PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Masоud
17-07-2009, 20:22
سلام
روی سیستم من سه ویندوز نصب هست
xp
vista
seven
در ویستا و 7 میتونم با دیال اپ وصل بشم ولی در اکس پی ارور 680 رو میده که خط صدا ندارد.
چه کنم؟
سلام

ارور 680 یعنی اینکه :

خط تلفن وصل نیست

یعنی شاید مودم ناقص نصب شده یا مشکل از ویندوزه.

موفق باشید :40:

asd.mohammad
17-07-2009, 21:58
سلام

ارور 680 یعنی اینکه :

خط تلفن وصل نیست

یعنی شاید مودم ناقص نصب شده یا مشکل از ویندوزه.

دست شما درد نکنه.
مودم را یک بار حذف کردم و دوباره نصب کردم
دوست دارم مشکل رو رفع کنم
دو هفته پیش از ویندوز یک نسخه پشتیبانی گرفتم
در این دو هفته کارای جدیدی رو انجام دادم
دوست ندارم دو باره برگردم به عقب.
دوستان راه حل دیگه ای ندارن؟

ninjavb
17-07-2009, 22:09
سلام.
سیستم تون بد جوری ویروسی شده
(به احتمال قوی Sality داره)
ابتدا NOD32 رو پاک کنید و بعدش به پست زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه مشکل حل نشد (که فکر کنم حل بشه) باید یه بار قبل از هر چیز ویندوز رو عوض کنید.
موفق باشید :11:

با سلام
من بدون پاک کردن انتی ویروسم اون مراحلی رو که توی اون پست گفته شده بود انجام دادم و بعدش کل سیستم رو اسکن کردم اما موقع اسکن هر درایو همون پیغام رو میده. و اینکه شما میگید احتمالا با پاک کردن ویندوز یا همون فرمت درایوی که ویندوز توش نصبه ویروس از بین میره ولی من فکر میکنم اینطور نیست چون همون جور که گفتم توی اولین سکتور همه ی درایو ها هست.
البته من درمورد ویروسا چیزی نمیدونم شما خودتون استادید ولی فکر میکنم این از اون نوعی نیست که شما میگید.شایدم من اشتباه میگم ولی این نظرم بود حالا ممنون میشم اگه بازم راهی میدونید بگید.
با تشکر

.:HAMED:.
17-07-2009, 22:48
دوستان لطف کنن لینکی که شامل تم ویندوز ایکس پی مدیا سنتر برای ویندوز ایکس پی هستش رو بذارن

mehdi_08
17-07-2009, 22:51
سلام

برو تو Run و تایپ کن cmd

در صفحه باز شده به ترتیب هر سطری رو نوشتی Enter بزن و سطر های دیگه رو همینطور ادامه بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:
دستت درد نکنه
رفته بود رو عصابم اساسی هی می یومد هی میرفت ........

ghermezeteh
18-07-2009, 05:29
چطوری توی نت پد سطرها رو بر اساس حروف الفبا تنظیم کنم یعنی سطرهایی که مثلا با a شروع شدن در بالا باشن.

Masоud
18-07-2009, 11:32
دوستان لطف کنن لینکی که شامل تم ویندوز ایکس پی مدیا سنتر برای ویندوز ایکس پی هستش رو بذارن
سلام

حامد خان خدمت شما ولی فکر کنم جای خوبی نبود واسه مطرح کردن :

با سلام
من بدون پاک کردن انتی ویروسم اون مراحلی رو که توی اون پست گفته شده بود انجام دادم و بعدش کل سیستم رو اسکن کردم اما موقع اسکن هر درایو همون پیغام رو میده. و اینکه شما میگید احتمالا با پاک کردن ویندوز یا همون فرمت درایوی که ویندوز توش نصبه ویروس از بین میره ولی من فکر میکنم اینطور نیست چون همون جور که گفتم توی اولین سکتور همه ی درایو ها هست.
البته من درمورد ویروسا چیزی نمیدونم شما خودتون استادید ولی فکر میکنم این از اون نوعی نیست که شما میگید.شایدم من اشتباه میگم ولی این نظرم بود حالا ممنون میشم اگه بازم راهی میدونید بگید.
با تشکر

اگر تمام مراحل رو مو به مو انجام دادید ولی افاقه نکرد با تعویض ویندوز مشکل حل خواهد شد .

چطوری توی نت پد سطرها رو بر اساس حروف الفبا تنظیم کنم یعنی سطرهایی که مثلا با a شروع شدن در بالا باشن.

این جا مطرح کن :

mehdi_08
18-07-2009, 13:46
سلام
باز دوباره یه مشکل جدید برام پیش اومد
دیشب حسابی تنظیمات شبکه ریخت بهم منم عصابم خورد رفتم یه سی دی ویندوز خریدم حالاکه بعد از نصب می خوام یه وسیله یو اس بی به سیستم وصل کنم سیستم ریست می شه
چی کار کنم

Ghaioom
18-07-2009, 14:15
سلام
باز دوباره یه مشکل جدید برام پیش اومد
دیشب حسابی تنظیمات شبکه ریخت بهم منم عصابم خورد رفتم یه سی دی ویندوز خریدم حالاکه بعد از نصب می خوام یه وسیله یو اس بی به سیستم وصل کنم سیستم ریست می شه
چی کار کنم
سلام
مشکل از اون چیزی که به کاپیوتر وصل کردی نباشه؟ یو اس بی چی وصل کردی؟ شاید توش ویروس بوده بعد ریستارت کرده.
یه چکی بکن سیستمت رو با آنتی ویروس
یا مشکل از ویندوز هست.

mehdi_08
18-07-2009, 14:43
سلام
مشکل از اون چیزی که به کاپیوتر وصل کردی نباشه؟ یو اس بی چی وصل کردی؟ شاید توش ویروس بوده بعد ریستارت کرده.
یه چکی بکن سیستمت رو با آنتی ویروس
یا مشکل از ویندوز هست.
سیستم از ویروس پاکه
با وسیله های یو اس بی دیگه هم امتحان کردم ریست می شه پس از وسیله نیست
ویندوز هم 2 ساعت نیست عوض کردم(البته تو ویندوز جدید اینجوری شده)
نمی دونم چیکار کنم یعنی باز بشینم (می شه 4 بار )
راستی ممکنه مشکل سخت افزاری باشه (آخه دیشب اومدم برق فن اضافی رو وصل کنم یه هو اتصال کوتا بین سیم مثبت منفی پاور ایجاد شد سیستم هم خاموش شد )حالا می گم نکنه از این باشه

Ghaioom
18-07-2009, 15:03
سیستم از ویروس پاکه
با وسیله های یو اس بی دیگه هم امتحان کردم ریست می شه پس از وسیله نیست
ویندوز هم 2 ساعت نیست عوض کردم(البته تو ویندوز جدید اینجوری شده)
نمی دونم چیکار کنم یعنی باز بشینم (می شه 4 بار )
راستی ممکنه مشکل سخت افزاری باشه (آخه دیشب اومدم برق فن اضافی رو وصل کنم یه هو اتصال کوتا بین سیم مثبت منفی پاور ایجاد شد سیستم هم خاموش شد )حالا می گم نکنه از این باشه
مشکل از سخت افزاریهم میتونه باشه و تو انحمن خودش یه سرچی بکن یا سوال کن.
شاید یو اس بی خراب شده

4870x2
18-07-2009, 15:07
سلام
دوستان يه روشي بگين كه سرچ رو بشه براي هميشه نابود كرد

Ghaioom
18-07-2009, 15:17
سلام
دوستان يه روشي بگين كه سرچ رو بشه براي هميشه نابود كرد
میخوای نسرچن؟ :27:
این نرم افزار فک کنم اینکارس
Folder Guard Professional / تمامي ورژنها در اين تاپيك

ninjavb
18-07-2009, 17:04
اگر تمام مراحل رو مو به مو انجام دادید ولی افاقه نکرد با تعویض ویندوز مشکل حل خواهد شد .
:40:
با سلام من سی دی ویندوز رو گزاشتم ویندوز رو repair کردم بعد با دستور fixboot و fixmbr مشکلم حل شد البته من این دو تا دستور رو واسه ی یه چیز دیگه نوشتم ولی بعد از این کار سیستمم رو اسکن کردم اثری از اون ویروس نبود.:20:

gog2000
18-07-2009, 17:49
سلام گرامی
غیر فعال بودن گزینه ی stand byدلیلی جز تعریف نبودن کارت گرافیک شما نیست .پس از تعریف درایور مناسب فعال خواهد شد

من در یک کامپیوتر با همین مشکل مواجهم ولی سی دی کارت گرافیکی یا مادربرد را ندارم که از روش نصبش کنم مدلشم نمیدونم چیه که پیداش کنم چطور میشه فهمید مدل کارت گرافیکیم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

gog2000
18-07-2009, 17:53
سلام
شاهدی عزیز تاپیک خوبی رو ایجاد کردین

یک راه حل برای بازگرداندن فايلهای معيوب سيستمی

در ويندوز XP و در Run تايپ کنيد cmd و Enter را بزنيد تا وارد محيط Command Prompt شويد.
سپس با استفاده از دستورات Dos وارد شاخه C:WindowsSystem32 شوید. در آن قسمت تایپ کنید: sfc /scannow و Enter را بزنید.
در اين لحظه از شما درخواست ميشود که CD ويندوز XP را درون درايو قرار دهيد و بعد دکمه Retry را فشار دهيد. سپس برنامه تمام فايلهای سيستمی شما را چک ميکند و به طور اتوماتيک فايلهای معيوب را تعويض می نماید.

اگه نتونیم وارد ویندوز بشیم و بخایم از محیط داس این کار را بکنیم چطور میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

Masоud
18-07-2009, 20:05
من در یک کامپیوتر با همین مشکل مواجهم ولی سی دی کارت گرافیکی یا مادربرد را ندارم که از روش نصبش کنم مدلشم نمیدونم چیه که پیداش کنم چطور میشه فهمید مدل کارت گرافیکیم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

معمولا روی هر قطعه مشخصات جزئی رو نوشته مثلا : مدل اون قطعه.

اگه نتونیم وارد ویندوز بشیم و بخایم از محیط داس این کار را بکنیم چطور میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

در همان محیط داس این دستور رو وارد کنید و Enter بزنید.

البته اگر Repair کنید بهتره.

ghsh
18-07-2009, 23:01
مدتیه که موقع کار کردن با کامپیوتر ویندوز پیغام زیر رو میده:
microsoft feeds synchronization has encountered aproblem and needs to close.we are sorrr for the inconvenience.
دلیلش چیه؟البته این پیغام بعد از یه با ریپیر ویندوز ظاهر شد.

mehdy.z
18-07-2009, 23:33
با سلام
من با کامپیوتر یکی از دوستان به یه مشکل اساسی برخوردم که برام واقعا عجیبه!!:
اونم اینه که کامپیوتر طرف یه مدتی بود که حالت log on ویندوز با اینکه در تنظیمات control panel در حالت fast screen بود ولی وفتی بالا میاورد در حالت classic پسورد میخواست حالا این مهم نبود مهم این بود که وقتی ویندوز بالا میومد اخطار Data Execution Prevention ظاهر میشد وتقریبا تموم برنامه ها را disable میکرد به نحوی که سیستم به طور کامل در حالت هنگ می موند منم به خاطر اینکه ویندوزش یه کم قدیمی بود براش به طور کامل درایورش رو فرمت کردم و یه ویندوز نو براش نصب کردم ولی جای تعجبش اینه که همون بار اولی که ویندوز بالا اومد دوباره تمام مشکلات ویندوز قبلی و اخطار Data Execution Prevention ظاهر میشد واقعا کفم برید ویندوز کاملا نو در اولین start خودش این اخطار رو میده:18:
از دوستان کسی می دونه مشکل از کجاست وچجوری میشه رفعش کرد؟؟؟
اگه لطف کنید واقعا ممنون میشم:40:

Masоud
18-07-2009, 23:53
مدتیه که موقع کار کردن با کامپیوتر ویندوز پیغام زیر رو میده:
microsoft feeds synchronization has encountered aproblem and needs to close.we are sorrr for the inconvenience.
دلیلش چیه؟البته این پیغام بعد از یه با ریپیر ویندوز ظاهر شد.

سلام

از تمام فید هایی که مشترک شدی خارج شو و نسخه 8 اینترنت اکسپلورر رو نصب کن.

با سلام
من با کامپیوتر یکی از دوستان به یه مشکل اساسی برخوردم که برام واقعا عجیبه!!:
اونم اینه که کامپیوتر طرف یه مدتی بود که حالت log on ویندوز با اینکه در تنظیمات control panel در حالت fast screen بود ولی وفتی بالا میاورد در حالت classic پسورد میخواست حالا این مهم نبود مهم این بود که وقتی ویندوز بالا میومد اخطار Data Execution Prevention ظاهر میشد وتقریبا تموم برنامه ها را disable میکرد به نحوی که سیستم به طور کامل در حالت هنگ می موند منم به خاطر اینکه ویندوزش یه کم قدیمی بود براش به طور کامل درایورش رو فرمت کردم و یه ویندوز نو براش نصب کردم ولی جای تعجبش اینه که همون بار اولی که ویندوز بالا اومد دوباره تمام مشکلات ویندوز قبلی و اخطار Data Execution Prevention ظاهر میشد واقعا کفم برید ویندوز کاملا نو در اولین start خودش این اخطار رو میده:18:
از دوستان کسی می دونه مشکل از کجاست وچجوری میشه رفعش کرد؟؟؟
اگه لطف کنید واقعا ممنون میشم:40:

احتمالا مشکل از ویندوزه

این مسیر رو طی کن :

My Computer > Right Click > Properties > Advanced > Error Reporting

در این بخش گزینه ی Disable Erroe Reporting رو انتخاب و تمام پنجره هارو OK کن.

ninjavb
19-07-2009, 13:28
با سلام
اين فضاي هارد منه. ميخوام چندتا پارتيشن لينوکسي بهش اضافه کنم وقتي روي اون فضاي خاليه پايين کليک ميکنم و دو تا پارتيشن درست ميکنم وقتي ميخوام سومي رو درست کنم با اينکه هنوز فضا داره ولي هيچ پارتيشني ايجاد نميکنه موقع نصب لينوکس هم ميخواستم اين کار رو بکنم پيغام ميداد که فضاي کافي وجود نداره. به نظر شما مشکل از کجاست چيکار بايد بکنم؟
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goooorg
20-07-2009, 01:27
با سلام خدمت تمامی دوستان ...:10:
متاسفانه من در (ویندوز اکس پی سرویس پک 2 ) به مشکل برخوردم
مشکل اینجاست که هر ویندوزی میریزم.بعد از مدتی sercheshخراب میشه و کاملا نا پدید میشه چی کار کنم ؟:41:
انتی ویروس هم ریختم ولی پیدا بشو نیست!!!!!!!!!:18:

JING3LKHAN
20-07-2009, 05:42
سلام به دوستان گرامی.والا مشکل من با ویندوز اینه که بعد یه مدتی میزان استفاده از سی پی یو بنده به نصف میرسه یعنی وقتی کنترل الت دیلیت رو میزنم میبینم تو بخش سی پی یو من یه فایلی که اجراش نکردم نصف سی پی یو مو گرفته.ویروس که اصلا ندارم سی پی یومم دو هسته ایه و 2.4>>4600..ای ام دی.
ضمنا دوستا ن هیچ موقع اینطور نیت ولی گاهی مجبورم ویندوز رو بدین خاطر عوض کنم چون نصف فضای سی پی یو الکی اشغاله
اینم عکس

Masоud
20-07-2009, 11:35
با سلام خدمت تمامی دوستان ...:10:
متاسفانه من در (ویندوز اکس پی سرویس پک 2 ) به مشکل برخوردم
مشکل اینجاست که هر ویندوزی میریزم.بعد از مدتی sercheshخراب میشه و کاملا نا پدید میشه چی کار کنم ؟:41:
انتی ویروس هم ریختم ولی پیدا بشو نیست!!!!!!!!!:18:

سلام

در regedit به این مسیر برو :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer\NoFind

در سمت راست اگر گزینه ی NoFind مقدارش 00 00 00 01 بود به این 00 00 00 00 تغییرش بده و سیستم رو ری استارت کن.

در ضمن از Nod 32 ورژن 4 آپدیت شده استفاده کن.

برای دفعات دیگر از ویندوز خوب دستکاری نشده ای استفاده کن.

سلام به دوستان گرامی.والا مشکل من با ویندوز اینه که بعد یه مدتی میزان استفاده از سی پی یو بنده به نصف میرسه یعنی وقتی کنترل الت دیلیت رو میزنم میبینم تو بخش سی پی یو من یه فایلی که اجراش نکردم نصف سی پی یو مو گرفته.ویروس که اصلا ندارم سی پی یومم دو هسته ایه و 2.4>>4600..ای ام دی.
ضمنا دوستا ن هیچ موقع اینطور نیت ولی گاهی مجبورم ویندوز رو بدین خاطر عوض کنم چون نصف فضای سی پی یو الکی اشغاله
اینم عکس

مشکل اینجاست که از 3 گیگ حافظه مجازی 2.7 گیگ پره.

و همین باعث شده که سیستم نتونه کارش رو درست انجام بده و از حافظه ی ویندوز استفاده کنه.

برو تو cmd واین دستور رو وارد کن و Enter بزن :

sfc /purgecache

در ضمن System Restore رو خاموش کن یا مقدارش رو به حداقل برسون ولی خاموشش کنی بهتره.

Sajad2006
20-07-2009, 13:23
سلام.
ویندوزم یه دونه یوزر داره و این که پسورد نداره وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم میاد تو صفحه انتخاب یوزر .
میخوام مستقیم وارد همون یوزر بشه چیکار کنم؟

officer
20-07-2009, 16:38
سلام

فايل shel32 مشكل پيدا كرده ، من از اينترنت فايل سالمش رو دانلود كردم. حالا ميخوام بدونم چطور ميتونم جايگزين قبلي كنم كه

ارور file in use by another program رو نده ؟

ممنون

Masоud
20-07-2009, 21:03
سلام.
ویندوزم یه دونه یوزر داره و این که پسورد نداره وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم میاد تو صفحه انتخاب یوزر .
میخوام مستقیم وارد همون یوزر بشه چیکار کنم؟

سلام

برو تو Run و تایپ کن CONTROL USERPASSWORDS2 و بعد Enter بزن.

در پنجره ی باز شده لیستی از یوزرهای مخفی و غیر مخفی نشون داده میشه.

اون یوزری رو که میخوای اتوماتیک وارد بشه روش کلیک کن و اون تیک بالایی رو بردار و پنجره رو OK کن.

اگر نشد خبر بده تا یه روش دیگه بهت بگم.

سلام

فايل shel32 مشكل پيدا كرده ، من از اينترنت فايل سالمش رو دانلود كردم. حالا ميخوام بدونم چطور ميتونم جايگزين قبلي كنم كه

ارور file in use by another program رو نده ؟

ممنون

اول تم ویندوز رو بذار رو کلاسیک.

بعد برو اون Shell32.dll قبلی رو پاک کن اگر نشد با Unlocker این کار رو انجام بده و بعد فایل جدید رو Copy و Paste کن.

officer
20-07-2009, 21:40
اول تم ویندوز رو بذار رو کلاسیک.

بعد برو اون Shell32.dll قبلی رو پاک کن اگر نشد با Unlocker این کار رو انجام بده و بعد فایل جدید رو Copy و Paste کن.

مشكل همينه...نميتونم propertise رو باز كنم تا تم رو عوض كنم حتي نميتونم ساعت رو باز كنم...از فايل shell

ايراد ميگيره .

اون unlocker چيه ؟ يه توضيحي بدين ممنون ميشم !

مرسي:40:

Masоud
20-07-2009, 21:57
مشكل همينه...نميتونم propertise رو باز كنم تا تم رو عوض كنم حتي نميتونم ساعت رو باز كنم...از فايل shell

ايراد ميگيره .

اون unlocker چيه ؟ يه توضيحي بدين ممنون ميشم !

مرسي:40:
سلام

عیب نداره تم رو بذار همینجور بمونه

اون مراحل رو که بهت گفتم انجام بده

در ضمن Unlocker یک نرم افزار ساده و بسیار کاربردی برای فایل هایی که به هر دلیلی پاک نمیشن :

با این نرم افزار یک منو به کلیک راست اضافه میشه به نام Unlocker .

روی فایل Shell کلیک راست کن و Unlocker رو انتخاب کن و از پنجره ی باز شده در لیست کوچکش گزینه ی Delete یا Remove رو انتخاب کن , پنجره رو OK کن و فایل رو جایگزین کن.

mehdi_joon82
21-07-2009, 14:22
*** مشکل با اجرای فایل Explorer ****
برای این سوال یه تاپیک جدا زدم ولی به نتیجه نرسیدم! اینجا یاز میپرسم!

یه سوال مهم دارم که شاید واسه کسای دیگه هم پیش اومده باشه! مشکلی هست که بعضی از ویروس ها یا تروجن ها به وجود میارن!

مشکل اینه که وقتی ویندوز بالا میاد بعد از صفحه Welcome وقتی باید آیکون های ویندوز و Taskbar نمایش داده بشن این اتفاق نمی افته! یعنی بعد از Welcome یه صفحه خالی میاد که فقط عکس Background هستش! به اصطلاح فایل Explorer به خوبی لود نمیشه ...
و باید این موقع Alt+Ctrl+Delet رو بزنم و داخل Task Manager فایل explorer.exe رو که 5-6 kb داره End Task کنم و دوباره New task و Explorer .... تا آیکون ها بیاد !
در ضمن ویندوز هیج مشکل دیگه ای نداره و بعد از نصب ویندوز مشکل حل میشه ولی دوباره برنامه هارو که نصب میکنم انگار یه برنامه خاص باعث به وجود اومدن این مشکل میشه و با برنامه های Start Up ویندوز تداخل پیدا میکنه!
ضمن اینکه همه درایو هارو search کردم هیچ فایل اضافی به نام Explorer وجود نداره و فقط همون فایل Explorer داخل فلدر Windows هستش!

دوستان اگه کسی برنامه یا ترفندی تو رجیستری یا راه دیگه ای پیشنهاد داره ممنون میشم بگه!

mehdi_joon82
21-07-2009, 14:25
آقا مسعود جان فکر میکنم حلال مشکلم شما باشی! اگه سوالمو دقیق جواب بدی کلی ممنون میشم! چاکریم!

ushuaia
21-07-2009, 14:43
سلام استاد من سوالی داشتم .ایا ترفندی است یا نرم افزاری هست که در بعضی ویندوزها سرعت all progarms در قسمت استارت سریع است .......قضیه این سرعت چیست.2- اموزش کامل کار با نرم افزار nLite_1.4.8 را می خواستم و ایا از این جدیدتر نرم افزاری هست که از این بهتر کار کند...............ممنون

Masоud
21-07-2009, 21:11
*** مشکل با اجرای فایل Explorer ****
برای این سوال یه تاپیک جدا زدم ولی به نتیجه نرسیدم! اینجا یاز میپرسم!

یه سوال مهم دارم که شاید واسه کسای دیگه هم پیش اومده باشه! مشکلی هست که بعضی از ویروس ها یا تروجن ها به وجود میارن!

مشکل اینه که وقتی ویندوز بالا میاد بعد از صفحه Welcome وقتی باید آیکون های ویندوز و Taskbar نمایش داده بشن این اتفاق نمی افته! یعنی بعد از Welcome یه صفحه خالی میاد که فقط عکس Background هستش! به اصطلاح فایل Explorer به خوبی لود نمیشه ...
و باید این موقع Alt+Ctrl+Delet رو بزنم و داخل Task Manager فایل explorer.exe رو که 5-6 kb داره End Task کنم و دوباره New task و Explorer .... تا آیکون ها بیاد !
در ضمن ویندوز هیج مشکل دیگه ای نداره و بعد از نصب ویندوز مشکل حل میشه ولی دوباره برنامه هارو که نصب میکنم انگار یه برنامه خاص باعث به وجود اومدن این مشکل میشه و با برنامه های Start Up ویندوز تداخل پیدا میکنه!
ضمن اینکه همه درایو هارو search کردم هیچ فایل اضافی به نام Explorer وجود نداره و فقط همون فایل Explorer داخل فلدر Windows هستش!

دوستان اگه کسی برنامه یا ترفندی تو رجیستری یا راه دیگه ای پیشنهاد داره ممنون میشم بگه!

آقا مسعود جان فکر میکنم حلال مشکلم شما باشی! اگه سوالمو دقیق جواب بدی کلی ممنون میشم! چاکریم!

سلام

regedit رو باز کن و به این مسیر برو :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

در اینجا در قسمت سمت راست یک مقدار از نوع String بساز و اسمش رو بذار این :

Shell

روش دبل کلیک کن و در قسمت Value Data بنویس :

Explorer.exe

پنجره رو OK کن.

سیستم رو ری استارت کن.

در ضمن یک ویندوز دیگه رو امتحان کن و سیستم رو با انتی ویروس آپدیت شده اسکن کن.

اگر نشد از این استفاده کن :

سلام استاد من سوالی داشتم .ایا ترفندی است یا نرم افزاری هست که در بعضی ویندوزها سرعت all progarms در قسمت استارت سریع است .......قضیه این سرعت چیست.2- اموزش کامل کار با نرم افزار nLite_1.4.8 را می خواستم و ایا از این جدیدتر نرم افزاری هست که از این بهتر کار کند...............ممنون

برو تو regedit و این مسیر رو طی کن :

HKEY_LOCAL_USER\Control Panel\Desktop

در قسمت سمت راست گزینه ی Menu Show Delay رو پیدا کن .

در حالت پیش فرض مقدارش روی 400 است.

به عدد 0 تغییرش بده و سیستم رو ری استارت کن.

در مورد سؤال دوم به بخش مقالات مراجعه کن.

HRN
23-07-2009, 18:14
سلام:
من امروز يكم تو فولدر آپشن قسمتfile types دست كاري كردم.
حالا وقتي روي درايو هام كليك ميكنم به جاي اينكه درايو رو باز كنه پنجره سرچ رو باز ميكنه.
كسي نميدونه از كجا ميتونم درستش كنم؟
با تشكر

Masоud
23-07-2009, 22:15
سلام:
من امروز يكم تو فولدر آپشن قسمتfile types دست كاري كردم.
حالا وقتي روي درايو هام كليك ميكنم به جاي اينكه درايو رو باز كنه پنجره سرچ رو باز ميكنه.
كسي نميدونه از كجا ميتونم درستش كنم؟
با تشكر
سلام

این فایل رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن.

بعد از خارج کردن از فشرده شدن روی فایل استخراج شده کلیک راست کن و Merge رو انتخاب کن.

و یکبار دیگه روی درایو دبل کلیک کن.

saeed.izadi1989
24-07-2009, 01:39
سلام

معمولا روی هر قطعه مشخصات جزئی رو نوشته مثلا : مدل اون قطعه.

در همان محیط داس این دستور رو وارد کنید و Enter بزنید.

البته اگر Repair کنید بهتره.

سلام دوست عزیز
نرم افزاری هست که با استفاده از اون می تونی ار درایور های سیستمت بک آپ بگیری طوزری که دیگه بعد از هر بار نصب ویندوز احتیاجی به نصب درایور نداری یا اینکه با بک آپ نصبشمی کنی
در سایت زیر در بخش نرم افزار های درایور دانلودش کن

HRN
24-07-2009, 02:06
سلام

این فایل رو دانلود کن و از حالت فشرده خارج کن.

بعد از خارج کردن از فشرده شدن روی فایل استخراج شده کلیک راست کن و Merge رو انتخاب کن.

و یکبار دیگه روی درایو دبل کلیک کن.

سلام:
درست نشد
راه ديگه اي نيست؟
با تشكر

ghermezeteh
24-07-2009, 05:07
علت این پیغام چیه که تا وارد ویندوز میشم میاد؟

tohidkh
24-07-2009, 10:00
سلام:
درست نشد
راه ديگه اي نيست؟
با تشكر
سلام.
از قسمت Files Type ابتدا روی Drive کلیک کرده و سپس Advanced رو انتخاب کنید.

در پنجره جدید دکمه Defualt رو بزنید. و همه چیز رو OK کنید.
امیدوارم مشکل تون حل شه.

موفق باشید. :11:

Ghaioom
24-07-2009, 13:58
علت این پیغام چیه که تا وارد ویندوز میشم میاد؟
مثل اینکه میگه ویندوز شما اصل نیست :31:
برو بکرکش :27:

ghermezeteh
25-07-2009, 03:57
مثل اینکه میگه ویندوز شما اصل نیست :31:
برو بکرکش :27:

ولی واسه من کرک شدست windows xp pack 3,سریال نامبرشم وارد کردم.

HRN
25-07-2009, 19:22
سلام.
از قسمت Files Type ابتدا روی Drive کلیک کرده و سپس Advanced رو انتخاب کنید.

در پنجره جدید دکمه Defualt رو بزنید. و همه چیز رو OK کنید.
امیدوارم مشکل تون حل شه.

موفق باشید. :11:

سلام:
مشكل اينجاست كه همچين دكمه اي نيست:

find از اول بود ولي open1،2،3 رو خودم ساختم كه بازم درست نشد.
باتشكر

25-07-2009, 21:06
HRN
برو تو این صفحه:

HRN
26-07-2009, 01:29
سلام:
صفحه 321 نيست ، صفحه 124 هست كه يك نفر سوال من رو پرسيده. اصلا صفحه 321 وجود نداره(كلي گشتم تا پيدا كردم)
به هر حال ممنون مشكلم حل شد(به لطف شما)
راه حلش رو ميگم كه اگه كسي به مشكل من بر خورد بدونه چي كار كنه:
اين دو روش را امتحان كنيد :
روش اول ( به اصطلاح روش ساده :wink: ) :
از منوي Start وارد Run شده و در آن تايپ كنيد :
regsvr32 /i shell32.dll
و سپس Enter را بزنيد. بعد ببينيد مشكل حل شده يا خير.
اگر حل نشده بود روش زير را متحان كنيد :
روش دوم :
ابتدا از طريق Run برنامه Regedit را اجرا كنيد و كليد هاي زير را بيابيد :
HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell
HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell
سپس در هر كدام از آنها ، در صفحه سمت راست يك كليد با نام ( Default ) خواهيد يافت.
مقدار اين كليدها بايد none باشد ( يعني همين عبارت none نه value not set ) . اگر نبود روي آن دوبار كليك كرده و none را به عنوان مقدار وارد كنيد.
توجه داشته باشيد كه اين كار را حتما براي هر دو كليد فوق انجام دهيد.
سپس از رجيستري خارج شده و براي اطمينان از انجام تغييرات يك بار سيستم خود را Restart كنيد.
منبع: آقاي M.R.M (مدير انجمن كامپيوتر)
موفق باشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rasoul2005
26-07-2009, 07:59
دوستان من ویندوزم sp3 هست که قسمت search ش نسبت به sp2 فرق کرده حالا چطوری باید سرچ کرد چون هرچی میزنم اصلا اتفاقی نمیوفتد

موفق باشید

Mohammad_222
26-07-2009, 16:16
من یه مشکلی داشتم;
تا حالا 15 بار ویندوز نصب کردم با آنتی ویرس هم ویرسها رو پاک کردم ولی هر دفعه بعد از اینکه یه فایل exe رو باز میکنم task manager پاک میشه و این ارور رو میده

gmuosavi
26-07-2009, 19:24
چند وقته هروقت سیستم رو روشن میکنم اسکن دیسک میاد و درایو F و G رو میخواد اسکن کنه
تا الان 20 - 30 بار گذاشتم چک بکنه ولی باز هم میاد
یه ویندوز دیگه هم نصب کردم همینجوریه

چیکار کنم؟!

26-07-2009, 19:29
من یه مشکلی داشتم;
تا حالا 15 بار ویندوز نصب کردم با آنتی ویرس هم ویرسها رو پاک کردم ولی هر دفعه بعد از اینکه یه فایل exe رو باز میکنم task manager پاک میشه و این ارور رو میده

احتمالا اسم ویروست autorun.info هستش.ببین فولدر آپشنت فعاله(اونی که تو قسمت پوشه رو باز میکنی بالاش کنار file و اینا )
که الان لینک پاک کردنشو براتون میذارم

26-07-2009, 19:33
اینم لینکش
کاملا پاسخ داده شده فقط یکم مطالع کنی حله
اینم که درمورد ویروسیه که گفتم حتما مطالعا کن:

Mohammad_222
26-07-2009, 20:09
احتمالا اسم ویروست autorun.info هستش.ببین فولدر آپشنت فعاله(اونی که تو قسمت پوشه رو باز میکنی بالاش کنار file و اینا )
که الان لینک پاک کردنشو براتون میذارم
folder Option فعاله
ولی Regedit غیر فعاله

26-07-2009, 21:51
همش تو لینک دومی که بهت دادم هست فقط یکم مطالعه کن از منتظر موندن که بهتره
بعد اینکه مشکلت حل شد روال اونو باید اینجا نتیجشو بنویسیا!

HRN
27-07-2009, 00:11
سلام:
مشكل قبلي برطرف شد ولي يك مشكل جديد پيدا شده.
وقتي روي هر درايوي كليك ميكنم به جاي اينكه توي همون صفحه باز بشه توي يك صفحه جديد باز ميشه
فقط براي درايو ها اينجوري
ميخواستم با اين مشكل كنار بيام ديددم نيمشه خيلي اعصاب خورد كن.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
با تشكر

saeed.izadi1989
27-07-2009, 00:20
سلام:
مشكل قبلي برطرف شد ولي يك مشكل جديد پيدا شده.
وقتي روي هر درايوي كليك ميكنم به جاي اينكه توي همون صفحه باز بشه توي يك صفحه جديد باز ميشه
فقط براي درايو ها اينجوري
ميخواستم با اين مشكل كنار بيام ديددم نيمشه خيلي اعصاب خورد كن.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
با تشكر

سلام دوست عزیز
یعنی وقتی داخل درایو ها یک پوشه رو باز می کنید در سفحه جدید بار نمیشه؟
تنظیمات زیر را چک کن
1-به منوی folder option ذرو
2-درباکس دوم browse folders چک کن که تی روی گزینه اول باشه

HRN
27-07-2009, 01:34
سلام:
نه نه
فقط وقتي رو درايوها كليك ميكنم محتواي درايو در صفحه جديد باز ميشه و فولدر هاي داخل درايوها درست باز ميشن و در همون صفحه خودشون باز ميشن.
درضم چك كردم اون هم رو گزينه اول هست.
با تشكر

Turok-71
27-07-2009, 04:36
دروود.
من وقتی که می خوام یه آهنگ یا کلیپ رو دانلود کنم برنامه مدیا پلیر میاد بالا و از طریق
مدیا پلیر دانلود میشه.
مشکل از کجاست؟؟؟

Ghaioom
27-07-2009, 08:28
دروود.
من وقتی که می خوام یه آهنگ یا کلیپ رو دانلود کنم برنامه مدیا پلیر میاد بالا و از طریق
مدیا پلیر دانلود میشه.
مشکل از کجاست؟؟؟
سلام
شما روی لینک آهنگ یا کلیپ کلیک راست کن بعد save target as رو انتخاب کن اینطوری میتونی دنلود کنی.

27-07-2009, 09:25
سلام:
نه نه
فقط وقتي رو درايوها كليك ميكنم محتواي درايو در صفحه جديد باز ميشه و فولدر هاي داخل درايوها درست باز ميشن و در همون صفحه خودشون باز ميشن.
با تشكر

دوست عزیز اینا مشکلات پیش پا افتاده و ساده هستن که تو لینکی که دادم بهش اشاره شده

Turok-71
27-07-2009, 10:38
سلام
شما روی لینک آهنگ یا کلیپ کلیک راست کن بعد save target as رو انتخاب کن اینطوری میتونی دنلود کنی.
اینو میدونستم دوست عزیز خواستم بپرسم این مشکل چجوری حل میشه؟؟

emprator_kochak
27-07-2009, 10:42
سلام، من رو درایوهای c و d دو تا ویندوز xp داشتم که مال d رو فرمت کردم .
حالا وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم اسم دوتا ویندوز هستن در صورتی که فقط حالا یه ویندوز بیشتر ندارم .
حالا من چطوری باید اسم اون ویندوز قبلیه رو بردارم ؟

Hossein bandarie
27-07-2009, 17:19
سلام، من رو درایوهای c و d دو تا ویندوز xp داشتم که مال d رو فرمت کردم .
حالا وقتی که کامپیوتر رو روشن میکنم اسم دوتا ویندوز هستن در صورتی که فقط حالا یه ویندوز بیشتر ندارم .
حالا من چطوری باید اسم اون ویندوز قبلیه رو بردارم ؟

روي My Computer كليك راست كنيد و به مسير زير بريد :
Advanced
Setting مربوط به Startup And Recovery
Edit در قسمت System strtup
خطي رو كه مربوط به ويندوز قديميه پاك كنيد و فايل رو مجددا ذخيره كنيد .
موفق باشيد .

Hossein bandarie
27-07-2009, 17:21
سلام:
نه نه
با تشكر

احتمالا سيستم به ويروس sal.xls.exe آلوده شده . اين ويروس يه همچين مشخصاتي رو ايجاد مي كنه . اگه اين كليد واژه رو تو گوگل سرچ كنيد اطلاعات خوبي به دست مي ياريد .
موفق باشيد .

[ali]
27-07-2009, 22:02
بدون استفاده از نرم افزارهای جانبی چه طور می توانم تعیین کنم که یک موردی که در استارت آپ قرار داره به صورت مینیمایز بالا بیاد؟

saeed.izadi1989
28-07-2009, 00:58
آیا شما کابر ویستا هستید؟
در ویستا و اک پی کمی فرق می کنه

[ali]
28-07-2009, 23:48
آیا شما کابر ویستا هستید؟
در ویستا و اک پی کمی فرق می کنه
وقتی دارم توی تالار xp پست می دم یعنی چی؟

FAKHRED
29-07-2009, 07:32
سلام اول باید به قسمت ریجستری ویندوز بروی بعد دکمه ی f3 را بزن ودر قسمت کادر خالی کلمه run را تایپ کن سپس یک مقدار Dword با نام RunMinimize درست کن و مقدار اونو برابر 1 قرار بده کارت را می افته...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crespo
30-07-2009, 19:14
سلام. من نمی دونم چرا یه چند روزیه وقتی می خوام Hibernate کنم، سیستم توی TaskBar ارور میده! اینم عکس اروری که میده:

BioHazard
30-07-2009, 19:25
سلام
عزیزان کسی جدیدا با این مشکل برنخورده؟ جدیدا ویندوز XP هایی که Invalid هستند ، Expire میشن ، تا الان 2 تا PC خودمون اینجوری شده

اگه هنوز نشدید ، آپدیت رو خاموش کنید

راستی کسی Key جدید نداره؟

Masоud
31-07-2009, 07:49
سلام. من نمی دونم چرا یه چند روزیه وقتی می خوام Hibernate کنم، سیستم توی TaskBar ارور میده! اینم عکس اروری که میده:

سلام

این وصله رو دانلود و نصب کن :

BioHazard
01-08-2009, 13:12
سلام
مشکل ما حل شد
کرکش رو میزارم اینجا اگه کسی به درد ما دچار شد ازش استفاده کنه

موفق باشید:11:

freidoon
01-08-2009, 20:53
سلام
از وقتي ويندوز جديد نصب كردم حرف ي بصورت جدا نمايش داده مي شه
اينطوري :

خواهش مي كنم كمك كنيد

Masоud
01-08-2009, 21:57
سلام
از وقتي ويندوز جديد نصب كردم حرف ي بصورت جدا نمايش داده مي شه
اينطوري :

خواهش مي كنم كمك كنيد
سلام

فوننت های فارسی رو در پوشه ی Font موجود در Control Panel بریزید.

زبان فارسی برای سیستم رو هم قبل از کار بالا نصب کنید.

[ali]
01-08-2009, 22:55
سلام والپیپرهایی که در C:\WINDOWS\Web\Wallpaper بودند حذف شدند در چه محلی از cd باید پیداشون کنم؟

Crespo
02-08-2009, 08:01
توی درایو C من پوشه ای به اسم RECYCLER هستش! این طبیعیه، یا این کرم هستش؟!!!!

Masоud
02-08-2009, 11:25
;4038459']سلام والپیپرهایی که در C:\WINDOWS\Web\Wallpaper بودند حذف شدند در چه محلی از cd باید پیداشون کنم؟

این تصاویر داخل CD وجود دارند اما پیدا کردنشون به همین راحتی داخل CD هم نیست چون درون فایل های قرار دارند و با نرم افزار های مخصوص خودشون باز میشن.

حیف که دارم از Dial up استفاده میکنم وگرنه برات آپلودشون میکردم.

توی درایو C من پوشه ای به اسم RECYCLER هستش! این طبیعیه، یا این کرم هستش؟!!!!

این پوشه میتونه محل حمله و جمع آوری ویروس ها باشه ولی همیشه هم دلیلی برای بودن ویروس نیست

کار این پوشه اینه که وقتی شما فایلی رو در Recycle Bin حذف میکنید اون فایل به این پوشه انتقال داده میشه .

البته این کار دور از چشم شما اتفاق میفته تا برای دفعات بعدی قابل استفاده باشه.

[ali]
02-08-2009, 23:11
این تصاویر داخل CD وجود دارند اما پیدا کردنشون به همین راحتی داخل CD هم نیست چون درون فایل های قرار دارند و با نرم افزار های مخصوص خودشون باز میشن.

حیف که دارم از Dial up استفاده میکنم وگرنه برات آپلودشون میکردم.

سلام عزیز
ببین در پوشه ی I386 شما سرچ کن jp_ نتیجه میاد اینکه مشخص بود بر همه!اما این فایل های Jpg یا Jpeg فشرده سازی شده اند که باید آنکمپرس بشن من که نفهمیدم از چه نرم افزاری ولی حجم فایل ها 1 مگ همش بود که از یکی از سایت ها دانیدم.

HRN
03-08-2009, 19:04
سلام:
چند روز هست كه موقع باز كردن يا نصب برنامه ها ارور زير مياد:
اين موقع باز كردن فاير فاكس هست.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
باتشكر

Masоud
03-08-2009, 21:07
سلام:
چند روز هست كه موقع باز كردن يا نصب برنامه ها ارور زير مياد:
اين موقع باز كردن فاير فاكس هست.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
باتشكر
سلام

برو به این مسیر :

C:\windows\system 32

حالا در پوشه ی system32 دنبال فایل dwmapi.dll بگرد و پاکش کن .

اگر حل نشد Firefox 3.5 رو پاک کن و سیستم رو ری استارت و دوباره نصبش کن.

در صورت عدم حل مشکل از دستور sfc /scannow در cmd استفاده کن.

SIMON137
03-08-2009, 21:43
من یک مشکلی داشتم
وقتی نوت پد رو باز می کنم و متنی می نویسم موقعی که می خوام سیو کنم روی کلید سیو یا سیو از کلیک می کنم صفحه بسته میشه.

bersam
04-08-2009, 06:04
سلام عليكم !!! مي كم من امروز با اين TuneUp Memory Optimizer يه سري تغييرات توي سيستم انجام دادم ! كه در واقع نمي دونم قراره با اين تغييرات سرعت سيستمم زياد بشه يا كم !
همين جور كه توي عكس بيداست اون قسمت Free phizical memory رو از 400 و خورده اي به 700 و خورده اي تغيير دادم !!! حس مي كنم اول كار يكم سرعت كم شد ولي الان خوبه ...
مي خوام بدونم ديفالت اين كزينه جيه ؟؟؟
رم سيستم من هم 1 كيك هست ... به همراه CPU 2.8 Celeron و ويندوز سرويس بك 2 هم دارم ...(به اضافه ي يك سري ابديت هايي كه خودم انجام دادم مثل net fremework. ...

Ghaioom
04-08-2009, 07:26
من یک مشکلی داشتم
وقتی نوت پد رو باز می کنم و متنی می نویسم موقعی که می خوام سیو کنم روی کلید سیو یا سیو از کلیک می کنم صفحه بسته میشه.
سیستم ویروسی نباشه؟
شما ویندوز رو repair کن شاید حل بشه یا نسخه نوت پد رو عوض کن.

Masоud
04-08-2009, 10:36
سلام عليكم !!! مي كم من امروز با اين TuneUp Memory Optimizer يه سري تغييرات توي سيستم انجام دادم ! كه در واقع نمي دونم قراره با اين تغييرات سرعت سيستمم زياد بشه يا كم !
همين جور كه توي عكس بيداست اون قسمت Free phizical memory رو از 400 و خورده اي به 700 و خورده اي تغيير دادم !!! حس مي كنم اول كار يكم سرعت كم شد ولي الان خوبه ...
مي خوام بدونم ديفالت اين كزينه جيه ؟؟؟
رم سيستم من هم 1 كيك هست ... به همراه CPU 2.8 Celeron و ويندوز سرويس بك 2 هم دارم ...(به اضافه ي يك سري ابديت هايي كه خودم انجام دادم مثل net fremework. ...
سلام

دیفالت اون گزینه با نوجه به 1 گیگ رم 400mb است.

Phisycal Memory واسه اینه که وقتی برنامه ای رو اجرا میکنی برنامه از اون 400 مگابایت یه مقدارش رو (به نسبت حجیم بودن برنامه) مثلا 20 مگ اش رو برمیداره تا بتونه اجرا بشه و کارش رو خوب انجام بده.

اینکه بردیش روی 700 کار خوبی کردی یعنی 300 مگابایت دیگه هم از فضای درایو ویندوز رو بهش اختصاص دادی.

nairika
04-08-2009, 16:19
سلام
من یه مشکل با صدای کامپیوترم دارم، وقتی که یه مدت از روشن بودن کامپیوتر میگذره اگه موسیقی یا فیلمی در حال پخش باشه صداش درست پخش نمیشه و هر صدایی چند بار تکرار میشه و تا کامپیوترو خاموش نکنم درست نمیشه، حتی وقتی ویندوز جدید هم میریزم این مشکل رو داره، به نظر شما مشکل از چیه؟

Masоud
04-08-2009, 16:51
سلام
من یه مشکل با صدای کامپیوترم دارم، وقتی که یه مدت از روشن بودن کامپیوتر میگذره اگه موسیقی یا فیلمی در حال پخش باشه صداش درست پخش نمیشه و هر صدایی چند بار تکرار میشه و تا کامپیوترو خاموش نکنم درست نمیشه، حتی وقتی ویندوز جدید هم میریزم این مشکل رو داره، به نظر شما مشکل از چیه؟
سلام

درایور کارت صدا رو Reinstall کن .

احتمال زیاد اگر مشکل از درایور کارت صدا نبود احتمالا پروسه ای در حال اجراست (مثل آنتی ویروس های سنگینی مانند کسپراسکای) که همیشه در حال چک کردن سیستم هستند و بعضی اوقات هم باعث بروز چنین مشکلاتی میشن.

Task Manager رو کنترل کن.

اگر باز هم مشکل از نرم افزارها نبود احتمالا مشکل از ویندوزه.

همیشه هم از یک ویندوز خاص استفاده نکن.

nairika
04-08-2009, 18:16
همه کارایی که گفتید رو قبلا انجام دادم، فقط مدت هاست از یه cd ویندوز استفاده میکنم، یعنی مشکل از اونه؟

jjkey
04-08-2009, 18:22
سلام
من رم ريدر اينترنال دارم...4 تا درايوش رفته.ميخواستم بدونم چطور ميشه اوردش..add new hardware مشكلمو حل نكرد...
البته از ابتدا بود...حوالي lang bar اما استاپش كردم...چطور ميشه اوردش...

Masоud
04-08-2009, 20:36
همه کارایی که گفتید رو قبلا انجام دادم، فقط مدت هاست از یه cd ویندوز استفاده میکنم، یعنی مشکل از اونه؟

سلام

به احتمال قوی . اگر مشکلتون با راه های بالا حل نشده.

سلام
من رم ريدر اينترنال دارم...4 تا درايوش رفته.ميخواستم بدونم چطور ميشه اوردش..add new hardware مشكلمو حل نكرد...
البته از ابتدا بود...حوالي lang bar اما استاپش كردم...چطور ميشه اوردش...

برو تو Device Manager و روی هر کدوم خواستی فرقی نداره کلیک راست کن و Scan for hardware changes رو انتخاب کن.

اگر مشکل حل نشد کابل های داخلی رو چک و یکبار جداش کن و دوباره وصلش کن.

Gregar
05-08-2009, 00:16
این ویندوز دابل اپ اکس پی رو یه چند ماهی بود که داشتم ولی یه روز پیغام داد که ویندوز شما غیر قانونیه
کسی تا حالا با این مشکل این ویدوز برخورد کرده؟

sourena
05-08-2009, 09:52
دوستان.....یادتونه خیلی قدیم یه ویروس بود که وقتی به اینترنت نصب میشدی یه صفحه مربعی شکل میومد و میگفت 40 ثانیه دیگه سیستمت ریست میشه!
حالا دقیقا یادم نیست که کرم بود یا چیز دیگه ای بود.....
حالا بعد از سالها کامپیوتری که به اینترنت همیشه نصبه این مشکل رو پیدا کرده!!!! با اینکه AVAST هم آپدیت هست!
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

Masоud
05-08-2009, 09:53
دوستان.....یادتونه خیلی قدیم یه ویروس بود که وقتی به اینترنت نصب میشدی یه صفحه مربعی شکل میومد و میگفت 40 ثانیه دیگه سیستمت ریست میشه!
حالا دقیقا یادم نیست که کرم بود یا چیز دیگه ای بود.....
حالا بعد از سالها کامپیوتری که به اینترنت همیشه نصبه این مشکل رو پیدا کرده!!!! با اینکه AVAST هم آپدیت هست!
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

سلام

Blaster Worm

این ویندوز دابل اپ اکس پی رو یه چند ماهی بود که داشتم ولی یه روز پیغام داد که ویندوز شما غیر قانونیه
کسی تا حالا با این مشکل این ویدوز برخورد کرده؟

دوستان قبل از پرسش لطفا سرچ کنید.

imi1366
05-08-2009, 15:39
با سلام
سیستم رو وقتی روشن میکنم این ارور رو میده:
CPU uCode mismatch. Pleas update BIOS and try again
بایوس رو هم آپدیتش کردم با جدیدترین فایل ولی همچنان ارور میاد. و بعد میگه f1 رو بزن
مشخصات سیستم هم اینه:
Main: ASUS P5KPL\1600
CPU: Intel 5300
RAM: 2gig patriot 800

Masоud
05-08-2009, 16:42
با سلام
سیستم رو وقتی روشن میکنم این ارور رو میده:
CPU uCode mismatch. Pleas update BIOS and try again
بایوس رو هم آپدیتش کردم با جدیدترین فایل ولی همچنان ارور میاد. و بعد میگه f1 رو بزن
مشخصات سیستم هم اینه:
Main: ASUS P5KPL\1600
CPU: Intel 5300
RAM: 2gig patriot 800
سلام

باتری مادربورد رو دربیار و بعد از چند دقیقه سرجاش بذار .

