا دیدم ویندوزم با مشکل رو برو شده و Restart کردم دیدم درست شده ولی همونطور که در تصویر بالا میبینین !!!!

دوست عزیز هنوز همون مشکل هست !!!!

Mohammad King
12-12-2010, 18:17
سلام
پيغام
ده دقيقه نمايش داده ميشه
بعد سيستم خاموش ميشه
چيكارش كنم؟

سلام یه ویندوز دیگه نصب کنید

qmars200
12-12-2010, 22:53
سلام یه ویندوز دیگه نصب کنید

:18::18::18::18::18::18: واقعا كه !!!!!!!

من بيشتر از سه ساله كه اين سيستم عاملو دارم نميتونم بخاطر يك مشكل كوچيك عوضش كنم
الان حدود ششصد نرم افزار نصب شده دارم
نرم افزار هايي دارم كه ديگه نميتونم پيداشون كنم
لطفا يكم جدي باشين
وگرنه من بيشتر از صد هزار تومان ضرر ميكنم :19::19::19:

Masоud
12-12-2010, 23:38
:18::18::18::18::18::18: واقعا كه !!!!!!!

من بيشتر از سه ساله كه اين سيستم عاملو دارم نميتونم بخاطر يك مشكل كوچيك عوضش كنم
الان حدود ششصد نرم افزار نصب شده دارم
نرم افزار هايي دارم كه ديگه نميتونم پيداشون كنم
لطفا يكم جدي باشين
وگرنه من بيشتر از صد هزار تومان ضرر ميكنم :19::19::19:
سلام

همونطور هم که خودتون گفتید تعداد زیادی نرم افزار روی سیستم نصبه و قاعدتا" بارگذاری ویندوز طول میکشه.

میتونید از نرم افزار های بهینه ساز مثل TuneUp Utilities و ... استفاده کنید.

qmars200
13-12-2010, 08:33
سلام

همونطور هم که خودتون گفتید تعداد زیادی نرم افزار روی سیستم نصبه و قاعدتا" بارگذاری ویندوز طول میکشه.

میتونید از نرم افزار های بهینه ساز مثل TuneUp Utilities و ... استفاده کنید.

راستش بعد از بهينه سازي ريجيستري و قسمتهاي مختلف اين مشكل به وجود اومد

aliupdate
13-12-2010, 14:05
سلام
پيغام
ده دقيقه نمايش داده ميشه
بعد سيستم خاموش ميشه
چيكارش كنم؟
سلام
البته این مشکل دلایل زیادی داره یکی از اون ها هم نصب و حذف برنامه های زیاد و بخصوص برنامه های ادیت فیلم
شما در مرحله ی اول تمام Temporary Internet Files و تمام کوکی ها رو پاک کنید و یوزر جدید بسازید و دوباره امتحان کنید
ولی بهتره ویندوز رو Repair کنید.

toufan
13-12-2010, 17:58
سلام

میخواستم شکل فولدر فال های BAT رو عوض کنم وارد فولدر آپشن شدم و عوض کردم اما دیگه اجرا نمیشن . وقتی دابل کلیک میکنم گزینه change Icon میاد چکار کنم تا دوباره فایلهای bat رو اجرایی کنم؟

Masоud
13-12-2010, 18:00
سلام

میخواستم شکل فولدر فال های BAT رو عوض کنم وارد فولدر آپشن شدم و عوض کردم اما دیگه اجرا نمیشن . وقتی دابل کلیک میکنم گزینه change Icon میاد چکار کنم تا دوباره فایلهای bat رو اجرایی کنم؟
سلام

ويندوز رو Restore كن.

موفق باشيد :40:

toufan
13-12-2010, 18:03
سلام
پيغام
ده دقيقه نمايش داده ميشه
بعد سيستم خاموش ميشه
چيكارش كنم؟

داداش چکار داری شات داون کنی hibernate کن

Alireza-Khan
13-12-2010, 18:10
سلام ! چند روزي هست كه با اين مشكل مواجه شدم ! قبل از نصب IE8 و Office 2010 اينطوري نبود !

به دادم برسيد ! :41:

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:53 AM ----------

دوست عزيز در Run ، عبارت msconfig رو تايپ كنيد و به قسمت start up تيك هاي برنامه هايي رو كه نميخوايد برداريد ! ولي اجرا نميشه ها ! :40:

:41: جواب بديد باو !

greena
13-12-2010, 23:04
سلام

اینا ویروسن............؟ lsass.exe , csrss.exe

Masоud
13-12-2010, 23:14

اینا ویروسن............؟ lsass.exe , csrss.exe

سلام

نرم افزار زیر رو دانلود و اجرا کن و روی عکس خرس پاندا کلیک کن تا ویندوز لاگ آف بشه و مشکل برطرف :

اگر جلوی اونها در تسک منیجر عبارت SYSTEM نوشته شده باشه ، خیر . البته همیشه هم اینجوری نیست.

اگر کسپر 2011 آپدیت شده دارید نگران نباشید.

mory_fun
14-12-2010, 00:24
سلام دوستان این چیه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن قبلاً وارد این سایته شده بودم و یک فایل که خودش گفت دانلود کنین رو دانلود کردم

جواب بدین دیگه ! 3 صفحه عقب افتاد !!
:10:

ask_bl
14-12-2010, 00:29
جواب بدین دیگه ! 3 صفحه عقب افتاد !!
به نظر مشکلی نداره !
ویندوز رجیستر شده فقط تبلیغ هم داره !

mory_fun
14-12-2010, 00:52
دوست عزیز ولی بعضی موقع ویندوز خراب میشه نمیتونم به ریجستری سابق بر گردونم ؟!

ask_bl
14-12-2010, 01:25
دوست عزیز ولی بعضی موقع ویندوز خراب میشه نمیتونم به ریجستری سابق بر گردونم ؟!
از پست زیر استفاده کنین :

از این طریق رجیستری تغییر میکنه .

