PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32

Dew Drop
17-06-2010, 09:11
دروووووووووووووووووووووود
دوستان من با Ctrl+I از فیلمم توی مدیا پلیر عکس میگیرم ولی نمیدونم کجا میره
ن توی فایله خوده برنامه میره
ن توی مای پیکچر
کجاست؟

سلام
فكر مي كنم ديگه اين روش تو نسخه هاي 10 به بالا جواب نمي ده.ولي با print screen ميشه اين كاررو كرد.

hadi1990
17-06-2010, 10:32
سلام
من برای نصب حسابداری روی کامپیوترم مجبور بودم نام کامپیوتریم را کوچیک کنم و الان برای راه اندازی کانکشن ای دی اس الم باید نام کامپیوتری اورجینال داشته باشم .
چگونه میتوان نام کامپیوتریم را ری استور کنم ؟
در ضمن وقتی می خواهم ویندوز را ری استور کنم ( از طریق خود ویندوز ) پیغام میده که «ستم ری استور خاموش است .روشن شود ؟»
وقتی دکمه بله را میزنم ، پروپرتیز مای کامپیوتر باز میشه ! و وقتی به سیف مود میرم که میگه سیستم ری استور خاموش است و باید از ویندوز روشن شود !
این مشکل رو چه جوری حل کنم؟

با تشکر

majidqotb
17-06-2010, 12:19
درووووووووووووووووووووووو وووووووووووود
دوستان
من با MEDIA PLAYER 9 این کارو کردم و نمیشه
نه توی مای پیکچر میره
نه توی فایله برنامه

Dew Drop
17-06-2010, 13:20
درووووووووووووووووووووووو وووووووووووود
دوستان
من با MEDIA PLAYER 9 این کارو کردم و نمیشه
نه توی مای پیکچر میره
نه توی فایله برنامه

سلام
اگه اين كليد ها كار كنه يه صفحه براتون مياره كه كجا ذخيره بشه.خودش ذخيره نميكنه.

majidqotb
17-06-2010, 15:33
هم درسته کلید هام
هم قبلا کار کردم
ولی الان نمیشه
print screen هم میزنم ی صفحه ی سیاه میندازه

joe_satriani
17-06-2010, 16:29
دروووووووووووووووووووووود
دوستان من با Ctrl+I از فیلمم توی مدیا پلیر عکس میگیرم ولی نمیدونم کجا میره
ن توی فایله خوده برنامه میره
ن توی مای پیکچر
کجاست؟

هم درسته کلید هام
هم قبلا کار کردم
ولی الان نمیشه
print screen هم میزنم ی صفحه ی سیاه میندازه

واسه كاري كه دوستمون گفتن از print screen استفاده كنيد بايد يه سري تنظيمات هم انجام بديد

به منوي tools مديا پلير برويد - سپس option و به تب performance بريد
حالا دكمه ي advanced رو انتخاب كنيد - حال تيك گزينه ي use overlays رو برداريد و پنجره ها رو ok كنيد

حال از دكمه ي printscreen استفاده كنيد

موفق باشيد.

bastakboys
17-06-2010, 17:04
دوستان
من روی سیستم دایرکس را نصب میکنم اما در dxdiag میگه که هیچ دایرکسی نصب نیست و نمی تونم هیچ بازی را اجرا کنم
با چند دایرکس امتحان کردم
مشکل از کجاست؟

m21428
17-06-2010, 18:31
من الان یک ویندوز نصب کردم و با یوزر admin هم وارد شده ام ولی نمیتونم به رجیستری و task manager وارد شوم.پیغام میدهد که admin آنرا غیر فعال کرده است.
برای فعال کردن آن قسمتها باید کجا بروم؟
با تشکر

m21428
17-06-2010, 18:49
من الان یک ویندوز نصب کردم و با یوزر admin هم وارد شده ام ولی نمیتونم به رجیستری و task manager وارد شوم.پیغام میدهد که admin آنرا غیر فعال کرده است.
با تشکر
خودم پیدا کردم
فعال ساختن ( Registry ( Regedit :

روش اول :
ابتدا وارد منوی start شده و روی گزینه run کلیک کنید و کلمه gpedit.msc را تایپ کنید .
در صفحه Group Policy به مسیر پایین بروید:
User Configuration> Administrative Templates> System
بعد از کلیک نمودن بروی System در سمت راست پنجره Group Policy بالای
Prevent access to registry editing tools دابل کلیک نموده و در تب Setting گزینه Disable را علامت دار نموده و بالای کلید OK کلیک نمایید اما پنجره Group Policy را نبندید!
حالا Regedit فعال شده است و شما میتوانید واردش شوید.

روش دوم :
مسیر زیر را داخل note pad کپی کرده و سپس با نام Regedit.reg ذخیره کنید و بعد ان را اجرا کنید .

Windows Registry Editor Version 5.00

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pol icies\System /v DisableRegistryTools /t REG_DWORD /d 0 /f

برای task manager هم همانجا (آدرسش در بالا داده شده gruop plicy) به پوشه alt+ctrl+delete option رفته و گزینه remove Task Manager را disable میکنیم

tohidkh
17-06-2010, 19:27
با تشکر
سلام

سیستم تون ویروسی شده.

به پست زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :11:

sajad_n90
17-06-2010, 19:42
خب پس با این حساب مرحله به مرحله واسه تون توضیح میدم.

شما هم پله به پله عمل کنید لطفا

هر آنتی ویروسی در حال حاضر نصب کردید، مهم نیست.

ابتدا سعی کنید System Restore رو خاموش کنید. که به احتمال خیلی زیاد براتون غیرفعال شده باشه. باشه مشکلی نداره.

فایل زیر رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداخلش یه فایل اجرایی هست به نام Sality_off.

اونو بدون اینکه در هیچ پوشه ای باشه به درایو C کپی کنید. فقط درایو C .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کنید که شما فقط یک بار میتونید فایل رو اجرا کنید. پس اگه یکی از مراحل رو اشتباه انجام بدید، باید از اول فایل رو دانلود کنید.

وقتی که فایل مذکور رو اجرا کردید، یه پنجره ای واسه تون باز میشه که شروع میکنه به اسکن کردن سیستم.
دقیقا همین پنجره:

وقتی اسکن این فایل تموم شد احتمالا باید بنویسه Press Any Key to Continue یا یه چیزی شبیه این.

یه دکمه از کیبورد رو فشار بدید تا پنجره مذکور بسته بشه.

بر روی پوشه Startup در مسیر Start --> All programs کلیک راست کرده و Open کنید.

حالا بر روی فضای خالی پوشه ، کلیک راست کنید و از منوی New --> Shortcut یک کلید میانبر ایجاد کنید.

پنجره ایجاد کلید میانبر بوجود آمده و با استفاده از گزینه Browse آدرس فایل Sality_off.exe را وارد کنید

در آخر آدرس فایل ، عبارت m- را با یک فاصله وارد کنید یعنی آدرس فایل باید اینطوری بشه C:\Sality_off.exe -m

سپس گزینه Next را انتخاب کرده و در آخر OK کنید.

حالا وقتشه که سیستم رو ریستارت کنید.

ولی به یاد داشته باشید که بعد از اینکه بار بعدی ویندوزتون بالا میاد، همون پنجره سیاه رنگی که کل سیستم رو اسکن کرد و من هم عکسش رو گذاشتم خواهد اومد.

منتها اینبار سیستم رو اسکن نمیکنه. اون فایل به عنوان یه آنتی ویروس موقت به کار میره تا ویروس رو به طور موقت غیر فعال نگه داره و شما بتونید یه آنتی ویروس خوب نصب کنید.

پس یادتون باشه تا زمانی که گفته نشده به هیچ وجه اون پنچره رو نبندید (منظورم همون Sality Off هست.) و هر برنامه ای هم که نصب کنید بازم اونو نبندید.

خب ظاهرا شما قبل از انجام این کارها Kaspersky نصب کرده بودید.

از استارت منو وارد پوشه Kaspersky بشید و Repair or Remove رو انتخاب کنید:

در صفحه بعدی Repair رو انتخاب کنید و آنتی ویروس رو Repair کنید. دقت کنید که این مرحله، با نصب مجدد خیلی تفاوت داره. یادتون هم باشه که در آخرین مرحله Repair ازتون میخواد آنتی ویروس رو آپدیت کنید. حتما اینکار رو انجام بدید. حتی اگه قبلا آپدیتش کرده باشید!!! (خیلی مهم)

از تنظیمات اسکن کسپراکسای، قدرت آنتی ویروس رو در حداکثر تنظیم کنید: (دقیقا مطابق عکس تنظیمات رو انجام بدید و تیک دو تا گزینه آخر رو بردارید.)

(این قسمت خیلی مهم هست)

حالا بذارید آنتی ویروس کل سیستم رو Full Scan کنه.

بدین ترتین آنتی ویروس یکی به یکی فایلهای ویروسی رو از سیستم تون ریشه کن خواهد کرد.

فقط بازهم دو تا تذکر میدم.

تا اتمام مراحل اسکن کامل و از بین رفتن تمام ویروس ها، Sality_off.exe رو نبندید.

و این وهم اضافه کنم که بهتره که بعد از ویروس یابی کامل، ویندوز رو عوش کنید.

البته یادتون باشه قبل از تعویض ویندوز، تمام فلش مموری ها و دیسکت ها و غیره رو که آلوده به ویروس شدند، اسکن کنید...

دوست عزیز، کار من ویروس یابی و عیب یابی نرم افزاری هست. و مطمئن هستم که مشکل شما مربوط به این ویروس هست. و از بین بردن این ویروس هم فقط و فقط یک راه داره که من در طی 45 دقیقه تایپ کردن و عکس گرفتن توضیح دادم خدمتتون.

امیدوارم شما هم حوصله به خرج بدید و مراحل گفته شده رو بدون اتکا به دانسته های قبلی، یکی به یکی از ابتدا اجرا کنید.

از همه دوستان هم به خاطر حجیم شدن صفحه و بزرگ بودن سایز عکسها معذرت میخوام.

سلام
فقط یه چیزی : تا حالا تو عمرتون از دست سیستمتون دق کردین؟؟؟؟؟ من الان همین حال رو دارم بعد از اون همه دردسر و بدبختی و کار و راه حل دوباره همون می و همون ساقی.
امروز بعد از گذشت 3 روز دوباره سیستمم این دو پیغام رو داد و دوباره هنگ کرد.
آنتی ویروس کاملاً آپدیت و قدرتش هم تا آخر هست . تو رو خدا تو رو هر کی دوست دارید یه راه حلی بدین.
بازم ممنون.

tohidkh
17-06-2010, 19:52
سلام
فقط یه چیزی : تا حالا تو عمرتون از دست سیستمتون دق کردین؟؟؟؟؟ من الان همین حال رو دارم بعد از اون همه دردسر و بدبختی و کار و راه حل دوباره همون می و همون ساقی.
امروز بعد از گذشت 3 روز دوباره سیستمم این دو پیغام رو داد و دوباره هنگ کرد.
آنتی ویروس کاملاً آپدیت و قدرتش هم تا آخر هست . تو رو خدا تو رو هر کی دوست دارید یه راه حلی بدین.
بازم ممنون.

دوست عزیز، لطفا مشخصات دقیق ویندوزتونو بگید.

همچنین مشخصات CPU و Ram رو.

همچنین از منوی استارت و All Program یه عکس بذارید

احتمالا یه برنامه ای نصب میکنید که این بلا رو به سر سیستم میاره.

mazda
17-06-2010, 22:08
من ویندوزم یه مشکلی پیدا کرد که مجبور شدم اونو ریپر کنم حالا وقتی my computer رو باز میکنم حدود 7 الی 8 ثانیه طول میکشه تا درایوها رو نشون بده. دوستان راه حلی برای حل این مشکل دارند.
مشخصات سیستم:
cpu intel e7200
mb asus p5q-e
ram 2g 1066 ddr2 ocz
hdd 320g*2
power green 430w
vga gforce xfx9600
win xp sp3

sajad_n90
18-06-2010, 00:01
دوست عزیز، لطفا مشخصات دقیق ویندوزتونو بگید.

همچنین مشخصات CPU و Ram رو.

همچنین از منوی استارت و All Program یه عکس بذارید

احتمالا یه برنامه ای نصب میکنید که این بلا رو به سر سیستم میاره.

سلام
مشخصات ویندوز :

OS Name : Microsoft Windows XP Professional
Version : 5.1.2600 Service Pack 3 Build 2600
OS Manufacturer : Microsoft Corporation
System Type : X86-based PC

مشخصات سیستم:

system info:

MOBO: JETWAY HA08-COMBO
CPU: AMD PHENOM II X4 945 SOCKET AM3 938 ( FAN CPU THERMALTAKE CL-P0568)
RAM: 2 GIG DDR3 TEAM GROUP
VGA: SAPPHIRE ATI RADEON HD 4860 1GIG DDR5 256BIT
MONITOR: ETIG LCD 19"
PSU: NZXT 500W REIL
DVD:R-W PLEXTOR 880SA

Mehrdad.tarviji
18-06-2010, 00:06
چگونه می توانم با USB در نوت بوکم ویندوز نصب کنم ؟

tohidkh
18-06-2010, 06:55
سلام
مشخصات ویندوز :

OS Name : Microsoft Windows XP Professional
Version : 5.1.2600 Service Pack 3 Build 2600
OS Manufacturer : Microsoft Corporation
System Type : X86-based PC

مشخصات سیستم:

system info:

MOBO: JETWAY HA08-COMBO
CPU: AMD PHENOM II X4 945 SOCKET AM3 938 ( FAN CPU THERMALTAKE CL-P0568)
RAM: 2 GIG DDR3 TEAM GROUP
VGA: SAPPHIRE ATI RADEON HD 4860 1GIG DDR5 256BIT
MONITOR: ETIG LCD 19"
PSU: NZXT 500W REIL
DVD:R-W PLEXTOR 880SA

دوست عزیز، گاهی وقتا DEP با سایر برنامه هایی که Windows explorer رو فراخوانی می کنن مشکل درست می کنه.

این میتونه هم مربوط به برنامه خاص و هم مربوط به ویندوز باشه (و یا هر دوتاشون)

راستش تا اینجاش پیش اومدیم و ویروس ها رو هم پاک کردیم و .....

ولی باید اینو بگم که در این مورد دکتر سیستم، خودتون هستید.

احتمال میدم برنامه Privacy eraser pro با ویندوزتون سازگاری نداره. (در کل، برنامه هایی که مربوط به Browser هستند.)

راستی! اگه در ویندوز 7 هم این مشکل براتون پیش میاد، ببینید بعد از نصب برنامه خاصی هست؟

البته اینو هم اضافه کنم که با اینکه قطعات سیستم تون در حد عالی هست، شاید WinXP SP3 با یکی از اونا سازگاری نداره.

حالا اگه من جای شما بودم، یه بار برنامه ها رو تست میکردم و در مرحله آخر ویندوز رو. مثلا سرویس پک 2 نصب میکردم

راستی!

اینو هم ببینیدو انجامش بدید. بدک نیست: :46:

:11:

sajad_n90
18-06-2010, 09:29
دوست عزیز، گاهی وقتا DEP با سایر برنامه هایی که Windows explorer رو فراخوانی می کنن مشکل درست می کنه.

این میتونه هم مربوط به برنامه خاص و هم مربوط به ویندوز باشه (و یا هر دوتاشون)

راستش تا اینجاش پیش اومدیم و ویروس ها رو هم پاک کردیم و .....

ولی باید اینو بگم که در این مورد دکتر سیستم، خودتون هستید.

احتمال میدم برنامه Privacy eraser pro با ویندوزتون سازگاری نداره. (در کل، برنامه هایی که مربوط به Browser هستند.)

راستی! اگه در ویندوز 7 هم این مشکل براتون پیش میاد، ببینید بعد از نصب برنامه خاصی هست؟

البته اینو هم اضافه کنم که با اینکه قطعات سیستم تون در حد عالی هست، شاید WinXP SP3 با یکی از اونا سازگاری نداره.

حالا اگه من جای شما بودم، یه بار برنامه ها رو تست میکردم و در مرحله آخر ویندوز رو. مثلا سرویس پک 2 نصب میکردم

راستی!

اینو هم ببینیدو انجامش بدید. بدک نیست: :46:

سلام
قبلاً هم که این مشکل رو داشتم Privacy eraser pro نصب نبود و اون رو تازه از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم.
ویندوز سون هم داشتم و این مشکل رو نداشتم در کل ویندوز سون قدرتش در مقابله با ویروس ها برای از کار افتادن ویندوز و هنگ کردن واقعاً عالیه .
حیف که xp رو برای کار میکس لازم دارم والا مینداختمش تا اون جا که دستم میرسید.
یه چیزی این ارور ها زمانی میان که من فولدر ها رو تند تند باز میکنم و به محض اینکه یه فایل و از داخل فولدر اجرا میکنم ارور میده.
ویندوزی هم که نصب کردم از سری ویندوز های سافت گذر هستش ---------.com که به نظرم بهترین ها هستن و هر روز هم آپدیت میکنم چون مشکل اینترنتی برای آپدیت بالا ندارم.
میخواستم تا میشه از فرمت کردن هاردم جلوگیری کنم مثل اینکه نمیشه و باید تمام اطلاعاتم رو بریزم رو هاردم و با یه برنامه از طریق بوت فرمتش کنم به نظرتون جواب میده؟؟؟؟
راستی بهترین و قدرتمند ترین برنامه برای فرمت کامل از طریق بوت چیه ؟؟؟؟ تا اون رو دانلود کنم.
به هر حال ممنون از اینکه برای من وقت گذاشتین.

tohidkh
18-06-2010, 09:47
سلام
قبلاً هم که این مشکل رو داشتم Privacy eraser pro نصب نبود و اون رو تازه از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم.
ویندوز سون هم داشتم و این مشکل رو نداشتم در کل ویندوز سون قدرتش در مقابله با ویروس ها برای از کار افتادن ویندوز و هنگ کردن واقعاً عالیه .
حیف که xp رو برای کار میکس لازم دارم والا مینداختمش تا اون جا که دستم میرسید.
یه چیزی این ارور ها زمانی میان که من فولدر ها رو تند تند باز میکنم و به محض اینکه یه فایل و از داخل فولدر اجرا میکنم ارور میده.
ویندوزی هم که نصب کردم از سری ویندوز های سافت گذر هستش ---------.com که به نظرم بهترین ها هستن و هر روز هم آپدیت میکنم چون مشکل اینترنتی برای آپدیت بالا ندارم.
میخواستم تا میشه از فرمت کردن هاردم جلوگیری کنم مثل اینکه نمیشه و باید تمام اطلاعاتم رو بریزم رو هاردم و با یه برنامه از طریق بوت فرمتش کنم به نظرتون جواب میده؟؟؟؟
راستی بهترین و قدرتمند ترین برنامه برای فرمت کامل از طریق بوت چیه ؟؟؟؟ تا اون رو دانلود کنم.
به هر حال ممنون از اینکه برای من وقت گذاشتین.
دوست عزیز، اگه از من بشنوید، با توجه به نشانه هایی که گفتید، میگم مشکل از ویندوز هست.

چون سرویس پک 3 از این مشکل ها زیاد داره.

به نطر من یه سرویس پک 2 معمولی بخرید قبل از اینکه هاردتون رو فرمت کنید.

یادتون هم باشه که هرگز اون سرویس پک 2 رو آپدیت نکنید!!!!! (بر حسب تجربه)

اگه بخواهید اطلاعات رو طوری فرمت کنید که دیگه قابل بازیابی نباشه از O&O Safe erase استفاده کنید. (این برنامه در ویندوز نصب میشه و وقتی که Delete entire Computer رو میزنید، خودبخود بعد از ریستارت شدن بوت میشه و همه هارد رو مثل روز اول سفید و غیر قابل بازیابی میکنه. (حدود 5 الی 8 ساعت برای این کار زمان لازم داره.)

ولی برای فرمت معمولی و کامل از Partition Magic استفاده کنید.

ولی بازم میگم که یه سرویس پک 2 معمولی نصب کنید تا خیالتون از این بابت راحت بشه. بعدش فرمت کنید/

sajad_n90
18-06-2010, 12:27
دوست عزیز، اگه از من بشنوید، با توجه به نشانه هایی که گفتید، میگم مشکل از ویندوز هست.

چون سرویس پک 3 از این مشکل ها زیاد داره.

به نطر من یه سرویس پک 2 معمولی بخرید قبل از اینکه هاردتون رو فرمت کنید.

یادتون هم باشه که هرگز اون سرویس پک 2 رو آپدیت نکنید!!!!! (بر حسب تجربه)

اگه بخواهید اطلاعات رو طوری فرمت کنید که دیگه قابل بازیابی نباشه از O&O Safe erase استفاده کنید. (این برنامه در ویندوز نصب میشه و وقتی که Delete entire Computer رو میزنید، خودبخود بعد از ریستارت شدن بوت میشه و همه هارد رو مثل روز اول سفید و غیر قابل بازیابی میکنه. (حدود 5 الی 8 ساعت برای این کار زمان لازم داره.)

ولی برای فرمت معمولی و کامل از Partition Magic استفاده کنید.

ولی بازم میگم که یه سرویس پک 2 معمولی نصب کنید تا خیالتون از این بابت راحت بشه. بعدش فرمت کنید/

سلام
به احتمال زیاد مشکل از ویندوز هستش . سرویس پک 2 خوب تو بازار گیر نمیاد همشون ه.ک شده و دستکاری شده هستن . یه مدت بی خیال xp میشم و سون نصب میکنم ( راستی لینک سرویس پک 2 خوبه و اورجینال سراغی ندارین؟؟؟)
بازم ممنون

tohidkh
18-06-2010, 12:40
سلام
به احتمال زیاد مشکل از ویندوز هستش . سرویس پک 2 خوب تو بازار گیر نمیاد همشون ه.ک شده و دستکاری شده هستن . یه مدت بی خیال xp میشم و سون نصب میکنم ( راستی لینک سرویس پک 2 خوبه و اورجینال سراغی ندارین؟؟؟)
بازم ممنون
سلام.
لینک سرویس پک 2 بدون دستکاری، فقط اینو پیدا کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشماره سریالش:

فکر کنم برای دانلودش باید اکانت رپید باز داشته باشید یا اینکه بدید دوستان واسه تون مستقیم کنند: (نوبتش زیاده فکر کنم)

درخواست مستقیم کردن لینک های رپیدشیر و 4Shares و مگاآپلود و تورنتو... فقط در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی مطمئنم که تو مغازه های نرم افزار فروشی انبوه، سی دی اش پیدا میشه

اینو هم بگم که اگه واقعا دستکاری نشده باشه، باید Windows Installer 3.1 رو نصب کنید.

