PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32

joe_satriani
25-07-2010, 20:07
شما يعني آفيس 2010 - 64 بيتي رو روي ويندوز 32 بيتي نصي كردي؟

reza-atom
25-07-2010, 21:36
شما يعني آفيس 2010 - 64 بيتي رو روي ويندوز 32 بيتي نصي كردي؟

من نمیدونستم 64 بیتی هست !

Mohammad King
25-07-2010, 21:42

برنامه های 64 بیت که روی 32 بیت نصب نمیشن!!!:18:

ویندوزت چی بود مال کدوم شرکت.؟

از ظاهرش معلومه از این ویندوز های دست کاری شدست...

reza-atom
25-07-2010, 22:50
برنامه های 64 بیت که روی 32 بیت نصب نمیشن!!!:18:

ویندوزت چی بود مال کدوم شرکت.؟

از ظاهرش معلومه از این ویندوز های دست کاری شدست...

بله خودمم میدونم ویندوز دستکاری شدست ! یعنی توی ویندوز های اصل (دستکاری نشده) اصلاً نصب نمیشه ؟ میشه بگین از کدوم شرکت ویندوز اورجینال بگیرم (پیغام خصوصی) ؟ راستی از کجا میشه فهمید که یه برنامه 64 بیتی هست یا 32 بیتی ؟

pedram08
26-07-2010, 13:32
من دوتا ویندوز xp روی کامپیوترم نصب کرده بودم و یکی از اونها رو پاک کردم ولی حالا وقتی کامپیوترم را روشن میکنم اون قسمتی که میخوام یکی از دو ویندوز را انتخاب کنم هنوز پاک نشده حالا چجوری میتونم اون را پاک کنم؟؟؟:5:

Masоud
26-07-2010, 13:40
من دوتا ویندوز xp روی کامپیوترم نصب کرده بودم و یکی از اونها رو پاک کردم ولی حالا وقتی کامپیوترم را روشن میکنم اون قسمتی که میخوام یکی از دو ویندوز را انتخاب کنم هنوز پاک نشده حالا چجوری میتونم اون را پاک کنم؟؟؟:5:
سلام

این مشکل چند باری مطرح شده .

برای رفع این مشکل برو تو Run بنویس msconfig .

در سربرگ BOOT.INI روی گزینه Check All Boot Path کلیک کن.

در آخر پنجره رو OK کن.

سپس سیستم رو Restart کن.

موفق باشید :40:

reza-atom
26-07-2010, 15:36
کسی جواب سوال دوم من نداد ؟

2.چرا language bar من پرید چه جوری میشه برش گردوند ؟ حتی توی قسمت toolbar هم گزینش نیست !!!!:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یه سوال دیگه این که چرا کپی کردن و انتقال فایل ها توی ویندوزم انقدر طول میکشه و بعضی وقتا با error مواجه میشه حتی فایل های سبک هم خیلی طول میکشه ! مشکل از Hard هست ؟

Mohammad King
26-07-2010, 16:31
کسی جواب سوال دوم من نداد ؟

راستی یه سوال دیگه این که چرا کپی کردن و انتقال فایل ها توی ویندوزم انقدر طول میکشه و بعضی وقتا با error مواجه میشه حتی فایل های سبک هم خیلی طول میکشه ! مشکل از Hard هست ؟

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال بعدیت

از کجا میخوای کی کنی؟

از سی دی یا از فلش یا از ...

reza-atom
26-07-2010, 19:32
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوال بعدیت

از کجا میخوای کی کنی؟

از سی دی یا از فلش یا از ...

از DVD که خیلی مشکل داره (فکر کنم DVD رامم خراب باشه ! راستی اگه DVD رام مشکل داشته باشه توی کپی کردن Error میده ؟ با 2 - 3 تا DVD امتحان کردم ! خیلی هم دیر بالا میان DVD ها ) از روی هارد خودم هم حتی یه فایل کم حجم بعضی وقتا خیلی طل میکشه (حتی هنگ میکنه !!!!:13:) فکر کنم از پایین بودن قطعات سخت افزاریم هم باشه ( چون خیلی قدیمیه !:31:)

hada22
26-07-2010, 20:04
سلام دوستان جان.من ازورژن xpsp3کریستال استفاده میکنم.هنگام بالا آمدن طول میکشه.ولی موقع خاموش شدن خوبه.فکرمیکنید مشکل ازکجاست.هاردمن500 گیگه(maxtor)سی پی یو هم دوهسته ای amdهست.

a.l.d
26-07-2010, 21:27
سلام دوستان جان.من ازورژن xpsp3کریستال استفاده میکنم.هنگام بالا آمدن طول میکشه.ولی موقع خاموش شدن خوبه.فکرمیکنید مشکل ازکجاست.هاردمن500 گیگه(maxtor)سی پی یو هم دوهسته ای amdهست.

تبریک به خاطرانتخاب سایت P30world

درقسمت Run فرمول msconfig رابنویس وبه قسمت Startup برو بعدهرچیزی که لازم نیست روازحالت انتخاب شده خارج کن فقط توجه کن که تیک فایل های مهم رابرنداری:18:

hada22
26-07-2010, 21:47
تشکرمیکنم دوست من.این کارروانجام دادم.هاردروهم دفرگ کردم.هیچ چیزاضافی روهم نصب نکردم وسعی کردم ازنرم افزارهای هماهنگ وسبک استفاده کنم.بااین سیستم من ویندوز بایدچقدرطول بکشه تالود بشه؟
تشکر میکنم.
هادی.

joe_satriani
26-07-2010, 21:53

با سلام
خوب برنامه ي خاصي حتما نصب كرديد؛ يا اينكه حجم برنامه هايي كه ميخوان در استارت آپ اجرا شن خيلي زياد هست

jax2
26-07-2010, 22:37

منم سیستم بالایی دارم ولی همین مشکلو دارم.کاریش نمیشه کرد.مشکل از xp هستش.

new explorer
26-07-2010, 23:52
بله خودمم میدونم ویندوز دستکاری شدست ! یعنی توی ویندوز های اصل (دستکاری نشده) اصلاً نصب نمیشه ؟ میشه بگین از کدوم شرکت ویندوز اورجینال بگیرم (پیغام خصوصی) ؟ راستی از کجا میشه فهمید که یه برنامه 64 بیتی هست یا 32 بیتی ؟

معمولاً یه جایی توی اسم فایلهای مربوط اون 64 بیتیه اشاره میکنه (مثلاً x64)

.................................................. .......................................

تشکرمیکنم دوست من.این کارروانجام دادم.هاردروهم دفرگ کردم.هیچ چیزاضافی روهم نصب نکردم وسعی کردم ازنرم افزارهای هماهنگ وسبک استفاده کنم.بااین سیستم من ویندوز بایدچقدرطول بکشه تالود بشه؟
تشکر میکنم.
هادی.

ببینید به هر حال این ویندوزها هیچ کدوم تضمینی نیستند! همه شون دستکاری شدند
بنابراین:
شاید گاهی اوقات لازم باشه از یه سی دی ویندوز دیگه استفاده کرد. شاید جواب داد!

پیروز باشید

mjzaret
27-07-2010, 09:54

برای سیستم‌هایی که از لحاظ سخت افزاری بالا هستند بایستی از ویندوزهای بالاتر استفاده کرد.

من هم روی سیستمم ویندوز XP داشتم ولی کند بود.

ویندوزم رو به 7 ارتقاء دادم مشکلم حل شده و کندی در سیستم وجود نداره.

شما هم یه بار ویندوز 7 رو امتحان کنید.

شاد باشید :40:

reza-atom
27-07-2010, 14:14
معمولاً یه جایی توی اسم فایلهای مربوط اون 64 بیتیه اشاره میکنه (مثلاً x64)

اینی که مینویسن x86 یعنی چی ؟ مال 32 بیتی هست ؟

Mohammad King
27-07-2010, 14:44
اینی که مینویسن x86 یعنی چی ؟ مال 32 بیتی هست ؟
آره X86 32 بیت و X64 64 بیت.

jax2
27-07-2010, 20:26
برای سیستم‌هایی که از لحاظ سخت افزاری بالا هستند بایستی از ویندوزهای بالاتر استفاده کرد.

من هم روی سیستمم ویندوز XP داشتم ولی کند بود.

ویندوزم رو به 7 ارتقاء دادم مشکلم حل شده و کندی در سیستم وجود نداره.

شما هم یه بار ویندوز 7 رو امتحان کنید.

من الان سون دارم دوست عزیز
ممنون از توجهت

ramin9659
28-07-2010, 06:30

این بستگي به CPU شما دارد كه از ويندوز 64 بيتي پشتيباني مي كند يا خير. براي تشخيص اينكه ويندوز تان 32 بيتي است يا 64 بيتي به تر تيب زير عمل كنيد:
1- از قسمت start به run رفته و عبارت : dxdiag را نوشته و ok را كليك نماييد.
2- در باسخ به پيغامي كه نمايش داده مي شود دكمه No را كليك نماييد.
3- اگر ويندوز شما 64 بيتي باشد ؛ در كنار عبارت Operating System جمله 64 بيتي بودن ذكر مي شوند . مثلا: Microsoft Windows XP 64-bit Edition
4- و یک نکته دیگر اگر ويندوز شما 64 بيتي باشد ؛ در كنار عبارت Processor جمله : Itanium يا Itanium2 ذكر مي گردد.
در غير اين صورت ويندوز شما 32 بيتي است.لازم به ذکر این نکته هم هست که ۳۲ بیتی گاهی با x86 هم نمایش داده می شود.

shantia1147
28-07-2010, 08:34
با نصب ويندوز جديد SP3 وپارتيشن بندي كامل طبق راهنماي نصب ويندوز ، بعد از بالا آمدن ويندوز از 3 درايو موجود C-D-E درايو آخر (با حجم88 گيگ ) را كه ميخواهم باز كنم درخواست فرمت ميكند با اجراي دستور فرمت در نهايت اعلام ميكند ويندوز قادر به فرمت نميباشدسيستم فايل ها NTFS ميباشد
راهنمايي بفرماييد چگونه عمل كنم تا اين درايو فعال باشد . يادآوري ميكنم درايوهاي ديگر فعال هستند. البته در موقع پارتيشن بندي سيستم اعلام ميكرد 2 درايو C و D سيستم NTFS هستند و درايو E را به صورت UNKNOWNنشان ميداد و نميدانم چرا اين درايو را هم NTFSنشان نميداد.
با تشكر از همراهي شما خوبان

ask_bl
28-07-2010, 09:29
با نصب ويندوز جديد SP3 وپارتيشن بندي كامل طبق راهنماي نصب ويندوز ، بعد از بالا آمدن ويندوز از 3 درايو موجود C-D-E درايو آخر (با حجم88 گيگ ) را كه ميخواهم باز كنم درخواست فرمت ميكند با اجراي دستور فرمت در نهايت اعلام ميكند ويندوز قادر به فرمت نميباشدسيستم فايل ها NTFS ميباشد
راهنمايي بفرماييد چگونه عمل كنم تا اين درايو فعال باشد . يادآوري ميكنم درايوهاي ديگر فعال هستند. البته در موقع پارتيشن بندي سيستم اعلام ميكرد 2 درايو C و D سيستم NTFS هستند و درايو E را به صورت UNKNOWNنشان ميداد و نميدانم چرا اين درايو را هم NTFSنشان نميداد.
با تشكر از همراهي شما خوبان
توی منوی استارت در قسمت Run بنویسین cmd حالا بنویسین Format E: s بعد Y رو بزنین .

SiyahVash
28-07-2010, 14:40
توی منوی استارت در قسمت Run بنویسین cmd حالا بنویسین Format E: s بعد Y رو بزنین .

Format E: FS:NTFS

momo
29-07-2010, 06:24
با سلام
در ویندوز اکس پی من در درایو f وقتی کلیک راست می کنم در قسمت ARrange icons by modified وجود ندارد اما در سایر درایو ها وجود دارد علت چیست؟

hamid_diablo
29-07-2010, 10:25
سلام دوستان
تو قسمت PROCESS پردازش MSMSGS.EXE برای چیه ؟
اگه حذفش کنم موردی پیش میاد؟

joe_satriani
29-07-2010, 12:14
سلام دوستان
تو قسمت PROCESS پردازش MSMSGS.EXE برای چیه ؟
اگه حذفش کنم موردی پیش میاد؟

با سلام
اين برنامه فكر ميكنم براي مسجر سيستمتون باشه
خوب اگه پاك كنيدش مسنجرتون هم بسته ميشه

موفق باشيد.

madwillow
29-07-2010, 14:56
با سلام
در ویندوز اکس پی من در درایو f وقتی کلیک راست می کنم در قسمت ARrange icons by modified وجود ندارد اما در سایر درایو ها وجود دارد علت چیست؟

نوع پارتیشن درایو هاتون یکی هست؟

Masоud
29-07-2010, 15:11
با سلام
سلام

برو تو درایو F و از منوی View گزینه ی Choose Details رو انتخاب کن .

سپس مانند تصویر زیر تیک اونایی رو که میخوای بزن :

hamid_diablo
29-07-2010, 17:28
سلام
یه سئوال دیگ هم دارم
من از برنامه ultra.sur ورژن 9.97 استفاده میکنم.ولی بعد از استفاده ie از کار میوفته و دیگه صفحات رو باز نمیکنه

Masоud
29-07-2010, 17:45
سلام
یه سئوال دیگ هم دارم
من از برنامه ultra.sur ورژن 9.97 استفاده میکنم.ولی بعد از استفاده ie از کار میوفته و دیگه صفحات رو باز نمیکنه
سلام

با اینکه خلاف قوانینه ولی ...

باید Pro==xy ==Se=rver رو غیرفعال کنید.

به پستask_bl عزیز مراجعه کنید :

san82
30-07-2010, 23:49
سلام
درایومو فرمت کردم ویندوز سرویس پک 3 ریختم همه چی درسته ولی کارت صدام رو نمیشناسه چرا؟

ask_bl
30-07-2010, 23:55
سلام
درایومو فرمت کردم ویندوز سرویس پک 3 ریختم همه چی درسته ولی کارت صدام رو نمیشناسه چرا؟
درایور رو نصب کردین ؟
مدل کارت صدا چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin9659
31-07-2010, 14:22
سلام

شما با برنامه ای مثل SIW نوع مدل کارت صدات رو پیدا کن بعد در اینترنت جستجو کن یا همینجا بنویس تا بهت بگم چیکار کنی:5:

a.l.d
31-07-2010, 18:32
درایور رو نصب کردین ؟
مدل کارت صدا چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگرمشکلت پیداکردن درایورکارت صدااست
من برنامه ی Driver Checker راپیشنهادمی کنم اگرکدفعال سازی هم خواستی بگوبزارم

شهرت این برنامه درشناسایی است ولی دربعشی موارد Driver برای دانلود میزاره

san82
31-07-2010, 23:09
درایور رو نصب کردین ؟

شما با برنامه ای مثل SIW نوع مدل کارت صدات رو پیدا کن بعد در اینترنت جستجو کن یا همینجا بنویس تا بهت بگم چیکار کنی:5:

اگرمشکلت پیداکردن درایورکارت صدااست
من برنامه ی Driver Checker راپیشنهادمی کنم اگرکدفعال سازی هم خواستی بگوبزارم

درایور کارت صدام نصب نمیشه! یعنی هست، ولی وقتی می خواد نصب شه آخرش میگه:
deriver not found...
فقط میدونم sound max از جزئیات ورژنش خبر ندارم، چطور بفهمم مدلش چیه وقتی کارتون مادربورد نیست ؟

siw چطور کار میکنه؟

Masоud
31-07-2010, 23:44
deriver not found...
فقط میدونم sound max از جزئیات ورژنش خبر ندارم، چطور بفهمم مدلش چیه وقتی کارتون مادربورد نیست ؟

siw چطور کار میکنه؟
سلام

برای شناخت مدل قطعتون به پست زیر رجوع کنید :

a.l.d
31-07-2010, 23:55
deriver not found...

siw چطور کار میکنه؟

شهرت این برنامه درشناسایی است ولی دربعشی موارد Driver برای دانلود میزاره :5:

ramin9659
01-08-2010, 09:31
شهرت این برنامه درشناسایی است ولی دربعشی موارد Driver برای دانلود میزاره :5:

1- Siw رو نصب کن
2- اگر کارت صدات آن بورد هست مدل مادر بوردت رو در بیار
3-اگر PCI هست هم جداگانه کارت صدات رو پیدا کن از توی لیست Hardware
4- به سایت گوگل برو و بزنaaa driver downnload (بجای سه تا a اسم مادر بورد یا کارت صدات رو بده)
بعد هم کار تمومه:46:

san82
02-08-2010, 01:32
کارت صدام آنبرده siw رو نصب کردم، اینم اطلاعات مادربردم:
Property Value
Manufacturer FOXCONN
Model A6VMX
Version 0A
Serial Number UY30835012031

North Bridge ATI RS690/RS690M Revision 00
South Bridge ATI SB600 Revision 00

CPU AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+
Cpu Socket Socket AM2 (940)

System Slots 4 PCI

Memory Summary
Maximum Capacity 8192 MBytes
Memory Slots 2
Error Correction None

Warning! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed

ramin9659
02-08-2010, 12:49
کارت صدام آنبرده siw رو نصب کردم، اینم اطلاعات مادربردم:
Property Value
Manufacturer FOXCONN
Model A6VMX
Version 0A
Serial Number UY30835012031

North Bridge ATI RS690/RS690M Revision 00
South Bridge ATI SB600 Revision 00

CPU AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+
Cpu Socket Socket AM2 (940)

System Slots 4 PCI

Memory Summary
Maximum Capacity 8192 MBytes
Memory Slots 2
Error Correction None

Warning! Accuracy of DMI data cannot be guaranteed

اینهم لینک دانلود درایور کارت صدات :5:

san82
02-08-2010, 13:40
دستت درد نکنه این مدل مادر برد خودم بود که سالمه، به عنوان نمونه آوردم مال اون winfast مشخصات اونو بعدا برات پی ام خصوصی میکنم 

3reza
02-08-2010, 13:46
سلام
خيلي اوقات كه من ميخوام فايلهايي رو از رو DVD بريزم رو هاردم با اين پيغام خطا روبرو ميشم .