Dew Drop
14-12-2010, 03:22
سلام دوستان این چیه

سلام
برا منم عجیب بود که این چیه شما دانلود کردید و منم امتحان کردم ولی بهتره فایلهایی که نمی دونید چیه و فایل اجرایی هستش اجرا نکنید.چون بعضی مواقع باعث میشه که مجبور بشید ویندوزتون رو عوض کنید.
اینی که عکسش اینجا میفته یه امضای دیجیتالی که رو ویندوزتون میزاره.
برید تو درایوی که ویندوز رو نصب کردید بعد برید تو پوشه WINDOWS\system32 بعد اونجا دوتا فایل به اسم
oeminfo و oemlogo, این دوتا فایل رو delete کنید.
ببینید مشکلتون حل میشه.البته برا من که درست شد و بعد اگه خواستین تو رجیستری هم میتونید کلید های
مربوط رو delete کنید.
در ضمن اگه restore point هم دارید با اون هم میتونید مشکلتون رو برطرف کنید.

kaivanika
14-12-2010, 20:08
دوستان من ویندوز ایکس پی سرویس پک سه رو دارم که میدیا پلیر 9 . اینترنت اکسپلوره 6 داره
به راحتی اینترنت اسپلوره 8 رو نصب میکنم
اما وقتی میخوام میدیا پلیر 11 رو نصب کنم با این مشکل مواجه هستم . عکس زیر . جریانش چیه . چیکار باید بکنم ؟

من این نسخه رو دانلود کردم wmp11-windowsxp-x86-enu حجمش 24.5 مگابایته
چیکار باید کنم تا این نسخه رو نصب کنم لطفا راهنمایی کنید

aliupdate
14-12-2010, 21:46
دوستان من ویندوز ایکس پی سرویس پک سه رو دارم که میدیا پلیر 9 . اینترنت اکسپلوره 6 داره
به راحتی اینترنت اسپلوره 8 رو نصب میکنم
اما وقتی میخوام میدیا پلیر 11 رو نصب کنم با این مشکل مواجه هستم . عکس زیر . جریانش چیه . چیکار باید بکنم ؟

سلام
دوست عزیز ببین شما ویندوز رو که نصب کردین(هر ویندوزی) باید اون رو کرک و قانونی (Validate) کنید اگر این کار انجام نشه با اپدیت و ... ویندوز از کار میفته و مایکروسافت به کپی بودن پی میبره و بسیاری از برنامه های ویندوز هم نصب نمیشن
ارور بالا هم به خاطر قانونی نبودن ویندوز هست. نرم افزا ها و ترفند های زیادی برای قانونی کردن ویندوز وجود داره که توی این تاپیک پیدا میکنید:

mohammad.t
15-12-2010, 01:05
سلام دوستان سرچ ويندوزم چند وقتيه از كار افتاده .
گفتم به شما بگم شايد راه حلي براش داشتيد اين پيغام رو موقع جستجو مي ده:
ممنون.

joe_satriani
15-12-2010, 11:07
ممنون.

با سلام
فكر ميكنم از ويروس باشه
شما سيستمتون رو اسكن كنيد
به احتمال زياد تغييراتي توي دستورات سرچ ويندوز رخ داده

موفق باشيد.

Masоud
15-12-2010, 12:24
ممنون.

سلام

2 راه برای حل مشکل وجود داره :

1. فایل زیر رو دانلود و اجرا کنید :

2. در Run عبارت زیر رو تاپیک کنید و سپس اینتر بزنید . در پنجره ی باز شده فایل srchasst رو پیدا کنید و روش راست کلیک کنید و Install رو بزنید.

در هر دو مورد بعد از اعمال تغییرات سیستم رو Restart کنید.

jol
15-12-2010, 14:50
سلام . خسته نباشید من دوتا مشکل اساسی دارم یکی ویروس blaster که نمیدونم چجوری از بین ببرمش یکی ارور data excution explorer.exe هستش که از دو تا فایل تو mydocument/localsettting ایراد میگیره. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.:20:

arman486
15-12-2010, 20:58
با سلام
دوستان عزيز من ايمترنت اكسپلورر 8 دارم البته فرقي با قبلي نداشت لون 6 كه داخل خود ويندوز هست
در هر 2 صورتش موقع نمايش متنهاي فارسي حرف ي در داخل كلمات جدا نوشته ميشه
علت چيه راهنمايي كنيد تا برطرف بشه
مثلاً و ي روس (ويروس)

Ship Storm
15-12-2010, 21:11
با سلام
دوستان عزيز من ايمترنت اكسپلورر 8 دارم البته فرقي با قبلي نداشت لون 6 كه داخل خود ويندوز هست
در هر 2 صورتش موقع نمايش متنهاي فارسي حرف ي در داخل كلمات جدا نوشته ميشه
علت چيه راهنمايي كنيد تا برطرف بشه
مثلاً و ي روس (ويروس)

مشکل از فونت هاتون هست و دچار مشکل شده ( از پکیج های مطمئن فونت های فارسی و لاتین استفاده کنید)
فونت اینترنت اکسپلورر رو به Tahoma تغییر بدین مشکل باید حل بشه

toufan
17-12-2010, 01:28
سلام

ويندوز رو Restore كن.

موفق باشيد :40:

سیستم Restore رو غیر فعال کردم قبلا.
راه دیگه ای نداره؟

mohammad.t
17-12-2010, 12:12
سلام

2. در Run عبارت زیر رو تاپیک کنید و سپس اینتر بزنید . در پنجره ی باز شده فایل srchasst رو پیدا کنید و روش راست کلیک کنید و Install رو بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر هر دو مورد بعد از اعمال تغییرات سیستم رو Restart کنید.