(پست 2200 ام : دی)

hadi1990
18-06-2010, 16:01
سلام
ببخشید جواب من رو لطف کنید زودتر بدین
با تشکر

bastakboys
18-06-2010, 16:56
دوستان
من روی سیستم دایرکس را نصب میکنم اما در dxdiag میگه که هیچ دایرکسی نصب نیست و نمی تونم هیچ بازی را اجرا کنم
با چند دایرکس امتحان کردم
مشکل از کجاست؟

از اساتید کسی نظری نداره:19::19:

hadi1990
18-06-2010, 16:56
سلام
ببخشید جواب من رو لطف کنید زودتر بدین
با تشکر
مشکل حل شد .
Masоud
18-06-2010, 17:29
از اساتید کسی نظری نداره:19::19:
سلام

اگر انگلیسی تون خوبه این لیتک رو مشاهده کنید :

شما چه نسخه ای رو نصب کردید ؟

موفق باشید :40:

bastakboys
18-06-2010, 20:18
سلام

اگر انگلیسی تون خوبه این لیتک رو مشاهده کنید :

شما چه نسخه ای رو نصب کردید ؟

تقریبا تمام نسخه دایرکس را نصب کردم
جالب اینجاست که همشون کامل نصب میشه اما وقتی بازی (حالا هر بازی)را باز میکنی ایراد میگیره که دایرکس نصب نیست و در dxdiag دایرسکس نصب نیست

----------------------------
این لینکی که شما دادید برای دسکتاپ سرچه
چه ربطی به دایرکس داره؟

*Mehran*
18-06-2010, 21:07
با سلام من مشکلی در وینوز دارم اینکه من فقط یک Administrator ( یک پروفایل در ویندوز ) دارم اما باز هم وقتی کامپیوتر را روشن می کنم باید آن یک پروفایل را انتخاب کنم سپس وارد ویندوز شوم ، من می خوام که اینکار بطور اتوماتیک که یک پروفایل دارم وارد اون پروفایلم بشه و سریع بیاد ، امیدوارم فهمیده باشین ، لطفا راهنماییم کنین.. :11:

*Mehran*
19-06-2010, 09:34
کسی نیست جواب بده ؟؟؟

V E S T A
19-06-2010, 10:17
سلام

بعضی وقتا امکان ورود به بعضی folder ها نیس مثلDocuments و Temporary internet files و

محتویاتTemporaryاصلن delete نمیشه یعنی از Internet option هم نمیتونم coockies و file رو delete کنم

زمانی که روی این فلدر ها کلیک میکنم این پیغام میاد..البته فقط بعضی وقتا اینجور هست ..علتش چیه ؟

Masоud
19-06-2010, 11:48
با سلام من مشکلی در وینوز دارم اینکه من فقط یک Administrator ( یک پروفایل در ویندوز ) دارم اما باز هم وقتی کامپیوتر را روشن می کنم باید آن یک پروفایل را انتخاب کنم سپس وارد ویندوز شوم ، من می خوام که اینکار بطور اتوماتیک که یک پروفایل دارم وارد اون پروفایلم بشه و سریع بیاد ، امیدوارم فهمیده باشین ، لطفا راهنماییم کنین.. :11:

سلام

جوابتون در پست زیر :

سلام

بعضی وقتا امکان ورود به بعضی folder ها نیس مثلDocuments و Temporary internet files و

محتویاتTemporaryاصلن delete نمیشه یعنی از Internet option هم نمیتونم coockies و file رو delete کنم

زمانی که روی این فلدر ها کلیک میکنم این پیغام میاد..البته فقط بعضی وقتا اینجور هست ..علتش چیه ؟

به این پست مراجعه کنید :

*Mehran*
19-06-2010, 12:31
با سلام مجدد من سوال دیگری هم دارم اینکه آیا سایتی هست که بشه با آن صدای ویندوز ( منظور : صدای اخطار ، تعجب ، ورود به ویندوز ، صدا خاموش شدن ویندوز و ... ) را ارائه بده ، چون از صدای ویندوزم خسته شدم .

tohidkh
19-06-2010, 19:46
با سلام مجدد من سوال دیگری هم دارم اینکه آیا سایتی هست که بشه با آن صدای ویندوز ( منظور : صدای اخطار ، تعجب ، ورود به ویندوز ، صدا خاموش شدن ویندوز و ... ) را ارائه بده ، چون از صدای ویندوزم خسته شدم .
سلام.

نمیدونم سایت خاصی برای اینکار باشه یا نه؛ ولی خودم یه مجموعه داشتم واسه تون آپلود کردم.

کافیه فایل Setup رو اجرا کنید و در آخر یه سوال Yes و No میپرسه که باید Yes رو انتخاب کنید.

تمام صداهای ویندوزتون تغییر خواهد کرد.

V E S T A
19-06-2010, 21:38
سلام

به این پست مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

سلام عزیز من همیشه این مشکل رو ندارم و فقط بعضی وقت این دو تا فلدر مشکل دارن document و temporary internet file ..

در ضمن چرا محتویات

temporary internet file رو نمیتونم delete کنم...ممکنه سیستم من آلوده باشه ؟..تقریبا مطمئنم که ویروسی نیست

ین بخش از ویندوز همون پرمیشن هستش که از قابلیتهای فایل سیستم ntfs می باشید . و از این قسمت برای اعمال محدویت برای یوزرهای سیستم استفاده می شه .

من میخوام دوباره تنضیمات به حالت قبل در بیاد هیچ محدودیتی هم برای سایر یوزر ها نباشه..یعنی پرمیشن رو حذف کنم ..باید چیکار کنم ؟

ممنون از راهنماییتون:11:

new explorer
20-06-2010, 07:38
سلام عزیز من همیشه این مشکل رو ندارم و فقط بعضی وقت این دو تا فلدر مشکل دارن document و temporary internet file ..

در ضمن چرا محتویات

temporary internet file رو نمیتونم delete کنم...ممکنه سیستم من آلوده باشه ؟..تقریبا مطمئنم که ویروسی نیست

من میخوام دوباره تنضیمات به حالت قبل در بیاد هیچ محدودیتی هم برای سایر یوزر ها نباشه..یعنی پرمیشن رو حذف کنم ..باید چیکار کنم ؟

ممنون از راهنماییتون:11:
با اجازه ی اساتید؛
اگه منظورتون از مشکل اینه که نمی تونید، یه فایلی رو از تو این پوشه ها حذف کنید، امکانش اینه که اون فایل در حال استفاده توسط یه نرم افزار دیگه (یحتمل مرورگرتو!) باشه و در مورد خود این دو پوشه هم که فکر می کنم باید جزو پوشه ها سیستمی (مورد نیاز سیستم عامل) باشند و حذفشون امکانپذیر نیست (یا حداقل مجاز نیست!)

majidqotb
20-06-2010, 08:33
درووووووووووووووووووووووو ووود
دوستان ی عدد سوال
برنامه ای ک بتونه فرمته flv رو باز کنه چی میشناسید؟
میگن media player classic باز میکنه؟درسته؟

mjzaret
20-06-2010, 09:23
دوستان ی عدد سوال

بله درسته.

برنامه K-Lite Mega Codec Pack 5.0.0 رو نصب کنید حتماً فایل‌های FLV رو باز می‌کنه.

شاد باشید :40:

V E S T A
20-06-2010, 09:31
سلام

با اجازه ی اساتید؛
اگه منظورتون از مشکل اینه که نمی تونید، یه فایلی رو از تو این پوشه ها حذف کنید، امکانش اینه که اون فایل در
حال استفاده توسط یه نرم افزار دیگه (یحتمل مرورگرتو!) باشه و در مورد خود این دو پوشه هم که فکر می کنم باید
جزو پوشه ها سیستمی (مورد نیاز سیستم عامل) باشند و حذفشون امکانپذیر نیست (یا حداقل مجاز نیست!)

حتی زمانی که بروزر بار نیس هم امکان delete کردن نیست ..منظورم اینه که از internet option زمانی که file و

coockies رو پاک میکنم چیزی پاک نمیشه در حالی که قبلا اینجور نبود ...در ضمن بعضی وقتا هم اون ارور میاد

یعنی بعضی وقتا نمیتونم وارد اون پوشه ها شم ..

این بخش از ویندوز همون پرمیشن هستش که از قابلیتهای فایل سیستم ntfs می باشید . و از این قسمت برای اعمال محدویت برای یوزرهای سیستم استفاده می شه .

من میخوام دوباره تنضیمات به حالت قبل در بیاد هیچ محدودیتی هم برای سایر یوزر ها نباشه..یعنی پرمیشن رو

حذف کنم ..باید چیکار کنم ؟

ممنون :11:

*Mehran*
20-06-2010, 09:46
دوستان ی عدد سوال

با سلام دوست عزیز شما می توانین از برنامه Win AMP و یا FLV Player IDM استفاده کنین خلاصه من لینک دانلود هر دو رو میگذارم :

لینک دانلود Win AMP با حجم 11 مگابایت :

اینم لینک دانلود FLV player IDM با حجم 3 مگابایت :

موفق باشین ...

V E S T A
20-06-2010, 14:56
سلام

به این پست مراجعه کنید :

عزیز تمام کارایی که تو این پست گفته شده رو انجام دادم الان اکانت های دیگه حتی نمیتونن تو document شون برن

...لطفا بگید چه جوری میتونم پرمیشن رو برگردونم ..چون اون اکانت کاملا بسته شده امکان دسرسی به هیچ فایلی

نیست:41:

piishii
20-06-2010, 15:24
عزیز تمام کارایی که تو این پست گفته شده رو انجام دادم الان اکانت های دیگه حتی نمیتونن تو document شون برن

...لطفا بگید چه جوری میتونم پرمیشن رو برگردونم ..چون اون اکانت کاملا بسته شده امکان دسرسی به هیچ فایلی

نیست:41:
سلام
عدم دسترسی دادن به یک پوشه ,فولدر و یا هرچیزی دیگه از خراب نبودن ویندوز نیست
من مشکل شما رو دقیق نمیدونم این مشکل روی شبکه هست ؟
یا اینکه شما دو تا یوزر داری یکیش ادمین یکی دیگه رو ساختی برای کارهای دیگه نمیتونه مثلا فولدر باز کنه ؟!
خوب همه اینها بر میگرده به دادن Permission یا تغییرات احیانا در گروپ پالیسی
شما این موارد رو برین چک کنید مخصوصا از نظر NTFS و پرمیشن هایی که روی فولدر اعمال شده
اگه که کلا توی شبکه هستین و این مشکل هست با ادمین تماس بگیرین .

V E S T A
20-06-2010, 16:12
سلام
عدم دسترسی دادن به یک پوشه ,فولدر و یا هرچیزی دیگه از خراب نبودن ویندوز نیست
من مشکل شما رو دقیق نمیدونم این مشکل روی شبکه هست ؟
یا اینکه شما دو تا یوزر داری یکیش ادمین یکی دیگه رو ساختی برای کارهای دیگه نمیتونه مثلا فولدر باز کنه ؟!
خوب همه اینها بر میگرده به دادن Permission یا تغییرات احیانا در گروپ پالیسی
شما این موارد رو برین چک کنید مخصوصا از نظر NTFS و پرمیشن هایی که روی فولدر اعمال شده
اگه که کلا توی شبکه هستین و این مشکل هست با ادمین تماس بگیرین .

سلام

دوتا یوزر هست و هر دو ادمین هستن ...

مشکل من اول این بود:

سلام

که رفتم به پست زیر و اون تغییرات رو انجام دادم

سلام

به این پست مراجعه کنید :

ولی متاسفانه الان دیگه اون یکی یوزر دیگه به هیچ کدوم از فایل ها document و....دسرسی نداره وبرای باز

کردنش ارور میده

...لطفا بگید چه جوری میتونم پرمیشن رو برگردونم ..چون اون اکانت کاملا بسته شده امکان دسترسی به هیچ

فایلی نیست:41:

قبل از اینکه اون یکی اکانت بالا بیاد این ارور میاد :

Windows cannot load the user's profile but has logged you on with the default profile for the system.

DETAIL - Incorrect function.

وقتی هم وارد خود اکانت میشم چن تا ارور دیگه میاد ..

:19: :9:

من دیگه بی خیال مشکل اکانت خودم شدم اون یکی اکانتو چیکار کنم ؟ الان من میتونم به همه فایل های اون

اکانت دسترس داشته باشم ولی اون یوزر نمیتونه وارد document شه و کلا همه چیه اکانتش به هم ریخته..

ممنون میشک راهنمایی کنید:11:

tohidkh
20-06-2010, 19:16
سلام

دوتا یوزر هست و هر دو ادمین هستن ...

مشکل من اول این بود:

که رفتم به پست زیر و اون تغییرات رو انجام دادم

ولی متاسفانه الان دیگه اون یکی یوزر دیگه به هیچ کدوم از فایل ها document و....دسرسی نداره وبرای باز

کردنش ارور میده

قبل از اینکه اون یکی اکانت بالا بیاد این ارور میاد :

Windows cannot load the user's profile but has logged you on with the default profile for the system.

DETAIL - Incorrect function.

وقتی هم وارد خود اکانت میشم چن تا ارور دیگه میاد ..

:19: :9:

من دیگه بی خیال مشکل اکانت خودم شدم اون یکی اکانتو چیکار کنم ؟ الان من میتونم به همه فایل های اون

اکانت دسترس داشته باشم ولی اون یوزر نمیتونه وارد document شه و کلا همه چیه اکانتش به هم ریخته..

ممنون میشک راهنمایی کنید:11:

سلام.

دوست عزیز، من درست حسابی متوجه منظورتون نشدم

در مورد سوال اولتون که در مورد Log in شدن به داخل ویندوز بود، باید بگم که تمام تغییرات رو به حالت اول برگردونید. بعدش به کنترل پنل برید و داخل یوزر اکانت بشید.

یه یوزر به نام ASP.NET ایجاد شده.

اگه اون یوزر رو پاک کنید، ویندوز به طور اتوماتیک Log in میشه. (این یوزر در اثر نصب کردن Microsoft .net 1.1 به وجود میاد)

ولی در مورد سوال دوم.

Temperory internt files جز 3 پوشه ای هست که ویندوز اجازه ورود هیچ یوزر رو به اون نمیده.

پس شما باید بیخیال این بشید.

ولی اگر خیلی اصرار دارید که وارد اون پوشه بشید باید از برنامه xyplorer استفاده کنید. (یه سرچ کنید میتونید پیداش کنید. حجمش هم کمه)

حالا اگه سوال دیگه ای دارید و من متوجه نشدم، لطفا دوباره مطرحش کنید.

V E S T A
20-06-2010, 21:32
سلام.

دوست عزیز، من درست حسابی متوجه منظورتون نشدم

در مورد سوال اولتون که در مورد Log in شدن به داخل ویندوز بود، باید بگم که تمام تغییرات رو به حالت اول برگردونید. بعدش به کنترل پنل برید و داخل یوزر اکانت بشید.

یه یوزر به نام ASP.NET ایجاد شده.

اگه اون یوزر رو پاک کنید، ویندوز به طور اتوماتیک Log in میشه. (این یوزر در اثر نصب کردن Microsoft .net 1.1 به وجود میاد)

ولی در مورد سوال دوم.

Temperory internt files جز 3 پوشه ای هست که ویندوز اجازه ورود هیچ یوزر رو به اون نمیده.

پس شما باید بیخیال این بشید.

ولی اگر خیلی اصرار دارید که وارد اون پوشه بشید باید از برنامه xyplorer استفاده کنید. (یه سرچ کنید میتونید پیداش کنید. حجمش هم کمه)

حالا اگه سوال دیگه ای دارید و من متوجه نشدم، لطفا دوباره مطرحش کنید.

سلام

من مشکلی در لوگین شدن نداشتم ..تنها مشکلم اون ارور بود که عکسش رو گذاشتم ...اون ارور زمانی که تو

فولدر های عادی میرفتم می اومد مثل document خودم و... درباره internet temporary files منظورم زمانی

هست که از اینترنت اکسپلورر coockies , files رو پاک میکنم ولی چیزی ازین فولدر پاک نمیشه درحالی قبلا اینجور

نبود در ضمن قبلا میتونشتم وارد این پوشه بشم ولی الان همون اروور که عکسشو گذاشتم میاد این مشکل

بعضی اوقات برام پیش میاد نه همیشه...

برای حل این مشکل اینجا پست دادم و منو راهنمایی کردن به پست 2553:

سلام

معذرت میخوام . سعی کردم شمرده شمرده توضیح بدم .

حتما نیاز نیست که سیستم شما بیشتر از یک یوزر داشته باشه تا این مشکل پیش بیاد .

درسته شما فقط یک یوزر روی سیستمتون دارید اما ممکنه یوزرهای ناشناس این مالیکت ها را به ارث برده باشند .

برای اینکه متوجه بشید فایل سیستم درایوهای شما ntfs هست یا نه . روی درایوهایی که دچار این مشکل شدند راست کلیک کنید و سپس گزینه اخر propertise را بزنید و از پنجره باز شده در تب General در قسمت File system نوشته شده که فایل سیستم شما ntfs هست یا نه .

اگر فایل سیستم درایو شما ntfs باشه ، تغییر owner باعث بروز این مشکل شده است . در غیر این صورت ویروس عامل این کار می باشد .

بعد از اینکه مطمئن شدید فایل سیستم درایو شما ntfs هست به منوی tools در my computer برید و سپس گزینه folder option را باز کنید و سپس به سربرگ view رفته و تیک اخرین گزینه اون یعنی use sample the sharing را بردارید و سپس صفحه را ok کنید .

با این کار به سربرگ propertise درایوهای شما تبی با عنوان security اضافه خواهد شد .

روی درایوهای خود راست کلیک کنید و سپس propertis را بزنید و به تب security بروید و سپس در صفحه باز شده گزینه Advanced را بزنید و سپس از صفحه باز شده به تب owner بروید .

2 تا یوزر شما توی این صفحه می بینید . یکی یوزر شما هست و دیگری یوزر adminstrotor

شما در این صفحه یوز خودتون را انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects را بزنید و تمام صفحات را ok کنید .

این کار را برای درایوهایی که این اخطار را می دهند انجام دهید .

موفق باشید . من اینکار رو کردم و چون دو تا اکانت رو سیستم هست الان اون یکی اکانت فلج شده:18: هیچ جوره به هیچ

فلدری دسرسی ندارم به document وprogram files اجازه ورود ندارم

و هر چی رو desktop داشتم ناپدید شده هر اکانت جدیدی هم بسازم بازم محدود شده

الان فقط از طریق اون یکی اکانت میتونم وارد documentشم..من میخوام راهی بهم نشون بدین که همه

تنظیماتی که تو پست 2553 'گفته شده بود و من از روی نا آگاهی انجام دادم به حالت اول برگرده و اکانتی که الان

دربو داغون شده مثه اولش شه... و این محدودیت برای سایر اکانت ها برداشته شده..

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین:11:

tohidkh
20-06-2010, 22:43
سلام

من مشکلی در لوگین شدن نداشتم ..تنها مشکلم اون ارور بود که عکسش رو گذاشتم ...اون ارور زمانی که تو

فولدر های عادی میرفتم می اومد مثل document خودم و... درباره internet temporary files منظورم زمانی

هست که از اینترنت اکسپلورر coockies , files رو پاک میکنم ولی چیزی ازین فولدر پاک نمیشه درحالی قبلا اینجور

نبود در ضمن قبلا میتونشتم وارد این پوشه بشم ولی الان همون اروور که عکسشو گذاشتم میاد این مشکل

بعضی اوقات برام پیش میاد نه همیشه...

برای حل این مشکل اینجا پست دادم و منو راهنمایی کردن به پست 2553:

من اینکار رو کردم و چون دو تا اکانت رو سیستم هست الان اون یکی اکانت فلج شده:18: هیچ جوره به هیچ

فلدری دسرسی ندارم به document وprogram files اجازه ورود ندارم

و هر چی رو desktop داشتم ناپدید شده هر اکانت جدیدی هم بسازم بازم محدود شده

الان فقط از طریق اون یکی اکانت میتونم وارد documentشم..من میخوام راهی بهم نشون بدین که همه

تنظیماتی که تو پست 2553 'گفته شده بود و من از روی نا آگاهی انجام دادم به حالت اول برگرده و اکانتی که الان

دربو داغون شده مثه اولش شه... و این محدودیت برای سایر اکانت ها برداشته شده..

امیدوارم متوجه منظورم شده باشین:11:

سلام مجدد.

برای شروع کارهای زیر رو انجام بدید.

ابتدا به همون مسیری که در پست 2553 گفته شد، برید و اینبار یوزر بعدی تون رو که میگید نابود شده، رو انتخاب کنید.

خب.

از استارت منو، Run رو باز کنید و تایپ کنید control userpasswords2 (به فاصله بین کلمات دقت کنید)

از پنجره ای که باز میشه، تیک گزینه نشون داده شده در تصویر زیر رو بزنید. و اگر هم تیک زده شده باشه، همه چیز رو Ok کنید و خارج بشید.

خب حالا سیستم رو ریستارت کنید.

اگه همه چیز درست شد که خوش به حالتون

ولی اگر نه باید به سوالای بیشتری جواب بدید.

اگر همه چیز درست نشد، در Run عبارت زیر رو تایپ کنید:

lusrmgr.msc

دقت کنید که در این مرحله، حتی یک اشتباه باعث میشه ویندوزتون از دست بره.

از سمت چپ برنامه باز شده، پوشه Users رو انتخاب کنید.

روی دو تا یوزری که دارید و ازشون استفاده میکنید (که یکیشون خراب شده) دوبل کلیک کنید.

دقت کنید که همه موارد باید شبیه عکسهای زیر باشه:

و در سربرگ Member Of

اگر هر یک از اینها اشکالی داشت، میتونید خودتون تغییر درش ایجاد کنید.

