PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Golbarg01
21-03-2010, 19:45
شما روی Clone تنظیم کنید.
تو پنل تنظیمات باید گزینه Default Full Screen Display یا چیزی مثل این باشه.شما تنظیمش می کنید روی تلویزیون.
من این گزینه رو فقط تو درایور اوریجینال دیدم.

روی clone گذاشتم فکر کنم اون گزینه ای که گفتید رو پیدا کردم.ولی اگر دقیقترشو بگید که کجاست ممنون میشم.
در ضمن تصویری که توی تلویزیون می بینم یه مقدار پر رنگ تر از تصویر مانیتور هست چجوری در تنظیمات ویندوز و کارت گرافیکم رنگ و نور و شفافیت تصویر خروجی از تلویزیون رو تنظیم کنم؟جوری که فقط تصویر تلویزیون رنگش تغییر کنه نه مانیتور

Masоud
21-03-2010, 20:28
سلام بچه ها!

کسی نتونست راهی برای حل مشکلم پیدا کنه؟؟!!
سلام

اینو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

Dew Drop
22-03-2010, 00:02
دیگه کپی و پیست کار نمی کنه تو ویندوز یعنی وقتی رو کپی می زنم چیزی به نام پیست وجود نداره حتی از طریق ctrl +c و ctrl+v به هیچ وجه نمیشه

سلام
شما با يه انتي ويروس قوي سيستمتون رو اسكن كنيد,احتمالا مشكل از ويروس باشه.
در غير اينصورت شايد از clipboard ويندوزتون هست.

atre_hayer60
22-03-2010, 00:19
سلام

اینو ببین :

با سلام و عرض ادب و تشکر

من که از این چیزی متوجه نشدم ولی فکر می کنم این کارها رو هم انجام دادم!!! هر کاری می کنم اصلاً نمی شه!!!

Dew Drop
22-03-2010, 01:04
سلام مجدد

این کار رو هم کردم ولی باز هم نشد؟؟!! تو لیست Details فارسی وجود نداره!! راه دیگه ای نیست؟

سلام

ببينيد شما تو قسمت language بعد اينكه تيك... install for complex رو زدينapply رو بزنيد,ديگه دنبال detail نريد.بعد از قسمت advance فارسي رو انتخاب كنيد.ببينيد مشكلتون حل ميشه!!!

atre_hayer60
22-03-2010, 13:48
سلام

ببينيد شما تو قسمت language بعد اينكه تيك... install for complex رو زدينapply رو بزنيد,ديگه دنبال detail نريد.بعد از قسمت advance فارسي رو انتخاب كنيد.ببينيد مشكلتون حل ميشه!!!

سلام

بله اونجا فارسی هست ولی وقتی cd رو می ذارم و ok می کنم پیغام خطای:setup was unable to install the chosen locale. please contact your system administrator مواجه می شم!!

Ghaioom
22-03-2010, 18:05
سلام

بله اونجا فارسی هست ولی وقتی cd رو می ذارم و ok می کنم پیغام خطای:setup was unable to install the chosen locale. please contact your system administrator مواجه می شم!!
سلام
فک کنم میگه با یوزر administrator وارد بشید و نصب کنید.

atre_hayer60
22-03-2010, 19:39
سلام
فک کنم میگه با یوزر administrator وارد بشید و نصب کنید.

با سلام و تشکر

ولی من از یک یوزر استفاده می کنم!!؟؟؟ می شه دقیقتر بفرمایین باید چیکار کنم؟

SamGun
22-03-2010, 21:46
با سلام و تشکر

ولی من از یک یوزر استفاده می کنم!!؟؟؟ می شه دقیقتر بفرمایین باید چیکار کنم؟

ویندوز شما Register شده هست !؟

Dew Drop
22-03-2010, 23:15
سلام بچه ها!

کسی نتونست راهی برای حل مشکلم پیدا کنه؟؟!!

سلام
من فكر ميكنم ويندوز شما از اون ويندوز هايي هست كه دستكاري شده!!!

atre_hayer60
22-03-2010, 23:28
سلام
من فكر ميكنم ويندوز شما از اون ويندوز هايي هست كه دستكاري شده!!!

سلام...خوبی؟

بله درست حدس زدین! من با برنامه nLite فقط درایورهای لب تاپم رو اضافه کردم چون بوت نمی کرد و ساتا بود...

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

ویندوز شما Register شده هست !؟

سلام

بله فکر می کنم هست! من از این لینک دانلودش کردم ببینید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sinath
23-03-2010, 15:02
الان که ساعت ها رو کشیدن جلو باید اختلاف ساعت ایران با اروپای مرکزی 3 ساعت و نیم و با لندن 4 ساعت و نیم باشه دیگه؟
ولی من ساعت ویندوزمو روی گرینویچ که میذارم میشه ساعت 11:47 در حالی که باید 10:47 باشه
ساعت سایت هم یه ساعت عقبه
البته تیک ساعت تابستانی در تنظیمات ساعت و تاریخ ویندوز رو هم زدم.
از سایت time.nist.gov آپدیت کردم ولی هنوز اختلاف 3 ساعت و نیم هست.

Masоud
23-03-2010, 17:28
الان که ساعت ها رو کشیدن جلو باید اختلاف ساعت ایران با اروپای مرکزی 3 ساعت و نیم و با لندن 4 ساعت و نیم باشه دیگه؟
ولی من ساعت ویندوزمو روی گرینویچ که میذارم میشه ساعت 11:47 در حالی که باید 10:47 باشه
ساعت سایت هم یه ساعت عقبه
البته تیک ساعت تابستانی در تنظیمات ساعت و تاریخ ویندوز رو هم زدم.
از سایت time.nist.gov آپدیت کردم ولی هنوز اختلاف 3 ساعت و نیم هست.
سلام

خب خودتون بصورت دستی یک ساعت بکشیدش جلو.

sinath
23-03-2010, 20:00
سلام

خب خودتون بصورت دستی یک ساعت بکشیدش جلو.

خوب مشکل این نیست!
من ساعت رو کشیدم جلو الان هم که این پست رو ارسال می کنم ساعت ویندوزم 09:00 هست.
منتها وقتی ارسال می کنم ساعت ارسال پست در فروم 08:00 هست.
در ضمن الان ساعت ها کشیده شده جلو و اختلاف ساعت ایران با گرینویچ باید 4 ساعت و نیم باشه ولی همچنان 3 ساعت و نیم هست انگار که ویندوز ساعت تابستانی رو برای ایران تعریف نکرده یا اعمال نکرده.
برای رفع این مشکل باید چیکار کرد؟

Dew Drop
24-03-2010, 09:42
خوب مشکل این نیست!
من ساعت رو کشیدم جلو الان هم که این پست رو ارسال می کنم ساعت ویندوزم 09:00 هست.
منتها وقتی ارسال می کنم ساعت ارسال پست در فروم 08:00 هست.
در ضمن الان ساعت ها کشیده شده جلو و اختلاف ساعت ایران با گرینویچ باید 4 ساعت و نیم باشه ولی همچنان 3 ساعت و نیم هست انگار که ویندوز ساعت تابستانی رو برای ایران تعریف نکرده یا اعمال نکرده.
برای رفع این مشکل باید چیکار کرد؟

سلام
ساعت ارسال پست شما تو فروم هم ساعت 9,در ضمن اختلاف ساعت با گرينويچ يه محاسبه جغرافيايي ورسمي هست,ولي اين ساعت كشيدنها يك چيز قرارداديه,تو بيشتر كشورهام اعمال ميشه.حالا اگه بخوان اين اختلاف ساعتها رو هي اين ور اون ور كنن كه ديگه از حالت استاندارد خودش خارج ميشه.تازه ساعت ويندوزهام باtime.windows.com اپديت ميشه,يك روز قبل از اينكه ما ساعتهامون رو تغيير بديم خودش تغيير كرده بود.

SamGun
24-03-2010, 12:59
سلام...خوبی؟

بله درست حدس زدین! من با برنامه nLite فقط درایورهای لب تاپم رو اضافه کردم چون بوت نمی کرد و ساتا بود...

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

سلام

بله فکر می کنم هست! من از این لینک دانلودش کردم ببینید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز شما OFFICIAL نیست واسه همین تو قسمت های Region و LANGUAGE مشکل دارید.

سعی کنید از ویندوز هایی استفاده کنید که ماله خوده MS باشن.

Diff
24-03-2010, 13:10
نرم افزار winrar رو میخواستم آپدیت کنم . در فایل زیپ دو نسخه ی x32 و x64 هست و گفته نسخه ی مرتبط با سیستم عامل خود را نصب نمایید.

از کجا بدونم کدام نسخه را باید برای سیستم خود نصب کنم ؟

ask_bl
24-03-2010, 13:53
نرم افزار winrar رو میخواستم آپدیت کنم . در فایل زیپ دو نسخه ی x32 و x64 هست و گفته نسخه ی مرتبط با سیستم عامل خود را نصب نمایید.

از کجا بدونم کدام نسخه را باید برای سیستم خود نصب کنم ؟
یه x86 داره و یه x64 که x64 برا ویندوزهای 64 بیت هست و x86 برای ویندوزهای 32 بیتی وحالا اگر شما 64 بیتی رو بریزین و ویندوزتون هم 64 بیت باشه نصب کامل انجام میشه و گرنه خودش میگه که 32 بیتی رو نصب کنین .
کلا 32 بیتی هم روی ویندوز 32 بیت و هم ویندوز 64 بیتی نصب میشه .ولی 64 بیتی فقط روی ویندوز 64 یتی نصب میشه .

Juventus FC
25-03-2010, 11:50
سلام بر دوستان

ویندوز من با این CD-RW و DVD-RW مشکل پیدا کرده. یعنی در قسمت بوت این دو تا را میشناسه تا وارد ویندوز میشه نمیشناستشون و علامت تعجب جلوشون میزنه.( عکس پایین گویای همه چیز هست).

*Ali*
25-03-2010, 14:59
دوستان میتونید منو راهنمایی کنید این ارور چیه که همیشه وقتی وارد ویندوز میشم ظاهر میشه ؟

Ghaioom
25-03-2010, 15:52
دوستان میتونید منو راهنمایی کنید این ارور چیه که همیشه وقتی وارد ویندوز میشم ظاهر میشه ؟
شاید مشکل از ویندوزته را repair بکن حل میشه.
یا از tuneup utilities استفاده کن.

Dew Drop
25-03-2010, 16:11

سلام
اين يه مشكل سخت افزاريه,مربوط به اينه كه سخت افزار سيستم شما با ويندوزتون سازگاري ندارن وبايد update بشن,براي اينكارم بايد ازقسمت my computer كليك راست,proprtes.بعد hardware=>
device maneger واز اونجا روي تمام سخت افزارهاتون double click كنيد و پيداكنيد ببينيد كدوم تاريخ ساختشون از 2001 كمتر وورژنشون ازVer: 5_1_2600كمتره.اينارو ميتونيد بعد از دابل كليك توقسمت driver ببينيد .در اينصورت بايد update driver كنيد.بعدش يه صفحه اي باز ميشهبعدش Install from a list or specific location (Advanced), اينو تيك بزنيدوتو صفحه بعد Include this location in the search اينو تيك بزنيد و اسم cd-rom رو تو اون كادر بنويسيد.بعد سي دي ويندوزتون رو بذاريد وnext.نمي دونم اميدوارم كه خوب توضيح داده باشم.
موفق باشيد.

Juventus FC
25-03-2010, 17:03
سلام بر دوستان

ویندوز من با این CD-RW و DVD-RW مشکل پیدا کرده. یعنی در قسمت بوت این دو تا را میشناسه تا وارد ویندوز میشه نمیشناستشون و علامت تعجب جلوشون میزنه.( عکس پایین گویای همه چیز هست).

Dew Drop
26-03-2010, 11:32
سلام بر دوستان

سلام
شما يه بار(تو پست قبلي توضيح دادم )update كنيد درايورتون رو ببينيد درست ميشه,فكر ميكنم اگه درست نشد بايد uninstall كنيد تا دوباره نصب بشن.در ضمن ويندوزتون رو اورجينال كنيد.اون علامتي كه تو ويندوزتون هست نشون ميده كه ويندوزتون قانوني نيست ميتون از تايپيك زير كمك بگيريد.
URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

gamesaz
26-03-2010, 14:25
سلام

بنده چند روزی میشه ویندوزم رو عوض کردم و XP نصب کردم. ولی یکی دو روز بعد از نصب برنامه ها و درایوها پیغام ها و خرابیهای عجیب و غریبی برام ظاهر میشه که علتشو نمیدونم.

1- وقتی ویندوز بالا میاد باید خیلی صبر کنم که برنامه ها در استارت آپ ویندوزم بالا بیان و با بردن موس بر روی استارت آپ نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد. در حالیکه ویندوز بالا اومده و بنده میتونم بعضی برنامه ها و از جمله مای کامپیوتر رو باز کنم. حالا بعد از حدودا 2 دقیقه صبر برای بالا اومدن آیکون برنامه ها در استارت آپ ، آیکون همشون ظاهر نمیشه. مثلا فقط آیکون کانکشن ظاهر میشه و آیکون صدا و... بعد از مدت طولانی خود به خود ظاهر میشه و حتی بعضی از برنامه ها مثل آنتی ویروس اصلا ظاهر نمیشه. ولی در قسمت تاسک منجر پروسه اونا وجود داره و فعال هستن. حتی وقتی روی آیکون آنتی ویروس در منوی استارت کلیک میکنم آنتی ویروس اجرا میشه ولی باز آیکونش در استارت آپ نمیاد.

2- درایوهای هارد به اضافه درایو دی وی دی رام سیستمم رو ویندوز به عنوان اکسترنال میشناسه، یعنی مثل وقتی که یک فلش مموری رو به سیستم وصل کنید آیکون سبز رنگی در استارت آپ وجود داره: (این مشکل چند مرتبه بعد از نصب چندین ویندوز ایکس پی برام رخ داده)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- وقتی داخل بعضی از فولدرهام میشم که فایلهام رو اجرا کنم به محض ورود به اون فولدرها نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد و پیغام زیر ظاهر میشه:

و و قتی روی گزینه what should I do? (در تصویر) کلیک میکنم پنجره زیر ظاهر میشه:

و وقتی که بر روی گزینه Close Message (در تصویر اول) کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه:

و اگه روی گزینه Click Here در تصویر بالا کلیک کنم این پنجره ظاهر میشه:

و با زدن بر روی گزینه Click Here اولی، این پیغام ظاهر میشه:

و با زدن بر روی گزینه Click Here دومی، منو میبره به این آدرس:

در آخر هم فولدر به طور خودکار بسته میشه و آیکونها و تکسبار ویندوز برای 2-3 ثانیه غیبشون میزنه و بعد برمیگردن.

ویندوز بنده سرویس پک 3 هست و آنتی ویروسم ناد32 نسخه 4 و هر روز هم آپدیتش میکنم و سیستم رو هم زود به زود اسکن میکنم. مشخصات سخت افزاری سیستمم هم به نسبت قویه (4 گیگ رم و...)

از دوستان عزیز میخوام که اگه راه حلی برای حل این مشکلات میدونن دریغ نکنن چون این موضوع برام خیلی مهمه و بنده از شانس بدم هر موقع یک ویندوز نصب میکنم بعد از یک مدت کوتاه یک ایرادی پیدا میکنه!

Golbarg01
26-03-2010, 18:21
در ویندوز امکان undo کردن هست؟
نرم افزاری برای این کار وجود داره؟
حداقل برای پوشه هایی که چند دقیقه پیش باز کردیم و بستیم و دوباره می خوایم بازش کنیم.
در ویندوز ایکس پی

Mohammad King
26-03-2010, 19:57
حداقل برای پوشه هایی که چند دقیقه پیش باز کردیم و بستیم و دوباره می خوایم بازش کنیم.
در ویندوز ایکس پی

بیشتر توضیح بده؟؟!

میخوای فایلهایی که پاک کردی برگردونی؟!

Dew Drop
26-03-2010, 20:04
در ویندوز ایکس پی

سلام
system restore ويندوز,ويندوز شما رو به يه مدت قبل كه بخواين فايلي رو حذف يا نصب كنيد ميبره ولي فكر نمي كنم اين جزيياتي رو كه شما بخواين رو بكنه
start=>all program=>accessories=>system tools=>system restore
بعد اگه گزينه اول رو كليك كنيد مي تونيد از اونجا سيستمتون رو به زماني كه فايلي رو ذخيره يا حذف كرديد يا ويندوزتون اون زمان مشكلي نداشته ببريد.

Golbarg01
26-03-2010, 23:47
بیشتر توضیح بده؟؟!

میخوای فایلهایی که پاک کردی برگردونی؟!

سلام
system restore ويندوز,ويندوز شما رو به يه مدت قبل كه بخواين فايلي رو حذف يا نصب كنيد ميبره ولي فكر نمي كنم اين جزيياتي رو كه شما بخواين رو بكنه
start=>all program=>accessories=>system tools=>system restore
بعد اگه گزينه اول رو كليك كنيد مي تونيد از اونجا سيستمتون رو به زماني كه فايلي رو ذخيره يا حذف كرديد يا ويندوزتون اون زمان مشكلي نداشته ببريد.