آقا ممنون كه وقت گذاشتيد و پاسخ داديد.
2 تا سوال دارم:
1- پسوند vbs رو نمي دونم با چي اجرا كنم چون xing نصب كردم به عنوان فايل ويدئويي بازش مي كنه.
با نات پد بازش كردم و تغييراتي رو كه خواسته بود دستي توي رجيستري پياده كردم ولي متاسفانه حل نشد.
2-فايل srchasst هم كه فرمودين وقتي install رو مي زنم با اين كه همون ويندوزي كه نصب كردم رو گذاشتم ميگه نمي تونه فايل رو كپي كنه.
باز هم تشكر مي كنم.

fishdilo
17-12-2010, 13:44
سلام دوستان
بهتر از اینجا جایی برای طرح سوال پیدا نکردم.
ویندوز اورجینال xp که روی لپ تاپ sony-vgn sz 780 است، شامل تمام درایور های لپ تاپ هست و با نصب ویندوز فوق کامپیوتر بطور کامل ردیفه (همه سخت افزار های مورد نیاز هم نصب میشه) مشکل اینجاست که کلا" لپ تاپ رو صفر کیلومتر میکنه و درایو ها رو همه رو پاک میکنه و فقط یک درایو c می سازه. (به تنضیمات کاخونه بر میگردونه) آیا میشه از cd فوق یه جوری استفاده کرد که درایو ها رو پاک نکنه؟ آیا میشه ویندوز اورجینال cd رو با نرم افزار هایی مثل nLite دستکاری کرد؟
بالاخره آدم دلش نمی آد ویندوز اورجینال داشته باشه و همش از ویندوز xp کرک شده استفاده بکنه.
از طرف دیگه هم حالشو ندارم که تقریبا" هر سال که ویندوز عوض می کنم، مجددا" بشینم و پارتیشن بندی بکنم.
چاره چیه که از این ویندوز اورجینال بشه استفاده کرد؟
البته ویندوز اورجیناله یه مشکل اساسی که داره اینه که کلی نرم افزار چرت و پرت که من دوستشون ندارم همراه خودش نصب میکنه که همشونم 60 روزه هستن!

tirdad_60
17-12-2010, 18:31
سلام

ویندوز من جدیدا خیلی دیر بالا میاد و بعد از بالا اومدن این ارور رو میده

احتمالا بعلت وجود ویروس و پاک شدن توسط آنتی ویروس این ایراد پیش اومده
در فرومهای خارجی پیشنهاد استفاده از نرم افزار reimage رو دادند که دانلود کردم اما کرک میخواد
راه حل دیگری هست؟

ممنون:11:

aliupdate
17-12-2010, 20:17

سلام
اول مطمئن بشید که ویروس پاک شده چوا این پیغام به خاطر ویروس هست
اول توی Run بنویسید Msconfig به تب Startup رفته و دنبال eksplorasi.exe بگردید و اگر وجود داشت تیکش رو بردارید
به رجیستری و به ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows>CurrentVersion>Run رفته و اگر مقداری به نام eksplorasi.ex پیدا کردین حتما پاکش کنید
رجیستری رو باز کنید به Windows NT>CurrentVersion>Winlogonا<HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft
برید روی Shell رو باز کنید و Explorer.exe رو توش وارد کنید
از نرم افزار هایی مثل CCleaner هم استفاده کنید

saeedss
19-12-2010, 19:04
با سلام
من بعد از گذاشتن dvd یا cd (فرقی هم نمیکنه نرم افزار باشه یا صوتی تصویری) در dvd rom یا زدن فلش مموری به سیستمم با یه پیغام dont send مواجه میشم، که با زدن dont send صفحه دسکتاپم میره و مجبور میشم ctrl shift + delete بگیرم و new task بزنم و اونجا Explorer رو تایپ کنم و ok بزنم تا دوباره صفحه دسکتاپم بیاد.
اینم پیغام دونت سنته که میاد برام
مشکلم از کجا میتونه باشه؟

aliupdate
19-12-2010, 19:13
با سلام
من بعد از گذاشتن dvd یا cd (فرقی هم نمیکنه نرم افزار باشه یا صوتی تصویری) در dvd rom یا زدن فلش مموری به سیستمم با یه پیغام dont send مواجه میشم، که با زدن dont send صفحه دسکتاپم میره و مجبور میشم ctrl shift + delete بگیرم و new task بزنم و اونجا Explorer رو تایپ کنم و ok بزنم تا دوباره صفحه دسکتاپم بیاد.
اینم پیغام دونت سنته که میاد برام
مشکلم از کجا میتونه باشه؟

سلام
این پیغام اکثرا به خاطر اسیب دیدن فایل سیستمی به نام User32.dll اتفاق میفته که ممکنه سیستمتون الوده به ویروس شده باشه بهترین راه اینه که Command prompt رو باز کنید و این دستور رو توش وارد کنید: sfc/scannow سپس سی دی ویندوز رو داخل گداشته و منتظر بمونید فایل های معیوب تعمیر بشن.

a.l.d
19-12-2010, 22:40
در ویندوز من این پیغام باهرباربازکردن درایوهای کامپیوتر می آید:46:

باید چی کارکنم تا دیگه نیاد

aliupdate
19-12-2010, 22:43
در ویندوز من این پیغام باهرباربازکردن درایوهای کامپیوتر می آید:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباید چی کارکنم تا دیگه نیاد
سلام
دوست عزیز عکسی که گذاشتین خیلی کوچک هست من که نمیتونم بخونمش لطف کنین بزرگترش رو بذارید یا متن ارور رو بنویسید.

toufan
20-12-2010, 00:56
جواب منو کسی بلد نبود؟؟

saeedss
20-12-2010, 17:02
سلام
این پیغام اکثرا به خاطر اسیب دیدن فایل سیستمی به نام User32.dll اتفاق میفته که ممکنه سیستمتون الوده به ویروس شده باشه بهترین راه اینه که Command prompt رو باز کنید و این دستور رو توش وارد کنید:sfc/scannow سپس سی دی ویندوز رو داخل گداشته و منتظر بمونید فایل های معیوب تعمیر بشن.

ممنون از راهنماییتون
اما متاسفانه با این کار هم مشکلم حل نشد:41:

aliupdate
20-12-2010, 17:23
ممنون از راهنماییتون
اما متاسفانه با این کار هم مشکلم حل نشد:41:
احتمالا ویروس پاک نشده اولین کار اینه این برنامه رو دانلود و اپدیت کنید :

سپس یه فول اسکن از سیستم بگیرید.
دومین کار اینه ویندوزتون رو اپدیت کنید
اگر ممکنه از System Restore هم میتونید استفاده کنید.

mohammad.t
20-12-2010, 19:04
سوال تكراري:
پسوند vbs رو نمي دونم با چي اجرا كنم چون xing نصب كردم به عنوان فايل ويدئويي بازش مي كنه.

joe_satriani
20-12-2010, 19:17
سوال تكراري:
پسوند vbs رو نمي دونم با چي اجرا كنم چون xing نصب كردم به عنوان فايل ويدئويي بازش مي كنه.