ولی اگر همه چیز سالم بود و هیچ مشکلی نبود، (که احتمالش کمه) باید دوباره به دستور پست 2553 برگردید. ولی اینبار وقتی میخواهید یه یوزر رو انتخاب کرده و تیک اون گزینه رو بزنید، یوزر Admin رو انتخاب کنید.

منتظر نتیجه کار شما هستم

V E S T A
20-06-2010, 23:30
سلام

عزیز وقتی طبق پست 2553 اون یکی یوزر رو انتخاب میکنم همه محدودیت ها لغو میشه ولی دوباره اون یکی یوزر مشکل پیدا میکنه

همه کارایی که گفتین رو انجام دادم همشون درست بود بجز قسمت Member of که دو گزینه داشت یکی administrator و دیگری user

که user رو ریمور کردم ولی همه گزینه ها همونجور که توی شکل نشون دادین بود...

در ضمن هر دوتا اکانت admin هستن...
کماکان مشکل هست..:11:

mani6606
21-06-2010, 06:57
دوستان من دو فولدر داشتم هر هر دو به حجم 2 گیگ این رو چند وقت پیش کپی کردم در یک New folder و یکی از اون ها رو چون اطلاعات مهمی داشت پنهان کردم اما امروز همون فولدر مخفی شده رو لازم داشتم هنگامی که Show hidden کردم ان فولدر مخفیه نبود اما هنگامی که از New folder یک Properties میگری حجم New folder را 4 گیگ نشون میده حالا چکار کنم؟ در ضمن این فولدرها رو هارد اکسترنال قرار داشته.

یک موضوعی هم که الان متوجه شدم وقتی از Folder option فایل های مخفی شده رو Show میکنی و بعد Ok رو میزنی دوباره خود ویندوز Do not show میکنه!!

molaali
21-06-2010, 08:36
من وقتي سيستم رو روشن مي كنم. ابتدا ميره تو صفحه ي velcome و بايد كليك كني تا بره تو ويندوز. خواستم از قسمت user accounts درستش كنم ديدم fast user غير فعال شده حالا نميدونم چكار كنم.
ويندوز هم xp است

ممنون مي شم اگه كمك كنيد.

V E S T A
21-06-2010, 09:01
سلام

خوشبختانه مشکلم بر طرف شد

ولی اگر همه چیز سالم بود و هیچ مشکلی نبود، (که احتمالش کمه) باید دوباره به دستور پست 2553 برگردید. ولی اینبار وقتی میخواهید یه یوزر رو انتخاب کرده و تیک اون گزینه رو بزنید، یوزر Admin رو انتخاب کنید.

من این کارو رو روی هر دو تا اکانت انجام دادم(تیک بر روی administrator در سربرگ owner) و تغییری ایجاد نشد..بعد یه اکانت

جدید ساختم و از اون اکانت تغییراتی که گفتین رو انجام دادم بعد از ری استارت کردن مشکل حل شد اون ارور ها هم نیومد فقط

وقتی اکانت جدید می سازم او ارورadvanced inf install که عکسشو گذاشتم میاد..(متاسفانه مجبور شدم یکی از اکانت هارو delete کنم...)

یه سوال هم دارم

چجور میتونم بعد از ساختن اکانت جدید امکان دسترسی به محتویات فلدر ها رو برای سایر اکانت ها ببندم؟

از کمک tohidkh عزیز تشکر میکنم ..:11:

کاش دوستان دیگه وقتی راه حلی میدن دربارش مطمئن باشن تا یه مشکل کوچیک که جوابشو نگرفتم به اینجو ر مشکلات بزگتر

تبدیل نشه.

ممنون:11:

moas
21-06-2010, 09:45
من ویندوز xp sp3 دارم فلش پلیر روی IE نصب نمیشه جالبه مثلا فیلم های facebook رو نمیتونه پخش کنه ولی با youtube مشکلی نداره ورژن 10.1 فلش رو هم نصب کردم اما فایده نداره باید چه کنم؟ ویندوز رو تازه عوض کردم

Masоud
21-06-2010, 10:44
دوستان من دو فولدر داشتم هر هر دو به حجم 2 گیگ این رو چند وقت پیش کپی کردم در یک New folder و یکی از اون ها رو چون اطلاعات مهمی داشت پنهان کردم اما امروز همون فولدر مخفی شده رو لازم داشتم هنگامی که Show hidden کردم ان فولدر مخفیه نبود اما هنگامی که از New folder یک Properties میگری حجم New folder را 4 گیگ نشون میده حالا چکار کنم؟ در ضمن این فولدرها رو هارد اکسترنال قرار داشته.

یک موضوعی هم که الان متوجه شدم وقتی از Folder option فایل های مخفی شده رو Show میکنی و بعد Ok رو میزنی دوباره خود ویندوز Do not show میکنه!!

سلام

ویندوز ویروسی شده . به این تاپیک مراجعه کنید :

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( فهرست مطالب در پست اول)

من وقتي سيستم رو روشن مي كنم. ابتدا ميره تو صفحه ي velcome و بايد كليك كني تا بره تو ويندوز. خواستم از قسمت user accounts درستش كنم ديدم fast user غير فعال شده حالا نميدونم چكار كنم.
ويندوز هم xp است

ممنون مي شم اگه كمك كنيد.

برو تو Run و عبارت control userpasswords2 رو تاپیک کن و Enter بزن.

در پنجره ی جدیدی که باز میشه تیک مشخص شده در تصویر زیر رو بزن :

من ویندوز xp sp3 دارم فلش پلیر روی IE نصب نمیشه جالبه مثلا فیلم های facebook رو نمیتونه پخش کنه ولی با youtube مشکلی نداره ورژن 10.1 فلش رو هم نصب کردم اما فایده نداره باید چه کنم؟ ویندوز رو تازه عوض کردم

از کدوم ورژن IE استفاده میکنید ؟

از پ ر و ک سی یا هیلترشکن استفاده میکنید ؟

momo
21-06-2010, 11:38
با سلام
دوستان من وقتي برنامه تبديلي نصب مي كنم كه ايجاد پرينتر مجازي مي كنند بعد از يك بار ريستارت كردن ويندوز تمامي پرينتر ها در قسمت printer and Fax پاك مي شوند و وقتي روي add printer كليك مي كنم پيغام زير ظاهر مي شه چيكار كنم؟

Masоud
21-06-2010, 11:45
با سلام
دوستان من وقتي برنامه تبديلي نصب مي كنم كه ايجاد پرينتر مجازي مي كنند بعد از يك بار ريستارت كردن ويندوز تمامي پرينتر ها در قسمت printer and Fax پاك مي شوند و وقتي روي add printer كليك مي كنم پيغام زير ظاهر مي شه چيكار كنم؟

سلام

به لینک زیر برو و نرم افزار رو دانلود و نصب کن :

ba maram
21-06-2010, 18:13
سلام عزیزان،نمیدونستم که مشکلم رو تو کدوم تاپیک بگم،اگه از دستتون کاری بر میاد کمکم کنید لطفا...

یه برنامه می‌خواستم که در کنار ویندوز سون ۶۴ بیتی بشه با یه نرم افزار ویندوز مجازی ایکس پی‌ داشت؟

خودم برنامهٔ vm-wareرو دارم اما توش بعضی بازیا و برنامه ها ‌ اجرا نمی‌شه...

مرسی

naderloosaeed
21-06-2010, 19:05
با سلام به همه ویندوزی های خوب...
بازگشت خودم رو به دنیای ویندوز تبریک میگم... واقعا سیستم عامله ها.
lمن مدتیه از ADSL استفاده میکنم. ولی جدیدا وقتی میخوام disable کنمش یه پیغام میده و disable نمیشه.
منم مجبورم که از قسمت manager کامپیوتر پورتشو enable کنم.
ممنون میشم کمکم کنیــــــــد.

Dew Drop
21-06-2010, 19:07
سلام عزیزان،نمیدونستم که مشکلم رو تو کدوم تاپیک بگم،اگه از دستتون کاری بر میاد کمکم کنید لطفا...

یه برنامه می‌خواستم که در کنار ویندوز سون ۶۴ بیتی بشه با یه نرم افزار ویندوز مجازی ایکس پی‌ داشت؟

خودم برنامهٔ vm-wareرو دارم اما توش بعضی بازیا و برنامه ها ‌ اجرا نمی‌شه...

مرسی

سلام
این تایپیک رو ببینید.
اجرای ویندوز XP در محیط ویندوز 7!

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

با سلام به همه ویندوزی های خوب...
بازگشت خودم رو به دنیای ویندوز تبریک میگم... واقعا سیستم عامله ها.
lمن مدتیه از ADSL استفاده میکنم. ولی جدیدا وقتی میخوام disable کنمش یه پیغام میده و disable نمیشه.
منم مجبورم که از قسمت manager کامپیوتر پورتشو enable کنم.
ممنون میشم کمکم کنیــــــــد.

سلام
چه پیغامی میده؟

tohidkh
21-06-2010, 19:13
همه کارایی که گفتین رو انجام دادم همشون درست بود بجز قسمت Member of که دو گزینه داشت یکی administrator و دیگری user که user رو ریمور کردم ولی همه گزینه ها همونجور که توی شکل نشون دادین بود...

سلام.

خواهش میکنم :11:

فکر کنم مشکل دقیقا همین بوده.

بعد از اینکه User رو Remove کردید، باید دکمه Add رو در پایین همون پنجره فشار بدید.

بعد در صحفه ای که باز میشه، دکمه Advanced رو که در قسمت پایین سمت چپ قرار داره رو بزنید.

در پنجره جدید باید مطابق تصویر زیر، دکمه Fine Now رو بزنید که لیست یوزرها رو در پایین براتون بیاره.

حالا باید از همون جا Adminstrators رو انتخاب کنید و همه پنجره های باز رو Ok کنید.

در هرحال روش اش اون بود و یه یوزر رو پاک کردید ولی به یاد گرفتنش می ارزید؛ نه!؟ :10:

ولی در مورد سوال دومتون:

چجور میتونم بعد از ساختن اکانت جدید امکان دسترسی به محتویات فلدر ها رو برای سایر اکانت ها ببندم؟

دوست عزیز، برای محدود کردن به داخل پوشه ها باید از برنامه های خاصی استفاده کنید. وگرنه در داخل ویندوز نمیشه این کار رو انجام داد (البته تا جایی که من اطلاع دارم)

و اینو هم بگم که برنامه هایی هم که در این زمینه ها کاربرد دارند، اکثرا تحت شبکه هستند نه برای یک سیستم.

شاد و پیروز باشید :11:

مهران مـدیری
22-06-2010, 02:56
دوستان خواهشا کمک

شاید درس جایی نباشه اماهرچه گشتم پیدا نکردم

دوستان عزیز

اگر یک query خیلی طولانی بشه اشکالی داره یا مثل برنامه نویسی محدودیتی نداره ؟توی دلفی میگم

moas
22-06-2010, 10:42
از کدوم ورژن IE استفاده میکنید ؟

از پ ر و ک سی یا هیلترشکن استفاده میکنید ؟

ورژن 8
بله استفاده میکنم

naderloosaeed
22-06-2010, 11:27
این پیغامو

V E S T A
22-06-2010, 11:30
tohidkh عزیز ممنون از راهنماییتون ...بله درست میگین :11:

تنها مشکل الان اینه که بعضی برنامه ها آیکونشون تغییر پیدا کرده و شکل آیکون شبیه عکسی که گذاشتم شده ..فرمت فایل ها

هم نشون داده نمیشه مگر اینکه کلیک راست کنم ..

یا مثلا برنامه ای مثل یه صفحه از word این خطا میاد ضمن اینکه شکل آیکون کل آفیس هم مثل عکسی که بالا گذاشتم شده

نمیدونم علتش چیه ...مطمئنم هستم سیستم ویروس نداره دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

joe_satriani
22-06-2010, 14:28
دوستان خواهشا کمک

دوستان عزیز

اگر یک query خیلی طولانی بشه اشکالی داره یا مثل برنامه نویسی محدودیتی نداره ؟توی دلفی میگم
با سلام
همینطور که خودتون گفتید سوالتون رو اصلا هم جای درستی مطرح نکردید! :31:

در اینجا مطرح کنید:

برنامه نويسي

این پیغامو

چه زمانی این پیغام رو مشاهده میکنید؟

Dew Drop
22-06-2010, 14:56
این پیغامو

سلام
این تایپیک رو ببینید.

Disable نشدن Local Area Connection

wolfman_741
22-06-2010, 16:59
هر چند دقیقه این پیغام ظاهر میشه !
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟

جاسم کدخدایی بنت
22-06-2010, 17:01
دوستان خواهشا کمک

دوستان عزیز

شما باید برین توی خود تاپیک سوالکنید تاپیک مخصوص داره ددلفی

تا حالا محدودیتی ندیدم اما طولانی کردن بی مورد یک کوئری هم جالب نیست چون برای یک تغییر جزیی یا رفع اشکال اون به مشکل بر میخورید.
اگر کار خاصی روی چند جدول هست، میتونید در خود دیتابیس query رو ایجاد کنید و در دلفی فقط با یک کد کوچک اون رو فراخوانی کنید

mjzaret
22-06-2010, 19:34
هر چند دقیقه این پیغام ظاهر میشه !
کسی میدونه دلیلش چیه ؟؟

این مشکل بیشتر به این بر می‌گرده که IP سیستم شما با IP سیستم دیگه‌ای یکی شده.

اگه ADSL دارید و از کانکشن PPPOE استفاده می‌کنید ، IP سیستم‌تون به صورت خودکار توسط سرور داده میشه و کاریش هم نمیشه کرد.

البته مشکلی براتون وجود نداره و شاید گه گداری این اتفاق بیفته.

یه تماس با شرکت بگیرید و این نکته رو متذکر بشید. شاید با راهنمایی اونها مشکلتون برطرف بشه.

tohidkh
22-06-2010, 19:48
tohidkh عزیز ممنون از راهنماییتون ...بله درست میگین :11:

تنها مشکل الان اینه که بعضی برنامه ها آیکونشون تغییر پیدا کرده و شکل آیکون شبیه عکسی که گذاشتم شده ..فرمت فایل ها

هم نشون داده نمیشه مگر اینکه کلیک راست کنم ..

یا مثلا برنامه ای مثل یه صفحه از word این خطا میاد ضمن اینکه شکل آیکون کل آفیس هم مثل عکسی که بالا گذاشتم شده

نمیدونم علتش چیه ...مطمئنم هستم سیستم ویروس نداره دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

سلام دوباره.

مشکل شما سه تا ریشه میتونه داشته باشه:

مورد اول رو با ذکر یه مثال شرح میدم:

حتما وقتی روی سیستم تون برنامه نصب میکنید گزینه انتخاب یوزر رو دیدید.

مثلا برای برنامه زیر:

در برخی از برنامه ها وقتی All Users انتخاب نشه، برای هر یوزری به غیر از یوزر جاری که در اون برنامه رو نصب کردید، برخی از فایلها کپی نمیشه. بنابر این، در Program Files آیکون ها یا نشون داده نمیشن و یا به شکلی که شما نشان دادید نشون داده میشن.

مورد دوم اینتخاب نوع محدودیت یوزر، هنگام ایجاد اون هست.

بدین معنی که وقتی که شما در یوزر اکانت یوزر ایجاد میکنید کدوم گزینه رو انتخاب کنید: (مطابق تصویر)

معمولا اگر Limited رو انتخاب کنید، از این قبیل مشکلات و مشکلات بسیار زیاد دیگه ای در اون یوزر مواجه خواهید بود.

و مورد سوم مربوط به خود برنامه هست. برخی از برنامه ها ذاتا با چند تا یوزر هماهنگ نیستند و فقط برای یک یوزر کار میکنن و اون هم Adminstrator هست.

خب تا اینجا که اومدیم گفتن یه مورد هم خالی از لطف نیست :46:

اون مشکلی که شما در رابطه با word دارید، مربوط به اینه که شما هنگام نصب کردن Microsoft Office 2003 ، گزینه Complete Install رو انتخاب نکردید که همه بسته نرم افزاری Office رو نصب کنید.

این ایراد فقط در آفیس 2003 وجود داره. که اگر گزینه Complete Install رو انتخاب نکنید، این مشکلات پبش میاد

راه چاره ش هم خیلی ساده ست.

وقتی اکه اون پیغام مربوط به Word میاد، CD آفیس رو در داخل داریو قرار بدید و روی Ok کلیک کنید تا برنامه، فایلهای لازم رو روی سیستم تون کپی کنه.

V E S T A
22-06-2010, 21:35
سلام

ممنون از توضیحات جامع تون ...

راستش همه این مشکلات از بعد از تغییراتی که تو owner دادم ایجاد شد همش بعد اجرای پست 2553:13:

نمیدونم مشکل چیه ..

بازم تشکر میکنم :11:

tohidkh
22-06-2010, 21:43
سلام

ممنون از توضیحات جامع تون ...

راستش همه این مشکلات از بعد از تغییراتی که تو owner دادم ایجاد شد همش بعد اجرای پست 2553:13:

نمیدونم مشکل چیه ..

بازم تشکر میکنم :11:
خواهش میکنم

شما همون تیک رو روی یوزر Administrator زدید؟

V E S T A
22-06-2010, 23:04
خواهش میکنم

شما همون تیک رو روی یوزر Administrator زدید؟

بله روی Administrators گذاشتم همه مشکلات قبلی حل شده

فقط اون آیکون ها تغیر پیدا کردن که بعضی هاشون که میتونستم دوباره نصبشون

کردم ...بعضی از نرم افزار ها هم نمیتونم uninstall کنم

برنامه ای هست که بتونم باهاش برنامه ها رو uninstall کنم؟

Masоud
23-06-2010, 16:46
ورژن 8
بله استفاده میکنم
سلام

دقیقا مشکل همینجاست.

اکثر هیلتر شکن ها IP فعال ندارند و بهمین دلیل نمیشه با فیتیله شکن ویدئوهای آنلاین رو مشاهده کرد.

ادامه ی این پست در پ.خ براتون فرستاده شد.

مهران مـدیری
23-06-2010, 20:44
سلام دوستان من نمیدونم چرا اونجا زدن دلفی من تو بخش سوالات سوال زدم این 25 ساعته کسی جواب نداده اینجا یک باز شما جواب دادین پس کمک خواهشا کمک کنید

من در برنامه ام نياز دارم كه عدد real را به integer تبديل كنم...

يعني برنامه عدد صحيح آنرا به صورت integer بفهمد..
البته من دستورات mod را امتحان كردم ولي جواب نميدهد...

مثلا عدد19 را به 19.19 تغییر بدم

خواهشا کمک کنید فقط فوری فوری

جاسم کدخدایی بنت
24-06-2010, 01:28
لطفا سوالتون رو تو تاپیکش بپریبد من الان ویژوالی هستم اما فکر کنم از دستور round باشه والا یادم نیس

سلام دوستان کسی از stop c00021 چیزی میدونه موقع راه اندازی ویندوز بوت ویندوزم اکس پی هست

fariborz_1
24-06-2010, 07:14
درود بر شما
یه سیستم دارم خیلی قدیمیه
می خواستم بدونم xp حداقل به چه چیزایی احتیاج داره ؟

Masоud
24-06-2010, 09:59
درود بر شما
یه سیستم دارم خیلی قدیمیه
می خواستم بدونم xp حداقل به چه چیزایی احتیاج داره ؟
سلام

شما مشخصات سیستم رو بگو.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Minimum:
233 MHz CPU *
64 MB of RAM (may limit performance and some features) *
1.5 GB of available hard disk space *
Super VGA (800 x 600) or higher-resolution video adapter and monitor
CD-ROM or DVD drive
Keyboard and Microsoft Mouse or compatible pointing device

joe_satriani
24-06-2010, 13:18
سلام دوستان من نمیدونم چرا اونجا زدن دلفی من تو بخش سوالات سوال زدم این 25 ساعته کسی جواب نداده اینجا یک باز شما جواب دادین پس کمک خواهشا کمک کنید

من در برنامه ام نياز دارم كه عدد real را به integer تبديل كنم...

يعني برنامه عدد صحيح آنرا به صورت integer بفهمد..
البته من دستورات mod را امتحان كردم ولي جواب نميدهد...

مثلا عدد19 را به 19.19 تغییر بدم

خواهشا کمک کنید فقط فوری فوری

دوست عزیز سوالتون رو در این بخش نباید بپرسید هم جواب سوالتون رو نمیگیرید هم تاپیک مختل میشه
اصلا این سوال جاش اینجا نیست!!!!

برنامه نويسي

malooli
24-06-2010, 14:46
سلام.چند روزیه که IE8 من داغون شده و وقتی که بازش می کنم این پیغام رو میده که: internet explorer has encountered a problem and needs to close.جالیه که از وقتی IE قاطی کرده fire fox هم هر از چند گاهی ارور میده .حالا مشکل اینه که می تونم fire fox رو remove کنم و دوباره نصب کنم تا مشکل بر طرف شه ولی اصلا نمیتونم IE رو remove کنم.در واقع تو قسمت control panel>add or remove هیچ چیزی به نام remove برای iIE وجود نداره.اگه می شه راهنمایی کنین.مرسی.

navid1517
24-06-2010, 15:30
سلام دوستان سیستم من چند روز پیش ویروسی شد و از اینجا شروع شد که BACK GROUND من شد عکس یه آقا که هکر معرفی کرده بود خودشو .از اون به بعدم NOD هر چند ثانیه یه بار ویروس میگیره که اسمش AUTORUN.INF هست اما من ویندوز عوض کردم و طبق راهنمایی انجمن برای باز کردن فایلای HIDDENهم رفتم اما با بستن پنجره فولدر آپشن باز برمیگردونه یه دیفالت NOT SHOWو من نمیتونم فایلای AUTORUN رو پاک کنم لطفا کمک کنیدددددددددددددددددددددد دددددددددددددددد

joe_satriani
24-06-2010, 18:58
سلام.چند روزیه که IE8 من داغون شده و وقتی که بازش می کنم این پیغام رو میده که: internet explorer has encountered a problem and needs to close.جالیه که از وقتی IE قاطی کرده fire fox هم هر از چند گاهی ارور میده .حالا مشکل اینه که می تونم fire fox رو remove کنم و دوباره نصب کنم تا مشکل بر طرف شه ولی اصلا نمیتونم IE رو remove کنم.در واقع تو قسمت control panel>add or remove هیچ چیزی به نام remove برای iIE وجود نداره.اگه می شه راهنمایی کنین.مرسی.

