PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32

taghdirrr
07-10-2010, 03:12
windows cannot modify the drive letter of your system volume or boot volume
میخام اسم درایومو عوش کنم از قسمت disk management که این ارور رو میده چیکار کنم؟

taghdirrr
07-10-2010, 03:43
برای رفع این ارور چیکار کنم؟

جاسم کدخدایی بنت
07-10-2010, 09:38
برای رفع این ارور چیکار کنم؟

سلام اگه میخوای اسم درایو عوض کنی نیازی نیس بری تو DEVICE MANAGMENT همونجا اسمش عوض میشه

اما اگه میخوای حرفش رو تغییر بدی مثلا D را بذاری Z این مشکل شاید از همون SECURITY(OWNER)A باشه

شما اگه از طریق ADMNINSTRATOR وارد نشدین

از طریق ADMINISTRATOR وارد ویندوز بشین نه یوزر خودتون یک بار LOGON OF میکنی

ALT+CRTL+DEL رومیزنی

بعد تو NAME مینویسی ADMINISTRATOR

Karkas20
07-10-2010, 13:37
سلام دوستان.ویندوز من ایکس پی است.که الان چند روز است وقتی ویندوز را در حالت هایبرنت ویا stand byمیگذارم دیگه صدایی نمیدهد چون قبلا کامپیوتر را که در حالت هایبرنت ویا stand byمیگذاشتم بعداز چند ساعت که سیستم را روشن میکردم که قبلا در حالت هایبرنت بود یک صدایی میداد اما فعلا صدا نمیده وایا میشه صدا را دوباره برگرداند یا نه.مشکل صدا ندادن ویندوز در حالت هایبرنت یا stand by ‎ایا مشکل ویندوز است یا سخت افزاری.تورا خدا کمک کنید.باتشکر فراوان

shahedi
07-10-2010, 14:37
ممنون از شما
ولي مشكل من همينه كه وندوز را نميشناسه كه بخام اين دستورا وارد كنم
:11:
از cd ویندوز قدیمیتر واسه ویندوز جدید مثلا sp2 برای sp3 استفاده نکنید همچنین مدیاسنتر.

شناسایی در کدوم مرحله منظورتونه در همون بخش قبل از ورود به ریکاوری کنسول یا در بخش انتخاب سیستم عامل و در ریکاوری کنسول

new explorer
07-10-2010, 17:58
بنا به پیشنهاد دوستان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام

موفق شدید که با کمک این تاپیک حذفش کنید:؟

درود
من متاسفانه موفق به حذف اینترنت اکسپلورر نشدم! (تازه امروز رسیدم برم سروقتش)

ببینید دو بار هم امتحان کردم، اون دایالوگ که اومد، تیکش رو برداشتم و نکسیت...اما بعد ریستارت هنوز سرجاش بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
07-10-2010, 18:08
درود
من متاسفانه موفق به حذف اینترنت اکسپلورر نشدم! (تازه امروز رسیدم برم سروقتش)

ببینید دو بار هم امتحان کردم، اون دایالوگ که اومد، تیکش رو برداشتم و نکسیت...اما بعد ریستارت هنوز سرجاش بود:

با سلام
نه ديگه سر جاش نيست دوست عزيزم - حجمش رو نوشته ديگه 0 مگابايت هست
اون رو واسه زماني گذاشته اونجا كه شما دوباره خواستي نصبش كني بياي همينجا و سي دي ويندوز رو داخل دستگاه بذاري و اين گزينه رو تيك بزني و خودش نصب كنه باز

موفق باشيد.

Karkas20
07-10-2010, 18:11
هیچکس نمی خواد جواب سوال من را بدهد.بابا دمتون گرم.پس یکی پیداشد جواب من رابدهد

Masоud
07-10-2010, 19:03
هیچکس نمی خواد جواب سوال من را بدهد.بابا دمتون گرم.پس یکی پیداشد جواب من رابدهد

سلام

دوستان 2 صفحه ی قبل جوابتون رو دادند.

موفق باشید :40:

Karkas20
07-10-2010, 19:16
سلام

دوست من .بلدم هایبرنت را بیارم.اما صدایی که در حالت هایبرنت است که ویندوز میخواد بیاد بالا صدا نمیده ولی تا چند روز پیش صدا میداد میخوام بدونم عیب از چی است که صداش غیر فعال شده.باتشکر از شما

new explorer
07-10-2010, 19:54
با سلام
نه ديگه سر جاش نيست دوست عزيزم - حجمش رو نوشته ديگه 0 مگابايت هست
اون رو واسه زماني گذاشته اونجا كه شما دوباره خواستي نصبش كني بياي همينجا و سي دي ويندوز رو داخل دستگاه بذاري و اين گزينه رو تيك بزني و خودش نصب كنه باز

موفق باشيد.

خب الان من چجوری این اینترنت اکسپلورر رو حذفش کنم !؟

Karkas20
07-10-2010, 19:57
سلام

سلام دوست من.2صفحه قبل را دیدم ولی در مورد فعال کردن هایبرنت بود ولی من هایبرنتم فعال است ولی صدایی که قبلا بود قبل از وارد شدن به ویندوز الان صدا نمیدهد ومن بدون صدا وارد ویندوز میشم میخواستم بدونم اگر میشه کمک کنید و آیا صدا ندادن ویندوز درحالت هایبرنت که می خواهی سیستم را روشن کنی و دیگر صدا ندارد عیب از ویندوز است یا سخت افزاری است یکی دراین مورد کمکم کند

Dew Drop
07-10-2010, 22:45
سلام دوست من.2صفحه قبل را دیدم ولی در مورد فعال کردن هایبرنت بود ولی من هایبرنتم فعال است ولی صدایی که قبلا بود قبل از وارد شدن به ویندوز الان صدا نمیدهد ومن بدون صدا وارد ویندوز میشم میخواستم بدونم اگر میشه کمک کنید و آیا صدا ندادن ویندوز درحالت هایبرنت که می خواهی سیستم را روشن کنی و دیگر صدا ندارد عیب از ویندوز است یا سخت افزاری است یکی دراین مورد کمکم کند

سلام
مگه شما قبلاً صدا داشتید؟چون ویندوزتون رو خاموش نمی کنید که موقع بالا اومدن
هم صدا داشته باشه.در واقع به حالت خواب میره و دوباره بر میگرده.فکر نمی کنم تو این مورد
صدایی داشته باشه.

Karkas20
07-10-2010, 23:36
سلام
مگه شما قبلاً صدا داشتید؟چون ویندوزتون رو خاموش نمی کنید که موقع بالا اومدن
هم صدا داشته باشه.در واقع به حالت خواب میره و دوباره بر میگرده.فکر نمی کنم تو این مورد
صدایی داشته باشه.

سلام اون صدایی راکه شما منظورتون است رانمیگم چون اون صدا که شما میگید یا روشن کردن یاخاموش کردن و یادر موقع ریستارت است.من منظورم این است که وقتی سیستم را به حالت هایبرنت میگذارم صدا نمیده که درست است نباید صدابده ولی وقتی میخواهم وارد ویندوز شوم زمانی که صفحه ابی میاد بعد از ریزام resume شدن ویندوز در حالت هایبرنت یک صدا میداد ولی حالا نمیده میشه صدا را دوباره برگرداند یا نه و آیا عیب از ویندوز است یا سخت افزار.باتشکر فراوان

Masоud
08-10-2010, 13:41
سلام اون صدایی راکه شما منظورتون است رانمیگم چون اون صدا که شما میگید یا روشن کردن یاخاموش کردن و یادر موقع ریستارت است.من منظورم این است که وقتی سیستم را به حالت هایبرنت میگذارم صدا نمیده که درست است نباید صدابده ولی وقتی میخواهم وارد ویندوز شوم زمانی که صفحه ابی میاد بعد از ریزام resume شدن ویندوز در حالت هایبرنت یک صدا میداد ولی حالا نمیده میشه صدا را دوباره برگرداند یا نه و آیا عیب از ویندوز است یا سخت افزار.باتشکر فراوان
سلام

مسیر زیر رو طی کنید :

Control Panel > Sounds and Audio Devices

در پنجره ی تنطیمات که باز میشه به سربرگ Sounds رفته و از لغزنده ای که پایین عبارت Sound scheme وحود داره ، Windows Default رو برگزینید . اگر پیغامی مشاهده کردید روی Yes کلیک کنید و تأییدش کنید.

سپس پنجره رو OK کرده و سیستم رو Restart کنید.

بعد امتحان کنید ببینید صدا رو میشنوید یا نه.

Karkas20
08-10-2010, 14:33
سلام

مسیر زیر رو طی کنید :

Control Panel > Sounds and Audio Devices

در پنجره ی تنطیمات که باز میشه به سربرگ Sounds رفته و از لغزنده ای که پایین عبارت Sound scheme وحود داره ، Windows Default رو برگزینید . اگر پیغامی مشاهده کردید روی Yes کلیک کنید و تأییدش کنید.

سپس پنجره رو OK کرده و سیستم رو Restart کنید.

بعد امتحان کنید ببینید صدا رو میشنوید یا نه.

سلام وخسته نباشید.من این مراحل را رفتم ولی فایده ای نکرد میگم ایا راه دیگر ندارد من انجام بدم.اما باز هم از شما تشکر میکنم.امید وارم شاد و خوش باشید

Masоud
08-10-2010, 14:38
سلام وخسته نباشید.من این مراحل را رفتم ولی فایده ای نکرد میگم ایا راه دیگر ندارد من انجام بدم.اما باز هم از شما تشکر میکنم.امید وارم شاد و خوش باشید
سلام

در سربرگ Sounds از لیست پایینش روی Windows Logon کلیک کن و روی علامت Play کلیک کن ببین صدا اصلا" پخش میشه یا نه.

Karkas20
08-10-2010, 14:53
سلام

در سربرگ Sounds از لیست پایینش روی Windows Logon کلیک کن و روی علامت Play کلیک کن ببین صدا اصلا" پخش میشه یا نه.

سلام رفیق.بله صدا میده.اما وقتی دوباره روی هایبرنت گذاشتم.نه صدا نداشت.

kiuna
08-10-2010, 19:12
یکی از درایو های من مشکل پیدا کرده ! مشکلشم اینه که وفتی درایو رو باز می کنم
بعد از چند ثانیه یه صفحه ارور باز میشه و هنگ میکنه مجبورم با task manager ببندمش وقتی هم
که اینجوری می بندمش پنجره ها بسته میشه و ویندوز انگار که تازه بالا اومده به حالت اولیه درمیاد
با نرم افزار ریجیستری ماشین سعی کردم درتش کنم اما نشد ویندوز رو دوباره ریختم بازم فایده نداشت
چیکار کنم ؟؟؟

ask_bl
08-10-2010, 19:24
یکی از درایو های من مشکل پیدا کرده ! مشکلشم اینه که وفتی درایو رو باز می کنم
بعد از چند ثانیه یه صفحه ارور باز میشه و هنگ میکنه مجبورم با task manager ببندمش وقتی هم
که اینجوری می بندمش پنجره ها بسته میشه و ویندوز انگار که تازه بالا اومده به حالت اولیه درمیاد
با نرم افزار ریجیستری ماشین سعی کردم درتش کنم اما نشد ویندوز رو دوباره ریختم بازم فایده نداشت
چیکار کنم ؟؟؟
اروری که میده رو بذارین

ICAROOS
08-10-2010, 23:37
سلام دوستان
نمیدونم سوالم رو دارم جای درستی میپرسم یا نه
من مانیتورم موقع کار صدای سوت میداد و مجبور شدم "screen refresh rate" رو از 85mhz به 75mhz تغییر بدم تا مشکلم حل بشه ولی الان از سمت چپ و بالای تصویر ، یه مقدار فضای خالی ایجاد شده
میخواستم از اساتید خواهش کنم راهنماییم کنن

Dew Drop
08-10-2010, 23:57
سلام دوستان
نمیدونم سوالم رو دارم جای درستی میپرسم یا نه
من مانیتورم موقع کار صدای سوت میداد و مجبور شدم "screen refresh rate" رو از 85mhz به 75mhz تغییر بدم تا مشکلم حل بشه ولی الان از سمت چپ و بالای تصویر ، یه مقدار فضای خالی ایجاد شده
میخواستم از اساتید خواهش کنم راهنماییم کنن

سلام
سوالتون رو اینجا بپرسید بهتر کمکتون میکنند.

مشکلات سخت افزاری

Golbarg01
09-10-2010, 16:35
توی ویندوز 7 پوشه application data در درایو سی کجاست؟
می خوام وارد پروفایل بعضی از نرم افزارهام بشم ولی نمی دونم از کجا

ضمن اینکه سیستم سرچش چجوریه؟
مثلا می خوام یه کلمه ای رو داخل یک پوشه ای سرچ کنم.روش کلیک راست که می کنم گزینه search رو نمی بینم.

Masоud
09-10-2010, 16:54
توی ویندوز 7 پوشه application data در درایو سی کجاست؟
می خوام وارد پروفایل بعضی از نرم افزارهام بشم ولی نمی دونم از کجا

ضمن اینکه سیستم سرچش چجوریه؟
مثلا می خوام یه کلمه ای رو داخل یک پوشه ای سرچ کنم.روش کلیک راست که می کنم گزینه search رو نمی بینم.

سلام

ویندوز 7

eimanpaladin
09-10-2010, 17:48
با سلام ببخشید من با سیستم قبلیم وقتی vista نصب میکردم تو یه صفحه گیر میکرد
حالا میخوام بدونم seven این مشکلو نداره
(می رفت واسه نصب نوشته بود (plaese wait ) و گیر میکرد و همین جوری
مشخصات سیستم من :
cpu :3.2 full
ram:2gig
gpu:9400 1gig

joe_satriani
09-10-2010, 18:38
با سلام ببخشید من با سیستم قبلیم وقتی vista نصب میکردم تو یه صفحه گیر میکرد
حالا میخوام بدونم seven این مشکلو نداره
(می رفت واسه نصب نوشته بود (plaese wait ) و گیر میکرد و همین جوری
مشخصات سیستم من :
cpu :3.2 full
ram:2gig
gpu:9400 1gig

با سلام
مشخصات سيستمتون كه خوبه
و اما اون مشكل رو نميشه الان گفت حل ميشه يا خير
عوامل زيادي باعث هستن
يكيش خود دي وي دي ويندوز هست

== اگه دي وي دي سالم داشته باشيد و سيستمتون هيچ مشكل سخت افزاري اي نداشته باشه نصب ميشه ويندوز 7 هم

موفق باشيد.

farshadtizhoosh
09-10-2010, 18:38
از cd ویندوز قدیمیتر واسه ویندوز جدید مثلا sp2 برای sp3 استفاده نکنید همچنین مدیاسنتر.

شناسایی در کدوم مرحله منظورتونه در همون بخش قبل از ورود به ریکاوری کنسول یا در بخش انتخاب سیستم عامل و در ریکاوری کنسول

بخش انتخاب سيستم عامل در ريكاوري ويندوز
cdش همون CD نصبش بود

kiuna
09-10-2010, 19:41
اروری که میده رو بذارین

ارورش اینطوری هست بعدش هم هنگ میکنه و باید با تسک منیجر ببندمش

sayan_se666
09-10-2010, 20:06
با سلام
دوستان اين اواخر وقتي وارد بعضي فولدرها كه فايل تصويزي دارد مي شوم پيغام زير مي آيد

Error Message: Explorer.exe Has Generated Errors and Will Be Closed by Windows

Masоud
09-10-2010, 20:18
ارورش اینطوری هست بعدش هم هنگ میکنه و باید با تسک منیجر ببندمش

سلام

حالت نمایش فایل هارو از رو Thumbnail بردار.

با سلام
دوستان اين اواخر وقتي وارد بعضي فولدرها كه فايل تصويزي دارد مي شوم پيغام زير مي آيد

Error Message: Explorer.exe Has Generated Errors and Will Be Closed by Windows

به Run برو و عبارت appwiz.cpl رو بنویس و Enter بزن.

در پنجره ای که باز میشه نرم افزار CleanSweep رو Uninstall کن.

manookhafan
09-10-2010, 23:11
با سلام
من چند وقته سیستمم خیلی کند شده , وقتی task manager رو باز میکنم و روی تبه processes میرم System Idle Process تموم cpu مو گرفته و هیچ کاریشم نمیشه کرد, ولی وقتی روی تبه Performance میرم cpu حداکثر رو 4% - 5%
اگه کسی راه حل این مشکلو میدونه ممنون میشم اگه راهنماییم کنه.