با سلام
پسوند vbs فکر میکنم مال افزونه های ویژوال بیسیک باشه
نصب کنید Microsoft Framework رو احتمالا باز شه

موفق باشید.

Masоud
20-12-2010, 20:31
جواب منو کسی بلد نبود؟؟

سلام

ببخشید تو این چند روز که سایت بالا نمیومد یادم رفت جوابتونو بدم.

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و سپس فایل رو اجرا کن و پیغامی رو که بعد از اجرا کردن فایل میاد تأیید کن :

سپس ویندوز رو Restart کن.

سوال تكراري:

با تشکر از سروش جان.

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت و اجرا کن :

ضمنا" میتونید وارد تنظیمات نرم افزار Xing Player شده و تیک فایل vbs برای پخش در این برنامه رو بردارید.

a.l.d
20-12-2010, 20:41
در ویندوز من این پیغام باهرباربازکردن درایوهای کامپیوتر می آید

Whatthehell

Cannot create file “C:\Documents and Settings\administrator\WINDOWS\System32\Drivers

WhatTheHell.EXE”.The system cannot find the Path Specified

باید چی کارکنم تا دیگه نیاد

koorosh2500
20-12-2010, 21:59
احساس می کنم که نوشته ها و فونت تو xp سرویس پک 3 آن درخشندگی و شارپی که تو xp سرویس پک 2 بود رو نداره و این موضوع شدیدا به من عذاب میده. حتی قسمت cleartype رو هم تو حالات مختلف امتحان کردم.
وقتی ویندوز سرویس پک 3 رو نصب کردم چشمم اذیت شد و سرگیجه گرفتم و مجبور شدم به ویندوز سرویس پک 2 برگردم
چه کار کنم؟
مال همه اینطوریه؟

a.l.d
21-12-2010, 15:35
احساس می کنم که نوشته ها و فونت تو xp سرویس پک 3 آن درخشندگی و شارپی که تو xp سرویس پک 2 بود رو نداره و این موضوع شدیدا به من عذاب میده. حتی قسمت cleartype رو هم تو حالات مختلف امتحان کردم.
وقتی ویندوز سرویس پک 3 رو نصب کردم چشمم اذیت شد و سرگیجه گرفتم و مجبور شدم به ویندوز سرویس پک 2 برگردم
چه کار کنم؟
مال همه اینطوریه؟

نه شاید بخاطرسی دی ویندوزیه که نصب کردی
یکی دیگه رو امتجان کن

mohammad.t
21-12-2010, 16:03
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر هر دو مورد بعد از اعمال تغییرات سیستم رو Restart کنید.

با سلام
فكر ميكنم از ويروس باشه
شما سيستمتون رو اسكن كنيد
به احتمال زياد تغييراتي توي دستورات سرچ ويندوز رخ داده

موفق باشيد.

با سلام
پسوند vbs فکر میکنم مال افزونه های ویژوال بیسیک باشه
نصب کنید Microsoft Framework رو احتمالا باز شه

موفق باشید.

سلام

ببخشید تو این چند روز که سایت بالا نمیومد یادم رفت جوابتونو بدم.

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و سپس فایل رو اجرا کن و پیغامی رو که بعد از اجرا کردن فایل میاد تأیید کن :

با تشکر از سروش جان.

فایل زیر رو دانلود و اکسترکت و اجرا کن :

ضمنا" میتونید وارد تنظیمات نرم افزار Xing Player شده و تیک فایل vbs برای پخش در این برنامه رو بردارید.

از كليه دوستاني كه منت گذاشتن جواب دادن تشكر مي كنم.
بالاخره اين فايل vbs نصب شد و search ويندوز من بعد از 2 ماه راه افتاد.
n تا برنامه سرچ فايل نصب كرده بودم.
دمتون گرم خيلي خيلي لطف كرديد.
ببخشيد اسپم دادم(از خوشحاليه زياده!)

salmankhan9989
21-12-2010, 20:22
سلام دوستان ویندوز من چند وقتیه توی قسمت تکسبار نشون نمیده کدوم زبان انتخاب شده یعنی اون پنجره ی ای که نشون میده الان سیستم روی چه زبانی هست نیست باید چطوری بیارمش لطفا کمک کنید

joe_satriani
21-12-2010, 21:29
سلام دوستان ویندوز من چند وقتیه توی قسمت تکسبار نشون نمیده کدوم زبان انتخاب شده یعنی اون پنجره ی ای که نشون میده الان سیستم روی چه زبانی هست نیست باید چطوری بیارمش لطفا کمک کنید

با سلام
دوست عزيزم روي تسكبار كليك راست كنيد بعد به قسمت toolbars بريد و زير منوي Language Bar رو تيك بزنيد

موفق باشيد.

aramrahgozar
22-12-2010, 01:22
سلام
بچه ها من یه مادربرد GIGABYTE ga-8n-sli دارم که هم ide و هم sata داره.هارد قبلیم پورت ide داشت الان یه وسترن 1 ترا خردیدم وبا sata به مادربرد وصل کردم ولی وقتی ویندوز نصب میشه تو اخرین مرحله که صفحه بوت ایکس پی یعنی همون صفحه سیاهه میاد هنگ میکنه.
خودم جفت هاردها رو به مادربرد وصل کردم .حالا ویندوز بالا میاد ولی با اون هارد قدیمیه و البته هارد جدیدم هم به عنوان یه نوع اکسترنال یا فلش مموری میشناسه و میتونم ازش استفاده کنم.به نوعی هارد جدیدم اسلاو هارد قبلیه شده.حالا میخوام بدونم چه کار کنم بهتره؟مادربرد رو عوض کنم یا مشکل چیزه دیگه ای هست و یا همین جوری ازش استفاده کنم؟همین حالت اخر به هارد جدیدم اسیب نمیزنه چون از کابل برقی برق میگیره که هارد قبلیم گرفته؟
مرسی از کمکتون.:8:

salmankhan9989
22-12-2010, 17:48
با سلام
دوست عزيزم روي تسكبار كليك راست كنيد بعد به قسمت toolbars بريد و زير منوي Language Bar رو تيك بزنيد