مشكل از كجاست ؟!

mekziko
02-08-2010, 13:57
آیکن فایل های html من پریده از نرم افزار فایرفاکس استفاده میکنم برای رفع مشکل باید چه کار کنم زیر هم عکسش

Mohammad King
02-08-2010, 14:35
آیکن فایل های html من پریده از نرم افزار فایرفاکس استفاده میکنم برای رفع مشکل باید چه کار کنم زیر هم عکسش

روش کلیک راست کن پرپرتز بزن بعد change را بزن بعد در صفحه باز شده internet expelorer را انتخاب کن

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:31 PM ----------

سلام
خيلي اوقات كه من ميخوام فايلهايي رو از رو DVD بريزم رو هاردم با اين پيغام خطا روبرو ميشم .

مشكل از كجاست ؟!

سلام هارت اکسترنال هست؟

شما دستور CHKDSK را در run وارد کنید و منتظر باشید تا درایو های هارد دیسک شما چک شود.

اینجا رو هم بخون:

مهران
02-08-2010, 14:47
فایلی صوتی بافرمت EXT دارم که تو سیستم اجرا نمیشه ( توی گوشی نوکیا اجرا میشه و تو سونی اریکسون ها نه ) ، میخواستم ببینم میشه نرم افزار تبدیلش رو به فرمت های رایج مثل Mp3 بهم معرفی کنید ؟

Masоud
02-08-2010, 14:48
فایلی صوتی بافرمت EXT دارم که تو سیستم اجرا نمیشه ( توی گوشی نوکیا اجرا میشه و تو سونی اریکسون ها نه ) ، میخواستم ببینم میشه نرم افزار تبدیلش رو به فرمت های رایج مثل Mp3 بهم معرفی کنید ؟
سلام

اینجا مطرح کنید :

در خواست نرم افزار

mekziko
03-08-2010, 12:24
روش کلیک راست کن پرپرتز بزن بعد change را بزن بعد در صفحه باز شده internet expelorer را انتخاب کن
اولا من می خوام فایرفاکس مرورگر پیشفرضم باشد ثانیا با تغییر به ie هم این مشکل رفع نمی شود

joe_satriani
03-08-2010, 18:04
اولا من می خوام فایرفاکس مرورگر پیشفرضم باشد ثانیا با تغییر به ie هم این مشکل رفع نمی شود
[/COLOR]

با سلام
خوب اصلا فاير فاكستون درست كار ميكنه؟

موفق باشيد.

moas
03-08-2010, 23:29
چطوری میشه رمز فایل rar رو پیدا کرد؟

Mohammad King
04-08-2010, 00:14
چطوری میشه رمز فایل rar رو پیدا کرد؟

Masоud
04-08-2010, 14:45

[/COLOR]

سلام

در نرم افزار Firefox از منوی Tools گزینه ی Options رو انتخاب کن .

سپس از سربرگ Advanced تیک گزینه ی Always check to see if Firefox is the default browser on startup رو بزن.

بعد رو Check Now کلیک کن و اگر پیغامی مشاهده کردی روی Yes کلیک کن.

سپس سیستم رو Restart کن.

omidsh501
04-08-2010, 15:55
سلام
ویندوزم خراب شده حتی safe mode هم گیر میکنه تو فايلي به اسم driver کسی میدونه چطور میشه درسش کرد بدون نصب دوباره ویندوزا؟؟

mekziko
04-08-2010, 16:15
سلام

سپس از سربرگ Advanced تیک گزینه ی Always check to see if Firefox is the default browser on startup رو بزن.

سپس سیستم رو Restart کن.

دوست عزیز تیک زده بود!

mekziko
04-08-2010, 16:23
سلام

سپس سیستم رو Restart کن.

دوست عزیز تیک زده بود!

MrGee
04-08-2010, 16:33
سلام
ویندوزم خراب شده حتی safe mode هم گیر میکنه تو فايلي به اسم driver کسی میدونه چطور میشه درسش کرد بدون نصب دوباره ویندوزا؟؟

شما با استفاده از ویندوزهای Live یا Hiren Boot Disk اون فایل رو پاک کن ببین درست می شه یا نه
البته من توصیه می کنم شما ویندوز رو عوض کنی و بعد با یه آنتی ویروس به روز سیستم رو اسکن کنی

omidsh501
04-08-2010, 17:09
شما با استفاده از ویندوزهای Live یا Hiren Boot Disk اون فایل رو پاک کن ببین درست می شه یا نه
البته من توصیه می کنم شما ویندوز رو عوض کنی و بعد با یه آنتی ویروس به روز سیستم رو اسکن کنی

از راهنماییتون ممنونم
ولی این فایله که گفتم یکی از فایلای هست که safe mode واسه بالا اومدن بهش نیاز داره تو همین فایل گیر میکنه
و بعدشم نمیخوام ویندوزه رو عوضش کنم یه راهنمایی دیگه لطفا

Dew Drop
04-08-2010, 17:20
سلام

اروری براتون میده؟فکر میکنم که اینطوره,در این صورت یا متنش رو بزارید یا عکسش رو تا اگه تونستیم بیشتر بتونیم کمکتون کنیم.

Masоud
04-08-2010, 19:16
دوست عزیز تیک زده بود!
سلام

پس برو به Folder Options برو و در تب File Types بگرد دنبال پسوند html و htm . برای هردوتاشون کار زیر رو انجام بده :

یکی رو انتخاب کن و روی دکمه ی Change کلیک کن . از لیستی که باز میشه Firefox رو انتخاب کن .

برای html هم اینکارو انجام بده .

سپس پنجره رو OK کن و سیستم رو Restart .

teshneh
04-08-2010, 22:04
من تازه ویندوز اکس پی نصب کردم.از نظر سخت افزاری فن های کیس رو هم چک و تمیز کردم.نرم افزاری هم defragment کردم،
ولی هنوز سرعت سیستم پایین هست،چه دلیلی می تونه داشته باشه؟

joe_satriani
04-08-2010, 22:22
من تازه ویندوز اکس پی نصب کردم.از نظر سخت افزاری فن های کیس رو هم چک و تمیز کردم.نرم افزاری هم defragment کردم،
ولی هنوز سرعت سیستم پایین هست،چه دلیلی می تونه داشته باشه؟

با سلام
قبلا اينطوري نبوده ديگه؟
علل مختلفي هست واسه اين مورد شما
كه مهمترين و دم دست ترينش به نظرم همون وجود ويروس باشه
سيستم رو با يه آنتي ويروس خوب و آپديت اسكن كنيد

موفق باشيد.

a.l.d
05-08-2010, 03:07
با سلام
قبلا اينطوري نبوده ديگه؟
علل مختلفي هست واسه اين مورد شما
كه مهمترين و دم دست ترينش به نظرم همون وجود ويروس باشه
سيستم رو با يه آنتي ويروس خوب و آپديت اسكن كنيد

موفق باشيد.

کم کم دیگه باید ازایکس پی کوچ کردبه 7
چون قطعات باویندوز 64 بیت 7 بهتر جواب می دهند
ولی اگر همچنان پایبند ایکس پی هستی توصیه ی من یه سی دی xp دیگه نصب کن البته توصیه دوستمون هم درنظر بگیر

teshneh
05-08-2010, 13:14
آنتی ویروس آبدیت نصب کردم.بعد از نصب ویندوز ولی چیزی پیدا نکرد.
آنتی ویروسم نورتون2010 هست

MrGee
05-08-2010, 13:32
از همون اول که ویندوز بالا اومد سیستم کند بود یا بعد از مدتی این جوری شد؟

اگه از همون اول هم این جوری باشه پس به احتمال زیاد سیستم شما مشکل سخت افزاری داره
سخت افزار جدیدی نصب نکردید؟ کیس رو زیاد حرکت ندادید؟ همه سیم ها درست وصل هستند؟ اگه می تونید تک تک قطعات سخت افزاری جدا جدا با یه قطعه دیگه که مال یه کامپیوتر سالمه عوض کنید و ببیند فرق می کنه یا نه

teshneh
05-08-2010, 13:48
کلا سیستم یه کم کند هست،فکر میکنم قطعات سخت افزاریش مچ نباشند.

MrGee
05-08-2010, 13:53
اگه موقع نصب ویندوز هم سیستم کنده پس حتما مشکل سخت افزاری دارید و به نظرم بهتره همون کاری رو که گفتن بکنید یا سیستم تون رو پیش تعمیر کار ببرید

Ho3einPC
06-08-2010, 03:28
شب خوش
دوستان من یه مشکل جالب دارم
من پک ویندوز 7 رو نصب کردم ولی وقتی وارد درایور سی دی میشم رو آیکون ها ‏شکل explorer هست به نظر شما چطور میشه رفعش کرد؟
ممنون میشم راهنمایم کنید.
راستی پک 7 همSevenMizer v1.02 هست

a.l.d
06-08-2010, 14:44
شب خوش
من پک ویندوز 7 رو نصب کردم ولی وقتی وارد درایور سی دی میشم رو آیکون ها ‏شکل explorer هست به نظر شما چطور میشه رفعش کرد؟

تذکر:
درجای درستی مشکلت رامطرح نکردی به بخش 7 مراجعه کن :27:

vanushe
06-08-2010, 15:36
سلام.
دوستان من آیکون VOLUMEکه سمت راست نار وظیفه میومد دیگه نیستش و همراه مدیا پلیر و SOUND RECORD,MULTIMEDIA,SOUND MANAGERیکی شده که توی یه آیکون قهوهای رنگ همون تقریبا شکل آیکون ولوم که اسمشRETALK HD AUDIO MANAGERهست میاد وقتی روی آیکون قهوهای راست کلیک کنم.حالت منو که باید انتخاب کنمش.
بعد از یه پیغام خطا که ویندوز داد وبعد صدا قطع شد اینطوری شد .
البته ری استارت کردم صدا اومد ولی شکل آیکون ها عوض شد. از سیستم عامل سر در نمیارم پس برای یه مبتدی توضیح بدید .البته تو سیستم ولوم اینفورمیشن ویروسWIN32/AUTORUNهست.به اون مربوطه؟ویروس قرنطینه است.آنتی هم NOD32
ممنون.

omidsh501
06-08-2010, 20:03
اروری براتون میده؟فکر میکنم که اینطوره,در این صورت یا متنش رو بزارید یا عکسش رو تا اگه تونستیم بیشتر بتونیم کمکتون کنیم.

نه ارور نمیده فقط در حالت safe mode که میخواد بالا بیاد گیر میکنه یعنی نه ویندوزش بالا میاد نه درحالت safe mode نمیخوام ویندوزشو عوض کنم

joe_satriani
06-08-2010, 20:41
شب خوش

با سلام
سوالتون رو در اينجا مطرح كنيد
ویندوز 7

Dew Drop
06-08-2010, 21:22
شب خوش

شما در واقع یه چیزی مثل تم نصب کردید که ظاهر 7 رو به xp دادید؟درسته؟
با این کارها معمولاً ویندوز درست کار نمی کنه.حالا یا ویندوز دستکاری شده باشه یا چیزی که بخواد ظاهر ویندوز رو عوض کنه معمولاً یه اشکالاتی با خودش خواهد داشت.

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

نه ارور نمیده فقط در حالت safe mode که میخواد بالا بیاد گیر میکنه یعنی نه ویندوزش بالا میاد نه درحالت safe mode نمیخوام ویندوزشو عوض کنم

یه بار repair رو امتحان کنید ببینید درست میشه.

hamid_diablo
07-08-2010, 12:19
سلام
برای برطرف کردن مشکل نمایش مکرر connection dialup هنگام کا با کامپیوتر چه باید کرد؟

Ghaioom
07-08-2010, 12:31
سلام
برای برطرف کردن مشکل نمایش مکرر connection dialup هنگام کا با کامپیوتر چه باید کرد؟

nimanimaoo
07-08-2010, 12:43
از استادید محترم میخوام لطف کنن و بگن کد خطا event: id 7035 source :servic control managmer نشان دهنده چه مشکلی هست (کد خطا در event viwer )این موقعی هست که که سیستم در حالت هایبرنت بالا میاد با بلو اسکرین مواجه میشم و خطای kernel _stack _image _error پیش میاد و سیستم ریست میشه

این مشکل فقط و فقط در حالت بالا امدن در حالت هایبرنت پدید میاد !!! ویروس کشی هم کردم همچنین این توضیحات (x000000077 0x cooooooe oxcoooooooo ox00c890c0 ) در بخش تکنیکال بلو اسکرین به نمایش درمیاد

mohamadreza666
08-08-2010, 01:51
دوستان درایو G من اصلا باز نمیشه وقتی روش right click یا left click میکنم هم کامپیوترم هنگ میکنه...
ویندوزم عوض کردم اما تغییری نکرد...
چه کنم؟؟؟:13:
سبز باشین...!!!:10:

mjzaret
08-08-2010, 09:21
دوستان درایو G من اصلا باز نمیشه وقتی روش right click یا left click میکنم هم کامپیوترم هنگ میکنه...
ویندوزم عوض کردم اما تغییری نکرد...
چه کنم؟؟؟:13:
سبز باشین...!!!:10:
به احتمال زیاد درایو G تون بدسکتور گرفته. شما بایستی این مشکل رو از طریق نرم افزارهای خاصی برطرف کنید.

به پست زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد باشید :40:

alone_boy
08-08-2010, 09:59
سلام
چرا من هر وقت SP3 روی سیستمم نصب باشه این پیغام میاد
وقتی SP2 روی سیستمم نصب باشه بدون هیچگونه مشکلی و مثل تراکتور ویندوزم کار میکنه
ولی SP3 این پیغام رو میده

Ghaioom
08-08-2010, 10:28
سلام
چرا من هر وقت SP3 روی سیستمم نصب باشه این پیغام میاد
وقتی SP2 روی سیستمم نصب باشه بدون هیچگونه مشکلی و مثل تراکتور ویندوزم کار میکنه
ولی SP3 این پیغام رو میده

sp 2 مشکلی نداره 3 یه مشکلاتی داره. شما نسخه آپدیت شده sp 3 رو دانلود کنید ببینید چی میشه.

a.l.d
08-08-2010, 16:15
sp 2 مشکلی نداره 3 یه مشکلاتی داره. شما نسخه آپدیت شده sp 3 رو دانلود کنید ببینید چی میشه.
ازجای معتبر دانلودکن که حجمت هدر نره
Sp3 دستکاری شده منبع مشکلاته :5:

ps baz
08-08-2010, 17:25
سلام
من سيستمم همون اول كه بالا مياد تا حدود نيم ساعت كند كار ميكنه و هر كاري كه ميخوام انجام بدم كلي وقتمو ميگره تو تسك منيجر كه ميرم قسمت page file usage خيلي بالاست كه فكر ميكنم براي همين هم سيستم كند ميشه ولي بعد از نيم ساعت كه سيستم هم از كندي در مياد pfu م هم ميرسه به وسطاش و ديگه افت سرعت ندارم حالا لطفاً بگيد چكارش كنم درست بشه ؟ آيا ويروسي شده ؟ و اگر نياز به تعويض ويندوز هم هست بگيد
يه چيز ديگه هم اين كه درايو c كه ويندوز و برنامه نصب ميكنم 9 گيگ جا داره ولي پره پر شده ولي 400 مگش رو الان خالي كردم ولي ديگه راهي ندارم كه بتونم خاليش كنم انگار كه الكي پر شده چون من چيزي به اون صورت نصب نكردم كه بخواد 9 گيگ رو پر كنه اين هم لطفاً بگيد چه كارش كنم
(در ضمن من از آخرين بار كه ويندوز نصب كرده بودم هميشه eset smart security داشتم و هميشه آپديتش ميكردم)
ممنون

modirmasool
08-08-2010, 20:10
سلام
من سيستمم همون اول كه بالا مياد تا حدود نيم ساعت كند كار ميكنه و هر كاري كه ميخوام انجام بدم كلي وقتمو ميگره تو تسك منيجر كه ميرم قسمت page file usage خيلي بالاست كه فكر ميكنم براي همين هم سيستم كند ميشه ولي بعد از نيم ساعت كه سيستم هم از كندي در مياد pfu م هم ميرسه به وسطاش و ديگه افت سرعت ندارم حالا لطفاً بگيد چكارش كنم درست بشه ؟ آيا ويروسي شده ؟ و اگر نياز به تعويض ويندوز هم هست بگيد
يه چيز ديگه هم اين كه درايو c كه ويندوز و برنامه نصب ميكنم 9 گيگ جا داره ولي پره پر شده ولي 400 مگش رو الان خالي كردم ولي ديگه راهي ندارم كه بتونم خاليش كنم انگار كه الكي پر شده چون من چيزي به اون صورت نصب نكردم كه بخواد 9 گيگ رو پر كنه اين هم لطفاً بگيد چه كارش كنم
(در ضمن من از آخرين بار كه ويندوز نصب كرده بودم هميشه eset smart security داشتم و هميشه آپديتش ميكردم)
ممنون

این که پر شده احتمالا به خاطر temp ها و اطلاعات نرم افزارها و بازی ها هستش.
حجم پوشه های زیر رو چک کنید:
1- اگه حجم Documents and Settings زیاد بود اونوقت به احتمال زیاد از temp ها و اطلاعات مختلف نرم افزارها و بازی هاست. به عنوان مثال اگر از ابزار دانلود استفاده میکنید و مسیر پیشفرض آن را تغییر نداده اید آنگاه فایل هایی که ناکامل هستند در temp نرم افزار ذخیره می شوند.
2- اگه حجم ProgramFiles بالاست جست و جو کنید که مربوط به چه فایلهایی در این پوشه می شود.
3- قابلیت Hibrinate رو غیر فعال کنید چرا که این قابلیت چیزی حدود 2 گیگ فضا اشغال می کند.
4- show hidden Files رو فعال کنین تا فایل های پنهان رو پیدا کنید.
5- Page File تون رو چک کنید که چه حجمی داره. توی خود ریشه اصلی درایو C میتونین پیداش کنین.(Hidden هستش)
-------------------------------------------
برای سرعت هم حتما با خود Taskmanager چک کنید که چه برنامه یا سرویسی منابع سیستم رو داره اشغال میکنه. اگه به مورد غیر طبیعی بر نخوردین، این کار رو با یک برنامه ی قوی مثل Advance taskmanager انجام بدین.
استارت آپ هم که فراموش نشه.

a.l.d
09-08-2010, 01:23
رایانه من این پیغام رامی دهد
1.
بعدبه Msconfig نتیک Regsvr.exe را برداشتم
2.بعد این پیغام اومد

حالا چی کارکنم چون IE باز نمیشه
ویندوزxp سرویس پک 3 نصبه:18:

Masоud
09-08-2010, 01:39
رایانه من این پیغام رامی دهد
1.
بعدبه Msconfig نتیک Regsvr.exe را برداشتم
2.بعد این پیغام اومد

حالا چی کارکنم چون IE باز نمیشه
ویندوزxp سرویس پک 3 نصبه:18:
سلام

به رجیستری برو و مسیر زیر رو دنبال کن :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Winlogon

حالا از سمت راست ، عبارت Shell رو پیدا کن و روش دابل کلیک کن .