Dew Drop
10-10-2010, 07:48
با سلام
من چند وقته سیستمم خیلی کند شده , وقتی task manager رو باز میکنم و روی تبه processes میرم System Idle Process تموم cpu مو گرفته و هیچ کاریشم نمیشه کرد, ولی وقتی روی تبه Performance میرم cpu حداکثر رو 4% - 5%
اگه کسی راه حل این مشکلو میدونه ممنون میشم اگه راهنماییم کنه.

سلام
system Idle process در واقع فقط نشون دهنده میزان بیکاری سیستمتون هست.
حالا اگه مقدارش بیشتره این نشون میده که cpu شما چقدر بیکاره و چه قدر ظرفیت آزاد برای انجام دستورات یا برنامه ها رو داره.
حالا اگه برنامه ای رو اجرا نکنید این مقدار زیاد تر میشه ولی اگه برنامه های مختلف رو برای اجرا داشته باشید میبنید که این مقدار کمتر میشه.

sayan_se666
10-10-2010, 08:34
سلام

دوست عزيز clensweep وجود نداره خيلي گشتم

manookhafan
10-10-2010, 10:03
سلام
system Idle process در واقع فقط نشون دهنده میزان بیکاری سیستمتون هست.
حالا اگه مقدارش بیشتره این نشون میده که cpu شما چقدر بیکاره و چه قدر ظرفیت آزاد برای انجام دستورات یا برنامه ها رو داره.
حالا اگه برنامه ای رو اجرا نکنید این مقدار زیاد تر میشه ولی اگه برنامه های مختلف رو برای اجرا داشته باشید میبنید که این مقدار کمتر میشه.

ممنون sharifdorsa jan منو از گمراهی بزرگی درا آوردی, عجرکم عند الله محفوظ!!
قفط اینکه من چند وقت پیش یه ویندوز xp ارجینال دانلود کردم خیلی ام عالی بود ولی چند روزه خیلی کند شده آنتی ویروسمم eset ه همیشه ام آپدیتش میکنم ولی هر چی اسکن میکنم هیچی پیدا نمیکنه دیگه حال نصب ویندوز ندارم ( کی اینهمه برنامه رو دوباره نصب کنه؟! )
حالا اگه یه شیرمرد یه راهنمایی بکنه ممنون میشم.:20:

gholamzadegan
10-10-2010, 11:14
سلام دوستان

من به مشکلی برخوردم که امیدوارم شما دلیلش رو بدونید و من رو راهنمایی کنید به عکس زیر نگاه کنید:

من وقتی می خوام فایلی تو فلش کپی کنم این پیغام ظاهر میشه
و از کپی فایل داخل فلش جلو گیری میکنه
ویندزم هم xp sp2 هستش
سون هم دارم ولی این مشکل فقط در xp هستش
از عزیزانی که راه حل این مشکل رو میدونن تقاضا دارم کمکم کنن

gholamzadegan
10-10-2010, 11:16
سلام دوستان

من به مشکلی برخوردم که امیدوارم شما دلیلش رو بدونید و من رو راهنمایی کنید به عکس زیر نگاه کنید:

ویندزم هم xp sp2 هستش

kiuna
10-10-2010, 11:48
حالت نمایش به همین شکلی که گفتید هست !

ask_bl
10-10-2010, 11:48
سلام دوستان

ویندزم هم xp sp2 هستش

سلام

مشکل Disk Write Protected !!

Karkas20
10-10-2010, 14:13
دوستان سلام به نظر من ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 بهترین باشد اخه من تا دوماه پیش سرویس پک 3را استفاده میکردم که خالی از مشکل نبود ولی با خواندن این پست های دوستان که میگفتند سرویس پک 2 بهتره من رفتم از دریا سافت یک سی دی ویندوز سرویس پک 2گرفتم ونصب کردم که بعد از این دوماه تاحالاکه مشکلی نداشته .وسی دی که از دریاسافت گرفتم هیچ دستکاری نداشت .مانند برنامه اضافی نصب کرده باشند نه اینطور نبود.فقط بعد از نصب دیگه مشکل ریجستر کردن ویندوز نبود چون بایک سریال نامبر کارحل بود.عشق است سرویس پک 2ازنوع ایکس پی.

Masоud
10-10-2010, 15:14
دوست عزيز clensweep وجود نداره خيلي گشتم

سلام

یه بار دیگه از امتخان کن منتها این بار از Safe Mode برو و همون عبارت و در Run اجرا کن و دنبال Cleansweep بگرد.

اگر نبود ، در همون Safe Mode به پوشه زیر برو :

C:\WINDOWS\system32

سپس نام فایل Apitrap.dll رو به Apitrap.old تغییر بده و سپس ویندوز رو Restart کن.

ممنون sharifdorsa jan منو از گمراهی بزرگی درا آوردی, عجرکم عند الله محفوظ!!
قفط اینکه من چند وقت پیش یه ویندوز xp ارجینال دانلود کردم خیلی ام عالی بود ولی چند روزه خیلی کند شده آنتی ویروسمم eset ه همیشه ام آپدیتش میکنم ولی هر چی اسکن میکنم هیچی پیدا نمیکنه دیگه حال نصب ویندوز ندارم ( کی اینهمه برنامه رو دوباره نصب کنه؟! )
حالا اگه یه شیرمرد یه راهنمایی بکنه ممنون میشم.:20:

عوامل مختلفی میتونه نقش داشته باشه.

وجود ویروسه که اگر آنتی ویروستون همیشه آپدیت باشه مشکلی پیش نمیاد نصب تعداد زیادی نرم افزار علی الخصوص نرم افزارهای سنگین در درایو ویندوز چک کردن مداوم سیستم توسط آنتی ویروس ضعیف بودن قطعات سخت افزاری و ...

حالت نمایش به همین شکلی که گفتید هست !

منظورم این بود که یه حالتی غیر از Thumbnail انتخاب کن مثل Tiles یا Icon .

Golbarg01
10-10-2010, 18:15
برای
shut down
stand by
hibernate
turn off
restart
log off
switch user
دکمه shortcut روی کیبورد وجود داره یا میشه براش تعریف کرد؟
البته به جز خود دکمه power و sleep روی کیبورد؟
دکمه wake up روی کیبورد کارش چیه؟

Masоud
10-10-2010, 18:21
برای
shut down
stand by
hibernate
turn off
restart
log off
switch user
دکمه shortcut روی کیبورد وجود داره یا میشه براش تعریف کرد؟
البته به جز خود دکمه power و sleep روی کیبورد؟
دکمه wake up روی کیبورد کارش چیه؟
سلام

بستگی به کیبورد داره . اکثر کیبورد ها این قابلیت رو دارند (البته نه همشون) .خودتون میتونید توسط Cd راه انداز کیبورد و تظیمات اون براش تعریف کنید.

دکمه ی Wake Up سیستم رو از حالت استند بای در میاره.

gholamzadegan
10-10-2010, 20:49
سلام

مشکل Disk Write Protected !!

ممنون
تو اون تاپیک گفتن برا فلشهای تقلبی این اتفاق مفته ولی اگر فلش من تقلبی باشه باید تو ویندوز 7 هم این مشکل رو داشته باشم که ندارم فقط مشکلم در ویندوز xp هستش و این مشکل فقط برا فلش نیست بلکه برا مموری موبایل هم هست.:41:

hamid1002
10-10-2010, 22:44
با سلام
دوستان برای یه سیستم مشکلی پیش اومده که وقتی به اینترنت وصل میشه دایم ارور زیر رو میده و وقتی هم که dont send رو میزنی سیستم هنگ میکنه و حتما باید ریستش کنیم یه بار هم بعد از ریست دیگه ویندوز بالا نیومد و اجباری ویندوز عوض کردیم ولی باز هم همین ارور و همین مشکل لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنید که از چیه؟

باتشکر

Dew Drop
10-10-2010, 23:00
با سلام
دوستان برای یه سیستم مشکلی پیش اومده که وقتی به اینترنت وصل میشه دایم ارور زیر رو میده و وقتی هم که dont send رو میزنی سیستم هنگ میکنه و حتما باید ریستش کنیم یه بار هم بعد از ریست دیگه ویندوز بالا نیومد و اجباری ویندوز عوض کردیم ولی باز هم همین ارور و همین مشکل لطفا دوستان عزیز راهنمایی کنید که از چیه؟

باتشکر

سلام

modirmasool
11-10-2010, 11:28
دوستان خسته نباشین. من از ADSL استفاه می کنم.
بعضی وقت ها توی ویندوز xp که میخوام برم تو اینترنت، کانکت میشم، اما send و recieve اش خیلی کمه. طوری که عملا میشه گفت قطعه. این مشکل در حالی هستش که اگه همون لحظه برم توی seven،درست وصل میشه! و باز وقتی بر میگردم تو XP ، میبینم که درست شده!
البته این مشکلی که گفتم همیشه وجود نداره و هر چند روز یکبار، برام اتفاق می افته. در ضمن این مشکل رو برای چند نفر دیگه که ADSL داشتن رو تا حالا دیدم. ولی مال اونا اینطوری نبود که اگه بری تو seven و برگردی درست بشه! بلکه بعد از یه مدت خودش درست میشد!
ممنون

sayan_se666
11-10-2010, 20:08
سلام

یه بار دیگه از امتخان کن منتها این بار از Safe Mode برو و همون عبارت و در Run اجرا کن و دنبال Cleansweep بگرد.

اگر نبود ، در همون Safe Mode به پوشه زیر برو :

C:\WINDOWS\system32

سپس نام فایل Apitrap.dll رو به Apitrap.old تغییر بده و سپس ویندوز رو Restart کن.

عوامل مختلفی میتونه نقش داشته باشه.

وجود ویروسه که اگر آنتی ویروستون همیشه آپدیت باشه مشکلی پیش نمیاد نصب تعداد زیادی نرم افزار علی الخصوص نرم افزارهای سنگین در درایو ویندوز چک کردن مداوم سیستم توسط آنتی ویروس ضعیف بودن قطعات سخت افزاری و ...

منظورم این بود که یه حالتی غیر از Thumbnail انتخاب کن مثل Tiles یا Icon .

دوست عزيز ممنون كه به سوالات من جواب داديد ولي در system32 من چنين فايلي وجود ندارد

Masоud
11-10-2010, 21:06
دوست عزيز ممنون كه به سوالات من جواب داديد ولي در system32 من چنين فايلي وجود ندارد

سلام

عجب ! مایکروسافت اینطوری گفته بود :

راه حل زیر رو هم امتحان کن :

اگر نشد ویندوز رو Repair کن.

afshin b
12-10-2010, 15:31
سلام. امیدوارم جای مناسبی برای سوالم انتخاب کرده باشم.
من توی ویندوز xpم وقتی میخوام کامپیوتر رو خاموش کنم میرم روی start و بعد گزینه shut down رو میزنم این پنجره باز میشه:
ولی تا دیروز یه پنجره دیگه باز میشد که سه تا گزینه داشت، فکر کنم همه بدونین چیو میگم.
با این زیاد مشکل ندارم، ولی موقع روشن شدن سیستم وقتی میخواد وارد محیط ویندوز بشه یه پنجره ای شبیه همین باز میشه که میتونی یوزر و پس بهش بدی (من فقط یک یوزر دارم اونم بدونه پسورد) که این باعث میشه که تا دکمه اینتر رو نزنی وارد ویندوز نشه و من که شبا سیستمم خودش برای دانلود روشن میشه به مشکل بزرگی بر میخورم.
باید چیکار کنم که به همون حالت قبلی برگرده؟

Dew Drop
12-10-2010, 15:40
سلام. امیدوارم جای مناسبی برای سوالم انتخاب کرده باشم.
من توی ویندوز xpم وقتی میخوام کامپیوتر رو خاموش کنم میرم روی start و بعد گزینه shut down رو میزنم این پنجره باز میشه:
ولی تا دیروز یه پنجره دیگه باز میشد که سه تا گزینه داشت، فکر کنم همه بدونین چیو میگم.
با این زیاد مشکل ندارم، ولی موقع روشن شدن سیستم وقتی میخواد وارد محیط ویندوز بشه یه پنجره ای شبیه همین باز میشه که میتونی یوزر و پس بهش بدی (من فقط یک یوزر دارم اونم بدونه پسورد) که این باعث میشه که تا دکمه اینتر رو نزنی وارد ویندوز نشه و من که شبا سیستمم خودش برای دانلود روشن میشه به مشکل بزرگی بر میخورم.
باید چیکار کنم که به همون حالت قبلی برگرده؟

سلام
برین به کنترل پنل بعد user account بعد Change the way users log on or off رو باز کنید
گزینه اول رو تیک بزنید و apply کنید.

afshin b
12-10-2010, 17:40
سلام
برین به کنترل پنل بعد user account بعد Change the way users log on or off رو باز کنید
گزینه اول رو تیک بزنید و apply کنید.
ممنون رفیق، ولی این پیغامو میده:

توی کنترل پنلم یه چیزی هست به نام CSNW که تاحالا نبود یا ندیده بودمش و بازش میکنم این میاد:

آیا مشکلم به این ربطی داره؟

ask_bl
12-10-2010, 17:57
ممنون رفیق، ولی این پیغامو میده:

توی کنترل پنلم یه چیزی هست به نام CSNW که تاحالا نبود یا ندیده بودمش و بازش میکنم این میاد:

آیا مشکلم به این ربطی داره؟

Start>Run>Regedit>OK

به مسیر زیر برین :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

و کلید GinaDLL رو پاک کنید .
و دوباره راهی که _sharifdorsa عزیز گقتن رو انجام بدین .

afshin b
12-10-2010, 18:40
Start>Run>Regedit>OK

به مسیر زیر برین :

و کلید GinaDLL رو پاک کنید .
و دوباره راهی که _sharifdorsa عزیز گقتن رو انجام بدین .

دستت درد نکنه، ولی کلید GinaDLL رو پیدا نکرد.

ask_bl
12-10-2010, 18:50
دستت درد نکنه، ولی کلید GinaDLL رو پیدا نکرد.

به Network Connections برین و تک تک روی کانکشن هایی که دارین کلیک راست کنین و Properties و از تب General روی Client Service for Netware کلیک کنین و Uninstall رو بزنین .
و دوباره کاری که _sharifdorsa گفت رو انجام بدین .

afshin b
13-10-2010, 00:00
به Network Connections برین و تک تک روی کانکشن هایی که دارین کلیک راست کنین و Properties و از تب General روی Client Service for Netware کلیک کنین و Uninstall رو بزنین .
و دوباره کاری که _sharifdorsa گفت رو انجام بدین .
آقا دمت گرم، مشکل حل شد.

kiuna
14-10-2010, 15:32
سلام

حالت نمایش به همین شکل هست و من نمی تونم تغییرش بدم چون تا درایو رو باز می کنم صفحه هنگ میکنه

SiyahVash
14-10-2010, 19:32
حالت نمایش به همین شکل هست و من نمی تونم تغییرش بدم چون تا درایو رو باز می کنم صفحه هنگ میکنه

میتونید تو یه پوشه دیگه تنظیم View رو غیر از Thumbnail بذارید بعد از منوی Tools گزینه Folder Options برگه View دکمه Apply to All Folders رو بزنید تا این حالت به تمام پوشه های سیستمتون اعمال بشه.

ببینید توی همین برگه گزینه Do not cache thumbnails فعاله؟

valas
14-10-2010, 20:00
با سلام

عرض کنم یه سوال دارم چندین ساله برام مطرح شده و جوابشو نمی دونم.

شایدم چون نپرسیدم!

اونم اینکه تو فایلها و پوشه های ویندوز، این size و size on disk فرقشون چیه که همیشه اختلاف دارن؟

در مورد درایوها که یه چیز دیگه هم هستم اونم Capacity

اینم قوز بالا قوز!

ask_bl
14-10-2010, 20:18
با سلام

عرض کنم یه سوال دارم چندین ساله برام مطرح شده و جوابشو نمی دونم.

شایدم چون نپرسیدم!

اونم اینکه تو فایلها و پوشه های ویندوز، این size و size on disk فرقشون چیه که همیشه اختلاف دارن؟

در مورد درایوها که یه چیز دیگه هم هستم اونم Capacity

اینم قوز بالا قوز!

سلام
Size مقدار اصلی حجم فایل بر حسب بایت هست .
Size on disk مقدار فضایی است که فایل توی دیسک میگیره ،در حقیقت هارد به سکتورهای مختلف تجزیه میشه که اگر مثلا هر سکتور حجم 100 بایت داشته باشه و شما فایلتون 101 بایت باشه حجم فایل تو دیسک میشه 200 بایت چون دو تا سکتور رو اشغال کرده .