موفق باشيد.
دوست عزیز گزینه ی Language Barنداره

joe_satriani
22-12-2010, 17:53
دوست عزیز گزینه ی Language Barنداره

با سلام
داخل كنترل پنل بريد
و گزينه ي regional and language options رو انتخاب كنيد
سپس به تب language بريد و details رو انتخاب كنيد
سپس در قسمت پايين اين پنجره گزينه ي language bar رو انتخاب كنيد و سپس گزينه ي اول رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

salmankhan9989
22-12-2010, 20:20
با سلام
داخل كنترل پنل بريد
و گزينه ي regional and language options رو انتخاب كنيد
سپس به تب language بريد و details رو انتخاب كنيد
سپس در قسمت پايين اين پنجره گزينه ي language bar رو انتخاب كنيد و سپس گزينه ي اول رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.
این گزینه غیرفعاله باید چیکار کنم؟

Masоud
22-12-2010, 20:54
این گزینه غیرفعاله باید چیکار کنم؟
سلام

این مشکل برای خودم هم بوجود اومده بود . راه های زیادی رو امتحان کردم ولی هیچکدوم جواب نداد.

این رو تست کن :

در همون جایی که گزینه ی Language Bar غیر فعاله به سربرگ Advanced برو و ببین گزینه ی Turn off advanced text services غیر فعاله یا نه .

mehrdad_goleyakh
22-12-2010, 22:50
سلام
وقتی واسه administrator پسورد گذاشته باشی از کجا میشه برداشتش؟

aliupdate
22-12-2010, 22:53
سلام
وقتی واسه administrator پسورد گذاشته باشی از کجا میشه برداشتش؟
منظورتون اینه که رمزشو یادتون رفته میخواید ازش عبور کنید یا اینکه پسورد رو حذف کنید؟

mehrdad_goleyakh
22-12-2010, 23:18
نه حذف پسورد.

aliupdate
22-12-2010, 23:32
نه حذف پسورد.
همین الان Log of کنید یه صفحه ی ابی باز میشه توش کلید Ctrl+Alt+Delete رو با هم بزنید یه صفحه ی دیگه باز میشه توی صفحه ی سیاه قسمت Username بنویسید Administrator و قسمت Password هم پسورد اکانت ادمین رو وارد کنید حالا اینتر بزنید حالا شماوارد کاربر Administrator شدید.
برای حذف پسورد به Control Panel بروید User Accounts رو باز کنید در قسمت پایین Administrator رو انتخاب کنید و گزینه ی Change password رو بزنید و پسورد فعلی رو وارد کنید و برای حذف محل پسورد جدید روخالی بذارید.
موفق باشید

meisam317
23-12-2010, 01:08
سلام دوستان من برای سیستم خونه ویندوز xp نصب کردم حالا مشکل اینجاست که هر چی فلش دیسک یا هارد اکسترنال از USB به سیستم وصل میکنیم میگه write protected و نمیشه اطلاعاتی رو به فلش یا هارد منتقل کردش:31:

ممنون میشم راهنمایی کنین داداشک کلافه شده :11:

GeNERAL PoUYA
23-12-2010, 04:42
درود دوســتان
دوســتان من کمــتر از ie اســتفاده میــکنم و بیشــتر از firefox اســتفاده میکنم ، امــا هر از گــاهی یک Proces به نــام IEEXPLORE در حــال اجــراست و با چــند بـــار EndTask کردن میــره !!! (بعــد از مـدتی بــر میــگرده) مشــکل چیـــه ؟!

Dew Drop
23-12-2010, 12:24
سلام دوستان من برای سیستم خونه ویندوز xp نصب کردم حالا مشکل اینجاست که هر چی فلش دیسک یا هارد اکسترنال از USB به سیستم وصل میکنیم میگه write protected و نمیشه اطلاعاتی رو به فلش یا هارد منتقل کردش:31:

ممنون میشم راهنمایی کنین داداشک کلافه شده :11:
سلام
این تاپیک رو ببنیید و اینجا مطرح کنید.

مشکل Disk Write Protected

aliupdate
23-12-2010, 13:43
درود دوســتان
دوســتان من کمــتر از ie اســتفاده میــکنم و بیشــتر از firefox اســتفاده میکنم ، امــا هر از گــاهی یک Proces به نــام IEEXPLORE در حــال اجــراست و با چــند بـــار EndTask کردن میــره !!! (بعــد از مـدتی بــر میــگرده) مشــکل چیـــه ؟!

سلام
احتمالا سیستم شما الوده به ویروس شده به هرحال شما یک بار IE رو حذف و دوباره نصب کنید اگر روش حذف رو نمیدونید ورژن IE رو بفرمایید تا بنده یا دوستان راهنمایی کنیم.

bigman
23-12-2010, 14:34
من یه مشکل عجیب برام پیش اومده

وقتی دکمه لوگین را میزنم و پسورد را میزنم میخواد وارد ویندوز بشه پیغام saving your setting میده

و دوباره برمیگرده به صفحه لوگین

به نظرتون مشکل چیه ؟؟

joe_satriani
23-12-2010, 15:45

وقتی دکمه لوگین را میزنم و پسورد را میزنم میخواد وارد ویندوز بشه پیغام saving your setting میده

به نظرتون مشکل چیه ؟؟

با سلام
خوب اصلا ميتونيد وارد ويندوز بشيد و اين پروسه همينطور اتفاق ميفته؟؟

aliupdate
23-12-2010, 17:10

به نظرتون مشکل چیه ؟؟
سلام
با یوزر Administrator یا یوز های دیگه امتحان کنید ببینید حل میشه.

omid-p30
23-12-2010, 20:14
مشکل حل شد....

bigman
23-12-2010, 22:33
با سلام
خوب اصلا ميتونيد وارد ويندوز بشيد و اين پروسه همينطور اتفاق ميفته؟؟

وقتی پسورد و دکمه لوگین را میزنم اون پیغام را میده و اصلا وارد ویندوز نمیشه و دوباره صفحه لوگین را نشون میده

:41::41::41::41:

سلام
با یوزر Administrator یا یوز های دیگه امتحان کنید ببینید حل میشه.

