PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Diego
17-02-2010, 14:13
سلام
فایل های تصویری من بعد از عوض کردن ویندوز کیفیتشون خیلی پایین اومده . داریور کارت گرافیک و direcx رو هم نصب کردم.
حتی dvd هم میزارم کیفیت مناسبی نداره.

کدک های ویدئو رو باید نصب کنی.تو همین انجمن سرچ کن.

omidsh501
17-02-2010, 16:23
سلام
من یه مدتی پیش برنامه Virtual PC رو کامپیوترم نصب کردم حالا یه دفعه از کار افتاده روش کلیک میکنم اجرا نمیشه هیچ پیامی هم نمیده چند دفعه ریمو کردم و نصب کردم فرقی نکرد خود ویندوز هیچ ایرادی نداره فقط برنامه virtual pc اجرا نمیشه کسی میدونه چطور میشه حلش کرد؟

Masоud
17-02-2010, 19:21
سلام
فایل های تصویری من بعد از عوض کردن ویندوز کیفیتشون خیلی پایین اومده . داریور کارت گرافیک و direcx رو هم نصب کردم.
حتی dvd هم میزارم کیفیت مناسبی نداره.

سلام

نرم افزار زیر رو نصب کن :

K-Lite Codec Pack Full 5.7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من یه مدتی پیش برنامه Virtual PC رو کامپیوترم نصب کردم حالا یه دفعه از کار افتاده روش کلیک میکنم اجرا نمیشه هیچ پیامی هم نمیده چند دفعه ریمو کردم و نصب کردم فرقی نکرد خود ویندوز هیچ ایرادی نداره فقط برنامه virtual pc اجرا نمیشه کسی میدونه چطور میشه حلش کرد؟

با نرم افزارهای Uninstaller مثل Your Uninstaler Pro 2010 نرم افزار رو کامل پاک کن :

و سپس با نرم افزار Registry Fix رجیستری رو کامل مرتب و منظم و داده های اضافی اش رو پاک کن :

موفق باشید :40:

omid_juve
17-02-2010, 19:24
سلام به همه دوستان
یه مدته که یه مشکلی برام پیش اومده یه مشکل بزرگ!
اتفاقی یه فولدر رو که خیلی برام حیاتی هست رو گرفتم انداختم تو فولدر هایی که خود ویندوز با شماره مثل 295545666665412 می سازه و وقتی خواستم برگردونمش access denied داد با restore برگردوندوندم به یه روز قبل و برگشت اما حالا هر فایل رو که می خوام استفاده کنم access denied می ده .
چه کنم؟

درود.
اول اینکه چه جوری اینکارو کردی؟ access denied هم برای read هست و هم برای write!
سیستم ریستور رو undo کن و بعد فقط روی اون فولدر مورد نظر کلیک راست کن و Properties و بعد تو security و قسمت advanced و بعد owner یوزرت رو owner کن و بعد همه رو ok کن.تو فولدر میره.
اگه بازم نرفت تا قسمتsecurity دوباره برو و بعد edit و بعد یوزر خودت رو add کن و full Control بده و بعد همه ok. دیگه باید بره.
موفق باشی.
من تو قسمت properties اصلا security ندارم!
والا رو لپتاپمه یه دفه روش کلیک کردم انداختمش تو این فولدره و حالا مکافات دارم.
حتی hidden هم نمیشه!

khelane
17-02-2010, 19:37
با سلام
هنگام نصب ویندوز اکس پس روی لپ تاپ توشیبا مدل satellita بعد از سرج قطعات سخت افزاری وقتی که انتر رو می زنی پیغام میده که هارد روی سیستم نصب نیست در حالی که ویندوز ویستا هم روش نصب و به راحتی میاد بالا و مشکلی نداره در بعض از مدل مادر برد توی ستاپ گزینه ساتا رو دستکاری می کردی درست می شد ولی توی ستاپ این لامصب هیچ گزینه ای رو نداره که به چیپ ستت ها یا کنترل گر های ساتا یا ای دی ای ربطی داشته باشه راستشو بخواین گیر کردم ازدوستان لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Mohammad King
17-02-2010, 21:22
با سلام
هنگام نصب ویندوز اکس پس روی لپ تاپ توشیبا مدل satellita بعد از سرج قطعات سخت افزاری وقتی که انتر رو می زنی پیغام میده که هارد روی سیستم نصب نیست در حالی که ویندوز ویستا هم روش نصب و به راحتی میاد بالا و مشکلی نداره در بعض از مدل مادر برد توی ستاپ گزینه ساتا رو دستکاری می کردی درست می شد ولی توی ستاپ این لامصب هیچ گزینه ای رو نداره که به چیپ ستت ها یا کنترل گر های ساتا یا ای دی ای ربطی داشته باشه راستشو بخواین گیر کردم ازدوستان لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام توی انجمن زیر مطرح کن:

موفق باشید

joe_satriani
17-02-2010, 21:30
من تو قسمت properties اصلا security ندارم!
والا رو لپتاپمه یه دفه روش کلیک کردم انداختمش تو این فولدره و حالا مکافات دارم.
حتی hidden هم نمیشه!

برو به منوي tools بعد گزينه ي folder option رو انتخاب كن، بعد برو به تب view بعد تيك گزينه ي آخر يعني use simple file sharing رو بردار تا واست تب security ظاهر شه.
موفق باشيد.

ar2006
18-02-2010, 03:54
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم.وقتی مودم وایرلس نصب میکنم هیچ کانکشنی د network connection درست نمیشه ولی در divice manager هست.؟؟

Golbarg01
18-02-2010, 12:43
موزیک هایی که در پس زمینه نرم افزار powerpoint هستن رو چجوری سیو کنم؟

Masоud
18-02-2010, 12:54
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم.وقتی مودم وایرلس نصب میکنم هیچ کانکشنی د network connection درست نمیشه ولی در divice manager هست.؟؟

سلام

من تا حالا با وایرلس کار نکردم ولی وقتی مودم رو نصب میکنی و شناسایی میشه خودت هم باید Connection اش رو تشکیل بدی.

موزیک هایی که در پس زمینه نرم افزار powerpoint هستن رو چجوری سیو کنم؟

▓ Microsoft PowerPoint سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

major_magic_majid
18-02-2010, 16:01
بیبنم وقتی میخوای ویندوز قبلی را نصب کنی نصب میشه؟؟؟

بله عزیز ویندوز قبلی نصب میشه و هیچ مشکلی نیست تنها مشکلش قدیمی بودنش هست
مشکل فقط با ویندوز جدید هست که همه ویندوز ها روی سیستم ئیگه جواب میده و مشکلی نداره روی سیستم من به این شکل هست

major_magic_majid
18-02-2010, 16:03
توی این p30world به این بزرگی کسی نمی تونه راهنمایی درستی به من بکنه؟

omidsh501
18-02-2010, 17:24
سلام
کامپیوترم بعد از یه مدتی ریستارت میشه یعنی معمولا وقتی چنتا کار باهم داره انجام میده ریستارت میشه ویندوز جدید نصب کردم با ویروس کش اسکن کردم چیزی نشون نمیده ولی بعضی وقتا ریستارت میشه ؟
میخواستم بدونم cpu نیمسوز میشه یا نه و یه مورد دیگه اینکه تا حالا چند دفعه تیک show quick launch رو گذاشتم ولی بعد ریست شدن این تیک برداشته شده بود و سوال دیگه ام اینه که جریان برق کامپیوتر در حین انجام کار فرقی میکنه یعنی نسبت به کار جریان بیشتری بخواد

Mohammad King
18-02-2010, 18:43
بله عزیز ویندوز قبلی نصب میشه و هیچ مشکلی نیست تنها مشکلش قدیمی بودنش هست
مشکل فقط با ویندوز جدید هست که همه ویندوز ها روی سیستم ئیگه جواب میده و مشکلی نداره روی سیستم من به این شکل هست

سلام احتما لن ویندوز شما فقط Sp1 را جوای میده...

موفق باشید

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

سلام
کامپیوترم بعد از یه مدتی ریستارت میشه یعنی معمولا وقتی چنتا کار باهم داره انجام میده ریستارت میشه ویندوز جدید نصب کردم با ویروس کش اسکن کردم چیزی نشون نمیده ولی بعضی وقتا ریستارت میشه ؟
میخواستم بدونم cpu نیمسوز میشه یا نه و یه مورد دیگه اینکه تا حالا چند دفعه تیک show quick launch رو گذاشتم ولی بعد ریست شدن این تیک برداشته شده بود و سوال دیگه ام اینه که جریان برق کامپیوتر در حین انجام کار فرقی میکنه یعنی نسبت به کار جریان بیشتری بخواد

سلام

تاپیک زیر را بخون:

hnme_bnd
18-02-2010, 22:11
ویندوز مدیا پلیر 11 رو نصب کردم حالا موقع اجرا میگه ویندوزت کپیه و میگه validate your copy of windows
چیکار کنم ؟؟؟

Masоud
18-02-2010, 22:18
ویندوز مدیا پلیر 11 رو نصب کردم حالا موقع اجرا میگه ویندوزت کپیه و میگه validate your copy of windows
چیکار کنم ؟؟؟
سلام

ویندوزت قانونی نیست.

نرم افزار زیر رو نصب کن :

از تاپیک :

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

omid_juve
19-02-2010, 12:02
برو به منوي tools بعد گزينه ي folder option رو انتخاب كن، بعد برو به تب view بعد تيك گزينه ي آخر يعني use simple file sharing رو بردار تا واست تب security ظاهر شه.
موفق باشيد.
اینو حل کردم از help ویندوز ولی مشکل اولی همچنان سر جاشه!

Masоud
19-02-2010, 12:31
اینو حل کردم از help ویندوز ولی مشکل اولی همچنان سر جاشه!
سلام

حالا که این مشکل رو حل کردی ، کارهایی که تو پست زیر گفته شده رو انجام بده :

Ali-ss
19-02-2010, 12:47
هر وقت ویندوز بالا می یاد عکس بک گراند عوض شده و صفحه سیاه شده و این پیام هم پایین صفحه می یاد
جریان چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
19-02-2010, 12:56
هر وقت ویندوز بالا می یاد عکس بک گراند عوض شده و صفحه سیاه شده و این پیام هم پایین صفحه می یاد
جریان چیه؟
سلام

این مشکل بارها و بارها جواب داده شده . ویندوزتون قانونی نیست.

jol
19-02-2010, 13:28
فایل های راه انداز win xp sp3 راروی Flash Disk می خواهم اگرهست بزاریدممنون میشم

jol
19-02-2010, 13:33
shahedi عزیزاگه میشه لینک های ویندوززیزرا بررسی کن سالمشوبزار

:10:

omidsh501
19-02-2010, 14:17
سلام

ضمن تشکر
مشکلم با نصب برنامه های Uninstaller و Registry Fix حل نشد. عجیب اینه که برنامه virtual pc رو گذاشتم توی start up بدون مشکل هنگام بالا اومدن ویندوز اجرا میشه ولی بصورت معمولی نه اجرا میشه نه پیامی میده ولی تو استارت آپ راحت اجرا میشه ؟ کسی میتونه توضیحی در این مورد بده؟

a.l.d
19-02-2010, 18:16
دررحالت safemode به Run رفته و cmd بنوویس سپس sfc/scannow اجرا کن cd win xp حتما بزار

worldm
19-02-2010, 19:54
سلام من میخوام برای چند تا از همسایه کلاس خصوصی ویندوز اکس پی و یا سون بذارم به نظرتون ساعتی چند باشه خوبه؟
خواهشا قیمت بدینها.

a.l.d
19-02-2010, 20:23
5 هزارتومان

worldm
20-02-2010, 07:07
منظورتون کدوم ویندوز رو 5 تومن بگیرم؟سونو گفتین؟
اکس پی چی؟

a.l.d
20-02-2010, 11:53
xp :5
سون : 7

omid_juve
20-02-2010, 17:51
سلام

حالا که این مشکل رو حل کردی ، کارهایی که تو پست زیر گفته شده رو انجام بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
نه داداش اگه به این راحتیا بود مزاحم نمی شدم انگار نه انگار هیچی به هیچی.

Nima-Chap
20-02-2010, 17:52
سلام
امروز بعد از 3-4 ماه سیستم خودمو خاموش کردم موقع بالا اومدن ویندوز این ارور رو داد:

بعد روی no که کلیک میکنم میاد رو صفحه لاگین یوزر وقتی میخوام لاگین میکنم دوباره ارور بالا میاد
وقتی yes رو میزنم بک گرند کامپیوتر میاد بعدش یه پنجره باز میشه با تیتر اکتیو کردن ویندوز بعد پیغام میده این ویندوز قبلاً اکتیو شده روی اوکی کلیک میکنم دوباره میاد تو صفحه لاگین

راهی برای پاک کردن اکتیو قبلی و راهی برای اکتیو کردن با فایل جدید هست؟

Nima-Chap
20-02-2010, 18:13
الان تونستم از طریق safe mode اکتیو قبلی رو غیرفعال کنم
اکتیو جدید رو چگونه میتونم فعال کنم؟

ALIREZA7NZ7
20-02-2010, 19:28
سلام
من خودم مدیر کامپیوتر هستم ولی نمیدونم چرا موقع باز کردن task manager میگه که task manager توسط مدیر غیر فعال شده
(شایدم واسه ویروس باشه)

atre_hayer60
21-02-2010, 01:59
سلام بچه ها!

من یه لب تاپ مدل 1545 دل دارم که فقط ویندوز xp روی اون نصب نمی شه! آیا من باید ویندوز سفارشی درست کنم؟ چه تنظیماتی رو باید انجام بدم که بشه نصب کرد؟

مرسی

major_magic_majid
21-02-2010, 02:34
سلام احتما لن ویندوز شما فقط Sp1 را جوای میده...

موفق باشید[COLOR="Silver"]

سلام
واقعاً خسته نباشی دوست عزیز مشکل من حل شد با این راهنمایی
یه نفر میتونه اینو رو برای معنی کنه تا من مشکلم رو بفهمم
(سلام احتما لن ویندوز شما فقط Sp1 را جوای میده...)
ویندوز من فقط سرویس پک یکرو جواب میده یعنی چی؟

اگه منظورتون از ویندوز سیستم بود
که سیستم من سرویس پک 1 رو جواب میده قبلاً این مشکل رو نداشتم تازگیا به این مشکل برخوردم
قبلاً نصب میشد الان به این مشکل برخورد کردم

از دوستان کسی نیست به این مشکل برخورد کرده باشه و رفعش کرده باشه
خیلی ممنون از راهنمایی درستتون

Mohammad King
21-02-2010, 11:16
سلام بچه ها!

من یه لب تاپ مدل 1545 دل دارم که فقط ویندوز xp روی اون نصب نمی شه! آیا من باید ویندوز سفارشی درست کنم؟ چه تنظیماتی رو باید انجام بدم که بشه نصب کرد؟

مرسی

سلام

در انجمن زیر بیان کنید:

mojtaba_sa
21-02-2010, 12:02
سلام
من مدتیه یه مشکل بزرگ پیدا کردم و اینکه گاهی اوقات یه صدایی از توی کیس میاد و سیستم یا هنگ میکنه که باید با دکمه رسیتش کنم یا خودش رسیت میشه بعد دیگه هارد رو نمیشناسه و باید حتما در کیس رو باز کنم یه دست به کابل هارد بزنم تا درست بشه اونم چند بار ...
کابل هارد (آی دی ایی) رو هم عوض کردم ولی درست نشد ...
مشکل کجاست ؟؟
ممکنه هنوزم سر کابلش باشه یا مشکل دیگه ای داره؟؟
ممنون

Mohammad King
21-02-2010, 12:34
سلام
من مدتیه یه مشکل بزرگ پیدا کردم و اینکه گاهی اوقات یه صدایی از توی کیس میاد و سیستم یا هنگ میکنه که باید با دکمه رسیتش کنم یا خودش رسیت میشه بعد دیگه هارد رو نمیشناسه و باید حتما در کیس رو باز کنم یه دست به کابل هارد بزنم تا درست بشه اونم چند بار ...
کابل هارد (آی دی ایی) رو هم عوض کردم ولی درست نشد ...
مشکل کجاست ؟؟
ممکنه هنوزم سر کابلش باشه یا مشکل دیگه ای داره؟؟
ممنون

سلام در انجمن زیر بیان کنید:

مشکل سخت افزاری هست احتمالن از هارد باشه.

joe_satriani
21-02-2010, 18:06
سلام بچه ها!

مرسی
سوالتون رو اينجا مطرح كنيد.

موفق باشيد.