احتمالا داخلش اینو نوشته باشه : Explorer.exe regsvr.exe . شما عبارت regsvr.exe رو حذف میکنی و فقط عبارتExplorer.exe رو میذاری . مثل تصویر زیر :

سپس ویندوز رو Restart کن .

hamid_diablo
09-08-2010, 13:03
سلام

راه حا دوست خوبم ghaioom کار ساز نبود

a.l.d
09-08-2010, 15:00
[QUOTE=hamid_diablo;5257808]سلام

راه حا دوست خوبم ghaioom کار ساز نبود[/QU
به بخش Internet Option برو وبعد به قسمت Connection بعد یاکانکشن هاراپاک کن یا Never a Dial Connection راتیک بزن
مطمئن نیستم ولی شایدمشکلت حل شه

a.l.d
09-08-2010, 15:06
سلام

به رجیستری برو و مسیر زیر رو دنبال کن :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Winlogon

حالا از سمت راست ، عبارت Shell رو پیدا کن و روش دابل کلیک کن .

احتمالا داخلش اینو نوشته باشه : Explorer.exe regsvr.exe . شما عبارت regsvr.exe رو حذف میکنی و فقط عبارتExplorer.exe رو میذاری . مثل تصویر زیر :

سپس ویندوز رو Restart کن .

وقتی می خوام به ریجستری برم
این پیغام:
خودیوزر من Administrator هست
بایدچی کارکنم؟

bdgunn
09-08-2010, 15:20
سلام
من یه مشکل برام پیش اومده
وقتی ویندوز میاد بالا بعد 2-3 دقیقه اینترنتم نه دیسکانکت میشه نه دیتا داره .وقتی روی کانکشن کلیک میکنم هیچ عکس العملی نداره
تمامی پنجره ها و بارهای ویندوز هم مثل ویندوز 98 کلاسیک میشه
رو سیستم هم انتی ویروس(avira) دارم هم فایروال(zonealarm) هم انتی اسپای ور(spyware doctor)
با برنامه هم رجیستریمو clean کردم ولی باز این مشکل برام پیش میاد
سرعت کامپیوتر هم اومده پایین

amirkalak6
09-08-2010, 16:10
سلام

دوستان یه سوال:

اگه یه سیستم سرعتش پایین باشه مثلا پنتیوم 3/ روش ویندوز xp سرویس پک 2 بریزم بهتره یا سرویس پک3؟؟

تو بالا رفتنه سرعتش تاثیری داره؟؟ایا اگه 2 بریزم یه نموره سرعت بهتر نمیشه؟؟

Mohammad King
09-08-2010, 17:01
سلام

دوستان یه سوال:

اگه یه سیستم سرعتش پایین باشه مثلا پنتیوم 3/ روش ویندوز xp سرویس پک 2 بریزم بهتره یا سرویس پک3؟؟

سلام اصلا ن به sp2 یا sp3 ربطی نداره.

در کل فرقی نداره.

CSNH
09-08-2010, 17:54
سلام!
چند مدت پیش برادرم یه برنامه از اینترنت دانلود کرد که فکر کنم یه جورایی ربط پیدا میکرد به کدهای جاوا اسکریپت و ..... برنامه برامون مشکل پیش آورد ، من مجبور شدم ، ویندوز رو برگردونم به 3 روز قبل! با این کار خیلی از مشکلات برطرف شد ، منتها توی صفحات اینترنت اکسپلورر یه مشکلی باقی موند! و اون این بود که در تمام صفحات اینترنت اکسپلورر ، پایین صفحه یه عبارتی رو همیشه مینویسه! متنش اینه:
Get AdIefilter license | AdIeFilter Registeration
چه جوری میشه بر طرفش کرد؟
و اینکه من برنامه ی Hide Ip رو از رایانه پاک کردم ، اما پاک نشد! یعنی همینطوری مونده تو رایانه و گاهی فعال میشه و کنار ساعت ویندوز خودشو به رخم میکشه! با اینکه عملن از کار افتاده! پاک نمیشه! چه کنم؟

a.l.d
09-08-2010, 18:00
سلام

دوستان یه سوال:

به نظر من صدرصد بستگی داره
من این راازجاهای معتبر شنیدم ولی اگه ویندوزxp Sp1 بریزی باز بهتره
یااگه سرعت برات مهمه ویندوز کم حجم شده بریز
البته این ویندوزها محدودیت هایی دارندچون قسمت هایی از آن حذف شده است :2:

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

سلام!
چند مدت پیش برادرم یه برنامه از اینترنت دانلود کرد که فکر کنم یه جورایی ربط پیدا میکرد به کدهای جاوا اسکریپت و ..... برنامه برامون مشکل پیش آورد ، من مجبور شدم ، ویندوز رو برگردونم به 3 روز قبل! با این کار خیلی از مشکلات برطرف شد ، منتها توی صفحات اینترنت اکسپلورر یه مشکلی باقی موند! و اون این بود که در تمام صفحات اینترنت اکسپلورر ، پایین صفحه یه عبارتی رو همیشه مینویسه! متنش اینه:
و اینکه من برنامه ی Hide Ip رو از رایانه پاک کردم ، اما پاک نشد! یعنی همینطوری مونده تو رایانه و گاهی فعال میشه و کنار ساعت ویندوز خودشو به رخم میکشه! با اینکه عملن از کار افتاده! پاک نمیشه! چه کنم؟

از Msconfig قسمت Start up تیک برنامه رابردار بعد برنامه راپاکن اگرنشد به حالت اولیه ویندوز رابرگردان درآن حالت برنامه راپاک کن

CSNH
09-08-2010, 18:10
از Msconfig قسمت Start up تیک برنامه رابردار بعد برنامه راپاکن اگرنشد به حالت اولیه ویندوز رابرگردان درآن حالت برنامه راپاک کن

ببین ، اصلن اونجا این برنامه اسمش وجود نداره! چون اصلن ، نیست! فقط یه پوسته مونده! توی منوی Start کل بخشش مونده! کنار ساعت مونده! حتی Uninstall مونده! اما ، وقتی میخوای Uninstall رو اجرا کنی ، پیام زیر میاد!
File "F:\Program Files\Hide IP\unins000.dat" does not exist. Cannot uninstall.
همونجور که میبینی ، اصلن چنین چیزی وجود نداره! چه کنم؟

راستی AdIe Filter رو باید چیکار کنم؟

Ghaioom
09-08-2010, 18:20
این پیغام:
بایدچی کارکنم؟
با این حل میشه.

و یه آنتی ویروس بروز مثل nod32 نصب کن شاید ویروس توی سیستمت هست.

Masоud
09-08-2010, 19:45
این پیغام:
بایدچی کارکنم؟
سلام

این از اثرات ویروسه . اول فایلی رو که دوستمون Ghaioom دادند اجرا کن و بعد کل ویندوز رو ویروس کشی کن.

Juventus FC
09-08-2010, 20:07
سلام

وقتی ویندوزم میاد بالا بعد از Welcome یک پیغامی میاد بعد تا این پیغام را OK نکنیم ویندوز شروع به لود کردن اطلاعات نمیکنه.

سوالم اینجاست که چه طور میشه کاری کرد که این پیغام خذف بشه و دیگه موقع شروع ظاهر نشه!!! جالبی اینجاست که این پیغام در Startup نیست حتی من در System Configuration در قسمت Startup هم دونبالش گشتم ولی پداش نکردم. آیا قسمت دیگه ای وجود داره که بشه از اونجا حذفش کرد؟

MrGee
09-08-2010, 20:50
سلام
وقتی ویندوزم میاد بالا بعد از Welcome یک پیغامی میاد بعد تا این پیغام را OK نکنیم ویندوز شروع به لود کردن اطلاعات نمیکنه.
سوالم اینجاست که چه طور میشه کاری کرد که این پیغام خذف بشه و دیگه موقع شروع ظاهر نشه!!! جالبی اینجاست که این پیغام در Startup نیست حتی من در System Configuration در قسمت Startup هم دونبالش گشتم ولی پداش نکردم. آیا قسمت دیگه ای وجود داره که بشه از اونجا حذفش کرد؟
از این برنامه استفاده کنید:

a.l.d
09-08-2010, 20:56
سلام!

ببین ، اصلن اونجا این برنامه اسمش وجود نداره! چون اصلن ، نیست! فقط یه پوسته مونده! توی منوی Start کل بخشش مونده! کنار ساعت مونده! حتی Uninstall مونده! اما ، وقتی میخوای Uninstall رو اجرا کنی ، پیام زیر میاد!
File "F:\Program Files\Hide IP\unins000.dat" does not exist. Cannot uninstall.
همونجور که میبینی ، اصلن چنین چیزی وجود نداره! چه کنم؟

راستی AdIe Filter رو باید چیکار کنم؟

ببین وقتی سیستم رو به عقب برگردونی یکسری فایل ها که جدیدن پاک می شند ولی بعضی هارا ویندوزنمی تونه ازبین ببره به نظرمن همون نرم افزار رادوباره نصب کن اگرهنگام نصب ازت خواست Unistall یاRepair کنی آن کارراانجام بده ودرغیراین صورت برناه رادوباره نصب کن وسپس پاک کن تابطورکامل پاک شود مشکلIE به نظرمن مربوط به همان برنامه است

mjzaret
09-08-2010, 21:30
سلام

آیا پیغام یا نوشته‌ای هم داره؟

آیا می‌تونی ازش عکسی بزاری؟

معمولاً به یه تغییر در رجیستری میشه یه پیغام قبل از وارد شدن به محیط کاری به کاربر داد.

در دانشگاه‌ها این کار رو انجام می‌دادند و می نوشتند که اطلاعات شما بعد از Restart شدن از بین می‌ره.

modirmasool
09-08-2010, 22:40
سلام

به این مسیر برین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

بعدش کلید Shell رو باز کنین و عبارات داخلش رو پاک کنین و فقط این عبارت رو درش بنویسین:

Juventus FC
09-08-2010, 23:43
از این برنامه استفاده کنید:

سلام

از کمک شما بی نهایت سپاس گذارم ولی این برنامه Error میده. این پیغامش هست(عکس زیر)

این در حالی که من به اینترنت وصل هستم اونم اینترنت پر سرعت Wierless

آیا پیغام یا نوشته‌ای هم داره؟

آیا می‌تونی ازش عکسی بزاری؟

معمولاً به یه تغییر در رجیستری میشه یه پیغام قبل از وارد شدن به محیط کاری به کاربر داد.

در دانشگاه‌ها این کار رو انجام می‌دادند و می نوشتند که اطلاعات شما بعد از Restart شدن از بین می‌ره.

آره بیا اینم عکس =>

Dew Drop
10-08-2010, 01:09
سلام

سلام
سیستم شما ویروس داره باید تو انجمن اورژانس سیستم های آلوده سوالتون رو بپرسید تا بیشتر کمکتون کنند.

MrGee
10-08-2010, 07:53
سلام 
از کمک شما بی نهایت سپاس گذارم ولی این برنامه Error میده. این پیغامش هست(عکس زیر)

این در حالی که من به اینترنت وصل هستم اونم اینترنت پر سرعت Wierless

اینم لینک دانلود از سایت ماکروسافت:

سلام
سیستم شما ویروس داره باید تو انجمن اورژانس سیستم های آلوده سوالتون رو بپرسید تا بیشتر کمکتون کنند.

تایید می شه

pars20
10-08-2010, 14:52
لطفا یکی از دوستانی که فقط xp رو نصب کردن متحتوای فایل boot.ini خودشون رو اینجا کپی کنن.

nimanimaoo
10-08-2010, 21:21
از استادید محترم میخوام لطف کنن و بگن کد خطا event: id 7035 source :servic control managmer نشان دهنده چه مشکلی هست (کد خطا در event viwer )این موقعی هست که که سیستم در حالت هایبرنت بالا میاد با بلو اسکرین مواجه میشم و خطای kernel _stack _image _error پیش میاد و سیستم ریست میشه

این مشکل فقط و فقط در حالت بالا امدن در حالت هایبرنت پدید میاد !!! ویروس کشی هم کردم همچنین این توضیحات (x000000077 0x cooooooe oxcoooooooo ox00c890c0 ) در بخش تکنیکال بلو اسکرین به نمایش درمیاد

کسی نمیدونه راه حل این مشکل چیه ؟؟؟

modirmasool
10-08-2010, 22:18

دو تا راه داره:
اولی رو امتحان کنین اگه نشد دومی. البته همین جا بگم که برای دومی حتما از رجیستری تون بکاپ بگیرین و اینکه برای دومی من مسئولیتی رو قبول نمی کنم.:18:

1- از msconfig در از سربرگ startup یکی یکی تیک چیزهایی که تو لیستش هست رو بردارین و ری استارت کنین ببینین درست میشه یا نه. چون این کار طول می کشه ائل از چیزهایی که جدید نصب کردین و یا مشکوک هستن شروع کنین.

2- اگه 1 نشد که احتمالا باید بشه:
اول بکاپ فراموش نشه.
بعد به مسیر زیر برین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Win dows\IPSec\Policy\Local
از منوی edit گزینه delete رو انتخاب کنین و yes بزنید.
از رجیستری خارج بشین.
در run تایپ کنین:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl
و در نهایت اینتر بزنین و ری استارت کنین.

ushuaia
10-08-2010, 22:28
سلام ...من امروز خواستم ویندوز نصب کنم این مشکل برای من پیش اومد ویندوز بعداز فرمت کردن و بعد از اینکه شروع به نصب میکند در قسمت بعد در صحفه ابی رنگ setup که از دقیقه 37 تا 1 است ویندوز در دقیقه 24 یا 25 گیر می کند و دیگر همان گونه می ماند از کسی پرسیدم گفت از سی پی یو است یعنی سی پی یو داغ می کند باید خمیر زذد از مهندس کامپیوتر پرسیدم گفت از رم است رم سیستمت گیر دارد باید رم عوض کنی یا از سی دی ویندوز است ..سی دی وندوز را هم عوض کردم و حالت اورجینال گرفتم دوباره ویندوز در دقیقه 23 گیر کرد در صحفه ای که ابی رنگ ..اساد مشکل از چیست 2- استاد در موقع نصب فایل driver.cab در هنگام نصب ویندوز است این فایل یعنی چه اخه ویندوز روی ان 1 یا 2 دقیقه می ایستد ...........ببخشید سوالم طولانی شد ..........

joe_satriani
10-08-2010, 22:45
لطفا یکی از دوستانی که فقط xp رو نصب کردن متحتوای فایل boot.ini خودشون رو اینجا کپی کنن.

بفرما دوست عزيز:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

مشكلت چيه حالا؟

اين براي مشكل شما

This event is recorded for several services when the computer is powered on. The reason for this is that various services may perform certain tasks at startup and once done they will stop by themselves. In this case, the 7035 event is accompanied by the corresponding 7036 (recorded when the service stops).

- Service: WinHTTP Web Proxy Auto-Discovery - This message is recorded approx. every hour on Windows 2003 Servers (post SP1) and it is a "normal" message. The proxy discovery service is started every hour in order to detect if any changes have occured in the proxy configuration for that server (and apply them if necessary). If there is no proxy installed or if the system is configured manually this service can be stopped.

- Service: Windows Installer - See M974524 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Anonymous ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- Service: Background Intelligent Transfer Service (BITS) - See the link to "NUS Software Article" for information about this event.

Mihai Andrei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- Service: IPSEC Services - See M870910 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to see a situation in which this event occurs.

Anne Jan Elsinga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
This message just indicates that a service was started or stopped correctly. Info given by the help and support tool from XP: “A control code was correctly sent to the service. This message is logged for informational purposes only”.

Elliott Fields Jr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A service has been sent a request to stop.

سلام ...من امروز خواستم ویندوز نصب کنم این مشکل برای من پیش اومد ویندوز بعداز فرمت کردن و بعد از اینکه شروع به نصب میکند در قسمت بعد در صحفه ابی رنگ setup که از دقیقه 37 تا 1 است ویندوز در دقیقه 24 یا 25 گیر می کند و دیگر همان گونه می ماند از کسی پرسیدم گفت از سی پی یو است یعنی سی پی یو داغ می کند باید خمیر زذد از مهندس کامپیوتر پرسیدم گفت از رم است رم سیستمت گیر دارد باید رم عوض کنی یا از سی دی ویندوز است ..سی دی وندوز را هم عوض کردم و حالت اورجینال گرفتم دوباره ویندوز در دقیقه 23 گیر کرد در صحفه ای که ابی رنگ ..اساد مشکل از چیست 2- استاد در موقع نصب فایل driver.cab در هنگام نصب ویندوز است این فایل یعنی چه اخه ویندوز روی ان 1 یا 2 دقیقه می ایستد ...........ببخشید سوالم طولانی شد ..........

اگه سي دي رو عوض كردي و باز هم اين مشكل رو داري پس مشكلت سخت افزاري هست
پيش يه متخصص ببر اگه امكان داشت

موفق باشيد.

nimanimaoo
11-08-2010, 12:47
اين براي مشكل شما

This event is recorded for several services when the computer is powered on. The reason for this is that various services may perform certain tasks at startup and once done they will stop by themselves. In this case, the 7035 event is accompanied by the corresponding 7036 (recorded when the service stops).

- Service: WinHTTP Web Proxy Auto-Discovery - This message is recorded approx. every hour on Windows 2003 Servers (post SP1) and it is a "normal" message. The proxy discovery service is started every hour in order to detect if any changes have occured in the proxy configuration for that server (and apply them if necessary). If there is no proxy installed or if the system is configured manually this service can be stopped.

- Service: Windows Installer - See M974524 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Anonymous ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- Service: Background Intelligent Transfer Service (BITS) - See the link to "NUS Software Article" for information about this event.

Mihai Andrei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- Service: IPSEC Services - See M870910 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to see a situation in which this event occurs.

Anne Jan Elsinga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
This message just indicates that a service was started or stopped correctly. Info given by the help and support tool from XP: “A control code was correctly sent to the service. This message is logged for informational purposes only”.