حل نمیشه حتی توی safe mode هم نمیشه

:41::41:

Masоud
24-12-2010, 00:18
وقتی پسورد و دکمه لوگین را میزنم اون پیغام را میده و اصلا وارد ویندوز نمیشه و دوباره صفحه لوگین را نشون میده

:41::41::41::41:

حل نمیشه حتی توی safe mode هم نمیشه

:41::41:
سلام

بهترین کار ممکن Repair کردن ویندوز هستش.

momo
24-12-2010, 02:27
دوستان من كليپ هاي دانلودي از سايت facebook را كه با نام facebook.mp4 دانلود ميشوند را نميتوانم از روي سيستم پاك كنم و هنگامي كه delet مي كنم اين پيغام مياد به نظرتون مشكل از كجاست؟

bigman
24-12-2010, 11:07
برنامه unlocker را نصب کن و بعدش کلیک راست رو یفایل مورد نظر که پاک نمیشه بعد انتخاب

unlock و انتخاب unlock all و بعدش براحتی پاک میشه.

r0zeabi
24-12-2010, 11:11
سلام من امروز آنتی ویروسمو آپدیت کردم بعد آپدیت فایل فوق رو بعننوان ویروس شناخت منم دکمه حذف رو اشتباهی زدم وقتی ریست کردم دیگه آیکونهای دستکتاپ نیومد از تسک منیجر هم با نوشتن دستور
explorer.exe
ارور میده وآیکونها نمیاد از قرنطینه آنتی ویروس فایل حذف شده رو رستوری کردم ولی درست نشد کنترل پنل هم برا رستوری به چند ساعت قبل پیدا نکردن راهی دیگه به ذهنم نمیرسه کمک لازم دارم امروز بد جور لازمش دارم

Masоud
24-12-2010, 11:35
سلام من امروز آنتی ویروسمو آپدیت کردم بعد آپدیت فایل فوق رو بعننوان ویروس شناخت منم دکمه حذف رو اشتباهی زدم وقتی ریست کردم دیگه آیکونهای دستکتاپ نیومد از تسک منیجر هم با نوشتن دستور
explorer.exe
ارور میده وآیکونها نمیاد از قرنطینه آنتی ویروس فایل حذف شده رو رستوری کردم ولی درست نشد کنترل پنل هم برا رستوری به چند ساعت قبل پیدا نکردن راهی دیگه به ذهنم نمیرسه کمک لازم دارم امروز بد جور لازمش دارم
سلام

وقتی عبارت explorer.exe رو در تسک منیجر مینویسید چه اروری مشاهده میکنید ؟

r0zeabi
24-12-2010, 11:45
هیچکی نیست جواب بده؟؟

r0zeabi
24-12-2010, 11:57
سلام

وقتی عبارت explorer.exe رو در تسک منیجر مینویسید چه اروری مشاهده میکنید ؟

windows cannot access the specified device,path or file.you may not have the appropriate permission to access the item

فایل مورد نظر مشکل ÷یدا کرده اگه میشه از مسیر زیر
c:\windows
برام اتچ کنید تو انجمن یا میل کنید تا در مسیر مورد نظر کپی کنم
ویندوز من xp sp2 ومیلمhossein3tx@gmail.com

joe_satriani
24-12-2010, 12:04
windows cannot access the specified device,path or file.you may not have the appropriate permission to access the item

با سلام
یه دور مطمئن باشید که دیکته اش رو درست وارد میکنید

موفق باشید.

Masоud
24-12-2010, 12:07

سلام

خدمت شما . هر دو فایل رو Paste کنید.

ولی اگه Repair یا ویندوز رو تعویض کنید بهتره چون ویروس ها پاک شده ویندوزتون بهم ریخته.

r0zeabi
24-12-2010, 12:26
سلام

خدمت شما . هر دو فایل رو Paste کنید.

ولی اگه Repair یا ویندوز رو تعویض کنید بهتره چون ویروس ها پاک شده ویندوزتون بهم ریخته.

ممنون درست شد

mathbahram
24-12-2010, 12:32
سلام...
من يه سوالي داشتم..
من زياد از سخت افزار كامپيوتر سر در نميارم.. يه كامپيوتر گرفتم... وقتي مي خوام ويندوز نصب كنم مي نوشت كه هاردي روي سيستم شما نيست.. از فرومها فهميدم كه هاردم ساتا هست... حالا نمي دونم چطوري بايد ويندوز رو نصب كنم... هر چيزي هم توي فرومها پيدا كردم مطالبش تخصصي بود... مي خواستم ببينم چطوري مي تونم ويندوز نصب كنم؟ قبلا ها يه مطلبي پيدا كرده بودم توي اين سايت كه بايد يه CD جديد ويندوز از اول بسازم.. ولي وقتي دوباره گشتم نتونستن پيدا كنم.. ميشه راهمايي كنيد لطفا...؟

Masоud
24-12-2010, 12:44
سلام...
من يه سوالي داشتم..
من زياد از سخت افزار كامپيوتر سر در نميارم.. يه كامپيوتر گرفتم... وقتي مي خوام ويندوز نصب كنم مي نوشت كه هاردي روي سيستم شما نيست.. از فرومها فهميدم كه هاردم ساتا هست... حالا نمي دونم چطوري بايد ويندوز رو نصب كنم... هر چيزي هم توي فرومها پيدا كردم مطالبش تخصصي بود... مي خواستم ببينم چطوري مي تونم ويندوز نصب كنم؟ قبلا ها يه مطلبي پيدا كرده بودم توي اين سايت كه بايد يه CD جديد ويندوز از اول بسازم.. ولي وقتي دوباره گشتم نتونستن پيدا كنم.. ميشه راهمايي كنيد لطفا...؟

سلام

باید از CD ویندوزی که درایورهای هارد ساتا رو بهش اضافه کردند ، ویندوز رو نصب کنید.

مثل :

Majid393
24-12-2010, 12:48
سلام

دوستان این Recycle Bin مشکل پیدا کرده. میخوام خالیش کنم این ارور رو میده :

مشکلش چیه ؟

Masоud
24-12-2010, 12:55
سلام

دوستان این Recycle Bin مشکل پیدا کرده. میخوام خالیش کنم این ارور رو میده :

مشکلش چیه ؟

سلام

فولدر Dc9 رو از کجا پاک کردی ؟ از پوشه Recycler یکی از درایوهات نبوده احیانا" ؟

Majid393
24-12-2010, 13:00
سلام

فولدر Dc9 رو از کجا پاک کردی ؟ از پوشه Recycler یکی از درایوهات نبوده احیانا" ؟

کلا" فولدری به نام Dc9 دیلیت نکردم.
یک سری فولدر دیگه رو دیلیت کردم یهو این بلا به سرش اومد.

