PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

sinaset
30-01-2008, 17:27
سلام دوست من می خواستم یک اموزشی بدم
تا حالا شده وقتی با برنامه کار می کننید یا برنامه ها زیاد باز می شند یک دفعه هرچی روی دسکتاپ است میره:18: ادم نمی دونه چه کار کنه و بعد کامپیوتر رو مجبور می شه ریستارت کنه :13:
روش با زدن کلید کنترول الت دلیت صفحه اول برگ applicationsروی ان کلیک کرده بعد روي new task کلیک کرده و در ان صفحه تایپ می کنید restore سیستم بر می گرده به حالت قبلی البته این restore با اون restore فرق داره این شما رو بر می گردون به همون حالت می تونید امتحان کنید من همیشه این کار رو می کنم
تقدیم به شما:11:

mohammadrezams
06-02-2008, 17:34
با عرض سلام و خسته نباشيد .
من اخيرا يك مشكل پيدا كردم كه وقتي كامپيوتر رو روشن ميكنم منوي استارت من هنگ مي كنه و مجبور ميشم يه دكمه مستطيلي كه فكر كنم بهش ميگن ريست رو بزنم و بعد سيستمم دوباره راه اندازي بشه و بعضي مواقع پس از چندبار راه اندازي مجدد هم هيچ تغييري نميكنه .
من اين اخيرا چيز هاي رو كه بهشون مشكوك هستم اينا هستن : تم رو عوض كردم ، يه برنامه توي يكي از تاپيك بود گرفتم كه نوشته هاي توي تسك بار ديگه عقب نرن و جلو بمونن . به نظر شما علت چي ميتونه باشه .:11:

[ali]
06-02-2008, 18:57
يه دكمه مستطيلي كه فكر كنم بهش ميگن ريست رو بزنم
جدا؟!!!!!!!!!!!!!
برو توی run>msconfig و فایل های غیر لازم را از حالت اکتیو در بیار...

mohammadrezams
06-02-2008, 20:54
;2075654']جدا؟!!!!!!!!!!!!!
برو توی run>msconfig و فایل های غیر لازم را از حالت اکتیو در بیار...
ببخشيد من يه كوچولو توي كامپيوتر مبتدي هستم . ميترسم يه موقع يه چيزي رو اشتباهي بزنم و بعد مشكلي پيش بياد . ببينم شما تب Services رو ميگين ديگه ؟
اين مشكل خيلي كلافم كرده . ممكنه از پر بودن startup باشه . توي استارت آپ من بيشتر از بيست سي تا برنامه هست . البته خيليهاش مال ويندوز هستن .
اگه راه حلي بود كمك كنيد ...:5:

msseng
07-02-2008, 09:25
در حال حاضر ميتوان با اطمينان گفت نرم افزار WinRar بهترين و معروف ترين نرم افزار فشرده ساز در جهان است. توانايي اين نرم افزار در فشرده سازي فايل هاي مختلف بارزترين قابليت WinRar است. اما ما در اين ترفند قصد داريم روشي را به شما معرفي كنيم كه با بهره گيري از آن ميتوانيد فشرده سازي اين برنامه را تا حد زيادتر بهبود ببخشيد.

برای این کار:
ابتدا بر روی فایل يا فولدر مورد نظر راست كليك كرده Add to archives رو انتخاب کنید.
در پنجره ی باز شده Compression method را بر روی Best قرار دهید.
نكته اصلي اينجاست كه شما بايد تب Advance رو انتخاب کنید و سپس دکمه Compression رو بزنید در قسمت Text compression گزینه ی Force را انتخاب کنید ؛ مقدار Prediction order را 63 و مقدار Memory to use ,MB را 128 قرار دهید.
دقت كنيد به هیچ کدام از نتظیمات دیگر دست نزنید چرا كه نتیجه ی معکوس میدهد.
در پايان Ok را زده و در پنجره بعدي نيز با فشردن Ok خارج شويد.

سلام
متاسفانه حتی در این حالت هم نتیجه بدتری نسبت به حالت Normal میده.
برای چندین فایل و فولدر مختلف تست کردم!

mohammadrezams
07-02-2008, 15:19
سلام
متاسفانه حتی در این حالت هم نتیجه بدتری نسبت به حالت Normal میده.
برای چندین فایل و فولدر مختلف تست کردم!
من امتحان كردم نتيجه داد . يه فايل رو كه 1.5 مگ ميشد كردمش 920 كيلوبايت . من از وين رار 3.70 استفاده ميكنم .

[ali]
07-02-2008, 20:20
ببخشيد من يه كوچولو توي كامپيوتر مبتدي هستم . ميترسم يه موقع يه چيزي رو اشتباهي بزنم و بعد مشكلي پيش بياد . ببينم شما تب Services رو ميگين ديگه ؟
اين مشكل خيلي كلافم كرده . ممكنه از پر بودن startup باشه . توي استارت آپ من بيشتر از بيست سي تا برنامه هست . البته خيليهاش مال ويندوز هستن .
اگه راه حلي بود كمك كنيد ...:5:
تب start up بهتزه فولدر ش هم خالی باشه 20 سی تا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

mohammadrezams
07-02-2008, 20:42
;2079115']تب start up بهتزه فولدر ش هم خالی باشه 20 سی تا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
بيست سي تا رو من با تيون آپ گفتم . اون چيزاي بيشتري نشون ميده . الان ليست استارت آپ من ايناست :
Mixer
NeroCheck
SunCalendar
Babylon
UnlockerAssistant
avp
Application Launcher
GrooveMonitor
Msg
ctfmon
VisualTaskTips
SkinnyClock
YahooMessenger
Adobe Gamma Loader
AntiCrash
OneNote 2007 Screen Clipper and Launcher
+
Kaspersky Anti-Virus
و چهار پنجتا ديگه .
آخه من موندم اگه استارت آپ پره چرا منو هنگ ميكنه . فكر كنم بايد ويندوزمو عوض كنم .

[ali]
08-02-2008, 13:17
تیک اینا رو بردار
NeroCheck
SunCalendar
SkinnyClock
YahooMessenger
Adobe Gamma Loader
AntiCrash
می بینی سرعت یک کم بهتره می شه وقتی اینها توی استرت آپ باشه باید در رود به سیستم بالا بیاد که موجب کندی میشه.شما این همه برنامه ی فانتزی نصب نکن البته معادل فانتزی واژه ی مناسب تری بذار چون من کمکی فارسیم خوب نیست.
همه ی اینها فشار به CPUمی یاره و موجب این مورد می شه شما برو یک ساعت دیگه بای بعد از روشن کردن کامپیوترت ببین دیگه از حالت هنگ دراومده چرا؟به دلایلی که گفتم البته این مورد ممکنه به دلیل برنامه های خدمت کننده ی رجیستری هم باشه.که یه فایل لازم را دیلیت کردن.

Babylon

mohammadrezams
08-02-2008, 15:39
;2081124']تیک اینا رو بردار
NeroCheck
SunCalendar
SkinnyClock
YahooMessenger
Adobe Gamma Loader
AntiCrash
می بینی سرعت یک کم بهتره می شه وقتی اینها توی استرت آپ باشه باید در رود به سیستم بالا بیاد که موجب کندی میشه.شما این همه برنامه ی فانتزی نصب نکن البته معادل فانتزی واژه ی مناسب تری بذار چون من کمکی فارسیم خوب نیست.
همه ی اینها فشار به CPUمی یاره و موجب این مورد می شه شما برو یک ساعت دیگه بای بعد از روشن کردن کامپیوترت ببین دیگه از حالت هنگ دراومده چرا؟به دلایلی که گفتم البته این مورد ممکنه به دلیل برنامه های خدمت کننده ی رجیستری هم باشه.که یه فایل لازم را دیلیت کردن.

Babylon
چشم حتما اين كارو ميكنم . من خيلي از نرم افزار هاي بهينه ساز ريجستري استفاده ميكنم . مگه اينام زرر دارن . وقتي ميري دانلود كني فقط دو صفحه ميگن اين برنامه اينجور خوبه اونجور خوبه . البته اميدوارم با اين كار درست بشه .

mohammadrezams
08-02-2008, 19:31
ممنون جواب آدمو سريع ميدين .
من اخيرا يه مشكل پيدا كردم كه هيچ چي توي فلاپي نميره . تاحالا 12 تا فلاپي خريدمو امتحان كردم .
اما همش يا ميگه ديسك نيست يا فايل ميخواي كپي كني ارور ميده :
Cannot copy installer :The disk is write-protected.
Remove the write-protection or use another
ممكنه مشكل از سخت افزار باشه ؟

msseng
09-02-2008, 09:36
من اخيرا يه مشكل پيدا كردم كه هيچ چي توي فلاپي نميره . تاحالا 12 تا فلاپي خريدمو امتحان كردم .

البته ببخشید که فضولی میکنم.
ولی یه نگاه به دکمه write-protect خود دیسکت بنداز. (از پشت، گوشه راست و پایین)
شاید مشکل از اونجا باشه!
شاید هم هد فلاپی درایوت کثیف یا خرب شده باشه... علی الحساب از یه هد پاک کن استفاده کن تا بعد...

[ali]
09-02-2008, 10:21
شما مثل اینکه زبانت خوب نیستا!
عبارت رایت پروتکت یعنی از نظر نوشتن بر روی دیسک محافظت شده دقت کنید که قفل فلاپی باز باشه همونطور که دوستمون اشاره کردن.
به نظر من فلاپی که دیگه مال قرن بوغه ولی حالا چون سوال کردی جوابتو گفتم

mohammadrezams
09-02-2008, 15:13
;2083517']شما مثل اینکه زبانت خوب نیستا!
عبارت رایت پروتکت یعنی از نظر نوشتن بر روی دیسک محافظت شده دقت کنید که قفل فلاپی باز باشه همونطور که دوستمون اشاره کردن.
به نظر من فلاپی که دیگه مال قرن بوغه ولی حالا چون سوال کردی جوابتو گفتم
از سوم راهنمايي انتظار داري زبانشم خوب باشه ؟ البته نرم افزار دارم همين بابيلون اما يه متن رو كامل ترجمه نميكنه .
ممنون جواب دادي . من كه نميتونم واسه چند فايل كمتر از 50 كيلوبايت يه سي دي هدر بدم . تا چند وقت پيش درست بود . الان اذيت ميكنه . شانس ماست ديگه :13:.
باشه پس چك ميكنم كثيفه يا نه . خدا كنه درست بشه.
msseng جان از شما هم ممنون .
فعلا ...

[ali]
10-02-2008, 23:15
تقصیر آموزش و پرورش ایرانه باید زبان رسمی را از پایه انگلیسی قرار بدن شما مشکلت حفاظت در برابر نوشتن هست ممکنه از آنتی ویروس هم باشه
مشکل از کثیف بودن نیست مشکل از علتی آب می خوره که گفتم برو منشاء شو پیدا کن

msa d820
18-02-2008, 10:31
عزيز راهي براي باز گرداندن ويندوز پاك شده يا بالا نمياد

mrmmnb
18-02-2008, 15:16
دوستان من ویندوزم توی درایو D نصب هست حالا C رو فرمت کردم و ویندوز بالا نمیاد چطوری میشه فایلای بوت رو به درایور C اضافه کرد بدون نصب مجدد ویندوز فقط یه جوری جواب بدید که من سر در بیارم اخه شنیده بودم از طریق گزینه ریپایر توی بوت ویندوز میشه اما چون به صورت دستور داس بود من نفهمیدم اگه از اون طیق یا هر جور دیگه ای میشه بگید لطفا قدم به قدم بنویسید که من درستش کنم
با تشکر

Ghaioom
19-02-2008, 16:18
من قبلا وقتي سيستمم رو روشن مي کردم اين صفحه ميومد و وارد ويندوز مي شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي يه مدتیه نميدونم چي کار کردم اين صفحه مياد و بايد OK رو بزنم تا وارد بشه.
در کامپیوتر من به جای اینکه در قسمت User name به جای Administrator ، نام xp نوشته شده و نام name user کامپیوتر من xp هست.

پسورد هم براش نذاشتم. اين صفحه خود به خود اومده. نميشه کاري کرد که اين صفحه ديگه نياد؟؟

و اول وقتی که میخواستم کامپیوترم را خاموش کنم این صفحه میومد.

ولی حالا این صفحه میاد.

وقتی که در Control Panel در قسمت User Accounts به قسمت Change the way users log on or off میرم این خطا رو میده.

میگه شما باید Client Services for NetWare رو uninstall کنید من این برنامه رو تو کامپیترم پیدا نکردم.
لطفاً کمک کنید.

shahedi
20-02-2008, 20:13
سلام لازم نبود این همه عکس آپلود کنید می گفتید به مد کلاسیک در اومده ماشا الله اینجا همه حرفه ایند خودتونو به زحمت انداختید.
شما به قسمت Network connection بروید روی local area... راست کلیک کنید و پراپرتیس را انتخاب کنید ون سرویسی که نام بردید اونجا هست بعد که سرویس را انتخاب کردی روی آنیستال کلیک کن و بعد yes را بزن و سیستم رل reboot کن. مثل عکسی که برات ضمیمه کردم
این مشکل متدوال کاربران هست.
موفق باشی

shahedi
20-02-2008, 20:17
عزيز راهي براي باز گرداندن ويندوز پاك شده يا بالا نمياد
در حالت سیف مد امتحان کنید و یا از Last Know.... شما بیشتر توضیح بدهید که به چه دلیل بالا نمی یاد اگر نشد از ریکاوری کنسول استفاده کنید .

mrmmnb
20-02-2008, 22:46
shahedi جون جواب سوال من رو هم بده

shahedi
21-02-2008, 14:53
ببخشید من سوالتون را ندیدم
شما اگر قصد دارید فایل های بوت را برگردانید می توانید به یک کامپیوتر دیگه مراجعه کنید و دیسک بوت را با فلاپی بسازید منظور همون راست کلیک>فرمت>و انتخاب گزینه ی آخر یعنی creat... است بعد هم در مد لازمه بوت بشین و دستور کپی را بنویسید از مسیر فلاپی در واقع یک کم باید با دستورات داس آشنا باشید برای دستور کپی باید اینجور عبارتی رو بنویسید
COPY A:\i368\NTLDR C:
البته اون دو نقطه را آخرش بزنیدمثلا من به طور کلی گفتم شما با دستور اینچنینی می تونی راحت فایل را به محلش کپی کنی.
البته روش دوم استفاده از ریکاور کنسول هست حتما که اسمش رو شنیدی و احتمالا باهاش کار کردی اما روش کار اینه که شما با سی دی بوت می شی عین مراحل نصب ویندوز با سی دی عمل کنید بعد به مرحله ای می رسی که باید ریپرینگ را انجام بدیR را از کیبرد می زنی بعد عدد وینت رو بعد مثلا فایل قبلی یعنی NTLDR را می خوای کپی کنی و درایو سی دی یا دی وی دی ت G هست .
این طور می نویسی
G: / windows
CD I365>=copy NTLDR C:
ّبه فضا ها (اسپیس بین کاراکتر ها دقت کن بعد اینتر را بزنید و Exit

موفق باشی

mrmmnb
21-02-2008, 18:17
ممنون یکم سخته ولی حفظش میکنم اخه با داس کار نکردم

shahedi
27-02-2008, 17:53
سلام یک مدتی بود تایپیک خوابیده بود گفتم یه صفایی بهش بدم!

دوستان چون یا در پیغام خصوصی یا در تایپیک های مختلف در انجمن سوال می پرسند و توی یک سوال مشترک هست و اون این که ویندوزشون بالا نمی یاد و لاست نو... هم بی فایده بوده و باید چی کار کنیم و نمی خوایم دوباره ویندوز بریزیم.هرچند من به این سوالات پاسخ می دم و سوالی را بدون جواب نمی ذارم اما چون ممکنه کاربر با محیط و دستورات ریکاوری کنسول آشنایی چندانی نداشته باشه و دسترسی به کسی هم براش مقدور نباشه گفتم اگر دوستان با دست خط من مشکل ندارند براشون اسکن کنم و آپلود کنم.حالا نمونه ای از دست خطم را براتون می ذارم شما بد حالت ترینش را در نظر بگیرید چون واقعا مطالب زیاده و من حوصله ی تایپ ندارم!

لطفا نظرات خودتون را اگر موافقید در پیغام خصوصی اعلام کنید و اگر هم که نه هیچی!
البته گفتم چون زمان یادداشت توی اون زمان ها !! کم بود بد خط نوشتم!

shahedi
29-02-2008, 18:58
سلام
:mellow:
هر چند این مشکل دیگه قدیمی شده ولی همچنان مثل این که دوستان مشکل نصب نرم افزارهایی که به قاونوی بودن ویندوز احتیاج است را دارند!
برای قانونی کردن ویندوز حالا از نوع XP یا Vista کرک های مختلف و راه های متفاوتی وجود دارد که بنا به نیاز هر کس طبق آن به حل مشکا خود می پردازد.
اما راه حل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما می توانید یکی از کرک های موجود در انجمن را دانلود کنید مثلا کرک های معرفی شده در اینجا برای xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اینجا برای ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سپس با نرم افزاری چون Win KeyFinder و قسمتی که براتون هایلایت کردم می تونید بفهمید ویندوزتون اکتیو هست یا نه .
موفق باشید.

:whistle:

kamran2000
02-03-2008, 21:36
من ويندوز Xp رو Update كردم . الان مي خوام ويندوز عوض كنم .
از كجا Update هايي كه گرفتم روي كامپيوتر پيدا كنم تا دوباره نخوام به از نصب ويندوز جديد Update ها رو دوباره بگيرم.

shahedi
02-03-2008, 22:16
سلام
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

kamran2000
03-03-2008, 00:34
ممنون از راهنماييتون. پيداشون كردم ولي چطوري توي ويندوز جديد كه مي خوام نصب استفاده كنم؟
كپي كنم يا .......؟

[ali]
04-03-2008, 14:00
ممنون از راهنماييتون. پيداشون كردم ولي چطوري توي ويندوز جديد كه مي خوام نصب استفاده كنم؟
كپي كنم يا .......؟
سلام
به نظر من همه شون را به صورت setup در بیار با نرم افزارهای مخصوص این کار.

یا اگه نشد فایل های اجرایی exe را saveکن بعد دوباره بریز.

bashirsh
04-03-2008, 23:33
چند وقتی ویندوزم فایلهای wav را پخش نمیکنه، کسی میدونه چرا؟
codec چیزی هست که بشه نصب کرد تا درست بشه؟؟

shahedi
04-03-2008, 23:56
چند وقتی ویندوزم فایلهای wav را پخش نمیکنه، کسی میدونه چرا؟
codec چیزی هست که بشه نصب کرد تا درست بشه؟؟
سلام
باز می شن و مشکل دارن یا آیکنشون به صورت ناشناخته است؟

bashirsh
05-03-2008, 09:06
سلام
باز می شن و مشکل دارن یا آیکنشون به صورت ناشناخته است؟
آیکون درسته ولی مدیا پلیر میگه codec نیست و jetaudio هم اصلا هیچ کار نمیکنه

shahedi
05-03-2008, 15:29
آیکون درسته ولی مدیا پلیر میگه codec نیست و jetaudio هم اصلا هیچ کار نمیکنه
بهتره اگر با همه ی فایل ها این مشکلو دارین یک بار از folder option و سربرگ تایپ نوع اجرا کننده ی برنامه را حذف و دوباره اقدام کنید

shahedi
05-03-2008, 16:46
سلام
امروز به معرفی یکی از نرم افزارهای مخصوص آپدیت ویندوز می پردازم.
Windows Updates Downloader
دانلود Version 2.25 Build 895 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلش به اینجا برید و سیستم عاملتون را انتخاب و فایل را دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساپورت فروم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bashirsh
05-03-2008, 21:17
بهتره اگر با همه ی فایل ها این مشکلو دارین یک بار از folder option و سربرگ تایپ نوع اجرا کننده ی برنامه را حذف و دوباره اقدام کنید
نه با همه فایلها این مشکل را ندارم فقط با wave
اون کار را هم کردم درست نشد
در ضمن ایکون تنضیم صدای ویندوز هم نیست هر کاری هم کیکنم نمیاد

shahedi
06-03-2008, 15:40
نه با همه فایلها این مشکل را ندارم فقط با wave
اون کار را هم کردم درست نشد
در ضمن ایکون تنضیم صدای ویندوز هم نیست هر کاری هم کیکنم نمیاد
با تمامی فایل های با این فرمت این مشکل را دارید یا فقط یه مورد؟

bashirsh
06-03-2008, 16:18
با تمامی فایل های با این فرمت این مشکل را دارید یا فقط یه مورد؟
با همه فایلها

shahedi
08-03-2008, 12:41
با همه فایلها
سلام
ببین دوست عزیز لطفا عین پیغام خطایی که باهاش رو برو می شی را بذار تا من بتونم دقیق راهنمایتون کنم .حالا این کارا را بکن ببین چی می شه
هر برنامه ی دیگه ای که کارت صوتیت را مشغول کرده ببند .
اگر نشد برو به کنترل پنل و قسمت sound and... را باز کن و بعد audio و روی advance کلیک کن بعد sound playback و بعد performance و اون لغزند را بزار روی none.
اگر نشد کارت صوتیت مشکل داره یک بار دیگه دریاورش را عزل و نصب کن و یک بار هم آخرین درایور را امتحان کن.

mhroozbeh
10-03-2008, 12:23
باسلام خدمت همه دوستان
من یه مشکل توی ویندوز xp دارم . یه یوزر جدید درست کردم ولی وقتی الان میخوام از یوزر قبلین استفاده کنم یعنی از یوزر Administrator دیگه این یوزر موقع switch user کردن وجود نداره و یوزر جدید و یوزر guest فقط نمایان میشه.یه بار از safe mode اومدم بالا بودش و توی همون safe mode یوزر جدید رو پاک کردم ولی وقتی ریست کردم و ویندوز بالا اومد دو باره خود ویندوز اون یوزر رو درست کرده بود .
وقتی هم میرم از توی properties تب advanced و قسمت user profile می خوام یوزر جدید رو پاک کنم بدلیل وارد شدن با یوزر جدیده نمی تونم پاکش کنم.
لطفا راهنمایی کنید .ممنون

alihos
10-03-2008, 22:54
با سلام میخواستم این مشکل را برام راه حلشو یکی از عزیزان بگه وقتی بعضی صفحات اینترنت رو باز می کنم پیغام زیر رو می دهERROR: Please enable JavaScript برای رفع این مشکل چه کنم البته نرم افزار Java رو هم نصب کردم ولی مشکلم رفع نشد لطفا راهنماییم کنید متشکرم

msseng
11-03-2008, 08:35
سیستم من ویروسی شد. همون ویروسی که autorun میسازه و folder option رو مخفی میکنه.
ویروس رو با یک آنتی ویروس پاک کردم ولی folder option از منوی tools ظاهر نشد.
چکار کنم؟ نمیخوام دوباره ویندوز نصب کنم...

shahedi
12-03-2008, 16:26
سیستم من ویروسی شد. همون ویروسی که autorun میسازه و folder option رو مخفی میکنه.
ویروس رو با یک آنتی ویروس پاک کردم ولی folder option از منوی tools ظاهر نشد.
چکار کنم؟ نمیخوام دوباره ویندوز نصب کنم...
سلام مشکل شما قبلا در تایپیک زیر مطرح . حل شده

shahedi
12-03-2008, 16:35
با سلام میخواستم این مشکل را برام راه حلشو یکی از عزیزان بگه وقتی بعضی صفحات اینترنت رو باز می کنم پیغام زیر رو می دهERROR: Please enable JavaScript برای رفع این مشکل چه کنم البته نرم افزار Java رو هم نصب کردم ولی مشکلم رفع نشد لطفا راهنماییم کنید متشکرم
سلام شما نگفتی کدوم بروزر(مرورگر) اما فرض می کنم opera .به تصویر دقت کنید:

selin
14-03-2008, 13:16
وقتی ویندوز لود میشه این پیغام رو میده. چی کار باید بکنم. ؟ در ضمن ویندوزم هم ویستاست.

Could not load or run c:\windows\system32\updatewinc.exe specified in registry .make sure the file exist on your computer or remove the reference to it in the registry.

selin
14-03-2008, 13:20
وقتی رو صفحه اینترنت اکسپلورر کلیک راست میکنم هیچکدوم از گزینه ها کار نمیکنه و Eror میده . اگه ممکنه در این مورد هم راهنماییم کنید.

[ali]
14-03-2008, 14:42
تو جدیدا تغییری توی رجیستریت ندادی؟

[ali]
14-03-2008, 14:45
وقتی ویندوز لود میشه این پیغام رو میده. چی کار باید بکنم. ؟ در ضمن ویندوزم هم ویستاست.

Could not load or run c:\windows\system32\updatewinc.exe specified in registry .make sure the file exist on your computer or remove the reference to it in the registry.
این ویروسه

selin
14-03-2008, 15:00
نه تغییری تو registry ندادم حالا باید چی کار کنم ؟ مگه macafee نمیتونه این ویروسها رو تشخیص بده؟

[ali]
14-03-2008, 20:23
نه تغییری تو registry ندادم حالا باید چی کار کنم ؟ مگه macafee نمیتونه این ویروسها رو تشخیص بده؟
مشکل دومی هم مال همونه یا ناد نصب کن یا کاسپر چون خیلی سریع دیتا بیسشون آپدیت می شه

mohammadrezams
16-03-2008, 18:31
سلام . ببخشيد آيا راهي هست كه به قسمت بالاي هر پنجره يه آيتم اضافه كنيم ؟ مثلا من يك برنامه جستجو گرفته ام كه ميخواهم دم دستم باشد .
منظور بنده اين قسمت است :

shahedi
20-03-2008, 01:45
سلام . ببخشيد آيا راهي هست كه به قسمت بالاي هر پنجره يه آيتم اضافه كنيم ؟ مثلا من يك برنامه جستجو گرفته ام كه ميخواهم دم دستم باشد .
منظور بنده اين قسمت است :

سلام
به طور معمول شما حداکثر می تونید آیکون هایی که در قسمت کاستمایز هست اضافه کنید.
این مورد را هم ببینید:

ولی ممکن هست از طریق رجیستری بشه کاری کرد موارد مشابه را ببینید:

البته به خود my computer می شه آیکن اضافه کرد

shahedi
21-03-2008, 15:36
سلام
ترفندی جالب به نقل ازH.VIKE
حذف سطل بازیافت

براي اين كار در منوي شروع و در قسمت run برنامه gpedit.msc را اجرا كنيد و در قسمت سمت چپ روي User Configuration ، سپس Administrative و در نهايت desktop كليك كنيد. در ستون سمت راست روي Remove Recycle Bin icon from desktop دو بار كليك كنيد. Enable را انتخاب كرده و كليك ok را فشار دهيد.

sonamy1
21-03-2008, 19:05
با سلام من دو مشکل دارم ...اولینم مشکلم که واقعا حالمو گرفته مربوط به ایوکن های درایوهام میشه که ناپدید شدن ...البته من هر راهی را امتحان کردم که آیکن ها را عوض کنم ولی نشد ..از برنامه TuneUp Utilities گرفته تا استفاده از قسمت فولد آپشن و فایل تایپ ولی بازم جواب نداد ..از دوستان خواهش میکنم اگه راهی به نظرشون میرسه بگن لطفا چون واقعا من روی این موضوع حساسم ...

اینم عکس از مشکل اولم ..

ولی دومین مشکل یا سوال بر میگرده به عوض کردن قسمت استاندارد بوتنز اگه راهنمایی کنیدو مراحل تغییر دادن را کامل توضیح بدید یکدنیا ممنون میشم و سایتی که بتونم این استاندارد بوتنزها را دانلود کنم ...

اینم عکس دوم

با تشکر سونامی جوان

shahedi
21-03-2008, 22:28
سلام
سال نو مبارک
برای مشکل اولتون من فعلا TuneUp را ندارم ولی یادمه یه قسمت داشت برای Repair آیکن(آیکون)ها که با انجام اون آیکن هایی که درست به شکل خودش در نیومده بود را درست می کرد اونا امتحان کنید
برای عوض کردن آیکن درایو هاتون به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سر بزنید بدون نرم افزار توضیح داده شده.
می تونید از این برنامه هم کمک بگیرید لایسنس Shareware هست
عوض کردن آیکن دارایو و پوشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اما اگر با خود برنامه ی Tuneup اقدام به دانلود آیکن از وبسایتش کردین مورد ریپیر را انجام بدید.

برای سوال دوم با راست کلیک روی نوار ابزار نام برده و انتخاب customize اقدام به حذف و اضافه کردن آیکن های دلخواه و نحوه ی چینش اون بکنید

sonamy1
22-03-2008, 14:29
با سلام و تشکر بخاطر جواب به سوالاتم ..

متاسفانه مشکل آیکون هام حل نشد ولی در مورد سوال دوم منظورم عوض کردن به کل اون قسمت استاندارد بوتنز بود ..بطوری که مثلا به شکل ویندوز ویستا در بیاد ...ممنون میشم راهنمایی کنید ..

shahedi
22-03-2008, 15:45
با سلام و تشکر بخاطر جواب به سوالاتم ..

متاسفانه مشکل آیکون هام حل نشد ولی در مورد سوال دوم منظورم عوض کردن به کل اون قسمت استاندارد بوتنز بود ..بطوری که مثلا به شکل ویندوز ویستا در بیاد ...ممنون میشم راهنمایی کنید ..
سلام اون لینکی که دادم راحت توضیح داده و اصلا نیازی به نرم افزار خاصی نیست چه مشکلی داشتین؟
برای موردی که گفتین پست 301 را ببینید اگر هم بشه فکر می کنم با یک تم خاص که نصبی هست و مثلا کلا محیط را عوض می کنه ممکنه بشه .
این نرم افزار هم با حجم کمش امتحانش کنید بد نیست

sonamy1
22-03-2008, 18:13
یکدنیا از لطفت و راهنماییت ممنونم shahedi عزیز ..در مورد آیکن ها لینکی را که گذاشته بودید عالی بود ولی حقیقت بعضی اوقات آدم حوصله رفتن دنبال کاری و کنکاش در اون مورد را نداره یعنی حسش نیست ..برای منم همین حالت پیش اومده بود و فقط به دیدن اون صفحه اکتفا کردم ... ولی بار دوم که شما فرمودید نیاز به نرم افزار خاصی نیست اون مقاله را با حوصله خوندم و مشکلم حل شد ...

در ریجستری دنبال کلید HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\
CurrenTVersion\Explorer و بعد از اون driveicons را گرفتم و با کلیک روی نام هر درایو و راست کلیک روی default و modify ادرس جدید آیکن های مورد نظرمو را دادم و مشکل کاملا برطرف شد ... بازم تشکر

ولی در مورد تولبار هنوز به نتیجه ای نرسیدم ...بزارید من یک طور دیگه سوالمو خدمتتون بگم ...

شما لطف کنید این لینک را ببینید ..

اگر من بخوام تولبار چهارمی را Aqua Aero Toolbar را جایگزین تولبار خودم کنم چه کاری باید انجام بدم ..

پیشاپیش متشکرم ..

سونامی جوان

[ali]
23-03-2008, 02:15
یکدنیا از لطفت و راهنماییت ممنونم shahedi عزیز ..در مورد آیکن ها لینکی را که گذاشته بودید عالی بود ولی حقیقت بعضی اوقات آدم حوصله رفتن دنبال کاری و کنکاش در اون مورد را نداره یعنی حسش نیست ..برای منم همین حالت پیش اومده بود و فقط به دیدن اون صفحه اکتفا کردم ... ولی بار دوم که شما فرمودید نیاز به نرم افزار خاصی نیست اون مقاله را با حوصله خوندم و مشکلم حل شد ...

CurrenTVersion\Explorer و بعد از اون driveicons را گرفتم و با کلیک روی نام هر درایو و راست کلیک روی default و modify ادرس جدید آیکن های مورد نظرمو را دادم و مشکل کاملا برطرف شد ... بازم تشکر

ولی در مورد تولبار هنوز به نتیجه ای نرسیدم ...بزارید من یک طور دیگه سوالمو خدمتتون بگم ...

اگر من بخوام تولبار چهارمی را Aqua Aero Toolbar را جایگزین تولبار خودم کنم چه کاری باید انجام بدم ..

پیشاپیش متشکرم ..

سونامی جوان
اینو باید دان کنی
اینجا را ببین

sonamy1
23-03-2008, 13:01
عزیز حقیقت من متوجه نشدم اینقدر پیچ در پیچ شد که کاملا گیچ شدم ....دو تا نرم افزار را هم دان کردم ولی روی xp جواب نمیداد و مختص ویستا بود ...

shahedi عزیز یا سایر رفقا دیگه کمکی نمیتونید بکنید ..

Ghaioom
23-03-2008, 13:15
سلام
مگه Aqua Aero Toolbarرو دانلود نکردی.

sonamy1
23-03-2008, 13:49
چرا داداش Aqua Aero Toolbar را یک هفته است که دانلود کردم حالا چطور باید فعالش کنم ..مشکل اصلی اینه برادر .

Ghaioom
23-03-2008, 14:19
سلام
من فکر میکنم اون عکس ها رو باید یه جایی کپی کرد.
تو سایتش هم نگفته چه طوری باید از اون استفاده کرد.
اگه دیده باشی تو سایتش هم یکی گفته چه طوری ازش استفاده کنم.

Ghaioom
23-03-2008, 14:26
خود سایت سازنده که گفته از برنامه ی Styler Toolbar استفاده کن.
Using Program " Styler Toolbar "

sonamy1
23-03-2008, 15:47
ممنون ghaioom_gh عزیز ..من این برنامه را دیروز دان کردم ولی این برنامه هم جواب نداد ..

senator mj
23-03-2008, 20:01
سلام دوستان .
ضمن عرض تبریک سال نو
امروز ویندوز را عوض کردم.و به محض نصب برنامه dapاین error را داد.
عزیزان این error قبلا هم برای برنامه های dap .masanger و چنتا برنامه دیگر میومد.
مشکل از کجاست.
چند وقت پیش ویندوز نصب نشد و باتری main را در اوردم تا ram پاک بشه .و خوشبختانه ویندوز نسب شد.
هنگام بال امدن ویندوز هم هارد صدای کوتاه ولی بدی میکنه.

کاسپر اسکای را 53% update کردم و سیتم را اسکن کردم.
تمام فایل های اجرای سیستم .حتی فایل های html که ذخیره کردم را ویروس تشخیس میده.

مشکل از کجاست

shahedi
24-03-2008, 00:50

پیشاپیش متشکرم ..

سونامی جوان
سلام خوبی سونامی جان
بدین طریق عمل کن آموزش را گام به گام و همراه تصویر می دم تا کامل متوجه بشی

Styler Toolbar را دانلود و نصب کن سپس از طریق منوی all programs برنامه را می تونی فعال کنی حال به مسیر می ری که برنامه را نصب کردی سپس تولبار را توی مسیرمثلا من برنامه را در این مسیر نصب کردم E:\Program Files\Styler\TB\skins\Styler'sکپی کن و برنامه را که در گوشه ی پایین سمت چپ فعال هست باز کن با رایت کلیک و انتخاب show حال تب Toolbar را انتخاب کن می بینی تولباری را که کپی کردی هستش انتخاب کن و ok حال استاندارد تولبار را با راست کلیک تیکشو بردار

پایان

shahedi
24-03-2008, 00:51
سلام دوستان .
ضمن عرض تبریک سال نو
امروز ویندوز را عوض کردم.و به محض نصب برنامه dapاین error را داد.
عزیزان این error قبلا هم برای برنامه های dap .masanger و چنتا برنامه دیگر میومد.
مشکل از کجاست.
چند وقت پیش ویندوز نصب نشد و باتری main را در اوردم تا ram پاک بشه .و خوشبختانه ویندوز نسب شد.
هنگام بال امدن ویندوز هم هارد صدای کوتاه ولی بدی میکنه.

کاسپر اسکای را 53% update کردم و سیتم را اسکن کردم.
تمام فایل های اجرای سیستم .حتی فایل های html که ذخیره کردم را ویروس تشخیس میده.

مشکل از کجاست
شما اخیرا کرکی اجرا یا دانلود نکردی؟

shahedi
24-03-2008, 01:08
یک ویندوز کم حجم و سبک که مناسب دیدم اینجا معرفی بشه.
ین یه سیستم عامل ویندوز کاهش یافته هست که خیلی از امکانات اضافی اون حذف شده تا اونجا که این ویندوز که به سایز ۲۳۳ مگا بایت کاهش پیدا کرده و ظرف مدت ۱۷ دقیقه نصب میشه.

در هنگام نصب اون ۳ گزینه ابتدایی که مبنی بر زدن کلید ENTER برای شروع نصب هست رو نمیبینید.گزینه F8 = I AGREE رو نمیبینید. بدلیل حذف خیلی فایلها و درایور های اضافی زمان کژی کردن فایلهای ابتدایی به ۴ یا ۵ دقیقه کاهش یافته.پیغام ۱۵ ثانیه برای زدن کلیدی جهت ریستارت شدن رو نمیبینید. در مرحله دوم نصب اون صفحات گرافیکی آبی رنگ و اون تایمر ۳۹ دقیقه ای رو نمیبینید.شماره سریالی از شما درخواست نخواهد گردید. پس از نصب اسکرین سیوری نخواهید داشت.برنامه های اضافه نخواهید داشت. بطور پیش فرض نمایش فایلهای مخفی فعال هست.نمایش پسوند فایلها فعال هستند.اینترنت اکسپلورر اخرین ورژن ۷ نصب هست.آخرین ورژن ویندوز مدیا پلیر ۱۱ نصب شده.ویندوزتون بصورت فعال هست و شما میتونید به راحتی اون رو آپدیت کنید.تمامی درایور های اضافه ای که ممکنه هیچوقت به دردتون نخوره مثل انواع پرینتر و اسکنر حذف شده. کسانی که مدتیه مو در ویندوز سفید کردن و با خوب و بدش ساختن با نصب این ویندوز میفهمن سریع بالا اومدن ویندوز یعنی چی و سریع خاموش شدن چه لذتی داره.اونم با هرچی نرم افزار که نصب کرده باشید و در حالت باز باشند. در خصوصیات این ویندوز قسمتهای زیر حذف شده اند و در دسترس نیستند.

Applications
Briefcase
Games
Internet Games
Pinball
Screensavers

Drivers:
Asynchronous Transfer Mode (ATM)
Display Adapters
Display Adapters (old)
IBM PS/2 TrackPoint
IBM Thinkpad
ISDN
Logitech WingMan
Microsoft SideWinder
Modems
MultiFunctional
Portable Audio
Printers
Scanners
Serial Pen Tablet
Sony Jog Dial
Tape drives
Toshiba DVD decoder card

HardWare Support:
Brother Devices
Gravis Digital GamePort
Iomega Zip drive
Multi-port serial adapters
Ramdisk
Smart Cards
Teletext codec

Multimedia:
ActiveX for streaming video
AOL ART Image Format Support
Media Center
Mouse Cursors
Movie Maker
Music Samples
Old CDPlayer and Sound Recorder
Speech Support
Tablet PC
Windows Sounds

Networking:
Client for Netware Networks
Communication tools
Comtrol Test Terminal Program
Connection Manager
FrontPage Extensions
H323 MSP
Internet Connection Wizard
Internet Information Services (IIS)
IP Conferencing
MSN Explorer
Netmeeting
NWLink IPX/SPX/NetBIOS Protocol
Peer-to-Peer
Share Creation Wizard
Synchronization Manager
Vector Graphics Rendering (VML)
Web Folders
Windows Messenger

Operating System Options:
.NET Framework
Administrative Templates
Administrator VB scripts
Blaster/Nachi removal tool
Color Schemes
Desktop Cleanup Wizard
Document Templates
DR Watson
FAT to NTFS converter
File and Settings Wizard
Help and Support
Input Method Editor
Manual Install and Upgrade
MS XML 2.0
Search Assistant
Security Center
Service Pack Messages
Shell Media Handler
Symbolic Debugger (NTSD)
Tour
Web View
Zip Folders

Services:
Alerter
Application Layer Gateway
Beep Driver
Distributed Link Tracking Client
Error Reporting
Fax Service
IMAPI CD-Burning COM Service
Indexing Service
Messenger
Network DDE
Remote Registry
Removable Storage
Route Listening Service
RPC Locator
Service Advertising Protocol
TCP/IP NetBIOS Helper
Uninterruptible Power Supply
Volume Shadow Copy

Directories:
DOCS
SUPPORT
VALUEADD

برای همینه که این ویندوز به ساز ۲۳۳ مگا بایت تغییر پیدا کرده.این ویندوز مخصوصا به درد سیستمهایی میخوره که دنبال بهونه میگردن برای هنگ کردن. میتونه اقلا شما رو مطمئن کنه که هنگ کردن سیستمتون از ویندوزتون نمیتونه باشه.اونم ویندوز به این خلوتی. این ویندوز طراحی شده در تاریخ ژانویه سال ۲۰۰۸ میلادیه.
دانلود

منبع وبلاگ محمد

senator mj
24-03-2008, 12:42
شما اخیرا کرکی اجرا یا دانلود نکردی؟

سلام دوست من.
چرا دانلود کردم. از یکی از انجمن های خودمون هم بود. یه فایل update بود از سایت مایکرو سافت برای ویندوز .
تقریبا 4 روز پیش .و پس از اجرا روی سیستم .ویندوز بالا میومد ولی روی نوار پایین و استارت ,نشانگر موس به حالت ساعت شنی میرفت و دیگه هیچ کاری نمیشد کرد که مجبور شدم ویندوز را عوض کنم.
در ضمن سیستم در حالت repairویندوز را تعمیر نمیکرد و رسیت مشید .که مجبور شدم کلا عوضش کنم.
ولی این مشکل من تقریبا 1 ماهی هست که به وجود امده.قبلا روی masenger این error را میداد ولی الان روی dap .
(سیستم من ویروسی گرفته بود که درایو ها را باز نمیکرد و مجبور به راست کلیک و open زدن میکرد گرفته بود.که تا امدم پاکش کنم 1 ماهی طول کشید.ممکنه ضرری به سیستم رسونده باشه؟):10:

shahedi
24-03-2008, 14:10
سلام دوست من.
چرا دانلود کردم. از یکی از انجمن های خودمون هم بود. یه فایل update بود از سایت مایکرو سافت برای ویندوز .
تقریبا 4 روز پیش .و پس از اجرا روی سیستم .ویندوز بالا میومد ولی روی نوار پایین و استارت ,نشانگر موس به حالت ساعت شنی میرفت و دیگه هیچ کاری نمیشد کرد که مجبور شدم ویندوز را عوض کنم.
در ضمن سیستم در حالت repairویندوز را تعمیر نمیکرد و رسیت مشید .که مجبور شدم کلا عوضش کنم.
ولی این مشکل من تقریبا 1 ماهی هست که به وجود امده.قبلا روی masenger این error را میداد ولی الان روی dap .
(سیستم من ویروسی گرفته بود که درایو ها را باز نمیکرد و مجبور به راست کلیک و open زدن میکرد گرفته بود.که تا امدم پاکش کنم 1 ماهی طول کشید.ممکنه ضرری به سیستم رسونده باشه؟):10:
سلام
خوبی سناتور جان

شما کلا پارتیشن را فرمت کردی دیگه.چون گفتی در حال حاضر پس از نصب DAP چنین پیامی می یاد یه مدیریت دانلود دیگه را امتحان کن.
یا کاسپر را کلا غیر فعال و سپس DAP را اجرا کن.
شما اگر هنوز با وجود موذی بودن DAP و عملکردش تصمیم به ادامه ی استفاده ازش داری روی قسمت Click here کلیک و سپس اون فایل notepad که آدرسش را داده باز کن و متنش را بذار اینجا.

شما با توجه به نوشته ی قبلیت الان که مشکل ویروس را نداری یک بار هم نحوه ی اجرای DAP را بذار روی سیستم عاملی مثل سیستم عامل های 9x ببین حل می شه یا نه.
موفق باشی

ramin59
24-03-2008, 14:51
با سلام ویندوز من ویستاست وقتی که ویندوز لود شد ومن میخوام یرنامه ای رو اجرا کنم یا مثلا مای کامپیوتر را باز کنم یک لحظه مای کامپیوتر میاد بعد میره وبعد دسکتاپ هم میره هر برنامه رو اجرا میکنم اینجوری میشه تورا خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم با تشکر

sonamy1
24-03-2008, 15:01
shahedi عزیز بخدا خیلی آقایی ..یکدنیا از لطفت ممنونم .

مشکلاتم برطرف شد .. :11:

امیدورارم که پیوسته برقرار باشی :11:

shahedi
24-03-2008, 15:53
سلام این هم عیدی که قولش را داده بودم:
با هفت سر فصل

آموزش کار با IExpress
چگونه یک فایل ISO را می‌توان روی CD رایت کرد؟
در صورتی که رمز Administrator را فراموش کردید چه راه حلی پیش روی شماست؟
چگونه شماره سریال ویندوزهای 2000/XP/2003 را می‌توانم بدست آورم؟
چگونه Recovery Console را بر روی هارد نصب کنیم؟
چگونه جزئیات یک فایل PDF را مشاهده کنیم و تغییر دهیم؟
نکات کوچک

فایل دوباره آپلود شد...

ramin59
24-03-2008, 15:56
با سلام ویندوز من ویستاست وقتی که ویندوز لود شد ومن میخوام یرنامه ای رو اجرا کنم یا مثلا مای کامپیوتر را باز کنم یک لحظه مای کامپیوتر میاد بعد میره وبعد دسکتاپ هم میره هر برنامه رو اجرا میکنم اینجوری میشه تورا خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم با تشکر

ramin59
24-03-2008, 16:04
ویندوزویستا هوم پریمیوم هست روی لپتاپ اورجینال بود با مک آفی ویروس یابی کردم چیزی پیدا نکرد البته چند روز پیش یه فایل کیگن دانلود کردم وقتی که فایل رو باز کردم داس اومد وبعد اینجوری شد لطفا کمکم کنید

shahedi
24-03-2008, 18:15
ویندوزویستا هوم پریمیوم هست روی لپتاپ اورجینال بود با مک آفی ویروس یابی کردم چیزی پیدا نکرد البته چند روز پیش یه فایل کیگن دانلود کردم وقتی که فایل رو باز کردم داس اومد وبعد اینجوری شد لطفا کمکم کنید
عزیز لازم بود پستت رو تکرار کنی و درشت بنویسی؟

درمورد مکافی به نظر من به دلیل اینکه دیتا بیسش اونطوری که باید به روز نیست و هوش مصنوعی کافی نداره زیاد جالب نیست شما اون کیجن را با آنتی ویروس های آنلاین چک کن ببین چی می شه عکسشو بگیر بذار اینجا احتمال اینکه شما آلوده شده باشی هست.
شما فقط با mycomputer این مشکلو داری؟ راست کلیک و انتخاب Explorer چی این مورد را در قسمت آنتی ویروس و تایپیک مربوطه هم مطرح کن.
شما هیچ پشتیبانی از سیستمت گرفته بودی؟(حتما نه)
---------------------------------
متاسفانه دیروز خودم یه فایلی را دانلود کردم که آلوده بود و به محض اسکن تشخیص داده شد و حذف شد و حتی در قرنطینه هم حذفش کردم بعد سیستم هنگ کرد و ری استارت سخت افزاری کردم و بعد که بالا اومد گفت نمیتونه هاردی را پیدا کنه!!!!!
فقط خدا بهم رحم کرد.

ramin59
24-03-2008, 19:53
در مورد کلیک راست مشکلی ندارم ولی هر چیزی رو انتخاب میکنم صفحه میره حالا باید چیکار کنم وروی لپتاپ چراغ نمیدونم سی پی یو یا هارد هی روشن خاموش میشه

[ali]
25-03-2008, 00:01
در مورد کلیک راست مشکلی ندارم ولی هر چیزی رو انتخاب میکنم صفحه میره حالا باید چیکار کنم وروی لپتاپ چراغ نمیدونم سی پی یو یا هارد هی روشن خاموش میشه
اون کیجن ها را اسکن کردی؟با آنتی ویروس آنلاین که جناب شاهدی گفتش.

senator mj
25-03-2008, 02:01
سلام
خوبی سناتور جان

شما کلا پارتیشن را فرمت کردی دیگه.چون گفتی در حال حاضر پس از نصب DAP چنین پیامی می یاد یه مدیریت دانلود دیگه را امتحان کن.
یا کاسپر را کلا غیر فعال و سپس DAP را اجرا کن.
شما اگر هنوز با وجود موذی بودن DAP و عملکردش تصمیم به ادامه ی استفاده ازش داری روی قسمت Click here کلیک و سپس اون فایل notepad که آدرسش را داده باز کن و متنش را بذار اینجا.

شما با توجه به نوشته ی قبلیت الان که مشکل ویروس را نداری یک بار هم نحوه ی اجرای DAP را بذار روی سیستم عاملی مثل سیستم عامل های 9x ببین حل می شه یا نه.
موفق باشی

سلام عزیز .من کاسپر را پاکش کردم و dap اجرا شد.ولی وقتی امدم نت تا جوابیه شما را بفرستم .مسنجرم را اجرا کردم که همون error برنامه dap را داد .با این تفاوت که اسم برنامه شده بود یاهو مسنجر .خلاصه من dont send را کلیک کردم و دوباره اجراش کردک که این بار سیستم ریست شد.و وقتی بالا امد ای error را داد .
که من روی click hereکلیک کردم و عکسشو گذاشتم ببینی :8:

~mohammad~
25-03-2008, 03:01
دوستان من جدیدا که سیستم رو خاموش میکنم ، سریع ویندوز Shutdown میشه و صفحه آبى مرگ ظاهر میشه
ناچارا باید دستى سیستم رو کاملا خاموش کنم. البته وقتى سیستم رو ریست مى کنم این مشکل پیش نمیاد و حتى گاها که میخوام Turn Off کنم به جاش ریست میشه:18:
مشکل از ویروس یا اسپاى ... نیست چون کاملا چک کردم
نه مشکل قطعا ویروس هست
با کاسپر چک کن

~mohammad~
25-03-2008, 03:07
رامین
شما اگه مشکلی توی برنامه ها نداری ریکاور کن
چون این ویروس به تو مهلت نمیده.عملا فضای هاردت رو پر کرده الکی.سی پی یو هم درگیره کپی پیس هست.

mohammadrezams
25-03-2008, 10:53
سلام
به طور معمول شما حداکثر می تونید آیکون هایی که در قسمت کاستمایز هست اضافه کنید.
این مورد را هم ببینید:

ولی ممکن هست از طریق رجیستری بشه کاری کرد موارد مشابه را ببینید:

البته به خود my computer می شه آیکن اضافه کرد
سلام . ممنون ولي راه اول رو چيزي سر در نياوردم . در مورد ريجستري هم نشد . راه سومم يه مشكل داره : من ميخوام كلا تو هر پنجره اي ميرم قسمتي كه ميخوام باشه . راه ديگه اي هم هست يا نه ؟

sonamy1
25-03-2008, 12:45
با سلام مجدد

این روزها بدجوری سرعت سیستمم پایین امده ..نمیدونم چه بلایی سر سیستم اومده ..البته این را هم اضافه کنم که هیچ نرم افزار خاصی روی سیستم نصب نکردم و از لحاظ ویروس و غیره هم مطمئنم که سیستم پاکه ...ولی نمیدونم چرا نمیتونم مثلااز دو نرم افزار در آن واحد استفاده کنم و ظمنا cpu usage هم بیشتر روی 70 تا 80 درصده ..

به startup هم رفتم و بسیاری از نرم افزارها را غیر فعال کردم ولی بازم فایده ای نداشت ...اگه دوستان کمک کنند و راه حل بدن ممنون میشم ..

یا علی

سونامی جوان

shahedi
25-03-2008, 17:05
سلام عزیز .من کاسپر را پاکش کردم و dap اجرا شد.ولی وقتی امدم نت تا جوابیه شما را بفرستم .مسنجرم را اجرا کردم که همون error برنامه dap را داد .با این تفاوت که اسم برنامه شده بود یاهو مسنجر .خلاصه من dont send را کلیک کردم و دوباره اجراش کردک که این بار سیستم ریست شد.و وقتی بالا امد ای error را داد .
که من روی click hereکلیک کردم و عکسشو گذاشتم ببینی :8:

سلام فکر می کنم شما دچار مشکل تداخل شدی یعنی اجرای همزمان دوبرنامه کخ یکی با دیگری نمی شازه و ارور می ده شما حالا چرا این قدر تمایل بع اجرای DAP به عنوان نرم افزار مدیریت دانلود داری.آخه DAPکماکان متهم به نصب جاسوس افزار است من پیشنهاد می کنم فورا آنتی ویروستون را نصب کنید و DAP را حذف کنید.احتمالا تمامی مشکلاتتون حل می شه از مدیریت های دانلود دیگری استفاده کنید در صورت وجود مشکل اطلاع بدین
راستی شما DAP را پچ کردین؟

موفق باشید.

shahedi
25-03-2008, 17:05
با سلام مجدد

این روزها بدجوری سرعت سیستمم پایین امده ..نمیدونم چه بلایی سر سیستم اومده ..البته این را هم اضافه کنم که هیچ نرم افزار خاصی روی سیستم نصب نکردم و از لحاظ ویروس و غیره هم مطمئنم که سیستم پاکه ...ولی نمیدونم چرا نمیتونم مثلااز دو نرم افزار در آن واحد استفاده کنم و ظمنا cpu usage هم بیشتر روی 70 تا 80 درصده ..

به startup هم رفتم و بسیاری از نرم افزارها را غیر فعال کردم ولی بازم فایده ای نداشت ...اگه دوستان کمک کنند و راه حل بدن ممنون میشم ..

یا علی

سونامی جوان
محمد رضا جان فعلا خیر.

سونامی جان.دلایل مختلفی می تونه داشته باشه از جمله سخت افزاری و مشکل فن CPU نوع برنامه هایی که اجرا می کنی،ممکنه نرم افزار کرک شده باشه.شما چون از لحاظ امنیتی مطمئنی فنتو چک کن.

نوع ویندوز هم هست
موفق باشین

senator mj
26-03-2008, 00:57
سلام فکر می کنم شما دچار مشکل تداخل شدی یعنی اجرای همزمان دوبرنامه کخ یکی با دیگری نمی شازه و ارور می ده شما حالا چرا این قدر تمایل بع اجرای DAP به عنوان نرم افزار مدیریت دانلود داری.آخه DAPکماکان متهم به نصب جاسوس افزار است من پیشنهاد می کنم فورا آنتی ویروستون را نصب کنید و DAP را حذف کنید.احتمالا تمامی مشکلاتتون حل می شه از مدیریت های دانلود دیگری استفاده کنید در صورت وجود مشکل اطلاع بدین
راستی شما DAP را پچ کردین؟

موفق باشید.

سلام .عزیز پچ یعنی چی ؟

shahedi
26-03-2008, 14:45
سلام .عزیز پچ یعنی چی ؟
سلام شما چه جوري رجيسترش كردي با سريال نامبر؟

shahedi
26-03-2008, 16:37
چگونه IE را دوباره نصب كنيم؟
1- ابتدا CD ويندوز را داخل سي دي رام خود قرار دهيد
2- روي start كليك كنيد و سپس Run را انتخاب كنيد
3-اين عبارت را تايپ كنيد.
rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 c:\windows\inf\ie.inf

sonamy1
27-03-2008, 14:09
سلام shahedi جان و دوستان ..راستش بدطور خواهان دو تا نرم افزار هستم ..در قسمت درخواست نرم افزار مطرح کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم ..فکر کردم بهترین شخص برای راهنمایی شمایی وبس ..ببخشید اگه اینجا سوالمو دوباره مطرح کردم ..چاره ای نبود ..دیگه تکرار نمیشه

من یک نرم افزار میخوام که با اون بتونم نوشته ها و آرم ها را از روی عکس بر دارم ..واقعیت من اینکارو برای عکسهایی که ارزش دارند با نرم افزار فتوشاپ انجام میدم ولی خیلی وقت گیرو خسته کننده است و در ثانی بعضی از سایتها دیگه خیلی حساسیت بخرج میدن و حتی وسط صورت را به ارم سایتشون ملبس میکنند..و در حقیقت کاری میکنند که به هیچ روشی نمیشه اون آرم را با فتوشاپ برداشت ..

حالا دوستان اگه نرم افزار خاصی مد نظرشون هست(( لطفا با کرک )) یا راهی به نظرشون میرسه که من اینکار را راحتر و بهتر بتونم انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی کنن ..

یک نرم افزار دیگه هم میخواستم که با گفته های قبلم زیاد در تناقص نیست ..ولی اینبار برعکس ..نرم افزاری را چند مدت پیش روی سیستم رفیقم دیدم که راحت روی عکسها آرم و اسم سایتشو میزد ولی نوشته بصورت شیشه ای بود و عکس از زیر آرم راحت پیدا بود و در کل بلایی سر عکس نمی اومد ... اگر در این مورد هم راهنمایی کنید و اسم نرم افزار را بگید یا لینک دانلود بدید دیگه واقعا منو شرمنده کردید ..

shahedi
27-03-2008, 19:00
سلام shahedi جان و دوستان ..راستش بدطور خواهان دو تا نرم افزار هستم ..در قسمت درخواست نرم افزار مطرح کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم ..فکر کردم بهترین شخص برای راهنمایی شمایی وبس ..ببخشید اگه اینجا سوالمو دوباره مطرح کردم ..چاره ای نبود ..دیگه تکرار نمیشه

من یک نرم افزار میخوام که با اون بتونم نوشته ها و آرم ها را از روی عکس بر دارم ..واقعیت من اینکارو برای عکسهایی که ارزش دارند با نرم افزار فتوشاپ انجام میدم ولی خیلی وقت گیرو خسته کننده است و در ثانی بعضی از سایتها دیگه خیلی حساسیت بخرج میدن و حتی وسط صورت را به ارم سایتشون ملبس میکنند..و در حقیقت کاری میکنند که به هیچ روشی نمیشه اون آرم را با فتوشاپ برداشت ..

حالا دوستان اگه نرم افزار خاصی مد نظرشون هست(( لطفا با کرک )) یا راهی به نظرشون میرسه که من اینکار را راحتر و بهتر بتونم انجام بدم ممنون میشم اگر راهنمایی کنن ..

یک نرم افزار دیگه هم میخواستم که با گفته های قبلم زیاد در تناقص نیست ..ولی اینبار برعکس ..نرم افزاری را چند مدت پیش روی سیستم رفیقم دیدم که راحت روی عکسها آرم و اسم سایتشو میزد ولی نوشته بصورت شیشه ای بود و عکس از زیر آرم راحت پیدا بود و در کل بلایی سر عکس نمی اومد ... اگر در این مورد هم راهنمایی کنید و اسم نرم افزار را بگید یا لینک دانلود بدید دیگه واقعا منو شرمنده کردید ..
سلام اینگونه موارد در PM مطمئن باش جواب می دم
اما...
قبلا مورد مشابهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود و به دوستمون جناب فیض هم پیشنهاد دادم شما هم یه نگاه بینداز.

سوال دومت هم موربوطه به بخش گرافیک نه اینجا شما با ایجاد یک لایه ی جدید و بستگی به مورد با کاهش Fill یا opacity به هدفتون می رسین.
اگر موردی بود در تالار فتوشاپ مطرح کنین یا PM بدید.

shahedi
29-03-2008, 18:35
به نام خدا

سلام.با توجه به اینکه شاید ما روزها و یا سال ها با ویندوز xp و ویندوز های دیگر کار کردیم و در طی این مدت با پیغام های خطای گوناگونی روبرو شدیم.همانطور که می دانید بعضی پیغام های خطا نامفهوم و گنگ بوده و به اصلاح سردرگم ککنده اند که در پست های بعد به این مورد پیغام های خطا بیشتر اشاره خواهم کرد.این تایپیک فقط مختص پیغام های خطایی است که در خود محیط ویندوز یا در حین نصب آن(ویندوز xp) روبرو می شوید.
من سعی می کنم در حد توانم تا جایی که با پیام ها آشنا باشم به دوستان کمک کنم ولی مسلما هستند پیام هایی که من آشنایی نداشته باشم.
امیدوارم همه ی عزیزان برای پویا بودن تایپیک و کمک به دوستانشون هم منو همراهی کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به دانشنامه ی مایکروسافت هم سری بزنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MS Windows XP Professional Error Messages ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Error Messages پيدا كردن پيغامهاي خطا در ويندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
:10:

shahedi
29-03-2008, 19:25
یکی از مهمترین پیغام های خطایی همه ی ما برای یک بار هم شاهد آن بوده ایم و شاید یکی از ترسناک ترین پیغام های خطا باشد صفحه ی آبی مرگ نام دارد.بیل گیتس هم در هنگام معرفی ویندوز 98 با این پیغام روبرو شد اگر مایل بودید بگین فیلمش را بذارم.
Blue Screen Of Death دلایل مختلفی دارد مثل یک درایور نادرست یا تداخل سخت افزاری و یا اشکال در رجیستری ویندوز و یا فایل های Dll)Dynamic-link library ) و سایر موارد.
به ترتیب شماره هایی که در تصویر ملاحظه می کنید موارد را توضیح دادم

شاید برایتان جالب باشد لباسی از جنس BSOD Error!!

البته خطای مذکور تنها منحصر به همون صفحه ی آبی رنگ و زیبا نشده و تصویر زیر هم نمونه ی دیگری از این گروه خطاهاست.

shahedi
30-03-2008, 03:20
یک برنامه ی دیگر برای روبرو شدن با خطاها
در پست اول با یک برنامه آشنا شدید در تایپیک مربوطه توضیحات کافی هست اما یه نرم افزار خوب دیگه:
WinErrs description
WinErrs is a database of 1.554 Windows error codes and their definitions
Did you get a 'Page Fault' or 'Illegal Operation' error message and wonder what it meant? WinErrs is a database of 1.554 Windows error codes and their definitions. These codes are extracted directly from Microsoft Windows and are their descriptions. With over 1,500 error codes they certainly seemed prepared for the worst
دانلود

shahedi
30-03-2008, 03:23
WinErrors 1.0
WinErrors description
WinErrors is a small utility to search Windows error messages by error code
WinErrors is a small application that searches Windows error messages by error code. Also contains a list of all Windows error messages.

Windows Error Messages is a very simple program for displaying Windows error messages. What that means is that you can either search message explanation by its number or browse the error list.
دانلود

mahdi7610
30-03-2008, 09:14
پیغام خطای Generic Host Process for Win32 Services Error

این مشکل از یک باگ توی ویندوز xp سرویس پک 2 ناشی می شه
از جمله اختلالاتی که این پیغام ایجاد میکند یکی نمایش ندادن اسامی فایلهای ضمیمه شده به نامه های الکترونیکی است
البته ضمیمه هایی که نامشان بر اساس سیستم DBCS می باشد (Duble bytes character set)
و یا نام فایل بیشتر از 42 کاراکتر باشد
و زمانی پیغام ظاهر میشود و این اختلالت رخ میدهد که نامه الکترونیکی فرمت Rich text باشد.
وصله های امنیتی که توسط مایکروسافت برای رفع این مسئله منتشر کرده است در زیر لیست شده است بنا بر ویندوزتان آنها را دانلود کنید و نصب نمایید

Windows Server 2003, 32-bit versions

Windows Server 2003, Itanium-based Editions

Windows XP, 32-bit versions

Windows XP, 64-bit version (Itanium)0

Windows 2000

البته اگر با این پیغام در زمان استارت ویندوز برخورد کردید و بخواهید درون my computer جستجو انجام دهید و احساس کردید سیستم بسیار کند شده است تا حدی که چندین دقیقه برای شروع عملیات مورد نظرتان وقت میگیرد مشکل می تواند مربوط به درایور پرینتر hp باشد (اگر استفاده میکنید)

این اتفاق معمولا زمانی رخ می دهد که شما پرینتر HP تان را با درایور قدیمی اش نصب کرده باشید .

راه کار :
1 . به سایت HP مراجعه کنید .
2 . درایور و برنامه های جدید را دریافت نمایید .

ادامه ...
3 . رایانه و چاپگر را خاموش نمایید .
4 . کابل چاپگر را از رایانه جدا کنید .
5 . رایانه را روشن نمایید .
6 . درایور و برنامه های سازگار با چاپگر را نصب کنید و مجددا کابل آن را به رایانه متصل نمایید .
مهم : از آن جایی که این مشکل می تواند دلایلی دیگری داشته باشد ، توصیه می کنم قبل از انجام مراحل فوق ، ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید ؛ شاید مشکل بر طرف شد .

اگر مشکل بر طرف نشد ، مراحل زیر را دنبال کنید :

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت net stop wuauserv را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .
2 . پوشه های زیر را Delete کنید .

X:\WuTemp
X:\Windows\System32\Catroot2

3 . وارد پوشه ی X:\Windows شوید و فولدر SoftwareDistribution را به SoftwareDistributionOLD تغییر نام دهید .

4 . وارد پوشه ی X:\Windows\system32 و فایل های ...

Wuweb.dll را به Wuweb.dll.old
Wuapi.dll را به Wuapi.dll.old
Wuauclt.exe را به Wuauclt.exe.old
Wuaucpl.cpl را به Wuaucpl.cpl.old
Wuaueng1.dll را به Wuaueng1.dll.old
Wuaueng.dll را به Wuaueng.dll.old
Wuauserv.dll را به Wuauserv.dll.old
Wucltui.dll را به Wucltui.dll.old
Wups2.dll را به Wups2.dll.old

Wups.dll را به Wups.dll.old تغییر نام دهید .

نکته :
X نام درایوی است که ویندوز در آن نصب شده است .

منبع :

اگر کما کان مشکل باقی بود ، به آدرس زیر مراجعه کنید .

موفق باشید

mahdi7610
30-03-2008, 13:11
"Error Reading CD-ROM" Error Message When You Upgrade to Windows XP

گاهی اوقات اتفاق می افته موقعی که شما ویندوز xp را upgrade می کنید پیغام هایی مثل پیغام زیر در طول نصب اپدیت ها دریافت می کنید .

دلایلی که ممکن است این اتفاق بیفتد :

1 - اگر اپدیتهایی که شما نصب می کنید بیشتر مربوط باشه به درایور CD-ROM یا ترکیبی از درایور های CD-ROM یا CD-RW یا DVD-ROM .
ویندوز xp تلاش می کنه نصب کنه درایور های CD-ROM یا CD-RW یا DVD-ROM را توی محل مخصوص به خودشون و وقتی محل مربوط به اونها را پیدا نمی کنه پیغامی که در بالا مشاهده می شه را می ده .

2 - یا ممکنه ویندوز قادر به نصب یا پیدا کردن محل درایور های CD-ROM یا CD-RW یا DVD-ROM را نداشته باشه .

چون ما در این حالت قادر نیستم از دیوایس هایی مثل CD-ROM یا CD-RW یا DVD-ROM استفاده کنیم بنابراین برای upgrade کردن ویندوز باید از دستور زیر استفاده کنیم .

ابتدا Windows Explorer را باز کنید و از سمت چپ به زیر شاخه I386 رفته و روی اون راست کلیک کنید و گزینه copy را انتخاب کنید و سپس یکی از درایو های خودتون را حجمی معادل 446 مگابایت داره را انتخاب کنید و از منوی Edit گزینه paste را بزنید تا فولدر I386 داخل یکی از درایوهای شما کپی بشه .

حالا به منوی استارت رفته و روی گزینه run کلیک کنید تا باز بشه و داخل اون تایپ کنید command و کلید اینتر را بزنید تا پنجره command.com باز بشه . سپس به مسیر زیر برید drive:\i386\winnt32.exe و سپس کلید ok را فشار دهید تا پنجره ستاپ مربوط به ویندوز xp برای شما اجرا بشه .
drive : محلی است که شما پوشه I386 را داخل اون کپی کردید .

حالا با خیال راحت می تونید upgrade ویندوز xp را ادامه دهید .

موفق باشید .

shahedi
30-03-2008, 17:19
سلام
ارور بسازید!
یک سایت جالب که شما باهاش می تونی ارور بسازید با هر آیکون و عنوان و متنی که بخواهید:

نمونه

gondeh
02-04-2008, 23:05
سلام خسته نباشید.

یک فیلم را روی دسکتاپم گذاشته بودم تا الان دو بار خواستم رایتش کنم البته با استفاده از خود ویندوز رایتش می کنم نه با برنامه های رایت سی دی.
و هر دو دفعه وقتی نصف مراحل رایت طی شد ویندوز restart کرد و درواقع رایت سی دی ناقص موند و هر دو دفعه هم در یک زمان مشخص ...

مشکل چی می تونه باشه؟

mahdi7610
03-04-2008, 09:33
سلام خسته نباشید.

یک فیلم را روی دسکتاپم گذاشته بودم تا الان دو بار خواستم رایتش کنم البته با استفاده از خود ویندوز رایتش می کنم نه با برنامه های رایت سی دی.
و هر دو دفعه وقتی نصف مراحل رایت طی شد ویندوز restart کرد و درواقع رایت سی دی ناقص موند و هر دو دفعه هم در یک زمان مشخص ...

مشکل چی می تونه باشه؟
سلام دوست عزیز

این مشکل بیشتر زمانی پیش می یاد که فیلم شما استاندارد نیست .
اگه توی بعضی از سی دی ها و فیلم ها دقت کرده باشی پلیرها نصف فیلم را پخش می کنند و به قسمتهای غیر استاندارد که می رسند دیگه فیلم را پخش نمی کنند و اسم اون فیلم توی مدیا پلیر به رنگ قرمز در میاد .
احتمالا شما هم دچار این مشکل شدید و وقتی رایت فیلم به قسمت غیر استاندارد می رسه دیگه سیستم قادر به رایت اون نیست و سیستم ریستارت می شه .

شما از برنامه هایی مثل nero برای رایت فیلم استفاده کنید . حتی اگر فیلم شما غیر استاندارد هم باشه اونا استاندارد می کنه .

موفق باشید

namo
05-04-2008, 14:25
بر روي my computrer كليك راست كنيد و properties را انتخاب كنيد و بعد به قسمت advanced رفته و در قسمت start up and recovery بر روي setting رفته حال در قسمت system failur تيك كنار automatically restart را برداريد

shahedi
08-04-2008, 16:45
سلام خسته نباشید.

مشکل چی می تونه باشه؟
سلام
می شه فرمت فیلم مورد نظرت را بگی و اینکه چرا از نرم افزارهای مربوطه استفاده نمی کنی ؟
آیا سی دی تون مرغوب هست؟

acer_14
09-04-2008, 08:03
با سلام خدمت همه دوستان

يه چند روزيه كه به مشكل عجيب برخورد كردم اينكه وقتي مي خوام از remote desktop استفاده كنم با خطاي زير مواجه ميشم مي خواستم از همه دوستان خواهش كنم اگه امكان داره راهنمايي كنن
"pre-release version of remote desktop has expired"

shahedi
09-04-2008, 14:49
با سلام خدمت همه دوستان

يه چند روزيه كه به مشكل عجيب برخورد كردم اينكه وقتي مي خوام از remote desktop استفاده كنم با خطاي زير مواجه ميشم مي خواستم از همه دوستان خواهش كنم اگه امكان داره راهنمايي كنن
"pre-release version of remote desktop has expired"
سلام
شما ویندوزتون اتفاقیsp3 نیست؟چون یک مورد بود که بهم گزارش شده بود
شما با دانلود در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلتون را می تونید حل کنید.
در ضمن در صورتی که مشکلت حل نشد ورژن Remote Desktops را هم بنویس موردی رو که من دیدم ورژن 5.2.3790 بودش

Asali
10-04-2008, 12:34
دوستان سلام، مودم من
Conexant 11252 56K FAX MODEM می باشد و چند روزی است که شماره گیری نمی کند و هنگام شماره گیری بوق ممتد دارد و پیام می دهد که نمی تواند شماره گیری کند، چند بار مودم را آنیستال کردم و دوباره نصب نمودم مشکل حل نشد و مطمئنم که مشکل از مودم نیست چون در ویندوز ویستا کاملا درست است و شماره گیری می کند و مشکلی ندارد و این مشکل در ویندوز اکس پی است. اگر می توانید راهنماییم کنید. آیا ممکن است ویروسی باشد که مودم را از کار می اندازد؟

shahedi
10-04-2008, 13:27
دوستان سلام، مودم من
Conexant 11252 56K FAX MODEM می باشد و چند روزی است که شماره گیری نمی کند و هنگام شماره گیری بوق ممتد دارد و پیام می دهد که نمی تواند شماره گیری کند، چند بار مودم را آنیستال کردم و دوباره نصب نمودم مشکل حل نشد و مطمئنم که مشکل از مودم نیست چون در ویندوز ویستا کاملا درست است و شماره گیری می کند و مشکلی ندارد و این مشکل در ویندوز اکس پی است. اگر می توانید راهنماییم کنید. آیا ممکن است ویروسی باشد که مودم را از کار می اندازد؟
سلام درایور را ارتقاء دهید و مناسب ویندوز xp بذارین متن پیغام خطا یا تصویری ازش را هم بذارین.

shahedi
10-04-2008, 16:46
پيام خطاي : ColdFusion—Access Denied

اين پيام خطا هنگام كار با يكي از پايگاه هاي داده فايلي مايكروسافت (مانند Access و يا FoxPro) رخ ميدهد .هنگامي كه كلدفيوژن در حال دسترسي به پايگاه داده ها از طريق Data Source باشد . اين ايراد معمولا زماني رخ ميدهد كه شما مشغول رونويسي بانك داده ها از طريق FTP و يا كپي روي آن هستيد .

بهترين راه حل اين مشكل كنار گذاشتن coldfusion services و يا غير فعال كردن Maintain Database Connection از بخش data source در ColdFusion Administrator است .

پيام خطاي : ColdFusion—Operation must use an updateable query error

اين ايراد زماني رخ مي دهد كه سعي در اجراي يك صفحه كلد فيوژن داريد كه كارش آپديت يا پاك كردن ركوردي از يك بانك اطلاعاتي مايكروسافت مثل اكسس است.اين ايراد بصورت معمول زياد رخ ميدهد . چون كلدفيوژن اجازه دسترسي گسترده در سطح سيستم عامل شبكه براي نوشتن روي بانك اطلاعاتي ندارد .

براي حل اين مسئله در ويندوز NT به آدرس زير برويد :

Start > Settings > Control Panel > Services و روي ColdFusion Application Server service كليك كنيد و start-up account را بخاطر بسپاريد . در حالت پيش فرض بايد System Account باشد .بعد به پوشه اي برويد كه فايل بانك اطلاعاتي در آن است و به آن account اجازه دسترسي به پوشه مورد نظر را بدهيد. حتي اگر كنترل پوشه ميگويد همه (everyone) حق دسترسي دارند باز هم بايد اكانت ColdFusion startup را اضافه كنيد.

DJ.Mamal
10-04-2008, 20:49
با سلام ...یه مدتیه فایلهای مخفی(hidden) تو ویندوزم نشون داه نمیشه
گزینه Show hidden files هم میزنم بازم نشون نمیده و دائما رو گزینه don't show هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

mahdi7610
10-04-2008, 22:26
با سلام ...یه مدتیه فایلهای مخفی(hidden) تو ویندوزم نشون داه نمیشه
گزینه Show hidden files هم میزنم بازم نشون نمیده و دائما رو گزینه don't show هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
به ادرس زیر رجوع کنید .

کامل ترین تایپک برای از بین بردن ویرس Show Hidden Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

acer_14
12-04-2008, 10:49
سلام
شما ویندوزتون اتفاقیsp3 نیست؟چون یک مورد بود که بهم گزارش شده بود
شما با دانلود در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلتون را می تونید حل کنید.
در ضمن در صورتی که مشکلت حل نشد ورژن Remote Desktops را هم بنویس موردی رو که من دیدم ورژن 5.2.3790 بودش

با سلام خدمت دوست عزيز
بله ويندوز من سرويس پك 3 روشه و دقيقا مشكل به همين دليل درست شده. چون در يكي از فرومهاي خارجي گشتم اين مشكل مطرح شده بود و اونا يك فايل زيپ شده از رموت دستك تاپ رو گذاشته بودن و دانلود كردم الان هم داره كار مي كنه. همچنين اونجا نوشته بود كه بايد منتظر رفع اين مشكل از طرف مايكروسافت باشيم. به هر حال خيلي ممنون از لطفطون

Sepideh_1989
12-04-2008, 21:55
سلام .
من یه فایل دانلود کردم از اینترنت با پسوند wba
چطور نصب میشه .
ممنون

isbn84
13-04-2008, 14:46
ببخشید من دو سوال داشتم ...
من به تازگی ویندوزم را اپدیت کردم ... از ان به بعد در هنگام بالا امدن ویتدوز در start up screen این پیغام را می دهد که ویندوز شما valid نیست و... و باید ان را ولید کنید ..دو گزینه دارد بعدا ولید کن ...الان ولید کن ....می خاهم بدانم راهی برای خلاص شدن از شر این پیغام هست...چون من کامپیوتر را تنظیم کردم که خودش در زمانی خاص روشن شده ..ولی این پیغام مانع از رفتن ویندوز در دسک تاپ می شود ... ایا راهی هست؟؟؟؟[/RIGHT]

من یه مشکلی دیگه که دارم اینه که وقتی سیستم رو hibernate میکنم برای مثلا ساعت 3 که برنامه auto power on سیستمو روشن کنه ...وقتی این بین خودم کاری برام پیش بیادو سیستمو دستی روشن کتم چون هایبرنیت بوده زود میاد صفحه دسک تاپ ولی بعدش که میخام کانکت بشم کانکت میشه ولی تو سایتی نمیره و پیغام سرور نات فاوند server not found میده . وقتی بعدش سیستمو ریاستارت می کنم (یعنی دیگه از حالت hibernate ) در میاد .دوباره درست میشه ..

badboy2008
13-04-2008, 17:00
تاپیک بسیار خوبیه ، دستتون درد نکنه
من یه مشکل عجیبى دارم !!!
گاها که سیستم رو خاموش میکنم ، عمل Turn off صورت نمیگیره بلکه سیستم بطور ناگهانى ریست میشه
منظورم اینه وقتى Turn Off میکنى اول یوزر مربوطه Log Off میشه وبعد سرویس هاى ویندوز به نویت غیرفعال میشه و سرانجام خاموش... اما در سیستم من ، تا مرحله Log Off یوزر میره و بعد ناگهان ریست میشه ... این ریست شدن به گونه اى هستش که گویا از روى کیس کلید Restart رو بزنى
جالبه که اگه پس از تموم شدن کارم یه بار سیستم رو ریست کنم و بعد Turn Off ، هیچ مشکلى پیش نمیاد و به راحتى خاموش میشه
البته این حالت در مواقعى بیشتر روى میده که با کامپیوتر بیش از یه ساعت کار کنم

لطفا کمکم کنید
ممنون :11:

ShayaneZekr
15-04-2008, 09:17
از دوستان كسي اطلاع دارد چگونه مي‌توان به يك Documents اي كه در ويندوز قبلي Private شده بوده و ويندوز فعلي اجازه دسترسي به آن را نمي‌دهد وارد شد؟

m_r1986
16-04-2008, 15:29
دوستان عزيز سلام .

يه هفته اي ميشه سرعت ويندوز عجيب پايين اومده ... برنامه ها رو ميخوام باز كنم خيلي دير اجرا ميشن ..... دفرگ هم به طور منظم انجام ميدم . نميدونم مشكل از كجاست ؟

kopol_420
16-04-2008, 19:01
سلام من وقتي كه تو my computer مي خوام وارد درايو ها بشم وقتي كه روشون كليك مي كنم قسمت open withمياد بالامي تونيد كمكم كنيد

mahdi7610
16-04-2008, 22:09
سلام من وقتي كه تو my computer مي خوام وارد درايو ها بشم وقتي كه روشون كليك مي كنم قسمت open withمياد بالامي تونيد كمكم كنيد
سلام دوست عزیز

سیستم شما ویروسی شده

به ادرس زیر برید یه برنامه برای حل مشکل open with مربوط به درایوها گذاشتم اون را بگیرید و اجرا کنید .
فقط موقع اجرا کردن برنامه باید منتظر بمونید تا برنامه کار خودش را انجام بده .

کامل ترين تايپک براي از بين بردن ويروس Show Hidden Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

lindows
17-04-2008, 09:53
دوستان كسي ميدونه پروسس 99 % system در task manager موقع نصب يه device جديد مخصوصا اگه USB باشه پيش مياد از چيه ميشه

نصب 1 USB حدود 20 دقيقه طول ميكشه و لي بعد از نصب سيستم روال عادي خودش را داره و system آزاد ميشه :13:
با تعويض ويندوز خوب ميشه و لي دليلش را ميخوام :41:
nod32 با آخرين آپديت را هم نصب دارم

Mehdi.7600
17-04-2008, 13:17
سلام. من ويندوز تازه عوض كردم.ويروسي هم نيست مطمئنم.هربار مي خوام Standby كنم سيستم ريسيت ميشه يا گير ميكنه! مشكل از چيه؟ :41:

Ghaioom
17-04-2008, 14:06
سلام. من ويندوز تازه عوض كردم.ويروسي هم نيست مطمئنم.هربار مي خوام Standby كنم سيستم ريسيت ميشه يا گير ميكنه! مشكل از چيه؟ :41:
سلام
سلام
شما به control panel برو و بعد به قسمت power options بعد هم مثل عکس زیر درست کن.

اگه مشکل حل نشد شاید از قطعات داخل کیس هست.
شما به قطعات داخل کیس یه نگاهی بکن شاید قطعات تو کیس درست وارد نشده یا هم اشتباه وارد شده باشه.
حتماً یه نگاهی هم به داخل کیس بکن.

Mehdi.7600
17-04-2008, 15:49
سلام
سلام
شما به control panel برو و بعد به قسمت power options بعد هم مثل عکس زیر درست کن.

اگه مشکل حل نشد شاید از قطعات داخل کیس هست.
شما به قطعات داخل کیس یه نگاهی بکن شاید قطعات تو کیس درست وارد نشده یا هم اشتباه وارد شده باشه.
حتماً یه نگاهی هم به داخل کیس بکن.

سلام. مرسي. من اينجا كه گفتي رو رفتم ولي گزينه ي standbye نيست اصلا! فقط گزينه ي shutdown هستش مثل عكس و اون پايينيش نيست!

bahdar
17-04-2008, 18:33
سلام دوستان.:11:
3 سوال مهم داشتم:
1- فردی در کامپیوتر موجود در خانه خود فولدری با نام "اینترنت" ایجاد میکند. او با استفاد از Search ویندوز و جستجوی عبارت "اینترنت" میتواند فولدر ساخته شده را پیدا کند. حال او به کامپیوتر محل کار خود مراجعه میکند و فولدر فوق را داخل سیستم محل کار کپی میکند. پس از مدتی فراموش میکند فولدر "اینترنت" را کجای سیستم محل کار کپی کرده است. به سرچ ویندوز مراجعه میکند ، اما هر چقدر سعی میکند و واژه "اينترنت" را جستجو میکند چیزی یافت نمیشود! مشکل کار کجاست؟ برای حل این مشکل چه باید کرد؟

2- فردی پسورد ویندوز خود را عوض میکند و پسوردی متشکل از حروف را انتخاب میکند. پس از رستارت سیستم هر چقدر سعی میکند ویندوز پسورد وارد شده او را قبول نمیکند! او مطمئن است که چه پسوردی انتخاب کرده و آن را دقیقأ وارد میکند! او اشتباه نمیکند اما ویندوز پسورد او را قبول نمیکند. مشکل کار کجاست؟ چه باید کرد؟

3- لطفا متن زیر را از نظر محتوا (از نظر صحیح بودن نه از نظر املایی و نگارشی) تصحیح کنید:

غیر فعال کردن رستارت شدن اتوماتیک سیستم پس از آپدیت ویندوز
اگه شما تا حالا ویندوزتون رو آپدیت کرده باشید چه ویندوزتون XP باشه چه ویستا حتمأ دیدید یهو سیستم ریست میشه. خب ما قصد داریم توی این ترفند به شما راهی رو نشون بدیم که اگه از اون استفاده بکنید میتونید از این موضوع جلویگیری بکنید و ویندوز بعد از آپدیت دیگه رستارت نشه.
خب اول از همه به رجیستری برید.
بعد مسیر زیر رو پیدا کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Win dows\WindowsUpdate
حالا DWORD بسازید و اسمش رو NoAutoRebootWithLoggedOnUsers رو بزارید. بهش هم مقدار 1 بدید.
حالا یه بار سیستم رو ریست کنید تا حل بشه.

دوستان فقط توجه کنید که این ها سوال مسابقه است و لطف کنید راهی که مخالف شرایط بیان شده در مسئله است بیان نکنید حتی اگر آسان تر از راهیست که تمام شرایط رعایت شده باشد.
در ضمن من فقط تا آخر فروردین وقت دارم.
لطفا سریعتر.
خیلی ممنون.:11::10:

banel87
17-04-2008, 20:28
3 سوال مهم داشتم:
1- فردی در کامپیوتر موجود در خانه خود فولدری با نام "اینترنت" ایجاد میکند. او با استفاد از Search ویندوز و جستجوی عبارت "اینترنت" میتواند فولدر ساخته شده را پیدا کند. حال او به کامپیوتر محل کار خود مراجعه میکند و فولدر فوق را داخل سیستم محل کار کپی میکند. پس از مدتی فراموش میکند فولدر "اینترنت" را کجای سیستم محل کار کپی کرده است. به سرچ ویندوز مراجعه میکند ، اما هر چقدر سعی میکند و واژه "اينترنت" را جستجو میکند چیزی یافت نمیشود! مشکل کار کجاست؟ برای حل این مشکل چه باید کرد؟

2- فردی پسورد ویندوز خود را عوض میکند و پسوردی متشکل از حروف را انتخاب میکند. پس از رستارت سیستم هر چقدر سعی میکند ویندوز پسورد وارد شده او را قبول نمیکند! او مطمئن است که چه پسوردی انتخاب کرده و آن را دقیقأ وارد میکند! او اشتباه نمیکند اما ویندوز پسورد او را قبول نمیکند. مشکل کار کجاست؟ چه باید کرد؟

3- لطفا متن زیر را از نظر محتوا (از نظر صحیح بودن نه از نظر املایی و نگارشی) تصحیح کنید:

اگه شما تا حالا ویندوزتون رو آپدیت کرده باشید چه ویندوزتون XP باشه چه ویستا حتمأ دیدید یهو سیستم ریست میشه. خب ما قصد داریم توی این ترفند به شما راهی رو نشون بدیم که اگه از اون استفاده بکنید میتونید از این موضوع جلویگیری بکنید و ویندوز بعد از آپدیت دیگه رستارت نشه.
حالا DWORD بسازید و اسمش رو NoAutoRebootWithLoggedOnUsers رو بزارید. بهش هم مقدار 1 بدید.

دوستان فقط توجه کنید که این ها سوال مسابقه است و لطف کنید راهی که مخالف شرایط بیان شده در مسئله است بیان نکنید حتی اگر آسان تر از راهیست که تمام شرایط رعایت شده باشد.
لطفا سریعتر.
جواب سوال دوم:
احتمالا یا Caps Lock روشنه، یا زبان کیبرد عوض شده. :31:
شایدم اون موقع که پسوردو تعریف میکرده Capslock روشن بوده، حالا که می خواد وارد کنه خاموشه.

bahdar
17-04-2008, 22:58
جواب سوال دوم:
احتمالا یا Caps Lock روشنه، یا زبان کیبرد عوض شده.
شایدم اون موقع که پسوردو تعریف میکرده Capslock روشن بوده، حالا که می خواد وارد کنه خاموشه.
نه دوست عزیز.ببین:

فردی پسورد ویندوز خود را عوض میکند و پسوردی متشکل از حروف را انتخاب میکند. پس از رستارت سیستم هر چقدر سعی میکند ویندوز پسورد وارد شده او را قبول نمیکند! او مطمئن است که چه پسوردی انتخاب کرده و آن را دقیقأ وارد میکند! او اشتباه نمیکند اما ویندوز پسورد او را قبول نمیکند. مشکل کار کجاست؟ چه باید کرد؟
ممنون.

sara100
19-04-2008, 01:36
با سلام خدمت اساتيد زحمتكش بخش !

دوستان يكي بگه چرا وقتي برنامه ها را در قسمت Task Scheduler ويندوز XP SP2 زمانبندي مي كنم برنامه ها به هيچ وجه در موفق مقرر خود اجرا نمي شوند به نظر شما علتش در چيست ؟؟؟

آيا احتمال مي رود بخاطر اينكه ويندوز XP SP2 چون اورجينال نيست اجرا نشه يا نه ربطي به اين موضوع ندارد.... خواهشاً دوستان اين موضوع را تست كنند كه آيا اين مشكل در همه ويندوزهاي غيراورجينال در ايران مي باشد يا خير...
در نهايت پاسخ نهايي را در اينجا اعلام فرمايند...

shahedi
19-04-2008, 02:42
تاپیک بسیار خوبیه ، دستتون درد نکنه
من یه مشکل عجیبى دارم !!!
گاها که سیستم رو خاموش میکنم ، عمل Turn off صورت نمیگیره بلکه سیستم بطور ناگهانى ریست میشه
منظورم اینه وقتى Turn Off میکنى اول یوزر مربوطه Log Off میشه وبعد سرویس هاى ویندوز به نویت غیرفعال میشه و سرانجام خاموش... اما در سیستم من ، تا مرحله Log Off یوزر میره و بعد ناگهان ریست میشه ... این ریست شدن به گونه اى هستش که گویا از روى کیس کلید Restart رو بزنى
جالبه که اگه پس از تموم شدن کارم یه بار سیستم رو ریست کنم و بعد Turn Off ، هیچ مشکلى پیش نمیاد و به راحتى خاموش میشه
البته این حالت در مواقعى بیشتر روى میده که با کامپیوتر بیش از یه ساعت کار کنم

لطفا کمکم کنید
ممنون :11:

دوستان عزيز سلام .

يه هفته اي ميشه سرعت ويندوز عجيب پايين اومده ... برنامه ها رو ميخوام باز كنم خيلي دير اجرا ميشن ..... دفرگ هم به طور منظم انجام ميدم . نميدونم مشكل از كجاست ؟

این مقاله را مطالعه کنید:

از دوستان كسي اطلاع دارد چگونه مي‌توان به يك Documents اي كه در ويندوز قبلي Private شده بوده و ويندوز فعلي اجازه دسترسي به آن را نمي‌دهد وارد شد؟
بیشتر توضیح دهید ، مجددا با فرمت سیستم عامل قصد چنین کاری دارین؟

shahedi
19-04-2008, 03:27
3 سوال مهم داشتم:

لطفا سریعتر.
1-بر روی All File and Folder کلیک کند Look in را بذاره روی my computer ،تاریخ ایجاد پوشه ی فرضی را تعیین کند و سپس جست و جو کند در ضمن فایل های مخفی را هم نمایش دهد ممکن است مخفی اش کرده باشد
2-ممکن است ادمین دسترسی را قطع کرده باشد، ممکن است جای کلید ها در صفحه کلید عوض شده باشد(با نرم افزار خاصی)ممکن است یوزر خودش نباشد ، ممکن است حروف را کوچک یا بزرگ وارد کرده باشد
3-مطلب را قبول ندارم ناگهانی ری استارت شدن را می گم آپدیت ها در هنگام خاموش شدن در کادری که با کلیک روی Turn of می زنید می تونید انتخاب کنین که نصب بشه و خاموش یاعدم نصب به روز رسانی ها و خاموش

بقیه سوالات در روز های آینده منتظر باشن دوستان دیگه

sara100
19-04-2008, 11:33
با سلام !

چرا وقتي كامپيوترم را به مدت 5 دقيقه در حالت stand by قرار مي دهم ديگه هر مي كنم صفحه دسكتاپ بالا نمي آيد....

به نظر شما علتش در چيست ؟
دوم اينكه يك كامپيوتر حداكثر تا چه مدتي مي تونه در حالت standby قرار گيرد آيا بيش از موعد مقرر برايش ضررداره يا خير؟؟

Mehdi.7600
19-04-2008, 20:37
با سلام !

چرا وقتي كامپيوترم را به مدت 5 دقيقه در حالت stand by قرار مي دهم ديگه هر مي كنم صفحه دسكتاپ بالا نمي آيد....

دوم اينكه يك كامپيوتر حداكثر تا چه مدتي مي تونه در حالت standby قرار گيرد آيا بيش از موعد مقرر برايش ضررداره يا خير؟؟

اين مشكل رو منم دارم. بايد چيكار كرد. ضمن اينكه جديدا stand bye مي كنم ريسيت ميشه!!!

pooyahacker
19-04-2008, 22:49
سلام ; دو تا سوال داشتم :

1. من وقتي ميخوام وارد ویندوز بشم ، یعنی در هنگام بوت شدن ویندوز 3 تا گزینه windows xp مشاهده میکنم که در واقع دو تاشون - که تو یه درایوم بود و اون درایومو فرمت کرده بودم - بیخوده و وقتی میزنی میگه فلان فایل موجود نیست دوباره نصب کنید .... حالا میخوام ببینم واسه حذف کردن اون دو تا گزینه چی کار باید بکنم ؟؟

2. من تو این ویندوزی که الان دارم - یعنی xp SP2 - بعضی برنامه ها رو نمیتونم نصب کنم - مثل nero 8 یا office - که موقع نصب یه ارروری میده که بهمان فایل با پسوند msi موجود نیست یا خرابه - اررورش دقیقا یادم نیست ; خواستید بگید بزارم - و برنامه خارج میشه .... من خودم فکر میکنم چون این درایوم FAT هست اینجوری میشه چون وقتی این ویندوز رو تو یه درایو دیگه که NTFS بود ریختم مشکلی نداشت ! نظر شما چیه ؟؟

msseng
20-04-2008, 07:33
سلام ; دو تا سوال داشتم :

1. من وقتي ميخوام وارد ویندوز بشم ، یعنی در هنگام بوت شدن ویندوز 3 تا گزینه windows xp مشاهده میکنم که در واقع دو تاشون - که تو یه درایوم بود و اون درایومو فرمت کرده بودم - بیخوده و وقتی میزنی میگه فلان فایل موجود نیست دوباره نصب کنید .... حالا میخوام ببینم واسه حذف کردن اون دو تا گزینه چی کار باید بکنم ؟؟

2. من تو این ویندوزی که الان دارم - یعنی xp SP2 - بعضی برنامه ها رو نمیتونم نصب کنم - مثل nero 8 یا office - که موقع نصب یه ارروری میده که بهمان فایل با پسوند msi موجود نیست یا خرابه - اررورش دقیقا یادم نیست ; خواستید بگید بزارم - و برنامه خارج میشه .... من خودم فکر میکنم چون این درایوم FAT هست اینجوری میشه چون وقتی این ویندوز رو تو یه درایو دیگه که NTFS بود ریختم مشکلی نداشت ! نظر شما چیه ؟؟

1- میری به اینجا: روی My Computer کلیک راست میکنی و گزینه Properties رو میاری. حالا در برگه advanced روی گزینه setting در بخش Startup and Recovery کلیک کن. اونجا روی دکمه Edit کلیک کن و موارد اضافی رو پاک کن. و بعد فایل رو save کن. دقت کن که اطلاعات ویندوز خودت رو اشتباهی پاک نکنی!

2- حتما بنویس چه خطایی میده...

shahedi
20-04-2008, 08:43
دوستان كسي ميدونه پروسس 99 % system در task manager موقع نصب يه device جديد مخصوصا اگه USB باشه پيش مياد از چيه ميشه

نصب 1 USB حدود 20 دقيقه طول ميكشه و لي بعد از نصب سيستم روال عادي خودش را داره و system آزاد ميشه :13:
با تعويض ويندوز خوب ميشه و لي دليلش را ميخوام :41:
nod32 با آخرين آپديت را هم نصب دارم

سلام دوست عزیز ، سوال شما برای من گنگ بود و اصلا لب کلام را متوجه نشدم وضعیت خود و سوالتان را بهتر شرح دهید .مشخصات سیستم عامل فراموش نشود.

به سایت سازنده ی کارت گرافیک خود سر بزنید و درایور آن را ارتقاء دهید. سیستم خود را از نظر نداشتن مشکل سخت افزاری بررسی کنید

سلام. مرسي. من اينجا كه گفتي رو رفتم ولي گزينه ي standbye نيست اصلا! فقط گزينه ي shutdown هستش مثل عكس و اون پايينيش نيست!
همانطور که گفتم باید علت ، مشکلی در کارت گرافیک ممکن است باشد کاری را که گفتم انجام دهید و نتیجه را گزارش کنید.

با سلام !

سلام
یک بار تنظیمات Power option و سربرگ Advance را بررسی کنید و از تنظیمات درست اطمینان حاصل کنید.مدت زمان مشخصی نیست شما تا هر وقت دلتان خواست می توانید در این حالت سیستمتان را نگه دارید اما در صورتی که می خواین فرضا با پنجره های باز و یا اجرای یک بر نامه سیستم را خاموش کنید از Hibernate استفاده کنید.

:20:

shahedi
20-04-2008, 09:22
دوست عزیزی که می خواستن درمورد دستورات ریکاوری کنسول بیشتر بدونن به اینجا مراجعه کنن
با تشکر

pooyahacker
20-04-2008, 15:27
1- میری به اینجا: روی My Computer کلیک راست میکنی و گزینه Properties رو میاری. حالا در برگه advanced روی گزینه setting در بخش Startup and Recovery کلیک کن. اونجا روی دکمه Edit کلیک کن و موارد اضافی رو پاک کن. و بعد فایل رو save کن. دقت کن که اطلاعات ویندوز خودت رو اشتباهی پاک نکنی!

2- حتما بنویس چه خطایی میده...

2. میخواستم برنامه snagit رو نصب کنم و از ارروری که میده عکس بگیرم که در نصب همین برنامه هم اررور داد و مجبور شدم خودم بنویسم :
Internal Error 2755. 1632, C:\program Files\Common Files\Wise
Installation
wizard\WISDA0BF7AB88EB46758FA1531EAD938821_8_2_3.M SI

اینم اررور مربوط به برنامه Adobe reader در هنگام نصب :
Internal Error 2755. 1632,
C;\DOCUME~1\POOYA~1.P-9\LOCALS~!\Temp\Adobe Reader 8\AcroRead.msi

1. اینی که شما میگی اصلا تو مال من وجود نداره ; وقتی رو my computer راست کلیک میکنم دو تا تب هست که یکیش general و اون یکی Shortcut هست که تو تب shortcut گزینه advanced وجود داره ولی وقتی میزنم اصلا اون چیزایی که شما میگید نیست و همشون هم غیر فعاله ...

shahedi
20-04-2008, 16:40
اين مشكل رو منم دارم. بايد چيكار كرد. ضمن اينكه جديدا stand bye مي كنم ريسيت ميشه!!!
سلام اینو بخونین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bahdar
20-04-2008, 17:15
سلام.

1-بر روی All File and Folder کلیک کند Look in را بذاره روی my computer ،تاریخ ایجاد پوشه ی فرضی را تعیین کند و سپس جست و جو کند در ضمن فایل های مخفی را هم نمایش دهد ممکن است مخفی اش کرده باشد
ممنون.

2-ممکن است ادمین دسترسی را قطع کرده باشد، ممکن است جای کلید ها در صفحه کلید عوض شده باشد(با نرم افزار خاصی)ممکن است یوزر خودش نباشد ، ممکن است حروف را کوچک یا بزرگ وارد کرده باشد
بر اساس سوال:
او مطمئن است که چه پسوردی انتخاب کرده و آن را دقیقأ وارد میکند! او اشتباه نمیکند اما ویندوز پسورد او را قبول نمیکند.
پس ان امکان که کوچک و بزرگ وارد کرده غلط است چون پسورد را دقیقا درست وارد کرده.بقیه حالات را نمیدونم ولی به عنوان جواب می نویسم.ممنون.آیا حالات دیگری هم وجود دارد؟

3-مطلب را قبول ندارم ناگهانی ری استارت شدن را می گم آپدیت ها در هنگام خاموش شدن در کادری که با کلیک روی Turn of می زنید می تونید انتخاب کنین که نصب بشه و خاموش یاعدم نصب به روز رسانی ها و خاموش
یعنی کل آن روش غلطه؟
ممنون.

shahedi
20-04-2008, 17:50
به تصویر ذیل و گزینه هاش دقت کنین پاسخ را متوجه می شوین

shahedi
21-04-2008, 13:15
با سلام خدمت اساتيد زحمتكش بخش !

دوستان يكي بگه چرا وقتي برنامه ها را در قسمت Task Scheduler ويندوز XP SP2 زمانبندي مي كنم برنامه ها به هيچ وجه در موفق مقرر خود اجرا نمي شوند به نظر شما علتش در چيست ؟؟؟

آيا احتمال مي رود بخاطر اينكه ويندوز XP SP2 چون اورجينال نيست اجرا نشه يا نه ربطي به اين موضوع ندارد.... خواهشاً دوستان اين موضوع را تست كنند كه آيا اين مشكل در همه ويندوزهاي غيراورجينال در ايران مي باشد يا خير...
در نهايت پاسخ نهايي را در اينجا اعلام فرمايند...

سلام
شما از نرم افزارهای مدیریت زمان بندی دیگه استفاده کن با امکانات بیشتر اگر درخواست داشتی انجمن درخواست نه اینجا!.من یک همچین مشکلی ندارم فکر نمی کنم مشکل اورجینال و یا قفل شکسته بودن دلیل خوبی باشه

با سلام !

سوال دوم را که جواب داده ام سوال اول لطف بیشتر توضیح بدین طبق تایپیک چگونه سوال بپرسیم از این به بعد شما و دوستانتون عمل کنین تا پاسخ را بهتر دریافت کنین
:20:

Mehdi.7600
21-04-2008, 16:33
سلام. من درايور كارت گرافيكم رو هم آپديت كردم ولي هنوز وقتي stand bye ميكنم ريسيت ميشه! اتصالات هم مشكلي نداره. مثلا اتصالات كجا؟چيكار كنم؟

alireza_naeemy
21-04-2008, 16:36
سلام دوستان
همونطور كه دوستمون آقاي mahdi7610 توضيح دادن براي پيغام Generic Host Process for Win32 Services Error ؛ مواردي كه گفتن انجام دادم اما درست نشد.
آيا اگر كه سرويس پك 3 رو كه حجمي حدود 300 مگ رو داره دانلود كنم و نصب كنم اين مشكل برطرف ميشه؟

با تشكر از تمامي عزيزان

winxp
21-04-2008, 16:42
سلام عزیزم

ایا قبلا با همین ویندوز این مشکل رو داشتین ؟

میگم شاید از نسخه ی ویندوزتون باشه

یا ویندوزتون خراب شده

یک بار sfc /scannow انجام بدین شاید درست بشه

شب یه دستور دیگه برات میزارم تست کن

موفق باشی

alireza_naeemy
21-04-2008, 17:09
سلام عزیزم

ایا قبلا با همین ویندوز این مشکل رو داشتین ؟

میگم شاید از نسخه ی ویندوزتون باشه

یا ویندوزتون خراب شده

یک بار sfc /scannow انجام بدین شاید درست بشه

خدمت شما عرض شود كه sfc /scannow انجام داده بودم اما نشد

shahedi
21-04-2008, 19:18
سلام دوستان
همونطور كه دوستمون آقاي mahdi7610 توضيح دادن براي پيغام Generic Host Process for Win32 Services Error ؛ مواردي كه گفتن انجام دادم اما درست نشد.
آيا اگر كه سرويس پك 3 رو كه حجمي حدود 300 مگ رو داره دانلود كنم و نصب كنم اين مشكل برطرف ميشه؟

با تشكر از تمامي عزيزان
دقیق پست را بخونین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیزان مایلند درمورد سوییچ های winnt32 توضیح بدم؟

pooyahacker
21-04-2008, 21:59
سلام
هنگام بوت شدن ویندوزم 3 گزینه وجود داره که دو تاشون رو میخوام حذف کنم ( چون قبلا این ویندوزها رو فرمت کردم ولی گزینه اش هنوز وجود داره )
چی کار باید بکنم ؟
یکی از دوستان گفته بود که باید رو my computer راست کلیک کنی و properties و advanced رو بزنی و ... که اینها اصلا اونطوری نیست که تو کامپیوتر منه !
این عکسش :
فقط اگه ممکنه سریع تر جواب بدید ...
با تشکر

shahedi
21-04-2008, 22:17
سلام
هنگام بوت شدن ویندوزم 3 گزینه وجود داره که دو تاشون رو میخوام حذف کنم ( چون قبلا این ویندوزها رو فرمت کردم ولی گزینه اش هنوز وجود داره )
چی کار باید بکنم ؟
یکی از دوستان گفته بود که باید رو my computer راست کلیک کنی و properties و advanced رو بزنی و ... که اینها اصلا اونطوری نیست که تو کامپیوتر منه !
این عکسش :
فقط اگه ممکنه سریع تر جواب بدید ...
با تشکر
سلام
اشکال شما می دونی چیه شما از شورت کات مای کامپیوتر استفاده کردین
روی فضای خالی desktopراست کلیک کن سربرگ دسکتاپ و بعد کاستمایز دسکتاپ تیک My computer را بزن بعد مراحلی را که گفتی طی کن یک راه دیگه هم هست تستینگ کن اگر نابلدی اینو نرو 1- ویرایش فایل boot.ini

دومی توی ران بنویس msconfig بعد سربرگ بوت بعد چک آل بوت... را بزن
موردی بود بگین

pooyahacker
21-04-2008, 23:09
سلام
اشکال شما می دونی چیه شما از شورت کات مای کامپیوتر استفاده کردین
روی فضای خالی desktopراست کلیک کن سربرگ دسکتاپ و بعد کاستمایز دسکتاپ تیک My computer را بزن بعد مراحلی را که گفتی طی کن یک راه دیگه هم هست تستینگ کن اگر نابلدی اینو نرو 1- ویرایش فایل boot.ini

دومی توی ران بنویس msconfig بعد سربرگ بوت بعد چک آل بوت... را بزن
موردی بود بگین

از راه دومی که گفتید رفتم درست شد ...
دستتون درد نکنه :11:

Mehdi.7600
21-04-2008, 23:41
نظرتون در مورد سرويس پك 3 كه تو سايت مايكروسافت هست چيه؟ مفيد هست؟ نصب كنم؟

tibo
22-04-2008, 15:48
با سلام خدمت دوستان.
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که من وقتی یه فایل رو با پلیری در ویندوز مثلا مدیا پلیر پخش میکنم و برنامه رو میبندم وقتی دوباره برنامه رو باز میکنم و روی دکمه پلی کلیک میکنم فایل قبلی پلی میشه من چطور میتونم این حالت رو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirmrsong
22-04-2008, 18:43
سلام به همه دوستان
آقا من میخواستم بدونم که وقتی تو دسکتاپ آیکن ها رو با گزینه سایز sort میکنیم با چه روشی آیکن ها مرتب میشن؟؟؟؟؟؟؟؟ (یعنی با اندازه چه چیزی مرتب میشن)

mahdi7610
22-04-2008, 21:27
نظرتون در مورد سرويس پك 3 كه تو سايت مايكروسافت هست چيه؟ مفيد هست؟ نصب كنم؟

سلام دوست عزیز

این نسخه از ویندوز نسخه Rc هست و هنوز نسخه نهایی اون عرضه نشده .

در مورد مفید بودن بله مفید هست چون تمامی اپدیت های ماکروسافت توی این ویندوز قرار داده شده .

اطلاعات بیشتر را از لینک زیر می تونید دریافت کنید .

ویندوز xp سرویس پک 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

bahdar
23-04-2008, 00:01
به تصویر ذیل و گزینه هاش دقت کنین پاسخ را متوجه می شوین
ممنون اگه سوال پیش اومد می پرسم.

shahedi
23-04-2008, 13:23
سلام به همه دوستان
آقا من میخواستم بدونم که وقتی تو دسکتاپ آیکن ها رو با گزینه سایز sort میکنیم با چه روشی آیکن ها مرتب میشن؟؟؟؟؟؟؟؟ (یعنی با اندازه چه چیزی مرتب میشن)
سلام
بر اساس اندازه ای که در بخش جنرال هست مرتب می شن

با سلام خدمت دوستان.
یه سوالی که برام پیش اومده اینه که من وقتی یه فایل رو با پلیری در ویندوز مثلا مدیا پلیر پخش میکنم و برنامه رو میبندم وقتی دوباره برنامه رو باز میکنم و روی دکمه پلی کلیک میکنم فایل قبلی پلی میشه من چطور میتونم این حالت رو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
شما وقتی کارت با فایله تموم شد دیلیتش کن یا با برنامه ی WinASO Registry Optimizer و بعد Privacy Eraser و بعد اپلیکشن پاکش کن

DaXteR
23-04-2008, 18:49
سلام دوستان من لپتاپم خیلی تو صفحه لودینگ ویندوز وقت صرف میبره تا بالا بیاد
بعدش وقتی هم ویندوز میاد فقط دسکتاپ نشون میده و هنگینگ رم هم نشون میده پر
به نظرتون چی کار کنم ؟
فکر ریختن دوباره ویندوز نباشین لطفا

950w
23-04-2008, 23:18
سلام دوستان من لپتاپم خیلی تو صفحه لودینگ ویندوز وقت صرف میبره تا بالا بیاد
بعدش وقتی هم ویندوز میاد فقط دسکتاپ نشون میده و هنگینگ رم هم نشون میده پر
به نظرتون چی کار کنم ؟
فکر ریختن دوباره ویندوز نباشین لطفا
من هم تا همین چند روز پیش با همین مشکل در مورد دسکتاپم روبرو بودم ویه چیزی در حدود 20روز تمام بود که باهاش دست و پنجه نرم کردم, هر چیز که به ذهنم می رسید بررسی کردم و به همه چیز فکر کردم الا ویروس که در نهایت با نصب وین جدید و بدون هر کار دیگه ای ابتدا با NOD32 ورژن فاینال سرچ کردم تا اینکه مشکل حل شد امیدوارم هرچه زودتر برای شما هم حل بشه .
در ضمن اگر مشکل شما هم مثل من باشه,با ساخت یه New User از طریق Safemod میتونی موقتن بالا بیایی.

خوب حالا مشکل خودم
من بعد از ویروس کشی که در بالا گفتم یه تعداد ویروس داخل System Volume Information پیدا کردم و حالا از دوستانی که اطلاع دارن می پرسم که چه طور می شه System Volume Information رو پاک کرد
با تشکر از همه

mahdi7610
24-04-2008, 12:42
سلام

توضیحاتی در مورد system restore و System Volume Information

ببينيد توي سيستم عامل هاي ماکروسافت برنامه اي وجود داره به اسم system restore که در واقع مي شه گفت قابليت خوبي هست که ماکروسافت اونا توي سيستم عاملش قرار داده .

اين برنامه در مقابل برنامه هايي که شرکت هاي گوناگون براي باز سازي اشکالات سيستم عامل بيرون داده اند واقعا حرفي براي گفتن نداره اما مي تونه در بعضي مواقع در نبود برنامه ها کمک زيادي براي رفع مشکلات به ما بکنه .

system restore قابليتي هست که اگه ما در بعضي مواقع برنامه اي روي سيستم خودمون نصب کرديم و اين برنامه مشکلاتي را براي سيستم ما به وجود اورد ما مي تونيم از اين برنامه استفاده کنيم و سيستممون را به تاريخي برگردونيم که اين مشکل وجود نداشت .

بهتره ما بعد از نصب ويندوز و برنامه هايي ضروري بلافاصله يک Restore Point از ويندوز و برنامه هاي ان بگيريم تا در صورت بروز مشکل بتونيم به عقب برگرديم .

هر چند اگر ما اين کار را هم انجام نديم سيستم عامل به صورت هوشمند اين کار را براي ما انجام مي ده .
به اين صورت که بعد از نصب هر برنامه ويندوز به صورت هوشمند يک Restore Point از همان تاريخ ميگيرد تا اگر برنامه اي که ما نصب کرديم مشکل داشت بتونيم از اين گزينه استفاده کرده و مشکل را حل کنيم .

همه اينها مقدمه اي بود تا برسيم به System Volume Information

اين پوشه جزء فاليهاي سيستمي يا سوپر هايدن سيستم عامل محسوب مي شه . به خاطر همين اين پوشه مخفي هستي و شما قادر نخواهيد بود ان را به صورت عادي پاک کنيد .

پوشه System Volume Information مربوط به system restore مي باشد .

Point هايي که سيستم ريستور مي سازه ( منظور همون تاريخهايي هست که گفتم موقع مشکل مي شه به اون تاريخ برگشت ) فايلهاش را در واقع بايد يه جايي ذخيره کنه واون جا هم پوشه System Volume Information هستش تا در صورتي که شما خواستين سيستمتون را رستور کنيد بتونه فايلها را از توي اين فولدر بازيابي کنه .

به خاطر اينکه با انجام هر کاري توي سيستم عامل يک Restore Point ايجاد مي شه بنابراين حجم اين پوشه هر روز زياد تر مي شه . طوري که حتي مي شه گفت گاهي حجم اون به 4 گيگ هم مي رسه . و در واقع حجم زيادي از درايو شما را به خودش اختصاص مي ده .

اما حالا System Volume Information خوبه باشه يا نباشه ؟
وقتي سيستمي ويروس مي گيره اولين پوشه اي که الوده مي شه همين پوشه هستش و در واقع ويروسها اين پوشه را هدف اصلي قرار ميدن .

بنابراين بهتره هم به جهت ويروسي نشدن و هم به جهت ازاد کردن حجم زيادي از فضاي هارد اين پوشه از روي همه درايو ها به غيرسيستم عامل حذف شود.

بله درسته بهتره از همه پوشه ها حذف بشه به غير ازدرايو c . زيرا اگر براي درايو c پاک نشود شما مي تونيد در صورت بروز مشکل درويندوز به عقب برگرديد .

يا اينکه شما مي تونيد اين پوشه را براي تمام درايوها غير فعال کنيد که اين خوب نيست يعني بهتره پاک بشه . چون اگر غير فعال بشه بياستفاده مي ماند و حجم از درايو را هم به خود اختصاص مي دهد .

براي دسترسيبه سيستم ريستور مسير زير را دنبال کنيد .
All Programs \ Accessories \ System Tools \ System Restore

براي غير فعال کردن سيستم ريستور براي هر درايو کهدلتون مي خواد مسير زير را دنبال کنيد .

روي my computer راست کليک کنيد وسپس propertise را بزنيد و بعد هم به تب system restore بريد تو اونجا ليست درايوهاتون را مي بينيد هر کدوم را که دوست داشتيد انتخاب کنيد و بعد گزينه setting رابزنيد و بعد از صفحه باز شده يه گزينه هست که اونا تيک بزنيد و بعد ok کنيد .
براي درايو c تنها نمي تونيد اين کار را بکنيد اما مي تونيد توي همون صفحه اولکه اسم درايو ها را نشون مي ده يه گزينه اون بالا هست که اونا بزنيد تا براي همهدرايو ها غير فعال بشه حتي درايو c .

دلیل این که گفته می شه system restore بهتره همیشه غیر فعال یا off باشه این هست که این برنامه پوشه ای به اسم System Volume Information تولید می کنه و این پوشه هم پوشه ای هست که ویروس ها اونا هدف اصلی خودشون قرار می دن .

برای پاک کردن System Volume Information باید چه کار کنیم .

ابتدا my computer را باز کرده سپس روی tools کلیک کرده ، Folder Options را باز کنید .

ابتدا Show Hidden Files and Folders را انتخاب کنید . سپس تیک کنار [Hide protected operating system files (Recommended)] را حذف کرده ، Yes و سپس Ok را کلیک کنید.

الان می توانید روی System Volume Information folder دابل کلیک کرده و ان را باز کنید.

اما گاهی اوقات ممکن است هنگام باز کردن فولدر system volume information با پیام X:\system volume information is not accessible مواجه شوید.

این در صورتی است که سیستم فایل درایو ویندوز شما NTFS باشد.

برای باز کردن این شاخه (system volume information) ابتدا روی ان راست کلیک کرده سپس Properties را کلیک و زبانه Security را انتخاب کنید. Add را بزنید و سپس user name کسانی را که مایلید بهانها اجازه دسترسی به این شاخه داده شود، وارد کنید. سپس ok و دو باره ok رابزنید.

حالا می تونید اونا پاک یا ویرایش کنید .

موفق باشید .

blackspider
24-04-2008, 23:34
یاهو مسنجرم رو وقتی می خوام باز کنم این ارور سند ریپورت رو میده، چیکار کنم درس شه؟؟ نسخه های مختلف یاهو مسنجر رو هم نصب کردم، بازم همینه...

950w
24-04-2008, 23:48
مهدی جان از توضیحات مفیدت ممنونم ولی احساس می کنم یه مقدار ما رو دست کم گرفتی که اینقدر خودت رو تو زحمت انداختی اما سطر آخر مطلبت برام می تونه خیلی مفید باشه و به خاطرش ازت ممنونم.
اما یه سوال : اینکه Properties از system volume information من تبی به نام Security نداره لطف می کنی اگه یه مقدار بیشتر راهنمایی کنی:10::11:

mahdi7610
25-04-2008, 05:34
مهدی جان از توضیحات مفیدت ممنونم ولی احساس می کنم یه مقدار ما رو دست کم گرفتی که اینقدر خودت رو تو زحمت انداختی اما سطر آخر مطلبت برام می تونه خیلی مفید باشه و به خاطرش ازت ممنونم.
اما یه سوال : اینکه Properties از system volume information من تبی به نام Security نداره لطف می کنی اگه یه مقدار بیشتر راهنمایی کنی:10::11:
سلام دوست خوبم
من اصلا شما را دست کم نگرفتم . شما استاد من هستید

این مطالب را هم قبلا برای کس دیگه ای نوشته بودم . و چون به سوال شما مربوط می شد گفتم بزارم اینجا تا بقیه هم استفاده کنند .

اما در مورد تب security
این قابلیت از مزایای سیستم فایل ntfs هستش و توی سیستم عامل مخفی هستش .
برای در اوردن این گزینه از حالت مخفی اولا باید سیستم فایل درایوتون ntfs باشه .
حالا به folder option برید و سپس تب view و بعد هم تیک اخرین گزینه اون یعنی use simple file sharing را بردارید و سپس پنجره را ok کنید .

حالا به پست بالایی رجوع کنید و قسمت اخر را انجام دهید .

موفق باشید .

shahedi
25-04-2008, 15:03
یاهو مسنجرم رو وقتی می خوام باز کنم این ارور سند ریپورت رو میده، چیکار کنم درس شه؟؟ نسخه های مختلف یاهو مسنجر رو هم نصب کردم، بازم همینه...
سلام
دوستان اینجور مسائل خودش تایپیک داره

مباحث و مشکلات نرم افزار یاهو مسنجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پرسش سوالات در مورد خود ویندوز و مشکلاتی که بعضا با اون رخ می ده سیستم و هر چیز مربوط و مرتبط به اون اینجا مطرح می شه .

saiiddz
26-04-2008, 10:58
با سلام
دوستان چه طوری میشه تنظیمات ریجستری و کلآ ویندوز رو به حالت پیش فرض تغییر داد
من ویندوز عوض کردم و تنظیمات عوض نشد و به حالت پیش فرض درنیومد
لطفآ کمک کنید

mahdi7610
26-04-2008, 14:26
با سلام
دوستان چه طوری میشه تنظیمات ریجستری و کلآ ویندوز رو به حالت پیش فرض تغییر داد
من ویندوز عوض کردم و تنظیمات عوض نشد و به حالت پیش فرض درنیومد
لطفآ کمک کنید
سلام دوست عزیز

می شه بگید شما چه تغییراتی انجام دادید ؟

با تعویض ویندوز همه تغییرات انجام گرفته چه توی ویندوز و چه توی رجیستری از بین خواهند رفت . و همه به حالت پیش فرض بر خواهند گشت .

موفق باشید .

saiiddz
26-04-2008, 15:25
سلام دوست عزیز

می شه بگید شما چه تغییراتی انجام دادید ؟

با تعویض ویندوز همه تغییرات انجام گرفته چه توی ویندوز و چه توی رجیستری از بین خواهند رفت . و همه به حالت پیش فرض بر خواهند گشت .

موفق باشید .
ببخشید
ولی من خودم تغییری انجام ندادم(برادر کوچکترم این کارو کرده)
مثلآ فولدر آپشنز رو حذف کرده بود و اینکه هر کدوم از درایو هارو که باز میکنی در صفحه ی جدیدی باز میشه
بعد از عوض کردن ویندوز این مشکلات برطرف نشد
البته من با اطلاعاتی که از ریجستری دارم تونستم فولدر آپشنز رو برگردونم ولی درایو ها همچنان در صفحه ای جدید باز میشه

Antonio Andolini
26-04-2008, 19:57
سلام
من الان Window XP SP2 Version2002رو دارم و میخوام این سرویس پک3 که فروشگاه پی سی زده رو بخرم.سوال داشتم که اگه Upgrade کنم برنامه هایی رو که نصب کردم Uninstal میشن؟ اگه آپگرید کنم که چیزی از ارزش های سرویس پک3 کم نمیشه؟میشه؟

shahedi
26-04-2008, 21:00
سلام
من الان Window XP SP2 Version2002رو دارم و میخوام این سرویس پک3 که فروشگاه پی سی زده رو بخرم.سوال داشتم که اگه Upgrade کنم برنامه هایی رو که نصب کردم Uninstal میشن؟ اگه آپگرید کنم که چیزی از ارزش های سرویس پک3 کم نمیشه؟میشه؟
salam
کلا شما باید آپگرید کنین سیستم تون را به س.پ3 نرم افزارها هم سرجاش می مونن

Antonio Andolini
26-04-2008, 23:06
salam
کلا شما باید آپگرید کنین سیستم تون را به س.پ3 نرم افزارها هم سرجاش می مونن
ممنونم:11:

saiiddz
27-04-2008, 11:54
ببخشید
مثلآ فولدر آپشنز رو حذف کرده بود و اینکه هر کدوم از درایو هارو که باز میکنی در صفحه ی جدیدی باز میشه
البته من با اطلاعاتی که از ریجستری دارم تونستم فولدر آپشنز رو برگردونم ولی درایو ها همچنان در صفحه ای جدید باز میشه
لطفآ جواب بدید

mehdi_349
27-04-2008, 19:01
سلام
بعضی از دستورات محیط داس مثل ping ، netstat و ... تو سیستمم از کار افتادن برای درست کردنشون چیکار باید بکنم

[ali]
27-04-2008, 23:13
لطفآ جواب بدید
مطوئنی کار ویروس نیست؟

mehdi_349
28-04-2008, 07:54
;2351378']مطوئنی کار ویروس نیست؟

من از ویروس کشmcafee interprise8.5i همراه با antispyware و firewall همین برنامه استفاده میکنم و تقریبا در هفته دوبار آپدیتش میکنم.
ویروس اسکن هم از سیستم گرفتم ولی چیزی پیدانکرد.

bakhtiyari
28-04-2008, 09:34
با سلام خدمت همه دوستان محترم میبخشید که اولین نوشته ام رو با سوال شروع میکنم ولی چه کنم این هم از بیسوادی ماست در هر حال وقتتون رو نمگیرم اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
-موقع روشن کردن سیستم پیغام
programs not found-skipping autochack ؟
رو نشون میده تو صفحه ابی رنگ ویندوز و بعد سیستم بالا میاد
و موقع خاموش کردن
end program wms ldle
رو نشون میده که با پر شدن نوار پایین پنجره این پیغام میزنه
this program isnot responding
و باید دستی
end now
رو انتخاب کنم تا سیستم خاموش بشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

saiiddz
28-04-2008, 11:19
;2351378']مطوئنی کار ویروس نیست؟
نه
چون با ویروس اسکن مکافی و نوترون و پاندا و کسپر اسکن کردم
البته قبلش ویروسی شده بود که هیچ کدوم از این آنتی ویروس ها نتونستن پاکش کنن منم کل هارد رو فرمت کردم

mahdi7610
28-04-2008, 11:48
ببخشید
سلام دوست عزیز

اگه به ادرسی که توی امضای من هست رجوع کنی اونوقت کاملا متوجه می شی که این کار برادرت نیست بلکه کار ویروس هستش .

سیستم شما ویروس اتوران گرفته .

چون اگه کار برادرت بود با تعویض ویندوز مشکل حل می شد .

موفق باشی .

farsweb
28-04-2008, 13:24
سلام
از دوستان بخش ويندوز xp يه راهنمايي مي خوام . همونجور که اطلاع دارين وقتي براي يک فولدر يک آيکون خارجي تعريف مي کنيم ( يعني آيکون هايي که از مسير system32\SHELL32.dll ويندوز تبعيت نمي کنند) , چنانچه مسير اون فولدر به هر دليلي تغيير کنه و همچنين آيکون هم تغيير اسم يا تغيير مسير بده ديگه نمايش اون آيکون رو بر روي اون فولدر نخواهيم داشت . در يکي از سايتها خونده بودم که ميشه اسم اون آيکون رو جوري نوشت که حتي اگر مسير فولدر هم عوض بشه , اين آيکون همچنان بر روي اون فولدر باقي بمونه و در واقع نمايش آيکونها متکي بر مسير نباشه و حتي در صورت انتقال فايل و آيکون درونش به سي دي , همچنان نمايش داده بشه . لطفا راهنمايي کنين اون اسم چيه . ضمنا اين بحث در مورد تصاوير thumbnail هم صادقه .

ممنونم
خدانگهدار

amirbabak1979
28-04-2008, 16:07
سلام به شما دوستان و اسا تید عزیز

من می‌خواهم ویندوز ویستائی‌ که روی لب تاپم نصب شده رو بردارم و بجاش ویندوز Xp بریزم.
ولی‌ وقتی‌ که Cd بوت Xp را میزارم و با اون بالا میام تا درایو را Format و شروع به ر یختن Xp کنم، اصلا به اون قسمت نمیره و Error میده که شما اصلا هارد دیسک رو لب تاپ ندارید.
کلی‌ از تو اینترنت سر چ کردم این مساله رو ولی‌ جایی‌ ندیدم که نحوی این کار رو همه نحوی نصب ویستا و Xp را همزمان به صورت Dual Bios توضیح دادند،
لطفا کمکم کنید تا از ویستا راحت شم .
کلی‌ نرم افزار دارم که هیچ نسخه برای ویستا ندران و امتحانت پایان ترمم هم نزدیک و باید کلی‌ پروژه تحویل بدم.
خیلی‌ عجله دارم،
در ضمن من ایران نیستم و اینجا هم تو این غربت دلم فقط به شما رفقای‌ اینجا گرم.
منتظر راهنماییتون هستم

blue2006
28-04-2008, 21:34
سلام
دوتا سوال دارم که اگه کسی جواب بده ممنون می شم .
1- بعضی وقتها که سیستم را روشن می کنم یا رسیت می کنم ویندوز دو سه دقیقه ای طول می کشه تا لود بشه . چه علتی داره ؟
2- اگه پوشه حاوی un install آپدیت های ویندوز که با فونت آبی رنگ در شاخه ویندوز وجود دارد را پاک کنیم مشکلی پیش می آید ؟
ممنون

kopol_420
28-04-2008, 21:36
سلام cd &dav ram سيستمم اتو ران نمياره مي شه كمكم كنيد

farsweb
29-04-2008, 08:22
سلام
از دوستان بخش ويندوز xp يه راهنمايي مي خوام . همونجور که اطلاع دارين وقتي براي يک فولدر يک آيکون خارجي تعريف مي کنيم ( يعني آيکون هايي که از مسير system32\SHELL32.dll ويندوز تبعيت نمي کنند) , چنانچه مسير اون فولدر به هر دليلي تغيير کنه و همچنين آيکون هم تغيير اسم يا تغيير مسير بده ديگه نمايش اون آيکون رو بر روي اون فولدر نخواهيم داشت . در يکي از سايتها خونده بودم که ميشه اسم اون آيکون رو جوري نوشت که حتي اگر مسير فولدر هم عوض بشه , اين آيکون همچنان بر روي اون فولدر باقي بمونه و در واقع نمايش آيکونها متکي بر مسير نباشه و حتي در صورت انتقال فايل و آيکون درونش به سي دي , همچنان نمايش داده بشه . لطفا راهنمايي کنين اون اسم چيه . ضمنا اين بحث در مورد تصاوير thumbnail هم صادقه .

ممنونم
خدانگهدار

سوال من فراموش نشه . اگه نمی دونین لااقل یه منبع معرفی کنین اونجا دنبالش بگردم . ممنونم

blue2006
29-04-2008, 13:24
سلام
1- بعضی وقتها که سیستم را روشن می کنم یا رسیت می کنم ویندوز دو سه دقیقه ای طول می کشه تا لود بشه . چه علتی داره ؟
2- اگه پوشه حاوی un install آپدیت های ویندوز که با فونت آبی رنگ در شاخه ویندوز وجود دارد را پاک کنیم مشکلی پیش می آید ؟
ممنون

SAEED_BARCELONA
29-04-2008, 15:41
دوستان میشه فورمت یه درایو بدون حذف محتویاتش غوض کرد؟
میخوام درایو c از ntfs به fat32 تغییر بدم

ehsanak
29-04-2008, 16:01
سلام به همگي

به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟
اگه پاك شده باشند؟

Ghaioom
29-04-2008, 16:03
سلام
شما از برنامه ی Partition Magic استفاده کن فکر کنم با این میشه.
من خودم با این کار نکردم ولی این برنامه مال هارد و پارتیشن این جور چیز هاست.
یه ترفندی هم بود اگه تو run بنویسی این طوری میشد کرد ولی شاید با اون روش اطلاعات پاک بشه.

seyyedi
29-04-2008, 16:23
دوستان سلام
آقا سعید نمیشه
یعنی میشه یه کاری کرد که خودم انجام ندادم و برام انجام دادم ولی زیاد فرقی با قبلش نمیکنه
شما حساب کن quick format چیه این از اون یکم بدتره
یعنی به اینم نمیرسه
و بعضی ها هم پاک میشه
یه برنامه داشتم بعد که اینجوری برام فرمت کردن آیکونش بود و حجمش هم نشون میداد ولی موقع نصب دیگه کار نمی داد تا یه جاهای میرفت بقیشو نه
بازم میگم من خودم نکردم کسی برام انجام داد و البته روی فلش بود
خوب چرا هارد به هارد نمی کنید
اطلاعات رو از یه هارد یا درایو بریزید روی یه هارد یا درایو دیگه بعد دوباره منتقلش کنید به جای اولش
دوستان من یه سوال دارم نمی دونم جاش اینجا هست یا نه
یه چند تا آموزش گرفتم که پسوندشون (7z) هست
میخواستم ببینم با چی خونده میشن؟

ehsanak
29-04-2008, 18:01
چرا كسي به من جواب نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::4 1:

shahedi
29-04-2008, 19:15
سلام
دوستان لطفا رعایت کنین اینقدر درخواستاتون رو تکرار نکنین چند روز نبودم الان هم حالم خوب نیست با توجه به اینکه تایپیک های دیگه ای هم توی بحث ها هست یک کم صبور باشین خواهشا

سلام
بعضی از دستورات محیط داس مثل ping ، netstat و ... تو سیستمم از کار افتادن برای درست کردنشون چیکار باید بکنم
سلام ، شما اطلاعاتتون کامل نیست شما ادمینی یا کاربر محدود؟

با سلام خدمت همه دوستان محترم میبخشید که اولین نوشته ام رو با سوال شروع میکنم ولی چه کنم این هم از بیسوادی ماست در هر حال وقتتون رو نمگیرم اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم
-موقع روشن کردن سیستم پیغام
programs not found-skipping autochack ؟
رو نشون میده تو صفحه ابی رنگ ویندوز و بعد سیستم بالا میاد
و موقع خاموش کردن
end program wms ldle
رو نشون میده که با پر شدن نوار پایین پنجره این پیغام میزنه
this program isnot responding
و باید دستی
end now
رو انتخاب کنم تا سیستم خاموش بشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام ، خوبین؟ عضویتتون مبارک باشه به انجمن خوش اومدین
اینجا رو ببینین.از قسمت Look in the registry at راه حل نوشته شده.

shahedi
29-04-2008, 20:06
سلام

ممنونم
خدانگهدار
سلام
شما اگه برنامتون ستاپ هست و باید نصب بشه که آیکون رو هم همراهش کنین و یا به نوعی در خود فایل قرارش بدین و یکیش کنین مثلا با برنامه های مختلف آیکون را بهش نسبت بدین.

منظورتون بدون برنامه هست؟اگر اینطوره بگین

سلام
1-چند صفحه ی قبل یکی از عزیزان سوال کرده بود و مقاله ی pdf در همین رابطه براشون نوشتم شما هم مطالعه کنین
2-دوست گرامی این فولرهایی که شما می گین جز< فولدرهای مخفی و فقط خواندنیه و اصلا توصسه می کنم حذفشون نکنین چون اگر نیاز نبود که اصلا ایجاد نمی شد.
برای حذف فایلای زائد از نرم افزارهای پاک کننده استفاده کنین
--------------------------------------
بقیه ی سوالات را در روزهای آینده جواب می دم

mahdi7610
29-04-2008, 20:09
سلام به همگي

به يه مشكل وحشتناك برخورد كردم.ديروز يك فلش به دستگاهم زدم كه ويروس بدي داشت .ويندوزم بالا نيومد.از طريق داس رفتم ،درايو E رو نتونست بخونه.به كامپيوتر برادرم هارد به هارد كردم ،همه درايو ها رو بجز E باز كرد.برايeپيغام ميده كه فرمت كنه يا نه ؟
خواستم ويندوز جديد نصب كنم نشد.ميترسم درايو e‌بد سكتور شده باشه .
موندم چه كار كنم .كمكم كنيد .تمام زندگيم تو اين يكي از فايل هاي اين درايوه.نتيجه سالها كارو بيدار خوابي هام .
كمكم كنيد .موندم چه كار كنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه پاك شده باشند؟

سلام دوست عزیز

بله متاسفانه به نظر میاد درایو شما دچار بدسکتور شده باشه .
روی درایو راست کلیک کنید و بعد گزینه propertise را بزنید و بعد tools و بعد chek now و بعد هم تیک دوتا گزینه را بزنید و بزارید شروع به رفع بدسکتور بکنه .
از برنامه هایی هم که بدین منظور ایجاد شدن استفاده کنید .
با نصب مجدد ویندوز به نظر مشکل حل نخواهد شد .

موفق باشید .

mahdi7610
29-04-2008, 20:19
سلام cd &dav ram سيستمم اتو ران نمياره مي شه كمكم كنيد
سلام دوست عزیز

روی درایو سی دی رام راست کلیک کنید و بعد propertise را بزنید و از پنجره باز شده به تب Auto play برید و تیک گزینه prompt me each time to choose an action را بزنید .

اگه درست نشد بگید یه روش دیگه بگم .

موفق باشید .

سلام دوست عزیز

بله می شه این کار را کرد و بارها به این سوال جواب داده شده . یه سرچی توی انجمن بزنید پیدا می کنید .

برای درایو c باید موقع نصب مجدد وبندوز فایل سیستم اون را عوض کنید .

موفق باشید .

bakhtiyari
30-04-2008, 08:18
سلام ، خوبین؟ عضویتتون مبارک باشه به انجمن خوش اومدین
اینجا رو ببینین.از قسمت Look in the registry at راه حل نوشته شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

جناب شاهدی
با سلام و تشکر از زحمتی که کشیدید واقعا ممنونم نمیدونم چه جوری میشه جبران کنم فقط با عرض معذرت از بیسوادی خودم من متنو خوندم ولی دقیقا نفهمیدم باید چه کار کنم و از کجا وارد ادرسی که داده بشم میدونم خیلی مایه زحمت شدم ولی اگه لطفی بکنید و راهنمایی کنید ممنون میشم بازم ممنون

shahedi
30-04-2008, 11:57
جناب شاهدی
با سلام و تشکر از زحمتی که کشیدید واقعا ممنونم نمیدونم چه جوری میشه جبران کنم فقط با عرض معذرت از بیسوادی خودم من متنو خوندم ولی دقیقا نفهمیدم باید چه کار کنم و از کجا وارد ادرسی که داده بشم میدونم خیلی مایه زحمت شدم ولی اگه لطفی بکنید و راهنمایی کنید ممنون میشم بازم ممنون
سلام
این مشکل یک باگی هست توی ویندوز که ممکنه به دلایل مختلف به وجود بیاد و در کل مربوطه به پارتیشن اصلیتون.شما PTEDIT را دان می کنین و بعد باید اونو جایگزینش کنین توی مسیرهایی مثل sys32 و dllcache
ممکنه این فایل رو مثلا برنامه ی امنیتیت پاک کرده باشه
یا به دلیل دیگه اینو هم دانلود کن و نصبش کن

برای کپی فایل یا از ریکاوری کنسول استفاده کنین یا اگر از چند سیستم عامل استفاده می کنین از طریق اون کپی کن توی هر دو تا مسیری که بهت گفتم
MS-DOS Startup Disk را هم درست کن
ببین این مورد را اگه من بخوام ریزه کاریاشو بگم خیلی زیاد می شه به همین بسنده می کنم که شما می تونی فایل نام برده رو توی سی دی ویندوز \i386\autochk.exe پیدا کنی و بعد اوررایت کنین توی سیس سی و دو و dllcache

ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/tools/pq/utilities/ptedit.zip

روش استفاده از PTEDIT
اول MS-DOS Startup Disk رو ایجاد کن ابزار PTEDIT رو هم کپی کن توی فلاپی فایل اجراییشو البته.بعد بایوس رو بکن(فرست بوتش)فلاپی بعد خط فرمان A:>
تایپ کت PTEDIT بعد صفحه ی یوتیلیتی که گفتم باز می شه توی ستون اول جدول تایپ رو می بینی بعد شماره ی 07 را برای نمایش فایلای سیستمی بزن و عملیات تعمییر رو انجام بده
تب رو بزن برو روی خونه ی تایپ بعد آلت را به همراه تی بگیر منوی Set Type باز می شه 07 را با کیبرد بزنو اینتر بعد آلت و اس رو بزن برای تغییرات بعد کنترل سی رو بزن و خلاص
ببین من وقت ندارم از طریق ریکاوری کنسولشو بگم شما همین راه رو برو

bakhtiyari
30-04-2008, 12:45
سلام
این مشکل یک باگی هست توی ویندوز که ممکنه به دلایل مختلف به وجود بیاد و در کل مربوطه به پارتیشن اصلیتون.شما PTEDIT را دان می کنین و بعد باید اونو جایگزینش کنین توی مسیرهایی مثل sys32 و dllcache
ممکنه این فایل رو مثلا برنامه ی امنیتیت پاک کرده باشه
یا به دلیل دیگه اینو هم دانلود کن و نصبش کن

برای کپی فایل یا از ریکاوری کنسول استفاده کنین یا اگر از چند سیستم عامل استفاده می کنین از طریق اون کپی کن توی هر دو تا مسیری که بهت گفتم
MS-DOS Startup Disk را هم درست کن
ببین این مورد را اگه من بخوام ریزه کاریاشو بگم خیلی زیاد می شه به همین بسنده می کنم که شما می تونی فایل نام برده رو توی سی دی ویندوز \i386\autochk.exe پیدا کنی و بعد اوررایت کنین توی سیس سی و دو و dllcache

ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/tools/pq/utilities/ptedit.zip

روش استفاده از PTEDIT
اول MS-DOS Startup Disk رو ایجاد کن ابزار PTEDIT رو هم کپی کن توی فلاپی فایل اجراییشو البته.بعد بایوس رو بکن(فرست بوتش)فلاپی بعد خط فرمان A:>
تایپ کت PTEDIT بعد صفحه ی یوتیلیتی که گفتم باز می شه توی ستون اول جدول تایپ رو می بینی بعد شماره ی 07 را برای نمایش فایلای سیستمی بزن و عملیات تعمییر رو انجام بده
تب رو بزن برو روی خونه ی تایپ بعد آلت را به همراه تی بگیر منوی Set Type باز می شه 07 را با کیبرد بزنو اینتر بعد آلت و اس رو بزن برای تغییرات بعد کنترل سی رو بزن و خلاص
ببین من وقت ندارم از طریق ریکاوری کنسولشو بگم شما همین راه رو برو
یک دنیا ممنون :42:

seyyedi
30-04-2008, 16:34
دوستان سلام
میگم کسی پست من رو ندیده یا جوابش رو نمی دونید
پسوند (7z) مربوط به چه برنامه ای هست
یعنی با چی خونده میشه

shahedi
30-04-2008, 16:43
دوستان سلام
میگم کسی پست من رو ندیده یا جوابش رو نمی دونید
پسوند (7z) مربوط به چه برنامه ای هست
یعنی با چی خونده میشه

نوعی فرمت فشرده سازیه که با تمام برنامه های مربوطه به عملیات فشرده سازی باز می شه مثل 7-zip ، winrar و...

shahedi
30-04-2008, 16:57
سلام.
یعنی کل آن روش غلطه؟
ممنون.
ببین دیگه حتما این پنجره می یاد و اگرن ری استارت همینجوری نمی شه

docki_joon
01-05-2008, 02:48
سلام دوستان...
من یه مشکل اساسی پیدا کردم...
چند وقت پیش زدم ویندوزمو عوض کردم....
وقتی که با ویندوز کاری ندارم...میرخ توی قسمت اسکرین سرور....بعدش سیستم میره توی استبای..همین جاس که سیستم خاموش میشه..یا به قولی میره توی سمت Hibernate....
............
آخه من معمولا میرم توی نت واسه دانلود..بعد که میخوام از پشت سیستم بلند شم تا برنامها دانلود بشن کامپیوترم اینطور میشه میره توی قسمت Hibernate..و اینترتم قطع میشه و همه چیز میپره..
...............
حالا کسی تنظیماتنشو بلده که اینجوری نشه..وتا ساعتها سیستم روشنم بمونه...
در ضمن من توی قسمت screen serve تایم رو هم به بالاترین رقم زدم..اما در مجموع در کمتر از 45 دقیقه تا 1 ساعت ایم حالت پیش میاد...
خواهشا کمکم کنید..

S@eid
01-05-2008, 09:09
سلام دوستان...
وقتی که با ویندوز کاری ندارم...میرخ توی قسمت اسکرین سرور....بعدش سیستم میره توی استبای..همین جاس که سیستم خاموش میشه..یا به قولی میره توی سمت Hibernate....
............
آخه من معمولا میرم توی نت واسه دانلود..بعد که میخوام از پشت سیستم بلند شم تا برنامها دانلود بشن کامپیوترم اینطور میشه میره توی قسمت Hibernate..و اینترتم قطع میشه و همه چیز میپره..
...............
در ضمن من توی قسمت screen serve تایم رو هم به بالاترین رقم زدم..اما در مجموع در کمتر از 45 دقیقه تا 1 ساعت ایم حالت پیش میاد...
خواهشا کمکم کنید..جیگر ، تیک قسمت مورد نظر رو بردار احتمالا حل میشه مشکلت ...

عکس :

docki_joon
01-05-2008, 14:14
جیگر ، تیک قسمت مورد نظر رو بردار احتمالا حل میشه مشکلت ...

عکس :

عزیزم..
اون تیک اصلا نبوده..یعنی برداشته شده بوده....
چکار کنم؟؟؟؟ اعصابم خورد شده؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
01-05-2008, 14:33
سلام
شما None رو انتخاب کن بعد ok ببین چی میشه.

shahedi
01-05-2008, 20:39
سلام دوستان...
............
...............
خواهشا کمکم کنید..
سلام

hamilton
01-05-2008, 21:52
با سلام.
من قصد داشتم نسخه نهايي ويندوز Xp Sp3 را روي ويندوز Xp Sp2 كه در حال حاضر دارم استفاده ميكنم نصب كنم و آنرا در واقع به نسخه جديد Upgrade كنم.ولي مساله اي كه وجود داره اينه كه وقتي درصدي از مراحل نصب طي ميشه سيستم بدون دادن هيچ پيغامي Restart ميشه و عملا Sp3 روي سيستم من نصب نميشه.البته اين توضيح را هم اضافه كنم كه در هنگام نصب Sp3 در مرحله " Ckecking Processes before install" دو سه دقيقه اي در حال پردازش ميباشه و يكباره restart ميشه.
دوستان دليل يا دلايل خاصي براي اين علت و راه حلي براي رفع آن وجود داره؟چند بار هم تست كردم ولي عملا فايده اي نداشت.
با تشكر.

shahedi
01-05-2008, 23:25
با سلام.
من قصد داشتم نسخه نهايي ويندوز Xp Sp3 را روي ويندوز Xp Sp2 كه در حال حاضر دارم استفاده ميكنم نصب كنم و آنرا در واقع به نسخه جديد Upgrade كنم.ولي مساله اي كه وجود داره اينه كه وقتي درصدي از مراحل نصب طي ميشه سيستم بدون دادن هيچ پيغامي Restart ميشه و عملا Sp3 روي سيستم من نصب نميشه.البته اين توضيح را هم اضافه كنم كه در هنگام نصب Sp3 در مرحله " Ckecking Processes before install" دو سه دقيقه اي در حال پردازش ميباشه و يكباره restart ميشه.
دوستان دليل يا دلايل خاصي براي اين علت و راه حلي براي رفع آن وجود داره؟چند بار هم تست كردم ولي عملا فايده اي نداشت.
با تشكر.
سلام

متاسفانه سرویس پک سه روی سیستم عامل های Windows XP Professional x64 و Windows XP Embeddedنصب نمی شود
برای ارتقا به sp3 باید یکی از این سیستم عامل ها رو داشته باشین
Windows XP Home Edition
Windows XP Professional
Windows XP Tablet PC Edition 2005
Media Center Edition

در ضمن در دانش نامه ی مایکروسافت توصیه ی جدی و مهم شده که آنتی وایرس و نرم افزار های امنیتی خود را غیر فعال کنید .

hamilton
01-05-2008, 23:33
سلام

متاسفانه سرویس پک سه روی سیستم عامل های Windows XP Professional x64 و Windows XP Embeddedنصب نمی شود مشخصات دقیقتر سیستم عامل خود را بفرمایید

برای ارتقا به sp3 باید یکی از این سیستم عامل ها رو داشته باشین
Windows XP Home Edition
Windows XP Professional
Windows XP Tablet PC Edition 2005
Media Center Edition

در ضمن در دانش نامه ی مایکروسافت توصیه ی جدی و مهم شده که آنتی وایرس و نرم افزار های امنیتی خود را غیر فعال کنید .

با سلام خدمت شما دوست عزيز.
سيستم من 64 بيت نيست.ويندوزي كه در حال حاضر روي سيستم من نصبه Windows XP Professional Sp2 ميباشه.در موقع نصب هم كاسپر را غيرفعال كردم و چندبار هم تست كردم ولي موقع نصب و در ابتداي كار پس از 2-3 دقيقه از شروع نصب بدون دادن پيغامي سيستم Restart ميشه و عملا SP3 نصب نميشه.

docki_joon
02-05-2008, 13:16
سلام
شما None رو انتخاب کن بعد ok ببین چی میشه.
من این کارو هم کردم بازم نشد....

سلام

این گزینه ها هم برای من never بوده..ولی من گزینه اخری رو ندارم...نگاه کنید...

یعنی این همه اینجا مهندش داره.این مشکل به این کوچولویی رو نمیتونید کمکم کنید...

mahdi7610
02-05-2008, 14:45

سلام دوست عزیز

خوب برای اینکه اون گزینه system Hibernates برای شما هم بیاد توی همین صفحه به تب Hibernate برید و تیک گزینه Enable hibernation را بزنید .
حالا صفحه را ok کنید و از کنترل پنل خارج شوید و دوباره این صفحه را باز کنید .

شما قبلا هم این مشکل را داشتید ؟
از چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید ؟
فکر می کنید با نصب ویندوز جدید این مشکل براتون پیش اومده ؟

موفق باشید .

shahedi
02-05-2008, 15:07
با سلام.
با تشكر.

با سلام خدمت شما دوست عزيز.
سيستم من 64 بيت نيست.ويندوزي كه در حال حاضر روي سيستم من نصبه Windows XP Professional Sp2 ميباشه.در موقع نصب هم كاسپر را غيرفعال كردم و چندبار هم تست كردم ولي موقع نصب و در ابتداي كار پس از 2-3 دقيقه از شروع نصب بدون دادن پيغامي سيستم Restart ميشه و عملا SP3 نصب نميشه.

hamilton جان سلام
اون وصله ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بهتون دادم مفید نبود؟ و بعد از ری استارت در سیستم پراپرتیستان در بخش جنرال تغییری ایجاد نمی شود درست است؟
و آیا شما نسخه ی نهایی را از سایت مایکروسافت دانلود کردید؟

فعلا تنها راه حلی که در برخی جاها بهش اشاره شده است فرمت به وسیله ی FDISK ، نصب مجدد SP2 و سپس ارتقاء است هر چند این راه آنچنان که باید منطقی نیست اما بهتر است کمی دیگر تامل کنید تا در این باره بیشتر تحقیق کنم :46:

سلام
شما در همون پاور آپشن سربرگ هایبرنت ببینین فعاله یا نه و لطفا سوالتون را این بار واضحتر بیان کنین پراکنده گویی کمکی به شما نخواهد کرد:20:

hamilton
02-05-2008, 22:34
hamilton جان سلام
اون وصله ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بهتون دادم مفید نبود؟ و بعد از ری استارت در سیستم پراپرتیستان در بخش جنرال تغییری ایجاد نمی شود درست است؟
و آیا شما نسخه ی نهایی را از سایت مایکروسافت دانلود کردید؟

فعلا تنها راه حلی که در برخی جاها بهش اشاره شده است فرمت به وسیله ی FDISK ، نصب مجدد SP2 و سپس ارتقاء است هر چند این راه آنچنان که باید منطقی نیست اما بهتر است کمی دیگر تامل کنید تا در این باره بیشتر تحقیق کنم :46:

سلام شاهدي جان.
اون وصله اي كه زحمت آنرا كشيديد تست كردم ولي باز فايده اي نداشت.بعد از Restart هيچ تغييري در مسيري كه فرموديد ايجاد نميشه چون اصلا اين Package جديد نصب نميشه.در مورد قسمت آخر فرمايش شما بله همين چند روز اخير از خود سايت ماكروسافت دانلود كردم و نسخه نهايي نيز ميباشه.
در مورد فرمت بعيد ميدونم اين كار را انجام بدم و بخوام تمام برنامه ها و تنظيمات را از اول انجام بدم.صبر ميكنم اگر راه حلي پيدا شد كه هيچ در غير اينصورت طرف SP3 نخواهم رفت(مگر اينكه روزي بخوام ويندوز جديد روي سيستمم بريزم).
از زحمات شما هم كمال تشكر را دارم.
موفق باشيد.

jedivssith
02-05-2008, 23:28
چطوری پوشه فارسی در Document and Setting را Rename کنم؟ (ویندوز اکس پی)

درود
موقع نصب ویندوز نام کامپیوتر را فارسی انتخاب کردم، البته بعد از اتمام به Control Panel رفتم و آنجا یک نام انگلیسی گذاشتم، ولی در پوشه Document and Setting نام پوشه هیچ تغییری نکرده و موقع Rename هم پیغام خطا می دهد، و بعضی از برنامه ها هم موقع نصب ظاهرا برای یک سری فایلهای موقتی یا Temporary نصب نمی شوند یا اگر هم نصب شدند یک پیغام خطا هم اونها می دهند، چطوری این مشکل را حل کنم؟

با سپاس فراوان
بدرود

shahedi
03-05-2008, 02:06
سلام شاهدي جان.
اون وصله اي كه زحمت آنرا كشيديد تست كردم ولي باز فايده اي نداشت.بعد از Restart هيچ تغييري در مسيري كه فرموديد ايجاد نميشه چون اصلا اين Package جديد نصب نميشه.در مورد قسمت آخر فرمايش شما بله همين چند روز اخير از خود سايت ماكروسافت دانلود كردم و نسخه نهايي نيز ميباشه.
در مورد فرمت بعيد ميدونم اين كار را انجام بدم و بخوام تمام برنامه ها و تنظيمات را از اول انجام بدم.صبر ميكنم اگر راه حلي پيدا شد كه هيچ در غير اينصورت طرف SP3 نخواهم رفت(مگر اينكه روزي بخوام ويندوز جديد روي سيستمم بريزم).
از زحمات شما هم كمال تشكر را دارم.
موفق باشيد.
سلام
با توجه به مواردی که ذکر کردین و مشاوره ای که انجام دادم گفته شد که مورد مشابه مورد شما گزارش نشده است و تنها راه حل هایی که بدان اشاره شده بود استفاده از حالت Safe Mode بود همچنین اشاره شده بود به مجوز ویندوز .

این بار از طریق SafeMode عمل کنین .

sid
03-05-2008, 11:12
سلام
يه مشكل براي سيستمم پيش اومده
1 ماه پيش سيستمم يهو سر يه نوسان برق ميسوزه بعد مدت 1 ماه دستي بهش نميزنم بعدش ميدمش تعميرات تا درستش كنن و پاورش رو عوض كنن
اونها بهم زنگ زدن و گفتن كه اقا سيستمت كه روشن ميشه ما چيش رو درست كنيم
منم رفتم اوردمش حونه
و شروع به استفاده كردم
ولي سرعتش در باز كردن بعضي پوشه هاي خاص خيلي پايين ميومد
نميدونم چرا
مثلا پوشه سوم از درايو جي
اپگريد كردمش. با انتي ويروس نود اپديت شده اسكن كردمش. ديفرگ و چك هم كردم تمام درايو ها رو. ولي يه جورايي قاتي داشت و بعضي وقتها گير ميكرد
تا ديشب كه خواستم روشنش كنم ولي بالا نيومد ويندوزم
سر بوق دوم هي ريست ميشد
نميدونم بار الكتريكي بهش وارد شده يا اين چيز ميزا كه ميگن؟
با سي دي هم بالا اوردم كاري نشد از تو سيف مد هم هينطور
منم گذاشتمش كنار فعلا
تا كه شايد شما درد اين پي سي رو بدونيد

shahedi
05-05-2008, 22:55
سلام
يه مشكل براي سيستمم پيش اومده
1 ماه پيش سيستمم يهو سر يه نوسان برق ميسوزه بعد مدت 1 ماه دستي بهش نميزنم بعدش ميدمش تعميرات تا درستش كنن و پاورش رو عوض كنن
اونها بهم زنگ زدن و گفتن كه اقا سيستمت كه روشن ميشه ما چيش رو درست كنيم
منم رفتم اوردمش حونه
و شروع به استفاده كردم
ولي سرعتش در باز كردن بعضي پوشه هاي خاص خيلي پايين ميومد
نميدونم چرا
مثلا پوشه سوم از درايو جي
اپگريد كردمش. با انتي ويروس نود اپديت شده اسكن كردمش. ديفرگ و چك هم كردم تمام درايو ها رو. ولي يه جورايي قاتي داشت و بعضي وقتها گير ميكرد
تا ديشب كه خواستم روشنش كنم ولي بالا نيومد ويندوزم
سر بوق دوم هي ريست ميشد
نميدونم بار الكتريكي بهش وارد شده يا اين چيز ميزا كه ميگن؟
با سي دي هم بالا اوردم كاري نشد از تو سيف مد هم هينطور
منم گذاشتمش كنار فعلا
تا كه شايد شما درد اين پي سي رو بدونيد
salam
کوتاهی یا بلندی بوق ها مهم است نوعش را مشخص کنید

hamilton جان شما موفق شدید؟

ramin_007
06-05-2008, 04:15
اقا کلید f8 تو ست اپ ویندوز کار نمیکنه 3ساعته میخوام یه ویندوز بریزم نمیشه.... چیکار کنم؟

blue2006
06-05-2008, 10:52
ببخشید
من چند پست قبل تر یه سوالی پرسیدم که رجوع دادید به پست های قبلی و لی من نتونستم پیدا کنم . پس با اجازه شما از نو سوال می کنم .
سیستم من بعض وقت ها که رو شن یا رسیت می کنم برای لود ردن به جای 1- 2 ثانیه چیزی حدود 40 تا 60 ثانیه طول می کشه . علتش چیه ؟

shahedi
06-05-2008, 11:41
چطوری پوشه فارسی در Document and Setting را Rename کنم؟ (ویندوز اکس پی)

درود
موقع نصب ویندوز نام کامپیوتر را فارسی انتخاب کردم، البته بعد از اتمام به Control Panel رفتم و آنجا یک نام انگلیسی گذاشتم، ولی در پوشه Document and Setting نام پوشه هیچ تغییری نکرده و موقع Rename هم پیغام خطا می دهد، و بعضی از برنامه ها هم موقع نصب ظاهرا برای یک سری فایلهای موقتی یا Temporary نصب نمی شوند یا اگر هم نصب شدند یک پیغام خطا هم اونها می دهند، چطوری این مشکل را حل کنم؟

با سپاس فراوان
بدرود

درود
من این سوال در بخش ویندوز XP مطرح کردم ولی کسی جوابی نداده و ظاهرا به خاطر زیر مجموعه بودن کمتر کاربری به آنجا سر می زند و از طرفی من نیاز شدید به جواب و رفع مشکلم دارم.
مشکل من این است که نام کامپیوتر را هنگام نصب فارسی انتخاب کردم، البته بعد از اتمام نصب از Control Panel (نام کاربر) را به انگلیسی تغییر دادم ولی پوشه ای که در زیر مجموعه پوشه Document and Settings قرار دارد را نمی توانم به انگلیسی تغییر دهم از رجیستری هم رفتم ولی با تغییر دادن هیچ اتفاقی نمی افتد و همان طوری باقی مانده است و از طرفی بعضی برنامه ها و یا پلاگین ها را نمی توانم نصب کنم چون که ایراد می گیرد و از نام فارسی را مشکل می داند. نمی خواهم به خاطر این از نو ویندوز و برنامه ها را نصب کنم. اگر راه حل از رجیستری بر طرف می شود پس چرا جواب نمی دهد؟ و اگر تنها راه رجیستری هست مسیر درست را بگویید تا راحت شوم.

با سپاس فراوان
بدرود
سلام ، اگر منظورتون اینکه که فولدری که گفتین تغییر نام پیدا نکرده شما باید از یوزر اکانت اقدام کنین. پوشه ی جدید ایجاد می شه با نامی که گفتین و ممکنه پوشه ی قبلی روی دیسک بمونه

در ضمن شما خاصیت فقط خواندنی را ازش بگیر و بعد اقدام کن

ببخشید
من چند پست قبل تر یه سوالی پرسیدم که رجوع دادید به پست های قبلی و لی من نتونستم پیدا کنم . پس با اجازه شما از نو سوال می کنم .
سیستم من بعض وقت ها که رو شن یا رسیت می کنم برای لود ردن به جای 1- 2 ثانیه چیزی حدود 40 تا 60 ثانیه طول می کشه . علتش چیه ؟

foad6258
06-05-2008, 17:13
سلام به همه دوستان و اساتيد
يه مشكلي براي من پيش اومده اگه كمك كنيد ممنون ميشم
من ويندوزم sp2 بود كه پك sp3 روش ريختم
الان مدتي بعضي فايل هاي exe كه اجرا مي كنم يه پيغام ميده كه فايل هاي user32.dll و shell32.dll تو كامپيوترم مشكل داره .
ميخوام ببينم بايد چيكار كنم تا درست بشه؟
ميشه بدون repair كردن درستش كرد اخه چون هم سي دي ويندوز من repair نمي كنه و هم مجبورم پك sp3 رو uninstal كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

shahedi
06-05-2008, 18:08
سلام به همه دوستان و اساتيد
يه مشكلي براي من پيش اومده اگه كمك كنيد ممنون ميشم
من ويندوزم sp2 بود كه پك sp3 روش ريختم
الان مدتي بعضي فايل هاي exe كه اجرا مي كنم يه پيغام ميده كه فايل هاي user32.dll و shell32.dll تو كامپيوترم مشكل داره .
ميخوام ببينم بايد چيكار كنم تا درست بشه؟
ميشه بدون repair كردن درستش كرد اخه چون هم سي دي ويندوز من repair نمي كنه و هم مجبورم پك sp3 رو uninstal كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد
سلام اطلاعات ی که دادین ناقصه نوع ویندوز ها ، و پیغام را بنویسید یک بار هم "چگونه سوال بپرسیم "را مطالعه کنید

mahdi7610
06-05-2008, 19:38
salam azizan
in moshkel mane!!!

are font farsi hey gom mishe!

in dokme payen hast

en-fa

gheib mishe!!!

che kar konam?

ya hagh (:
سلام یاسین جان
خوبی ؟

یعنی چی فونت فارسی غیب می شه ؟
اگه منظورت language bar هست که روی تسکبار قرار میگیره و فارسی یا انگلیسی بودن سیستم را نشون می ده به ادرس زیر برو .
برو به کنترل پنل و روی گزینه Regional and Language Options دوبار کلیک کن تا باز بشه به تب Languages برو و بعد دکمه Detailes را بزن و از پنجره باز شده به تب Advanced برو و تیک گزینه دوم را بردار و بعد هم صفحات را ok کن .

موفق باشی .

Ghaioom
07-05-2008, 13:39
مهدي جان سلام
قربونت برم داداش...
والله نميدونم چرا ييهو غيب ميشه از پايين!!!

رفتم عزيز ولي گزينه دوم كه فكر كنم خاموش كردن بود تيك نخورده بود!!!!!!!!

چكار كنم حالا؟
الان هم دارم تو يه سايتي كه امكان نوشتن فارسي داره تايپ ميكنم
يا حق (:
سلام دوست عزیز
مثل اینکه این جا رو پیدا نکرده بودی انجمن ویندوز xp رو میگم.
برو به کنترل پنل و روی گزینه Regional and Language Options دوبار کلیک کن تا باز بشه به تب Languages برو و بعد دکمه Detailes رو بزن بعد هم در پایین Language Bar رو بزن از اونجا باید چند تا تیک رو برداری یا بزاری تو اونجا پیدا کن.
فکر کنم بیاد تیک Show the Language bar on the desktop رو بزاری.
موفق باشی

momkhbpsp
07-05-2008, 20:07
سلام
من ویندوز عوض کردم یه سری فایل موزیک رو دسکتاپ داشتم که همش پاک شد
میخواستم ببینم میشه با برنامه ای اونها رو برگردوند اگه میشه اسم برنامه رو بگید ممنون میشم

ya30n
07-05-2008, 20:15
C:\Documents and Settings\nam windows ghabli\desktop

برو اينجا فايل ها هست

يا حق (:

momkhbpsp
07-05-2008, 21:05
مرسی از پاسخت اما همش پاک شده

darkangel85
07-05-2008, 21:23
سلام
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

من پست منفردشو دیدم، میخواستم بدونم یعنی محتویاتش رو بعد از نصب دوباره ویندوز همونجا paste کنم؟

shahedi
08-05-2008, 13:51
سلام
من ویندوز عوض کردم یه سری فایل موزیک رو دسکتاپ داشتم که همش پاک شد
میخواستم ببینم میشه با برنامه ای اونها رو برگردوند اگه میشه اسم برنامه رو بگید ممنون میشم
salam
ببینین فرمت را مشخص کنین و بعد فوقش از یک نرم افزار ریکاوری برای باز گردانی اطلاعات استفاده کنین

من پست منفردشو دیدم، میخواستم بدونم یعنی محتویاتش رو بعد از نصب دوباره ویندوز همونجا paste کنم؟
متاسفانه پس از گذشتن مدت ها از عرضه ی سیستم عامل ویندوز هنوز یک روش اصولی و درست و حسابی برای ذخیره ی آپدیت ها نیست یکی از همین روشی که مطرح شده مثل کی پیست استفاده می شه و تنها یک نرم افزار دیگه هم هست که یعنی مثلا آپدیت ها رو ذخیره می کنه ولی کارش دقیق نیست. و بهتره از بسته های به روز رسانی استفاده کنین.

بد نیست اینجا رو هم ببینین

اینم منظور من از بسته های آپدیت

hamidbn
09-05-2008, 12:27
سلام
تا حالا کسی با Xp اورجینال کار کردین
تفاوتی با هم دارن ؟؟
کیفیتش فرق می کنه ؟؟ سرعتش ؟؟؟

sid
10-05-2008, 12:09
يه سوال ديگه هم دارم
چجوري موقع نصب ويندوز از داس ميشه درايوي رو فرمت كرد
به من گفته بودن كه در حين مرحله نصب از من خود سيستم ميپرسه كه ميخوام درايوي رو فرمت كنم يا نه ولي من چيزي نديدم
لطفا به اين دو سوالم جواب بدبن
هر دو برام مهمه
چون اگه سيستمم درست نشه بايد سريغا ويندوز عوض كنم و برا همين ميخوام كل درايو c and d v فرمت كنم ولي بلد نيستم

shahedi
10-05-2008, 12:27
بوقها كاملا معمولي اند انگار كه ميخواد ويندوز رو اجرا كنه ولي يهو ريست ميشه
salam
مشکل شما سخت افزاری است باید قطعات درون کیس را چک کنید در ضمن بوق معمولی نداریم یا بلند اند یا کوتاه در این موارد.

foad6258
10-05-2008, 14:47
سلام اطلاعات ی که دادین ناقصه نوع ویندوز ها ، و پیغام را بنویسید یک بار هم "چگونه سوال بپرسیم "را مطالعه کنید

سلام
من ويندوز xp استفاده ميكنم sp2 بود كه پك sp3 ريختم
مشكلي ندااشت تا اينكه يه مدته هنگام اجراي فايل exe اين پيغامو ميده
The system DLL user32.dll was relocated in memory. The application will not run properly. The relocation occured because the DLL D:\WINDOWS\system 32\SHELL32.dll occupied an address range reserved for windows system DLLs The vendor supplying the DLL should be contacted for a new DLL
آشنايي من با كامپيوتر هم نسبتا خوبه
ممنون ميشم كمكم كنيد

shahedi
10-05-2008, 15:39
يه سوال ديگه هم دارم
چجوري موقع نصب ويندوز از داس ميشه درايوي رو فرمت كرد
به من گفته بودن كه در حين مرحله نصب از من خود سيستم ميپرسه كه ميخوام درايوي رو فرمت كنم يا نه ولي من چيزي نديدم
لطفا به اين دو سوالم جواب بدبن
هر دو برام مهمه
چون اگه سيستمم درست نشه بايد سريغا ويندوز عوض كنم و برا همين ميخوام كل درايو c and d v فرمت كنم ولي بلد نيستم

شما منظورتون ویندوز 98 هست؟ توی ایکس پی که ازش استفاده نمی شه و از اف دیسک استفاده می شه اگر می بینین ممکنه مسئله یا مشکلی را ندونین مقاله ی نصب ویندوز از پایه رو بخونین .برای فرمت با سی دی بوت بشین بعد یک کلید از صفحه کلید را فشار دهید وارد محیط اولیه ی نصب بشید بعد ویندوزی که اکنون نصبه شناسایی می شه می پرسه می خوای ادامه بدی یا تعمیر می زنی ادامه با کلید اینتر و بعد هم نوبت به مراحل متداول نصب می رسه برای پارتیشن بندی هم روی فضایی که می خوای می ری و بعد D و برای پارتیشن اصلی یعنی C ، باید L را هم بزنی.

shahedi
10-05-2008, 16:27
سلام
من ويندوز xp استفاده ميكنم sp2 بود كه پك sp3 ريختم
مشكلي ندااشت تا اينكه يه مدته هنگام اجراي فايل exe اين پيغامو ميده
The system DLL user32.dll was relocated in memory. The application will not run properly. The relocation occured because the DLL D:\WINDOWS\system 32\SHELL32.dll occupied an address range reserved for windows system DLLs The vendor supplying the DLL should be contacted for a new DLL
آشنايي من با كامپيوتر هم نسبتا خوبه
ممنون ميشم كمكم كنيد
سلام

به اینجا نگاهی بیندازید

kopol_420
12-05-2008, 10:12
[quote=mahdi7610;2357130]سلام دوست عزیز

روی درایو سی دی رام راست کلیک کنید و بعد propertise را بزنید و از پنجره باز شده به تب Auto play برید و تیک گزینه prompt me each time to choose an action را بزنید .

موفق باشید .

سلام این کارو کردم نشد درایو مجازی هم که می زنم اتو÷لی نمیده

persia007
12-05-2008, 12:16
ویندوز ایکس رو نصب (Repair) کردم... اما وقتی که میاد روی windows xp (موقع log in) یه صفحه آبی میاد و زود ری استارت میشه... اما با safe mode میاد بالا ولی system restore غیر فعاله. (یعنی restore point نداره)

حداقل چطوری می تونم تنظیمات (پسوردهای ذخیره شده) فایرفاکس اونجا رو بردارم... و به فایلهای دسکتاپ اون هم دسترسی پیدا کنم؟؟
از اینجا نمیشه C:\Documents and Settings ... می نویسه access denied

smd7m
12-05-2008, 23:34
سلام
با تشکر از مدیریت محترم این تاپیک که واقعا مطالب جذاب و کاربردی رو بیان می کنند.
یک سوال داشتم
اینکه اگر بخوام به کلیک راست یک گزینه اضافه کنم که موارد زیر رو برام انجام بده باید چکار کنم.
1- یک پوشه بنام تاریخ روز ایجاد کنه (شمسی)
2- در این پوشه مجموعه ای زیر پوشه ایجاد کنه که البته همیشه ثابت هستند. مثلا پوشه های 1 و 2 و همچنین اگر ایجاد شده باشه پیام بده و یا ایجاد نشه.

سپاسگزارم.

a.dehqan
13-05-2008, 08:32
با یاد پروردگار سبحان
سلام

مدیران عزیز بنده رو ببخشند اگر سوال تکراری هست چون متاسفانه مجال سرچ نبود .

در مورد xp ای که تو ایران هست و استفاده میشود .
بعضی موقع نصب صفحه license میاد و با زدن f8 نصب میشه .
یعضی سریال میخواد .
بعضی وقتی نصب میشه بعد از مدتی پیغام geniue (اگر اشتباه نکنم) میاد .

ممنون میشم دوستان تفاوت اینها رو بیان کنند و دوم اینکه اون سری ویندوز ها که سریال میخواد و سریالش روی سی دی یا همراهش موجود هست این سریال مال شخصی بوده که دزدیده شده یا مال یک نفر هست که ویندوز رو قانونی خریده و دست به دست شده ؟

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
sid
13-05-2008, 11:09
شما منظورتون ویندوز 98 هست؟ توی ایکس پی که ازش استفاده نمی شه و از اف دیسک استفاده می شه اگر می بینین ممکنه مسئله یا مشکلی را ندونین مقاله ی نصب ویندوز از پایه رو بخونین .برای فرمت با سی دی بوت بشین بعد یک کلید از صفحه کلید را فشار دهید وارد محیط اولیه ی نصب بشید بعد ویندوزی که اکنون نصبه شناسایی می شه می پرسه می خوای ادامه بدی یا تعمیر می زنی ادامه با کلید اینتر و بعد هم نوبت به مراحل متداول نصب می رسه برای پارتیشن بندی هم روی فضایی که می خوای می ری و بعد D و برای پارتیشن اصلی یعنی C ، باید L را هم بزنی.

مرسی اینها رو میدونم
ویندوزم ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 هست میخوام حالا فرمت کنم درلیو سی و دی رو چی کار کنم یه بار دیگه میشه بگی

برای جواب سوال دومم هم ممنون چک میکنم ببینم چی شده شاید نیازی به نصب مجدد نشد ممنونم

soliman
13-05-2008, 19:15
با سلام
نمیدونم سوال رو میبایست اینجا مطرح کنم یا جای دیگه ولی بهتر از اینجا پیدا نکردم. من با مشکل پخش صدا در Dvd هایی که به صورت کلکسیون هستند اونم با ویندوز میدیا پلیر 11 رو به رو شده ام. لطفا من رو راهنمایی کنید. ایا باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم.

king emperor
13-05-2008, 22:24
بعضی وقتی نصب میشه بعد از مدتی پیغام geniue (اگر اشتباه نکنم) میاد

این ویندوز قانونی نیست

اون سری ویندوز ها که سریال میخواد و سریالش روی سی دی یا همراهش موجود هست

این دسته ممکنه با کی گان و یا کرک و ..... این سریالها را بدست بیارن

حالا برا جی میخوای بدونی

sin2x=2sinxcosx
14-05-2008, 11:39
با سلام . موقع نصب یه برنامه قبل از شروع آن پیغام معروف Don't send رو میده که تو تایتلش نوشته شده :‌ " msiexec " و دیگه نصب ادامه پیدا نمی کنه . در واقع این بلا سر آن دسته از برنامه هایی که توسط Windows Installer نصب می شن میاد . اگه بتونین کمکم کنین ممنون میشم .

Jalal
14-05-2008, 11:52
یه ویندوز xp بی دردسر معرفی کنین
چه سرویس پکی باشه؟
ماله چه شرکتی بهتره تو ایران؟

سلام

بنده این ویندوز رو پیشنهاد میکنم

Windows XP Indego ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahedi
14-05-2008, 15:59

موفق باشید .

از ترفند رجیستری آن استفاده کنید.:20:

سلام
با تشکر از مدیریت محترم این تاپیک که واقعا مطالب جذاب و کاربردی رو بیان می کنند.
یک سوال داشتم
اینکه اگر بخوام به کلیک راست یک گزینه اضافه کنم که موارد زیر رو برام انجام بده باید چکار کنم.
1- یک پوشه بنام تاریخ روز ایجاد کنه (شمسی)
2- در این پوشه مجموعه ای زیر پوشه ایجاد کنه که البته همیشه ثابت هستند. مثلا پوشه های 1 و 2 و همچنین اگر ایجاد شده باشه پیام بده و یا ایجاد نشه.

سپاسگزارم.

:8: فعلا

seyyedi
14-05-2008, 18:05
دوستان سلام
دوستان سه سوال دارم که برای شما ساده هست
ویندوز رو چطوری پاک کنم
دو تا دارم یکی سرویس پک 2 معمولی و یکی کریستال میخوام کریستال رو حذف کنم

king emperor
14-05-2008, 18:07
من که فکر نمی کنم

اگه با مایکر و سافتن قردار پخش و توزیع را داشت
محصولات این شرکت باید گرانتر باشند

smd7m
14-05-2008, 21:23
[QUOTE=kopol_420;2396611]

:8: فعلا

سلام و با تشکر
برای فعال سازی فایل bat از کد زیر استفاده کردم ولی صفحه Dos نمایان می شه و بعد بسته می شه ... آیا راهی هست که اینکار از دید کاربر مخفی باشه وفقط فرمان اجرا بشه

mahdi7610
14-05-2008, 21:46

موفق باشید .

سلام دوست عزیز

از ترفند رجیستری استفاده کنید .

غیر فعال شدن اتوران سی دی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

a.dehqan
15-05-2008, 10:25
با یاد او
سلام

بابت توجه شما ممنونم
اگر مزاحمت نمیشه جسارتاً ، ویندوز 98 حق کپی رایت باقی هست براش ؟
یا الان میشه کپی کرد و استفاده کرد ؟

king emperor
15-05-2008, 12:35
به طور کلی حق تکثیر ویندوز در انحصار مایکروسافت می باشد

و به همین دلیل سالیانه خسارت پرداخت میکنه

و فکر میکنم کلیه ورژنها ی این کمپانی

هنوز حق رایت دارن

ولی مشکل نیست شما از آن کپی کنید

چه اصراری برا حق رایت بودن ویندوز ها داری ؟چرا؟؟

shahedi
15-05-2008, 13:51
مرسی اینها رو میدونم
ویندوزم ایکس ÷ی سرویس ÷ک 3 هست میخوام حالا فرمت کنم درلیو سی و دی رو چی کار کنم یه بار دیگه میشه بگی

برای جواب سوال دومم هم ممنون چک میکنم ببینم چی شده شاید نیازی به نصب مجدد نشد ممنونم

پیشنهاد می کنم الان SP3 ننصبید
می تونید Bootable کنید نصبش کنین

ویندوز ایکس رو نصب (Repair) کردم... اما وقتی که میاد روی windows xp (موقع log in) یه صفحه آبی میاد و زود ری استارت میشه... اما با safe mode میاد بالا ولی system restore غیر فعاله. (یعنی restore point نداره)

حداقل چطوری می تونم تنظیمات (پسوردهای ذخیره شده) فایرفاکس اونجا رو بردارم... و به فایلهای دسکتاپ اون هم دسترسی پیدا کنم؟؟
از اینجا نمیشه C:\Documents and Settings ... می نویسه access denied

سلام
از last know.. چی جواب نمی ده؟

سلام و با تشکر
برای فعال سازی فایل bat از کد زیر استفاده کردم ولی صفحه Dos نمایان می شه و بعد بسته می شه ... آیا راهی هست که اینکار از دید کاربر مخفی باشه وفقط فرمان اجرا بشه

سلام
شما خواین برنامه اضاف کنید پوشه یا ... بیشتر توضیح بدهید

jan sakht
15-05-2008, 14:09
با سلام
سه سوال داشتم. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
چرا وقتی یک ویندوز xp sp2 رو پاک می کنیم ( فرمت و حذف پارتیشن مورد نظر) و یک ویندوز xp sp2 با ورژن بالاتر رو نصب می کنیم. بعد از اتمام مراحل نصب به طور کامل و بالا آمدن ویندوز، وقتی به قسمت System رفته و مشخصات ویندوز را مشاهده می کنم با کمال تعجب می بینم که همان ورژن قدیمی ویندوز بالا آمده و عملا ویندوز جدیدی در کار نیست و فقط برنامه ها و تنظیمات موجود در ویندوز قبلی از بین رفته اند. انگار که همان ویندوز قدیمی را نصب کرده باشی.
مثلا من ویندوز xp sp2 2002 را پاک کرده و بجای آن xp sp2 2007 را نصب نمودم ولی بعد از نصب همان ویندوز xp sp2 2002 بالا آمد. حتی اینکار را با ویندوز ایکس پی طلایی هم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.

از طرفی نصب به صورت new انجام شده و از گزینه های update و repir نکردم.

کمک کنید.
منتظرم

با سلام
سه سوال داشتم. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.
چرا وقتی یک ویندوز xp sp2 رو پاک می کنیم ( فرمت و حذف پارتیشن مورد نظر) و یک ویندوز xp sp2 با ورژن بالاتر رو نصب می کنیم. بعد از اتمام مراحل نصب به طور کامل و بالا آمدن ویندوز، وقتی به قسمت System رفته و مشخصات ویندوز را مشاهده می کنم با کمال تعجب می بینم که همان ورژن قدیمی ویندوز بالا آمده و عملا ویندوز جدیدی در کار نیست و فقط برنامه ها و تنظیمات موجود در ویندوز قبلی از بین رفته اند. انگار که همان ویندوز قدیمی را نصب کرده باشی.
مثلا من ویندوز xp sp2 2002 را پاک کرده و بجای آن xp sp2 2007 را نصب نمودم ولی بعد از نصب همان ویندوز xp sp2 2002 بالا آمد. حتی اینکار را با ویندوز ایکس پی طلایی هم انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.

کمک کنید.
منتظرم[/b][/b]

با سلام
یه سوال داشتم. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.

کمک کنید.
منتظرم

سلام . یه سوال داشتم

از طرفی نصب به صورت new انجام شده و از گزینه های update و repire استفاده نکردم.

اگه کسی کمک کنه ممنون میشم:11:
منتظرم :41:

mstf666
15-05-2008, 16:00
با یاد پروردگار سبحان
سلام

حتمــــاً شما هم در دبیرستان خوندید ، ما ۳ حق رو باید ادا کنیم:
حق نسبت به خوnدمون (حق النفس)
حق نسبت به دیگران و مردم (حق الناس)
حق نسبت به خدا (حق الله)

خود خداوند فرموده اگر حقی نسبت به خودتوت یا نسبت به من ادا نکرده باشید امکان بخشش هست اما حقی که از مردم بر دوشتون باشه حتی من هم کاری برای شما نمیتونم بکنم .

اهمیت موضوع اینجاست .

البته ویندوز original هم در بازار یافت میشه.
شما میتونید از اونا استفاده کنید که سریال معتبر هم دارن.
فقط قیمتش کمی بالاتره.

smd7m
15-05-2008, 16:33
سلام
شما خواین برنامه اضاف کنید پوشه یا ... بیشتر توضیح بدهید

سلام
من برای ایجاد پوشه از یک فایل Bat استفاده کردم که مسیر اون رو مطابق بصورت زیر در رجستری قرار دادم ولی پس از اجرا صفحه داس نمایان می شه که باید نشه.

[ali]
16-05-2008, 01:09
دوستان سلام
دوستان سه سوال دارم که برای شما ساده هست
ویندوز رو چطوری پاک کنم
دو تا دارم یکی سرویس پک 2 معمولی و یکی کریستال میخوام کریستال رو حذف کنم
برای حذف کردن ویندوز کافیه پارتیشنی که ویندوزت نصب هست فرما کنی البته اگر به عنوان سیستم عاکل اول ازش استفاده می کنی باید با سی دی بوت شوی و بعد اقدام به حذف بکنی.مثلا اگه می خوای ویندوز اصلیتو که توی پارتیشن سی هست فرمت کنی باید فایل های ضروری مثل Boot.ini و... رو داشته باشی تا بتونی سیستم دومت رو راه اندازی کنی چون بعد فرمت نمی تونه فایل ها رو بیابه و شما باید کی کنی توی درایوش

persia007
16-05-2008, 09:50
سلام
از last know.. چی جواب نمی ده؟

نه از اونجا هم جواب نميده....... خب اگه جواب ميداد اينجا سوال نمي كردم......
با برنامه image explorer تونستم به دسكتاب اون يكي ويندوز دسترسي پيدا كنم... اما موقع كپي كردن فايلها گير مي كنه.. برنامه اي شبيه اين سراغ ندارين؟؟

راستي تنظيمات فايرفاكس ويندوز قبلي رو چه طوري كپي كنم روي اين يكي ويندور

persia007
16-05-2008, 16:28
سلام . یه سوال داشتم

از طرفی نصب به صورت new انجام شده و از گزینه های update و repire استفاده نکردم.

اگه کسی کمک کنه ممنون میشم:11:
منتظرم :41:

اوني كه تو پراپرتيس مي نويسه xp sp2 2002 مهم نيست.... ببين تو قست درباره ويندوز (about windows) از منوي help تو ماي كامپيوتر چي مي نويسه...

Version 5.1 (Build 2600.xpsp.051019-1519 : Service Pack 2)

ببين به جاي اين عدد كه بلدش كردم چي نوشته... ويندوز من مال آوريل 2006ه ... اگه اين عدد بزرگتر باشه مثلاً 07xxx-xxxx ويندوزت جديده

jan sakht
16-05-2008, 19:34
سلام persia007 عزیز

اینو نوشته :

Version 5.1 (Build 2600_sp2_rtm.xpsp.040803-2158 : Service Pack 2)
copyright 1981_2001

ولی ویندوزی که نصب کردم، آپدیت 2007 بود.