Elliott Fields Jr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
A service has been sent a request to stop.

.[/QUOTE]

ممنون میشم یکم توضیح فارسی بدید چون ظاهرا دلایل زیادی میتونه باشه و منم خسته شدم از بس انگلیش :8:ترجمیدم

دو تا راه داره:
اولی رو امتحان کنین اگه نشد دومی. البته همین جا بگم که برای دومی حتما از رجیستری تون بکاپ بگیرین و اینکه برای دومی من مسئولیتی رو قبول نمی کنم.:18:

1- از msconfig در از سربرگ startup یکی یکی تیک چیزهایی که تو لیستش هست رو بردارین و ری استارت کنین ببینین درست میشه یا نه. چون این کار طول می کشه ائل از چیزهایی که جدید نصب کردین و یا مشکوک هستن شروع کنین.

2- اگه 1 نشد که احتمالا باید بشه:
اول بکاپ فراموش نشه.
بعد به مسیر زیر برین:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Win dows\IPSec\Policy\Local
از منوی edit گزینه delete رو انتخاب کنین و yes بزنید.
از رجیستری خارج بشین.
در run تایپ کنین:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl
و در نهایت اینتر بزنین و ری استارت کنین.

ممنون ولی راه اول جواب نداد البته با یک تست ولی خوب شد منبع خطا ها ظا هرا این پوشه ها شد :

F:\DOCUME~1\nima\LOCALS~1\Temp\WERdec9.dir00\Mini0 81110-01.dmp
F:\DOCUME~1\nima\LOCALS~1\Temp\WERdec9.dir00\sysda ta.xml

تکنیکال ارور با این توضیح

BCCode : 77 BCP1 : C000000E BCP2 : C000000E BCP3 : 00000000
BCP4 : 00CD3000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1

این خطا بعد از استارت اپ شناسایی شده ...نمیدونم حذف این پوشه ها مشکل درست نمیکنه ؟؟؟
بازم ممنون !!

mohammadkiani
11-08-2010, 13:35
سلام دوستان
من می خوام بدونم برای نصب ویندوز XP به جز از Boot و از ویندوز راه دیگه ای وجود داره که خدمات کامپیوتری ها می گن؟
با تشکر

a.l.d
11-08-2010, 17:35
سلام دوستان
من می خوام بدونم برای نصب ویندوز XP به جز از Boot و از ویندوز راه دیگه ای وجود داره که خدمات کامپیوتری ها می گن؟
با تشکر

بله ازطریق Dos
یعنی CD که boot table نباشه وارد داس می شی وازاونجاویندوزنصب می کنی

modirmasool
11-08-2010, 18:37
بله ازطریق Dos
یعنی CD که boot table نباشه وارد داس می شی وازاونجاویندوزنصب می کنی

چطوری باید وارد داس شد؟

a.l.d
11-08-2010, 21:12
چطوری باید وارد داس شد؟
ازطریق بعضی cd ها نرم افزاری که توش امکان Load توداس هست یا ازطریقF8

smallfrank
11-08-2010, 21:48
سلام

من یه مشکل جدید دارم

دیروز تو اینترنت بودم یهو صفحه آبی اومد....ریست کردم باز دوباره اومد....
منم مجبور شدم ویندوز عوض کنم
این کارو کردم باز دوباره امروز سیستم دو بار ریست شد....

هیچ قطعه جدیدی اضافه نکردم...
فقط مانیتورمو عوض کردم....

میشه منو راهنمایی کنید بگید کجا میلنگه....

ممنون

MrGee
11-08-2010, 23:02
شما یه عکس از صفحه آبی بگیر و اینجا بزار ببینم مشکل چیه

یا اگر هم نمی تونی کد ارور رو بده

smallfrank
11-08-2010, 23:13
شما یه عکس از صفحه آبی بگیر و اینجا بزار ببینم مشکل چیه

یا اگر هم نمی تونی کد ارور رو بده

آخه الان تو ویندوز جدید ریست میشه....صفحه آبی نمیاد....

MrGee
11-08-2010, 23:43
ببخشید حواسم نبود 

وقتی ویندوز داره بالا میاد دکمه F8 رو بزن و از منویی که باز می شه گزینه Disable automatic restart... رو انتخاب کن 
حالا باید صفحه آبی رو ببینی

a.l.d
12-08-2010, 00:14
سلام

من یه مشکل جدید دارم

دیروز تو اینترنت بودم یهو صفحه آبی اومد....ریست کردم باز دوباره اومد....
منم مجبور شدم ویندوز عوض کنم
این کارو کردم باز دوباره امروز سیستم دو بار ریست شد....

هیچ قطعه جدیدی اضافه نکردم...
فقط مانیتورمو عوض کردم....

میشه منو راهنمایی کنید بگید کجا میلنگه....

ممنون

من بطورتقریبی می گم بخاطررم کامپیوترت هست اگه چندتارم داری بایکی رایانه ات راروشن کن ببین چی میشه جای رم هارو عوض کن
جوابش رابگو؟

alone_boy
13-08-2010, 10:43
سلام
این Files Are Ready To Be Written To The CD چی هست؟
عکسشو ندارم که بزارم
ولی توی یه سیستمی وقتی سی دی رو میزرام این قسمت بالای پنجره میاد
چطوری میشه غیرفعالش کرد؟

MrGee
13-08-2010, 12:23
این فایل‌ها آماده رایت روی سی دی هستند و اگه یه سی دی خام بزارید و گزینه Write these files to CD رو از سمت چپ و در قسمت CD Writing Tasks انتخاب کنید می تونید اونهارو روی سی دی رایت کنید.

برای حذف کردن اون فایل ها هم باید گزینه Delete temporary files  رو از سمت چپ انتخاب کنید.

MIG
13-08-2010, 15:32
سلام
ویندوزم چند روز که که موقع کار باهاش یهو قفل میکنه. نه موسش کار میکنه نه کیبورد تا ریست هم نکنم راه نمی افته. بعضی وقتا بعد از ریست هم ممکنه دوباره همین مشکل واسش پیش بیاد. انتی ویروسم دارم .نمی دونم چیکار کنم؟:41:

a.l.d
13-08-2010, 23:45
سلام
ویندوزم چند روز که که موقع کار باهاش یهو قفل میکنه. نه موسش کار میکنه نه کیبورد تا ریست هم نکنم راه نمی افته. بعضی وقتا بعد از ریست هم ممکنه دوباره همین مشکل واسش پیش بیاد. انتی ویروسم دارم .نمی دونم چیکار کنم؟:41:

به یه هفته قبل برگردون؟
ببین چی میشه

reza-atom
14-08-2010, 11:28
هر کاری میکنم ویندوز اسکنرمو نمی شناسه یعنی تو کپی کردن فایل های cd ، ارور میده (در صورتی که قبلاً می شناخت) . به نظرتون مشکل از CD ROM هست ؟ اینم عکسش :

Ghaioom
14-08-2010, 11:40
هر کاری میکنم ویندوز اسکنرمو نمی شناسه یعنی تو کپی کردن فایل های cd ، ارور میده (در صورتی که قبلاً می شناخت) . به نظرتون مشکل از CD ROM هست ؟ اینم عکسش :

اون دکمه continue رو بزن ببین نصب میشه؟ باید نصب بشه

reza-atom
14-08-2010, 12:02
اون دکمه continue رو بزن ببین نصب میشه؟ باید نصب بشه

اینم زدم باز میگه cannot install !

Mohammad King
14-08-2010, 13:01
اینم زدم باز میگه cannot install !

بازم ویندوز های دست کاری شده...

کلن چه پیغامی میده وقتی کانتی نیو رو میزنی؟

MrGee
14-08-2010, 14:43
من قبلا این مشکل رو با وب کم داشتم 

ولی وقتی کانتینیو رو می زدم نصب می شد
این اسکنر شما تو سیستم های دیگه و ویندوزهای دیگه درست نصب می شد؟

reza-atom
14-08-2010, 15:04
من قبلا این مشکل رو با وب کم داشتم

ولی وقتی کانتینیو رو می زدم نصب می شد
این اسکنر شما تو سیستم های دیگه و ویندوزهای دیگه درست نصب می شد؟

آره قبلاً نصب میشد روی ویندوز های قبلی !

بازم ویندوز های دست کاری شده...

کلن چه پیغامی میده وقتی کانتی نیو رو میزنی؟

فکر نکنم ویندوز دستکاری زیادی شده باشه چون از یه شرکت معتبر گرفتم نمیدونم نوشته ورژن GOLD !

پیغام ها هم این جورین یه ذره که کپی شد :

بعد این صفحه میاد :

Mohammad King
14-08-2010, 15:15
آره قبلاً نصب میشد روی ویندوز های قبلی !

فکر نکنم ویندوز دستکاری زیادی شده باشه چون از یه شرکت معتبر گرفتم نمیدونم نوشته ورژن GOLD !

پیغام ها هم این جورین یه ذره که کپی شد :

بعد این صفحه میاد :

سلام

مشکل ویندوز هست.

از سرویس پک:

reza-atom
14-08-2010, 15:30
حالا من باید چیکار کنم؟ عجب بدبختیه ها ! اسکنر رو لازم دارم الان :19:

joe_satriani
14-08-2010, 17:52
حالا من باید چیکار کنم؟ عجب بدبختیه ها ! اسکنر رو لازم دارم الان :19:

با سلام
يه ويندوز دستكاري نشده بگير تا اين بدبختيها رو نداشته باشي :31:

hormozan m
15-08-2010, 14:12
سلام دوستان. من یک مشکلی با ویندوزم دارم! چند روز پیش برای دانلود نرم افزار
microsoft framework 4 رفتم به سایت microsoft بعد از چند ساعت یک قسمتی پایین صفحه امد که نوشته:

you may be victim of software counterfeiting
this copy of windows did not pass genuine windows validation

هر کاریش ام کردم نرفت! حالا به نظر شما من چکار کنم؟؟؟؟؟؟ مرسی!:19:

Dew Drop
15-08-2010, 14:54
سلام دوستان. من یک مشکلی با ویندوزم دارم! چند روز پیش برای دانلود نرم افزار
microsoft framework 4 رفتم به سایت microsoft بعد از چند ساعت یک قسمتی پایین صفحه امد که نوشته:

you may be victim of software counterfeiting
this copy of windows did not pass genuine windows validation

هر کاریش ام کردم نرفت! حالا به نظر شما من چکار کنم؟؟؟؟؟؟ مرسی!:19:

سلام

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

این هم پست یکی از دوستان در این مورد

hormozan m
15-08-2010, 16:59
سلام

این هم پست یکی از دوستان در این مورد

آقا دستت درد نکنه ! درست شد!!!!!:11::11::11::11::11::11::11:

Enemy Killer
16-08-2010, 00:22
یک مشکل که من نفهمیدم باید چه کار کنم

دوستان من هن 3d max کار می کنم هم after effect من اگر افتر رو نصب کنم دیگه 3d max بالا نمیاد البته دلیلش رو فهمیدم اینه که افتر موقع ای که نصب می شه net freamwork 2 رو نصب می کنه و 3d max 2010 هم فقط با net freamwork3.5 بالا میاد اگر net freamwork 2 رو هم حذف کنم باز هم همونه لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم

این error همون "0xc000007b"هست

modirmasool
16-08-2010, 04:00
یک مشکل که من نفهمیدم باید چه کار کنم

دوستان من هن 3d max کار می کنم هم after effect من اگر افتر رو نصب کنم دیگه 3d max بالا نمیاد البته دلیلش رو فهمیدم اینه که افتر موقع ای که نصب می شه net freamwork 2 رو نصب می کنه و 3d max 2010 هم فقط با net freamwork3.5 بالا میاد اگر net freamwork 2 رو هم حذف کنم باز هم همونه لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم

این error همون "0xc000007b"هست

فکر کنم تردی مکس تون یا افترایفکت تون 64 بیتی هستش، این طور نیست؟

MIG
16-08-2010, 10:47
دوستان مشکل قفل کردن ویندوزم حل نشد با بردنش به یه هفته قبل یکی به دادم برسه پدر سیستمم در امد از بس ریست کردم

NASIM57
16-08-2010, 11:41
000000000000000000

Masоud
16-08-2010, 18:24
دوستان مشکل قفل کردن ویندوزم حل نشد با بردنش به یه هفته قبل یکی به دادم برسه پدر سیستمم در امد از بس ریست کردم
سلام

احتمالا مشکل شما سخت افزاریه . شاید سی پی یو داغ میکنه یا فن ها درست کار نمیکنند.

fandak
17-08-2010, 19:04
متخصصین و حرفه ای های عزیز
یه مشکل جدید تو ویندوز xp من ایجاد شده اینکه . من باید دوبار یه چیزی رو کپی و بعد پیست کنم. یعنی اینکه دفعه اول وقتی ctrl+c رو می زنم و بعد می خوام paste کنم اصلا نمی شه ولی دفعه دوم این کار می شه .

مشکل از کجاست؟

modirmasool
17-08-2010, 20:23
متخصصین و حرفه ای های عزیز
یه مشکل جدید تو ویندوز xp من ایجاد شده اینکه . من باید دوبار یه چیزی رو کپی و بعد پیست کنم. یعنی اینکه دفعه اول وقتی ctrl+c رو می زنم و بعد می خوام paste کنم اصلا نمی شه ولی دفعه دوم این کار می شه .

مشکل از کجاست؟

برای هر چیزی اینطوریه؟ مثلا وقتی میخواین یه فایل رو از یه پوشه به یه پوشه ی دیگه هم منتقل کنین اینطوری میشه؟ (یا فقط برای متون هستش؟)

fandak
18-08-2010, 06:35
برای هر چیزی اینطوریه؟ مثلا وقتی میخواین یه فایل رو از یه پوشه به یه پوشه ی دیگه هم منتقل کنین اینطوری میشه؟ (یا فقط برای متون هستش؟)
برای فایل هم همینطوری ه . حتی برای فایل ها عجیب اینکه مثلا یه فولدر از درایو c رو می خوای کپی کنی تو یه درایور دیگه ، یهو کل درایور c رو کپی می کنه !

AntAreS
18-08-2010, 10:52
سلام دوستان
الان چند وقته اين مشكل واسم پيش اومده كه تو عكس زير مي بينيد

مدام مياد رو صفحه اگه ميشه راهنمايي كنيد كه مشكل از چيه و چيكار كنم كه رفع شه

ممنون

Dew Drop
18-08-2010, 10:56
سلام دوستان
الان چند وقته اين مشكل واسم پيش اومده كه تو عكس زير مي بينيد

مدام مياد رو صفحه اگه ميشه راهنمايي كنيد كه مشكل از چيه و چيكار كنم كه رفع شه

ممنون

ghasem8141398
19-08-2010, 04:48
آموزش نصب ویندوز ایکس پی روی لپتاپ رو میخوام

Masоud
19-08-2010, 11:32
آموزش نصب ویندوز ایکس پی روی لپتاپ رو میخوام
سلام

نصب ویندوز XP در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

نصب ویندوز XP بروی سیستمهای جدید

-----------------

جزئیات بیشتر در انجمن لپ تاپ :

reza-atom
19-08-2010, 13:14
سلام من یه مشکل داستم با یاهو مسنجر که نمی دونستم کجا مطرح کنم برا همینم تو این تاپیک مطرح کردم :

اغلب اوقات وقتی میخوام به IDم توی یاهو مسنجر وارد شم میگه که شما نمی تونین sign in شین (اینترنتم مشکل نداره و توی خود سایت یاهو هم میتونم sign in شم ! ) اینم پیغامیه که میده :

fandak
19-08-2010, 13:15
سوالم بی جواب مونده هنوز

reza-atom
19-08-2010, 15:53
دوستان یه سوال دیگه هم دارم :

مشکل توی نصب نرم افزار ESET Smart Security v4.2.64.12 Final 32-BIT :

من از یکی از سایت های ایرانی این برنامه رو دریافت کردم ولی هنگام نصب با این پیغام مواجه شدم :

مشکل از چیه ؟ آیا از سایت خودش باید می گرفتم برنامه رو ؟ 40 مگ هم از ترافیکم کم شد حالا نصب نمیشه !!!!

a.l.d
19-08-2010, 16:30
دوستان یه سوال دیگه هم دارم :

مشکل توی نصب نرم افزار ESET Smart Security v4.2.64.12 Final 32-BIT :

من از یکی از سایت های ایرانی این برنامه رو دریافت کردم ولی هنگام نصب با این پیغام مواجه شدم :

مشکل از چیه ؟ آیا از سایت خودش باید می گرفتم برنامه رو ؟ 40 مگ هم از ترافیکم کم شد حالا نصب نمیشه !!!!

سعی کن دیگه اینطوربرنامه هارااز:18:سایت اصلی بگیری
من فکرمی کنم مشکل ازفایل دانلودیته

a.l.d
19-08-2010, 16:36
1. این پیغام که درهنگام شروع ویندوز می آد برای چیه چه طوری رفعش کنم

2.اینکه Explorer.exe
99درصد میشه ورایانه هنگ می کنه می تونه برای چی باشه وچه طوری رفعش کنم

نکته :سوال اول وسوال دوم برای 2 رایانه جدامی باشد :18:

tohidkh
19-08-2010, 19:01
سلام من یه مشکل داستم با یاهو مسنجر که نمی دونستم کجا مطرح کنم برا همینم تو این تاپیک مطرح کردم :

اغلب اوقات وقتی میخوام به IDم توی یاهو مسنجر وارد شم میگه که شما نمی تونین sign in شین (اینترنتم مشکل نداره و توی خود سایت یاهو هم میتونم sign in شم ! ) اینم پیغامیه که میده :

سلام.

این مشکلیه که برای همه مون بهوجود میاد. مشکل هم از طرف مرکز دیتای اینترنت ایران هست.

هر وقت با این مشکل مواجه بودید، از منوی Massenger گزینه Connection Pererfrences رو انتخاب کنید.

سپس یکی ازگزینه های زیر رو انتخاب کنید.

دقت کنید که یا گزینه 1 و یا گزینه 2 رو انتخاب کنید. بدین معنی که اگه گزینه انتخاب شده، 1 باشه، شما 2 رو انتخاب کنید و برعکس

منتظر نتیجه کار تون هستم.