بله در قسمت add remove نيست IE
براي حذفش بايد به كنترل پنل رفته و add remove رو انتخاب كنيد
حال از گزينه هاي سمت چپ گزينه ي add/remove windows component رو انتخاب كنيد.
حال از كادري كه ظاهر ميشه تيك Internet Explorer رو برداريد و next كنيد.

سلام دوستان سیستم من چند روز پیش ویروسی شد و از اینجا شروع شد که BACK GROUND من شد عکس یه آقا که هکر معرفی کرده بود خودشو .از اون به بعدم NOD هر چند ثانیه یه بار ویروس میگیره که اسمش AUTORUN.INF هست اما من ویندوز عوض کردم و طبق راهنمایی انجمن برای باز کردن فایلای HIDDENهم رفتم اما با بستن پنجره فولدر آپشن باز برمیگردونه یه دیفالت NOT SHOWو من نمیتونم فایلای AUTORUN رو پاک کنم لطفا کمک کنیدددددددددددددددددددددد دددددددددددددددد

دوست عزيز؛ اين تاپيك رو يه نگاه بنداز :

fariborz_1
25-06-2010, 06:30
سلام

شما مشخصات سیستم رو بگو.

Minimum:
334 MHz CPU *
128 MB of RAM
2 GB hard disk *
Super VGA (800 x 600)
CD-ROM

tohidkh
25-06-2010, 09:20
Minimum:
334 MHz CPU *
128 MB of RAM
2 GB hard disk *
Super VGA (800 x 600)
CD-ROM

سلام.

فقط و فقط از Windows XP Service Pack 1 استفاده کنید.

هر ویندوزی به غیر از اون اذیتتون میکنه

(البته فکر کنم الان از ویندوز 98 استفاده میکنید. نه؟)

parad
25-06-2010, 10:29
سلام من ویندوزم را گذاشتم به روز رسانی شد حالا بعضی از عکسها را تو سایتها نمی تونم ببینم ویندوزم را هم قانونی کردم ولی بازم بی فایده بود به نظر شما مشکل از کجاست؟

Mohammad King
25-06-2010, 10:42
سلام من ویندوزم را گذاشتم به روز رسانی شد حالا بعضی از عکسها را تو سایتها نمی تونم ببینم ویندوزم را هم قانونی کردم ولی بازم بی فایده بود به نظر شما مشکل از کجاست؟

در IE مسیر زیر را بره:

tools>internet option>advanced

اینجا ببین گزینه های sho image show picture تیک هستن یا نه؟

tohidkh
25-06-2010, 10:48

در IE مسیر زیر را بره:

با اجازه دوست عزیزمون؛ اینو هم اضافه کنم احتمال هم داره که Adobe Flash Player غیر فعال شده باشه.

که با دوباره نصب کردنش درست میشه.

fariborz_1
25-06-2010, 11:08
سلام.

فقط و فقط از Windows XP Service Pack 1 استفاده کنید.

هر ویندوزی به غیر از اون اذیتتون میکنه

(البته فکر کنم الان از ویندوز 98 استفاده میکنید. نه؟)

درود بر شما
نه ، دوست من
Windows XP Service Pack 2 روش نصبه
برای وب گردی به درد می خوره :31:

tohidkh
25-06-2010, 12:46
درود بر شما
نه ، دوست من
Windows XP Service Pack 2 روش نصبه
برای وب گردی به درد می خوره :31:

در هر حال، اگر شما با سیستم کارهایی انجام میدید که نیاز به سرعت بالاتری دارید، سرویس پک 1 برای قطعات سیستم شما بهتر جواب میده

new explorer
25-06-2010, 15:52
سلام؛ یه مشکل عجیب و بدی برام پیش اومده:
ویندوز من بصورت دست نخورده و genuine هستش (یعنی همون اول که چند ماه پیش نصبش کردم، با یه شماره سریال قانونی و از طریق اینترنت فعالش کردم، بدون استفاده از هیچ کرکی) تا به امروز مشکلی باهاش نداشتم، همون اول که از طریق سایت مایکروسافت و windows update به روزش می کردم و اکثراً هم که خب تنظیمش کرده بودم که یه آپدیت جدید میومد، پیغام بده و منم تایید می کردم و آپدیت...

چند روز پیش یه سری آپدیت حاضر بود و حجم مجموعش دوروبر 40 مگ میشد، منم آخرای ترافیکم بود، رو این حساب تنظیم کردم کامپیوتر رو که خودش نصفه شب روشن شه و تنظیمات به روزرسانی ویندوز رو هم گذاشتم که خودکار خودش هم دانلود کنه هم نصب کنه.
یکی دو ساعت پیش دیدم به جای آیکان زرد رنگ آپدیت (که شبیه سپره و علامت تعجب داره)، آیکان سبز کره ی زمین با اون علامت ویندوز روش، توی System Tray ظاهر شده و میگه آپدیتتون برای نصب حاضره، من هم کلیک کردم و دیالوگ نصبش اومد با این عنوان:
service pack 2 install
در حالیکه اصلاً ویندوز من sp3 هست و میگم تا پیروز همینطور آپدیت میکردمش و فقط اونموردی که پررنگ کردم رو دو روز پیش انجام دادم.
خلاصه نصبش کردیم، بعد که ریاستارت شد، صفحه ی خوش آمدگوییش شبیه اولین نمایش ویندوز بعد از نصبش شد! بعدش هم اون پیغام می خواید آپدیتتون فعال باشه یا نه (help protect your pc....) و بعدش هم که خب اومد بالا بدون مشکل.
دیدم نود پیغام میده باید ویندوز آپدیت بشه و من هم رفتم تو سایت ویندوز آپدیت بعد گفت باید اون نرم افزار چک Genuine رو نصب کنه
ما هم گفتیم باشه، قبلاً هم بار اول اجازه دادم... بعد گفت نمیتونه پروسه رو انجام بده، به خاطر اینکه تاریخ و زمان سیستم نادرسته!!

خلاصه یه بار ری استور کردم ، دیدم خیلی فایلها و پوشه ها رو rename کرده و حتی مرورگر اپرام رو نمیتونه locate کنه و تو پوشه ی program files ش هم نبود فایل اجراییش! این بود که ری استور رو undo کردم،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقیقاً همون عنوان Software Distribution Service 3.0 که می بینید، دو بار در تاریخ روز قبل و یکبار هم در تاریخ روز قبلترش (یعنی 21م) وجود داره و دیگر هسچ. من فکر می کنم مربوط به اینه، نمیدونم ولی زیاد :41:

الان که برگشتم، آیکان آپدیت به همون صورت زرد (مثل همیشه، یعنی در حالات عادی) هست و آپدیتهایی که برام در نظر گرفته ....:18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا درست نیست، عجیبه، من هم دوست ندارم ویندوزی که عین ساعت داشته کار می کرده و کلی برنامه و تنظیم روش دارم اینجوری بشه! چیکار کنم؟

tohidkh
25-06-2010, 16:53
سلام؛ یه مشکل عجیب و بدی برام پیش اومده:
ویندوز من بصورت دست نخورده و genuine هستش (یعنی همون اول که چند ماه پیش نصبش کردم، با یه شماره سریال قانونی و از طریق اینترنت فعالش کردم، بدون استفاده از هیچ کرکی) تا به امروز مشکلی باهاش نداشتم، همون اول که از طریق سایت مایکروسافت و windows update به روزش می کردم و اکثراً هم که خب تنظیمش کرده بودم که یه آپدیت جدید میومد، پیغام بده و منم تایید می کردم و آپدیت...

چند روز پیش یه سری آپدیت حاضر بود و حجم مجموعش دوروبر 40 مگ میشد، منم آخرای ترافیکم بود، رو این حساب تنظیم کردم کامپیوتر رو که خودش نصفه شب روشن شه و تنظیمات به روزرسانی ویندوز رو هم گذاشتم که خودکار خودش هم دانلود کنه هم نصب کنه.
یکی دو ساعت پیش دیدم به جای آیکان زرد رنگ آپدیت (که شبیه سپره و علامت تعجب داره)، آیکان سبز کره ی زمین با اون علامت ویندوز روش، توی System Tray ظاهر شده و میگه آپدیتتون برای نصب حاضره، من هم کلیک کردم و دیالوگ نصبش اومد با این عنوان:
service pack 2 install
در حالیکه اصلاً ویندوز من sp3 هست و میگم تا پیروز همینطور آپدیت میکردمش و فقط اونموردی که پررنگ کردم رو دو روز پیش انجام دادم.
خلاصه نصبش کردیم، بعد که ریاستارت شد، صفحه ی خوش آمدگوییش شبیه اولین نمایش ویندوز بعد از نصبش شد! بعدش هم اون پیغام می خواید آپدیتتون فعال باشه یا نه (help protect your pc....) و بعدش هم که خب اومد بالا بدون مشکل.
دیدم نود پیغام میده باید ویندوز آپدیت بشه و من هم رفتم تو سایت ویندوز آپدیت بعد گفت باید اون نرم افزار چک Genuine رو نصب کنه
ما هم گفتیم باشه، قبلاً هم بار اول اجازه دادم... بعد گفت نمیتونه پروسه رو انجام بده، به خاطر اینکه تاریخ و زمان سیستم نادرسته!!

خلاصه یه بار ری استور کردم ، دیدم خیلی فایلها و پوشه ها رو rename کرده و حتی مرورگر اپرام رو نمیتونه locate کنه و تو پوشه ی program files ش هم نبود فایل اجراییش! این بود که ری استور رو undo کردم،

دقیقاً همون عنوان Software Distribution Service 3.0 که می بینید، دو بار در تاریخ روز قبل و یکبار هم در تاریخ روز قبلترش (یعنی 21م) وجود داره و دیگر هسچ. من فکر می کنم مربوط به اینه، نمیدونم ولی زیاد :41:

الان که برگشتم، آیکان آپدیت به همون صورت زرد (مثل همیشه، یعنی در حالات عادی) هست و آپدیتهایی که برام در نظر گرفته ....:18:

اینا درست نیست، عجیبه، من هم دوست ندارم ویندوزی که عین ساعت داشته کار می کرده و کلی برنامه و تنظیم روش دارم اینجوری بشه! چیکار کنم؟

سلام.

ظاهرا سایت مایکروسافت حسابی قاطی کرده.

در یکی از سیستم هام سرویس پک 3 آپدیت شده نصب هست که الان زدم لیست آپدیت رو بیاره.

همین چیزا رو آورد؛ آخه من نمیدونم از سرویس پک 3 میخواد آپدیت کنه به سرویس پک 2 ؟؟؟؟؟ :18:

در سیستمی هم که دارم یاهاش پست میدم، سرویس پک 2 بدون دستکاری نصب هست. یعنی هیچ گونه آپدیتی نداره.

حجم فایل آپدیت رو نوشته 10.5 مگابایت :18::18::18:

این یعنی مایکروسافت برگشته به سال 2002 :13:

و اما برای شما دوست خوبم که خودتون از همراهان این تاپیک هستید، فقط یه چیز دارم بگم.

متاسفانه باید ویندوز رو از نو نصب کنید.

و اینکه بعد از این از ویندوزتون یه ایمیج بردارید. (البته منظورم بعد از نصب کامل ویندوز، درایورها، و برنامه های دلخواه هست)

برنامه های خیلی خوبی برای اینکار وجود داره.

مثلا Norton Ghost ، یا Acronis یا Paragon (اولی و سومی خیلی خوبند)

بدین ترتیب، وقتی ویندوزتون از کار می افته در عرض چند دقیقه کوتاه میتونید صاحب یه ویندوز سالم با تمام برنامه هایی که قبلا نصب کردید، داشته باشید....

متاسفم که نتونستم کمکی بکنم :11:

:40:

new explorer
25-06-2010, 17:20
سلام.

ظاهرا سایت مایکروسافت حسابی قاطی کرده.

در یکی از سیستم هام سرویس پک 3 آپدیت شده نصب هست که الان زدم لیست آپدیت رو بیاره.

همین چیزا رو آورد؛ آخه من نمیدونم از سرویس پک 3 میخواد آپدیت کنه به سرویس پک 2 ؟؟؟؟؟ :18:

در سیستمی هم که دارم یاهاش پست میدم، سرویس پک 2 بدون دستکاری نصب هست. یعنی هیچ گونه آپدیتی نداره.

حجم فایل آپدیت رو نوشته 10.5 مگابایت :18::18::18:

این یعنی مایکروسافت برگشته به سال 2002 :13:

و اما برای شما دوست خوبم که خودتون از همراهان این تاپیک هستید، فقط یه چیز دارم بگم.

متاسفانه باید ویندوز رو از نو نصب کنید.

...

:40:

دوست عزیز ممنون از اینکه شما هم مورد شمابه رو گزارش دادید.

اما ویندوز من هنوز هم داره مثل گذشته خیلی خوب کار میکنه، موردی که هست، فقط همینه، فعلاً هم که از به روز رسانیش صرفنظر کردم و دارم از ویندوزم استفاده می کنم بدون مشکل. منتظر نظارت باقی دوستان می مونم و اگر کسی پیشنهاد بهتری نداشت، یا اطلاع میدم به مایکروسافت (البته تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم چقدر تاثیر داره) یا اینکه به نظرم میرسه رو انجام میدم:
حذف کردن Software Distribution Service 3.0 ، البته این اون موردی نیست که گفتم آخرین بار نصبش کردم (دیالوگ نصب sp2 آخری بود) و مطمئن نیستم...

اما سوال:
شما هم الان با همچین موردی رو به رو هستید. خودتون میخواید ویندوزتون رو عوض کنید؟!

اضافه:
یک موردی که همین الان مشکوک شدم و بررسی کردم: دقیقاً همین ویندوز روی سیتم خواهرم هم نصبه (البته اون به روزرسانی خودکارش رو غیر فعال کرده...) با راست کلیک روی مای کامپیوتر و در برگه ی General می بینم که مال اون همچنان زیر version 2002 زده service pack 3 و مال من زده service pack 2 !!!
و اینطور که بوش میاد، مسئله باید حادتر از این حرفها باشه و تنها امیدم میتونه یه ری استور خفنناک باشه...

شما هم لطفاً روی همون سیستمی که مشکل مشابه داره بررسی کنید

parad
25-06-2010, 17:38
در IE مسیر زیر را بره:

مسیر فوق را رفتم و اجرا کردم ولی باز هم مشکل حل نشد

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

با اجازه دوست عزیزمون؛ اینو هم اضافه کنم احتمال هم داره که Adobe Flash Player غیر فعال شده باشه.

که با دوباره نصب کردنش درست میشه.

دو نسخه از فلش را هم دوباره نصب کردم ولی بازم بعضی از عکسها باز نمی شود :41:

new explorer
25-06-2010, 18:04
مسیر فوق را رفتم و اجرا کردم ولی باز هم مشکل حل نشد

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

دو نسخه از فلش را هم دوباره نصب کردم ولی بازم بعضی از عکسها باز نمی شود :41:

فکر نمیکنید شاید بهتر باشه در بخشی که برای مرورگرتون در این سایت در نظر گرفته شده مشکلتون رو مطرح بفرمایید ؟

در ضمن مطمئن تر اینه که از حذف کننده ی فلش پلیر خود ادوبی استفاده بفرمایید:
uninstall_flash_player.exe
که با آی پی غیر ایرانی می تونید از سایت خود ادوبی بگیرید (راه بهتر و مطمئنتر) یا اینکه بگردید دنبال این فایل در اینترنت، اگر بنده امکان ضمیمه کردن در این سایت رو داشتم همینجا می چسبوندمش...

tohidkh
25-06-2010, 19:35
دوست عزیز ممنون از اینکه شما هم مورد شمابه رو گزارش دادید.

اما ویندوز من هنوز هم داره مثل گذشته خیلی خوب کار میکنه، موردی که هست، فقط همینه، فعلاً هم که از به روز رسانیش صرفنظر کردم و دارم از ویندوزم استفاده می کنم بدون مشکل. منتظر نظارت باقی دوستان می مونم و اگر کسی پیشنهاد بهتری نداشت، یا اطلاع میدم به مایکروسافت (البته تا حالا امتحان نکردم و نمیدونم چقدر تاثیر داره) یا اینکه به نظرم میرسه رو انجام میدم:
حذف کردن Software Distribution Service 3.0 ، البته این اون موردی نیست که گفتم آخرین بار نصبش کردم (دیالوگ نصب sp2 آخری بود) و مطمئن نیستم...

اما سوال:
شما هم الان با همچین موردی رو به رو هستید. خودتون میخواید ویندوزتون رو عوض کنید؟!

اضافه:
یک موردی که همین الان مشکوک شدم و بررسی کردم: دقیقاً همین ویندوز روی سیتم خواهرم هم نصبه (البته اون به روزرسانی خودکارش رو غیر فعال کرده...) با راست کلیک روی مای کامپیوتر و در برگه ی General می بینم که مال اون همچنان زیر version 2002 زده service pack 3 و مال من زده service pack 2 !!!
و اینطور که بوش میاد، مسئله باید حادتر از این حرفها باشه و تنها امیدم میتونه یه ری استور خفنناک باشه...

شما هم لطفاً روی همون سیستمی که مشکل مشابه داره بررسی کنید

بله دوست عزیز، برای منم نوشته Version 2002 Service Pack 2 :دی

قضیه خیلی جالب شد

من مشکلات مشابه شما رو ندارم فقط اینکه سیستم شده سرویس پک 2. البته من فعلا ریستور نکردم.

ولی بلافاصله بعد از اینکه این پست رو تموم کنم میزنم ریستور بشه

ظاهرا باید بعد از ریستور یه ویندوز جدید نصب کنم :31:

majidqotb
25-06-2010, 21:41
درووووووووووووود
دوستان ب خاطره اینکه چند تا سوالم رو توی صفحاته قبلی جواب دادین ممنونتونم
ی سوال
سیستمم ی روزه جوری شده ک وقتی مای کامپیوتر رو باز میکنم و میرم توی یکی از درایو هام هم وارده صفحه ی درایوم میشه و هم اون صفحه مای کاپیوترم میمونه
یعنی ی صفحه اضافی برام باز میکنه
تنظیماتشو کسی میدونه برم چک کنم
هر چند من چیزی رو از تنظیمات تغییر ندادم
گویی جناب اقایه ویروسه
ممنون میشم کسی محل تنظیمه این مشکل رو بهم بگه
خرد حافظتون
مجید قطب الدینی

Dew Drop
25-06-2010, 21:54
درووووووووووووود
دوستان ب خاطره اینکه چند تا سوالم رو توی صفحاته قبلی جواب دادین ممنونتونم
ی سوال
سیستمم ی روزه جوری شده ک وقتی مای کامپیوتر رو باز میکنم و میرم توی یکی از درایو هام هم وارده صفحه ی درایوم میشه و هم اون صفحه مای کاپیوترم میمونه
یعنی ی صفحه اضافی برام باز میکنه
تنظیماتشو کسی میدونه برم چک کنم
هر چند من چیزی رو از تنظیمات تغییر ندادم
گویی جناب اقایه ویروسه
ممنون میشم کسی محل تنظیمه این مشکل رو بهم بگه
خرد حافظتون
مجید قطب الدینی

سلام

روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری

majidqotb
25-06-2010, 22:30
یعنی دستوری نیستش؟

joe_satriani
25-06-2010, 22:48
یعنی دستوری نیستش؟

مشكلتون رو كامل درك نكردم!!!! :31:
مشكل اين هست كه وقتي درايور c رو باز ميكنيد توي يه صفحه ي جديد باز ميشه يا خير؟
اگه آره هست اين مراحل رو بريد:

از منوي tools گزينه ي folder option رو انتخاب كنيد
حال در تب general گزينه ي open each folder in the same window رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

new explorer
26-06-2010, 13:13
در ادامه ی پست قبل (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) امروز که سیستم رو روشن کردم :

:18:

من باز هم کنسل کردم .. شاید فردا بهتر شد !

reza-atom
26-06-2010, 16:30
سلام از وقتیکه سرویس پک 3 رو نصب کردم یه سری مشکلات عجیب پیش اومد ! یعنی این مشکلات بخاطر دستکاری هایی که شرکت مربوطه توی ویندوز انجام داده ، هست ؟؟؟ به نظرتون همون سرویس پک 2 رو نصب کنم ؟؟؟

joe_satriani
26-06-2010, 18:54
سلام از وقتیکه سرویس پک 3 رو نصب کردم یه سری مشکلات عجیب پیش اومد ! یعنی این مشکلات بخاطر دستکاری هایی که شرکت مربوطه توی ویندوز انجام داده ، هست ؟؟؟ به نظرتون همون سرویس پک 2 رو نصب کنم ؟؟؟

تا اينكه مشكلاتتون چي باشه!!!:27:

caca_caca888
27-06-2010, 20:33
سلام
دوستان من هر دفعه وصل ميشم به اينترنت اين براي خودش شروع ميكنه به آپديت كردن و تمومش ميكنه.بعد من نصبش ميكنم پيغام ميده كه براي مشاهده ي تغييرات بايد ريستارت كنيد.اين كارو ميكنم.اما تغييري به وجود نمياد.
و وقتي دوباره وصل ميشم به اينترنت دوباره از اول شروع به آپديت ميكنه.
من فعلا آپديت اتوماتيكش رو برداشتم.
نميشه درست و حسابي آپديتش كرد؟

joe_satriani
27-06-2010, 21:41
سلام
دوستان من هر دفعه وصل ميشم به اينترنت اين براي خودش شروع ميكنه به آپديت كردن و تمومش ميكنه.بعد من نصبش ميكنم پيغام ميده كه براي مشاهده ي تغييرات بايد ريستارت كنيد.اين كارو ميكنم.اما تغييري به وجود نمياد.

البته معمولا نبايد اينطوري باشه!!!
از اينترنت adsl استفاده ميكني يا دايل آپ؟!
شايد با كندي سرعت مواجه هست؟

new explorer
27-06-2010, 22:10
سلام

من متوجه نشدم درست، یعنی چه تغییری رو انتظار دارید ببینید!!؟

اگه منظورتون اینه که انتظار ندارید دوباره بعد از ریاستارت شروع به دانلود آپدیتها کنه، این صحیح نیست.
تنها در صورتی میتونید تعجب کنید که مطمئن باشید دفعه ی بعد هم همون آپدیتهایی که دفعه ی قبل لیست شده بود رو داره آپدیت میکنه.