نه منظورم برگردوندن برنامه هایی که پاک شدن نیست
منظورم یه چیزی مثلا شبیه افزونه undo closed tabs در فایرفاکس هست.
مثلا یه پوشه ای رو باز کردیم مثلا در این آدرس C:\WINDOWS\system32\ias
بعد پنجرشو بستیم
حالا می خوایم همون پنجره که به این آدرس هست باز بشه بدونه اینکه بخوایم دوباره دستی به اون ادرس بریم.
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

Juventus FC
27-03-2010, 00:05
سلام
شما يه بار(تو پست قبلي توضيح دادم )update كنيد درايورتون رو ببينيد درست ميشه,فكر ميكنم اگه درست نشد بايد uninstall كنيد تا دوباره نصب بشن.در ضمن ويندوزتون رو اورجينال كنيد.اون علامتي كه تو ويندوزتون هست نشون ميده كه ويندوزتون قانوني نيست ميتون از تايپيك زير كمك بگيريد.
URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

آقا شرمنده. آخه شما پست یک دوست دیگه را نقل و قول کرده بودید و در اون جواب پست من را داده بودین برای همین من فکر کردم که جواب من و هنوز ندادین.

من Update Drive که میزنم یا باید بدون CD درایو و آپیدت کنم یا با CD . بدون CD خودش میگه از بین این همه سخت افزار یکی را انتخاب بکن و دوتا هم نشون میده که با ویندوز سازگار هستند. آپیدت هم که میکنم باز هم همون علامت تعجب بالاشون هست.

اون 4 تا فایل را پاک کردم و وقتی ویندوز ریستارت میکنی اون پایین بصورت حبابی میاد خبر میده که اینا نصب شد ولی بازم علامت تعجب میزنه.

بعد بدتر از اون چون CD-RW , DVD-RW با کابل IDE کار میکنند برای همین اصلا تو MY COPUTER نشونشون نمیده و سی دی هم نمیخونند که بشه باهاش کاری کرد.

Dew Drop
27-03-2010, 00:40
آقا شرمنده. آخه شما پست یک دوست دیگه را نقل و قول کرده بودید و در اون جواب پست من را داده بودین برای همین من فکر کردم که جواب من و هنوز ندادین.

من Update Drive که میزنم یا باید بدون CD درایو و آپیدت کنم یا با CD . بدون CD خودش میگه از بین این همه سخت افزار یکی را انتخاب بکن و دوتا هم نشون میده که با ویندوز سازگار هستند. آپیدت هم که میکنم باز هم همون علامت تعجب بالاشون هست.

اون 4 تا فایل را پاک کردم و وقتی ویندوز ریستارت میکنی اون پایین بصورت حبابی میاد خبر میده که اینا نصب شد ولی بازم علامت تعجب میزنه.

بعد بدتر از اون چون CD-RW , DVD-RW با کابل IDE کار میکنند برای همین اصلا تو MY COPUTER نشونشون نمیده و سی دی هم نمیخونند که بشه باهاش کاری کرد.

سلام
نه عزيز من پست كسي رو نقل قول نكردم,جواب شمام با ايشون فرق داشت,نمي دونم كدوم قسمت منظورتون بود,به هر حال
شايد مشكل شما به كابلهاي درايوهاتون ارتباط داشته باشه و به اصطلاح جامپر هاي پشت درايوتون رو بايد تست كنيدومن از اينا چيزي زياد سر در نميارم.كه فكر ميكنم اگه تو قسمت سخت افزار مطرح كنين بهتر باشه.
موفق باشيد.

noble savior
27-03-2010, 19:09
من دیگه نمیتونمعکسی رو که موقع ثبت نام تو یه سایتی باسه اینکه بفهمن آدمی یا روباتو میارن ببینم
چی کار کنم؟!!:41:
البته عکسایه معموایه ساتارو میتونم ببینم مثل همین صفحه

new explorer
27-03-2010, 22:14
من دیگه نمیتونمعکسی رو که موقع ثبت نام تو یه سایتی باسه اینکه بفهمن آدمی یا روباتو میارن ببینم
این مربوط به مرورگرتون میشه،من با اپرا با بعضی از سایتا مشکل دارم ، البته فیلتر بودن هم هست ...

باید آدرس سیات و نووع مرورگر رو مشخص کنید
و بهتر بود توی قسمت مربوط به اینترنت میپرسیدید :46:

atre_hayer60
27-03-2010, 22:43
سلام
درایورهای لب تاپم رو با nLite نصب کردم اما وقتی ویندوز رو نصب می کنم آخراش که می شه یه صفحه سیاه میاد که:
safe mode
safe mode with networking
safe mode with command prompt
start windows normally
که روی آخری ثانیه شمار میاد و بعدش ریستارت می شه و باز همون قضیه و همون صفحه میاد؟؟!!
چرا اینطوریه؟
یادآوری: این ویندوز همون ویندوز موزیکالی هست که تو سایت وطن دانلود موجود می باشد.

amirdvb
27-03-2010, 23:56
سلام دوستان.توي ويندوز xp هيچكدوم از برنامه هاي رايتم دي وي دي رايترمو نميشناسن ولي توي ويندوز سون اين مشكل وجود نداره.برنامه رو پاك كردم دوباره نصب كردم فايده نداشت لطفا كمك كنيد

joe_satriani
28-03-2010, 00:34
سلام
درایورهای لب تاپم رو با nLite نصب کردم اما وقتی ویندوز رو نصب می کنم آخراش که می شه یه صفحه سیاه میاد که:
safe mode
start windows normally
که روی آخری ثانیه شمار میاد و بعدش ریستارت می شه و باز همون قضیه و همون صفحه میاد؟؟!!
چرا اینطوریه؟
یادآوری: این ویندوز همون ویندوز موزیکالی هست که تو سایت وطن دانلود موجود می باشد.

خوب شما ميتونيد گزينه ي آخر رو Start windows normally رو انتخاب كنين و ويندوز رو بيارين بالا. يا هر سري اين پيغام رو مشاهده ميكنين؟

سلام دوستان.توي ويندوز xp هيچكدوم از برنامه هاي رايتم دي وي دي رايترمو نميشناسن ولي توي ويندوز سون اين مشكل وجود نداره.برنامه رو پاك كردم دوباره نصب كردم فايده نداشت لطفا كمك كنيد

از چه برنامه هايي استفاده ميكنين؟ دي وي دي رايترتون رو توي ويندوز ايكس پي آيا شناخته؟

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

ميتونيد روي عكس اگه ضربدر مياد كليك راست كنين و گزينه ي show image - show picture رو بزنين .
اما اگه از اين راه هم استفاده كردين به قول دوستمون با مرورگر ديگه اين كار رو انجام بدين.
و اگه باز هم مشكلتون حل نشد به احتمال زياد مشكل از سايتي هست كه اين عكسا توش آپ شده و توليد ميشه

Dew Drop
28-03-2010, 01:21
سلام
safe mode
start windows normally
چرا اینطوریه؟

شما با يه ويندوز ديگه امتحان كردين و ويندوز رو نصب كردين يا فقط با اين ويندوز مشكل دارين؟در ضمن شايد فرمت ويندوزي كه براي لپ تاپتون ميسازين با لب تاپتون سازگاري نداره!شما مشكلتون رو تو قسمت لب تاپ مطرح كنيد دوستان بهتر جوابتون رو ميدن.

Dew Drop
28-03-2010, 01:21
QUOTE=gamesaz;4784579]

سلام

بنده چند روزی میشه ویندوزم رو عوض کردم و XP نصب کردم. ولی یکی دو روز بعد از نصب برنامه ها و درایوها پیغام ها و خرابیهای عجیب و غریبی برام ظاهر میشه که علتشو نمیدونم.

1- وقتی ویندوز بالا میاد باید خیلی صبر کنم که برنامه ها در استارت آپ ویندوزم بالا بیان و با بردن موس بر روی استارت آپ نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد. در حالیکه ویندوز بالا اومده و بنده میتونم بعضی برنامه ها و از جمله مای کامپیوتر رو باز کنم. حالا بعد از حدودا 2 دقیقه صبر برای بالا اومدن آیکون برنامه ها در استارت آپ ، آیکون همشون ظاهر نمیشه. مثلا فقط آیکون کانکشن ظاهر میشه و آیکون صدا و... بعد از مدت طولانی خود به خود ظاهر میشه و حتی بعضی از برنامه ها مثل آنتی ویروس اصلا ظاهر نمیشه. ولی در قسمت تاسک منجر پروسه اونا وجود داره و فعال هستن. حتی وقتی روی آیکون آنتی ویروس در منوی استارت کلیک میکنم آنتی ویروس اجرا میشه ولی باز آیکونش در استارت آپ نمیاد.

2- درایوهای هارد به اضافه درایو دی وی دی رام سیستمم رو ویندوز به عنوان اکسترنال میشناسه، یعنی مثل وقتی که یک فلش مموری رو به سیستم وصل کنید آیکون سبز رنگی در استارت آپ وجود داره: (این مشکل چند مرتبه بعد از نصب چندین ویندوز ایکس پی برام رخ داده)

3- وقتی داخل بعضی از فولدرهام میشم که فایلهام رو اجرا کنم به محض ورود به اون فولدرها نشانگر موس به شکل ساعت شنی در میاد و پیغام زیر ظاهر میشه:

و و قتی روی گزینه what should I do? (در تصویر) کلیک میکنم پنجره زیر ظاهر میشه:

و وقتی که بر روی گزینه Close Message (در تصویر اول) کلیک میکنم این پیغام ظاهر میشه:

و اگه روی گزینه Click Here در تصویر بالا کلیک کنم این پنجره ظاهر میشه:

و با زدن بر روی گزینه Click Here اولی، این پیغام ظاهر میشه:

و با زدن بر روی گزینه Click Here دومی، منو میبره به این آدرس:

در آخر هم فولدر به طور خودکار بسته میشه و آیکونها و تکسبار ویندوز برای 2-3 ثانیه غیبشون میزنه و بعد برمیگردن.

ویندوز بنده سرویس پک 3 هست و آنتی ویروسم ناد32 نسخه 4 و هر روز هم آپدیتش میکنم و سیستم رو هم زود به زود اسکن میکنم. مشخصات سخت افزاری سیستمم هم به نسبت قویه (4 گیگ رم و...)

از دوستان عزیز میخوام که اگه راه حلی برای حل این مشکلات میدونن دریغ نکنن چون این موضوع برام خیلی مهمه و بنده از شانس بدم هر موقع یک ویندوز نصب میکنم بعد از یک مدت کوتاه یک ایرادی پیدا میکنه!
[/QUOTE]

سلام
شما ميتونيد برنامه هايي كه نسبتا ضروري نيستن رو از استارت اپ حذف كنيد ببينيد مشكل اولتون حل ميشه!
در مورد نشون داده نشدن ايكونها.روي نوار task bar كليك راست كنيد,properties,coustomize رو باز كنيدو روي ايتمي كه نشون نمي ده always show رو بزنيد,ببينيد درست ميشه.براي مشكل دومتون نشونميده كه چه چيزهايي به سيستمتون وصله,در مورد اون خطايي كه ويندوز ميده در مورد كمك براي محافظت ويندوز,اينكارو بكنيد
start=>run=>sysdm.cp=>advance=>performance=>setting=>performance setting=>data execution prevention
گزينه دوم رو تيك بزنيد وadd.بعد تو پنجرهاي كه براتون باز ميشه فايل تون رو انتخاب كنيد وapply.بعد سيستمتون ريستارت ميشه.اميدوارم مشكلتون حل بشه.
موفق باشيد.
l

Dew Drop
28-03-2010, 01:22
سلام
safe mode
start windows normally
چرا اینطوریه؟

شما با يه ويندوز ديگه امتحان كردين و ويندوز رو نصب كردين يا فقط با اين ويندوز مشكل دارين؟در ضمن شايد ويندوزي كه براي لپ تاپتون ميسازين با لب تاپتون سازگاري نداره!شما مشكلتون رو تو قسمت لب تاپ مطرح كنيد دوستان بهتر جوابتون رو ميدن.

atre_hayer60
28-03-2010, 02:12
[QUOTE=joe_satriani;4789492]خوب شما ميتونيد گزينه ي آخر رو Start windows normally رو انتخاب كنين و ويندوز رو بيارين بالا. يا هر سري اين پيغام رو مشاهده ميكنين؟

سلام!

ممنون از پاسختون

بله، من هر دفعه این پیغام رو مشاهده می کنم! روی همون start windows normally هست و وقتی اینتر رو می زنم یا ثانیه شمار تموم می شه دوباره همون صفحه میاد و ...

joe_satriani
28-03-2010, 08:40
[QUOTE=joe_satriani;4789492]خوب شما ميتونيد گزينه ي آخر رو Start windows normally رو انتخاب كنين و ويندوز رو بيارين بالا. يا هر سري اين پيغام رو مشاهده ميكنين؟

سلام!

ممنون از پاسختون

بله، من هر دفعه این پیغام رو مشاهده می کنم! روی همون start windows normally هست و وقتی اینتر رو می زنم یا ثانیه شمار تموم می شه دوباره همون صفحه میاد و ...

چون هنوز در محیط داس این اتفاق می افته مشکل به احتمال زیاد از بوت لودر ویندوزتون هست. میتونید ویندوز رو تا جایی که نصب کردین رها کنین و با یه سی دی دیگه ویندوز رو ریپیر کنین تا اگه احتمال از سی دی قبل باشه، برطرف شه، ( دیگه راهی به ذهنم نمیرسه :31: ) اگه بازهم مشکل پابرجا بود سوالتون رو به قول فرمایش دوستمون sharifdorsa در قسمت لپ تاپ بپرسید تا کمک بیشتری بشه اونجا.

موفق باشید.

Dew Drop
28-03-2010, 10:02

شما تو xp روي my computerكليك راست كنيد وproperties,hardware,device manager.
شما ببينين تو device manager علامتي كنار درايوتون هست؟

atre_hayer60
28-03-2010, 13:01
[QUOTE=atre_hayer60;4789619]

چون هنوز در محیط داس این اتفاق می افته مشکل به احتمال زیاد از بوت لودر ویندوزتون هست. میتونید ویندوز رو تا جایی که نصب کردین رها کنین و با یه سی دی دیگه ویندوز رو ریپیر کنین تا اگه احتمال از سی دی قبل باشه، برطرف شه، ( دیگه راهی به ذهنم نمیرسه :31: ) اگه بازهم مشکل پابرجا بود سوالتون رو به قول فرمایش دوستمون sharifdorsa در قسمت لپ تاپ بپرسید تا کمک بیشتری بشه اونجا.

موفق باشید.

باز هم نشد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:41:

baby
28-03-2010, 13:39
سلام خسته نباشید
لب تاب اجازه نصب ویندوز غیر ارجینال رو نمی ده (نه اکس بی نه ویستا نه 7)
برای عوض کردن ویندوز جی کار کنم
اگه جای دیگه ای باید مطرح بشه راهنمایی بفرماید ممنون میشم

Mohammad King
28-03-2010, 13:43
سلام خسته نباشید
لب تاب اجازه نصب ویندوز غیر ارجینال رو نمی ده (نه اکس بی نه ویستا نه 7)
برای عوض کردن ویندوز جی کار کنم
اگه جای دیگه ای باید مطرح بشه راهنمایی بفرماید ممنون میشم

سلام

در انجمن زیر بگو:

zigma94
28-03-2010, 18:43
سلام
نمی‌دونم سوالهام رو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی می‌خواستم بپرسم که یه ترفند رجیستری وجود داره که به ما اجازه میده برنامه هایی رو که فقط یک بار اجرا میشند (علی رغم کلیک کردن چندباره روی آیکونشون) بتونیم به صورت مولتی اجرا کنیم یعنی با هر بار کلیک به روی آیکونشون یک بار اجرا شود (به صورت همزمان) اگه ممکنه این ترفند رو توضیح بدید
سوال دومم هم اینه که جاوا اسکریپت من "Turn off" هست و توی صفحات وب کار نمیکنه (با هیچ کدوم از مرورگرها) چطور میتونم "Turn on" کنمش؟
باسپاس

meysad
28-03-2010, 19:13
سلام . یه فایل تو درایور c من به نام pagefile.sys هست که 2 گیگ فضا رو اشغال کرده . پاک نمیشه ! چجوری پاک میشه ؟ اگر پاک کنم کشکلی پیش میاد ؟

ask_bl
28-03-2010, 19:29
سلام . یه فایل تو درایور c من به نام pagefile.sys هست که 2 گیگ فضا رو اشغال کرده . پاک نمیشه ! چجوری پاک میشه ؟ اگر پاک کنم کشکلی پیش میاد ؟
درود
به Control Panel برین و بعد System و مطابق عکس برین و در آخر گزینه No paging file رو بزنین و Set رو بعد از اون بزنین و OK .
این هم اطلاعات مربوط به pagefile sys
But the benefit of pagefile sys is allowing your computer’s operating system pretend that you have more RAM than you actually do and run the windows application smoother. However, i would advise you remove pagefile.sys and save up your disk space if you have a huge memory ram to support your windows application which disable paging or remove pagefile sys might not effect your computer.

Dew Drop
28-03-2010, 22:30
سلام
نمی‌دونم سوالهام رو دارم جای درستی مطرح میکنم یا نه ولی می‌خواستم بپرسم که یه ترفند رجیستری وجود داره که به ما اجازه میده برنامه هایی رو که فقط یک بار اجرا میشند (علی رغم کلیک کردن چندباره روی آیکونشون) بتونیم به صورت مولتی اجرا کنیم یعنی با هر بار کلیک به روی آیکونشون یک بار اجرا شود (به صورت همزمان) اگه ممکنه این ترفند رو توضیح بدید
سوال دومم هم اینه که جاوا اسکریپت من "Turn off" هست و توی صفحات وب کار نمیکنه (با هیچ کدوم از مرورگرها) چطور میتونم "Turn on" کنمش؟
باسپاس

سلام
قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم ولي در موردjava script ,تو مرورگر ie كه حالا 7 استفاده ميكنيد يا 8,قسمت tools=>internet options=>security=>costum level صفحه اي كه براتون باز ميشه تقريبا اخراش دسته scripting,اين ايكونها رو فعال كنيد

active scripting,Scripting of Java applets يعني در حالت enable قرار بدين
براي firefox هم بايد برين قسمت tools ,option,content,enable java script,ok

zigma94
29-03-2010, 11:19
سلام
قسمت اول سوالتون رو متوجه نشدم ولي در موردjava script ,تو مرورگر ie كه حالا 7 استفاده ميكنيد يا 8,قسمت tools=>internet options=>security=>costum level صفحه اي كه براتون باز ميشه تقريبا اخراش دسته scripting,اين ايكونها رو فعال كنيد

سلام
در موردسوال اولم منظورم این هست که وقتی که ما به روی آیک.ن یک برنامه کلیک میکنیم بعد از اجرای اون برنامه اگه دوباره روی آیکون اون کلیک کنیم هیچ اتفاقی نمی افته ولی یک کلک رجیستری فکر می کنم وجود داره که به ما اجازه میده ب ه هر تعداد که روی آیکون اون برنامه کلیک می کنیم اجرا بشه یعنی به طور همزمان چنذین بار. (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)
در مورد جواب شما به سوال دومم هم باید بگم که من از اپرا استفاده می کنم ولی اصلا مشکل من مربوط به تنظیمات مرورگر ها نیست چون توی همه اونها جاوا اسکریپت "اینیبل" هست ولی باز هم نمایش داده نمیشه حتی یک بار jre رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم که فایده ای نداشت و نمیدونم که مشکل از کجاست
با تشکر

ARSENAL.COM
29-03-2010, 11:23
سلام دوستان

من دیروز ویندوز XP ورژن مارس 2010 رو نصب کردم .. رو 2 تا سیستم ..جداگونه

بعد از قسمت scheduled task که میخوام استفاده کنم .. برای تنظیمات دانلود شبانه

بعد این ارور رو میده

به نظرتون مشکل از چیه ؟ رو هردوتا سیستم همین ارور رو میده و و وقتی که رو برنامه ران میزنم ..

Could not start میده ... :41:

Mohammad King
29-03-2010, 11:31
سلام دوستان

بعد این ارور رو میده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرتون مشکل از چیه ؟ رو هردوتا سیستم همین ارور رو میده و و وقتی که رو برنامه ران میزنم ..

برنامه .net fram work را نصب کن...

*Ali*
29-03-2010, 12:17
سلام
من یه مشکلی دارم اونم اینه که بعضی وقتا حجم این پوشه های Temp و Application Data و Temporary Internet Files الکی میره بالا و درایو C پر میشه بیچاره 10 گیگ هم بیشتر براش نذاشتم هی پر میشه . نمیدونید چیکار باید بکنم که اینجوری نشه ؟

ARSENAL.COM
29-03-2010, 12:23
برنامه .net fram work را نصب کن...

Microsoft .NET Framework 1.1 ر و نصب کردم ولی متاسفانه جواب نداد...

امکان داره مشکل از ویندوز باشه ؟!

گفتیم یعنی xp جدیده ولی انگاری واسه ما خوب نبود :13:

ask_bl
29-03-2010, 12:46
سلام دوستان

بعد این ارور رو میده

به نظرتون مشکل از چیه ؟ رو هردوتا سیستم همین ارور رو میده و و وقتی که رو برنامه ران میزنم ..

درود
تو قسمت Run بنویس Regedit و اینتر رو بزن
بعد به مسیر زیر برو :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Schedule
از سمت راست صفحه روی ImagePath دو بار کلیک کن .
و به جای Value Data این رو بنویس و OK و خارج شو :

ask_bl
29-03-2010, 13:11
سلام
من یه مشکلی دارم اونم اینه که بعضی وقتا حجم این پوشه های Temp و Application Data و Temporary Internet Files الکی میره بالا و درایو C پر میشه بیچاره 10 گیگ هم بیشتر براش نذاشتم هی پر میشه . نمیدونید چیکار باید بکنم که اینجوری نشه ؟
درود
اگر از IE استفاده میکنین ،از مسیر زیر برین و مطابق عکس حجم Temporary Internet Files رو محدود کنید :
Tools > Internet Options

ARSENAL.COM
29-03-2010, 13:11
^^

دوست عزیز ممنون . از این روش هم استفاده کردم .. چندتا ارور دیگه هم داد !

فک کنم این ویندوزی که نصب کردم .. مشکل داره .. .یعنی مارس 2010 هست ! پچ 3 :2:

ویرایش :

مثلا ارور اخریش این شد :

Dew Drop
29-03-2010, 15:07
سلام دوستان

بعد این ارور رو میده

سلام
من فكر نمي كنم باراهكارهايي كه دوستان اشاره كردن مشكلتون حل بشه,چون اين مشكل بعضي سرويسهاي pack 1,2 بود كه با نصب hot fix بر طرف ميشد,ولي حالا براي شما كه ورژن 2010 رو داريد جواب بده نميدونم؟؟!!

ask_bl
29-03-2010, 15:13
^^

دوست عزیز ممنون . از این روش هم استفاده کردم .. چندتا ارور دیگه هم داد !

فک کنم این ویندوزی که نصب کردم .. مشکل داره .. .یعنی مارس 2010 هست ! پچ 3 :2:

ویرایش :

مثلا ارور اخریش این شد :
برای این error به مسیر زیر برین :
Control Panel > Admin Tools > SERVICES
و در سمت راست Task Schedular را روش کلیلک راست کنین و Start رو بزنین .

ARSENAL.COM
29-03-2010, 15:53
برای این error به مسیر زیر برین :
Control Panel > Admin Tools > SERVICES
و در سمت راست Task Schedular را روش کلیلک راست کنین و Start رو بزنین .

از همکاری شما صمیمانه متشکرم دوست عزیز .. حسابی تو زحمت انداختمت

این کارو هم انجام دادم این ارور رو داد !!

کلا انگاری آلرژی داره ! :d ...

فکر کنم این نسخه ا ویندوز مشکل داره.. باید یه ویندوز دیگه نصب کنم ...

شرمنده به نظرتون این بهتره

یا این

:10:

omidsh501
29-03-2010, 16:20
سلام
من تو شبکه باید یه برنامه حسابداری رو اجرا کنم که جدیدا ارور security warning میده که مربوط به
unknow publisher هست و دوتا گزینه یکی run و کنسل داره که run رو که انتخاب میکنی برنامه اجرا میشه
میخواستم کسی میتونه راهنماییم کنه این پیام قبل از اجرای برنامه نیاد خواهشا راهکاری مثل تعویض ویندوز رو ندید

zigma94
29-03-2010, 17:16
سلام
باسپاس

دوستان کسی جوابی نداشت ؟ ...

Dew Drop
29-03-2010, 17:40
سلام
من تو شبکه باید یه برنامه حسابداری رو اجرا کنم که جدیدا ارور security warning میده که مربوط به
unknow publisher هست و دوتا گزینه یکی run و کنسل داره که run رو که انتخاب میکنی برنامه اجرا میشه
میخواستم کسی میتونه راهنماییم کنه این پیام قبل از اجرای برنامه نیاد خواهشا راهکاری مثل تعویض ویندوز رو ندید

سلام,ين راه رو امتحان كنيد.روي my computer كليك راست كنيد, properties>advance>performance,seeting>data execution preventionگزينه دوم رو تيك بزنيد و add رو بزنيد و برنامه مورد نظررو انتخاب كنيدوapply ,ok. اميدوارم جواب بده.

Golbarg01
29-03-2010, 18:45
در ویندوز ایکس پی

نه منظورم برگردوندن برنامه هایی که پاک شدن نیست
منظورم یه چیزی مثلا شبیه افزونه undo closed tabs در فایرفاکس هست.
مثلا یه پوشه ای رو باز کردیم مثلا در این آدرس C:\WINDOWS\system32\ias
بعد پنجرشو بستیم
حالا می خوایم همون پنجره که به این آدرس هست باز بشه بدونه اینکه بخوایم دوباره دستی به اون ادرس بریم.
امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

جواب بدین لطفا

hfj
29-03-2010, 19:18
جواب بدین لطفا

خود ویندوز XP این قابلیت رو نداره. با این برنامه می شه این کار رو کرد :

این هم لینک دانلود (با حجم 385 کیلوبایت) :

بعد از اینکه برنامه رو باز کردی، چند تا فولدر برای نمونه باز کن و ببند. بعد Shift+Pause رو بزن. یک صفحه مثل تصویر بالا برات میاد. روی هر کدوم که میخوای Double-Click کن تا باز شه.
(در ضمن می تونی Shortkey رو به دلخواه خودت تغییر بدی) / موفق باشی. :5:

ask_bl
29-03-2010, 20:07
از همکاری شما صمیمانه متشکرم دوست عزیز .. حسابی تو زحمت انداختمت

این کارو هم انجام دادم این ارور رو داد !!

کلا انگاری آلرژی داره ! :d ...

فکر کنم این نسخه ا ویندوز مشکل داره.. باید یه ویندوز دیگه نصب کنم ...

شرمنده به نظرتون این بهتره

یا این

:10:
خواهش میکنم
حالا این راه رو هم امتحان کنین .

روی My Computer کلیلک راست کنین و Manage
از منوی Services and Applications گزینه Services رو انتخاب کنین .
از منوی سمت راست روی Task Scheduler دو بار کلیک کنین .
تب Log On رو انتخاب کنین ،و Local System Account رو انتخاب کنین و تیک Allow Service to Interact with Desktop رو بزنین و Apply کنین .
حالا به تب General برین و Start رو بزنین .
اگر هم نشد بگین چه اروری میده !

ARSENAL.COM
29-03-2010, 20:37
^^

ممنون ..به نکته ساده ای شما اشاره کردی .. کارم حل شد .. بازم شرمنده واسه این نکته کنکوری وقت شما رو هم گرفتم حسابی :40:

هرچند ویندوز رو عوض کردم ولی بد که چک کردم دیدم تب لوگین رو نزده بودم :39: ...

خلاصه دمت گرم :10:

Golbarg01
29-03-2010, 20:46
خود ویندوز XP این قابلیت رو نداره. با این برنامه می شه این کار رو کرد :

این هم لینک دانلود (با حجم 385 کیلوبایت) :

بعد از اینکه برنامه رو باز کردی، چند تا فولدر برای نمونه باز کن و ببند. بعد Shift+Pause رو بزن. یک صفحه مثل تصویر بالا برات میاد. روی هر کدوم که میخوای Double-Click کن تا باز شه.
(در ضمن می تونی Shortkey رو به دلخواه خودت تغییر بدی) / موفق باشی. :5:

من اینکارو کردم ولی تو پنجره بالا هیچی نمیاد خالیه

hfj
29-03-2010, 20:57
من اینکارو کردم ولی تو پنجره بالا هیچی نمیاد خالیه

برای من کار می کنه، برای مثال، دو تا فولدر، توی درایو C باز کردم و بستم :
هیچ تنظیمات خاصی هم نداره که بخوام بهت بگم. بعد از اینکه برنامه رو باز می کنی، یک آیکن آبی رنگ میاد داخل Tray قرار می گیره. قبل از اینکه پنجره ی برنامه رو بیاری، شما اول چند تا Folder رو باز و بسته کن، بعدش Shift+Pause رو بزن.

Golbarg01
29-03-2010, 23:37
برای من کار می کنه، برای مثال، دو تا فولدر، توی درایو C باز کردم و بستم :
هیچ تنظیمات خاصی هم نداره که بخوام بهت بگم. بعد از اینکه برنامه رو باز می کنی، یک آیکن آبی رنگ میاد داخل Tray قرار می گیره. قبل از اینکه پنجره ی برنامه رو بیاری، شما اول چند تا Folder رو باز و بسته کن، بعدش Shift+Pause رو بزن.

اوکی مرسی درست شد نمی دونم چرا دفعه پیش کار نمیکرد

zerocold1982
30-03-2010, 02:09
با سلام

یه مشکلی گیر کردم الان 5 ساعت دارم تو اینترنت می گردم چیز خوبی پیدا نکردم
ویندوز یکی از فامیلهامو عوض کردم تو یکی از درایوهاش انگار فایلشو اینکار کرده بود encrypt contents to secure data
و هر کاری می کنم این ایرادو میده
تمام security رو زیرو رو کردم
بازم هیچی دیگه اعصابم داره خورد می شه
هر نرم افزاری بگی امتحان کردن
advanced efs data recovery
unlocker
و...
البته با این نرم افزار به یه جاهایی رسیدم
DiskInternals EFS Recovery 1.0
ولی کد رجستری می خواد

لطفا کمک کنید

hesabres1
30-03-2010, 09:20
سلام.من يه moshkle بد پيدا كردم

كمپيوترم ديگه فارسى neminevise.يعنى ديگه زبان فارسى و ايران تو ليست language نيست.وقتى ميخوام install files....right tio left language كنم ميگه سى دى سرويس پاك ۳ و را وارد كنيد ولى من nadaramesh.حالا به نظرتون ميشه كارى كرد.ممنون

Dew Drop
30-03-2010, 11:29
سلام.من يه moshkle بد پيدا كردم

كمپيوترم ديگه فارسى neminevise.يعنى ديگه زبان فارسى و ايران تو ليست language نيست.وقتى ميخوام install files....right tio left language كنم ميگه سى دى سرويس پاك ۳ و را وارد كنيد ولى من nadaramesh.حالا به نظرتون ميشه كارى كرد.ممنون

سلام,سي دي ويندوز pack 3 مهم نيست,سي دي ويندوزي كه فارسي داشته باشه كافيه.

Dew Drop
30-03-2010, 12:01
با سلام

یه مشکلی گیر کردم الان 5 ساعت دارم تو اینترنت می گردم چیز خوبی پیدا نکردم
ویندوز یکی از فامیلهامو عوض کردم تو یکی از درایوهاش انگار فایلشو اینکار کرده بود encrypt contents to secure data
و هر کاری می کنم این ایرادو میده
تمام security رو زیرو رو کردم
بازم هیچی دیگه اعصابم داره خورد می شه
هر نرم افزاری بگی امتحان کردن
advanced efs data recovery
unlocker
و...
البته با این نرم افزار به یه جاهایی رسیدم
DiskInternals EFS Recovery 1.0
ولی کد رجستری می خواد

لطفا کمک کنید

سلام,شما راه خود ويندوز رو امتحان كردين,كه از ...properties,advanece,general ميره؟

mac_world
30-03-2010, 12:38
سلام دوستان ببخشید من سوال خیلی پیش پا افتاده ای میپرسم
من از کجا بفهمم ویندوزم 32 بیتی هست یا 64 بیتی
ممنون

zerocold1982
30-03-2010, 13:03
سلام,شما راه خود ويندوز رو امتحان كردين,كه از ...properties,advanece,general ميره؟

دوست عزیز من اول همون راهو رفتم که به اینجا رسیدم
بعد از ok و بعد apply این error رو میده

Dew Drop
30-03-2010, 13:12
ممنون

سلام,تو run بنويسيدdxdiag,يه صفحه باز ميشه,قسمت more help رو انتخاب كنيد,بعد گزينه msinfo رو بزنيد,يه صفحه ديگه باز ميشه كه تو قسمت system type اگه x86-based pc باشه ويندوزتون 32 بيتي واگهx64-based pc باشه ويندوزتون 64 بيتي هست.

zerocold1982
30-03-2010, 13:12
ممنون

این کار بهتره از منوی start>run>cmd>okو اگر در 7 یا vista هستی start>Accessories>run>cmd>okسپس systeminfo راتایپ کن مشخصات سیستم میآید سپس مقابل system type می بینی که 64cpu بیتی است(x64) یا 32 بیتی (x86)

یکی بداد من برسه

atre_hayer60
30-03-2010, 13:32
سلام
safe mode
start windows normally
چرا اینطوریه؟

سلام

تازه الان فهمیدم که بابا این ویندوز که اصلاً قانونی نیست!!!!!! آپدیت نمی شه و وقتی وارد صفحه آپدیت می شم صفحه ای که مربوط به انتخاب کشور هست و باید پول پرداخت شه میاد!! ضمن اینکه وقتی ریستارت می کنم یا سیستم رو روشن می کنم فوراً یک صفحه ie باز می شه و... کلاً ویندوز قشنگی هست ولی قانونی نیست...

حالا تکلیف چیه؟

ممنونم

Dew Drop
30-03-2010, 14:36
سلام

تازه الان فهمیدم که بابا این ویندوز که اصلاً قانونی نیست!!!!!! آپدیت نمی شه و وقتی وارد صفحه آپدیت می شم صفحه ای که مربوط به انتخاب کشور هست و باید پول پرداخت شه میاد!! ضمن اینکه وقتی ریستارت می کنم یا سیستم رو روشن می کنم فوراً یک صفحه ie باز می شه و... کلاً ویندوز قشنگی هست ولی قانونی نیست...

حالا تکلیف چیه؟

ممنونم

سلام

atre_hayer60
30-03-2010, 15:43
سلام

اینکارو کردم اثر نکرده!!!!!!!!!!

Dew Drop
30-03-2010, 17:45
[QUOTE=zerocold1982;4795141]با سلام

سلام, دوست عزيز شما بايد قبل از عوض كردن ويندوز فايل مورد نظر رو dencrypt ميكردين,الان ديگه هيچ راهي فايده نداره مگر اينكه نرم افزاري كه خودتون گفتيد كه اونم بعيد ميدونم چون رمز گشايي فايلهاي ويندوز,اونم ويندوزي كه عوض شده و admin اون هم فرق كرده به اين راحتيا نيست.</p>

atre_hayer60
30-03-2010, 19:20
الان روی نوار toolbar در گوشه سمت راست عکس دو تا کلید اومده و یه پیغام می ده به این صورت:
30days left for activation
to activate windows now,click here
الان من برای رجیستر کردن و قانونی کردن این ویندوز چه باید بکنم؟

مرسی

Kasra 91
30-03-2010, 20:53

این چه مشکلیه ؟

با عوض کردن رزلویشن خوب شد ولی یه سری برنامه ها همونجوری مونده

درایور هم پاک کردم دورباره نصب کردم لازم خرابه

joe_satriani
30-03-2010, 22:54
الان روی نوار toolbar در گوشه سمت راست عکس دو تا کلید اومده و یه پیغام می ده به این صورت:
30days left for activation
to activate windows now,click here
الان من برای رجیستر کردن و قانونی کردن این ویندوز چه باید بکنم؟

مرسی

آها - پس ويندوزتون اكتيو نيست!
معمولا اين طور ويندوزها داخل خودشون ( سي ديشون ) يه فايل به نام كرك هست كه از طريق اون ميتونين ويندوز رو اكتيو كنين. در اين مورد من همينقد اطلاعات دارم. اون فايل رو اجرا كنين اگه هست

Dew Drop
30-03-2010, 22:56

این چه مشکلیه ؟

با عوض کردن رزلویشن خوب شد ولی یه سری برنامه ها همونجوری مونده

درایور هم پاک کردم دورباره نصب کردم لازم خرابه

سلام,شما كارت گرافيكي تون رو از راه device manager,اپديت كنيد احتمالا مشكلتون حل ميشه.چون فكر ميكنم اين يه مشكل سخت افزاريه.

atre_hayer60
31-03-2010, 01:45
آها - پس ويندوزتون اكتيو نيست!
معمولا اين طور ويندوزها داخل خودشون ( سي ديشون ) يه فايل به نام كرك هست كه از طريق اون ميتونين ويندوز رو اكتيو كنين. در اين مورد من همينقد اطلاعات دارم. اون فايل رو اجرا كنين اگه هست

سلام

ممنونم از پاسخت

ولی همچین فایلی رو پیدا نکردم؟؟!!

Ghaioom
31-03-2010, 07:13
سلام

ممنونم از پاسخت

ولی همچین فایلی رو پیدا نکردم؟؟!!
ویندوزت چی هست؟ از لینک زیر برای ویندوزت کرک پیدا کن.

و از گوگل هم میتونی جستجو کنی.

zigma94
31-03-2010, 11:17
سلام
باسپاس

سلام

سلام
در موردسوال اولم منظورم این هست که وقتی که ما به روی آیک.ن یک برنامه کلیک میکنیم بعد از اجرای اون برنامه اگه دوباره روی آیکون اون کلیک کنیم هیچ اتفاقی نمی افته ولی یک کلک رجیستری فکر می کنم وجود داره که به ما اجازه میده ب ه هر تعداد که روی آیکون اون برنامه کلیک می کنیم اجرا بشه یعنی به طور همزمان چنذین بار. (امیدوارم منظورم رو رسونده باشم)
در مورد جواب شما به سوال دومم هم باید بگم که من از اپرا استفاده می کنم ولی اصلا مشکل من مربوط به تنظیمات مرورگر ها نیست چون توی همه اونها جاوا اسکریپت "اینیبل" هست ولی باز هم نمایش داده نمیشه حتی یک بار jre رو آنیستال کردم و دوباره نصب کردم که فایده ای نداشت و نمیدونم که مشکل از کجاست
با تشکر

دوستان کسی جوابی نداشت ؟ ...

واقعا کسی نمیتونه کمکی به من بکنه ؟ (انصافا کارم لنگ مونده) :42:

new explorer
31-03-2010, 15:07

در مورد اول من نمیدونم چطور اما فکر میکنم امکانپذیر باشه ، مثلن یه کرکی که همراه یاهو مسنجر دارم یکی از گزینه ها(جدای گزینه های حذف تبلیغ و ...) همینه که اجازه بده چندین نمونه از نرم افزار اجرا بشه ولی دقیقن به همون تعداد شما نخ ( process ) خاهید داشت.فلسفه ی کار هم مشخصه ، پشتیبانی از اجرای همروند ، خود سازنده ی نرم افزار هم میتونه طوری بسازه که اینگونه بشه ( البته معمولن با انتخاب یه گزینه ی new یا enable multi instance در تنظیمات )
حالا شما میتونی how to enable multiple instance of programs + windows registry رو جستجو کنید...

در مورد دوم : شما اصلن از کجا میدونید که محتویات جاوا اسکریپتی یک صفحه ای که دارید مرور میکنید نمایش داده نمیشه ؟ شما بار اول فرمودید turn off هست و اون دوستمون مجبور شد نحوه ی فعالسازی تو سه تا مرورگر رو توضیح بده،بعدش فرمودید enable هست ..لطفن بار اول کامل و دقیق و در عین حال خلاصه به مسئله تون بپردازید تا دوستانی که سعی در کمک به شما ارند بهتر بتونند به شما یاری برسونند و شما هم زودتر مشکلتون حل شه.
بفرمایید برای مثال کدوم صفحه رو باید باز کنید و فکر میکنید مشکلی دارید و اینکه آیا فقط با یه مرورگر خاصی این مشکلو دارید یا با همه ؟ 

Golbarg01
01-04-2010, 03:22
چجوری می تونم محتویات یک سی دی mp3 رو در یک فایل نت پد یا وردپد ذخیره کنم به صورت مرتب
یعنی شامل اسم فولدرها,آلبوم ها و ترک های موسیقی موجود در اونها

Masоud
01-04-2010, 12:07
سلام

سلام

به Run برید و دستور %temp% رو تاپیک کنید و اینتر بزنید.

در پنجره ی بعدی تمام محتویات پوشه ای که باز میشه رو پاک کنید.

در پوشه ی Application Data هم معمولا نرم افزارها یک نسخه از فایل نصبشون رو در اونجا کپی میکنن تا مثلا برای مواقع Repair کردن بتونن ازش استفاده کنن و شما هم اگر لازم ندارید میتونید پاکشون کنید.

شما از ق ی ل طر شک ن یا پروک س ی استفاده میکنید ؟

چون معمولا در هنگام کار با اینها جاوا اسکریپت غیرفعال میشه.

چجوری می تونم محتویات یک سی دی mp3 رو در یک فایل نت پد یا وردپد ذخیره کنم به صورت مرتب
یعنی شامل اسم فولدرها,آلبوم ها و ترک های موسیقی موجود در اونها

نرم افزار زیر رو امتحان کنید :

MP3 File Description Database 1.1

Golbarg01
01-04-2010, 18:21
نرم افزار زیر رو امتحان کنید :

MP3 File Description Database 1.1

برای نصبش میگه .net framework رو نصب کنید.
این همون microsoft.net framework هست؟
اگه اینه من ورژن 2 اون رو نصب دارم
ولی این نرم افزار میگه ورژن 1.xxxx رو نصب کنید!!

prance666
01-04-2010, 19:05
دوستان من ویندوزم بعد از مدتی کار کرش میکنه وارور صفحه آبی میده چند بار هم ویندوز عوض کردم ولی درست نشد بایوس مادربوردم رو هم آپدیت کردم ولی حل نشد

Dew Drop
01-04-2010, 19:21
دوستان من ویندوزم بعد از مدتی کار کرش میکنه وارور صفحه آبی میده چند بار هم ویندوز عوض کردم ولی درست نشد بایوس مادربوردم رو هم آپدیت کردم ولی حل نشد

سلام
تايپيك هاي زير رو ببينيد

kod89
02-04-2010, 04:40
سلام دوستان
من در قست character map ویندوز یه سری کارکتر دیدم که با کپی کردن میتونم اونارو وارد word pad کنم ولی هر کدوم از این کارکترا یه کد دارن که احتمالا با وارد کردنشون هم میشه بهشون رسید. من نیاز دارم که کد این کاراکترارو وارد کنم چون در یه نرم افزار با کپی کردن این شکلک ها علامت سوال میاد منتها طرز وارد کردن کد رو نمیدونم اگه از دوستان کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنه. یعنی چه جوری میتونم با وارد کردن کد این کاراکتر ها در word pad بهشون برسم؟؟

new explorer
02-04-2010, 09:20
سلام دوستان
من در قست character map ویندوز یه سری کارکتر دیدم که با کپی کردن میتونم اونارو وارد word pad کنم ولی هر کدوم از این کارکترا یه کد دارن که احتمالا با وارد کردنشون هم میشه بهشون رسید. من نیاز دارم که کد این کاراکترارو وارد کنم چون در یه نرم افزار با کپی کردن این شکلک ها علامت سوال میاد منتها طرز وارد کردن کد رو نمیدونم اگه از دوستان کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنه. یعنی چه جوری میتونم با وارد کردن کد این کاراکتر ها در word pad بهشون برسم؟؟

تو همون پنجره ی character map گوشه ی پایین راست نوشته keystroke:Alt+xxxx که x یه رقمه

همین
یعنی مثلن من همینجا الان اینکار رو میکنم با نگهداشتن آلت + 0237 که نتیجه ش میشه این :
í

Dew Drop
02-04-2010, 09:36
سلام دوستان

علاوه بر چيزي كه دوستمون اشاره كرد بايد فونت رو در wingdings قرار بدين.

Masоud
02-04-2010, 21:30
برای نصبش میگه .net framework رو نصب کنید.
این همون microsoft.net framework هست؟
اگه اینه من ورژن 2 اون رو نصب دارم
ولی این نرم افزار میگه ورژن 1.xxxx رو نصب کنید!!
سلام

بله اینطوره . باید نصبش کنید.

omidsh501
04-04-2010, 10:28
[QUOTE=omidsh501;4793839]سلام

محض اطلاع دوستان

ask_bl
04-04-2010, 10:54
سلام

محض اطلاع دوستان

درود
از منوی Start در قسمت Run بنویسین gpedit.msc و اینتر کنین .
از مسیر زیر :
User Configuration> Administrative Template> Windows Components> Attachment Manager

و Default risk level for file attachments رو Enable کنین و Set the default risk level رو هم [Low Risk] کنین .

Inclusion list for low file types رو هم Enable کنین و این فرمت ها رو هم بهش اضافه کنین :
.exe;.vbs;.msi.

Do not preserve zone information in file attachments رو هم Enable کنین .

پنجره رو ببندید و در Run دستور gpupdate /force رو بنویسین و اینتر کنین .

.::SMS::.
04-04-2010, 23:58
سلام
من یه مشکلی دارم: گاهی که فایلهای دایویکس رو در حالت Тhumbnails ویندوز میبینم، از اکسپلورر ویندوز خارج میشه و صفحه ویندوز چند لحظه ای خالی میشه (مثل زمانی که از توی Task Manager پروسس explorer رو ببندین)
راهی هست که اینطور نشه؟

perjixen
05-04-2010, 12:02
سلام

برنامه‌ايي هست براي تعمير explorer ويندوز.؟! من وقتي ميخوام يه فايل يا فولدر ... كپي يا كات يا حذف كنم ... بعضي وقتا اين explorer هنگ ميكنه !! اينقدري كه مجبور ميشم پروسسش رو kill كنم !

بدبختي اين سيستم هم سرور آنتي ويروس هست ... نميشه ويندوزش رو عوض كرد. !

Masоud
05-04-2010, 12:11
سلام
من یه مشکلی دارم: گاهی که فایلهای دایویکس رو در حالت Тhumbnails ویندوز میبینم، از اکسپلورر ویندوز خارج میشه و صفحه ویندوز چند لحظه ای خالی میشه (مثل زمانی که از توی Task Manager پروسس explorer رو ببندین)
راهی هست که اینطور نشه؟
سلام

تاپیک زیر رو مطالعه کن :

Masоud
05-04-2010, 12:18
سلام

برنامه‌ايي هست براي تعمير explorer ويندوز.؟! من وقتي ميخوام يه فايل يا فولدر ... كپي يا كات يا حذف كنم ... بعضي وقتا اين explorer هنگ ميكنه !! اينقدري كه مجبور ميشم پروسسش رو kill كنم !

بدبختي اين سيستم هم سرور آنتي ويروس هست ... نميشه ويندوزش رو عوض كرد. !
سلام

اینو نگاه کن :

atre_hayer60
05-04-2010, 13:06
ویندوزت چی هست؟ از لینک زیر برای ویندوزت کرک پیدا کن.

و از گوگل هم میتونی جستجو کنی.

سلام

ویندوزم xp professional 2002 sp3 هستش!
من نمی دونم کدوم یکی رو برای اکتیو کردن انتخاب کنم

Masоud
05-04-2010, 13:17
سلام

ویندوزم xp professional 2002 sp3 هستش!
من نمی دونم کدوم یکی رو برای اکتیو کردن انتخاب کنم
سلام

این رو امتحان کن :

Mahziar-7
05-04-2010, 15:01
سلام
چطور میشه بعد از safe remove بدون قطع و وصل فیزیکی فلش، دوباره فلش رو به سیستم شناسوند؟

Dew Drop
05-04-2010, 16:57
سلام
چطور میشه بعد از safe remove بدون قطع و وصل فیزیکی فلش، دوباره فلش رو به سیستم شناسوند؟

سلام
شما ميتونيد usb تون رو از راهdevice manager,disable كنيد واگه خواستيد اون رو دوباره به حالت enable دربياريد.

Majid393
05-04-2010, 18:07
دوستان من هر وقت سیستم رو روشن میکنم، قبل از بالا اومدن ویندوز دستورِ CHKDSK برای درایو D اجرا میشه.
چجوری کنسلش کنم ؟

hfj
05-04-2010, 18:22
دوستان من هر وقت سیستم رو روشن میکنم، قبل از بالا اومدن ویندوز دستورِ CHKDSK برای درایو D اجرا میشه.
چجوری کنسلش کنم ؟

معمولاً وقتی سیستم، بصورت دستی خاموش بشه یا برق سیستم بطور ناگهانی بره این اتفاق میافته.
شما تا حالا گذاشتی که بصورت کامل Scan بشه؟ وقتی یک بار Scan می شه، دفعه ی بعدی باز هم این اتفاق میافته؟

Dew Drop
05-04-2010, 18:32
چجوری کنسلش کنم ؟

راه حل زير رو بببينيد كه ask_bl عزيز گفتن:

amir200812
05-04-2010, 18:46
سلام
یک سوال اورژانسی دارم!
در ویندوز مخصوصا ویندوز XP گذارشی از عملیات کپی و پیست ذخیره میشه یا نه؟
یعنی اگه از یک سیستمی یک سری فایل کپی شده باشه ، و یک فرد وارد(مثلا یک مهندس نرمافزار یا تکنسین کامپیوتر و...) امکان داره بتونه کشف کنه که کپی صورت گرفته یا نه؟ کدوم فایل ها کپی شده؟
البته با فرض اینکه روی سیستم هیچ نرم افزار اسپی یا کی لوگر یا ابزار های اینچنین نباشه!

در ویندوز های دیگه چطور؟
در صورت وجود همچین گذارشی ،چطور این گذارش پاک میشه؟

Majid393
05-04-2010, 19:14
معمولاً وقتی سیستم، بصورت دستی خاموش بشه یا برق سیستم بطور ناگهانی بره این اتفاق میافته.
شما تا حالا گذاشتی که بصورت کامل Scan بشه؟ وقتی یک بار Scan می شه، دفعه ی بعدی باز هم این اتفاق میافته؟

فرق نمیکنه. خاموش یا ریست هم که میکنم اسکن رو انجام میده.
همیشه هم میذارم کامل اسکن کنه اما دفعه ی بعدی هم دوباره اسکن میکنه!

راه حل زير رو بببينيد كه ask_bl عزيز گفتن:

این مسیری که گفته شد رو چک کردم. BootExecut روی autocheck autochk * اِ.

hfj
05-04-2010, 19:28
شما این کار رو هم امتحان کن، توی Command Prompt تایپ کن:

بعدش سیستم رو Restart کن.

Majid393
05-04-2010, 19:36
شما این کار رو هم امتحان کن، توی Command Prompt تایپ کن:

بعدش سیستم رو Restart کن.

این پیغام رو میده :

hfj
05-04-2010, 20:12
این پیغام رو میده :

بعد از این کار، سیستم رو Restart کردی؟ ببین این تاپیک، کمکت می کنه:

new explorer
06-04-2010, 06:16
من هارد ساتا که خریدم بستم به سیستم (چند ماهی میشه...) ویندوز برمیداره اونو هم به همراه فلش دیسک لیست میکنه توی Safely remove hardware 

راهی هست که اونجا نمایش داده نشه
با تشکر

Ghaioom
06-04-2010, 07:45
سلام
چطور حافظه usb یا کارت فلش را بدون خارج کردن از داخل xp فعال کنم؟

سیدعلی فلاح
06-04-2010, 10:22
باسلام

من سه مشكل در ويندوز اكس پي سرويس پك 3 دارم

1 ويندوز مديا پلير مخفي است و فيلم ها را نميشود به طور پيش فرض با آن باز كرد در ليست اوپن وايت نيز نيست

2 سطل بازيافت هميشه پر است و وقتي ميخواهم آن را خالي كنم ارور ميدهد وقتي دابل كليك ميكنم دا خلش خالي است

3 در مدياپلير قابليت كوچك شدن و رفتن به تسكبار وجود ندارد در تولبار نيز نام مديا پلير نيست

ask_bl
06-04-2010, 11:04
باسلام

من سه مشكل در ويندوز اكس پي سرويس پك 3 دارم

1 ويندوز مديا پلير مخفي است و فيلم ها را نميشود به طور پيش فرض با آن باز كرد در ليست اوپن وايت نيز نيست

2 سطل بازيافت هميشه پر است و وقتي ميخواهم آن را خالي كنم ارور ميدهد وقتي دابل كليك ميكنم دا خلش خالي است

3 در مدياپلير قابليت كوچك شدن و رفتن به تسكبار وجود ندارد در تولبار نيز نام مديا پلير نيست
درود
1 -
خوب اگر در منوی Open with نیست :

طبق شکل بالا اگر توی ردیف Other programs هم نبود ،از Browse استفاده کنین .

2 -
اگر میتونین Error که میده رو اینجا بذارین .

3 -
از منوی Start در قسمت Run عبارت زیر رو وارد کنین :

اینتر کنین و بعد OK و یک بار ریست کنین .

Majid393
06-04-2010, 11:24
بعد از این کار، سیستم رو Restart کردی؟ ببین این تاپیک، کمکت می کنه:

ریست که کردم درست شد.
ممنون
:11:

hvs
06-04-2010, 11:43
سلام
در زمان نصب ویندوز پیغام himem is testing extended memory ... doneمی دهد و ویندوز نصب نمی شود. علت چیست؟

Masоud
06-04-2010, 14:15
من هارد ساتا که خریدم بستم به سیستم (چند ماهی میشه...) ویندوز برمیداره اونو هم به همراه فلش دیسک لیست میکنه توی Safely remove hardware 

راهی هست که اونجا نمایش داده نشه
با تشکر
سلام

از نرم افزار زیر استفاده کن . مخصوص همینکاره :

Icon Remover

y91z
06-04-2010, 14:20
یکی یه کرک واسه ویندوز xp sp3 لطفا بده تا این پیغام genuine پاک شه.

Dew Drop
06-04-2010, 14:59
یکی یه کرک واسه ویندوز xp sp3 لطفا بده تا این پیغام genuine پاک شه.

سلام,ببينيد به دردتون ميخوره.

joe_satriani
06-04-2010, 17:12
سلام
در زمان نصب ویندوز پیغام himem is testing extended memory ... doneمی دهد و ویندوز نصب نمی شود. علت چیست؟

وظيفه ي فايل himem.sys اين است كه حافظه ي رم شما رو كنترل كنه، تا از توابع داخلي رم اطمينان حاصل كنه.
حال در ماژول هاي حافظه شما مشكلي رو پيدا كرده، و كامپيوتر ، فايل himem.sys رو به فايلهاي بالاتر ارجاع نميده، به دليلي كه رم شما رو معيوب شناسايي كرده.
حال تنها راهي كه من به نظرم ميرسه اينه كه رم سيستم رو يه دور جابجا كنيد، يا حداقل از جاش بردارين و دوباره با اطمينان بيشتر جا بندازيد، اگه مشكل بازم برطرف نشد، حتما با يه رم ديگه امتحان كنين.

موفق باشيد.

bakhtiyari
06-04-2010, 17:49
سلام من برنامه آفیس روی سیستم بهم پیغام geniue not میده اگه میشه راهنمایی کنین که چه جوری از شر این پیغام خلاص شم اگه جای اشتباهی سوال کردم ببخشد لطفا راهنماییم کنید ممنون

joe_satriani
06-04-2010, 18:52
سلام من برنامه آفیس روی سیستم بهم پیغام geniue not میده اگه میشه راهنمایی کنین که چه جوری از شر این پیغام خلاص شم اگه جای اشتباهی سوال کردم ببخشد لطفا راهنماییم کنید ممنون

ببينيد اينايي كه دوست عزيزم sharifdorsa معرفي كردن به كارتون مياد!

new explorer
07-04-2010, 08:36
سلام

از نرم افزار زیر استفاده کن . مخصوص همینکاره :

Icon Remover

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
خب اینجوری که کلن میره

من میخام باشه ( واسه هر وقت که یه فلش وصل میکنم به سیستم) اما هارد رو نشون نده
راهی هست
بازم ممنون

omid-p30
07-04-2010, 11:37
سلام.

من پسوردی که روی ویندوز گذشتم فقط موقع استندبای و هایبرنیت میاد و موقع بالا اومدن ویندوز خبری ازش نیست.

ممنون.

Juventus FC
07-04-2010, 12:14
سلام

من ویندوز Xp سرویس پک 3 را نصب کردم. من یک مشکلی پیدا کردم. اونم این هست که در قسمت Propertis ویندوز و در قسمت در سربرگ Desktop در پایین این پنجره قسمت Cusomize Desktop وقتی وارد این قسمت میشویم در قسمت بالا چند گزینه دارد مثل My Computer , My Documents که با تیک دار کردنشون این گزینه ها روی دسکتاپ میاند.

حالا قبلا در سرویس پک 2 گزینه Internet Explorer هم بود که با تیک دار کردنش اون هم میومد روی دسکتاپ ولی حالا این گزینه نیست ومن مجبروم اون و به صورت شرتکات بیارمش روی دسکتاپ. حالا سوالم اینجا هست که میشه کاری کرد که Internet Explorer هم مثل My Computer جزو گزینه های اصلی دسکتاپ بشه. و بعنوان آیکن اصلی بیاد روی دسکتاپ؟

hfj
07-04-2010, 12:49
سلام

من ویندوز Xp سرویس پک 3 را نصب کردم. من یک مشکلی پیدا کردم. اونم این هست که در قسمت Propertis ویندوز و در قسمت در سربرگ Desktop در پایین این پنجره قسمت Cusomize Desktop وقتی وارد این قسمت میشویم در قسمت بالا چند گزینه دارد مثل My Computer , My Documents که با تیک دار کردنشون این گزینه ها روی دسکتاپ میاند.

حالا قبلا در سرویس پک 2 گزینه Internet Explorer هم بود که با تیک دار کردنش اون هم میومد روی دسکتاپ ولی حالا این گزینه نیست ومن مجبروم اون و به صورت شرتکات بیارمش روی دسکتاپ. حالا سوالم اینجا هست که میشه کاری کرد که Internet Explorer هم مثل My Computer جزو گزینه های اصلی دسکتاپ بشه. و بعنوان آیکن اصلی بیاد روی دسکتاپ؟

یک Notepad باز کن و تمام این ها رو توی اون کپی کن :

حالا ذخیرش کن توی Desktop با این نام : Ie.reg
فایل رو اجرا کن و گزینه ی Yes رو بزن. اگر همون لحظه ظاهر نشد، یک بار دسکتاپ رو Refresh کن. اگر نیومد، سیستم رو Restart کن.

bakhtiyari
07-04-2010, 13:52
ببينيد اينايي كه دوست عزيزم sharifdorsa معرفي كردن به كارتون مياد!

با تشکر فراوان از زحمتی که کشیدید من ویندوزم اورجینال هست ولی برنامه office روی سیستمم اورجینال نیست به اون گیر میده با شرمندگی اگه براتون مقدوره راهنمایی کنین

new explorer
07-04-2010, 16:13
سلام.

من پسوردی که روی ویندوز گذشتم فقط موقع استندبای و هایبرنیت میاد و موقع بالا اومدن ویندوز خبری ازش نیست.

ممنون.
به کنترل پنل برید و وارد user accounts بشید و قسمت change the way users log on or off رو بررسی کنید گزینه ی اول انتخاب شده باشه

اگه با این گزینه ها ردیف نشد دیگه کار من نیست :20: اساتید میان راهنماییتون میکنن
موفق باشید

R O O T
07-04-2010, 16:41
سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم من دیروز خواستم ویندوز عوض کنم ولی بعد از رستارت شدن ویندوز (بعد از انتخاب درایو و فرمت اون ) موقعی که ویندوز میخاد بالا بیاد این ارورو میده error loading operating system لطفا کمک کنید .هیچ ویندوزی هم رو کامپیوتر نصب نیست:42::37:

joe_satriani
07-04-2010, 17:17
سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم من دیروز خواستم ویندوز عوض کنم ولی بعد از رستارت شدن ویندوز (بعد از انتخاب درایو و فرمت اون ) موقعی که ویندوز میخاد بالا بیاد این ارورو میده error loading operating system لطفا کمک کنید .هیچ ویندوزی هم رو کامپیوتر نصب نیست:42::37:

منظورتون رو كامل متوجه نشدم!
يعني اينكه شما ويندوز رو پاك كردين از روي هارد، فقط بعد از اينكه ميخواين درايو محل نصب ويندوز رو انتخاب كنين اون پيغام رو ميده، يا ويندوز رو نصب كردين و موقع استفاده ازش پيغام رو ميده؟؟!!!

R O O T
07-04-2010, 18:40
منظورتون رو كامل متوجه نشدم!
يعني اينكه شما ويندوز رو پاك كردين از روي هارد، فقط بعد از اينكه ميخواين درايو محل نصب ويندوز رو انتخاب كنين اون پيغام رو ميده، يا ويندوز رو نصب كردين و موقع استفاده ازش پيغام رو ميده؟؟!!!

ببخشید . مشکل حل شد البته تمام درایو ها هم فرمت و بدبخت شدم ولی در هر حال درست شد ممنون :42::37::37::37::37:

Golbarg01
07-04-2010, 20:26
ببخشید من الان دو تا ویندوز ایکس پی روی هاردم نصب دارم یکی روی درایو c و یکی هم روی درایو e که به صورت پریماری نصب شدن هر دو
4 تا درایو هم دارم منتها می خوام در محیط ویندوز درایو c پوشه های ویندوز و پروگرم فایل ویندوز درایو e رو پاک کنم منتها ارور میده چطور اینکارو بکنم؟چون نمی خوام کلا درایو e رو فرمت کنم چون یه سری از فایل هام هم جز فایل های ویندوز اونجاست.

joe_satriani
07-04-2010, 20:31
ببخشید من الان دو تا ویندوز ایکس پی روی هاردم نصب دارم یکی روی درایو c و یکی هم روی درایو e که به صورت پریماری نصب شدن هر دو
4 تا درایو هم دارم منتها می خوام در محیط ویندوز درایو c پوشه های ویندوز و پروگرم فایل ویندوز درایو e رو پاک کنم منتها ارور میده چطور اینکارو بکنم؟چون نمی خوام کلا درایو e رو فرمت کنم چون یه سری از فایل هام هم جز فایل های ویندوز اونجاست.

چه اروري ميده دوست عزيز؟

Dew Drop
08-04-2010, 00:05
با تشکر فراوان از زحمتی که کشیدید من ویندوزم اورجینال هست ولی برنامه office روی سیستمم اورجینال نیست به اون گیر میده با شرمندگی اگه براتون مقدوره راهنمایی کنین

سلام
اگه براتون امكان داره نسخه ديگه اي از افيس رو كه با سريال نصب وفعال ميشه رو مجددا نصب كنيد,چون فكر نمي كنم كرك مناسبي براي اين كار پيدا كنيد.

Dew Drop
08-04-2010, 08:18

سلام
روي my computer كليك راست كنيد و system properies>advance>start up & recovery>setting>edit
بعد يه صفحه notepad باز ميشه كه يك چنين چيزايي نوشته كه مربوط به ويندوزتون هست
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional"
اينجا دقت كنيدببينيد كدوم ويندوز رو ميخوايد حذف كنيد چون اگه ويندوز اصلي تون رو حذف كنيد يه كم كارتون سخت ميشه (از قسمت پارتيشن ميتونيد بفهميد كه كدوم ويندوز رومي خوايدحذف كنيد) .بعد اون خطي رو كه ميخوايد حذف بشه پاك كنيد وsaveكنيد وخارج بشيدو okرو بزنيد و كامپيوترتون رو ريستارت كنيد.
يه راه ديگه هم شما ميتونيد فايلهايي كه تو درايو دومتون داريد واز فايلهاي ويندوز نيستند يه جاي ديگه كپي كنيد ودرايوتون رو فرمت كنيد تا ويندوز دومتون حذف بشه.
موفق باشيد.

*Ali*
08-04-2010, 12:10
دوستان میشه منو درباره این ارور که اول ویندوز میاد راهنمایی کنید ؟

Masоud
08-04-2010, 12:46
دوستان میشه منو درباره این ارور که اول ویندوز میاد راهنمایی کنید ؟
سلام

به رجیستری برو و مسیر زیر رو دنبال کن :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\Winlogon

سپس عبارت shell رو پیدا کن و روش دبل کلیک کن و عبارت اضافه ی regsvr.exe رو ازش پاک کن مثل تصویر زیر :

تذکر : بعد از انجام این عملیات حتما ویندوز رو با آنتی ویروس خوب و آپدیت شده اسکن کن.

saeidsmxo
08-04-2010, 14:10
دوستان رم بالاتر از 3 گیگ تو اکس پی جواب نمیده؟

Mohammad King
08-04-2010, 14:13
دوستان رم بالاتر از 3 گیگ تو اکس پی جواب نمیده؟

بله xp 32 bit تا 3.5 گیگ را میشناسه

saeidsmxo
08-04-2010, 14:27
الان من رمم 4 گیگه
بهتره از 7 استفاده کنم؟

Ghaioom
08-04-2010, 15:47
الان من رمم 4 گیگه
بهتره از 7 استفاده کنم؟
ویندوز 64 بیتی بریز حله xp هم میشه 64 بیتی .

prance666
08-04-2010, 17:03
سلام
دوستان من یه چند روزی بود که ارور صفحه آبی داشتم یکی از دوستان یه برنامه به نام memtest که تحت بوت بود معرفی کردم و برنامه رو از طریق بوت اجرا کردم وقتی تست میکرد خیلی ارور میومد خوده ارور ها بالای 250 تا ارور بود و یه سری هم که با رنگ قرمز بود که حدود 4 تا نوشته بود اومد دوستان من رمم رو 4 ماه بیشتر نیست خریدم
مشخصات سیستم
مین بورد:msi k9n neo
ram:RAM Corsair TWIN 2X 800 C4
cpu:4400
گرافیک :8500
power:tesco 350
دوستان پاورم رو من 15 تومان خریدم و پاور قوی نیست
نکته:دوستان من یه رم 1 گیگ کینگستون باس 533 هم دارم که وقتی اونو میزنم اصلا اروری دریافت نمیکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mr.Lover
08-04-2010, 17:38
سلام
من قصد دارم ویندوز XP رو repair کنم ولی بعد از بوت CD فقط گزینه های :

نصب ویندوز
حذف پارتیشن
ایجاد پارتیشن

وجود داره و راهی برای repair با زدن کلید R نیست!
توصیه دوستان چیه؟

ask_bl
08-04-2010, 20:40
سلام

من قصد دارم ویندوز XP رو repair کنم ولی بعد از بوت CD فقط گزینه های :
نصب ویندوز
حذف پارتیشن
ایجاد پارتیشن
وجود داره و راهی برای repair با زدن کلید R نیست!
توصیه دوستان چیه؟
درود
از بوت نرین ،از طریق وینوز Repair کنین .
توی ویندوز سی دی رو بذارین و ازاونجا از بین گزینه های Repair و Upgrade انتخاب کنبن .

*Ali*
08-04-2010, 21:23
سلام
رجیستری ویندوز من با ارور زیر بالا نمیاد میشه بگین مشکل چیه ؟

ask_bl
08-04-2010, 21:31
سلام
رجیستری ویندوز من با ارور زیر بالا نمیاد میشه بگین مشکل چیه ؟
درود
از منوی Start گزینه Run رو انتخاب کنین و عبارت gpedit.msc رو بنویسین و Enter کنین .
به مسیر زیر برین :
User Configuration > Administrative Templates > System
در قسمت راست روی Prevent access to registry editing tools دو بار کلیک کنین .
و Not Configured رو انتخاب کنین .

*Ali*
08-04-2010, 22:23
همین گزینه برام فعاله اما باز هم رجیستری باز نمیشه . اما توی اکانت Administrator که میرم regedit اونجا باز میشه .

Dew Drop
09-04-2010, 00:05
همین گزینه برام فعاله اما باز هم رجیستری باز نمیشه . اما توی اکانت Administrator که میرم regedit اونجا باز میشه .

سلام
راهي رو كه ask_bl عزيز گفتند كاملا درسته ولي خواهشا شما يكبار اين گزينه رو enable كنيد وapply .بعد دوباره همين كاري رو كه دوستمون گفتند تكرار كنيد.

Masоud
09-04-2010, 00:44
سلام

اگر با راهنمایی های خوب دوستان باز هم نشد ، فایل زیر رو دانلود کن و از حالت زیپ خارج کن و روش کلیک راست کن و Merge رو بزن یا دوبار روش کلیک کن :

ضمنا حتما ویندوز رو با آنتی ویروس قدرتمند و آپدیت شده کامل اسکن کن.

Golbarg01
09-04-2010, 06:32
بعضی وقتا که یه فایل تصویری یا صوتی رو به صورت نیمه کاره از اینترنت دانلود می کنیم و بعد می خوایم اونو با نرم افزار های پلیر پخش کنیم نمی تونیم اون فایل رو در حین پخش rewind یا ff کنیم یا seek کنیم و فیلم یا موزیک رو عقب جلو کنیم.
در این مورد چیکار باید کرد تا بشه مثل فایل های عادی پخش بشن.

ushuaia
09-04-2010, 08:34
سلام..ایا کسی اموزش کامل نصب ویندوزxp را از طریق فلش است امتحان کرده ..و در مورد پیدا کردن فایل های iso در ویندوز در کدام قسمت ویندوز قرار دارد و کار این فایل ISO چیست در ویندوز ....ممنون(استادان اگر اموزش کامل نصب ویندوز را به وسیله فلش به صورت PDF کسی دارد ممنون می شوم در سایت برای دانلود قرار دهید)

Masоud
09-04-2010, 10:08
بعضی وقتا که یه فایل تصویری یا صوتی رو به صورت نیمه کاره از اینترنت دانلود می کنیم و بعد می خوایم اونو با نرم افزار های پلیر پخش کنیم نمی تونیم اون فایل رو در حین پخش rewind یا ff کنیم یا seek کنیم و فیلم یا موزیک رو عقب جلو کنیم.
در این مورد چیکار باید کرد تا بشه مثل فایل های عادی پخش بشن.

سلام

از چه نرم افزاری برای پخش استفاده میکنی ؟

فیلم ها رو تبدیل به یه فرمت تصویری دیگه کن و دوباره امتجان کن .

سلام..ایا کسی اموزش کامل نصب ویندوزxp را از طریق فلش است امتحان کرده ..و در مورد پیدا کردن فایل های iso در ویندوز در کدام قسمت ویندوز قرار دارد و کار این فایل ISO چیست در ویندوز ....ممنون(استادان اگر اموزش کامل نصب ویندوز را به وسیله فلش به صورت PDF کسی دارد ممنون می شوم در سایت برای دانلود قرار دهید)

باید در بخش مقالات کامپیوتری درخواست میدادید .

Install XP USB

ask_bl
09-04-2010, 13:02
توی Run عبارت زیر رو بنویس و اینتر کن :

و یه ریست .

a.l.d
09-04-2010, 13:11
ازبرنامه ی Autorun Eater
استفاده کن
اگرحل شد بگو:20:
آواتارت امام یاآیت الله منتظری نیست

prance666
09-04-2010, 13:26
سلام
دوستان من یه چند روزی بود که ارور صفحه آبی داشتم یکی از دوستان یه برنامه به نام memtest که تحت بوت بود معرفی کردم و برنامه رو از طریق بوت اجرا کردم وقتی تست میکرد خیلی ارور میومد خوده ارور ها بالای 250 تا ارور بود و یه سری هم که با رنگ قرمز بود که حدود 4 تا نوشته بود اومد دوستان من رمم رو 4 ماه بیشتر نیست خریدم
مشخصات سیستم
نکته:دوستان من یه رم 1 گیگ کینگستون باس 533 هم دارم که وقتی اونو میزنم اصلا اروری دریافت نمیکنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Mohammad King
09-04-2010, 13:30
سلام
مشخصات سیستم
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

وقتی رم جدید را نصب میکنی کلن ویندوز ارور میده؟

از 2 تا رم اسفاده میکنی؟

Golbarg01
09-04-2010, 14:24
سلام

از چه نرم افزاری برای پخش استفاده میکنی ؟

فیلم ها رو تبدیل به یه فرمت تصویری دیگه کن و دوباره امتجان کن .

باید در بخش مقالات کامپیوتری درخواست میدادید .

Install XP USB

با همه نرم افزارهای پلیر این مشکل هست.
الان مشکلم با فایل های ویدئویی ناقص دانلود شدست چطور درستشون کنم که مثلا اگر به جای 30 دقیقه 25 دقیقش دانلود شده همون 25 دقیقه رو بشه در حین پخش عقب و جلو کرد؟
یه روش سریع و ساده بگید ممنون

zigma94
09-04-2010, 21:51
من دوتا گوشی دارم که یکیشون با فرمت 3GP فیلم ها رو ذخیره میکنه و اون یکی MP4
مشکل من اینجاست که وقتی قیلمها رو به کامپیوتر انتقال میدم ، موقع پخش مرتبا استپ میکند و دوباره ادامه میده (اصطلاحا تیک میزنه)
با سیستم دیگه ای هم تستش کردم و در اون سیستم هم همین مشکل وجود داشت
ولی وقتی با یک نرم‌افزار کانورتر ، تبدیل به فرمت دیگری کردمش ، مشکل حل شد . در صورتی که میخوام هربار احتیاج به تغییر فرمت نباشه.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

joe_satriani
09-04-2010, 22:42
مشکل من اینجاست که وقتی قیلمها رو به کامپیوتر انتقال میدم ، موقع پخش مرتبا استپ میکند و دوباره ادامه میده (اصطلاحا تیک میزنه)
ولی وقتی با یک نرم‌افزار کانورتر ، تبدیل به فرمت دیگری کردمش ، مشکل حل شد . در صورتی که میخوام هربار احتیاج به تغییر فرمت نباشه.

با چه پليري فايلهات رو پخش ميكني؟

zigma94
09-04-2010, 23:49
با چه پليري فايلهات رو پخش ميكني؟

با چند پلیر مختلف امتحان کردم و فرقی نداشتند

joe_satriani
10-04-2010, 00:02
با چند پلیر مختلف امتحان کردم و فرقی نداشتند

از Quick Time و Gom Player هم استفاده كن اگه استفاده نكردي.

Mohammad King
10-04-2010, 10:45

سلام

فکر مینک مشکل از گوشی باشه/

از کامپیتر نیست.

با یک بار فرمت کردنه هارددیسک گوشی ببین درست میشه؟
تنها نکته در مورد نه این گوشی بلکه تمام گوشیها اینه که بعد از خرید و در اولین بار استفاده و قبل از ارسال اطلاعات به گوشی رم اون رو یکبار فرمت کنید تا با گوشی سازگاری پیدا کنه

اگر حل شد اعلام کن

mahsa_okay
10-04-2010, 11:15
سلام...چند وقت پیش کامپیوترو که روشن کردم دیدن اصلا ویندوز بالا نمیاد (یعنی حتی تو صفحه load شددن ویندوز هم نمیرفت) منم یه ویندوز دیگه نصب کردم (یعنی هم یه ویندوز جدید داشتم هم قدیمیه رو) بعد از چند وقت رفتم تو ویندوز قبلیه که مشکل داشت و دیدم بالا میاد و مشکلی نداره...خلاصه حالا به طرز عجیبی همین مشکل برای ویندوز جدیدم پیش اومده...یعنی بالا نمیاد..میخوام ببینم مشکل چیه؟چه جوری میتونم بدون نصب یه ویندوز جدید مشکلو حل کنم؟ یه نکته ی دیگه هم اینکه دفعه ی آخری که باهاش کار کردم هیچ کدوم از فایل های صوتی یا تصویریمو نشون نمیداد (با vlc ya gomplayer نشون نمیداد ولی با مدیا مشکلی نداشت...در صورتی که قبلا اصلا همچین مشکلی وجود نداشت)

Dew Drop
10-04-2010, 11:20
سلام...چند وقت پیش کامپیوترو که روشن کردم دیدن اصلا ویندوز بالا نمیاد (یعنی حتی تو صفحه load شددن ویندوز هم نمیرفت) منم یه ویندوز دیگه نصب کردم (یعنی هم یه ویندوز جدید داشتم هم قدیمیه رو) بعد از چند وقت رفتم تو ویندوز قبلیه که مشکل داشت و دیدم بالا میاد و مشکلی نداره...خلاصه حالا به طرز عجیبی همین مشکل برای ویندوز جدیدم پیش اومده...یعنی بالا نمیاد..میخوام ببینم مشکل چیه؟چه جوری میتونم بدون نصب یه ویندوز جدید مشکلو حل کنم؟ یه نکته ی دیگه هم اینکه دفعه ی آخری که باهاش کار کردم هیچ کدوم از فایل های صوتی یا تصویریمو نشون نمیداد (با vlc ya gomplayer نشون نمیداد ولی با مدیا مشکلی نداشت...در صورتی که قبلا اصلا همچین مشکلی وجود نداشت)

ببينيد با repiar مشكلتون حل ميشه؟

Kasra 91
10-04-2010, 11:23
نمیئونم چرا صفخه ویندوزم از Welcome به بعد کج میشه چیکار کنم ؟

فکر کنم براتون عکس بزارم صاف نشون میده ولی برای من 90 ئرجه به چپ چرخیده

با گوشی عکس گرفتم

چیکار کنم ؟؟

Ghaioom
10-04-2010, 12:56

با گوشی عکس گرفتم

چیکار کنم ؟؟
فکر کنم تو تنظیمات کارت گرافیک بود.

Dew Drop
10-04-2010, 13:05

با گوشی عکس گرفتم

چیکار کنم ؟؟
سلام
ببينيد با alt+ctrl+فلش هاي بالا,پايين درست ميشه؟

arash66_2m
10-04-2010, 13:51
سلام
ببينيد با alt+ctrl+فلش هاي بالا,پايين درست ميشه؟

با اونا فقط آیک.ن ها کوچک و بزرگ میشن /.
در ضمن مشکل این دوستمون حل شده :ی:31:

mahsa_okay
10-04-2010, 16:13
ببينيد با repiar مشكلتون حل ميشه؟
ببخشید repiar رو متوجه نمیشم منظورتون چیه...میشه بیشتر توضیح بدید؟
در ضمن الان تو ویندوز قدیمیه هم هیچ کدوم از پلیر هام درست کار نمیکنن...

hfj
10-04-2010, 16:35
ببخشید repiar رو متوجه نمیشم منظورتون چیه...میشه بیشتر توضیح بدید؟
در ضمن الان تو ویندوز قدیمیه هم هیچ کدوم از پلیر هام درست کار نمیکنن...

معنی لغوی Repair یعنی تعمیر کردن. ویندوز XP این قابلیت رو داره که بتونی دوباره Repair اش کنی. شما CD ویندوز رو بزار توی دستگاه و صبر کن تا CD بوت بشه. وقتی این قسمت آبی رنگ برات اومد، صبر کن تا پایین صفحه، گزینه ی Repair رو ببینی. (یک بار Repair میاد، باید ازش رد بشی و Repair دومی رو بزنی) ، صفحه هایی که گزینه ی Repair دارن، این شکلی هستن:

یادت باشه Repair دومی رو بزنی، حالا دکمه ی R رو بزن و ادامه بده.
(ولی من پیشنهاد می کنم همیشه به جای Repair کردن، کل ویندوز رو دوباره تعویض کنی. و به جای دو تا ویندوز هم فقط یک ویندوز داشته باشی)
فقط قبل از تعویض ویندوز، حتماً از اطلاعات مهمت کپی بگیر. موفق باشی.

joe_satriani
10-04-2010, 17:39

با گوشی عکس گرفتم

چیکار کنم ؟؟

راست كليك كن توي ويندوز و بعد گزينه ي تنظيمات كارت گرافيك رو انتخاب كن، از اونجا به قسمت rotation برو و بعد تنظيم كن تا مانيتورت به حالت اول برگرده.

undertaker_ss
10-04-2010, 19:37
سلام دوستان
روی سیستم یه xp بود و قبل از اون ویستا نصب شده بود
به دلایلی ویستا مجددا نصب شد 64 بیتی نسخه ultimate
حالا دیگه boot menu نمیاد
یعنی امکانش نیست که برم توی xp
وقتی هم می خوام از Recovery console استفاده کنم هارد رو نمیشناسه و نمیشه وارد Recovery cosole شد
چه کنم
ممنون

joe_satriani
10-04-2010, 19:57
سلام دوستان
وقتی هم می خوام از Recovery console استفاده کنم هارد رو نمیشناسه و نمیشه وارد Recovery cosole شد
چه کنم
ممنون

اين نرم افزار رو دانلود كن.

در بخش Add/Remove Enteries میتونید تنظیمش کنید.

Masоud
10-04-2010, 19:57

سلام

نرم افزار K Lite Codec Pack رو نصب کن و فیلم رو اجرا کن ببین درست شده یا نه ؟

سلام دوستان
چه کنم
ممنون

به این پست مراجعه کنید . با نرم افزار داخل پست زیر مشکلتون حل میشه :

Dew Drop
11-04-2010, 12:30
سلام
يه مشكل برام پيش اومده,اگه ممكنه راهنماييم كنيد.
كامپيوترم restore نمي شه.يعني وقتي تمام مراحل رو طي ميكنه,اروري ميده مبني بر اينكه نمي تونه ريستور بشه.مي خواستم علتش رو بدونم.در ضمن مشكل ويروس هم ندارم.
متشكرم.

Mohammad King
11-04-2010, 13:00
سلام
كامپيوترم restore نمي شه.يعني وقتي تمام مراحل رو طي ميكنه,اروري ميده مبني بر اينكه نمي تونه ريستور بشه.مي خواستم علتش رو بدونم.در ضمن مشكل ويروس هم ندارم.
متشكرم.

سلام

حتمان توی اون تاریخ شما برنامه نصب کردین یا یه فایلی پاک شدن که نمیشه برگشت...

ask_bl
11-04-2010, 13:09
سلام
متشكرم.
سلام
پیغام چی میده !

Dew Drop
11-04-2010, 13:20
يه چيزايي مثل اين كه اينجاش يادم مونده
your system has not been restore

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

سلام

حتمان توی اون تاریخ شما برنامه نصب کردین یا یه فایلی پاک شدن که نمیشه برگشت...

تنها برنامه اي كه نصب كردم انتي ويروس كسپر كه بجاي بيت دفندر بود كه اون رو هم remove كرده بودم وقتي مي خواستم restoreكنم.

joe_satriani
11-04-2010, 16:09
سلام
متشكرم.

سلام دوست عزيزم.
آيا درايورهايي كه بايد ريستور بشه در حالت monitoring بودن اون زمان يا خير؟

Dew Drop
11-04-2010, 17:14
سلام
از راهنماييهاتون ممنونم.system restore رو دوباره install كردم,درست شد.

undertaker_ss
11-04-2010, 19:49
به این پست مراجعه کنید . با نرم افزار داخل پست زیر مشکلتون حل میشه :

بازم سلام
از راهنمایی شما و joe_satriani عزیز ممنون
من نرم افزار رو نصب کردم ولی این ارور رو میده وقتی که میخوام اضافه کنم
وقتی چک کردم دیدم ntldr نیستش روی سیستم :13:
ممنون میشم راهنمایی کنید

Masоud
11-04-2010, 20:13
بازم سلام
از راهنمایی شما و joe_satriani عزیز ممنون
من نرم افزار رو نصب کردم ولی این ارور رو میده وقتی که میخوام اضافه کنم
وقتی چک کردم دیدم ntldr نیستش روی سیستم :13:
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

از دستور زیر برای کپی و جایگزین کردن NTLDR استفاده کنید :

undertaker_ss
11-04-2010, 20:32
سلام

از دستور زیر برای کپی و جایگزین کردن NTLDR استفاده کنید :

ممنون
اما مشکل من اینه که نمی تونم برم توی ریکاوری کنسول
پیغام میده که هارد رو نمیشناسه

Dew Drop
11-04-2010, 21:06
ممنون
اما مشکل من اینه که نمی تونم برم توی ریکاوری کنسول
پیغام میده که هارد رو نمیشناسه

سلام
يعني شما ريكاوري كنسول رو در منوي بوت ندارين؟اگه منظورتون اينه بايد اينكارو بكنين

تو run بنويسيدi386\winnt32.exe /cmdcons :\* كه به جاي ستاره اسم cd_rom رو بزاريد و سي دي ويندوز رو هم كه تو cd_rom گذاشتين.
موفق باشيد.