SiyahVash
14-10-2010, 20:30
سلام

عجب ! مایکروسافت اینطوری گفته بود :

راه حل زیر رو هم امتحان کن :

اگر نشد ویندوز رو Repair کن.

اینا مربوط به ویندوز 2000 هستن، البته امکان داره تو ویندوز XP هم همینطور باشه. راه حل اول وقتیه که توی سیستم عامل قبلیشون برنامه Norton CleanSweep نصب بوده باشه، برای همین برنامه و اون فایل ها رو نداشتند.
به هر حال من فکر می کنم پوشه هایی که واردش میشن شرایط خاصی داره، مثلا همون Thumbnail View مشکل ایجاد میکنه.

Golestan64
15-10-2010, 01:24

سلام

این پیغام خطا یعنی چی

من قبلا تو ویندوز 98 میدونستم از کجا باید ویژال مموری رو زیاد یا کم کرد ولی تو وین XP نمیدونم از کجا زیاد یا کم میشه

ask_bl
15-10-2010, 06:23

سلام

این پیغام خطا یعنی چی

من قبلا تو ویندوز 98 میدونستم از کجا باید ویژال مموری رو زیاد یا کم کرد ولی تو وین XP نمیدونم از کجا زیاد یا کم میشه

سلام

Right click on My Computer > Properties > Advanced > Settings > Advanced

تو قسمت Virtual memory روی Change کلیک کنین .
برای اطلاعات بیشتر :

computermemoryupgrade.mysuperpc.com/virtual_memory_swap_file_size.shtml

kiuna
15-10-2010, 08:44
میتونید تو یه پوشه دیگه تنظیم View رو غیر از Thumbnail بذارید بعد از منوی Tools گزینه Folder Options برگه View دکمه Apply to All Folders رو بزنید تا این حالت به تمام پوشه های سیستمتون اعمال بشه.

ببینید توی همین برگه گزینه Do not cache thumbnails فعاله؟
ممنون داداش درست شد ! اون گزینه که گفتی هم غیر فعاله ؟ فعالش کنم ؟
یه چیزی من الان اگه حالت فولدر رو به حالت قبلی به صورت دستی یا با این روش برگردونم بازم فولدر درایوی که هنگ میکرد هنگ میکنه ؟

SiyahVash
15-10-2010, 11:40
ممنون داداش درست شد ! اون گزینه که گفتی هم غیر فعاله ؟ فعالش کنم ؟
یه چیزی من الان اگه حالت فولدر رو به حالت قبلی به صورت دستی یا با این روش برگردونم بازم فولدر درایوی که هنگ میکرد هنگ میکنه ؟

اگه اون گزینه رو فعال کنید پوشه هایی که حالت Thumbnail View دارند Cache نمیشن و اگه مشکل سیستم شما با همین مساله باشه حل میشه، در عوض موقع تغییر View به Thumbnail زمان میبره.
برای امتحان این گزینه رو فعال کنید ببینید مشکلتون حل میشه؛ ضمنا فایل مخفی به نام Thumbs.db که درپوشه های Cache شده وجود داره رو پاک کنید (به صورت سیستمی مخفی است) که اگه احیانا اون هم مشکل ایجاد می کنه، موقع تغییر View ازش استفاده نکنه، بعد تست کنید تا جواب سوال دومتون هم معلوم شه.
ممنون دوست عزیز.

Karkas20
15-10-2010, 16:59
سلام وخسته وخسته نباشید .اگر میشود یک کمکی
بکنید.کامپیوتررا که درحالت
هایبرنت میگذارم و بعد از
روشن کردن مجدد کامپیوتر در
حالت userاست اگر میشود یک
کمکی بکنید که ان را از حالت
userبهadministratorتغییر
بدهم و اگر میشود تفاوت این
دورا برایم توضیح دهید.

Mohammad King
15-10-2010, 19:34
سلام وخسته وخسته نباشید .اگر میشود یک کمکی
بکنید.کامپیوتررا که درحالت
هایبرنت میگذارم و بعد از
روشن کردن مجدد کامپیوتر در
حالت userاست اگر میشود یک
کمکی بکنید که ان را از حالت
userبهadministratorتغییر
بدهم و اگر میشود تفاوت این
دورا برایم توضیح دهید.

ابتدا از منوی Start برنامه Run را اجرا کرده و دستور RegEdit را تایپ کرده Ok نمایید تا برنامه رجیستری ویندوز اجرا شود ، حال از سمت چپ پنجره رجیستری که ظاهر شده است مسیر زیر زا به ترتیب در شاخه های موجود دنبال بکنید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserLis t
بعد از انتخاب آخرین مورد یعنی کلمه UserList ، در سمت راست پنجره در فضای خالی آن کلیک راست کرده و از منوی New گزینه DWORD را انتخاب کرده تا یک مورد DWORD ساخته شود ، نام آن را Admisistrator قرار دهید و بروی آن دابل کلیک کرده مقدار آن را عدد یک وارد نمایید. برای اعمال تغییرات و مشاهده آن یک بار Log off نمایید.

بهتره که شما با همون یوزر پیشفرض وارد بشین.

Golestan64
15-10-2010, 20:41
سلام

تو این عکس چند تا پوشه آبی هستن مشکل از کجا هست ؟

چطوری میتونم از بوکمارک فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر کپی بگیرم ؟

ask_bl
15-10-2010, 21:00
سلام

تو این عکس چند تا پوشه آبی هستن مشکل از کجا هست ؟

سلام
روی درایوی که آبی شده کلیک راست کنین و بعد Properties و بعد تیک گزینه ای که پایین مشخص کردم رو بردارین.

- - - - - - - - - - - - - - - -

چطوری میتونم از بوکمارک فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر کپی بگیرم ؟

توی تاپیک مربوطش بپرسین

Karkas20
15-10-2010, 23:44
دوستان سلام .من با جوابی که محمدجان دادند عمل کردم اما یک اشتباه کردم که در manage ‎مای کامپیوتر user ‎راپاک کردم والان با administatorویندوز بالا میاد میگم کسی میتونه کمک کنه که ویندوز با همان user ‎خالی بالا بیاد .اگر میشود راه دیگری رابگید اخه من یک user ‎جدید درست کردم اما موقع بالا امدن ویندوز هم adminstator ‎هست و هم user ‎که باید یکی را امتحان کنی اما قبلا فقط موقع هایبرنت user ‎بود و adminstatorوجود نداشت ومن یوزر جدیدی را که ساختم را حذف کردم والان با administator ‎ویندوز بالا میاد ایا کسی هست که راهنمایی کنه که ویندوز مانند قبل فقط user ‎داشته باشد وadministator ‎نباشد

mehrdad_goleyakh
17-10-2010, 13:27
سلام
من چند وقته یه مشکل جالب دارم ساعت ویندوزم تغییر میکنه بعضی وقتها تو قسمت Date and time هم گزینه هاش تیک نداره
و یه سئوال دیگه کسی میدونه این گزینه بی اسم و نشون توی Start up چیه؟

Setareh 2006
17-10-2010, 14:12
سلام
مشخصات سیستم من :
pentium 4
Ram 512 mg
xp professional service pack 3
حجم درایو سی که ویندوز روش نصبه به صورت شمارش معکوس کم میشد تا اینکه به صفر رسید و وقتی کامپیوتر رو روشن می کردم ویندوز بالا میومد ولی این پیغام میومد :
System error
Isass.exe
Insufficiant system resources exist to complete The API
یک سی دی ویندوز اکس پی سرویس پک 1 داشتم باهاش بوت کردم و repair کردم ولی چند تا از فایل ها رو نمی تونست کپی کنه من زدم روی Escape تا بقیه مراحل repair رو تموم کنه وقتی به آخر رسید ویندوز که بالا اومد دیگه اون ارور Isass.exe نیومد و تونستم لاگ این کنم ولی متوجه شدم که چون از سرویس پک 1 برای اینکار استفاده کردم مثل اولش کار نمی کنه . رفتم یک سی دی سرویس پک 3 تهیه کردم و دوباره repair کردم . مراحل repair بدون هیچ مشکل و اروری انجام شد . الان ویندوزم درست کار می کنه اما دو مشکل دارم .
1- اینترنت اکسپلور 8 رو که باز می کنم هنوز باز نشده بسته میشه و کار نمی کنه . در قسمت Ad Remove windws component روی next کلیک کردم و سی دی رو گذاشتم تا اینترنت اکسپلورر رو دوباره نصب کنم ولی مشکل هنوز هست و وقتی اجراش می کنم باز نمیشه
2 - اون مشکل کم شدن ظرفیت درایو سی همچنان هست . حتی درایو c رو clean هم کردم ولی تاثیری نداره . بنظر میاد ویروس باعث این مشکل میشه . آنتی ویروسم nod32 و آپدیت هم هست ولی ویروسی پیدا نمی کنه .
لطفا در مورد این دو مشکل منو راهنمایی کنید . آیا راهی هست که بدون اینکه ویندوز ور نصب مجدد بکنم اینترنت اکسپلور درست بشه و مشکل کم شدن حجم درایو c برطرف بشه ؟
اگر تنها راه برطرف کردن این دو مشکل نصب مجدد ویندوز هست لطفا بگین آموزش گام به گام نصب xp proffecional service pack 3 رو از کجا می تونم تهیه کنم . برام مهمه که درایو های دیگه ام فرمت نشن

Masоud
17-10-2010, 15:18
دوستان سلام .من با جوابی که محمدجان دادند عمل کردم اما یک اشتباه کردم که در manage ‎مای کامپیوتر user ‎راپاک کردم والان با administatorویندوز بالا میاد میگم کسی میتونه کمک کنه که ویندوز با همان user ‎خالی بالا بیاد .اگر میشود راه دیگری رابگید اخه من یک user ‎جدید درست کردم اما موقع بالا امدن ویندوز هم adminstator ‎هست و هم user ‎که باید یکی را امتحان کنی اما قبلا فقط موقع هایبرنت user ‎بود و adminstatorوجود نداشت ومن یوزر جدیدی را که ساختم را حذف کردم والان با administator ‎ویندوز بالا میاد ایا کسی هست که راهنمایی کنه که ویندوز مانند قبل فقط user ‎داشته باشد وadministator ‎نباشد

نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کن . سپس در سمت چپ نرم افزار در قسمت روی Logon کلیک کن .

سپس در سمت راست تیک گزینه ی Show Administrator on Welcome Screen رو بردار :

دانلود نرم افزار :

سلام
من چند وقته یه مشکل جالب دارم ساعت ویندوزم تغییر میکنه بعضی وقتها تو قسمت Date and time هم گزینه هاش تیک نداره
و یه سئوال دیگه کسی میدونه این گزینه بی اسم و نشون توی Start up چیه؟

پست زیر رو ببین :

مسیر رجیستری رو که جلوش نوشته دنبال کن و بذارش اینجا تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

سلام
مشخصات سیستم من :
pentium 4
Ram 512 mg
xp professional service pack 3
حجم درایو سی که ویندوز روش نصبه به صورت شمارش معکوس کم میشد تا اینکه به صفر رسید و وقتی کامپیوتر رو روشن می کردم ویندوز بالا میومد ولی این پیغام میومد :
System error
Isass.exe
Insufficiant system resources exist to complete The API
یک سی دی ویندوز اکس پی سرویس پک 1 داشتم باهاش بوت کردم و repair کردم ولی چند تا از فایل ها رو نمی تونست کپی کنه من زدم روی Escape تا بقیه مراحل repair رو تموم کنه وقتی به آخر رسید ویندوز که بالا اومد دیگه اون ارور Isass.exe نیومد و تونستم لاگ این کنم ولی متوجه شدم که چون از سرویس پک 1 برای اینکار استفاده کردم مثل اولش کار نمی کنه . رفتم یک سی دی سرویس پک 3 تهیه کردم و دوباره repair کردم . مراحل repair بدون هیچ مشکل و اروری انجام شد . الان ویندوزم درست کار می کنه اما دو مشکل دارم .
1- اینترنت اکسپلور 8 رو که باز می کنم هنوز باز نشده بسته میشه و کار نمی کنه . در قسمت Ad Remove windws component روی next کلیک کردم و سی دی رو گذاشتم تا اینترنت اکسپلورر رو دوباره نصب کنم ولی مشکل هنوز هست و وقتی اجراش می کنم باز نمیشه
2 - اون مشکل کم شدن ظرفیت درایو سی همچنان هست . حتی درایو c رو clean هم کردم ولی تاثیری نداره . بنظر میاد ویروس باعث این مشکل میشه . آنتی ویروسم nod32 و آپدیت هم هست ولی ویروسی پیدا نمی کنه .
لطفا در مورد این دو مشکل منو راهنمایی کنید . آیا راهی هست که بدون اینکه ویندوز ور نصب مجدد بکنم اینترنت اکسپلور درست بشه و مشکل کم شدن حجم درایو c برطرف بشه ؟
اگر تنها راه برطرف کردن این دو مشکل نصب مجدد ویندوز هست لطفا بگین آموزش گام به گام نصب xp proffecional service pack 3 رو از کجا می تونم تهیه کنم . برام مهمه که درایو های دیگه ام فرمت نشن

تاپیک زیر رو نگاه کن :

برای مشکل کم شدن ظرفیت درایو :

masoud8
17-10-2010, 16:39
چرا داخل سون هراز گاهی restore pointها می پرن؟!
یعنی وقتی می خوای ریستور کنی میگه re.point موجود نیست؟
سیستم هم پاکه، ویروسی نی!

mehrdad_goleyakh
17-10-2010, 17:25
مرسی بابت جوابتون این نتیجش:
راجب سئوال دوم اون گزینه داخل Start up ویروسه؟ راستی وقتی تو Task manager گزینه New task و بعد Explorer میزنم My document اجرا میشه!

shahedi
17-10-2010, 18:56
مرسی بابت جوابتون این نتیجش:
راجب سئوال دوم اون گزینه داخل Start up ویروسه؟ راستی وقتی تو Task manager گزینه New task و بعد Explorer میزنم My document اجرا میشه!

پیشنهاد می کنم با یکی از برنامه های مدیریت startup خیال خودتون را راحت کنید...

حذف ، مسیر ، و تنظیمات بسیاری در اختیار شما خواهد بود.

Startup Manager

Startup Defende

startup control panel

joe_satriani
17-10-2010, 19:09
چرا داخل سون هراز گاهی restore pointها می پرن؟!
یعنی وقتی می خوای ریستور کنی میگه re.point موجود نیست؟
سیستم هم پاکه، ویروسی نی!

با سلام

اول اینکه کاش توی انجمن مربوط به خودش میپرسیدید

ویندوز 7

-----
شما یعنی ریستور پوینت میسازید دستی و بعد که میخواید برگردید نیست؟!

موفق باشید.

Setareh 2006
18-10-2010, 07:33
تاپیک زیر رو نگاه کن :

برای مشکل کم شدن ظرفیت درایو :

ممنون از پاسخ سریعت :11:
قبلا با C Cleaner درایو رو کلین کرده بودم تاثیری نداشت . این برنامه ATF-Cleaner رو هم اجرا کردم اما مشکل کم شدن درایو سی همچنان هست . به جز این اینترنت اکسپلورم هم هنوز باز نمیشه . اگر تنها راه برطرف کردن این دو مشکل ، نصب مجدد ویندوز هست لطفا بگید آموزش گام به گام نصب اکس پی سرویس پک 3 رو از کجا تهیه کنم . نمی خوام اشتباهی بکنم که درایو های دیگه ام فرمت بشن .

Dew Drop
18-10-2010, 11:58
ممنون از پاسخ سریعت :11:
قبلا با C Cleaner درایو رو کلین کرده بودم تاثیری نداشت . این برنامه ATF-Cleaner رو هم اجرا کردم اما مشکل کم شدن درایو سی همچنان هست . به جز این اینترنت اکسپلورم هم هنوز باز نمیشه . اگر تنها راه برطرف کردن این دو مشکل ، نصب مجدد ویندوز هست لطفا بگید آموزش گام به گام نصب اکس پی سرویس پک 3 رو از کجا تهیه کنم . نمی خوام اشتباهی بکنم که درایو های دیگه ام فرمت بشن .