ببین در اونجا نوشته ای به نام Bug ID وجود داره که یه شماره هم جلوش نوشته باشه ؟

romantic
05-08-2009, 18:11
من روی سیستمم هم XP دارم هم Linux که از Linux خودم استفاده نمیکنم. اطلاعاتی در یوزر ویندوز خودم هست که خصوصیه اما با وجود پسورد روی این یوزر این اطلاعات از Linux قابل دسترسی هستن. یکی از دوستان به من چیزی در مورد جلوگیری از Mount اتوماتیک پارتیشن ویندوز گفت. میخوام بدونم اگر شما دوستان چیزی از این قضیه میدونید و یا هر راه دیگه ای برای جلوگیری از دسترسی Linux به این اطلاعات دارین لطف کنین بگین
ممنون

Masоud
05-08-2009, 18:30
سلام

با استفاده از نرم افزار Power Quest Partition Magic 8.5 میتونید پارتیشن Linux رو در هنگام Load شدن سیستم مخفی کنید و فقط پارتیشن ویندوز بالا بیاد.

انگار که پارتیشن لینوکس وجود نداره.

imi1366
05-08-2009, 19:10
سلام

باتری مادربورد رو دربیار و بعد از چند دقیقه سرجاش بذار .

ببین در اونجا نوشته ای به نام Bug ID وجود داره که یه شماره هم جلوش نوشته باشه ؟

مرسی از جوابتون
این کارو کردم ولی جواب نداد. bug ID هم ننوشته اونجا
من یه مشکل دیگه هم دارم. گرافیک 4670 1گیگ ddr3 مارک force3D روی سیستم دارم درایورشم نصب کردم ولی تو بازی تصویر پرش خیلی زیاد داره. وقتی ویندوز بالا میاد گرافیک ارور میده. درایورش کامل نصبه. تو ویندوزم تو بعضی منوها پرش داره

Masоud
05-08-2009, 19:39
مرسی از جوابتون
این کارو کردم ولی جواب نداد. bug ID هم ننوشته اونجا
من یه مشکل دیگه هم دارم. گرافیک 4670 1گیگ ddr3 مارک force3D روی سیستم دارم درایورشم نصب کردم ولی تو بازی تصویر پرش خیلی زیاد داره. وقتی ویندوز بالا میاد گرافیک ارور میده. درایورش کامل نصبه. تو ویندوزم تو بعضی منوها پرش داره
سلام

من تخصصم بیشتر تو ویندوز و نرم افزاره .

برای سؤالتون به اینجا مراجعه کنید و بپرسید . اساتید بخش سخت افزار حرفه ای هستند و نتیجه ی بهتری میگیرید :

مشکلات کارت های گرافیک، تدوین و کپچر :

Killzone2
05-08-2009, 22:48
سلام.من این مشکلی که دارم قبلا هم بوده ولی نمیدونم چجور باید رفع کردش مشکلم این هست:وقتی اول ویندوز نصب میشه موقع خاموش کردن بر روی گزینه turn of computer کلیک کرده و 3 گزینه ظاهر میشد ولی وقتی به یکی از تنظیمات که فکر کنم مال اینتر نت بود دست کاری کردم یکدفعه سیستم ریست شد و ویندوز دوباره راه اندازی شد این دفعه برای خاموش کردن با گزینه shat down روبرو شدم که پنجرهای باز شد که بالاش ویندوز اکس پس پروفشنال نوشته و پایین ان کادری بود که علاوه بر گزینه شات دان گزینه های دیگری هم بود.با اینکه مشکل خاصی برام ایجاد نکرده ولی من به خاطر اینکار ویندوز عوض میکردم که اخرین باری که ویندوز عوض کردم باز هم این مشکل هست کسی میدونه که چجوری میشه سیستم خاموش کردن به حالت اولیه برگرده؟یا که راه حلی نداره و فقط باید ویندوز عوض بشه؟.............

tohidkh
05-08-2009, 23:13
سلام.من این مشکلی که دارم قبلا هم بوده ولی نمیدونم چجور باید رفع کردش مشکلم این هست:وقتی اول ویندوز نصب میشه موقع خاموش کردن بر روی گزینه turn of computer کلیک کرده و 3 گزینه ظاهر میشد ولی وقتی به یکی از تنظیمات که فکر کنم مال اینتر نت بود دست کاری کردم یکدفعه سیستم ریست شد و ویندوز دوباره راه اندازی شد این دفعه برای خاموش کردن با گزینه shat down روبرو شدم که پنجرهای باز شد که بالاش ویندوز اکس پس پروفشنال نوشته و پایین ان کادری بود که علاوه بر گزینه شات دان گزینه های دیگری هم بود.با اینکه مشکل خاصی برام ایجاد نکرده ولی من به خاطر اینکار ویندوز عوض میکردم که اخرین باری که ویندوز عوض کردم باز هم این مشکل هست کسی میدونه که چجوری میشه سیستم خاموش کردن به حالت اولیه برگرده؟یا که راه حلی نداره و فقط باید ویندوز عوض بشه؟.............
سلام.
مسیر زیر رو طی کنید:
به کنترل پنل برید و Network Connections رو باز کنید.
روی Local Area Connections دوبل کلیک کنید.
در پنجره ای که باز میشه، از داخل کادر، Clinet for Microsfoft Networks رو انتخاب کنید و روی Uninstall کلیک کنید.
هر سوالی هم که پرسیده بشه Yes یا OK بزنید.
بعد از اتمام عملیات، سیستم رو ریستارت کنید.

Killzone2
05-08-2009, 23:47
سلام.
مسیر زیر رو طی کنید:
به کنترل پنل برید و Network Connections رو باز کنید.
روی Local Area Connections دوبل کلیک کنید.
در پنجره ای که باز میشه، از داخل کادر، Clinet for Microsfoft Networks رو انتخاب کنید و روی Uninstall کلیک کنید.
هر سوالی هم که پرسیده بشه Yes یا OK بزنید.
بعد از اتمام عملیات، سیستم رو ریستارت کنید.

دوست گرامی از راهنمایی خوبتون بسیار ممنونم . کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم ریستارت هم کردم ولی همون صفحه اومد و به حالت اولیه بر نگشته میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی.ممنون.

tohidkh
06-08-2009, 09:22
دوست گرامی از راهنمایی خوبتون بسیار ممنونم . کارهایی که شما گفتین رو انجام دادم ریستارت هم کردم ولی همون صفحه اومد و به حالت اولیه بر نگشته میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی.ممنون.
بعد از اینکه در اون پنجره Local Area Connection همه Clinet ها رو uninstall کردید، کار زیر رو انجام بدید:
به کنترل پنل برید و User Account رو باز کنید.
در صفحه اصلی گزینه Change The way users log on or off رو انتخاب کنید.
در صفحه بعدی که براتون باز میشه، تیک هر دو گزینه رو بزنید و Apply Options کنید.
این بار فکر کنم همه چیز درست شه.

Killzone2
06-08-2009, 09:55
بعد از اینکه در اون پنجره Local Area Connection همه Clinet ها رو uninstall کردید، کار زیر رو انجام بدید:
به کنترل پنل برید و User Account رو باز کنید.
در صفحه اصلی گزینه Change The way users log on or off رو انتخاب کنید.
در صفحه بعدی که براتون باز میشه، تیک هر دو گزینه رو بزنید و Apply Options کنید.
این بار فکر کنم همه چیز درست شه.

از شما خیلی ممنونم.مشکلم حل شد .امیدوارم که همیشه موفق باشید:11:

jjkey
06-08-2009, 09:58
سلام

به احتمال قوی . اگر مشکلتون با راه های بالا حل نشده.

برو تو Device Manager و روی هر کدوم خواستی فرقی نداره کلیک راست کن و Scan for hardware changes رو انتخاب کن.

اگر مشکل حل نشد کابل های داخلی رو چک و یکبار جداش کن و دوباره وصلش کن.

متشكر
كابلا رو چك كردم مشكلي نداشت...دوباره هم وصلش كردم..درست نشد...يه پورت usb هم داره..اون كار ميكنه..يعني مشكل از كابل نيست.....scan هم كار نميده
!!

Masоud
07-08-2009, 12:11
متشكر
كابلا رو چك كردم مشكلي نداشت...دوباره هم وصلش كردم..درست نشد...يه پورت usb هم داره..اون كار ميكنه..يعني مشكل از كابل نيست.....scan هم كار نميده
!!
سلام

احتمالا نرم افزاری نصب کردی که باعث این مشکل شده یا شاید مشکل از ویندوزه.

mmf1371
07-08-2009, 16:00
یه سوالی داشتم ویندوز من گاهی وقتی آلت و شیفت می زنم زیبان نوشتن رو عوض نمی کنه و باید از رو تولباره پایین عوض کنم تو تنظیم هایی که می گه مشخص کنیید با چه دکمه های کیبوردی عوض بشه هم مشکلی نبود .
مرسی :)

Masоud
07-08-2009, 16:38
یه سوالی داشتم ویندوز من گاهی وقتی آلت و شیفت می زنم زیبان نوشتن رو عوض نمی کنه و باید از رو تولباره پایین عوض کنم تو تنظیم هایی که می گه مشخص کنیید با چه دکمه های کیبوردی عوض بشه هم مشکلی نبود .
مرسی :)

سلام

من خودم قبلا این مشکل رو داشتم .

روی EN کلیک راست کن و Settings رو بزن.

در پنجره ی باز شده در قسمت Preferences دکمه ی Key Settings رو انتخاب کن.

در پنجره ی کوچکی که باز میشه اونجا اگر زبان فارسی رو نصب کرده باشی 3 گزینه وجود داره.

روی گزینه ی اول یعنی Switch Between Input Languages یک کلیک چپ کن و Change Key Sequence رو بزن.

در پنجره ی کوچک باز شده مانند تصویر زیر تنظیمش کن.

در آخر هم تمام پنجره هارو OK کن.

mmf1371
07-08-2009, 23:24
مرسی ولی گفتم که مشکل از اون نیست عینه همون عکس هست:)

Masоud
08-08-2009, 12:21
مرسی ولی گفتم که مشکل از اون نیست عینه همون عکس هست:)
سلام

مشکل از ویندوزه عزیز

چون من هم یک ویندوز داشتم که وقتی نصبش میکردم همین مشکل پیش میومد.

mmf1371
08-08-2009, 17:35
ولی جدیدا" اینجوری شده . شاید ویروس باشه .

Masоud
08-08-2009, 17:52
ولی جدیدا" اینجوری شده . شاید ویروس باشه .
سلام

احتمال داره

در هر صورت باید همه ی جوانب رو بررسی کرد

black.assassin
09-08-2009, 11:03
سلام
آیکون صدا که در تسک بار وجود داره نمایش داده نمیشه .
همچنین نمیشه صدا رو با دکمه مخصوص روی کیبورد کنترل کرد . البته درایور هر دو نصبه .
فقط امکان پخش صدا توسط پلیرها امکان پذیره .
لطفا راهنمایی کنین.

Masоud
09-08-2009, 12:08
سلام
آیکون صدا که در تسک بار وجود داره نمایش داده نمیشه .
همچنین نمیشه صدا رو با دکمه مخصوص روی کیبورد کنترل کرد . البته درایور هر دو نصبه .
فقط امکان پخش صدا توسط پلیرها امکان پذیره .
لطفا راهنمایی کنین.
سلام

برو تو Control Panel و روی Sounds And Audio Devices دبل کلیک کن.

در پنجره ی باز شده تیک گزینه ی Place Volume icon in a taskbar رو بزن و دکمه ی OK رو فشار بده.

black.assassin
09-08-2009, 12:21
یه مشکلی هست :

درایورش رو چند بار نصب کردم نشد.
البته تو device manager کاملا نصب شدست .

Ghaioom
09-08-2009, 12:38
یه مشکلی هست :

درایورش رو چند بار نصب کردم نشد.
البته تو device manager کاملا نصب شدست .

شما از چه ویندوزی استفاده میکنی؟ شاید ویندوز کارت صدا رو نمیشناسه به خاطر تازه بودنش مثلاً ویندوز 7آپدیتشو بگیر. یا به طور کامل کارت صدا رو پاک کن و دوباره نصب کن. شاید مشکل از ویندوزه

black.assassin
09-08-2009, 12:50
منم همین فکرو کردم .
اما به نظر من ویندوزم خراب شده چون این 60 هزارمین باره این ویندوز رو نصب می کنم وتا حالا اینطوری نشده بود .
windows xp sp3

officer
09-08-2009, 13:06
سلام

منم يه همچين مشكلي داشتم ...

برين توي control panel بعد administrative tools بعد services بعد دكمه w رو بزنيد تا windows audio رو پيدا كنيد

اگه disable شده بايد فعالش( enable ) كنيد .

البته فقط حدس ميزنم.

ممنون

Masоud
09-08-2009, 14:00
سلام

درسته مشکل از ویندوزه

چون اون تنظیمات غیر فعال شدند و درایور نصبه.

amin khan
09-08-2009, 15:07
سلام یه سیستم تازه خریدم
سرعتش مشکلی نداره منتها توی اینترنت سرعتش از سیستم قبلی هم کمتره
گفتم شاید اشکال از مودم باشه ، مودم ها رو عوض کردم ، سرعت خوب شد ، ولی یه مشکلی که هست اینه که
خود به خود disconnect میشه و بعضی از صفحات هم باید چند بار رفرش کنم تا باز کنه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

black.assassin
09-08-2009, 16:15
نشد ویندوزو عوض کنم یا نه ؟
پیشنهاد جدید بدین

Masоud
09-08-2009, 19:25
سلام یه سیستم تازه خریدم
سرعتش مشکلی نداره منتها توی اینترنت سرعتش از سیستم قبلی هم کمتره
گفتم شاید اشکال از مودم باشه ، مودم ها رو عوض کردم ، سرعت خوب شد ، ولی یه مشکلی که هست اینه که
خود به خود disconnect میشه و بعضی از صفحات هم باید چند بار رفرش کنم تا باز کنه
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

سلام

آخرین نسخه ی Internet Explorer رو نصب کن یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن.

شما هم به پست پایین پایینی برو.

نشد ویندوزو عوض کنم یا نه ؟
پیشنهاد جدید بدین

سلام

به این پست مراجعه کنین و عمل کنین احتمال زیاد مشکل درست میشه :

amin khan
09-08-2009, 19:54
سلام

آخرین نسخه ی Internet Explorer رو نصب کن یا از مرورگر دیگه ای استفاده کن.

با اینترنت اکسپلور 8 و فایر فکس 3.5 هم همینجوره...

Masоud
09-08-2009, 20:04
با اینترنت اکسپلور 8 و فایر فکس 3.5 هم همینجوره...
سلام

این صفحه رو کامل بخون :

lahij_web
10-08-2009, 08:51
سلام .
سوال من درباره پیغام Dont Send ویندوزه .
میخوام بدونم هر برنامه ای Dont send خودش رو داره یا ... ؟
چطور میشه رفعش کرد ؟
ممنون:10:

*Ali*
10-08-2009, 10:14
سلام به همه دوستان ، من یه مشکلی دارم وقتی ویندوز بالا میاد این ارور ظاهر میشه وقتی میزنم بره Dont send میاد . میشه بگین مربوط به چیه و چجوری رفعش کنم ؟

black.assassin
10-08-2009, 11:34
سلام به همه دوستان ، من یه مشکلی دارم وقتی ویندوز بالا میاد این ارور ظاهر میشه وقتی میزنم بره Dont send میاد . میشه بگین مربوط به چیه و چجوری رفعش کنم ؟

این مشکل میتونه دلایل مختلفی داشته باشه:

شما اول این هات فیکس رو دانلود و نصب کنین.

اگر مشکل حل نشد سیستم ویروسjeefo داره ومیتونین از این وصله امیتی استفاده کنید:

البته بگم خیلی از فایلهای exe خراب میشه . که آموزش درست کردن اونها رو بهت میدم

Masоud
10-08-2009, 11:40
سلام

اینجا جواب داده شده :

Masоud
10-08-2009, 12:05
سلام .
سوال من درباره پیغام Dont Send ویندوزه .
میخوام بدونم هر برنامه ای Dont send خودش رو داره یا ... ؟
چطور میشه رفعش کرد ؟
ممنون:10:
سلام

بله

بستگی داره راجع به چی باشه.

اگر خواستی Error Reporting رو Disable کن.

farshadtizhoosh
11-08-2009, 22:47
سلام
نمیدونم چرا تا ویندوز میخاد بالا بیاد این پیغام را میده
با safe mode هم امتحان کردم بازم همین ارور بود
باید چیکار کنم؟
(تو یه صفحه آبیه این ارور)

STOP:c0000218 {Registry File Failure}
The registry cannot load the hive(file):
\SystemRoot\System32\Config\SOFTWARE
or its log or alternate.
It is corrupt, absent, or not writable.
Begining dump of physical memory.
Physical memory dump complete.
Contact your system administrator or technical support group for further assistance.

gmuosavi
11-08-2009, 23:18
سلام
من دوتا هارد Maxtor دارم
500 و 250
رو یکیش ویندوز نصبه رو یکیش نیست
وقتی هر دوتا باهم وصل باشه ، روشن که میکنم فقط تصویر مادر بورد میاد و بعد دیگه هیچ تصویری نمیاد
وقتی هارد دومی رو بر میدارم مشکلی نداره و ویندوز بالا میاد

گرافیک : GeForece 256
رم : 1 GB
پاور : 500

مشکل چیه؟
ممنون

extreme2006gh
12-08-2009, 04:22
سلام
من دوتا هارد Maxtor دارم
500 و 250
وقتی هر دوتا باهم وصل باشه ، روشن که میکنم فقط تصویر مادر بورد میاد و بعد دیگه هیچ تصویری نمیاد

مشکل چیه؟
ممنون

First Boot رو از تو بايوس روي هارد اولي قرار بده .

Masоud
12-08-2009, 09:12
سلام
باید چیکار کنم؟

or its log or alternate.
Contact your system administrator or technical support group for further assistance.
سلام

DrXoX
12-08-2009, 10:08
سلام
باید چیکار کنم؟

or its log or alternate.

از داخل recovery console می تونی مشکل رو حل کنی
اینجا رو بخون

mohammad pro
12-08-2009, 14:14
با سلام ؛چه طور مي تونم از كل هارد با norton ghost بك اپ بگيرم و ان بك اپ را روي يك هارد نوي ديگر كه پارتيشن بندي كردم و ويندوز هم نصب كردم دوباره پياده كنم يعني با اين كار اطلاعات خودم رو از هارد قبلي به هارد جديد منتقل بدم؟

farshadtizhoosh
12-08-2009, 17:57
از داخل recovery console می تونی مشکل رو حل کنی
اینجا رو بخون

ممنون هم از شما و هم از mvmmasoud جان
من این کاری که اینجا نوشته بود رو انجام دادم
chkdsk /r را زدم و بعد حدود 20 دقیقه تموم شد و ریستش که کردم ویندوز بالا اومد
اما ازم user pass میخاد
من یوزرم farshad بود بدون pass
اما حالا که میزنم login میشه اما بلافاصله logout میشه طوری که حتی دکستاپ بالا نمیاد
10 ثانیه شاید کمتر طول میکشه که دوباره یوزر پس میخاد
administrator رو هم امتحان کردم همینطوری شد
چیکار کنم؟
ممنون:40::11:

Masоud
12-08-2009, 21:16
با سلام ؛چه طور مي تونم از كل هارد با norton ghost بك اپ بگيرم و ان بك اپ را روي يك هارد نوي ديگر كه پارتيشن بندي كردم و ويندوز هم نصب كردم دوباره پياده كنم يعني با اين كار اطلاعات خودم رو از هارد قبلي به هارد جديد منتقل بدم؟

سلام

ممنون هم از شما و هم از mvmmasoud جان
من این کاری که اینجا نوشته بود رو انجام دادم
chkdsk /r را زدم و بعد حدود 20 دقیقه تموم شد و ریستش که کردم ویندوز بالا اومد
اما ازم user pass میخاد
من یوزرم farshad بود بدون pass
اما حالا که میزنم login میشه اما بلافاصله logout میشه طوری که حتی دکستاپ بالا نمیاد
10 ثانیه شاید کمتر طول میکشه که دوباره یوزر پس میخاد
administrator رو هم امتحان کردم همینطوری شد
چیکار کنم؟
ممنون:40::11:

اگر با Repair هم مشکل حل نشده ویندوز رو عوض کنی هم بهتره و هم دردسرش کمتر.

gmuosavi
12-08-2009, 22:18
First Boot رو از تو بايوس روي هارد اولي قرار بده .

ممنون فرقی نکرد

گاهی وقتها هم توی ویندوز وقتی دارم کار میکنم یکدفعه پیغام میده که دیگه اون هارد رو نمیشناسه
من هم سیم برق هارد رو در میارم و دوباره وصل میکنم و با دیوایس منیجر دوباره هارد رو میشناسونم بهش

اگه کمکم کنید ممنون میشم

farshadtizhoosh
12-08-2009, 22:29
سلام

اگر با Repair هم مشکل حل نشده ویندوز رو عوض کنی هم بهتره و هم دردسرش کمتر.

حل شد
یعنی ویندوز بالا اومد
اما تو لوگین کردن مشکل داره
مشکلی که توضیح دادم
من دارم همه اینکارا رو میکنم ویندوز نصب نکنم:46:

extreme2006gh
13-08-2009, 11:00
ممنون فرقی نکرد

گاهی وقتها هم توی ویندوز وقتی دارم کار میکنم یکدفعه پیغام میده که دیگه اون هارد رو نمیشناسه
من هم سیم برق هارد رو در میارم و دوباره وصل میکنم و با دیوایس منیجر دوباره هارد رو میشناسونم بهش

اگه کمکم کنید ممنون میشم

فکر کنم مشکل شما سخت‌افزاری هست .
قطعات دیگه سیستم چی هستند مخصوصا پاور ؟

gmuosavi
13-08-2009, 12:10
فکر کنم مشکل شما سخت‌افزاری هست .
قطعات دیگه سیستم چی هستند مخصوصا پاور ؟

قبلا هم گفته بودم

فکر کنم هارد و گرافیک مشکل داشته باشن

هر ویندوزی هم نصب میکنم باز هم مشکل داره و سرعت بعد از چند روز به شدت میاد پایین

Mohammad King
13-08-2009, 13:29
سلام
من دوتا هارد Maxtor دارم
500 و 250

مشکل چیه؟
ممنون

سلام

مشکل شما سخت افزاری بود و باید توی قسمت سخت افزار بیان میشد/:

خوب شما 2 تا هارد دارید شما باید Jumper هاردی رو که توش ویندوز نصب نیست را بردارید تا در این صورت وبندوز از هارد دوم بیاد بالا / این طوری هم ویندوز بالا میاد و شما میتونید از 2 تا هارد استفاده کنید/

موفق باشید

extreme2006gh
13-08-2009, 15:05
حذف شود لطفا

extreme2006gh
13-08-2009, 15:06
حذف شود لطفا

extreme2006gh
13-08-2009, 15:07
قبلا هم گفته بودم

فکر کنم هارد و گرافیک مشکل داشته باشن

هر ویندوزی هم نصب میکنم باز هم مشکل داره و سرعت بعد از چند روز به شدت میاد پایین

سلام

به نظر من احتمالا مشکل از پاور ضعیف شما باید باشه میتونید برای امتحان یکی از optic drive ها یا همشون رو از پاور جدا کنید و ببینید که آیا هنوز مشکل دارید یا نه ؟

مشکل شما سخت افزاری بود و باید توی قسمت سخت افزار بیان میشد/:

خوب شما 2 تا هارد دارید شما باید Jumper هاردی رو که توش ویندوز نصب نیست را بردارید تا در این صورت وبندوز از هارد دوم بیاد بالا / این طوری هم ویندوز بالا میاد و شما میتونید از 2 تا هارد استفاده کنید/

موفق باشید

به نظر من احتمالا مشکل از پاور ضعیف شما باید باشه میتونید برای امتحان یکی از optic drive ها یا همشون رو از پاور جدا کنید و ببینید که آیا هنوز مشکل دارید یا نه ؟

مگه هاردهای sata جامپر دارند؟

isbn84
13-08-2009, 20:32
سلام
من ويندوزمو عوض كردم ، حالا جاي حرف /پ/ با/ژ/ روي كيبرد عوض شده ...چگونه مي توانم به حالت قبلي خود برگردانم.
ممنون

Masоud
13-08-2009, 21:02
سلام
من ويندوزمو عوض كردم ، حالا جاي حرف /پ/ با/ژ/ روي كيبرد عوض شده ...چگونه مي توانم به حالت قبلي خود برگردانم.
ممنون
سلام

nimja
14-08-2009, 11:27
سلام.

کار دقیق مجوز Traverse Folder/Execule File در یحث مجوزهای special ان تی اف اس چیست؟
لطفا کامل توضیح دهید

ممنون

Masоud
14-08-2009, 12:17
سلام.

کار دقیق مجوز Traverse Folder/Execule File در یحث مجوزهای special ان تی اف اس چیست؟
لطفا کامل توضیح دهید

ممنون
سلام

با داشتن این مجوز چنانچه کاربر مجوز مشاهده خود فلدر را نداشته باشد اما می تواند در صورت داشتن مجوز به فایل های داخل فلدر دسترسی پیدا کند.Execute File اجازه اجرای فایل های اجرایی exe است.

roohoravan
14-08-2009, 13:17
سلام.دوستان ؛ برای یوزر اکانت پسورد گذاشتم و الان میخوام حذفش کنم ؛ نمیشه.قبلا گزینه ای برای حذف وجود داشت ولی الان چنین چیزی نیست.در ضمن اگه صحیح بتونم بیان کنم ؛ یوزر اکانت سیستم ادمین هست.ممنون

nimja
14-08-2009, 16:17
سلام

با داشتن این مجوز چنانچه کاربر مجوز مشاهده خود فلدر را نداشته باشد اما می تواند در صورت داشتن مجوز به فایل های داخل فلدر دسترسی پیدا کند.Execute File اجازه اجرای فایل های اجرایی exe است.

ولی من هرکاری میکنم نمنیتونم این مجوز رو پیاده سازی کنم و نتیجه اون رو عملی ببینیم.میشه راهنمایی کنید. و شرح کار رو توضیح دهید که چکار کنم.

ممنون

Masоud
14-08-2009, 19:57
سلام.دوستان ؛ برای یوزر اکانت پسورد گذاشتم و الان میخوام حذفش کنم ؛ نمیشه.قبلا گزینه ای برای حذف وجود داشت ولی الان چنین چیزی نیست.در ضمن اگه صحیح بتونم بیان کنم ؛ یوزر اکانت سیستم ادمین هست.ممنون

سلام

از اين استفاده كن كه توسط MB_DANGER ساخته شده :

ولی من هرکاری میکنم نمنیتونم این مجوز رو پیاده سازی کنم و نتیجه اون رو عملی ببینیم.میشه راهنمایی کنید. و شرح کار رو توضیح دهید که چکار کنم.

ممنون

بايد از متخصص اين كار بپرسيد

من تو زمينه ي مجوز ها اطلاعي ندارم

موفق باشيد :40:

hussain
16-08-2009, 13:30
سلام دوستان.
آیا راهی برای دنگرید اینترنت اکسپلورر از 8به 7 هست؟

Masоud
16-08-2009, 16:05
سلام دوستان.
آیا راهی برای دنگرید اینترنت اکسپلورر از 8به 7 هست؟
سلام

نسخه ی 7 رو که نصب کنی اتوماتیک دنگرید میشه.

tohidkh
16-08-2009, 20:54
سلام

نسخه ی 7 رو که نصب کنی اتوماتیک دنگرید میشه.

سلام.
تقریبا ممکن نیست.
چون سیستم، پیغامی مبنی بر اینکه "نسخه جدیدتر IE در سیستم شما نصب هست و شما نمیتونید نصب رو ادامه بدید"، مشاهده خواهد شد.

عموما مایکروسافت کاری میکنه که همیشه ورژن جدید محصولاتش باقی بمونند در لیست برنامه.
به نظر من، استفاده از System Restore تنها راه هست.

Masоud
17-08-2009, 10:50
سلام.
تقریبا ممکن نیست.
چون سیستم، پیغامی مبنی بر اینکه "نسخه جدیدتر IE در سیستم شما نصب هست و شما نمیتونید نصب رو ادامه بدید"، مشاهده خواهد شد.

عموما مایکروسافت کاری میکنه که همیشه ورژن جدید محصولاتش باقی بمونند در لیست برنامه.
به نظر من، استفاده از System Restore تنها راه هست.

سلام

اینم راه حلش :

How do I uninstall or remove Internet Explorer 8

ICEBOYS
17-08-2009, 15:08
سلام من پستی در تاپیک زیر زده ام شاید مربوط به این بخش هم بشه

لطفا اگه میشه جواب بدید

Majid393
17-08-2009, 19:52
سلام

کسی از دوستان میدونه این فولدرها چرا اینجوری بدون ترتیب حروف الفبای انگلیسی نشون داده میشن ؟؟

همه فولدرها همینجوری میشن .... باید دوباره براساس Name مرتبشون کنم ، باز دوباره نامرتب میشه و الی آخر .
البته وقتی از JetAudio یا KMplayer استفاده میشه و میخوام فایلی رو Open کنم اینجوریه .... اگه از My Computer وارد بشم ، به ترتیب هست .

Masоud
17-08-2009, 20:38
سلام من پستی در تاپیک زیر زده ام شاید مربوط به این بخش هم بشه

لطفا اگه میشه جواب بدید

سلام

جواب داده شد.

سلام

کسی از دوستان میدونه این فولدرها چرا اینجوری بدون ترتیب حروف الفبای انگلیسی نشون داده میشن ؟؟

همه فولدرها همینجوری میشن .... باید دوباره براساس Name مرتبشون کنم ، باز دوباره نامرتب میشه و الی آخر .
البته وقتی از JetAudio یا KMplayer استفاده میشه و میخوام فایلی رو Open کنم اینجوریه .... اگه از My Computer وارد بشم ، به ترتیب هست .

مجید جان احتمالا در رجیستری برای این نرم افزار تعریف نشده که در پنجره ی Open برای باز کردن آهنگ یا فیلم بر چه اساسی مرتب بشن.

فکر نکنم بجر روش دستی راه حل اساسی و کاربردی دیگه ای بنظر برسه.

بستگی به نرم افزار داره.

تنظیمات خود نرم افزار رو چک کن ببین گزینه ای واسه این کار داره یا نه ؟

تصویر نشون داده نمیشه : دی

Majid393
17-08-2009, 20:53
سلام

جواب داده شد.

مجید جان احتمالا در رجیستری برای این نرم افزار تعریف نشده که در پنجره ی Open برای باز کردن آهنگ یا فیلم بر چه اساسی مرتب بشن.

فکر نکنم بجر روش دستی راه حل اساسی و کاربردی دیگه ای بنظر برسه.

بستگی به نرم افزار داره.

تنظیمات خود نرم افزار رو چک کن ببین گزینه ای واسه این کار داره یا نه ؟

تصویر نشون داده نمیشه : دی

آخه قبل از ویندوز عوض کردن اینجوری بود ... چند هفته پیش که ویندوز عوض کردم درست شد .... اما جدیدا" چند روزی هست که باز خراب شده .
تصویر رو هم ضمیمه کردم + اینم یه لینک دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

Masоud
17-08-2009, 21:11
آخه قبل از ویندوز عوض کردن اینجوری بود ... چند هفته پیش که ویندوز عوض کردم درست شد .... اما جدیدا" چند روزی هست که باز خراب شده .
تصویر رو هم ضمیمه کردم + اینم یه لینک دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
سلام

ممکنه مشکل از ویندوز باشه.

شاید نصب نرم افزاری باعث شده تا این مشکل پیش بیاد

ضمنا چند تا Player روی ویندوز نصب نکن.

هر دفعه بعد از تعویض ویندوز از یک ویندوز دیگه استفاده کن تا اینجور مشکل ها پیش نیاد.

ویندوز رو با آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کن چون احتمال ویروسی بودن میره.

asd.mohammad
17-08-2009, 22:17
چند روزه هست این برنامه در گوشه سمت راست پیدا شده
اول چیه؟
دوم اگر مضر چطور حذفش کنم؟
پیشاپیش تشکر

nimapaulo
18-08-2009, 00:09
سلام بر همه
چند روز قبل ويندوز professional 2002 sp3 ي كه يكي از دوستانمون توي همين فروم معرفي كرده بودند رو دانلود كردم(xp micro).ولي بعد از نصب متاسفانه امكان تايپ فارسي در برنامه هايي مثل word وجود ندارد. و فولدرهايي كه قبلا به صورت فارسي نام گذاري كرده بودم به شكل حروف جدا از هم و معكوس نمايش داده مي شود مثل علي كه نمايش داده مي شود ي ل ع(البته بدون فاصله)
همچنين title سايت ها هم به همين شكل برعكس نمايش داده مي شود.
تا بحال كارهاي زير را انجام داده ام.
1-زبان و كشور سيستم را از regional language فارسي و ايران انتخاب كرده.
2-فايل سيستمي كه الان نامش خاطرم نيست ولي پسوند dll. داشت تعويض شده.
3-فارسي ساز گيتا هم نصب شده.
باز هم مشكلات پابرجاست!!!
از دوستاني كه اين مشكل را در گذشته داشته و توانستند حل كنند درخواست مساعدت دارم.

Dark Knight65
18-08-2009, 00:35
اول چیه؟
پیشاپیش تشکر

دوسته عزيز منطورت نرم افزار بابيلون؟!!!!!!!!!اگه اونه که هم از تو کنترل پنل و هم
از تو قسمت پروگرامه درايو سيستم ميتونی آنيستالش کنی

:46::10:

asd.mohammad
18-08-2009, 04:18
نه فاصله خالی رو عرض کردم
روش کی میرم اون نوشته ظاهر میشه

Masоud
18-08-2009, 10:21
اول چیه؟
پیشاپیش تشکر

سلام

این یه آیکون نامرئیه که هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.

دلیلش هنوز مشخص نیست که چرا اینجوریه و اصلا چیه .

اگر بهش مشکوکی خارجش کن و در msconfig از لیست startup درش بیار.

سلام بر همه
چند روز قبل ويندوز professional 2002 sp3 ي كه يكي از دوستانمون توي همين فروم معرفي كرده بودند رو دانلود كردم(xp micro).ولي بعد از نصب متاسفانه امكان تايپ فارسي در برنامه هايي مثل word وجود ندارد. و فولدرهايي كه قبلا به صورت فارسي نام گذاري كرده بودم به شكل حروف جدا از هم و معكوس نمايش داده مي شود مثل علي كه نمايش داده مي شود ي ل ع(البته بدون فاصله)
از دوستاني كه اين مشكل را در گذشته داشته و توانستند حل كنند درخواست مساعدت دارم.

اگر تمام این مراحلی رو که میگید انجام دادید ، پس بنظر میرسه مشکل از ویندوزه.

پیشنهاد میکنم اصلا از اینجور ویندوزها استفاده نکنید چون ناقص اند.

یک فارسی ساز دیگه رو هم امتحان کنید.

دوسته عزيز منطورت نرم افزار بابيلون؟!!!!!!!!!اگه اونه که هم از تو کنترل پنل و هم
از تو قسمت پروگرامه درايو سيستم ميتونی آنيستالش کنی

:46::10:

نه منظورشون بابیلون نیست.

yusef
18-08-2009, 13:22
سلام
من چند ماه بود که کامپیوترم رو روشن نکرده بودم.
دیروز بعد از چند ماه روشن کردم.
AVG رو نصب و شروع به اسکن کردم.
بعد از اسکن گفت ریستارت کنید.منم کردم ولی بعد از روشن شدن گفت که سیستم شما قانونی نیست.
چند سریال هم وارد کردم ولی افاقه نکرد.اصلا اجازه ورود به ویندوز را به من نمیدهد.
وقتی وارد Safe Mode هم که میشم میگه ویندوز شما غیر قانونیه و باید از همان ویندوز نرمال حل کنید.
حالا باید چکار کنم؟

Masоud
18-08-2009, 13:31
سلام
من چند ماه بود که کامپیوترم رو روشن نکرده بودم.
دیروز بعد از چند ماه روشن کردم.
AVG رو نصب و شروع به اسکن کردم.
بعد از اسکن گفت ریستارت کنید.منم کردم ولی بعد از روشن شدن گفت که سیستم شما قانونی نیست.
چند سریال هم وارد کردم ولی افاقه نکرد.اصلا اجازه ورود به ویندوز را به من نمیدهد.
وقتی وارد Safe Mode هم که میشم میگه ویندوز شما غیر قانونیه و باید از همان ویندوز نرمال حل کنید.
حالا باید چکار کنم؟
سلام

yusef
18-08-2009, 14:38
سلام

ولی مشکل اینجاست که من اصلا نمیتونم وارد محیط بشم که این برنامه را اجرا کنم.

Masоud
18-08-2009, 20:41
ولی مشکل اینجاست که من اصلا نمیتونم وارد محیط بشم که این برنامه را اجرا کنم.
سلام

این 2 تا سریال رو امتحان کن :

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

Jbc46-q42fd-pggmc-kp38y-6mqd8

shahedi
19-08-2009, 01:25
سلام

سلام
شما کافیه چینش موزد نظرتون را انجام بدیدو تیک auto arrange را بزنید یا از طریق فولدر آپشن چینش مورد نظر خودتون را به همه ی فولدرها اعمال کنید.

سلام بر همه
همونطور که دوستمون اشاره کردند بهتره از ویندوز غیر دستکاری شده استفاده کنید شما dll ها و فایل هایی را که مورد نیاز زبان های شرقی است به system32 منتقل کنید و بعد دوباره تست بفرمایید.

remusolo
19-08-2009, 13:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدتیه ویندوزم دچار مشکل شده وقتی میرم تو my computer و روی درای c یا d دبل کلیک می کنم به جای اینکه بره تو درایو مورد نظر پنجره ی open with..میاد
مجبورم برم تو run بزنم c یا d که بره تو درایو مورد نظر دارم دیگه کلافه می شم لطفا یکی از اساتید کمک کنه

yusef
19-08-2009, 14:02
سلام

این 2 تا سریال رو امتحان کن :

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

Jbc46-q42fd-pggmc-kp38y-6mqd8

ممنون از جوابتون
ولی انگاری مثل وقتی که دوره 30 روزه تموم میشه.اینهم وقتی سریال درست رو وارد کردم میگه باید شماره مشترکین رو هم وارد کنم.
من دیگه نمیدونم باید چکار کنم.
لطفا کمکم کنید.

Masоud
19-08-2009, 14:04
ممنون از جوابتون
ولی انگاری مثل وقتی که دوره 30 روزه تموم میشه.اینهم وقتی سریال درست رو وارد کردم میگه باید شماره مشترکین رو هم وارد کنم.
لطفا کمکم کنید.
سلام

تو گوگل سرچ کنید

احتمال زیاد کرک واسش پیدا میکنید.

irainian
19-08-2009, 14:51
سلامتو ویندوز کار می کردم یه دفعه وقتی ctrl+alt+delete رو زدم که task manager بیاد بالا اومد بالا ولی نصف ونیمه یعنی خیلی از سربرگهاوپوشهاش نیست وقسمت های بالای حذف وهمچنین performance هم حذف شده نمیشه از جایی task manager download کنم

DrXoX
19-08-2009, 15:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
مدتیه ویندوزم دچار مشکل شده وقتی میرم تو my computer و روی درای c یا d دبل کلیک می کنم به جای اینکه بره تو درایو مورد نظر پنجره ی open with..میاد
مجبورم برم تو run بزنم c یا d که بره تو درایو مورد نظر دارم دیگه کلافه می شم لطفا یکی از اساتید کمک کنه

سلام

فایل زیر رو دانلود و اجرا کنید

و حتما با یه آنتی ویروس آپدیت سیستمت رو اسکن کن

yusef
19-08-2009, 15:39
سلام

تو گوگل سرچ کنید

احتمال زیاد کرک واسش پیدا میکنید.

برای کرک میدونم.
ولی مشکل اصلی من بالا نیامدن ویندوزه.
آیا با CD ویندوز راهی برای حل شدن این مساله هست؟

DrXoX
19-08-2009, 15:49
برای کرک میدونم.
ولی مشکل اصلی من بالا نیامدن ویندوزه.
آیا با CD ویندوز راهی برای حل شدن این مساله هست؟

سلام

چه ویندوزی استفاده می کنی؟
قبلا از همین ویندوز استفاده می کردی بدون مشکل؟
قبلا برای نصب از چه سریالی استفاده می کردی؟
الان تو چه مرحله ای از شما سریال می خواد که شما وارد می کنید؟

Masоud
19-08-2009, 19:55
سلامتو ویندوز کار می کردم یه دفعه وقتی ctrl+alt+delete رو زدم که task manager بیاد بالا اومد بالا ولی نصف ونیمه یعنی خیلی از سربرگهاوپوشهاش نیست وقسمت های بالای حذف وهمچنین performance هم حذف شده نمیشه از جایی task manager download کنم

سلام

در قسمتی از فضای خالی مثل اونجا که با مستطیل قرمز مشخص شده دبل کلیک کن تا درست بشه.

yusef
19-08-2009, 21:09
سلام

چه ویندوزی استفاده می کنی؟
قبلا از همین ویندوز استفاده می کردی بدون مشکل؟
قبلا برای نصب از چه سریالی استفاده می کردی؟
الان تو چه مرحله ای از شما سریال می خواد که شما وارد می کنید؟

سلام
xp
بله
من بعد از چند ماه که روشن کردم با AVG سیستم رو اسکن کردم.بعد که ریستارت کردم گفت کامپیوتر شما غیر قانونی هست.بعد یه گزینه ای میاد که نوشته میخوای رجیستر کنید که اگه نه بزنی Log off میشه.بعد از اینکه سریال درست رو وارد کردم میگه کشورت رو انتخاب کن که ایران بینش نیست و یه جوری کد چندین رقمی میخواد.

lahij_web
19-08-2009, 23:28
سلام . من Volume icon ویندوزم رفته . آهنگ Welcome ندارم . تنظیماتش تو ک پانل هست اما ...
کلیدش تو رجیستری رو میخواستم
مشکل میدونین از کجاست ؟

samadsam
19-08-2009, 23:34
سلام
ببخشید می شه کار این برنامه رو به صورت کامل توضیح بدد

[ali]
20-08-2009, 11:37
ممنون از جوابتون
لطفا کمکم کنید.
دقیقا از چه ویندوزی استفاده میکنه ؟
ادیشنشو بگو

بهتره فایل کرک را در یک سی دی بوت ایبل بریزی و ویندوز را کرک کنی

Masоud
20-08-2009, 12:37
سلام . من Volume icon ویندوزم رفته . آهنگ Welcome ندارم . تنظیماتش تو ک پانل هست اما ...
کلیدش تو رجیستری رو میخواستم
مشکل میدونین از کجاست ؟

سلام

برو از Control Panel گزینه ی Sound And Audio Devices رو انتخاب کن.

تیک گزینه ی Place volume icon in the taskbar رو بزن.

اگر این گزینه قفل بود درایور کارت صدا رو دوباره از نو نصب کن.

سلام

lahij_web
20-08-2009, 13:44
سلام

برو از Control Panel گزینه ی Sound And Audio Devices رو انتخاب کن.

تیک گزینه ی Place volume icon in the taskbar رو بزن.

اگر این گزینه قفل بود درایور کارت صدا رو دوباره از نو نصب کن.

[ :40:

سلام.
توجه نکردی عزیز .اینو قبلا چک کردم مشکلی از بابت کنترل نداره . احتمالا Key یا Value رجیستریش عوض شده .
دوباره نصب میکنم اما باز همینطوره .

Masоud
20-08-2009, 14:19
سلام.
توجه نکردی عزیز .اینو قبلا چک کردم مشکلی از بابت کنترل نداره . احتمالا Key یا Value رجیستریش عوض شده .
دوباره نصب میکنم اما باز همینطوره .
سلام

نرم افزاری نصب کردید که باعث این مشکل شده ؟

از System Restore استفاده کنید.

samadsam
21-08-2009, 18:21
سلام

ببخشید من می خواستم یه کم در مورد این برنامه بدونم نه اینکه به لینک برم در ضمن لینک هم خراب هستش

H a m e e d
21-08-2009, 20:53
سلام؛ من مدتیه با اینترنت اکسپلورر یه مشکلی پیدا کردم.
وقتی روی دسکتاپ رایت کلیک میکنم و تو قسمت Customize Desktop میرم قسمت Desktop Icons اونوقت حتی اگه تیک اینترنت اکسپلورر رو هم بزنم بازم روی دسکتاپ نشون داده نمیشه.باید چی کار کنم؟
ویندوزم هم XP SP2 هستش.
البته آنتی ویروس به روز ناد 32 رو هم دارم و سیستمم آلودگی نداره.

black.assassin
21-08-2009, 21:24
وقتی روی دسکتاپ رایت کلیک میکنم و تو قسمت Customize Desktop میرم قسمت Desktop Icons اونوقت حتی اگه تیک اینترنت اکسپلورر رو هم بزنم بازم روی دسکتاپ نشون داده نمیشه.باید چی کار کنم؟
ویندوزم هم XP SP2 هستش.

خوب میتونین ازش shortcut بگیرین .

DrXoX
21-08-2009, 21:37
ببخشید من می خواستم یه کم در مورد این برنامه بدونم نه اینکه به لینک برم در ضمن لینک هم خراب هستش

همین لینکی که مسعود معرفی کرد کامل توضیح داده ، لینک هم سالمه مشکلی نداره

H a m e e d
21-08-2009, 22:15
ویندوزم هم XP SP2 هستش.

خوب میتونین ازش shortcut بگیرین .
البته من این راهو رفتم؛ ولی میخواستم بدونم به چه علتی اینطوری شده؟

BBNHFAK
22-08-2009, 07:15
یه مشکل تو Windows XP SP2

وقتی ویندوز می خواد پوشه فیلم ها و قسمت درست کردن سی دی (Make a Data Disk( نرو رو باز کنه این پیغام رو می ده:

Nero

this program requires the file advrcntr2.dll, which was not found on this system

بعد باید 10 بار پنجره رو بست تا پیغام بره و پس از پخش ویدیوی اون پوشه سیستم ری استارت می شه
مشکل چیست؟؟؟

Masоud
22-08-2009, 11:40

سلام

با تشکر از DrXox عزیز.

تو این لینک در این مورد کامل توضیح داده شده.

لینک تست شد و سالمه.

ویندوزم هم XP SP2 هستش.

البته من این راهو رفتم؛ ولی میخواستم بدونم به چه علتی اینطوری شده؟

میتونی از نرم افزار TweakUI استفاده کنی و آیکن IE رو بیاری تو Desktop :

یه مشکل تو Windows XP SP2

وقتی ویندوز می خواد پوشه فیلم ها و قسمت درست کردن سی دی (Make a Data Disk( نرو رو باز کنه این پیغام رو می ده:

Nero

this program requires the file advrcntr2.dll, which was not found on this system

بعد باید 10 بار پنجره رو بست تا پیغام بره و پس از پخش ویدیوی اون پوشه سیستم ری استارت می شه
مشکل چیست؟؟؟

با نصب Quick Time مشکل حل خواهد شد.

samadsam
22-08-2009, 14:10
ببخشید یه مشکل با Hibernate دارم
من سیستم رو Hibernate می کنم هنگامی که روشن می کنم ویندوز هم کامل بالا می یاد اما پس از وارد شدن به desktop سیستم خود به خود Riboot می شه (این مشکل روی تعویض ویندوز درست عمل می کنه )

narsy
23-08-2009, 09:10
سلام دوستان
من امروز که سیستم رو روشن کردم پیغام داد شما باید بری در مسیر windows\system32\config\system و سیستمت رو reapair کنی با استفاده از سی دی ویندوز
من این کار رو می خواستم بکنم ولی اولاً که جواب نداد ( یا من وارد نبودم بهش ) و الان هم که می خوام کل ویندوز رو عوض کنم باز پیغام زیر رو می ده
setup cannot create the folder
Windows\system32\config
ممنون می شم اگه بتونید راهنماییم کنید

FAKHRED
23-08-2009, 11:01
چه طور می شه win xp رو کریستال کرد؟

samadsam
23-08-2009, 11:31
سلام دوستان

من امروز که سیستم رو روشن کردم پیغام داد شما باید بری در مسیر windows\system32\config\system و سیستمت رو reapair کنی با استفاده از سی دی ویندوز
من این کار رو می خواستم بکنم ولی اولاً که جواب نداد ( یا من وارد نبودم بهش ) و الان هم که می خوام کل ویندوز رو عوض کنم باز پیغام زیر رو می ده
Windows\system32\config

دوست عزیز setup ویندوز خراب شده cd ویندوز رو درون درایو بزار تا سیستم رو riboot کن

Masоud
23-08-2009, 13:35
ببخشید یه مشکل با Hibernate دارم
من سیستم رو Hibernate می کنم هنگامی که روشن می کنم ویندوز هم کامل بالا می یاد اما پس از وارد شدن به desktop سیستم خود به خود Riboot می شه (این مشکل روی تعویض ویندوز درست عمل می کنه )

سلام

احتمال حجم درایو C کمتر از 600 مگابایته.

اگر اینطور نبود برو تو Run و بنویس cmd

سپس عبارت زیر رو پاک کن و Enter بزن :

sfc /purgecache

سلام دوستان
Windows\system32\config

اینجا رو نگاه کن :

چه طور می شه win xp رو کریستال کرد؟

darkangel85
23-08-2009, 13:41
سلام
امروز ویندوز xp من یه پیغام داد که دیگه قانونی نیست
رفتم از روش قبلی که به وسیله تلفن بود دوباره قانونیش کنم که یه سریال 7 قسمتی میخواست، در صورتی که سریال موجود 5 قسمتیه
حالا میخواستم بدونم واسه دوستان این اتفاق نیفتاده؟!
راه حل چیه حالا؟

Masоud
23-08-2009, 13:53
سلام
امروز ویندوز xp من یه پیغام داد که دیگه قانونی نیست
رفتم از روش قبلی که به وسیله تلفن بود دوباره قانونیش کنم که یه سریال 7 قسمتی میخواست، در صورتی که سریال موجود 5 قسمتیه
حالا میخواستم بدونم واسه دوستان این اتفاق نیفتاده؟!
راه حل چیه حالا؟
سلام

از این استفاده کن ببین بدردت میخوره ؟

samadsam
23-08-2009, 14:46
احتمال حجم درایو C کمتر از 600 مگابایته.

ندوست عزیز درایو 41GB هستش
همین ویندوز رو بارها روی سیستم نصب کردم اما در بعضی مواقع درست کار می کرد

یه سوال دیگه :
می خواستم ویندوز نصب کنم که یک Error صفحه ابی میاد و پایینش هم یه 8 ، 9 صفر داده و نمزاره ویندوز نصب بشه

Masоud
23-08-2009, 20:19
ندوست عزیز درایو 41GB هستش
همین ویندوز رو بارها روی سیستم نصب کردم اما در بعضی مواقع درست کار می کرد

یه سوال دیگه :
می خواستم ویندوز نصب کنم که یک Error صفحه ابی میاد و پایینش هم یه 8 ، 9 صفر داده و نمزاره ویندوز نصب بشه
سلام

اگر از سالم بودن سخت افزار مطمئنی ، پارتیشن C رو که میخوای روش ویندوز نصب کنی ، باید پاکش کنی و از نو بسازیش.

redstorm88
23-08-2009, 21:08
سلام من اینترنت پر سرعت دارم چند وقته که هر دانلود منیجری بویژه idm نصب میکنم سرعت دانلودش خیلی پایینه ویندوز رو هم عوض کردم ولی تغییری نکرده در صورتی که با ویندوز سرعتش خوبه لطفا راهنمایی کنید

lahij_web
24-08-2009, 10:14
سلام

نرم افزاری نصب کردید که باعث این مشکل شده ؟

از System Restore استفاده کنید.

سلام .
راستش اتفاق چند وقتی هست افتاده .
برنامه خاص نه چیزی که بخواد ولوم رو تغییر بده .
به هر حال مشکلم اینه با این همه برنامه نمیخوام ویندوز رو عوض کنم.
ممنون از توجه ت . لطف کردی عزیز :10:

narsy
24-08-2009, 10:21
دوست عزیز setup ویندوز خراب شده cd ویندوز رو درون درایو بزار تا سیستم رو riboot کن

مرسی دوست عزیز ، ولی ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین یعنی اینکه چطور اونرو riboot کنم
چون سعی کردم ویندوز رو عوض کنم ولی پیغامی که گفتم رو می ده

Masоud
24-08-2009, 14:54
مرسی دوست عزیز ، ولی ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین یعنی اینکه چطور اونرو riboot کنم
چون سعی کردم ویندوز رو عوض کنم ولی پیغامی که گفتم رو می ده
سلام

در هنگام نصب ویندوز با زدن کلید R به محیط Recovery Console رفته و سیستم رو Repair کن یا به لینک زیر برو طبق مراحل انجام بده :

یک Cd ویندوز دیگه رو هم امتحان کن.

Kurosh
24-08-2009, 15:00
بعضی مواقع اتفاق می افته که موقع نصب ویندوز ، اون قسمتی که باید ویندوز نصب شده روی سیستم رو بشناسه ، نمی شناسه و در نتیجه امکان Repair از اون جا وجود نداره ، اون Repair خیلی ساده است ، ولی اگه این اتفاق افتاد و بدون اینکه ویندوز رو بشناسه ، بره سراغ انتخاب پارتیشن نصب و ... ، تنها راه برای Repair اون گزینه ی Repair ایه که اول اول نصب با زدن کلید R قابل دسترسیه...ولی اون Repair یه مقدار مشکله و از محیط Dos هست...
می خوام ببینم کسی می تونه بگه توی Dos واسه Repair ویندوز موجود روی سیستم چی باید نوشت؟

Masоud
24-08-2009, 15:13
بعضی مواقع اتفاق می افته که موقع نصب ویندوز ، اون قسمتی که باید ویندوز نصب شده روی سیستم رو بشناسه ، نمی شناسه و در نتیجه امکان Repair از اون جا وجود نداره ، اون Repair خیلی ساده است ، ولی اگه این اتفاق افتاد و بدون اینکه ویندوز رو بشناسه ، بره سراغ انتخاب پارتیشن نصب و ... ، تنها راه برای Repair اون گزینه ی Repair ایه که اول اول نصب با زدن کلید R قابل دسترسیه...ولی اون Repair یه مقدار مشکله و از محیط Dos هست...
می خوام ببینم کسی می تونه بگه توی Dos واسه Repair ویندوز موجود روی سیستم چی باید نوشت؟
سلام

این دو تا رو بخون کامل توضیح داده شده :

Kurosh
24-08-2009, 15:49
سلام

این دو تا رو بخون کامل توضیح داده شده :

ممنون...

البته این شیوه زیادی manual و غیر اتوماتیکه ، جوری که همه ی دستورا رو خودمون باید بهش بدیم...!
ولی خب تو اون یکی Repair خودش اتوماتیک ایراد ها رو می گیره و رفع می کنه...

ahriman323
24-08-2009, 20:33
سلام دوستان
یک سیستم هست که وقتی ویندوز میاد بالا صفحه دسکتاپ مشکی هست و فقط نشانگر موس روی دسکتاپ مشخص هست.
از طریق safe mode هم میتونم وارد سیستم بشم و مشکلی نیست!
مشکل چی هست؟!:13:

yaghob.boss
24-08-2009, 21:17
با سلام دوستان یکی از درایو های من 10 گیگ هست کل اطلاعات داخلش 6 گیگ هست ولی مینویسه فضای آزاد 1 گیگ پس بقیه فضا کجا رفته چطوری برشگردونم

Masоud
24-08-2009, 23:37
 ممنون...

البته این شیوه زیادی manual و غیر اتوماتیکه ، جوری که همه ی دستورا رو خودمون باید بهش بدیم...!
ولی خب تو اون یکی Repair خودش اتوماتیک ایراد ها رو می گیره و رفع می کنه...

سلام

فکر نکنم راه دیگه ای باشه اگر خودش تو صفحه آبی نصب ویندوز Repair اتوماتیک انجام نده.

سلام دوستان
یک سیستم هست که وقتی ویندوز میاد بالا صفحه دسکتاپ مشکی هست و فقط نشانگر موس روی دسکتاپ مشخص هست.
از طریق safe mode هم میتونم وارد سیستم بشم و مشکلی نیست!
مشکل چی هست؟!:13:

احتمالا فایل های بوت و لاگ آن کردن ویندوز خراب شدند.

در Safe Mode از لینک پایینی استفاده کن :

با سلام دوستان یکی از درایو های من 10 گیگ هست کل اطلاعات داخلش 6 گیگ هست ولی مینویسه فضای آزاد 1 گیگ پس بقیه فضا کجا رفته چطوری برشگردونم

اینو بنگاه :

mohammad pro
25-08-2009, 00:03
با سلام؛من در حال حاضر يك هارد اينترنال 80 گيگابايتي روي سيستم دارم و قصد دارم كه با Norton Ghost 14.0 يك بك اپاز كل كامپيوتر بگيرم كه بعداً وقتي هارد رو عوض كردم كليه اطلاعات رو recovery كنم در هارد جديد.براي اين منظور من از تب Advanced گزينه Define New Backup رو زدم و بعد Backup My Computer رو زدم و بعدهم Next رو زدم و حالا ميگه كه بايد درايو ها را مشخص كنيد در حالي كه فقط درايو c در ليست هست حالا چه طور بايد ساير درايو ها رو هم انتخاب كنم چون من قصد دارم كه از كل هارد بك اپ بگيرم و نه فقط يك درايو.راستي من درايو هاي c , D , F رو در سيستم دارم.

mohammad pro
25-08-2009, 00:05
با سلام؛من در حال حاضر يك هارد اينترنال 80 گيگابايتي روي سيستم دارم و قصد دارم كه با Norton Ghost 14.0 يك بك اپاز كل كامپيوتر بگيرم كه بعداً وقتي هارد رو عوض كردم كليه اطلاعات رو recovery كنم در هارد جديد.براي اين منظور من از تب Advanced گزينه Define New Backup رو زدم و بعد Backup My Computer رو زدم و بعدهم Next رو زدم و حالا ميگه كه بايد درايو ها را مشخص كنيد در حالي كه فقط درايو c در ليست هست حالا چه طور بايد ساير درايو ها رو هم انتخاب كنم چون من قصد دارم كه از كل هارد بك اپ بگيرم و نه فقط يك درايو.راستي من درايو هاي c , D , F رو در سيستم دارم.

narsy
25-08-2009, 08:14
سلام

در هنگام نصب ویندوز با زدن کلید R به محیط Recovery Console رفته و سیستم رو Repair کن یا به لینک زیر برو طبق مراحل انجام بده :

یک Cd ویندوز دیگه رو هم امتحان کن.

خیلی ممنون دوست عزیز ، ممکنه یه لینکی معرفی کنید که مراحل reapair در محیط recovery consol رو توضیح بده چون من سعی کردم ولی نتونستم ( لطفاً به زبان فارسی باشه:20:)
در مورد لینکی هم که معرفی کرده بود ید مشکل من اینه که اصلا ویندوزم بالا نمی یاد که یتونم وارد محیط command promptبشم یعنی همون صفحه ی اول پیغام می ده که باید ویندوزت رو تعمیر کنی
بازم سپاسگزارم :11:

yaghob.boss
25-08-2009, 12:58
اینو بنگاه :

نگاه کردم به همون آدرس ریجستری هم رفتم ولی نفهمیدم چیکار کنم . حالا این کار چه عملی روی درایو انجام میده اگه میشه خودت یه توضیحی بده

Masоud
25-08-2009, 14:25

سلام

تاپیک زیر رو بدقت بخونید و عمل کنید :

خیلی ممنون دوست عزیز ، ممکنه یه لینکی معرفی کنید که مراحل reapair در محیط recovery consol رو توضیح بده چون من سعی کردم ولی نتونستم ( لطفاً به زبان فارسی باشه:20:)
در مورد لینکی هم که معرفی کرده بود ید مشکل من اینه که اصلا ویندوزم بالا نمی یاد که یتونم وارد محیط command promptبشم یعنی همون صفحه ی اول پیغام می ده که باید ویندوزت رو تعمیر کنی
بازم سپاسگزارم :11:

اگر در خلال نصب ویندوز (در همون صفحه ی آبی) در پایین صفحه نوشت R=Repair یعنی اگر کلید R رو فشار بدید ویندوزی رو که رو درایو C مثلا نصب کردید رو نشون میده و اگر شما انتخابش کنی خودش اتوماتیک عملیات Repair رو انجام خواهد داد.

نگاه کردم به همون آدرس ریجستری هم رفتم ولی نفهمیدم چیکار کنم . حالا این کار چه عملی روی درایو انجام میده اگه میشه خودت یه توضیحی بده

اون مسیر رو طی کن و رویSession Manager کلیک کن .

در سمت راست روی Boot Execute دبل کلیک کن.

در پنجره ی باز شده در خط دوم عبارت رو تایپ کن و اسم درایوی رو که اشتباه فضاشو مینویسه(مثلا D ).

پنجره رو OK کن و سیستم رو Restart .

ahriman323
25-08-2009, 20:35
احتمالا فایل های بوت و لاگ آن کردن ویندوز خراب شدند.

در Safe Mode از لینک پایینی استفاده کن :

توی اون سیستم در حالتSafe Mode وقتی sfc /scannow را میزنم ارور میده ولی توی سیستم خودم در حالت عادی امتحان کردم مشکلی نیست و ادامه کار را میده....

Masоud
25-08-2009, 21:19
توی اون سیستم در حالتSafe Mode وقتی sfc /scannow را میزنم ارور میده ولی توی سیستم خودم در حالت عادی امتحان کردم مشکلی نیست و ادامه کار را میده....
سلام

عیب نداره بذار ادامه بده

وقتی پیغام اومد Cd ویندوز رو بذار داخلش و دکمه ی Retry رو بزن.

وقتی عملیات تموم شد سیستم رو Restart کن.

ahriman323
26-08-2009, 00:38
سلام

عیب نداره بذار ادامه بده

وقتی پیغام اومد Cd ویندوز رو بذار داخلش و دکمه ی Retry رو بزن.

وقتی عملیات تموم شد سیستم رو Restart کن.

سیستم خودم که سالم هست اون سیستم ارور میده.....و ادامه کار نمیاد که سی دی بخواهد...

bozorgmehr
26-08-2009, 05:39
سلام خدمت اساتید محترم:
سئوالی داشتم یکی از دوستانم بدلیل مشکل در سیستمش تصمیم به نصب مجدد ویندوز میکند و بدون فورمت سیستم ویروسی بدلیل ناآگاهی اقدام به نصب ویندوز میکند. که مراحل نصب تا مقداری صورت گرفته وسیستم هنگ میکند. برای رفع اشکال از ستاپ سیستم بوت از سی دی رام را انتخاب نمودم ولی وقتی سئوال میکند برای بوت از روی سی دی رام یک دکمه را بزنید سیستم از روی سی دی بوت نمیشود بلکه علامت ویندوز ظاهر شده و دوباره به مراحل قبل که تعدادی از مراحل نصب صورت گرفته بود بر میگردد واروری ظاهر میشود که برای ادامه نصب سی دی را وارد کنید در حالی که سی دی در سی دی رام قرار دارد و سیستم هنگ میکند.از اساتید بزرگوار در خواست راهنمائی دارم پیشاپیش سپاسگذارم

manie666
26-08-2009, 07:34
امروز وقتی dap را داشتم unistall می کردم پیغام windows/system32.dll in use می خواستم ببیم منشا اون پیغام چیه را دیدم اما خوب برنامه حذف شد

narsy
26-08-2009, 10:50
اگر در خلال نصب ویندوز (در همون صفحه ی آبی) در پایین صفحه نوشت R=Repair یعنی اگر کلید R رو فشار بدید ویندوزی رو که رو درایو C مثلا نصب کردید رو نشون میده و اگر شما انتخابش کنی خودش اتوماتیک عملیات Repair رو انجام خواهد داد.

سلام
من واقعا عذر می خوام ولی چاره ی دیگه ای به غیر از پرسیدن ندارم
مشکل من اصلا با reapair حل نشد و نه تنها این بلکه نمی تونم ویندوز جدیدی هم نصب کنم و موقع نصب با پیغام :
setup cannot continue until create the folder
windows/system 32/ config

مواجه می شم حالا من باید چطوری این فولدر رو ایجاد کنم ؟؟
صمیمانه تشکر می کنم

Masоud
26-08-2009, 12:20
سیستم خودم که سالم هست اون سیستم ارور میده.....و ادامه کار نمیاد که سی دی بخواهد...

سلام

اگر CD ویندوز را نمی خواهد پس ویندوز قانونی نیست. اول ویندوز رو قانونی کنید و سپس مراحل رو انجام دهید :

سلام خدمت اساتید محترم:
سئوالی داشتم یکی از دوستانم بدلیل مشکل در سیستمش تصمیم به نصب مجدد ویندوز میکند و بدون فورمت سیستم ویروسی بدلیل ناآگاهی اقدام به نصب ویندوز میکند. که مراحل نصب تا مقداری صورت گرفته وسیستم هنگ میکند. برای رفع اشکال از ستاپ سیستم بوت از سی دی رام را انتخاب نمودم ولی وقتی سئوال میکند برای بوت از روی سی دی رام یک دکمه را بزنید سیستم از روی سی دی بوت نمیشود بلکه علامت ویندوز ظاهر شده و دوباره به مراحل قبل که تعدادی از مراحل نصب صورت گرفته بود بر میگردد واروری ظاهر میشود که برای ادامه نصب سی دی را وارد کنید در حالی که سی دی در سی دی رام قرار دارد و سیستم هنگ میکند.از اساتید بزرگوار در خواست راهنمائی دارم پیشاپیش سپاسگذارم

امروز وقتی dap را داشتم unistall می کردم پیغام windows/system32.dll in use می خواستم ببیم منشا اون پیغام چیه را دیدم اما خوب برنامه حذف شد

برای رفع این مشکل وصله زیر رو دانلود و نصب کنید :

سلام
من واقعا عذر می خوام ولی چاره ی دیگه ای به غیر از پرسیدن ندارم
مشکل من اصلا با reapair حل نشد و نه تنها این بلکه نمی تونم ویندوز جدیدی هم نصب کنم و موقع نصب با پیغام :
setup cannot continue until create the folder
windows/system 32/ config

مواجه می شم حالا من باید چطوری این فولدر رو ایجاد کنم ؟؟
صمیمانه تشکر می کنم

باید از دوستانی که Dos بلدند کار کنند بپرسی.

راهی بجز این نداره که در Dos پوشه رو ایجاد کنی.

یا پارتیشن C رو یکبار کلا پاک کن و دوباره بسازش.

احمد1379
26-08-2009, 13:55
با درود به همه دوستان
پرسش بنده این است که Removable Disk چیست بنده هنگامی که وارد My computer میشوم چها ر درایو بانام Removable Disk میبینم که شکلشان ماننددرایو فلش مموری است ووقتی روی آنها دوبارکلیک میکنم پیغام insert a disk into drive میدهد میخواستم بدانم این چهار درایو به چه درد میخورد آیا کاربردی دارد کیس قبلی که داشتم این چیزارو نداشت واگر نیازی نیست چگونه باید آنها را بردارم سپاسگزارمیشوم اگر دوستان راهنمایی کنند
با سپاس

MILAD MGH
26-08-2009, 18:06
سلام.من دیشب ویندوز عوض کردم.صبح که روشن کردم shut down شده شبیه عکس و کنار میلاد که باید عکس باشه نیست.دوستان یه راهنمایی بکنید.ممنون.

Masоud
26-08-2009, 18:32
با درود به همه دوستان
پرسش بنده این است که Removable Disk چیست بنده هنگامی که وارد My computer میشوم چها ر درایو بانام Removable Disk میبینم که شکلشان ماننددرایو فلش مموری است ووقتی روی آنها دوبارکلیک میکنم پیغام insert a disk into drive میدهد میخواستم بدانم این چهار درایو به چه درد میخورد آیا کاربردی دارد کیس قبلی که داشتم این چیزارو نداشت واگر نیازی نیست چگونه باید آنها را بردارم سپاسگزارمیشوم اگر دوستان راهنمایی کنند
با سپاس

سلام

اونا بخاطر این هستند که احتمالا در جلوی کیس شما جایی برای وصل کردن مموری کارد یا چیز دیگه ای وجود داره.

اگر میخوای حذفشون کنی برو تو Device Manager و از قسمت Disk Drives روشون کلیک کن و Uninstall رو انتخاب کن.

البته توصیه میشه پاک نشوند.

سلام.من دیشب ویندوز عوض کردم.صبح که روشن کردم shut down شده شبیه عکس و کنار میلاد که باید عکس باشه نیست.دوستان یه راهنمایی بکنید.ممنون.

برو تو Control Panel و User Accounts رو انتخاب کن.

در پنجره ی باز شده گزینه ی Change the way users log on or off رو انتخاب کن.

در صفحه ی جدید اومده تیک هر دو گزینه ی Use the Welcome screen و Use Fast User Switcing رو بزن.

اگر درست نشد تیک دومی رو بردار.

در نهایت گزینه ی Apply Options رو بزن.

MILAD MGH
26-08-2009, 18:54
ممنون.ولی این اخطار میاد:

Masоud
26-08-2009, 19:06
ممنون.ولی این اخطار میاد:
سلام

Kurosh
26-08-2009, 19:36
سلام

اگر هم گزینه ی مورد نظر در اون جا موجود نبود ، می تونید در رجیستری به این آدرس برین:
و کلید GinaDLL رو از قسمت راست پاک کنید ، حالا می تونید در User Accounts صفحه ی Welcome رو Enable کنید...

اگه این دو روش کار نکرد ، یه راه حل توی یکی از فروم ها خوندم که نوشته بود توی همون Properties کانکشنتون ، علاوه بر Client For NetWare هر چی که با NW شروع شده بود رو Uninstall کنید

MILAD MGH
26-08-2009, 19:47
سلام

اگر هم گزینه ی مورد نظر در اون جا موجود نبود ، می تونید در رجیستری به این آدرس برین:
و کلید GinaDLL رو از قسمت راست پاک کنید ، حالا می تونید در User Accounts صفحه ی Welcome رو Enable کنید...

اگه این دو روش کار نکرد ، یه راه حل توی یکی از فروم ها خوندم که نوشته بود توی همون Properties کانکشنتون ، علاوه بر Client For NetWare هر چی که با NW شروع شده بود رو Uninstall کنید
ممنون.مشکل shut down حل شد ولی کنار میلاد عکس نیست

Kurosh
26-08-2009, 20:12
ممنون.مشکل shut down حل شد ولی کنار میلاد عکس نیست
اگه هنوز Welcome Screen رو Enable نکردی ، این می تونه دلیل نبود اون عکس باشه...
ولی اگه فعاله ، یه جا خوندم که توی run اینو بزنی ، حل میشه:
 regsvr32 shimgvw.dll
یه کم غیر منطقی می رسه...ولی خب ضرر نداره ، یه بار بعدش reboot کن...

MILAD MGH
26-08-2009, 20:29
مشکل حل شد.خیلی ممنون.کامپیوتر رو ریستارت کردم بعد درست شد.

asd.mohammad
27-08-2009, 01:17
سلام
سیستم من سه تا ویندوز داره .چند روز پیش وارد ویستا شدم و انتی ویروسم (کسپر) یک فایل سیستمی رو ویروس تشخیس داد.فایله مربوط به صدا بود.رفتم داخل اکس پی که با مودم دیال اپ وصل شم اینترنت که با ارور 680 مواجه شدم . در ویندوز های مشکلی با وصل شدن ندارم .درایور های صدا رو حذف و دوباره نصب کردم .مشکل رفع نشد .مودم رو حذف و دوباره نصب کردم . مشکل حل نشد.از بوت سی دی اکس پی استفاده کردم واکس پی رو دوباره نصب کردم .مشکل حل شد ولی mbr هاردم پاک شد ویک راست به اکس پی میره.حالا چه کنم که هر سه ویندوزم برگرده؟
تشکر.

saeed774
27-08-2009, 12:41
شما با برنامه زير ميتوني اينكارو انجام بدي منتهي يكم بايد باهاش كار كني زياد سخت نيست :

mohsen1104
27-08-2009, 15:00
با سلام و خدا قوت و آرزوی قبولی طاعات
مشکل من این فایلهاست که پاک نمیشه و داخل یکی از پوشه های رم گوشیمه .
آنتی ویروسم هم آپدیته و مشکل ویروسی نیست.

لطفا راهنمایی کنین . با unlocker هم جواب نمی ده

Masоud
27-08-2009, 19:02
با سلام و خدا قوت و آرزوی قبولی طاعات
مشکل من این فایلهاست که پاک نمیشه و داخل یکی از پوشه های رم گوشیمه .
آنتی ویروسم هم آپدیته و مشکل ویروسی نیست.

لطفا راهنمایی کنین . با unlocker هم جواب نمی ده
سلام

با یک Browser گوشی مثل X-plore این ها رو پاک کن.

احتمالا Read Only شدند.

در نرم افزار X-Plore با زدن کلید 6 این ها رو از حالت System یا Read Only در بیار سپس پاکشون کن.

ahriman323
27-08-2009, 20:57
من برای دایل آپ که کانکشن میسازم بعد که روش کلیک میکنم صفحه مربوط به شماره گیری نمیادو صفحه Properties میاد با این که درایور رو نصب کرد!

Masоud
27-08-2009, 21:34
من برای دایل آپ که کانکشن میسازم بعد که روش کلیک میکنم صفحه مربوط به شماره گیری نمیادو صفحه Properties میاد با این که درایور رو نصب کرد!
سلام

سرویس دایل آپ در ویندوز مشغول شده.

سیستم رو Restart کنید.

p30worwor
28-08-2009, 01:27
با سلام
من چند روزی است که وقتی بر روی Turn off کلیک میکنم به جای اینکه سیستم خاموش شود ، Restart میشود . البته هنگام بالا آمدن ویندوز و در صفحه Welcom ، وقتی که از گزینه Turn off استفاده میکنم سیستم به راحتی خاموش میشود . از شخصی پرسیدم که گفت یا ویندوز خراب است که باید دوباره نصب شود یا اینکه مشکل از پاور است.
آیا میتوانم بدون نصب ویندوز این مشکل را که در این چند سال سابقه نداشته است حل کنم؟
با تشکر

star462
28-08-2009, 10:53
سلام

سرویس دایل آپ در ویندوز مشغول شده.

سیستم رو Restart کنید.

سلام
وقتی که ما اینترنت وصل نباشیم
سرویس dial up میتونه مثلا با چیا مشغول باشه؟
مرسی

tohidkh
28-08-2009, 11:19
سلام.
دوست عزیز، مهم نیست که درایور رو نصب کنه یا نصب نکنه.
مهم اینه که درایور رو درست نصب کنید. مثلا احتمال داره درایور سازگار با سیستم عامل دیگه رو نصب کرده اید. یا ممکنه درایور ورژن دیگه ای از مودم رو نصب کنید.

حالا راه چاره!
ابتدا درایور رو Uninstall کنید.
سیستم رو ریستارت کنید.
سی دی مودم رو در درایو قرار بدین.
اگه دقیقا نمیدونید ورژن سخت افزار مودم تون چی هست، بهتره از Device Manager برای نصب استفاده کنید.
به این طریق که روی My Computer راست کلیک کرده و Properties رو انتخاب کنید.
در پنجره باز شده، به تب Hardware رفته و Device Manager ؤو انتخاب کنید.
سپس قسمت مربوط به مودم رو پیدا کرده و وی اون راست کلیک کنید و Update Driver رو انتخاب کنید.

در پنجره اول گزینه اول، در دومی گزینه دوم، و به سومی دست نزنید تا ویندز به طور اتوماتیک درایور رو از سی دی پیدا کنه.

با سلام
من چند روزی است که وقتی بر روی Turn off کلیک میکنم به جای اینکه سیستم خاموش شود ، Restart میشود . البته هنگام بالا آمدن ویندوز و در صفحه Welcom ، وقتی که از گزینه Turn off استفاده میکنم سیستم به راحتی خاموش میشود . از شخصی پرسیدم که گفت یا ویندوز خراب است که باید دوباره نصب شود یا اینکه مشکل از پاور است.
آیا میتوانم بدون نصب ویندوز این مشکل را که در این چند سال سابقه نداشته است حل کنم؟
با تشکر
سیستم تو ویروسیه دوست من.
با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت شده، اسکنش کنید.
پس از ویروس کشی، اگه مشکلتون حل نشد، ویندوز رو Repair کنید.

momo
28-08-2009, 16:00
دوستان با سلام
ویندوز من هنگام بالا آمدن بعد از رد کردن صفحه welcome و آمدن صفحه بک گراند هیچ یک از آیکون های my computer و غیره و همچنین منوی استارت ظاهر نمیشوند و صفحه به صورت ثابت باقی می ماند لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

HRN
28-08-2009, 18:40
سلام:
چند روز كه حافظه كيپ بورد ويندوزم خراب شده.
وقتي يك فايل يا يك متن رو كپي ميكنم فقط يك بار ميتونم Paste كنم در صورتي كه قبلا بعد از هر بار كپي بار ها ميتونستم اون فايل يا متن رو Paste كنم.
بعضي موقع ها هم بايد چند بار كپي كنم تا كپي بشه.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد ، چون اصلا حال ويندوز عوض كردن ندارم.
با تشكر

Masоud
28-08-2009, 19:14
دوستان با سلام
ویندوز من هنگام بالا آمدن بعد از رد کردن صفحه welcome و آمدن صفحه بک گراند هیچ یک از آیکون های my computer و غیره و همچنین منوی استارت ظاهر نمیشوند و صفحه به صورت ثابت باقی می ماند لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

سلام

پروسس explorer.exe ویندوز مشکل پیدا کرده.

Task Manager رو با Ctrl+Alt+Delete باز کن و روی منوی File کلیک کن و New Task رو بزن.

در پنجره ی کوچک باز شده عبارت explorer.exe رو تایپ کن و Enter بزن.

وقتی ظاهر شدند برو به پست زیر و کارها رو انجام بده :

سلام:
چند روز كه حافظه كيپ بورد ويندوزم خراب شده.
وقتي يك فايل يا يك متن رو كپي ميكنم فقط يك بار ميتونم Paste كنم در صورتي كه قبلا بعد از هر بار كپي بار ها ميتونستم اون فايل يا متن رو Paste كنم.
بعضي موقع ها هم بايد چند بار كپي كنم تا كپي بشه.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد ، چون اصلا حال ويندوز عوض كردن ندارم.
با تشكر

ربطی به حافظه ی کیبورد نداره .

فایل هایی که Copy یا Cut میکنیم در بخشی به نام Clipboard ویندوز قرار میگیرند.

احتمالا بخاطر نصب نرم افزاری امنیتی این مشکل پیش اومده.

HRN
28-08-2009, 20:33
سلام:
ميشه بيشتر توضيح بديد؟
من فقط كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي رو دارم و خيلي وقت هست كه ازش استفاده ميكنم ولي اين مشكل جديدا برام پيش اومده.
اگه ميشه يك راهنمايي براي برطرف كردن اين مشكل بكنيد
باتشكر

bbp
28-08-2009, 20:57
سلام دوستان.
خواهشا اينجانب رو راهنمايي كنيد.

من ويندوزم رو عوض كردم و همون ويندوزي كه قبلا نصب بود رو ريختم...

sp2 MRT

قبلا روش برنامه corel داشتم و راحت نصب ميشد و كار ميكرد اما الان بعد از تعويض ويندوز corel 14 كه اصلا نصب نميشه corel 12 اول نصب شد و يه 2 ساعتي باهاش كار كردم اما بعد از اينكه كامپيوتر رو روشن كردم و روش كليك كردم هيچي نميشه و وارد برنامه نميشه...

به نظر شما ايراد از كجاست؟

چطوري ميتونم حلش كنم؟

2 بار هم ويندوز رو عوض كردم اما بازم همينطور هست...

mohammad pro
28-08-2009, 21:26
با سلام؛
لطفا نحوه Fdisk كردن هارد رو با سي دي ويندوز به من ياد بديد.

sinath
28-08-2009, 21:45
من چند روزه که صدای ویندوزم به کل قطع شده به جز navigation start,توی کنترل پنل و بخش صدا windows default رو انتخاب کردم بازم درست نشد.البته وقتی فایل صوتی و تصویری میذارم صداش پخش میشه.

mohsen1104
29-08-2009, 09:54

سلام

با یک Browser گوشی مثل X-plore این ها رو پاک کن.

احتمالا Read Only شدند.

در نرم افزار X-Plore با زدن کلید 6 این ها رو از حالت System یا Read Only در بیار سپس پاکشون کن.

جواب نمی ده میگه نمی تونم پاک کنم . داخل پوشه هم که می خوام برم از برنامه میاد بیرون.:13:

Masоud
29-08-2009, 11:13
سلام:
ميشه بيشتر توضيح بديد؟
من فقط كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي رو دارم و خيلي وقت هست كه ازش استفاده ميكنم ولي اين مشكل جديدا برام پيش اومده.
اگه ميشه يك راهنمايي براي برطرف كردن اين مشكل بكنيد
باتشكر

سلام

اصولا نرم افزارهای امنیتی مثل Internet Security برای امنیت بیشتر هر چند ثانیه یکبار Clipboard رو پاک میکنند.

در تنظیمات خود نرم افزار بگردید ببینید تنظیمی واسه این کار وجود داره یا نه ؟

اگر بعد از نصب نرم افزاری این مشکل پیش اومده اون نرم افزارو پاک کنید.

سلام دوستان.
خواهشا اينجانب رو راهنمايي كنيد.

من ويندوزم رو عوض كردم و همون ويندوزي كه قبلا نصب بود رو ريختم...

sp2 MRT

قبلا روش برنامه corel داشتم و راحت نصب ميشد و كار ميكرد اما الان بعد از تعويض ويندوز corel 14 كه اصلا نصب نميشه corel 12 اول نصب شد و يه 2 ساعتي باهاش كار كردم اما بعد از اينكه كامپيوتر رو روشن كردم و روش كليك كردم هيچي نميشه و وارد برنامه نميشه...

به نظر شما ايراد از كجاست؟

چطوري ميتونم حلش كنم؟

2 بار هم ويندوز رو عوض كردم اما بازم همينطور هست...

اصولا مشکل در ذات ویندوزهای MRT وجود داره.

مشکل از ویندوزه.

این رو نصب کنید : Net Framework 2.0.

اگر حل نشد مجبورید ویندوز رو عوض کنید.

با سلام؛
لطفا نحوه Fdisk كردن هارد رو با سي دي ويندوز به من ياد بديد.

من چند روزه که صدای ویندوزم به کل قطع شده به جز navigation start,توی کنترل پنل و بخش صدا windows default رو انتخاب کردم بازم درست نشد.البته وقتی فایل صوتی و تصویری میذارم صداش پخش میشه.

برو به مسیر زیر چک کن ببین صداهای ویندوز پاک نشدند :

C:\Windows\Media

جواب نمی ده میگه نمی تونم پاک کنم . داخل پوشه هم که می خوام برم از برنامه میاد بیرون.:13:

مورد عجیبیه !

از Y-Browser استفاده کن ببین میشه ؟

احتمالا از فایل های اصلی گوشی هستند که اینجوری پاک نمیشن.

از حالت System یا Read Only درشون آوردی و بعد امتحان کردی ؟

bbp
29-08-2009, 11:30
خيلي ممنون جناب مسعود اين كار رو انجام ميدم ببينم چي ميشه...

فقط من همين ويندوز رو قبلا چندين بار ريختم و مشكلي با برنامه ها نداشتم...

اما الان نه كرل 14 نصب ميشه - كرل 12 هم كه نصب ميشه براي اولين بار ميره توش اما دفعه بعدي نميره...

به نظر شما فايلاي اجرايي ويندوز مشكلي پيدا نكرده؟

Masоud
29-08-2009, 11:41
خيلي ممنون جناب مسعود اين كار رو انجام ميدم ببينم چي ميشه...

فقط من همين ويندوز رو قبلا چندين بار ريختم و مشكلي با برنامه ها نداشتم...

اما الان نه كرل 14 نصب ميشه - كرل 12 هم كه نصب ميشه براي اولين بار ميره توش اما دفعه بعدي نميره...

به نظر شما فايلاي اجرايي ويندوز مشكلي پيدا نكرده؟
سلام

خواهش میشه.

چرا اتفاقا فایل ها و dll ها خراب شدند.

N O V A L I S
29-08-2009, 11:49
سلام.
هر وقت از ویندوز می خوام خارج شم این پیغام ظاهر میشه..
البته نیاز به ok نداره و از ویندوز خارج میشم و مشکلی برام ایجاد نمی کنه.. ولی می گم شاید مشکلی ایجاد می کنه من نمی دونم! چیه جریان؟