موفق باشید :11:

joe_satriani
19-08-2010, 20:54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2.اینکه Explorer.exe
99درصد میشه ورایانه هنگ می کنه می تونه برای چی باشه وچه طوری رفعش کنم

نکته :سوال اول وسوال دوم برای 2 رایانه جدامی باشد :18:

با سلام
سوال دوم:
explorer.exe رو يه بار end process كنيد و دوباره فراخواني كنيدش
ببينيد درست ميشه يا نه
معمولا از ويروس هم ناشي هست

موفق باشيد.

a.l.d
19-08-2010, 21:24
با سلام
سوال دوم:
explorer.exe رو يه بار end process كنيد و دوباره فراخواني كنيدش
ببينيد درست ميشه يا نه
معمولا از ويروس هم ناشي هست

موفق باشيد.

روشی که گفتی جواب نداد

fandak
19-08-2010, 23:27
سوالمو که تو صفحه پیش بود دوباره بپرسم ؟

mohamad reza_2010
20-08-2010, 03:44
سلام
دوستان من تازه ویندوز عوض کردم سیدی کپی بود اما من کرکشو نصب کردم تا دکستاپم نپره حالا مشکل اینه که وقتی با اینترنت کار میکنم یهو سر 10 دقیقه نشده بدون اینکه چیزی دانلود کنم برام 15 مگ میندازم آپدیت ویندوز رو turn off automatic updates کردم
اما بازم درست نشد .
یه مشکل دیگه هم دارم که ویپی ان من امروز eror 633 داد نمیدونم چه مرگش شده عصابم ریخته بهم لطفا کمک کنید :41::37:

ebilover22
20-08-2010, 04:30
سلام در هنگام بالا امدن ویندوز این پیام ظاهر میشه لطفا راهنمایی کنین

MrGee
20-08-2010, 09:38

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداحتمالا سیستم شما ویروسی شده
ولی این رو هم امتحان کنید:
regedit.exe را در Run وارد کنید
و از اونجا با این مسیر برید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
حالا در سمت راست به گزینه ای به نام DNS هست که باید اون رو پاک کنید و ویندوز رو ریستارت کنید.

سوالمو که تو صفحه پیش بود دوباره بپرسم ؟

وقتی که با راست کلیک هم کپی و پیست می کنید این ارور رو می ده یا وقت وقتی که با صفحه کلید این کار رو می کنید؟

سلام در هنگام بالا امدن ویندوز این پیام ظاهر میشه لطفا راهنمایی کنین

ebilover22
20-08-2010, 12:16
مرسی از توجهتون ولی نمی تونم وارد رجیستری بشم ارور میده.ویروسه کار خودشو کرده.لعنت به nod32

MrGee
20-08-2010, 13:04
این برنامه رو دانلود کنید و با این اون رو غیر فعال کنید:

reza-atom
20-08-2010, 13:07
سلام.

این مشکلیه که برای همه مون بهوجود میاد. مشکل هم از طرف مرکز دیتای اینترنت ایران هست.

هر وقت با این مشکل مواجه بودید، از منوی Massenger گزینه Connection Pererfrences رو انتخاب کنید.

سپس یکی ازگزینه های زیر رو انتخاب کنید.

دقت کنید که یا گزینه 1 و یا گزینه 2 رو انتخاب کنید. بدین معنی که اگه گزینه انتخاب شده، 1 باشه، شما 2 رو انتخاب کنید و برعکس

منتظر نتیجه کار تون هستم.

موفق باشید :11:

این گزینه هم تغییر خاصی نداد ! :41:

mahsa_okay
20-08-2010, 14:49
سلام...من چند وقته ویندوزهایی که نصب میکنم بعد از یه مدت خود به خود میپرن...یعنی وقتی کامپیوترو روشن میکنم بعد از اینکه اون آرم ویندوز xp اومد صفحه سیاه میشه...و من مجبور میشم یه ویندوز دیگه نصب کنم...چند بارم پیش اومده که وقتی بعد از چند وقت میرم تو اون ویندوزی که مشکل داشته میبینم خود به خود مشکلش حل شده...به نظرتون مشکلش چیه...چی کار کنم؟؟خسته شدم از بس ویندوز نصب کردم

Masоud
20-08-2010, 18:08
سلام...من چند وقته ویندوزهایی که نصب میکنم بعد از یه مدت خود به خود میپرن...یعنی وقتی کامپیوترو روشن میکنم بعد از اینکه اون آرم ویندوز xp اومد صفحه سیاه میشه...و من مجبور میشم یه ویندوز دیگه نصب کنم...چند بارم پیش اومده که وقتی بعد از چند وقت میرم تو اون ویندوزی که مشکل داشته میبینم خود به خود مشکلش حل شده...به نظرتون مشکلش چیه...چی کار کنم؟؟خسته شدم از بس ویندوز نصب کردم
سلام

راه حل مشکلتون :

..hamed..
21-08-2010, 04:32
سلام اقا من یه مشکل با ویندوزم داشتم اونم این بود که cpu با 100% ضرفیتش کار میکرد و task managerشو که باز میکردم و به لیست برنامههای در حال اجرا نگاه میکردم یه نرمافزاری که اسمش یادم نیست چندین بار اجرا شده بود و همشون هم در حال پردازش بودن و سیستم کاملا کند شده بود و خیلی سخت میشد با کامپیوتر کار کرد منم فکر کردم حتماا یه ویروسی چیزی هست خواستم یه انتی ویروس نصب کنم که هر چی سعی کردم نتونستم کسپرسکای رو نصب کنم ولی nod32 نصب شد زدیم اسکن کنه که به خاطر کند شدن شدید سیستم نشد یعنی کارا خیلی کند پیش میرفت و با اون وضعیت یه 8 9 ساعتی باید nod کار میکرد که امکانش نبود (به این انتی ویروس اعتماد ندارم و ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا یه زمانی بهترین انتی ویروس شده بود هیچ کاری ازش بر نمیاد فقط کسپر سکای ) خلاصه قید همه چی رو زدیم گفتیم یه ویندوز جدید نصب کنیم سی دی ویندوز رو گزاشتیم سیستم رو ریستارت کردیم و گزینه بوت از طریق سی دی رو انتخاب کردیم تا ویندوز نصب کنیم ولی سیستم اول کار که فایلهای ویندوز تو سی دی رو که load میکنه خیلی بیشتر از حد معمولش طول کشید قبلنا که سه چهار دقیقه ای فایلهلرو لود میکرد و بعد وارد setup میشد این باز حداقل 10 دقیقه ای طول کشید بعد از لود شدن فایل ها و ورود به setup و انتخاب پارتیشن و زدن گزینه نصب ویندوز جدید نصب شروع شد ولی این بار نصب ویندوز هم خیلی خیلی طول کشید شاید یه یک ساعتی یا بیشتر طول کشید خلاصه بعد از نصب ویندوز هم ویندوز ناقص نصب شده بود نرم افزارهای پیش فرض ویندوز نصب نشده بودن و اصلا فایلهای با پسوند .exe (ففایلهلی اجرایی) رو هم اجرا نمیکرد و موقعی که میخواستم درایو ها رو نصب کنم و رو فایلهلی لجراییشون دابل کلیک میکردم ازم میپرسید که با کدوم نرمافزار اجراشون کنم ( همون پنجره ای که وقتی ویندوز فایلی رو نمیشناسه نشون میده و میپرسه که تو اینترنت بگرده نرم افزاری که اون فایل رو باز میکنه رو دانلود کنه یا خود ما یه نرم افزاری رو برا اجراش معرفی میکنیم ) یا بلافاصله بعد از دابل کلیک رو فایل اجرایی IE باز میشد و میپرسید فایل رو باز میکنید یا سیو میکنید !!!!!!
حالا یکی به ما بگه مشکل کجاست که این طوری شده و حتی ویندوزهایی هم که نصب میکنم هم ناقص نصب میشن یعنی ویندوزی که نصب میشه فقط میتونه کامپیوتر رو خاموش روشن کنه و هیچ کار دیگه ای نمیکننه چون از همه نرمافزارهای پیش فرضش فقط ورد پد و نرمافزار نشون دادن عکسها نصب میشه و دیگه هیچ نرمافزاری نصب نمیشه

در ضمن مشکل از سی دی ویندوز نبود چون خودم رو کامپیوتر خودم با همون سی دی ویندوز نصب کرده بودم ( اینایی که گفتم مربوط به کامپیوتر یکی از دوستام میشه )

modirmasool
21-08-2010, 07:14
سلام اقا من یه مشکل با ویندوزم داشتم اونم این بود که cpu با 100% ضرفیتش کار میکرد و task managerشو که باز میکردم و به لیست برنامههای در حال اجرا نگاه میکردم یه نرمافزاری که اسمش یادم نیست چندین بار اجرا شده بود و همشون هم در حال پردازش بودن و سیستم کاملا کند شده بود و خیلی سخت میشد با کامپیوتر کار کرد منم فکر کردم حتماا یه ویروسی چیزی هست خواستم یه انتی ویروس نصب کنم که هر چی سعی کردم نتونستم کسپرسکای رو نصب کنم ولی nod32 نصب شد زدیم اسکن کنه که به خاطر کند شدن شدید سیستم نشد یعنی کارا خیلی کند پیش میرفت و با اون وضعیت یه 8 9 ساعتی باید nod کار میکرد که امکانش نبود (به این انتی ویروس اعتماد ندارم و ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا یه زمانی بهترین انتی ویروس شده بود هیچ کاری ازش بر نمیاد فقط کسپر سکای ) خلاصه قید همه چی رو زدیم گفتیم یه ویندوز جدید نصب کنیم سی دی ویندوز رو گزاشتیم سیستم رو ریستارت کردیم و گزینه بوت از طریق سی دی رو انتخاب کردیم تا ویندوز نصب کنیم ولی سیستم اول کار که فایلهای ویندوز تو سی دی رو که load میکنه خیلی بیشتر از حد معمولش طول کشید قبلنا که سه چهار دقیقه ای فایلهلرو لود میکرد و بعد وارد setup میشد این باز حداقل 10 دقیقه ای طول کشید بعد از لود شدن فایل ها و ورود به setup و انتخاب پارتیشن و زدن گزینه نصب ویندوز جدید نصب شروع شد ولی این بار نصب ویندوز هم خیلی خیلی طول کشید شاید یه یک ساعتی یا بیشتر طول کشید خلاصه بعد از نصب ویندوز هم ویندوز ناقص نصب شده بود نرم افزارهای پیش فرض ویندوز نصب نشده بودن و اصلا فایلهای با پسوند .exe (ففایلهلی اجرایی) رو هم اجرا نمیکرد و موقعی که میخواستم درایو ها رو نصب کنم و رو فایلهلی لجراییشون دابل کلیک میکردم ازم میپرسید که با کدوم نرمافزار اجراشون کنم ( همون پنجره ای که وقتی ویندوز فایلی رو نمیشناسه نشون میده و میپرسه که تو اینترنت بگرده نرم افزاری که اون فایل رو باز میکنه رو دانلود کنه یا خود ما یه نرم افزاری رو برا اجراش معرفی میکنیم ) یا بلافاصله بعد از دابل کلیک رو فایل اجرایی IE باز میشد و میپرسید فایل رو باز میکنید یا سیو میکنید !!!!!!
حالا یکی به ما بگه مشکل کجاست که این طوری شده و حتی ویندوزهایی هم که نصب میکنم هم ناقص نصب میشن یعنی ویندوزی که نصب میشه فقط میتونه کامپیوتر رو خاموش روشن کنه و هیچ کار دیگه ای نمیکننه چون از همه نرمافزارهای پیش فرضش فقط ورد پد و نرمافزار نشون دادن عکسها نصب میشه و دیگه هیچ نرمافزاری نصب نمیشه

در ضمن مشکل از سی دی ویندوز نبود چون خودم رو کامپیوتر خودم با همون سی دی ویندوز نصب کرده بودم ( اینایی که گفتم مربوط به کامپیوتر یکی از دوستام میشه )

safemode رو امتحان کردین؟
اگه نشد چارش استفاده از Rescue Disk هاست.
شما میتونین Rescue Disk کسپر رو از این لینک دانلود کنین:

طرز کارش به این صورته که وقتی دانلودش کردین ایزوشو روی یه سی دی رایت می کنین و بعد با بوت میارینش بالا و بقیشو خودتون ادامه می دین.

راستی از Rescue Disk های لینوکس هم می تونین استفاده کنین.

..hamed..
21-08-2010, 12:16
بله امتحانش کردم
الان مشکلم اینه که ویندوز که نصب میکنم کامل نصب نمیشه و همون طور که تو پست بالا توضیح دادم ناقص نصب میشه و کاری نمیتونم بکنم و فایلهای اجرایی رو اجرا نمیکنه و نمیتونم نرمافزاری نصب کنم الان مشکل چیه

ایزوشو؟
دانلودش کردم227 کیلوبایت بود
و با nero باز میشه که موقع باز شدن نرو این پنجره رو نشون میده :
حالا رو کدوم گزینه کلیک کنم ؟
رو correct کیلک که میکنم پنجره زیر باز میشه :

reza-atom
21-08-2010, 14:50
بعضی وقت ها من با همچین پیغامی مواجه میشم :

بعد از این پیغام سیستمم کلاً بهم میخوره پنجره ها و تسکبار یه حالت غیر عادی پیدا میکنه و سرعت سیستمم کاهش پیدا میکنه و ...

یعنی این یک نوع ویروسه ؟ آنتی ویروس nod32 دارم و معمولاً آپدیت آفلاین میکنم .

Masоud
21-08-2010, 17:06
بعضی وقت ها من با همچین پیغامی مواجه میشم :

بعد از این پیغام سیستمم کلاً بهم میخوره پنجره ها و تسکبار یه حالت غیر عادی پیدا میکنه و سرعت سیستمم کاهش پیدا میکنه و ...

یعنی این یک نوع ویروسه ؟ آنتی ویروس nod32 دارم و معمولاً آپدیت آفلاین میکنم .

سلام

modirmasool
21-08-2010, 18:04
بله امتحانش کردم
الان مشکلم اینه که ویندوز که نصب میکنم کامل نصب نمیشه و همون طور که تو پست بالا توضیح دادم ناقص نصب میشه و کاری نمیتونم بکنم و فایلهای اجرایی رو اجرا نمیکنه و نمیتونم نرمافزاری نصب کنم الان مشکل چیه

ایزوشو؟
دانلودش کردم227 کیلوبایت بود
و با nero باز میشه که موقع باز شدن نرو این پنجره رو نشون میده :
حالا رو کدوم گزینه کلیک کنم ؟
رو correct کیلک که میکنم پنجره زیر باز میشه :

نه با این کاری نداشته باشین.(سایزش باید حول و حوش 200 مگ باشه) مثکه باید اول برین به این آدرس و بعد خودتون لینک رو کلیک کنید:

اگه مشکلی بود از این لینک استفاده کنین:

shifter
22-08-2010, 09:37
جديدا ويندوزم خيلي كند شده...طوري كه وقتي روشن ميكنم بايد يه 5 6 دقيقه اي ولش كنم تا سرعتش نرمال بشه!
البته هاردم هم 90 درصدش پره...
چيكار بايد بكنم؟ با ريپر كردن ميشه درستش كرد؟

Mohammad King
22-08-2010, 14:06
جديدا ويندوزم خيلي كند شده...طوري كه وقتي روشن ميكنم بايد يه 5 6 دقيقه اي ولش كنم تا سرعتش نرمال بشه!
البته هاردم هم 90 درصدش پره...
چيكار بايد بكنم؟ با ريپر كردن ميشه درستش كرد؟

با برنامه های رجستری کلینر مثل tune up یه اسکن کن ببین بهتر میشه

mathbahram
22-08-2010, 17:04
سلام...
مي خواستم بپرسم كه ويندوز 32 بيتي و 64 بيتي چه تفاوتي با هم دارند و اينكه هر كردم از اين ويندوزها تا چه سقف سخت افزاري رو شناسايي مي كنند؟
اگر ويندوز 64 بيتي روي نوت بوك نصب كنيم آيا برنامه هاي معمولي كه در بازار هستند را (كه فكر كنم براي ويندوز 32 بيتي است) شناسايي و اجرا مي كند يا خير...

پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم...

mathbahram
22-08-2010, 17:13
مي خواستم بدونم آيا ويندوز ارجينال در بازار ايران پيدا ميشه؟
و اينكه اين ويندوزهايي كه ما استفاده مي كنيم چطوريه؟ (كرك شده يا ... )
لطفا توضيح بديد...

a.l.d
22-08-2010, 17:29
به نظرمن چون ماتحریمیم پیدانمی شه واینهاهمه کرک شده است

a.l.d
22-08-2010, 17:38
سلام...
مي خواستم بپرسم كه ويندوز 32 بيتي و 64 بيتي چه تفاوتي با هم دارند و اينكه هر كردم از اين ويندوزها تا چه سقف سخت افزاري رو شناسايي مي كنند؟
اگر ويندوز 64 بيتي روي نوت بوك نصب كنيم آيا برنامه هاي معمولي كه در بازار هستند را (كه فكر كنم براي ويندوز 32 بيتي است) شناسايي و اجرا مي كند يا خير...

ویندوز64 بیت فرقش اینکه بهترمی تونه ازسخت افزاراستفاده کنه ولی بسیاری ازبرنامه روش نصب نمیشه وباید نسخه نرم افزار 64 بیت داشته باشی که هرچی می گدره داره بیشترمی شه وکرکش هم همینطور راحت ترگیرمی یاد
بایدرایانه شماحداقل 2 هسته ای باشه تاویندوز64بیت راشناسایی کنه ورم هم یا 2 وبالای 2 باشه درضمن نرم افزارهایی که من چک کردم جواب نداد Nero ، Partition Magic
که البته جایگزین هایی برای این چنین برنامه هاهست
به نظرمن اگرمی خوای XP نصب کنی 32 بیت بهتره ولی درصورتی که 7 رومی خوای نصب کنی 64 بیت بهتره
امیداورم کمکت کرده باشه

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

احتمالا سیستم شما ویروسی شده
ولی این رو هم امتحان کنید:
regedit.exe را در Run وارد کنید
و از اونجا با این مسیر برید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
حالا در سمت راست به گزینه ای به نام DNS هست که باید اون رو پاک کنید و ویندوز رو ریستارت کنید.