خیلی بدیهیه که تعدادی از آپدیتها انجام بشه، بعد نیاز به ریاستارت باشه، و بعد از ریاستارت باز هم آپدیتهای دیگه ای وجود داشته باشه...

Dokhtar_Bache
28-06-2010, 12:52
نمیدونم جای دیگه مطرح شده یانه
میخواستم بپرسم که اگر بخواهیم پسورد قوی ای که برای ویندوز اکس پی گذاشته شده رو برداریم از کدوم قسمت باید استفاده کنیم؟

joe_satriani
28-06-2010, 16:19
میخواستم بپرسم که اگر بخواهیم پسورد قوی ای که برای ویندوز اکس پی گذاشته شده رو برداریم از کدوم قسمت باید استفاده کنیم؟

منظورتون در مورد پسورد قوي چيه؟ :31:

اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

a.l.d
28-06-2010, 17:00

ازheiren Cd استفاده کن من که جواب گرفتم درضمن فکر کنم پسورد قوی یعنی همون Syskey :8:

djamin_662
29-06-2010, 10:07
bebakhshid ke nemitoonam farsi benevisam.
vaghti mikham bazi barname ha ya tooye aks masire flasham ro baz konam in eror miad.
chikar konam?

a.l.d
29-06-2010, 10:57
vaghti mikham bazi barname ha ya tooye aks masire flasham ro baz konam in eror miad.
chikar konam?

اول اینکه به فایل های فلشت دسترسی داری یانه ؟
دوم باآنتی ویروس خوب وآپدیت چک کن ببین شاید مشکلت حل شد
سوم چطوری کپی می کنی از طریق Send to یا کپی معمولی؟

Masоud
29-06-2010, 11:22
chikar konam?
سلام

تاپیک زیر رو مشاهده کن :

ERROR: Windows can not access to the specified device, path, or file

caca_caca888
29-06-2010, 11:55
البته معمولا نبايد اينطوري باشه!!!
از اينترنت adsl استفاده ميكني يا دايل آپ؟!
شايد با كندي سرعت مواجه هست؟
قبلا از دايال آپ استفاده ميكردم
اما ديروز adsl گرفتم.الان ميرم با اينم امتحان ميكنم.

من متوجه نشدم درست، یعنی چه تغییری رو انتظار دارید ببینید!!؟

اگه منظورتون اینه که انتظار ندارید دوباره بعد از ریاستارت شروع به دانلود آپدیتها کنه، این صحیح نیست.
تنها در صورتی میتونید تعجب کنید که مطمئن باشید دفعه ی بعد هم همون آپدیتهایی که دفعه ی قبل لیست شده بود رو داره آپدیت میکنه.

خیلی بدیهیه که تعدادی از آپدیتها انجام بشه، بعد نیاز به ریاستارت باشه، و بعد از ریاستارت باز هم آپدیتهای دیگه ای وجود داشته باشه...
من از كجا بفهمم اون قبليا چيه؟

kaka56
29-06-2010, 13:41
camputer man farsi neminevise tooo languages ham farsi voojood nadare chikar konam????

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

camputer man farsi nemishe tooo languages ham farsi nist chkar konam???

caca_caca888
29-06-2010, 13:48
بايد سي دي ويندوز (اوني كه باهاش نصب كردي) رو داخل دستگاه بذاري
بعد بري تو كنترل پنل.بريد تو regional and lanquage option
در اين قسمت اين تيك گزينه اول رو بزنيد.apply كنيد

Dokhtar_Bache
29-06-2010, 14:43
ازheiren Cd استفاده کن من که جواب گرفتم درضمن فکر کنم پسورد قوی یعنی همون Syskey :8:
آره درسته منظورم همینه..میشه بیشتر توضیح بدی؟
ممنون میشم

new explorer
29-06-2010, 15:13
...
من از كجا بفهمم اون قبليا چيه؟

فهرست آپدیتها رو وقتی می بینید، می تونید برید به کنترل پنل و add/remove programs اونجا تیک show updates رو هم بزنید، اسامی آپدیتها مشخصه، اگه تکراری بود اینجوری می تونید بفهمید...

ولی در کل هیچ نیازی به این کار نیست.
چون آپدیت تکراری به شما داده نمیشه، مگه اینکه در یک حالت کاملاً استثنایی (مثل مورد من) در یک شرایط خاصی، مثلاً ویندوز شما SP3 بوده، اما SP2 برای آپدیت بهتون پیشنهاد میشه، و فرداش دوباره SP3 میاد...

به این موارد زمانی باید پراخت که دچار مشکل شده باشید

در ضمن
نفرمودید که چه تغییری رو فکر می کنید باید ببینید؟

سپاس

ghafari88
29-06-2010, 15:50
آقا جسارتا من راجع به حل مشكل جنيون ويندوز ايكس پي تو سايت گشتم اما چيزي پيدا نكردم. ممنون ميشم يكي از دوستان يه راهكار عملي بهم بگه چون چند تا فايل از نت دانلود كردم اما جواب نداد! ممنونم بازم.

ghafari88
29-06-2010, 16:08
----------------------------

a.l.d
29-06-2010, 16:33
ممنون میشم
من خودم مشکلی به این صورت داشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته پسورد Syskey
نبود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباتوجه به اینکه قبل ازبالا آمدن ویندوزه احتمالا میشه ردش کرد ولی باکمی جستجو تولینک بالا یک فایل 2یا3 مگی دانلود کردم که بعد آن فایل که iso بود رایت کردم وطبق دستورات پیش رفتم که پسوردمو پاک کرد اگرسی دی های گردو راداری توی اون Heiren cd هست اگرنه تو تاپیک بالا بگرد پیداش می کنی اگر موفق شدی خبرش رو بده:8:

saze
29-06-2010, 18:48
سلام
قسمتPF Usage ویندوز XP سیستم من بدون اجرای نرم افزار 490 مگابایت است؟به نظر شما سیستم من ویروس نگرفته؟
قسمت نشان دهنده مموری task manager فضای رم رو نشون میده؟لطفا راهنمایی بفرمایید؟

caca_caca888
29-06-2010, 18:57
فهرست آپدیتها رو وقتی می بینید، می تونید برید به کنترل پنل و add/remove programs اونجا تیک show updates رو هم بزنید، اسامی آپدیتها مشخصه، اگه تکراری بود اینجوری می تونید بفهمید...

o چه امكاناتي داره اين ويندوزو ما نميدونستيما.

ولی در کل هیچ نیازی به این کار نیست.
چون آپدیت تکراری به شما داده نمیشه، مگه اینکه در یک حالت کاملاً استثنایی (مثل مورد من) در یک شرایط خاصی، مثلاً ویندوز شما SP3 بوده، اما SP2 برای آپدیت بهتون پیشنهاد میشه، و فرداش دوباره SP3 میاد...

به این موارد زمانی باید پراخت که دچار مشکل شده باشید

ممنون اما فكر كنم adsl گرفتم درست شد.يه بار كه آپديت كردم درست شد.

در ضمن
نفرمودید که چه تغییری رو فکر می کنید باید ببینید؟

سپاس
ميخواي بگم ويندوز شبيه ويندوز ويستا بشه؟
نميگم:31:

ممنون

Dew Drop
29-06-2010, 23:13
آقا جسارتا من راجع به حل مشكل جنيون ويندوز ايكس پي تو سايت گشتم اما چيزي پيدا نكردم. ممنون ميشم يكي از دوستان يه راهكار عملي بهم بگه چون چند تا فايل از نت دانلود كردم اما جواب نداد! ممنونم بازم.

سلام
اینا رو ببینید.

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

این هم پست دوست عزیزمون در این مورد.

Masоud
30-06-2010, 00:19
ممنون میشم

سلام

صفحه ی اول تاپیک زیر رو بخونید :

Hiren's BootCD

برای دانلود آخرین ورژن به صفحه ی آخر تاپیک بالا برید.

سلام
قسمتPF Usage ویندوز XP سیستم من بدون اجرای نرم افزار 490 مگابایت است؟به نظر شما سیستم من ویروس نگرفته؟
قسمت نشان دهنده مموری task manager فضای رم رو نشون میده؟لطفا راهنمایی بفرمایید؟

وقتی که این عکس رو گرفتید ، نرم افزار سنگین و حجیم رو اجرا کرده بودید یا آنتی ویروس فعال بود ؟

آنتی ویروستون چیه ؟

مسیر زیر رو طی کنید :

Right Click on My Computer > Properties > Advanced Tab > Performance > Settings > Advanced Tab > Virtual Memory > Setting

یک عکس از این پنجره بگیرید و اینجا بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

saze
30-06-2010, 05:59
سلام

صفحه ی اول تاپیک زیر رو بخونید :

Hiren's BootCD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود آخرین ورژن به صفحه ی آخر تاپیک بالا برید.

وقتی که این عکس رو گرفتید ، نرم افزار سنگین و حجیم رو اجرا کرده بودید یا آنتی ویروس فعال بود ؟

آنتی ویروستون چیه ؟

مسیر زیر رو طی کنید :

Right Click on My Computer > Properties > Advanced Tab > Performance > Settings > Advanced Tab > Virtual Memory > Setting

یک عکس از این پنجره بگیرید و اینجا بذارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

سلام
نرم افزار سنگین رو اجرا نکردم،آنتی ویروس فعال بود،
ZoneAlarm

Masоud
30-06-2010, 11:40
سلام
نرم افزار سنگین رو اجرا نکردم،آنتی ویروس فعال بود،
ZoneAlarm
سلام

Page File در حد قابل قبولیه و مشکلی وجود نداره و همه چیز طبیعی بنظر میرسه.

سعی کنید چند نرم افزار رو باهم اجرا نکنید و وقتی که آنتی ویروس فعاله نرم افزار گرافیکی و سنگینی رو اجرا نکنید.

آنتی ویروس رو همیشه آپدیت کنید و وقتی که به اینترنت متصل نیستید موقتا غیرفعالش کنید.

m.yamato
30-06-2010, 14:49
سلام.ميخوام عكس لوگ آن ويندوز رو عوض كنم.راهنمايي بفرماييد

با تشكر

Dokhtar_Bache
30-06-2010, 15:47
من خودم مشکلی به این صورت داشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته پسورد Syskey
نبود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباتوجه به اینکه قبل ازبالا آمدن ویندوزه احتمالا میشه ردش کرد ولی باکمی جستجو تولینک بالا یک فایل 2یا3 مگی دانلود کردم که بعد آن فایل که iso بود رایت کردم وطبق دستورات پیش رفتم که پسوردمو پاک کرد اگرسی دی های گردو راداری توی اون Heiren cd هست اگرنه تو تاپیک بالا بگرد پیداش می کنی اگر موفق شدی خبرش رو بده:8:
ببین مشکل من همون پسوردیه که از قسمت syskey ویندوز فعال میشه..من پسورد رو میدونم ومیتونم وارد ویندوز بشم.قبلا یه بارکه ویندوز روعوض کردم این تنظیم هم از بین رفت..که حالا به دلایلی رو ویندوز جدید بازم فعالش کردم .الان دیگه احتیاجی بهش ندارم. میخوام دیگه موقع بالا اومدن ویندوز ظاهرنشه..یعنی درکل یه حالت مزاحم داره.همین...اگه توخود تنظیمات ویندوز امکان حذفش باشه که چه بهتر؛اگرنه احتمالا نرم افزاری براش وجود داره

Masоud
30-06-2010, 16:05
سلام.ميخوام عكس لوگ آن ويندوز رو عوض كنم.راهنمايي بفرماييد
با تشكر

سلام

به تاپیک زیر سر بزنید . همه چی گفته شده :

Logon برای ویندوز xp و Vista در اینجا

ببین مشکل من همون پسوردیه که از قسمت syskey ویندوز فعال میشه..من پسورد رو میدونم ومیتونم وارد ویندوز بشم.قبلا یه بارکه ویندوز روعوض کردم این تنظیم هم از بین رفت..که حالا به دلایلی رو ویندوز جدید بازم فعالش کردم .الان دیگه احتیاجی بهش ندارم. میخوام دیگه موقع بالا اومدن ویندوز ظاهرنشه..یعنی درکل یه حالت مزاحم داره.همین...اگه توخود تنظیمات ویندوز امکان حذفش باشه که چه بهتر؛اگرنه احتمالا نرم افزاری براش وجود داره

در Run عبارت syskey رو وارد کنید و Enter بزنید.

سپس تیک Encryption Disabled رو فعال کنید و روی Update کلیک کنید . در آخر روی OK کلیک کنید.

a.l.d
30-06-2010, 18:36

اگرمی تونی واردویندوز شی درRun بنویس syskey وازاونجا پسورد بردار:8:

sireagle
01-07-2010, 13:41
سلام دوستان
من یک مدتی هست(چند سال)که با ویندوز xp مشکل دارم. بعد از لود شدن ویندوز و نمایش دسکتاپ چند دقیقه طول میکشه تا بشه درست از کامپیوتر استفاده کرد منظورم اینه که همه برنامه ها لود نشده. ربطی هم نداره که یک برنامه تو استارت آپ باشه یا زیاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا رو نگا کنید.اسم یوزر هم مثل لود دیر میاد و وقتی کامل لود بشه همه چیز با هم درست میشه.کسی نظری داره.
من فکر میکنم که ممکنه ربطی به شبکه(adsl) یا کسپر داشنه باشه.

asskicker56
01-07-2010, 15:41
یکی از درایوای توی my computer بعضی وقتا حذف میشه انگار اصلا وجود نداشته توی قسمت adress در my computer ام که تایپ میکنم میگه:
cannot find file:///:d make sure the path is correct
???!!!!!!!:19::19::41::41:

alone_boy
01-07-2010, 15:46
سلام
سطل آشغال ویندوز من از روی دسکتاپ حذف شده
چطوری میتونم برش گردونم؟!

Mohammad King
01-07-2010, 17:14
سلام

سلام کلیک راست روی صفحه دستاپ

Peropertise>desktop>costomixe desktop

اینجا سطل آشغال را تیک کن

ask_bl
01-07-2010, 18:41
سلام
سلام
1 -
Run > regedit
2 -
به مسیر زیر برین :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\HideDesktopIcons\NewStartPanel
3 -
در سمت راست روی عبارت زیر کلیک راست کنین :
{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}
4 -
برای Value data صفر قرار بدین و OK کنین .
البته این برای منوی استارت Standard هست برای منوی استارت Classic مانند بالا ،فقط در مرحله دوم به مسیر زیر برین :
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\HideDesktopIcons\ClassicStartMe nu

joe_satriani
01-07-2010, 22:37
سلام دوستان
من یک مدتی هست(چند سال)که با ویندوز xp مشکل دارم. بعد از لود شدن ویندوز و نمایش دسکتاپ چند دقیقه طول میکشه تا بشه درست از کامپیوتر استفاده کرد منظورم اینه که همه برنامه ها لود نشده. ربطی هم نداره که یک برنامه تو استارت آپ باشه یا زیاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا رو نگا کنید.اسم یوزر هم مثل لود دیر میاد و وقتی کامل لود بشه همه چیز با هم درست میشه.کسی نظری داره.
من فکر میکنم که ممکنه ربطی به شبکه(adsl) یا کسپر داشنه باشه.

كند لود شدن ويندوز معمولا چند دليل داره يكي اينه كه ويروس لونه كرده باشه :31:
يكيش هم اينه كه روي سيستم عامل يه عالم نرم افزارهاي جور واجور و سنگين نصب كردي و موقع بارگذاري به مشكل ميخورن و سر لود شدن ( كه كدوم يكي اول لود شه كدوم يكي دوم ) دعواشون ميشه :27:
يكي هم زياد نصب بودن ويندوز ( يعني 2 ساله ويندوز نصب هست مثلا )
و بعدي هم همين كه خودت اشاره كردي، يعني شبكه هست

alone_boy
01-07-2010, 23:45
دوست عزیز Episode
اصلا توی کاستومایز دسکتاپ گزینه سطل آشغال نداره

دوست عزیز ask_bl
خودش صفر بود بازم صفر قرارش دادم ولی نیاورد
من منوی استارت رو نگفتم دسکتاپ رو گفتم

ممنون

greena
02-07-2010, 00:18
سلام ودرود
سیستمم وقتی تو حالته
Hibernate
میبرم بعضی وقتها گیر میکنه وسیستم خاموش نمیشه و باید دکمه پاور برق رو بزنم (پشت پاور)
سرویس پک من هم 3 هستش..

greena
02-07-2010, 00:20
سلام ودرود
سیستمم وقتی تو حالته
Hibernate
میبرم بعضی وقتها گیر میکنه وسیستم خاموش نمیشه و باید دکمه پاور برق رو بزنم (پشت پاور)
سرویس پک من هم 3 هستش..

کسی نیست جواب مارو بده....

Dew Drop
02-07-2010, 01:03
سلام

سلام
يه بار هم اين رو امتحان كنيد.تو run بنويسيد gpedit.msc و ok كنيد.بعد تو قسمت user configuration بريد به administartive templates اون رو باز كنيد desktop رو كليك كنيد بعد تو صفحه مقابلش remove recyle bin icon from desktop رو باز كنيد و بين سه تا گزينه not configured رو تيك بزنيد ok كنيد.

Dokhtar_Bache
02-07-2010, 10:01
در Run عبارت syskey رو وارد کنید و Enter بزنید.

سپس تیک Encryption Disabled رو فعال کنید و روی Update کلیک کنید . در آخر روی OK کلیک کنید.

اگرمی تونی واردویندوز شی درRun بنویس syskey وازاونجا پسورد بردار
آخه بدبختی اینه که از همونجاکه فعال شده امکان کنسل کردنش نیست.نوشته:
this encryption cannot be disabled
گزینه encryption disabled هم خاموشه به کل:41:
به نظرم راهی نیست...!

ask_bl
02-07-2010, 12:25
دوست عزیز ask_bl
خودش صفر بود بازم صفر قرارش دادم ولی نیاورد
من منوی استارت رو نگفتم دسکتاپ رو گفتم
ممنون
نه این تغییرات مربوط به دسکتاپ هست ،ولی برای همون تغییرات حالت منوی استارت مهم است .

سلام
يه بار هم اين رو امتحان كنيد.تو run بنويسيد gpedit.msc و ok كنيد.بعد تو قسمت user configuration بريد به administartive templates اون رو باز كنيد desktop رو كليك كنيد بعد تو صفحه مقابلش remove recyle bin icon from desktop رو باز كنيد و بين سه تا گزينه not configured رو تيك بزنيد ok كنيد.
اگر نشد این راه رو هم امتحان کنین :
Start > Run > Regedit

به مسیر زیر برین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Desktop\NameSpace

روش کلیک راست کنین و New رو انتخاب کنین و بعد Key
عبارت زیر رو بنویسین و اینتر کنین

{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

حالا روی این کلید جدید که ساختین یک بار کلیک کنین و در سمت راست (Default) رو انتخاب کنین و در قسمت Edit String در قسمت Value data بنویسین Recycle Bin و تمام .

moeinhoseyni
03-07-2010, 10:11
سلام من این مشکل برام پیش امده که وقتی ویندوز لود میشه
این ارور را میده
cant run 16-bit windows pragram
insufficient memory to run this application.quit one or more windows applications and then try again

میگه برنامه زیاد توی رم هست انگار و بیش از حد داره ازش استفاده میکنه ولی من رمم 2 گیگه و در حدود 300 خوردی در حال استفاده دارم در حالت معمولی نمیدونم چش شده و بهم اجازه بازی کردن رو نمیده و از بازی میندازتم بیرون تا بازیی را اجرا میکنم
و نمیدونم چیکار باید کنم لطفا کمک کنید با تشکر

Masоud
03-07-2010, 11:02
آخه بدبختی اینه که از همونجاکه فعال شده امکان کنسل کردنش نیست.نوشته:
this encryption cannot be disabled
گزینه encryption disabled هم خاموشه به کل:41:
به نظرم راهی نیست...!

سلام

پس ناچاری از همون Hiren's استفاده کنی.

سلام من این مشکل برام پیش امده که وقتی ویندوز لود میشه
این ارور را میده
cant run 16-bit windows pragram
insufficient memory to run this application.quit one or more windows applications and then try again

میگه برنامه زیاد توی رم هست انگار و بیش از حد داره ازش استفاده میکنه ولی من رمم 2 گیگه و در حدود 300 خوردی در حال استفاده دارم در حالت معمولی نمیدونم چش شده و بهم اجازه بازی کردن رو نمیده و از بازی میندازتم بیرون تا بازیی را اجرا میکنم
و نمیدونم چیکار باید کنم لطفا کمک کنید با تشکر

به پست زیر رجوع کن و نرم افزار رو دانلود کن :

Djhamid2007
03-07-2010, 11:50
سلام
من برای ایجاد شبکه بین یک pc با سیستم عامل xp و یک لپ تاب با سیستم عامل 7 به یک راهنمایی جانانه نیازمندم ! کمک کنید لطفاً !!

Masоud
03-07-2010, 12:09
سلام
من برای ایجاد شبکه بین یک pc با سیستم عامل xp و یک لپ تاب با سیستم عامل 7 به یک راهنمایی جانانه نیازمندم ! کمک کنید لطفاً !!
سلام

جانانه ترین راهنمایی در انجمن مخصوص خودش :31: :

pedram08
03-07-2010, 14:25
من میخواستم ویندوز xp روی کامپیوترم بجای ویندوز xp قبلیم نصب کنم ولی به اشتباه بجای نصب دوباره بر روی درایو c بر روی درایو g نصب کردم حالا میخواستم بدونم چجوری باید ویندوزی را که بر روی درایو g نصب کردم را پاک کنم؟؟؟؟؟؟:13:
در ضمن کیبوردمم هم در محیط خارج از ویندوز و اونجایی که میخواهم یکی از دو ویندوز را انتخواب کنم کار نمیکنه و خود به خود بر روی ویندوز نصب بر روی درایو g میره حالا چه کار کنم؟؟؟؟:11:

asextor1
03-07-2010, 14:59
من میخواستم ویندوز xp روی کامپیوترم بجای ویندوز xp قبلیم نصب کنم ولی به اشتباه بجای نصب دوباره بر روی درایو c بر روی درایو g نصب کردم حالا میخواستم بدونم چجوری باید ویندوزی را که بر روی درایو g نصب کردم را پاک کنم؟؟؟؟؟؟:13:
در ضمن کیبوردمم هم در محیط خارج از ویندوز و اونجایی که میخواهم یکی از دو ویندوز را انتخواب کنم کار نمیکنه و خود به خود بر روی ویندوز نصب بر روی درایو g میره حالا چه کار کنم؟؟؟؟:11:

اگه کیبورد اونجا کار نمیکنه تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دوباره ویندوز نصب کنی البته توی C

mjzaret
03-07-2010, 16:46
اينكه كيبورتون كار نمي‌كنه فكر كنم صفحه كليدتون از نوع USB هست و بايستي در تنظمات بايوس USB Legacy Devise رو فعال كنيد.