Masоud
24-12-2010, 13:07
کلا" فولدری به نام Dc9 دیلیت نکردم.
یک سری فولدر دیگه رو دیلیت کردم یهو این بلا به سرش اومد.
سلام

برو تو Recycle Bin پوشه ی Dc9 رو Restore کن . ببین درست میشه یا نه .

mathbahram
24-12-2010, 13:30
سلام

باید از CD ویندوزی که درایورهای هارد ساتا رو بهش اضافه کردند ، ویندوز رو نصب کنید.

مثل :

ممنون از راهنماييتون...
اگر خودم بخوام درايور ساتا رو به ويندوز xp كه خودم دارم اضافه كنم چه كار كنم؟ توي فروم ها ديدم از nlite بايد استفاده كنم... ولي نمي دونم اون فايلي كه بايد به ويندوز اضافه كنم تا هارد ساتا رو بشناسه چه فايلي هست و از كجا بايد پيدا كنم...
اين ويندوزها رو توي بازار هم مي فروشند؟
من در حال حاضر ويندوز MRT نصب شده روي كامپيوترم... اين ويندوزها خودشون مي تونند هاردهاي ساتا رو بشناسند؟
اگر راهنمايي كنيد كه اون فايل رو كه باعث ميشه هارد ساتا شناخته بشه رو از كجا بايد پيدا كنم ممنون ميشم... بايد مدل هاردم رو بدونم؟ از كجا مي تونم مدلش رو بفهمم...؟
( ببخشيد زياد شد سوالم... ممنون ميشم راهنماييم كنيد...)

پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم.

Masоud
24-12-2010, 13:36
ممنون از راهنماييتون...
اگر خودم بخوام درايور ساتا رو به ويندوز xp كه خودم دارم اضافه كنم چه كار كنم؟ توي فروم ها ديدم از nlite بايد استفاده كنم... ولي نمي دونم اون فايلي كه بايد به ويندوز اضافه كنم تا هارد ساتا رو بشناسه چه فايلي هست و از كجا بايد پيدا كنم...
اين ويندوزها رو توي بازار هم مي فروشند؟
من در حال حاضر ويندوز MRT نصب شده روي كامپيوترم... اين ويندوزها خودشون مي تونند هاردهاي ساتا رو بشناسند؟
اگر راهنمايي كنيد كه اون فايل رو كه باعث ميشه هارد ساتا شناخته بشه رو از كجا بايد پيدا كنم ممنون ميشم... بايد مدل هاردم رو بدونم؟ از كجا مي تونم مدلش رو بفهمم...؟
( ببخشيد زياد شد سوالم... ممنون ميشم راهنماييم كنيد...)

پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم.

سلام

توضیحات کامل در لینک زیر :

Phoenix71
24-12-2010, 14:44
سلام
من وقتی میخوام برنامه های تحت داس رو تو ویندوز اجرا کنم این ارور رو میده! مثل ++ turbo c !
باید چی کار کنم؟؟؟

Masоud
24-12-2010, 20:47
سلام
من وقتی میخوام برنامه های تحت داس رو تو ویندوز اجرا کنم این ارور رو میده! مثل ++ turbo c !
باید چی کار کنم؟؟؟

سلام

بهتره که برنامه های تحت داس رو در خود داس اجرا کنید.

Ignore رو بزنید ببینید برنامه اجرا میشه یا نه ؟

omid-p30
24-12-2010, 21:03
دوستان من یک سی دی ویندوز دانلود و نصب که کردم که میبینم فونتش خیلی حالت زیبا و قشنگی داره.

هیچ مو قع ویندوز به این حالت نصب نکرده نبودم.

از کجا باید بفهمم این چه فونتی یا چرا این حالت شده تا بعد اگر سی دی ویندوز عوض کردم همین فونت رو دستی اجرا کنم ؟

Dew Drop
24-12-2010, 21:11
دوستان من یک سی دی ویندوز دانلود و نصب که کردم که میبینم فونتش خیلی حالت زیبا و قشنگی داره.

از کجا باید بفهمم این چه فونتی یا چرا این حالت شده تا بعد اگر سی دی ویندوز عوض کردم همین فونت رو دستی اجرا کنم ؟

سلام
فونت کدوم قسمت منظورتون هست؟اگه می تونید یه عکس از فونت مورد نظر بزارید.

Dew Drop
24-12-2010, 21:23
سلام
باید چی کار کنم؟؟؟

سلام
راه حل مایکروسافت رو هم ببینید مشکلتون رو حل میکنه.

ask_bl
24-12-2010, 21:45

روی دسکتاپ کلیک راست کنین > Properties

در قسمت Item هر کدومو میخواین انتخاب میکنین و تمام مشخصاتش میاد .

omid-p30
24-12-2010, 21:47
سلام
فونت کدوم قسمت منظورتون هست؟اگه می تونید یه عکس از فونت مورد نظر بزارید.

فونت تموم قسمت های کامپیوتر. فارسیسش بیشتر نشون میده. تو تموم برنامه ها هم اعمال میشه.دو تا عکس هم یکی از صفحه explorer یکی از درایو های خود کامپیوتر یکی هم از فایرفاکس گذاشتم.

نمیدونم شاید هم به خاطر فونت نباشه و یک حالت افکت مانندی چیزی باشه. در کل تمام جملات رو به یک حالت نرم و خیلی ناز نشون میده که خیلی خوشم اومده.

به هر حال میدونم سوالم کمی عجیبه ولی چون خوشم اومده بود پرسیدم.

Dew Drop
24-12-2010, 22:28
فونت تموم قسمت های کامپیوتر. فارسیسش بیشتر نشون میده. تو تموم برنامه ها هم اعمال میشه.دو تا عکس هم یکی از صفحه explorer یکی از درایو های خود کامپیوتر یکی هم از فایرفاکس گذاشتم.