آموزش نصب ويندوز xp

آموزش تصویري نصب ويندوز xp

caspian
18-10-2010, 15:22
چگونه می توان فهمید که تا کنون آیا فلش مموری به سیستم وصل شده است یا خیر
آیا در ویندوز ثبت میشود؟

taghdirrr
18-10-2010, 16:55
به نظرتون چطوری میتونم این ارور رو حل کنم و اسم درایوامو درست کنم یعنی توی سون درست میشن اما توی xp برعکسن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golbarg01
18-10-2010, 18:31
چجوری آیکون یک نرم افزار رو به نوار پایین دسکتاپ سمت چپ کنار ساعت اضافه کنیم طوری که همیشه بمونه؟
به طور خاص منظورم نرم افزار IDM هست.

-همینطور به منوی start چطور اضافه کنم یک نرم افزار رو؟در ویندوز xp

joe_satriani
18-10-2010, 20:59
آیا در ویندوز ثبت میشود؟

با سلام
به طور عمومی اینطوری هست که وقتی به سیستمتون فلشی وصل شده باشه ، سری بعد که بخواید دوباره وصل کنید بلافاصله میشناسه و اتورانش میاد بالا
اما اگه برای بار اول روی ویندوز باشه لودینگ داره و مدتی طول میکشه
اما راه دیگه هم اگه باشه که از طریق رجیستری بشه فهمید رو انشالله دوستان راهنمایی میکنن در صورت وجود

موفق باشید.

shahedi
18-10-2010, 23:10
چجوری آیکون یک نرم افزار رو به نوار پایین دسکتاپ سمت چپ کنار ساعت اضافه کنیم طوری که همیشه بمونه؟
به طور خاص منظورم نرم افزار IDM هست.

-همینطور به منوی start چطور اضافه کنم یک نرم افزار رو؟در ویندوز xp

Dew Drop
18-10-2010, 23:43
به نظرتون چطوری میتونم این ارور رو حل کنم و اسم درایوامو درست کنم یعنی توی سون درست میشن اما توی xp برعکسن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
اینکه میگید بر عکسن یعنی اسم دو درایوی که روشون ویندوز نصبه تو ویندوز xp , 7 فرق میکنن؟
اگه منظورتون اینه که خوب طبیعیه,خاصیت سون اینه که خودش رو تو اولین درایو نشون میده به
شرطی که از طریق بوت نصبش کرده باشین نه از داخل xp.
در غیر اینصورت منطورتون رو نمی دونم چیه؟
این درایوی که میخواید اسمش رو عوض کنید روش ویندوز xp نصبه؟شاید به همین دلیل باشه
که اجازه تغییر نمیده.

taghdirrr
19-10-2010, 01:45
سلام
اینکه میگید بر عکسن یعنی اسم دو درایوی که روشون ویندوز نصبه تو ویندوز xp , 7 فرق میکنن؟
اگه منظورتون اینه که خوب طبیعیه,خاصیت سون اینه که خودش رو تو اولین درایو نشون میده به
شرطی که از طریق بوت نصبش کرده باشین نه از داخل xp.
در غیر اینصورت منطورتون رو نمی دونم چیه؟
این درایوی که میخواید اسمش رو عوض کنید روش ویندوز xp نصبه؟شاید به همین دلیل باشه
که اجازه تغییر نمیده.

نه من الان دو تا درایو دارم d و c که وقتی سون نصب میکنم درایو c رو ویندوز میگیره و درایو d رو free اما وقتی xp نصب میکنم برعکس میشه ویندوز توی d نصب میشه و c میشه free
یوزر اکانت منم adminstrator هستش دو درایو دوتاشونم نمیشه عوض کرد به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟آخه قبلا خیلی عوض میکردم اما الان نمیشه

caspian
19-10-2010, 04:41
با سلام
به طور عمومی اینطوری هست که وقتی به سیستمتون فلشی وصل شده باشه ، سری بعد که بخواید دوباره وصل کنید بلافاصله میشناسه و اتورانش میاد بالا
اما اگه برای بار اول روی ویندوز باشه لودینگ داره و مدتی طول میکشه
اما راه دیگه هم اگه باشه که از طریق رجیستری بشه فهمید رو انشالله دوستان راهنمایی میکنن در صورت وجود

موفق باشید.
من منظورم اینکه آیا چایی در ویندوز ثبت میشه که چه فلشی قبلا به سیستم وصل شده یا نه
کجا ثبت میشه؟

Masоud
19-10-2010, 14:21
من منظورم اینکه آیا چایی در ویندوز ثبت میشه که چه فلشی قبلا به سیستم وصل شده یا نه
کجا ثبت میشه؟
سلام

گمون نکنم جایی ثبت بشه یا اینکه حداقل من نمیدونم.

shahedi
19-10-2010, 15:50
آیا در ویندوز ثبت میشود؟

سلام

گمون نکنم جایی ثبت بشه یا اینکه حداقل من نمیدونم.

سلام
نرم افزار USBDeview را از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن و بعد فلش مموری را وصل کنید تاریخ اولین بار استفاده و یه سری اطلاعات دیگه مثل سریال نامبر ، VendorID, ProductID و... را نشون میده بسیار برنامه ی مفیدی هست حتما تو آرشیوتون داشته باشید

masoud8
19-10-2010, 17:32
با سلام

اول اینکه کاش توی انجمن مربوط به خودش میپرسیدید

ویندوز 7

-----
شما یعنی ریستور پوینت میسازید دستی و بعد که میخواید برگردید نیست؟!

موفق باشید.

بله، همینطوره

shiraz250
19-10-2010, 18:01
سلام توی قسمت run کلمه cmd را که تایپ میکنم این اخطار را میده مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید

SiyahVash
19-10-2010, 19:47
سلام توی قسمت run کلمه cmd را که تایپ میکنم این اخطار را میده مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید

سلام؛
فایل cmd.exe رو از آدرس زیر دانلود کنید و تو مسیر C:\Windows\System32 قرار بدید.

سیستمتون رو با آنتی ویروس به روز اسکن کنید.

Gladiator_2000
19-10-2010, 20:12
من میخوام فایلی را پاک کنم این پیغام میاد

باید چه کار کنم

Mohammad King
19-10-2010, 22:01
من میخوام فایلی را پاک کنم این پیغام میاد

باید چه کار کنم

ghermezeteh
20-10-2010, 16:56
در نرم افزار snagit چجوری چند بار پشت سر هم از چند چیز عکس بگیرم؟
و بعد همرو با هم سیو کنم؟
و استفاده از همین قابلیت در عکس انداختن با ویندوز

modirmasool
20-10-2010, 18:48
در نرم افزار snagit چجوری چند بار پشت سر هم از چند چیز عکس بگیرم؟
و بعد همرو با هم سیو کنم؟
و استفاده از همین قابلیت در عکس انداختن با ویندوز

سه حالت پیش میاد:
1- بخواین از چندجای صفحه عکس بگیرین و بعد همه رو به صورت یه فایل ذخیره کنین:
این مسیر رو دنبال کنین: Capture>>Input>>Multiple Area

2- یا اینکه منظورتون اینه که میخواین کاری کنین تا وقتی عکس گرفتین، هی ادیتور بالا نیاد:
Capture>>output>>File
حالا چک کنین که در قسمت Capture>>output تیک گزینه ی Preview In Editor برداشته شده باشه.
حالا چک کنین که در منوی Capture تیک گزینه ی Preview In Editor برداشته شده باشه.

3- یا این که میخواین وقتی عکس میگیرین، خودش خودکار بدون پرسیدن آدرس، عکستون رو در پوشه ای که از قبل تنظیم کردین بسازه و ادیتور هم بالا نیاد:
برای این کار موارد شماره 2 رو انجام بدین و بعدش به مسیر زیر برین:
Capture>>output>>Properties
حالا از سربرگ Image File و در قسمت File Name، گزینه ی Automatic File Name رو انتخاب کنین. و در نهایت در قسمت Folder گزینه ی Always Use This Folder رو انتخاب و آدرس پوشه دلخواهتون رو بهش بدین.
حالا هروقت خواستین عکس بگیرین کافیه که دکمه ی Print Screen کیبورد رو بزنین و عکستون رو بگیرین و دیگه هیچ پنجره ی اضافی ای براتون ظاهر نمیشه.

shifter
20-10-2010, 20:56
اخيرا يه فايل سيستمي به اسم Thumbs تو بيشتر فولدر هام اومده!
همينجوري خود به خود! به صورت هيدن هم هست...
اين چه فايليه؟ چرا اومده. ؟ ويروسه؟

aliupdate
20-10-2010, 21:09
اخيرا يه فايل سيستمي به اسم Thumbs تو بيشتر فولدر هام اومده!
همينجوري خود به خود! به صورت هيدن هم هست...
اين چه فايليه؟ چرا اومده. ؟ ويروسه؟
سلام
این فایل ویروس نیست و یه فایل سیستمی هست که اطلاعات اون پوشه رو ذخیره میکنه و باعث میشه دفعه ی بعدی که پوشه رو باز میکنید با سرعت بالا باز بشه.روش غیر فعال کردن:

1) Open My Computer
2) Click on Tools
3) Click on Folder Options
4) Click on the View Tab
5) Place a check in the option "Do not cache thumbnails"
6) Click Ok
7) Close My Computer

بعد میتونید اون فایل ها رو پاک کنید اگه میخواهید همه رو یه جا پاک کنید توی Search بنویسید thumbs.db و هر چی پیدا شد پاکش کنید

Arasho_O
20-10-2010, 23:46
سلام دوستان
من ویروس گرفتم و با nod پاکش کردم ولی انگار به سیستم من damage زده و ctrl +shift+del کث میزنم error disabled by adiminastor رو میده و registery رو هم نمیتونم واردش شم راحی هست بتونم reapir کنم یا مشکل رو حل کنم ؟

modirmasool
20-10-2010, 23:51
سلام دوستان
من ویروس گرفتم و با nod پاکش کردم ولی انگار به سیستم من damage زده و ctrl +shift+del کث میزنم error disabled by adiminastor رو میده و registery رو هم نمیتونم واردش شم راحی هست بتونم reapir کنم یا مشکل رو حل کنم ؟

این ابزار به دردتون میخوره...

Arasho_O
21-10-2010, 09:05
کار نمیکنه ؛ error میده کث جز application win 32 نیست

mehrdad_goleyakh
21-10-2010, 09:10
سلام من کاسپر نصب کردم منتهی به منوی راست کلیک گزینه اسکن اضافه کرده چطوری میتونم این گزینه ها رو بردارم؟

Ghaioom
21-10-2010, 11:06
سلام من کاسپر نصب کردم منتهی به منوی راست کلیک گزینه اسکن اضافه کرده چطوری میتونم این گزینه ها رو بردارم؟

اینجا بپرس شاید جواب گرفتی

shifter
21-10-2010, 12:57
چند وقت پيش اين گزينه ها و تسك منيجر ها كه سمت چپ my computer ام هست يهو رفت!:18::31:
يادم نيست كه چجوري ...الان هم نميدونم چطوري برگردونمشون؟!

modirmasool
21-10-2010, 13:08
چند وقت پيش اين گزينه ها و تسك منيجر ها كه سمت چپ my computer ام هست يهو رفت!:18::31:
يادم نيست كه چجوري ...الان هم نميدونم چطوري برگردونمشون؟!

این مسیر رو دنبال کنید:
Tools>>Folder Option
حالا از همون سربرگ اولی، در قسمت Tasks، گزینه ی یعنی "Show Common Tasks in Folders" رو انتخاب کنین و OK بزنین.

Masоud
21-10-2010, 14:16
سلام دوستان

کار نمیکنه ؛ error میده کث جز application win 32 نیست

سلام

Arasho_O
21-10-2010, 15:40
عالی بود مرسی مشکل حل شد

vahidnassab
21-10-2010, 19:38
با عرض سلام و خسته نباشید
من چیپ صدای مادر بوردم سوخته بود که بردم گارانتی و الان که آوردم با پخش بعضی از فایل ها مشکل دارم و وقی میخوام با نرم افزار های مدیا پلیر و یا کی ام پلیر اجرا کنم پیغام is not a valid win 32 application رو میده در صورتیکه قبلا با همین ویندوز این مشکل رو نداشتم و همین ویندوز رو دوباره نصب کردم ولی بازم نشد.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

aliupdate
21-10-2010, 19:51
با عرض سلام و خسته نباشید
من چیپ صدای مادر بوردم سوخته بود که بردم گارانتی و الان که آوردم با پخش بعضی از فایل ها مشکل دارم و وقی میخوام با نرم افزار های مدیا پلیر و یا کی ام پلیر اجرا کنم پیغام is not a valid win 32 application رو میده در صورتیکه قبلا با همین ویندوز این مشکل رو نداشتم و همین ویندوز رو دوباره نصب کردم ولی بازم نشد.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
سلام
is not a valid win 32 application ممکنه به دلایل زیر اتفاق بیفته:
1:فایل مربوطه اسیب دیده و خراب شده
2:فایل برای ویندوز شما ساخته نشده و با ویندوز سازگاری نداره
3:فایل مربوطه ویروسی شده
4:سخت افزار ها ی مورد نیاز فایل سازگاری ندارند و یا درایور ها نصب نشدن.

vahidnassab
21-10-2010, 20:13
سلام
is not a valid win 32 application ممکنه به دلایل زیر اتفاق بیفته:
1:فایل مربوطه اسیب دیده و خراب شده
2:فایل برای ویندوز شما ساخته نشده و با ویندوز سازگاری نداره
3:فایل مربوطه ویروسی شده
4:سخت افزار ها ی مورد نیاز فایل سازگاری ندارند و یا درایور ها نصب نشدن.

فایل رو با یه نرم افزار دیگه اجرا میکنم.در ضمن قبلا با همین ویندوز اجرا میکردم.

aliupdate
21-10-2010, 20:29
توی Run بنویسید
regsvr32 / i SHELL32.DLL
بعد بقیه کار
تنظیمات امنیتی اینترنت اکسپلورر رو هم چک کنید:
Tools> Internet Options> Security Tab
اون نوار لغزنده رو تا اخر بیارید پایین

Setareh 2006
22-10-2010, 07:27
سلام
ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو نصب مجدد کردم . وقتی پلیر رو باز می کنم صدا ندارم . فیش هدفون رو از تو جک خودش در میارم و وارد جک میکروفن که می کنم صدا دارم ولی به کیفیت وقتی که تو جک خودش هست نیست صدا ضعیفه .
یکبار دیگه هم که ویندوزم رو برده بودم پیش یک متخصص تا برام نصب مجدد بکنه باز همین مشکل پیش اومد و نمی دونم چه راهی رو رفت که مشکل برطرف شد !
تو قسمت بایوس هم نگاه کردم جلوی قسمت مربوط به صدا نوشته : AUTO
تو قسمت Device Manager هم نگاه کردم درایوها رو چک کردم همه Device ها درست کار می کنند فقط جلوی Ethernet Controller علامت سوال زرد هست و نوشته این درست کار نمی کنه و باید درایوش رو اینستال کنم . آیا نداشتن صدا به خاطر همینه ؟ در ضمن برای اینستال کردن این درایو هم باید سی دی مادربرد رو بگذارم ؟
این Ethernet Controller کارش چیه ؟

joe_satriani
22-10-2010, 14:57
سلام
ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو نصب مجدد کردم . وقتی پلیر رو باز می کنم صدا ندارم . فیش هدفون رو از تو جک خودش در میارم و وارد جک میکروفن که می کنم صدا دارم ولی به کیفیت وقتی که تو جک خودش هست نیست صدا ضعیفه .
یکبار دیگه هم که ویندوزم رو برده بودم پیش یک متخصص تا برام نصب مجدد بکنه باز همین مشکل پیش اومد و نمی دونم چه راهی رو رفت که مشکل برطرف شد !
تو قسمت بایوس هم نگاه کردم جلوی قسمت مربوط به صدا نوشته : AUTO
تو قسمت Device Manager هم نگاه کردم درایوها رو چک کردم همه Device ها درست کار می کنند فقط جلوی Ethernet Controller علامت سوال زرد هست و نوشته این درست کار نمی کنه و باید درایوش رو اینستال کنم . آیا نداشتن صدا به خاطر همینه ؟ در ضمن برای اینستال کردن این درایو هم باید سی دی مادربرد رو بگذارم ؟
این Ethernet Controller کارش چیه ؟

با سلام
بله دوست عزیزم
باید سی دی مادربرد رو بذارید تا بتونید درایور صداتون رو وصل کنید ( اگه آنبرد هست )
اونجا یه قسمتی برای مالتی مدیا و sound و ... داره که اینستال میکنید و میشناسه ویندوز بعد از ریستارت

موفق باشید.