وقتی که با راست کلیک هم کپی و پیست می کنید این ارور رو می ده یا وقت وقتی که با صفحه کلید این کار رو می کنید؟

اینکه گفتی DNS اشتباه بود ولی به همون مسیر رفتم DSS راپاک کردم درست شد :40:

mohammadirani
22-08-2010, 19:33
یه ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو اشتباها اپدیت کردم
یعنی وقتی ویندوز بالا میومد یه پیغام اپدیت میومد که Next رو زدم و وقتی خواست به اینترنت وصل شه نشدم
حالا هر بار سیستم رو ریست میکنم یا بالا میارم یه پیغام میاد که میگه ویندوزتون کپیه و دسکتاپ رو هم سیاه رنگ میکنه و یه ستاره بغل ایکون ساعت میزاره که میگه وصل شو اینترنت
هر بار پس ازریست این مشکل پیش میاد

حالا باید چه شکلی درستش کنم؟

mathbahram
22-08-2010, 21:31
ویندوز64 بیت فرقش اینکه بهترمی تونه ازسخت افزاراستفاده کنه ولی بسیاری ازبرنامه روش نصب نمیشه وباید نسخه نرم افزار 64 بیت داشته باشی که هرچی می گدره داره بیشترمی شه وکرکش هم همینطور راحت ترگیرمی یاد
بایدرایانه شماحداقل 2 هسته ای باشه تاویندوز64بیت راشناسایی کنه ورم هم یا 2 وبالای 2 باشه درضمن نرم افزارهایی که من چک کردم جواب نداد Nero ، Partition Magic
که البته جایگزین هایی برای این چنین برنامه هاهست
به نظرمن اگرمی خوای XP نصب کنی 32 بیت بهتره ولی درصورتی که 7 رومی خوای نصب کنی 64 بیت بهتره
امیداورم کمکت کرده باشه

ممنون از راهنماييتون...
يك سوال ديگه... ويندوز 32 بيتي رم 4 گيگ و گرافيك 1گيگ را شناسايي مي كنه؟
اگر ويندور 7 ( 64 بيتي ) نصب كنم بازم مثله xp كه اگر 64 بيتي نصب كنم نرم افزار سخت گير مياد، ميشه؟

لطفا راهنمايي كنيد... دوستان هم نظر بدهند... 64 بيتي خوبه يا 32 بيتي ؟ نرم افزار ها ي 64 بيتي به راحتي گير مياند يا نه؟

mathbahram
22-08-2010, 21:36
اگر سي پي يو چند هسته اي باشه 32 بيتي بهتره يا 64 بيتي؟
و يك سوال ديگه اينكه شايد جاش اينجا نباشه.... ولي ببخشيد ديگه!!!!
ويندوز 7 رو براي نصب روي نوت بوك پيشنهاد مي كنيد يا xp ؟

mohammadirani
22-08-2010, 23:13
اگر سي پي يو چند هسته اي باشه 32 بيتي بهتره يا 64 بيتي؟
و يك سوال ديگه اينكه شايد جاش اينجا نباشه.... ولي ببخشيد ديگه!!!!
ويندوز 7 رو براي نصب روي نوت بوك پيشنهاد مي كنيد يا xp ؟

64 بیت باعث میشه از حداکثر رمتون استفاده شه ولی 32 بیت تنها تا 3 گیگ رم رو استفاده میکنه

کلا اگه سی پی یو اگه ساپورت کنه 64 نصب میشه
ولی بدیش اینه که دنگ و فنگ هم داره ها
بعضی برنامه ها به 64 بیت نمیخورند و مشکل دارند

در مورد نوت بوک اگه رم بالای 2 گیگه سون نصب میشه راحت

11salmani
23-08-2010, 00:03
باسلام خدمت دوستان
من روي سيستمم ويندوزايكس پي سرويس پك3نصبه موقع بالا آمدن ويندوز اين اخطار را ميده مي خواستم بدانم دليلش چيه وچطوري درستش كنم ممنون

mjzaret
23-08-2010, 00:22
یه ویندوز اکس پی سرویس پک 3 رو اشتباها اپدیت کردم
یعنی وقتی ویندوز بالا میومد یه پیغام اپدیت میومد که Next رو زدم و وقتی خواست به اینترنت وصل شه نشدم
حالا هر بار سیستم رو ریست میکنم یا بالا میارم یه پیغام میاد که میگه ویندوزتون کپیه و دسکتاپ رو هم سیاه رنگ میکنه و یه ستاره بغل ایکون ساعت میزاره که میگه وصل شو اینترنت
هر بار پس ازریست این مشکل پیش میاد

حالا باید چه شکلی درستش کنم؟

برای حل مشکلتون به این پست مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد باشید :40:

33hsan
23-08-2010, 00:40
سلام خسته نباشید
بعد از اینکه یک فلش ویروسی به کیس زده بشه و این error بیفته روی ویندوز راه علاج چیه؟ تعویض ویندوز؟
بعد از هر ریست کردن سیستم این error داده میشه.چجوری باید مشکل رو حل کنم؟ تشکر

prance666
23-08-2010, 01:43
سلام دوستان والا چند روزیه ویندوز من ارور blue screen براش میاد و من باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه نام ارور ks.sys هست به این صورت

ferod [TM]
23-08-2010, 01:56
سلام دوستان عزيزم من چند روزي ميشه بامشك بزرگي روبرو ميشم

من هر ويندوز xp نصب ميكنم با اين مشكل روبرو ميشم راهي واسه Fix كردنش نيست ؟

و اينكه ويندوز 7 رو نسب مي كنم در آخرين گزينه Complete instal گير ميكنه قبلا به راحتي نصب ميشد.

---------- Post added at 02:56 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

سلام دوستان والا چند روزیه ویندوز من ارور blue screen براش میاد و من باید سیستم رو ریست کنم تا درست بشه نام ارور ks.sys هست به این صورت

داداچ وا من قبلا اين مشك بود معروف به صفحه مرگ 2 تا حالت داره يا از رم سيستم هست يا از هارد .

mjzaret
23-08-2010, 09:10

با توجه به عکسی که قرار داده‌اید مشکل از رم سیستموتون هست. شما از یه رم دیگه استفاده کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

Ghaioom
23-08-2010, 10:50
سلام
فارسی تو یه کامپیوتر نصبه ولی هر جا چیزی بنویسی انگلیسی مینویسه چرا؟!!

و با دیال آپ به اینترنت وصل هستی یهو صفحه cannot find server میاد چراغ دو تا کامپیوتر کوچیک هم که روشنه ولی هیچ سایتی نمیاد!! باید قطع بشی دوباره وصل بشی چرا؟!! زیاد ایطوری میشه.

kian-sh
23-08-2010, 11:08
سلام

و با دیال آپ به اینترنت وصل هستی یهو صفحه cannot find server میاد چراغ دو تا کامپیوتر کوچیک هم که روشنه ولی هیچ سایتی نمیاد!! باید قطع بشی دوباره وصل بشی چرا؟!! زیاد ایطوری میشه.
ممکنه از این باشه که سرعت اینترنت شما خیلی پایینه یا اینکه سیستم شما ویروسی شده که به شما اجازه استفاده از اینترنت رو نمیدهد.

Dew Drop
23-08-2010, 11:19
سلام خسته نباشید
بعد از اینکه یک فلش ویروسی به کیس زده بشه و این error بیفته روی ویندوز راه علاج چیه؟ تعویض ویندوز؟
بعد از هر ریست کردن سیستم این error داده میشه.چجوری باید مشکل رو حل کنم؟ تشکر

سلام
این تایپیک رو ببینید.

Ghaioom
23-08-2010, 11:20
ممکنه از این باشه که سرعت اینترنت شما خیلی پایینه یا اینکه سیستم شما ویروسی شده که به شما اجازه استفاده از اینترنت رو نمیدهد.
ویروسی که فک کنم هست
این آنتی ویروسش هی ویروس پاک میکنه!! :31:

Dew Drop
23-08-2010, 11:23
سلام

.

سلام
تو کنترل پنل تو قسمت regional and language برید تو تب language بعد detail بینید اونجا قسمت keyboard فارسی رو add کردید.

Ghaioom
23-08-2010, 11:25
سلام
تو کنترل پنل تو قسمت regional and language برید تو تب language بعد detail بینید اونجا قسمت keyboard فارسی رو add کردید.
نه فارسی ادد شده هست تو تسکبار هم هست en و fa هستش.

11salmani
23-08-2010, 11:38
باسلام خدمت دوستان
من روي سيستمم ويندوزايكس پي سرويس پك3نصبه موقع بالا آمدن ويندوز اين اخطار را ميده مي خواستم بدانم دليلش چيه وچطوري درستش كنم ممنون

كسي نيست جواب مارا بده؟

Ghaioom
23-08-2010, 11:52
كسي نيست جواب مارا بده؟
ویندوزت رو repair کن. یا ویروس یابی کن اگه نشد ویندوزت رو عوض کن یا sp2 نصب کن.

mathbahram
23-08-2010, 14:28
64 بیت باعث میشه از حداکثر رمتون استفاده شه ولی 32 بیت تنها تا 3 گیگ رم رو استفاده میکنه

کلا اگه سی پی یو اگه ساپورت کنه 64 نصب میشه
ولی بدیش اینه که دنگ و فنگ هم داره ها
بعضی برنامه ها به 64 بیت نمیخورند و مشکل دارند

در مورد نوت بوک اگه رم بالای 2 گیگه سون نصب میشه راحت

ويندوز سون 32 بيتي يا 64 بيتي؟

ويندوز سون 32 بيتي هم مثل ايكس پي 32 بيتي ، فقط تا رم 3 گيگ رو ميشناسه يا بيشتر از 3 گيگ رو هم ميشناسه؟

33hsan
23-08-2010, 14:37
سلام
این تایپیک رو ببینید.

مرسی دوست عزیز تشکر
:20:

Masоud
23-08-2010, 16:08
باسلام خدمت دوستان

سلام

نرم افزار زیر رو نصب کن :

Microsoft .NET Framework

سلام

در مورد اولی امتحان کن شاید جای دکمه های Alt + Shift برای تعویض زبان به Ctrl + Shift عوض شده باشه.

واسه دومی هم احتمالا از پرو//ک/سی استفاده میکنی بعدا یادت میره غیرفعالش کنی.

به تنظیمات IE بر و در سربرگ Connections روی کانکشنی که ساختی کلیک کن سپس Settings و بزن و در قسمت پرو//گسی سرور تیکشو بردار.

ويندوز سون 32 بيتي يا 64 بيتي؟

ويندوز سون 32 بيتي هم مثل ايكس پي 32 بيتي ، فقط تا رم 3 گيگ رو ميشناسه يا بيشتر از 3 گيگ رو هم ميشناسه؟

بله . تمام ویندوزهای 32 بیتی فقط تا 3 گیگ رم رو ساپورت میکنن . این مورد ویندوز 7 نیز صدق میکنه.

Ghaioom
23-08-2010, 16:37
در مورد اولی امتحان کن شاید جای دکمه های Alt + Shift برای تعویض زبان به Ctrl + Shift عوض شده باشه.

واسه دومی هم احتمالا از پرو//ک/سی استفاده میکنی بعدا یادت میره غیرفعالش کنی.

به تنظیمات IE بر و در سربرگ Connections روی کانکشنی که ساختی کلیک کن سپس Settings و بزن و در قسمت پرو//گسی سرور تیکشو بردار.

نه فک کنم اگه تعویض بود هم با انتخاب از تسکبار فارسی میشد نوشت از خود تسکبار هم که فارسی رو انتخاب میکنم نمیشه انگلیسی مینویسه!!

نه پرو کسی استفاده نمیکنیم.
اونجاش هم غیر فعاله!

Dew Drop
23-08-2010, 17:25
سلام

سلام
شما قبلاً این ویندوز رو نصب کرده بودید؟یکی از دوستان با ویندوز سون این مشکل رو داشت که مشکلش با نصب پک فارسی ساز ویندوز حل شده بود.

Ghaioom
23-08-2010, 17:45
سلام
شما قبلاً این ویندوز رو نصب کرده بودید؟یکی از دوستان با ویندوز سون این مشکل رو داشت که مشکلش با نصب پک فارسی ساز ویندوز حل شده بود.
نه
این کامپیوتر رو تازه گرفتن مثل اینکه.

11salmani
24-08-2010, 00:15
[QUOTE=M.Masoud.M;5311982]سلام

نرم افزار زیر رو نصب کن :

Microsoft .NET Framework

سلام نصب كردم ولي مشكلم حل نشد آخرين نسخه اش راهم نصب كردم

P.30.MAN
24-08-2010, 13:31
چجوری میشه ویندوز xp رو روی hibernate گذاشت؟؟؟

modirmasool
24-08-2010, 16:11
چجوری میشه ویندوز xp رو روی hibernate گذاشت؟؟؟

به مسیر زیر برین:
کنترل پنل> Power Option>سربرگ Hibernate
و در نهایت تیک Enable را بزنید.

Masоud
24-08-2010, 18:01
به مسیر زیر برین:
کنترل پنل> Power Option>سربرگ Hibernate
و در نهایت تیک Enable را بزنید.
سلام

در ادامه ی پست دوست عزیزمون modirmasool :

بعد از فعال کردن قابلیت Hibernate برای استفاده ازش در پنجره ی Turn Off Computer کلید Shift رو نگه دارید تا Stand By به Hibernate تبدیل بشه .

Golbarg01
25-08-2010, 23:19
من دچند وقتیه گاهی ویندوزم یهو فریز میشه و تصویر وایمیسه و موس تکون نمیخوره و مجبورم کامپیوترو ریستارت کنم
علتش چیه؟
چیکار کنم غیر از تعویض ویندوز؟

Amir Varasteh
25-08-2010, 23:48
من دچند وقتیه گاهی ویندوزم یهو فریز میشه و تصویر وایمیسه و موس تکون نمیخوره و مجبورم کامپیوترو ریستارت کنم
علتش چیه؟
ممکنه سیستم ویروسی باشه و یا دمای سیستمت بالا باشه.

new explorer
26-08-2010, 19:11
علتش چیه؟

* دمای بالای سی پی یو --< تعویض فن
* در شرف ملکوت بودن مادربرد :41:

احیاناً اورکلاک و این بلاها سر کامپیوترتون نیاوردین؟

joe_satriani
27-08-2010, 14:02
علتش چیه؟

با سلام
از سالم بودن فن سي پي يو مطمئن شيد
دوم اينكه رم ها رو كنترل كنيد و يه بار ديگه جا بزنيد

p0w3rfu7
27-08-2010, 18:42
سلام
بعد از اینکه من یه DVD Writer ساتا رو به سیستمم وصل کردم دیگه مادربوردم اونو شناسائی نمیکنه و فقط مینویسه CD\DVD البته تو ویندوز کار میکنه ولی وقتی قصد تعویض سیستم عامل رو دارم یا هر سی دی بوت دیگه ای میزارم بالا نمیاد. این مشکل با هارد های ساتا هم هست به این صورت که باید برای نصب ویندوز روی هارد ساتا از دیسک بوت استفاده کنم، برای ساختن اون هم باید سی دی رو بزارم و یه با فلاپی یه دیسک بوت بسازم.
آیا یه تبدیل برای کابل انتقال دیتا Sata به IDE وجود داره؟
با تشکر

new explorer
27-08-2010, 19:55
سلام
1- بعد از اینکه من یه DVD Writer ساتا رو به سیستمم وصل کردم دیگه مادربوردم اونو شناسائی نمیکنه و فقط مینویسه CD\DVD البته تو ویندوز کار میکنه

2- ولی وقتی قصد تعویض سیستم عامل رو دارم یا هر سی دی بوت دیگه ای میزارم بالا نمیاد.

3 - این مشکل با هارد های ساتا هم هست به این صورت که باید برای نصب ویندوز روی هارد ساتا از دیسک بوت استفاده کنم، برای ساختن اون هم باید سی دی رو بزارم و یه با فلاپی یه دیسک بوت بسازم.
آیا یه تبدیل برای کابل انتقال دیتا Sata به IDE وجود داره؟
با تشکر
1 - خب اینکه مشکلی نیست!
2 - ببخشید پس چجوری مثلاً این دفعه ویندوزتون رو نصب کردین؟!
3 - درست متوجه نشدم، اما هارد من هم ساتاست و مشکلی ندارم باهاش، خب معلومه که برای نصب ویندوز در خارج از محیط ویندوز باید از یه سی دی بوت ابل (دیسک بوت) استفاده کرد!
حالا نمیدونم منظورتون اینه که از ویندوزهای 98 نصب میکنید؟

p0w3rfu7
27-08-2010, 20:48
1 - خب اینکه مشکلی نیست!
2 - ببخشید پس چجوری مثلاً این دفعه ویندوزتون رو نصب کردین؟!
3 - درست متوجه نشدم، اما هارد من هم ساتاست و مشکلی ندارم باهاش، خب معلومه که برای نصب ویندوز در خارج از محیط ویندوز باید از یه سی دی بوت ابل (دیسک بوت) استفاده کرد!
حالا نمیدونم منظورتون اینه که از ویندوزهای 98 نصب میکنید؟

مثل اینکه من منظورم رو درست تفهیم نکردم.
1. میگم مادربوردم DVD Writer رو شناسائی نمیکنه(Sata). یعنی من اگه حتی دیسک بوتیبل رو بزارم بالا نمیاد ولی با IDE بالا میاد. اگه منطقی به این موضوع نگاه کنیم یک مشکل مسوب میشه.به نظر شما مشکلی نیست؟:9:
2.
بعد از اینکه من یه DVD Writer ساتا رو به سیستمم وصل کردم
ببخشید،مثلا قبل از اینکه DVD Writer ساتا رو به سیستمم وصل کنم.:22: جمله ی بالا یعنی من از یک پریود زمانی خاص این DVD Writer رو نصب کردم. قبل از اون من IDE داشتم. :47:
3 . من باهارد ساتا چنین مشکلی رو ندارم. چون اصلا هاردم ساتا نیست ولی اگه بود باید این کارو میکردم(بر طبق راهنماش). من این مشکل رو دارم بخاطر اینکه مادربوردم خیلی قدیمیه. مگه من گفتم سیدی بوتیبل رو میزارم تو محیط ویندوز؟
برای اینکه بهتر متوجه بشی: در مورد هارد باید بگم که ویندوز در هنگام نصب نمیتونه هارد ساتای من روی این مادربورد رو بشناسه و من باید اونو با یک دیسکت (فلاپی) بشناسونم. اون فلاپی رو هم باید با سی دی که همراه مادر بورد بود بسازم. شما با سیستم های قدیم زیاد آشنایی نداشتی بخاطر همین درست متوجه نشدی.
حالا بحث اینجاست که DVD Writer من هم ساتا هست و من نمیتونم هیچ دیسکی رو بوت کنم. در حالی که IDE میتونست.
منظورتون رو از عبارت " ویندوزهای 98 " متوجه نشدم!!:41:
با تشکر:27:

new explorer
27-08-2010, 22:04
مثل اینکه من منظورم رو درست تفهیم نکردم.
...
منظورتون رو از عبارت " ویندوزهای 98 " متوجه نشدم!!:41:
با تشکر:27:

ممنون از تنویری که فرمودید!
هر چند الان روشنتر شده برام ولی باز هم نمیدونم شاید اشکال از منه که درست متوجه نمیشم!