نمیدونم شاید هم به خاطر فونت نباشه و یک حالت افکت مانندی چیزی باشه. در کل تمام جملات رو به یک حالت نرم و خیلی ناز نشون میده که خیلی خوشم اومده.

به هر حال میدونم سوالم کمی عجیبه ولی چون خوشم اومده بود پرسیدم.

این فونتی که شما دارید فونت Tahoma هست که بین فونتهای اصلی ویندوز وجود داره.
تو صفحه قبلی هم ask_bl عزیز جوابتون رو دادن که می تونید از روی اون قسمت فونت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

pooria-ir
24-12-2010, 22:45
سلام
2 تا سوال
اول اينكه كيبرد سيستم روي فارسي بهم ريخته
مثلا ( د )رو كه ميزني مينويسه (ش) و خيلي حروف ديكه كه بهم ريخته جي كار كنم ؟

2-من امروز ويندوز رو اپديت كردم حدود 100 مگ حجمش شد جقد اهميت داره اپديت XP ؟؟؟

mjzaret
24-12-2010, 22:58
سلام
2 تا سوال

اگه صفحه كليدتون فقط در حالت فارسي به هم خورده است مشكل نرم افزاريست ولي اگر در حالت انگليسي هم دچار مشكل شده‌ايد مشكل سخت افزاري هست.

در حل مشكل نرم افزاري فقط كافي هست فايل اصلاح صفحه كليد رو مجدداً نصب كنيد كه معمولاً در ويندوزهاي بازار وجود داره و يا با يه جستجو در اينترنت مي‌تونيد پيداش كنيد.

آپديت‌هاي ويندوز هميشه داراي اهميت بوده و بسياري از مشكلات رو حل مي‌كنه. در بيشتر مواقع مشكلات امنيتي كه براي ويندوز وجود داره به وسيله‌ي اين آپديت‌ها برطرف مي‌شه.

شاد باشيد :40:

momo
24-12-2010, 23:41
دوستان من كليپ هاي دانلودي از سايت facebook را كه با نام facebook.mp4 دانلود ميشوند را نميتوانم از روي سيستم پاك كنم و هنگامي كه delet مي كنم اين پيغام مياد به نظرتون مشكل از كجاست؟

برنامه unlocker را نصب کن و بعدش کلیک راست رو یفایل مورد نظر که پاک نمیشه بعد انتخاب

unlock و انتخاب unlock all و بعدش براحتی پاک میشه.

دوست عزيز برنامه explorer.exe اجازه پاك شدن آن را نميدهد كه برنامه unlocker هم همين ارور را ميدهد

مشكل اصلي در كجاست؟ و چطور ميتونم به صورت معمولي فايل را پاك كنم؟

pooria-ir
24-12-2010, 23:58
اگه صفحه كليدتون فقط در حالت فارسي به هم خورده است مشكل نرم افزاريست ولي اگر در حالت انگليسي هم دچار مشكل شده‌ايد مشكل سخت افزاري هست.

در حل مشكل نرم افزاري فقط كافي هست فايل اصلاح صفحه كليد رو مجدداً نصب كنيد كه معمولاً در ويندوزهاي بازار وجود داره و يا با يه جستجو در اينترنت مي‌تونيد پيداش كنيد.

آپديت‌هاي ويندوز هميشه داراي اهميت بوده و بسياري از مشكلات رو حل مي‌كنه. در بيشتر مواقع مشكلات امنيتي كه براي ويندوز وجود داره به وسيله‌ي اين آپديت‌ها برطرف مي‌شه.

شاد باشيد :40:

ممنونم
فايل اصلاح صفحه كليد ؟؟ ميشه بيشتر توضيح بديد ؟؟؟

mojtaba_sa
25-12-2010, 10:03
سلام دوستان.یه سوال دارم ندونستم کجا بپرسم ، گفتم اینجا بپرسم تا دوستان راهنمایی کنند.

من میخوام یه سی دی رایت کنم (دیتا) که آیکونش تو mycomputer عکس خودم باشه . باید چکار کنم ؟

Dew Drop
25-12-2010, 16:49
سلام دوستان.یه سوال دارم ندونستم کجا بپرسم ، گفتم اینجا بپرسم تا دوستان راهنمایی کنند.

من میخوام یه سی دی رایت کنم (دیتا) که آیکونش تو mycomputer عکس خودم باشه . باید چکار کنم ؟

سلام
notepad رو باز کنید این عبارت رو توش کپی کنید.

به جای * مقابل label اسمی که میخواید بصورت اتوران اجرا بشه و به جای *مقابل Icon اسم ایکون موردنظر رو که میخواید دیده بشه رو بزارید و بعد اون رو به اسم autorun.inf یه جایی save as کنید.
تو لیست و اون منویی که برای رایت انتخاب کردید,آیکون مورد نظرتون رو که با پسوند ico. دارید و این فایل رو که سیو کرده بودید رو قرار بدید و سی دی تون رو با این فایلها رایت کنید.

aliupdate
25-12-2010, 16:52

سلام
اول فایل عکس با فرمت ICO رو درست کنید و اسمش رو بذارید Autorun سپس یه فایل متنی به نام Autorun درست کنید توش بنویسید:

[Autorun]

ICON=AUTORUN.ico,0

حالا این دو فایلی که ساختید رو توی سی دی بریزید فقط دقت کنید این فایل ها در کنار هم باشند

Masоud
25-12-2010, 17:13
سلام
2 تا سوال

سلام

با نرم افزار زیر میتونید تصحیحش کنید :

Tray Layout ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masоud
25-12-2010, 17:54
دوست عزيز برنامه explorer.exe اجازه پاك شدن آن را نميدهد كه برنامه unlocker هم همين ارور را ميدهد

مشكل اصلي در كجاست؟ و چطور ميتونم به صورت معمولي فايل را پاك كنم؟

سلام

وقتی میخواید از Unlocker برای پاک کردنشون استفاده کنید باید بعد از انتخاب فایل ها و زدن گزینه ی Unlocker در پنجره ی بعد دکمه ی Unlock رو بزنید تا پاک بشن . نباید دکمه ی Kill Process رو بزنید.

احتمالا فایل ها در Playlist نرم افزاری که باهاشون این فایل ها رو پخش کردید موندن . Playlist برنامه ای که باهاش فایل ها رو پخش میکردید پاک کنید.