...ALI...
11-04-2010, 21:34
دوستان من کامپیوتر پسر داییم دچاره مشکل بسیار عجیبی؟!!

بعد از اینکه ویندوزش عوض می کنم بعد از چند مدت سرعت ویندوزش بسیار می یاد پایین؟؟

می گفت که یک نیم ساعت یک بار طول کشیده که وارد ویندوز بشه!!!
این در حالی که بازی ها مثل قبل به راحتی اجرا می شن و همچنین برنامه ها ولی سرعت اینستال نرم فزارها هم کم شده.
می گید مشکل از چی می تونه باشه؟؟
(ویندوزش هم sp3 xp هست)

Dew Drop
11-04-2010, 22:01

بعد از اینکه ویندوزش عوض می کنم بعد از چند مدت سرعت ویندوزش بسیار می یاد پایین؟؟

این در حالی که بازی ها مثل قبل به راحتی اجرا می شن و همچنین برنامه ها ولی سرعت اینستال نرم فزارها هم کم شده.
(ویندوزش هم sp3 xp هست)

شما با يه انتي ويروس خوب و اپديت شده اسكن كنيد.در ضمن يه كم برنامه هاي start up رو كمتر كنيد بببينيد ويندوزشون زودلود ميشه.

hfj
11-04-2010, 22:46

(ویندوزش هم sp3 xp هست)

دوستان عزیز، هر چیزی رو خواهشاً فقط به ویروس، ربط ندید. (البته ممکنه به خاطر ویروس باشه، اما همیشه ویروس نیست) این جور اتفاق ها معمولاً به خاطر Conflict یا ناسازگاری قطعات سیستم (اون هم به مرور زمان) به وجود میاد. که همش به خاطر اینه که فروشندگان قطعات کامپیوتری متاسفانه بیشتر به فکر سود کردن هستند تا به فکر Match بودن قطعات. یعنی اینجوری --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم نتیجه اش --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود من، دو سال توی مجتمع کامپیوتر پایتخت کار می کردم. توی پاساژ به اون بزرگی متاسفانه کمتر از ده نفر هستن که از سخت افزار، چیزی سرشون میشه. شاهد انواع و اقسام Bug ها و مشکلات سخت افزاری هم بودم.
(اما بهترین حالت برای عیب یابی قطعات اینه که توی مغازه، حضور داشته باشید که بتونید مشکل رو حل کنید. چون اونجا انواع و اقسام قطعات برای تست کردن وجود داره. بگذریم ...)

مشکل این دوستمون می تونه به خاطر یه سری چیزا باشه. از اونجایی که بعد از هر بار نصب ویندوز، دوباره این مشکل براش پیش میاد، چند تا حالت داره :
1- ممکنه بعد از نصب ویندوز، دقیقاً نرم افزار یا بازی خاصی رو نصب می کنه که فایل های سیستمی ویندوز رو خراب می کنه.
2- ممکنه مشکل ناسازگاری قطعات داره که ترجیحاً باید توی یک مغازه ی کامپیوتری بررسی بشه.
3- احتمال داره ایشون، مشکل خرابی قطعات داشته باشه. (همونطور که می دونید، قطعات Remark متاسفانه خیلی زیاد هستن و خیلی زود هم از کار میافتن)
4- احتمال داره سی دی ویندوزی که ازش برای نصب ویندوز استفاده می کنید، کلاً مشکل داشته باشه.
5- و گزینه ی آخر هم اینه که از آنتی ویروس Update شده استفاده نمی کنه.

توصیه ی برادرانه ی من به شما اینه که محض رضای خدا هم که شده، آنتی ویروس هاتون رو همیشه Update نگه دارین.
برای خرید قطعات هم بهتره همیشه از یک تحصیل کرده (فوق لیسانس به بالا) کمک بگیرید.
موفق باشید.

ask_bl
11-04-2010, 22:57

(ویندوزش هم sp3 xp هست)

دوستان عزیز، هر چیزی رو خواهشاً فقط به ویروس، ربط ندید. (البته ممکنه به خاطر ویروس باشه، اما همیشه ویروس نیست) این جور اتفاق ها معمولاً به خاطر Conflict یا ناسازگاری قطعات سیستم (اون هم به مرور زمان) به وجود میاد. که همش به خاطر اینه که فروشندگان قطعات کامپیوتری متاسفانه بیشتر به فکر سود کردن هستند تا به فکر Match بودن قطعات. یعنی اینجوری --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم نتیجه اش --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود من، دو سال توی مجتمع کامپیوتر پایتخت کار می کردم. توی پاساژ به اون بزرگی متاسفانه کمتر از ده نفر هستن که از سخت افزار، چیزی سرشون میشه. شاهد انواع و اقسام Bug ها و مشکلات سخت افزاری هم بودم.
(اما بهترین حالت برای عیب یابی قطعات اینه که توی مغازه، حضور داشته باشید که بتونید مشکل رو حل کنید. چون اونجا انواع و اقسام قطعات برای تست کردن وجود داره. بگذریم ...)

مشکل این دوستمون می تونه به خاطر یه سری چیزا باشه. از اونجایی که بعد از هر بار نصب ویندوز، دوباره این مشکل براش پیش میاد، چند تا حالت داره :
1- ممکنه بعد از نصب ویندوز، دقیقاً نرم افزار یا بازی خاصی رو نصب می کنه که فایل های سیستمی ویندوز رو خراب می کنه.
2- ممکنه مشکل ناسازگاری قطعات داره که ترجیحاً باید توی یک مغازه ی کامپیوتری بررسی بشه.
3- احتمال داره ایشون، مشکل خرابی قطعات داشته باشه. (همونطور که می دونید، قطعات Remark متاسفانه خیلی زیاد هستن و خیلی زود هم از کار میافتن)
4- احتمال داره سی دی ویندوزی که ازش برای نصب ویندوز استفاده می کنید، کلاً مشکل داشته باشه.

توصیه ی برادرانه ی من به شما اینه که محض رضای خدا هم که شده، آنتی ویروس هاتون رو همیشه Update نگه دارین.
برای خرید قطعات هم بهتره همیشه از یک تحصیل کرده (فوق لیسانس به بالا) کمک بگیرید.
موفق باشید.

توی پاساژ به اون بزرگی متاسفانه کمتر از ده نفر هستن که از سخت افزار، چیزی سرشون میشه
خوب معلومه پایتخت که جای خرید PC نیست !
با توجه به این که این تاپیک مربوط به مشکلات نرم افزاری هست ،اولین گمان متوجه Clean بودن سیستم میشه !
حتما توی تاپیک اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنین

...ALI...
11-04-2010, 22:59

موفق باشید.
از جواب کاملتون ممنون

دوست عزیز از آنتی ویروس که فک نکنم باشه چوم که همیشه آپدیت هست!!
نمی دونم چه اتفاقی براش افتاده اوایل که اینجوری نبود یک سالی از زمان خریدش گذشته؟؟؟
نمی دونم مشکلش از چی می تونه باشه.
یادمه یک بار bios رو آپدیت کردم مال اون می تونه باشه؟
آخه مشکل عجیبش از این هست که یکی دو روز اول بعد از نصب ویندوز سرعت بالایی داره بعدش داغون می شه؟؟؟

mokhtar
11-04-2010, 23:04
windows man 7 hast har 2 sat taghrivan rest mishe mal chi hast?

Dew Drop
11-04-2010, 23:08
windows man 7 hast har 2 sat taghrivan rest mishe mal chi hast?

سلام
اينجا مطرح كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

hfj
11-04-2010, 23:10
از جواب کاملتون ممنون

دوست عزیز از آنتی ویروس که فک نکنم باشه چوم که همیشه آپدیت هست!!
نمی دونم چه اتفاقی براش افتاده اوایل که اینجوری نبود یک سالی از زمان خریدش گذشته؟؟؟
نمی دونم مشکلش از چی می تونه باشه.
یادمه یک بار bios رو آپدیت کردم مال اون می تونه باشه؟
آخه مشکل عجیبش از این هست که یکی دو روز اول بعد از نصب ویندوز سرعت بالایی داره بعدش داغون می شه؟؟؟

خب یه راه بهتر و تمیزترش اینه که یک بار دیگه براش ویندوز نصب کنی (با CD ویندوز متفاوت) و بعد از اون هم مثلا به مدت یک یا دو هفته، هیچ نرم افزار و بازی ای براش نصب نکنی. ضمن اینکه به اینترنت هم حتی Connect نشی. بعد از این کار، ببین باز هم مشکل براش میاد؟
اگر باز هم اون اتفاق براش میافته، مشکل نرم افزاری نیست. حتی به خاطر Bios هم می تونه باشه.
اگر مشکل، سخت افزاری بود، توی تاپیک خودش مطرح کن.
موفق باشی.

خوب معلومه پایتخت که جای خرید PC نیست !

هیچ کدوم از پاساژها و مغازه ها جای خرید نیستن. مگر اینکه صاحبش با سواد باشه یا شما اطلاعات کافی رو داشته باشید.
مرسی/ :11:

denzelmovie
11-04-2010, 23:50
دوستان راه حلی هست که ویندوزی که مثلا توی درایو C نصب کردم را به درایو دیگه ای منتقل کنم
بدون ویندوز عوض کردن
اگه امکان داره لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Ghaioom
12-04-2010, 07:15
دوستان راه حلی هست که ویندوزی که مثلا توی درایو C نصب کردم را به درایو دیگه ای منتقل کنم
بدون ویندوز عوض کردن
اگه امکان داره لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

چطوری میشه درایو ویندوز رو تغییر داد؟

joe_satriani
12-04-2010, 11:43

موفق باشید.

درسته حرف شما دوست عزيز!!! هميشه مشكل از آنتي ويروس و ويروس نيست!! اما اكثر دوستاني كه سوالي اين چنيني طرح ميكنند آشنايي با قطعات داخلي سيستم ندارن كه اول از اونها شروع بشه!! واسه همين راحت ترين و دم دست ترين مورد وجود ويروس هست سپس نصب ويندوز و طريقه نصبش و از اين قبيل.
مثلا ما بيايم بگيم باس رم با باس مادر بوردشون سازگاري نداره،‌ميخوان چطوري اين مشكل رو حل كنند؟!!! فقط اينكه ببرن جاي يه متخصص، كه اونوقت هم ديگه اينجا كسي سوالي مطرح نميكنه كه :31:

موفق باشيد. :11:

...ALI...
12-04-2010, 13:25
درسته حرف شما دوست عزيز!!! هميشه مشكل از آنتي ويروس و ويروس نيست!! اما اكثر دوستاني كه سوالي اين چنيني طرح ميكنند آشنايي با قطعات داخلي سيستم ندارن كه اول از اونها شروع بشه!! واسه همين راحت ترين و دم دست ترين مورد وجود ويروس هست سپس نصب ويندوز و طريقه نصبش و از اين قبيل.
مثلا ما بيايم بگيم باس رم با باس مادر بوردشون سازگاري نداره،‌ميخوان چطوري اين مشكل رو حل كنند؟!!! فقط اينكه ببرن جاي يه متخصص، كه اونوقت هم ديگه اينجا كسي سوالي مطرح نميكنه كه :31:

در هر صورت بهتر همه چیز مطرح کرد و گفت. بهتر از این هست که برم دنبال آنتی ویروس بعدش مشخص بشه که مشکل سخت افزاری.
ممنون:11:

hfj
12-04-2010, 14:22

درسته دوست عزیز. من هم مشکلات سخت افزاری رو بصورت جزئی و موبه‌مو برای ایشون توضیح ندادم.
فقط یه مطالب کلی همراه با احتمالاتی که ممکنه براشون اتفاق افتاده باشه گفتم که یه چیزایی دستگیرشون بشه. و در نهایت هم گفتم که اگه مشکلشون سخت افزاری باشه، به تاپیک مربوطه مراجعه کنن.
یک مثال از حالت کلی گویی براتون می زنم: مثلا توی این تاپیک، نمی شه راجع به آدم فضایی ها صحبت کرد، اما اگه به هر نحوی بشه یه جوری به کامپیوتر و مشکلات کامپیوتری ربطش داد، به نظر من می شه کلی گویی کرد. (که البته فقط جنبه‌ی آموزشی داره)
(مشکل ایشون هم جوری نبود که فقط بشه به ویروس ربطش داد، به خاطر همین، من بیشتر راهنماییشون کردم که شاید کارشون حتی به تاپیک سخت افزار هم نرسه و همین جا حل بشه)
امیدوارم منظور من رو متوجه شده باشید. از همه‌ی دوستان تشکر می کنم.

Golbarg01
12-04-2010, 15:30
من یه هارد جدید روی کامپیوترم نصب کردم و بخشیش رو پارتیشن بندی کردم با فرمت ntfs
فرمت درایوهای هارد اولمم هم ntfs هست.
منتها قبل از اینکه وارد ویندوز بشم صفحه آبی پیغام checking disk h میاد.که درایو هارد جدیدم رو چک کنه
قبلا اگر مثلا درایو ویندوز fat32 و یکی از درایوها ntfs بود این پیغام میومد ولی حالا که همه درایوها ntfs هستن چرا میاد؟چیکارش کنم؟چون چک کردنش خیلی طول می کشه و یه دفعه هم نیست و هر دفعه بخوام وارد ویندوز بشم دوباره میاد!
یه ترفندی بود برای اینکه این پیغام نیاد اگر اونو اجرا کنم مشکلی در ویندوز یا درایوها به وجود نمیاد؟
یا اگر راه حل دیگری یا بهتری هم هست بگی ممنون.

hfj
12-04-2010, 15:37
من یه هارد جدید روی کامپیوترم نصب کردم و بخشیش رو پارتیشن بندی کردم با فرمت ntfs
فرمت درایوهای هارد اولمم هم ntfs هست.
منتها قبل از اینکه وارد ویندوز بشم صفحه آبی پیغام checking disk h میاد.که درایو هارد جدیدم رو چک کنه
قبلا اگر مثلا درایو ویندوز fat32 و یکی از درایوها ntfs بود این پیغام میومد ولی حالا که همه درایوها ntfs هستن چرا میاد؟چیکارش کنم؟چون چک کردنش خیلی طول می کشه و یه دفعه هم نیست و هر دفعه بخوام وارد ویندوز بشم دوباره میاد!
یه ترفندی بود برای اینکه این پیغام نیاد اگر اونو اجرا کنم مشکلی در ویندوز یا درایوها به وجود نمیاد؟
یا اگر راه حل دیگری یا بهتری هم هست بگی ممنون.

این کارها رو هم انجام دادی؟

omid-p30
12-04-2010, 21:42
موقع نصب آفیس این پیغام میاد و نصب متوقف میشه.

ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...ALI...
12-04-2010, 22:41
خب یه راه بهتر و تمیزترش اینه که یک بار دیگه براش ویندوز نصب کنی (با CD ویندوز متفاوت) و بعد از اون هم مثلا به مدت یک یا دو هفته، هیچ نرم افزار و بازی ای براش نصب نکنی. ضمن اینکه به اینترنت هم حتی Connect نشی. بعد از این کار، ببین باز هم مشکل براش میاد؟
اگر باز هم اون اتفاق براش میافته، مشکل نرم افزاری نیست. حتی به خاطر Bios هم می تونه باشه.
اگر مشکل، سخت افزاری بود، توی تاپیک خودش مطرح کن.
موفق باشی.

هیچ کدوم از پاساژها و مغازه ها جای خرید نیستن. مگر اینکه صاحبش با سواد باشه یا شما اطلاعات کافی رو داشته باشید.
مرسی/ :11:

دوست عزیز فکنم کم کم داره یک چیزایی دستگیرم می شه.
من هارد پسرداییم و کندم به کامپیتر خودم وصل کردم موقع بالا اومدن مادربردم یک همچین پیغامی داد:
Smart hard status : Bad back up and restore
حالا می گید مشکل از هارد می تونه باشه؟؟
با هیچ برنامه ای می شه هارد رو چک کرد؟

hfj
12-04-2010, 23:13

طبیعیه که وقتی ویندوزی که با یک مادربورد دیگه روی یک هاردی نصب می شه، روی مادربورد شما جواب نده، مگر در بعضی موارد (مثل یکسان بودن Chipset ها و ...) که اون هم باز بصورت درست کار نمی کنه. (یعنی همین اتفاقی که برای شما افتاده)
شما بهتره اول از همه، روی نرم افزار تمرکز کنی. (همون چیزایی که توی پست قبلی گفتم). بعد از اون، برو سراغ چیزهای دیگه.
موفق باشی.

Dew Drop
12-04-2010, 23:51
دوست عزیز فکنم کم کم داره یک چیزایی دستگیرم می شه.
من هارد پسرداییم و کندم به کامپیتر خودم وصل کردم موقع بالا اومدن مادربردم یک همچین پیغامی داد:
Smart hard status : Bad back up and restore
با هیچ برنامه ای می شه هارد رو چک کرد؟

سلام
كاش قبل از اين كار,قسمت نرم افزاري سيستمتون رو چك ميكردين.شايد مشكل شما به خاطر نرم افزارهايي باشه كه نصب كردين يا به خاطر پر شدن درايوي باشه كه توش ويندوز رو نصب كردين يا شايد خود ويندوزتون مشكل داره يا برنامه هايي كه نصب شده با ويندوز سازگار نيست.

...ALI...
13-04-2010, 10:12
سلام
كاش قبل از اين كار,قسمت نرم افزاري سيستمتون رو چك ميكردين.شايد مشكل شما به خاطر نرم افزارهايي باشه كه نصب كردين يا به خاطر پر شدن درايوي باشه كه توش ويندوز رو نصب كردين يا شايد خود ويندوزتون مشكل داره يا برنامه هايي كه نصب شده با ويندوز سازگار نيست.

ممنون از کمک همگی.
ولی فک نکنم نرم افزاری باشه . چون که ویند.ز دقیقا همونی هست که روی کامپیوتر خودم هست و مشکلی نداره و بعدش این اتفلق دو بار تا حالا فتاده.
ضمنن این ارور رو مادر برد قبل از اجرای ویندوز و فقط موقع شناسایی هارد ب وسیله ی بایس می ده:

Ultra DNA MODE-5

S.M.A.R.T Capable and Status Bad

ضمنن هاردش هم iDiamondMax 22 هست.

Mostafa-F
13-04-2010, 11:02
دلیل این پیغام خطا چیه و چه جوری میشه رفعش کرد؟ گاهی سرعت سیستمم رو خیلی پایین میاره.

Diff
13-04-2010, 11:07
آنتی ویروسم زرد شده بود ( eset smart) نوشته بود کلیک کنید برای حل مشکل ، بعد سایت آپدیت ویندوز اومد و گفته بود دانلود کنم چیزی رو . این صفحه :

این چیه ؟

Dew Drop
13-04-2010, 11:32
آنتی ویروسم زرد شده بود ( eset smart) نوشته بود کلیک کنید برای حل مشکل ، بعد سایت آپدیت ویندوز اومد و گفته بود دانلود کنم چیزی رو . این صفحه :

این چیه ؟

سلام
اين يه اخطاري هست كه انتي ويروس شما ميده كه ويندوز شما update نيست.يا بايد ويندوزتون رو update كنيد يا انتي ويروستون رو باز كنيد f5 رو كه فشار داديد و system update رو به no update تغيير بديد و ok.
موفق باشيد.

joe_satriani
13-04-2010, 12:18
موقع نصب آفیس این پیغام میاد و نصب متوقف میشه.

ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام خدمت شما
عذر میخوام من اروری مشاهده نمیکنم!!
اگه میشه عکس رو جایی دیگه آپلود کنید.
با تشکر
موفق باشید.

Diff
13-04-2010, 12:51
سلام
اين يه اخطاري هست كه انتي ويروس شما ميده كه ويندوز شما update نيست.يا بايد ويندوزتون رو update كنيد يا انتي ويروستون رو باز كنيد f5 رو كه فشار داديد و system update رو به no update تغيير بديد و ok.
موفق باشيد.

ممنون . اون تصویری که گذاشتم چیه ؟ برای آپدیت ویندوز هست ؟
برای هر ویندوزی ؟ چون پایینش نوشته سرویس پک3 ، ویندوز من پک 2 هست

Ghaioom
13-04-2010, 12:59
بله برای آپدیت ویندوز هست.
اگه ویندوزت سرویس پک 2 باشه میگه 3 رو دانلود کن.
خیلی لازم هم نیست چون بدون 3 هم مشکل حله. :31:

...ALI...
13-04-2010, 13:47

دوست من اگر ویندوزت اصل نیست اینکار رو نکن چون که ممکن هست ویندوزت نابود بشه!!:41:

Masоud
13-04-2010, 14:03
دلیل این پیغام خطا چیه و چه جوری میشه رفعش کرد؟ گاهی سرعت سیستمم رو خیلی پایین میاره.

سلام

Virtual Memory ویندوزتون کم شده .

با نرم افزار زیر میتونی این مشکل رو حل کنی :

Ram Cleaner

Dew Drop
13-04-2010, 15:13

دوست من اگر ویندوزت اصل نیست اینکار رو نکن چون که ممکن هست ویندوزت نابود بشه!!:41:

سلام
ميتونيد ويندوزتون رو آپديت كنيد.تايپيك هاي زير رو بخونيد.

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

omid-p30
13-04-2010, 17:35
با سلام خدمت شما
عذر میخوام من اروری مشاهده نمیکنم!!
اگه میشه عکس رو جایی دیگه آپلود کنید.
با تشکر
موفق باشید.

بله. سایتش دیروز قیلتر شد. این ارور موقع نصب آفیس میاد. xp sp3

hfj
13-04-2010, 19:36
بله. سایتش دیروز قیلتر شد. این ارور موقع نصب آفیس میاد. xp sp3

سلام.
این فایل رو دانلود کن: (604 کیلوبایت)

بعد از اینکه دانلود کردی، فایل fp4autl.dll رو اینجا کپی کن :

و دکمه ی Yes رو در پنجره‌ی Confirm File Replace بزن.

JOSTOJUGAR
13-04-2010, 19:47
سلام
یکی از دوستان موقع نصب ویندوز زبان فارسی رو نصب نکرده و حالا از LANGOUGE هم موقع نصب زبان فارسی ارور میده و نمیشه زبان فارسی به لیست اضافه کنه چطور این مشکل رفع میشه؟؟

hfj
13-04-2010, 19:54
سلام
یکی از دوستان موقع نصب ویندوز زبان فارسی رو نصب نکرده و حالا از LANGOUGE هم موقع نصب زبان فارسی ارور میده و نمیشه زبان فارسی به لیست اضافه کنه چطور این مشکل رفع میشه؟؟

سلام دوست عزیز.
شما طبق این تاپیک، تمام مراحل رو انجام بده :

JOSTOJUGAR
13-04-2010, 20:18
سلام
همه این مراحل انجام شد اما بازم سیستم پیغامی مبنی بر اینکه نمیتونه کپی کنه میده :41:

joe_satriani
13-04-2010, 20:29
سلام
همه این مراحل انجام شد اما بازم سیستم پیغامی مبنی بر اینکه نمیتونه کپی کنه میده :41:

ميشه پيغامتون رو كه نمايش ميده ازش عكس تهيه كنين و بذارين؟

mp30h
13-04-2010, 20:51
من تازه ویندوز عوض کردم
چجوری adsl ام رو فعال کنم؟
ip adress ها رو کجا وارد کنم؟

Dew Drop
13-04-2010, 21:25
من تازه ویندوز عوض کردم
چجوری adsl ام رو فعال کنم؟
ip adress ها رو کجا وارد کنم؟

سلام
اين يه فايل pdf هست كه ميتونه كمكتون كنه.مي تونيد تو قسمت اينترنت و شبكه هم مطرح كنيد.

a.l.d
14-04-2010, 00:26
من بعدازچندبارRestart ودرزمانيكه داشتم برنامه هاي غيرضروري راUninstall مي كردم وهمچنين فايل هاي برنامه هاي Uninstallشده رااز C:\Program File حذف مي كردم بعدازRestart نتونستم User s Password راواردكنم اتصالات كيبورد چك شده است كيبورد ديگري هم استفاده كردم مشكل هنوز هم هست نميتونم وارد ويندوز شم به عبارت ديگر تا صفحه ي Welcome Screen كيبورد سالم هست امابهٌ Wellcome screenكه ميرسه كيبورد كارنمي كنه درضمن ويندوزم Xp وهمه User ها پسورد دارندبااستفاده از cd Win Portable ديدم كه كيبورد كارمي كنه

به نظرم اگرراه حلي باشه كه بتوان فايل Password را ازWindows حذف كرد آن موقع باموس به ويندوزمي توان رفت وفعلا پسوردها راغيرفعال كرد(با لپ تاپ مطالب رابرايتان نوشتم)

ممنون
هم اكنون منتظرياري سبزتان هستيم:20:

Dew Drop
14-04-2010, 09:11
من بعدازچندبارRestart ودرزمانيكه داشتم برنامه هاي غيرضروري راUninstall مي كردم وهمچنين فايل هاي برنامه هاي Uninstallشده رااز C:\Program File حذف مي كردم بعدازRestart نتونستم User s Password راواردكنم اتصالات كيبورد چك شده است كيبورد ديگري هم استفاده كردم مشكل هنوز هم هست نميتونم وارد ويندوز شم به عبارت ديگر تا صفحه ي Welcome Screen كيبورد سالم هست امابهٌ Wellcome screenكه ميرسه كيبورد كارنمي كنه درضمن ويندوزم Xp وهمه User ها پسورد دارندبااستفاده از cd Win Portable ديدم كه كيبورد كارمي كنه

به نظرم اگرراه حلي باشه كه بتوان فايل Password را ازWindows حذف كرد آن موقع باموس به ويندوزمي توان رفت وفعلا پسوردها راغيرفعال كرد(با لپ تاپ مطالب رابرايتان نوشتم)

ممنون
هم اكنون منتظرياري سبزتان هستيم:20:

سلام
اموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

hamed malekpour
14-04-2010, 09:53
چه طوری می تونم ویندوزم را اکتیو یا قانونی کنم ویندوز من سرویس پک3است؟

Dew Drop
14-04-2010, 10:25
چه طوری می تونم ویندوزم را اکتیو یا قانونی کنم ویندوز من سرویس پک3است؟

سلام

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

تو تايپيكهاي قبلي هم ميتونستيد ببينيد.

omid-p30
14-04-2010, 12:32
راهی هست که آیکون سطل آشغال وقتی پر هست هم به صورت خالی نمایش داده بشه ؟

Ghaioom
14-04-2010, 12:46
راست کلیک در فضای خالی دسکتاپ بعد انتخاب properties سربرگ desktop پایین customize desktop اونجا آیکون رو انتخاب میکنی و میتونی با change icon تغییر بدی.

a.l.d
14-04-2010, 12:46

بله روي صفحه كليك راست كن به Properties برو بعدبه قسمت Desktop وسپس Customize Desktop وبعد آيكون سطل آشغال كه پره رو Change Icon كن
:31::5:

Diff
14-04-2010, 18:05
من سرویس پک3 نصب کردم . مشکل داره ؟
همه میگن خوب نیست .

دوباره 2 نصب کنم ؟

Masоud
14-04-2010, 18:51
من سرویس پک3 نصب کردم . مشکل داره ؟
همه میگن خوب نیست .

دوباره 2 نصب کنم ؟
سلام

اگر باهاش مشکلی نداره و تا حالا هم مشکل اساسی بوجود نیاورده چرا پاکش کنی ؟

به قول مایکروسافت سرویس پک 3 از چند نظر مثل مثلا امنیت از 2 بهتره.

a.l.d
14-04-2010, 18:51
مشكلتو بنويس شايدرفع شه
سريع صورت مسئله راپاك نكن من كه تاالان راضيم

Diff
14-04-2010, 19:26
اولین مشکل ،turn off computer رو که میزنم ، stand by رو ندارم . انگار خاموشه .

چطوری میتونم فلش پلیر و adob reader رو نصب کنم ؟ ( میدونم از سایتشون مستقیم نمیشه ) . البته پلاگین فلش پلیر رو نصب کردم

tohidkh
14-04-2010, 21:43
اولین مشکل ،turn off computer رو که میزنم ، stand by رو ندارم . انگار خاموشه .

چطوری میتونم فلش پلیر و adob reader رو نصب کنم ؟ ( میدونم از سایتشون مستقیم نمیشه ) . البته پلاگین فلش پلیر رو نصب کردم
سلام.

اینکه میگید اسنتد بای خاموشه مربوط به درایور کارت گرافیکی هست.

یا به کلی نصب نشده و یا ایراد پیدا کرده.

در هر حال دوباره نصب کردن، مشکل تونو حل میکنه. (در هر حال، مشکل، مربوط به ویندوز نیست)

در رابطه فلش پلیر و Adobe reader در سی دی های مادربرد معمولا پیدا میشه.

نهایتش اینه که برید یه سی دی Utilitly بخرید.

موفق باشید :11:

Kasra 91
14-04-2010, 23:33
Svchost.exe سرعت ویندوزمو گرفته End Task که میکنم این ارور میاد

چیکار کنم جز اسکن و این چیزا ؟

jax2
15-04-2010, 11:51
Svchost.exe سرعت ویندوزمو گرفته End Task که میکنم این ارور میاد

چیکار کنم جز اسکن و این چیزا ؟

هر وقت این پیام اومد از استارت برید تو run و متن زیرو تایپ کنید و اینتر بزنید تا شمارش معکوس غیر فعال بشه
shutdown -a
بعد یه آنتی ویروس قوی مثل کسپرسکای 2010 و یا آویرا نصب کن و بعد از آپدیت سیستمتو فول اسکن کن

hamid_diablo
15-04-2010, 12:53
سلام

وقتی میخام فایل یا پوشه ای که اسم فارسی داره رو رایت کنم برنامه nero اجازه نمیده

ممنون میشم راهنماییم کنید

hfj
15-04-2010, 13:01
سلام

وقتی میخام فایل یا پوشه ای که اسم فارسی داره رو رایت کنم برنامه nero اجازه نمیده

ممنون میشم راهنماییم کنید

این مشکل، توی نسخه های جدید Nero به کلی رفع شده. تاپیک های مرتبط :

رایت کردن فایلهای با نام فارسی:

چرا نمیشود فایلهائی که اسم فارسی دارند را روی cd رایت کرد:

چه طور میشه با نرو سی دی رو فارسی رایت کرد:

iyannahi
15-04-2010, 20:49
سلام
من ویندوزم گهگاهی قفل میکنه نمیدونم چیکار کنم
تورو خدا کمک کنید
نمیدونم از وقتی که خریدم اینطوریه
دست دوم
جدیدا یک رم 2 گیگی هم خریدم الان روسیستم نصبه .خودمم احتمال نمیدم که از رمم با شه
چیکار کنم حالا
ممنون

Mohammad King
15-04-2010, 21:49
سلام
من ویندوزم گهگاهی قفل میکنه نمیدونم چیکار کنم
تورو خدا کمک کنید
نمیدونم از وقتی که خریدم اینطوریه
دست دوم
جدیدا یک رم 2 گیگی هم خریدم الان روسیستم نصبه .خودمم احتمال نمیدم که از رمم با شه
چیکار کنم حالا
ممنون

سلام

یه ویندوز جدید نصب کن. ببین مشکل حل میشه؟

اگر نه فکر کنم خازن ها باد کردن

iyannahi
15-04-2010, 23:41
سلام

یه ویندوز جدید نصب کن. ببین مشکل حل میشه؟

اگر نه فکر کنم خازن ها باد کردن
ممنون
ولي ويندوزو كه تازه نصب كردم
بايد اين مورد دومي درست باشه نه؟
احتمال ديگه اي وجود نداره؟؟

Mohammad King
16-04-2010, 11:54
ممنون
ولي ويندوزو كه تازه نصب كردم
بايد اين مورد دومي درست باشه نه؟
احتمال ديگه اي وجود نداره؟؟

سلام

تا نشینی پشت سیستم نمیشه فهمید؟!

میتونی چیز های دیگه ای هم باشه.

سیستم را ببر پیش یه متخصص سخت افزار نشونش بده تا چک کنه

a.l.d
16-04-2010, 15:05
به نظر من که بخاطر ناهماهنگی Driver هاته عجله نکن ویک باربه Device Manager برو ببین شایدسخت افزاری درست نصب نشده باشه یا یه ورژن ویندوز دیگه رونصب کن مثلا اگرSp3 iهست Sp2 ویامثلا اگرگرافیک داره گرافیک غیرفعال کن وبا On-board کارکن ببین مشکل هست یانه وکارهایی مثل این ازبرنامه Dr.watson و Event Viewer ویندوزهم استفاده کن شایدکمکت کنه

titanium_zarin
17-04-2010, 01:09
من وقتي تعداد زيادي روي دكمه sHIFT كليك ميكنم يه پنجره مياد كه نميدونم ماله چيه...
ميخوام اين نياد بايد چه كار كنم؟؟؟اخه تو بازيها اذيتم ميكنه...
ممنون و اميدوارم متوجه بشيد منظورم چي هست...