با فعال كردن اين گزينه يا گزينه مشابهي مثل USB Keyboard Support صفحه كليدتون در حالت داس هم كار مي‌كنه.

بعد از ورود به ويندوزي كه در درايو C نصب هست مي‌تونيد ويندوز درايو G رو فرمت كنيد.

شاد باشيد :40:

alone_boy
03-07-2010, 19:36
سلام دوستان
من یه مشکل تازه برام به وجود اومده
سطل آشغال من نمیدونم چرا این شکلی شده
کسی میدونه مشکل کجاست؟!

pedram08
03-07-2010, 20:27
اينكه كيبورتون كار نمي‌كنه فكر كنم صفحه كليدتون از نوع USB هست و بايستي در تنظمات بايوس USB Legacy Devise رو فعال كنيد.

با فعال كردن اين گزينه يا گزينه مشابهي مثل USB Keyboard Support صفحه كليدتون در حالت داس هم كار مي‌كنه.

بعد از ورود به ويندوزي كه در درايو C نصب هست مي‌تونيد ويندوز درايو G رو فرمت كنيد.

ممنون از راهنماییتون مشکل کیبردم حل شد.:11:
اما حالا یک سوال دیگه دارم که شاید ابتدایی باشه!! میخواست ببینم چجوری میتونم ویندوز را از توی درایو بدون اینکه کل درایو را فرمت کنم باید پاک کنم؟؟؟

pcnondaily
03-07-2010, 20:37
ممنون از راهنماییتون مشکل کیبردم حل شد.:11:
اما حالا یک سوال دیگه دارم که شاید ابتدایی باشه!! میخواست ببینم چجوری میتونم ویندوز را از توی درایو بدون اینکه کل درایو را فرمت کنم باید پاک کنم؟؟؟
بهترین کار اینه که یه بار از اول xp رو روی درایو C نصب کنی. بعد از توی ویندوز جدید سه تا پوشه: Windows، Program Files و Documents and Settings موجود در درایو G رو پاک کنی. این ساده ترین کاره.
:31:

sayan_se666
03-07-2010, 21:21
با سلام
من وقتي attrib رادر cmd وارد مي كنم پيغام زير رو مده
attrib is not recognized as an internal or external command operable program or batch file
ويندوزمم xp هست ولي در ويندوز xp ديگه راحت اجرا شد

joe_satriani
03-07-2010, 21:32
با سلام
attrib is not recognized as an internal or external command operable program or batch file

دستور help رو تايپ كنيد و اجرا
بعد ببينيد كه آيا attrib واسش تعريف شده هست يا خير؟!

موفق باشيد.

ask_bl
03-07-2010, 21:32
با سلام
سلام
برین به کنترل پنل بعد System بعد به تب Advanced بعد به Environment Variables برین و در قسمت System Variables در قسمت Variables گزینه Path رو پیدا کنین و Edit رو بزنین و عبارت زیر رو به اول Variable Value اضافه کنین :

sayan_se666
03-07-2010, 23:05
سلام
برین به کنترل پنل بعد System بعد به تب Advanced بعد به Environment Variables برین و در قسمت System Variables در قسمت Variables گزینه Path رو پیدا کنین و Edit رو بزنین و عبارت زیر رو به اول Variable Value اضافه کنین :

بسيار بسيار بسيار متشكرم

abbastahmasebi
04-07-2010, 03:15
سلام
يه مشكل حاد واسم پيش اومده
سيستم عامل در هنگام بالا اومدن پيغام خطاي NTLDR is missing
press ctrl+alt+del to restar رو ميداد نتونستم با Recovery Consol اونو تعمير كنم (( بايد فايلهاي بوت رو كپي ميكردم كه اين كارو نكردم)) و اومدم با CD نصب Windows XP از Repair استفاده كردم و سيستم بالا اومد ولي نرم افزار ارتباط با PLC دارم كه ديگه ارتباط اون برقرار نيست و اين نرم افزار آلماني هست و خيلي هم ارزشمند. خواهش ميكنم راهنمايي كنيد چطور ميتونم به شرايط گذشته برگردم با همون خطاي قبلي
با تشكر

moas
04-07-2010, 16:30
برای برداشتن صدای کلیک در اینترنت اکسپلورر باید چکار کرد؟

Dew Drop
04-07-2010, 16:50
برای برداشتن صدای کلیک در اینترنت اکسپلورر باید چکار کرد؟

سلام
تو control panel بريد به sound and audio device اونجا تب sound رو انتخاب كنيد بعد تو صفحه پايينش اگه اشتباه نكنم بايد گزينه start navigation باشه رو انتخاب كنيد و رو اون كليك كنيد بعد پايينش قسمت sound اون رو روي none بزاريد وapply و ok.

Mohammad King
04-07-2010, 18:14
سلام
يه مشكل حاد واسم پيش اومده
سيستم عامل در هنگام بالا اومدن پيغام خطاي NTLDR is missing
press ctrl+alt+del to restar رو ميداد نتونستم با Recovery Consol اونو تعمير كنم (( بايد فايلهاي بوت رو كپي ميكردم كه اين كارو نكردم)) و اومدم با CD نصب Windows XP از Repair استفاده كردم و سيستم بالا اومد ولي نرم افزار ارتباط با PLC دارم كه ديگه ارتباط اون برقرار نيست و اين نرم افزار آلماني هست و خيلي هم ارزشمند. خواهش ميكنم راهنمايي كنيد چطور ميتونم به شرايط گذشته برگردم با همون خطاي قبلي
با تشكر

سلام

راهی نیست؟

اگر برنامه سورسش روی سیستم هست میشه برگردوند

Amin.P30
04-07-2010, 20:03
سلام..
توی XP سیو بازی ها در مسیر MY DOCUMENTS درایو C نصب میشه...
من توی سیستم هام میخام DEEP FREEZ نصب کنم. اگر نصبش کنم سیو بازی ها به حالت اول بر میگرده و نمیشه بازی کرد..
من چطور میتونم محل پیش فرض سیو بازی رو به درایو مثلا D تغییر بدم؟؟؟

Masоud
04-07-2010, 20:18
سلام..
توی XP سیو بازی ها در مسیر MY DOCUMENTS درایو C نصب میشه...
من توی سیستم هام میخام DEEP FREEZ نصب کنم. اگر نصبش کنم سیو بازی ها به حالت اول بر میگرده و نمیشه بازی کرد..
من چطور میتونم محل پیش فرض سیو بازی رو به درایو مثلا D تغییر بدم؟؟؟
سلام

گمون نکنم بتونید مسیر فولدر رو تغییر بدیدمگر با دستکاری تو فایل های بازی که کار مشکلیه.

با Deep Freeze فکر کنم بشه یا یا چند فولدر رو جدا گذاشت.

Amin.P30
04-07-2010, 22:50
سلام

گمون نکنم بتونید مسیر فولدر رو تغییر بدیدمگر با دستکاری تو فایل های بازی که کار مشکلیه.

با Deep Freeze فکر کنم بشه یا یا چند فولدر رو جدا گذاشت.

خودتون deep freez استفاده کردید...؟
من جایی پیدا نکردم که این تنظیمات رو داشته باشه...

Masоud
04-07-2010, 23:24
خودتون deep freez استفاده کردید...؟
من جایی پیدا نکردم که این تنظیمات رو داشته باشه...
سلام

خیر . تا حالا ازش استفاده نکردم و تنظیماتش رو هم ندیدیم .

امیر گرجی
04-07-2010, 23:56
سلام

به نظر من اگر شما از Folder Guard استفاده کنید بهتره (چون می شه توی این برنامه چند قسمت رو جدا گذاشت و ) من خودم این برنامه رو استفاده کردم و تو هر دو تا ویندوز XP و 7(حتّی برای سیو بازی) جواب میده.

teshneh
05-07-2010, 00:10
سلام
موقع بالا آمدن ویندوز ،یک سری برنامه اتوماتیک وار اجرا می شوند،مثلا برای من یاهو مسنجر اجرا میشه!
چطور می تونم اونها را از این حالت خارج کنم؟
قبلا شنیده بودم از پوشه startup توی درایو سی ولی اونجا هیچ برنامه ای نیست!

Masоud
05-07-2010, 00:28
سلام
موقع بالا آمدن ویندوز ،یک سری برنامه اتوماتیک وار اجرا می شوند،مثلا برای من یاهو مسنجر اجرا میشه!
چطور می تونم اونها را از این حالت خارج کنم؟
قبلا شنیده بودم از پوشه startup توی درایو سی ولی اونجا هیچ برنامه ای نیست!
سلام

برو تو Run و عبارت msconfig رو تاپیک کن و Enter بزن.

سپس برو به سربرگ Startup و هر کدوم از نرم افزارهارو که نخواستی موقع بالا اومدن ویندوز ، بالا بیان ، تیکشونو وردار و صفحه رو OK کن.

حالا ویندوز رو Restart کن.

teshneh
05-07-2010, 00:58
از جواب تون متشکرم.
اما کلی برنامه توی این آدرسی که دادین هست و برخی هاش نمی دونم چیه،به نظرتون اگر تیک همه رو بردارم ،مشکلی پیش نمی آید؟

asextor1
05-07-2010, 05:41
از جواب تون متشکرم.
اما کلی برنامه توی این آدرسی که دادین هست و برخی هاش نمی دونم چیه،به نظرتون اگر تیک همه رو بردارم ،مشکلی پیش نمی آید؟

بهتره فقط تیک اونهایی که میدونی لازمشون نداری رو برداری
ولی اگه تیک همشون رو هم برداری مشکلی پیش نمیاد

Amin.P30
05-07-2010, 07:19
سلام

به نظر من اگر شما از Folder Guard استفاده کنید بهتره (چون می شه توی این برنامه چند قسمت رو جدا گذاشت و ) من خودم این برنامه رو استفاده کردم و تو هر دو تا ویندوز XP و 7(حتّی برای سیو بازی) جواب میده.
فولدر گارد برای قفل گذاری روی فایل هاست....!
اما من DEEP FREEZ رو میگم که بعد از ریسیت سیستم رو به حالت اول برمیگردونه...فقط میخام پوشه سیو یا MY DOCUMENT را دست نزنه.

mpirayesh
05-07-2010, 09:05

minizoro
05-07-2010, 09:37
سلام من ويندوز سرويس پك سه نصبيدم، درايور ها هم همشو نصب كردم طبق معمول (البته سرويس پك سه اولين باره كه نصبيدم)
يه اسكين بود يكي از دوستان گفت خوبه به نام seven remix xp حالا نميدونم بعد نصب اين بوده يا قبلش كه كلا ديگه درايورهاي سي دي كامپيوترم (هيچ كدام از سه تا درايور سي دي و دي وي دي ام) كلا تو كامپيوتر نيستن. جالب اينجاس كه تو ديوايس منيجر شناسايي شدن.
وقتي هم سي دي اي ميندازم هيچ اتفاقي نميفته، هارد اكسترنالم هم شناسايي ميشه و همه يو اس پي پورتهام پس مادر برد درست نصب شده ، حتي بعد نصب ويندوز سي دي هاي درايور ها رم مينداختم براي نصب پس مشكل از يه جاي ديگه اس.
احتمالش هست از اون برنامه اسكين باشه؟
چرا اينطوري شده؟‌ تا حالا اينطوري نشده بود واقعا موندم.
پليز كمك
ممنون

Masоud
05-07-2010, 11:55

سلام

به پست زیر رجوع کنید . به احتمال زیاد مشکل انشاالله حل خواهد شد :

Mohammad King
05-07-2010, 13:58
سلام من ويندوز سرويس پك سه نصبيدم، درايور ها هم همشو نصب كردم طبق معمول (البته سرويس پك سه اولين باره كه نصبيدم)
يه اسكين بود يكي از دوستان گفت خوبه به نام seven remix xp حالا نميدونم بعد نصب اين بوده يا قبلش كه كلا ديگه درايورهاي سي دي كامپيوترم (هيچ كدام از سه تا درايور سي دي و دي وي دي ام) كلا تو كامپيوتر نيستن. جالب اينجاس كه تو ديوايس منيجر شناسايي شدن.
وقتي هم سي دي اي ميندازم هيچ اتفاقي نميفته، هارد اكسترنالم هم شناسايي ميشه و همه يو اس پي پورتهام پس مادر برد درست نصب شده ، حتي بعد نصب ويندوز سي دي هاي درايور ها رم مينداختم براي نصب پس مشكل از يه جاي ديگه اس.
احتمالش هست از اون برنامه اسكين باشه؟
چرا اينطوري شده؟‌ تا حالا اينطوري نشده بود واقعا موندم.
پليز كمك
ممنون

سلام

تاپیک زیر کمکت میکنه:

greena
05-07-2010, 16:46
سلام ودرود
سیستمم وقتی تو حالته
Hibernate
سرویس پک من هم 3 هستش..
در ضمن یک بار که هایبر نیت میکنم خوبه اگه دوباره اینکارو بکنم اینجوری میشه.

asskicker56
05-07-2010, 19:07
لطفا کمک کنید یکی از هارد دیسک درایوای توی مای کامپیوتر من بعضی وقتا حذف میشه و باید چند بار ریستارت کنم تا دوباره بیاد
در ضمن این درایو از هیچ جای دیگه قابل دسترسی نیست انگار کلا پاک شده:41::45::37:
ممنون میشم اگه کمک کنید:42::42::42::42:

ailll
05-07-2010, 22:02
سلام
من اموزش اکتیو کردن ویندوز xp با لیسانس قانونی را میخواستم
درواقع لیسانس xp دارم چجوری و کجا باید لیسانس را وارد کنم؟

mjzaret
05-07-2010, 22:37
سلام
من اموزش اکتیو کردن ویندوز xp با لیسانس قانونی را میخواستم
درواقع لیسانس xp دارم چجوری و کجا باید لیسانس را وارد کنم؟

روش اکتیو کردن ویندوز XP

1. ابتدا از منوی Start گزینه Run را اجرا کنید regedit رو بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجره ای جدید باز شود.

2. حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر برین:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents

3. از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دوبار کلیک کنید تا پنجره ای باز شود.

4. مقدار 7F یاFF را در مقدار بالا فقط به 00 تغییر دهید. روی دکمه OK کلیک کنید و رجستری را ببندید.

5. منوی Start گزینه Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید:

C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a

6. پنجره ای باز می شود به نام Activate Windows، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد Next را کلیک کنید.

7. از پنجره جدید بر روی Change Product keyکلیک کنید.

8. در قسمت New key
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بروی Update کلیک کنید.

حالا ویندوز شما اورجینال شد!

(به نقل از سایت ترفندستان)

gamekhor2007
05-07-2010, 22:49
سلام.مشکل من اینکه تووی بعضی از فولدر ها که میرم اول ارور :

و بعد ارور

میاد و پوشه ها هنگ میکنه.مشکل چیه؟مرسی

Legend
05-07-2010, 23:08
سلام دوستان!
مدتیه که وقتی سیستم رو خاموش یا استند بای میکنم، روی قسمت Log Off (همون آبیه: دی) گیر میکنه...و نه خاموش میشه و نه استند بای! مجبورم با دکمه کیس خاموشش کنم...

ممکنه ویروس باشه؟ kav 2011 دارم..

البته گاهی اینجوری میشه...مثلا هر 6-7 بار یه دفعه!

ممنون، شاد باشید:40:

Mohammad King
05-07-2010, 23:15
سلام دوستان!
مدتیه که وقتی سیستم رو خاموش یا استند بای میکنم، روی قسمت Log Off (همون آبیه: دی) گیر میکنه...و نه خاموش میشه و نه استند بای! مجبورم با دکمه کیس خاموشش کنم...

سلام:

Masоud
06-07-2010, 00:33
سلام ودرود
سیستمم وقتی تو حالته
Hibernate
سرویس پک من هم 3 هستش..
در ضمن یک بار که هایبر نیت میکنم خوبه اگه دوباره اینکارو بکنم اینجوری میشه.

سلام دوستان!

سلام

به تاپیک هایی که دوست عزیزمون Episode (محمد) اشاره فرمودند مراجعه کنید.

ضرر نداره فایل زیر رو هم دانلود و از حالت زیپ خارج کنید و فقط اجرا کنید :

لطفا کمک کنید یکی از هارد دیسک درایوای توی مای کامپیوتر من بعضی وقتا حذف میشه و باید چند بار ریستارت کنم تا دوباره بیاد
در ضمن این درایو از هیچ جای دیگه قابل دسترسی نیست انگار کلا پاک شده:41::45::37:
ممنون میشم اگه کمک کنید:42::42::42::42:

چند تا هارد دارید ؟ هارد قدیمیه ؟

سلام.مشکل من اینکه تووی بعضی از فولدر ها که میرم اول ارور :

و بعد ارور

میاد و پوشه ها هنگ میکنه.مشکل چیه؟مرسی

برای رفع مشکل به پست saeed774 عزیز رجوع کنید :

mehrradg26
07-07-2010, 21:38
سلام
من یه ویندوز xp sp2 داشتم نصب کردم بعدش یه sp3 از خود سایت مایکروسافت گرفتم اونم نصب کردم و بعد ویندوز رو رجیستر کردم و اپدیت کردم بعدش و بعد که ریستارت کردم با پیغام داد که ویندوز ریجیستر نشده و 30 روز دیگه کار میکنه با روی فایل کلیک کردم رجیستر میشه ولی بعد از ریستارت دوباره همون مشکل رو داره میخواستم ببینم چیکارش کنم؟؟؟

Mohammad King
08-07-2010, 13:48
سلام
من یه ویندوز xp sp2 داشتم نصب کردم بعدش یه sp3 از خود سایت مایکروسافت گرفتم اونم نصب کردم و بعد ویندوز رو رجیستر کردم و اپدیت کردم بعدش و بعد که ریستارت کردم با پیغام داد که ویندوز ریجیستر نشده و 30 روز دیگه کار میکنه با روی فایل کلیک کردم رجیستر میشه ولی بعد از ریستارت دوباره همون مشکل رو داره میخواستم ببینم چیکارش کنم؟؟؟

برای اینکه ویندوز شما اوجینال شود باید مراحل زیر را طی کنید:
1- ابتدا از منوی Start گزینهی Run را اجرا کنید. سپس در کادر سفید، regedit بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجرهای جدید باز شود.
2- حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE --[>]SOFTWARE --[>]Microsoft --[>]WindowsNT --[>]Cu rrentVersion --[>]WPAEvents
3- از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دو بار کلیک کنید تا پنجرهای باز شود.
4- حال باید یکی از این دو حالت را مشاهده کنید:
حالت اول: عبارتی که مشاهده میکنید با مقدار FF شروع شود که به جای مقدار FF، مقدار 00 را جانشین میکنید.
حالت دوم: عبارتی که مشاهده میکنید با مقدار CA شروع شود که به جای آخرین مقدار که 97 است، مقدار 00 را وارد میکنید.
دقت کنید که تنها همین مقادیر را تغییر دهید.
5- پنجرهی رجیستری را ببندید و به منوی Start بروید و بر روی گزینهی Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید:
ویندوز در هر درایوی که قرار دارد آنرا مینویسیم ) ) C:WINDOWS/system32/oobe/msoobe.exe /a
6- پنجرهای باز میشود به نام Activate Windows، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد بر روی Next کلیک کنید:

7- در پنجرهی جدید بر روی Change Product key کلیک کنید:

8- در قسمت New key عبارت زیر را وارد کنید:
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بر روی Update کلیک کنید.
هم اکنون ویندوز شما اورجینال شده است!
برای اطمینان از این ادعا میتوانید به این آدرس بروید و بعد از نصب یکActiveX به شما اعلام خواهد شد که آیا ویندوز شما اورجینال است یا خیر!
نکته: بعد از این فرآیند حتماً Update ویندوز خود را فعال کنید تا ازpatchهایی که فقط برای ویندوز اورجینال ارائه میشود استفاده کنید!

moas
09-07-2010, 16:35
این ارور رو ببینید میدونم باید فریم ورک نصب کنم ولی من ورژن های 2 و 3.5 را نصب کردم بازم مشکل داره چه کنم؟

Masоud
10-07-2010, 01:37
این ارور رو ببینید میدونم باید فریم ورک نصب کنم ولی من ورژن های 2 و 3.5 را نصب کردم بازم مشکل داره چه کنم؟
سلام

به Run برو و عبارت cmd رو وارد کن و Enter بزن :

در پنجره ای که باز میشه در خطر فرمان ابتدا فرمان زیر رو کپی کن و در command prompt کلیک راست کن و Paste بزن (در این محیط Ctrl + V کار نمیکنه) :

CACLS %systemroot%\System32\*.dll /E /G BUILTIN\Users:R

حالا Enter بزن.

سپس دوباره این فرمان رو Paste کن و Enter بزن :

CACLS %systemroot%\System32\*.ocx /E /G BUILTIN\Users:R

سپس ویندوز رو Restart کن.

ask_bl
11-07-2010, 09:14
اگر راه حل مسعود جواب نداد ،این راه رو امتحان کن :
از توی Add/Remove Programs برنامه NET Framework 3.5. رو Remove کن .
اگر کامل Remove شد یا اگرم نشد برنامه زیر رو دانلود کنین :
NET Framework removal tool.

اجراش کنین و NET Framework 3.5. رو انتخاب کنید برای cleanup .
و مجددا NET Framework 3.5. رو نصب کنین .

asskicker56
12-07-2010, 12:21
سلام

چند تا هارد دارید ؟ هارد قدیمیه ؟

دو تا هارد دارم :
یه مکستور 40گیگ که قدیمیه با یه مکستور 160 گیگ که نسبتا تازست(2سال میشه) :19:

a.l.d
12-07-2010, 14:02
دو تا هارد دارم :
یه مکستور 40گیگ که قدیمیه با یه مکستور 160 گیگ که نسبتا تازست(2سال میشه) :19:
من تاجاییکه اطلاع دارم هاردهای جدید که نوع اتصالشون فرق می کنه نمی شخ دوهاردهمزمان داشه باشی درضمن بایدببینی پاورت پورت برق اضافی داره یانه :18:

mjzaret
12-07-2010, 17:16
من تاجاییکه اطلاع دارم هاردهای جدید که نوع اتصالشون فرق می کنه نمی شخ دوهاردهمزمان داشه باشی درضمن بایدببینی پاورت پورت برق اضافی داره یانه :18:

اینکه دو تا هارد یکی قدیمی و یکی جدید رو نمیشه به یه سیستم وصل کرد به نظرم اشتباه هست. من خودم دو سالی هست که از همین روش یعنی یه هارد 40 و یه هارد 160 استفاده می‌کنم.

یکی IDE و دیگری SATA هست.

a.l.d
13-07-2010, 11:29
اینکه دو تا هارد یکی قدیمی و یکی جدید رو نمیشه به یه سیستم وصل کرد به نظرم اشتباه هست. من خودم دو سالی هست که از همین روش یعنی یه هارد 40 و یه هارد 160 استفاده می‌کنم.

یکی IDE و دیگری SATA هست.

چطوری ؟ باچه نوع کابلی ؟:46:

mjzaret
13-07-2010, 12:44
چطوری ؟ باچه نوع کابلی ؟:46:
يكي رو با كابل ديتاي پهن كه مربوط به IDE ميشه و ديگري هم از كابل ساتا براي اتصال استفاده مي‌كنيم.!!!:31:

در تنظيمات بايوس هاردها رو طوري تنظيم كردم كه ابتدا هارد 40 باشه و بعد هم هارد 160.

به اين صورت من هارد ساتا رو كه 160 هست هر موقع خواستم مي‌تونم جدا كنم و در جاي ديگه استفاده كنم.

سيستمم با همون هارد 40 به كارش ادامه مي‌ده.

greena
14-07-2010, 23:55
کار را باید به کاردان سپرد ممنون
M.Masoud.M

M@M
15-07-2010, 14:07
دوستان من 1 اکانت توی یوزر اکانت ساختم که الان دیگه احتیاجی ندارم و میخوام پاکش کنم ولی به هیچ عنوان نمیتونم

امکانش هست راهنماییم کنید
تازه 1 یوزر دیگه هم دارم که روش پسورد هست که اون رو هم نه میتونم پاک کنم و نه میتونم پسوردش رو حذف کنم

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

Dew Drop
15-07-2010, 14:23
دوستان من 1 اکانت توی یوزر اکانت ساختم که الان دیگه احتیاجی ندارم و میخوام پاکش کنم ولی به هیچ عنوان نمیتونم

امکانش هست راهنماییم کنید
تازه 1 یوزر دیگه هم دارم که روش پسورد هست که اون رو هم نه میتونم پاک کنم و نه میتونم پسوردش رو حذف کنم

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام
تو run بنويسيد control userpasswords2 اون رو باز كنيد تو صفحه اي كه براتون باز ميشه ميتونيد اكانتي رو كه نمي خوايد remove كنيد.تو قسمت پايينش هم ميتونيد پسورد يوزرتون رو عوض كنيد.

M@M
15-07-2010, 22:23
€دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم ازتون

HADI roni
17-07-2010, 14:30
سلام
من یه ویندوز Xp سرویس پک 3 دارم که وقتی میرم توی Regional and setting و توی تب Advanced
وقتی زبونمو عوض میکنم از من cd ویندوزو میخواد.
هر دفعه که من این کارو میکنم همین طوریه هی میگه سی دی ویندوزو بزار.راهی هست که سی دی نخواد؟

mjzaret
17-07-2010, 15:46
سلام
من یه ویندوز Xp سرویس پک 3 دارم که وقتی میرم توی Regional and setting و توی تب Advanced
هر دفعه که من این کارو میکنم همین طوریه هی میگه سی دی ویندوزو بزار.راهی هست که سی دی نخواد؟

احتمالاً CD ویندوزی که شما استفاده کردید از نوع اتوماتیک هست و این نوع CD ها رو نمیشه هیچ کاری کرد و بایستی خود CD باشه تا زبان مورد نظر نصب بشه.

اما اگه CD ویندوزی که شما از اون استفاده می‌کنید به صورت غیر اتوماتیک هست و همه مراحل به صورت دستی انجام میشه شما بایستی در موقع تنظیمات زبان همون موقع تیک مربوط به نصب زبان رو بزنید.

منظورم قبل از وارد کردن CD Key ویندوز هست.

Ghaioom
17-07-2010, 15:51
سلام

متوقف کردن درخواست سی دی ویندوز

این ترفند برای کسانی مفید است که با ویندوز XP بسیار کلنجار می روند و تغییرات زیادی در آن ایجاد می کنند. با استفاده از این روش از درخواست مکرر CD ویندوز توسط رایانه جلوگیری کرده و تغییرات مورد نظرتان در ویندوز XP سریعتر اعمال می شوند.

1- پوشه I1386 را از CD ویندوز , روی هارد دیسک رایانه کپی کنید.

2- از منوی start وارد Run شده و عبارت Regedit را تایپ کرده و روی OK کلیک کنید تا وارد ویرایشگر رجیستری شوید.

3 - در رجیستری به مسیر داده شده بروید.
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > MICROSOFT > WINDOWS NT > CURRENTVERSION

4 - در صفحه سمت راست روی کلیدی با نام SourcePath راست کلیک کرده و Modify را انتخاب کنید.

5 - در قسمت Value Data مسیر دقیق پوشه I386 در هارد دیسک را بنویسید و روی OK کلیک کنید ( برای نمونه D:\I386)

6 - سپس به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > MICROSOFT > WINDOWS > CURRENTVERSION > SETUP

7 - در سمت راست روی کلیدی با نام SourcePath راست کلیک کرده و Modify را انتخاب کنید.

8 - در قسمت Value Data نام درایوی که پوشه را در آن قرار داده اید بنویسید و روی OK کلیک کنید ( برای نمونه D:/K )

HRN
17-07-2010, 20:35
سلام:
من جدیدا موقع اجرای بازی Blazing Angels Squadrons of WWII با ارور زیر مواجه میشم در حالی که فولدر همین بازی رو وقتی توی کامپیوتر دیگه ای کپی میکنم راحت باز میشه. هرچی هم بازی رو پاک میکنم و دو.باره نصب میکنم باز همینت مشکل هست
چون مطمعنم این اشکال از بازی نیست و این موضوع به ویندوز ربط داره این جا مطرح کردم
ممنون

Mohammad King
17-07-2010, 21:30
سلام:
من جدیدا موقع اجرای بازی Blazing Angels Squadrons of WWII با ارور زیر مواجه میشم در حالی که فولدر همین بازی رو وقتی توی کامپیوتر دیگه ای کپی میکنم راحت باز میشه. هرچی هم بازی رو پاک میکنم و دو.باره نصب میکنم باز همینت مشکل هست
چون مطمعنم این اشکال از بازی نیست و این موضوع به ویندوز ربط داره این جا مطرح کردم
ممنون

سلام

برو اینجا:

pedram08
18-07-2010, 20:27
راحت ترین روش برای format کردن درایوها چیه اگه میشه توضیح بدین؟؟:19:
و همچنین چجوری باید درایوها رو پارتیشن بندی کنم؟؟:40:

Mohammad King
18-07-2010, 20:57

سلام

توی ما کامپیوتر روی درایو مذکور کلیک راست کن فرمت را بزن...

پارتیشن بندی به نرم افزارهایی مثل:پارتیشن مجیک و نورتون پارتیشنو...

لازم دارید

mjzaret
18-07-2010, 21:04

راحت ترین راه روی هر درایو کلیک راست کرده و گزینه Format رو انتخاب کنید.

راحت‌ترین راه برای پارتیشن‌بندی هم استفاده از CD ویندوز هست. شما در هنگام نصب می‌تونید پارتیشن بندی رو به راحتی انجام بدید.

با توجه به حجم هاردتون بایستی پارتیشن بندی رو انجام بدید.

در ویندوز XP فضای 15 گیگابایت رو برای درایو C درنظر بگیرید و بقیه پارتیشن‌ها رو با توجه به نوع کارتون یعنی موزیک، نرم افزار، فیلم و ویدئو و ... تقسیم بندی کنید.

در ویندوز 7 یا ویستا فضای 25 گیگابایت رو برای درایو C در نظر بگیرید و بقیه شرایط مثل ویندوز XP هست.

HRN
19-07-2010, 16:08
سلام

برو اینجا:

داداش دمت گرم کارت خیلی درسته
ببخشید میتونی یک توضیح مختصر در مورد این فایل بدی که کارش چی هست و چرا پاک شده
یک سوال دیگه : نرم افزاری هست که تمام فایل های dll ویندوز رو چک کنه و اگر خراب بود یا پاک شده بود خبر بده
بازم ممنون داداش

mohsenslr
19-07-2010, 18:31
با سلام
من دوتا هارد دارم که الان هر کار میکنم روی هیچکدوم ویندوز نسب نمیشه! نه 7 ، نه xp .وقتی که میخوام ویندوز xp نسب کنم ،توی قسمتی که پارتیشن رو انتخاب میکنیم ، بعد از انتخاب پارتیشن با پیغام زیر روبرو میشم:
"To install windows xp on the partition you selected , setup must write some startup files to the fllowing disk:
953868 mb disk 0 at id 0 on bus 0 on atapi [MBR]
How ever this disk does not contain a windows xp-compatible partition.
To Continue instaling widows xp , return to the partition selction screen and creat a windows xp-compatible on the disk above. if there is no free spase on the disk , delete and existing partition amnd then create a new one

من 6تا پارتیشن دارم که هرکدوم رو که میزنم باز هم با همین پیغام مواجه میشم.خواهشا یه راه حلی بدید که نیازی به پاک کردن هارد ها نباشه.البته اگر یکی دوتا پارتیشن باشه عیب نداره!

SiyahVash
19-07-2010, 18:53
سلام؛
این 6 تا پارتیشن رو چجوری ایجاد کردید؟
میدونید که باید بعد از پارتیشن بندی فورمت بشن و درایو ویندوزتون رو فعال (Active) کنین

mohsenslr
19-07-2010, 19:31
سلام؛
این 6 تا پارتیشن رو چجوری ایجاد کردید؟
میدونید که باید بعد از پارتیشن بندی فورمت بشن و درایو ویندوزتون رو فعال (Active) کنین
این 6تا رو داشتم (از قبل) امروز با یه نرم افزار میخواستم وضعیت یکی از درایوهامو از حالت primary به logical تغییر بدم که دیگه به کل به هم ریخت.

SiyahVash
19-07-2010, 19:47
شما باید فقط همون پارتیشنی که میخواید روش ویندوز بریزین رو با حالت Primary فورمت کنید و بعد همون درایو رو Active کنید، من بهتون نرم افزار Paragon رو پیشنهاد میکنم.

mohsenslr
19-07-2010, 20:09
شما باید فقط همون پارتیشنی که میخواید روش ویندوز بریزین رو با حالت Primary فورمت کنید و بعد همون درایو رو Active کنید، من بهتون نرم افزار Paragon رو پیشنهاد میکنم.
منظورتون از Active کردن درایو چیه؟

SiyahVash
20-07-2010, 10:44
برای هر هاردی باید یک (و فقط یک) پارتیشن فعال وجود داشته باشه که نمیتونه از نوع Logical هم باشه، اگه دو تا هارد دارین میتونین دو تا پارتیشن فعال داشته باشین که کامپیوتر میتونه با یکی از اون پارتیشن ها بالا بیاد.
برای فعال کردن یک پارتیشن چند راه وجود داره، ساده ترینش:
تایپ دستور diskmgmt.msc در قسمت Run و بعد کلیک راست روی پارتیشن مورد نظر و انتخاب Mark Partition as Active
البته شما قبل از این کار اون پارتیشن رو با انتخاب گزینه ...Format از همون منوی کلیک راست فورمت کنید، اگه اطلاعاتش رو لازم ندارین، چون اینطور که میگین به هم ریخته، باید فورمت شه احتمالا.

pashangparsi6
20-07-2010, 13:49
با درود

من روی رایانه دو تا ویندوز روی دو درایو گوناگون(f , c) داشتم که هر دو اکس پی سرویس پک3 هستن. کاری که انجام دادم این بود که می خواستم مقداری از درایوهای دیگه رو به درایور f بیافزایم پس در ویندوز درایور C پارتیشن مجیک رو نصب کردم و کوشش کردم به درایور ویندوز f مقداری رو افزایش بدم. بعد از انجام این کار و راه اندازی دوباره ویندرز متوجه شدم که درایو f همچنان باقی هست و فایل ها وجود دارن ولی من نمی تونم به ویندوز دوم وارد بشم و دیگه منوی آغازین که میتونیم اونجا ویندوزمون رو انتخاب کنیم از بین رفته و دیگه مستقیم وارد ویندوز c می شیم

می خواستم ویندوز رو تعمیر کنم که نشد و این بخش اومد و نشد:

هم اکنون من با چه روشی می تونم اون یکی ویندوزم رو که دیگه بالا نمیاد نجات بدم؟

با سپاس

joe_satriani
20-07-2010, 16:36
با درود

من روی رایانه دو تا ویندوز روی دو درایو گوناگون(f , c) داشتم که هر دو اکس پی سرویس پک3 هستن. کاری که انجام دادم این بود که می خواستم مقداری از درایوهای دیگه رو به درایور f بیافزایم پس در ویندوز درایور C پارتیشن مجیک رو نصب کردم و کوشش کردم به درایور ویندوز f مقداری رو افزایش بدم. بعد از انجام این کار و راه اندازی دوباره ویندرز متوجه شدم که درایو f همچنان باقی هست و فایل ها وجود دارن ولی من نمی تونم به ویندوز دوم وارد بشم و دیگه منوی آغازین که میتونیم اونجا ویندوزمون رو انتخاب کنیم از بین رفته و دیگه مستقیم وارد ویندوز c می شیم

می خواستم ویندوز رو تعمیر کنم که نشد و این بخش اومد و نشد:

هم اکنون من با چه روشی می تونم اون یکی ویندوزم رو که دیگه بالا نمیاد نجات بدم؟

با سپاس

با سلام
دوست عزيز، خوب ويندوز قبليتون بهم ريخته فايلهاي راه اندازش كه توي بوت بياد
ببينيد اون ويندوزتون كه بالا نمياد هست اصلا يا نه

موفق باشيد.

pashangparsi6
20-07-2010, 18:14
با سلام
دوست عزيز، خوب ويندوز قبليتون بهم ريخته فايلهاي راه اندازش كه توي بوت بياد
ببينيد اون ويندوزتون كه بالا نمياد هست اصلا يا نه

موفق باشيد.

بله اون ویندوز هست و همه ی فایل هاش وجود دارن ولی ویندوز بالا نمیاد و اون منوی اول که می خوایم انتخاب کنیم بریم توی کدوم وینهدوز وجود نداره دیگه

joe_satriani
20-07-2010, 18:24
بله اون ویندوز هست و همه ی فایل هاش وجود دارن ولی ویندوز بالا نمیاد و اون منوی اول که می خوایم انتخاب کنیم بریم توی کدوم وینهدوز وجود نداره دیگه

با سلام

پس از نرم افزار زير استفاده كن

تو قسمت add/remove entries قسمت پایینش add entry تو قسمت type ویندوزتون رو انتخاب کنید و تو قسمت drive هم درایو ویندوزتون رو بزارید.

موفق باشيد.

pashangparsi6
20-07-2010, 19:10
با سلام

پس از نرم افزار زير استفاده كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو قسمت add/remove entries قسمت پایینش add entry تو قسمت type ویندوزتون رو انتخاب کنید و تو قسمت drive هم درایو ویندوزتون رو بزارید.

موفق باشيد.

دوست گرامی نرم افزار رو گرفتم و نصب رکدم و رخدادهایی که پیش اومد اینها بود

Mohammad King
21-07-2010, 09:07
داداش دمت گرم کارت خیلی درسته
ببخشید میتونی یک توضیح مختصر در مورد این فایل بدی که کارش چی هست و چرا پاک شده
یک سوال دیگه : نرم افزاری هست که تمام فایل های dll ویندوز رو چک کنه و اگر خراب بود یا پاک شده بود خبر بده
بازم ممنون داداش

سلام

راستیتش من با این برنامه کار نکردم؟

حالا مشکل شما را حل کرد؟

شاید همین برنامه dll ها را برگردونه.

fa13
21-07-2010, 10:20
دوستان
زیر نوشته های دسکتاپ های رنگی شده چطوری از بین ببرمشون برگرده به حالت عادی ؟
چند ساله با xp کار نکردم یادم رفته
appearance رو هم دست زدم نشد

alone_boy
21-07-2010, 10:25

سلام
این تسک منیجر من بعد از نصب نرم افزار Desktop Security 2010 هست
اصلا سابقه نداشته تسک منیجر من اینجوری باشه
الانم به کلی ویندوز رو بهم ریخته

چاره چیه؟!

پیشاپیش ممنون:40:

ramin9659
21-07-2010, 11:02
دوستان

به مسیر زیر برو
my computer-Right click-properties-Advanced-setting-Adjust best perfomance:20:

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

سلام
این تسک منیجر من بعد از نصب نرم افزار Desktop Security 2010 هست
اصلا سابقه نداشته تسک منیجر من اینجوری باشه
الانم به کلی ویندوز رو بهم ریخته

چاره چیه؟!

پیشاپیش ممنون:40:

از سیستم ریستورپوینت کمک بگیر و سیستم رو به تاریخ قبل از نصب اون برنامه بر گردون:5:

alone_boy
21-07-2010, 11:15
از سیستم ریستورپوینت کمک بگیر و سیستم رو به تاریخ قبل از نصب اون برنامه بر گردون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه تاریخ دیروز غیر فعاله و نمیتونم برش گردونم
حتی مال امروز هم هیچ چیزی در نوار سمت راست نداره که بخوام به قبل از نصب برنامه برش گردونم

fa13
21-07-2010, 11:28
به مسیر زیر برو
my computer-Right click-properties-Advanced-setting-Adjust best perfomance

رفتم نشد :41:

ramin9659
21-07-2010, 11:32
متاسفانه تاریخ دیروز غیر فعاله و نمیتونم برش گردونم
حتی مال امروز هم هیچ چیزی در نوار سمت راست نداره که بخوام به قبل از نصب برنامه برش گردونم[/QUOTE
برنامه رو با یک remover قوی Unisntall کن:31:

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

[QUOTE=fa13;5193802]رفتم نشد :41:
در بخش تعویض زمینه دسکتاپ customize desktop رو بزن و روی تب Web برو ببین توی web page تیک نداشته باشی.هم چنین تیک lock desktop items هم بردار.درست شد بگو.:31:

fa13
21-07-2010, 12:06
[QUOTE=Kurdistan2008;5193748]متاسفانه تاریخ دیروز غیر فعاله و نمیتونم برش گردونم
حتی مال امروز هم هیچ چیزی در نوار سمت راست نداره که بخوام به قبل از نصب برنامه برش گردونم[/QUOTE
برنامه رو با یک remover قوی Unisntall کن:31:

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

در بخش تعویض زمینه دسکتاپ customize desktop رو بزن و روی تب Web برو ببین توی web page تیک نداشته باشی.هم چنین تیک lock desktop items هم بردار.درست شد بگو.:31:
شرمنده
بازم نشد
نمیدانم چه مشکلی داره ؟:19:

caca_caca888
21-07-2010, 12:16
سلام
يه سوال اساسي
چي كنم اين 2 تا نقطه زير ي پاك شه؟

قديم نبود . ويندوز عوض كردم اومد.
يكي از مشكلاتش تو سرچه

ramin9659
21-07-2010, 12:16
[QUOTE=ramin9659;5193803]
شرمنده
بازم نشد
نمیدانم چه مشکلی داره ؟:19:

فایل های توی my document رو جایی دیگه منتقل کنن اونوقت یه یوزرجدید برای ویندوزت بساز و با اونLog in کن و یوزر قبلی ات هم پاک کن البته همونطور که گفتم قبلا حتما از فایلهای یوزر قبلیت کپی تهیه کن کافیه توی درایوی که ویندوز داری پوشه Documents and Settings رو کلا کپی کنی یه جای دیگه

ramin9659
21-07-2010, 12:53
سلام
يه سوال اساسي
چي كنم اين 2 تا نقطه زير ي پاك شه؟

قديم نبود . ويندوز عوض كردم اومد.
يكي از مشكلاتش تو سرچه

شما توی کنترل پنل برو قسمت regional and language option بعد از قسمت Advanced لیست ربان رو فارسی قرار بده و تیک apply this .... رو هم بزن ok کن و ریست.البته قبل از همه اینکارا سی دی ویندوز رو در درایورت سی دی رومت قرار بده .بعد از ریست هم زبان سیستم رو بذار فارسی.اگه اینکارو کردی بجای زدن کلید D که حرف ی رو تایپ می کنه Shift + X رو بزن شاید جواب بده:20:

fa13
21-07-2010, 12:54
[QUOTE=fa13;5193900]

فایل های توی my document رو جایی دیگه منتقل کنن اونوقت یه یوزرجدید برای ویندوزت بساز و با اونLog in کن و یوزر قبلی ات هم پاک کن البته همونطور که گفتم قبلا حتما از فایلهای یوزر قبلیت کپی تهیه کن کافیه توی درایوی که ویندوز داری پوشه Documents and Settings رو کلا کپی کنی یه جای دیگه
ممنون
این کار چیز دیگه ای رو که بهم نمیزنه ؟
کلی اطلاعات روی سیستم دارم نپره ؟
مثلا کلی دیتا از اطلاعات یکسری شرکت بعد سیستم هم الان تو شبکه شرکته !!
مشکلی نداره ؟

Dew Drop
21-07-2010, 12:59
دوستان

سلام
رو my computer كليك راست كنيد و properties بعد تو تب advance قسمت performance بريد و setting رو بزنيد بين گزينه هاي صفحه پايين use drop shodow for icon labels ببينيد تيك داره يانه؟اگه داشت تيكش رو برداريد و apply ,ok كنيد.بعد دوباره تيكش رو بزاريدو دوباره aplly ,ok كنيد.ببينيد درست ميشه.

ramin9659
21-07-2010, 12:59
[QUOTE=ramin9659;5193937]
ممنون
این کار چیز دیگه ای رو که بهم نمیزنه ؟
کلی اطلاعات روی سیستم دارم نپره ؟
مثلا کلی دیتا از اطلاعات یکسری شرکت بعد سیستم هم الان تو شبکه شرکته !!
مشکلی نداره ؟

ببین اگر فایلهای نصبی یا دیتاهای شما نصبی هستند و install شدند و درون my documnet هستند نه ولی اگر نه هیچ ایرادی نداره.اصولا در 80% موارد my ducumnet اطلاعات خاصی درش نیست مگر اینکه خود کاربر اینکارو بکنه در ضمن کپی هم برای همین بود اگر پرید دوباره یوزر قبلی ات رو بساز و documnet and settings رو کپی کن تو درایو ویندوزت.:20: اگه سوال بیشتری داری Email بزن تا شماره همراهم رو بدم بیشتر کمکتون کنم البته اگه خیلی براتون مهمه:20: 

arreh
21-07-2010, 14:24
با سلام

1- با استفاده از boot622.exe يك فلاپي بوت داس ايجاد مي كنم و سيستم رو با داس بوت مي كنم اما نمي دونم چرا هيچكدوم از درايوها رو نمي تونم وارد بشم مثلا با زدن :C ميگه دستور اشتباهه!
به نظر شما اشكال از كجاست؟ (علت بوت در داس به سوال زير مربوط ميشه)

2- كامپيوترم تحت شبكه است و ويروس ياب هم مكافي است كه به آخرين ورژن آپديت شده. در طول روز شايد نزديك به 50 بار نسبت به بلاك شدن فايلي به نام svchost.exe:kernel32.loadlibraryA در پوشه system32 كه آنرا به عنوان buffer overflow مي شناسد پيغام ميدهد! واقعا آزار دهنده شده. به نظر شما چيكار كنم؟! مي خواستم با بوت داس وارد شم و اين فايلو پاك كنم كه مشكل بالايي رو پيدا كردم. لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

SiyahVash
21-07-2010, 14:30
سلام
رو my computer كليك راست كنيد و properties بعد تو تب advance قسمت performance بريد و setting رو بزنيد بين گزينه هاي صفحه پايين use drop shodow for icon labels ببينيد تيك داره يانه؟اگه داشت تيكش رو برداريد و apply ,ok كنيد.بعد دوباره تيكش رو بزاريدو دوباره aplly ,ok كنيد.ببينيد درست ميشه.