Setareh 2006
22-10-2010, 16:54
با سلام
بله دوست عزیزم
باید سی دی مادربرد رو بذارید تا بتونید درایور صداتون رو وصل کنید ( اگه آنبرد هست )
اونجا یه قسمتی برای مالتی مدیا و sound و ... داره که اینستال میکنید و میشناسه ویندوز بعد از ریستارت

موفق باشید.
از توجه شما سپاسگزارم
در قسمت device manager قسمت صدا نوشته بود این وسیله درست کار می کنه من هم فکر می کردم درایوش نصب شده که اینو نوشته . سی دی مادربرد رو گذاشتم و نصبش کردم و مشکل برطرف شد
باز هم از توجه و کمک شما ممنون و سپاسگزارم :11:

namakdooon
22-10-2010, 19:11
چگونه ویندوز xp service pack2 خودم و اکتیو کنم؟

Golestan64
22-10-2010, 22:16
سلام

از موقعی که ویندوز رو دوباره نصب کردم بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر این پیغام خطا داده میشه

Ghaioom
23-10-2010, 08:55
سلام

از موقعی که ویندوز رو دوباره نصب کردم بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر این پیغام خطا داده میشه

در قسمت startup ببین چی هست شاید یه چیزی هست که اینو میاره بعد پاکش کن.

ask_bl
23-10-2010, 10:17
سلام

سلام

Start >Run >Regedit

به مسیر زیر برین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\VirtualDeviceDrivers\VDD

از منوی Edit گزینه Delete رو بزنین ،دوباره از منوی Edit گزینه New رو بزنین و بعد گزینه Multi-string Value رو انتخاب کنین .
در قسمت Value Name بنویسین VDD و اینتر و تمام

Golestan64
23-10-2010, 12:12
مشکل از استارت آپ بود با رفتن به رجیستری و اعمال تغییرات چیزی عوض نشد

ممنون بابت کمک

hraa
23-10-2010, 12:52
وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون اینکه صفحات مشکی بیاد وارد صفحه لود ویندوز xp میشه و بعد صفحه سیاه میاد و میمونه...
موقع روشن شدن هم هیچ بوقی و پیغامی نمیده، چون اون صفحه سیاه هم نمیاد نمیتونم وارد setup و ... بشم!!!
خیلی وضعیت عجیبیه لطفا کمکم کنید...

Ghaioom
23-10-2010, 12:59
وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون اینکه صفحات مشکی بیاد وارد صفحه لود ویندوز xp میشه و بعد صفحه سیاه میاد و میمونه...
موقع روشن شدن هم هیچ بوقی و پیغامی نمیده، چون اون صفحه سیاه هم نمیاد نمیتونم وارد setup و ... بشم!!!
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنی یکسره یهو به لود صفحه ویندوز میشی؟ عجیبه!! :31:
وقتی که کامپیوتر رو روشن کردی سریع همون موقع دکمه del رو بزن شاید به قسمت setup وارد شدی!! :31:
شاید ویندوزت هم خرابه!

hraa
23-10-2010, 13:15
وقتی کامپیوتر رو روشن میکنی یکسره یهو به لود صفحه ویندوز میشی؟ عجیبه!! :31:
وقتی که کامپیوتر رو روشن کردی سریع همون موقع دکمه del رو بزن شاید به قسمت setup وارد شدی!! :31:
شاید ویندوزت هم خرابه!

تنها صفحه مشکی که میاد یه صهحه است که داخلش مقدار Ram رو نوشته و همین...هرچی هم delو بقیه کلیدها رو میزنم وارد صفحه مربوطه نمیشه...
چکارکنم؟!!! قاطی کردم...

Ghaioom
23-10-2010, 13:49
تنها صفحه مشکی که میاد یه صهحه است که داخلش مقدار Ram رو نوشته و همین...هرچی هم delو بقیه کلیدها رو میزنم وارد صفحه مربوطه نمیشه...
چکارکنم؟!!! قاطی کردم...
وارد ویدوز میشه ولی شما میخوای وارد setup بشی؟

اگه نمیتونی وارد setup بشی تو انجمن سخت افزار بپرس شاید کمکت کردن.

Masоud
23-10-2010, 16:09

سلام

Golestan64
23-10-2010, 16:28
یه مشکل دیگه

وقتی سیستم رو روشن میکنم و ویندوز در حال بالا اومدنه تو صفحه سیاه این پیغام زیر رو میده که حتی با تعویض ویندوز هم از بین نرفت :

press ctrl-g to enter setup
press esc or s to boot from windows

البته دقیقا این نوشته نیست و یکی دو تا کلمه بالا و پایینه ولی مفهوم کلیش همینه

Masоud
23-10-2010, 16:39
یه مشکل دیگه

وقتی سیستم رو روشن میکنم و ویندوز در حال بالا اومدنه تو صفحه سیاه این پیغام زیر رو میده که حتی با تعویض ویندوز هم از بین نرفت :

press ctrl-g to enter setup
press esc or s to boot from windows

البته دقیقا این نوشته نیست و یکی دو تا کلمه بالا و پایینه ولی مفهوم کلیش همینه

سلام

عزیز این مشکل نیست و پیغام خود سیستمه.

میگه واسه اینکه وارد BIOS بشی دکمه های Ctrl+g رو فشار بده.

Golestan64
23-10-2010, 18:05
خوب این پیغام تو سیستمهای دیگه نیست من چطوری میتونم این پیغام رو بردارم؟

joe_satriani
23-10-2010, 18:54
خوب این پیغام تو سیستمهای دیگه نیست من چطوری میتونم این پیغام رو بردارم؟

با سلام
دوست عزیز این پیغام ها بر میگرده به مدل مادربرد و تنظماتی که کارخانه توی بایوس انجام داده

موفق باشید.

hraa
24-10-2010, 07:37
سلام

دوست عزیز من مطالب رو خوندم ولی همونطور که گفتم مشکلم اینه که نمیتونم واردقسمت setup و bootو ... بشم.
برم در قسمت سخت افزار ببینم چی میشه...................

saeeddz
24-10-2010, 11:57
دوست عزیز من مطالب رو خوندم ولی همونطور که گفتم مشکلم اینه که نمیتونم واردقسمت setup و bootو ... بشم.
برم در قسمت سخت افزار ببینم چی میشه...................
دوست عزیز شما مدل مادربوردت چیه؟

Karkas20
24-10-2010, 15:54
سلام دوستان وکاربران .اگر میشود
به سوال ومشکل من جواب
دهید.زمانی که من ویندوز را log
offمیکنم وبعد از امدن صفحه
ابی وباز زدن یک کلیک برuser
دیگر وارد ویندوز نمیشود و
بر روی loding user personal
settingمیماند وبعداز 40ثانیه
وارد ویندوز میشود ولی چیزی
روی دکستاپ نیست وفقط
پشت صفحه ای که گذاشتم
معلوم میشود ومن مجبورم
سیستم را ریستارت کنم تا
سیستم به حالت اولش
برگردد.توراخدا کمک کن.

arreh
24-10-2010, 17:18
سلام

سوالي در مورد فايلهاي پاك شده دارم كه اميدوارم در جاي درستي مطرحش كرده باشم اگر اينطور نيست لطفا بگيد كجا بايد مطرحش كنم:

تعدادي فايل تصويري با فرمتهاي رايج مثل wmv , avi , ... داشتم كه پاك كردم و حالا با نرم افزار ريكاوري ماي فايلز اونها رو ريكاور كرده و سپس در جايي سيو مي كنم اما هيچكدام باز نمي شوند.

توضيح اينكه فايلها با اندازه و فرمت درستشان بازيابي مي شوند و من با تمام پليرها از جمله مدياپلير، كلاسيك، كي ام پلير، جت آئوديو و ... امتحان كردم اما همشون ارور مي دهند و نمي توانند فايلها را باز كنند. به نظر شما چرا اينطوري شده و من چيكار بايد كنم؟ آيا فايلها از اساس خراب شده اند با توجه به اينكه قبلا اينكارو با موفقيت انجام داده بودم.

ممنون

aliupdate
24-10-2010, 17:26
سلام

سوالي در مورد فايلهاي پاك شده دارم كه اميدوارم در جاي درستي مطرحش كرده باشم اگر اينطور نيست لطفا بگيد كجا بايد مطرحش كنم:

تعدادي فايل تصويري با فرمتهاي رايج مثل wmv , avi , ... داشتم كه پاك كردم و حالا با نرم افزار ريكاوري ماي فايلز اونها رو ريكاور كرده و سپس در جايي سيو مي كنم اما هيچكدام باز نمي شوند.

توضيح اينكه فايلها با اندازه و فرمت درستشان بازيابي مي شوند و من با تمام پليرها از جمله مدياپلير، كلاسيك، كي ام پلير، جت آئوديو و ... امتحان كردم اما همشون ارور مي دهند و نمي توانند فايلها را باز كنند. به نظر شما چرا اينطوري شده و من چيكار بايد كنم؟ آيا فايلها از اساس خراب شده اند با توجه به اينكه قبلا اينكارو با موفقيت انجام داده بودم.

ممنون
سلام
فکر نمیکنم ریکاوری مای فایلز قدرت لازم رو داشته باشه برای ریکاوری فیلم شما نرم افزارهای دیگه رو تست کن شاید اونا بهتر باشن من هم یه سری فیلم رو قبلا با ریکاوری مای فایلز ریکاوری کردم هیچ کدومشون درست و حسابی در نیومدن یه عکس هم از ارور بزارید ببینیم مشکل از کجاست.

Dew Drop
24-10-2010, 17:29
سلام دوستان وکاربران .اگر میشود
به سوال ومشکل من جواب
دهید.زمانی که من ویندوز را log
offمیکنم وبعد از امدن صفحه
ابی وباز زدن یک کلیک برuser
دیگر وارد ویندوز نمیشود و
بر روی loding user personal
settingمیماند وبعداز 40ثانیه
وارد ویندوز میشود ولی چیزی
روی دکستاپ نیست وفقط
پشت صفحه ای که گذاشتم
معلوم میشود ومن مجبورم
سیستم را ریستارت کنم تا
سیستم به حالت اولش
برگردد.توراخدا کمک کن.

سلام
با alt+ctrl+del
task manager رو باز کنید بعد ازقسمت منو file>new task رو باز کنید
بعد تو مستطیل جلوی open بنویسید explorer.exe بعد ok کنید.

Karkas20
24-10-2010, 17:56
سلام
با alt+ctrl+del
task manager رو باز کنید بعد ازقسمت منو file>new task رو باز کنید
بعد تو مستطیل جلوی open بنویسید explorer.exe بعد ok کنید.
سلام من كاري كه گفتيد را انجام دادم يعني كارم را ميفته و يك خسته نباشيد به شما كه سوالات و مشكلات من وديگر كاربران را رسيدگي ميكنيد.قربان شما

Karkas20
24-10-2010, 19:17
سلام.من همه کاری را که اقای شریفا گفتند را انجام دادم ولی همچنان مشکل پا برجاست

SiyahVash
24-10-2010, 21:43
سلام.من همه کاری را که اقای شریفا گفتند را انجام دادم ولی همچنان مشکل پا برجاست

سلام؛
شاید توی Startup پروسه ای باشه که مشکل داشته باشه و سر اون گیر می کنه؛ برای دیدن لیست برنامه های Startup در Run بنویسید msconfig
توی برگه Startup ببینید اگه برنامه ای به نظرتون مشکل دار میاد غیرفعال و دوباره Login کنید؛ اگر نه میتونید یکبار کل لیست رو غیرفعال کنید و اگه مشکل حل شد تک تک دوباره فعال کنید تا ایراد پیدا شه، وگرنه مشکل جای دیگه ست.

Karkas20
24-10-2010, 22:35
دوست عزیز همان کاری را که گفتید انجام دادم ولی مشکل رفع نشد ایا میتونه مشکل از ریجستری باشه .قربان شما

Juventus FC
25-10-2010, 00:12
سلام بر اساتید

من قبلا که ویندوز را نصب میکردم وقتی اون USB مربوط به بلوتوث را به سیستم متصل میکردم به صورت اتوماتیک خودش همه درایور ها نصب میکرد و همه چیز آماده میکرد برای استفاده.

حالا هم همه چیز نصب شده ولی مشکل من با شرتکات بلوتوث هست. یعنی زمانی که شما مثلا یک آهنگ را میخواستی بفرستی روی آهنگ کلیک راست میکردی سپس Send To -> Bluetooth Devise بعدش هم دستگاه بلوتوث دیگر را انتخاب میکردی و میرفتی برای ارسال. ولی حالا در منوی کلیک راست در قسمت Send To گزینه Bluetooth Devise وجود ندارد.

حالا چه جوری میشه این Bluetooth Devise را به قسمت Send To کلیک راست ویندوز اضافه کرد؟ ( عکس زیر گویا همه چیز هست البته عکس ماله ویندوز 7 هست ولی در XP هم دقیقا همین وضعیت وجود داشت)

arreh
25-10-2010, 00:33
سلام
فکر نمیکنم ریکاوری مای فایلز قدرت لازم رو داشته باشه برای ریکاوری فیلم شما نرم افزارهای دیگه رو تست کن شاید اونا بهتر باشن من هم یه سری فیلم رو قبلا با ریکاوری مای فایلز ریکاوری کردم هیچ کدومشون درست و حسابی در نیومدن یه عکس هم از ارور بزارید ببینیم مشکل از کجاست.

آخه قبلا از یه کامپیوتر دیگه ریکاور کرده بودم و جواب داده بود ولی نمی دونم اینجا چرا جواب نمی ده اروری هم که میده اینه که میگه نمی تنه رندر کنه (تو کلاسیک) و تو کی ام میگه که :no combiniation of filters could be found to render the stream. error num : 80040218

لطفا برنامه های قویتر از ریکاوری رو به من معرفی کنید.
ممنون

Dew Drop
25-10-2010, 02:24
سلام بر اساتید

من قبلا که ویندوز را نصب میکردم وقتی اون USB مربوط به بلوتوث را به سیستم متصل میکردم به صورت اتوماتیک خودش همه درایور ها نصب میکرد و همه چیز آماده میکرد برای استفاده.

حالا هم همه چیز نصب شده ولی مشکل من با شرتکات بلوتوث هست. یعنی زمانی که شما مثلا یک آهنگ را میخواستی بفرستی روی آهنگ کلیک راست میکردی سپس Send To -> Bluetooth Devise بعدش هم دستگاه بلوتوث دیگر را انتخاب میکردی و میرفتی برای ارسال. ولی حالا در منوی کلیک راست در قسمت Send To گزینه Bluetooth Devise وجود ندارد.

حالا چه جوری میشه این Bluetooth Devise را به قسمت Send To کلیک راست ویندوز اضافه کرد؟ ( عکس زیر گویا همه چیز هست البته عکس ماله ویندوز 7 هست ولی در XP هم دقیقا همین وضعیت وجود داشت)

سلام
تو run بنویسید sendto و ok کنید.تو اون صفحه ببینید ایکون bluetooth هست؟
اگه که فکر می کنم هم نباشه,برید تو درایوی که ویندوز نصب کردید windows\system 32
بعد اونجا باید یه فایل به نام fsquirt.exe باشه از این فایل یه shortcut ایجاد کنید بعد کپی کنید به همون صفحه
sendto که قبلاً بازش کرده بودید.

ask_bl
25-10-2010, 11:58
سلام بر اساتید

سلام
حواسم نبود _sharifdorsa عزیز جواب دادن !

- - - - - - -
شما باید Shortcut بلوتوث رو تو مسیر زیر بسازین :

C:\Documents and Settings\[here is your user name]\SendTo

برای این میتونین برین یه یوزر جدید بسازین بعد توش Log in کنین و از همین مسیر بالا Shortcut بلوتوث رو کپی کنین و توی یوزر خودتون به همون مسیر ببرین .

molaali
26-10-2010, 12:35
ويرايش شد. مشكل حل شد.

Juventus FC
26-10-2010, 14:12
سلام
تو run بنویسید sendto و ok کنید.تو اون صفحه ببینید ایکون bluetooth هست؟
اگه که فکر می کنم هم نباشه,برید تو درایوی که ویندوز نصب کردید windows\system 32
بعد اونجا باید یه فایل به نام fsquirt.exe باشه از این فایل یه shortcut ایجاد کنید بعد کپی کنید به همون صفحه
sendto که قبلاً بازش کرده بودید.

سلام
حواسم نبود _sharifdorsa عزیز جواب دادن !