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

سلام
من خودم مدیر کامپیوتر هستم ولی نمیدونم چرا موقع باز کردن task manager میگه که task manager توسط مدیر غیر فعال شده
(شایدم واسه ویروس باشه)

احتمال 99 درصد از ويروس هست. ترجيحا آنتي ويروس نود 32 نصب كن و آپديتش كن و بده سيستم رو يه اسكن كنه.
اميدوارم مشكلت حل شه.
موفق باشيد.

morteza.m2n
21-02-2010, 18:40
سلام دوستان، آیا ویندوز xp sp3 که 64 بیت باشه وجود داره؟

اگه همچین ویندوزی وجود داره لطفا بگین از کجا میتون دانلود کنم؟

Mohammad King
21-02-2010, 19:10

سلام

خیر وجود نداره///

Masоud
21-02-2010, 21:04
سلام
(شایدم واسه ویروس باشه)
سلام

تاپیک های زیر رو نگاه کنید :

new explorer
21-02-2010, 21:10

همونطور که دوستمون گفتند وجود نداره

من خودم از xp x64 استفاده میکردم،یه سرویس پک 2 داره که جداگونه از مایکروسافت بارگیریش کردم(سی دیم سرویس پک یک بود)
در ضمن،مایکروسافت دیگه xp نمیفروشه،پس شما هم به غیر از نسخه های کرک شده ی قبل از توقف فروش چیزی پیدا نمیکنید(خودم دنبالش بودم آخه)

hamed malekpour
21-02-2010, 21:31
وقتی می خواهم دکمه ی alt+ctrr+deleteرابزنم با این ارور مواجه می شوم

Mohammad King
21-02-2010, 21:59

سلام

مقاله زیر را بخون:

LΩRD
21-02-2010, 22:00
بلام به همه دوستان عزیز
بچه ها یه مشکل به هنگام نصب ویندوز XP دارم.
من NetBook Mini 10 Dell دارم و ویندوز ایکس پی اختصاصی و سرویس پک خود نت بوک . اما به خاطر نداشتن دی وی دی رایتر مجبور شدم تمام سی دی ویندوز رو روی فلش کپی کنم و روی سیستم نصب کنم وقتی که میخام نصب کنم قسمت های اولیه ستاپ کامل میشه اما وقتی که نت بوک ریست میشه و واردستاپ اصلی میشه می نویسه : nvrd32.sys Not Founded . و میگه که یه کلیدی رو بزنید تا ریست بشه . چطور میتونم ویندوز رو نصب کنم ؟ لطفا کمک کنید . خیلی خیلی فوری
ممنون :40:

Mohammad King
22-02-2010, 13:23
بلام به همه دوستان عزیز
بچه ها یه مشکل به هنگام نصب ویندوز XP دارم.
من NetBook Mini 10 Dell دارم و ویندوز ایکس پی اختصاصی و سرویس پک خود نت بوک . اما به خاطر نداشتن دی وی دی رایتر مجبور شدم تمام سی دی ویندوز رو روی فلش کپی کنم و روی سیستم نصب کنم وقتی که میخام نصب کنم قسمت های اولیه ستاپ کامل میشه اما وقتی که نت بوک ریست میشه و واردستاپ اصلی میشه می نویسه : nvrd32.sys Not Founded . و میگه که یه کلیدی رو بزنید تا ریست بشه . چطور میتونم ویندوز رو نصب کنم ؟ لطفا کمک کنید . خیلی خیلی فوری
ممنون :40:

سلام تاپیک زیر را بخون:

ask_bl
22-02-2010, 13:39

Masоud
22-02-2010, 15:11
سلام

قبل از پرسش سرچ کنید :

Golbarg01
22-02-2010, 15:27
چجوری برنامه نت پد رو باز کنم؟منظورم این هست که مثلا یک برنامه رو می خوام با نت پد باز کنم و روی اون برنامه راست کلیک می کنم و open with رو می زنم و بعد browse رو می زنم حالا نت پد رو از کجای درایو سی پیدا کنم تا اون برنامه رو باز کنه؟

.::SMS::.
22-02-2010, 15:51
گاهی که سی دی یا دی وی دی رو از دستگاه میارم بیرون، اسم سی دی رام از توی My computer عوض نمیشه حتی اگه یه سی دی یا دی وی دی دیگه هم بزارم، همون اسم قبلی میمونه

new explorer
22-02-2010, 16:15
چجوری برنامه نت پد رو باز کنم؟منظورم این هست که مثلا یک برنامه رو می خوام با نت پد باز کنم و روی اون برنامه راست کلیک می کنم و open with رو می زنم و بعد browse رو می زنم حالا نت پد رو از کجای درایو سی پیدا کنم تا اون برنامه رو باز کنه؟
دقیقشو نمیدونم کجاست،ولی تو پوشه ی ویندوزه،system یا system32

اما راه بهتری هم هست :
به سادگی درون run تایپ کنید notepad و بعدش حتی میتونید فایلتون رو بندازید توش !

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

درود به دوستان عزیزم
ویندوز من بعد از اینکه کاملن آپدیتش کردم،موقع شروع به کار،صفحه ی ورود ( log on screen ) رو نشون میده ، در حالیکه خودم تنها کاربر سیستمم ...
بعد از به روز رسانی اینطوری شد
محبت بفرمایید تنظیمی که باعث میشه،سیستم رو روشن کردم،دیگه بدون هیچ درخاستی از کاربر وارد دسکتاپ(ویندوز)بشه رو بهم بگید

ممنونم

joe_satriani
22-02-2010, 17:30

فايل اصلي برنامه نوت پد در داخل پوشه ي ويندوز ميباشد.

C:\ windows

reza2pars
22-02-2010, 17:40
مدیران محترم جواب بدین .. موقع نصب ویندوز این ارور رو میده

joe_satriani
22-02-2010, 18:02

عذر ميخوام من چيزي ( اروري ) مشاهده نميكنم! عكس هست؟

reza2pars
22-02-2010, 18:10
مگه عکس رو نشون نمیده صفحه آبی که موقع نصب ویندوز میاد اگه از اپرا استفاده میکنی Show Image رو بزن نشون میده یا با اینترنت اکسپلورر بازش کن

joe_satriani
22-02-2010, 18:48
مگه عکس رو نشون نمیده صفحه آبی که موقع نصب ویندوز میاد اگه از اپرا استفاده میکنی Show Image رو بزن نشون میده یا با اینترنت اکسپلورر بازش کن

از فايرفاكس استفاده ميكنم:‌ عكس و هنوز هم نمايش نميده تا ببينم!!!!

Masоud
22-02-2010, 19:43
[/COLOR]درود به دوستان عزیزم
ویندوز من بعد از اینکه کاملن آپدیتش کردم،موقع شروع به کار،صفحه ی ورود ( log on screen ) رو نشون میده ، در حالیکه خودم تنها کاربر سیستمم ...
محبت بفرمایید تنظیمی که باعث میشه،سیستم رو روشن کردم،دیگه بدون هیچ درخاستی از کاربر وارد دسکتاپ(ویندوز)بشه رو بهم بگید
ممنونم

سلام

برو تو Run و عبارت control userpasswords2 رو وارد کن و Enter بزن.

در پنجره ی بعدی تیک گزینه ی Users must enter ... رو بردار و پنجره رو OK کن.

چند تا سؤال از شما دارم :

از لپتاپ استفاده میکنید ؟
با CD های دیگه امتحان کردید ؟
در چه مرحله ای از نصب این ارور میاد ؟

راستی . عکس ارور واسه joe_satriani عزیز :

joe_satriani
22-02-2010, 19:54

اين يك سري دلايل:‌

A device driver that the computer boot controller needs is not configured to start during the startup process.
A device driver that the computer boot controller needs is corrupted.
Information in the Windows XP registry (information related to how the device drivers load during startup) is corrupted.

اينم يه دليل ديگه:
Boot-Sector Viruses

You may receive a "Stop 0x0000007B" error message if your computer is infected with a boot-sector virus. If the problem is intermittent and you can start Windows, check your computer for viruses. If you find a virus, also check any floppy disks for viruses before you use them again.

اينم يه سري ديگه:

The boot volume is corrupted and cannot be initiated by Windows XP. If the file system is corrupted and if Windows XP cannot initiate the boot volume during the startup process, either move the drive to another computer that is running Windows XP and run the chkdsk command on that drive or try to create a parallel installation of Windows XP on the drive (in a separate folder). The Windows XP Setup program checks the integrity of the volume before it copies files, and it may fix some problems in the process.
You are installing Windows XP on a mirrored boot partition that was created by Microsoft Windows NT 4.0. Windows XP does not support Windows NT 4.0 Ftdisk volume sets. If you are running Microsoft Windows 2000, you must convert all Ftdisk volume sets to dynamic volumes before you upgrade to Windows XP. If you are running Windows NT 4.0, break any mirrors and back up all the data on the stripe, the RAID5, or the extended volume sets before you upgrade to Windows XP. Ftdisk sets might not be accessible after the upgrade.

* اگه نتونستي انگليسيشون و ترجمه كني بگو تا واست به فارسي برگردونم.
* اين مشكلات رو مطمئن شو كه تصحيح شدن و وجود ندارن.

در آخر اين نرم افزار رو هم يه نصب كن اگه ويندوز داري، بده واست يه اسكن كنه :‌

موفق باشيد.

راستي مسعود جان بابت عكس ممنون،‌چون واقعا اصلا عكس رو نداشتم!!!

V E S T A
22-02-2010, 20:31
سلام

بعضی وقتا نشانگر موس تو صفحه حرکت ناگهانی و سریع داره..یعنی یدفه با سرعت حرکت میکنه و تا زمانی که با یه کلیک راس

حرکتشو کنترل نکنم با هر حرکتی کل صفحه بسته میشه یا رو گزینه ها یا آیکن ها بی اختیار کلیک میشه..به نظرتون مشکلی هست

یا فقط یه هنگ کردن عادیه؟ در ضمن زمان تایپ کردنم اون نشانگر چشمک زن بعضی وقتا خود بخود وارد لاین قبلی میشه...این اتفاق

چندین بار افتاده و واسه من خیلی مشکل درس میکنه تمام تایپم وارد لاین قبل میشه تو این زمان اگه تایپم انگلیسی باشه خودش

عوض میشه میره رو فارسی...:13:

و سوال آخرم چرا در حالت سیف مد آنتی ویروسم اجرا نمیشه؟  و نمیتونم سیستم رو اسکن کنم آنتی ویروسم هم نود 32

هست...ممکنه سیستم من آلوده باشه؟

ممنون از کمکتون:11:

ask_bl
22-02-2010, 22:23
سلام
بله همونطور که joe_satriani عزیز گفت ،به احتمال زیاد مشکل از رجیستری ویندوز هست که آسیب دیده !
من بهتون پیشنهاد میکنم که تو قسمت اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنین .

Golbarg01
22-02-2010, 22:42
دقیقشو نمیدونم کجاست،ولی تو پوشه ی ویندوزه،system یا system32

اما راه بهتری هم هست :
به سادگی درون run تایپ کنید notepad و بعدش حتی میتونید فایلتون رو بندازید توش !

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

درود به دوستان عزیزم

ممنونم
خوب چجوری بندازم توش؟

فايل اصلي برنامه نوت پد در داخل پوشه ي ويندوز ميباشد.

C:\ windows
از کجا پیداش کنم؟
من منظورم باز کردن یک فایل با نت پد هست نه اینکه خودم یه فایل نت پد ایجاد کنم.

joe_satriani
22-02-2010, 22:59
خوب چجوری بندازم توش؟

از کجا پیداش کنم؟
من منظورم باز کردن یک فایل با نت پد هست نه اینکه خودم یه فایل نت پد ایجاد کنم.

واسه سوال اولتون اينكه برنامه نت پد رو باز كنيد و اوني رو كه ميخواين با نت پد باز كنيد رو درگ كنين داخل برنامه نوت پد.
واسه سوال دومتون هم همونه ديگه. ( فايلي ايجاد نميكنيد)‌بلكه دستور ميديد كه از اين به بعد با دابل كليك بر روي اين فايل با اين پسوند ، با نوت پد باز شه. شما open with رو كه زدين ، از پنجره open with روي browse كليك كنيد و داخل اون مسيري كه گفتم برين و از اونجا برنامه ي نوت پد رو انتخاب كنيد تا با اون باز كنه.
مشكل ديگه بود مطرح كنيد.
موفق باشيد.

Masоud
22-02-2010, 23:31
سلام

بعضی وقتا نشانگر موس تو صفحه حرکت ناگهانی و سریع داره..یعنی یدفه با سرعت حرکت میکنه و تا زمانی که با یه کلیک راس

حرکتشو کنترل نکنم با هر حرکتی کل صفحه بسته میشه یا رو گزینه ها یا آیکن ها بی اختیار کلیک میشه..به نظرتون مشکلی هست

یا فقط یه هنگ کردن عادیه؟ در ضمن زمان تایپ کردنم اون نشانگر چشمک زن بعضی وقتا خود بخود وارد لاین قبلی میشه...این اتفاق

چندین بار افتاده و واسه من خیلی مشکل درس میکنه تمام تایپم وارد لاین قبل میشه تو این زمان اگه تایپم انگلیسی باشه خودش

عوض میشه میره رو فارسی...:13:

و سوال آخرم چرا در حالت سیف مد آنتی ویروسم اجرا نمیشه؟  و نمیتونم سیستم رو اسکن کنم آنتی ویروسم هم نود 32

هست...ممکنه سیستم من آلوده باشه؟

ممنون از کمکتون:11:
سلام

بنظر میاد ویندوز ویروسی باشه.

برو تو Control Panel و به تنظیمات موس برو و در سربرگ Pointer Options در بخش Snap To تیکش رو وردار.

احتمالا بخاطر اینکه هسته ی مرکزی آنتی ویروس در سیف مود نمیتونه فعالیت کنه.ولی خودم هنوز امتحان نکردم تا مطمئن بشم.

mehrradg23
22-02-2010, 23:45
سلام
از دوستان با تجربه کسي ميدونه اين ارور که در عکس زير هست هنگام اجرا يک نرم افزار رخ ميده براي چس هست؟؟؟؟

و چطوري بايد رفعش کنم؟

V E S T A
23-02-2010, 10:43
سلام

بنظر میاد ویندوز ویروسی باشه.

برو تو Control Panel و به تنظیمات موس برو و در سربرگ Pointer Options در بخش Snap To تیکش رو وردار.

احتمالا بخاطر اینکه هسته ی مرکزی آنتی ویروس در سیف مود نمیتونه فعالیت کنه.ولی خودم هنوز امتحان نکردم تا مطمئن بشم.

سلام

اون قسمتی ک گفتین رو نگا کردم تیک نداشت..البته حرکت های موس هر چن وقت یباره..در هر حال بعد از اسکن

آنتی ویروس trojan پیدا کرد..حالا نمیدونم مشکل موس بخاطر اون بوده یا نه...

reza2pars
23-02-2010, 11:26
سلام

چند تا سؤال از شما دارم :

از لپتاپ استفاده میکنید ؟
با CD های دیگه امتحان کردید ؟
در چه مرحله ای از نصب این ارور میاد ؟

راستی . عکس ارور واسه joe_satriani عزیز :

جواب سوال اول: نه از سیستم خانگی با مشخصات زیر
MB :asus m2ne
Cpu :amd 3000
Vga:msi
ram :512

سوال دوم ا:از چند نمونه Cd استفاده کردم فقط یک بار یه ویندوز 64 بیتی نصب شد ولی هر چی ویندوز 32 بیتی نصب میکنم یا هاردی با ویندوز 32 بیتی وصل میکنم بیفایدست

سوال سوم در همون مرحله اول تست قطعات و زمانی که پیغام windows setup is start رو میده .

از فايرفاكس استفاده ميكنم:‌ عكس و هنوز هم نمايش نميده تا ببينم!!!!
این لینک عکس ارور

A device driver that the computer boot controller needs is not configured to start during the startup process.
Information in the Windows XP registry (information related to how the device drivers load during startup) is corrupted.

اينم يه دليل ديگه:
Boot-Sector Viruses

You may receive a "Stop 0x0000007B" error message if your computer is infected with a boot-sector virus. If the problem is intermittent and you can start Windows, check your computer for viruses. If you find a virus, also check any floppy disks for viruses before you use them again.

اينم يه سري ديگه:

The boot volume is corrupted and cannot be initiated by Windows XP. If the file system is corrupted and if Windows XP cannot initiate the boot volume during the startup process, either move the drive to another computer that is running Windows XP and run the chkdsk command on that drive or try to create a parallel installation of Windows XP on the drive (in a separate folder). The Windows XP Setup program checks the integrity of the volume before it copies files, and it may fix some problems in the process.
You are installing Windows XP on a mirrored boot partition that was created by Microsoft Windows NT 4.0. Windows XP does not support Windows NT 4.0 Ftdisk volume sets. If you are running Microsoft Windows 2000, you must convert all Ftdisk volume sets to dynamic volumes before you upgrade to Windows XP. If you are running Windows NT 4.0, break any mirrors and back up all the data on the stripe, the RAID5, or the extended volume sets before you upgrade to Windows XP. Ftdisk sets might not be accessible after the upgrade.

موفق باشيد.

راستي مسعود جان بابت عكس ممنون،‌چون واقعا اصلا عكس رو نداشتم!!!

اگه مفهوم کلی متن انگلیسی رو بگی ممنون میشم دوم اینکه اصلا ویندوز نصب نمیشه که نرم افزار نصب کنم توی همون مراحل اول ویندوز ارور میده

سلام
بله همونطور که joe_satriani عزیز گفت ،به احتمال زیاد مشکل از رجیستری ویندوز هست که آسیب دیده !
من بهتون پیشنهاد میکنم که تو قسمت اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنین .
ویندوزی نصب نیست که رجیستریش مشکل داشته باشه

و در آخر به نظرتون مشکل میتونه از سخت افزار و عدم متچ اونا باشه؟؟

*Ali*
23-02-2010, 15:47
دوستان مشکلی داشتم چند وقتیه وقتی میخوام ویندوز رو Hibernate کنم همینجور روی صفحه آبی می ایسته و Hibernate نمیشه همینجور روی این متن میمونه :

preparing to hibernate ....

؟؟؟

Mohammad King
23-02-2010, 15:54
دوستان مشکلی داشتم چند وقتیه وقتی میخوام ویندوز رو Hibernate کنم همینجور روی صفحه آبی می ایسته و Hibernate نمیشه همینجور روی این متن میمونه :

؟؟؟

تاپیک زیر را بخون:

ask_bl
23-02-2010, 17:24

؟؟؟
گویا مشکل از Nero هست !
از Nero استفاده میکنین ؟

Computer Stops Responding When You Stand-by or Hibernate More Than One Time

joe_satriani
23-02-2010, 19:01
سلام
از دوستان با تجربه کسي ميدونه اين ارور که در عکس زير هست هنگام اجرا يک نرم افزار رخ ميده براي چس هست؟؟؟؟

و چطوري بايد رفعش کنم؟

معمولا اين پيغام زماني مياد كه برنامه ميخواد از يه امكاناتي استفاده كنه اما در كامپيوتر شما نصب نيست و ناشناخته هست. معمولا هم واسه برنامه هاي نوشته شده با زبانهاي برنامه نويسي رخ ميده. مثله VB .

اين رو تونستم واسه توضيح مربوط به اين ارور پيدا كنم:
Program error, verify the program has all the latest updates. If updated try reinstalling the program. If you continue to have the same errors contact the software developer.

موفق باشيد.

ushuaia
23-02-2010, 22:58
سلام ..من ویندوز رو عوض کردم و سیستم رو خاموش کردم عکس shut down که 3 کلید ریستارت - ترن اف- استند بای است در یک مستطیل ابی رنگ است روز بعد که سیستم رو روشن کردم بعد از لود شدن ویندوز سیستم در یک صحفه سیاه از کاربر بوزرینم و پسورد می خواهد و با زدن ok دسکتاپ می روم و و قتی می خواهم سیستم رو از قسمت shut down خاموش کنم عکس و برنامه این قسمت عوض شده است و مثل عکس قسمت که بعد از نصب ویندوز است نیست ؟

joe_satriani
23-02-2010, 23:10
سلام ..من ویندوز رو عوض کردم و سیستم رو خاموش کردم عکس shut down که 3 کلید ریستارت - ترن اف- استند بای است در یک مستطیل ابی رنگ است روز بعد که سیستم رو روشن کردم بعد از لود شدن ویندوز سیستم در یک صحفه سیاه از کاربر بوزرینم و پسورد می خواهد و با زدن ok دسکتاپ می روم و و قتی می خواهم سیستم رو از قسمت shut down خاموش کنم عکس و برنامه این قسمت عوض شده است و مثل عکس قسمت که بعد از نصب ویندوز است نیست ؟

عذر ميخوام، اما نا مفهوم بود تيكه ي آخرتون؟!!!
يا تصوير گذاشتين و من مشاهده نميكنم باز؟!!!

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

اگه مفهوم کلی متن انگلیسی رو بگی ممنون میشم دوم اینکه اصلا ویندوز نصب نمیشه که نرم افزار نصب کنم توی همون مراحل اول ویندوز ارور میده

مفهموش گفته كه اين مشكل هم ميتونه از رجيستري ويندوز باشه،‌هم ميتونه از رسانه هاي سخت افزاريتون باشه، هم ميتونه ناشي از سكتور و بد سكتور و احيانا ويروس هاي سكتوري هارد باشه.

موفق باشيد.

ushuaia
23-02-2010, 23:37
استاد سوالی دیگر داشتم ان اخطار که دوست عزیزمان گفته است حال چگونه باید از بین ببریم........اسم کاربر هم reza2pars است . استد در سیستم من هم این مشکل در هنگام کاردن با سیستم یک دفعه این اخطار می اید و در بعضی مواقعه در هنگام نصب ویندوز است ..........استاد ممنون می شوم در این مورد زیاد راهنمایی کنید ... کاربر reza2pars در تاریخ 22/2/ 2010 فرستاده ..(و مشخصات این مشکل در عکسی است که در هنگام نصب ویندوز پیش می اید ).........ببخشید سوالم طولانی شد .حال این اخطار ربا به چند روش یا نرم افزاری با حل کرد .استاد ممنون می شوم در این مورد بیشتر توضیح دهید چون من در بعضی مواقع با این مشکل روبهرو میشوم...ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
23-02-2010, 23:50

ممنون از اينكه تصوير رو گذاشتي.
خوب واسه برگردوندنش به حالت قبل، برو داخل كنتل پنل. بعد گزينه ي user account رو انتخاب كن و بعد گزينه ي change the way users log on or logoff رو انتخاب كن. از كادري كه مياد واست تيك هر دو گزينه رو فعال كن و بعد apply option رو بزن.

موفق باشيد.

ushuaia
24-02-2010, 00:10
سوالی دیگر داشتم ان اخطار که دوست عزیزمان گفته است حال چگونه باید از بین ببریم........اسم کاربر هم reza2pars است . استد در سیستم من هم این مشکل در هنگام کاردن با سیستم یک دفعه این اخطار می اید و در بعضی مواقعه در هنگام نصب ویندوز است ..........استاد ممنون می شوم در این مورد زیاد راهنمایی کنید ... کاربر reza2pars در تاریخ 22/2/ 2010 فرستاده ..(و مشخصات این مشکل در عکسی است که در هنگام نصب ویندوز پیش می اید ).........ببخشید سوالم طولانی شد ..

joe_satriani
24-02-2010, 00:17
سوالی دیگر داشتم ان اخطار که دوست عزیزمان گفته است حال چگونه باید از بین ببریم........اسم کاربر هم reza2pars است . استد در سیستم من هم این مشکل در هنگام کاردن با سیستم یک دفعه این اخطار می اید و در بعضی مواقعه در هنگام نصب ویندوز است ..........استاد ممنون می شوم در این مورد زیاد راهنمایی کنید ... کاربر reza2pars در تاریخ 22/2/ 2010 فرستاده ..(و مشخصات این مشکل در عکسی است که در هنگام نصب ویندوز پیش می اید ).........ببخشید سوالم طولانی شد ..

در ادامه اون و توضيحي دادم.

اينم يه دليل ديگه:
Boot-Sector Viruses

اينم يه سري ديگه:

کد:

موفق باشيد.

جمع بندي فارسي هم اين شد:
مفهموش گفته كه اين مشكل هم ميتونه از رجيستري ويندوز باشه،‌هم ميتونه از رسانه هاي سخت افزاريتون باشه، هم ميتونه ناشي از سكتور و بد سكتور و احيانا ويروس هاي سكتوري هارد باشه.

KENJI
24-02-2010, 09:46
سلام
من هر بار که ویندوزم رو که xp هست روشن می کنم آیکن های دسکتاپ ظاهر نمی شن و باید دستی با تسک منیجر فعال کنم!!!!!!!
کسی هست راهنماییم کنه؟ دیگه خسته شدم!!
هر چقدرم می گردم اینجا هیچ مطلبی مرتبطی پیدا نمی کنم لطفا کمک کنید.
با تشکر

24-02-2010, 12:59
گاهی که سی دی یا دی وی دی رو از دستگاه میارم بیرون، اسم سی دی رام از توی My computer عوض نمیشه حتی اگه یه سی دی یا دی وی دی دیگه هم بزارم، همون اسم قبلی میمونه

کسی نبود جواب ما رو بده

Dew Drop
24-02-2010, 13:24
ميشه بگين چرا هر وقت كه pcرو روشن ميكنم,درايوEرو اسكن ميكنه؟

Mohammad King
24-02-2010, 14:29

سلام

چی اسکن میکنه بیشتر توضیح بده؟

Masоud
24-02-2010, 14:49

سلام

جواب شما در تاپیک زیر :

سلام
من هر بار که ویندوزم رو که xp هست روشن می کنم آیکن های دسکتاپ ظاهر نمی شن و باید دستی با تسک منیجر فعال کنم!!!!!!!
کسی هست راهنماییم کنه؟ دیگه خسته شدم!!
هر چقدرم می گردم اینجا هیچ مطلبی مرتبطی پیدا نمی کنم لطفا کمک کنید.
با تشکر

فایل زیر رو دانلود کن و از حالت زیپ خارج کن . حالا 2 تا فایل رو که محتوای فایل زیپه روشون کلیک راست کن و Merge رو بزن واسه هر کدومشون.

اگر باز هم درست نشد ، یک CD ویندوز گیر بیار و داخل بذار و در cmd دستور زیر رو وارد کن :

expand X:\i386 /F:EXPLORER.EX_ C:\WINDOWS\explorer.exe /y

بجای X اسم CD رام یا DVD رامی رو بذار که Cd ویندوز رو انداختی توش.

کسی نبود جواب ما رو بده

در My Computer در حالی که دکمه ی Shift رو گرفتی حالت نمایش رو تغییر بده و سپس کلیک راست کن و Refresh رو بزن.

جوابتون :

Dew Drop
24-02-2010, 16:43
جوابتون :

موفق باشید :40:[/QUOTE]
اينكارو كردم,درست نشد,به جاش يه صفحه ديگه مياره!!!

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

جوابتون :

موفق باشید :40:[/QUOTE]
اينكارو كردم درست نشد,يه صفحه ديگه مياره!!!

Masоud
24-02-2010, 19:42
اينكارو كردم,درست نشد,به جاش يه صفحه ديگه مياره!!!

سلام

عیب نداره . فایل زیر رو دانلود کن و روش کلیک راست کن و Merge رو بزن :

Dew Drop
24-02-2010, 23:44
[سلام

سلام,مرسي به خاطر راهنماييهاتون ولي با اينكار دوباره اسكن كرد:41:

Golbarg01
24-02-2010, 23:53
من در ویندوز قبلیم نمی دونم چیکار کردم یا چه نرم افزاری نصب کردم که فایل های نامرئی رو هم توی هارد نشون میداد به صورت نیمه شفاف طبق این عکس:
ولی وقتی ویندوزمو عوض کردم دیگه نشون نمیده.چیکار میشه کرد که دوباره همونجوری بشه؟
در کل اگر فایل های نامرئی نشون داده بشه خوبه یا نه؟

25-02-2010, 00:10
من در ویندوز قبلیم نمی دونم چیکار کردم یا چه نرم افزاری نصب کردم که فایل های نامرئی رو هم توی هارد نشون میداد به صورت نیمه شفاف طبق این عکس:
ولی وقتی ویندوزمو عوض کردم دیگه نشون نمیده.چیکار میشه کرد که دوباره همونجوری بشه؟
در کل اگر فایل های نامرئی نشون داده بشه خوبه یا نه؟

فایلهای نامرئی دو جورن
فایلهای نامرئی معمولی و سیستمی
برای نشون دادن فایلهای نامرئی معمولی از توی control panel ، روی folder option کلیک کنید و به تب view برید و طبق عکس تیک گزینه 1 رو بزنید.
برای نشون دادن فایلهای سیستمی علاوه بر تیک گزینه 1 رو میزنید، باید تیک گزینه 2 رو هم بردارید و البته سیستم هشداری مبنی بر اینکه این کار میتونه خطرناک باشه بهتون میده و شما باید yes کنید

فایلهای سیستمی رو اگه تیکش رو برندارید بهتره

a.l.d
25-02-2010, 00:23
ویندوزمن ویندوزملی(Hamisoft) است نه میتونم بش ریموت شم نه فایلی راشبکه کنم به جای دیگه ریموت می شم ولی کسی نمیتونه بهم ریموت شه فایل های شیرشده ی کامپیوترای دیگه را میوتونم بردارم اماکسی نمیوتونه فایل های شیرمنوبرداره
اگربایدجای دیگه مطرح کنم بگید
ممنون

دربخش شبکه هم مطرح کردم

می خوام اگه راهی هست که بشه باان قسمت شبکه ی ویندوز روعوض کردبهم بگید

Golbarg01
25-02-2010, 11:22
فایلهای نامرئی دو جورن
فایلهای نامرئی معمولی و سیستمی
برای نشون دادن فایلهای نامرئی معمولی از توی control panel ، روی folder option کلیک کنید و به تب view برید و طبق عکس تیک گزینه 1 رو بزنید.
برای نشون دادن فایلهای سیستمی علاوه بر تیک گزینه 1 رو میزنید، باید تیک گزینه 2 رو هم بردارید و البته سیستم هشداری مبنی بر اینکه این کار میتونه خطرناک باشه بهتون میده و شما باید yes کنید

فایلهای سیستمی رو اگه تیکش رو برندارید بهتره

ممنون چرا برای نشان دادن فایل های سیستمی هشدار میده و می تونه خطرناک باشه؟

omid-p30
25-02-2010, 12:11
چطور میشه تعیین کرد که برنامه ای خاص در بخش add or remove programs نشون داده نشه ؟

25-02-2010, 12:43
ممنون چرا برای نشان دادن فایل های سیستمی هشدار میده و می تونه خطرناک باشه؟

چون اگه این فایلها پاک بشن به ویندوز آسیب میرسه و گاها بالا نمیاد

Dew Drop
25-02-2010, 13:36
جوابتون :

کد:

سلام

سلام,كمكم كنيد همه اينكارارو كه گفتين كردم درست نشد هيچ,يه مشكل ديگه پيدا شده,,وقتي داره chck disk ميكنه,هنگ ميكنه بايد دوباره ريست كنم ,تا درست بشه!!!!

i3l4ck
25-02-2010, 15:36
تو همه درایو های من 3 تا پوشه هست که هیدنه مخوام پاکش کنم اسموشون
System Volume Information
$RECYCLE.BIN
RECYCLE

با پاک کردن اینا برای پارتیشن ها و اطلاعاتش مشکلی پیش نمیاد ؟

25-02-2010, 16:49
تو همه درایو های من 3 تا پوشه هست که هیدنه مخوام پاکش کنم اسموشون
System Volume Information
$RECYCLE.BIN
RECYCLE

با پاک کردن اینا برای پارتیشن ها و اطلاعاتش مشکلی پیش نمیاد ؟

System Volume Information اطلاعات مربوط به سیستم ریستور اینجا نگهداری میشه
و RECYCLE مربوط به اطلاعاتیه که پاک میشن و میرن تو سطل آشغال

شما به همین راحتی نمیتونید این فایلها رو پاک کنید. این فایلها فایلهای سیستمی هستن و نمیشه همینجوری اونا را پاک کرد

Dew Drop
25-02-2010, 19:53
[QUOTE=_sharifdorsa;4706856]ميشه بگين چرا هر وقت كه pcرو روشن ميكنم,درايوEرو اسكن ميكنه؟
جوابتون :

کد:

سلام,كمكم كنيد همه اينكارارو كه گفتين كردم درست نشد هيچ,يه مشكل ديگه پيدا شده,,وقتي داره chck disk ميكنه,هنگ ميكنه بايد دوباره ريست كنم ,تا درست بشه!!!!

مشكلم حل شد,درايو مورد نظرو format كردم,ديگه موقع روشن شدن chck diskنميكنه.:46:

Golbarg01
25-02-2010, 19:58
چون اگه این فایلها پاک بشن به ویندوز آسیب میرسه و گاها بالا نمیاد

میشه فایل هایی که hidden نیستن رو هم hidden کرد؟بهشون آسیب نمی رسه؟
برای پاک نشدن احتمالی میشه hidden کرد؟

i3l4ck
25-02-2010, 20:05
طریقه سوپر هیدن کردن چطوریه ؟ مثلآ وقتی ویروسی میشه یه فایل اتوران میره تو درایو ها ولی هیدن نیست سوپر هیدنه میخوام فایل ها مو اینطوری کنم

Masоud
25-02-2010, 20:25
چطور میشه تعیین کرد که برنامه ای خاص در بخش add or remove programs نشون داده نشه ؟

سلام

Method 1
Click Start, Run and type Regedit.exe
Navigate to the following location:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ AnalogX Proxy
In the right-pane, right-click the DisplayName value and choose Rename
Rename it to anything (For example, NoDisplayName )

The AnalogX Proxy entry is now hidden. To make it visible again, rename the value back to DisplayName

Method 2

Click Start, Run and type Regedit.exe
Navigate to the following location:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Uninstall \ AnalogX Proxy
In the right-pane, create a new REG_DWORD value named SystemComponent
Double-click SystemComponent and set its data to 1

The AnalogX Proxy entry is now hidden. To make it visible again, delete the SystemComponent value that you created earlier

مشكلم حل شد,درايو مورد نظرو format كردم,ديگه موقع روشن شدن chck diskنميكنه.:46:

احتمالا فایلی درون درایو بوده که ویندوز با اون مشکل داشته و همیشه هم اونو چک میکرده.

میشه فایل هایی که hidden نیستن رو هم hidden کرد؟بهشون آسیب نمی رسه؟
برای پاک نشدن احتمالی میشه hidden کرد؟

بله.

روی فایل کلیک راست کنید و به تنظیمات برید و تیک Hidden رو بزنید.

سپس در Folder Options تیک Do not show hidden files and folder و تیک 3 گزینه پایینترش یعنی Hide protected ...

سپس صفحه رو OK کنید.

new explorer
25-02-2010, 22:38
سلام

برو تو Run و عبارت control userpasswords2 رو وارد کن و Enter بزن.

در پنجره ی بعدی تیک گزینه ی Users must enter ... رو بردار و پنجره رو OK کن.

آقا مسعود
من این کار رو کردم،اما نتیجه نگرفتم :
از 4،5 باری که سیستم رو ریستارت کردم،3 یا 4 بارش موقع ورود به ویندوز علاه بر اینکه اون یکی نوع log on به همراه یوزر administrator میومد،یه خطا میداد که شما به خاطر یه ristriction ی نمیتونید لاگ آن بشید، و قفل میکرد و مجبور میشدم برم تو سیف مد و اینکارا رو کنسل کنم !
حتی اون تنظیم توی user accounts کنترل پنل رو هم تیک نشون دادن ولکام اسکرین رو برداشتم،چه فقط با این تنظیم،چه در ترکیب با اون تنظیم که شما گفتی،فرقی نمیکرد !

اول ویندوز اینجوری نبودا،بعد از فول آپدیتش اینجوری شد،ویندوزشم یه دونه دست نخورده ست که گیر آوردم و با سریال قانونی اکتیویتش کردم
دو تا توضیح :
1 - نسخه ی home edition هستش
2 - تو اون تنظیمی که شما گفتین،وقتی تیکو برداشتم،موقع خروج یه دایالاگ باز میکرد که به یوزر administrator یه پسورد بدین !منم بدون اینکه چیزی وارد کنم،ok رو میزدم !

اینو حتمن باید ردیفش کنم من،چون واسه دانلود شبانه م گرفتار میشم

ممنون

gmuosavi
25-02-2010, 22:49
سلام

وقتی ارتباط با اینترنت قطع میشه 60 ثانیه (؟) فاصله میگذاره و دوباره وصل میشه
نمیشه این زمان رو تغییر داد ؟!

ممنون

new explorer
25-02-2010, 23:02
سلام

ممنون

البته که میشه
خیلی ساده شما باید در تنظیمات کانکشنی که استفاده میکنید وارد بشید و تو قسمت options فک میکنم،همه ی این تنظیمات رو میتونید اعمال کنید

Masоud
25-02-2010, 23:17
آقا مسعود
از 4،5 باری که سیستم رو ریستارت کردم،3 یا 4 بارش موقع ورود به ویندوز علاه بر اینکه اون یکی نوع log on به همراه یوزر administrator میومد،یه خطا میداد که شما به خاطر یه ristriction ی نمیتونید لاگ آن بشید، و قفل میکرد و مجبور میشدم برم تو سیف مد و اینکارا رو کنسل کنم !
حتی اون تنظیم توی user accounts کنترل پنل رو هم تیک نشون دادن ولکام اسکرین رو برداشتم،چه فقط با این تنظیم،چه در ترکیب با اون تنظیم که شما گفتی،فرقی نمیکرد !

اول ویندوز اینجوری نبودا،بعد از فول آپدیتش اینجوری شد،ویندوزشم یه دونه دست نخورده ست که گیر آوردم و با سریال قانونی اکتیویتش کردم
دو تا توضیح :
2 - تو اون تنظیمی که شما گفتین،وقتی تیکو برداشتم،موقع خروج یه دایالاگ باز میکرد که به یوزر administrator یه پسورد بدین !منم بدون اینکه چیزی وارد کنم،ok رو میزدم !

ممنون

سلام

قبلا خودم تست کردم و نتیجه داد.

راه حل مایکروسافت :

سلام

ممنون

در تنظیمات کانکشن در سربرگ Options در قسمت Redialing options میتونید تنظیم کتید.

hussain
26-02-2010, 02:59
سلام دوستان
کامپیوترم ویروس گرفته خفن
هر کاری کردم بجز fdisk این ویروس کنده نشد.حتی برنامه salityoff روهم کنسل کرده
اجازه فعال کردن محیط داس رو نمیده فورا ریستارت میکنه

ask_bl
26-02-2010, 05:46
سلام دوستان
کامپیوترم ویروس گرفته خفن
هر کاری کردم بجز fdisk این ویروس کنده نشد.حتی برنامه salityoff روهم کنسل کرده
اجازه فعال کردن محیط داس رو نمیده فورا ریستارت میکنه
اورژانس سیستم های آلوده

Golbarg01
26-02-2010, 15:56
my document رو چجوری روی یه درایو دیگه ذخیره کنم؟
جوری که وقتی ویندوز عوض کردم پاک نشه.