منظور از 98: SE, ME, win 98 اینا چند تا flavourی بود که یادم مونده...منا اون موقع یادمه (تو یه موردی) سی دی مون بوت ایبل نبود، ما بوت رو از یه سی دی یا فلاپی انجام میدادیم بعد سریع میکشیدیم بیرون اون یکی ویندوز (یادم نیست اکس پی بود یا 98، فقط بوت ابل نبود) رو میذاشتیم و ادامه ی نصب...اون موقعها همه ی سی دی های ویندوز بوت ابل نیود...

برای اینکه بهتر متوجه بشی: در مورد هارد باید بگم که ویندوز در هنگام نصب نمیتونه هارد ساتای من روی این مادربورد رو بشناسه و من باید اونو با یک دیسکت (فلاپی) بشناسونم. اون فلاپی رو هم باید با سی دی که همراه مادر بورد بود بسازم.
بالاخره سی دی ویندوزتون توی دیویدی رایتر ساتا میگرده و خونده میشه یا نه!!!

اما بهتره انرژیتون رو دیگه بیش از یان صرف هالی کدن من نکنید، چون انگار به کل رشته ی ماجرا رو نمیتونم جمع کنم...

ولی خب عجیبه که وینندوز، این روزها، قطعه ای مثل هارد ساتا رو نشناسه! صحبت RAID هم که در کار نیست

بد نیست که محل سوکت ساتا رو عوض کنید (اگه بیشتر از یه دونه داره روی مادربردتون) و یا کابل رو ...

موفق باشید

ebilover22
28-08-2010, 00:37
سلام من چند روز پیش ویندوز خودمو عوض کردم و طبق معمول ویندوز رو آپدیت کردم ولی یه مشکل به وجود اومده و آپدیتهای مربوط به net framework 3.5 با اینکه یه بار نصبش کردم هی دوباره میاد و میگه نصب کن همیشه اون مدال زرد رنگ کنار ساعت هستش و هی میگه نصب کن هم از طریق خود سایت میکروسافت نصب کردم هم با برنامه هم از طریق turn off ولی نمیره و دوباره میاد لطفا راهنمایی کنین.

Masоud
28-08-2010, 11:35
سلام من چند روز پیش ویندوز خودمو عوض کردم و طبق معمول ویندوز رو آپدیت کردم ولی یه مشکل به وجود اومده و آپدیتهای مربوط به net framework 3.5 با اینکه یه بار نصبش کردم هی دوباره میاد و میگه نصب کن همیشه اون مدال زرد رنگ کنار ساعت هستش و هی میگه نصب کن هم از طریق خود سایت میکروسافت نصب کردم هم با برنامه هم از طریق turn off ولی نمیره و دوباره میاد لطفا راهنمایی کنین.
سلام

برو تو Control Panel و Security Center رو اجرا کن .

در سمت چپ پنجره Security Center روی گزینه ی Change the way Security Center alerts me کلیک کن.

در پنجره ی جدیدی که باز میشه تیک هرسه گزینه رو بردار و پنجره رو OK کن.

موفق باشید

arash66_2m
28-08-2010, 12:29
این مشکل از کجاس ؟ و چطوری می تونم حلش کنم ....
ویندوز 7

ebilover22
28-08-2010, 13:57
سلام

برو تو Control Panel و Security Center رو اجرا کن .

در سمت چپ پنجره Security Center روی گزینه ی Change the way Security Center alerts me کلیک کن.

در پنجره ی جدیدی که باز میشه تیک هرسه گزینه رو بردار و پنجره رو OK کن.

موفق باشید

مرسی از راهنماییتون ولی بازم مشکل حل نشد:41:

sinasalar2007
28-08-2010, 14:09
من دو روز پیش ویندوز 7 رو عوض کردم ، الان میخوام اهنگ گوش بدم ولی نمیتونم ! jet audio و k-lite هم نصب کردم ولی بازم نمیتونم اهنگ گوش بدم ! در واقع اصلا فایل های صوتی و تصویری رو نمیخونه .راهنماییم کنید
ممنون

shahedi
28-08-2010, 14:33
من دو روز پیش ویندوز 7 رو عوض کردم ، الان میخوام اهنگ گوش بدم ولی نمیتونم ! jet audio و k-lite هم نصب کردم ولی بازم نمیتونم اهنگ گوش بدم ! در واقع اصلا فایل های صوتی و تصویری رو نمیخونه .راهنماییم کنید
ممنون
مطمئن شوید کارت صوتتان درست شت=ناسایی و تعریف شده باشه

Golbarg01
28-08-2010, 17:00
علتش چیه؟

ممکنه سیستم ویروسی باشه و یا دمای سیستمت بالا باشه.

* دمای بالای سی پی یو --< تعویض فن
* در شرف ملکوت بودن مادربرد :41:

احیاناً اورکلاک و این بلاها سر کامپیوترتون نیاوردین؟

با سلام
از سالم بودن فن سي پي يو مطمئن شيد
دوم اينكه رم ها رو كنترل كنيد و يه بار ديگه جا بزنيد

فن سی پی یو رو تازه عوض کردم یعنی سه چهار ماهی هست.
اورکلاک هم نکردم کامپیوترمو یعنی مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد نه
با نرم افزار cpuz از بعضی منوهاش عکس گرفتم ببینید اشکالی توش نیست؟
مخصوصا توی دمای سی پی یو و چیزای دیگه

اگه از منوهای دیگش هم لازم بود بگید عکس بذارم.
ولی رمم 2*256 ddr هست.
کارت گرافیک هم nvidia geforce fx5500 256 mb هست.

ضمنا یه نکته ای هست من ویندوزم ایکس پی هست و حداکثر هر دو سه ماه یکبار ویندوزمو عوض می کنم ولی ایندفعه طولانی شده یعنی هفت هشت ماهی میشه که ویندوزمو عوض نکردم.ممکنه برای این باشه و عمر ویندوزم تموم شده باشه؟!

ممکنه به خاطر خاک گرفتن داخل کیس و روی قطعات و دور فن سی پی یو باشه؟

Masоud
28-08-2010, 17:33
این مشکل از کجاس ؟ و چطوری می تونم حلش کنم ....
ویندوز 7

سلام

عکس رو یه جای دیگه آپلود کنید.

اگر مشکلتون در مورد ویندوز 7 ـه در انجمن خودش مطرح کنید :

اگر میخواید که کلا غیرفعالش کنید کار زیر رو انجام بدید :

به Run رفته عبارت services.msc رو تایپ کن و Enter بزن.

در پنجره ای که باز میشه گزینه ی Automatic Updates رو پیدا کن روش دبل کلیک کن تا باز بشه.

سپس از بخش Startup types گزینه ی Disable رو انتخاب کن و پنجره رو OK کن.

new explorer
28-08-2010, 17:47

خودتون رو خسته نکنید، پستها آخر من (نه مال چند روز پیش، مال یه ماه پیش مثلاً) توی همین تاپیک رو پیدا کنید، به همین موضوع کاملاض مشابه پرداخته (البته اگه مطمئنید که آپدیتها تکراریه واقعاً)

اگه بخاید کل ایمیلهایی که تو اون دو سه روز با کارشناس پشتیبانی مایکروسافت داشتم رو اینجا فروارد کنم، ولی آخرش این شد که یه بار دوباره آپدیتها رو نصب کردم و دیگه از اون به بعد آپدیت تکراری نمیده)...

mathbahram
28-08-2010, 22:08
سلام دوستان...
ويندوز هايي كه ما داريم قابليت آپديت دارند يا نه؟
و اينكه آيا ويندوز اورجينال تو ايران پيدا ميشه؟
روي نرم افزار هاي اورجينال مي نوسه ا كاربره يا مثلا 3 كاربره و ... اين يعني چي؟ يعني اينكه اگر يه بار نصب بشه ديگه روي هيچ سيستمي نصب نميشه؟ روي همون كامپيوتري كه نصب شده بود چي؟ دوباره ميشه نصب كرد يا نه؟

پيشاپيش ممنون از راهنماييتون...

قله بلند
28-08-2010, 22:11
سلام. دیروز کیس یکی از آشنایان رو آوردم که مثلاً راحت بتونم ویندوز روش بریزم.(XP2005 sp2)
وقتی ویندوز داشت نصبش رو کامل می کرد پیغامی اومد. دقیق یادم نیست چی بود و فکر نمی کردم اینقدر اهمیت دار باشه ولی هر چی بود راجع به نمایش مانیتور بود.
وقتی نصب تموم شد، رفتم به قسمت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی هیچ گزینه ای ثبت نشده بود. من در این کمبوباکس، اعداد 60، 72،75 و 85 رو می بینم ولی روی کیسی که ویندوز XP2005 رو نصب کردم دیگه خبری از این اعداد نیست. به همین خاطر نمی تونم فرکانس تصویر رو جوری تنظیم کنم که به چشم آسیب نرسونه و آیکون های سمت چپ تصویر مانیتور مثل My Computer و... به صورت کامل دیده بشن.
به نظرم مشکل باید از اون پیغام باشه. حالا نمی شه بدون نصب مجدد، این اعداد یه جوری به این کمبوباکس وارد بشن؟

Masоud
29-08-2010, 12:48
سلام دوستان...
ويندوز هايي كه ما داريم قابليت آپديت دارند يا نه؟
و اينكه آيا ويندوز اورجينال تو ايران پيدا ميشه؟
روي نرم افزار هاي اورجينال مي نوسه ا كاربره يا مثلا 3 كاربره و ... اين يعني چي؟ يعني اينكه اگر يه بار نصب بشه ديگه روي هيچ سيستمي نصب نميشه؟ روي همون كامپيوتري كه نصب شده بود چي؟ دوباره ميشه نصب كرد يا نه؟

پيشاپيش ممنون از راهنماييتون...

سلام

اگر اونارو با استفاده از یکی از نرم افزار های زیر قانونی کنید ، بله :

بله پیدا میشه.

یعنی فقط 3 دستگاه میتونن ازش استفاده کنن . بله میشه رو همون دستگاه چند بار نصب کرد.

سلام. دیروز کیس یکی از آشنایان رو آوردم که مثلاً راحت بتونم ویندوز روش بریزم.(XP2005 sp2)
وقتی ویندوز داشت نصبش رو کامل می کرد پیغامی اومد. دقیق یادم نیست چی بود و فکر نمی کردم اینقدر اهمیت دار باشه ولی هر چی بود راجع به نمایش مانیتور بود.
وقتی نصب تموم شد، رفتم به قسمت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی هیچ گزینه ای ثبت نشده بود. من در این کمبوباکس، اعداد 60، 72،75 و 85 رو می بینم ولی روی کیسی که ویندوز XP2005 رو نصب کردم دیگه خبری از این اعداد نیست. به همین خاطر نمی تونم فرکانس تصویر رو جوری تنظیم کنم که به چشم آسیب نرسونه و آیکون های سمت چپ تصویر مانیتور مثل My Computer و... به صورت کامل دیده بشن.
به نظرم مشکل باید از اون پیغام باشه. حالا نمی شه بدون نصب مجدد، این اعداد یه جوری به این کمبوباکس وارد بشن؟

باید درایور کارت گرافیک رو کامل نصب کنید.

Perpetual
29-08-2010, 17:49
سلام به همه
می خواستم ببینم که اگه فایل های داخل مسیر زیر رو اگه پاک کنیم برای ویندوز یا نرم افزار های اون مشکلی پیش میاد یا نه ؟
اینو میدونم که که این مسیر مربوط میشه به فایل های استفاده شده و شاید قابل استفاده بعدی برای بعضی نرم افزار ها

piishii
29-08-2010, 18:09
سلام به همه
می خواستم ببینم که اگه فایل های داخل مسیر زیر رو اگه پاک کنیم برای ویندوز یا نرم افزار های اون مشکلی پیش میاد یا نه ؟
اینو میدونم که که این مسیر مربوط میشه به فایل های استفاده شده و شاید قابل استفاده بعدی برای بعضی نرم افزار ها

سلام
چشم بسته پاک نکن نه تنها اونا رو
بلکه اینا رو هم :
C:\Windows\Temp
====
ویرایش : منظورم چشم بسته پاک کن بود سو تفاهم نشه

قله بلند
29-08-2010, 18:47
باید درایور کارت گرافیک رو کامل نصب کنید.سلام
وقتی کیس و مانیتور سیستمم خودم هست و ویندوز می ریزم، هیچ مشکلی پیش نمی یاد و اصلاً بحث درایور کارت گرافیک و.... نیست و بدون هیچ پیامی و اخطاری ویندوز نصب می شه ولی برا وضوح تصویر باید برم و فرکانس رو تنظیم کنم.
حالا این سوال پیش می یاد که کارت گرافیکی که در کیس وجود داره چه ربطی به مانیتور داره؟ مگه مانیتور فقط نشان دهنده تصاویر نیست؟
یادمه یه بار که مانیتورم رو برای تعمیر داده بودم شرکت سازنده اش، اونها هم یه مانیتور قدیمی به من دادن که کارم لنگ نمونه. اصلاً مشکلی نداشتم و مانیتور با وضوح و شفافیت تمام، تصاویر رو نشون می داد.

حضور58
29-08-2010, 18:55
سلام به دوستان
مدتيه نمي تونم وارد يكي از درايو هاي سيستمم بشم و با اخطار روبرو ميشم مي گه كه دسترسي امكان نداره و مي خواد كه اونو فرمت كنه؟
مي خواستم بدونم دليل اين اخطار چيه و چطوري مي تونم وارد درايم بشم؟
ممنون

piishii
29-08-2010, 19:08
سلام به دوستان
مدتيه نمي تونم وارد يكي از درايو هاي سيستمم بشم و با اخطار روبرو ميشم مي گه كه دسترسي امكان نداره و مي خواد كه اونو فرمت كنه؟
ممنون
سلام
پیغامی مثل : you have not permission اینجور چیزا میده ؟
کلیک راست و بخش سکوریتی پرمیشن هارو چک کنید
پرانتز باز, این دلیل قطعی نیست یکی از دلایل احتمالی هست که من برای بررسی سیستم های شبکه ی یک شرکت رفته بودم بهش برخوردم و براشون دست کردم ,پرانتز بسته .

new explorer
30-08-2010, 03:06
سلام
وقتی کیس و مانیتور سیستمم خودم هست و ویندوز می ریزم، هیچ مشکلی پیش نمی یاد و اصلاً بحث درایور کارت گرافیک و.... نیست و بدون هیچ پیامی و اخطاری ویندوز نصب می شه ولی برا وضوح تصویر باید برم و فرکانس رو تنظیم کنم.
حالا این سوال پیش می یاد که کارت گرافیکی که در کیس وجود داره چه ربطی به مانیتور داره؟ مگه مانیتور فقط نشان دهنده تصاویر نیست؟
یادمه یه بار که مانیتورم رو برای تعمیر داده بودم شرکت سازنده اش، اونها هم یه مانیتور قدیمی به من دادن که کارم لنگ نمونه. اصلاً مشکلی نداشتم و مانیتور با وضوح و شفافیت تمام، تصاویر رو نشون می داد.

بسیار ربط داره عزیز من :46:
چو عضوی به درد آورد روزگار، دگر عضوها را نماند قرار
و اصلاً این حرفم رو به مصابح آف تاپیک در نظر نگیرید، در تجربه م - به عنوان یک کاربر کامپیوتر - این رو عرض کردم...
به لحاظ فنی دقیقاً نمیدونم چرا! میتونید درباره ش تحقیق کنید. اما تجربه ی من هم نشون داده که بعد از نصب شدن درایور شایسته ی خود کارت گرافیک (اورجینال خود سازنده ی کارت گرافیک و نه مال ویندوز) مقادیر بالاتری از فرکانس رفرش قاتبل پشتیبانی میشند

به نظر من ارتباط نمایشگر و کارت گرافیک بدیهیه، همینقدر در نظر بگیرید که سیم مانیتور وصل میشه به کارت گرافیک (از این ساده تر:20:)

---------- Post added at 04:06 AM ---------- Previous post was at 04:02 AM ----------

سلام به دوستان
ممنون

سلام
پیغامی مثل : you have not permission اینجور چیزا میده ؟
کلیک راست و بخش سکوریتی پرمیشن هارو چک کنید
پرانتز باز, این دلیل قطعی نیست یکی از دلایل احتمالی هست که من برای بررسی سیستم های شبکه ی یک شرکت رفته بودم بهش برخوردم و براشون دست کردم ,پرانتز بسته .

علاوه بر راهکار ذکر شده، شما یه حرکت دیگه هم شاید بتونی بزنی و فعلاً استفاده کنی (شاید، فردا نیاین نگین این چی میگه...)
روی اون درایو راست کلیک کنید و گزینه ی explore رو انتخاب کنید. اگر جواب داد، قطعاً گرفتار ویروسی بودید...(و شاید حتی هستید)

new explorer
30-08-2010, 03:18

[...

ضمنا یه نکته ای هست من ویندوزم ایکس پی هست و حداکثر هر دو سه ماه یکبار ویندوزمو عوض می کنم ولی ایندفعه طولانی شده یعنی هفت هشت ماهی میشه که ویندوزمو عوض نکردم.ممکنه برای این باشه و عمر ویندوزم تموم شده باشه؟!

اون مورد رم رو که دوست عزیزمون گفتند رو هم خیلی جدی بگیرید، اگر بحث دمای سی پی یو منتفی باشه.
من کوتاه میگم، ولی دراصل باید برید از دوستان در بخش سخت افزار بپرسید:
یه رم رو در بیارید، ببینید چطور میشه، بعد جای رم رو عوض کنید، بعد میتونید اون یکی رم رو که درآورده بودین رو توی هر کدوم از سوکتها دوباره امتحان کنید (به تنهایی - مشابه کاری که با رم قبلی کردین) و حتی اگه امکانشو داشتین از رم دوستتون استفاده کنین و رم خودتون رو روی مادربرد دیگه ای تست کنید

برای اطمینان هم حتماً موقع این کارها برق رو کاملاً قطع کنید، و قطعات (همون رم) رو کاملاً درست وچفت بست کنید)
البته نشکونیش یه موقع :46:

راستی دمای سی پی یو رو هم بهتره همون ابتدای آغاز به کار سیستم و قبل از بارگذاری ویندوزف وارد تنظیمات بایوس بشید و از روی اون قسمتی که معمولاً اسمش هست health دمای سی پی یو و دور فن رو بررسی کنید.
میزان نرمالشون رو من نمیدونم و دقیقش رو میتونید با یه جستجوی کوچولو در اینترنت بدست بیارید...ولی اگه بالای 80 درجه سلسیوس رفته بدونید که داره زجر میکشه...
موفق باشید

Perpetual
30-08-2010, 09:32
سلام
چشم بسته پاک نکن نه تنها اونا رو
بلکه اینا رو هم :
C:\Windows\Temp
====
ویرایش : منظورم چشم بسته پاک کن بود سو تفاهم نشه

آخرش چیکار کنم. منو گیج کردید!:24:
اگه می خواستید ویرایش کنید ، خوب دکمه ویریش رو می زدید!!!
آخر می تونم بدون هیچ ترسی پاکشون کنم یا نه؟؟؟

piishii
30-08-2010, 10:47
آخرش چیکار کنم. منو گیج کردید!:24:
اگه می خواستید ویرایش کنید ، خوب دکمه ویریش رو می زدید!!!
آخر می تونم بدون هیچ ترسی پاکشون کنم یا نه؟؟؟
سلام
برادر من الان بعد 5 سال توی این فروم بودن نمیدونم کدوم دکمه رو باید بزنم ؟:20:
خوبه پایین پستم نوشته شده بود که Edited By
یعنی ویرایش کردم و زیرش نوشتم منظورم بدون هیچ ترسی هست و با چشم بسته پاک کنید .

Perpetual
30-08-2010, 11:50
سلام
برادر من الان بعد 5 سال توی این فروم بودن نمیدونم کدوم دکمه رو باید بزنم ؟:20:
خوبه پایین پستم نوشته شده بود که Edited By
یعنی ویرایش کردم و زیرش نوشتم منظورم بدون هیچ ترسی هست و با چشم بسته پاک کنید .
من قصد بی احترامی نداشتم داداش
ولی می تونستی بجای این کار یه بار دیگه زحمت میکشیدی ویرایشش می کردی
از پیگیریتون بینهایت ممنون:10:

قله بلند
30-08-2010, 21:39
بسیار ربط داره عزیز من :46:
چو عضوی به درد آورد روزگار، دگر عضوها را نماند قرار
و اصلاً این حرفم رو به مصابح آف تاپیک در نظر نگیرید، در تجربه م - به عنوان یک کاربر کامپیوتر - این رو عرض کردم...
به لحاظ فنی دقیقاً نمیدونم چرا! میتونید درباره ش تحقیق کنید. اما تجربه ی من هم نشون داده که بعد از نصب شدن درایور شایسته ی خود کارت گرافیک (اورجینال خود سازنده ی کارت گرافیک و نه مال ویندوز) مقادیر بالاتری از فرکانس رفرش قاتبل پشتیبانی میشند

به نظر من ارتباط نمایشگر و کارت گرافیک بدیهیه، همینقدر در نظر بگیرید که سیم مانیتور وصل میشه به کارت گرافیک (از این ساده تر)

با سلامضمن تشکر، یه سوالی در این زمینه برام مطرح شده. این فرکانس ها که هنگام نصب ویندوز، نصب می شن و در واقع کمبو باکس Screen refresh rate رو پر می کنن از کجای سی دی ویندوز نصب می شن؟ این فایل یا فولدری که حاوی این مقادیر هست کجای سی دی نصب ویندوز هست؟ این فایل یا پوشه، بعد از نصب ویندوز، کجای هارد ذخیره می شه؟ آیا می شه این فایل رو بعد از شناسایی، در محل خودش، copy و paste کنیم تا مجبور نباشیم دوباره ویندوز رو نصب کنیم؟

joe_satriani
30-08-2010, 22:10
با سلامضمن تشکر، یه سوالی در این زمینه برام مطرح شده. این فرکانس ها که هنگام نصب ویندوز، نصب می شن و در واقع کمبو باکس Screen refresh rate رو پر می کنن از کجای سی دی ویندوز نصب می شن؟ این فایل یا فولدری که حاوی این مقادیر هست کجای سی دی نصب ویندوز هست؟ این فایل یا پوشه، بعد از نصب ویندوز، کجای هارد ذخیره می شه؟ آیا می شه این فایل رو بعد از شناسایی، در محل خودش، copy و paste کنیم تا مجبور نباشیم دوباره ویندوز رو نصب کنیم؟
با سلام
معمولا اين فركانس ها از طريق سي دي درايور كارت گرافيكيتون نصب ميشن
و فكر نميكنم جاي ثابتي داشته باشن كه شما بتونيد بهشون سر بزنيد و روشون اعمالي انجام بديد
اينها بيشتر به صورت مقدارهاي باينري و دي ورد و .... توي حافظه رجيستري ثبت و ضبط ميشن

موفق باشيد.

new explorer
30-08-2010, 22:19

من نمیدونم!
اما اگه تصورتون اینه که به این مقادیر به صرف یک سری عدد نگاه کنید و مثلاً از یه جایی بتونید کپیشون کنید در جاییکه که باعث بشه اینها نمایش داده بشند، کاملاً اشتباهه، حتی حدس بنده اینه که فرکانسهای قابل پشتیبانی، بعد از محاسباتی که ویندوز با نصب شدن درایور کارت گرافیک و همچنین درایور مونیتور بدست میاره، قابل ارایه هستند

راستی حالا چرا ویندوز رو دوباره نصب کنید!؟
در هر صورت شما سعیتون این باشه که از آخرین درایورها برای تمامی دستگاههاتون (مانیتور و کارت گرافیک در این رابطه) استفاده کنید تا بهترین کارکرد ممکن رو بدست بیارید

موفق باشید

Golbarg01
31-08-2010, 00:22
من ده دقیقه که به موس یا کیبورد دست نمی زنم ویندوزم میره در حالت اسکرین سیور
ولی برای خارج شدن از این حالت باید پسورد ویندوزمو وارد کنم
چیکار کنم که پسورد نخواد در این حالت؟

mjzaret
31-08-2010, 00:33
یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که من نمی‌تونم پوشه‌ای به نام CON در ویندوز بسازم؟ علتش رو دوستان می‌دونند؟

یه اخطاری شبیه اخطار زیر به من نشون داده می‌شه:

mjzaret
31-08-2010, 00:42
من ده دقیقه که به موس یا کیبورد دست نمی زنم ویندوزم میره در حالت اسکرین سیور
ولی برای خارج شدن از این حالت باید پسورد ویندوزمو وارد کنم
چیکار کنم که پسورد نخواد در این حالت؟

با توجه به تصویر زیر شما تیک قسمت شماره 1 رو بردارید مشکلتون حل میشه:

قله بلند
31-08-2010, 01:25
سلام دوستان
ببخشید که اینقدر سوال می کنم.
همراه مانیتور سیستم من که LG هست یک سی دی هست که روش نوشته:

آیا می دانید در اثر تنظیم نبودن کارت گرافیک کامپیوتر، تصویر، دچار لرزش خفیف می شود و این امر در استفاده های طولانی مدت باعث خستگی چشمان شما می گردد؟ نرم افزار.... بسیار ساده و سریع کارت گرافیکی کامپیوتر شما را با مانیتورهای LG در سطح بهینه تنظیم می نماید.
وقتی ویندوز 98 رو می ریختم، حتماً باید از این نرم افزار استفاده می کردم چون بدجوری تصویر خیره کننده بود ولی از وقتی که ویندوز XP می ریزم، اون اتفاق نمی افته و فقط برای بهینه کردن صفحه نمایشم از بخش Screen rehresh rate، فرکانس مورد نظر رو انتخاب می کنم.
چند دقیقه پیش از این نرم افزار استفاده کردم(Screen rehresh rate رو روی 75 تنظیم کرده بودم) و کلید بهینه سازی رو فشار دادم. به من 20 ثاینه مهلت داد تا فرکانس 85 رو قبول کنم.

1-یعنی فرکانس 85 بهینه بوده و من 75 رو اشتباه انتخاب کرده بودم؟
2-من از هیچ برنامه ای برای نصب کارت گرافیکی و مانیتور بعد از نصب ویندوز استفاده نمی کنم، آیا این سی دی که همراه مانیتور بوده همه این کارها رو انجام می ده؟

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:23 AM ----------

یه سوال برام پیش اومده و اون اینه که من نمی‌تونم پوشه‌ای به نام CON در ویندوز بسازم؟ علتش رو دوستان می‌دونند؟

سلام. روی سیستم من هم نمی شه و واقعاً جالبه.

Dew Drop
31-08-2010, 10:39

سلام
فقط این عبارت نیست.اینهام شاملش میشه.AUX, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, CON, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, LPT9, NUL, PRN
احتمالاً هم به خاطر اینه که اینها شبیه دستورات توی داس می مونه.یعنی یه اسم های مشترک بین dos ,windows هستش.

mjzaret
31-08-2010, 14:04
سلام
فقط این عبارت نیست.اینهام شاملش میشه.AUX, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, CON, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, LPT9, NUL, PRN
احتمالاً هم به خاطر اینه که اینها شبیه دستورات توی داس می مونه.یعنی یه اسم های مشترک بین dos ,windows هستش.

يعني شركت بزرگ مايكروسافت در مورد اين گزينه‌ها فكري نكرده؟

جاي بسي تعجبه؟

شاد باشيد :40:

modirmasool
31-08-2010, 16:00

اینا دستورات رزرو شده ویندوز هستن. مثلا CON مخفف کنسول هستش.
شما به راحتی میتونین با داس این پوشه ها رو بسازین و یا حذفشون کنین.
مثلا فرض کنین میخوایم در درایو سی مون یه پوشه با نام Con بسازیم، برای این کار دستور زیر رو در داس تایپ کنین:

قله بلند
31-08-2010, 17:23
مثلا فرض کنین میخوایم در درایو سی مون یه پوشه با نام Con بسازیم، برای این کار دستور زیر رو در داس تایپ کنین:

چه جالب! من این کار رو کردم و این پوشه ساخته شد.

new explorer
31-08-2010, 17:43
سلام دوستان
ببخشید که اینقدر سوال می کنم.
همراه مانیتور سیستم من که LG هست یک سی دی هست که روش نوشته:

وقتی ویندوز 98 رو می ریختم، حتماً باید از این نرم افزار استفاده می کردم چون بدجوری تصویر خیره کننده بود ولی از وقتی که ویندوز XP می ریزم، اون اتفاق نمی افته و فقط برای بهینه کردن صفحه نمایشم از بخش Screen rehresh rate، فرکانس مورد نظر رو انتخاب می کنم.
چند دقیقه پیش از این نرم افزار استفاده کردم(Screen rehresh rate رو روی 75 تنظیم کرده بودم) و کلید بهینه سازی رو فشار دادم. به من 20 ثاینه مهلت داد تا فرکانس 85 رو قبول کنم.

1-یعنی فرکانس 85 بهینه بوده و من 75 رو اشتباه انتخاب کرده بودم؟
2-من از هیچ برنامه ای برای نصب کارت گرافیکی و مانیتور بعد از نصب ویندوز استفاده نمی کنم، آیا این سی دی که همراه مانیتور بوده همه این کارها رو انجام می ده؟[COLOR="Silver"]

ببینید من هم همین بهنما و ال جی رو داشتم، این نرم افزار میاد بالاترین فرکانس ممکن که قابل پشتیبانی هستش رو معین و تنظیم (set) میکنه. برای کاربر نوعی که شاید براش ساده یا جالب نباشه که وارد اون تنظیمات پیشرفته بشه. (همون screen refresh rate)

1 - بله شما هم سعی کنید بالاترین فرکانس ممکن رو از توی اون جعبه (که در عین حال خوب هم پشتیبانی بشه) انتخاب کنید.
2 - مطمئن نیستم، اما شک ندارم که خود ویندوز برای این دستگاهها درایوری که خودش تهیه کرده رو نصب کرده.

پ.ن: اگه خیلی به این مسایل کلی علاقه دارید، بنده ی نوعی صلاحیت نظر دادن به اون صورت ندارم و شما باید خیلی چیزها رو به طور کامل مطالعه کنید. مثل سخت افزار، سیستم عامل، گرافیک کامپیوتری، مباحث الکترونیکی: سیگنالها وووو

موفق باشید

Golbarg01
31-08-2010, 18:35

اگه از منوهای دیگش هم لازم بود بگید عکس بذارم.
ولی رمم 2*256 ddr هست.
کارت گرافیک هم nvidia geforce fx5500 256 mb هست.

اون مورد رم رو که دوست عزیزمون گفتند رو هم خیلی جدی بگیرید، اگر بحث دمای سی پی یو منتفی باشه.
من کوتاه میگم، ولی دراصل باید برید از دوستان در بخش سخت افزار بپرسید:
یه رم رو در بیارید، ببینید چطور میشه، بعد جای رم رو عوض کنید، بعد میتونید اون یکی رم رو که درآورده بودین رو توی هر کدوم از سوکتها دوباره امتحان کنید (به تنهایی - مشابه کاری که با رم قبلی کردین) و حتی اگه امکانشو داشتین از رم دوستتون استفاده کنین و رم خودتون رو روی مادربرد دیگه ای تست کنید

برای اطمینان هم حتماً موقع این کارها برق رو کاملاً قطع کنید، و قطعات (همون رم) رو کاملاً درست وچفت بست کنید)
البته نشکونیش یه موقع :46:

راستی دمای سی پی یو رو هم بهتره همون ابتدای آغاز به کار سیستم و قبل از بارگذاری ویندوزف وارد تنظیمات بایوس بشید و از روی اون قسمتی که معمولاً اسمش هست health دمای سی پی یو و دور فن رو بررسی کنید.
میزان نرمالشون رو من نمیدونم و دقیقش رو میتونید با یه جستجوی کوچولو در اینترنت بدست بیارید...ولی اگه بالای 80 درجه سلسیوس رفته بدونید که داره زجر میکشه...
موفق باشید

سلام
راستش بعد از اینکه اون مشکل رو اینجا مطرح کردم
اول یه گردگیری داخل کیسم کردم البته با سشوار نه به طور کامل
ولی بعدش دوباره این اتفاق تکرار شد
بعدش ویندوزمو عوض کردم ولی بازم با ویندوز جدید هم این اتفاق افتاد
بعد دو تا رمم رو دراوردم و جای اسلات هر دوشون رو عوض کردم بازم این اتفاق تکرار شد.( رم ها به صورت یکی در میون باشن بهتره یا پشت سر هم؟)

حالا دیگه چه پیش فرض هایی باقی مونده؟
میگید چیکار کنم؟

vanushe
31-08-2010, 21:09
سلام.
من ویندوزم حدود یکی دو هفته هست که خیلی کند شده البته نه وقتی تو نتم ،منظورم به طور عادیه اونم موقع اجرای بازیها (مثل soccer2010)جدیدا فقط مرورگر فایر فاکس و یه برنامه برای اجرای یه برنامه اموزشیcamtasia studio.exeکه برای آموزش 3dهست ریختم که 1.58 گیگابایت حجم داره.حالا به نظر شما مشکل سیستم چیه؟(سیستمم خیلی وقته ویروس داره که از نوعwormهست که nodنمیگیردش وautorun.vb.dbوtrojan که قرنطینه هستند اما جدیدا کند شده)

new explorer
31-08-2010, 22:25
سلام
راستش بعد از اینکه اون مشکل رو اینجا مطرح کردم
اول یه گردگیری داخل کیسم کردم البته با سشوار نه به طور کامل
ولی بعدش دوباره این اتفاق تکرار شد
بعدش ویندوزمو عوض کردم ولی بازم با ویندوز جدید هم این اتفاق افتاد
بعد دو تا رمم رو دراوردم و جای اسلات هر دوشون رو عوض کردم بازم این اتفاق تکرار شد.( رم ها به صورت یکی در میون باشن بهتره یا پشت سر هم؟)

حالا دیگه چه پیش فرض هایی باقی مونده؟
میگید چیکار کنم؟

خب، شما دمای سی پی یو رو بررسی نکردید!
در ضمن احتمال اینکه مادربردتون مرخص شده باشه هم زیاده

من نظر دیگه ای ندارم

mjzaret
01-09-2010, 00:26

ساختن يه پوشه يه دستور محسوب ميشه؟

چرا با داس ميشه اين پوشه‌ها رو ساخت ولي با ويندوز نميشه؟

دليل منطقي براش وجود نداره؟

يه چيز ساده‌اي كه توجيه كنه كه چنين پوشه‌اي نميشه ساخت؟

مثلاً من يه كاربر عادي مي‌خوام يه پوشه‌اي به اين نام بسازم و اين پوشه ساخته نشه برام كمي عجيب ميشه؟!!!

mohammadT.M
01-09-2010, 01:14
سلام

من یه سوال ابتدایی دارم !
یادم رفته
من 1 یوزر دارم که پسوورد هم نداره
ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم خودش وارد یوزر نمیشه و باید دستی وارد بشم
چجوری اتوماتیک وارد بشه ؟!

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

سلام

من یه سوال ابتدایی دارم !
یادم رفته
من 1 یوزر دارم که پسوورد هم نداره
ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم خودش وارد یوزر نمیشه و باید دستی وارد بشم
چجوری اتوماتیک وارد بشه ؟!

modirmasool
01-09-2010, 11:19
ساختن يه پوشه يه دستور محسوب ميشه؟

چرا با داس ميشه اين پوشه‌ها رو ساخت ولي با ويندوز نميشه؟

دليل منطقي براش وجود نداره؟

يه چيز ساده‌اي كه توجيه كنه كه چنين پوشه‌اي نميشه ساخت؟

مثلاً من يه كاربر عادي مي‌خوام يه پوشه‌اي به اين نام بسازم و اين پوشه ساخته نشه برام كمي عجيب ميشه؟!!!

چرا اینقدر پیچیدش میکنین؟:42: اینم دلیل به اصطلاح منطقی اش: