PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Ghaioom
17-04-2010, 08:09
من وقتي تعداد زيادي روي دكمه sHIFT كليك ميكنم يه پنجره مياد كه نميدونم ماله چيه...
ميخوام اين نياد بايد چه كار كنم؟؟؟اخه تو بازيها اذيتم ميكنه...
ممنون و اميدوارم متوجه بشيد منظورم چي هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahmad_66a
17-04-2010, 15:34
سلام
سیستم من بطور داعم وصل به نت هست و ویندوز که آپدیت شده کرکش از بین رفته و میگه : this copy of windows is'nt genuine ( برای ویندوز 7 هم جدیدا همین شده )
کسی کرک ویندوز را نداره ؟

hesabres1
17-04-2010, 18:27
سلام

دوستان من یه مشکل چندین ساله! با فونت فارسی کامپیوترم دارم.از ویندوز 2000 گرفته تا سرویس پک 2 و الان هم سرویس پک 3.چند روز پیش هم رفتم تو قسمت language کنترل پنل و یه کارایی کردم که باعث شد دیگه نتونم فارسی بنویسم ولی بعدا رفتم cd سرویس پک3 را گذاشتم تو کامپیوتر و فونتهای فارسی نصب و مشکل حل شد.مشکلی که الان دارم اینه که بعضی از نرم افزارهایی که تو قسمت زبانشون,فارسی هم توی پیشفرض نرم افزار هست را که انتخاب مبکنم فونتش نا خواناست یعنی مربع مستطیل مینویسه و این خیلی برام عذاب آور شده.از دوستان اگر کسی راهنمایی بفرمایند ممنون خواهم شد.

ببخشید سوالم خیلی پیش و پا افتاده بود.

ممنون

Masоud
17-04-2010, 21:02
سلام
سیستم من بطور داعم وصل به نت هست و ویندوز که آپدیت شده کرکش از بین رفته و میگه : this copy of windows is'nt genuine ( برای ویندوز 7 هم جدیدا همین شده )
کسی کرک ویندوز را نداره ؟

سلام

با یه سرچ کوچولو به راحتی پیدا میشد .

با نرم افزار زیر مشکلتون حل میشه.

سلام

دوستان من یه مشکل چندین ساله! با فونت فارسی کامپیوترم دارم.از ویندوز 2000 گرفته تا سرویس پک 2 و الان هم سرویس پک 3.چند روز پیش هم رفتم تو قسمت language کنترل پنل و یه کارایی کردم که باعث شد دیگه نتونم فارسی بنویسم ولی بعدا رفتم cd سرویس پک3 را گذاشتم تو کامپیوتر و فونتهای فارسی نصب و مشکل حل شد.مشکلی که الان دارم اینه که بعضی از نرم افزارهایی که تو قسمت زبانشون,فارسی هم توی پیشفرض نرم افزار هست را که انتخاب مبکنم فونتش نا خواناست یعنی مربع مستطیل مینویسه و این خیلی برام عذاب آور شده.از دوستان اگر کسی راهنمایی بفرمایند ممنون خواهم شد.
ببخشید سوالم خیلی پیش و پا افتاده بود.
ممنون

این مشکل به احتمال زیاد برمیگرده به ویندوزی که ازش استفاده میکنید.

موفق باشید :40:

SevenCity
18-04-2010, 07:54
دوستان مشخصات دقیق ویندوز xp پک 3 چی هست؟!
تمام پک ها رو خریدم از لرد بگیر تا گردو همشون ویندوز رو آپدیت کردند!
آقا ما نخوایم ویندوزمون دستکاری بشه کیو باید ببینیم؟
آخرین ویندوز بدون آپدیت مایکروسافت همون ویندوزیه (پک 3) که ie 6 و wmp 9 داره؟!

Doyenfery
18-04-2010, 07:59
سبلام دوستان

مدتی چند مشکل زیر رو دارم :

1. فرمان در Run اجرا نمیشه .
2. هیچ مرور گر وبی ( یعنی اپرا - IE- GoogleChrome ) صفحه ای رو برای من باز نمی کنه جز Mozila !!

3. آی دی مسنجرم به هیچ وجه باز نمیشه و ارور میده( معمولا همون کد :81003004) گاهی هم یه چیز دیگه.

خواستم این موضوع رو تو "اورزانس سیستم هایه آلوده مطرح کنم ولی ازونجایی که از آنتی ویروس Eset Smart ver :4.0.470.0

Valid serial number و همیشه بروز شده استفاده می کنم و همچنین اینکه تمام هارد هامو + کول دیسکامو رویه سیستم

دیگه ای که درست انتی ویروس بالا رو داشت پاک سازی کردم گمون نمی کنم که از ین باشه.

راستی حدود 4-5 روز پیش تمام فایل های موجود در پوشه ی Cookies رو پاک کردم .. مشکل موقت( برای کمتر از یک ساعت بر طرف

شد)

لطفا راهنماییم کنید

Mohammad King
18-04-2010, 19:26
سبلام دوستان

مدتی چند مشکل زیر رو دارم :

1. فرمان در Run اجرا نمیشه .
2. هیچ مرور گر وبی ( یعنی اپرا - IE- GoogleChrome ) صفحه ای رو برای من باز نمی کنه جز Mozila !!

3. آی دی مسنجرم به هیچ وجه باز نمیشه و ارور میده( معمولا همون کد :81003004) گاهی هم یه چیز دیگه.

خواستم این موضوع رو تو "اورزانس سیستم هایه آلوده مطرح کنم ولی ازونجایی که از آنتی ویروس Eset Smart ver :4.0.470.0

Valid serial number و همیشه بروز شده استفاده می کنم و همچنین اینکه تمام هارد هامو + کول دیسکامو رویه سیستم

دیگه ای که درست انتی ویروس بالا رو داشت پاک سازی کردم گمون نمی کنم که از ین باشه.

راستی حدود 4-5 روز پیش تمام فایل های موجود در پوشه ی Cookies رو پاک کردم .. مشکل موقت( برای کمتر از یک ساعت بر طرف

شد)

لطفا راهنماییم کنید

سلام

مسیر زیر را برو:

start>control panel>internet option

بعد سربرگ کانکشن برو و روی کانکشنی که باهاش میری نت کلیک کن و از گزینه بقل گزینه settings را بزن

بببین گزینه use proxy server for this conction.... تیک هست؟

اگر آره تیکش را بردار و ok کن بیا بیرون/

ببین مشکلت حل میشه؟

یا اینجا:

Control Panel > Internet Options > Connections (tab) > Lan Settings (button) then uncheck the Proxy server checkbox and check automatically detect setting

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

worldclass
19-04-2010, 12:52
سلام
دوستان چرا دستور ipconfig /flushdns با موفقیت اجرا نمیشه و not flush میده؟
برای اجرا یک گیم لازم دارم

Masоud
19-04-2010, 14:28
سلام
دوستان چرا دستور ipconfig /flushdns با موفقیت اجرا نمیشه و not flush میده؟
برای اجرا یک گیم لازم دارم
سلام

برو تو Run و دستور زیر رو توش کپی کن و اینتر بزن :

سپس ویندوز رو Restart کن.

omid-p30
19-04-2010, 15:08
کلید z در کیبورد آلمانی حرف y رو تایپ میکنه و بالعکس. اگر بخوام همون حرف z رو تایپ کنه چکار باید کنم ؟

ممنون.

Golbarg01
19-04-2010, 15:52
microsoft.net framwork 1.1 با 2 فرق می کنه؟
یعنی میشه هر دو رو کنار هم نصب کرد؟
یا فقط یکیشو میشه؟

hfj
19-04-2010, 16:13
microsoft.net framwork 1.1 با 2 فرق می کنه؟
یعنی میشه هر دو رو کنار هم نصب کرد؟
یا فقط یکیشو میشه؟

من هر دفعه که ویندوز رو Update کردم، یه ورژن جدیدش برام نصب شد، اینجوری :

و این نشون می ده که اگه اونها کنار هم نصب باشن، هیچ مشکلی پیش نمیاد.
ولی در هر صورت، ورژن آخری می تونه کارایی خودش رو ایفا کنه.

تاپیک مرتبط :

Masоud
19-04-2010, 16:20
کلید z در کیبورد آلمانی حرف y رو تایپ میکنه و بالعکس. اگر بخوام همون حرف z رو تایپ کنه چکار باید کنم ؟

ممنون.
سلام

با نرم افزار زیر میتونی تصحیحش کنی :

Keyboard Layout Manager

mohsenslr
19-04-2010, 20:01
سلام.من وقتی میخوام وارد درایو F بشم مینویسه Access is Denied . چکار باید بکنم تا درست بشه؟

tohidkh
19-04-2010, 20:22
سلام.من وقتی میخوام وارد درایو F بشم مینویسه Access is Denied . چکار باید بکنم تا درست بشه؟
سلام.

پست زیر مشکلتون روحل میکنه.

موفق باشید :11:

mohsenslr
19-04-2010, 22:12
سلام.

پست زیر مشکلتون روحل میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

خیلی خیلی ممنون! واقعا کار راه انداز بود!

reza2pars
20-04-2010, 09:05
سلام
میخواستم بدونم فرق Quick format و فرمت کامل یک درایو چیه

Doyenfery
20-04-2010, 10:07
سلام

مسیر زیر را برو:

start>control panel>internet option

بعد سربرگ کانکشن برو و روی کانکشنی که باهاش میری نت کلیک کن و از گزینه بقل گزینه settings را بزن

بببین گزینه use proxy server for this conction.... تیک هست؟

اگر آره تیکش را بردار و ok کن بیا بیرون/

ببین مشکلت حل میشه؟

یا اینجا:

Control Panel > Internet Options > Connections (tab) > Lan Settings (button) then uncheck the Proxy server checkbox and check automatically detect setting

سلام خوشبختانه مشکل دو و سه رو با Scan Disc حل کردم و اینکه یاهو مسنجر رو هم اومدم یه ورژن قبل تر نصب

کردم .

متاسفانه الان که دارم به پست خودم نگا میندازم میبینم که سوال اول فراموش کردم بگم که فرمان : SFC در Run

آیا برای این راهی دارید .. .

چونکه نیاز دارم که سیستم رو یه ریفرشی بکنم ( سه ماهی هست که ویندوز عوض نشد ) البته از برنامه (ASO
َ
( Advanced System Optimizer) استفاده می کنم و همینطور درایو C رو هفته ای یبار Defrag می کنم ...

:19:

Dew Drop
20-04-2010, 10:50
سلام
میخواستم بدونم فرق Quick format و فرمت کامل یک درایو چیه

سلام

Golbarg01
20-04-2010, 12:41
من تازگی ها بعد از چند دقیقه که از پای کامپیوتر بلند میشم و به کیبورد و موس دست نمی زنم و ویندوز میره در حالت اسکرین سیور بعد از اینکه می خوام از این حالت درش بیارم و در واقع به موس یا کیبورد دست می زنم ازم پسورد ویندوز رو می خواد در حالی که قبلا اینجوری نبود.چجوری اینطور شده؟البته امکان خوبیه منتها می خوام بدونم چجوری فعال و غیر فعالش کنم.

Dew Drop
20-04-2010, 13:06
من تازگی ها بعد از چند دقیقه که از پای کامپیوتر بلند میشم و به کیبورد و موس دست نمی زنم و ویندوز میره در حالت اسکرین سیور بعد از اینکه می خوام از این حالت درش بیارم و در واقع به موس یا کیبورد دست می زنم ازم پسورد ویندوز رو می خواد در حالی که قبلا اینجوری نبود.چجوری اینطور شده؟البته امکان خوبیه منتها می خوام بدونم چجوری فعال و غیر فعالش کنم.

سلام
احتمالا تو تب screen saver تو display properties گزينه password protect تيك خورده اس.

Diff
20-04-2010, 14:06
وقتی ویندوز رو عوض کردم و برنامه هارو ریختم ، آیکون موزیک ها به این شکل دراومدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، حتی فایلهای flv هم آیکونشون همین شکل شد که جدا کردن flv از موزیک ها برام سخت شده . در ویندوز قبلیم این شکل رو داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان هم میخوام همین شکل بشه ، میشه ؟

اگر بخوام اکانت جدید نسازم و اسم Administrator رو تغییر بدم میشه ؟

Dew Drop
20-04-2010, 16:16
وقتی ویندوز رو عوض کردم و برنامه هارو ریختم ، آیکون موزیک ها به این شکل دراومدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، حتی فایلهای flv هم آیکونشون همین شکل شد که جدا کردن flv از موزیک ها برام سخت شده . در ویندوز قبلیم این شکل رو داشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان هم میخوام همین شکل بشه ، میشه ؟

سلام
از قسمت tools بريد folder option>file type اونجا رو هر گزينهاي كه مي خوايد ايكونش تغيير كنه انتخاب كنيد وadvance رو انتخاب كنيد و ازchange icon ميتونيد ظاهر ايكونتون رو تغيير بديد.براي فايلهاي flv هم اگه flv player تون رو نصب كنيد و فايلهاتون رو با اون open with كنيد و اون تيكش رو بزنيد به احتمال زياد درست ميشه.

Diff
20-04-2010, 18:13
خیر درست نشد . flv رو نصب دارم و حتی open with کردم و تیک هم زدم که همیشه با اون باز کنه ، با flv باز میکنه ولی آیکون هنوز اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamadreza666
20-04-2010, 18:20
سلام من ویندوزمو عوض کردم موقع نصب کارت گرافیک این ارور رو میده:
!setup was unable ... . check the progress log in your windows directory dor more details
هم رو sp2 اینطوریه و هم روی sp3
الان همه پنجره های کامپوترم کش میاد و فیلم رو با کیفیت افتضاح نشون میده !:41:
خواهشا زود جواب بدین چون کارم لنگه...
سبز باشین!!!:10:

Dew Drop
20-04-2010, 19:14
!setup was unable ... . check the progress log in your windows directory dor more details

سلام

مشکلات کارت های گرافیک، تدوین و کپچر

joe_satriani
20-04-2010, 19:31

بله ميشه.
به كنترل پنل برويد و سپس داخل پوشه ي Administrative tools بريد و روي Local security policy كليك كنيد/
سپس از منوي درختي سمت چپ به local policies برويد و زير منوي Security option رو باز كنيد
حال از سمت راست گزينه ي rename administrator account رو انتخاب و نامي كه ميخواهيد نمايش داده شود رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

sajad_n90
20-04-2010, 21:26
سلام
ممنون میشم من رو در این مورد راهنمایی کنید

hiberfil.sys 1g

pagefile.sys 10g

چند روز پیش یه دفعه نمی دونم چه برنامهای نصب کردم که این دو فایل تو درایو c من پیدا شد یکیش 10 گیگ حجم داره و کل درایوم رو اشغال کرده وقتی میخوام پاکشون کنم اخطار میده و میگه در حال استفاده هستن ولی من تمام برنامه ها رو میبندم .
با رویندوز سون هم میام بالا و پاکشون میکنم و وقتی دوباره با اکس پی میام بدون اجرای هیچ برنامه ای خودشون ساخته میشن.
هر چی هستن مربوط به فایل های ویندوز نیستن چون وقتی با سون پاکشون میکنم اکس پی راحت میاد بالا.
ممنون

joe_satriani
20-04-2010, 21:50
سلام
ممنون میشم من رو در این مورد راهنمایی کنید

hiberfil.sys 1g

pagefile.sys 10g

چند روز پیش یه دفعه نمی دونم چه برنامهای نصب کردم که این دو فایل تو درایو c من پیدا شد یکیش 10 گیگ حجم داره و کل درایوم رو اشغال کرده وقتی میخوام پاکشون کنم اخطار میده و میگه در حال استفاده هستن ولی من تمام برنامه ها رو میبندم .
با رویندوز سون هم میام بالا و پاکشون میکنم و وقتی دوباره با اکس پی میام بدون اجرای هیچ برنامه ای خودشون ساخته میشن.
هر چی هستن مربوط به فایل های ویندوز نیستن چون وقتی با سون پاکشون میکنم اکس پی راحت میاد بالا.
ممنون

فايل pagefile مربوط به حافظه ي مجازي ميشه كه از هارد ديسكتون به حافظه ي مجازي مقداري رو اختصاص ميديد!
با نرم افزاري كه نصب كرديد اين مقدار تبديل به يه مقدار نجومي شده مثه همين 10 گيگ
حالا راهش اينه كه شما روي my computer كليك راست كنيد سپس گزينه ي properties رو انتخاب كنيد، سپس از قسمت performance دكمه ي setting رو انتخاب كنيدحال در پنجره ي ظاهر شده به تب advanced برويد و اون پايين در قسمت Virtual memory روي Change كليك كنيد، حال با انتخاب درايو C روي منوي Custom size رو انتخاب كنيدو از اون كادر پايين مقدار 1024 رو وارد كنيد.يعني يك گيگ حافظه مجازي داشته باشيد، يا كمتر كه دست خودتون هست سپس دكمه Set رو فشار بديد و OK كنيد همه پنجره ها رو و بيايد بيرون!

و اما براي اون فايل ديگه hibersys:
اين فايل براي زماني هست كه شما از Hibernate ويندوز استفاده ميكنيد كه اتومات يه فضايي رو با توجه به ويندوز شما بهش اختصاص ميده، براي غير فعال كردن اون مسير زير رو بريد:

توي دسكتاپ كليك راست كنيد و گزينه ي properties رو انتخاب كنيد، سپس به تب screen saver برويد و گزينه ي Power رو انتخاب كنيد.
حال در پنجره ظاهر شده به تب Hibernate برويد و تيك گزينه ي Enable Hibernation رو برداريد!

موفق باشيد.

Golbarg01
20-04-2010, 22:12
سلام
احتمالا تو تب screen saver تو display properties گزينه password protect تيك خورده اس.

این گزینه ای که گفتید در تب اسکرین سیور نبود
settings رو هم که می زنم این پیام رو میده:
ضمنا من ویندوزم ایکس پی هست.

mohsenslr
20-04-2010, 22:44
سلام.اگر پسورد admin ویندوز xp رو فراموش کنیم ، راهی داره که وارد ویندوز بشیم؟

Dew Drop
20-04-2010, 22:51

سلام
ببينيد اين قسمت رو ميگم.با رنگ سبز مشخص كردم.

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

سلام.اگر پسورد admin ویندوز xp رو فراموش کنیم ، راهی داره که وارد ویندوز بشیم؟

سلام

اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

joe_satriani
20-04-2010, 22:53

در صورتي اين گزينه وجود نداره كه حالت None رو انتخاب كرده باشيد، اونم تازه به صورت غيرفعال در مياد!!
بايد همچين حالتي رو داشته باشيد حالا يا فعال يا غير فعال. اگه نداريد پس تم و اسكرين سيوري كه داريد كلا از پايه مشكل داره و دستكاري شده است!

اين پيغام هم واسه اين مياد كه اسكرين سيوري كه داريد ساده هست و هيچ تنظيمات خاصي رو نميتونه در بر داشته باشه!

موفق باشيد.

Diff
20-04-2010, 23:05
بله ميشه.
به كنترل پنل برويد و سپس داخل پوشه ي Administrative tools بريد و روي Local security policy كليك كنيد/
سپس از منوي درختي سمت چپ به local policies برويد و زير منوي Security option رو باز كنيد
حال از سمت راست گزينه ي rename administrator account رو انتخاب و نامي كه ميخواهيد نمايش داده شود رو انتخاب كنيد

موفق باشيد.

مرسی درست شد ولی وقتی my computer باز میکنم دیگه my document رو ندارم !!!
shared document هست ولی اون نیست .
میدونم توی درایو c هستش ولی اونجا خیلی دم دست بود .

joe_satriani
20-04-2010, 23:13

شما ميتونيد درايورتون رو آپديت كنيد دوست عزيز!

مرسی درست شد ولی وقتی my computer باز میکنم دیگه my document رو ندارم !!!
shared document هست ولی اون نیست .
میدونم توی درایو c هستش ولی اونجا خیلی دم دست بود .

فكر نميكنم ارتباطي بين عوض كردن نام اكانت با اون پوشه باشه!! ميخواين يه دور ويندوز ريستارت كنيد بعد از اينكه نام رو عوض كرديد ، ببينيد درست ميشه يا خير!
من كه الان نام رو تغيير دادم اين مشكلي كه شما گفتين واسم پيش نيومده!!

mohamadreza666
21-04-2010, 00:36
دوستان فرق sp3 با sp2 چیه؟؟؟
مرسی
سبز باشین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

Masоud
21-04-2010, 02:38
دوستان فرق sp3 با sp2 چیه؟؟؟
مرسی
سبز باشین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
سلام

تاپیک زیر رو مطالعه کنید :

hamidma
21-04-2010, 13:31
راستش را بخواهید یک ارور مدتی است که بلای جان من شده. این ارور معمولا با کلیک روی فایل های ویدیویی معمولا avi و divx ایجاد شه و اکسپلورر بسته می شود. عجیب تر این که این ارور در مورد فایل های که از کول دیسک کپی شده یا روی کول دیسک هست، بوجود می آید. عکس ارور مربوط در پایین است.

همچنین در قسمتی که ارور را برای مایکروسافت ارسال می کند، این متن به عنوان متن ارسالی نشان داده می شود. ممنون می شوم راهنمایی کنید.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
<DATABASE>
<EXE NAME="SYSTEM INFO" FILTER="GRABMI_FILTER_SYSTEM">
<MATCHING_FILE NAME="advapi32.dll" SIZE="616960" CHECKSUM="0x8E9BCF02" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" FILE_DESCRIPTION="Advanced Windows 32 Base API" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)" ORIGINAL_FILENAME="advapi32.dll" INTERNAL_NAME="advapi32.dll" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xA0DE4" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" LINK_DATE="08/04/2004 07:56:23" UPTO_LINK_DATE="08/04/2004 07:56:23" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="gdi32.dll" SIZE="282112" CHECKSUM="0x3788DF1C" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3159" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3159" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3159" FILE_DESCRIPTION="GDI Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.3159 (xpsp_sp2_qfe.070619-1301)" ORIGINAL_FILENAME="gdi32" INTERNAL_NAME="gdi32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x4FFB3" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3159" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3159" LINK_DATE="06/19/2007 13:37:19" UPTO_LINK_DATE="06/19/2007 13:37:19" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="986112" CHECKSUM="0xEBE25B3D" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3149" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3149" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3149" FILE_DESCRIPTION="Windows NT BASE API Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.3149 (xpsp_sp2_qfe.070601-1306)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xFA599" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3149" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3149" LINK_DATE="06/04/2007 04:01:09" UPTO_LINK_DATE="06/04/2007 04:01:09" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="ntdll.dll" SIZE="708096" CHECKSUM="0x9D20568" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" FILE_DESCRIPTION="NT Layer DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)" ORIGINAL_FILENAME="ntdll.dll" INTERNAL_NAME="ntdll.dll" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xAF2F7" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" LINK_DATE="08/04/2004 07:56:36" UPTO_LINK_DATE="08/04/2004 07:56:36" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="ole32.dll" SIZE="1286656" CHECKSUM="0x48B6E20F" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2948" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2948" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2948" FILE_DESCRIPTION="Microsoft OLE for Windows" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.2948 (xpsp.060710-0156)" ORIGINAL_FILENAME="OLE32.DLL" INTERNAL_NAME="OLE32.DLL" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x141C2D" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2948" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2948" LINK_DATE="07/10/2006 12:37:53" UPTO_LINK_DATE="07/10/2006 12:37:53" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="oleaut32.dll" SIZE="549888" CHECKSUM="0xDC00575F" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3139" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3139" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3139" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" FILE_VERSION="5.1.2600.3139" INTERNAL_NAME="OLEAUT32.DLL" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © Microsoft Corp. 1993-2001." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x8AB92" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3139" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3139" LINK_DATE="05/17/2007 11:25:21" UPTO_LINK_DATE="05/17/2007 11:25:21" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="shell32.dll" SIZE="8460288" CHECKSUM="0xD0D837AD" BIN_FILE_VERSION="6.0.2900.3260" BIN_PRODUCT_VERSION="6.0.2900.3260" PRODUCT_VERSION="6.00.2900.3260" FILE_DESCRIPTION="Windows Shell Common Dll" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="6.00.2900.3260 (xpsp_sp2_qfe.071123-1239)" ORIGINAL_FILENAME="SHELL32.DLL" INTERNAL_NAME="SHELL32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x817248" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="6.0.2900.3260" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="6.0.2900.3260" LINK_DATE="11/26/2007 17:07:53" UPTO_LINK_DATE="11/26/2007 17:07:53" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="user32.dll" SIZE="578048" CHECKSUM="0x50A0A2B7" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3099" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3099" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3099" FILE_DESCRIPTION="Windows XP USER API Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows® Operating System" FILE_VERSION="5.1.2600.3099 (xpsp_sp2_qfe.070308-0217)" ORIGINAL_FILENAME="user32" INTERNAL_NAME="user32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x9BF4D" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3099" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3099" LINK_DATE="03/08/2007 15:48:36" UPTO_LINK_DATE="03/08/2007 15:48:36" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="wininet.dll" SIZE="825344" CHECKSUM="0x33B6AB0C" BIN_FILE_VERSION="7.0.6000.20696" BIN_PRODUCT_VERSION="7.0.6000.20696" PRODUCT_VERSION="7.00.6000.20696" FILE_DESCRIPTION="Internet Extensions for Win32" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Windows® Internet Explorer" FILE_VERSION="7.00.6000.20696 (vista_ldr.071008-1500)" ORIGINAL_FILENAME="wininet.dll" INTERNAL_NAME="wininet.dll" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xD554D" LINKER_VERSION="0x60000" UPTO_BIN_FILE_VERSION="7.0.6000.20696" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="7.0.6000.20696" LINK_DATE="10/10/2007 23:47:29" UPTO_LINK_DATE="10/10/2007 23:47:29" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
<MATCHING_FILE NAME="winsock.dll" SIZE="2864" CHECKSUM="0x73AE8088" BIN_FILE_VERSION="3.10.0.103" BIN_PRODUCT_VERSION="3.10.0.103" PRODUCT_VERSION="3.10" FILE_DESCRIPTION="Windows Socket 16-Bit DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® Windows(TM) Operating System" FILE_VERSION="3.10" ORIGINAL_FILENAME="WINSOCK.DLL" INTERNAL_NAME="WINSOCK" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © Microsoft Corp. 1981-1996" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x10001" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN16" S16BIT_DESCRIPTION="BSD Socket API for Windows" S16BIT_MODULE_NAME="WINSOCK" UPTO_BIN_FILE_VERSION="3.10.0.103" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="3.10.0.103" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
</EXE>
<EXE NAME="EmzDecMP4_H263.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">
<MATCHING_FILE NAME="EmzDecMP4_H263.dll" SIZE="368640" CHECKSUM="0x237045AE" BIN_FILE_VERSION="2.6.1.0" BIN_PRODUCT_VERSION="2.6.1.0" PRODUCT_VERSION="2.6.1.0000" FILE_DESCRIPTION="Emuzed MP4SP/H.263 Video Transform Filter" COMPANY_NAME="Emuzed Inc. " PRODUCT_NAME="HipMedia Suite" FILE_VERSION="2.6.1.0000" ORIGINAL_FILENAME="EmzDecMP4_H263.dll" LEGAL_COPYRIGHT="© Emuzed Inc. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x5CE3E" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="2.6.1.0" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="2.6.1.0" LINK_DATE="03/04/2009 06:46:04" UPTO_LINK_DATE="03/04/2009 06:46:04" VER_LANGUAGE="English (United States) [0x409]" />
</EXE>
</DATABASE>

ببخشید این ادمک های عزیز به خاطر شباهت احتمالی با کدهای متن اینجا هستند نه بامزگی متن.
با تشکر

Diff
21-04-2010, 14:10
فكر نميكنم ارتباطي بين عوض كردن نام اكانت با اون پوشه باشه!! ميخواين يه دور ويندوز ريستارت كنيد بعد از اينكه نام رو عوض كرديد ، ببينيد درست ميشه يا خير!
من كه الان نام رو تغيير دادم اين مشكلي كه شما گفتين واسم پيش نيومده!!

خیر درست نشد . نام عوض شده ولی اون پوشه دیگه نیست. چی کار کنم ؟ وجود my document توی مای کامپیوتر خیلی برام واجبه . الان باید به c برم ازونجا ...

Dew Drop
21-04-2010, 15:11
خیر درست نشد . نام عوض شده ولی اون پوشه دیگه نیست. چی کار کنم ؟ وجود my document توی مای کامپیوتر خیلی برام واجبه . الان باید به c برم ازونجا ...

سلام
اولا اگه اينقدر براتون مهمه يه shortcut تو دسكتاپ داشته باشين.اين راهي رو هم كه ميگم امتحان كنيد ببينيد درست ميشه.اين مسير رو بريد

HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows>Curr entVersion>Explorer>DocfolderPathsتو صفحه سمت راست روي اسمي كه رو adminstartor گذاشتين كليك كنيد و ببينيد تو valu data ادرسي هست اگر كه نيست اين رو اونجا كپي كنيد

C:\Documents and Settings\*********\My Documents
به جاي ستاره ها اسمي رو كه گذاشنتين بزاريد اگرم ديديد كه اسم يوزرتون اونجا نبود اين كاررو بكنيد
تو همون صفحه كليك راست كنيد و new>string value رو انتخاب كنيد و اسمش رو به اسمي كه داديد تغيير بديدو همون كارهايي كه گفتم رو انجام بديد.

موفق باشيد.

SevenCity
21-04-2010, 16:13
خیر درست نشد . flv رو نصب دارم و حتی open with کردم و تیک هم زدم که همیشه با اون باز کنه ، با flv باز میکنه ولی آیکون هنوز اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قضیه عوض شدن رنگ که به این صورت در میاد به color quality توی setting در display properties هم مربوط میشه! از 16 bit به 32 bit تغییر بدید

Golbarg01
21-04-2010, 16:37
سلام
ببينيد اين قسمت رو ميگم.با رنگ سبز مشخص كردم.

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

سلام

اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL
اون جایی رو که سبز کردید به جای اون عبارت نوشته : on resume,display welcome screen

در صورتي اين گزينه وجود نداره كه حالت None رو انتخاب كرده باشيد، اونم تازه به صورت غيرفعال در مياد!!
بايد همچين حالتي رو داشته باشيد حالا يا فعال يا غير فعال. اگه نداريد پس تم و اسكرين سيوري كه داريد كلا از پايه مشكل داره و دستكاري شده است!

اين پيغام هم واسه اين مياد كه اسكرين سيوري كه داريد ساده هست و هيچ تنظيمات خاصي رو نميتونه در بر داشته باشه!

موفق باشيد.
نه در حالت none نیست در Windows Xp هست.

joe_satriani
21-04-2010, 16:56
اون جایی رو که سبز کردید به جای اون عبارت نوشته : on resume,display welcome screen

نه در حالت none نیست در Windows Xp هست.

خوب تيك همين گزينه رو برداريد!! اين گزينه اگه فعال باشه، زماني كه ميخواين ادامه به كار با كامپيوتر بديد از صفحه ي welcome screen شروع ميشه!

تيك رو برداريد درست ميشه

موفق باشيد.

joe_satriani
21-04-2010, 17:03
راستش را بخواهید یک ارور مدتی است که بلای جان من شده. این ارور معمولا با کلیک روی فایل های ویدیویی معمولا avi و divx ایجاد شه و اکسپلورر بسته می شود. عجیب تر این که این ارور در مورد فایل های که از کول دیسک کپی شده یا روی کول دیسک هست، بوجود می آید. عکس ارور مربوط در پایین است.

همچنین در قسمتی که ارور را برای مایکروسافت ارسال می کند، این متن به عنوان متن ارسالی نشان داده می شود. ممنون می شوم راهنمایی کنید.

ببخشید این ادمک های عزیز به خاطر شباهت احتمالی با کدهای متن اینجا هستند نه بامزگی متن.
با تشکر

با سلام

دوست عزيز شما ميتونيد به سايت زير برويد و codec ويندوزتون رو ريپر و ارتقا بديد.
اين مشكل ناشي از codec هست

موفق باشيد.

Golbarg01
21-04-2010, 20:13
من microsoft.net framework 2 رو پاک کردم ولی حالا که می خوام دوباره نصب کنم اجازه نمیده و این ارور رو میده:
لطفا بگید چیکار کنم که دوباره نصب بشه چون برای اجرای بعضی برنامه ها نیاز هست که این نرم افزار هم نصب باشه.

joe_satriani
21-04-2010, 20:52
من microsoft.net framework 2 رو پاک کردم ولی حالا که می خوام دوباره نصب کنم اجازه نمیده و این ارور رو میده:
لطفا بگید چیکار کنم که دوباره نصب بشه چون برای اجرای بعضی برنامه ها نیاز هست که این نرم افزار هم نصب باشه.

اين ارور ميگه كه نسخه اي كه الان ميخواين نصب كنيد،‌با نسخه ي قبلي كه نصب داريد سازگار نيست!!!
*اصلا آيا قبلا نصب داشته ايد يا خير؟
** آيا نسخه ي قبليتون نصبه كامل؟
***اگه نصب داريد روي سيستم بگيد كه نسخه ي قبلش چه ورژني هست!

موفق باشيد.

Diff
21-04-2010, 20:56
HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Microsoft>Windows>Curr entVersion>Explorer>DocfolderPathsتو صفحه سمت راست روي اسمي كه رو adminstartor گذاشتين كليك كنيد و ببينيد تو valu data ادرسي هست اگر كه نيست اين رو اونجا كپي كنيد

C:\Documents and Settings\*********\My Documents
به جاي ستاره ها اسمي رو كه گذاشنتين بزاريد اگرم ديديد كه اسم يوزرتون اونجا نبود اين كاررو بكنيد
تو همون صفحه كليك راست كنيد و new>string value رو انتخاب كنيد و اسمش رو به اسمي كه داديد تغيير بديدو همون كارهايي كه گفتم رو انجام بديد.

درست نشد :41:
توی DocfolderPaths که نبود اصلا و کاری که گفتید رو انجام دادم ولی وقتی میبندم صفحه رو و دوباره وارد DocfolderPaths میشم ، باز هم اسم هیچ یوزری اونجا نمیبینم .
توی این مسیر هم c -> document &setting به جای اسمی که گذاشتم هنوز Administrator هست و rename هم نمیشه .

Golbarg01
21-04-2010, 21:09
اين ارور ميگه كه نسخه اي كه الان ميخواين نصب كنيد،‌با نسخه ي قبلي كه نصب داريد سازگار نيست!!!
*اصلا آيا قبلا نصب داشته ايد يا خير؟
** آيا نسخه ي قبليتون نصبه كامل؟
***اگه نصب داريد روي سيستم بگيد كه نسخه ي قبلش چه ورژني هست!

موفق باشيد.

قبلا نسخه 2 رو نصب داشتم
منتها یه نرم افزاری می خواستم نصب کنم که موقع نصب پیام داد باید نسخه 1.1 رو اول نصب کنید تا بتونید این نرمافزار رو نصب کنید.
برای همین نسخه 2 رو پاک کردم و 1.1 رو نصب کردم
ولی حالا که می خوام 2 رو نصب کنم نمیذاره
یعنی باید 1.1 رو پاک کنم؟

joe_satriani
21-04-2010, 21:23
قبلا نسخه 2 رو نصب داشتم
منتها یه نرم افزاری می خواستم نصب کنم که موقع نصب پیام داد باید نسخه 1.1 رو اول نصب کنید تا بتونید این نرمافزار رو نصب کنید.
برای همین نسخه 2 رو پاک کردم و 1.1 رو نصب کردم
ولی حالا که می خوام 2 رو نصب کنم نمیذاره
یعنی باید 1.1 رو پاک کنم؟

امتحان كنيد، آره پاكش كنيد و بعد نسخه 2 رو باز نصب كنيد.

موفق باشيد.

Golbarg01
21-04-2010, 21:51
امتحان كنيد، آره پاكش كنيد و بعد نسخه 2 رو باز نصب كنيد.

موفق باشيد.

نسخه 1.1 رو پاک کردم.
ولی بازم همون ارور رو میده و نمی تونم ورژن 2 رو نصب کنم.:41:
کلا از این microsoft.net framework چه ورژنهاییش موجود هست؟
جدیدترینش چنده؟
اگر جدیدترینش رو بگیرم و نصب کنم بهتره؟

joe_satriani
21-04-2010, 21:53
نسخه 1.1 رو پاک کردم.
ولی بازم همون ارور رو میده و نمی تونم ورژن 2 رو نصب کنم.:41:
کلا از این microsoft.net framework چه ورژنهاییش موجود هست؟
جدیدترینش چنده؟
اگر جدیدترینش رو بگیرم و نصب کنم بهتره؟

من راهي ديگه در اين مورد به ذ هنم نميرسه، اميدوارم دوستان ديگه،‌هر چه زودتر بتونن بهت كمك كنن و كارت و راه بندازن
چيزي به ذهنم رسيد ميگمت - قربانت
موفق باشيد.

Dew Drop
21-04-2010, 21:57
درست نشد :41:
توی DocfolderPaths که نبود اصلا و کاری که گفتید رو انجام دادم ولی وقتی میبندم صفحه رو و دوباره وارد DocfolderPaths میشم ، باز هم اسم هیچ یوزری اونجا نمیبینم .
توی این مسیر هم c -> document &setting به جای اسمی که گذاشتم هنوز Administrator هست و rename هم نمیشه .

سلام
دوست عزيز فقط با اين راه ميتونيد my docment رو به صفحه my computer اضافه كنيد در ضمن همه اين كارهايي رو كه گفتم موقع نوشتن همزمان انجام دادم براي من عملي شد حالا ديگه چرا شمانتونستيد نمي دونم.

ashkan22
21-04-2010, 23:21
من نام برخي از درايوهام در Recycle Bin properties موجود نيست مشكل از كجاست؟

Ehsan PCbase
22-04-2010, 09:47
سلام
یادمه قبلا سی دی ویندوز رو می زاشتم تو سی دی رام و یه کدی تو run‏ وارد می کردم و اوکی می کردم و ویندوز شروع می کرد به کپی کردن فایل های معیوب . کسی یادش هست اون کد چی بود ؟
یه مشکلی هم دارم ، من ویندوز اکس پی sp3 رو سیستمم نصبه و وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم باید یه راست بره تو ویندوز ولی میره تو صفحه انتخاب یوزر و باید رو یوزر کلیک کنم تا وارد شه در حالی که من یه یوزر بیشتر ندارم و اون هم همون یوزری هست که با نصب ویندوز ساخته شد .
یه ویندوز هم فقط رو سیستم نصبه .
ممنون میشم راهنمایی کنید

Ghaioom
22-04-2010, 10:04
سلام
یادمه قبلا سی دی ویندوز رو می زاشتم تو سی دی رام و یه کدی تو run‏ وارد می کردم و اوکی می کردم و ویندوز شروع می کرد به کپی کردن فایل های معیوب . کسی یادش هست اون کد چی بود ؟
یه مشکلی هم دارم ، من ویندوز اکس پی sp3 رو سیستمم نصبه و وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم باید یه راست بره تو ویندوز ولی میره تو صفحه انتخاب یوزر و باید رو یوزر کلیک کنم تا وارد شه در حالی که من یه یوزر بیشتر ندارم و اون هم همون یوزری هست که با نصب ویندوز ساخته شد .
یه ویندوز هم فقط رو سیستم نصبه .
ممنون میشم راهنمایی کنید
سوال اولی: sfc/scannow
دومی:

Hamed_forum
22-04-2010, 16:53
میخوام از ویندوز سون به محتویات ویندوز اک پی دسترسی ÷یدا کنم اما نمیشه قسمت مای داکیومنک چکارکنم ممنون؟

Golbarg01
22-04-2010, 21:28
فرق microsoft.net framework 3.5 with service pack 1 با microsoft.net framework 4 32 و 64 بیتی چیه؟
چون اولی حدود 231.5 مگ حجمشه ولی دومی 48.2 مگ
فرقشون چیه؟
کدومو نصب کنم بهتره؟

joe_satriani
23-04-2010, 10:19
فرق microsoft.net framework 3.5 with service pack 1 با microsoft.net framework 4 32 و 64 بیتی چیه؟
چون اولی حدود 231.5 مگ حجمشه ولی دومی 48.2 مگ
فرقشون چیه؟
کدومو نصب کنم بهتره؟

ميتونيد به اين آدرس مراجعه كنيد:

موفق باشيد.

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

میخوام از ویندوز سون به محتویات ویندوز اک پی دسترسی ÷یدا کنم اما نمیشه قسمت مای داکیومنک چکارکنم ممنون؟

از چه نظر ميگيد كه نميشه؟ پيداش نميكنيد يا پيدا ميكنيد و استفاده نميشه ازش بكنيد؟

mafiasos
23-04-2010, 14:42
سلام
من این روزها یه مشکلی پیدا کردم . وقتی که گزینه turn 0ff computer رو میزنم کامپیوتر هنگ میکنه و بعد از 1 دقیقه
درست میشه . خیلی اذیت شدم ممنون میشم اگه جواب منو بدین

mafiasos
23-04-2010, 14:49
سلام
من این روزها مشکلی پیدا کردم
وقتی که گزینه turn off computer رو می زنم کامپیوتر 1 دقیقه هنگ میکنه بعد درست میشه
ممنون میشم اگه جواب منو بدین

Dew Drop
23-04-2010, 16:56

سلام
شما بايد از نرم افزار xp mode استفاده كنيد.اين تايپيك رو ببينيد.

Dew Drop
23-04-2010, 23:06
سلام
من این روزها مشکلی پیدا کردم
وقتی که گزینه turn off computer رو می زنم کامپیوتر 1 دقیقه هنگ میکنه بعد درست میشه
ممنون میشم اگه جواب منو بدین

سلام
تايپيك زير رو بخونيد

lordomid
24-04-2010, 09:39
سلام دوستان. من SP3 دارم. داشت ویندوزم آپدیت میشد که مایکروسافت فهمید ویندوز تقلبیه و حالا مشکل پیدا کردم. باید چهکار کنم؟ روشهایی که دوستان واسه SP2 گفته بودن را امتحان کردم نشد.

zigma94
24-04-2010, 16:57
با درود
حقیقتش نمی‌دونم که سوالم رو جای درستی دارم مطرح می‌کنم یا نه . (اگه جای دیگه باید مطرحش لطفا بفرمایید ، چون جواب این سوال برام اهمیت فوق‌العاده زیادی داره و در حال حاضر کاملا مستاصل هستم بابت اتفاق پیش آمده)
چند روز قبل مین برد معیوب سیستمم رو با یک مین برد جدید تعویض کردم و مین برد قبلی رو هم فروختم اما بعد از اسمبل کردن سیستم و وصل کردن هارد به مادر برد ، نمیتونم وارد ویندوز نصب شده روی هارد بشم و درست در لحظه ای که ویندوز باید بوت بشه سیستم ری استارت میشه .
به نا چار ویندوز دیگه‌ای روی یکی از پارتیشنهایی که به اندازه کافی فضای خالی داشت نصب کردم برای کار موقت با کامپیوتر ، ولی احتیاج مبرم به ورود به ویندوز قبلی دارم .
در حال حاضر هم بعد از روشن کردن سیستم و اومدن OS Selector دو گزینه ویندوز XP وجود داره که با یکی از اونها وارد ویندوز جدید میشم ولی با انتخاب دیگری،بلافاصله سیستم ری استارت میشه
خواهش می‌کنم اگه جوابی به ذهنتون می‌رسه دریغ نکنید
با سپاس

Masоud
24-04-2010, 17:14
سلام دوستان. من SP3 دارم. داشت ویندوزم آپدیت میشد که مایکروسافت فهمید ویندوز تقلبیه و حالا مشکل پیدا کردم. باید چهکار کنم؟ روشهایی که دوستان واسه SP2 گفته بودن را امتحان کردم نشد.

سلام

به پست زیر رجوع کنید :

با درود
حقیقتش نمی‌دونم که سوالم رو جای درستی دارم مطرح می‌کنم یا نه . (اگه جای دیگه باید مطرحش لطفا بفرمایید ، چون جواب این سوال برام اهمیت فوق‌العاده زیادی داره و در حال حاضر کاملا مستاصل هستم بابت اتفاق پیش آمده)
چند روز قبل مین برد معیوب سیستمم رو با یک مین برد جدید تعویض کردم و مین برد قبلی رو هم فروختم اما بعد از اسمبل کردن سیستم و وصل کردن هارد به مادر برد ، نمیتونم وارد ویندوز نصب شده روی هارد بشم و درست در لحظه ای که ویندوز باید بوت بشه سیستم ری استارت میشه .
به نا چار ویندوز دیگه‌ای روی یکی از پارتیشنهایی که به اندازه کافی فضای خالی داشت نصب کردم برای کار موقت با کامپیوتر ، ولی احتیاج مبرم به ورود به ویندوز قبلی دارم .
در حال حاضر هم بعد از روشن کردن سیستم و اومدن OS Selector دو گزینه ویندوز XP وجود داره که با یکی از اونها وارد ویندوز جدید میشم ولی با انتخاب دیگری،بلافاصله سیستم ری استارت میشه
با سپاس

با نرم افزار زیر میشه اونی که مشکل داره رو حذف کرد :

zigma94
24-04-2010, 19:40
سلام

با نرم افزار زیر میشه اونی که مشکل داره رو حذف کرد :

ای کاش اول پست من رو کامل می‌خوندید و بعد سعی در پاسخ دادن می‌کردید

tohidkh
24-04-2010, 20:26
با درود
با سپاس
سلام.

به نظر میرسه مشکل شما هم سخت افزاری و هم نرم افزاری هست.

اینکه میگید ریستارت میشه مربوط به رم ها هست.

- جای رم ها رو در مادربرد عوض کنید.

ولی برای اینکه مشکلتون کاملا برطرف بشه، من پیشنهاد میکنم ویندوز قبلی رو Repair کنید.

به احتمال 80 درصد مشکل حل خواهد شد....

لطفا نتیجه رو هم اطلاع بدین

zigma94
24-04-2010, 21:14
سلام.

به نظر میرسه مشکل شما هم سخت افزاری و هم نرم افزاری هست.

اینکه میگید ریستارت میشه مربوط به رم ها هست.

- جای رم ها رو در مادربرد عوض کنید.

ولی برای اینکه مشکلتون کاملا برطرف بشه، من پیشنهاد میکنم ویندوز قبلی رو Repair کنید.

به احتمال 80 درصد مشکل حل خواهد شد....

لطفا نتیجه رو هم اطلاع بدین

ممنون از جوابتون
دقیقا تنها گزینه‌ای که توی ذهن من باقی مونده بود repair با CD ویندوز بود که باتوجه به اشاره شما اقدام خواهم کرد ولی گمان نمی‌کنم مشکل سخت افزاری باشه چون در ویندوز ی که در پارتیشن دیگه نصب کردم هیچ مشکلی ندارم
با تشکر

tohidkh
24-04-2010, 22:20
ممنون از جوابتون
دقیقا تنها گزینه‌ای که توی ذهن من باقی مونده بود repair با CD ویندوز بود که باتوجه به اشاره شما اقدام خواهم کرد ولی گمان نمی‌کنم مشکل سخت افزاری باشه چون در ویندوز ی که در پارتیشن دیگه نصب کردم هیچ مشکلی ندارم
با تشکر
خواهش میکنم.

اتفاقا فکر میکنم به سخت افزار هم مربوط باشه

مثلا ویندوز قبلی زمانی ست شده که شما هاردتون روی Master تنظیم بوده و الان Slave شده.

یا رم تون روی اسلاید آبی بوده و لالان روی اسلاید قرمز هست

و برخی چیزای دیگه

اینا مواردی هستند که بعضی وقتا ویندوز خودشو باهاشون هماهنگ میکنه.

در هر حال repair مشکل رو میتونه حل کنه

honeyxp
25-04-2010, 09:28
با درود
با سپاس
تا اون جایی که من می دونم وقتی قطعه ی سخت افزاری مثل مادر بورد جدید رو نصب می کنید و همون هارد قبلی رو می ذارید باید با استفاده از Repair هارد را به مین بورد جدید بشناسونید.

zigma94
25-04-2010, 09:30
تا اون جایی که من می دونم وقتی قطعه ی سخت افزاری مثل مادر بورد جدید رو نصب می کنید و همون هارد قبلی رو می ذارید باید با استفاده از Repair هارد را به مین بورد جدید بشناسونید.

خواهش میکنم.

اتفاقا فکر میکنم به سخت افزار هم مربوط باشه

مثلا ویندوز قبلی زمانی ست شده که شما هاردتون روی Master تنظیم بوده و الان Slave شده.

یا رم تون روی اسلاید آبی بوده و لالان روی اسلاید قرمز هست

و برخی چیزای دیگه

اینا مواردی هستند که بعضی وقتا ویندوز خودشو باهاشون هماهنگ میکنه.

در هر حال repair مشکل رو میتونه حل کنه

سلام دوست عزیز
من دیشب سعی کردم ویندوز معیوب رو Repair کنم ولی از اونجایی که هیچ وقت این کار رو انجام نداده بودم (در واقع تا حالا احتیاج به این کار نداشتم) بعد از چک کردن درایو C یو کپی کردن تعدادی از فایلها ، سیستم ری استارت شد و وارد صفحه نصب ویندوز شد که تایم باقی مونده برای اتمام کار رو 39 دقیقه نوشته بود (دقیقا مثل نصب یک ویندوز از ابتدا) و خلاصه شرایط طوری بود که انگار قصد نصب یک ویندوز از ابتدا رو داره.
می‌خواستم از شما بپرسم که اگه اجازه بدم که نصب تا آخر انجام بشه ، تمام برنامه های نصب شده روی ویندوز قبلی باز هم اجرا خواهند شد ؟

Dew Drop
25-04-2010, 12:48
سلام دوست عزیز
من دیشب سعی کردم ویندوز معیوب رو Repair کنم ولی از اونجایی که هیچ وقت این کار رو انجام نداده بودم (در واقع تا حالا احتیاج به این کار نداشتم) بعد از چک کردن درایو C یو کپی کردن تعدادی از فایلها ، سیستم ری استارت شد و وارد صفحه نصب ویندوز شد که تایم باقی مونده برای اتمام کار رو 39 دقیقه نوشته بود (دقیقا مثل نصب یک ویندوز از ابتدا) و خلاصه شرایط طوری بود که انگار قصد نصب یک ویندوز از ابتدا رو داره.
می‌خواستم از شما بپرسم که اگه اجازه بدم که نصب تا آخر انجام بشه ، تمام برنامه های نصب شده روی ویندوز قبلی باز هم اجرا خواهند شد ؟

سلام
مراحل repair ويندوز دقيقا مثل نصب ويندوز هست با اين تفاوت كه فقط فايلهاي اصلي ويندوز رو جايگزين فايلهاي معيوب ميكنه.

na_6006
25-04-2010, 12:57
من 1-2 روزه که میخوام یه فولدر که شامل چند فایل هست و بیشتر آنها ورد هست رو رایت کنم ولی با مشکل مواجه میشم.من قبلا همین فولدر رو با همین روش و همین محتوا رایت کردم و مشکلی نداشتم ولی یه دفعه نمی دونم چی شده.برای رایت چیز های دیگه مشکلی نیست.هم وقتی با neroمیخوام رایت کنم error میده هم وقتی میخوام اون رو تو درایو cdwriter کپی کنم.پیغام این هست که فقط اسم داخل"" عوضمیشه و اسم اون فایل هایی که ایراد میگیره رو مینویسه.خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید
" the file"thumbs"has extra information attached to it that might be lost if you continue copying.the contents of the file will not be affected.do you want to copy the file anyway

honeyxp
25-04-2010, 13:08
دقیقا همون طور هستش که دوست عزیز sharifdorsa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن.

lordomid
25-04-2010, 17:13
سلام دوستان. نمیدونم این سوال رو کجا باید مطرح کنم. اگه جاش اینجا نیست ببخشید. حتماً با نرم افزار آزمون یار آشنایی دارین. 1 بانک سوال بزرگ واسه بچه های دبیرستانیه. حالا من این نرم افزار رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی هم نصب میشه ولی موقع اجرا وقتی روش کلیک میکنم حدود 1 دقیقه عکسش رو taskbar میاد و بعد محو میشه و نرم افزار اجرا نمیشه. لطفاً راهنمایی کنید کارم اورژانسیه!!!:41:
با تشکر

Dew Drop
25-04-2010, 20:44
من 1-2 روزه که میخوام یه فولدر که شامل چند فایل هست و بیشتر آنها ورد هست رو رایت کنم ولی با مشکل مواجه میشم.من قبلا همین فولدر رو با همین روش و همین محتوا رایت کردم و مشکلی نداشتم ولی یه دفعه نمی دونم چی شده.برای رایت چیز های دیگه مشکلی نیست.هم وقتی با neroمیخوام رایت کنم error میده هم وقتی میخوام اون رو تو درایو cdwriter کپی کنم.پیغام این هست که فقط اسم داخل"" عوضمیشه و اسم اون فایل هایی که ایراد میگیره رو مینویسه.خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید
" the file"thumbs"has extra information attached to it that might be lost if you continue copying.the contents of the file will not be affected.do you want to copy the file anyway

سلام
فكر ميكنم اروري كه ميده براي thumbs.dbهست.وظيفه اين فايلها ذخيره اطلاعات تصويري مثل عكس يا ويديو هست مثل يه حافظه موقت عمل ميكنه.شما از tools>folder option>viwe>do not cashe tumbnail ببينيد اين گزينه اگه تيك داره اون رو بر داريد كه ديگه thumbnail براتون ساخته نشه.

JOSTOJUGAR
26-04-2010, 14:45
سلام
ویندوز XP SP2 نصب کردم و یکی از درایوها موقعی که میخوام باز کنم ارور فرمت میده اصلا درایوم رو باز نمیکنه میخوام محتویاتش کپی کنم بعد فرمتش کنم لطفا راهنمایی کنید

shahedi
26-04-2010, 14:50
سلام
ویندوز XP SP2 نصب کردم و یکی از درایوها موقعی که میخوام باز کنم ارور فرمت میده اصلا درایوم رو باز نمیکنه میخوام محتویاتش کپی کنم بعد فرمتش کنم لطفا راهنمایی کنید
اگر اسکن از طریق CMD جوابگو نیست از برنامه‌ی Test Disk استفاده کنید

u2u4u
26-04-2010, 15:59
سلام. پنجره dial up connection بدجوری مزاحمم می شه. نرم افزارهای مختلف این پنجره را باز می کنند. از روش غیر فعال کردن سرویس remote acces auto connection عمل کردم. یکسری از نرم افزارها دستشون بسته شد. منتها با وجود اینکه این سرویس همچنان disable است مشکل همچنان باقیست. حتی نرم افزارهایی مثل orbit با کمال پررویی، علاوه بر فعال کردن پنجره connect هم می شوند. در ضمن من از adsl و ویندوز XP استفاده می کنم.
PLEASE HELP ME!!!!!!:13:

JOSTOJUGAR
26-04-2010, 19:50
سلام
با CMD که جواب نداد برنامه TEST DISK رو دانلود کردم اما نمیدونم چطور ازش استفاده کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید

Dew Drop
26-04-2010, 23:56
سلام

سلام
ببينيد بااين دستور تو cmd مي تونيد محتويات درايوتون رو كپي كنيد.

xcopy d:\source_folder e:\destination_folder /e /i /h
من اسم درايو ها رو خودم دادم.درايو d هموني هست كه ميخوايد فايلش رو كپي كنيد.درايو e هم كه ميخواد فايلتون توش قرار بگيره.بعد source_folder هم كه اسم فايلتون هست.محتويات درايوتون رو هم ميتويند با دستورdir ميتونيد بببينيد.اگه نتونستيد بگيد.
موفق باشيد.

hfj
27-04-2010, 00:11
سلام

اگه راه حلی که دوستمون Sharifdorsa گفتن، جواب داد، سوئیچ c/ رو هم بهش اضافه کن.
(این کار باعث می شه که از فایل هایی که در حین کپی کردن error میده، رد بشه و عملیات کپی تا آخر صورت بگیره)

اگر جواب نداد، با XP Portable یا Knoppix بیا بالا، اطلاعاتت رو کپی بگیر.

سلام. پنجره dial up connection بدجوری مزاحمم می شه. نرم افزارهای مختلف این پنجره را باز می کنند. از روش غیر فعال کردن سرویس remote acces auto connection عمل کردم. یکسری از نرم افزارها دستشون بسته شد. منتها با وجود اینکه این سرویس همچنان disable است مشکل همچنان باقیست. حتی نرم افزارهایی مثل orbit با کمال پررویی، علاوه بر فعال کردن پنجره connect هم می شوند. در ضمن من از adsl و ویندوز XP استفاده می کنم.
PLEASE HELP ME!!!!!!:13:
اگه شما از Local Area Connection برای وصل شدن به اینترنت استفاده می کنی، یعنی این :

همه‌ی Dial-up Connection ها رو پاک کن و Never dial a connection رو انتخاب کن:

آپدیت اتوماتیک تمام برنامه هایی که نصب کردی رو غیرفعال کن.
مثلا برای Orbit Downloader :

در آخر، سیستم رو با یک آنتی ویروس آپدیت شده، اسکن کن.

shahedi
27-04-2010, 10:47
سلام
با CMD که جواب نداد برنامه TEST DISK رو دانلود کردم اما نمیدونم چطور ازش استفاده کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید

این هم بد نیست امتحان کنید :

If that doesn't help:

A. At the first window, select “No Log” and press the <Enter> key.
B. Select which drive to analyse, choose “Proceed” and <Enter>.
C. Select partition type – Intel if it’s a PC then <Enter>.
D. Select “Advanced” then <Enter>. The drive will be analysed.
E. Select the partition and choose "Type", then <Enter>.
F. Choose 07 (NTFS), press <Enter>.
G. Confirm by typing "07", press <Enter>.
H. Choose "Boot", <Enter>.
I. Select "Rebuild BS", <Enter>.
J. Choose "List". <Enter>.
K. Can you see your files? If so, choose "Write", <Enter>
ویرایش :
توسط همین نرم افزار می تونید درایو را حذف و تعریف و ریکاوری نمایید

madanchi11
27-04-2010, 13:17
سلام

همیشه این ارور توی کامپیوتر هم ظاهر میشه

ask_bl
27-04-2010, 13:25
سلام

درود
از لینک زیر پکیج مربوط به سیستم عاملتون رو انتخاب کنین و دانلود کنین :

Ghaioom
27-04-2010, 13:33
سلام

ask_bl
27-04-2010, 13:49
سلام
درود
از طریق این نرو افزار میتونین اطلاعات رو قبل از فرمت کردن کپی کنین :

اطلاعات بیشتر :

Ehsan PCbase
27-04-2010, 14:39
سلام
نور مانیتور من خیلی کمه برای همین اومدم رزولیشن ویندوز رو روی 1600 در 1024 تنظیم کردم و نور خیلی بالا رفت و خیلی شفاف شد ولی مشکل اینه که خب اندازه نوشته ها هم کوچیک میشن طوری که چشمای ادم در میاد بخواد ببینه.
راهی نرم افزاری چیزی هست که بشه نور مانیتور رو بالا ببرم و اندازه نوشته ها رو هم بزرگ کنم ؟

JOSTOJUGAR
27-04-2010, 14:51
ببينيد بااين دستور تو cmd مي تونيد محتويات درايوتون رو كپي كنيد.

xcopy d:\source_folder e:\destination_folder /e /i /h
من اسم درايو ها رو خودم دادم.درايو d هموني هست كه ميخوايد فايلش رو كپي كنيد.درايو e هم كه ميخواد فايلتون توش قرار بگيره.بعد source_folder هم كه اسم فايلتون هست.محتويات درايوتون رو هم ميتويند با دستورdir ميتونيد بببينيد.اگه نتونستيد بگيد.
موفق باشيد.

سلام
با این روش که نتونسم کاری انجام بدم اصلا CMD اون درایو رو نمیشناسه همون درایو d
دستوری که بتونم محتویات درایوم رو ببینم اگه ممکنه دقیق بگید
D:/>DIR با این دستورعملی انجام نمیشه چون کلا برای ورود به درایو D ارور میده

JOSTOJUGAR
27-04-2010, 14:59
درود
از طریق این نرو افزار میتونین اطلاعات رو قبل از فرمت کردن کپی کنین :

اطلاعات بیشتر :

از این سایت تونسم برنامه رو دانلود کنم اما چطوری ازش استفاده کنم من درایو D رو میخوام DIR بگیرم بعد هر فایل ضروری رو کپی کنم

ask_bl
27-04-2010, 15:09
از این سایت تونسم برنامه رو دانلود کنم اما چطوری ازش استفاده کنم من درایو D رو میخوام DIR بگیرم بعد هر فایل ضروری رو کپی کنم
این لینک برا دانلود :

JOSTOJUGAR
27-04-2010, 15:11
:11:دانلودش انجام شد در مورد دستوری که میخوام راهنمایی کنید

joe_satriani
27-04-2010, 17:43
سلام
نور مانیتور من خیلی کمه برای همین اومدم رزولیشن ویندوز رو روی 1600 در 1024 تنظیم کردم و نور خیلی بالا رفت و خیلی شفاف شد ولی مشکل اینه که خب اندازه نوشته ها هم کوچیک میشن طوری که چشمای ادم در میاد بخواد ببینه.
راهی نرم افزاری چیزی هست که بشه نور مانیتور رو بالا ببرم و اندازه نوشته ها رو هم بزرگ کنم ؟

شما ميتونيد به همون روزوليشن قبلتون برگرديد و نور صفحه رو اينطوري روشنتر كنيد:

روي صفحه دسكتاپ كليك راست سپس گزينه ي properties رو انتخاب كنيد. بعد به تب setting بريد.
بعد از پنجره ي ظاهر شده تب Monitor رو انتخاب كنيد، سپس از قسمت screen refresh rate نرخ روشنايي رو پايينتر بياريد يا بلعكس!

موفق باشيد.

solbi
28-04-2010, 16:22
من از يك ويندوز Xp اورجينال استفاده ميكنم
جديدا متوجه شدم يه فولدر جديد در يكي از درايو ها با نام 78337e1ed2cf904185 بوجود آمده و وقتي ميخوام اين فولدر را پاك كنم ارور ميده
Cannot delete filterpipelineprintproc.dll: Access is denied

البته وقتي تو اينترنت جستجو كردم متوجه شدم اين فولدر مربوط به آپديت هاي ويندوز ميباشد

سوال من اينه كه اين فولدر براي ويندوز مشكلي بوجود مياره؟
چرا نميشه پاكش كرد؟

joe_satriani
28-04-2010, 17:36
من از يك ويندوز Xp اورجينال استفاده ميكنم
جديدا متوجه شدم يه فولدر جديد در يكي از درايو ها با نام 78337e1ed2cf904185 بوجود آمده و وقتي ميخوام اين فولدر را پاك كنم ارور ميده
Cannot delete filterpipelineprintproc.dll: Access is denied

البته وقتي تو اينترنت جستجو كردم متوجه شدم اين فولدر مربوط به آپديت هاي ويندوز ميباشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوال من اينه كه اين فولدر براي ويندوز مشكلي بوجود مياره؟
چرا نميشه پاكش كرد؟

نه دوست عزيز، فكر نميكنم مشكلي واسه ويندوز به وجود بياره!

Ehsan PCbase
28-04-2010, 17:42
سلام
من وقتی می خوام نرم افزارهایی مثل ulead video studio رو نصب کنم با این ارور مواجه میشم :
باید چیکار کرد ؟؟

joe_satriani
28-04-2010, 17:49
سلام
من وقتی می خوام نرم افزارهایی مثل ulead video studio رو نصب کنم با این ارور مواجه میشم :
باید چیکار کرد ؟؟

دوست عزيز متاسفانه ارورتون رو مشاهده نميكنم :27:

Ghaioom
28-04-2010, 18:12
دوست عزيز متاسفانه ارورتون رو مشاهده نميكنم :27:
ارور مشاهده می شود ولی یه مشکل کوچیک دارد :27:
کلیک راست روی عکس بعد properties بعد از اونجا لینک عکس رو بگیر بعد تو مرورگر بنداز :27::31:

فک کنم مشکل شما از اون دو تا فایل dll مشکلی پیش اومده براش. یا فایل setup.exe خرابه.
شاید ویندوز رو repair کنی درست بشه.

ask_bl
28-04-2010, 18:16
سلام
باید چیکار کرد ؟؟
درود
تمام آپدیت ها رو از لینک زیر Download کنین و نصب :

اگر مشکل برطرف نشد ،آپدیت زیر رو دانلود و نصب کنین :

JOSTOJUGAR
28-04-2010, 19:56
سلام
از دیروز با یکی از درایوهام مشکل داشتم ارور فرمتینگ میداد و من اطلاعاتش رو لازم داشتم به کمک دوستمون ASK_BL تونسم اطلاعات رو ریکاوری کنم با استفاده از نرم افزار TEST DISK اما بعد ریست شدن و تنظیم FIRST BOOT DIVAICE روی هارد کلا هاردم از لیست بوتهای کامپیوتر حذف شده بود و PC هاردو نمیشناخت .کل سخت افزار رو چک کردم کابل رابطش رو عوض کردم به هر شکلی که امکان داشت تست کردم اما سودی نداشت و هارد رو نمیشناخت. تنها موردی که مونده بود باتری بود که روی مادربورد نصب هست اونو عوضش کردم و بعد درست شد . اما در مورد اون درایو اطلاعات ریکاوری شده از حالت نظمی که داشت خارج شده بود و هر فایلی رو از فولدرش جدا کرده به حالت الفبا تقسیم کرده بود و این واسم خیلی سخت بود اطلاعات رو در بیارم
از طریق سرچ تو گوگل نرم افزار هندی ریکاوری رو دانلود کردم و حدودد 90% اطلاعات با همون ترتیبی که تو درایوم بود برگشت
این تاپیک رو فقط واسه اینکه اگه کسی به این مورد برخورد همه موارد رو چک کنه نوشتم
موفق باشد با تشکر از همه دوستانی که راهنماییم کردن
دکمه تشکر یادم نمیره :46::11:

a.l.d
28-04-2010, 21:43
سلام
از دیروز با یکی از درایوهام مشکل داشتم ارور فرمتینگ میداد و من اطلاعاتش رو لازم داشتم به کمک دوستمون ASK_BL تونسم اطلاعات رو ریکاوری کنم با استفاده از نرم افزار TEST DISK اما بعد ریست شدن و تنظیم FIRST BOOT DIVAICE روی هارد کلا هاردم از لیست بوتهای کامپیوتر حذف شده بود و PC هاردو نمیشناخت .کل سخت افزار رو چک کردم کابل رابطش رو عوض کردم به هر شکلی که امکان داشت تست کردم اما سودی نداشت و هارد رو نمیشناخت. تنها موردی که مونده بود باتری بود که روی مادربورد نصب هست اونو عوضش کردم و بعد درست شد . اما در مورد اون درایو اطلاعات ریکاوری شده از حالت نظمی که داشت خارج شده بود و هر فایلی رو از فولدرش جدا کرده به حالت الفبا تقسیم کرده بود و این واسم خیلی سخت بود اطلاعات رو در بیارم
از طریق سرچ تو گوگل نرم افزار هندی ریکاوری رو دانلود کردم و حدودد 90% اطلاعات با همون ترتیبی که تو درایوم بود برگشت
این تاپیک رو فقط واسه اینکه اگه کسی به این مورد برخورد همه موارد رو چک کنه نوشتم
موفق باشد با تشکر از همه دوستانی که راهنماییم کردن
دکمه تشکر یادم نمیره :46::11:

دررفع اشکال کامپیوتری باید صبرداشت سریع صورت مسئله که دربسیاری ازاوقات راه حل هایی ساده دارد پاک نکرد مثلا درعرض کمتر2 دقیقه تصمیم می گیریم که ویندوز عوض کنیم درحالیکه که شایدباکمی صبربا ترفندی ساده مشکل حل شودووقتمان بسیارحدرنرودوتازه ترفندی هم یادبگیریم بزاریم توP30 بچه هاحالشوببرن

پیشنهاد:من اینکه بعدازبوجودآمدن مشکل اگرپیغامی می دهدازآن عکس بگیریدومراحل رفته ی خودتان رابنویسیدوراه حال های جدید راهم بنویسیدهرکدام جواب ندادروش خط بکشیدوسراغ دیگری برویداحتمال زیادحل میشه

panther99
29-04-2010, 00:49
دوستان موقعی که ویندوزم بالا میاد همیشه تو گوشه تسکبارم( کنار ساعت ) پیغام آپدیت ویندوز تو یه بالون windows security alerts نشون داده میشه . میخوام هیچوقت این پیغام نیاد . چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ من آپدیت رو در حالت Off گذاشتم ولی همیشه این پیغام بعد از بالا اومدن ویندوزم میاد .
ممنون میشم یه را حلی بدید .

hfj
29-04-2010, 01:11
دوستان موقعی که ویندوزم بالا میاد همیشه تو گوشه تسکبارم( کنار ساعت ) پیغام آپدیت ویندوز تو یه بالون windows security alerts نشون داده میشه . میخوام هیچوقت این پیغام نیاد . چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟ من آپدیت رو در حالت Off گذاشتم ولی همیشه این پیغام بعد از بالا اومدن ویندوزم میاد .

روی My Computer کلیک راست کن و گزینه‌ی Manage رو انتخاب کن.
مطابق شکل، گزینه‌ی Services رو انتخاب کن :

روی Automatic Updates، دابل کلیک کن :

دکمه‌ی Stop رو بزن :

از قسمت Startup type گزینه‌ی Disabled رو انتخاب کن و دکمه‌ی OK رو بزن و سیستم رو Restart کن :

Ehsan PCbase
29-04-2010, 10:23
راهی هست که بشه تمام فایل های معیوب ویندوز رو با سی دی ویندوز جایگزین کرد ؟

milad_mhb
29-04-2010, 10:52
سلام چندروزيه تمام پورت هاي يو اس بي من هرچي بهشون وصل مي كنم ارور not recognize رو ميده.مشكل كجاها ميتونه باشه؟

ask_bl
29-04-2010, 11:26
سلام چندروزيه تمام پورت هاي يو اس بي من هرچي بهشون وصل مي كنم ارور not recognize رو ميده.مشكل كجاها ميتونه باشه؟
درود
پیشنهاد میکنم یک بار کامپیوتر رو خاموش کنین و کابل برق رو هم قطع کنین .
اگر مشکل حل نشد ،Device رو وصل کنین و به مسیر زیر برین :
My Computer > Properties > Hardware > Device Manager
و از قسمت Universal Serial Bus Controllers روی هر کدوم که مشکل داره کلیک راست کن و Unistall رو بزن و بعد مجددا توی همون صفحه بالای صفحه Scan for hardware changes رو بزن .

Masоud
29-04-2010, 11:58

سلام

با تشکر فراوان از hfj (حامد) جان.

راه سریعتر و ساده تر :

به Control Panel برو و Security Center رو اجرا کن .

در سمت چپ پنجره Security Center روی گزینه ی Change the way Security Center alerts me کلیک کن.

سپس در پنجره ی جدید که باز میشه تیک Automatic Updates رو بردار.

راهی هست که بشه تمام فایل های معیوب ویندوز رو با سی دی ویندوز جایگزین کرد ؟

یک راهش که Repair کردن ویندوز هستش.

راه دیگر در پست زیر :

Ehsan PCbase
29-04-2010, 14:00
اروری که می گفتم این بود :
اعصاب واسم نزاشته ... هر نرم افزار ادیت فیلم که می خوام نصب کنم این ظاهر میشه !

Masоud
29-04-2010, 14:51
سلام

شما احتمالا تم یا اسکین ویندوز 7 یا ویستا نصب کردید و این مشکل پیش اومده.

تم رو که پاک کنید مشکل حل میشه.

a.l.d
29-04-2010, 15:14
سلام

اگربرات مشکلی نیست Restore کن سیستمتو

ask_bl
29-04-2010, 15:17
این کارارو انجام دادین ؟

Ehsan PCbase
29-04-2010, 20:32
مشکل حل شد ... یه نرم افزاری تغییر ظاهر ویندوز نصب کرده بودم که با حذف اون این ارور دیگه ظاهر نمیشه .
ویندوز من سرویس پک 3 هست ... خیلی مشکلات دارم باهاش . به نظر شما چه ویندوزی نصب کنم که از لحاظ کیفیت و سرعت خوب باشه ؟

ask_bl
29-04-2010, 20:40
سلام

مسعود جان یه کلاس هم برا ما میذاری !!!

مشکل حل شد ... یه نرم افزاری تغییر ظاهر ویندوز نصب کرده بودم که با حذف اون این ارور دیگه ظاهر نمیشه .
ویندوز من سرویس پک 3 هست ... خیلی مشکلات دارم باهاش . به نظر شما چه ویندوزی نصب کنم که از لحاظ کیفیت و سرعت خوب باشه ؟
فقط XP .من با تمام ویندوزها کار کردم !سون سرعت خوبی داره نسبت به بقیه ولی مشکلاتش زیاد تره !

babi
29-04-2010, 21:53
با سلام .
بنده قادر به مشاهده فایلهای مخفی نیستم . ؟

joe_satriani
29-04-2010, 22:37
با سلام .

يعني زماني كه انتخاب ميكنيد تا فايلهاي مخفي نمايش داده شود، بر ميگرده به حالت اولش؟
اگه جوابتون مثبت هست، سيستمتون ويروس داره و بايد آنتي ويروس اپديت نصب كنيد و اسكن كنيد

موفق باشيد.

mjzaret
30-04-2010, 00:41
با سلام .

به احتمال زیاد سیستم‌تون ویروسی شده.

ابتدا آنتی ویروس روی سیستم‌تون رو آپدیت کنید و بعد از اسکن کردن فایلهای زیر رو اجرا کنید.

فایل رجیستری شماره 1:

فایل رجیستری شماره 2:

:11:

Dew Drop
30-04-2010, 01:20
با سلام .

سلام
به احتمال زياد تايپيك زير كمكتون ميكنه.

babi
30-04-2010, 10:11
يعني زماني كه انتخاب ميكنيد تا فايلهاي مخفي نمايش داده شود، بر ميگرده به حالت اولش؟
اگه جوابتون مثبت هست، سيستمتون ويروس داره و بايد آنتي ويروس اپديت نصب كنيد و اسكن كنيد

موفق باشيد.

ممنونم از راهنماییت .
از چه ویروس کشی استفاده کنم ؟ نود 32 من آپدیت هست ولی ویروس را نمی شناسه .

Masоud
30-04-2010, 21:45
ممنونم از راهنماییت .
از چه ویروس کشی استفاده کنم ؟ نود 32 من آپدیت هست ولی ویروس را نمی شناسه .
سلام

فعلا نرم افزار زیر مشکلتون رو حل میکنه :

بعد از اجرا روی عکس خرس کلیک کنید.

am_64
01-05-2010, 10:49
سلام

وقتي ويندوز من بالا مياد روي دسكتاپم يه برچسبي ظاهر ميشه كه ميگه ويندوزت اصل نيست عكسش رو هم ضميمه نوشته هام كردم از دوستان كسي راه حلي داره كه اين برچسب رو حذف كنم و ديگه ظاهر نشه ممنون از شما

Dew Drop
01-05-2010, 11:14
سلام

وقتي ويندوز من بالا مياد روي دسكتاپم يه برچسبي ظاهر ميشه كه ميگه ويندوزت اصل نيست عكسش رو هم ضميمه نوشته هام كردم از دوستان كسي راه حلي داره كه اين برچسب رو حذف كنم و ديگه ظاهر نشه ممنون از شما
سلام
نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

babi
01-05-2010, 12:06
سلام

فعلا نرم افزار زیر مشکلتون رو حل میکنه :

بعد از اجرا روی عکس خرس کلیک کنید.

ممنونم .
ولی خیلی سخت دانلود میشه ؟ 15 دقیقه انتظار !!!

joe_satriani
01-05-2010, 13:28
ممنونم .
ولی خیلی سخت دانلود میشه ؟ 15 دقیقه انتظار !!!

نه دوست عزیزم
15 دقیقه واسه انتظار نداره

موفق باشید.

new explorer
01-05-2010, 20:54
با سلام به همه ی شما خبرگان ویندوز  :)

دات نت فریمورک

سیستم آبجی ما ضعیفه ! البته خوبه ها تو کلاس پنتیوم 4 ولی در مقابل سیستمهای امروزی خب البته پشه محسوب میشه :45:

ویندوزی که روش نصب کردم، فوق العاده ست : دست نخورده، فعال شده با شماره سریال قانونی از طریق روندی که خود ویندوز مشخص کرده و بعدش هم مراجعه به آپدیت سنتر مایکروسافت از روی start/windows update و حتی genuine شده و اما اصل ماجرا از اینجا به بعده :
فکر میکنم باهام موافق باشید که بنا به دلایلی ویندوز بعد از به روز رسانی کارکردش کندتر از قبل میشه (تا جاییکه حتی یادم میاد چند سال پیش،اون موقع که تازه سرویس پک 2 معرفی شده بود، ما میگفتیم چون این وصله ها فقط به منظور تامین امنیت تو اینترنته و ما هم که اینترنت نمیرفتیم اون موقع اصلن، نصبش نمیکردیم!)
خب، از آپدیتهای امنیتی و ضروری که high priority هستند که نمیشه گذشت،از بعضی از آپدیتهای انتخابی که به یقین میشه گذشت، مثل windows search و از این بین مهمترین کمپننت همون .Net framework هست که باقی میمونه.

البته من این سری دات نت یک رو نصب نکردم :jealous: ولی عوضش سه و نیم (که خب شامل دو و سه هم میشه) و همه ی آپدیتهاش رو نصب کردم.
میدونم دات نت چی هست و چه ضرورتی داره وجودش، اما نمیدونم تا چه حد و تا چه حد میتونم با حذف برخی کمپننتها یی که شاید هیچوقت استفاده نشه ازشون بار روی ویندوز رو سبک کنم !
یه چیزی رو نمیدونم، این فریمورکی که ما میگیریم، همونیه که برای Developer ها هم استفاده میشه یا اینکه نه اینا فقط برای اجرای نرم افزارهای توسعه داده شده در دات نت ضروری هستند ؟ دقیقن این مسئله هست که نمیتونم تمیز بدم
نمیدونم اگه برم دات نت رو حذف کنم تا سیستم بهتر نفس بکشه و با در نظر گرفتن اینکه این ویندوز یه کاربر معمولی داره که مهایتن آفیس و همین برنامه های ضروری و معمولی رو رو ویندوز سوار میکنه ، چجوری میشه اوضاع ؟
ببخشید که پرگویی کردم، امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
باز اگه لازم بود به سوالی ، دقیق و خلاصه جواب بدم بفرمایید حتمن

با سپاس
:40:

مجتبی_1366
02-05-2010, 11:20
سلام دوستان

من 2 تا ویندوز xp دارم که یکیش رو یه درایومه که نمیتونم فرمتش کنم

میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره که بتونم ویندوز XP رو uninstall کنم؟

ممنون میشم کمک کنید.

یا حق

ask_bl
02-05-2010, 11:50
سلام دوستان

من 2 تا ویندوز xp دارم که یکیش رو یه درایومه که نمیتونم فرمتش کنم

میخواستم بدونم آیا راهی وجود داره که بتونم ویندوز XP رو uninstall کنم؟

ممنون میشم کمک کنید.

یا حق
درود
نه Unistall که نمیشه کرد !ولی حتما فرمت میشه کرد ،چرا نمیتونین فرمت کنین ؟!

mesmaeil2
02-05-2010, 12:14
با سلام
من یه مشکل دارم اون اینه که دید گاهی هنگام لود اول ویندوز داریوها چک میشند
حالا این واسه یکی از دوستان من اول هر بار بالا امدن ویندوز انجام میشه
چه کاری برای توقف اون میشه انجام داد

ask_bl
02-05-2010, 12:31
با سلام
من یه مشکل دارم اون اینه که دید گاهی هنگام لود اول ویندوز داریوها چک میشند
حالا این واسه یکی از دوستان من اول هر بار بالا امدن ویندوز انجام میشه
چه کاری برای توقف اون میشه انجام داد
درود
در قسمت Run عبارت regedit رو بنویسین و اینتر کنین .
به مسیر زیر برین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager
روی BootExecute دو بار کلیک کنین و عبارت زیر رو به جای قبلی بنویسین :

با این دستور درایو های C و D برای چک شدن غیر فعال میشن
اگر میخواستین چک شدن درایو های دیگه رو هم غیر فعال کنین ،مثل دستور بالا درایو ها رو اضافه کنین .

Dew Drop
02-05-2010, 12:49
سلام
ask_bl عزيز كاملا درست گفتند ولي شما اين كار رو هم ميتونيد انجام بديد.تو command prompt بنويسيد :chkntfs /x c: d
براي هر كدوم از درايوهاتون هم ميتونيد انجام بديد.

saba_879
02-05-2010, 13:10
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم
1.من میخوام explorer 8 ام و بردارم ولی وقتی میرم تو add or remove گزینه remove نداره با tune up ام چک کردم نشد
لطفا راهنمایی کنید چه طوری میتونم remove کنم و explorer 7 نصب کنم
2.من هر سایتی رو که بخوام باز کنم بوسیله ی explorer 8 باید یه جورایی با واسطه باشه
یعنی باید مثلا تو گوگل سرچ کنم بعد از اونجا باز کنم,اگه مستقیم در adress bar بزنم باز نمیشه

مجتبی_1366
02-05-2010, 13:16
درود
نه Unistall که نمیشه کرد !ولی حتما فرمت میشه کرد ،چرا نمیتونین فرمت کنین ؟!

سلام

آخه 30 گیگ آهنگ دارم روش...حالا موندم چه کنم...!

مجتبی_1366
02-05-2010, 13:24
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم
1.من میخوام explorer 8 ام و بردارم ولی وقتی میرم تو add or remove گزینه remove نداره با tune up ام چک کردم نشد
2.من هر سایتی رو که بخوام باز کنم بوسیله ی explorer 8 باید یه جورایی با واسطه باشه
یعنی باید مثلا تو گوگل سرچ کنم بعد از اونجا باز کنم,اگه مستقیم در adress bar بزنم باز نمیشه

شما وقتی explorer جدید رو نصب میکنید نیازی به remove کردن قبلی نداری!
خودش جایگزین میشه...اما اگر اصرار به این کار دارید باید برید تو control Panelبعد Add/Remove Program بعد از منو های سمت چپ Add/Remove windows Component رو میزنید و منتظر میشید تا لود شه...بعد اینترنت اکسپلورر رو انتخاب می کنید و next رو میزنید تا بقیه کارا رو انجام بدین.
موفق باشید

ask_bl
02-05-2010, 13:34
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم
درود
1 .برای Unistall کردن ،از منوی Start در قسمت Run بنویسین cmd.exe وعبارت زیر رو توش copy و paste کنین :

و بعد اینتر کنین و یک بار Restart کنین .
2 .وقتی مستقیم مینویسین چه پیغامی میاد ؟

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

سلام

آخه 30 گیگ آهنگ دارم روش...حالا موندم چه کنم...!
درود
اگر اینطوریه میتونین فایل های ویندوز رو Delete کنین !

saba_879
02-05-2010, 14:03
شما وقتی explorer جدید رو نصب میکنید نیازی به remove کردن قبلی نداری!
خودش جایگزین میشه...اما اگر اصرار به این کار دارید باید برید تو control Panelبعد Add/Remove Program بعد از منو های سمت چپ Add/Remove windows Component رو میزنید و منتظر میشید تا لود شه...بعد اینترنت اکسپلورر رو انتخاب می کنید و next رو میزنید تا بقیه کارا رو انجام بدین.
موفق باشید

آخه چون میخوام 7 نصب کنم اجازه نمیده
این کار و قبلا کردم ولی حجم فایل explorer رو صفر نشون میده و بعد از طی مراحل اتفاقی نمی افته

درود
1 .برای Unistall کردن ،از منوی Start در قسمت Run بنویسین cmd.exe وعبارت زیر رو توش copy و paste کنین :

و بعد اینتر کنین و یک بار Restart کنین .
2 .وقتی مستقیم مینویسین چه پیغامی میاد ؟

1.پیغام میده که همچین فایلی نمیتونه پیدا کنه
2.هیچ اتفاق خاصی نمیافته رو همون صفحه ی default میمونه

Dew Drop
02-05-2010, 15:17
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم

سلام
شايد شما ادرسي كه تو ادرس بار مي نويسيد درست نيست,چون وقتي گوگل رو براتون باز ميكنه بايد اون يكي ادرس ها رو هم براتون باز كنه اگه گوگل رو هم نداشتيد اون وقت ميشد گفت شايد از تنظيماتش باشه.شما يه بارم امتحان كنيد لينك جايي كه از گوگل ميريد رو تو ادرس بار كپي پيست كنيد ببينيد باز نميره.

joe_satriani
02-05-2010, 16:31
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم

شما يه نرم افزار نظير Your Uninstaller نصب كنيد، بعد از نصب، روي اينترنت اكسپلوررتون كليك راست كنيد و گزينه ي Uninstall with Your Uninstaller رو انتخاب كنيد.

موفق باشيد.

saba_879
02-05-2010, 20:21
سلام
شايد شما ادرسي كه تو ادرس بار مي نويسيد درست نيست,چون وقتي گوگل رو براتون باز ميكنه بايد اون يكي ادرس ها رو هم براتون باز كنه اگه گوگل رو هم نداشتيد اون وقت ميشد گفت شايد از تنظيماتش باشه.شما يه بارم امتحان كنيد لينك جايي كه از گوگل ميريد رو تو ادرس بار كپي پيست كنيد ببينيد باز نميره.

امتحان کردم نشده
همان default صفحه باقی میمونه

شما يه نرم افزار نظير Your Uninstaller نصب كنيد، بعد از نصب، روي اينترنت اكسپلوررتون كليك راست كنيد و گزينه ي Uninstall with Your Uninstaller رو انتخاب كنيد.

موفق باشيد.

نصب کردم ولی بازم گزینه ی unistall براش غیر فعال
یه جورایی انگار explorer ام آسیب دیده باشه شده

Dew Drop
02-05-2010, 21:22
سلام بر دوستان
دو تا سوال داشتم

سلام
شما از ريكاوري كنسول هم ميتونيد ie تون رو uninstall كنيد. وارد صفحه ريكاوري كنسول بشين, اينا رو تايپ كنيد
CD ie8\spuninst
batch Spuninst.txt
واينتر رو بزنيد.در ضمن سي دي ويندوز رو تو سي دي رامتون قرار بديد.

babi
02-05-2010, 21:58
با سلام ....
من وقتي كه ميخواهم ويندوز سيستم را آپديت كنم سايت مايكروسافت پيغام زير را نشان ميدهد :
Network policy settings prevent you from using this website to get updates for your computer.

If you believe you have received this message in error, please contact your system administrator.
Read more about steps you can take to resolve this problem (error number 0x8DDD0003) yourself.

اين يعني چي ؟

ask_bl
02-05-2010, 22:12
با سلام ....
من وقتي كه ميخواهم ويندوز سيستم را آپديت كنم سايت مايكروسافت پيغام زير را نشان ميدهد :
Network policy settings prevent you from using this website to get updates for your computer.

If you believe you have received this message in error, please contact your system administrator.
Read more about steps you can take to resolve this problem (error number 0x8DDD0003) yourself.

اين يعني چي ؟
درود
از منوی Start در قسمت Run عبارت gpedit.msc رو بنویس .
به مسیر زیر برو :
User Configuration > Administrative Templates > Start Menu and Taskbar
در سمت راست روی Remove links and access to Windows Update کلیک راست کن و Properties رو انتخاب کن .
Disabled رو انتخاب کنین و Apply وبعد OK .
و حالا :
با Admin لاگ این کنین و تو Run عبارت gpedit.msc رو بنویسین ،به مسیر زیر برین :
User Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update
روی Remove access to use all Windows Update Features کلیک راست کنین و Properties رو انتخاب کنین و Disabled کنین و Apply و بعد OK .

a.l.d
03-05-2010, 19:17
میخوام درWin Server 2003 برای User هایی که Remote می شن محدودیت ایجاد کنم مثلا فقط دیدن فایل یامثلا اجازه دیدن یاتغییردادن فایل ها بدون اجاز ی نصب برنامه وتغییردرریجستری یافقط اجازه ی استفاده کردن ازیک برنامه

اگرتوضیحات طولانی و نیازبه کتاب داردلینک دهیدویاکتابی(بهتره Cd ) معرفی کنید

razi48
03-05-2010, 20:26
سلام
لطفاهرکي ميتونه منو راهنمايي کنه
من حواسم نبود رو سيستمم (XP professional)دوتاآنتي ويروس نصب کردم.بعدش ويندوزپريدوسيستم ديگه بالا نيومد.منم يه ويندوزxpديگه تودرايوGنصب کردم(ويندوزقبلي تودرايوCبوده)حالا تمام فايلهام تو درايوC قفل شدن و رنگشون سبز شده
لطفابگين چه طورميتونم قفلشونو بردارم
ممنون ازتوجهتون

prong
03-05-2010, 21:07
سلام دوستان.من وقتی روی دسکتاپ کلیک راست میکنم منوی کلیک راست دو تا گزینه اول رو نداره.یعنی view &
arrange by
چه کار کنم؟؟
مر30

Reza Razor
04-05-2010, 11:20
دوستان یه سوال حیاتی داشتم
سرش با رفیقم شرط بندی کردم
سوال هم اینه:
میشه روی یک هاردی روی یه سیستم جداگانه ویندوز xp نصب کرد بعد اون هارد رو به سیستم دیگری وصل کرد و از ویندوز استفاده کرد یا به اصطلاح ویندوز بالا بیاد؟
دوستان خواهشا اگه کسی میدونه زود جواب بده چون خیلی فوریه !
من میگم هیچ مشکلی نداره اینکار و ایشون میگه امکان نداره!

new explorer
04-05-2010, 11:35
سوال هم اینه:
میشه روی یک هاردی روی یه سیستم جداگانه ویندوز xp نصب کرد بعد اون هارد رو به سیستم دیگری وصل کرد و از ویندوز استفاده کرد یا به اصطلاح ویندوز بالا بیاد؟
نه

اما بله !
اگر مشخصات سخت افزاری بسیار نزدیک به هم باشند (مخصوصن سی پی یو ) ، ویندوز میتونه دوباره خودش رو متناسب با سخت افزار جدید پیکربندی کنه، البته بعضی اوقات

mjzaret
04-05-2010, 12:29
میخوام درWin Server 2003 برای User هایی که Remote می شن محدودیت ایجاد کنم مثلا فقط دیدن فایل یامثلا اجازه دیدن یاتغییردادن فایل ها بدون اجاز ی نصب برنامه وتغییردرریجستری یافقط اجازه ی استفاده کردن ازیک برنامه

اگرتوضیحات طولانی و نیازبه کتاب داردلینک دهیدویاکتابی(بهتره Cd ) معرفی کنید

اطلاعات چندانی در مورد ویندوز 2003 ندارم ولی شما می‌تونید یوزرهایی که ساخته میشه رو محدود کنید. یعنی از قسمت User Account کنترل پنل دسترسی اونها رو محدود کنید.

به عبارتی هر یوزر بسته به تنظیمات شما می‌تونه به سیستم دسترسی داشته باشه.

mjzaret
04-05-2010, 12:37
سوال هم اینه:

اگه دو سیستم کاملاً مشابه باشند و هیچ تفاوتی با هم نداشته باشند بله میشه هارد رو منتقل کرد و از ویندوز روی هارد استفاده کرد.

اما اگه تفاوت در سیستم‌ها وجود داشته باشه شاید اینکا جواب بده و شاید هم نه.

در موقع نصب ویندوز سیستم با توجه به سخت افزارهاش پیکر بندی میشه و اگه هارد رو منتقل کنیم چون نوع سیستم عوض شده بنابراین پیکربندی اون هم به هم می‌خوره و همین علت کفایت می‌کنه که سیستم بالا نیاد.

معمولاً با تعویض مادربورد این مشکل بیشتر به وجود می‌آد.:11:

hamid_diablo
04-05-2010, 18:06
سلام

میشه فایلهایی با فرمت gif به jpg تبدیل کرد

joe_satriani
04-05-2010, 18:19
سلام
من حواسم نبود رو سيستمم (XP professional)دوتاآنتي ويروس نصب کردم.بعدش ويندوزپريدوسيستم ديگه بالا نيومد.منم يه ويندوزxpديگه تودرايوGنصب کردم(ويندوزقبلي تودرايوCبوده)حالا تمام فايلهام تو درايوC قفل شدن و رنگشون سبز شده
ممنون ازتوجهتون

شما ميتونيد روي فايلهايي كه رنگي هستن، كليك راست كنيد، سپس گزينه ي Properties رو انتخاب كنيد، بعد در تب general گزينه ي Advanceرو انتخاب ، و بعد تيك گزينه ي Encrypt content to secure data يا Compress contents to save disk رو غير فعال كنيد.

سلام

شما به اين انجمن مراجعه كنيد و نرم افزار رو درخواست كنيد:

در خواست نرم افزار

a.l.d
04-05-2010, 18:46
اطلاعات چندانی در مورد ویندوز 2003 ندارم ولی شما می‌تونید یوزرهایی که ساخته میشه رو محدود کنید. یعنی از قسمت User Account کنترل پنل دسترسی اونها رو محدود کنید.

به عبارتی هر یوزر بسته به تنظیمات شما می‌تونه به سیستم دسترسی داشته باشه.

طرزکارش با ویندوز معولی فرق داره ومثل XP معمولی نمیشه محمدویت ایجاد کرد

mjzaret
05-05-2010, 01:03
طرزکارش با ویندوز معولی فرق داره ومثل XP معمولی نمیشه محمدویت ایجاد کرد

برای محدود ساخت هر یوزر این دستور رو در RUN اجرا کنید.

Control Userpasswords2

در پنجره‌ای که براتون باز میشه با انتخاب یوزر مورد نظر و زدن دکمه Properties می‌تونید برای یوزر انتخاب شده محدودیت ایجاد کنید.

یعنی در گروهی قرار بدید که مد نظر‌تون هست.

برای محدود کردن کافی روی گزینه Users قرار بدید و OK کنید.:11:

---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

سلام

فکر کنم بتونید با برنامه فتوشاپ و همچنین برنامه Image Ready این کار رو رو انجام بدید.:11:

Dew Drop
05-05-2010, 09:26
سلام

سلام
paint خود ويندوز هم اينكاررو ميكنه ولي يه كم كيفيت تصوير كم ميشه ولي با photoshop چندان تغييري نمي كنه.

razi48
05-05-2010, 13:06
سلام
من حواسم نبود رو سيستمم دوتاآنتي ويروس نصب کردم.بعدش ويندوزپريدوسيستم ديگه بالا نيومد.منم يه ويندوزxpديگه تودرايوGنصب کردم(ويندوزقبلي تودرايوCبوده)حالا تمام فايلهام تو درايوC قفل شدن و رنگشون سبز شده
ممنون ازتوجهتون

a.l.d
05-05-2010, 18:22
سلام
من حواسم نبود رو سيستمم دوتاآنتي ويروس نصب کردم.بعدش ويندوزپريدوسيستم ديگه بالا نيومد.منم يه ويندوزxpديگه تودرايوGنصب کردم(ويندوزقبلي تودرايوCبوده)حالا تمام فايلهام تو درايوC قفل شدن و رنگشون سبز شده
ممنون ازتوجهتون

چرا ویندئوزتوکه Drive cاست Repair نمی کنی

ninjavb
05-05-2010, 18:58
با سلام
من میخواستم internet explorer 7 رو نصب کنم که تو نصبش یه مشکلی پیش اومد و نصب نشد حالا قبلیه (نسخه 6) ریخته بهم یکی این که سایت های قسمت favorite باز نمیشه و وقتی موس رو روش نگه میدارم اسم سایت رو هم نشون نمیده history هم اسم سایت هایی رو که رفتم نشون نمیده .. باید چی کار کنم که قسمت favorite به حالت اول برگرده؟ اصلا راهی داره؟
با تشکر

prong
05-05-2010, 18:58
سلام دوستان.من وقتی روی دسکتاپ کلیک راست میکنم منوی کلیک راست دو تا گزینه اول رو نداره.یعنی view &
arrange by
چه کار کنم؟؟
مر30
----------------------------------------------
یکی جواب منو بده لطفا

denzelmovie
05-05-2010, 19:10
دوستان عزیز من وقتی با فتوشاپ یا افتر افکت کار میکنم
ارور میده که درایو C حافظه ی کافی نداره
میخواستم بدانم وقتی با این نرم افزارها کار میکنم چه چیزهایی به درایو ویندوز اضافه میشه
که فضای زیادی هم می گیرند و چگونه میشه پاکشون کرد؟

saba_879
05-05-2010, 19:23
hi
من قبلا از دوستان خواسته بودم یه راه حلی برای برداشتن ie8 بهم بگن که خب راه حل های متفاوتی ارائه شد و با تشکر از دوستان,هر جور بود remove شد.(البته مطمئن نیستم)
ولی هنوز مشکل قبل سر جاش,یعنی وقتی میام ie7 نصب کنم error میده یه ,ورژن بالاتر نصبه,یکی بگه مشکل از چی؟
سوال دومم هم جواب داده نشد
2.من هر سایتی رو که بخوام باز کنم بوسیله ی ie باید یه جورایی با واسطه باشه

joe_satriani
05-05-2010, 19:48
دوستان عزیز من وقتی با فتوشاپ یا افتر افکت کار میکنم
ارور میده که درایو C حافظه ی کافی نداره
میخواستم بدانم وقتی با این نرم افزارها کار میکنم چه چیزهایی به درایو ویندوز اضافه میشه
که فضای زیادی هم می گیرند و چگونه میشه پاکشون کرد؟

شايد حافظه ي مجازي رو منظورتون هست!

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

سلام
ممنون ازتوجهتون

مجدد!

شما ميتونيد روي فايلهايي كه رنگي هستن، كليك راست كنيد، سپس گزينه ي Properties رو انتخاب كنيد، بعد در تب general گزينه ي Advanceرو انتخاب ، و بعد تيك گزينه ي Encrypt content to secure data يا Compress contents to save disk رو غير فعال كنيد.

Dew Drop
05-05-2010, 20:00
hi
من قبلا از دوستان خواسته بودم یه راه حلی برای برداشتن ie8 بهم بگن که خب راه حل های متفاوتی ارائه شد و با تشکر از دوستان,هر جور بود remove شد.(البته مطمئن نیستم)
ولی هنوز مشکل قبل سر جاش,یعنی وقتی میام ie7 نصب کنم error میده یه ,ورژن بالاتر نصبه,یکی بگه مشکل از چی؟
سوال دومم هم جواب داده نشد
2.من هر سایتی رو که بخوام باز کنم بوسیله ی ie باید یه جورایی با واسطه باشه

سلام
راهي رو كه با ريكاوري كنسول گفته بودم امتحان كرديد؟فكر مي كنم جواب بده وخوب وقتي ارور ميده كه ie7 نصب نمي شه پس حتما ie8 كاملا remove نشده.در ضمن اگه با ريكاوري كنسولie8 رو uninstall كنيدie6 جايگزين ميشه.

Dew Drop
06-05-2010, 00:28
با سلام
من میخواستم internet explorer 7 رو نصب کنم که تو نصبش یه مشکلی پیش اومد و نصب نشد حالا قبلیه (نسخه 6) ریخته بهم یکی این که سایت های قسمت favorite باز نمیشه و وقتی موس رو روش نگه میدارم اسم سایت رو هم نشون نمیده history هم اسم سایت هایی رو که رفتم نشون نمیده .. باید چی کار کنم که قسمت favorite به حالت اول برگرده؟ اصلا راهی داره؟
با تشکر

سلام
يه بار فرمان sfc /scannow رو تو run اجرا كنيد كه ie تون تعمير(repair) بشه بعد اينكه ريستارت كردين ببينيد درست ميشه.

saba_879
06-05-2010, 10:03
سلام
راهي رو كه با ريكاوري كنسول گفته بودم امتحان كرديد؟فكر مي كنم جواب بده وخوب وقتي ارور ميده كه ie7 نصب نمي شه پس حتما ie8 كاملا remove نشده.در ضمن اگه با ريكاوري كنسولie8 رو uninstall كنيدie6 جايگزين ميشه.

امتحان کردم میگه همچین فایلی وجود نداره

Dew Drop
06-05-2010, 10:06
امتحان کردم میگه همچین فایلی وجود نداره

سلام
بي زحمت يه نگاهي به about internet explorer تو قسمت help بندازين ببينيد ورژن ie تون رو چند نوشته؟

saba_879
06-05-2010, 10:10
سلام
بي زحمت يه نگاهي به about internet explorer تو قسمت help بندازين ببينيد ورژن ie تون رو چند نوشته؟

8.0.6001.18343

Dew Drop
06-05-2010, 10:24
سلام
ورژنش رو به خاطر اين پرسيدم كه چرا اين دستور تو ريكاوري كنسول اجرا نشده,چون فكر مي كنم اخرين و بهترين راه براي حذفش همين بود.

saba_879
06-05-2010, 10:32
سلام
ورژنش رو به خاطر اين پرسيدم كه چرا اين دستور تو ريكاوري كنسول اجرا نشده,چون فكر مي كنم اخرين و بهترين راه براي حذفش همين بود.

آهان یعنی هیچی دیگه,کاری نمیشه کرد؟

Dew Drop
06-05-2010, 11:32

سلام
نه عزيز من مطمين نيستم كه راه ديگه اي نيست شايد اساتيدعزيز راه ديگه اي داشته باشن.

joe_satriani
06-05-2010, 18:47

دوست عزيز اين راه رو هم برو!
اگه تونستي حذفش كني كه هيچ، اگه نتونستي اكسپلوررت مشكل داره :31:
اين دستور رو توي Run كپي كن و OK بزن و مراحل رو طي كن تا حذف شه.

%windir%\ie8\spuninst\spuninst.exe

موفق باشيد.

saba_879
06-05-2010, 23:26
دوست عزيز اين راه رو هم برو!
اگه تونستي حذفش كني كه هيچ، اگه نتونستي اكسپلوررت مشكل داره :31:
اين دستور رو توي Run كپي كن و OK بزن و مراحل رو طي كن تا حذف شه.

%windir%\ie8\spuninst\spuninst.exe

موفق باشيد.

متشکر از راهنماییتون
بازم ارور قبل,همچین فایلی رو پیدا نمیکنه:41:
به نظرتون مشکل ie م از چی؟

Dew Drop
07-05-2010, 00:33
متشکر از راهنماییتون
بازم ارور قبل,همچین فایلی رو پیدا نمیکنه:41:
به نظرتون مشکل ie م از چی؟

سلام
دوست عزيز وقتي ويندوزتون ارور ميده كه همچين فايلي نيست ويندوزشما من فكر مي كنم ايراد داره.چون spuninst.exe يه پروسه اي هست كه با سيستم عامل ويندوز همراهه و براي حذف سرويس هاي ويندوز هست.وقتي ارور ميده كه اين فايل رو نداريد در واقع يكي از فايلهاي اجرايي ويندوز شما وجود نداره.شما يه بار فرمان sfc /scannow رو تو run اجرا كنيد.بعد ببينيد اگه ie تون درست شد كه هيچ اگر كه نه دستورهاي حذف ie رو انجام بديد ببينيد درست ميشه.

gameselect
07-05-2010, 08:30
خسته نباشید دوستان.

من ویندوز xp sp3 رو نصب کردم و تا 3 ماه مشکل نداشتم الان آپدیتش کردم . و مشکل اینه که موقع روشن

شدن و شروع ویندوز هر چی وایسم بازم cpu usage بالا و چراغ هارد و صدای هارد میاد و سرعتش خیلی کم

تا 5 دقیقه طوری که اصلا بیخیال میشم خاموش می کنم .

الانم که اومدم تو اینترنت روشن کردم و بعد از 10 دقیقه اومدم هنوز هم cpu usage 30% هست و سرعت

و تاخیر تو کارها وجود داره.

سخت افزار:
windows : xp Sp3. update today plus windows geniun pass ok
cpu : e5200 intel dual core
ram : 4gb
vga :1gb ddr3 256 bit
Hdd: 1 tb maxtor

لطفا کمک کنید وگرنه ویندوزم رو باید عوض کنم :11:

mjzaret
07-05-2010, 09:19
خسته نباشید دوستان.

من ویندوز xp sp3 رو نصب کردم و تا 3 ماه مشکل نداشتم الان آپدیتش کردم . و مشکل اینه که موقع روشن

شدن و شروع ویندوز هر چی وایسم بازم cpu usage بالا و چراغ هارد و صدای هارد میاد و سرعتش خیلی کم

الانم که اومدم تو اینترنت روشن کردم و بعد از 10 دقیقه اومدم هنوز هم cpu usage 30% هست و سرعت

سخت افزار:

شما یه نگاهی بندازید که چه پروسه‌ای از CPU بیشترین استفاده رو می‌کنه؟

معمولاً یه ویروس و یا تداخل در اجرای برنامه‌ای این مشکل رو به وجود می‌آره.

joe_satriani
07-05-2010, 10:54
خسته نباشید دوستان.

سخت افزار:

همونطور كه دوستمون گفتن، از ويروس هست و واسه همينه كه درگير ميشه!
اينطور وقتا اول از همه سيستم رو با يه آنتي ويروس آپديت اسكن كنيد
دوم هم روي همون پروسه كليك راست كنيد و گزينه ي End Process رو انتخاب كنيد و بهش خاتمه بديد

موفق باشيد.

HADI roni
07-05-2010, 15:22
سلام.
ويندوز من وقتي ميخواد بياد بالا ميگه فايل hal.dll رو پيدا نميكنه ويندوزو دوباره نصب كن.
ميشه كاري كرد؟

hfj
07-05-2010, 15:31
سلام.
ويندوز من وقتي ميخواد بياد بالا ميگه فايل hal.dll رو پيدا نميكنه ويندوزو دوباره نصب كن.
ميشه كاري كرد؟

سـلام.. .
ببین این تاپیک می تونه کمکت کنه :

Vahid67
07-05-2010, 18:34
سلام دوستان
سیستم یکی از دوستانم پسورد خاصی داره !!!! مثل بقیه ویندوزهایی که روش پسورد بود نیست!!! یعنی اون قسمتی که اسم یوزر میزد بعدش زیرش پسورد رو میزدی نیست و تا لودینپ ویندوز تموم میشه پسورد میخواد!!! حتی وارد Safemode هم نمیشه اونجا هم پسورد میخواد اسمش هم ُStartUp Password هستش ... راهی هست که بشه ازش رد شد این دوستم پسوردشو فراموش کرده... اون روش دوبار CTRL + ALT + DELETE رو هم امتحان کردم جواب نداد

BEBETO1
07-05-2010, 19:14
با سلام و عرض خسته نباشید
من 2 تا سوال دارم
1-من روی کامپیوترم پارسال ویندوز xp نصب کردم و حالا چند روز پیش صفحه دسکتاپ سیاه شدویه پیغام که ویندوز شما باید ثبت بشه وگرنه امکان داره نرم افزار ها قربانی بشن میاد ...
من صفحه دسکتاپ رو که دوباره عوض میکنم یه بار که کامپیوتر رو خاموش می کنم دوباره سیاه شده و زیر کامپیوتر همون پیغام اومده؟؟؟؟؟
و الانم موقع شروع ویندوز تو قسمت login که انتخاب میکم میاد و میگه الان می خوای مشکل رو حل کنی یا بعدا؟؟؟

تا الان که مشکلی برای نرم افزار ها پیش نیومده؟؟؟؟باید چیکار کنم که از دست این پیغام راحت بشم؟؟؟
متن پیغام اینگلیسیش هم اینه؟؟
ask for genune microsoft sotwar
you may be victim of software counterfeitin
this copy of windows did not pass genuine windows validation
کمک کنید؟؟؟؟:41::41:

و حالا سوال 2::من یه mini laptob توشیبا دارم مدل nb200 من می خوام ویندوزش رو عوض کنم؟؟؟؟
ولی متاسفانه dvdrom یا cd rom نداره؟؟؟؟من چطور میتونم از طریق lan روشویندوز نصب کنم؟؟؟

با تشکر:31::46:

Masоud
07-05-2010, 19:24
سلام دوستان
سیستم یکی از دوستانم پسورد خاصی داره !!!! مثل بقیه ویندوزهایی که روش پسورد بود نیست!!! یعنی اون قسمتی که اسم یوزر میزد بعدش زیرش پسورد رو میزدی نیست و تا لودینپ ویندوز تموم میشه پسورد میخواد!!! حتی وارد Safemode هم نمیشه اونجا هم پسورد میخواد اسمش هم ُStartUp Password هستش ... راهی هست که بشه ازش رد شد این دوستم پسوردشو فراموش کرده... اون روش دوبار CTRL + ALT + DELETE رو هم امتحان کردم جواب نداد

سلام

بنظر میاد منظورتون پسورد syskey باشه . این تاپیک ها رو مطالعه کنید :

با سلام و عرض خسته نباشید
من 2 تا سوال دارم
1-من روی کامپیوترم پارسال ویندوز xp نصب کردم و حالا چند روز پیش صفحه دسکتاپ سیاه شدویه پیغام که ویندوز شما باید ثبت بشه وگرنه امکان داره نرم افزار ها قربانی بشن میاد ...
من صفحه دسکتاپ رو که دوباره عوض میکنم یه بار که کامپیوتر رو خاموش می کنم دوباره سیاه شده و زیر کامپیوتر همون پیغام اومده؟؟؟؟؟
و الانم موقع شروع ویندوز تو قسمت login که انتخاب میکم میاد و میگه الان می خوای مشکل رو حل کنی یا بعدا؟؟؟

تا الان که مشکلی برای نرم افزار ها پیش نیومده؟؟؟؟باید چیکار کنم که از دست این پیغام راحت بشم؟؟؟
متن پیغام اینگلیسیش هم اینه؟؟
ask for genune microsoft sotwar
you may be victim of software counterfeitin
this copy of windows did not pass genuine windows validation
کمک کنید؟؟؟؟:41::41:

و حالا سوال 2::من یه mini laptob توشیبا دارم مدل nb200 من می خوام ویندوزش رو عوض کنم؟؟؟؟
ولی متاسفانه dvdrom یا cd rom نداره؟؟؟؟من چطور میتونم از طریق lan روشویندوز نصب کنم؟؟؟

با تشکر:31::46:

جواب سؤال اولتون (پست Sharifdorsa عزیز) :

جواب سؤال دوم :

نصب ویندوز XP از طریق USB :

ninjavb
07-05-2010, 20:07
سلام
يه بار فرمان sfc /scannow رو تو run اجرا كنيد كه ie تون تعمير(repair) بشه بعد اينكه ريستارت كردين ببينيد درست ميشه.
فرمان رو اجرا کردم بعدشم سی دی ویندوزم گزاشتم ولی درست نشد!! راهه دیگه ای نداره؟

saba_879
07-05-2010, 23:00
سلام
دوست عزيز وقتي ويندوزتون ارور ميده كه همچين فايلي نيست ويندوزشما من فكر مي كنم ايراد داره.چون spuninst.exe يه پروسه اي هست كه با سيستم عامل ويندوز همراهه و براي حذف سرويس هاي ويندوز هست.وقتي ارور ميده كه اين فايل رو نداريد در واقع يكي از فايلهاي اجرايي ويندوز شما وجود نداره.شما يه بار فرمان sfc /scannow رو تو run اجرا كنيد.بعد ببينيد اگه ie تون درست شد كه هيچ اگر كه نه دستورهاي حذف ie رو انجام بديد ببينيد درست ميشه.

دوست گرامی این کار رو قبلا انجام دادم,چون همچین حدسی رو زدم ولی جواب نداد:41:

mazda
07-05-2010, 23:23
سلام
ویندوز من بعداز پشت سر گذاشتن صفحه wellcom روی صفحه microsoft windows xp می ماند و هیچ عکس العملی نشان نمی دهد حتی چراغ هارد هم روشن نمی شود. میشه این مشکل رو بدون نصب دوباره ویندوز حل کرد.

mjzaret
07-05-2010, 23:57
سلام
ویندوز من بعداز پشت سر گذاشتن صفحه wellcom روی صفحه microsoft windows xp می ماند و هیچ عکس العملی نشان نمی دهد حتی چراغ هارد هم روشن نمی شود. میشه این مشکل رو بدون نصب دوباره ویندوز حل کرد.

بعد از روشن كردن سيستم دكمه F8 رو بزنيد.

از منويي كه براتون نشون داده مي‌شه گزينه Last Good Unknown رو انتخاب و اينتر كنيد.

شايد به اين ترتيب مشكلتون حل بشه.

mazda
08-05-2010, 12:52
اين كار رو كردم فايده نداشت.

mjzaret
08-05-2010, 13:19
با گزینه Safe Mode سیستم رو بالا بیارید.

اگه ویندوز بالا اومد حالا از System Restore استفاده کنید و ویندوز رو به حالت خوبش در چند روز گذشته برگردونید.

joe_satriani
08-05-2010, 13:46
اگه دوستان جوابها رو به صورت "نقل قول" عنایت بفرمائن خیلی بهتر میشه!
حداقل متوجه میشیم چه سوالایی رو دوستان مجدد میپرسن و چه سوالایی جواب گرفته میشه!

موفق باشید.

hamid_diablo
08-05-2010, 16:05
سلام

یه سئوال مبتدیانه

برای رفتن به Safe Mode باید چی کا کرد؟

ریکاوری کنسول چیه؟اگ ممکنه کمی توضیح بدید

Dew Drop
08-05-2010, 16:56
سلام

یه سئوال مبتدیانه

برای رفتن به Safe Mode باید چی کا کرد؟

ریکاوری کنسول چیه؟اگ ممکنه کمی توضیح بدید

سلام
برای رفتن به safe mode وقتی کامپیوتر رو روشن کردید وقتی ویندوز بالا میاد کلید f8 رو بزنید یه صفحه ای میاد که چندتا گزینه داره که از اونحا میتونید safe mode و انتخاب کنید و وارد این صفحه بشید.
ریکاوری کنسول هم یه ابزاری هست برای بررسی و ترمیم فایلهای ویندوز مخصوصا وقتی که دسترسی به خود ویندوز یا safe modeرو ندارید.دارای فرمانهایی هست که با استفاده ازاونا می تونید فایلهایی رو که احتیاج به تعمیر یا نصب مجدد دارند رو از این طریق انجام بدید.برای رفتن به ریکاوری کنسول هم باید تو run بنویسیدi386\Winnt32.exe /cmdcons\:*بعد سی دی ویندوز رو قرار بدید و البته به جای ستاره اسم سی دی رامتون رو بزارید.بعد تو منوی بوت گزینه recovery console رو دارید که میتونید واردش بشید.

ushuaia
08-05-2010, 21:31
:20::20::20:سلام ..يه سوال در مورد ريكاوري سيستم ..من يك سال پيش يا كمتر از يك سال هارد سيستم خودم را پارتيشن بندي كردم در اثر اين پارتيشن بندي عكس ها و فيلم هاي شخخصي خود را از دست دادم حال نرم افزار ريكاوري ماي فايل را نصب كردم هر چه قدر در مورد را ريكاوري كردم عكس ها و فيلم ها بر نگشت..(در حدود اين چند ماه , چند بار ويندوز عوض كردم .) ايا نرم افزار قوي است اين عكس ها و برنامه من را باز گرداند ...2-استاد ...ايا بعد از نصب چند سيستم عامل دوباره مي توانيم ريكاوري كنيم و برنامه ها را باز گردانيم منظورم اين است كه مثلا بعد از 2 يا 3 پيش سيستم خود را بر اثر مشكلي پارتيشن بندي كرده ايم و نرم افزار و فايل هاي شخصي از بين رفته است ايا نرم افزار قوي است كه در عرض اين مدت عكس ها را بعد از 3 سال باز گرداند .....مثل ريكاوري ماي فايل ...ممنون اگر استاد در اين مورد بيشتر توضيح دهيد .ببخشيد سوالم طولاني شد .(ممنون ميشوم اگر نرم افزاري است كه اين فايل ها را بگرداند در سايت براي دانلود قرار دهيد )..

Dew Drop
08-05-2010, 23:08
:20::20::20:سلام ..يه سوال در مورد ريكاوري سيستم ..من يك سال پيش يا كمتر از يك سال هارد سيستم خودم را پارتيشن بندي كردم در اثر اين پارتيشن بندي عكس ها و فيلم هاي شخخصي خود را از دست دادم حال نرم افزار ريكاوري ماي فايل را نصب كردم هر چه قدر در مورد را ريكاوري كردم عكس ها و فيلم ها بر نگشت..(در حدود اين چند ماه , چند بار ويندوز عوض كردم .) ايا نرم افزار قوي است اين عكس ها و برنامه من را باز گرداند ...2-استاد ...ايا بعد از نصب چند سيستم عامل دوباره مي توانيم ريكاوري كنيم و برنامه ها را باز گردانيم منظورم اين است كه مثلا بعد از 2 يا 3 پيش سيستم خود را بر اثر مشكلي پارتيشن بندي كرده ايم و نرم افزار و فايل هاي شخصي از بين رفته است ايا نرم افزار قوي است كه در عرض اين مدت عكس ها را بعد از 3 سال باز گرداند .....مثل ريكاوري ماي فايل ...ممنون اگر استاد در اين مورد بيشتر توضيح دهيد .ببخشيد سوالم طولاني شد .(ممنون ميشوم اگر نرم افزاري است كه اين فايل ها را بگرداند در سايت براي دانلود قرار دهيد )..

سلام
تایپیک زیر رو ببینید.دوستان تو قسمت درخواست نرم افزار,نرم افزارهایی رو معرفی کردند ببینید به دردتون می خوره.

mehrdad2006
09-05-2010, 08:50
کمک
بعد از نصب ویندوز تو منوی پایین
علامت یه کلید میاد و میگه شما 30 روز مهلت دارید
که یه چیزیی رو فعال کنید
فکر کنم فهمیده ویندوز تقلبی هست
باید چی کار کنم

joe_satriani
09-05-2010, 10:08
کمک
که یه چیزیی رو فعال کنید
باید چی کار کنم

ویندوزتون چون کرک شده هست، باید کرکش و فعال کنید.
معمولا داخل سی دی هایی که عرضه میشه، یه فایل واسه کرکش هست که اون و میبایست فعال کنید و یه دور سیستم رو ریست کنید تا مشکلتون حل شه

موفق باشید.

dim_dam
09-05-2010, 11:22
سلام دوستان عزیز
لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه ...
برای یکی از دوستان مودم adsl نصب کردم مدل d-link 200 کار من تموم شد و همه چیز به خوبی و خوشی گذشت یک ساعت بعد زنگ زدن که بیا سیستم بالا نمیاد رفتم سیستم حتی از sefmod هم بالا نمیومد و وضع خیلی خراب بود ویندوز رو عوض کردم چند تا درایور هم نصب کردم هنوز مودم رو نصب نکرده بودم که این ارور ظاهر شد : windows cannot access the specified device path.or file. you may not have the appropite permissions to access the itemاز اون به بعد هر بار خواستم نرم افزاری نصب کنم باز این ارور رو میداد خلاصه مودم رو نصب کردم و امدم دوباره امروز بعد از گذشت یک روز سیستم بالا نمیاد رفتم ویندوز عوض کردم باز این ارور رو میده ...
لطفا کمک کنید خیلی واجبه
راستی تو نت دنبال ارور گشتم به یه صفحه بر خوردم زیاد حالیم نشد چی میگه اگه کسی فهمید مارو بی خبر نذاره

Error: Windows cannot access the specified device, path or file.

The full message, "Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item." may be seen on Windows XP SP2 systems with certain security restrictions in place. This is normally due to a flag placed on the file as a result of being moved from another computer or network.

Right click on the executable and choose "Properties" and look to the bottom of the "General" tab. Here you should find an "Unblock" button provided to allow normal access to the executable.

mjzaret
09-05-2010, 11:28
کمک
که یه چیزیی رو فعال کنید
باید چی کار کنم

از این کرک استفاده کنید.

ushuaia
09-05-2010, 13:49
سلام.من امروز خواستم ویندوز نصب کنم مشکلی پیش امد که ویندوز را در قسمت داس نصب می شود منظورم در صحفه ای است که نوار زرد رنگ پر می شود بعد از ریستارت شدن سیستم در صحفه set up که یک نوار کوچک از دقیقه 39 شروع به پر شدن می کند در ان لحظه در دقیقه 34 دیگر سیستم گیر می کند و هیچ عکس العملی نشان نمی دهد ..مشکل از چیست ( منظور م از دقیقه 39 صحفه ای است که در ان سیستم شروع به نصب سریال نامبر و استارت منو و غیره را انجام می دهد )

dim_dam
09-05-2010, 13:59
سلام.من امروز خواستم ویندوز نصب کنم مشکلی پیش امد که ویندوز را در قسمت داس نصب می شود منظورم در صحفه ای است که نوار زرد رنگ پر می شود بعد از ریستارت شدن سیستم در صحفه set up که یک نوار کوچک از دقیقه 39 شروع به پر شدن می کند در ان لحظه در دقیقه 34 دیگر سیستم گیر می کند و هیچ عکس العملی نشان نمی دهد ..مشکل از چیست ( منظور م از دقیقه 39 صحفه ای است که در ان سیستم شروع به نصب سریال نامبر و استارت منو و غیره را انجام می دهد )
سی دی ویندوز رو عوض کنید احتمالا مشکل حل بشه ...
کسی جواب مشکل ما رو نمیدونه ؟ ...

ushuaia
09-05-2010, 14:11
سی دی ویندوز را عوض کردم نشد

caca_caca888
09-05-2010, 16:39
sallam
dostan man sp3 ro nasb kardam ama to ghesmati ke bayad baraye kibord zaban entekhab konim zabon farsi(persian) nistesh

chi konam?? nemitonam farsi benevisam

hfj
09-05-2010, 16:54
sallam
dostan man sp3 ro nasb kardam ama to ghesmati ke bayad baraye kibord zaban entekhab konim zabon farsi(persian) nistesh

این تاپیک رو ببین : :11:

AliSub
09-05-2010, 16:55
sallam

1سلام
2- فارسی را پاس بدارید// که فارسی نصب نیست
3- در همون تنظیمات در سر پیج Languages تیک گزینه اول رو بزنید. سی دی ویندوز باید در دستگاه باشه.
که بعد نصب اینجوری میشه.

caca_caca888
09-05-2010, 17:15
سلام
ممنون دوستان همونطور كه ميبينيد درست شد

مشكلم اين بود كه اون تيكرو ميذاشتم اما ok نميكردم(چه كار احمقانه اي :دي)

ممنون

mazda
09-05-2010, 22:48
سلام

آقایونه پروفشنالها مشکل من هنوز حل نشده. یعنی هیچ راهی وجود نداره؟

mjzaret
10-05-2010, 00:11

از گزینه Last Good Unknown که در Boot Menu وجود داره استفاده کنید.

Dew Drop
10-05-2010, 00:50

سلام
شما مي تونيد وارد safe mode بشيد؟repair رو امتحان كرديد؟اگه اينها جواب نداده مي تونيد ازsfc /scannow توريكاوري كنسول هم استفاده كنيد.

honeyxp
10-05-2010, 16:06
وقتی دارم با گیتار پرو 5 کار می کنم اول این ارور میاد که قبلا سوال شده:
بعدم برنامه این ارور رو میده:
و دیگه نمی تونم برنامه رو ببندم حتی از تو تسک منجر هم بسته نمی شه. و کلی ارور می ده و حتما باید رستارت کنم
اگه میشه راهنمایی کنین!

Masоud
10-05-2010, 17:35
وقتی دارم با گیتار پرو 5 کار می کنم اول این ارور میاد که قبلا سوال شده:
بعدم برنامه این ارور رو میده:
و دیگه نمی تونم برنامه رو ببندم حتی از تو تسک منجر هم بسته نمی شه. و کلی ارور می ده و حتما باید رستارت کنم
اگه میشه راهنمایی کنین!
سلام

حافظه ی مجازی ویندوز کم شده و با نرم افزار زیر میتونی مشکل رو حل کنی :

RamCleaner 7.0

MILAD2799
10-05-2010, 20:07
درود به همه
من به یه مشکل برخوردم که امیدوارم اینجا حل بشه

من چند روزی بود که نرم افزار yor freedooom روی سیستمم نصب کردم که بعد از نصب تنظیمات نتم رو ریخت بهم و یه چند روزی ازش استفاده کردم ولی الان که اونو پاک کردم IE ایم دیگه کار نمیکنه یعنی دیگه هیچ page رو باز نمیکنه و فقط فایرفاکس کار میکنه .
میخواستم ببینم چطوری میتونم تنظیمات قبلی رو بیار بدونه اینکه ویندوزم رو عوض کنم؟؟؟
راستی یه کانکشن ساخته که قبلا نبود ولی الان پاک نمیشه

اینم عکسش

Dew Drop
10-05-2010, 20:29
درود به همه

من چند روزی بود که نرم افزار yor freedooom روی سیستمم نصب کردم که بعد از نصب تنظیمات نتم رو ریخت بهم و یه چند روزی ازش استفاده کردم ولی الان که اونو پاک کردم IE ایم دیگه کار نمیکنه یعنی دیگه هیچ page رو باز نمیکنه و فقط فایرفاکس کار میکنه .
میخواستم ببینم چطوری میتونم تنظیمات قبلی رو بیار بدونه اینکه ویندوزم رو عوض کنم؟؟؟

اینم عکسش

سلام
ببینید system restore می تونه سیستم رو به حالت قبل از نصب این نرم افزار ببره.

tohidkh
10-05-2010, 20:37
درود به همه

اینم عکسش

سلام.

در برنامه IE ، از منوی Tools گزینه Folder Options رو باز کنید.

بعد به تب Connections برید و در اون قسمت، روی کانکشن ای که باهاش کاکت میشید گزینه Setting رو بزنید.

در پنجره ای که باز میشه براتون، دقت کنید که هیچ یک از گزینه ها نباید تیک داشته باشند.
نتیجه رو اعلام کنید

MILAD2799
11-05-2010, 07:57
سلام.

در برنامه IE ، از منوی Tools گزینه Folder Options رو باز کنید.

بعد به تب Connections برید و در اون قسمت، روی کانکشن ای که باهاش کاکت میشید گزینه Setting رو بزنید.