عزیز این کار باید درستش کنه، اما اگه درست نشه بخاطر ایناست:
1. Lock web Items فعاله؛ روی دسکتاپ کلیک راست کنید، Arrange Icons By رو بزنید و بعد تیک گزینه ماقبل آخری رو بردارین (Lock Web Items on Desktop)
2. عکس دسکتاپ مناسبی انتخاب نشده؛ یکی از عکس های پیش فرض خود ویندوز رو برای تست انتخاب کنید.
3. Web Content؛ از قسمت Customize Desktop و برگه Web تیک هر چی هست بردارین.

caca_caca888
21-07-2010, 14:34
شما توی کنترل پنل برو قسمت regional and language option بعد از قسمت Advanced لیست ربان رو فارسی قرار بده و تیک apply this .... رو هم بزن ok کن و ریست.البته قبل از همه اینکارا سی دی ویندوز رو در درایورت سی دی رومت قرار بده .بعد از ریست هم زبان سیستم رو بذار فارسی.اگه اینکارو کردی بجای زدن کلید D که حرف ی رو تایپ می کنه Shift + X رو بزن شاید جواب بده:20:

ممنون
اصلا ويندوز عوض كردم اصلا فارسي نداشت.
اين كارو كردم فارسي شد اما ي هم اينطوري شده

شيفت+ط هم نشد

Dew Drop
21-07-2010, 16:03
ممنون
اصلا ويندوز عوض كردم اصلا فارسي نداشت.
اين كارو كردم فارسي شد اما ي هم اينطوري شده

شيفت+ط هم نشد

سلام
من براتون یه فایلی رو آپلود کردم ,لطفاً اون رو دانلود کنید بعد اون رو باز کنید بعد setting.exe رو کلیک کنید تا اجرا بشه.اگه ارور داد که نمی شه برید تو این مسیر windows/system32 اونجا kbdfa.dll رو cut کنید تو دسکتاپ paste کنید که اگه لازم شد بعداستفاده کنید.اگه اررو نداد و اخرش دیدید که گفت succesfully installed برید تو کنترل پنل regional and language رو باز کنید بعد برید تو تب language اونجا detail رو باز کنید بین گزینه های فارسی باید بعد از نصبِ این فایلی که بهتون دادم گزینه persian custom اومده باشه.اگه اونجا بود همه گزینه های فارسی رو remove کنید فقط اون بمونه بعد apply , ok کنید.امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

این هم از فایلی که براتون آپلود کردم وباید زحمت بکشید و دانلودش کنید.

SiyahVash
21-07-2010, 16:23
با سلام

1- با استفاده از boot622.exe يك فلاپي بوت داس ايجاد مي كنم و سيستم رو با داس بوت مي كنم اما نمي دونم چرا هيچكدوم از درايوها رو نمي تونم وارد بشم مثلا با زدن :C ميگه دستور اشتباهه!
به نظر شما اشكال از كجاست؟ (علت بوت در داس به سوال زير مربوط ميشه)

2- كامپيوترم تحت شبكه است و ويروس ياب هم مكافي است كه به آخرين ورژن آپديت شده. در طول روز شايد نزديك به 50 بار نسبت به بلاك شدن فايلي به نام svchost.exe:kernel32.loadlibraryA در پوشه system32 كه آنرا به عنوان buffer overflow مي شناسد پيغام ميدهد! واقعا آزار دهنده شده. به نظر شما چيكار كنم؟! مي خواستم با بوت داس وارد شم و اين فايلو پاك كنم كه مشكل بالايي رو پيدا كردم. لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

سلام؛
فکر میکنم احتیاجی به داس نیست، این مشکل شما بخاطر ویروس Conficker بوده که احتمالا مک آفی از بین برده، به احتمال زیاد این مشکل شما با برنامه RegRun Security Suites برطرف شه، این لینک سایت سازنده و دانلودش؛
اگه با این حل نشد، مشکل رو در قسمت مربوط به ویروس انجمن مطرح کنید.

caca_caca888
21-07-2010, 16:38
سلام
من براتون یه فایلی رو آپلود کردم ,لطفاً اون رو دانلود کنید بعد اون رو باز کنید بعد setting.exe رو کلیک کنید تا اجرا بشه.اگه ارور داد که نمی شه برید تو این مسیر windows/system32 اونجا kbdfa.dll رو cut کنید تو دسکتاپ paste کنید که اگه لازم شد بعداستفاده کنید.اگه اررو نداد و اخرش دیدید که گفت succesfully installed برید تو کنترل پنل regional and language رو باز کنید بعد برید تو تب language اونجا detail رو باز کنید بین گزینه های فارسی باید بعد از نصبِ این فایلی که بهتون دادم گزینه persian custom اومده باشه.اگه اونجا بود همه گزینه های فارسی رو remove کنید فقط اون بمونه بعد apply , ok کنید.امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

این هم از فایلی که براتون آپلود کردم وباید زحمت بکشید و دانلودش کنید.

دمت گرم.
درست شد
ایناها
ی ی ی

fa13
21-07-2010, 16:39
عزیز این کار باید درستش کنه، اما اگه درست نشه بخاطر ایناست:
1. Lock web Items فعاله؛ روی دسکتاپ کلیک راست کنید، Arrange Icons By رو بزنید و بعد تیک گزینه ماقبل آخری رو بردارین (Lock Web Items on Desktop)
2. عکس دسکتاپ مناسبی انتخاب نشده؛ یکی از عکس های پیش فرض خود ویندوز رو برای تست انتخاب کنید.
3. Web Content؛ از قسمت Customize Desktop و برگه Web تیک هر چی هست بردارین.
مشکل از بک گراندهای دانلودی بود با یه پیش فرض ویندوز حل شد
ممنون از دوستان عزیز سیاوش،رامین و شریف درسا

hirondelle
21-07-2010, 19:23
آقا من سرویس پک 3 رو از MRT زدم،بلافاصله بعد از کانکت پیغام genuine داد،یه برنامه اکتیویت مطمئن می تونین معرفی کنین؟(روشی که تو سایت سافت گذر طرح شده،جواب نداد،لینکی هم کهr_22009 عزیز از سایت parandco.com داده بود ،خرابه.واقعا ممنون میشم اگه سریع کمک کنین،یه هفته اس اونقد گشتم،سرم داره گیج میره!)

joe_satriani
21-07-2010, 22:36
آقا من سرویس پک 3 رو از MRT زدم،بلافاصله بعد از کانکت پیغام genuine داد،یه برنامه اکتیویت مطمئن می تونین معرفی کنین؟(روشی که تو سایت سافت گذر طرح شده،جواب نداد،لینکی هم کهr_22009 عزیز از سایت parandco.com داده بود ،خرابه.واقعا ممنون میشم اگه سریع کمک کنین،یه هفته اس اونقد گشتم،سرم داره گیج میره!)

با سلام
دوست عزيز اين تاپيك رو دستورات و برنامه ها رو امتحان كنيد

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

موفق باشيد.

mjzaret
21-07-2010, 22:50

به این پست یه سر بزن:

caca_caca888
22-07-2010, 11:06
یه مشکل خیلی خیلی مهم برای من پیش اومده که اعصابمو خورد کرده.
کامپیوتر وقتی که یهو ریستارت میشه اون صفحه آبی که میاد از 1 تا 99 پر میکنه و درایوارو چک میکنه.خوب؟
اون برای من نمیاد...

حالا مشکل من کجاست کامپیوترم وقتی یهو ریستارت میشه بالا نمیاد.یعنی او صفحه آبی رو نشون نمیده.و عین حالت معمولی روشن میشه.اما فقط عکس دسکتاپ میاد.و من مجبورم دوباره ریستارت کنم.
برای این که درست بالا بیاد مجبورم حداقل 3 دفعه پشت سر هم ریستارت کنم.این دفعه آخری 5 بار شد.
فکر کنید چه قدر اعصاب آدم خورد میشه.

گفتم شاید اون صفحه آبی برگرده درست شه...
الان چیزی حدود یکی دو سال هست که اون صفحه برام نیومده.ویندوزم عوض کردم فقط یه بار اومد و بس...

این روزام این کامپیوتر نمیدونم چش شده هی ریستارت میشه. ویروسیم نیست.تقریبا مطمئنم از برق ضعیفه...

Mohammad King
22-07-2010, 11:16
کامپیوتر وقتی که یهو ریستارت میشه اون صفحه آبی که میاد از 1 تا 99 پر میکنه و درایوارو چک میکنه.خوب؟
اون برای من نمیاد...

حالا مشکل من کجاست کامپیوترم وقتی یهو ریستارت میشه بالا نمیاد.یعنی او صفحه آبی رو نشون نمیده.و عین حالت معمولی روشن میشه.اما فقط عکس دسکتاپ میاد.و من مجبورم دوباره ریستارت کنم.
برای این که درست بالا بیاد مجبورم حداقل 3 دفعه پشت سر هم ریستارت کنم.این دفعه آخری 5 بار شد.

الان چیزی حدود یکی دو سال هست که اون صفحه برام نیومده.ویندوزم عوض کردم فقط یه بار اومد و بس...

این روزام این کامپیوتر نمیدونم چش شده هی ریستارت میشه. ویروسیم نیست.تقریبا مطمئنم از برق ضعیفه...

سلام بعضی از نسخه ها ویندوز اینجوریه که چک نکنه ولی باید قبل از اینکه بره توی ویندوز با safe mode وارد بشی تا درست بشه...

در مورد ری استارت شدن کاپیوتر ببینم سخت افزاری جدیدی به کامپیوتر وصل نکردی؟

میتونه از ویروسی بودن یا ضعیف بودن پاور باشه یا بالا رفتم دمای کامپیوتر اینجا رو هم بخون:

caca_caca888
22-07-2010, 13:13
سلام بعضی از نسخه ها ویندوز اینجوریه که چک نکنه ولی باید قبل از اینکه بره توی ویندوز با safe mode وارد بشی تا درست بشه...

در مورد ری استارت شدن کاپیوتر ببینم سخت افزاری جدیدی به کامپیوتر وصل نکردی؟

میتونه از ویروسی بودن یا ضعیف بودن پاور باشه یا بالا رفتم دمای کامپیوتر اینجا رو هم بخون:

این سیف مودی که میگی کجاست؟فقط بعضی موقع ها که میخوام روشن کنم این گزینه میاد.همیشه نیست.(چه دکمه ای رو براش باید بزنم؟)
نه سخت افزار جدید نصب نکردم
ویروسی که نیست.
اما یه بار پاورم سوخت.یه دونه دست دوی خراب خریدم.:دی (من نخریدم،یکی دیگه که بهش سپرده بودم رفت اینو خرید)

میخواستم تو اون تاپیکی که گفتی بنویسم اما اون برا سه سال پیشه!
دمای cpu رو از کجا میشه فهمید؟
ممنون

ask_bl
22-07-2010, 13:39
این سیف مودی که میگی کجاست؟فقط بعضی موقع ها که میخوام روشن کنم این گزینه میاد.همیشه نیست.(چه دکمه ای رو براش باید بزنم؟)
F8

نه سخت افزار جدید نصب نکردم
ویروسی که نیست.
اما یه بار پاورم سوخت.یه دونه دست دوی خراب خریدم.:دی (من نخریدم،یکی دیگه که بهش سپرده بودم رفت اینو خرید)
میخواستم تو اون تاپیکی که گفتی بنویسم اما اون برا سه سال پیشه!
دمای cpu رو از کجا میشه فهمید؟
ممنون

Hot CPU Tester Pro 4

caca_caca888
22-07-2010, 14:54
F8

Hot CPU Tester Pro 4

الان ساعت 15:45 زدم تست کنه سی ژی یورو
میگه ساعت 21:45 تموم میشه.
من از این چیزا سر در نمیارما...فقط میفهمم الان کل cpu رو به کار گرفته.
کامپیوتر نفس نفس میزنه...
آخرش قسمتایی که از حد مجازش خارج هست رو مشخص میکنه ؟

تا آخرش ریستارت نشه خوبه

ممنون

a.l.d
23-07-2010, 00:30
اون برای من نمیاد...

باسلام
تبریک به دوستداران این سایت وتشکرازمدیران سایت:31::40:

درضمن
چرا به یک هفته قبل Restore نمی کنی
یا یه راهی دیگه درمطلب فوق گفتی که دسکتاپ بالا می آد خوب Ctrl+Alt+Del روبزن بعد new Task وبعد بنویس explorer.exe احتمالا آیکون ها هم با لا می آد:8:

Kasra 91
23-07-2010, 02:33
فلش پلیر من از کار افتاده فقط تو اینترنت اکسپلورر کار میکنه که میتونم فیش پوک رو صفحاتشو راخت باز کنم

اون شکل اول برنامه یاهو مسنجر از کار افتاده

با کروم نمیشه صفحای فیش پوک رو راحت باز کرد

اواتر انمیشن یاهم هم باز نمیشه

ورژن 10 فلش پلیر هم نصبه

caca_caca888
23-07-2010, 10:24
باسلام
تبریک به دوستداران این سایت وتشکرازمدیران سایت:31::40:

درضمن
چرا به یک هفته قبل Restore نمی کنی
یا یه راهی دیگه درمطلب فوق گفتی که دسکتاپ بالا می آد خوب Ctrl+Alt+Del روبزن بعد new Task وبعد بنویس explorer.exe احتمالا آیکون ها هم با لا می آد:8:
اول از همه تو پست قبلیم که گفتم 6:45 دقیقه اشتباه گفتم . 15:45 .
تو تسک منیجر هم میرم .اما تازه متوجه شدم که اصلا داخل پروفایلم نمیشه.
یعنی تو قسمت یوزرش هیچی نیست!!!

در رابطه با اون برنامه ای که برای چک کردن cpu بود:
من ساعت 3:45 گذاشتم گفت 9:45 تموم.
اونوقت ساعت 8:30 باز کامپیوتر ریستارت شد.
شانسو میبینی؟
از 6 ساعت 5 ساعتش رفته بودا...
الانم که هیچی به هیچی...منم دیگه ریسک نمیکنم که تستش کنم....

Mohammad King
23-07-2010, 10:41
فلش پلیر من از کار افتاده فقط تو اینترنت اکسپلورر کار میکنه که میتونم فیش پوک رو صفحاتشو راخت باز کنم

ورژن 10 فلش پلیر هم نصبه

این روا فایل های فلش ق ی ل ت ر هستن...

مشکل ار برنامه نیست.

a.l.d
23-07-2010, 10:56
اول از همه تو پست قبلیم که گفتم 6:45 دقیقه اشتباه گفتم . 15:45 .
تو تسک منیجر هم میرم .اما تازه متوجه شدم که اصلا داخل پروفایلم نمیشه.
یعنی تو قسمت یوزرش هیچی نیست!!!

در رابطه با اون برنامه ای که برای چک کردن cpu بود:
من ساعت 3:45 گذاشتم گفت 9:45 تموم.
اونوقت ساعت 8:30 باز کامپیوتر ریستارت شد.
شانسو میبینی؟
از 6 ساعت 5 ساعتش رفته بودا...
الانم که هیچی به هیچی...منم دیگه ریسک نمیکنم که تستش کنم....

خوب یعنی explorer.exe جواب نداد!
اگر بنویسی چه Process
cpu تو 99 درصدمشغول می کنه خوبه
اگر ویندوزتو عوض کردی که هیچی اگرنه یکبار که شانسی رایانه اومد بالا System Restore کن من خیلی مشکلات رایانه مو این روش حل کرده

Kasra 91
23-07-2010, 11:31

مشکل ار برنامه نیست.

من با V پی ان میام نت

pedram_sad
24-07-2010, 20:18
میدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری
گفتم اینجا مطرح کنم

من مدتی هست به محض این که font های فارسی رو نصب میکنم سیستمم بعد از اولین restart بعد از این که loading مربوط به windows تمام شد و میخواد صفحه welcome رو نشون بده shutdown میشه و بلافاصله روشن میشه و دوباره همین وضعه

از advance menu گزینه های safe mode یا ... رو هم امتحان کردم همینه و تا اون قسمت میره دوباره همین میشه

گزینه

Disable automatic restart on system failure

رو زدم تا ارور رو ببینم دیدم این رو مینوسه :

Stop : coooo21a { fatal system error
The windows log on process system process terminated unexpectedly on C0000139

The system has been shutdown

مجبور شدم با mini windows xp موقت بیام بالا
که فونت ها رو پاک کنم
ولی بعد از این که اون فونتها رو پاک میکنم هم باز هم عادی بالا نمیاد
و مجبور میشم image که با symantec northon ghost 11.5 گرفتم رو بزنم تا دوباره ویندوز درست بشه

کسی میدونه مشکل از چیه ؟
من تا 1 ماه قبل همیشه این فونتها رو نصب میکردم مشکلی ایجاد نمیکرد ولی امروز دقیقا 4 امین بازیه که تا نصبشون میکنم اینطوری میشه

pedram_sad
24-07-2010, 20:53
خوب یک پیشرفت هایی کردم
من تاحالا از Install font استفاده میکردم اونطوری میشد این بار copy paste کردم دستی که مشکلی نبود

tohidkh
24-07-2010, 21:01
میدونم نرم افزاریه یا سخت افزاری
گفتم اینجا مطرح کنم

من مدتی هست به محض این که font های فارسی رو نصب میکنم سیستمم بعد از اولین restart بعد از این که loading مربوط به windows تمام شد و میخواد صفحه welcome رو نشون بده shutdown میشه و بلافاصله روشن میشه و دوباره همین وضعه

از advance menu گزینه های safe mode یا ... رو هم امتحان کردم همینه و تا اون قسمت میره دوباره همین میشه

گزینه

Disable automatic restart on system failure

رو زدم تا ارور رو ببینم دیدم این رو مینوسه :
مجبور شدم با mini windows xp موقت بیام بالا
که فونت ها رو پاک کنم
ولی بعد از این که اون فونتها رو پاک میکنم هم باز هم عادی بالا نمیاد
و مجبور میشم image که با symantec northon ghost 11.5 گرفتم رو بزنم تا دوباره ویندوز درست بشه

کسی میدونه مشکل از چیه ؟
من تا 1 ماه قبل همیشه این فونتها رو نصب میکردم مشکلی ایجاد نمیکرد ولی امروز دقیقا 4 امین بازیه که تا نصبشون میکنم اینطوری میشه
سلام احتمال میدم الان از ویندوز چهار ماه پیش استفاده نمیکنید.

و به احتمال قوی ویندوزتون دستکاری شده هست (مثلا آخرین آپدیت ها رو دارا هست و غیره....)

اینطور نیست؟

new explorer
24-07-2010, 23:13

ورژن 10 فلش پلیر هم نصبه

توصیه میشه که از آناینستالرخود فلش برای حذف فلش پلیر استفاده کنید و مجدداً نصبش کنید و امیدوار باشید که مشکلتون حل بشه

مشکل ار برنامه نیست.

اتفاقاً من همین الان که شما فرمودید شک برم داشت امتحان کردم دیدم چنین نیست:

reza-atom
25-07-2010, 19:46
سلام 2 سوال :

1. من یه بار Office 2010 رو روی ویندوز 32 بیتی ام نصب کردم ، ویندوز بالا می اومد بعد از چند ثانیه Restart میشد و همینجوری ادامه پیدا میکرد بعدشم توی یه صفحه ی آبی پیغام میداد که برای اینکه به سیستم آسیب نرسه باید خاموش شه !!!! خلاصه من هم نتونستم Office رو حذف کنم (حتی تو حالت safe mode) و مجبور شدم دوباره ویندوز بریزم ! حالا میخوام بپرسم مشکل از چی بود؟؟؟؟؟ چه جوری میشد این مشکل رو حل کرد ؟ آیا بخاطر 64 بیتی بودن office مشکل بوجود اومد ؟

2.چرا language bar من پرید چه جوری میشه برش گردوند ؟ حتی توی قسمت toolbar هم گزینش نیست !!!!: