PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

bbp
29-08-2009, 11:53
سلام

خواهش میشه.

چرا اتفاقا فایل ها و dll ها خراب شدند.

موفق باشید :40:

آخه من بد شانس نميدونم چرا همه برنامه اعم از فتو شاپ و پاور دي وي دي و جت و آئوديو و ...
باز ميشن فقط اين كرل لا مذهب كه الان كار فوري دارم باهاش لج كرده باهام....

اين عكس مربوط به فولدر system كه به نظرم فايلاش خيلي كمن...
اينطور به نظر نميرسه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا من با تعويض ويندوز ( فعلا همين رو دارم MRT sp2 طلايي ) به نظرتون چي كارا كنم كه دوباره به مشكل نخورم.؟؟؟

Masоud
29-08-2009, 11:59
سلام.
هر وقت از ویندوز می خوام خارج شم این پیغام ظاهر میشه..
البته نیاز به ok نداره و از ویندوز خارج میشم و مشکلی برام ایجاد نمی کنه.. ولی می گم شاید مشکلی ایجاد می کنه من نمی دونم! چیه جریان؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام

این اخطار بعد از نصب Office 2000 برای اولین بار و قبل از خاموش شدن یا ری استارت میاد.

مشکل جدی هم تلقی نمیشه.

mohsen1104
29-08-2009, 12:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مورد عجیبیه !

از Y-Browser استفاده کن ببین میشه ؟

احتمالا از فایل های اصلی گوشی هستند که اینجوری پاک نمیشن.

از حالت System یا Read Only درشون آوردی و بعد امتحان کردی ؟

موفق باشید :40:[/QUOTE]

نمیشه نمیشه جواب نداد . ybrowser میگه Invalid name و پاک نمی کنه . توی xplor هم اون کار ها رو کردم نمیشه .اسم فایلو هم نمیشه عوض کرد
خواهشاً کمک کنید چون باید داخل پوشه چیزی بریزم ارور می ده . فرمت هم نمی خوام بکنم
در ضمن این فایلها رو که با نامهای نامفهوم هست داخل فلش بعضی از بچه ها هم دیدم حجم زیادی نشون می ده ولی جایی رو اشغال نمی کنه ویروس هم نیست .

Kurosh
29-08-2009, 12:08
سلام.
هر وقت از ویندوز می خوام خارج شم این پیغام ظاهر میشه..
البته نیاز به ok نداره و از ویندوز خارج میشم و مشکلی برام ایجاد نمی کنه.. ولی می گم شاید مشکلی ایجاد می کنه من نمی دونم! چیه جریان؟

اگه اخیرا" از ویندوز update استفاده کردی ، یه restore کنی به قبل از update درست میشه...

اگه نه ، برو به این مسیر:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
و dwwin.exe رو disable کن...

اگه باز رفع نشد ، از طریق msconfig در run ، برو به تب startup و disable all رو بزن و سیستم رو ریست کن ، ببین درست میشه یا نه...

mahdi1535
29-08-2009, 12:11
چطور ميشه از طریق Group Policy ويندوز XP کنسول مایکروسافت (mmc) رو قفل کرد اکه در این صورت خود Group Policy هم دیگه از دسترس خارج می شه و این روش خیلی عالیه چون دیگه هیچ کارش نمیشه کرد

N O V A L I S
29-08-2009, 12:50
اگه اخیرا" از ویندوز update استفاده کردی ، یه restore کنی به قبل از update درست میشه...

اگه باز رفع نشد ، از طریق msconfig در run ، برو به تب startup و disable all رو بزن و سیستم رو ریست کن ، ببین درست میشه یا نه...

ممنونم..
ویندوزم رو اخیرا آپدیت کردم ولی این مشکل برای قبل از آپدیت ویندوزه..
چه طور می شه به قبل از آپدیت restore کنم؟ (بعد برای اینکه باز درستش کنم باید بذارم آپدیت شه؟ این کار بیش تر طول می کشه یا مثل همون restore کردنه؟ منظورم اینه که دوباره باید آپدیتش کنم یا یه آپشنه؟)

روش دوم رو هم رفتم ولی این گزینه توش نبود که disable کنم.. (راستی اصلا گزینه ی disable تو اون بخش کجاست؟ برای بقیه شون هم فقط delete و remove بود.)

روش آخر رو هم رفتم.. ولی درست نشد.. (بازم سوال برام پیش اومد.. با غیر فعال کردن همه ی اون بخش ها مشکلی پیش نمی آد برای ویندوز؟ البته وقتی ویندوز بالا اومده بود دو سه تاش رو فعال کرده بود باز)

m_sport
29-08-2009, 13:46
سلام
بهترين ويندوز xp 32 چي هست؟
كه سرعتش بيشتر باشه؟(براي گيم)؟!

sinath
29-08-2009, 15:33
من چند روزه که صدای ویندوزم به کل قطع شده به جز navigation start,توی کنترل پنل و بخش صدا windows default رو انتخاب کردم بازم درست نشد.البته وقتی فایل صوتی و تصویری میذارم صداش پخش میشه.

برو به مسیر زیر چک کن ببین صداهای ویندوز پاک نشدند :

C:\Windows\Media

دیدم صداهای ویندوز سر جاشه فقط هیچکدوم کار نمی کنن.چیکار کنم؟

Mohammad King
29-08-2009, 16:08
سلام
بهترين ويندوز xp 32 چي هست؟
كه سرعتش بيشتر باشه؟(براي گيم)؟!

سلام

xp 64editiom sp2

موفق باشید

m_sport
30-08-2009, 00:31
سلام

xp 64editiom sp2

موفق باشید
32 بيتي ميخوام.
سرويس پك 2 بهتره يا 3؟براي سيستم گيم؟

Mohammad King
30-08-2009, 10:04
32 بيتي ميخوام.
سرويس پك 2 بهتره يا 3؟براي سيستم گيم؟

سلام

نظر من سرویس پک 2 هست چون 3 یه کم مشکل داره /

البته این نظر من هست چون من از دو تا ویندوز استفاده کردم اینئ میگم/

موفق باشید

momo
30-08-2009, 10:22
[QUOTE=mvmmasoud;4143152]سلام

پروسس explorer.exe ویندوز مشکل پیدا کرده.

Task Manager رو با Ctrl+Alt+Delete باز کن و روی منوی File کلیک کن و New Task رو بزن.

در پنجره ی کوچک باز شده عبارت explorer.exe رو تایپ کن و Enter بزن.

وقتی ظاهر شدند برو به پست زیر و کارها رو انجام بده :

دوست عزیز ممنون که جواب دادی
من بعد از تایپ explorer داخل منوی file وارد ویندوز شدم اما برای بازگرداندن فایل بعد از تایپ sfc\scannow از من cd ویندوز نمیخاد و فقط یک نوار پر میشود و دیگر تمام ولی مشکل من حل نمیشود و هنوز در بالا آمدن مشکل دارم
یا راه دیگری برای ترمیم این فایل explorer یا حل مشکل من هست؟

Masоud
30-08-2009, 13:18

سلام

کوروش جان این مسیری که گفتی مال drwatson است نه dwwin و این دو کاملا با هم متفاوت اند.

ممنونم..
ویندوزم رو اخیرا آپدیت کردم ولی این مشکل برای قبل از آپدیت ویندوزه..
چه طور می شه به قبل از آپدیت restore کنم؟ (بعد برای اینکه باز درستش کنم باید بذارم آپدیت شه؟ این کار بیش تر طول می کشه یا مثل همون restore کردنه؟ منظورم اینه که دوباره باید آپدیتش کنم یا یه آپشنه؟)

روش دوم رو هم رفتم ولی این گزینه توش نبود که disable کنم.. (راستی اصلا گزینه ی disable تو اون بخش کجاست؟ برای بقیه شون هم فقط delete و remove بود.)

روش آخر رو هم رفتم.. ولی درست نشد.. (بازم سوال برام پیش اومد.. با غیر فعال کردن همه ی اون بخش ها مشکلی پیش نمی آد برای ویندوز؟ البته وقتی ویندوز بالا اومده بود دو سه تاش رو فعال کرده بود باز)

برای Restore کردن ویندوز از Start برو به All Programs و Accessories و System Tools و در این بخش گزینه ی System Restore رو انتخاب کن.

سپس لیستی رو میاره که تمام چیزهایی رو که نصب کردی رو ثبت کرده.

شما اون گزینه ی مربوط به آپدیت ویندوز رو انتخاب کن و بذار سیستم Restore بشه.

اگر پیغام خطایی که گفتید در لیست Startup نبود لازم نیست که همشونو Disable کنید.

دیدم صداهای ویندوز سر جاشه فقط هیچکدوم کار نمی کنن.چیکار کنم؟

از Control Panel بروبه بخش Sound & Audio Devices و در سربرگ Sounds در بخش scheme گزینه ی Windows Default رو انتخاب کن و چک کن ببین مسیرهای مربوط به صداها در اون قسمت درست اند ؟

دوست عزیز ممنون که جواب دادی
من بعد از تایپ explorer داخل منوی file وارد ویندوز شدم اما برای بازگرداندن فایل بعد از تایپ sfc\scannow از من cd ویندوز نمیخاد و فقط یک نوار پر میشود و دیگر تمام ولی مشکل من حل نمیشود و هنوز در بالا آمدن مشکل دارم
یا راه دیگری برای ترمیم این فایل explorer یا حل مشکل من هست؟

یک راه بهتر و مطمئن تر دیگه اینه که ویندوز رو Repair کنی.

Kurosh
30-08-2009, 13:33
سلام

کوروش جان این مسیری که گفتی مال drwatson است نه dwwin و این دو کاملا با هم متفاوت اند.

مسعود جان ، لازمه یه نگاه به این جا بندازی:

اگر پیغام خطایی که گفتید در لیست Startup نبود لازم نیست که همشونو Disable کنید.
از اون جا که ممکنه این ارور با نام دیگه ای توی startup قرار گرفته باشه ،لازم بود که همه ی startupشون رو غیرفعال کنند...

Masоud
30-08-2009, 13:37
مسعود جان ، لازمه یه نگاه به این جا بندازی:

از اون جا که ممکنه این ارور با نام دیگه ای توی startup قرار گرفته باشه ،لازم بود که همه ی startupشون رو غیرفعال کنند...
سلام

آخ آخ

این dwwin رو با یه چیز دیگه اشتباه گرفتم.

ممنون از تذکر

momo
31-08-2009, 12:07
؟

یک راه بهتر و مطمئن تر دیگه اینه که ویندوز رو Repair کنی.

موفق باشید :40:[/QUOTE]

دوست عزیز من نصب مجدد ویندوز کردم مشکل حل شد اما بعد چند روز دوباره همان مشکل است ویندوزهای مختلف هم نصب کردم اما همه این مشکل را دارند
البته من با زدن ctr alt del و تایپ explorer وسندوزم بالا می یاد اما مشکل من اجرا نشدن explorer به طور خودبه خود هنگام log on هست ایا راهی هست که این عمل انجام شود ؟ایا با دستکاری در رجیستری explorer اجرا نمیشه؟
اصلا این فایل explorer.exe کجای ویندوز هست؟
راستش من سیستم را تازه گرفتم و بار اول است که ویندوز نصب میکنم این ویندوز روی سیستم قبلیم مشکل نداشت
سیستم جدیدم ماذربرد giga EP41-UD3L است با CPU CORE 2 core intel 5300 و گرافیک gforce 9400
ایا مشکل از سخت افزلر است؟

ممنون میشم اگه راهنمایی جامع کنید

Masоud
31-08-2009, 13:07
؟

دوست عزیز من نصب مجدد ویندوز کردم مشکل حل شد اما بعد چند روز دوباره همان مشکل است ویندوزهای مختلف هم نصب کردم اما همه این مشکل را دارند
البته من با زدن ctr alt del و تایپ explorer وسندوزم بالا می یاد اما مشکل من اجرا نشدن explorer به طور خودبه خود هنگام log on هست ایا راهی هست که این عمل انجام شود ؟ایا با دستکاری در رجیستری explorer اجرا نمیشه؟
اصلا این فایل explorer.exe کجای ویندوز هست؟
راستش من سیستم را تازه گرفتم و بار اول است که ویندوز نصب میکنم این ویندوز روی سیستم قبلیم مشکل نداشت
سیستم جدیدم ماذربرد giga EP41-UD3L است با CPU CORE 2 core intel 5300 و گرافیک gforce 9400
ایا مشکل از سخت افزلر است؟

ممنون میشم اگه راهنمایی جامع کنید

سلام

این رو دانلود و نصب کن :

اگر احیانا درست نشد اینجا کامل توضیح داده شده :

Amir Hossein
31-08-2009, 14:32
سلام من مدتي زياديه كه ويندوزم رو عوض نكردم (1 يك سال)
هالا ويندوزم خراب شده error هاي متداوم ميده من نميخوام ويندوز رو عوض كنم فقط ميخوام تعمير شه بايد چه كار كنم
مرسي

saeed774
31-08-2009, 15:11
هالا ويندوزم خراب شده error هاي متداوم ميده من نميخوام ويندوز رو عوض كنم فقط ميخوام تعمير شه بايد چه كار كنم
مرسي

شما با اين برنامه اسكن كن و در نهايت ريپير بزن :

pars20
31-08-2009, 16:38
سلام بهترین برنامه برای گرفتن ایمیج کدومه؟
فرمت ایمیج iso بهتره یاnrg ؟

Hossein bandarie
31-08-2009, 16:48
مرسي

از داخل ويندوز عمليات نصب رو شروع كنيد و گزينه Upgrade رو انتخاب كنيد . با اين كار ويندوز نصب ميشه ولي تنظيمات و برنامه هاتون باقي مي مونه .

Hossein bandarie
31-08-2009, 16:50

iso رايجتره . ورژن جديد Nero با اين فرمت ايميج مي گيره .

Masоud
01-09-2009, 00:06
سلام

نرم افزارهای Nero و Clone از بهترین های این دسته هستند.

همونطور هم که حسین جان گفتند ، ISO رایجتره از NRG.

mojtaba_sa
01-09-2009, 10:12
سلام
توي برنامه نرو (Ahead Nero v7.0.1.4) با اين ورژن
بايد كدوم گزينه رو بزني تا ته سي دي رو نبنده ؟!
اصلا مي شه؟؟
ممنون.يا علي

saeed774
01-09-2009, 12:45
سلام
توي برنامه نرو (Ahead Nero v7.0.1.4) با اين ورژن
بايد كدوم گزينه رو بزني تا ته سي دي رو نبنده ؟!
اصلا مي شه؟؟
ممنون.يا علي

در تب Multisession بايد همون گزينه اول يعني Start Multisession Disk انتخاب شده باشه . گزينه بعد براي رايت از ادامه قسمت رايت شده و گزينه سوم هم براي بستن آخر سيدي كاربرد داره .
البته اين تنظيمات مروبط به Nero Burninig Room هست.

bbp
01-09-2009, 16:03
سلام.
دوستان وقتي ميخوام وارد بازيه Virtua Tennis 3 بشم اين اخطار داده ميشه...

چي كار كنم براي حل اين قضيه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن چندين اخطار پشت سر هم مثل اين رو زماني كه از اينترنت ميخوام ارتباطم رو قطع كنم مياد...

Masоud
01-09-2009, 18:58
سلام.
دوستان وقتي ميخوام وارد بازيه Virtua Tennis 3 بشم اين اخطار داده ميشه...

چي كار كنم براي حل اين قضيه؟

در ضمن چندين اخطار پشت سر هم مثل اين رو زماني كه از اينترنت ميخوام ارتباطم رو قطع كنم مياد...

سلام

این رو دانلود و نصب کن :

Microsoft .NET Framework 2.0

برای XP 32 Bit :

برای XP 64 Bit :

ali_disslove
01-09-2009, 19:41
آقا من مشكلمو فهميدم مطمئنم هستم كه اشتباه نميكنم

ببينيد وقتي گوشي رو در حالت ديتا ترنسفر و يا يه رم ريدر رو به كامپيوتر ميزنيم اون پايين كنار ساعت يه چيزي مياد كه فلش سبز داره من 2 روز پيش اين رو باز كردم properties رو زدم و قسمت device usage رو disable كردم حالا ديگه گوشي رو كه ميزنم درايو توي mycomputer باز نميشه اين شكلم كنار ساعت نمياد اين بلا رو سره رم ريدرمم اوردم ديدم آره حدسم درسته اونم كه اين كارو كردم ديگه كامپيوتر نشناختش

حالا من اينو چه جوري دوباره enabled كنم ؟؟آخه ديگه وقتي گوشي رو وصل ميكنم اين رو نمياره كه دوباره به حالت اول بر گردونمش

ممنون ميشم در اين قسمت يكي به داده من برسه

Mohammad King
01-09-2009, 23:29

ببينيد وقتي گوشي رو در حالت ديتا ترنسفر و يا يه رم ريدر رو به كامپيوتر ميزنيم اون پايين كنار ساعت يه چيزي مياد كه فلش سبز داره من 2 روز پيش اين رو باز كردم properties رو زدم و قسمت device usage رو disable كردم حالا ديگه گوشي رو كه ميزنم درايو توي mycomputer باز نميشه اين شكلم كنار ساعت نمياد اين بلا رو سره رم ريدرمم اوردم ديدم آره حدسم درسته اونم كه اين كارو كردم ديگه كامپيوتر نشناختش

حالا من اينو چه جوري دوباره enabled كنم ؟؟آخه ديگه وقتي گوشي رو وصل ميكنم اين رو نمياره كه دوباره به حالت اول بر گردونمش

سلام

در کنترل پنل>سیستم>hardware>و devise maneger اونجا میتونی این کار را کنید.

موفق باشید

REZAt1980
02-09-2009, 00:39
سلام.
لطفا بگید که چه جوری میشه تو ویندوز ایکس پی private کرد.

momo
02-09-2009, 00:53
دوستان مثل اینکه این سیستم جدید دست بردار نیست
اصلا انگار با ویندوز مشکل داره
بعد از کلی کلنجار با مشکل فایل explorer.exe این بار مشکل جدید میاد
مشکل اینه که بعد از بالا آمدن ویندوز و آمدن صفحه دسکتاپ صفحه ابی میاد و میگه برای جلوگیری از آسیب دیدن ویندوز اومده و باید کامپیوتر را ریست کنم چون راه دیگه ندارم
پایین صفحه هم مینویسه Dumping physical memory to disk و جلوش همینطور شماره میندازه و شماره ها به ترتیب بالا میره
دوستان لطفا راهنمایی کنند چیکار کنم حتی با ریپیر ویندوز هم مشکل حل نشد

صفحه که میاد شبیه اینه

فقط عبارت Dumping physical memory to disk این رو اخرش داره

momo
02-09-2009, 01:00
مشکل اینه که بعد از بالا آمدن ویندوز و آمدن صفحه دسکتاپ صفحه ابی میاد و میگه برای جلوگیری از آسیب دیدن ویندوز اومده و باید کامپیوتر را ریست کنم چون راه دیگه ندارم
پایین صفحه هم مینویسه Dumping physical memory to disk و جلوش همینطور شماره میندازه و شماره ها به ترتیب بالا میره

صفحه که میاد شبیه اینه

Moahammad_sdt
02-09-2009, 04:50
سلام
دوستان من یه نرم افزار قوی می خواستم که ویندوز ایکس پی رو اشکال یابی کنه .از دستور sfc هم استفاده کردم مدام گیر می ده CD ویندوز رو بزار من هم توی هر کدام از درایوهای CD گذاشتم جواب نداد
با تشکر

Masоud
02-09-2009, 13:41

سلام

برو تو Run و بنویس devmgmt.msc تا Device Manager باز بشه.

روی علامت مثبت کنار بخش Universal Serial Bus Controllers کلیک کن تا لیست باز بشه.

روی همشون تک به تک کلیک راست کن و Properties رو بزن.

در بخش Device Usage اگر روی Disable است اونارو Enable کن.

صفحه هارو OK کن و ویندوز رو Restart.

سلام.

منظور شما از Private کردن چیه ؟

صفحه که میاد شبیه اینه

یکبار ویندوز رو عوض کن و یه ویندوز درست درمون خوب نصب کن اگر مشکل حل نشد احتمال وجود نقص در سخت افزار هست.

این صفحه آبی مرگ معمولا بهمین خاطر میاد.

پایه های رم لق هستند یا کارت گرافیک مشکل داره ، بعضی اوقات هم مشکل میتونه از هارد باشه.

این رو مطالعه کنید :

سلام
دوستان من یه نرم افزار قوی می خواستم که ویندوز ایکس پی رو اشکال یابی کنه .از دستور sfc هم استفاده کردم مدام گیر می ده CD ویندوز رو بزار من هم توی هر کدام از درایوهای CD گذاشتم جواب نداد
با تشکر

نرم افزار System Mechanic Pro 8.5 یکی از بهترین بهینه ساز (Utility) های ویندوزه :

Kurosh
02-09-2009, 14:03
سلام.
اگه منظورتون Private کردن پوشه هاست ، روی پوشه رایت کلیک کنید و Sharing رو بزنید ، روی I Understand... ، در صورت وجود ، کلیک کنید ، و تیک Make this folder Private رو بزنید...

aqronis
03-09-2009, 11:59

صفحه که میاد شبیه اینه

درود.
این مشکل سخت افزاری هست و مربوط به رم سیستم. اگه سیستم خود به خود ریست میشه مربوط به رم هست و اگه ریست نمیشه و صفحه آبی باقی میمونه مربوط به تداخل چیپست.
پس شما از نظر رم مشکل داری که تنها راهش خریدن رم جدید و اصل هست و معمولا رم های تقلبی و یا رم هایی که با مادر بورد خاصی هماهنگی ندارن این مشکل رو ایجاد میکنن.

mahdi_ctr
03-09-2009, 13:19
سلام

من دیروز یه ویندوز جدید نصب کردم و حالا میخوام که تمام آیکن هامو به حالت Align to Grid در بیارم
وقتی روی Align to Grid کلیک میکنم و تیک میزارم آیکن ها به اون حالت در میان ولی وقتی که از My Computer خارج میشم و دوباره وارد درایو هام میشم آیکن ها به حالت اولیه برگشتن و دیگه Align to Grid نیستن

وقتی این کار رو میکنم برای اینکه تمام آیکن هام به این شکل وایسن میرم از داخل folder options و در سر برگ view و گزینه Apply to All Folders رو میزنم و OK میکنم
در این صورت باید تمامی آیکن هام با اون حالتی که تغییر دادم برگردن و همه از Align to Grid پیروی کنن ولی اینجوری نمیشه
حالا چیکار کنم که بشه؟

با تشکر از کمکتون!!!!!!!!!

hamid_diablo
03-09-2009, 13:32
سلام
در quick launch در taskbar ایکون دسکتاب پاک شده چه جوری برگردونمش

Masоud
03-09-2009, 14:21
سلام

من دیروز یه ویندوز جدید نصب کردم و حالا میخوام که تمام آیکن هامو به حالت Align to Grid در بیارم
وقتی روی Align to Grid کلیک میکنم و تیک میزارم آیکن ها به اون حالت در میان ولی وقتی که از My Computer خارج میشم و دوباره وارد درایو هام میشم آیکن ها به حالت اولیه برگشتن و دیگه Align to Grid نیستن

وقتی این کار رو میکنم برای اینکه تمام آیکن هام به این شکل وایسن میرم از داخل folder options و در سر برگ view و گزینه Apply to All Folders رو میزنم و OK میکنم
در این صورت باید تمامی آیکن هام با اون حالتی که تغییر دادم برگردن و همه از Align to Grid پیروی کنن ولی اینجوری نمیشه
حالا چیکار کنم که بشه؟

با تشکر از کمکتون!!!!!!!!!

سلام

عزیز بنظر میرسه مشکل از رجیستری باشه.

این رو دانلود و نصب کن :

سلام
در quick launch در taskbar ایکون دسکتاب پاک شده چه جوری برگردونمش

برو به این مسیر : (بجای Administrator اسم اکانتتو بنویس)

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

سپس فایل Show Desktop رو به Quick Launch انتقال بده : با Click و Drag کردن.

samadsam
03-09-2009, 16:57
سلام
ببخشید واسه چی بعضی از Processes ها از Task Manager بسته نمیشن یعنی یه پیغام میده با یک کلید که OK هستش .
می خواستم بدونم این پروسه ها مربوط به ویندوز می شه یا اینکه ویروس هستن

mahdi_ctr
03-09-2009, 17:24
سلام

عزیز بنظر میرسه مشکل از رجیستری باشه.

این رو دانلود و نصب کن :

کد:

برنامه رو نصب کردم و حدود 300 تا Problem پیدا کرد و بعد انگاری مشکل ها رو برطرف کرد و دوباره که اسکن میکنم چیزی پیدا نمیکنه
اما هنوز هم وقتی میخوام تمام آیکن ها رو به حالت Align to Grid در بیارم نمیشه
راه حل دیگه ای جلوی پام بذارید!!!
با تشکر از راهنماییتون

Masоud
03-09-2009, 18:10
سلام
ببخشید واسه چی بعضی از Processes ها از Task Manager بسته نمیشن یعنی یه پیغام میده با یک کلید که OK هستش .
می خواستم بدونم این پروسه ها مربوط به ویندوز می شه یا اینکه ویروس هستن

سلام

اون Process هایی که جلوشون نوشته SYSTEM نمیتونید ببندیدشون چون واسه ویندوز ضروری اند و کارهای مختلفی انجام میدهند.

مثل smss ,csrss ,lsass ... که همگی مربوط به ویندوز اند.

بعضی وقت ها ویروس ها میتونن به اینا مثل smss حمله ور بشند.

پس همیشه دلیل بر بودن ویروس نیستند.

برنامه رو نصب کردم و حدود 300 تا Problem پیدا کرد و بعد انگاری مشکل ها رو برطرف کرد و دوباره که اسکن میکنم چیزی پیدا نمیکنه
اما هنوز هم وقتی میخوام تمام آیکن ها رو به حالت Align to Grid در بیارم نمیشه
راه حل دیگه ای جلوی پام بذارید!!!
با تشکر از راهنماییتون

همونجا کلیک راست کن و از منوی Arrange icons by گزینه ی Auto Arrange رو تیک بزن.

سپس دوباره Align To Grid رو تیک بزن.

سیستم رو Restart کن.

اگر درست نشد ویندوز مشکل داره یا مشکل پیدا کرده.

چون واسه اینجور مشکل ها نمیشه یک راه حل دقیق و منطقی رو گفت.

sayan_se666
03-09-2009, 21:57
با سلام

من یک فایل موسیقی با خود دانلود xp دانلود کردم ولی برنامه دانلود از من مسیر نخواست وخودش فایل را در مسیر

C:\Users\name\AppData\Local ریخته است بعد از اتمام دانلود مدیا پلیر ویندوز ان فایل را اجرا کرد ولی در آن مسیر

هرچه می گردم آن فایل را پیدا نمی کنم در ضمن فایل ها را show hiden هم کرده ام

omid-p30
03-09-2009, 22:23
سلام.

پس زمینه نوشته های آیکن های دسکتاپ رفیقم رنگی شده. باید چکار کنه عادی بشه ؟

متشکر

mostafait
03-09-2009, 23:35
با سلام خدمت دوستان عزیز!!!

من میخواستم بدونم که ویندوز 64 بیتی چه برتری هایی نسبت به ویندوز 32 بیتی دارد؟!
آیا ضعف هم دارد؟!

saeed774
04-09-2009, 14:49
سلام.

پس زمینه نوشته های آیکن های دسکتاپ رفیقم رنگی شده. باید چکار کنه عادی بشه ؟

متشکر

رو دسكتاپ راست كليك كن و properties بزن و به تب desktop برو و پايين Costomize Desktop رو بزن و به تب web برو و اگه تيكي داخل كادر زده شده بود رو بردار و همه صفحات رو ok كن . اگه جواب نداد به كنترل پنل برو و وارد System شو و به تب Advance برو و در بخش اول يعني Performance روي Settings كليك كن و در همون تب اول يعني Visual Effects گزينه اول يعني Let Windows .... رو بزن و همه صفحات رو ok كن .

farshadtizhoosh
04-09-2009, 14:50
سلام
موقع بالا اومدن این ارور را میده
با safe mode هم درست نمیشه
چکار کنم؟

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.
UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME
If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
Chech to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any Windows updates you might need.
If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory option such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Option, and then select Safe Mode.
Technical information:
*** STOP: 0x000000ED (0x89E5F168, 0xC0000006, 0x00000000, 0x00000000)

saeed774
04-09-2009, 14:53
با سلام

من یک فایل موسیقی با خود دانلود xp دانلود کردم ولی برنامه دانلود از من مسیر نخواست وخودش فایل را در مسیر

C:\Users\name\AppData\Local ریخته است بعد از اتمام دانلود مدیا پلیر ویندوز ان فایل را اجرا کرد ولی در آن مسیر

هرچه می گردم آن فایل را پیدا نمی کنم در ضمن فایل ها را show hiden هم کرده ام

زمانيكه آهنگ در حال اجرا باشه تو منوي File ويندوز مديا پلير گزينه Save file as رو بزن و مسير رو تعيين كن و save بزن .

saeed774
04-09-2009, 15:00
با سلام خدمت دوستان عزیز!!!

من میخواستم بدونم که ویندوز 64 بیتی چه برتری هایی نسبت به ویندوز 32 بیتی دارد؟!
آیا ضعف هم دارد؟!

ويندوز 64 بيتي تقريبا 2 برابر ميتونه از cpu براي پردازش استفاده كنه بخاطر دو برابر بودن مقدار بيتش ( بحث كلي نسبت به اين موضوع وجود داره )
ويندوز 64 بيتي از هر مقدار رمي كه تو سيستم نصب شده باشه ميتونه استفاده كنه ولي 32 بيت فقط تا 3 يا 4 گيگ رو ميتونه ساپورت كنه .
ضعفش البته نميشه گفت ضعف اينه كه فعلا نرم افزارهايي هستن كه نسخه 64 بيتي اونا درست نشده.
منتهي خواستي نصب كن و لذت سرعت رو باهاش بطور محسوس احساس كن .

saeed774
04-09-2009, 15:03
سلام
موقع بالا اومدن این ارور را میده
با safe mode هم درست نمیشه
چکار کنم؟

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.
UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME
If this is the first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:
Chech to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any Windows updates you might need.
If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory option such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Option, and then select Safe Mode.
Technical information:
*** STOP: 0x000000ED (0x89E5F168, 0xC0000006, 0x00000000, 0x00000000)

احتمالا مشكل سخت افزاي باشه . شما رم هاي سيستم رو يكبار دربيار و دوباره جا بنداز . يا جاي اسلات اونارو عوض كن . به هاردت هم دو سه ضربه آروم با دست بزن .

atre_hayer60
04-09-2009, 17:14
با عرض سلام و ادب

قبل از هر چیز عذرخواهی می کنم بابت اینکه شاید این سوالی که می پرسم مربوط به اینجا نشه!

سوال: راستش حتماً همه ما دیده ایم که زیر اسم بعضی فایلها مثل عکسها و کلیپها و اهنگها، یه اسم دیگه ای به رنگ خاکستری کمرنگ نوشته شده و مثلاً اسم سایت خودشون رو نوشتن؛ می خواستم بدونم این کار رو چگونه می شود انجام داد؟

تشکر می کنم

P.1052
04-09-2009, 17:36
سلام دوستان
من مدتیه که هرچی ویندوز xp نصب می کنم در هنگام ورود به ویندوز اون قسمت welcomeحذف میشه و log on کردن به صورت کلاسیکه(یعنی تو یه صفحه ی سیاهه)بعد از شروع چند تا اخطار می یاد که مربوط به قسمت DEP است که وقتی cancel می کنم dont send میده.وقتی هم تو قسمت DEP میرم میبینم دوتا برنامه هست که ظاهرا ویندوز اجازه ی اجرا بهشون نمیده.مثلا فکر کنم یکیش نوشتهrun app as dll یکی دیگش هم فکر کنم این بود windowd log on UI
ویروس یابی کردم درست نشد.چندتا ویندوز xp امتحان کردم نشد.بعد از یه مدت هم که به اون برنامه ها اجازه اجرا میدم ویندوز دیگه اصلا بالا نمی یاد
کمکم کنید لطفا

bbp
04-09-2009, 17:49
جان هر كسي كه دوست داريد كمك كنيد...

آقا من از ديروز 5-6 بار ويندوز ريختم اما مشكلم حل نشده...!

اينكه وقتي ويندوز رو ميريزم براي بار اول درست و بدون مشكل مثل الان مياد بالا و كار ميكننه...
اما بعد از اينكه كامپيوتر ري استارت يا خاموش ميكنم تا ويندوز مياد بالا بعد از 2 ثانيه يدفه يه صفحه آبي كه توش يه مقداري نوشته هست مياد و سريع كامپيوتر ري استارت ميشه و ديگه درست نميشه تا اينكه دوباره ويندوز بريزم.

خواهشا اگر راه حلي داريد كمكم كنيد...

با NOD32 هم كل هاردم رو چك كردم مشكلي نبود

Ghaioom
04-09-2009, 17:53
با عرض سلام و ادب

قبل از هر چیز عذرخواهی می کنم بابت اینکه شاید این سوالی که می پرسم مربوط به اینجا نشه!

سوال: راستش حتماً همه ما دیده ایم که زیر اسم بعضی فایلها مثل عکسها و کلیپها و اهنگها، یه اسم دیگه ای به رنگ خاکستری کمرنگ نوشته شده و مثلاً اسم سایت خودشون رو نوشتن؛ می خواستم بدونم این کار رو چگونه می شود انجام داد؟

تشکر می کنم
کلیک راست properties اونجا هست :31:بگردی پیدا میکنی

atre_hayer60
04-09-2009, 19:17
کلیک راست properties اونجا هست :31:بگردی پیدا میکنی

سلام و تشکر از پاسختون
ولی می شه دقیق تر توضیح بفرمایید؟ متوجه نشدم!:31:

Masоud
04-09-2009, 21:04
با عرض سلام و ادب

قبل از هر چيز عذرخواهي مي کنم بابت اينکه شايد اين سوالي که مي پرسم مربوط به اينجا نشه!

سوال: راستش حتماً همه ما ديده ايم که زير اسم بعضي فايلها مثل عکسها و کليپها و اهنگها، يه اسم ديگه اي به رنگ خاکستري کمرنگ نوشته شده و مثلاً اسم سايت خودشون رو نوشتن؛ مي خواستم بدونم اين کار رو چگونه مي شود انجام داد؟

تشکر مي کنم

سلام

بيشتر براي اهنگ ها اين مشخصات پديدار ميشه.

روي آهنگ يا فيلم کليک راست کن و Properties رو بزن.

برو به سربرگ Summary و در اونجا گزينه ي Advanced رو بزن.

اونجا ميتوني اون مشخصات با رنگ خاکستري که گفتي رو تغيير بدي.

سلام دوستان
من مدتيه که هرچي ويندوز xp نصب مي کنم در هنگام ورود به ويندوز اون قسمت welcomeحذف ميشه و log on کردن به صورت کلاسيکه(يعني تو يه صفحه ي سياهه)بعد از شروع چند تا اخطار مي ياد که مربوط به قسمت DEP است که وقتي cancel مي کنم dont send ميده.وقتي هم تو قسمت DEP ميرم ميبينم دوتا برنامه هست که ظاهرا ويندوز اجازه ي اجرا بهشون نميده.مثلا فکر کنم يکيش نوشتهrun app as dll يکي ديگش هم فکر کنم اين بود windowd log on UI
ويروس يابي کردم درست نشد.چندتا ويندوز xp امتحان کردم نشد.بعد از يه مدت هم که به اون برنامه ها اجازه اجرا ميدم ويندوز ديگه اصلا بالا نمي ياد
کمکم کنيد لطفا

به احتمال بسيار زياد مشکل از ويندوزه.

توصيه ميشه هيچوقت از ويندوزهايي مثل MRT يا Indego يا شبيه اينها استفاده نکنيد.

جان هر كسي كه دوست داريد كمك كنيد...

آقا من از ديروز 5-6 بار ويندوز ريختم اما مشكلم حل نشده...!

اينكه وقتي ويندوز رو ميريزم براي بار اول درست و بدون مشكل مثل الان مياد بالا و كار ميكننه...
اما بعد از اينكه كامپيوتر ري استارت يا خاموش ميكنم تا ويندوز مياد بالا بعد از 2 ثانيه يدفه يه صفحه آبي كه توش يه مقداري نوشته هست مياد و سريع كامپيوتر ري استارت ميشه و ديگه درست نميشه تا اينكه دوباره ويندوز بريزم.

خواهشا اگر راه حلي داريد كمكم كنيد...

با NOD32 هم كل هاردم رو چك كردم مشكلي نبود

اين مشکل به احتمال 90 درصد مشکل سخت افزاري است.

تاپيک رو مطالعه کن :

موفق باشيد :40:

new explorer
05-09-2009, 08:58
با عرض سلام و ارادت
من وینذوزم رو چند روز بیشتر نیست که نصبوندم ، یه چند تا مشکل داره که تو قسمتای مربوطه عنوان کردم :

اما این مسئله که الان دو روزه باهاش روبه رو هستم :
نوار وظیفه بدون اینکه من تغییری ذرش داده باشم به شکلی در اومده که ضمیمه کردم :

و هر چی هم که پراپرتیزش رو بررسی کردم نتیجه ای نگرفتم ( کارلر خیلی آماتوری هم نیستم )
به هر حال منتظر محبتاتون هستم

آقا این مشکل ما حل شد ، یه کمی باهاش ور رفتم ، راه اومد باهام ...
دوس ندارم وقتتون هدر بره که این ویرایش رو انجام دادم
به هر حال اگه کس دیگه ای همین مشکیو داشت بگه تا براش توضیح بدم ( هر چند کمتر کسی مثل من اینقد خنگه - البته باور کنید خودش خودسرانه اینطور شده بود...

Masоud
05-09-2009, 11:30
با عرض سلام و ارادت
من وینذوزم رو چند روز بیشتر نیست که نصبوندم ، یه چند تا مشکل داره که تو قسمتای مربوطه عنوان کردم :

اما این مسئله که الان دو روزه باهاش روبه رو هستم :
نوار وظیفه بدون اینکه من تغییری ذرش داده باشم به شکلی در اومده که ضمیمه کردم :

و هر چی هم که پراپرتیزش رو بررسی کردم نتیجه ای نگرفتم ( کارلر خیلی آماتوری هم نیستم )
به هر حال منتظر محبتاتون هستم

آقا این مشکل ما حل شد ، یه کمی باهاش ور رفتم ، راه اومد باهام ...
دوس ندارم وقتتون هدر بره که این ویرایش رو انجام دادم
به هر حال اگه کس دیگه ای همین مشکیو داشت بگه تا براش توضیح بدم ( هر چند کمتر کسی مثل من اینقد خنگه - البته باور کنید خودش خودسرانه اینطور شده بود...

سلام

روی Taskbar کلیک راست کن و تیک Lock The Taskbar رو بردار.

سپس چند تا لغزنده پدیدار میشن.

طبق عکس اون لغزنده رو تا ته بکش بعنی تا نزدیک Quick Launch

omid-p30
05-09-2009, 11:41
سلام. کجا و چطور میشه قسمت هایی رو که از بعضی برنامه ها به کلیک راست ماوس اضافه شده حذف کرد ؟ متشکر.

Masоud
05-09-2009, 11:44
سلام. کجا و چطور میشه قسمت هایی رو که از بعضی برنامه ها به کلیک راست ماوس اضافه شده حذف کرد ؟ متشکر.
سلام

برو به Regedit و مسیر زیر رو طی کن :

HKEY_CLASSES_ROOT > * > shell

اونجا تقریبا اکثر اون گزینه هایی که اضافه میشه هستند و میتونی دستی پاکشون کنی.

samadsam
05-09-2009, 14:03
دوستان این تاپیک خیلی فعال هستش و امیدوارم همیشه موفق باشید مخصوصا:

Saeed774

mvmmasoud

:11::11::11:

atre_hayer60
05-09-2009, 16:53
[quote=mvmmasoud;4170259]سلام

بيشتر براي اهنگ ها اين مشخصات پديدار ميشه.

روي آهنگ يا فيلم کليک راست کن و Properties رو بزن.

برو به سربرگ Summary و در اونجا گزينه ي Advanced رو بزن.

اونجا ميتوني اون مشخصات با رنگ خاکستري که گفتي رو تغيير بدي.

ضمن عرض سلام و تشکر از شما

این فقط برای آهنگ عمل می کنه و برای عکس یا فیلم نمی شه؟؟؟؟!!!!

Masоud
05-09-2009, 17:39
ضمن عرض سلام و تشکر از شما

این فقط برای آهنگ عمل می کنه و برای عکس یا فیلم نمی شه؟؟؟؟!!!!

سلام

برای عکس که نیازی نیست.

در عکس ها زیرشون فقط فرمت و سایزشون رو مینویسه.

در فیلم ها هم فرمت و حجمشون رو مینویسه.

اینا رو که نمیشه تغییر داد چون مربوط میشه به مشخصات فایل .

mostafait
05-09-2009, 19:27
با سلام.

من 9 کامپیوتر دارم که 8 کامپیوتر کلاینت و یک کامپیوتر سرور هستش!

کامپیوتر های کلاینت CD Drive ندارن و کامپیوتر سرور CD Drive دارد!

می خواستم بدونم آیا میشه کاری کرد که سی دی ویندوز را داخل CD Drive کامپیوتر سرور قرار بدم و بعد از یکی از کامپیوتر های کلاینت سی دی ویندوز را بوت کنم و بر روی اون کامپیوتر ویندوز نصب کنم؟!

ICEBOYS
06-09-2009, 07:02
سلام

چند تا از پارتشین ها هنگامی که روش کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم

this file does not have a program associated with it for performing
this action.create an association in the folder options control panel

Masоud
06-09-2009, 09:47
سلام

چند تا از پارتشین ها هنگامی که روش کلیک میکنم با ارور زیر مواجه میشم

this file does not have a program associated with it for performing
this action.create an association in the folder options control panel
سلام

momo
06-09-2009, 19:35
سلام دوستان
من مدتیه وقتی میخام سیستم رو shut down کنم یه صفحه ابی blue page می یاد وسیستم ریست میشه
راهنمایی کنید اشکال از کجاست؟
ممنون

ICEBOYS
06-09-2009, 20:27
سلام

سلام

دادش این لینکی که گذاشتید رفتم توش ولی چیزی دستگیرم نشد

باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

aqronis
06-09-2009, 23:15
سلام دوستان
من مدتیه وقتی میخام سیستم رو shut down کنم یه صفحه ابی blue page می یاد وسیستم ریست میشه
ممنون

درود.
احتملا ایراد از رم هست.
یکی دیگه از دوستان هم به گرد و خاک داخل کیس اشاره کرده که می تونه باشه.

hps2142
07-09-2009, 02:35
سلام. ویندوز من xp هست . وقتی میخوام برم safe mode رستارت میشه .. چی کارکنم ؟؟!!

fedarasooli
07-09-2009, 11:53
سلام خدمت اساتید گرامی واقعا از شما ممنونم که هرچه معلومات دارین در اختیار دوستان قرار میدهید و شخصا خود من که بسیار زیاد استفاده کردم .
و یک سوال هم داشتم و اون اینه که چیطور میتونم برای یوزر محدودیت ایجاد کنم مثلاً نتونه به فایل های ادمین دست پیدا کنه یا بخوایم از برنامه های که انستال هست را بعضی هاشو در یوزر غیر فعال بزاریم و یا امکان دسترسی به انترنت اکسپلورر رانداشته باشه خلاصه از حالت پیش فرض که خود ویندور محدود میکنه بشه محدودیت زیاد اعمال کرد.
ممنون میشم کمک کنید

Masоud
07-09-2009, 13:45
سلام دوستان
ممنون

سلام

همونطوری که دوستامون هم گفتند ایراد سخت افزاری است.

سلام

دادش این لینکی که گذاشتید رفتم توش ولی چیزی دستگیرم نشد

باید چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟

این فایل رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن و اون 2 تا فایل درونشو تک تک اجرا کن.

سلام. ویندوز من xp هست . وقتی میخوام برم safe mode رستارت میشه .. چی کارکنم ؟؟!!

این رو دانلود و نصب کن :

Safe Mode Fixer 1.2

Doyenfery
07-09-2009, 13:54
سلام دوستان

من مدتیه موقع بالا اومدن ویندوز با این پیغام مواجه می شم :

و وقتی که Close message یا رویه ضربدر کلیک می کنم .. این پیغامو می بینم :

بعد از این یا Toolbar +quick Launch +Start Menu+Tray Icons یا میان یا نمیان و باید انقدر ری استارت کنم تا یبار بالاخره بعد از

بستن اون 2 تا پنجره ( که متوالی میان ) اینا بیان :(Toolbar +quick Launch +Start Menu+Tray Icons)

این مشکل بعد از دو بار فرمت کردن و نصب ویندوز (یبار Qformat و یبار Format) همچنان پا برجاست .

کسی راه حلی نداره

در ضمن من از آنتی ویروس Esset Smart Nod 32 آپدیت شده استفاده می کنم ..

با تشکر

Masоud
07-09-2009, 14:14
سلام دوستان

بعد از این یا Toolbar +quick Launch +Start Menu+Tray Icons یا میان یا نمیان و باید انقدر ری استارت کنم تا یبار بالاخره بعد از

بستن اون 2 تا پنجره ( که متوالی میان ) اینا بیان :(Toolbar +quick Launch +Start Menu+Tray Icons)

این مشکل بعد از دو بار فرمت کردن و نصب ویندوز (یبار Qformat و یبار Format) همچنان پا برجاست .

کسی راه حلی نداره

با تشکر
سلام

این رو ببین :

Run a DLL as an App

Doyenfery
07-09-2009, 22:13
اینکارو کردم .. ویندوز با استارت منو و تولبار و .... لود شد .

ولی پیغام همچنان پا برجاست !!!!

aqronis
07-09-2009, 23:50

درود.
دفعه بعد که با پیغام روبرو شدی روی گزینه آبی Click Here کلیک کن و از پنجره جدید عکسی در تاپیک قرار بده.

Masоud
08-09-2009, 08:14

سلام

کار زیر رو انجام بده :

Click Start, click Run, type sysdm.cpl, and then click OK.
On the Advanced tab, under Performance, click Settings.
On the Data Execution Prevention tab, use one of the following procedures: Click Turn on DEP for essential Windows programs and services only to select the OptIn policy.
Click Turn on DEP for all programs and services except those I select to select the OptOut policy, and then click Add to add the programs that you do not want to use the DEP feature.
Click Turn on DEP for essential Windows programs and services only to select the OptIn policy.
Click Turn on DEP for all programs and services except those I select to select the OptOut policy, and then click Add to add the programs that you do not want to use the DEP feature.
Click OK two times

اگر درست نشد کار زیر رو انجام بده :

Click Start, right-click My Computer, and then click Properties.
Click the Advanced tab, and then click Settings under the Startup and Recovery field.
In the System startup field, click Edit. The Boot.ini file opens in Notepad.
In Notepad, click Find on the Edit menu.
In the Find what box, type /noexecute, and then click Find Next.
In the Find dialog box, click Cancel.
Replace policy_level with AlwaysOn

P.1052
08-09-2009, 11:09
سلام دوستان

کسی راه حلی نداره

با تشکر
سلام دوستان
من هم دقیقا این مشکل رو دارم.چند صفحه پیش هم مطرح کردم ولی جواب نگرفتم.متاسفانه بعد از مدتی هم ویندوز خراب میشه و اصلا بالا نمی یاد.البته من بلدم چطور مشکل رو موقتی حل کنم.برو روی my computer کلیک راست کن و properties رو بزن رو سربرگ advance کلیک کن و بعدش در قسمت performance ؛setting رو بزن وبعدش سربرگ data execution preventionرو انتخاب کن سپس اون قسمت turn on dep for all programes رو بزن و بعدش اون برنامه ها در پنجره ی پایین رو تیکشو بردار.با این کار ویندوزت درست کار میکنه تا حدود سه چهار روز بعدش ویندوزت می پره.این رو گفتم که اطلاعات مهمت رو بتونی برداری اینا تجربیات خودم بوداین مشکل رو به طور کلی نتونستم حل کنم تا آخرش بی خیال شدم و 7 رو نصب کردم.

Sha7ab
08-09-2009, 14:04
سلام دوستان. ویندوز من مدتیه ارور زیر رو میده. آپگرید هم کردم به SP3 و باز هم مشکل پابرجاست. کسی میتونه کمکم کنه؟

saeed774
08-09-2009, 15:05
سلام دوستان
من هم دقیقا این مشکل رو دارم.چند صفحه پیش هم مطرح کردم ولی جواب نگرفتم.متاسفانه بعد از مدتی هم ویندوز خراب میشه و اصلا بالا نمی یاد.البته من بلدم چطور مشکل رو موقتی حل کنم.برو روی my computer کلیک راست کن و properties رو بزن رو سربرگ advance کلیک کن و بعدش در قسمت performance ؛setting رو بزن وبعدش سربرگ data execution preventionرو انتخاب کن سپس اون قسمت turn on dep for all programes رو بزن و بعدش اون برنامه ها در پنجره ی پایین رو تیکشو بردار.با این کار ویندوزت درست کار میکنه تا حدود سه چهار روز بعدش ویندوزت می پره.این رو گفتم که اطلاعات مهمت رو بتونی برداری اینا تجربیات خودم بوداین مشکل رو به طور کلی نتونستم حل کنم تا آخرش بی خیال شدم و 7 رو نصب کردم.

علاوه بر ويروس و اسپايور ها كه از عاملان اصلي اين مشكل هستن دلايل بوت ناموفق هم ميتونه باعث اين مشكل بشه و اونم زماني اتفاق ميوفته كه تو پارتيشن اكتيو تغييراتي ايجاد شده باشه .
شما اين روش رو هم امتحان كن :
به مسير زير برو :
Start | Control Panel | Administrative Tools | Services
و دنبال سرويس System Restore بگرد و روش راست كليك كن و Properties بزن و در قسمت Startup ، از منوي كشويي Disable رو انتخاب كن و ok بزن و تمام صفحات باز رو ببند .
بعد به مسير زير برو :
Control Panel > system > system Restore و مشاهده خواهي كرد كه تيك turn off زده شده ولي با اين روش كل مشكلات مربوط به اونم پاك ميشن . سيستم رو يكبار ريست كن .
بعد بالا اومدن ويندوز دوباره با برداشتن تيك turn off سيستم ريستور رو فعال كن و دوباره ريست كن . به احتمال زياد مشكل حل بشه .

P.1052
08-09-2009, 15:23
علاوه بر ويروس و اسپايور ها كه از عاملان اصلي اين مشكل هستن دلايل بوت ناموفق هم ميتونه باعث اين مشكل بشه و اونم زماني اتفاق ميوفته كه تو پارتيشن اكتيو تغييراتي ايجاد شده باشه .
شما اين روش رو هم امتحان كن :
به مسير زير برو :
Start | Control Panel | Administrative Tools | Services
و دنبال سرويس System Restore بگرد و روش راست كليك كن و Properties بزن و در قسمت Startup ، از منوي كشويي Disable رو انتخاب كن و ok بزن و تمام صفحات باز رو ببند .
بعد به مسير زير برو :
Control Panel > system > system Restore و مشاهده خواهي كرد كه تيك turn off زده شده ولي با اين روش كل مشكلات مربوط به اونم پاك ميشن . سيستم رو يكبار ريست كن .
بعد بالا اومدن ويندوز دوباره با برداشتن تيك turn off سيستم ريستور رو فعال كن و دوباره ريست كن . به احتمال زياد مشكل حل بشه .
سلام دوستان
ممنون از توجهت.آره به نظر من هم ویروس باشه.چون بعد از نصب یه برنامه(از این کرک های بی اعتبار)بود که این بلا سرم اومد ولی هرچی با آنتی ویروس دنبالش می گردم پیدا نمی کنه.حتی با فرمت کردن درایو ها هم درست نمی شه.متاسفانه اگه دوباره xp نصب کنم هر دوتا ویندوزم می پره.اگه یه وقت خواستم نصب کنم جوابشو به دوستان می گم.

Masоud
08-09-2009, 18:28
سلام دوستان. ویندوز من مدتیه ارور زیر رو میده. آپگرید هم کردم به SP3 و باز هم مشکل پابرجاست. کسی میتونه کمکم کنه؟
سلام

ICEBOYS
10-09-2009, 06:19
جناب mvmmasoud مشکل من با اون فایلها که گذاشتید حل نشد !!!!

مشکل از کجاست ؟؟؟

Ghaioom
10-09-2009, 06:57

مشکل از کجاست ؟؟؟
شما microsoft visual c + + runtime رو نصب کن شاید درست بشه.
یا ویندوز رو repair کن.

ICEBOYS
10-09-2009, 07:00
چه جوری repair کنم

یک سوال دیگه

من دو تاویندوز داشتم یکی شو پاک کردم ولی هنوز اون صفحه ای که انتخاب ویندوز را موقع روشن کردن کامپیوتر میاد هست

چطوری میشه پاکش کرد ؟؟؟

Ghaioom
10-09-2009, 07:29
چه جوری repair کنم

یک سوال دیگه

من دو تاویندوز داشتم یکی شو پاک کردم ولی هنوز اون صفحه ای که انتخاب ویندوز را موقع روشن کردن کامپیوتر میاد هست

چطوری میشه پاکش کرد ؟؟؟
برای repair کردن سی دی ویندوز رو درون دستگاه میزاری و سی دی رو بوت میکنی بعد یه جا اسم ویندوزت نوشته اونو انتخاب میکنی و دکمه r میزنی تو اولین صفحه نه تو صفحه ی بعد میادش.

به آدرس زیر سر بزن.

mamalee112
10-09-2009, 08:36
با سلام
من یه مشکل عجیب دارم.وقتی یه فایل یا یه متنی یا هر چیز دیگه رو کپی می کنم بعد می خوام برم یه جا دیگه پیست کنم، تا به محل مورد نظر می رم که اونو پیست کنم دیگه اون چیزی که کپی کردم تو کلیپ بورد نیست و مجددا باید برگردم یه بار دیگه کپی کنم . تنها چیزی که به نظر می رسه اینه که بعد از اینکه هر پوشه ، برنامه یا فایل رو باز می کنم هر چی تو کلیپ بورده پاک می شه

saeed774
10-09-2009, 12:17
چه جوری repair کنم

یک سوال دیگه

چطوری میشه پاکش کرد ؟؟؟

شما اگه دو تا ويندوز xp داشتين ميتونين طبق روش زير عمل كنين:
تو Run تايپ كن msconfig و اينتر بزن و به تب Boot.INI برو و كليد Check all boot paths رو بزن و ok و yes كن .

اگه ويندوز ويستا يا 7 داشتي بايد برنامه زيرو نصب كني و در پانل كناري به Manager Bootloader برو و در بالا Unistall the vista bootloader رو بزن و پايينش Save MBR رو بزن .

Masоud
10-09-2009, 12:55

مشکل از کجاست ؟؟؟

سلام

این رو بخون و عمل کن احتمالا درست بشه.

Click Start, and then click Control Panel.
Double-click Add or Remove Programs, and then click Add/Remove Windows Components.
In the Components list, click to select the Internet Explorer check box, and then click Next.
Click Finish

mostafait
11-09-2009, 13:05
با سلام.

من 9 کامپیوتر دارم که 8 کامپیوتر کلاینت و یک کامپیوتر سرور هستش!

کامپیوتر های کلاینت CD Drive ندارن و کامپیوتر سرور CD Drive دارد!

می خواستم بدونم آیا میشه کاری کرد که سی دی ویندوز را داخل CD Drive کامپیوتر سرور قرار بدم و بعد از یکی از کامپیوتر های کلاینت سی دی ویندوز را بوت کنم و بر روی اون کامپیوتر ویندوز نصب کنم؟!
کسی نمیتونه در رابطه با پستی که نقل قول کرده ام کمک کنه! :5:

saba_879
11-09-2009, 15:15
من paste کامپیوترم از کار افتاده,اونم فقط برای متن ها.
یعنی اگه بخوام فایلی رو copy,paste کنم میتونم ولی اگه متن باشه امکان پذیر نیست
به نظرتون مشکل ویندوز؟

saeed774
11-09-2009, 15:48
کسی نمیتونه در رابطه با پستی که نقل قول کرده ام کمک کنه! :5:

شما به تاپيك زير برو :

KISAL
11-09-2009, 17:52
ضمن عرض سلام :
چند مدتیه که فایلهایی رو که از روی هاردم دلیت میکنم دیگه توی recycle bin نمیره.مستقیما حذف ( shift+delete ) میشه !
ویندوز رو هم 2بار عوض کردم ولی بعداز چند روز دوباره این مشکل پیدا میشه ...!
یه لطفی کنید راهکاری بدین تا از شر این مشکل خلاص شم .

ahriman323
11-09-2009, 19:34
سیستم را روشن میکنم به صفحه انتخاب یوزر که میرسه صفحه سیاه میشه مشکل چیه؟

Masоud
11-09-2009, 20:42
من paste کامپیوترم از کار افتاده,اونم فقط برای متن ها.
یعنی اگه بخوام فایلی رو copy,paste کنم میتونم ولی اگه متن باشه امکان پذیر نیست
به نظرتون مشکل ویندوز؟

سیستم را روشن میکنم به صفحه انتخاب یوزر که میرسه صفحه سیاه میشه مشکل چیه؟

سلام

به احتمال زیاد در هر دو مورد مشکل از ویندوزتونه.

ahriman 323 قبل از اینکه اینجوری بشه نرم افزاری نصب کردی که اینجوری شد ؟

ushuaia
11-09-2009, 22:35
سلام. استاد من می خواستم بدونم ایا نرم افزاری هست یا ترفندی است که در بعضی ویندوزها در هنگام نصب دیگر f8 یا سریال نا مبر یا بعضی قسمت ها را در هنگام نصب نمی خواهد و یا وجود ندارد ...این ایا ترفند است یا نرم افزار مخصوص دارد که این گزینه ها را خذف می کنند............ استاد ممنون می شوم بیشتر در این مورد توضیح دهید.

ushuaia
11-09-2009, 22:47
سلام .استاد سوالی دیگر در بعضی ویندوزها بعد از نصب اولیه ویندوز که سیستم ری استارت شد در قسمت setup یا جای که از ما سریال نامبر یا جزییات ویندوز را در حال کپی کردن است در پشت نوشته ها عکس شرکت یا عکس گل یا شماره تلفن است ایا نرم افزاری است یا ترفندی است که این علامت ها را در ویندوز قرار می دهندیا در قسمت دومی که ویندوز در حال نصب کردن است مثلا بعضی چیزها را خذف می کنند یا علامت شرکت را در ویندوز قرار داده اند یا از دقیقه اخر نصب ویندوز را خذف کرده اند از قسمت save files ...ایا ترفندی است یا نرم افزاری که این کارها را انجام می دهند...............

Masоud
12-09-2009, 00:12
ضمن عرض سلام :
چند مدتیه که فایلهایی رو که از روی هاردم دلیت میکنم دیگه توی recycle bin نمیره.مستقیما حذف ( shift+delete ) میشه !

سلام

سلام. استاد من می خواستم بدونم ایا نرم افزاری هست یا ترفندی است که در بعضی ویندوزها در هنگام نصب دیگر f8 یا سریال نا مبر یا بعضی قسمت ها را در هنگام نصب نمی خواهد و یا وجود ندارد ...این ایا ترفند است یا نرم افزار مخصوص دارد که این گزینه ها را خذف می کنند............ استاد ممنون می شوم بیشتر در این مورد توضیح دهید.

سلام .استاد سوالی دیگر در بعضی ویندوزها بعد از نصب اولیه ویندوز که سیستم ری استارت شد در قسمت setup یا جای که از ما سریال نامبر یا جزییات ویندوز را در حال کپی کردن است در پشت نوشته ها عکس شرکت یا عکس گل یا شماره تلفن است ایا نرم افزاری است یا ترفندی است که این علامت ها را در ویندوز قرار می دهندیا در قسمت دومی که ویندوز در حال نصب کردن است مثلا بعضی چیزها را خذف می کنند یا علامت شرکت را در ویندوز قرار داده اند یا از دقیقه اخر نصب ویندوز را خذف کرده اند از قسمت save files ...ایا ترفندی است یا نرم افزاری که این کارها را انجام می دهند...............

برای سؤال اولتون به لینک های زیر مراجعه کنید :

در جواب سؤال دوم هم باید بگم با نرم افزارهایی مثل nlite که برای سفارشی کردن ویندوز هست این کار رو میکنند :

اطلاعات تکمیلی در تاپیک زیر :

تاپیک ساخت ویندوز XP

samadsam
12-09-2009, 13:21
ضمن عرض سلام :

روی recycle bin کلیک راست کن propertis تب global تیک سوم رو غیر فعال کنید

..hamed..
12-09-2009, 16:11
چند وقتيه كه اين دو تا پيغام هر چند دقيقه يك بار نشان داده ميشه كه پاك كلافم كردن مشكل از چيه
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
12-09-2009, 17:08
چند وقتيه كه اين دو تا پيغام هر چند دقيقه يك بار نشان داده ميشه كه پاك كلافم كردن مشكل از چيه
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام

اگر درست نشد از لينك زير استفاده كن :

momo
12-09-2009, 17:14
با سلام
دوست عزیز وقتی من روی فایل های keygen کلیک میکنم تا باز بشه این ارور را میده؟
this program is not a valid win2 aplication

مشکل چیست؟ وینوزمم xp service pack 3 است

Masоud
12-09-2009, 17:17
با سلام
دوست عزیز وقتی من روی فایل های keygen کلیک میکنم تا باز بشه این ارور را میده؟
this program is not a valid win2 aplication

مشکل چیست؟ وینوزمم xp service pack 3 است
سلام

اگر مطمئنيد كه Keygen خراب نيست به لينك زير برويد و عمل كنيد :

اين رو هم مشاهده كنيد ضرر نداره :

mamalee112
12-09-2009, 20:11
با سلام
من یه مشکل عجیب دارم.وقتی یه فایل یا یه متنی یا هر چیز دیگه رو کپی می کنم بعد می خوام برم یه جا دیگه پیست کنم، تا به محل مورد نظر می رم که اونو پیست کنم دیگه اون چیزی که کپی کردم تو کلیپ بورد نیست و مجددا باید برگردم یه بار دیگه کپی کنم . تنها چیزی که به نظر می رسه اینه که بعد از اینکه هر پوشه ، برنامه یا فایل رو باز می کنم هر چی تو کلیپ بورده پاک می شه

یه مطلب دیگه که اینکه فقط با دبل کلیک کردن این اتفاق می افته یعنی اگه با صفحه کلید یا با کلیک راست و گزینه Open فایل رو باز می کنم این اتفاق(یعنی از بین رفتن چیرای تو کلیپ برد ) نمی افته و اینکه با دبل کلیک اون فایلی رو که روش دبل کلیک کردم خودش می ره تو کلیپ برد

momo
13-09-2009, 02:03
با سلام
من می خوام nero 8 رو نصب کنم اما وسط نصب میگه this software isnot oass windows logo test ونصب نمیشه ویندوزمم xp sp3 است مشکل کجاست؟

momo
13-09-2009, 02:08
با سلام
من می خوام nero 8 رو نصب کنم اما وسط نصب میگه this software isnot oass windows logo test ونصب نمیشه ویندوزمم xp sp3 است مشکل کجاست؟

momo
13-09-2009, 02:11
با سلام
من می خوام nero 8 رو نصب کنم اما وسط نصب میگه this software isnot pass windows logo test ونصب نمیشه ویندوزمم xp sp3 است مشکل کجاست؟

Masоud
13-09-2009, 04:34
یه مطلب دیگه که اینکه فقط با دبل کلیک کردن این اتفاق می افته یعنی اگه با صفحه کلید یا با کلیک راست و گزینه Open فایل رو باز می کنم این اتفاق(یعنی از بین رفتن چیرای تو کلیپ برد ) نمی افته و اینکه با دبل کلیک اون فایلی رو که روش دبل کلیک کردم خودش می ره تو کلیپ برد

سلام

احتمالا ویندوز ویروسی چیزی روش بوده و حالا پاک شده و اثراتش مونده و اینجور مشکلی پیش اورده.

یا شاید هم مشکل از ویندوزه.

با سلام

برو به Control Panel و Add or Remove Programs رو اجرا کن.

در قسمت بالای این صفحه تیک Show Updates رو بزن.

عبارت زیر رو پیدا کن و پاکش کن و ویندوز رو Restart

Windows XP Hotfix - KB823559

اگر درست نشد باید IE6 رو از لینک زیر دانلود کنی :

ضمنا با آپدیت کردن ویندوز این مشکل برطرف خواهد شد.

momo
13-09-2009, 04:53
سلام

احتمالا ویندوز ویروسی چیزی روش بوده و حالا پاک شده و اثراتش مونده و اینجور مشکلی پیش اورده.

یا شاید هم مشکل از ویندوزه.

برو به Control Panel و Add or Remove Programs رو اجرا کن.

در قسمت بالای این صفحه تیک Show Updates رو بزن.

عبارت زیر رو پیدا کن و پاکش کن و ویندوز رو Restart

Windows XP Hotfix - KB823559

اگر درست نشد باید IE6 رو از لینک زیر دانلود کنی :

ضمنا با آپدیت کردن ویندوز این مشکل برطرف خواهد شد.

دوست عزیز من اینkbb رو تو add/remove ندارم ضمنا از firefox استفاده می کنم

Masоud
13-09-2009, 05:04
دوست عزیز من اینkbb رو تو add/remove ندارم ضمنا از firefox استفاده می کنم
سلام

اگه میتونی ویندوز رو Update کن.

این رو مطالعه کن :

T I G E R
13-09-2009, 15:22
دوستان میشه ویندوز 64 بیتی رو روی سیستم 32 بیتی نصب کرد؟
چون من میخوام ویندوز عوض کنم و از شانسم صرفا نسخه 64 بیتی ویندوز XP SP2 رو دارم
CPU من 32 بیتی هستش میخواستم بدونم میشه نصب کرد و مشکلی نداره ؟ یا باید برم ویندوز 32 بیتی تهیه کنم

reza2pars
13-09-2009, 17:32
سلام دو تا سوال داشتم
اول اینکه سیستمم ویروسی شده با ویروس کش آویرا ویروس کشی کردم حالا هر نرم افزاری رو باز میکنم Open White میزنه

دوم اینکه چه جوری میشه لیست نرم افزارهای داخل Open White رو کم یا اضافه کرد؟

Masоud
13-09-2009, 18:17
سلام

یا ویندوز رو Repair کن یا از نرم افزار زیر استفاده کن یا به پست پایینترش برو و عمل کن :

Registry Fix

برای اضافه کردن برنامه به لیست Open With روی Browse کلیک کن و هر نرم افزاری رو که خواستی Add کن.

کم کردن لیست هم که نیاز نیست.

J U N I P E R
13-09-2009, 20:12
سلام

من از xp 32 بیت SP3 استفاده میکنم.
گاهی اوقات که سیستم خاموش میشه تاریخ میره روی 2008/5/5 اما ساعت سیستم ریست نمیشه و درست کار میکنه!
با avg اسکن کردم چیزی پیدا نکرده، اشکال از چی میتونه باشه؟

ممنون

Masоud
13-09-2009, 20:45
سلام

من از xp 32 بیت SP3 استفاده میکنم.
گاهی اوقات که سیستم خاموش میشه تاریخ میره روی 2008/5/5 اما ساعت سیستم ریست نمیشه و درست کار میکنه!
با avg اسکن کردم چیزی پیدا نکرده، اشکال از چی میتونه باشه؟

ممنون
سلام

به قسمت Bios رفته و اونجا ساعت رو تنظیم کنید.

momo
14-09-2009, 04:57
سلام

این رو دانلود و نصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر احیانا درست نشد اینجا کامل توضیح داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

دوست عزیز من تمام اینکار هارو کردم اما نشد و با اجرای registry easy ویندوز بالا نیومد و مجبور به ریستور شدم اعمال داخل اون پست رو هم انجام دادم و نشد
ویندوز جدید که نصب میکنم تا چند روز خوبه بعد مشکل explorer رو دارم
البته گاهی ویندوز به صورت رندوم بالا میاد اما گاهی نمیاد و مشکل explorer داره
لطفا من رو راهنمایی کنید کلافه شدم
اینم عکس برنامه هی توی پروسس من

Masоud
14-09-2009, 08:15
دوست عزیز من تمام اینکار هارو کردم اما نشد و با اجرای registry easy ویندوز بالا نیومد و مجبور به ریستور شدم اعمال داخل اون پست رو هم انجام دادم و نشد
ویندوز جدید که نصب میکنم تا چند روز خوبه بعد مشکل explorer رو دارم
البته گاهی ویندوز به صورت رندوم بالا میاد اما گاهی نمیاد و مشکل explorer داره
لطفا من رو راهنمایی کنید کلافه شدم
اینم عکس برنامه هی توی پروسس من

سلام

به احتمال قوی مشکلت از ویندوزی که نصب میکنی نشأت میگیره.

اگر کارهای اون لینک رو درست انجام دادی و درست نشد ، راه دیگه ای بنظر نمیرسه بجز استفاده از نرم افزارهای بهینه ساز مثل :

Registry Fix

یا

System Mechanic Pro 8.5

یا استفاده از یک ویندوز درست درمون و دستکاری نشده.

brain
14-09-2009, 12:06
سلام.

چند روز پیش وقتی خواستم وارد درایو C - D - F بشم .... وقتی رو دوبار کلیک میکردم ، my computer بسته میشد و همه چی می پرید تو صفحه Desktop ..... از جاهای دیگه هم خواستم وارد درایو ها بشم همینجور میشد ، مثلا از تو media player و فتوشاپ و ....

ویروس کشی هم کردم ، نشد ... 2 بار ویندوز عوض کردمم نشد !!

مشکل از کجاست ؟ بد سکتوره ؟

Masоud
14-09-2009, 16:09
سلام.

چند روز پیش وقتی خواستم وارد درایو C - D - F بشم .... وقتی رو دوبار کلیک میکردم ، my computer بسته میشد و همه چی می پرید تو صفحه Desktop ..... از جاهای دیگه هم خواستم وارد درایو ها بشم همینجور میشد ، مثلا از تو media player و فتوشاپ و ....

ویروس کشی هم کردم ، نشد ... 2 بار ویندوز عوض کردمم نشد !!

مشکل از کجاست ؟ بد سکتوره ؟

سلام

احتمالا قبلا روش ویروس بوده حالا پاک شده اینجوری شده.

استفاده از نرم افزار Disk Heal پیشنهاد میشه :

اگر احیانا درست نشد بگو تا یه روش دیگه رو هم بگم.

momo
14-09-2009, 16:09
سلام

به احتمال قوی مشکلت از ویندوزی که نصب میکنی نشأت میگیره.

اگر کارهای اون لینک رو درست انجام دادی و درست نشد ، راه دیگه ای بنظر نمیرسه بجز استفاده از نرم افزارهای بهینه ساز مثل :

Registry Fix

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

System Mechanic Pro 8.5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا استفاده از یک ویندوز درست درمون و دستکاری نشده.

دوست عزیز با تشکر از زحمات شما اما یک سوال داشتم
من وقتی گزینه show hidden را فعال میکنم و فایل های مخفی نمایان می شود
وقتی میخام وارد پوشه System Volume Information در درون هر درایو شوم پیغام access is denied میده این مشکل از چی میتونه باشه؟

Masоud
14-09-2009, 16:21
دوست عزیز با تشکر از زحمات شما اما یک سوال داشتم
من وقتی گزینه show hidden را فعال میکنم و فایل های مخفی نمایان می شود
وقتی میخام وارد پوشه System Volume Information در درون هر درایو شوم پیغام access is denied میده این مشکل از چی میتونه باشه؟
سلام

برو به Folder Options و در تب View گزینه ی Use Simple File Sharing تیکش رو وردار و صفحه رو Ok کن.

روی پوشه ی System Volume Information کلیک راست کن و Properties رو بزن.

به تب Security رفته.

اینجا پیغامی نمایش داده میشه و شما اونو Ok میکنید.

روی Advanced کلیک میکنید و بعد روی تب Owner

از لیستی که نمایش داده میشه.

روی Administrator کلیک کن (اگر با Administrator وارد میشی)

و اونجا هم تیک گزینه ی Replace owner on subcontainers and objects رو بزن.

اگر تب Permission وجود داشت به اونجا رفته و تیک گزینه ی Full Control رو بزنید.

در نهایت صفحه رو OK کنید و سیستم رو Restart

برای اطلاعات بیشتر هم به این 2 لینک رجوع کنید :

Ali-ss
14-09-2009, 17:08
آقا من یک مشکل درام حجم درایو c الان طوری شده که باید کم بشه تمام فایل هایی که به نظرم می رسید رو پاک کردم ولی باز فضا می خوام چون کامپیوتر به نفس نفس افتاده!
دوتا فایل هست به اسم pagefile و hiberfil که حجم اولی حدودا 1گیگ و دومی 500 مگ هست ولی هر کار می کنم نمی توم پاکشون کنم! اینها فایل های ضروری هستند؟ اگر نه راهی برای پاک کردنشون هست؟ باز اگر نمی شه پاکشون کرد و ضروریند چند تا فایل با حجم بالا که پاک کردنش ضرری به سیستم نمی زنه معرفی کنید تا دخلش رو بیارم ممنون!

Ghaioom
14-09-2009, 17:56
آقا من یک مشکل درام حجم درایو c الان طوری شده که باید کم بشه تمام فایل هایی که به نظرم می رسید رو پاک کردم ولی باز فضا می خوام چون کامپیوتر به نفس نفس افتاده!
دوتا فایل هست به اسم pagefile و hiberfil که حجم اولی حدودا 1گیگ و دومی 500 مگ هست ولی هر کار می کنم نمی توم پاکشون کنم! اینها فایل های ضروری هستند؟ اگر نه راهی برای پاک کردنشون هست؟ باز اگر نمی شه پاکشون کرد و ضروریند چند تا فایل با حجم بالا که پاک کردنش ضرری به سیستم نمی زنه معرفی کنید تا دخلش رو بیارم ممنون!

hiberfil مال hibernate هست و برای غیر فعال کردنش به control panel برو بعد power options بعد هم سربرگ hibernate بعد تیک enable hibernate رو بردار.
موفق باشی.

Masоud
14-09-2009, 23:29
سلام

قایل Page File به هیچ وجه پاک شدنی نیست.

فایل دومی هم همونطور که قیوم جان گفتند مربوط میشه به Hibernate و به همون روشی هم گفتند میشه غیر فعالش کرد.

برای بیشتر شدن فضا مثلا تا 500-600 مگ میتونید Cache درایو رو پاک کنید.

برای اینکار به cmd رفته و عبارت زیر رو تایپ کنید و Enter بزنید :

sfc /purgecache

tooba53
15-09-2009, 04:47
بچه ها سلام
بعضی وقتا به محض اینکه ویندوزم بالا میاد سیستم یه بار خود به خود ریسیت میشه . این مشکل به ندرت پیش میاد داستان چیه ؟ ویروس هم ندارم .

[ali]
15-09-2009, 07:32
سلام
آیکون های بخشی که اشاره کردم را که نرم افزارهاییی که بیشتر استفاده شده اند را نشون میدن از کجا باید دوباره فعال کرد؟قابل ذکره که در Custimize start Menu در بخش porgram تعداد روی 6 تنظیم شده .

[ali]
15-09-2009, 07:36
سلام

قایل Page File به هیچ وجه پاک شدنی نیست.

فایل دومی هم همونطور که قیوم جان گفتند مربوط میشه به Hibernate و به همون روشی هم گفتند میشه غیر فعالش کرد.

برای بیشتر شدن فضا مثلا تا 500-600 مگ میتونید Cache درایو رو پاک کنید.

برای اینکار به cmd رفته و عبارت زیر رو تایپ کنید و Enter بزنید :

sfc /purgecache

سلام به نظر من سیستم ری استور را غیرفعال کنند و یا با نرم افزارهای پارتیشن بندی از حجم درایوهای دیگه کم و به c اضافه کنند.

Masоud
15-09-2009, 08:21
بچه ها سلام
بعضی وقتا به محض اینکه ویندوزم بالا میاد سیستم یه بار خود به خود ریسیت میشه . این مشکل به ندرت پیش میاد داستان چیه ؟ ویروس هم ندارم .

سلام

احتمالا مشکل سخت افزاریه.

فن CPU رو چک کن هم چنین کارت گرافیک.

;4215235']سلام
آیکون های بخشی که اشاره کردم را که نرم افزارهاییی که بیشتر استفاده شده اند را نشون میدن از کجا باید دوباره فعال کرد؟قابل ذکره که در Custimize start Menu در بخش porgram تعداد روی 6 تنظیم شده .

نمیشه اونارو دوباره آورد.

به احتمال زیاد Clear List کردید که پاک شدند.

اگر میگید که روی 6 تنظیم شده دلیلش میتونه همینی باشه که بالا گفتم.

;4215237']سلام به نظر من سیستم ری استور را غیرفعال کنند و یا با نرم افزارهای پارتیشن بندی از حجم درایوهای دیگه کم و به c اضافه کنند.

با این کار فایل های System Restore و بقیه ی فایل های اضافی پاک خواهند شد.

[ali]
15-09-2009, 08:41
سلام

احتمالا مشکل سخت افزاریه.

فن CPU رو چک کن هم چنین کارت گرافیک.

نمیشه اونارو دوباره آورد.

به احتمال زیاد Clear List کردید که پاک شدند.

اگر میگید که روی 6 تنظیم شده دلیلش میتونه همینی باشه که بالا گفتم.

با این کار فایل های System Restore و بقیه ی فایل های اضافی پاک خواهند شد.

عزیز منظورم اینه که کلا هیچ مورد جدید دیگه ای را نمیاره.یعنی هیچ موردی به قسمت نشون داده شده اضافه نمیشه

Kurosh
15-09-2009, 13:02
دو سه روزیه که توی Processes تسک منیجر ، زیر Username خالیه...واسه ی همه ی Process ها...نه اونایی که مال سیستمه ، نه اونایی که از User بازه...فقط یکیشون که System Idle Process باشه جلوش یوزرنیم رو System زده...
مشکل از کجاس؟

saeed774
15-09-2009, 15:55

علاوه بر كارايي كه دوستان گفتن مخصوصا هايبرنت و سيستم ريستور كه فضاي زيادي اشغال ميكنن ميتوني برنامه زيرو دان كني و همه تيك هاي او بجز Prefetech رو بزني و پايين Empty رو بزني . اين برنامه تمام فايل هاي پوشه هاي Temp رو برات پاك ميكنه كه گاهي اوقات فضاي زيادي اشغال ميكنن .

Kurosh
15-09-2009, 15:57
علاوه بر كارايي كه دوستان گفتن مخصوصا هايبرنت و سيستم ريستور كه فضاي زيادي اشغال ميكنن ميتوني برنامه زيرو دان كني و همه تيك هاي او بجز Prefetech رو بزني و پايين Empty رو بزني . اين برنامه تمام فايل هاي پوشه هاي Temp رو برات پاك ميكنه كه گاهي اوقات فضاي زيادي اشغال ميكنن .

چرا Prefetch رو پاک نکنه؟

Masоud
15-09-2009, 18:20
;4215292']عزیز منظورم اینه که کلا هیچ مورد جدید دیگه ای را نمیاره.یعنی هیچ موردی به قسمت نشون داده شده اضافه نمیشه

سلام

واسه اینجور مشکل ها نمیشه راه حلی دقیق و کارساز داد.

یکبار Clear List کن و ویندوز رو Restart

دو سه روزیه که توی Processes تسک منیجر ، زیر Username خالیه...واسه ی همه ی Process ها...نه اونایی که مال سیستمه ، نه اونایی که از User بازه...فقط یکیشون که System Idle Process باشه جلوش یوزرنیم رو System زده...
مشکل از کجاس؟

کوروش جان برو تو Run و تایپ کن : Services.msc

در پنجره ی باز شده دنبال Terminal Services بگرد و روش دبل کلیک کن.

در پنجره ی جدید باز شده نوع Startup Type رو بذار رو Automatic

سپس دستی دکمه ی Start رو فشار بده و سیستم رو Restart کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>>>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا Prefetch رو پاک نکنه؟

اتفاقا پیشنها خوبیه.

ولی اگر Prefetch رو پاک کنند همه ی اطلاعات مربوط به اجرا شدن و باز موندن برنامه ها از بین میره و در دفعات بعدی برای باز کردن برنامه ها و اجرا شدنشون باید زمان بیشتری رو منتظر بمونند.

[ali]
16-09-2009, 00:15
سلام

واسه اینجور مشکل ها نمیشه راه حلی دقیق و کارساز داد.

یکبار Clear List کن و ویندوز رو Restart

دوستان دیگه راهنمایی کنند.

sinath
16-09-2009, 01:27
چطور میشه یک فایل رو بین دو ویندوز به اشتراک گذاشت؟
سلام
آیا امکانش هست که یک فایل رو بین دو ویندوز مثلا یک ویندوز xp و یک ویندوز 7 و ویستا به اشتراک گذاشت؟
مثلا پوشه profiles یاهو مسنجر که متن چت ها رو نگهداری می کنه.طوری که گفتگوها با هر ویندوزی که بودم و با یاهومسنجر چت می کردم تو یک فولدر سیو بشه.
من دو تا ویندوز دارم رو دو تا درایو پریمای که با هر کدوم لاگین میشم درایو اون ویندوز میشه درایو c

Komakam Konid
16-09-2009, 09:59
:41::41:سلام.حالت خوبه؟من یه چند روزیه که کامبیوترم هر چی بازی روش نصب میکنم این error رو میده

Abort retry Igroned

دوستام میگن مال ویندوزمه ولی چند بار ویندوز عوض کردم بازم درست نشد...برای همه ی بازیها هم همینو میاره

میخواستم مشکلشو شما برام حل کنید

farhad_s5
16-09-2009, 15:08
سلام دوستان

من یه کارت شبکه وایرلس USB دارم و همیشه به کامپیوترم وصل هستش،می خواستم بدونم باید چیکار کنم تا در قسمت سمت راست پایین ویندوز در کنار ساعت ، Safety remove کارت شبکه نشون داده نشه؟!!

(می خوام اگه USB دیگه ای به کامپیوتر بزنم ، safety remove رو برای اون نشون بده)

خیلی ممنون

Masоud
16-09-2009, 15:17
چطور میشه یک فایل رو بین دو ویندوز به اشتراک گذاشت؟
سلام
آیا امکانش هست که یک فایل رو بین دو ویندوز مثلا یک ویندوز xp و یک ویندوز 7 و ویستا به اشتراک گذاشت؟
مثلا پوشه profiles یاهو مسنجر که متن چت ها رو نگهداری می کنه.طوری که گفتگوها با هر ویندوزی که بودم و با یاهومسنجر چت می کردم تو یک فولدر سیو بشه.
من دو تا ویندوز دارم رو دو تا درایو پریمای که با هر کدوم لاگین میشم درایو اون ویندوز میشه درایو c

سلام

این رو ببین :

How To Share File Between XP & 7

:41::41:سلام.حالت خوبه؟من یه چند روزیه که کامبیوترم هر چی بازی روش نصب میکنم این error رو میده

Abort retry Igroned

دوستام میگن مال ویندوزمه ولی چند بار ویندوز عوض کردم بازم درست نشد...برای همه ی بازیها هم همینو میاره

میخواستم مشکلشو شما برام حل کنید

فکر کنم این بدردت بخوره :

اگر حل نشد یک ویندوز خوب نصب کن و از نرم افزارهای عیب یاب رجیستری و ویندوز یا همون بهینه ساز استفاده کن.

سلام دوستان

من یه کارت شبکه وایرلس USB دارم و همیشه به کامپیوترم وصل هستش،می خواستم بدونم باید چیکار کنم تا در قسمت سمت راست پایین ویندوز در کنار ساعت ، Safety remove کارت شبکه نشون داده نشه؟!!

(می خوام اگه USB دیگه ای به کامپیوتر بزنم ، safety remove رو برای اون نشون بده)

خیلی ممنون

روی Taskbar راست کلیک کن و Properties رو بزن.

در پنجره ی باز شده تیک Hide inactive icons رو فعال کن و روی Customize کلیک کن.

در پنجره ی باز شده ی جدید جلوی Safely remove Hardware گزینه ی Always Hide رو انتخاب کن :

و در آخر صفحات رو OK کن.

یا از نرم افزار Icon Remover که مخصوص این کار هست استفاده کن :

farhad_s5
16-09-2009, 16:17
سلام

این رو ببین :

How To Share File Between XP & 7

فکر کنم این بدردت بخوره :

اگر حل نشد یک ویندوز خوب نصب کن و از نرم افزارهای عیب یاب رجیستری و ویندوز یا همون بهینه ساز استفاده کن.

روی Taskbar راست کلیک کن و Properties رو بزن.

در پنجره ی باز شده تیک Hide inactive icons رو فعال کن و روی Customize کلیک کن.

در پنجره ی باز شده ی جدید جلوی Safely remove Hardware گزینه ی Always Hide رو انتخاب کن :

و در آخر صفحات رو OK کن.

یا از نرم افزار Icon Remover که مخصوص این کار هست استفاده کن :

خب حالا اگه یه فلش مموری بزنم به کامپیوتر دیگه safety remove رو اصلا نشون نمیده؟

Masоud
16-09-2009, 16:27
خب حالا اگه یه فلش مموری بزنم به کامپیوتر دیگه safety remove رو اصلا نشون نمیده؟
سلام

نه دیگه

نمیشه که فقط واسه یه چیز بیاد و واسه چیز دیگه ای مخفی بشه.

مخفی بودن هم که مشکلی پیش نمیاره.

ahmad72
16-09-2009, 16:46
salam.man emruz windowe ro avaz kardam.(xp).amma moghee ke miram tuye controlpanel/regional and language option/languages/details/add,na farsi dare na persian va na arabic.
mibakhshid ke soalam ebtedaee va english neveshtam.ghablan dorostesh mikardam vali ya yadam rafteh ya vaghean in windowse ke jadide un ghesmato nadare.
mamnoon ...

momo
16-09-2009, 17:08
سلام
دوست عزیز من هنگامی که ویندوزم بالا می یاد ابتدا وارد صفحه log on میشه(البته نه اون صفحه ای که یوزر و پسورد می خواد بلکه صفحهای که هنگام switch user میاد) وبعد من باید روی اسم یوزر نیم کلیک کنم تا وارد ویندوز بشه
حالا چیکار کنم تا این صفحه نیاد و مستقیم بیاد تو ویندوز

Kurosh
16-09-2009, 17:10
salam.man emruz windowe ro avaz kardam.(xp).amma moghee ke miram tuye controlpanel/regional and language option/languages/details/add,na farsi dare na persian va na arabic.
mibakhshid ke soalam ebtedaee va english neveshtam.ghablan dorostesh mikardam vali ya yadam rafteh ya vaghean in windowse ke jadide un ghesmato nadare.
mamnoon ...
شما همون جایی که رفتید ، یعنی Regional... ، تب وسط یعنی Languages رو باز کنید و گزینه ی اول ، یعنی Install Files For Complex رو تیکش رو بزنید...

Masоud
16-09-2009, 18:03
سلام
دوست عزیز من هنگامی که ویندوزم بالا می یاد ابتدا وارد صفحه log on میشه(البته نه اون صفحه ای که یوزر و پسورد می خواد بلکه صفحهای که هنگام switch user میاد) وبعد من باید روی اسم یوزر نیم کلیک کنم تا وارد ویندوز بشه
حالا چیکار کنم تا این صفحه نیاد و مستقیم بیاد تو ویندوز
سلام

قبل از پرسش سرچ کنید :

ahmad72
16-09-2009, 19:21
شما همون جایی که رفتید ، یعنی Regional... ، تب وسط یعنی Languages رو باز کنید و گزینه ی اول ، یعنی Install Files For Complex رو تیکش رو بزنید...
ممنون از راهنماییتون ...
----------------------------------------------------
چطور میتونم درایور مربوط به مودمم رو گیر بیارم؟الآن روی XP جواب میده ولی روی Vista نه.چیزی هم برا راه اندازی از خودش نداره.نه فلاپی نه ...
روی XP هم با یه فایل که قبلا از نت گرفته بودم راه میندازم و این فایله رو vista جواب نمیده.یادمم نیست از کجا گیرش آوردم .

momo
16-09-2009, 20:17
با تشکر از زحمات شما
اما من یه مشکل دیگه دارم
اینکه گاهی وقتی روی یک برنامه یا یک فایل اجرایی و یا متنی کلیک میکنم علامت ساعت شنی برای چند لحظه کنار موس میاد ویره و برنامه بازنمیشه اما بعدا همان برنامه باز میشه یا اگر ریستارت کنم اون برنامه باز میشه
این مشکل مربوط به فایل خاصی هم نیست برای هر فایلی به صورت رندوم رخ میده البته اگه با فشردن کلید اینتر به صورت مداوم کلیک کنم باز میشه اما به صورت معمولی با دبل کلیک باز نمیشه
ممکنه من رو راهنمایی کنید اشکال از چیه؟

Kurosh
16-09-2009, 20:30
ممنون از راهنماییتون ...
----------------------------------------------------
چطور میتونم درایور مربوط به مودمم رو گیر بیارم؟الآن روی XP جواب میده ولی روی Vista نه.چیزی هم برا راه اندازی از خودش نداره.نه فلاپی نه ...
روی XP هم با یه فایل که قبلا از نت گرفته بودم راه میندازم و این فایله رو vista جواب نمیده.یادمم نیست از کجا گیرش آوردم .
اگه مودمتون قدیمیه که هیج ، ولی از وقتی ویندوز ویستا اومده ، مودم هایی که به بازار میان ، درایور مربوط به ویندوز ویستا رو هم توی Cd می گنجونن...حالا شما سی دی رو Open کنید و توی بخش Driver ببینید فولدری برای Vista وجود داره یا نه...
اگه نبود و به هر دلیل درایور نیافتید ، نام و مدل دقیق مودمتون رو از روش بخونید و در تاپیک زیر درخواست درایور ویستاش رو بدین ، دوستان براتون می ذارن:

Spider Man
16-09-2009, 20:51
خوب هستین...من جدیدا با یه مشکلی روبه رو شدم و اینه که وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از حدود 1 ساعت با این ارور رو به رو میشم که لینک عکسشو گذاشتم.. بعد اینترنتم قطع میشه ..و باید کامپیوتر را ریست کنم تا درست بشه... اخرین نسخه انتی ویروسه nod32 که update شده هم هست را دارم و توی کامپیوترم هیچ ویروسی هم نیست....تو رو خدا کمکم کنید.... م رسی

اینم لینک عکس و اروری که کامپیوتر من میده

Masоud
16-09-2009, 21:33
با تشکر از زحمات شما
اما من یه مشکل دیگه دارم
اینکه گاهی وقتی روی یک برنامه یا یک فایل اجرایی و یا متنی کلیک میکنم علامت ساعت شنی برای چند لحظه کنار موس میاد ویره و برنامه بازنمیشه اما بعدا همان برنامه باز میشه یا اگر ریستارت کنم اون برنامه باز میشه
این مشکل مربوط به فایل خاصی هم نیست برای هر فایلی به صورت رندوم رخ میده البته اگه با فشردن کلید اینتر به صورت مداوم کلیک کنم باز میشه اما به صورت معمولی با دبل کلیک باز نمیشه
ممکنه من رو راهنمایی کنید اشکال از چیه؟

سلام

احتمالا مشکل از Explorer هست.

این ویندوزی که شما دارین خیلی توش دستکاری شده و مشکلات عدیده ای رو داره.

با نصب یک ویندوز خوب و دستکاری نشده همه ی مشکلاتتون رفع خواهد شد.

خوب هستین...من جدیدا با یه مشکلی روبه رو شدم و اینه که وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از حدود 1 ساعت با این ارور رو به رو میشم که لینک عکسشو گذاشتم.. بعد اینترنتم قطع میشه ..و باید کامپیوتر را ریست کنم تا درست بشه... اخرین نسخه انتی ویروسه nod32 که update شده هم هست را دارم و توی کامپیوترم هیچ ویروسی هم نیست....تو رو خدا کمکم کنید.... م رسی
اینم لینک عکس و اروری که کامپیوتر من میده

لطفا قبل از پرسش سرچ کنید

این مشکل 10 ها بار است که مطرح شده :

Doyenfery
17-09-2009, 13:53
سلام ..

من این مشکل رو تو مای کامپیوتر و اکسپلورر دارم که دو تا از درایو هام بشکل فلدر نمایش داده میشن !

و با دابل کلیک روشون .. تو یه پنجره جدید باز میشن .. البته به فایل ها دسترسی دارم ..

Masоud
17-09-2009, 17:39
سلام ..

من این مشکل رو تو مای کامپیوتر و اکسپلورر دارم که دو تا از درایو هام بشکل فلدر نمایش داده میشن !

و با دابل کلیک روشون .. تو یه پنجره جدید باز میشن .. البته به فایل ها دسترسی دارم ..

سلام

فایل زیر رو دانلود کن و کپی اش کن تو اون 2 تا درایوی که آیکونش عوض شده.

نتیجه رو اعلام کن.

حتما یکبار ویندوز رو با آنتی ویروس خوب و آپدیت شده اسکن کن.

persian programer
17-09-2009, 23:23
با سلام ، دو سؤال و مشکل داشتم ممنون می‌شوم راهنمایی کنید:

سؤال 1) قبلا روی فایلی که فشرده شده بود کلیک راست کردم از گزینه properties و بعد انتخاب advenced پنجرهٔ advence attributes باز شد و گزینه آخر آن یعنی encrypt... را انتخاب کردم بعد از ok کردن فایل فشرده مربوطه به رنگ سبز درآمد ضمن اینکه در حالت admin این اعمال را انجام دادم. حالا که عکس این روند را برای برگرداندن فایل به حالت اول می‌خواهم طی کنم با این error زیر ربرو می‌شوم:

error aplying attributes و سه گزینه ignore , retry , cancel را نشان می دهد که هیچ کدام در رفع مشکل کمک نمی کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Hossein\My Documents\My Pictures\1.jpg

و اگر هم از حالت سبز فایل خارج نشود آنوقت وقتی می خواهم اجرایش کنم با این خطا ربرو می‌شوم:

windows cannot accsess the specified device path or file you may not have the appropriat permissions to accsess the item

سؤال 2) فایلی را با نرم افزار وین رار و دادن پسورد فشرده کرده ام و حالا رمز آن را نمی دانم راهی برای بازیافت رمز وجود دارد تا به محتوای فایل فشرده دسترسی پیدا کنم؟ اگر راهی است چگونه؟

با تشکر از دوستان

Masоud
18-09-2009, 12:53
با سلام ، دو سؤال و مشکل داشتم ممنون می‌شوم راهنمایی کنید:

سؤال 1) قبلا روی فایلی که فشرده شده بود کلیک راست کردم از گزینه properties و بعد انتخاب advenced پنجرهٔ advence attributes باز شد و گزینه آخر آن یعنی encrypt... را انتخاب کردم بعد از ok کردن فایل فشرده مربوطه به رنگ سبز درآمد ضمن اینکه در حالت admin این اعمال را انجام دادم. حالا که عکس این روند را برای برگرداندن فایل به حالت اول می‌خواهم طی کنم با این error زیر ربرو می‌شوم:

error aplying attributes و سه گزینه ignore , retry , cancel را نشان می دهد که هیچ کدام در رفع مشکل کمک نمی کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Hossein\My Documents\My Pictures\1.jpg

و اگر هم از حالت سبز فایل خارج نشود آنوقت وقتی می خواهم اجرایش کنم با این خطا ربرو می‌شوم:

windows cannot accsess the specified device path or file you may not have the appropriat permissions to accsess the item

سؤال 2) فایلی را با نرم افزار وین رار و دادن پسورد فشرده کرده ام و حالا رمز آن را نمی دانم راهی برای بازیافت رمز وجود دارد تا به محتوای فایل فشرده دسترسی پیدا کنم؟ اگر راهی است چگونه؟

با تشکر از دوستان

سلام

فایل زیر رو دانلود و اجرا کن :

اگر مشکل اول حل نشد به لینک زیر مراجعه کن و تمام کارهای گفته شده رو انجام بده:

برای مشکل دوم هم باید از نرم افزار Advanced RAR Password Recovery استفاده کنی.سرچ کن تو انجمن پیدا میشه.

japrap
18-09-2009, 13:21
دوستان یه سوال :

وقتی با scroll موس صفحه را پایین میارم صفحه خیلی کند پایین میاد ( یعنی سرعت پایین یا بالا رفتن صفحه خیلی کمه ولی سرعت خود ویندوزم عالیه )

حالا چکار می تونم بکنم تا مثل سابق بشه و سرعت پایین یا بالا رفتن صفحات عادی بشه

farryad
18-09-2009, 13:49
دوستان من جدیدا ویندوز رو عوض کردم اما وقتی میخوام بعضی از برنامه ها رو اجرا کنم ای اخطار رو میده مشکل از چیه؟

japrap
18-09-2009, 16:33
دوستان خواهشا یکی کمک کنه .
وقتی با scroll موس می خوام مثلا از بالای یه صفحه بیام به پایین همون صفحه سرعت پایین اومدن صفحه خیلی کمه

Masоud
18-09-2009, 17:01
دوستان یه سوال :

وقتی با scroll موس صفحه را پایین میارم صفحه خیلی کند پایین میاد ( یعنی سرعت پایین یا بالا رفتن صفحه خیلی کمه ولی سرعت خود ویندوزم عالیه )

حالا چکار می تونم بکنم تا مثل سابق بشه و سرعت پایین یا بالا رفتن صفحات عادی بشه

دوستان خواهشا یکی کمک کنه .
وقتی با scroll موس می خوام مثلا از بالای یه صفحه بیام به پایین همون صفحه سرعت پایین اومدن صفحه خیلی کمه

سلام

شاید مشکل از موس است.

گمون نکنم ویندوز مشکل داشته باشه.

این نرم افزارها رو ببین کدومش واسه تنظیمه اسکرول موسه ازشون استفاده کن :

دوستان من جدیدا ویندوز رو عوض کردم اما وقتی میخوام بعضی از برنامه ها رو اجرا کنم ای اخطار رو میده مشکل از چیه؟

اگر Theme یا Skin ویندوز Vista یا Se7en نصب کردید باید Uninstall اش کنید.

japrap
18-09-2009, 17:05
من تازه ویندوزم را عوض کردم
راستی متوجه شدم وقتی با scroll می خوام به بالا یا پایین صفحه برم ناگهان cpu usage از 2% به 60 % می رسه
خواهشا یکی کمک کنه

Masоud
18-09-2009, 17:06
من تازه ویندوزم را عوض کردم
راستی متوجه شدم وقتی با scroll می خوام به بالا یا پایین صفحه برم ناگهان cpu usage از 2% به 60 % می رسه
خواهشا یکی کمک کنه
سلام

موست رو روی سیستم دیگه ای امتحان کردی ؟

مطمئنی مشکل سخت افزاری نیست ؟

japrap
18-09-2009, 18:02
بله دوست عزیز امتحان کردم و خیلی خوب کار می داد همچنین قبل از اینکه ویندوزم را پاک و دوباره نصب کنم همه چیز درست بود حالا وقتی با scroll می خوام به بالا یا پایین صفحه برم ناگهان cpu usage از 2% به 60 % می رسه

راستی دوست عزیز من متوجه شدم که در task manager گزینه های hibernate و standby غیر فعالند و در power option تبی به نام hibernate وجود نداره
میشه راهنمایی ام بکنید که چجوری این دو تا را فعال کنم

tohidkh
18-09-2009, 18:31
بله دوست عزیز امتحان کردم و خیلی خوب کار می داد همچنین قبل از اینکه ویندوزم را پاک و دوباره نصب کنم همه چیز درست بود حالا وقتی با scroll می خوام به بالا یا پایین صفحه برم ناگهان cpu usage از 2% به 60 % می رسه

راستی دوست عزیز من متوجه شدم که در task manager گزینه های hibernate و standby غیر فعالند و در power option تبی به نام hibernate وجود نداره
میشه راهنمایی ام بکنید که چجوری این دو تا را فعال کنم
سلام
فکر کنم مشکل از کارت گرافیکی باشه.
یا نصبش نکردید اصلا
و یا درست نصب نشده...
یه نگاهی بکنید....

راستی!
یه نشانه دیگه
از منوی Start ، گزینه Turn Off Computer رو باز کنید ببینید Stand by روشن هست یا نه

موفق باشید :11:

japrap
18-09-2009, 19:18
خیر دوست عزیز
hibernate و standby غیر فعالند

tohidkh
18-09-2009, 19:22
خیر دوست عزیز
hibernate و standby غیر فعالند
پس شک ام به یقین تبدیل شد.
درایور کارت گرافیکی، درست نصب نشده...
دوباره نصبش کنید.
ابتدا از Add Remove Programs پاکش کنید.
سپس از اول نصبش کنید

موفق باشید:11:

japrap
18-09-2009, 20:36
tohidkh دوست عزیز واقعا ازت سپاس گذارم با نصب درایور کارت گرافیکی مشکل موسم حل شد ولی کماکان hibernate و standby غیر فعالند .

باز هم جا داره از دو دوست عزیز tohidkh و mvmmasoud تشکر کنم .:11::11::11::11:
امیدوارم همواره موفق و موید باشید:40::40::40::40::40::40::40:.

MNMClub
18-09-2009, 22:29
درايو C يهو از يه گيگ به 95مگ رسيده به نظر شما دليل چيه؟

tohidkh
19-09-2009, 00:15
درايو C يهو از يه گيگ به 95مگ رسيده به نظر شما دليل چيه؟
:31:

اگه اشتباه نکنم، Disk Clean up کردید! نه؟!
یا احتمال داره System Restore رو خاموش کرده باشید....

و حتما در درایو C سیستم عامل ندارید.

hamid090
19-09-2009, 00:27
سلام
مدتی هست که انواع فایلهای تصویری با رنگهای مخلوط پخش میشه. ضمنا با همه ی نرم افزارهای پلیر هم امتحان کردم، ایراد از کجاس؟
ویندوزم ایکس پی سرویس پک 2 هست
Masоud
19-09-2009, 08:35
سلام
مدتی هست که انواع فایلهای تصویری با رنگهای مخلوط پخش میشه. ضمنا با همه ی نرم افزارهای پلیر هم امتحان کردم، ایراد از کجاس؟
ویندوزم ایکس پی سرویس پک 2 هست

احتمالا Codec های مربوطه خراب مشکل پیدا کردند.

نرم افزار زیر رو دانلود کنید :

K-Lite Codec Pack Full 5.0

hamid090
19-09-2009, 21:19
سلام

سلام و تشکر، دقیقا چون این برنامه رو امتحان کردمو نتیجه نداد، سوال پرسیدم تا دوستان راهنمایی کنن!
راه حل دیگه ای به ذهنتون می رسه؟؟؟

saeed.izadi1989
20-09-2009, 00:20
سلام و تشکر، دقیقا چون این برنامه رو امتحان کردمو نتیجه نداد، سوال پرسیدم تا دوستان راهنمایی کنن!

سلام دوست عزیز
یک احتمال هموحود داره که اسکال از گرافیکتون باشه
با اجرا کردن بازیها و نرم افزار های گرافیکیمشکل ندارید؟
درایور کارتگرافیک را یک بار reinstall کنید
موفق باشید

Masоud
20-09-2009, 00:25
سلام

تازگیها کارت گرافیکتون رو عوض کردید ؟

آخه یه بار با تعویض کارت گرافیک و نصب اشتباه یک درایور این مشکل واسم پیش اومد.

آخرین درایور گرافیکت رو از سایت سازنده دریافت کن.

jims band
20-09-2009, 00:31
سلام به دوستان
در ابتدای بوت ویندوز برای من خطای زیر را می‌دهد لطفا راهنمایی کنید.ممنون
file " system " in c:\windows\system32\config is missing or bad

Kurosh
20-09-2009, 00:36
سلام به دوستان
ببین می تونی از طریق Safe Mode وارد بشی و C رو چک دیسک کنی؟
اگه نه ، احتمالاً مجبوری Repair کنی ویندوزت رو...

reza2pars
20-09-2009, 10:41
سلام

اگه عکسها رو در حالت Thumbnails نگاه میکنی و رنگها مخلوط میشه و گرافیگ هم میریزه ، من همه راه ها رو امتحان کردم جواب نداده جزء نصب ویندوز 64 بیتی ، البته احتمالا این مشکل به مادربورد و کشش سی پی یو هم ربط داره و معمولا مادربورد های گیگا این مشکل رو دارند امیدوارم جوابم به نوع مشکلت ربط داشته باشه

tohidkh
20-09-2009, 11:43
اگه عکسها رو در حالت Thumbnails نگاه میکنی و رنگها مخلوط میشه و گرافیگ هم میریزه ، من همه راه ها رو امتحان کردم جواب نداده جزء نصب ویندوز 64 بیتی ، البته احتمالا این مشکل به مادربورد و کشش سی پی یو هم ربط داره و معمولا مادربورد های گیگا این مشکل رو دارند امیدوارم جوابم به نوع مشکلت ربط داشته باشه
دوست عزیز، تا جایی که من میدونم، مشکل شما چندان حاد نیست....
البته اینگونه موارد رو زمانی میتونم قطعا جواب بدم، که خودم ببینم..
در هر حال....
اول اینکه درایور کارت گرافیکی رو چک کنید که دقیقا صحیح نصب شده باشه
مورد بعدی هم مربوط به رزولوشن هست.
شما در قسمت رزولوشن، باید به دو نکته دقت کنید
اول اینکه Windows Default باشه بهتره و اینکه سایز تصویری که در رزولوشن انتخاب میکنید، باید متناسب با اینچ مانیتور باشه.

در ضمن، این مورد به هیچ وجه به CPU و مادر برد مربوط نیست.

reza2pars
20-09-2009, 12:40
دوست عزیز، تا جایی که من میدونم، مشکل شما چندان حاد نیست....
البته اینگونه موارد رو زمانی میتونم قطعا جواب بدم، که خودم ببینم..
در هر حال....
اول اینکه درایور کارت گرافیکی رو چک کنید که دقیقا صحیح نصب شده باشه
مورد بعدی هم مربوط به رزولوشن هست.
شما در قسمت رزولوشن، باید به دو نکته دقت کنید
اول اینکه Windows Default باشه بهتره و اینکه سایز تصویری که در رزولوشن انتخاب میکنید، باید متناسب با اینچ مانیتور باشه.

در ضمن، این مورد به هیچ وجه به CPU و مادر برد مربوط نیست.

با تشکر
پس توجیح موارد زیر چیه

* با ویندوز 64 بیتی (همون تنظیمات 32 بیتی)همچین مشکلی وجود نداره چون ویندوز 64 بیتی از تمام ظرفیت سی پی یو و مادربورد استفاده میکنه

* هاردم رو به یه سیستم با مادربورد Asus و سی پی یو دو هسته ای 2.8 وصل کردم هیچ مشکلی نداشت

* من سه تا سیستم مشابه با مادربورد گیگا و سی پی یو 3.4 فول بستم و هر سه تاش موقع نمایش عکس در حالت کوچک گرافیک هم میریخت

saeed.izadi1989
20-09-2009, 15:18
سلام به دوستان

سلام دوست عزیز
همنطور که شما معلومه فایل msconfig از پوشه system32 اسیب دیده و بنابراین سیستم نمیتونهلود بشه
3 تا راه حل وجود داره
1-
با استفاده از xp live usb stick ویندوز رو لود کنید و بعد ار بالا اومدن ویندوز با استفاده از دتورهای داس وارد پوشه c:\Windows\system32 شوید بعد از وارد شدن به پوشه مذکور عبارت sfc/scannow را بزنید نا سیستم تعمیر شود(وجود سی ویندوز در سیدی رام الزامیست)
2-با استفاده از نرم افزار ERD Commander 2008 وارد ویدوز شوید و سیستم را با ورش بالا تعمیر کنید(خودم امتحان نکردم)
3-ویندوز را از طریق داس و با یک سی دی ویندوز bootable آپگرید کنید (اطلاعات شما پاک نمی شود)
موفق باشی

amin khan
21-09-2009, 09:09
سلام دوستان
میگم نمیشه بک آپی چیزی گرفت که بعد از نصب ویندوز لازم نباشه دونه دونه برنامه هارو از اول نصب کرد ؟
در ضمن من تمام برنامه ها رو توی c نصب میکنم....

saeed774
21-09-2009, 13:51
سلام دوستان
میگم نمیشه بک آپی چیزی گرفت که بعد از نصب ویندوز لازم نباشه دونه دونه برنامه هارو از اول نصب کرد ؟

من خودم از برنامه Norton Ghost مجموعه Hirens Boot Cd استفاده میکنم که در زمان سالم بودن سیستم و نصب تمام نرم افزار ها از درلیو C بک آپ گرفتم و در عرض 3 دقیقه ویندوز رو دوباره برمیگردونم .

Kurosh
21-09-2009, 14:07
من خودم از برنامه Norton Ghost مجموعه Hirens Boot Cd استفاده میکنم که در زمان سالم بودن سیستم و نصب تمام نرم افزار ها از درلیو C بک آپ گرفتم و در عرض 3 دقیقه ویندوز رو دوباره برمیگردونم .
اما خب اگه درایورا یا نرم افزار ها damage شده باشند در ویندوز قبلی ، و یا احیاناً حاوی ویروس باشند ، روز از نو ، روزی از نو...:27:

Masоud
21-09-2009, 14:50
سلام دوستان
سلام

لطفا قبل از پرسش سرچ کنید :

hamid_diablo
21-09-2009, 15:02
سلام

چند روزی میشه که folder option controlpanel
من حذف شده هر کاری هم میکنم بر نمیگرده

Masоud
21-09-2009, 15:07
سلام

چند روزی میشه که folder option controlpanel
من حذف شده هر کاری هم میکنم بر نمیگرده
سلام

این سؤال مربوط میشه به انجمن زیر :

اورژانس سیستم های آلوده

و جواب سؤالتون :

y91z
21-09-2009, 15:12
ویندوزت ویروسی شده.ویندوز عوض کن بعد یه آنتی ویروس بریز

omidsh501
21-09-2009, 16:09
سلام
میخواستم بدونم بخش cpu usage توی task manager چه اطلاعاتی رو نشون میده و چه چیزهای میشه ازش فهمید؟
اطلاعاتی راجع به ضعیف بودن Cpu و ram رو میشه فهمید

Masоud
21-09-2009, 19:35
سلام
میخواستم بدونم بخش cpu usage توی task manager چه اطلاعاتی رو نشون میده و چه چیزهای میشه ازش فهمید؟
اطلاعاتی راجع به ضعیف بودن Cpu و ram رو میشه فهمید
سلام

میشه ازش فهمید که چند درصد از CPU توسط نرم افزارها و بخش های ویندوز اشغال شده.

نه ربطی به رم نداره و در CPU های چند هسته ای این مقدار در کمترین حد خواهد بود.

kiuna
22-09-2009, 09:10
جدیدترین ورژن ویندوز xp چی هست ؟

Masоud
22-09-2009, 13:35
جدیدترین ورژن ویندوز xp چی هست ؟
سلام

Microsoft Windows XP Professional SP3 Integrated September 2009

hamid_diablo
22-09-2009, 15:57
سلام
یه مشکل کوچیک برام پیش اومده هر موقع سی دی رو تو سی دیرام میزارم کامپیوتر ریاستارت میشه حتی نمیتونم سی دی رایت کنم
هرموقع که کامپیوتر رو روشن میکنم چند بار ریست میشه بعد ویندوز بالا میاد هارد هم یه صداهایی میده (خش خش)اطلاعات هارد رو هم نمیتونم رایت کنم چون سیستم خود به خود خاموش میشه
لطفا راهنمائیم کنید

Masоud
22-09-2009, 18:37
سلام
یه مشکل کوچیک برام پیش اومده هر موقع سی دی رو تو سی دیرام میزارم کامپیوتر ریاستارت میشه حتی نمیتونم سی دی رایت کنم
هرموقع که کامپیوتر رو روشن میکنم چند بار ریست میشه بعد ویندوز بالا میاد هارد هم یه صداهایی میده (خش خش)اطلاعات هارد رو هم نمیتونم رایت کنم چون سیستم خود به خود خاموش میشه
لطفا راهنمائیم کنید

سلام

در سخت افزار سیستمتون یک مشکل وجود داره.

از اساتید بخش سخت افزار کمک بگیرید.

hamid_diablo
22-09-2009, 19:49
در سخت افزار سیستمتون یک مشکل وجود داره.

از اساتید بخش سخت افزار کمک بگیرید.

خوب این اساتید کجا تشریف دارن

لطفن لنکشو بزارید ممنون:40:

hamid_diablo
22-09-2009, 20:17
خوب لینک تاپیک این اساتید رو اگه ممکنه بزارید ممنون

Masоud
22-09-2009, 20:45
خوب لینک تاپیک این اساتید رو اگه ممکنه بزارید ممنون
سلام

مشکلات سخت افزاری

kiuna
23-09-2009, 10:34
این ویندوزهایی که دستکاری شده و بعضی نرم افزارها بهش اضافه میشن چطورن ؟
مثلا این نسخه CyberXP Black Edition 2009 من دیدم از امکاناتش خوشم اومد
می خوام ببینم اگر بریزم مشکلی برای سیستمبه وجود میاره ؟
ه

hamid_diablo
23-09-2009, 14:48
اقایون کسی نیست یه راه حل اساسی بده
1-نمیتونم سی دی رایت کنم چون سیستم هنگ میکنه
2- هارد صدای خش خش میده
3- سیستم چند بار ری استارت میشه بهد ویندوز بالا میاد
4-سیستم ویروس نداره

farryad
23-09-2009, 14:50
نمیدونم درسته اینجا مطرح کنم یا نه ،در هر حال:
من هر وقت که کامپیوتر رو روشن میکنم برای بالا اومدن هر دفعه باید کلید f1 رو بزنم.قبلا این برام مشکل محسوب نمیشد ولی
چون الان میخوام برای دانلود شبانه کامپیوتر به صورت اتوماتیک روشن بشه باید این مشکل رو رفع کنم.آیا راه حلی هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی مهمه

Ghaioom
23-09-2009, 14:51
اقایون کسی نیست یه راه حل اساسی بده
1-نمیتونم سی دی رایت کنم چون سیستم هنگ میکنه
2- هارد صدای خش خش میده
3- سیستم چند بار ری استارت میشه بهد ویندوز بالا میاد
4-سیستم ویروس نداره
شاید مشکل از ویندوز باشه
هارد مال گاهیا هم صدای خش خش میده

Ghaioom
23-09-2009, 14:59
من هر وقت که کامپیوتر رو روشن میکنم برای بالا اومدن هر دفعه باید کلید f1 رو بزنم.قبلا این برام مشکل محسوب نمیشد ولی
چون الان میخوام برای دانلود شبانه کامپیوتر به صورت اتوماتیک روشن بشه باید این مشکل رو رفع کنم.آیا راه حلی هست.
سلام
فک کنم مشکل از باتری مادربورد هست.

Masоud
23-09-2009, 15:17
این ویندوزهایی که دستکاری شده و بعضی نرم افزارها بهش اضافه میشن چطورن ؟
مثلا این نسخه CyberXP Black Edition 2009 من دیدم از امکاناتش خوشم اومد
می خوام ببینم اگر بریزم مشکلی برای سیستمبه وجود میاره ؟
ه
سلام

farryad
23-09-2009, 18:43
سلام

یعنی راهی نیست؟:41:

Masоud
23-09-2009, 20:12
یعنی راهی نیست؟:41:
سلام

باید چند تا احتمال رو بررسی کنی.

به Bios برو و تنظیمات رو در حالت Default (پیشفرض) قرار بده.

در همین قسمت یعنی در Bios یکبار Floppy رو Disable کن ببین مشکل حل میشه با نه.

اگر حل نشد تمام USB Drive ها و USB Flash ها رو از کیس جدا کن و دوباره امتحان کن.

برو به Bios و یکم بگرد و گزینه ی Boot From USB Devices رو Disable کن.

اگر باز هم حل نشد یه باتری مناسب بگیر و نصب کن.

tohidkh
23-09-2009, 21:40
سلام.

سلام

قطعا همینطوره....

شما اگه کار زیر رو که آقا مسعود گفتند انجام بدین، مشکل خیلی ساده حل میشه....

سلام

باید چند تا احتمال رو بررسی کنی.

به Bios برو و تنظیمات رو در حالت Default (پیشفرض) قرار بده.

ولی بعد از مدت کوتاهی که سیستم تون کمی خاموش موند، بازم همون مشکل رو خواهید داشت.

بهترین کار خرید باتری و سپس به حالت پیشفرض بردن تنظیمات هست. (Load Fail ها رو در BIOS ، انتخاب کرده و Y رو بزنید.) باتری هم اگه خوبش رو بخرید، 1000 تومنه...

sinath
24-09-2009, 10:55
من وقتی وارد میندوز میشم و صفحه آبیه welcome میاد اون آهنگی که موقع ورود به ویندوز میاد میشه برای من نمیاد.کدوم گزینه رو توی audio باید فعال کنم تا صداش بیاد؟
البته توی تنظیمات صدای کنترل پنل گزینه windows default رو زدم ولی تغییری نکرد.

Masоud
24-09-2009, 14:10
من وقتی وارد میندوز میشم و صفحه آبیه welcome میاد اون آهنگی که موقع ورود به ویندوز میاد میشه برای من نمیاد.کدوم گزینه رو توی audio باید فعال کنم تا صداش بیاد؟
البته توی تنظیمات صدای کنترل پنل گزینه windows default رو زدم ولی تغییری نکرد.
سلام

درایور کارت صدا رو کامل نصب کردید ؟

اینجا کامل توضیح داده شده :

SonyEricsson
24-09-2009, 16:30
يكي راهنمايي كنه Administrator account locked كردم و با يه يوسر ديگه كه Limited هست كار ميكنم ... هر كاري ميرم بكنم يه جورايي ايراد ميگيره!!

چي كار كنم از locked در بيارم؟

DJ POLESTAR
24-09-2009, 16:45
يكي راهنمايي كنه Administrator account locked كردم و با يه يوسر ديگه كه Limited هست كار ميكنم ... هر كاري ميرم بكنم يه جورايي ايراد ميگيره!!
چي كار كنم از locked در بيارم؟

در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوي کاربران در ابتدا ، دو بار کليدهايALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالي بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم مي شويد.
حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp برايAdmin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟
براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود بكي از گزينه هاي Safe Mode را انتخاب كنيد.
بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جاي خالي عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد.
پنجره باز شده داراي 2 TAB به نام هايUsers & Advanced مي باشد.
TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه:User must enter a username and password to use this computer را برداريد.
با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شود.
حالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

sinath
25-09-2009, 00:14
سلام

درایور کارت صدا رو کامل نصب کردید ؟

اینجا کامل توضیح داده شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
اون که کامل نصبه.
ولی فکر کنم تنظیمات کنترل پنل عوض شده ولی نمیدونم کدوم قسمتش.

azadegi
25-09-2009, 06:29
سیستمم این ارورر را میده:
you may be a victim of software conterfeiting.

Masоud
25-09-2009, 11:34
اون که کامل نصبه.
ولی فکر کنم تنظیمات کنترل پنل عوض شده ولی نمیدونم کدوم قسمتش.

سلام

اگر کارهایی که تو اون 2 تا لینک مخصوصا لینک دوم گفته شده رو انجام بدی مشکل حل خواهد شد.

سیستمم این ارورر را میده:
you may be a victim of software conterfeiting.

این بخاطر قانونی نبودن ویندوز شماست.

یا

mohamadreza666
25-09-2009, 20:53
دوستان من ویندوز pc رو تازه عوض کردم از وقتی عوض کردم سرعت pc اومده پایین و کیفیت فیلم ها رو میاره پایین و فیلم های دی وی دی رو فریم فریم نشون میده و وقتی میخوام توی یک صفحه page down و page up برم صفحه کش میاد!!!
چی کار کنم؟؟؟!!!
سبز باشین!!!:10:

tohidkh
25-09-2009, 21:05
دوستان من ویندوز pc رو تازه عوض کردم از وقتی عوض کردم سرعت pc اومده پایین و کیفیت فیلم ها رو میاره پایین و فیلم های دی وی دی رو فریم فریم نشون میده و وقتی میخوام توی یک صفحه page down و page up برم صفحه کش میاد!!!
چی کار کنم؟؟؟!!!
سبز باشین!!!:10:
سلام.
دوست عزیز، مشکلتون مشکل کارت گرافیکیه

یا اصلا نصبش نکردید و یا درست نصب نشده....

اونو حل کنید مشکل برطرف میشه....

meghdad23
25-09-2009, 22:55
سلام خدمت دوستان
من یک مشکل دارم که چندین بار اونا مطرح کردم اما مشکلم حل نشده
من در ویندوز xp وقتی در صفحه welcome پسوردم را میزنم حدود 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا آیکانهای دسکتاپم نمایش دادخ بشه، درضمن لپ تاپم دارای رم 3 گیگ هست

Ni_nigc
26-09-2009, 11:28
سلام دوستان
من توي نصب ويندوز روي لب تاپ يه مشكل دارم
الان يه نيم ساعتي ميشه كه وسط نصب ويندوز روي " Min 7 " مونده و زمان باقيماندش كمتر نميشه .

گفتم شايد مشكل از ‍CD باشه ولي اون متون و توضيحاتي كه در مورد قابليتهاي ويندوز در هنگام نصب ويندوز ميان همينطور داره تغيير مي كنه و جلو ميره البته تكرار هم ميشه " Repeat all " منظورم اينه كه گير نكرده .

مشكل كجاست ؟
آيا از هارد هست ؟
احتمال ديگه يي هم هست ؟

Ni_nigc
26-09-2009, 11:32
سلام خدمت دوستان
من در ویندوز xp وقتی در صفحه welcome پسوردم را میزنم حدود 2 الی 3 دقیقه طول میکشه تا آیکانهای دسکتاپم نمایش دادخ بشه، درضمن لپ تاپم دارای رم 3 گیگ هست

دوست عزيز توي شبكه هستي ؟
اگه هستي Workgroup يا Domain ؟
اگه كه نيستي بايد مشكل يا از يوزري باشه كه درست كردي ، دوباره ايجاد كن و اگه حل نشد به نظر من مشكل از ويندوزت هست .
يه ويندوز Xp پدر مادر دار نصب كن .

موفق باشي

Masоud
26-09-2009, 15:16
سلام خدمت دوستان

سلام

احتمالا نرم افزارهای حجیم و سنگینی رو نصب کردی و ویندوز هم مشکل پیدا کرده.

برو به Run و عبارت msconfig رو تایپ کن و از سربرگ Startup نرم افزارهایی که نمیخوای بالا بیان تیک کنارشونو وردار و صفحه رو Ok کن و سیستم رو Restart کن و بعد از اون با خود ویندوز یا نرم افزارهای پیشرفته Defragment درایو ها رو Defragment کن.

و در آخر از نرم افزارهای بهینه ساز (Utility) برای رفع این مشکل استفاده کن.

سلام دوستان
من توي نصب ويندوز روي لب تاپ يه مشكل دارم
الان يه نيم ساعتي ميشه كه وسط نصب ويندوز روي " Min 7 " مونده و زمان باقيماندش كمتر نميشه .

گفتم شايد مشكل از ‍CD باشه ولي اون متون و توضيحاتي كه در مورد قابليتهاي ويندوز در هنگام نصب ويندوز ميان همينطور داره تغيير مي كنه و جلو ميره البته تكرار هم ميشه " Repeat all " منظورم اينه كه گير نكرده .

مشكل كجاست ؟
آيا از هارد هست ؟
احتمال ديگه يي هم هست ؟

باید در بخش لپ تاپ مطرح کنی :

سؤالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری

rgilak
26-09-2009, 18:08
سلام به همگی
چجوری میشه پس ذخیره شده در IE رو بازیابی کرد منظورم اینه که تو سایتی که عضو شدیم و پسش فراموش شده حالا چجوری میشه اونو دوباره دید؟

Masоud
26-09-2009, 20:27
سلام به همگی
چجوری میشه پس ذخیره شده در IE رو بازیابی کرد منظورم اینه که تو سایتی که عضو شدیم و پسش فراموش شده حالا چجوری میشه اونو دوباره دید؟
سلام

قبلا در انجمن زیر مطرح شده ، سرچ کنید :

از گزینه ی Forgot Password در سایت ها استفاده کنید که شما بعد از انتخاب این گزینه پسورد و یوزرتون به ایمیلتون ارسال میشه.

در هنگام ثبت نام در اون سایت هم یوزر و پسورد به ایمیلتون ارسال شده.

rgilak
26-09-2009, 20:39
بابا دستت درد نکنه
این قدرها هم تازه کار نیستم
اول اینکه سایت این قدرها هم قوی نیست و مشکل داره
دوما میخواستم از تو خود ویندوز پسم رو در بیارم چون پس قبلا سیو شده و الان از یادم رفته و نمی تونم پیداش کنم

meghdad23
26-09-2009, 21:59
دوست عزيز توي شبكه هستي ؟
اگه هستي Workgroup يا Domain ؟
اگه كه نيستي بايد مشكل يا از يوزري باشه كه درست كردي ، دوباره ايجاد كن و اگه حل نشد به نظر من مشكل از ويندوزت هست .
يه ويندوز Xp پدر مادر دار نصب كن .

موفق باشي
سلام
دوست عزیز شبکه نیستم و همچنین قصد دارم با کمک دوستان مشکل را حل کنم و دوباره ویندوز نصب نکنم یعنی نمی خوام صورت مساله را پاک کنم

سلام

احتمالا نرم افزارهای حجیم و سنگینی رو نصب کردی و ویندوز هم مشکل پیدا کرده.

برو به Run و عبارت msconfig رو تایپ کن و از سربرگ Startup نرم افزارهایی که نمیخوای بالا بیان تیک کنارشونو وردار و صفحه رو Ok کن و سیستم رو Restart کن و بعد از اون با خود ویندوز یا نرم افزارهای پیشرفته Defragment درایو ها رو Defragment کن.

و در آخر از نرم افزارهای بهینه ساز (Utility) برای رفع این مشکل استفاده کن.

دوست عزیز ممنون از پاسختون
بله به startupهم رفته بودم و نرم افزار هایی را که نمی خاستم را برداشتم
در ضمن از نرم افزار های بهینه ساز مثل registry mechanic استفاده کردم هم چنین گفتم سیستم من (لپ تاپ)یک سیستم قوی هست و برای اجرا کردن سرویسها نباید 2 الی 3 دقیقه طول بکشه
هم چنین اینکه بعد از این سیستمم خوب و سریع کار میکنه و فقط مشکل همون هست که گفتم
بازم منتظر پاسختون هستم
tohidkh
26-09-2009, 22:33
دوست عزیز ممنون از پاسختون
بله به startupهم رفته بودم و نرم افزار هایی را که نمی خاستم را برداشتم
در ضمن از نرم افزار های بهینه ساز مثل registry mechanic استفاده کردم هم چنین گفتم سیستم من (لپ تاپ)یک سیستم قوی هست و برای اجرا کردن سرویسها نباید 2 الی 3 دقیقه طول بکشه
هم چنین اینکه بعد از این سیستمم خوب و سریع کار میکنه و فقط مشکل همون هست که گفتم
بازم منتظر پاسختون هستم

دوست عزیز، شما هر بلایی که دلتون میخواد سر سیستم میارد، بعدش هم میگید، استارت آپ تون (یا به اصطلاح همون آیکون ها در آغاز ویندوز) دیر لود میشه؟!؟!؟ :18::31::18:

*** استفاده های طولانی از برنامه هایی که مقدار زیادی از CPU رو اشغال میکنند؛

*** نصب پی در پی برنامه های حجیم، بدون ریستارت کردن سیستم؛ (مثلا اینکه، MS Office ، Photoshop ، و چندتا گیم و نرم افزار رو بدون ریستارت کردن سیستم، پی در پی نصب کنید)

*** وجود آنتی ویروس همراه فایروال خیلی حساس (مثل کسپراسکای یا مکافی)

*** و خیلی موارد دیگه میتونند ویندوزتونو به این شکل خراب کنند.

ولی عموما استفاده های مکرر،از برنامه هایی که فضای مجازی رو اشغال میکنن و همچنین نصب پی در پی برنامه ها، این بلا رو بر سر ویندوز میاره. (اگه آدم بود ترکیده بود. خوبه که ویندوزه :31:)

حالا شاید بگید چاره چیه؟!؟!؟

متاسفانه باید بگم در این مورد فقط و فقط تعویض ویندوزه....
چاره ی دیگه ای ندارید. از هر ترفند و برنامه ای که استفاده کنید همون آشه و همون کاسه. :46:

ولی بعد از این به ازای استفاده معمولی از سیستم، ریستارتش کنید (توصیه شده، سه چهار ساعت یه بار)
و به ازای نصب کردن هر برنامه حجیم، یک بار سیستم تونو ریستارت کنید تا به این حال و روز نیافته

موفق و پیروز باشید :11:

meghdad23
26-09-2009, 22:47
سلام

ممنون

دوست عزیز، شما هر بلایی که دلتون میخواد سر سیستم میارد، بعدش هم میگید، استارت آپ تون (یا به اصطلاح همون آیکون ها در آغاز ویندوز) دیر لود میشه؟!؟!؟
من سرویسهایی را که اطلاعات کافی ازشون دارم را غیر فعال میکنم
در ضمن این مشکل دو سه روز بعد از نصب کردن ویندوز به وجود اومد(الان حدود 3 الی 4 ماه میشه) و فکر نمی کنم این مورد به اون مواردی که شما گفتید مربوط بشه(البته جسارتا)
به نظر شما با repairکردن ویندوز مشکل را نمی توان حل کرد
آخه عوض کردن ویندوز در این مقطع از زمان برام یکم غیر ممکنه

منتظر پاسختون هستم
ممنون

tohidkh
26-09-2009, 22:57
سلام

ممنون

من سرویسهایی را که اطلاعات کافی ازشون دارم را غیر فعال میکنم
به نظر شما با repairکردن ویندوز مشکل را نمی توان حل کرد
آخه عوض کردن ویندوز در این مقطع از زمان برام یکم غیر ممکنه
احسنت بر شما...

بذارید یه مطلب کاملا فنی بگم.

از لحاظ علمی، دلیل اینکه ویندوز اینطوری شده، پاک شدن اتوماتیک برخی از فایل های Cab و از اون مهمتر dll از پوشه ویندوز هست.

شما با ریپیر کردن در این شرایط ویندوزف در حقیقت خودتونو به مشقت میندازید. چون به احتمال 100 درصد، اول هنگام ریپیر کردن، سیستم Repairing، آدرس بعضی از فایلهایی رو که پاک شده اند، رو از شما خواهد خواست. و اگه شما نتونید اونا رو پیدا کنید (که نمیتونید چون پاک شدند) دیگه نمیتونید به همون ویندوز برگردید....

ولی یه راه قاچاقی وجود داره....

قبل از هر چیز، CD ویندوز رو در درایو قرار بدید. دقت کنید که همون نسخه ای باشه که روی سیستم تون نصب شده.
از منوی استارت Run رو باز کنید.
تایپ کنید cmd
در برنامه باز شده، تایپ کنید sfc /scannow (به فاصله بین دو کلمه دقت کنید)
سیستم شروع میکنه فایلهای ضروری ویندوز رو (فرقی نداره اونایی که پاک شدند یا موجود هستند) از روی سی دی به سیستم کپی میکنه.

(فکر کنم این عملیات، 20 دقیقه ای طول بکشه.)

سیستم رو ریستارت کنید....
به احتمال قوی، اوضا کمی بهتر بشه. البته کمی هااااااا نه خیلی.

بعد از اینکه این کار رو انجام دادید دیگه فک نکنم نیازی به ریپیر باشه.

حالا یه یوزر جدید ایجاد کنید. (از User Account)

به امید خدا همه چیز به حالت اولش برمیگرده.

max_3d
27-09-2009, 10:19
درود
درود
ما در نت یه ویندوز سرویس پک 2 رو که خیلی تعریفشو شنیدم در مورد ویندوزدست نخوره دانلود کردم امروز نصب کردم
1_متاسفانه زبان ویندوز لهستانی هست عکسو ببینید!!

2- اینترنت اکسپلورر 6 و مدیا پلیر 9 رو ویندوز هست و سرعت خوبی داره و دست نخورده فابریک هست
خب حالا بریم برا سوالاتمون
1چطوری میتونم پچ انگلیسی رو تو این ویندوز لهستانی بریزم لطف کنید لینک دانلودشو بذارید ممنون میشم
2- خب به خاطر دست نخورده ویندوز نسخه 30 روزه هست کدوم یکی از برنامه ها ((بهترین)) هست که دانلود کنم ومحدودیت 30 روزه رو برداره وویندوزمو ارجینال کنه که بعد بشه آبدیتش کرد

alireza-vb
27-09-2009, 11:17
سلام
تو سیستم من ویندوز که بالا میاد چیزی که تو این عکس هست دیده میشه:
بعد من تسک منیجر رو باز میکنم و از نیوتسک اکسپلورر را اجرا میکنم با این کار آیکن های دسکتاپ برمیگردن و اون پیام رو میبندم و دیگه مشکلی نیست!!
ولی هر بار باید این کارا رو انجام بدم و از همه بدتر اینکه حتی با نصب ویندوز جدید هم مشکل حل نمیشه!!!

Masоud
27-09-2009, 15:52
درود
درود
ما در نت یه ویندوز سرویس پک 2 رو که خیلی تعریفشو شنیدم در مورد ویندوزدست نخوره دانلود کردم امروز نصب کردم
1_متاسفانه زبان ویندوز لهستانی هست عکسو ببینید!!

2- اینترنت اکسپلورر 6 و مدیا پلیر 9 رو ویندوز هست و سرعت خوبی داره و دست نخورده فابریک هست
خب حالا بریم برا سوالاتمون
1چطوری میتونم پچ انگلیسی رو تو این ویندوز لهستانی بریزم لطف کنید لینک دانلودشو بذارید ممنون میشم
2- خب به خاطر دست نخورده ویندوز نسخه 30 روزه هست کدوم یکی از برنامه ها ((بهترین)) هست که دانلود کنم ومحدودیت 30 روزه رو برداره وویندوزمو ارجینال کنه که بعد بشه آبدیتش کرد

سلام

روی آیکون روبرو در Control Panel دبل کلیک کنید تا اجرا بشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا در اون پنجره اولین لغزنده از بالا رو به English United States تغییر بدید تا زبان ویندوز به انگلیسی تغییر کنه.

برای سؤال دوم برو تو Run و عبارت زیر رو تایپ کن :

C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a

تو پنجره‌ای باز میشه به نام Activate Windows، گزینه دوم رو انتخاب کن و بعد روی Next کلیک کن.

در صفحه ی بعدی روی Change Product key کلیک کن.

در قسمت New key اعداد زیر رو وارد کن :

B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T

بعد از وارد کردن سریال روی Update کلیک کن.

یا بجای انجام اعمال بالا به پست زیر مراجعه کن و عمل کن :

سلام
تو سیستم من ویندوز که بالا میاد چیزی که تو این عکس هست دیده میشه:
بعد من تسک منیجر رو باز میکنم و از نیوتسک اکسپلورر را اجرا میکنم با این کار آیکن های دسکتاپ برمیگردن و اون پیام رو میبندم و دیگه مشکلی نیست!!
ولی هر بار باید این کارا رو انجام بدم و از همه بدتر اینکه حتی با نصب ویندوز جدید هم مشکل حل نمیشه!!!

کاش اول سرچ میکردید بعد سؤال می پرسیدید.

روی My Computer کلیک راست کن و Properties رو انتخاب کن.

در پنجره ی باز شده به تب Advanced برو و از قسمت Performance روی Settings کلیک کن تا پنجره ی دیگه ای باز بشه.

در اینجا روی تب Data Execution Prevention کلیک کن.

سپس گزینه ی دوم یعنی Turn on DEP for all programs and services except those I select رو فعال کن .

از لیست زیرش که فعال میشه تیک Windows Explorer رو بزن و تمام صفحات رو Ok کن و سیستم رو Restart کن.

برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کن :

gmuosavi
27-09-2009, 16:47
سلام !

من WMP 11 رو از جایی دانلود کردم ولی زبانش انگلیسی نیست :

جچوری زبانش رو درست کنم ؟

راستی آخرین ورژنش رو ( با زبان انگلیسی ) کجا دانلود کنم ؟

ممنون !

tohidkh
27-09-2009, 17:26
سلام !

ممنون !
فک نکنم نیازی به دانلود دوباره باشه.....

چون دبرای شما زبان دیگه ای رو نشون میده، از مراحلش عکس گرفتم که کافیه جاهای گزینه ها رو مرحله به مرحله دنبال کنید:

از اینجا هم میتونید زبان انتخاب کنید و هم اینکه با انتخاب گزینه اول در پنجره ای که براتون باز خواهد شد، Eng میشه زبانش...

Masоud
27-09-2009, 19:38
سلام !

ممنون !
سلام

عزیز احتمالا شما نسخه ی Fake رو دانلود کردید و این مشکل پیش اومده.

میتونید با راهنمایی توحید جان مشکل رو شاید برطرف کنید یا نسخه ی معتبر و اصلی رو از خود مایکروسافت دانلود کنید.

gmuosavi
27-09-2009, 22:45
سلام

ممنون ولی مشکلم حل نشد

اونجا 3 گذینه داشت که همش فارسی بود
تغیرش دادم ولی فرقی نکرد

میشه لینک دانلودی غیر از سایت مایکروسافت بدین ؟

راستی آخرین ورژنش 11 هست ؟
آخه بعضی جاها ورژن 12 هم دیدم

Masоud
27-09-2009, 23:02
سلام

ممنون ولی مشکلم حل نشد

اونجا 3 گذینه داشت که همش فارسی بود
تغیرش دادم ولی فرقی نکرد

میشه لینک دانلودی غیر از سایت مایکروسافت بدین ؟

راستی آخرین ورژنش 11 هست ؟
آخه بعضی جاها ورژن 12 هم دیدم

سلام

خدمت شما :

ostooreh
28-09-2009, 08:37
سلام
دو تا سوال داشتم خدمتتون:
1- من توی ویندوز xp زمان ورود به ویندوز با اینکه یک یوزر دارم صبر میکنه تا من انتخابش کنم چطور میشه کاری کرد که خودش اتوماتیک وارد بشه؟
2- چطور توی safe mode گزینه ی administrator فعال میشه؟

ممنونم

momo
28-09-2009, 08:40
با سلام
من ویندوز جدید پک 3 نصب کردم
یکی از برنامه هام بهد از نصب مشکلی نداشت اما الان که برنامه IDM یا zonr alarm را نصب میکنم اون برنامه قبلیه موقع اجرا این ارور رو میده مشکل چیه
البته این برنامه برای اجرا به framework 2 نیاز داره که الان رو سیستمم نصبه
پیغامی که بعد از اجرا میده اینه:

Bromide
28-09-2009, 10:03
سلام

ویندوز سرویس پک 3 کلا ن مشکل داره/

شما توی تاپیک سرویس پک 3 میگفتی.

momo
28-09-2009, 10:42
سلام

دوست عزیز من وقتی برنامه را نصب می کنم مشکلی ندارم اما بعد از اجرای فایل patch برنامه برای رجیستر شدن این مشکل پیش میاد

Masоud
28-09-2009, 15:28
سلام
دو تا سوال داشتم خدمتتون:
1- من توی ویندوز xp زمان ورود به ویندوز با اینکه یک یوزر دارم صبر میکنه تا من انتخابش کنم چطور میشه کاری کرد که خودش اتوماتیک وارد بشه؟
2- چطور توی safe mode گزینه ی administrator فعال میشه؟
ممنونم

سلام

برای سؤال اولتون باید سرچ میکردید :

برای فعال کردن Administrator باید بری تو Run و عبارت روبرو رو تایپ کنی : control userpasswords2

سپس با زدن Enter وارد پنجره ای جدید میشی.

اینجا میتونی Account ها رو کم یا زیاد کین یا Admin رو فعال کنی.

یا میتونی طبق نوشته ی زیر عمل کنی :

Launch Registry Editor
2. Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserLis t in the Registry Editor.
3. Double-click the Administrator key in the right pane.
4. If the Administrator key doesn't exist, right-click on the above tree in the pane, choose New, DWORD Value, name it Administrator and press .
5. Type 1 in the "Value data" box, and press .
Note: To launch User Accounts in Control Panel, you can go to Control Panel -> User Accounts, or click Start -> Run, and then type Control userpasswords and press Enter.
Once you unhide and reveal the Administrator account, you can change its picture or assign it a password or change the password. In addition, on the next boot to the Welcome screen, the Administrator account will be visible, along with all of the computer's other user accounts

یا از ابزار 8 کیلوبایتی زیر استفاده کنی :

با سلام
من ویندوز جدید پک 3 نصب کردم
یکی از برنامه هام بهد از نصب مشکلی نداشت اما الان که برنامه IDM یا zonr alarm را نصب میکنم اون برنامه قبلیه موقع اجرا این ارور رو میده مشکل چیه
البته این برنامه برای اجرا به framework 2 نیاز داره که الان رو سیستمم نصبه
پیغامی که بعد از اجرا میده اینه:

دوست عزیز من وقتی برنامه را نصب می کنم مشکلی ندارم اما بعد از اجرای فایل patch برنامه برای رجیستر شدن این مشکل پیش میاد

احتمالا فایل پچ آلوده به WORM_KLEZ.E virus شده.

فایل زیر رو دانلود و نصب کن و ویندوز رو ویروس یابی کن :

سلام

بله.

باید طبق گفته ی دوستمون قوانین رو رعایت میکردید.

momo
28-09-2009, 17:47
دوست عزیز ممنون که جواب دادی اما کلا این پیغام یعنی چی و چه موقعی پیش میاد

Masоud
28-09-2009, 17:57
دوست عزیز ممنون که جواب دادی اما کلا این پیغام یعنی چی و چه موقعی پیش میاد
سلام

در اصل این پیغام بدلیل نصب نبودن سرویس Net Framework 2.0 است.

ولی گاهی اوقات بعضی Worm ها تغییراتی در Patch ها بوجود میارن و شما بعد از کرک کردن نرم افزار در اجرا دچار مشکل میشید.

همچنانکه خودتون گفتید بعد از اجرا کردن Patch و کرک کردن نرم افزار این مشکل پیش اومده.

meghdad23
28-09-2009, 21:01
احسنت بر شما...

از لحاظ علمی، دلیل اینکه ویندوز اینطوری شده، پاک شدن اتوماتیک برخی از فایل های Cab و از اون مهمتر dll از پوشه ویندوز هست.

شما با ریپیر کردن در این شرایط ویندوزف در حقیقت خودتونو به مشقت میندازید. چون به احتمال 100 درصد، اول هنگام ریپیر کردن، سیستم Repairing، آدرس بعضی از فایلهایی رو که پاک شده اند، رو از شما خواهد خواست. و اگه شما نتونید اونا رو پیدا کنید (که نمیتونید چون پاک شدند) دیگه نمیتونید به همون ویندوز برگردید....

قبل از هر چیز، CD ویندوز رو در درایو قرار بدید. دقت کنید که همون نسخه ای باشه که روی سیستم تون نصب شده.
تایپ کنید cmd
سیستم شروع میکنه فایلهای ضروری ویندوز رو (فرقی نداره اونایی که پاک شدند یا موجود هستند) از روی سی دی به سیستم کپی میکنه.

موفق باشید
با سلام
ممنون تست میکنم جوابش را خدمتون میرسونم،
انشالله با کم ک شما بتونم این مشکل را حل کنم

Scary Feelings
28-09-2009, 21:26
سلام..من یه ویندوز xp2 امروز نصب کردم..اما موقعی که بعضی از برنامه ها رو میخوام نصب کنم ارور 123 میده...مشکل از چیه و چطوری رفع میشه؟!

Masоud
28-09-2009, 23:04
سلام..من یه ویندوز xp2 امروز نصب کردم..اما موقعی که بعضی از برنامه ها رو میخوام نصب کنم ارور 123 میده...مشکل از چیه و چطوری رفع میشه؟!
سلام

ارور 123 ؟؟؟

میشه یه عکس ازش بذاری اینجا ؟

منظور شما رو متوجه نشدم.

Scary Feelings
29-09-2009, 00:03
Error Message: Error 123: The Filename, Directory Name, or Volume Label Syntax Is Incorrect

این تمام چیزایی هست که نوشته..

Masоud
29-09-2009, 00:23
Error Message: Error 123: The Filename, Directory Name, or Volume Label Syntax Is Incorrect

این تمام چیزایی هست که نوشته..
سلام

احتمالا بعضی از داده های رجیستری اسیب دیدند.

نرم افزار زیر رو دانلود و نصب کن و تمام رجیستری رو عیب یابی کن . مشکل انشا الله حل میشه :

Doyenfery
29-09-2009, 00:45
سلام

فایل زیر رو دانلود کن و کپی اش کن تو اون 2 تا درایوی که آیکونش عوض شده.

نتیجه رو اعلام کن.

حتما یکبار ویندوز رو با آنتی ویروس خوب و آپدیت شده اسکن کن.

کلا این autorun.inf مکانیزم عملشون چطوریه ؟

راستی تو این ویندوز جدیدم کلی از این فایل های Desktop.ini پیدا شده !!!

این نرماله ؟

و .. ..

یه فهرست از لیست قرنطینه Esset Smart ام میذارم امیدوارم شکه نشید ... البته خیلی بیشتر از ایناست ! :18:

momo
29-09-2009, 10:27
سلام

در اصل این پیغام بدلیل نصب نبودن سرویس Net Framework 2.0 است.

ولی گاهی اوقات بعضی Worm ها تغییراتی در Patch ها بوجود میارن و شما بعد از کرک کردن نرم افزار در اجرا دچار مشکل میشید.

همچنانکه خودتون گفتید بعد از اجرا کردن Patch و کرک کردن نرم افزار این مشکل پیش اومده.

دوست عزیز مثل اینکه من به درستی مطلب رو نرسوندم
خود برنامه اصلا patch نداره اما وقتی برخی برنامه های دیگه مثل clone cd و یا zone alarm و بقیه را پچ میکنم اون برنامه در اجرا این ارور رو میده
ضمتا با اون نرم افزار هم اسکن کردم اما مشکل حل نشد

saeed774
29-09-2009, 12:58
خود برنامه اصلا patch نداره اما وقتی برخی برنامه های دیگه مثل clone cd و یا zone alarm و بقیه را پچ میکنم اون برنامه در اجرا این ارور رو میده
خوب عزیز پچ برنامه کلون یا آنتی ویروس زون آلارم ویروسی بوده و سیستم شما به شدت ویروسیه بیا به بخش اورژانس .

متاسفانه ویروس Virut رو گرفتی چیزی شبیه سالیتی !!!

تا همه فایل های اجرایی ذخیره شده روی هاردت از بین نرفته از روش تاپیک زیر استفاده کن :

m_r1986
29-09-2009, 17:10
دوستان عزيز كمك كنيد كه ماندم چه كنم ؟!؟!؟

بعد از بالا اومدن ويندوز بعد از حدودا نيم يا 1 ساعت زبان ويندوز و ديگه نميتونم تغيير بدم از فارسي به اينگليسي يا بر عكس ... ويندوز هم عوض كردم بازم درست نشد ... كسپر اسكاي هم با آخرين آپديت دارم ولي ويروسي پيدا نكرد ... مجبور ميشم دوباره ريستارت كنم تا بتونم براي سرچ تو اينترنت يا كاراي ديگه زبان و عوض كنم.

اشكال از كجاست ؟

Masоud
29-09-2009, 17:41
کلا این autorun.inf مکانیزم عملشون چطوریه ؟

راستی تو این ویندوز جدیدم کلی از این فایل های Desktop.ini پیدا شده !!!

این نرماله ؟

و .. ..

یه فهرست از لیست قرنطینه Esset Smart ام میذارم امیدوارم شکه نشید ... البته خیلی بیشتر از ایناست ! :18:

سلام

این فایلی که دادم خدمتتون مکانیزمش اینطوری که با توجه به اطلاعات داخلش ، آیکون شماره ی 8 رو از فایل Shell32.dll برای آیکون درایو انتخاب میکنه.

فایل Desktop.ini برای گذاشتن تصویر در Background یک فولدر یا انتخاب آیکون برای خود فولدر بکار میره.

ولی فکر کنم در حالت عادی این فایل Hidden باشه.

کارش بهش نداشته باش و بدون که ویروس نیست.

دوست عزیز مثل اینکه من به درستی مطلب رو نرسوندم
ضمتا با اون نرم افزار هم اسکن کردم اما مشکل حل نشد

فقط بدون که این مشکل از یودن ویروس نشأت میگیره.

دوستان عزيز كمك كنيد كه ماندم چه كنم ؟!؟!؟

بعد از بالا اومدن ويندوز بعد از حدودا نيم يا 1 ساعت زبان ويندوز و ديگه نميتونم تغيير بدم از فارسي به اينگليسي يا بر عكس ... ويندوز هم عوض كردم بازم درست نشد ... كسپر اسكاي هم با آخرين آپديت دارم ولي ويروسي پيدا نكرد ... مجبور ميشم دوباره ريستارت كنم تا بتونم براي سرچ تو اينترنت يا كاراي ديگه زبان و عوض كنم.

اشكال از كجاست ؟

این مشکل برمیگرده به ویرایشی از ویندوز که داری ازش استفاده میکنی.

یکبار تمام ویندوز رو هم با آنتی ویروس خوب آپدیت شده Full Scan کن چون احتمال وجود ویروس هم میره.

farshad.88
29-09-2009, 18:03
یکی از دوستام میخواست انتی ویروس نود32 رو نصب کنه. برای این کار لازم بود که انتی ویروس " دکتر وب " که قبلا روی سیستمش بوده رو پاک کنه. ولی قادر به انجام این کار نیست. چون فایل uninstall نداره. با برنامه های uninstall tools هم نمیشه چون اصلا این انتی ویروس رو پیدا نمیکنه. البته با یکی از برنامه ها پیدا کرد ولی سیستم اجازه پاک کردنش رو نداد.
حالا موندیم چکار کنیم. کسی راه حلی نداره ؟

meghdad23
29-09-2009, 22:48
احسنت بر شما...

تایپ کنید cmd

موفق باشید

سلام
من از پروسس و سرویسهام عکس گرفتم میذارم اینجا ،شاید از این طریق هم بتونیم کاری انجام بدیم،البته من هنوز وقت نکردم کاری را که گفتید انجام بدم،به نظر شما در پروسسهام چیز مشکوکی وجود داره
این عکس START UP

و این عکس پروسسهام

Masоud
29-09-2009, 23:46
یکی از دوستام میخواست انتی ویروس نود32 رو نصب کنه. برای این کار لازم بود که انتی ویروس " دکتر وب " که قبلا روی سیستمش بوده رو پاک کنه. ولی قادر به انجام این کار نیست. چون فایل uninstall نداره. با برنامه های uninstall tools هم نمیشه چون اصلا این انتی ویروس رو پیدا نمیکنه. البته با یکی از برنامه ها پیدا کرد ولی سیستم اجازه پاک کردنش رو نداد.
حالا موندیم چکار کنیم. کسی راه حلی نداره ؟

سلام

اینجا توضیح داده شده ولی حیف که زیانش روسی است :

استفاده از نرم افزار های زیر توضیه میشه :

Your Uninstaller Pro 2008
Uninstall Plus 3.9
Perfect Uninstaller 6.3
Advanced Uninstaller PRO 9.6

سلام
من از پروسس و سرویسهام عکس گرفتم میذارم اینجا ،شاید از این طریق هم بتونیم کاری انجام بدیم،البته من هنوز وقت نکردم کاری را که گفتید انجام بدم،به نظر شما در پروسسهام چیز مشکوکی وجود داره
این عکس START UP

و این عکس پروسسهام

عزیز هر دوتا عکس که یکی ان ! :46:

در Startup که چیز مشکوکی دیده نمیشه.

همون راهی که توحید جان و بنده حقیر پیشنهاد کردیم رو انجام بده.