- - - - - - -
شما باید Shortcut بلوتوث رو تو مسیر زیر بسازین :

C:\Documents and Settings\[here is your user name]\SendTo

برای این میتونین برین یه یوزر جدید بسازین بعد توش Log in کنین و از همین مسیر بالا Shortcut بلوتوث رو کپی کنین و توی یوزر خودتون به همون مسیر ببرین .

دست گل جفتتون درد نکنه :40: کاری که گفتید انجام دادم و درست شد.

ninjavb
26-10-2010, 18:37
با سلام
سیستمم خاموش نمیشه و روی همون صفحه ای که مینویسه windows is shutting down میمونه ومجبور میشم برق سیستم رو قطع کنم.
مشکل از کجاست چی کار باید بکنم؟
با تشکر

ask_bl
26-10-2010, 18:42
با سلام
سیستمم خاموش نمیشه و روی همون صفحه ای که مینویسه windows is shutting down میمونه ومجبور میشم برق سیستم رو قطع کنم.
با تشکر
سلام
احیانا از نورتون استفاده نمیکنین ؟

jax2
26-10-2010, 23:28
با سلام
با تشکر

شما یه system resore کن ببین مشکل حل میشه

Mohammad King
27-10-2010, 11:29
با سلام
با تشکر

Spiffy
27-10-2010, 19:34
سلام
دوستان ويندوزم/كل سيستمم يه مشكلي پيدا كرده همين جوري كند كار ميكنه
فلش موس هنگ ميكنه زود زود اما روح موس كار ميكنه يعني معلومه كه فقط عكس فلش هنگ كرده اما موس كار ميكنه
همين ديشب كل هاردمو با فرمت لول هارد ، اف ديسك كردم و الان يه ويندوز ايكس پي اس پي 2 ريختم اما بازم اين مشكلو داره
يعني ديگه مربوط به ويروس نيست
آنتي ويروس هم نصبه روسيستم
من چيكار كنم ؟
اين مشكل واقعا كلافم كرده ديگه

Ghaioom
28-10-2010, 10:00
سلام
فلش موس هنگ ميكنه زود زود اما روح موس كار ميكنه يعني معلومه كه فقط عكس فلش هنگ كرده اما موس كار ميكنه
همين ديشب كل هاردمو با فرمت لول هارد ، اف ديسك كردم و الان يه ويندوز ايكس پي اس پي 2 ريختم اما بازم اين مشكلو داره
من چيكار كنم ؟
شاید مشکل از قطعات داخل کیس هست. یا هاردتون مشکل داره!!

Spiffy
28-10-2010, 11:35
ممنون
من الان به هيجي دسرسي ندارم و از موبايل وارد شدم
الان ندونسته از برنامه ي تحت داس acronis disk director suite‏ اومدم قسمت operating progress‏ و نميدونم جيكار داره ميكنه درحال wiping unallocated space‏ هستش و بايين نوشته current operating progress
1day 9 hours remaining
الان جيكار كنم؟
كمك!

mehrdad_goleyakh
28-10-2010, 12:04
سلام
بعضی وقتها یه مشکلی واسه ویندوز پیش میاد که با IE سایت باز نمیکنه به یاهو هم لاگین نمیشه ولی مثلا فایرفاکس مشکلی نداره و فقط هم با ساخت یک یوزر جدید تو ویندوز حل میشه میخواستم بدونم کسی میدونه این مشکل چرا بوجود میاد و آیا راه حل دیگه ای هم داره؟

joe_satriani
28-10-2010, 12:44
سلام
من چيكار كنم ؟

با سلام
دوست عزیز شاید ویروس دوباره از طریق فلش، گوشی و چیزی دیگه منتقل شده

موفق باشید.

ممنون
من الان به هيجي دسرسي ندارم و از موبايل وارد شدم
الان ندونسته از برنامه ي تحت داس acronis disk director suite‏ اومدم قسمت operating progress‏ و نميدونم جيكار داره ميكنه درحال wiping unallocated space‏ هستش و بايين نوشته current operating progress
1day 9 hours remaining
الان جيكار كنم؟
كمك!

با سلام
خوب چرا از این نرم افزار استفاده کردید اصلا؟؟

موفق باشید.

Spiffy
28-10-2010, 13:34
با سلام
دوست عزیز شاید ویروس دوباره از طریق فلش، گوشی و چیزی دیگه منتقل شده

موفق باشید.
ممنون اما اصلا اينطور نيست جون من فقط دوباره ويندوز نصب كردم و مشكل بازم ديده شد(حتي كل هاردمو فرمت لا لول هم كردمو دوباره بارتيشن بندي)
الان مشكل يه جيزه ديكست لطفا درباره اون كمكم كنيد(تو بست قبليم توضيح دادم)

Dew Drop
28-10-2010, 19:45
سلام
بعضی وقتها یه مشکلی واسه ویندوز پیش میاد که با IE سایت باز نمیکنه به یاهو هم لاگین نمیشه ولی مثلا فایرفاکس مشکلی نداره و فقط هم با ساخت یک یوزر جدید تو ویندوز حل میشه میخواستم بدونم کسی میدونه این مشکل چرا بوجود میاد و آیا راه حل دیگه ای هم داره؟

سلام
از فیلـ+تر شکن که استفاده نمی کنید؟یه بار از تب advance تو منوی
internnet option قسمت پایین reset رو بزنید ببینید فرقی میکنه.

mehrdad_goleyakh
28-10-2010, 21:20
سلام
از فیلـ+تر شکن که استفاده نمی کنید؟یه بار از تب advance تو منوی
internnet option قسمت پایین reset رو بزنید ببینید فرقی میکنه.

سلام
نه تمام اینها رو امتحان کردم فقط و فقط با ساخت یوزر جدید حل میشه،واسه خودمم خیلی عجیبه.

Spiffy
28-10-2010, 23:44
اميدوارم محتاج اينجا نباشم.از صبح تاحالا مردم ازبس درخواست كمك كردم نميدونم اينجا اكه تو مواقع اضطراري به درد نخوره بس به جه درد ميخوره و كاربراي فعال و همكار و مدير به جه دردي ميخورن مخصوصا با موبايل و هزار مكافات وارد بشي تازه مدير بياد بكه برو تو انجمن مربوطه سوالتو مطرح كن
يكي بيدا نشد بكه كه ما جه خالي به سر كنيم

Masоud
29-10-2010, 00:14
اميدوارم محتاج اينجا نباشم.از صبح تاحالا مردم ازبس درخواست كمك كردم نميدونم اينجا اكه تو مواقع اضطراري به درد نخوره بس به جه درد ميخوره و كاربراي فعال و همكار و مدير به جه دردي ميخورن مخصوصا با موبايل و هزار مكافات وارد بشي تازه مدير بياد بكه برو تو انجمن مربوطه سوالتو مطرح كن
يكي بيدا نشد بكه كه ما جه خالي به سر كنيم
سلام

الان مشکل خاصی ایجاد کرده مگه ؟ چرا Unallocated Space رو Wipe کردید ؟

shahedi
29-10-2010, 00:51
سلام
من چيكار كنم ؟
موستون را از چه طریق به کیس متصل می کنید؟
پیشنهاد می کنم اگه فقط مشکل موس دارید با انجام تنظیمات مناسب هدایت موس را از طریق صفحه کلید در اختیار بگیرید ببینید حل میشه یا خیر.

Honradez
29-10-2010, 01:17
سلام.

من هروقت ويندوزم (XP SP3) ميخواد بالا بياد با ارور مواجه ميشم (عكس ضميمه).

يه كـرك تو DVD نصب بود كه ريختمش ولي مثل اينكه كار نميكنه. البته هيچ پيغامي كه تا چند روز ديگه نميتوني از ويندوز استفاده كني نمياد.

ممنون ميشم راهنماييم كنين.

با سپاس فراوان.

Masоud
29-10-2010, 01:21
سلام.

من هروقت ويندوزم (XP SP3) ميخواد بالا بياد با ارور مواجه ميشم (عكس ضميمه).

يه كـرك تو DVD نصب بود كه ريختمش ولي مثل اينكه كار نميكنه. البته هيچ پيغامي كه تا چند روز ديگه نميتوني از ويندوز استفاده كني نمياد.

ممنون ميشم راهنماييم كنين.

با سپاس فراوان.

سلام

این مشکل بار ها و بارها مطرح شده .

رجوع شود به :

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

mohamadreza666
29-10-2010, 01:25
سرعت ویندوزم افتضاخ اومده پایین و یک دفعه اینطوری شد،شب خاموشش کردم درست بود فرداش که اومدم دیدم هی هنگ میکنه و سرعتش اومده پایین!!!
دیفرگ هم کردم درست نشد...
به غیر از عوض کردن ویندوز راه دیگه ای هست؟؟؟

Spiffy
29-10-2010, 06:39
سلام

الان مشکل خاصی ایجاد کرده مگه ؟ چرا Unallocated Space رو Wipe کردید ؟

ممنون آقا كه جواب دادين ‏.بله مشكل همون كندي سيستم بود كه حتي با فرمت شدن كامل هارد و بارتيشن بندي و نصب ويندوز بازم ديده شد كه من الان نميدونم اين وايب واسه جيه از ديروز تا الان هم داره كار ميكنه وايب ميكنه و نوشته 2 روز طول ميكشه منم ديكه كنسلش نكردم جون راه حلي بيدا نكردم كه در مقابلش انجام بدم.اين داره جيكار ميكنه؟ آيا براي هاردم مفيده؟ موس مشكلي نداشت و هنك ميكرد كه باكيبرد ميشد كار كرد اما سيستم بينهايت كند
اقا از بستها حتما بعدا ميام تشكر ميكنم

موستون را از چه طریق به کیس متصل می کنید؟
پیشنهاد می کنم اگه فقط مشکل موس دارید با انجام تنظیمات مناسب هدایت موس را از طریق صفحه کلید در اختیار بگیرید ببینید حل میشه یا خیر.

ف

a23723m
29-10-2010, 09:20
سلام دوستان

ویندوزم ویروسی بود و وقتی میخواستم nod32 رو نصب کنم نمیذاشت به جاش آنتی ویروس Avira رو نصب کردم بعد چندتا ویروس پیدا کرد ازم اجازه ریموو داد گفتم باشه:31:وقتی یه بار سیستم ریست شد ویندوز بالا میاد ولی فقط بک گران هست نه آیکونی نه تسک باری و نه تسک منیجیری میاد:18:در حالت سیف مد هم دقیقا همین جوریه نمیخوام درایو c: فرمت بشه
اگر لطف کنین کمکم کنید ممنون:20:

Dew Drop
29-10-2010, 09:46
سلام دوستان

ویندوزم ویروسی بود و وقتی میخواستم nod32 رو نصب کنم نمیذاشت به جاش آنتی ویروس Avira رو نصب کردم بعد چندتا ویروس پیدا کرد ازم اجازه ریموو داد گفتم باشه:31:وقتی یه بار سیستم ریست شد ویندوز بالا میاد ولی فقط بک گران هست نه آیکونی نه تسک باری و نه تسک منیجیری میاد:18:در حالت سیف مد هم دقیقا همین جوریه نمیخوام درایو c: فرمت بشه
اگر لطف کنین کمکم کنید ممنون:20:
سلام
با alt+ctrl+del تسک منیجر رو بازکنید بعد تو منوی File تو قسمت New task بنویسید
explorer.exe بعد ok کنید.
بعد تو رجیستری هم این مسیر رو برید
یه کلیدی به نام shell هست اون رو باز کنید ببینید تو قسمت valu date چی نوشته؟

a23723m
29-10-2010, 09:51
ممنون
خدمتت گفتم اصلا تسک منیجیر نمیاد...

a23723m
29-10-2010, 10:43
ممنون
خدمت شما گفتم تسک منیجیر هم نمیاد.فقط میتوان به قسمت logon رفت.

Masоud
29-10-2010, 10:55
ممنون آقا كه جواب دادين ‏.بله مشكل همون كندي سيستم بود كه حتي با فرمت شدن كامل هارد و بارتيشن بندي و نصب ويندوز بازم ديده شد كه من الان نميدونم اين وايب واسه جيه از ديروز تا الان هم داره كار ميكنه وايب ميكنه و نوشته 2 روز طول ميكشه منم ديكه كنسلش نكردم جون راه حلي بيدا نكردم كه در مقابلش انجام بدم.اين داره جيكار ميكنه؟ آيا براي هاردم مفيده؟ موس مشكلي نداشت و هنك ميكرد كه باكيبرد ميشد كار كرد اما سيستم بينهايت كند
اقا از بستها حتما بعدا ميام تشكر ميكنم

ف
سلام

وایپ کردن باعث میشه دیگه نیتونید فایلهاتون رو در صورت نیاز ریکاوری کنید.

حالا این اومده فضای اضافه ی کمی که معمولا بی استفاده میمونه رو وایپ کرده.

a23723m
29-10-2010, 11:27
سلام ممنون

تسک منیجیر هم اجرا نمیشه

Amir Sepehr
29-10-2010, 14:13
سلام به همه من یه مشکل پیدا کردم که نمی دونم از ویندوزه یا چیزه دیگه در هر صورت اگه سوال بی ربط با موضوع تاپیک پرسیدم شرمنده..... مشکله من اینه که از زمانی که کامپیوتر روشن میشه تا 10 دقیقه بعد مرورگرای اینترنت درست کار می کنن ولی بعده یه مدت دیگه به هیچ سایتی کانکت نمیشن یا فکر کنم همون time out میده... ولی زمانی که این مشکل پیش میاد اینترنت ایرادی نداره چون من میتونم online بازی کنم و ping هیچ مشکلی نداره و در کل احساس میکنم سرعت لود پیج تو سیستم به شدت کاهش پیدا کرده..... ببخشید اگه زیاد شد....

kane32
29-10-2010, 14:19
درود بر دوستان گلم بنده ویندوز ایکس پی سرویس پک سه دارم ولی مشکل من باز نکردن صفحه های سایت مودم و اینترنت ای دی اس ال به خوبی عمل میکنه حالا چند روزی کانکت میشه ولی سندو ریسیو ندارم انگار یه ویروسی چیزی نمیزاره بایت ردو بدلشه با ان ا دی اپدیت شده هم اسکن کردم چیزی پیدا نشد لطف کنید راهنماییم کنید چطور راش بندازم
در ضمن کدک پلیرهامم فایلهای اف ال وی رو پلی نمیکنن

Masоud
29-10-2010, 14:27
سلام ممنون
تسک منیجیر هم اجرا نمیشه

سلام به همه من یه مشکل پیدا کردم که نمی دونم از ویندوزه یا چیزه دیگه در هر صورت اگه سوال بی ربط با موضوع تاپیک پرسیدم شرمنده..... مشکله من اینه که از زمانی که کامپیوتر روشن میشه تا 10 دقیقه بعد مرورگرای اینترنت درست کار می کنن ولی بعده یه مدت دیگه به هیچ سایتی کانکت نمیشن یا فکر کنم همون time out میده... ولی زمانی که این مشکل پیش میاد اینترنت ایرادی نداره چون من میتونم online بازی کنم و ping هیچ مشکلی نداره و در کل احساس میکنم سرعت لود پیج تو سیستم به شدت کاهش پیدا کرده..... ببخشید اگه زیاد شد....

درود بر دوستان گلم بنده ویندوز ایکس پی سرویس پک سه دارم ولی مشکل من باز نکردن صفحه های سایت مودم و اینترنت ای دی اس ال به خوبی عمل میکنه حالا چند روزی کانکت میشه ولی سندو ریسیو ندارم انگار یه ویروسی چیزی نمیزاره بایت ردو بدلشه با ان ا دی اپدیت شده هم اسکن کردم چیزی پیدا نشد لطف کنید راهنماییم کنید چطور راش بندازم
در ضمن کدک پلیرهامم فایلهای اف ال وی رو پلی نمیکنن

سلام

به احتمال بسیار زیاد هر 3 نفر شما گرفتار ویروس شدید .