در پنجره ای که باز میشه براتون، دقت کنید که هیچ یک از گزینه ها نباید تیک داشته باشند.
نتیجه رو اعلام کنید

بله درست شد تمام تنظیمات lan رو پاک کردم و هم چنین پرت هاشو :31:

جاسم کدخدایی بنت
11-05-2010, 10:01

ببین اگه میتونی taskmanagerبالا بیار ALT+CTRL+delet

در تب processec -explorer.exe را end process کن باز دوباره از run در مقصد پوشه ویندوز اونو باز کن

شاید درست شه

alone_boy
11-05-2010, 12:08
سلام

خواهشا کمکم کنید

دو تا فایل به نام های pagefile و hiberfil اومدن توی درایو ویندوزم و 3.49 گیگ فضا گرفتن

الان فقط 60 مگ فضای خالی دارم.کامپیوترم شده تراکتور

کمک کنید

joe_satriani
11-05-2010, 13:06
سلام

خواهشا کمکم کنید

دو تا فایل به نام های pagefile و hiberfil اومدن توی درایو ویندوزم و 3.49 گیگ فضا گرفتن

الان فقط 60 مگ فضای خالی دارم.کامپیوترم شده تراکتور

کمک کنید

سلام
فضای هارد شما رو حافظه مجازی رم پر کرده!
برای پس گرفتن این حافظه از چنگال حافظه ی مجازی مراحل زیر رو دنبال کنید:

روی my computer کلیک راست کنید، سپس به تب advanced بروید از اونجا دکمه ی setting قسمت performance رو انتخاب کنیدحال از پنجره ی ظاهر شده، به تب advanced رو انتخاب کنید.
حال از دکمه ی change پایین رو بزنید و حافظه ی مجازیتون رو از قسمت custom size کم کنید!

و اما برای اون فایل دیگه!
روی دسکتاپ کلیک راست کنید و به تب screen saver بروید و از اونجا دکمه ی power رو انتخاب کنید.
حال به تب hibernate بروید و تیک enable hibernation رو بردارید/

موفق باشید.

alone_boy
11-05-2010, 14:08
دوست عزیز ازتون ممنونم:11:

یه سوال دیگه:
حافظه مجازی من روی 2046 بود گذاشتمش روی 1046
احیانا مشکلی بوجود نمیاره؟

و یه سوال دیگه:(ببخشید)
من با اینکه سیستمم ذغالیه و کسپر نصب کردم ولی هیچوقت مثل این مدت سیستمم کند نبوده
نمیدونید مشکل من از کجاست؟

بازم ممنون

joe_satriani
11-05-2010, 14:49
دوست عزیز ازتون ممنونم:11:

یه سوال دیگه:
حافظه مجازی من روی 2046 بود گذاشتمش روی 1046
احیانا مشکلی بوجود نمیاره؟

و یه سوال دیگه:(ببخشید)
من با اینکه سیستمم ذغالیه و کسپر نصب کردم ولی هیچوقت مثل این مدت سیستمم کند نبوده
نمیدونید مشکل من از کجاست؟

بازم ممنون

نه مشکلی پیش نمیاد
حتی کمتر هم اگه میکردی بهتر بود بازم
خوب شاید ویندوزتون خیلی وقته که نصب شده و نرم افزارهای زیادی توی رجیسترتون لونه :31: کردن و سرعت سیستمتون کند شده

موفق باشید.

cheetoz_motori
11-05-2010, 18:23
نمی دونم سوال رو درست در جای خوش مطرح می کنم یا نه
بهرحال جدیداً ویندوز ریختم و برای وصل شدن به اینترنت هم از موزیلا استفاده می کنم IE هم هست. ویدئوهای یوتیوب رو بدون صدا دریافت می کنم درحالی که همون لحظه موزیک اگه بگذارم مشکلی نیست خیلی هم تلاش کردم و مطالب مربوط به این مشکل که تعدادش هم زیاد بود رو خواندم ولی جواب نداد اگر راه حل یا راه حل هایی دارید ممنون می شوم دراختیار بگذارید. در ضمن CODEC KLITE هم ریختم ولی جواب نداد. مخ ام دیگه کار نمیکنه

Golbarg01
11-05-2010, 20:59
ویندوز وقتی در حالت screen saver و monitor power قرار می گیره(یعنی حالتی که چند دقیقه به کیبورد و موس دست نزنیم) مصرف برق کامپیوتر میاد پایین؟
و پاور هم کمتر کار می کنه و بهش کمتر فشار میاد؟
و اگر حالت screen saver رو غیر فعال کنیم برای کامپیوتر ضرر داره یا حداقل برای منبع برقش؟

mjzaret
11-05-2010, 21:12
ویندوز وقتی در حالت screen saver و monitor power قرار می گیره(یعنی حالتی که چند دقیقه به کیبورد و موس دست نزنیم) مصرف برق کامپیوتر میاد پایین؟
و پاور هم کمتر کار می کنه و بهش کمتر فشار میاد؟
و اگر حالت screen saver رو غیر فعال کنیم برای کامپیوتر ضرر داره یا حداقل برای منبع برقش؟

این قسمت برای تنظیم نمودن مصرف انرژی هست. یعنی در زمانی که از سیستم استفاده نمی‌کنیم مصرف انرژی بیاد پایین و هزینه کمتری به اداره برق پرداخت کنیم.

من به شخصه خودم در هر دوره چیزی حدود 15 هزار تومن بابت هزینه برق به اداره برق پرداخت می‌کنم.

آخه سه تا سیستم دارم که هر کدوم در حال دانلود کردن هستند. 24 ساعت شبانه روز.

بنابراین برای کمتر شدن هزینه، اسکرین سیور رو غیر فعال کردم و مانیتور سیستمم در عرض 5 دقیقه خاموش میشه.

Golbarg01
11-05-2010, 21:30
این قسمت برای تنظیم نمودن مصرف انرژی هست. یعنی در زمانی که از سیستم استفاده نمی‌کنیم مصرف انرژی بیاد پایین و هزینه کمتری به اداره برق پرداخت کنیم.

من به شخصه خودم در هر دوره چیزی حدود 15 هزار تومن بابت هزینه برق به اداره برق پرداخت می‌کنم.

آخه سه تا سیستم دارم که هر کدوم در حال دانلود کردن هستند. 24 ساعت شبانه روز.

بنابراین برای کمتر شدن هزینه، اسکرین سیور رو غیر فعال کردم و مانیتور سیستمم در عرض 5 دقیقه خاموش میشه.

به غیر از کمتر شدن هزینه فعالیت پاور و کامپیوتر هم کمتر میشه دیگه؟

ushuaia
12-05-2010, 07:28
سلام..ایا اپدیت ویندوز ایکس پی یا ویندوز 7 را می شود بعد از اینکه از طریق اینترنت اپدیت کردیم ان را مثل اپدیت انتی ویروس نود 32 یا غیره.. به صورت یک فایل در بیاوریم و در هارد ذخیره کنیم و هر موقع که ویندوز عوض کردیم ان اپدیت را دوباره نصب کنیم....ممنون می شوم بیشتر توضیح دهید..

ebrahimjan
12-05-2010, 07:50
سلام..ایا اپدیت ویندوز ایکس پی یا ویندوز 7 را می شود بعد از اینکه از طریق اینترنت اپدیت کردیم ان را مثل اپدیت انتی ویروس نود 32 یا غیره.. به صورت یک فایل در بیاوریم و در هارد ذخیره کنیم و هر موقع که ویندوز عوض کردیم ان اپدیت را دوباره نصب کنیم....ممنون می شوم بیشتر توضیح دهید..

شما قبل از آپدیت ویندوز باید این نرم افزار Windows 7 ultimate - WUtool 1.16 رو اجرا کنی و بعد آپدیت ویندوز رو فعال کنی خودش به صورت خودکار آپدیتها رو برات ذخیره میکنه

mjzaret
12-05-2010, 08:07

بله از فعالیت پاور و سیستم کاسته میشه.

perjixen
12-05-2010, 11:44
سلام

يه لپ تاپ هست ، كه طبق عرف معمول ايران از ويندوز غير از اورجينال استفاده ميكنه ، حالا پيغام Genuine ويندوز مياد و نميزاره وارد ويندوز بشم ... توي حالت safe mode مياد بالا ... ولي هر كاري ميكنم و Windows XP Genuine Patch هاي مختلف رو تست ميكنم جواب نميده.
حتي سريال ويندوز رو از توي ريجستري هم عوض كردم ، ولي جواب نداد ...

دستم به دامنتون :31:

joe_satriani
12-05-2010, 14:00
سلام

يه لپ تاپ هست ، كه طبق عرف معمول ايران از ويندوز غير از اورجينال استفاده ميكنه ، حالا پيغام Genuine ويندوز مياد و نميزاره وارد ويندوز بشم ... توي حالت safe mode مياد بالا ... ولي هر كاري ميكنم و Windows XP Genuine Patch هاي مختلف رو تست ميكنم جواب نميده.
حتي سريال ويندوز رو از توي ريجستري هم عوض كردم ، ولي جواب نداد ...

دستم به دامنتون :31:

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز :31::27:

Golbarg01
12-05-2010, 18:38
بله از فعالیت پاور و سیستم کاسته میشه.

می دونید چرا اینو پرسیدم؟
چون من یکی دو هفته بود حالت screen saver ویندوزمو غیر فعال کرده بودم و منم معمولا کامپیوترم زیاد روشنه
و یکی دو هفته بعد از اون پاور کامپیوترم سوخت.
واسه همین کنجکاو شدم که ممکنه از اون باشه !؟

mazda
12-05-2010, 19:09
ببین اگه میتونی taskmanagerبالا بیار ALT+CTRL+delet

در تب processec -explorer.exe را end process کن باز دوباره از run در مقصد پوشه ویندوز اونو باز کن

شاید درست شه

اصلا ويندوز بالا نمي ياد. اين كليدها هم كار نميدن .

Diego
12-05-2010, 20:34

چون من یکی دو هفته بود حالت screen saver ویندوزمو غیر فعال کرده بودم و منم معمولا کامپیوترم زیاد روشنه

screen saver هزینه ی شما رو از طریق کم کردن مصرف مانیتور پائین میاره و درصد تائیری که روی مصرف پاور میذاره کمه.(فقط در صد کمی از فشار روی کارت گرافیک کم میکنه)چون cpu و HDD بیشترین منابع پاور رو مصرف میکنند.بنابراین وقتی که سیستم رو screen saver میره توقع نداشته باشین تاثیری روی پاور سیستمون بذاره.
پاور شما هم که سوخته مارک دار بوده یا از این متفرقه های چینی؟ من سیستمم از این سر سال تا اون سر سال روشنه و مشکلی ندارم.

Roovigital
12-05-2010, 21:26
دوستان سلام عکس زیر هنگام بالا اومدن سیستم هست چی کار کنم که این صفحه نیاد؟؟
ممنون

Masоud
12-05-2010, 21:37
دوستان سلام عکس زیر هنگام بالا اومدن سیستم هست چی کار کنم که این صفحه نیاد؟؟
ممنون

سلام

جوابتون :

Roovigital
12-05-2010, 21:43
ممنون از جواب سریعتون ، سوال اینه که چرا این اتفاق افتاده؟

یوزر جدیدی که به اسم ASP.net رو سیستم من ایجا شده چیه؟

ممنون

Masоud
12-05-2010, 22:05

ممنون
سلام

tohidkh
12-05-2010, 22:27

ممنون
سلام

همون یوزر رو پاک کنید

مشکلتون حل خواهد شد....

mjzaret
12-05-2010, 23:18

من سه تا سیستم دارم که 24 ساعت شبانه روز روشنه و در حال دانلود هستند.

البته یه نکته رو بایستی عرض کنم که پاور هر سه تا شون Green هست.

برای هر پاور 30 تومن پول دادم. جنسش خوبه بد نیست.

بهتره از یه پاور خوب استفاده کنید.

hamid_diablo
13-05-2010, 11:01
سلام دوستان

من از برنامه ultra-sorf استفاده میکنم تو محیط اینترنت اکسپلور خوب کار میکنه ولی تو فایر فاکس عمل نمیکنه

اگه ممکنه راهنماییم کنید

Masоud
13-05-2010, 11:42
سلام دوستان

من از برنامه ultra-sorf استفاده میکنم تو محیط اینترنت اکسپلور خوب کار میکنه ولی تو فایر فاکس عمل نمیکنه

اگه ممکنه راهنماییم کنید
سلام

قانون شماره 16 فروم :

mohsenslr
13-05-2010, 19:02
سلام . نمیدونم جای مطرح کردن این سوال اینجایه یا نه ! در هر حال یک فیلم دانلود کردم که تشکیل شده از چندتا فایل AVI .اینا رو چجوری یک تیکه کنم؟ هیچکدوم هم به تنهایی اجرا نمیشه! مثل فایل های زیر:

Masоud
13-05-2010, 19:15
سلام . نمیدونم جای مطرح کردن این سوال اینجایه یا نه ! در هر حال یک فیلم دانلود کردم که تشکیل شده از چندتا فایل AVI .اینا رو چجوری یک تیکه کنم؟ هیچکدوم هم به تنهایی اجرا نمیشه! مثل فایل های زیر:

سلام

جای درستی مطرح نکردید.

اگر هم سرچ میکردید زودتر به نتیجه میرسیدید.

باید با نرم افزار Hj Split پارت ها رو Join (ادغام) کنید :

ahriman323
13-05-2010, 20:59
سلام دوستان

تا حالا دو تا ویندوز دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم ارور زیر را میده...

the option to upgrade will not be available at this time because set up was unable to load the file i386\WINNTUPG\NETUPGRADE.DLL

مشکل چیه؟!

ویندوز XP SP3

Roovigital
14-05-2010, 12:07
سلام من به یه مشکل دیگه برخوردم ؟!!

عجیبه که از وقتی این برنامه tune up utility رو نصب کردم هر روز به یه مشکل جدید میخورم

حالا مشکل جدید اینه که در network conection کلیه کانکشنهایی رو که دارم دیده نمیشه ، اون دوتا مانیتور موقع کانکت شدن پایین غیر فعال شده ، Scheduled Tasks ویندوز غیر فعال شده و ...

تا دیشب ساعت 3 داشتم باهاش کار میکردم هیچ مشکلی نبود ، سیستم هم خاموش نشده در خلال این ساعات هم کسی پای سیستم نبوده یهو خود بخود این اتفاق افتاده ؟؟؟؟؟!!!!

750
14-05-2010, 15:48
سلام به دوستان

من دنبال اوون دستوري هستم كه ميشه فرمت درايو رو به ntfs تبديل كرد يعني بدون پاك شدن اطلاعات .

?????????????????????

با تشكر .

Dew Drop
14-05-2010, 16:21
سلام به دوستان

من دنبال اوون دستوري هستم كه ميشه فرمت درايو رو به ntfs تبديل كرد يعني بدون پاك شدن اطلاعات .

?????????????????????

با تشكر .

سلام
تو run بنويسيد cmd,بعد ok.اونجا دستور convert يعني convert X:/fs:ntfs رو بنويسيد .به جاي X اسم درايوتون رو مي نويسيد.

tohidkh
14-05-2010, 16:22
سلام به دوستان

?????????????????????

با تشكر .
سلام.

cmd رو باز کنید و تایپ کنید convert c:/FS:NTFS

توضیح: ( C نام درایوی که میخواهید فرمتش رو تغییر بدین)

.:HAMED:.
14-05-2010, 16:48
اي بابا ي حرفو شما چند بار تكرار ميكنيد
عجبا
===========
رفقا اين ntfs مخفف چي هستش؟
در ضمن با fat چه فرقي داره؟
ممنون

750
14-05-2010, 17:00
يه مشكلي داشتم يه فلش 32 گيگ دارم كه به هيچ وجه Ntfs فرمت نميشه و خطاي win canot ميده. با اينكه تنظيماتشم انجام دادم .
از اوون دستوري هم كه دوستان دادن استفاده كردم ولي فرمت فلش Raw ميشه و اصلا باز نميشه حالا راهي هست ؟

tohidkh
14-05-2010, 17:03
اي بابا ي حرفو شما چند بار تكرار ميكنيد
عجبا
===========
رفقا اين ntfs مخفف چي هستش؟
در ضمن با fat چه فرقي داره؟
ممنون
اگه دقت کنید پست ها همزمان هستند..... :27:
درضمن!

NTFS
New Technology File System

FAT
File Allocation Table

750
14-05-2010, 17:05
يه سوال . من تو سيستمم وقتي رويه يه فايل Av يا Mkv ميرم يكدفعه ويندوز ارور ميده و هنگ ميكنه همون ارور مايكروسافت مشكل از چيه ؟

با تشكر.

tohidkh
14-05-2010, 17:05
يه مشكلي داشتم يه فلش 32 گيگ دارم كه به هيچ وجه Ntfs فرمت نميشه و خطاي win canot ميده. با اينكه تنظيماتشم انجام دادم .
از اوون دستوري هم كه دوستان دادن استفاده كردم ولي فرمت فلش Raw ميشه و اصلا باز نميشه حالا راهي هست ؟
فلش با فرمت NTFS ؟؟؟؟؟؟؟؟

امکان نداره!!!!! :18::18::18::18::18:

آخه اصلا هیچ میدونید که NTFS چه چیزایی داره؟

مواردی که NTFS دارا هست، محال هست که در فلش اجرا بشه.

واسه همینه که فرمت فلش باید FAT32 و یا FAT16 باشه (FAT32 پیشنهاد میشه)

750
14-05-2010, 17:12
فلش با فرمت NTFS ؟؟؟؟؟؟؟؟

امکان نداره!!!!!

آخه اصلا هیچ میدونید که NTFS چه چیزایی داره؟

مواردی که NTFS دارا هست، محال هست که در فلش اجرا بشه.

بله ؟ چرا نيميشه من يه فلش 8 گيگ رو به راحتي به ntfs تبديل كردم .

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:11 PM ----------

يه سوال . من تو سيستمم وقتي رويه يه فايل Av يا Mkv ميرم يكدفعه ويندوز ارور ميده و هنگ ميكنه همون ارور مايكروسافت مشكل از چيه ؟

با تشكر.

Masоud
14-05-2010, 17:42

با تشكر.

سلام

amirarsalaan
14-05-2010, 21:08
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این پیغام هی پشت سر هم میاد چی کار کنم دیگه نیاد؟

Masоud
14-05-2010, 21:22
سلام دوستان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این پیغام هی پشت سر هم میاد چی کار کنم دیگه نیاد؟
سلام

درایور یکی از قطعات سخت افزاریتون نصب نشده.

به قسمت Device Manager برید و با CD راه انداز اون قطعه ، درایور قطعه ی شناخته نشده رو نصب کنید.