Mohammad King
26-02-2010, 17:16

سلام مای دکومنت را نمیشه کپی کرد.

خب کل اطلاعات داخل اون را کپی کن.

.:HAMED:.
26-02-2010, 19:03
من ميخوام اپرا 10 رو نصب كنم اين ارور رو ميده:
بايد چيكار كنم؟
ويندوز اينستالر 3 و 4 رو هم امتحان كردم باز اين ارورو ميده

Golbarg01
26-02-2010, 19:27
سلام مای دکومنت را نمیشه کپی کرد.

خب کل اطلاعات داخل اون را کپی کن.

منظورم کپی کردنش نیست
ادرسش کلا تو درایو سی نباشه
یعنی وقتی درایو سی فرمت شد محتویات my document پاک نشه!

joe_satriani
26-02-2010, 19:32

روي my document كليك راست كن و گزينه ي properties رو انتخاب كن. سپس از اونجا در تب Target قسمت target رو مسير منتخب خودت رو وارد كن به صورت دستي يا با استفاده از move كلا my document رو انتقال بده به جايي كه ميخواي.
موفق باشيد.

Excel-VB
27-02-2010, 08:25
سلام دوستان
من هرچقدر جستجو كردم متاسفانه نتوانستم انجمني مرتبط با اين مبحث كه يكي از مباحث مهم MCSE مي باشد پيدا كنم بنابراين با توجه به ارتباط تنگاتنگ با مباحث ويندوز XP آنرا در همينجا مطرح مي كنم!
همانطور كه مي دانيد فايل هاي رمزنگاري شده به هيچ عنوان قابليت باز شدن و ديده شدن ندارند مگر توسط خود اكانت اوليه كه اقدام به رمزنگاري فايل مربوطه نموده است! حال سوال اينجاست كه اگر بلايي سر اين اكانت (كه يك اكانت بسيار معمولي و نه در حد مديريت) بيايد، و يا ويندوز عوض شود، تكليف چيست؟؟؟ همانطور كه مي دانيم مبحثي داريم تحت عنوان تعريف نمودن يك يوزر به عنوان Recovery Agent ... سوال من اين است كه عمليات ساخت Recovery Agent كه با دستور Cipher انجام مي شود، تحت چه يوزري بايد انجام شود؟؟ قطعا يوزر ما بسيار محدود است و اين كار بايد تحت Administrator ايجاد شود در حالي كه ما Admin Password را نداريم! چه بايد بكنيم؟؟ نكته ديگر اينكه عمليات Recovery Agent با ايجاد دو فايل cer و pix انجام مي شود كه پس از نصب ويندوز جديد بايد اين دو فايل recover شوند، آيا اين عمليات تحت اكانت محدود انجام مي شود؟؟ (كه قاعدتا نبايد امكان پذير باشد) و اگر قرار است تحت Administrator ايجاد شود پس فلسفه رمزنگاري چيست؟ حتي Admin هم نبايد بتواند اين نوع فايل ها را Recover كند مگر اينكه قبلا بعنوان Recovery Agent تعريف شده باشد!
مرسي از توجه و وقتي كه بابت مطالعه با دقت اين مطلب گذاشتيد
با احترام
كاويان اميني

rezabush
27-02-2010, 10:36
سلام من ويندوز اكس پي سرويس پك 3 دارم . تنها مشكلم در حال حاضر بعد از به روز رسانيه . وقتي ويندوزم به روز رساني شد گزينه windows genuine هميشه روي صفحه شروع مي ياد و ميگه اينستالش كنم كه منم نميكنم . ولي يه راهنمايي ميخوام به چه صورت از شرش راحت بشم كه ديگه ضاهر نشه و ديگري در آبديتها نياد

Masоud
27-02-2010, 15:22
سلام من ويندوز اكس پي سرويس پك 3 دارم . تنها مشكلم در حال حاضر بعد از به روز رسانيه . وقتي ويندوزم به روز رساني شد گزينه windows genuine هميشه روي صفحه شروع مي ياد و ميگه اينستالش كنم كه منم نميكنم . ولي يه راهنمايي ميخوام به چه صورت از شرش راحت بشم كه ديگه ضاهر نشه و ديگري در آبديتها نياد
سلام

کاش اول یه سرچ مختصر میکردید و به نتیجه میرسیدید .

ویندوز شما قانونی نیست و باید نرم افزار Windows Genuine Advantage Validation رو از تاپیک زیر داناود و نصب کنید :

a.l.d
27-02-2010, 15:33
[QUOTE=.:HAMED:.;4711328]من ميخوام اپرا 10 رو نصب كنم اين ارور رو ميده:
بايد چيكار كنم؟
ويندوز اينستالر 3 و 4 رو هم امتحان كردم باز اين ارورو ميده[/QUOTE

بايدورژن قبلي راكاملا Uninstall كني چون پيغام ميگه كه درست Windows installer نصب نشده

new explorer
27-02-2010, 18:48
آقا مسعود

دو تا توضیح :

ممنون

سلام

قبلا خودم تست کردم و نتیجه داد.

راه حل مایکروسافت :

فکر کردم جالبه بدونید چطور همین الان از شر این مصیبت خلاص شدم :
اول البته رفتم به صفحه ای که پیوندشو گذاشتید،خود اون صفحه که مربوط به دستکاری کردن رجیستری بود،حقیقت حالشو نداشتم :20: تو صفحات مرتبطش موضوع مناسبتری بود،ولی همه چیزایی که میگفت،منم ویندوزم تنظیماتش عین همون بود :41:
امروز اومدم همون control user password2 رو باز کردم،دو تا کار کردم :کاربر aspnet رو حذف کردم(که فکر نکنم این مورد خیلی تاثیری داشته)بعد آخرش که موقع اوکی میگه پسورد بدین،منم بهش پسورد دادم،ریستارت،روز از نو روزی از نو،یعنی این دفعه گرچه پسورد نمیخاست ولی رو windows is strting up... گیر میکرد،رفتم safe mode و اون تنظیم رو به حالت اول برگردوندم،یعنی پسورد بخاد موقع ورود(در واقع مثل همون اولا ) و :10:
خیلی مسخره ست کار و بار این ویندوز خداییش
شاد باشید :40:

a.l.d
27-02-2010, 19:05
:18:جوابمونداديد دوباره مي پرسم
ویندوزمن ویندوزملی(Hamisoft) است نه میتونم بش ریموت شم نه فایلی راشبکه کنم به جای دیگه ریموت می شم ولی کسی نمیتونه بهم ریموت شه فایل های شیرشده ی کامپیوترای دیگه را میوتونم بردارم اماکسی نمیوتونه فایل های شیرمنوبرداره
ممنون

دربخش شبکه هم مطرح کردم
کد:

aqronis
28-02-2010, 01:25
سلام دوستان
من هرچقدر جستجو كردم متاسفانه نتوانستم انجمني مرتبط با اين مبحث كه يكي از مباحث مهم MCSE مي باشد پيدا كنم بنابراين با توجه به ارتباط تنگاتنگ با مباحث ويندوز XP آنرا در همينجا مطرح مي كنم!
همانطور كه مي دانيد فايل هاي رمزنگاري شده به هيچ عنوان قابليت باز شدن و ديده شدن ندارند مگر توسط خود اكانت اوليه كه اقدام به رمزنگاري فايل مربوطه نموده است! حال سوال اينجاست كه اگر بلايي سر اين اكانت (كه يك اكانت بسيار معمولي و نه در حد مديريت) بيايد، و يا ويندوز عوض شود، تكليف چيست؟؟؟ همانطور كه مي دانيم مبحثي داريم تحت عنوان تعريف نمودن يك يوزر به عنوان Recovery Agent ... سوال من اين است كه عمليات ساخت Recovery Agent كه با دستور Cipher انجام مي شود، تحت چه يوزري بايد انجام شود؟؟ قطعا يوزر ما بسيار محدود است و اين كار بايد تحت Administrator ايجاد شود در حالي كه ما Admin Password را نداريم! چه بايد بكنيم؟؟ نكته ديگر اينكه عمليات Recovery Agent با ايجاد دو فايل cer و pix انجام مي شود كه پس از نصب ويندوز جديد بايد اين دو فايل recover شوند، آيا اين عمليات تحت اكانت محدود انجام مي شود؟؟ (كه قاعدتا نبايد امكان پذير باشد) و اگر قرار است تحت Administrator ايجاد شود پس فلسفه رمزنگاري چيست؟ حتي Admin هم نبايد بتواند اين نوع فايل ها را Recover كند مگر اينكه قبلا بعنوان Recovery Agent تعريف شده باشد!
مرسي از توجه و وقتي كه بابت مطالعه با دقت اين مطلب گذاشتيد
با احترام
كاويان اميني

درود
اصولا سکیوریتی ویندوز یعنی همین.
شما با یه یوزر admin میتونی به هر فایل یا فولدری که admin های قبلی دسترسی به اون رو محدود کردن، کاملا دسترسی پیدا کنی. این ایرادیه که سالهای سال به مایکروسافت گرفته میشه و مایکروسافت هم توجه ای نمیکنه.
کلا برای داشتن امنیت بالا فقط باید با لینوکس کار کرد.

:18:جوابمونداديد دوباره مي پرسم
ممنون

دربخش شبکه هم مطرح کردم
کد:

درود
فکر کنم من یه جای دیگه جواب دادم.
اینکه برای یوزر administrator پسورد بزار، یوزر guest رو غیر فعال کن، تیک گزینه "Use Simple file sharing" رو تو فولدر آپشن بردار. سرویسهای ویندوز مثل server، workstation و ... رو که برای شبکه هستن رو چک کن ببین در حال اجرا باشن.

a.l.d
28-02-2010, 03:30
می خوام اگه راهی هست که بشه باان فایل قسمت شبکه ی ویندوز روعوض کردبهم بگید

چون حدس خودم اینه که مشکل واسه ویندوزه

درضمن مسیر ریجستری که برنامه ها رومیشه ازاونجا پاک کرد اگرمی دونیدبنویسید

ممنون

Excel-VB
28-02-2010, 08:52
درود
اصولا سکیوریتی ویندوز یعنی همین.
شما با یه یوزر admin میتونی به هر فایل یا فولدری که admin های قبلی دسترسی به اون رو محدود کردن، کاملا دسترسی پیدا کنی. این ایرادیه که سالهای سال به مایکروسافت گرفته میشه و مایکروسافت هم توجه ای نمیکنه.
کلا برای داشتن امنیت بالا فقط باید با لینوکس کار کرد.

سلام دوست من
البته شما اشتباه مي فرمائيد ...
Microsoft مدت ها پيش اين مشكل را حل كرده است! به اين صورت:
هر يوزر اكانتي براي خودش يك SID دارد! شما حتي با نصب مجدد ويندوز و استفاده از admin هرگز قادر به رمزگشايي admin قبلي نخواهيد بود به اين علت كه پسوورد admin قبلي را نداريد!! يعني كافيست admin قبلي پسوورد خاص خودش را داشته باشد كه بايد هم همينطور باشد در نتيجه شما هرگز به هيچ عنوان قادر به بازكردن آن فايل نخواهيد بود و هيچ برنامه Third Party Utility هم قادر به رمزگشايي آن نخواهد بود!! و اگر admin قبلي از پسوورد استفاده نكرده باشد كه اصلا بحث رمزنگاري مطرح نيست چون شما چه ويندوز را عوض كنيد و چه عوض نكنيد قادر خواهيد بود با ورود به اكانت admin فعلي فايل مورد نظر را باز كنيد! توجه كنيد كه هر اكانتي در ويندوز داراي يك SID خاص خودش كه Uniq مي باشد، خواهد بود و تنها فايل هاي رمزنگاري شده توسط يوزرها بايد به واسطه تائيد همان يوزر (يعني اجازه Recovery Agent كه طي مراحل سخت و پيچيده اي درست مي شود) قادر به رمزگشايي فايل مورد نظر مي باشد! شما اين خصيصه منحصر به فرد را در ساير سيستم عامل ها پيدا نمي كنيد و حتي با هارد به هارد و ساير روش ها هم رمزگشايي ممكن نخواهد بود! من اصلا بحثم طرفداري از مايكروسافت و غيره نيست چون اگر مايكروسافت واقعا امنيت كامل داشت هيچ كس سراغ لينوكس و غيره نمي رفت و اين نشان مي دهد مايكروسافت ضعف هايي هم دارد .. اما در اين زمينه بخصوص واقعا قوي كار كرده و فايل رمزنگاري شده توسط يك يوزر خاص، ديگر به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي و با هيچ اكانتي باز نخواهد شد!! حتي با administrator و حتي با نصب مجدد ويندوز و حتي با هارد به هارد و حتي با برنامه هاي جانبي!
البته در پايان اضافه مي كنم كه يوزر Administrator مي تواند رمزگشايي كند به شروط خاصي:
از همان ابتدا Recovery Agent تعريف شده باشد و Certificate مورد نظر Add شده باشد

با احترام
كاويان اميني

ask_bl
28-02-2010, 10:11
من ميخوام اپرا 10 رو نصب كنم اين ارور رو ميده:
بايد چيكار كنم؟
ويندوز اينستالر 3 و 4 رو هم امتحان كردم باز اين ارورو ميده
سلام آقا حامد
حالت های زیر رو امتحان کن
Method 1: Unregister and re-register the Windows Installer
1 . در قسمت Run بنویس MSIEXEC /UNREGISTER و Ok کن .
دوباره Runتو فسمت بنویس MSIEXEC /REGSERVER و Ok کن.
- - - - - -
Method 3: Give Full Control permission to the SYSTEM account
تو Run بنویس regedit و OK کن .
تو پنجره جدید به این مسیر برو :
HKEY_CLASSES_ROOT
Edit رو بزن و Permissions رو انتخاب کن .
از توی لیست Group or user names روی SYSTEM کلیک کن و در پایین Full Control رو Allow کن.
اگر SYSTEM نبود Add رو بزن و اضافه اش کن .
- - - - - -

ask_bl
28-02-2010, 14:07
می خوام اگه راهی هست که بشه باان فایل قسمت شبکه ی ویندوز روعوض کردبهم بگید

چون حدس خودم اینه که مشکل واسه ویندوزه

درضمن مسیر ریجستری که برنامه ها رومیشه ازاونجا پاک کرد اگرمی دونیدبنویسید

ممنون
Uninstall Programs using the Registry
تو Run بنویسین regedit و اینتر .
به مسیر زیر برین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\curr entversion\Uninstall
بعد هر نرم افزاری رو که میخواین Unistall کنین رو انتخاب کنین .
و در قسمت راست روی uninstallstring دو بار کلیک کنین و عبارتی رو که در قسمت value data نوشته رو کپی کنین و در Run بنویسین و اینتر.
شروع به Unistall میشه .

28-02-2010, 17:05
با تشكر از ask_bl عزيز

===================
دوستان يه مشكل پيش اومده
من گذاشتم ويندوز آپديت بشه و نميدونم چند درصد شد ولي بعد از مدتي اين هي ظاهر ميشه :
همون علامت ستاره
من ديگه هم از آپديت صرفنظر كردم و هم از اين
چطوري غير فعالش كنم .اصلا اين چرا بايد بياد؟
ويندوز نميتونه مثل بچه آدم خودش آپديت بكنه؟
ممنون

a.l.d
28-02-2010, 19:03
با تشكر از ask_bl عزيز

===================
دوستان يه مشكل پيش اومده
من گذاشتم ويندوز آپديت بشه و نميدونم چند درصد شد ولي بعد از مدتي اين هي ظاهر ميشه :
همون علامت ستاره
ممنون

اگربرنامه ای برای اپدیت ویندوز نصب کردیUnistall کن
وروی My Computer کلیک راست کن اتوماتیک آپدیت راOff کن

ask_bl
28-02-2010, 21:05
با تشكر از ask_bl عزيز

===================
دوستان يه مشكل پيش اومده
همون علامت ستاره
ممنون
خواهش میکنم
این پیغام مربوط به غیر قانونی بودن ویندوز هست که برای رفع این مشکل به تاپیک زیر برو :

san82
28-02-2010, 21:33
با سلام به دوستان
چگونه می توانم ویندوز xp sp2 2002 خودمو تا جدیدترین نسخه ی ویندوز xp موجود آپدیت کنم؟
با تشکر

Masоud
28-02-2010, 21:53
با سلام به دوستان
چگونه می توانم ویندوز xp sp2 2002 خودمو تا جدیدترین نسخه ی ویندوز xp موجود آپدیت کنم؟
با تشکر
سلام

به بخش Properties مای کامپیوتر رفته و در سربرگ Automatic Updates اتوماتیک آپدیت رو فعال کنید.

حالا هر وقت Connect شدید ، ویندوز خودش اتوماتیک ، آپدیت را انجام خواهد داد.

این هم راه ذخیره کردن آپدیت های ویندوز :

آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

san82
01-03-2010, 00:36
سلام

به بخش Properties مای کامپیوتر رفته و در سربرگ Automatic Updates اتوماتیک آپدیت رو فعال کنید.

حالا هر وقت Connect شدید ، ویندوز خودش اتوماتیک ، آپدیت را انجام خواهد داد.

این هم راه ذخیره کردن آپدیت های ویندوز :

آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

منظورم روش offline چون اینترنتم دیالاپه
میشه از پک های ویندوز های دیگه برای ویندوز خودم استفاده کنم؟

Excel-VB
01-03-2010, 07:51
اگربرنامه ای برای اپدیت ویندوز نصب کردیUnistall کن
وروی My Computer کلیک راست کن اتوماتیک آپدیت راOff کن

سلام
الان ديگه كار از كار گذشته .. از همان ابتدا بايد Automatic Update را off مي كرد .. الان بايد يك برنامه كوچك را دانلود كرده و اجرا كند! البته 100% نيست و براي برخي ويندوزهاي xp جواب نمي دهد!

Masоud
01-03-2010, 08:47
منظورم روش offline چون اینترنتم دیالاپه
میشه از پک های ویندوز های دیگه برای ویندوز خودم استفاده کنم؟
سلام

میتونید یک Cd جدید ویندوز گیر بیارید و در محیط ویندوز اونو داخل سی دی یا دی وی دی درایو قرار بدید و Install Windows XP رو بزنید و مانند عکس زیر اونو در حالت Upgrade بذارید.

باقی قضایا در پست saeed774 عزیز:

Golbarg01
01-03-2010, 12:42
وقتی نرم افزاری در حین اجرا هنگ می کنه و بالای پنجرش می نویسه:not responding
این به خاطر کم بودن رم هست یا سی پی یو؟

Mohammad King
01-03-2010, 12:58

سلام

میتونه از برنامه باشه نمیشه گفت که از کدوم هست؟

ولی به نظر من مال cpu هست

ask_bl
01-03-2010, 13:15
دلایل زیادی میتونه باشه از جمله ،مشکل برنامه نویسی ،سخت افزار ،درایور ،حتی ویروس و...

More :

اینجا یه راه حل گفته که من نرم افزارشم براتون میذارم :

- - - - - -
XoftSpySE v4.33.5259

Designed to scan the user's complete computer system to detect spyware parasites and quarantine the infected files for immediate protection, XoftSpySE is your fast, dependable anti-spyware defense. If your computer is connected to the Internet, it is very hard to avoid spyware and its “cousins.” Whether they are infuriating you with annoying pop-ups, trying to install more parasites or collecting your private information, spyware, adware, trojans, keyloggers and their ilk can do you and your PC harm. XoftSpySE Anti-Spyware scans your computer to find and remove these threats. Please use the links below to learn more about this product.
Download

و

Speedy PC
Download

Dew Drop
01-03-2010, 15:09

سلام,براي من هم اين مشكل پيش اومده بود و متاسفانه اينستالش كردم واخرش مجبور شدم ويندوزم رو عوض كنم ولي بعد يه راهي پيدا كردم,با اينكه يه راه علمي و صحيحي نيس ولي ديگه از شر اون ستاره راحت شدم.تا زدم install بشه زودي صفحه install و بستم و كامپيوتر و ريست كردم,ديگه مشكلم حل شده بود.هيچ اثري از ستاره نبود.

Masоud
01-03-2010, 16:15
سلام,براي من هم اين مشكل پيش اومده بود و متاسفانه اينستالش كردم واخرش مجبور شدم ويندوزم رو عوض كنم ولي بعد يه راهي پيدا كردم,با اينكه يه راه علمي و صحيحي نيس ولي ديگه از شر اون ستاره راحت شدم.تا زدم install بشه زودي صفحه install و بستم و كامپيوتر و ريست كردم,ديگه مشكلم حل شده بود.هيچ اثري از ستاره نبود.
سلام

این همه دردسر لازم نداره.

a.l.d
01-03-2010, 18:14
man dar tapic :
dar khast dadam
vali Windows farsi nadre

Event ID:877
hadsam ine Event Marbote be Moshkel
dar zemn Peygham: Setup was Unable to install chosen to locale.Please Contact to your Administrator
mide
sorat Windows Khobe agar rahi nadre

Ye Barname Farsi saz Bezarid

bebakhshid dige farsi nadashtam:41:

Masоud
01-03-2010, 22:50
man dar tapic :
dar khast dadam
vali Windows farsi nadre

Event ID:877
hadsam ine Event Marbote be Moshkel
dar zemn Peygham: Setup was Unable to install chosen to locale.Please Contact to your Administrator
mide
sorat Windows Khobe agar rahi nadre

Ye Barname Farsi saz Bezarid

bebakhshid dige farsi nadashtam:41:
سلام

اینارو ببین و عمل کن :

V E S T A
02-03-2010, 16:04
سلام

من امروز بعد آنیستال و نصب دوباره بلوتوث...دیگه نمیتونم به کنترل پنل برم.. مطمئنم سیستم ویروسی نیس..آنتی ویروس هم چیزی

پیدا نمیکنه...به محض کلیک کردن رو کنترل پنل صفحه آبی می آد و سیستم ری استارت میشه... خواهشن کمک کنین:19::41:

sajad_n90
02-03-2010, 19:39
سلام
چه جوری میتونم اینترنت اکسپلور 8 رو از سیستمم پاک کنم و 7 رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
تو رو خدا کمک کنید حیاتی هست. وقتی میخوام 7 رو نصب کنم خطا میده.
ممنون

joe_satriani
02-03-2010, 19:53
سلام
چه جوری میتونم اینترنت اکسپلور 8 رو از سیستمم پاک کنم و 7 رو نصب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
ممنون

چه خطايي ميده دوست عزيز؟؟؟

Masоud
02-03-2010, 21:02
سلام
ممنون
سلام

تاپیک ها و پست زیر رو نگاه کنید :

Ni_nigc
03-03-2010, 12:20
دوستان سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
من ویندوز Xp داشتم . وقتی که روی Standby می رفت با حرکت موس یا کی برد به حالت اولیه اش بر می گشت .
حالا من win7 نصب کردم و ایندفعه وقتی به Standby میره با فشار دادن کلید پاور به حالت اولیه اش بر میگرده .
مشکل کجاست ؟؟
فوری هست اگه ممکنه .

ممنون

mohsen_sir
03-03-2010, 12:34
salam dustan
ajab moshkel ajibi khordam emrooz oomadm winxp sp3 vosten 2010 ro nasb kadam farsi nadash omadam farsi ezafe konam didam farsi nadare.vosten farsi saz dare?
chetori bayad farsi ezafe koanm

meysad
03-03-2010, 13:42
سلام . از صبح این آیکون کنار ساعتم اضافه شده چی کارش باید بکنم ؟

ask_bl
03-03-2010, 13:47

سلام
شما به احتمال زیاد تازگیا ویندوز رو آپدیت کردین و Valid هم کردین ولی کامل Valid نشده .
شما تاریخ کامپیوتر رو به روز کنید و به اینترنت وصل بشین تا کامل ویندوز قانونی بشه .

joe_satriani
03-03-2010, 14:30
میتونید از یه ویندوز معمولی دیگه که فارسی رو ساپورت میکنه استفاده کنین و زبان فارسی رو داخلش نصب کنین!!!!

Mohammad King
03-03-2010, 18:08
salam dustan
ajab moshkel ajibi khordam emrooz oomadm winxp sp3 vosten 2010 ro nasb kadam farsi nadash omadam farsi ezafe konam didam farsi nadare.vosten farsi saz dare?
chetori bayad farsi ezafe koanm

من با این ویندوز تا حالا کار نکردم؟شما زبان های آسیایی را نصب کردین؟

ببین مسر زیر وجود داره یا نه؟

start>control panel>regional language بعد تب لنگویج را بزن و 2 تا تیک install را بزن و بعد apply بزن بعد ازت سی دی ویندوز را میخواد بهش بده تا نصب کنه.

Masоud
03-03-2010, 19:36
دوستان سلام
من یه مشکلی پیدا کردم
من ویندوز Xp داشتم . وقتی که روی Standby می رفت با حرکت موس یا کی برد به حالت اولیه اش بر می گشت .
حالا من win7 نصب کردم و ایندفعه وقتی به Standby میره با فشار دادن کلید پاور به حالت اولیه اش بر میگرده .
مشکل کجاست ؟؟
فوری هست اگه ممکنه .

ممنون
سلام

Windows Seven مباحث و مشکلات

amirarsalaan
04-03-2010, 13:49
سلام،
گاهي اوقات ويندوز كه مياد بالا اين پيغام رو دسكتاپم نمايان ميشه:

يعد كه switch to رو كه ميزنم منوي استارت باز ميشه، همين.
ولي اصلن نميدونم دليل اين اتفاق چيست؟ :18: لطفن راهنمايي بفرماييد

ask_bl
04-03-2010, 14:04
سلام،
گاهي اوقات ويندوز كه مياد بالا اين پيغام رو دسكتاپم نمايان ميشه:

يعد كه switch to رو كه ميزنم منوي استارت باز ميشه، همين.
ولي اصلن نميدونم دليل اين اتفاق چيست؟ :18: لطفن راهنمايي بفرماييد
سلام
این نرم افزار رو دانلود و نصب کنین :

Adaptec ASPI v4.71.2

More

meysad
04-03-2010, 16:04

کارهایی که دوستان گفتند انجام دادم مفید واقع نشد

mohsen_sir
04-03-2010, 17:05
start>control panel>regional language بعد تب لنگویج را بزن و 2 تا تیک install را بزن و بعد apply بزن بعد ازت سی دی ویندوز را میخواد بهش بده تا نصب کنه.

من تا الان 5000 بار ويندوز نصب كردم اين كارارو بلدم ويندوزي كه ريختم كلاً فارسي توش نداشت! نميدونم قضيه تحريم بودش چي بودش فارسي رو از داخلش برداشته بودن.البته اسمش بود وقتي اكي ميكردم ميگفت با ادمين تماس بگير.

joe_satriani
04-03-2010, 20:51
من تا الان 5000 بار ويندوز نصب كردم اين كارارو بلدم ويندوزي كه ريختم كلاً فارسي توش نداشت! نميدونم قضيه تحريم بودش چي بودش فارسي رو از داخلش برداشته بودن.البته اسمش بود وقتي اكي ميكردم ميگفت با ادمين تماس بگير.

خوب من كه گفتم چيكار كن، همين كاري كه گفتي بلدم رو زماني كن كه يه سي دي ويندوز ديگه كه فارسي داخلش داره، رو توي درايورت بذاري. كه زبان فارسي رو از روي اون نصب كنه. تمــــــــام.

*Ali*
04-03-2010, 23:14
دوستان ببخشید من یه مشکلی دارم بعضی وقتا توی ویندوز که دارم کار میکنم یهو یه صفحه آبی رنگ بالا میاد و بلافاصله سیستم Reset میشه سیستم رو اسکن کردم ویروسی نداشت مشکل از چی میتونه باشه ؟

05-03-2010, 00:07
دوستان ببخشید من یه مشکلی دارم بعضی وقتا توی ویندوز که دارم کار میکنم یهو یه صفحه آبی رنگ بالا میاد و بلافاصله سیستم Reset میشه سیستم رو اسکن کردم ویروسی نداشت مشکل از چی میتونه باشه ؟
ئههههههههه از كجا ميدونستي منم ميخوام همين سوالو مطرح كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
بيا ببوسمت خيلي آقايي

aghsin
05-03-2010, 00:44
سلام
من وقتی سیستم ریست یا استند بای می کنم سیستم بعد از چند دقیقه (حدود 4 دقیقه) بعد ریست میشه در حالیکه قبلا بلافاصله این عمل رو انجام میداد، با آنتی ویروس آپدیت شده هم اسکن کردم همچنین یکبار مجددا با سی دی ویندوز اونو repair کردم ولی مشکل هنوز ادامه داره، کسی میدونه مشکل چیه؟

ÖMID
05-03-2010, 02:01
من دو تا پی سی رو برای تست از یه کابل 8 تایی lan که قبلا برای مودم پی سی خریده بودم شیر کردم
ولی یه مشکلی دارم که الانم که از شیر کردن در اوردم و اون ای پی هایی که به Local Area Connection داده بودم برداشتم وقتی یکی از Local Area Connection ها چه lan و چه usb باز باشه روی بیشتر فایل هایی که راست کلیک میکنم 10 ثانیه طول میشکه که برام بیاد (مثل شیر بودن ) خوب از کجا مشکلم رو حل کنم

Mohammad King
05-03-2010, 12:01
ئههههههههه از كجا ميدونستي منم ميخوام همين سوالو مطرح كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
بيا ببوسمت خيلي آقايي

علت نمایش صفحه آبی مرگ

۱۰ علت نمایش صفحه آبی مرگ
خطای دامپینگ dumping error

برگرفته از هفته نامه عصر ارتباط شماره 329

یونس سنائی
در حال کار با کامپیوتر هستید که یک دفعه صفحه‌ای آبی پر از نوشته جلوی شما ظاهر می‌شود که تنها جمله قابل تشخیص آن این است: برای ادامه كار كلید Enter را فشار دهید یا از كلیدهای Ctrl + Alt + Del برای ریست کردن كامپیوتر خود استفاده كنید! در ادامه همه آنچه که قبل از دیدن این پیغام انجام داده‌اید از بین خواهد رفت. همه کسانیکه با ویندوز کار می‌کنند حتما این به اصطلاح صفحه آبی مرگ (Blue Screen of Death) را مشاهده کرده‌اند. شاید بهترین پاسخ این باشد که تا به حال راه‌حلی برای ندیدن این صفحه پیشنهاد نشده است اما اگر بدانیم که چه عواملی باعث به تعویق افتادن این صفحه می‌شود مفید است.

اختلال سخت‌افزاری

علت اول و مهمترین عاملی که باعث قفل و مرگ ویندوز می‌شود تصادم سخت‌افزاری است. هر قطعه سخت‌افزاری برای ارتباط با سخت‌افزارهای دیگر، از كانال درخواست وقفه (IRQ) استفاده میكند و برای هر قطعه باید یک IRQ تخصیص داده شود. به طور مثال چاپگر معمولا از IRQ شماره 7 استفاده می‌كند، صفحه كلید از 1 و فلاپی درایو از 6. هر قطعه سخت افزاری ترجیح می‌دهد که IRQ اختصاصی خود را داشته باشد. اگر روی سیستمی ‌سخت‌افزارهای زیادی نصب شود یا سخت‌افزاری به روش صحیح پیکربندی نشود، ممكن است دو سخت‌افزار بخواهند از یک IRQ استفاده كنند. اینجاست كه مشكل پیش می‌آید. برای اینکه دریابید سیستم شما هم تصادم سخت‌افزاری دارد یا خیر این مسیر را جلو بروید :

start>control panel > system >hardware>device manager

معمولاً سخت‌افزارهایی كه مشكل دارند، با علامت تعجب زرد رنگ مشخص می‌شوند. این مشکل می‌تواند به دلیل عدم هماهنگی با سایر قطعات، عدم شناسایی راه‌انداز و همچنین مشکلات بخش IRQ باشد که در این صورت می‌توانید با رفتن به قسمت Properties سخت‌افزار مربوطه، یک IRQ جدید به آن اختصاص داده و مشکل را برطرف کنید.

رم خراب

RAMها هم می‌توانند باعث ایجاد این مشکل شوند كه معمولا با ExceptionFatal Error مشخص می‌شود. نكته مهم این است كه Fatal Error فقط در مواقعی که مشکل جدی سخت‌افزاری وجود دارد مشاهده می‌شود. در مورد رم، فاتال ارور ممكن است در اثر عدم همخوانی ماجول‌های نصب شده یا چیپست‌ها به وجود آید. به عنوان مثال وقتی از دو رم كه یكی با زمان تاخیر 70 نانوثانیه و دیگری 60 نانوثانیه است، در کنار هم روی یک سیستم استفاده كنیم، سیستم مجبور به کار کردن با سرعت پائین شده و باعث مرگ ویندوز می‌شود . پیغام ParityError هم به رم مربوط است. رم‌های جدید به دو دسته تقسیم می‌شوند: ECC غیر ECC. که بهتر است این دو نوع در یک سیستم استفاده نشود.

تنظیمات BIOS

هر مادربورد دارای چندین تراشه است كه توسط كارخانه تنظیم و برای كار روی مادربورد قرار داده می‌شوند. نام یكی از این چیپ‌ها BIOS است كه می‌توانیم با فشار دادن كلید Del یا F2 هنگام روشن كردن كامپیوتر، وارد تنظیمات آن شویم. مرحله دقیق و حساس کار وقتی شروع می‌شود که وارد BIOS می‌شویم.

اگر مبتدی هستید پیشنهاد می‌کنیم تمامی ‌تنظیمات را روی کاغذ یادداشت کنید. در این حالت اگر تغییری را در تنظیمات انجام دهید می‌توانید مجددا به تنظیم قبلی باز گردید. یکی از مشکلات معمول BIOS، CAS Legacy است که این مشکل هم به RAM مربوط می‌شود. برای رم‌های EDO قدیمی ‌مقدار CAS معادل با 3 و برای SDRAM های جدیدتر معادل 2 است. تنظیم نادرست باعث می‌شود که باز هم آن پنجره‌ای که دوستش نداریم جلوی روی ما ظاهر شود. همیشه به خاطر داشته باشید که ویندوز بهتر از BIOS می‌تواند IRQها را بین سخت‌افزارها تقسیم کند. پس بهتر است در تنظیمات BIOS برای تخصیص (IRQ) گزینه Auto را انتخاب کنیم.

هارد‌دیسک‌ ها

بعد از چند هفته کار با کامپیوتر اطلاعات روی هارددیسک پراکنده می‌شوند یعنی ممکن است تکه‌های یک فایل را در قسمت‌های مختلف هارد پیدا کرد. در اینجاست که Defrag کردن مرتب هارد می‌تواند تاثیر مثبتی روی سیستم داشته باشد. البته با تکنولوژی‌های جدید و هاردهای مدل بالا به نظر می‌رسد این کار خیلی هم موثر نباشد. خیلی از مشکلات کامپیوتر مربوط به خرابی هارد دیسک است. مثلت زمانیکه ویندوز دیر بالا می‌آید سیستم هنگ می‌کند. برنامه‌ها درست اجرا نمی‌شوند و ...

خرابی هارددیسک حتی روی کارهای اینترنت هم تاثیر می‌گذارد و می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در دریافت دیتا شود که خیلی از افراد آن را به مودم و خط تلفن ارتباط می‌دهند. اگر ظرفیت هارددیسک پر باشد، سرعتش کم شده و قفل می‌کند پس لازم است هر از چند گاهی خانه تکانی کنید و فایل‌های اضافی را روی CD یا DVD را رایت کرده و از هارد پاک کنیم. سطل آشغال سیستم را هم مرتب کنید تا آشغال‌های داخل آن بو نگیرند!!

مشكلات OE Exception و VXD

منشا این مشکلات معمولا زیر سر کارت گرافیکی است. با نصب درایور مناسب و تنظیم صحیح وضوح و عمق رنگ می‌توان این مشکلات را هم برطرف کرد. به طور کلی OEException دلایل بسیاری می‌تواند داشته باشد که از رابط DMAا شانزده بیتی تا اشکالات رجیستری و نا‌هماهنگی در بخش شبکه را شامل می‌شود. اما در نهایت تمام این دلایل به دلیل ارسال دستورالعمل اشتباه یا دسترسی به یک داده اشتباه ایجاد می‌شود. در این شرایط بر اساس کد خطای اعلام شده باید مشکل را پیگیری کرد. ممکن است هنگام شروع به کار ویندوز یا شات‌دان با این پیام روبه‌رو شوید:

A fatal exception XY has occurred at xxxx:xxxxxxxx

که این نشان دهنده همین fatal exception error است.

ویروس‌ها

ویروس‌ها هم با ایجاد اختلال در رابط سخت‌افزار و نرم‌افزار عامل بزرگی در این مورد به حساب می‌آیند. مثلا ویروس BSOD که روی ویندوز ویستا تاثیر می‌گذارد با Fixer آنتی‌ویروس NOD32 قابل حل است در کل نصب یک آنتی‌ویروس خوب و به روز شده روی سیستم ضروری است.

چاپگر

وقتی فایلی را به چاپگر می‌فرستیم در واقع یک فایل بزرگ‌تر درست می‌کنیم که به آن پست اسکریپت می‌گویند. هر چاپگر مقدار کمی ‌رم دارد که به آن بافر می‌گویند. این بافر به راحتی پر می‌شود، پرشدن بافر از یک طرف انتظار برای فرستادن داده از طرف کامپیوتر و مشغول بودن پردازنده هم از طرف دیگر دست به دست هم می‌دهند تا سرعت کار کم شود. اگر دیدید که چاپگر به جای متن مورد نظر شما غزلیات بیل گیتس را چاپ می‌کند، عملیات چاپ را Cancel و آن را خاموش کنید. سپس آن را مجددا روشن کنید، با این کار بافر سیستم را خالی کرده‌اید.

نرم‌افزارها

این روزها آشفته بازار نرم افزار مثل مد لباس و کفش شده است. خیلی از افراد فقط انواع مختلف نرم‌افزارها را خریداری می‌کنند. بعضی‌ها هم آخرین ورژن‌های ETABS، Matlab، CoolEdit، Photoshop، را روی کامپیوتر خود نصب کرده‌اند بدون اینکه واقعا به آنها نیاز داشته باشند.

لازم است بدانیم که سیستم‌عامل شما برای کارهای معمولی و روزمره کامل است به عبارت بهتر خیلی کامل تر از چیزی است که تصور می‌کنید. بنابراین پس از نصب ویندوز کمی ‌فکر کنیم و فقط برنامه‌هایی را نصب کنیم که به آنها احتیاج داریم.

گرمای بیش از حد

گرم شدن بیش از حد قطعات کامپیوتر علاوه بر آسیب‌رسانی به سخت‌افزارها، عمر آنها را نیز کوتاه می‌کند و حتی تاثیر منفی روی نرم‌افزارهای در حال اجرا خصوصا Kernel می‌گذارد. برای حل این مشکل سعی کنیم همیشه فضای داخل کیس را خنک نگه داریم.

مشکلات منبع تغذیه

این مشکلات شوخی بردار نیست چراکه گاهی دردسرهایی درست می‌کند که مجبور می‌شوید کل سیستم را عوض کنید. خلاصه کلام اینکه اگر کامپیوترتان را دوست دارید همین امروز یک محافظ برای آن تهیه کنید. منبع‌ تغذیه به دلیل ارتباط مداوم با نوسانات برق، گرمای تولیدی و موارد دیگر یکی از قطعات پر استهلاک دستگاه است و بنابراین اغلب مشکلاتی که پس از یکی دو سال بروز می‌کنند به دلیل ایرادات این بخش هستند. ضمن اینکه گاهی این ایرادات به‌طور ناگهانی بروز می‌کنند. _

joe_satriani
05-03-2010, 12:33
سلام
من وقتی سیستم ریست یا استند بای می کنم سیستم بعد از چند دقیقه (حدود 4 دقیقه) بعد ریست میشه در حالیکه قبلا بلافاصله این عمل رو انجام میداد، با آنتی ویروس آپدیت شده هم اسکن کردم همچنین یکبار مجددا با سی دی ویندوز اونو repair کردم ولی مشکل هنوز ادامه داره، کسی میدونه مشکل چیه؟

دوست عزيز شما در اين بخش سوالتون رو مطرح كنيد:‌

اورژانس سيستم هاي آلوده:

من دو تا پی سی رو برای تست از یه کابل 8 تایی lan که قبلا برای مودم پی سی خریده بودم شیر کردم
ولی یه مشکلی دارم که الانم که از شیر کردن در اوردم و اون ای پی هایی که به Local Area Connection داده بودم برداشتم وقتی یکی از Local Area Connection ها چه lan و چه usb باز باشه روی بیشتر فایل هایی که راست کلیک میکنم 10 ثانیه طول میشکه که برام بیاد (مثل شیر بودن ) خوب از کجا مشکلم رو حل کنم

دوست عزيز شما نيز در اين بخش سوالتون رو مطرح كنيد:‌

شبكه:

hamid_diablo
05-03-2010, 15:12
سلام

من هر موقع کنکت میشدم ایکون کوچیی که تو تسک بار بود میومد ولی الان نیست

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

سلام

من هر موقع کانکت میشدم ایکون کوچیی که تو تسک بار بود میومد ولی الان نیست

joe_satriani
05-03-2010, 16:17
سلام

من هر موقع کنکت میشدم ایکون کوچیی که تو تسک بار بود میومد ولی الان نیست

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

سلام

من هر موقع کانکت میشدم ایکون کوچیی که تو تسک بار بود میومد ولی الان نیست

براي اينكار روي كانكشنتون كليك راست كنين، سپس در تب general گزينه ي show icon in notification area when connected رو تيك بزنين.

a.l.d
06-03-2010, 02:21
من يه مدت قبل براي فارسي كردن ويندوزپيغام دادم بافارسي سازمشكلم حل شد امايه راحلي هم هست كه خودم امتحان نكردم گفتم شايد كمك كنه :

"ماجراي ثواب وكباب نشه من خودم امتحان نكردم"

درضمن من يه سوالي كردم تقريبادرست وحسابي جواب ندانند

مداركشم موجوده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدايناروگذاشتم تااهمييت موضوع رادريابيد راه حل هاراهم امتحان كردم مي خواهم يه راهي اگرباشه كه با اون بشه قسمت ريموت وشبكه ي ويندوز راعوض كرد

پيشنهادبه مديران بخش:من خودم الان ديدم چقدرپست تكراري دادم مي گم با توجه به اهميت موضوع پست هاي تكراري راحذف تااين بخش راكم حجم تركنيم چون بااين روند..... معلوم نيست چقدراين تاپيك صفحه داشته باشه

چرالينك نميشه گذاشت به قسمت بالاي متن آبي رنگ شده توجه كنيد
ببخشيدديگه
ممنون

mojtaba_sa
06-03-2010, 13:04
سلام
من به تازگی یه مودم adsl خریدم امروزم رفتم یه شرکت و یه ماهه ثبت نام کردم ولی گفتن برای نصب و راه اندازی 15000 تومن میگیرن کسی میتونه کمک کنه که من این مبلغ رو هزینه نکنم؟؟!
شماره ای رو که میده باید کجا وارد کنم و در کل چه تنظیماتی رو باید انجام بدم؟؟
ممنون

golmohammadi
06-03-2010, 14:02
سلام
سوالت چه ربطی به ویندوز داره ؟
با این حال جواشو میگم
شما از هر جایی که اینترنت بگیرین یه هزینه ای جهت راه اندازی میگیرند
حالا اکثرا 10 تومن میگیرند
بعضی ها هم 15 تومن
اگر بعد از یک ماه قرار داد با این شرکت را لغو کنی و بری از یه شرکت دیگه بگیری بازم باید هزینه بدی
تنظیمات مودم هم بهتره بدی شرکت برات ردیف کنه

joe_satriani
06-03-2010, 17:29
سلام
من به تازگی یه مودم adsl خریدم امروزم رفتم یه شرکت و یه ماهه ثبت نام کردم ولی گفتن برای نصب و راه اندازی 15000 تومن میگیرن کسی میتونه کمک کنه که من این مبلغ رو هزینه نکنم؟؟!
شماره ای رو که میده باید کجا وارد کنم و در کل چه تنظیماتی رو باید انجام بدم؟؟
ممنون

دوست عزيز سوالتون رو ميتونيد اينجا مطرح كنيد:

sarmast65_ata
07-03-2010, 00:20
سلام
من چند روز پیش برنامه seven transformn pack 4.0 روی کامپیوترم نصب کردم که کلآ سیستم رو به شکل ویندوز 7 تغییر میده نمی دونم می دونید درباره کار با این برنامه یا نه حالا کاری ندارم بعد از چند روز این برنامه رو آنیستال کردم ولی هنوز بعضی چیزها مثل وندوز 7 هستش و مشخصه که کاملآ پاک نشده مثل استارت آپ ویندوز ، شکل آیکونها ، آیکونهای کنترل پنل و ....... می خوام ببینم راهی هستش که بتونم ویندوز رو مثل روز اول بکنم؟
بعد یه سوال دیگه دارم بازم نمی دونم جاش اینجاست یا نه برنامه registery first aid platinum 7.1.1 رو روی سیستمم نصب کردم سوال اولم اینه که ایا رجیستری رو پاک کردن خوبه یا نه؟بعدش وقتی که می خواد کامیپوتر رو اسکن کنه میگه که پاک کنم یا نه وقتی که Fix میکنه بازم چند دقیقه دیگه که اسکن می کنم می بینم بعضی چیزها هنوز قرمز رنگ هستش یعنی این برنامه درست کار نمیکنه؟و سوال اخرم اینه که وقتی می خوام با این برنامه کامپیوترم رو دفراگ کنم پی سی هنگ میکنه و باید از پایین ریستارت کنم ولی اگه بخوام از برنامه ایی که توی خود ویندوز وجود داره واسه دفراگ کردن بدرستی دفراگ میشه می تونید راهنماییم کنید؟اینم بگم که الان پی سی خیلی سرعتش اومده پایین

light
07-03-2010, 00:55
نميدونم چرا سيستم جديد خريدم ويندوز ميخوام نصب كنم ، بعد از اينكه فرمت ميكنم و فايلها رو كپي ميكنه و كامپيوتر ميخواد ريست ميشه و ميخواد بره صفحه اصلي نصب نميره و صفحه سياه ميمونه و چيزي نمياد

main: asus m2n68
cpu amd athlon x2 240
ram 2
graphic: 4670 1gb

Ghaioom
07-03-2010, 07:55
نميدونم چرا سيستم جديد خريدم ويندوز ميخوام نصب كنم ، بعد از اينكه فرمت ميكنم و فايلها رو كپي ميكنه و كامپيوتر ميخواد ريست ميشه و ميخواد بره صفحه اصلي نصب نميره و صفحه سياه ميمونه و چيزي نمياد

main: asus m2n68
cpu amd athlon x2 240
ram 2
graphic: 4670 1gb
شما ویندوز دیگه نصب کن مثلاً 7 بعد دوباره xp نصب کن.

light
07-03-2010, 08:44
ويندوز ديگه نصب ميشه ولي نميدونم چرا اين سيستم ها اين ويندوز من رو قبول نميكنن

morsadr
07-03-2010, 11:48
سلام دوستان
من روی سیستمم xp دارم که مدتیه کمی مشکل پیدا کرده و کند شده . خواستم دوباره ویندوز را نصب کنم ولی نه از طریق بوت سی دی و نه از طریق خود ویندوز نصب نمیشه و ارور میده . جالب اینجاست که برنامه های دیگه هم مثل آفیس یا حتی برنامه کیبوردم که فراسو هم نصب نمی شه و ارور میده .
به نظر شما مشکل از کجاست و چکار می تونم بکنم . ممنون از راهنمایی شما.

ask_bl
07-03-2010, 12:28
سلام دوستان
من روی سیستمم xp دارم که مدتیه کمی مشکل پیدا کرده و کند شده . خواستم دوباره ویندوز را نصب کنم ولی نه از طریق بوت سی دی و نه از طریق خود ویندوز نصب نمیشه و ارور میده . جالب اینجاست که برنامه های دیگه هم مثل آفیس یا حتی برنامه کیبوردم که فراسو هم نصب نمی شه و ارور میده .
به نظر شما مشکل از کجاست و چکار می تونم بکنم . ممنون از راهنمایی شما.
سلام
چه اروری میده !؟

morsadr
07-03-2010, 13:05
سلام
چه اروری میده !؟

این ارور را میده.
stub loader for WINNT32 setup program has encountered a problem and needs to close

Dew Drop
07-03-2010, 21:27
QUOTE=light;4736725]نميدونم چرا سيستم جديد خريدم ويندوز ميخوام نصب كنم ، بعد از اينكه فرمت ميكنم و فايلها رو كپي ميكنه و كامپيوتر ميخواد ريست ميشه و ميخواد بره صفحه اصلي نصب نميره و صفحه سياه ميمونه و چيزي نمياد

سلام,
شما از طريق فلاپي وديسك بوت هم نمي تونيد ويندوزتون رو عوض كنيد؟

sarmast65_ata
07-03-2010, 23:16
کسی نیست جواب منو بده؟

joe_satriani
08-03-2010, 11:38
سلام
من چند روز پیش برنامه seven transformn pack 4.0 روی کامپیوترم نصب کردم که کلآ سیستم رو به شکل ویندوز 7 تغییر میده نمی دونم می دونید درباره کار با این برنامه یا نه حالا کاری ندارم بعد از چند روز این برنامه رو آنیستال کردم ولی هنوز بعضی چیزها مثل وندوز 7 هستش و مشخصه که کاملآ پاک نشده مثل استارت آپ ویندوز ، شکل آیکونها ، آیکونهای کنترل پنل و ....... می خوام ببینم راهی هستش که بتونم ویندوز رو مثل روز اول بکنم؟

نرم افزار رو با نرم افزارهاي مخصوص حذف برنامه ، پاك كنين از روي سيستم. مثله Your Unistaller.

Mohammad King
08-03-2010, 15:35
سلام
بعد یه سوال دیگه دارم بازم نمی دونم جاش اینجاست یا نه برنامه registery first aid platinum 7.1.1 رو روی سیستمم نصب کردم سوال اولم اینه که ایا رجیستری رو پاک کردن خوبه یا نه؟بعدش وقتی که می خواد کامیپوتر رو اسکن کنه میگه که پاک کنم یا نه وقتی که Fix میکنه بازم چند دقیقه دیگه که اسکن می کنم می بینم بعضی چیزها هنوز قرمز رنگ هستش یعنی این برنامه درست کار نمیکنه؟و سوال اخرم اینه که وقتی می خوام با این برنامه کامپیوترم رو دفراگ کنم پی سی هنگ میکنه و باید از پایین ریستارت کنم ولی اگه بخوام از برنامه ایی که توی خود ویندوز وجود داره واسه دفراگ کردن بدرستی دفراگ میشه می تونید راهنماییم کنید؟اینم بگم که الان پی سی خیلی سرعتش اومده پایین

سلام

کلن برنامه های تغییر شکل ویندوز موقع پاک شدن یه سری فایلها را باقی میزارن.

که فکر نکنم بشه کاری کرد.

آره پاک کردن ریجستری کار خوبیه ولی در مورد اون فایلهای قرمز میتونه ا همون برنامه باشه.

پیشناهد اینه که یه ویندوز دیگه نصب کنی.

Masоud
08-03-2010, 16:20
سلام

سلام

این پک ها که ظاهر ویندوز ها رو تغییر میدن معمولا قبل از نصب یک Restore Point میسازن.

2 راه بنظر میرسه Restore کردن و یکی هم استفاده از نرم افزارهای پاک کننده نرم افزارها مثلYour Uninstaller Pro که joe_satriani عزیز هم اشاره کردند.

saeed330
08-03-2010, 18:28
با درود...
براي دانلود درايور جديد كارت گرافيكم به سايت گيگا بايت رفتم . براي كارت منgts250 چند تا درايور مختلف موجود بود براي ويندوزهاي مختلف 32 يا 64 بيتي.
اما من از ايكس پي و7 كه هردو 32 بيتي هستن استفاده ميكنم.حالا سئوالم اينه كه اگه درايور مخصوص 7 رو دانلود كنم ميشه براي ايكس پي هم ازش استفاده كرد يا بالعكس؟
چون سي دي كه همراه كارت هست يك درايور داره كه روي هر دو ويندوز نصب ميشه ...

Golbarg01
08-03-2010, 18:42
در ویندوز xp چطور وقتی مودم دیال آپ در حال شماره گیری هست صدای شماره گیری رو توی اسپیکر بشنوم؟و بعد از اینکه طرف گوشی رو برداشت و حرف زد صداش بیاد؟در تنظیمات باید چیکار کنم؟

jeremy28
08-03-2010, 19:05
سلام
من جدیدا یه ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم، آنتی ویروسم هم آپدیته
منتها امروز کامپیوترم ویروسی شد طوری که بک گراند دسکتاپم کاملا سیاه شده و یه پیغام دائمی در گوشه پایین و سمت راست صفحه دیده میشه(شکل زیر):

رفتم سایت مایکروسافت:

گفت باید validate کنی که خوب اونم پولیه!

هر از گاهی هم این پیغام در گوشه راست و پایین صفحه ظاهر میشه:

به نظر شما چی کار باید بکنم که این مشکل حل بشه؟

اگه میشه یه راه حلی غیر از نصب دوباره ویندوز بگین، چون واقعا حال نصب دوباره و نرم افزارای روش رو ندارم(ایمیج شم نگرفتم...)

خلاصه که بی زحمت بگین چه جوری میشه این مشکلو فیکسش کرد؟ خدا خیرتون بده.

08-03-2010, 19:39
سلام
من جدیدا یه ویندوز xp سرویس پک 3 نصب کردم، آنتی ویروسم هم آپدیته
منتها امروز کامپیوترم ویروسی شد طوری که بک گراند دسکتاپم کاملا سیاه شده و یه پیغام دائمی در گوشه پایین و سمت راست صفحه دیده میشه(شکل زیر):

رفتم سایت مایکروسافت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفت باید validate کنی که خوب اونم پولیه!

هر از گاهی هم این پیغام در گوشه راست و پایین صفحه ظاهر میشه:

به نظر شما چی کار باید بکنم که این مشکل حل بشه؟

اگه میشه یه راه حلی غیر از نصب دوباره ویندوز بگین، چون واقعا حال نصب دوباره و نرم افزارای روش رو ندارم(ایمیج شم نگرفتم...)

خلاصه که بی زحمت بگین چه جوری میشه این مشکلو فیکسش کرد؟ خدا خیرتون بده.

Masоud
08-03-2010, 21:03
با درود...
براي دانلود درايور جديد كارت گرافيكم به سايت گيگا بايت رفتم . براي كارت منgts250 چند تا درايور مختلف موجود بود براي ويندوزهاي مختلف 32 يا 64 بيتي.
اما من از ايكس پي و7 كه هردو 32 بيتي هستن استفاده ميكنم.حالا سئوالم اينه كه اگه درايور مخصوص 7 رو دانلود كنم ميشه براي ايكس پي هم ازش استفاده كرد يا بالعكس؟
چون سي دي كه همراه كارت هست يك درايور داره كه روي هر دو ويندوز نصب ميشه ...

سلام

خودتون دارید میگید درایور مخصوص ویندوز 7 پس نباید رو XP نصب بشه.

اما درایور ویندوز XP رو میشه رو 7 نصب کرد.

در ویندوز xp چطور وقتی مودم دیال آپ در حال شماره گیری هست صدای شماره گیری رو توی اسپیکر بشنوم؟و بعد از اینکه طرف گوشی رو برداشت و حرف زد صداش بیاد؟در تنظیمات باید چیکار کنم؟

باید گزینه ی Enable Modem Speaker رو از تنظیمات مودم تیک بزنی.

در ضمن بعضی از مودم ها از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

کار دوم رو که گفتید فکر نکنم بشه انجام داد.

sarmast65_ata
08-03-2010, 23:33
ممنونم از جواب های شما
با ریپیر کردن ویندوز می تونه مشگلم حل بشه یا نه؟
من cd کینگ رو دارم اون برنامه ایی که معرفی کردید توی این cd هست یا می تونم دانلود کنم؟
مسعود جان گفتید با Restore میشه حل کرد چطوری باید این کارو بکنم؟

joe_satriani
08-03-2010, 23:59
ممنونم از جواب های شما
با ریپیر کردن ویندوز می تونه مشگلم حل بشه یا نه؟
من cd کینگ رو دارم اون برنامه ایی که معرفی کردید توی این cd هست یا می تونم دانلود کنم؟
مسعود جان گفتید با Restore میشه حل کرد چطوری باید این کارو بکنم؟

صددرصد اين برنامه داخل اون سي دي هاتون هست. اگه هم نبود ميتونيد دانلود كنين از اينترنت.

واسه ريستور كردن برو به منوي start سپس گزينه ي all programs و بعد از اون accessories و بعد هم system tools رو انتخاب كن ،‌ حالا برنامه ي system restore رو از اونجا انتخاب كن.
حال گزينه ي restore point رو انتخاب كن و برو به تاريخي كه برنامه رو نصب كردي. سپس روي نام برنامه يا يكي قبلش كليك كن و سپس restore كن سيستم رو. اين كار بسته به سرعت سيستمت زمانش متفاوته تا انجام بشه.
موفق باشيد.

sarmast65_ata
09-03-2010, 00:13
صددرصد اين برنامه داخل اون سي دي هاتون هست. اگه هم نبود ميتونيد دانلود كنين از اينترنت.

واسه ريستور كردن برو به منوي start سپس گزينه ي all programs و بعد از اون accessories و بعد هم system tools رو انتخاب كن ،‌ حالا برنامه ي system restore رو از اونجا انتخاب كن.
حال گزينه ي restore point رو انتخاب كن و برو به تاريخي كه برنامه رو نصب كردي. سپس روي نام برنامه يا يكي قبلش كليك كن و سپس restore كن سيستم رو. اين كار بسته به سرعت سيستمت زمانش متفاوته تا انجام بشه.
موفق باشيد.

اسم اون برنامه seven transformation هستش ولی توی restore همچین برنامه ای نستش توی تاریخ 25/2 یه برنامه هستش به اسم -instal windows kb954550- می تونه هیمن برنامه باشه؟چون من دقیق یادم نیست چه تاریخی این برنامه رو نصب کردم و روزهای دیگه هم restori نیست
ممنونم ازتون

Golbarg01
09-03-2010, 02:19
سلام

خودتون دارید میگید درایور مخصوص ویندوز 7 پس نباید رو XP نصب بشه.

اما درایور ویندوز XP رو میشه رو 7 نصب کرد.

باید گزینه ی Enable Modem Speaker رو از تنظیمات مودم تیک بزنی.

در ضمن بعضی از مودم ها از این قابلیت پشتیبانی میکنند.

کار دوم رو که گفتید فکر نکنم بشه انجام داد.

ممنون,میشه از مودم و ویندوز به عنوان تلفن استفاده کرد؟یعنی سیم تلفن رو وصل کنیم به مودم و در محیط ویندوز شماره بگیریم و صحبت کنیم؟مثلا با میکروفون کامیپوتر؟

Dew Drop
09-03-2010, 11:50
ممنون,میشه از مودم و ویندوز به عنوان تلفن استفاده کرد؟یعنی سیم تلفن رو وصل کنیم به مودم و در محیط ویندوز شماره بگیریم و صحبت کنیم؟مثلا با میکروفون کامیپوتر؟

سلام
بله ميشه, نياز به يه نرم افزار دارين.

Golbarg01
09-03-2010, 19:34
توی فولدرهایی که فایل های صوتی توشون هست نمیشه فایل ها رو به صورت modified ارنج کرد.برای همین باید همیشه آخرین فایل های صوتی رو که اضافه کردم از بینشون پیدا کنم و اینکار یه کم سخت و زمانبره.میشه کاری کرد که فایل های داخل اینجور فولدرها رو هم به صورت modified مرتب کرد؟

Mohammad King
09-03-2010, 23:59
توی فولدرهایی که فایل های صوتی توشون هست نمیشه فایل ها رو به صورت modified ارنج کرد.برای همین باید همیشه آخرین فایل های صوتی رو که اضافه کردم از بینشون پیدا کنم و اینکار یه کم سخت و زمانبره.میشه کاری کرد که فایل های داخل اینجور فولدرها رو هم به صورت modified مرتب کرد؟

سلام نمیشه

خب شما میتونی گروپ بندی کنید.

navidco30
10-03-2010, 12:59
نحوه اکتیو کردن ویندوز ایکس پی را بگویید؟

Dew Drop
10-03-2010, 14:45
نحوه اکتیو کردن ویندوز ایکس پی را بگویید؟

تايپيك زيرمربوط به راههاي قانوني كردن ويندوز

rezaei2006
10-03-2010, 15:08
با سلام من یه سوال داشتم من مقداری فیلم HD دارم که حجم آنها 4.37 گیگ هستش وقتی می خوام این فایل ها رو داخل فلش بریزم میزنه که فلش جا نداره که کپی کنه در صورتی که یک فلش 16 گیگ خالی اوردم و کپی کردم می خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید .

M a z d a K
10-03-2010, 17:33
سلام دوستان من چند روز پیش Windows 7 رو در کنار XP نصب کردم ، وبعد پاک کردم .. ولی هنوز اسمش از روی Windows Boot Maneager پاک نشده .. حتی تو قسمت Boot Startup هم نمیشه به صورت دستی اسم ویندوز رو پاک کرد و فقط اسم Windows XP رو داره .. میخواستم بدونم چه طوری میشه این مشکل رو بر طرف کرد ؟؟؟

M a z d a K
10-03-2010, 18:03
سلام دوستان شرمنده بازم سوال میپرسم :D ... من سیستمم آلوده به ویروس شده بود بعد از پاک کردن تمامیه ویروس ها و بعد از یک Reset در هر بار بالا آمدن ویندوز پیغام زیر نمایان میشود .. میخواستم ببینم میتونم بدون نصب یک ویندوز جدید این پیغام رو از بین برد ؟؟؟

joe_satriani
10-03-2010, 18:54
با سلام من یه سوال داشتم من مقداری فیلم HD دارم که حجم آنها 4.37 گیگ هستش وقتی می خوام این فایل ها رو داخل فلش بریزم میزنه که فلش جا نداره که کپی کنه در صورتی که یک فلش 16 گیگ خالی اوردم و کپی کردم می خواستم اگه ممکنه راهنمایی کنید .

دوست عزيز سوالتون رو ميتونين اينجا در ميون بذارين :

اورژانس سيستم هاي آلوده:

Mohammad King
10-03-2010, 21:00
سلام دوستان شرمنده بازم سوال میپرسم :D ... من سیستمم آلوده به ویروس شده بود بعد از پاک کردن تمامیه ویروس ها و بعد از یک Reset در هر بار بالا آمدن ویندوز پیغام زیر نمایان میشود .. میخواستم ببینم میتونم بدون نصب یک ویندوز جدید این پیغام رو از بین برد ؟؟؟

سلام
مراحل زیر را برو:

Start -> Run -> type MSCONFIG and hit OK.

بعد سربرگ startup اونجا تیک این ارور را بردار.

اگر نبود ایم یه ویروس هست.

موفق باشید

mojtaba_sa
12-03-2010, 23:39
سلام
چطور می تونم آیکن my computer رو عوض کنم ؟؟
و چرا پنجره خاموش رسیت و استند بای به صورت کلاسیک در اومده ؟؟! میشه درستش کرد ؟

hfj
12-03-2010, 23:48
سلام
چطور می تونم آیکن my computer رو عوض کنم ؟؟
و چرا پنجره خاموش رسیت و استند بای به صورت کلاسیک در اومده ؟؟! میشه درستش کرد ؟

اگه ویندوزت XP هست، روی Desktop کلیک راست کن، بعد Properties رو بزن، حالا از زبانه ی Desktop ، دکمه ی Customize Desktop رو بزن. روی آیکن My Computer کلیک کن و Change Icon رو بزن و Icon مورد نظرت رو انتخاب کن.
احتمالا باید theme ویندوزت رو به حالت Windows XP style برگردونی تا پنجره های ویندوزت از حالت کلاسیک به حالت XP در بیاد. از زبونه ی Appearance میشه عوضش کرد. :20:

moas
13-03-2010, 12:23
وقتی میخوام این نرا افزار را اجرا کنم این ارور را میده مشکل از نرم افزار نیست باید چکار کنم؟

Mohammad King
13-03-2010, 14:44
وقتی میخوام این نرا افزار را اجرا کنم این ارور را میده مشکل از نرم افزار نیست باید چکار کنم؟

سلام

کامپیوتر شما Microsoft .NET framework را کم داره باید نصبش کنید.

mojtaba_sa
13-03-2010, 15:48
اگه ویندوزت XP هست، روی Desktop کلیک راست کن، بعد Properties رو بزن، حالا از زبانه ی Desktop ، دکمه ی Customize Desktop رو بزن. روی آیکن My Computer کلیک کن و Change Icon رو بزن و Icon مورد نظرت رو انتخاب کن.
احتمالا باید theme ویندوزت رو به حالت Windows XP style برگردونی تا پنجره های ویندوزت از حالت کلاسیک به حالت XP در بیاد. از زبونه ی Appearance میشه عوضش کرد. :20:
ممنون از لطفت ولی منظورم پنجره خاموش کردن هست

Masоud
13-03-2010, 16:44
سلام دوستان من چند روز پیش Windows 7 رو در کنار XP نصب کردم ، وبعد پاک کردم .. ولی هنوز اسمش از روی Windows Boot Maneager پاک نشده .. حتی تو قسمت Boot Startup هم نمیشه به صورت دستی اسم ویندوز رو پاک کرد و فقط اسم Windows XP رو داره .. میخواستم بدونم چه طوری میشه این مشکل رو بر طرف کرد ؟؟؟

سلام

جواب شما در پست زیر :

چرا پنجره خاموش رسیت و استند بای به صورت کلاسیک در اومده ؟؟! میشه درستش کرد ؟

ممنون از لطفت ولی منظورم پنجره خاموش کردن هست

تاپیک زیر مشکلتونو حل میکنه :

welcome كلاسيك

سلام

ورژن 2 نرم افزار زیر رو نصب کنید :

Microsoft .NET Framework / تمام ورژنها در این تاپیک

Kasra 91
14-03-2010, 13:05
بعضی از برنامه هارو کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته مگر اینکه دوباره نصبشون کنم مثل Power DVD Puff µTorrent که بعد از رستارت دوباره از کار میوفته چجوری بدونه اینکه ویندوز عوض کنم درستش کنم ؟

Error Reporting ورداشته بودم ارور رو نمیدیدم

اینم ارورشه

Ghaioom
14-03-2010, 13:17
بعضی از برنامه هارو کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته مگر اینکه دوباره نصبشون کنم مثل Power DVD Puff µTorrent که بعد از رستارت دوباره از کار میوفته چجوری بدونه اینکه ویندوز عوض کنم درستش کنم ؟

شاید مشکل از برنامه یا ویندوز هست.

Kasra 91
14-03-2010, 16:13
خب مشکلش چیه بدون ویندوز عوض کردن درست نمیشه ؟

Mohammad King
14-03-2010, 22:08
خب مشکلش چیه بدون ویندوز عوض کردن درست نمیشه ؟

سلام

در مورد پاور دی وی دی این اتفاق میوفته؟

میتونه از ویروس یا یه برنامه باشه که مشکل درست کرده.

ninjavb
14-03-2010, 22:17
با سلام
من وقتی روی یه فایل با پسوند swf کلیک میکنم تا اجراش کنم پنجره ی نصب flash player رو بهم نشون میده (در حالی که من قبلا نصبش کردم) مشکل از کجاست ؟ چی کار باید بکنم؟ اینم پنجره ای که موقع اجرا میاد.

با تشکر

Mohammad King
14-03-2010, 22:18
با سلام
من وقتی روی یه فایل با پسوند swf کلیک میکنم تا اجراش کنم پنجره ی نصب flashplayer رو بهم نشون میده (در حالی که من قبلا نصبش کردم) مشکل از کجاست ؟ چی کار باید بکنم؟ اینم پنجره ای که موقع اجرا میاد.

با تشکر

سلام

فلش پلیر 8 را بید نصب کنید مخصوص browser

hfj
14-03-2010, 22:35
اجرا کردن فایل های Swf داخل ویندوز، ربطی به Browser نداره که. :18:
شما باید StandAlone Flash Player رو دانلود کنی، از اینجا:

بعد از اینکه دانلودش کردی، توی فولدر Program Files اون رو کپی کن. بعدش یک دفعه باز و بسته اش کن. حالا روی یکی از فایل swf کلیک راست کن، از داخل Open with گزینه ی Macromedia Flash Player رو انتخاب کن.

ninjavb
14-03-2010, 22:37
سلام

فلش پلیر 8 را بید نصب کنید مخصوص browser
خیلی ممنون یه swfplayer دانلود کردم باهاش اجرا شد نمیدونم چه فرقی با flash player داره؟!

Kasra 91
14-03-2010, 23:28
سلام

در مورد پاور دی وی دی این اتفاق میوفته؟

میتونه از ویروس یا یه برنامه باشه که مشکل درست کرده.

بله برای این 3 برنامه
Power DVD

Puff

µTorrent

میگین با ویندوز عوض کردن درست میشه؟

راهی جز اسکن و ویندوز عوض کردن نیست ؟

ushuaia
14-03-2010, 23:29
سلام. من دو مشکل دارم .1-در بعضی مادربوردهای مثل M4N 78-AM یا مادربورد قدیم در بعضی انها وقتی سیستم رو ریستارت می کنم و می خواهم توسط کلید F8 به قسمت SAFE MODE بروم به ان قسمت نمی رود و 3 گزینه می اید که در صحفه سیاه رنگ در یک مستطیل ابی رنگ 3 گزینه سی دی رام و فلاپی و HDD را نوشته .علت ازچیست که نوشته SAFE MODE را نمی اورد ..2-در بعضی سیستم ها وقتی می خواهم ویندوز عوض کنم بعد از لود کردن فایل های ویندوز و قتی که کلید اینتر را می زنم صخفه جدید می اید و در ان صحفه باید F8 را بزنیم کهصحفه بعد بیاید دیگر کیبورد کار نمی کند یعنی در قسمت SETUP ویندوز وقتی که می خواهم کلید F8 را بزنم و وارد صحفه جدید بشم کلید F8 کار نمی کند و مجبورم کیبورد را عوض کنم و مراحل را از اول طی کنم علت از چیست .( حتی در کیبورد کلید کلید SCORLL LOCK را می زنم و لی همان کلید F ها همه خاموش است ایا به جز کلید F8 کلید دیگری است استفاده کنم به جاب F8 )..ممنون

Masоud
14-03-2010, 23:34
اجرا کردن فایل های Swf داخل ویندوز، ربطی به Browser نداره که. :18:
شما باید StandAlone Flash Player رو دانلود کنی، از اینجا:

بعد از اینکه دانلودش کردی، توی فولدر Program Files اون رو کپی کن. بعدش یک دفعه باز و بسته اش کن. حالا روی یکی از فایل swf کلیک راست کن، از داخل Open with گزینه ی Macromedia Flash Player رو انتخاب کن.

سلام

نسخه ای که ایشون میخوان نصب کنن active x هستش و مخصوص اجرای فایلهای فلش در Browser می باشد.

خیلی ممنون یه swfplayer دانلود کردم باهاش اجرا شد نمیدونم چه فرقی با flash player داره؟!

فرقشون اینه که swf player فایل های فلش داخل ویندوز رو اجرا میکنه و flash player فایل های فلش داخل Browser رو.

البته نسخه هایی از Flash Player هم هست که هردوتا کار رو میکنه.

من دارم اگه خواستید بگید تا قرار بدم براتون.

سلام. من دو مشکل دارم .1-در بعضی مادربوردهای مثل M4N 78-AM یا مادربورد قدیم در بعضی انها وقتی سیستم رو ریستارت می کنم و می خواهم توسط کلید F8 به قسمت SAFE MODE بروم به ان قسمت نمی رود و 3 گزینه می اید که در صحفه سیاه رنگ در یک مستطیل ابی رنگ 3 گزینه سی دی رام و فلاپی و HDD را نوشته .علت ازچیست که نوشته SAFE MODE را نمی اورد ..2-در بعضی سیستم ها وقتی می خواهم ویندوز عوض کنم بعد از لود کردن فایل های ویندوز و قتی که کلید اینتر را می زنم صخفه جدید می اید و در ان صحفه باید F8 را بزنیم کهصحفه بعد بیاید دیگر کیبورد کار نمی کند یعنی در قسمت SETUP ویندوز وقتی که می خواهم کلید F8 را بزنم و وارد صحفه جدید بشم کلید F8 کار نمی کند و مجبورم کیبورد را عوض کنم و مراحل را از اول طی کنم علت از چیست .( حتی در کیبورد کلید کلید SCORLL LOCK را می زنم و لی همان کلید F ها همه خاموش است ایا به جز کلید F8 کلید دیگری است استفاده کنم به جاب F8 )..ممنون

تو همه ی سیستم ها کلید ها یکی نیست و با هم فرق داره.

از کلید F5 استفاده کنید و وارد Safe Mode بشید.

در مورد گیر کردن کلید F8 هم باید بگم بعضی کیبوردها یه کلید دارن واسه قفل و باز کردن دکمه های F که معمولا در ردیف بالا و سمت چپ قرار داره و احتمالا کیبورد شما هم اینطور باشه.

sokotm
15-03-2010, 11:48
سلام
یه نرم افزار میخوام که بتونم پسورد سیستم کسی رو باز کنم بدون اینکه متوجه بشه.
.ممنون میشم.
خیلی ضروری هست.

kia58
15-03-2010, 12:50
سلام دوستان .
ویندوز من پیغامی میده که تصویر دسکتاپم از بیم میره وصفحه نمایشم سیاه میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید .
پیغام :you may be a victim of software counterfeiting و یه پیغام دیگه زیرش هست :this copy of windows did not pass geniune windoes validation
البته این پیغامها همیشه گوشه دسکتاپم هست .ممنونم

15-03-2010, 13:48
والا سرچ چیز بدی نیست ها

سلام دوستان .
ویندوز من پیغامی میده که تصویر دسکتاپم از بیم میره وصفحه نمایشم سیاه میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید .
پیغام :you may be a victim of software counterfeiting و یه پیغام دیگه زیرش هست :this copy of windows did not pass geniune windoes validation
البته این پیغامها همیشه گوشه دسکتاپم هست .ممنونم

سلام
یه نرم افزار میخوام که بتونم پسورد سیستم کسی رو باز کنم بدون اینکه متوجه بشه.
.ممنون میشم.
خیلی ضروری هست.