مشکلتون رو اینجا هم مطرح کنید :

اورژانس سیستم های آلوده

این تاپیک رو هم مشاهده کنید :

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

mohamadreza666
29-10-2010, 23:59
سرعت ویندوزم افتضاخ اومده پایین و یک دفعه اینطوری شد،شب خاموشش کردم درست بود فرداش که اومدم دیدم هی هنگ میکنه و سرعتش اومده پایین!!!
دیفرگ هم کردم درست نشد...
به غیر از عوض کردن ویندوز راه دیگه ای هست؟؟؟
کسی نمیدونست؟؟؟:5:

amirkhan_0o0
30-10-2010, 05:01
سلام دوستان من dell5010 دارم گاهی اوقات رنگ صفحه کاملاً به هم می ریزه و هیچ چی پیدا نیست
مثل اینکه صفحه کاملا خط خطی شده باشه و تا ریستارت نشه صفحه بر نمی گرده
این مشکل هر 40 بار استفاده به وجود میاد به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟

Dew Drop
30-10-2010, 09:03
سلام دوستان من dell5010 دارم گاهی اوقات رنگ صفحه کاملاً به هم می ریزه و هیچ چی پیدا نیست
مثل اینکه صفحه کاملا خط خطی شده باشه و تا ریستارت نشه صفحه بر نمی گرده
این مشکل هر 40 بار استفاده به وجود میاد به نظرتون مشکل سخت افزاریه؟

سلام

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

Spiffy
30-10-2010, 12:17
کسی نمیدونست؟؟؟:5:
سلام
من دقيقا دقيقا همين مشكلو داشتم
با عوض كردن ويندوز و حتي با فرمت و پارتيشن بندي مجدد هم درست نميشه!!
البته شايد شما يه ويندوز عوض كني درست بشه اما ماله من اصلا درست نشد اومدم ندونسته wipe hard disk كردم و الان بعد از پارتيشن بندي و نصب ويندوز دارم هرچي بلا ملا سرش ميارم هنگ نميكنه كه هيچ روانتر هم شده
اما صبر كن من يكم بيشتر كار بكشم ببينم اگه هنگ كرد ديگه هيچ
ميخوام فتوشاب و گيم و اتوكد 2010 و اكروبات ريدر و آفيس رو همشو يه جا كار كنم ببينم هنگ ميكنه يا نه

kiuna
01-11-2010, 09:21
internet exploer من خودش از سیستمم حذف شده
اصلا ایکونش رو ندارم ! تا چند روز پیش بود ولی وقتی یه ادرسی رو تایپ
میکردی همهش ارور اما الا اصلا نیست

Ghaioom
01-11-2010, 09:54
internet exploer من خودش از سیستمم حذف شده
اصلا ایکونش رو ندارم ! تا چند روز پیش بود ولی وقتی یه ادرسی رو تایپ
میکردی همهش ارور اما الا اصلا نیست
یا دوباره دانلود کن و نصبش کن از اینترنت یا ویندوزت رو repair کن خودش میاد.
یا اسمش رو تو سیستمت سرچ کن شاید بود.

mekziko
02-11-2010, 12:25
شکل یکی از درایو هام اینطوری شده برای حل این مشکل باید چه کار کنم

Dew Drop
02-11-2010, 13:12
شکل یکی از درایو هام اینطوری شده برای حل این مشکل باید چه کار کنم

سلام
رو درایوتون کلیک راست کنید و properties رو باز کنید
برید به تب sharing تیک گزینه do not share this folder رو بزنید و
apply کنید و ok.

Spiffy
02-11-2010, 17:02
اما صبر كن من يكم بيشتر كار بكشم ببينم اگه هنگ كرد ديگه هيچ
ميخوام فتوشاب و گيم و اتوكد 2010 و اكروبات ريدر و آفيس رو همشو يه جا كار كنم ببينم هنگ ميكنه يا نه
حله مشكل كاملا برطرف شده و اكيدا هنگ نميكنه و سريع هستش

B.3.S.T
04-11-2010, 01:17
سلام
دوستان ویندوز من دچار مشکل شده:منوی استارتم به کل قاطی کرده...یعنی در کنار گزینه log off دیگه swich user نیست!و همینطور وقتی می خوام وارد ویندوز بشم دیگه مثل اول نیست یعنی دقیق جایی که می خوام پسوورد بدم log on شم...

kiuna
04-11-2010, 12:48
من وقتی internet exploer رو باز میکنم و تو نوار ادرس ادرس یک سایت رو میزنم با این ارور مواجه میشم
خواستم ورژن جدید رو نصب کنم اما ارور داد و نشد

aliupdate
04-11-2010, 14:02
سلام
دوستان ویندوز من دچار مشکل شده:منوی استارتم به کل قاطی کرده...یعنی در کنار گزینه log off دیگه swich user نیست!و همینطور وقتی می خوام وارد ویندوز بشم دیگه مثل اول نیست یعنی دقیق جایی که می خوام پسوورد بدم log on شم...
سلام
توی کنترل پنل وارد User Account بشید و... Change the way رو باز کنید سپس اون دو گزینه رو تیک بزنید:

aliupdate
04-11-2010, 14:15
من وقتی internet exploer رو باز میکنم و تو نوار ادرس ادرس یک سایت رو میزنم با این ارور مواجه میشم
خواستم ورژن جدید رو نصب کنم اما ارور داد و نشد
سلام
شما دو راه دارید :

حذف نسخه ی قدیم و نصب نسخه جدید
استفاده از مرورگر های دیگر

حذف اینترنت اکسپلورر:
در منوی استارت Run رو انتخاب کنید توش بنویسید: windir%\ie8\spuninst\spuninst.exe% و OK بزنید
سپس مراحل رو دنبال کنید تا InternetExplorer از سیستم پاک شود

سپس نسخه ی جدید رو نصب کنید.

B.3.S.T
04-11-2010, 16:34
aliupdate
آقا دمت گرم...خیلی باحالی:40:

kiuna
04-11-2010, 18:37
لام
شما دو راه دارید :

1. حذف نسخه ی قدیم و نصب نسخه جدید
2. استفاده از مرورگر های دیگر

aliupdate
04-11-2010, 18:55
دقیقا همون چیزی که نوشتم رو وارد کنید به جای ie8 هم نسخه ی IE رو بنویسید یعنی اگه نسخه ی IE هفت هست بنویسید ie7 به علامت درصد هم توجه کنید چون وقتی Past میکنید جاشون عوص میشه

kiuna
05-11-2010, 15:40
ممنون درست شد

Perpetual
06-11-2010, 06:42
سلام به همگی
اسم فایل ها و فولدر های داخل 2 تا از درایو هام قابل رؤیت نیست (حتی با انتخاب اونها) مگر با انتخاب اونها و زدن کلید F2 یا همون rename خودمون.
درایو رو هم فرمت کردم درست نشد!!!
مطمئنم که سیستم هیچگونه ویروسی نداره و خودم هم هیچ دستکاری با این نرم افزار ها یا آموزشها (desktop.ini ) توی اونها انجام ندادم.
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید.
ممنون

aliupdate
06-11-2010, 14:42
سلام به همگی
اسم فایل ها و فولدر های داخل 2 تا از درایو هام قابل رؤیت نیست (حتی با انتخاب اونها) مگر با انتخاب اونها و زدن کلید F2 یا همون rename خودمون.
درایو رو هم فرمت کردم درست نشد!!!
مطمئنم که سیستم هیچگونه ویروسی نداره و خودم هم هیچ دستکاری با این نرم افزار ها یا آموزشها (desktop.ini ) توی اونها انجام ندادم.
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید.
ممنون
سلام
اینجوریه:

Perpetual
06-11-2010, 17:31
آره ولی نمی دونم شما با select کردن تنها اسم فولدر ها پیدا میشه یا نه؟؟
مال من که رؤیت نمشه.

aliupdate
06-11-2010, 17:58
آره ولی نمی دونم شما با select کردن تنها اسم فولدر ها پیدا میشه یا نه؟؟
مال من که رؤیت نمشه.
چیز خاصی نیست شما میتونید برای نمایش نام ،حالت نمایش رو عوض کنید:

یا اگر خواستید توی همین حالت نمایش، نام نمایش داده بشه کافیه اول حالت نمایش رو عوض کنید سپس کلید Shift را در صفحه کلید بگیرید وحالت دوباره حالت نمایش را روی Thumbnails بزارید:

اگر هم خواستید نمایش نام فایل یا پوشه غیر فعال بشه دوباره همین کار ( اول حالت نمایش رو عوض کنید سپس کلید Shift را در صفحه کلید بگیرید وحالت دوباره حالت نمایش را روی Thumbnails بزارید)رو انجام بدین

Perpetual
06-11-2010, 18:24
چیز خاصی نیست شما میتونید برای نمایش نام ،حالت نمایش رو عوض کنید:

یا اگر خواستید توی همین حالت نمایش، نام نمایش داده بشه کافیه اول حالت نمایش رو عوض کنید سپس کلید Shift را در صفحه کلید بگیرید وحالت دوباره حالت نمایش را روی Thumbnails بزارید:

اگر هم خواستید نمایش نام فایل یا پوشه غیر فعال بشه دوباره همین کار ( اول حالت نمایش رو عوض کنید سپس کلید Shift را در صفحه کلید بگیرید وحالت دوباره حالت نمایش را روی Thumbnails بزارید)رو انجام بدین
ممنون
درست شد

zardaki
06-11-2010, 21:34
با سلام
الان چند وقتیه که ویندوزم دچار مشکل شده بعد یه مدت که با سیستم کار می کنم مرورگری که بازه هنگ می کنه و فریز میشه و بعد چند دقیقه درست میشه ولی این کار همینطور تکرار میشه و به همه مرورگرام اصابت می کنه و همه سیستمم اینجوری میشه مثلا می خوام یه فایل را اکسترا کنم چند دقیقه طول میکشه و برنامه ای که داره اجرا میشه بجای چهره برنامه یه صفحه سفید میاد
لطفا کمکم کنید

a.l.d
06-11-2010, 21:53
با سلام
الان چند وقتیه که ویندوزم دچار مشکل شده بعد یه مدت که با سیستم کار می کنم مرورگری که بازه هنگ می کنه و فریز میشه و بعد چند دقیقه درست میشه ولی این کار همینطور تکرار میشه و به همه مرورگرام اصابت می کنه و همه سیستمم اینجوری میشه مثلا می خوام یه فایل را اکسترا کنم چند دقیقه طول میکشه و برنامه ای که داره اجرا میشه بجای چهره برنامه یه صفحه سفید میاد
لطفا کمکم کنید

1. برو به Task Manager ببین کدوم برنامه ای رم را غیرعادی اشغال کرده ببندش ویا اگر explorer.exe بود سیستم رابا یک آنتی ویروس و آنتی تروجان به روز اسکن کن ببین حل میشه

2. به نظر من ویندوزت سنگینه برنامه های اضافی راپاک کن و Defregment هم شاید کارساز باشه
:18:

JOSTOJUGAR
06-11-2010, 23:14
با سلام
وقتی که سیستم روشن میکنم با خطای ذیل مواجه میشم اگه ممکنه زودتر راهنمایی کنید که بایدچیکار کنم

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

ضمنا سیستم بعد از چند لحظه خاموش میشه

jax2
06-11-2010, 23:24
با سلام
وقتی که سیستم روشن میکنم با خطای ذیل مواجه میشم اگه ممکنه زودتر راهنمایی کنید که بایدچیکار کنم

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

دوست عزیز
برو تو run و بنویس
shutdown -a

بعد تو همون ران بنویس
msconfig
تو پنجره ی باز شده برو به سربرگ startup و اونجا تیک هر چیز غیر عادی و مشکوک رو بردار
یادت باشه تیک آنتی ویروس رو بنداری
مثلا نود 32 هست egui.exe
کسپر avp.exe
اوست avgant.exe

ولی بهترین کار تعمیر ویندوز هست

در ضمن با یه آنتی ویروس آپدیت هم اسکن کنید

aliupdate
06-11-2010, 23:25
با سلام

سلام
سیستمتون ویروسی شده با یه انتی ویروس قوی و اپدیت شده اسکن کنید.
برای اینکه سیستم فعلا خاموش نشه میتونید توی Run بنویسید :
shutdown /a یا shutdown -a

zardaki
07-11-2010, 09:10
وقتی به اینترنت وصل میشم چند ثانیه یا چند دقیقه بعدش سیستم ریستار میشه

Ghaioom
07-11-2010, 09:31
وقتی به اینترنت وصل میشم چند ثانیه یا چند دقیقه بعدش سیستم ریستار میشه
شاید سیستمت ویروس میروسی زده بالا!! D: :31:
با یه آنتی ویروس قوی بروز سیستمت رو ویروس یابی کن.
یا ویندوز رو repair کن.

a.l.d
07-11-2010, 14:43
مشکلی با اینترنت اکسپلوررم دارم که وقتی بازش می کنم Don t send می ده راه حل های مختلفی را امتحان کردم مثل :
کاملا پاک کردن IE ونصب دوباره ی آن
با تحقیق درباره علت متوجه شدم که می تواند مربوط به فایل pdm.dll باشد چگونه می شود آن را تعویض کردوازکجا بایدفایل سالم رابگیرم درضمن مدتیست Media Player هم Don t send می دهد

ازویندوز xp sp3 و ie 7 استفاده می کنم:27:

aliupdate
07-11-2010, 15:03
مشکلی با اینترنت اکسپلوررم دارم که وقتی بازش می کنم Don t send می ده راه حل های مختلفی را امتحان کردم مثل :
کاملا پاک کردن IE ونصب دوباره ی آن
با تحقیق درباره علت متوجه شدم که می تواند مربوط به فایل pdm.dll باشد چگونه می شود آن را تعویض کردوازکجا بایدفایل سالم رابگیرم درضمن مدتیست Media Player هم Don t send می دهد

ازویندوز xp sp3 و ie 7 استفاده می کنم:27:

feizafra
09-11-2010, 12:17
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
این پیغام را امروز دیدم که متوجه منظورش نشدم . ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید.

کنار ساعت :
Windows - System Error
There is an IP address conflict with another system on the network

با تشکر

یک سوال دیگر چطور می شود در اینجا عکس وارد کرد؟

ask_bl
09-11-2010, 12:18

C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop

با تشکر
سلام
عکس رو درست قرار بدین !

jax2
09-11-2010, 12:43

کنار ساعت :
Windows - System Error

با تشکر

سلام
برای وارد کردن عکس باید عکس خودتون رو توی سایتی مثل 20upload.com آپلود کنید و بعد
بیاین اینجا و قسمت درج متن از نوار بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو انتخاب کنید و آدرس فایل آپلود شده رو بدین

در مورد مشکل شما:
فکر کنم سیستم شما تو شبکه قرار داره.درسته؟؟
در این صورت این پیغام یعنی اینکه IP یه سیستم دیگه تو شبکه با کامپیوتر شما یکی هست
از مسئول شبکه درخواست کنید که چک کنند
ر

Dew Drop
09-11-2010, 13:04

کنار ساعت :
Windows - System Error

با تشکر

سلام
اینو ببینید

ghermezeteh
11-11-2010, 22:03
از نوشته های داخل فایل های متنی یا روی وب که به صورت چند سطر کنار هم هستن چجوری کپی پیست کنم که عینا کپی بشه و همه سطر ها به هم نریزه و عمودی نیاد پشت سر هم؟

.:HAMED:.
11-11-2010, 22:13
از مرورگرفايرفاكس براي كپي كردن استفاده كنيد
اگه صفحه ي وبتون از طريق فايرفاكس مرورشده باشه ميتونيد متن مورد نظرتونو با همان تيپ بندي كپي كرده و به همان صورت در word پيست كني

mekziko
12-11-2010, 23:24
[.
وقتی کامپیوترم بالا می آید این ارور را می دهد برای رفع این مشکل باید چه کار کنم

aliupdate
12-11-2010, 23:33
[.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی کامپیوترم بالا می آید این ارور را می دهد برای رفع این مشکل باید چه کار کنم

راه حل خود مایکروسافت:

farshad.88
13-11-2010, 12:13
سلام دوستان
وقتی با ویندوز xp بالا میام. بعد از مرحله لود ( مرحله ای که لوگوی ویندوز رو نشون میده ) صفحه سیام میشه. و دیگه هیچی نشون داده نمیشه. اما در حالت safe mode کار میکنه فقط یک مشکل داره و اونم اینکه هیچ برنامه رو باز نمیکنه.استارت و مای کامپیوتر باز میشن. اما هیچ برنام ای رو نمیشه باز کرد.
الان با ویندوز هفت اومدم اینجا و مسکلی نداشتم
کسی واسه ویندوز xp ام راه حلی به جز نصب دوباره ویندوز نداره ؟ چرا صفحه سیاه میشه ؟ و در حالت عادی نمیتونم بعد از لود لوگوی ویندوز برم داخلش. صفحه سیاه میشه و به صفحه welcome نمیره

jax2
13-11-2010, 12:58
سلام
برای مشکل شما به نظر من شما ویندوز را با سی دی ویندوزتون repair کنید
اگه نشد به نظر من دیگه چاره ای جز نصب ویندوز ندارید

Masоud
13-11-2010, 18:16
سلام دوستان
وقتی با ویندوز xp بالا میام. بعد از مرحله لود ( مرحله ای که لوگوی ویندوز رو نشون میده ) صفحه سیام میشه. و دیگه هیچی نشون داده نمیشه. اما در حالت safe mode کار میکنه فقط یک مشکل داره و اونم اینکه هیچ برنامه رو باز نمیکنه.استارت و مای کامپیوتر باز میشن. اما هیچ برنام ای رو نمیشه باز کرد.
الان با ویندوز هفت اومدم اینجا و مسکلی نداشتم
کسی واسه ویندوز xp ام راه حلی به جز نصب دوباره ویندوز نداره ؟ چرا صفحه سیاه میشه ؟ و در حالت عادی نمیتونم بعد از لود لوگوی ویندوز برم داخلش. صفحه سیاه میشه و به صفحه welcome نمیره

سلام

feizafra
13-11-2010, 23:06
ُسلام دوستان خسته نباشید
این پیغام منو دیوونه کرد. قبلا هم مطرح کرده بودم ولی به نتیجه ای نرسیدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

Dew Drop
13-11-2010, 23:13
ُسلام دوستان خسته نباشید
این پیغام منو دیوونه کرد. قبلا هم مطرح کرده بودم ولی به نتیجه ای نرسیدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر

عکساتون رو یه جای دیگه اپلود کنید.

feizafra
14-11-2010, 00:40
عکساتون رو یه جای دیگه اپلود کنید.
عکس رو 20upload آپلود کردم ولی نمیاد. یک سایت دیگه اگه میشناسین معرفی کنید. ممنون

ask_bl
14-11-2010, 00:41
عکس رو 20upload آپلود کردم ولی نمیاد. یک سایت دیگه اگه میشناسین معرفی کنید. ممنون

panther99
15-11-2010, 00:23
دوستان همونطور که تو این عکس میبینید این بالون گوشه که واسه آپدیت ویندوز هست بدجور رفته رو مخم !!!!!میخوام وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم این بالون ظاهر نشه . اگه ممکنه راه حلش رو بهم میگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم .

Masоud
15-11-2010, 00:29
دوستان همونطور که تو این عکس میبینید این بالون گوشه که واسه آپدیت ویندوز هست بدجور رفته رو مخم !!!!!میخوام وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم این بالون ظاهر نشه . اگه ممکنه راه حلش رو بهم میگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم .

سلام

mrmostafa
15-11-2010, 00:30
من ویندوز شرکت سازگار رو نصب کردم که خیلی خوب هست ولی تو درایو و فولدرها که وارد میشم پیش فرض قسمت Views روی Details هستش که من میخوام این رو عوض کنم روی Tiles بزارم نمیدونم چیکار باید بکنم؟!!!! کجا باید تغییر بدم؟!!!!!

Masоud
15-11-2010, 00:39
من ویندوز شرکت سازگار رو نصب کردم که خیلی خوب هست ولی تو درایو و فولدرها که وارد میشم پیش فرض قسمت Views روی Details هستش که من میخوام این رو عوض کنم روی Tiles بزارم نمیدونم چیکار باید بکنم؟!!!! کجا باید تغییر بدم؟!!!!!

سلام

داخل یکی از پوشه ها برید و حالتش رو بذارید تو Tiles .

سپس به Folder Options رفته و در سربرگ View روی دکمه ی Apply to All Folders کلیک کنید .

بعد از این کار پیغامی نمایش داده میشه و شما اونو تأیید کنید.

mohamadreza666
15-11-2010, 22:31
pc ام خیلی سرعتش اومده پایین 3-2 بار هم ویندوز عوض کردم یکی دو روز خوب بود بعد دوباره سرعتش اومد پایین!!!
الان یه خورده گرافیک دستگامم اومده پایین و اینکه یهو baclground میشه یه صفحه آبی و باید دوباره خودم براش عکس بذارم!!!
چی کارش کنم؟؟؟
مرسی

ICAROOS
16-11-2010, 07:28
سلام
نمیدونم سوالم رو دارم جای دزستی مطرح میکنم یا نه ولی اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم ببینم که در هر لحظه چه پورتهایی از سیستم من داره استفاده میشه و توسط چه نرم افزاری
ممنون

Gladiator_2000
16-11-2010, 17:18

کسی نظری نداره در مورد این ارور ؟ چه کار کنم که دوباره ویندوز نصب نکنم -

aliupdate
16-11-2010, 17:49

8453010
16-11-2010, 18:18
وقتی تصویر دسکتاپ رو تغییر میدم. دفعه بعد که سیستم رو روشن میکنم یک لحظه تصویر جدید رو نشون میده ولی وقتی ویندوز کامل بالا میاد ،دوباره تصویر قبل از تغییر نمایش داده میشه. اگه ممکنه راه حل رو هم با استفده از رجیستری و هم با روش معمولی بگین. خیلی ممنون

Dariushtanha
16-11-2010, 18:37

سلام
به این پست برو مشکلت حل میشه
forum.p30world.com/showpost.php?p=2316492&postcount=14

Masоud
16-11-2010, 19:22
pc ام خیلی سرعتش اومده پایین 3-2 بار هم ویندوز عوض کردم یکی دو روز خوب بود بعد دوباره سرعتش اومد پایین!!!
الان یه خورده گرافیک دستگامم اومده پایین و اینکه یهو baclground میشه یه صفحه آبی و باید دوباره خودم براش عکس بذارم!!!
چی کارش کنم؟؟؟
مرسی

سلام

حتما سیستمتون رو با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت شده Full Scan کنید.

سلام
نمیدونم سوالم رو دارم جای دزستی مطرح میکنم یا نه ولی اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم ببینم که در هر لحظه چه پورتهایی از سیستم من داره استفاده میشه و توسط چه نرم افزاری
ممنون

از دستور netstat میتونی استفاده کنی.
وقتی برنامه ای در حال کار تو شبکه هستش، netstat رو به صورت زیر در cmd اجرا کن :

netstat -a -o

از نرم افزار Port Scanner هم میتونید استفاده کنید.

وقتی تصویر دسکتاپ رو تغییر میدم. دفعه بعد که سیستم رو روشن میکنم یک لحظه تصویر جدید رو نشون میده ولی وقتی ویندوز کامل بالا میاد ،دوباره تصویر قبل از تغییر نمایش داده میشه. اگه ممکنه راه حل رو هم با استفده از رجیستری و هم با روش معمولی بگین. خیلی ممنون

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و روش کلیک راست کن و Merge رو بزن . پیغامی اگر اومد اونو OK کن :

Spiffy
17-11-2010, 08:59
با سلام خدمت اساتيد عزيز
چرا فونت ويندوز من اينطوري شده؟

به همه تنظيمات هم سر زدم اما اصلا فونتش درست نشد
خيلي بزرگ و بيريخته
متشكرم

joe_satriani
17-11-2010, 13:26
با سلام خدمت اساتيد عزيز
چرا فونت ويندوز من اينطوري شده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه همه تنظيمات هم سر زدم اما اصلا فونتش درست نشد
خيلي بزرگ و بيريخته
متشكرم

با سلام
توي دسكتاپتون كليك راست كنيد
گزينه ي properties رو انتخاب كنيد
سپس به تب appearance بريد
بعد دكمه ي advance رو بزنيد
سپس از منوي كشويي گزينه ي آيكون رو انتخاب كنيد
و بعد در قسمت font مقدار size رو به 8 كه نرمال ويندوز هست تغيير بديد

موفق باشيد.

grass
17-11-2010, 17:18
سلام خسته نباشید . من یک مشکل دارم این هم اینه که هنگام بالا امدن ویندوز وقتی مشخصات ویندوز میده . Full screen نیست . موقع اجرای بازی هم همین مشکل هست بازی هایی که تنضیمات دارن حل میشه ( اما باز یا خیلی بزرگ میشن یا کوچیک ) خلاصه درست اندازه خود صفحه مانیتور نمیشن . لطفا راهنمایی کنید .

joe_satriani
18-11-2010, 18:07
سلام خسته نباشید . من یک مشکل دارم این هم اینه که هنگام بالا امدن ویندوز وقتی مشخصات ویندوز میده . Full screen نیست . موقع اجرای بازی هم همین مشکل هست بازی هایی که تنضیمات دارن حل میشه ( اما باز یا خیلی بزرگ میشن یا کوچیک ) خلاصه درست اندازه خود صفحه مانیتور نمیشن . لطفا راهنمایی کنید .

با سلام
رزولیشن مانیتور روی چند تنظیم هست؟؟

موفق باشید.

grass
18-11-2010, 19:41
900 . 1400 . قبلا درست بود .اما یک بار بعد از Restart کردن کامپیتر یک دفعه اینطوری شد .

Hamed 360
19-11-2010, 03:46
salam man moshkelam ine ke masalan vaghti ye safaro ba moozila bala pain mikonam konde va roo safhe ye chizi eyne khat miad ! ya masalan ye chizio mesl install jabeja mikonam baz konde !

Dew Drop
19-11-2010, 07:22
salam man moshkelam ine ke masalan vaghti ye safaro ba moozila bala pain mikonam konde va roo safhe ye chizi eyne khat miad ! ya masalan ye chizio mesl install jabeja mikonam baz konde !

سلام
فینگیلیش نوشتن خلاف مقررات فرومه.
لطفاً فارسی بنویسید و بیشتر توضیح بدید.

far2had
19-11-2010, 12:26
این ارور یعنی چی؟
لطفا اگه میشه سریع پاسخ بدید ممنون

joe_satriani
19-11-2010, 13:24

با سلام
شاید درایور کارت گرافیکتون نصب نیست و دلیل کندی همینه
یا صفحاتی که باز میکنید سنگین هستن
در غیر اینصورت همینطور که دوستمون گفتن بیشتر توضیح بدید تا بیشتر مفهوم شه

موفق باشید.

900 . 1400 . قبلا درست بود .اما یک بار بعد از Restart کردن کامپیتر یک دفعه اینطوری شد .
با سلام
شما یه دور رزولیشن رو بازم تغییر بده
نباید مشکل خاصی باشه
هر چی هست از مانیتور و رزولیشن ویندوز هست

موفق باشید.

grass
19-11-2010, 15:08
[/QUOTE]

با سلام
شما یه دور رزولیشن رو بازم تغییر بده
نباید مشکل خاصی باشه
هر چی هست از مانیتور و رزولیشن ویندوز هست

موفق باشید.[/QUOTE]

داخل ویندوز مشکل نداره , قبل از بالا امدن ویندوز که مشخصات کامپیوتر میده رزولیشن انگار روی 768 × 1280 هست و داخل بعضی از بازی های قدیمی کامپیتری که تنضیمات رزولیشن بالا ندارن مثلا نهایت روی 768 × 1280 هست هم گوشه های تصویر سیاه هست , Full Screen نیست . وقتی هم رزولیشن مانیتور از طریق Properties تغییر میدم تصویر تار و کوچیک میشه . روی مانیتور هم دکمه AUTO هست میزنم اما درست نمیشه . :41:

.:HAMED:.
19-11-2010, 15:24
این ارور یعنی چی؟
لطفا اگه میشه سریع پاسخ بدید ممنون
دستگاهي كه به usb متصل شده است شناخته نشد
وسيله اي كه از usb به كامپيوتر بسته شده است ، بد عمل كرد و ويندوز آن را نميتواند تشخيص دهد
براي كمك به حل اين مشكل بر روي اين پيغام كليك كنيد:
وسيله اي به usb تون وصل كرديد كه يا ناقص وصل شده(driver اش نصب نشده و يا از usb جلو استفاده ميكنيد كه از داخل درست به مادربورد متصل نشده

mohammad20ali20
19-11-2010, 17:23
الان اگه ویندوزم رو اپدیت کنم از کار میفته؟ xp sp3

راهی هست اپدیت کنم؟

aliupdate
19-11-2010, 17:50

راهی هست اپدیت کنم؟
نه مشکلی نداره اپدیت کنید

Dew Drop
19-11-2010, 18:42

راهی هست اپدیت کنم؟

اگه کرکش کرده باشین می تونید آپدیتش کنید در غیر اینصورت
احتمال تشخیص جنیون نبودن ویندوزتون از طرف مایکروسافت وجود داره.

8453010
19-11-2010, 23:50
سلام

فایل زیر رو دانلود و از حالت زیپ خارج کن و روش کلیک راست کن و Merge رو بزن . پیغامی اگر اومد اونو OK کن :

خیلی ممنون :11:. ولی اگه ممکنه راه حل رو بدون رجستری هم توضیح بدبن. چون امکان حذف شدن فایل از سایت یا خراب شدن فایل هست وهم این که این طوری نمیتونیم جای دیگه که اشکالی به وجود میاد، درستش کنیم!:46:

panther99
19-11-2010, 23:58
دوستان چند وقتیه وقتی DVD میذارم تو درایو DVD به جای اینکه اون رو با poewer dvd نشون بده فولدر رو باز میکنه . قبلا با power dvd نشون میداد . یا هر cd دیگه ای که میذارم همینطوره مثلا گیم رو خواستم نصب کنم با اینکه Auto run داشت ولی بازم فولدر رو باز کرد !!!! چه جوری میتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shifter
20-11-2010, 10:48
در window task manager تو تب processes اونجا كه نوشته cpu ,اون چي رو نشون ميده؟
و تو تب performance قسمت kernal memory كارش چيه؟ چي رو نشون ميده؟

مرسي:20:

Mohammad King
20-11-2010, 11:54
در window task manager تو تب processes اونجا كه نوشته cpu ,اون چي رو نشون ميده؟
و تو تب performance قسمت kernal memory كارش چيه؟ چي رو نشون ميده؟

مرسي:20:

درصد استفاده از CPU را نشون مده

و درصد پر شدن رم

salmankhan9989
20-11-2010, 14:57
سلام دوستان یک سوال دارم
من ویندوزxp sp3دارم وروی اون پسورد گذاشتم ولی وقتی ویندوز بالا میاد اتوماتیک وارد میشه درضمن من2تا یوزر هم درست کردم یکی که همونadministratorهست ویکی دیگه هم درست کردم وروی هر2تاشون رمز گذاشتم ولی وقتی ویندوز بالا میاد اتوماتیک وارد میشه ولی وقتی سیستم stand byکنی یا دکمه یWindows+Lرو بزنی پسورد میخواد برای چی اینطوریه؟

Dew Drop
20-11-2010, 15:08
سلام دوستان یک سوال دارم
من ویندوزxp sp3دارم وروی اون پسورد گذاشتم ولی وقتی ویندوز بالا میاد اتوماتیک وارد میشه درضمن من2تا یوزر هم درست کردم یکی که همونadministratorهست ویکی دیگه هم درست کردم وروی هر2تاشون رمز گذاشتم ولی وقتی ویندوز بالا میاد اتوماتیک وارد میشه ولی وقتی سیستم stand byکنی یا دکمه یWindows+Lرو بزنی پسورد میخواد برای چی اینطوریه؟

سلام
تو run بنویسید control userpasswords2
تیک ....Users must enter a usernames and password رو بزنید و apply کنید و ok.
ببینید درست میشه؟

Masоud
20-11-2010, 18:42
خیلی ممنون :11:. ولی اگه ممکنه راه حل رو بدون رجستری هم توضیح بدبن. چون امکان حذف شدن فایل از سایت یا خراب شدن فایل هست وهم این که این طوری نمیتونیم جای دیگه که اشکالی به وجود میاد، درستش کنیم!:46:

سلام

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

میتونید قبل از اینکه فایل رو اجرا کنید یک Restore Point تعریف کنید واسه اطمینان.

دوستان چند وقتیه وقتی DVD میذارم تو درایو DVD به جای اینکه اون رو با poewer dvd نشون بده فولدر رو باز میکنه . قبلا با power dvd نشون میداد . یا هر cd دیگه ای که میذارم همینطوره مثلا گیم رو خواستم نصب کنم با اینکه Auto run داشت ولی بازم فولدر رو باز کرد !!!! چه جوری میتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به Properties دی وی دی رام برو و در سربرگ Autoplay و روی Restore Defaults کلیک کن .

lahij_web
20-11-2010, 20:06
سلام . خسته نباشین
رو لپتاپم 7 داشتم . روش Xp نصب کردم .
ولی با Xp بوت میشه . یعنی بوتش به 7 اولویت داره ؟
چطور میتونم تو منوی بوت اولیه ویندوز هر دو رو ببینم و انتخاب کنم؟
از Startup And recovery چک کردم به نتیجه نرسیدم .
راهنمایی میکنین ؟
ممنونم