آموزش ها ، ترفند ها و برنامه های گذشتن از سد پسورد ويندوز Xp

Kasra 91
15-03-2010, 15:00

Error Reporting ورداشته بودم ارور رو نمیدیدم

اینم ارورشه

ویندوز هم عوض کردم درست نشد

POWER DVD این ارور DONT SEND رو میده

ولی رو PUFF و µTorrent رو شکلیک میکنی هیچ اتفاقی نمیوفته

µTorrent ورژنش هم عوض کردم نشد

Ghaioom
15-03-2010, 15:27
ویندوز هم عوض کردم درست نشد

POWER DVD این ارور DONT SEND رو میده

ولی رو PUFF و µTorrent رو شکلیک میکنی هیچ اتفاقی نمیوفته

µTorrent ورژنش هم عوض کردم نشد
اول کلاً سیستمت رو با آنتی ویروس بروز مثل NOD32 اسکن کن.
اگه نشد شاید مشکل از برنامه هات باشه.
اگه بازم نشد یه ویندوز دیگه به غیر از این ویندوزت نصب کن.

موفق باشی.

omid-p30
15-03-2010, 17:14
سلام.
من قصد تعویض ویندوز ویندوز رو دارم. از طرفی از برنامه Rollback Rx که در زیر تاپیکش رو هم زدم استفاده میکنم :

کاملا از این برنامه راضی هستم و تا حالا خیلی از مشکلاتم رو هم حل کرده. فقط اونطور که سازندگانش میگند در صورت خرابی و بالا نیومدن ویندوز هم میتونه سیستم رو به یکی از اسنپ شات های ذخیره شده برگردونه که تا حالا برام پیش نیومده. و الان میخوام برنامه رو از این بابت امتحان کنم.
میخوام بدونم راهی هست که عمدا کاری کرد که ویندوز دچار مشکل بشه و بالا نیاد ؟

ممنون.

Kasra 91
15-03-2010, 23:33

اینو چیکارش کنم؟

رو درایو کلیک میکنم میاد

Dew Drop
16-03-2010, 00:06
اینو چیکارش کنم؟

رو درایو کلیک میکنم میاد

تايپيك زيرو بخونيد.

حل مشکل open with

اگر بر روی هر درایو کلیک می کنید پنجره open with باز می شود به دلیل پاک شدن فایلی می باشد که مسئول باز کردن درایو می باشد .
شما می توانید از برنامه زیر برای حل این مشکل استفاده کنید . البته قبل از ان باید ویروس autoran را از درایو های خودتون پاک کرده باشید . بعد از اجرا کردن برنامه باید چند دقیقه منتظر باشید تا برنامه کار خود را انجام دهد . بعد از اینکه کارش به اتمام رسید به شما پیغام می دهد . پس صبور باشید .

گاهی اوقات نیز وقتی بر روی هر برنامه ای که دارای پسوند exe می باشد کلیک می کنید پنجره open with باز می شود برای حل این مشکل هم باید از برنامه زیر استفاده کید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masоud
16-03-2010, 00:51

اینو چیکارش کنم؟

رو درایو کلیک میکنم میاد
سلام

یک راه ساده تر هم اینه که به Run بری و دستور cmd رو وارد کنی سپس در پنجره ی بعد دستور زیر رو تایپ و کلید Enter رو فشار بدی :

regsvr32 /i shell32.dll

mjzaret
16-03-2010, 01:21
سلام

یک راه ساده تر هم اینه که به Run بری و دستور cmd رو وارد کنی سپس در پنجره ی بعد دستور زیر رو تایپ و کلید Enter رو فشار بدی :

regsvr32 /i shell32.dll

میشه در مورد این دستور توضیحاتی رو بیان کنید و چه کاری رو انجام میده؟
Diff
16-03-2010, 15:25
فلش پلیر رو که اومدم آپدیت کنم ( موقع روشن کردن کامپیوتر خودش پیغام داد باید آپدیت بشه ) ، نشد این ارور اومد

در صورتی که من کانکت بودم

new explorer
16-03-2010, 16:28
فلش پلیر رو که اومدم آپدیت کنم ( موقع روشن کردن کامپیوتر خودش پیغام داد باید آپدیت بشه ) ، نشد این ارور اومد

شرکت ادوبی ( سازنده ی محصولاتی مثل فلش پلیر و... ) ، از مدتی قبل قوانین تحریمی ایالات متحده بر علیه ج.ا.ا رو به روی ما بدبختا اعمال کرده :13:
بگردید توی محتوای فارسی وب ، ( اصلن همین انجمن ) پیدا میکنید :46:

farshadtizhoosh
17-03-2010, 14:23
سلام
يه مشكلي جديدا برام پيش اومده
هر وقت ويندوز مياد بالا تمامي تنظيمات به حالتي برگشته كه ويندوز را نصب كردي
يعني كل HISTORY فاير فاكس پاك شده، LANGUAGE BAR كه فعال بود غير فعال شده، lOCK THE TASKBAR را هميشه من فعال ميكنم اما غير فعال شده، Quick lunch ها هم نيست. جالبه وقتي ميزنم كه Quick lunch فعال بشه دوباره يعد از يه مدتي غيرفعال ميشه. يه چندتا پوشه هم روي دكس تاپ بوده ديگه نيست!
حتي من فاير فاكس را كه باز كردم ديدم تازه ميخاد پروفايل بسازه!!!!
نميدونم چيكار كنم؟
!!!
كمكم كنيد خواهشا!
:11:

joe_satriani
17-03-2010, 15:47
سلام
يعني كل HISTORY فاير فاكس پاك شده، LANGUAGE BAR كه فعال بود غير فعال شده، lOCK THE TASKBAR را هميشه من فعال ميكنم اما غير فعال شده، Quick lunch ها هم نيست. جالبه وقتي ميزنم كه Quick lunch فعال بشه دوباره يعد از يه مدتي غيرفعال ميشه. يه چندتا پوشه هم روي دكس تاپ بوده ديگه نيست!
نميدونم چيكار كنم؟
!!!
كمكم كنيد خواهشا!

چک کنید ببینید که نرم افزاری به نام deep freez روی سیستمتون نصب هست یا خیر؟
اگه نصب بود غیر فعالش کنین.

موفق باشید.

Masоud
18-03-2010, 20:56
میشه در مورد این دستور توضیحاتی رو بیان کنید و چه کاری رو انجام میده؟
با این دستور فایل shell32.dll که در پوشه ی system32 قرار داره دوباره Register میشه و مشکلات مربوط به اون حل.

میتونید آخرین رو از تاپیک زیر دانلود کنید :

Adobe Flash Player | تمامی نسخه ها در این تاپیک

سلام
نميدونم چيكار كنم؟
!!!
كمكم كنيد خواهشا!

با تشکر از سروش جان

احتمال بودن ویروس هم میره.

atre_hayer60
18-03-2010, 22:11
با عرض سلام و ادب

من یه ویندوز لب تاپ از سایت وطن دانلود دانلود کردم اما بوت نمی کنه؟؟!! علتش چیه؟

مرسی

Dew Drop
18-03-2010, 22:41
با عرض سلام و ادب

من یه ویندوز لب تاپ از سایت وطن دانلود دانلود کردم اما بوت نمی کنه؟؟!! علتش چیه؟

مرسی

سلام
شايد ويندوزتون رو بصورت bootable رايت نكردين؟

atre_hayer60
18-03-2010, 22:56
سلام
شايد ويندوزتون رو بصورت bootable رايت نكردين؟

سلام

یعنی چی؟؟!! حتماً باید خودش داشته باشه خوب...

Dew Drop
18-03-2010, 23:45
سلام

یعنی چی؟؟!! حتماً باید خودش داشته باشه خوب...

تايپيك زير رو ببينيد.

moas
19-03-2010, 10:59
سیستم من موقع Turn off ریست میکنه !!! این مشکل از ویروسه؟

Masоud
19-03-2010, 12:45
سیستم من موقع Turn off ریست میکنه !!! این مشکل از ویروسه؟
سلام

جواب شما :

قبلا هم بحث شده :

مشکل در shutdown سیستم

atre_hayer60
19-03-2010, 19:40
با سلام

من یه ویندوز xp دانلود کردم که فارسی نداره! یعنی تو لیست advanced در Regional and Languages Option هستش ولی وقتی انتخابش می کنم و ok رو می زنم با پیغام خطای : setup was unable to install the chosen locale. please contact your system administrator. مواجه می شم!!؟؟؟؟؟علتش چیه؟

Dew Drop
19-03-2010, 20:57
با سلام

من یه ویندوز xp دانلود کردم که فارسی نداره! یعنی تو لیست advanced در Regional and Languages Option هستش ولی وقتی انتخابش می کنم و ok رو می زنم با پیغام خطای : setup was unable to install the chosen locale. please contact your system administrator. مواجه می شم!!؟؟؟؟؟علتش چیه؟

اين تايپيك رو بخونيد ببينيد جواب ميده,

Kasra 91
19-03-2010, 22:01
این زیاد بودن درصد پروسس رو چجوری درست کنم؟

farshadtizhoosh
19-03-2010, 23:38
با این دستور فایل shell32.dll که در پوشه ی system32 قرار داره دوباره Register میشه و مشکلات مربوط به اون حل.

میتونید آخرین رو از تاپیک زیر دانلود کنید :

Adobe Flash Player | تمامی نسخه ها در این تاپیک

با تشکر از سروش جان

احتمال بودن ویروس هم میره.

ممنون از دوستان
ولي deep freez نصب نبود رو سيستم
احتمال ويروس هم نيست آخه nod آپديت شده است !!!

Dew Drop
20-03-2010, 00:50
این زیاد بودن درصد پروسس رو چجوری درست کنم؟

سلام

اينطور كه از تصوير معلومه شما از انتي ويروس nod32 استفاده ميكنيدو فايل ekrn.exe كه يكي از فايلهاي پروسس انتي ويروس نود 32هست فضاي زيادي از پردازش cpu رو به خودش اختصاص داده.شما ميتونيد نود رو اجرا كنيد و كليد f5را فشار بديد. بعد از قسمت ‌Real-Time File System Protection‌ زير عبارت ‌Scan On‌ تيك اين گزينه‌ها File Open‌, FileCreation‌,Diskette Access‌ رو برداريد يا اينكه انتي ويروستون رو uninstall كنيد و يه انتي ويروس قوي ديگه نصب كنيد.
نمي دونم احتمالا اين مشكل تو قسمت انتي ويروسها يا اورژانس سيستمهاي الوده باشه.اگه جوابي كه دادم نتونست مشكلتون رو حل كنه ترجيح ميدم مشكلتون رو اونجا مطرح كنيد.

atre_hayer60
20-03-2010, 00:53
اين تايپيك رو بخونيد ببينيد جواب ميده,

سلام

از این طریق هم نمی شه؟!! اصلاً در تب Languages و قسمت Details توی Add زبان فارسی وجود نداره!!!!!

Dew Drop
20-03-2010, 09:16
سلام

از این طریق هم نمی شه؟!! اصلاً در تب Languages و قسمت Details توی Add زبان فارسی وجود نداره!!!!!

سلام,
خوب از يه سي دي ويندوز ديگه كه زبان فارسي توش داره ميتونين براي نصب زبان فارسي استفاده كنين.

Captain_Nemo
20-03-2010, 12:05
با سلام وتبريك سال نو خدمت همه دوستان
من تازگي يه لپتاپ از شركت سازگار ارقام گرفتم و روش ويندوز اكس پس كه تو دي وي دي اين شركت بود ريختم. مشكلم اينه كه موقع نصب ويندوز يه اكانت با نام ادمينستريتور و اختيارات ادمين ايجاد شده و با اينكه بهش پسورد اختصاص دادم موقع بالا اومدن ويندوز بدون پرسيدن پسورد وارد ويندوز ميشه. يه اكانت ديگه هم با اختيارات ادمين درست كردم ولي از اون اكانت نمي تونم اكانت قبلي رو ببينم تا پاكش كنم... در ضمن قسمت اكانت در كنترل پنل حالت ابتدايي داره و نمي تونم وارد تب ادونسد بشم تا بوسيله اون موقع لاگ اين اول alt+ctrl+del رو بزنم... ممنوم ميشم راهنماييم كنيد

joe_satriani
20-03-2010, 12:59
من تازگي يه لپتاپ از شركت سازگار ارقام گرفتم و روش ويندوز اكس پس كه تو دي وي دي اين شركت بود ريختم. مشكلم اينه كه موقع نصب ويندوز يه اكانت با نام ادمينستريتور و اختيارات ادمين ايجاد شده و با اينكه بهش پسورد اختصاص دادم موقع بالا اومدن ويندوز بدون پرسيدن پسورد وارد ويندوز ميشه. يه اكانت ديگه هم با اختيارات ادمين درست كردم ولي از اون اكانت نمي تونم اكانت قبلي رو ببينم تا پاكش كنم... در ضمن قسمت اكانت در كنترل پنل حالت ابتدايي داره و نمي تونم وارد تب ادونسد بشم تا بوسيله اون موقع لاگ اين اول alt+ctrl+del رو بزنم... ممنوم ميشم راهنماييم كنيد

سلام دوست عزيز. سال نو شما هم مبارك

سوالتون رو اينجا مطرح كنين زودتر به نتيجه ميرسي:

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری

atre_hayer60
20-03-2010, 12:59
سلام,
خوب از يه سي دي ويندوز ديگه كه زبان فارسي توش داره ميتونين براي نصب زبان فارسي استفاده كنين.

سلام مجدد

این کار رو هم کردم ولی باز هم نشد؟؟!! تو لیست Details فارسی وجود نداره!! راه دیگه ای نیست؟

Kasra 91
20-03-2010, 14:03
این autorun.inf رو چجوری میشه از بین برد ؟

Ghaioom
20-03-2010, 16:09

با آنتی ویروس بروز مثل nod32 اسکن کن.
یا از Malwarebytes Anti-Malware استفاده کن.

aqronis
20-03-2010, 16:17

درود
وقتی پسورد میزاری معمولا پسورد رو تا نزنی بالا نمیاد اما خوب شما ببین اگه یوزری که باهاش وارد میشی Administrator هست و با وجود پسورد داشتن باز هم پسورد نمیخواد تو run تایپ کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوبعد ببین گزینه Users must enter a username and password to use this computer تیکش خورده باشه تا موقع ورود پسورد بخواد.

سلام مجدد

این کار رو هم کردم ولی باز هم نشد؟؟!! تو لیست Details فارسی وجود نداره!! راه دیگه ای نیست؟
درود.
شما تو پست اولت از ارورت این نتیجه رو میشه گرفت که یوزری که استفاده میکنی محدوده و admin سیستم نیست. با یوزر Admin اول تیک گزینه ...Install files for complex رو بزن و apply کن و بعد تو Detail فارسی رو انتخاب کن.

درود
تا وقتی سیستم ویروسی باشه هزاران بار هم که این فایل پاک بشه دوباره ساخته میشه. آنتی ویروس نصب کن و سیستم رو اسکن کن و بعد فایل های اوتوران رو سرچ کن و پاک کن.

atre_hayer60
20-03-2010, 16:22
درود.
شما تو پست اولت از ارورت این نتیجه رو میشه گرفت که یوزری که استفاده میکنی محدوده و admin سیستم نیست. با یوزر Admin اول تیک گزینه ...Install files for complex رو بزن و apply کن و بعد تو Detail فارسی رو انتخاب کن.

با سلام

می بخشین من دقیقاً متوجه منظورتون نشدم:43:

Golbarg01
21-03-2010, 11:55
من کامپیوترمو با یه کابل کامپوننت به تلویزیون وصل کردم البته به مانیتور هم وصله.
منتها با تلویزیون می خوام فقط فیلم ها رو ببینم یعنی تصویر مدیا پلیر پخش بشه
و خودمم با کامپیوتر بتونم کارای دیگرو هم انجام بدم طوری که توی مانیتور فقط نشون بده و مثلا مای کامپیوتر رو که باز می کنم تلویزیون نشون نده و فقط تصویر مدیا پلیر از تلویزیون پخش بشه.
چطور این کارو بکنم؟
در nView Modes چند حالت وجود داره:
Clone
Single display
Horizontal Span
Vertical Span
Dualview
رو کدوم باید بذارم و در چه حالت و تنظیماتی؟

*Batman*
21-03-2010, 12:31
من کامپیوترمو با یه کابل کامپوننت به تلویزیون وصل کردم البته به مانیتور هم وصله.
منتها با تلویزیون می خوام فقط فیلم ها رو ببینم یعنی تصویر مدیا پلیر پخش بشه
و خودمم با کامپیوتر بتونم کارای دیگرو هم انجام بدم طوری که توی مانیتور فقط نشون بده و مثلا مای کامپیوتر رو که باز می کنم تلویزیون نشون نده و فقط تصویر مدیا پلیر از تلویزیون پخش بشه.
چطور این کارو بکنم؟
در nView Modes چند حالت وجود داره:
Clone
Single display
Horizontal Span
Vertical Span
Dualview
رو کدوم باید بذارم و در چه حالت و تنظیماتی؟

شما روی Clone تنظیم کنید.
تو پنل تنظیمات باید گزینه Default Full Screen Display یا چیزی مثل این باشه.شما تنظیمش می کنید روی تلویزیون.
من این گزینه رو فقط تو درایور اوریجینال دیدم.

irainian
21-03-2010, 15:30
دیگه کپی و پیست کار نمی کنه تو ویندوز یعنی وقتی رو کپی می زنم چیزی به نام پیست وجود نداره حتی از طریق ctrl +c و ctrl+v به هیچ وجه نمیشه

arash66_2m
21-03-2010, 16:26
وقتی صفحه نمایش - مانیتور سیاه هست و مشکل از گرافیک باشه چطوری میشه درستش کرد ؟

atre_hayer60
21-03-2010, 16:59
با سلام

سلام بچه ها!

کسی نتونست راهی برای حل مشکلم پیدا کنه؟؟!!