PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

sarona
21-04-2009, 10:14
یه مشکلی برام پیش اومده؟؟ وقتی روی درایو پارتیشن(Local Disc ) دابل کلیک میکنم (یا از طریق کلیک راست + open ) باز نمیشه !! و صفحه[ Open With ] رو باز میکنه !!!البته فقط یه درایو اینجوریه ! بقیه درست کار میکنه! نمیدونم چطوری درستش کنم!! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..! {Win XP sp2}
# این عکس اول #

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

# این عکس دوم #

picher_s
21-04-2009, 10:32
;3708610']سلام کسي حدس ميزنه مشکل مشکي شدن صفحه و موندش در حين نصب قبل از آغاز نصب چي ميتونه باشه؟
مادربورد هم asus هست.

سلام
منم دقیقا همین مشکل رو با لپ تاپم دارم.

saiiddz
21-04-2009, 12:40
یه مشکلی برام پیش اومده؟؟ وقتی روی درایو پارتیشن(local disc ) دابل کلیک میکنم (یا از طریق کلیک راست + open ) باز نمیشه !! و صفحه[ open with ] رو باز میکنه !!!البته فقط یه درایو اینجوریه ! بقیه درست کار میکنه! نمیدونم چطوری درستش کنم!! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..! {win xp sp2}

سیستمتون ویروسی شده

سلام
رفيقم وقتي يه نرم افزار نصب ميكنه
اخر نصب صفحه ابي ميشه كه كلي نوشته داره
مجبور ميشه سيستم رو ريست كنه
از رمتونه

saiiddz
21-04-2009, 12:41
سلام
منم دقیقا همین مشکل رو با لپ تاپم دارم.
لپ تابو که نمیدونم
ولی احتمالآ در رایانه های خانگی از قطع کابل هارد باشه

[ali]
21-04-2009, 14:11
لپ تابو که نمیدونم
ولی احتمالآ در رایانه های خانگی از قطع کابل هارد باشه
اگه اينجور بود ميزد هارد ديتکت نميشه.
اگر کسي راه حلي داره بگه .

sarona
21-04-2009, 15:53
سیستمتون ویروسی شده

ویروسی؟؟ :13: من خودم تا امروز فکر کردم ویروسیه!! ولی اتفاقا امروز صبح آنتی ویروس رو پاک کردم، دوباره هم نصب کردم.. هم آپدیت کردم!!!! اتفاقا همون درایوی که مشکل داره هیچ ویروسی نداشت!! تغییری نکرده؟؟؟!!:41: (آنتی ویروس : ESET Smart Security 3.0.672.0 ) (ضمنا آنتی ویروس هیچ مشکلی نداره!)

[ali]
21-04-2009, 18:26
ویروسی؟؟ :13: من خودم تا امروز فکر کردم ویروسیه!! ولی اتفاقا امروز صبح آنتی ویروس رو پاک کردم، دوباره هم نصب کردم.. هم آپدیت کردم!!!! اتفاقا همون درایوی که مشکل داره هیچ ویروسی نداشت!! تغییری نکرده؟؟؟!!:41: (آنتی ویروس : ESET Smart Security 3.0.672.0 ) (ضمنا آنتی ویروس هیچ مشکلی نداره!)
سلام
من یادمه یک عبارتی توی Run مینوشتیم مربوطه به شل که ریسیت می کرد و این مشکل را حل می کرد تقریبا مثل همون باز شدن سرچ هست توسط MRM و MB_Danger توضیح داده شده.

picher_s
21-04-2009, 20:26
یه مشکلی برام پیش اومده؟؟ وقتی روی درایو پارتیشن(local disc ) دابل کلیک میکنم (یا از طریق کلیک راست + open ) باز نمیشه !! و صفحه[ open with ] رو باز میکنه !!!البته فقط یه درایو اینجوریه ! بقیه درست کار میکنه! نمیدونم چطوری درستش کنم!! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..! {win xp sp2}

سلام
Combofix, FlashDisinfected رو اجرا کنید.
موفق باشید.

Ni_nigc
22-04-2009, 08:05
;3710249']اگه اينجور بود ميزد هارد ديتکت نميشه.
اگر کسي راه حلي داره بگه .

خوب اگه برق هاردت مشكل داشته باشه ديتكت مي شه ولي خوب نمي تونه كار كنه .
هاردت رو اول چك كن.
موفق باشي

292arman
22-04-2009, 17:10
یه مشکلی برام پیش اومده؟؟ وقتی روی درایو پارتیشن(Local Disc ) دابل کلیک میکنم (یا از طریق کلیک راست + open ) باز نمیشه !! و صفحه[ Open With ] رو باز میکنه !!!البته فقط یه درایو اینجوریه ! بقیه درست کار میکنه! نمیدونم چطوری درستش کنم!! ممنون میشم اگه راهنماییم کنید..! {Win XP sp2}
# این عکس اول #

# این عکس دوم #
ویروس auto run، فقط باید با یک anti virus خوب پاکش کنی.

sarona
22-04-2009, 20:13
سلام
combofix, flashdisinfected رو اجرا کنید.
موفق باشید.

داداش اینایی که گفتی یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده!! ممنون :46:

picher_s
22-04-2009, 20:33
داداش اینایی که گفتی یعنی چی؟ بیشتر توضیح بده!! ممنون :46:

سلام داداش انریکو.

رفیق اینا راه حل های ارایه شده برای مشکلاته جدیده ویروس های Autorun هستند.

و شما با Autorun درایو هاتون مشکل داری.

اونهارو دون کن و اجرا کن.

بو بچه ها تو انجمن ها Upَ کردن.

اینم اطلاعاته بیشتر در مورده Combofix

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر حل نشد باید mountpoints2 رو تو رجیستری جستجو و تمامه زیر شاخه هش که + دارن رو زیر شاخه هاشونو

پاک کنید.

موفق باشید.

blue2006
22-04-2009, 22:03
سلام

این مشکل از پراسس explorer.exe ویندوز هست.برای رفع اون یا ویندوزو عوض کن یا repair .

موفق باشید:40:
علت به وجود امدن این ارور چیه ؟

sarona
22-04-2009, 22:11
سلام داداش انریکو.

رفیق اینا راه حل های ارایه شده برای مشکلاته جدیده ویروس های autorun هستند.

و شما با autorun درایو هاتون مشکل داری.

اونهارو دون کن و اجرا کن.

بو بچه ها تو انجمن ها upَ کردن.

اینم اطلاعاته بیشتر در مورده combofix

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر حل نشد باید mountpoints2 رو تو رجیستری جستجو و تمامه زیر شاخه هش که + دارن رو زیر شاخه هاشونو

پاک کنید.

موفق باشید.

آقا ممنون مشکلم حل شد:20: ... حال دادی اساسی!! :10:

picher_s
23-04-2009, 07:35
آقا ممنون مشکلم حل شد:20: ... حال دادی اساسی!! :10:
کرتیم داداش

لطفا آلبومه جدیدتو به ما هم بده :31:

این جور مشکلات را دفعه بعد بیا در بخشه اورژانس مطرح کن.:31:

خوش بهی.:31:

farsweb
23-04-2009, 12:26
سلام
چند وقتیه مرورگر IE6 من بعضی امکانات سایتها رو به بهانه نداشتن ActiveX نمایش نمیده . حتی وقتی وارد Gmail میشم و عبارت [Switch to standard view] رو میزنم , با عبارت زیر روبرو میشم .
Gmail requires ActiveX controls to be enabled
Your browser seems to be Internet Explorer, and ActiveX seems to be disabled. Gmail's standard view requires ActiveX to be enabled in order to operate.
To use Gmail's standard view, enable ActiveX controls in Internet Explorer. You can do this by going to the Tools menu, selecting Internet Options, Security tab, Internet zone, and either select the Default Level, or selecting Custom Level and scrolling down to "Run ActiveX controls and plug-ins" and selecting Enable.
گرچه تنظیمات IE رو در مورد ActiveX مجددا انجام دادم ولی باز هم بی فایده بود .
لطفا راهنمایی کنین .

fanoos110
23-04-2009, 18:31
دوستان، سیستم من قبلا که استند بای میشد فن هم خاموش میشد( هایبر نت نه استند بای) و بعد هم با کلید پاور روشن میشد اما چند روزیه که در موقع استند بای کردن فن خاموش نمیشه و با زدن یک کلید هم روشن میشه.
چطور میتونم اونو به حال قبل بر گردونم؟

AAKOJ
23-04-2009, 20:30
سلام دوستان

شكل Windows security center ويندوز من چرا بعد از نصب هر ويندوزي بعد از مدتي به اين شكل در مياد ؟
اين مشكل در تمام ويندوز ها ايكس پي و ويستا و حتي Seven هم دست از سرم بر نمي داره !

Asali
23-04-2009, 21:37
سلام
دو روزه كه مشكلی پیدا كردم مقداری توی این تاپیكها گشتم ولی راه حلی نیافتم اینجا سوال را مطرح میكنم نمیدونم جاش اینجاست یا خیر خلاصه ببخشید
مشكل: تمام سایتهایی كه برای چك كردن ایمیل میرم در اینترنت اكسپلورر7 باز نمیشه!!! مثل گوگل، یاهو، هاتمیل
برای باز كردن صفحات دیگه مشكلی ندارم فقط این صفحات كه برای چك كردن ایمیل است باز نمیشه!‌ یا گوگل تولبار را وارد نمیشه! مشكل چیه؟
ضمنا خواستم اینترنت اكسپلورر را ارتقا بدم به نسخه 8 این پیغام را میده

البته بگم كه من قبلا از نسخه 7 استفاده میكردم به نسخه هشت ارتقاء دادم اما چون گوگل تولبار نسخه 5 را ساپورت نمی‌كرد و هر بار پیغام می‌داد و از سایت گوگل هم كه بطور مستقیم از ایران نمیشه نسخه 6 گوگل تولبار را دانلود كرد به ناچار به نسخه 7 اینترنت اكسپلورر برگشتم حالا هم كه این سایتها را باز نمیكنه! وقتی هم میخوام دوباره نسخه 8 را نصب كنم این پیغام بالا را میده
ویندوز من xp است با سرویس پك 3 و ضمنا باز كردن این سایتهای فوق الذكر با فایرفاكس هیچ مشكلی نداره . می‌خوام بگم مشكل از ISP نیست. و كاسپر هم آپدیت است و اسپای‌ور هم همینطور ، نصب دوباره ویندوز هم برام میسر نیست چون خیلی نرم افزار باید نصب كنم بیچاره میشم!
ببخشید پر حرفی شد. ممنون میشم جواب بدید.

mamad2005
24-04-2009, 00:19
با عرض ببخشيد در صفحه 18 نرمافزاري را معرفي كرديد به نام password-resetمن از آن استفاده كردم ولي در ادامه كار سريال نامبر ميخواهد جه سريالي را بايد وارد كنم تا كار به اتمام برسد با تشكر از زحمات شما در p30word

tohidkh
24-04-2009, 10:20
سلام دوستان

شكل Windows security center ويندوز من چرا بعد از نصب هر ويندوزي بعد از مدتي به اين شكل در مياد ؟
اين مشكل در تمام ويندوز ها ايكس پي و ويستا و حتي Seven هم دست از سرم بر نمي داره !سلام.
این تاثیر برخی از برنامه ها هست که در برخی از جاهای ویندوز دستکاری میکنن.
شما ببینید کدوم برنامه رو در هر ویندوزی نصب میکنید بعدش اینطوری میشه.
موفق باشید :11:

سلام
دو روزه كه مشكلی پیدا كردم مقداری توی این تاپیكها گشتم ولی راه حلی نیافتم اینجا سوال را مطرح میكنم نمیدونم جاش اینجاست یا خیر خلاصه ببخشید
مشكل: تمام سایتهایی كه برای چك كردن ایمیل میرم در اینترنت اكسپلورر7 باز نمیشه!!! مثل گوگل، یاهو، هاتمیل
برای باز كردن صفحات دیگه مشكلی ندارم فقط این صفحات كه برای چك كردن ایمیل است باز نمیشه!‌ یا گوگل تولبار را وارد نمیشه! مشكل چیه؟
ضمنا خواستم اینترنت اكسپلورر را ارتقا بدم به نسخه 8 این پیغام را میده

البته بگم كه من قبلا از نسخه 7 استفاده میكردم به نسخه هشت ارتقاء دادم اما چون گوگل تولبار نسخه 5 را ساپورت نمی‌كرد و هر بار پیغام می‌داد و از سایت گوگل هم كه بطور مستقیم از ایران نمیشه نسخه 6 گوگل تولبار را دانلود كرد به ناچار به نسخه 7 اینترنت اكسپلورر برگشتم حالا هم كه این سایتها را باز نمیكنه! وقتی هم میخوام دوباره نسخه 8 را نصب كنم این پیغام بالا را میده
ویندوز من xp است با سرویس پك 3 و ضمنا باز كردن این سایتهای فوق الذكر با فایرفاكس هیچ مشكلی نداره . می‌خوام بگم مشكل از ISP نیست. و كاسپر هم آپدیت است و اسپای‌ور هم همینطور ، نصب دوباره ویندوز هم برام میسر نیست چون خیلی نرم افزار باید نصب كنم بیچاره میشم!
ببخشید پر حرفی شد. ممنون میشم جواب بدید.
سلام.
مشکل به ISP یا ویروس ربطی نداره....
این مشکل در موارد نادری پیش میاد. مثلا IE رو آپدیت کنید (یا ورژن اش رو ارتقا بدید) و سپس بعد از یه مدتی ویندوز رو Repair کنید. یا موارد دیگری از قبیل این.
تنها کار که میتونید انجام بدید اینه که اینترنت ایکسپلورر 8 رو دانلود کرده و مجددا نصب کنید.
لینک مستقیم از مایکروسافت:

حجم: 16.1 مگابایت
ولی قبل از نصبش باید مطمئن باشید که ویندوزتون قانونی هست.
برای قانونی کردن ویندوز به پست زیر مراجعه کنید.

با عرض ببخشيد در صفحه 18 نرمافزاري را معرفي كرديد به نام password-resetمن از آن استفاده كردم ولي در ادامه كار سريال نامبر ميخواهد جه سريالي را بايد وارد كنم تا كار به اتمام برسد با تشكر از زحمات شما در p30word
شما هم برای استفاده از سریال معتبر، قسمت اول پست زیر رو بخونید و اون نرم افزار رو دانلود کنید.

موفق باشید:11:

Asali
24-04-2009, 11:12
با سلام و تشكر از tohidkh محترم كه پاسخ دادند
باید عرض كنم كه من در بیان مشكل خود نوشته‌ام كه دیگه نمی‌تونم اینترنت اكسپلورر8 را نصب كنم زیرا پیغام خطا میده كه پیغام را آوردم

حتی در نصب اینترنت اكسپلورر7 هم همین پیغام را میده، ضمنا ویندوز من اكتیو هست و نسخه اكسپلورر را از خود سایت مایكروسافت گرفته‌ام. حالا بگید باید چه كنم؟

ostooreh
24-04-2009, 21:49
سلام
ویندوز من موقع startup یک ارور Don't Send میده واسه ی Generic Host بعضی وقتا هم وقتی به اینترنت وصلم این ارور رو می ده و اینترنت قطع میشه ولی نشون میده که وصله دیگه هم تا ریست نکنم وصل نمیشه
حالا این مشکل از cd ویندوزمه یا ویروسه

پ.ن. وقتی ویندوز عوض کردم و رو هاردم جز ویندوز چیزی نبود هم این ارورو می داد

mohsen_blid
24-04-2009, 21:52
سلام خدمت دوستان من یک مشکل دارم عکس رو میزارم تا راهنماییم کنید درباره اورجینال بودن ویندوز هست

Asali
25-04-2009, 12:36
با سلام
من چند روزه كه مشكلی برام پیش اومده
وقتی كامپیوتر را با حالت هایبرنیت خاموش میكنم خود بخود خودش بعد از چند ساعت روشن میشه!
مشكل چیه؟

mamad2005
25-04-2009, 21:36
نوشته شده توسط mamad2005 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با عرض ببخشيد در صفحه 18 نرمافزاري را معرفي كرديد به نام password-resetمن از آن استفاده كردم ولي در ادامه كار سريال نامبر ميخواهد جه سريالي را بايد وارد كنم تا كار به اتمام برسد با تشكر از زحمات شما

با تشكر از جواب دادن سريع شما ولي منظور از پسورد اين سي دي بوتيبل است
((((((اما روش دوم که خیلی راحت تر:
شما نرم افزاری به نام Reset_XP_Administrator_Password را دانلود می کنی از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

نرم افزاري که در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديدي هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ويندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سيستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.

براي استفاده از اين برنامه پس از باز کردن فايل فشرده ای که از خود سایت میگیرین، فايل Image.iso را بر روي يک سي دي رايت کنيد. و سپس کامپيوتر مورد نظر را با CD-ROM راه اندازي کنيد، در ادامه مراحل را دنبال کنيد.)))))))

fanoos110
26-04-2009, 06:02
دوستان، سیستم من قبلا که استند بای میشد فن هم خاموش میشد( هایبر نت نه استند بای) و بعد هم با کلید پاور روشن میشد اما چند روزیه که در موقع استند بای کردن فن خاموش نمیشه و با زدن یک کلید هم روشن میشه.
کسی برای مشکل من راهی نداره؟

fanoos110
26-04-2009, 06:05
سلام خدمت دوستان من یک مشکل دارم عکس رو میزارم تا راهنماییم کنید درباره اورجینال بودن ویندوز هست
ویندوز شما ثبت نشده است. برای ثبت به لینک زیر بروید

farsweb
26-04-2009, 07:21
سلام
چند وقتیه مرورگر IE6 من بعضی امکانات سایتها رو به بهانه نداشتن ActiveX نمایش نمیده . حتی وقتی وارد Gmail میشم و عبارت [Switch to standard view] رو میزنم , با عبارت زیر روبرو میشم .
Gmail requires ActiveX controls to be enabled
Your browser seems to be Internet Explorer, and ActiveX seems to be disabled. Gmail's standard view requires ActiveX to be enabled in order to operate.
To use Gmail's standard view, enable ActiveX controls in Internet Explorer. You can do this by going to the Tools menu, selecting Internet Options, Security tab, Internet zone, and either select the Default Level, or selecting Custom Level and scrolling down to "Run ActiveX controls and plug-ins" and selecting Enable.
گرچه تنظیمات IE رو در مورد ActiveX مجددا انجام دادم ولی باز هم بی فایده بود .
لطفا راهنمایی کنین .

nedajon
26-04-2009, 11:51
سلام
ویندوز من موقع startup یک ارور Don't Send میده واسه ی Generic Host بعضی وقتا هم وقتی به اینترنت وصلم این ارور رو می ده و اینترنت قطع میشه ولی نشون میده که وصله دیگه هم تا ریست نکنم وصل نمیشه
حالا این مشکل از cd ویندوزمه یا ویروسه

پ.ن. وقتی ویندوز عوض کردم و رو هاردم جز ویندوز چیزی نبود هم این ارورو می داد

صفحه ي دسکتاپ شما تکون مي خوره و حالت ويندوز به حالت classic بر مي گرده و کم کم شبکه قطع مي شه؟
اين مشکل از خود ويندوز است که توي سايت ويندوز نرم افزارهايي براي حل اون گذاشته شده. من اونها رو دانلود کردم و روي چند تا کامپيوتر هم جواب مي ده. اما نمي دوم چطوري بايد اين فايلها رو که 31 مگابايت هست در سايت بگذارم.

mohsen.rajabi
26-04-2009, 13:05
ببخشید چجوری می تونم برای ویندوز اکس پی تم نصب کنم؟

به صورت دستی

Ship Storm
26-04-2009, 13:59

کسی برای مشکل من راهی نداره؟

موقع stand bye سیستم نباید فن خاموش بشه
سیستم تهویه کیس همگی کار باید بکنه و فقط Hard Disk هستش که برق آنچنانی دیگه مصرف نمیکنه و به حالت آماده به کار میره
این مشکل رو شما تو انجمن سخت افزار مطرح کن اونجا دقیق تر رو این جور مسائل کار میکنن

مشکلات سخت افزاری

Mohammad King
26-04-2009, 14:05
ببخشید چجوری می تونم برای ویندوز اکس پی تم نصب کنم؟

به صورت دستی

سلام

بعضی از تمها را میتونید نصب کنید و بعضی ها شون را از

کلیک راست روی صفحه دسکتاپ و سربرگ تمس اون جا یه منوی کشویی هست اون منو را باز کنید و گزینه brows را بزنید/ و تمی را که در یکی از دراو هاتون ریختین انتخاب کنین.

موفق باشید/

Mohammad King
26-04-2009, 14:19

سلام

من آخر نفهمدیم که شما هایبرنت میکردین سیستم خاموش میشد یا استند بای میکردین؟؟؟!!

برای هایبرنت وقتی شما از توی استارت گزینه turn off computer را بزنید و بعد دکمه شیفت را نگه دارین اون وقت stand by به هابرنت تغییر میکنه/

موفق باشید

mohsen.rajabi
26-04-2009, 15:55
سلام

بعضی از تمها را میتونید نصب کنید و بعضی ها شون را از

کلیک راست روی صفحه دسکتاپ و سربرگ تمس اون جا یه منوی کشویی هست اون منو را باز کنید و گزینه brows را بزنید/ و تمی را که در یکی از دراو هاتون ریختین انتخاب کنین.

موفق باشید/

من دو تا پک پوسته از همین انجمن دانلود کردم :\WINDOWS\Resources\Themes

توی این آدرس ریختم اما تو تو سر برگ تم مشخصات صفحه هیچی نیمونه

به صورت دستی هم نمی شه آخه اون فایلهای که گرفتم هیچ کدوم فایلی با پسوند theme. نداره

چی کار کنم؟

ostooreh
27-04-2009, 06:49
صفحه ي دسکتاپ شما تکون مي خوره و حالت ويندوز به حالت classic بر مي گرده و کم کم شبکه قطع مي شه؟
اين مشکل از خود ويندوز است که توي سايت ويندوز نرم افزارهايي براي حل اون گذاشته شده. من اونها رو دانلود کردم و روي چند تا کامپيوتر هم جواب مي ده. اما نمي دوم چطوري بايد اين فايلها رو که 31 مگابايت هست در سايت بگذارم.
درسته همین طور میشه.
اگر شما می تونی بگی خودت چطور از سایت ماکروسافت پیداش کردی یا لینک مایکروسافت رو هم بدی من خودم میرم میگیرمش
اگر هم که نمی تونید خودم یک کاریش می کنم

بازم ممنون

mamad2005
28-04-2009, 14:28
نوشته شده توسط mamad2005 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با عرض ببخشيد در صفحه 18 نرمافزاري را معرفي كرديد به نام password-resetمن از آن استفاده كردم ولي در ادامه كار سريال نامبر ميخواهد جه سريالي را بايد وارد كنم تا كار به اتمام برسد با تشكر از زحمات شما

با تشكر از جواب دادن سريع شما ولي منظور از پسورد اين سي دي بوتيبل است
((((((اما روش دوم که خیلی راحت تر:
شما نرم افزاری به نام reset_xp_administrator_password را دانلود می کنی از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

نرم افزاري که در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديدي هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ويندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سيستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.

براي استفاده از اين برنامه پس از باز کردن فايل فشرده ای که از خود سایت میگیرین، فايل image.iso را بر روي يک سي دي رايت کنيد. و سپس کامپيوتر مورد نظر را با cd-rom راه اندازي کنيد، در ادامه مراحل را دنبال کنيد.)))))))

آقايون استاد كسي جواب ما رو نميده

3tareh
28-04-2009, 17:35
سلام دوستان-
لطفا در حل اين مشكل كمكم كنيد؛ توضيح اينكه وقتي روي درايوهام كه داخل MyComputer هستش دابل كليك مي كنم، پنجره OpenWith (كه مخصوص انتخاب برنامه مناسب براي اجراي فايلهاي ناشناس هست)، باز ميشه!!!
در ضمن الان آنتي ويريوس KasperSky Internet Security روي سيستمم نصبه! (آپديته)
با تشكر

king emperor
28-04-2009, 21:11
دوست عزیز در این باره بارها توضیح داده شده

لطفا سرچ کنید

mamad2005
28-04-2009, 21:28
سلام دوستان-
لطفا در حل اين مشكل كمكم كنيد؛ توضيح اينكه وقتي روي درايوهام كه داخل mycomputer هستش دابل كليك مي كنم، پنجره openwith (كه مخصوص انتخاب برنامه مناسب براي اجراي فايلهاي ناشناس هست)، باز ميشه!!!
در ضمن الان آنتي ويريوس kaspersky internet security روي سيستمم نصبه! (آپديته)
با تشكر

عزيز من شما ويرسي شده ايد ممكن است آنتي ويروس شما اورجينال نباشد من با آنتي ويروس پاندا هارد دوستم را كه همين مشكل را پيدا كرده بود را اسكن كردم درست شد.........شما با نود32 اين را تست كن البته بعد از آپديدت كردن مشكلت حل ميشه

fanoos110
29-04-2009, 06:39
سلام

من آخر نفهمدیم که شما هایبرنت میکردین سیستم خاموش میشد یا استند بای میکردین؟؟؟!!

برای هایبرنت وقتی شما از توی استارت گزینه turn off computer را بزنید و بعد دکمه شیفت را نگه دارین اون وقت stand by به هابرنت تغییر میکنه/

موفق باشید
استند بای می کردم.اصلا ربطی به هایبرنت نداشت.گزینة هایبر هم خاموش بود

bad_stu
29-04-2009, 09:29
سلام
من روی یک لپ تاپ سرویس پک 2 رو بصب کردم.
اما وقتی می خوام سیستم رو استند بای کنم
دکمه ی استند بای خاموشه!
می خواستم ببینم راهی برای حل این مشکل هست؟
مرسی

armia
29-04-2009, 14:49
خسته نباشید . میخواستم بدونم راهی یا نرم افزاری هست که بشه صدای اسپیکر دستگاه رو قطع کرد ؟(منظورم صدائی که از اسپیکر وصل به کارت صدا هست نیست البته ، خود اسپیکر دستگاه رو عرض میکنم خدمتتون !!!!)

Mohammad King
29-04-2009, 14:54
سلام
من روی یک لپ تاپ سرویس پک 2 رو بصب کردم.
اما وقتی می خوام سیستم رو استند بای کنم
دکمه ی استند بای خاموشه!
می خواستم ببینم راهی برای حل این مشکل هست؟
مرسی

سلام

برای رفع این مشکل شما باید کار گرافیک را نصب کنید از داخل سی دی کارت گرافیک./

موفق باشید

SRT_71
29-04-2009, 16:04
سلام
من چند سوال دارم، لطفا راهنمایی کنید:
1- چطوری میشه با وجود دونام برای راه اندازی XP نام قدیمی رو حذف کرد؟
2- چطوری میشه با دابل کلیک روی درایو D برنامه notepad باز بشه؟
3- فرق فرمت FAT و NTFS در چه چیزهاییست؟
4- چطور میشه در قسمت Taskpane فایل های نمایشی رو کم و زیاد کنیم؟

ممنون میشم سریع تر جواب بدین:11::11::11:

saiiddz
29-04-2009, 17:06
سلام
من چند سوال دارم، لطفا راهنمایی کنید:
1- چطوری میشه با وجود دونام برای راه اندازی XP نام قدیمی رو حذف کرد؟
2- چطوری میشه با دابل کلیک روی درایو D برنامه notepad باز بشه؟
3- فرق فرمت FAT و NTFS در چه چیزهاییست؟
4- چطور میشه در قسمت Taskpane فایل های نمایشی رو کم و زیاد کنیم؟

ممنون میشم سریع تر جواب بدین:11::11::11:
1.برید به Control Panel\User Accounts and Family Safety در اینجا یک گزینه هست که میشه ساخت و یک گزینه برای پاک کردنه(ریموو)
2.فکر نمیکنم بشه مگر با تغییر در ریجستری که مطمئن نیستم اونم
3.ان تی اف اس امنیتش بالاتره(در مورد این موضوع تاپیکی هست که آدرسش رو دقیقن نمیدونم اونجا رو مطالعه کنید با یک جستجو)

maxell
29-04-2009, 17:16
دوستان من جدیدا که سیستم رو خاموش میکنم ، سریع ویندوز Shutdown میشه و صفحه آبى مرگ ظاهر میشه
ناچارا باید دستى سیستم رو کاملا خاموش کنم. البته وقتى سیستم رو ریست مى کنم این مشکل پیش نمیاد و حتى گاها که میخوام Turn Off کنم به جاش ریست میشه:18:
مشکل از ویروس یا اسپاى ... نیست چون کاملا چک کردم

سلام از ويروسه
Symantec AntiVirus رو نصب کن پاکش ميکنه

armia
30-04-2009, 19:03
خسته نباشید . میخواستم بدونم راهی یا نرم افزاری هست که بشه صدای اسپیکر دستگاه رو قطع کرد ؟(منظورم صدائی که از اسپیکر وصل به کارت صدا هست نیست البته ، خود اسپیکر دستگاه رو عرض میکنم خدمتتون !!!!)

قطع شدنی نیست ؟

MohandesMCD
01-05-2009, 05:33
من کامپیوتر رو ریست کردم.داره ارور میده که شما غیر قانونی از ویندوز داری استفاده میکنی
This copy of windows did not pass genuine windows validation
اومده سمت راست بالای تسک بار و نمیره.من هیچی رو نزدم آپدیت کنم که اینجوری شده
کسی راه دحلی نداره؟؟؟؟

chemist1
01-05-2009, 07:17
با سلام خدمت همه دوستان ؛
من هر بار که به اینترنت وصل میشم ، یه آیکون زرد رنگ در کنار ساعت میاد ، و در هنگام خاموش کردن سیستم هم چند فایل آپدیت رو نصب میکنه ، اول اینکه من از کجا مطمئن بشم این چیزی که نصب میشه از میکروسافت دانلود شده و این آپدیت کی کامل میشه . چون تقریباً همیشه یک الی پنج قسمت نصب میشه .:23:

saiiddz
01-05-2009, 11:15
من هر بار که به اینترنت وصل میشم ، یه آیکون زرد رنگ در کنار ساعت میاد ، و در هنگام خاموش کردن سیستم هم چند فایل آپدیت رو نصب میکنه ، اول اینکه من از کجا مطمئن بشم این چیزی که نصب میشه از میکروسافت دانلود شده و این آپدیت کی کامل میشه . چون تقریباً همیشه یک الی پنج قسمت نصب میشه .:23:

من کامپیوتر رو ریست کردم.داره ارور میده که شما غیر قانونی از ویندوز داری استفاده میکنی
this copy of windows did not pass genuine windows validation
کسی راه دحلی نداره؟؟؟؟
هر دوتون ویندوزتون غیر اصل هست
میتونید کرکشو با یک سرچ ساده پیدا کنید

Iman Bala
01-05-2009, 13:06
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده که folder option تو tools نیست.
و همین تور از contorol panel .چه کنم؟؟

Mohammad King
01-05-2009, 13:18
سلام
من یه مشکلی برام پیش اومده که folder option تو tools نیست.
و همین تور از contorol panel .چه کنم؟؟

سلام

در این مورد توی انجمن خیلی بحث شده ولی من یک راه حل نشونتون میدم:

در منوی run تایپ کنید : gpedit.msc

در قسمت چپ مسیر زیر را دنبال کنید :

User configuration/administrative templates /windows components /windows explorer

در قسمت سمت راست ( پس از انتخاب windows Explorer ) روی گزینه Remove The Folder Option menu item from the Tool menu دبل کلیک کرده و در پنجره باز شده و در قسمت settings گزینه Enable را انتخاب کرده Apply کنید.بعد Disable را انتخاب کنید Apply کنید. تا folder option برگردد . حالا برای update کردن در runتایپ کنید cmd تا وارد command prompt شوید. در پنجره سیاه بنویسید : gpupdate /force حالا صبر کنید تا group policy ریفرش شود و صفحه را ببندید .(البته احتمالا دلیل وجود این مشکل برای شما اینست که کامپیوترتان به ویروس BronTok.A آلوده شده . از دیگر علائم این ویروس اینست که با تایپ regedit در run کامپیوتر ریستارت می شود .) با این حال با کارهای بالا Folder Option به صورت موقت به tools بر میگردد.

سلام

این آپدیت ها برای خود ویندوز هست و به طور مستقیم از سایت شرکت مایکرو سافت دانلود میشن/ آیا اینترنت شما دایل آپ هست؟ اگه دایل آپ هست باید یه 20 ساعت کارت را هدر بدی تا این آپدیت کامل بشه/به نظر من چیزه بیخودی چون این آپدیتها را در بیرون به طور آماده میفروشن و همین p30world خودش هم میفروشه کاملشو/ پس بهتره برای بالا رفتن سرعت اینترنتتون اون را خاموش کنید /

mohsen_blid
01-05-2009, 15:29
سلام خدمت دوستان من یک سیستم دارم که دارای یک مشکل است ان هم اینکه زمانی که سیستم رو روشن می کنم قبل از بالا امدن ویندوز یک صفحه ابی پررنگ با نوشته های مختلف میاد
می خوام بدونم مشکل چیه البته بعد از مدتی ویندوز بالا میاد؟
فکر می کنم برای بدسکتور باشه و راه حلش چیه ممنون

chemist1
01-05-2009, 15:42
سلام

این آپدیت ها برای خود ویندوز هست و به طور مستقیم از سایت شرکت مایکرو سافت دانلود میشن/ آیا اینترنت شما دایل آپ هست؟ اگه دایل آپ هست باید یه 20 ساعت کارت را هدر بدی تا این آپدیت کامل بشه/به نظر من چیزه بیخودی چون این آپدیتها را در بیرون به طور آماده میفروشن و همین p30world خودش هم میفروشه کاملشو/ پس بهتره برای بالا رفتن سرعت اینترنتتون اون را خاموش کنید /
خیلی ممنون از راهنماییتون .

Ship Storm
01-05-2009, 19:07
سلام خدمت دوستان من یک سیستم دارم که دارای یک مشکل است ان هم اینکه زمانی که سیستم رو روشن می کنم قبل از بالا امدن ویندوز یک صفحه ابی پررنگ با نوشته های مختلف میاد
می خوام بدونم مشکل چیه البته بعد از مدتی ویندوز بالا میاد؟
فکر می کنم برای بدسکتور باشه و راه حلش چیه ممنون

اون نوشته های مختلف رو میشه توضیح بدی یک موردش رو چی نوشته و یا اینکه عکسی ازش بگیری

Ship Storm
01-05-2009, 19:10
This copy of windows did not pass genuine windows validation
کسی راه دحلی نداره؟؟؟؟

ارور مربوط به genuine windows validation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Opera-Baz
01-05-2009, 21:40
با سلام میخوام ویندوز عوض کنم چطوری اپدیت های ویندوز بک اپ بگیرم که عوض کردم این همه اپدیت نپره

Ship Storm
01-05-2009, 22:28
با سلام میخوام ویندوز عوض کنم چطوری اپدیت های ویندوز بک اپ بگیرم که عوض کردم این همه اپدیت نپره

این رو ملاحظه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chemist1
02-05-2009, 14:06
باعرض سلام خدمت همه دوستان ؛
من موقع نصب ویندوز xp به اشتباه درایو D را برای نصب انتخاب کردم ، در حالی که یک ویندوز xp در درایو C هم دارم ، بعد از اینکه متوجه اشتباهم شدم ، سیستم را restart کرده و دوباره درایو C را برای نصب انتخاب کردم ، حال من یک ویندوز ناقص در D و یک ویندوز کامل در C داشتم که درایو D را به صورت دستی فرمت کردم ، حالا با اینکه ویندوز دیگری به غیر از ویندوز موجود در درایو C ندارم ، باز موقع بوت شدن از من در مورد انتخاب ویندوز سوال میکنه ، من چه جوری میتونم این قسمت رو حذف کنم ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .:23:

Ship Storm
02-05-2009, 14:28
باعرض سلام خدمت همه دوستان ؛
من موقع نصب ویندوز xp به اشتباه درایو D را برای نصب انتخاب کردم ، در حالی که یک ویندوز xp در درایو C هم دارم ، بعد از اینکه متوجه اشتباهم شدم ، سیستم را restart کرده و دوباره درایو C را برای نصب انتخاب کردم ، حال من یک ویندوز ناقص در D و یک ویندوز کامل در C داشتم که درایو D را به صورت دستی فرمت کردم ، حالا با اینکه ویندوز دیگری به غیر از ویندوز موجود در درایو C ندارم ، باز موقع بوت شدن از من در مورد انتخاب ویندوز سوال میکنه ، من چه جوری میتونم این قسمت رو حذف کنم ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین .:23:

روی my computer راست کلیک properties و سپس advance و بعد بخش startup and recovery روی stting کلیک کن و edit رو بزن حالا ویندوزی که روی درایو d هستش رو خط مورد نظرش رو پاک کن
موفق باشی :11:

Opera-Baz
02-05-2009, 18:15
این رو ملاحظه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز در لینک مورد نظر یافت نشد چیزی error میدهد

chemist1
02-05-2009, 19:17
روی my computer راست کلیک properties و سپس advance و بعد بخش startup and recovery روی stting کلیک کن و edit رو بزن حالا ویندوزی که روی درایو d هستش رو خط مورد نظرش رو پاک کن
موفق باشی :11:
واقعاً از راهنماییتون ممنونم .:20:

rasoul2005
02-05-2009, 20:33
سلام دوستان

وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از چند دقیقه عکس زیر ظاهر میشد گزینه(don’t send) را که میزنم دیگه اینترنت دریافت ندارد وباید کامپیوترا restart کنم چطوری میشد این مشکلا حل کرد

ممنون

Mohammad King
02-05-2009, 21:33
سلام دوستان

وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از چند دقیقه عکس زیر ظاهر میشد گزینه(don’t send) را که میزنم دیگه اینترنت دریافت ندارد وباید کامپیوترا restart کنم چطوری میشد این مشکلا حل کرد

ممنون

مشخصات ویندوزت را بده؟

ممنون

84hasan
03-05-2009, 02:49
با عرض سلام و خسته نباشی
مشکلی که چند ماهه منو داغون کرده ویندوزم با ساده ترین کار ممکن هنگ میکنه با اینکه سیستمم بالاست(از لحاظ سخت افزاری) وقتی هنگ میکنه تا 24 ساعتم رهاش کنی انگار که نه انگار درست نمیشه که نمیشه.مصیبت از اونجایی شروع میشه که ریستش کنی.بعضی وقت ها دیگه اصلا ویندوز بالا نمیاد و مرتب ریست میشه و هیچ راهی بجز نصب مجدد ویندوز ندارم بعضی اوقات هم یه پیام میده که فلان فایل اجرایی ویندوز گم شده و سی دی ویندوز بذار و ویندوز رو ریپیر کن اینجا بازم یه مشکلی دارم فایلای خود سی دی ویندوز اجرایی(exe)نیستند وقتی در قسمت ریپیر من با استفاده از فرمان داس فایل مورد نظر رو کپی میکنم تو آدرس فایل گم شده بازم تاثیری نداره بازم مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم.آنتی ویروسهای مختلفی نصب وآپدیت کردم مثل(nod,avg,avast) واسکن کردم بازم افاقه نکرده باز روز از نو و روزی از نو چند ماهه همینطور گرفتارم
ویندوزمم (xp sp2)هست جهت اطلاع.حدث خودم اینه که مشکل سخت افزاری باشه احتمالا از هاردمه .اگه میشه یه راهی جلو پام بذارین یه راهنمایی وگر نه خودمو دار میزنم

atifazi
03-05-2009, 06:33
دوستان سلام - یه مشکل عجیب . چند وقتیه هر فلشی میزنم توی usb امکان write را نمیده و فقط میتونم read کنم . یهو شده و کار خاصی هم نکردم . پیغامش هم به اینصورته --> the disk is write protected . remove the write protection or use another disk بخدا کلافم کرده . هرکاری می کنم حل نمیشه . بعد اینهمه مدت این مشکل را اولین بار میبینم . جالب اینجاست فلش روی سیستم های دیگه جواب میده . و اصلا نمیخوام ویندوز عوض کنم .

ممنون میشم از کمکتون

mortezaw810
03-05-2009, 09:56
سلام دوستان

ممنون
سلام به همه دوستان و عزیزایی که بی منت تو این قسمت کمک میرسونن..
منم دقیقا همین مشکل رو دارم...
ویندوزم xp sp2 پروفیشنال ورژن 2002 هستش:41:
و سیستمامون با هم شبکه هستش بصورت دامین و سرور
مودم ADSL2 با مارک TP Link مدل TD-8811
اگه بازم مشخصات دیگه ای نیازه بگید تا براتون بزارم..
منتظر کمک همه دوستان هستم..درضمن آنتی ویروس مک آفی 8.5i آپدیت شده هم رو سیستم نصبه...
نود هم نصب کردم ولی ویروسی نشون نداد..
ممنون
بای تا HI:40:

ali-u
03-05-2009, 14:23
با سلام

يه سوالي از دوستان داشتم

چرا در win sp1 هنگام نصب گذينه repair مياد

ولي در نصب sp2. sp3 نمياد

با تشكر

Dead Space
03-05-2009, 17:38
با سلام

يه سوالي از دوستان داشتم

چرا در win sp1 هنگام نصب گذينه repair مياد

ولي در نصب sp2. Sp3 نمياد

با تشكر
تو همه میاد! حداقلش که واسه من میاد!

Dead Space
03-05-2009, 17:40
xp sp3 ریختم، حالا می خوام تو هر درایوی برم(جز c ) یه ارر می یاد!
مثلا واسه درایو D این ارر رو می ده و بقیه درایو ها هم به همین صورت:
D:\
Access is denied
شما می دونید مشکل از چیه؟!

Ship Storm
03-05-2009, 20:10
xp sp3 ریختم، حالا می خوام تو هر درایوی برم(جز c ) یه ارر می یاد!
مثلا واسه درایو D این ارر رو می ده و بقیه درایو ها هم به همین صورت:
D:\
Access is denied
شما می دونید مشکل از چیه؟!

شما به مسیر Properties ==>Security برید و توی این صفحه روی گزینه Advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید .

موفق باشید (برگرفته از نوشته دوست خوبم مهدی عزیز) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
03-05-2009, 20:13
دوست عزیز در لینک مورد نظر یافت نشد چیزی error میدهد

لینک سالمه و مشکلی نداره همین الان تست کردم ولی به هر حال این لینکشه

Ship Storm
03-05-2009, 20:16
با عرض سلام و خسته نباشی
مشکلی که چند ماهه منو داغون کرده ویندوزم با ساده ترین کار ممکن هنگ میکنه با اینکه سیستمم بالاست(از لحاظ سخت افزاری) وقتی هنگ میکنه تا 24 ساعتم رهاش کنی انگار که نه انگار درست نمیشه که نمیشه.مصیبت از اونجایی شروع میشه که ریستش کنی.بعضی وقت ها دیگه اصلا ویندوز بالا نمیاد و مرتب ریست میشه و هیچ راهی بجز نصب مجدد ویندوز ندارم بعضی اوقات هم یه پیام میده که فلان فایل اجرایی ویندوز گم شده و سی دی ویندوز بذار و ویندوز رو ریپیر کن اینجا بازم یه مشکلی دارم فایلای خود سی دی ویندوز اجرایی(exe)نیستند وقتی در قسمت ریپیر من با استفاده از فرمان داس فایل مورد نظر رو کپی میکنم تو آدرس فایل گم شده بازم تاثیری نداره بازم مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم.آنتی ویروسهای مختلفی نصب وآپدیت کردم مثل(nod,avg,avast) واسکن کردم بازم افاقه نکرده باز روز از نو و روزی از نو چند ماهه همینطور گرفتارم
ویندوزمم (xp sp2)هست جهت اطلاع.حدث خودم اینه که مشکل سخت افزاری باشه احتمالا از هاردمه .اگه میشه یه راهی جلو پام بذارین یه راهنمایی وگر نه خودمو دار میزنم

این مشکل برای من هم پیش اومد و در نهایت هارد خراب شد
هارد صدای تق تق نمیده؟
احتمال 90% از هارد باشه

mashhadkhafan
04-05-2009, 18:25
سلام
خسته نباشيد
سيستم من اكسپلورش اجرا نميشه يعني سيستم بالا مياد پس زمينه رو هم نشون ميده ولي تسك بار رو نشون نمي ده من هم بايد با الت كنترل ديلت تسك منيجر رو بيارم بعد از ران برم اكسپلور رو توي فولدر ويندوز هست اجرا كنم حالا چي كار كنم درست بشه
باي

*Morteza*
04-05-2009, 20:35
دوستان چند روزه که به جای گزینه open در راست کلیک روی فولدرها، گزینه search جایگزین شده! وقتی هم دوبار کلیک می کنم روی فولدر، search ویندوز باز میشه. لطفا کمک کنید. (ویندوزم ایکس پی سرویس پک 2)

rasoul2005
05-05-2009, 08:17
مشخصات ویندوزت را بده؟

ممنون

دم nod32 گرم نصبش کردم اپدیتشم کردم گذاشتم برا full scan کارش که تمام شد restart کردم دیگه این error پیداش نشد اینجاست که به قدرتش پی بردم

ممنون

Dead Space
05-05-2009, 10:06
شما به مسیر properties ==>security برید و توی این صفحه روی گزینه advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید .

موفق باشید (برگرفته از نوشته دوست خوبم مهدی عزیز) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون! این کارهایی که گفتین رو کردم اما درست نشد!
الان به ناچار در نوار بالایی اسم درایو رو تایپ می کنم تا برم توش:27:

daryani
05-05-2009, 11:13
سلام دوستان

ممنون

سلام به همه دوستان و عزیزایی که بی منت تو این قسمت کمک میرسونن..
منم دقیقا همین مشکل رو دارم...
ویندوزم xp sp2 پروفیشنال ورژن 2002 هستش:41:
و سیستمامون با هم شبکه هستش بصورت دامین و سرور
مودم ADSL2 با مارک TP Link مدل TD-8811
اگه بازم مشخصات دیگه ای نیازه بگید تا براتون بزارم..
منتظر کمک همه دوستان هستم..درضمن آنتی ویروس مک آفی 8.5i آپدیت شده هم رو سیستم نصبه...
نود هم نصب کردم ولی ویروسی نشون نداد..
ممنون
بای تا HI:40:

ويندوز XP SP3 نصب كنيد:20:
SP3 فراموش نشه
(اگر 1 درصد مشكل حل نشد خبر بدين ! :) ):11:

reza2pars
05-05-2009, 12:38
سلام
چند تا فولدر روي فلشم هست كه وقتي ميخوام پاكش كنم ارور ميده مشكل چيه؟

mortezaw810
05-05-2009, 13:03
ويندوز XP SP3 نصب كنيد:20:
SP3 فراموش نشه
(اگر 1 درصد مشكل حل نشد خبر بدين ! :) ):11:
ممنون دوست عزیزم...
من چند روز پیش به همین نتیجه رسیدم و Windows XP SP3 RTM 5.1.2600.5512 رو رو ویندوز قبلیم اجرا کردم و خداروشکر مشکلم حل شده...
بازم ممنوم از راهنماییتون
بای تا Hi:11:

Masоud
05-05-2009, 14:13
سلام
چند تا فولدر روي فلشم هست كه وقتي ميخوام پاكش كنم ارور ميده مشكل چيه؟
سلام

برای رفع این مشکل می تونید از نرم افزار جامع و بسیار کاربردی Unlocker که واسه این مواقع خیلی می تونه مؤثر باشه کمک بگیرید :

البته می تونه مشکل از Read-Only بودن فولدر باشه.

موفق باشید :40:

armenak
06-05-2009, 00:55
سلام
یه چند وقتیه ویندوز نصب کردم و طبق معمول همیشه برنامه kmplayer رو برای اجرای فایلهای تصویری نصب کردم اما وقتی رو فیلها دبل کلیک میکنم km باز نمیشه یعنی هیچ اتفاقی نمیفته.اما با برنامه های دیگه دبل کلیک میشه.حتی وقتی خود برنامه km رو جدا باز میکنم فایل رو توش درگ میکنم اجرا میشه اما دبل کلیک کار نمیکنه.منم فقط با km عادت دارم.لطفا راهنمایی کنید

pakbakhteh
06-05-2009, 08:43
با سلام
یه کلیپ شخصی موبایل رو که خیلی برام ارزشمنده بطور اتفاقی از روی هارد پاک کردم (شیفت +دلیت )
کسی میدونه آیا راهی برای برگرداندنش وجود داره یا ...؟

mashhadkhafan
06-05-2009, 11:12
سلام
خسته نباشيد
سيستم من اكسپلورش اجرا نميشه يعني سيستم بالا مياد پس زمينه رو هم نشون ميده ولي تسك بار رو نشون نمي ده من هم بايد با الت كنترل ديلت تسك منيجر رو بيارم بعد از ران برم اكسپلور رو توي فولدر ويندوز هست اجرا كنم حالا چي كار كنم درست بشه
باي
بچه ها چرا هيچ كس كمك نمي كنه
من كارم خيلي گيره

Amir Hossein
06-05-2009, 14:24
بچه ها چرا هيچ كس كمك نمي كنه
من كارم خيلي گيره

وقتي ويندوز بالا مياد alt+ctrl+delete رو بزن و new task رو انتخاب كن اونجا بنويس Explorer

*Morteza*
06-05-2009, 16:08
دوستان چند روزه که به جای گزینه open در راست کلیک روی فولدرها، گزینه search جایگزین شده! وقتی هم دوبار کلیک می کنم روی فولدر، search ویندوز باز میشه. لطفا کمک کنید. (ویندوزم ایکس پی سرویس پک 2)

کسی کمک نمی کنه؟

Amir Hossein
06-05-2009, 17:01
کسی کمک نمی کنه؟

تو كنترول پنل ميري تو فولدر اپشن تب فايل تيپ رو انتخاب ميكني
از ليستي كه جلوت باز شده فولدر رو انتخاب كن و اون پايين گزينه ي advanced رو انتخاب كن تو كادر اكشن
اگر گزينه ي open وجود داشت كه اونو set default ميكني كه حتما هست اگر هم نبود گزينه ي new رو انتخاب كن
تو پنجره ي new action در كادر action بنويس open وبعد ok كن برو بيرون حالا open رو set default كن
و همه ي پنجره هارو ok كن وبرو بيرون

mashhadkhafan
06-05-2009, 19:27
همونطور كه نوشتم با آلت كنترل ديلت ويندوو درست مي كنم
بايد چي ار كنم كه ديگه به ان كار نياز نباشه
باي

Grand
06-05-2009, 20:46
سلام

چطور میتونم محدودیت زمانی Sound Recorder ویندوز رو بردارم؟!

من نمیتونم بیشتر از یک دقیقه ضبط کنم!

nw_nk
06-05-2009, 20:56
سلام

چطور میتونم محدودیت زمانی Sound Recorder ویندوز رو بردارم؟!

من نمیتونم بیشتر از یک دقیقه ضبط کنم!

سلام.

دکمه Record رو بزنید و بزارید 60 ثانیه ضبط کنه. ترجیحا بدون صدا. فایل حاصل رو با Save As ذخیره کنید.

حالا با Insert File از منوی Edit هر بار که اون فایل رو Insert کنید 60 ثانیه محدودیت افزایش پیدا می کنه.

اگر کار مهمی دارید از برنامه های کاربردی مثل ویرایشگرهای صدا استفاده کنید. این برنامه جواب گو نیست.

موفق باشید.

Grand
07-05-2009, 01:09
ممنون دوست عزیز

من قبلاً برای ضبط صدا از اداب ادیشن استفاده میکردم ولی نمیدونم چی شد که دیگه نتونستم صداهای در حال پخش رو باهاش رکورد کنم!

pakbakhteh
07-05-2009, 12:37
با سلام
یه کلیپ شخصی موبایل رو که خیلی برام ارزشمنده بطور اتفاقی از روی هارد پاک کردم (شیفت +دلیت )
کسی میدونه آیا راهی برای برگرداندنش وجود داره یا ...؟

بچه ها موضوع برام خیلی اهمیت داره لطفا اگه راه کاری داره که بشه مشکل روحل کرد کمک کنید.

Amir Hossein
07-05-2009, 17:25
بچه ها موضوع برام خیلی اهمیت داره لطفا اگه راه کاری داره که بشه مشکل روحل کرد کمک کنید.

از طريق نرم افزار هاي بازگرداني اطلاعات به راحتي ميشه

Masоud
07-05-2009, 18:53
نرم افزار Search & Recover که متعلق به iolo هست و همراه System Mechanic Pro 8.5 نصب میشه.بالاترین ورژنش خیلی می تونه کمک کنه.

HRN
07-05-2009, 19:21
سلام:
من از وقتي كه ويندوز XP sp3 رو نصب كردم هر وقت فلش رو ميزنم و بعد كه ميخوام Eject كنم ارور زير رو ميده
فكر نكنم اشكال از فلش باشه چون چندتا فلش رو امتحان كردم
ممنون

without_all
07-05-2009, 20:38
سلام
من می خوام کارت صدا رو نصب کنم البته سی دی مادربورد ندارم.
جند روز پیش نصب بود از توی control panel>Add remove یه چیزیرو پاک کردم صدا رفت
این عکسم میزارم:
setup رو هم چک کردم.

Ship Storm
07-05-2009, 22:32
سلام:
من از وقتي كه ويندوز XP sp3 رو نصب كردم هر وقت فلش رو ميزنم و بعد كه ميخوام Eject كنم ارور زير رو ميده
فكر نكنم اشكال از فلش باشه چون چندتا فلش رو امتحان كردم
ممنون

این error عادی هستش روی سیستم ها ویندوز در برخی اوقات نمیتونه ارتباط رو با USB وصل شده به سیستم قطع کنه و گه گاه چنین پغامی مشاهده میشه اگه ویندوز سالم باشه و تازه نصب شده باشه چنین پیغامی مشاهده نمیشه

Ship Storm
07-05-2009, 22:33
سلام
من می خوام کارت صدا رو نصب کنم البته سی دی مادربورد ندارم.
جند روز پیش نصب بود از توی control panel>Add remove یه چیزیرو پاک کردم صدا رفت
این عکسم میزارم:
setup رو هم چک کردم.

مادربردتون چیه مدل دقیق و مشخصاتش ر بدید تو سات شرکت سازندش درایورش باید پیدا بشه

Diff
08-05-2009, 10:35
:37::37:
لپ تاپ روشن کردم ویندوز بالا نمیاد . اول یه نوشته میاد که متاسفیم .... حالتهای زیر رو انتخاب کنید safe mode و .... و windows normally
منم ویندوز نرمال رو زدم ولی میره اون تصویر ویندوز میاد گیر میکنه تا باتری رو درارم :41:

بدم درستش کنن اطلاعاتی که توش دارم از دست نمیره که میره ؟!!!!!

HRN
08-05-2009, 12:37
این error عادی هستش روی سیستم ها ویندوز در برخی اوقات نمیتونه ارتباط رو با USB وصل شده به سیستم قطع کنه و گه گاه چنین پغامی مشاهده میشه اگه ویندوز سالم باشه و تازه نصب شده باشه چنین پیغامی مشاهده نمیشه

سلام:
يعني هيچ راهي نداره درست بشه
برنامه اي ، دستكاري ريجيستر، بهينه سازي ...
آخه بعضي موقع ها وقتي توي فلشم يك فايل وورد رو ويرايش ميكنم بعد كه ميخوام سيوش كنم همين ارور ميياد و چه كنسل كنم چه نكنم اون فايل وورد رو از تو فلشم پاك ميكنه(تا حالا دو سه بار اينجوري شده)
ويندوزم سالمه از همون اول كه نصبش كردم همين جوري بود.

MohandesMCD
08-05-2009, 13:04
کامپیوترم ارور genuine Windows میده
یکی از دوستان یه لینک داد از اونجا لیسانسش رو اضافه کردم ولی هربار کامپیوتر رو روشن خاموش میکنم میپره لیسانسش :(

Ship Storm
08-05-2009, 13:39
کامپیوترم ارور genuine Windows میده
یکی از دوستان یه لینک داد از اونجا لیسانسش رو اضافه کردم ولی هربار کامپیوتر رو روشن خاموش میکنم میپره لیسانسش :(

یک تاپیک تو این زمینه هست ملاحظه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
08-05-2009, 13:41
:37::37:
لپ تاپ روشن کردم ویندوز بالا نمیاد . اول یه نوشته میاد که متاسفیم .... حالتهای زیر رو انتخاب کنید safe mode و .... و windows normally
منم ویندوز نرمال رو زدم ولی میره اون تصویر ویندوز میاد گیر میکنه تا باتری رو درارم :41:

بدم درستش کنن اطلاعاتی که توش دارم از دست نمیره که میره ؟!!!!!

شما پارتیشن بندی نکرده بودی هارددیسک لپ تاپ رو؟
حتما وقتی لپ تاپ رو خریدید از فروشنده بخواین همونجا براتون پارتیشن بندیش کنه هارددیسکتون رو و یا اینکه اگه خودتون وارد هسید این کار رو انجام بدید
اگه یک درایو داشته باشید و قرار باشه فمتش کنن اطلاعاتتون از بین میره ولی شاید با یک ریکاوری توسط سی دی ویندوزتون درست بشه
شما از بین اون گزینه ها که میاد اون رو انتخاب کن
last god ...... رو انتخاب کنید ببینید جواب میده

Ship Storm
08-05-2009, 13:59
سلام:
يعني هيچ راهي نداره درست بشه
برنامه اي ، دستكاري ريجيستر، بهينه سازي ...
آخه بعضي موقع ها وقتي توي فلشم يك فايل وورد رو ويرايش ميكنم بعد كه ميخوام سيوش كنم همين ارور ميياد و چه كنسل كنم چه نكنم اون فايل وورد رو از تو فلشم پاك ميكنه(تا حالا دو سه بار اينجوري شده)
ويندوزم سالمه از همون اول كه نصبش كردم همين جوري بود.

مموری شما در حال استفاده هستش و ممکنه یک فایل را از داخل مموری اجرا کرده باشید و ارتباط نرم افزار هنوز قطع نشده باشه ممکنه آنتی ویروس شما در حال اسکن باشه ولی از همه بد تر ممکنه یک ویروس در حال فعالیت باشه به هر حال معنی همه این ها اینه که مموری شما در حال استفاده هستش
شما یک کاری کن هر چی تو فلش مموریت داری تو هارد کامپیوترت کپی کن بعد یه بار فرمتش کن و دوباره اطلاعاتو بهش برگردون
احتمال خیلی قوی سیستم شما ویروسی شده

Diff
08-05-2009, 14:33
شما از بین اون گزینه ها که میاد اون رو انتخاب کن
last god ...... رو انتخاب کنید ببینید جواب میده

ممنون . زدم ولی باز میره رو عکس ویندوز گیر میکنه :41:

لپ تاپ هایی که ویندوزشان ویستا هست وقتی به xp تغیرش میدن کلا دارای مشکل میشه درسته ؟

tohidkh
08-05-2009, 14:45

لپ تاپ هایی که ویندوزشان ویستا هست وقتی به xp تغیرش میدن کلا دارای مشکل میشه درسته ؟
سلام.
فکر کنم در اینجا به نتیجه برسید.

Ship Storm
08-05-2009, 16:21

tohidkh عزیز تو پست بالا یک لینکی داده اون رو هم ملاحظه کنید
دچار مشکل نباید بشه ولی خوب خود ویندوز وقتی یه مدت کار رکد مشکل پیدا میکنه چون نرم افزارهای مختلفی روش نصب میشه و بعد از مدت زمانی بلاخره مشکلی براش بوجود میاد ولی خوب باید این رو هم ذکر کرد که ویندوزی که روی خود لپ تاپ هست و اروجیناله چیزه دیگه ای هستش

Center2
08-05-2009, 18:51
سلام

من الان 2 روز که میخوام وارد درایو های ویندوزم بشم همشون با یه پیغام مواحه میشم: access is denied به نظر شما مشکل چیه>؟ و راه حل چیه>؟

با سپاس

*Morteza*
08-05-2009, 19:22

تو كنترول پنل ميري تو فولدر اپشن تب فايل تيپ رو انتخاب ميكني
از ليستي كه جلوت باز شده فولدر رو انتخاب كن و اون پايين گزينه ي advanced رو انتخاب كن تو كادر اكشن
اگر گزينه ي open وجود داشت كه اونو set default ميكني كه حتما هست اگر هم نبود گزينه ي new رو انتخاب كن
تو پنجره ي new action در كادر action بنويس open وبعد ok كن برو بيرون حالا open رو set default كن
و همه ي پنجره هارو ok كن وبرو بيرون

خیلی ممنون
دقیقا همین کار رو کردم ولی درست نشد!

mohsentanha
08-05-2009, 19:38
سلام
ببخشید دقیق نمیدونم باید سوالمو اینجا عنوان میکردم یا جای دیگه

یکی از بچه ها می خواد ویندوز نصب کنه وسطای کپی اولیه سیستم ارور میده ک هفایل نصب نمیشه 3 تا دی وی دی هم عوض کردیم باز هم ارور میده وویندوز نصب نمیشه
سیستمش هم تازه خریده
بعد این که ویستا رو هم میگه نمیتونم نصب کنم
مشکلش چیه؟؟؟؟
من یه چندتا کار گفتم انجام بده ولی باز هم نشد

Center2
08-05-2009, 20:10
سلام

من الان 2 روز که میخوام وارد درایو های ویندوزم بشم همشون با یه پیغام مواحه میشم: access is denied به نظر شما مشکل چیه>؟ و راه حل چیه>؟

با سپاس

سلام ترو خدا زودتر جواب بدین...:19::41:

eng2006
09-05-2009, 13:29
این مقدار pf usege مربوط به چی هست و مقدار استانداردش چند باید باشه؟
سی پی یو 3000 رم 521 دارم
واسه من زیاد نیست؟

nw_nk
09-05-2009, 14:05
سلام

با سپاس

سلام ترو خدا زودتر جواب بدین...:19::41:

سلام. در Properties درایو مورد نظر تب Security برای یوزر ها یا حداقل Admin ها تیک های دسترسی و ویرایش رو بزنید. ببینید درست میشه.

این مقدار pf usege مربوط به چی هست و مقدار استانداردش چند باید باشه؟
سی پی یو 3000 رم 521 دارم
واسه من زیاد نیست؟

همون Page File یا حافظه مجازی هست. مقداری از هارد دیسک که به عنوان فضای کمکی برای Ram وقف حافظه سیستم شده.کاربردش رو که می دونید؟

مقدار در حال استفاده اش بسته به سیستم عامل, برنامه ها و وضعیت حافظه در اون لحظه داره.

می تونید در

System Properties \ Advanced \ Advanced \ Change

مقدارش کلش رو تغییر بدید. معمولا توصیه میشه در حالت Custom و هر دو مقدار Initial و Max رو دوبرابر یا دو و نیم برابر Ram تعیین کنید.

eng2006
09-05-2009, 14:56
در حالت عادی واسه من همین 550-650 رو نشون میده که در حال استفاده است این استاندارده؟
میشه در باره کاربردش یه توضیح بدی؟
یعنی الان که رم 512 دارم دیگه لازم نیست که ارتقا بدم؟ .میشه از این رم مجازی استفاده کرد؟
گاهی اوقات سیستم من سرعتش خیلی میاد پایین و یه پیغامی میده که virtul ram پر شده .به همین ربط داره؟

omid-p30
09-05-2009, 16:27
درست شد و ویرایش

Center2
09-05-2009, 18:06
آقا من جواب این سوالم را نفهمیدم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

D o l f i n
09-05-2009, 21:51
سلام
تو ویندوز xp 64bit پاور دی وی دی 8 کار نمیکنه فقط من میتونم با نسخه های پایینتر کار کنم تو همه نسخه های xp همینجوره
میگه اینترنال ارور کدک هم نصب کردم ولی بلزم کار نمیکنه در صورتی که همون نسخه تو ویستا 64 بیت راحت کار میکنه
مشکل کجاست؟

armia
10-05-2009, 17:49
خسته نباشید دو روزی میشه ویندوزم رو آپدیت کردم امروز این ارور GENUINE رو داره میده . میدونم این ارور مربوط به لایسنس ویندوز میشه. و میخواستم کمکم کنید حلش کنم .

tohidkh
10-05-2009, 18:44
خسته نباشید دو روزی میشه ویندوزم رو آپدیت کردم امروز این ارور GENUINE رو داره میده . میدونم این ارور مربوط به لایسنس ویندوز میشه. و میخواستم کمکم کنید حلش کنم .
سلام.

:27:

mojtaba_sa
11-05-2009, 10:21
سلام
چطوری می شه یک فایل رو به حالت هیدن سیستمی در اورد ؟؟ همینطوری می شه یا نرم افزار می خواد؟
یه سوال دیگه : آیا می شه رو فلش مموری ویندوز ریخت که کلا پیش فرض یعنی درایو سی بشه همون فلش و با در آوردن فلش انگار ویندوزن نداشته باشی ؟؟؟
ممنون یا علی

tohidkh
11-05-2009, 21:13
سلام
سلام. :10:

سلام
چطوری می شه یک فایل رو به حالت هیدن سیستمی در اورد ؟؟ همینطوری می شه یا نرم افزار می خواد؟
نه همینطوری نمیشه.
نرم افزارهایی هم که این کار رو انجام بدن به احتمال قوی به عنوان ویروس شناخته میشن.

یه سوال دیگه : آیا می شه رو فلش مموری ویندوز ریخت که کلا پیش فرض یعنی درایو سی بشه همون فلش و با در آوردن فلش انگار ویندوزن نداشته باشی ؟؟؟
ممنون یا علی
میشه ولی چیز کاملا بیمصرفی هست.
سرعت خیلی پایین، امکانات کم، و .....
بیشتر در مواقع اضطراری به درد میخوره.

Windows Vista Portable Edition 2009 USB Edition

Portable Windows XP Live USB Edition 2009:

darkangel85
11-05-2009, 22:32
چند وقت پیش ویندوزم ویروس گرفت و system restore رو از کار انداخت!!
واسه تعمیرش یه جا خوندم باید توی run تایپ کنی gpedit.msc و ...
ولی از اونجا که ویندوز من home edition هست این فایل رو نداره که بخوام اجرا کنم
الان من چجوری میتونم system restore ویندوزم رو دوباره بکار بندازم؟!!!!

tohidkh
11-05-2009, 22:35
چند وقت پیش ویندوزم ویروس گرفت و system restore رو از کار انداخت!!
واسه تعمیرش یه جا خوندم باید توی run تایپ کنی gpedit.msc و ...
ولی از اونجا که ویندوز من home edition هست این فایل رو نداره که بخوام اجرا کنم
الان من چجوری میتونم system restore ویندوزم رو دوباره بکار بندازم؟!!!!
سلام.
یه سوال: آیا ویندوز شما ویستا هست؟
اگه XP باشه، از کنترل پانل، System Peroperties رو باز کنید
به تب system restore برید. و تیک گزینه turn Off system restore را بردارید.

darkangel85
11-05-2009, 22:52
نه دوست عزیز xp هست... ممنون از راهنماییت ولی خودم بالاخره بعد از زیرو رو کردن نت پیدا کردم

Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\
SystemRestore.
If a "DisableSR" value doesn't exist, go to the Edit menu, select New, DWORD value, and create the value.
Set the value to 1 to disable System Restore or 0 to enable System Restore.
The “DisableSR” value is set to 0

ارمغان جنون
11-05-2009, 23:05
سلام,تازگی ها وقتی می خوام سی دی ها رو روی هاردم کپی کنم یا اینکه وقتی می خوام سی دی رو رایت کنم ویندوزم کند میشه و حرکت نشان گر موس روی صفحه کند میشه.علتش چیه؟از ویندوزمه یا ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.البته توی ویندوز 7 امتحان کردم این مشکل پیش نیومد.

*Morteza*
11-05-2009, 23:10
بالاخره خودم جواب سوال خودم رو پیدا کردم!

اینو برای کسایی میگم که بعدا ممکنه به این مشکل برخورد کنن، جوابش اینه:
hkey_classes_root\directory\shell (default value) = open

picher_s
12-05-2009, 07:52
بالاخره خودم جواب سوال خودم رو پیدا کردم!

اینو برای کسایی میگم که بعدا ممکنه به این مشکل برخورد کنن، جوابش اینه:
hkey_classes_root\directory\shell (default value) = open

سلام
عذر میخوام دیر این پستا رو دیدم.
برنامه Flash disinfected این کار رو هم براتون انجام میده.
موفق باشید.

daryani
13-05-2009, 09:36
ممنون دوست عزیزم...
من چند روز پیش به همین نتیجه رسیدم و Windows XP SP3 RTM 5.1.2600.5512 رو رو ویندوز قبلیم اجرا کردم و خداروشکر مشکلم حل شده...
بازم ممنوم از راهنماییتون
بای تا Hi:11:

خواهش مي كنم
(البته مشكل بنده به اي راحتي حل نشد و ... ) :20:

شاد باشي

Mahziar-7
14-05-2009, 09:28
سلام دوستان؛
جدیدا ویندوزم که بالا میاد به جای desktop میره تو my document. چرا؟

V E S T A
14-05-2009, 17:52
سلام بچه ها

یه مدتی کامپیوتر من ویروسی شده بود که فقط با restor رو یه تاریخ دیگه تونستم خرابی های کامپو برکردونم

به حالت اول

الان وقتی cd یا dvd میذارم اصن اسم سی دی یا دی وی دی رو نشون نمیده..autorun هم نمیشه اصلن..در

ضمن نمیتونم بدون nero سی دی رو رایت کنم...

mini cd رو هم اصلن نمیخونه...بنظرتون باید چیکار کنم...

یه مشکل دیگه هم هس...

من auto update windows رو on کردم الان گوشه راست پائین دسک تاپ یه پیغام اومده مربوط به genuine:

you may be a victim of software counterfeiting

this copy of windows did not pass genunine windows validation

این پیغام چیه ؟در ضمن ویندوز قبل از این هم vista بوده...بک گراند هم هر دفعه که کامپو روشن میکنم

مشکی میشه..بچه ها من چی کار کنم؟:41:

Masоud
15-05-2009, 09:44
سلام دوستان؛
سلام
سیستمت به احتمال زیاد ویروسی شده :
توی Run تایپ کن : msconfig بعد در بخش Startup گزینه هایی رو که نمی خوای بالا بیان رو تیکشونو وردار و OK کن.

سلام بچه ها

یه مدتی کامپیوتر من ویروسی شده بود که فقط با restor رو یه تاریخ دیگه تونستم خرابی های کامپو برکردونم

به حالت اول

الان وقتی cd یا dvd میذارم اصن اسم سی دی یا دی وی دی رو نشون نمیده..autorun هم نمیشه اصلن..در

ضمن نمیتونم بدون nero سی دی رو رایت کنم...

mini cd رو هم اصلن نمیخونه...بنظرتون باید چیکار کنم...

یه مشکل دیگه هم هس...

من auto update windows رو on کردم الان گوشه راست پائین دسک تاپ یه پیغام اومده مربوط به genuine:

you may be a victim of software counterfeiting

this copy of windows did not pass genunine windows validation

این پیغام چیه ؟در ضمن ویندوز قبل از این هم vista بوده...بک گراند هم هر دفعه که کامپو روشن میکنم

مشکی میشه..بچه ها من چی کار کنم؟:41:
با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت شده سیستمت رو اسکن کن.
برای اون پیغام هم که میاد نرم افزار Windows Genuine Advantage Validation رو دانلود و نصب کن.

V E S T A
15-05-2009, 10:08
با یه آنتی ویروس قوی و آپدیت شده سیستمت رو اسکن کن.
برای اون پیغام هم که میاد نرم افزار Windows Genuine Advantage Validation رو دانلود و نصب کن.

اسکن کردم ولی هیچی پیدا نمیکنه...آنتی ویروسم آپدیت شده هم هس...

نرم افزار رو دان کردم ممنون..درس شد...

ولی مشکل اتو ران شدن رو باید چی کار کنم..بدون نرو هم نمیتونم سی دی رایت کنم..

mojtaba182003
15-05-2009, 19:19
من يه مشكل داشتم توي ويندوزم

بعضي از سايتا رو بعد از مدتي باز نميكرد مثل گوگل و ياهو بعد ويندوزمو كه عوض كردم درست شد اما بعد از چند ساعتي اينترنت كار كردن سايت گوگگل و ياست دانلود واسم باز نميشه

ميشه بگيد مشكل از چيه

نميدونم درسته پست دادنم اينجا اينجا يا نه

sin2x=2sinxcosx
16-05-2009, 20:42
سلام .
وقتي ويندوز من مياد بالا اون صفحه انتخاب يوزر مياد . در حالي که من فقط يه يوزر دارم و پسورد هم نذاشتم که بياد و پسورد بخواد . حالا اون هيچي . قبوله بياد . کليک مي کنم روي عکس يوزرم و ويندوز مياد بالا . مشکل من اينه که وقتي حدود 10 دقيقه به کامپيوتر دست نمي زنم باز هم ميره همون صفحه ( انتخاب يوزر ) به جاي اينکه به اسکرين سيور بره ( البته من براي کامپيوترم اسکرين سيور رو غير فعال کرده ام )

Masоud
17-05-2009, 08:35
سلام .
وقتي ويندوز من مياد بالا اون صفحه انتخاب يوزر مياد . در حالي که من فقط يه يوزر دارم و پسورد هم نذاشتم که بياد و پسورد بخواد . حالا اون هيچي . قبوله بياد . کليک مي کنم روي عکس يوزرم و ويندوز مياد بالا . مشکل من اينه که وقتي حدود 10 دقيقه به کامپيوتر دست نمي زنم باز هم ميره همون صفحه ( انتخاب يوزر ) به جاي اينکه به اسکرين سيور بره ( البته من براي کامپيوترم اسکرين سيور رو غير فعال کرده ام )
سلام

برو تو Control Panel و تنظیمات Power Options رو چک کن ببین دستکاری نشدند ؟

Captain_Nemo
17-05-2009, 11:28
با سلام خدمت همه دوستان

سيستم فقط داراي يه كاربره ولي هر وقت كه كامپيوتر رو روشن مي كنم ... صفحه انتخاب كاربر باز ميشه و بايد روي user كليك كنم تا وارد محيط دسكتاپ بشم و در ضمن هر وقت كه اسكرين سيور هم فعال ميشه بعدش باز صفحه انتخاب user باز ميشه ...
چطور ميشه از شر اين صفحه خلاص شد ؟

picher_s
17-05-2009, 12:11
با سلام خدمت همه دوستان

سيستم فقط داراي يه كاربره ولي هر وقت كه كامپيوتر رو روشن مي كنم ... صفحه انتخاب كاربر باز ميشه و بايد روي user كليك كنم تا وارد محيط دسكتاپ بشم و در ضمن هر وقت كه اسكرين سيور هم فعال ميشه بعدش باز صفحه انتخاب user باز ميشه ...

وقتي ويندوز من مياد بالا اون صفحه انتخاب يوزر مياد . در حالي که من فقط يه يوزر دارم و پسورد هم نذاشتم که بياد و پسورد بخواد .
سلام

برای مشکله اولتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمتنه بالا رو تو یه regFile بنویسید و اجرا کنید.

یادتون باشه که administrator نامه کاربریه شماست و 1025 هم پسورد کابره شما. اگه پسورد ندارید جای 1025 رو خالی بزارید.

برای مشکله دوم هم تیکه On resume در تنظیماته screen saver رو بردارید.موفق و پولدار باشید.:31:

sp1362
17-05-2009, 12:58
سلام
دوست عزیز سیستم شما دچار ویروس Nod32 شده است آنتی ویروس Aviraخیلی راحت اون را پاک می کنه
موفق باشید

sp1362
17-05-2009, 13:24
سلام
دوست عزیز center2
برنامه ای است بنام LinkfarsVirusRemover_1321 بایه کلیک بر روی دو آیکن مشکلت کاملا حل می شه سیستم من نیز دوچار چنین مشکلی شده بوده که با این برنامه به راحتی مشکل مرتفع شد

mke
17-05-2009, 16:14
سلام دوستان؛
قبل از هرکاری میریم سراغ ساده ترین راه حل اگه منظورت اینه که MY DOCUMENT به صورت یکWINDOW روی DESKTOP میاد به احتمال زیاد SHORTCUT اش و انداختی تو STARTUP برو به START -ALLPROGRAM-STARTUP ببین MY DOCUMENT هست یا نه اگه بود پاکش کن

mke
17-05-2009, 17:02
با سلام خدمت همه دوستان

معمولا با نصب بعضی برنامه ها این مشکل بروز میکنه یعنی اول automatic logon دارید ولی یه دفعه مجبورید manual وارد کنید
برو به start-run اونجا بنویسCONTROL USERPASSWORDS2 بعد اونجا تیک .......users must enter را بردار بعد تو box ای که باز میشه password را وارد کن اگه نداری خالی بذار شاید خالیشم قبول کنه والسلام

tohidkh
17-05-2009, 19:38
با سلام خدمت همه دوستان

معمولا با نصب بعضی برنامه ها این مشکل بروز میکنه یعنی اول automatic logon دارید ولی یه دفعه مجبورید manual وارد کنید
برو به start-run اونجا بنویسCONTROL USERPASSWORDS2 بعد اونجا تیک .......users must enter را بردار بعد تو box ای که باز میشه password را وارد کن اگه نداری خالی بذار شاید خالیشم قبول کنه والسلام
سلام.
درسته که راه حل دوستمون درسته
ولی این باعث میشه اگه بعدها هم یوزر دیگه ای ایجاد کنید، باز هم به طور اتوماتیک به یوزر قبلی بره
راه حل درست برای این مورد، اینه که بعد از اینکه همه ی تغییرات رو به حالت قبلی برگردوندید، به Control Panel رفته و User Account رو باز کنید.
یه یوزر به نام ASP.NET ایجاد شده (در اثر نصب برنامه های خاص).
اونو به طور کامل پاک کنید
سیستم رو ریستارت نمایید.
مشکلتون حل شده.

extreme2006gh
17-05-2009, 20:11
سلام .

برو به control panel >user accounts و بعد از اون به change the way users log on or off و بعد تيك گزينه اول رو بردار

mojtaba182003
17-05-2009, 22:18
چرا كسي جواب منو نميده

آخه چرا هي اين گوگل از كار ميوفته بعد از چند دقيقه كه ميام باز ميكنه آخه مشكل چيه ؟؟؟

samoraee1368
18-05-2009, 19:33
ویندوز جدید نصب کردم می خوام به فایلهای یوزرهایی که روی ویندوز قبلی در پوشه ی document and setting هست دسترسی پیدا کنم الان ارور امنیتی می ده که امکان دسترسی وجود نداره لطفا راهنمایی کنید

mke
18-05-2009, 19:39
چرا كسي جواب منو نميده

آخه چرا هي اين گوگل از كار ميوفته بعد از چند دقيقه كه ميام باز ميكنه آخه مشكل چيه ؟؟؟
چندتا دلیل میتونه داشته باشه
اول اینکه کامپیوترت را از نظر spyware و virus حتما چک کن
بعد برو تو internet options-privacy اونجا بذارش روی medium یا حتی پایینتر
بعد برو تو internet options و temporary internet files ها راهمشا delete کن
البته بعد از هرمرحله امتحان کن ببین میتونی بری تو google یا نه
اگر بازم نشد اینا را امتحان کن
امکان داره مشکل dns یا فایل hosts داشته باشی
برو تو mycomputer-system partition-system32-drivers-etc اونجا فایل hosts را با notepad باز کن ببین چیزی از google توش میبینی اگه هست همه را delete کن فقط اینا بذار 127.0.0.1 localhost
بازم نشد ممکن مشکل dns داشته باشی
اول برو تو run بنویس cmd بعد اونجا بنویس ipconfig /flushdns
بازم نشد ممکن dns ای که isp برات تعریف میکنه ایراد داشته باشه برای فهمیدنش زمانی که مشکلی نداری یا روی کامپوتر دیگه ای برو تو cmd و بنویس ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه عدد 12 رقمی بهت میده ip اونا یادداشت کن حالا برو روی کامپیوتر خودت تو cmd اول بنویسping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه) جواب نداد بنویس ping ip منظور از ip همان عدد است حالا اگه جوابی نداد اصلا ارتباطی با internet نداری ولی اگه جواب داد مشکل dns داری یا isp را عوض کن یا خودت dns تعریف کن
منتظر پیام بعدیت هستم

mke
18-05-2009, 20:16
ویندوز جدید نصب کردم می خوام به فایلهای یوزرهایی که روی ویندوز قبلی در پوشه ی document and setting هست دسترسی پیدا کنم الان ارور امنیتی می ده که امکان دسترسی وجود نداره لطفا راهنمایی کنید
اگه admin هستی میتونی این کار را بکنی باید فرمت partition ات ntfs باشه که این پیام را میده
برو روی folderای که میخوای باز کنی right click کن برو تو properties اونجا ببین security tab میبینی اگه نیست برو توی folder options-view اونجا اخر صفحه تیک use simple file sharing را بردار
حالا برو تو security tab اونجا همه user ها را remove کن اگه میگه نمیشه همونجا برو تو advanced و اونجا اولین تیک را بردار حالا ok کن تا بشه حالا دوباره برو تو advanced وبالای صفحه بزن owner یه صفحه باز میشه اونجا admin را انتخاب کن و بزن apply بعد بزن ok تا همش بسته بشه حالا دوباره برو تو security tab انجا بزن add و admin را اضافه کن و بهش full control بده ok کن تمام
منتظر پیامت هستم

mke
18-05-2009, 20:23
دوستان خواهشا موفقیت یا عدم موفقیت را اطلاع دهید

omid-p30
19-05-2009, 12:34
نصب برنامه ها در درایو c که ویندوز هست چه اشکالی داره ؟ قبل از ویندوز که از اطلاعات مورد نیاز برنامه ها بک آپ میگیرم، فایل نصب همه رو هم دارم. سنگین شدن درایو ویندوز تاثیر منفی رو کارکرد داره؟ یعنی کل فضای خالی رو باید رها کرد ؟

Mohsen.f
19-05-2009, 13:04
salam be hamegi .man dishab az to in page baraye payame eror winlogon farmane sfc ro ejra kardam .hala dige windows normal bala nemiad bayad safe mode biam.mire bala ye safeye abi(nemidoonam abie marge ya na)miad bad dastgah reset mishe .che konam?fixboot kardam nashod.dar zemn ye soal dige .age cd win bezaram upgrade konam etelaate c par mishe aya?version windows xp sp2

Mohsen.f
19-05-2009, 14:44
سلام .من دیروز به خاطر ERORE WINLOGON.EXE از فرمان SFC/SCANNOW استفاده کردم .حالا وقتی ویندوز بالا میاد میره تو یه صفحه آبی(مرگ!) و RESET میشه .از فرمان FIXBOOT هم استفاده کردم ولی جواب نداد .الان SAFEMODE اومدم از شما بپرسم چی کار کنم .و اینکه اگه ویندوز رو از رو CD .UPGRADE کنم اطلاعات C میپره ؟

omid-p30
19-05-2009, 16:45
سلام دوست عزیز

اپدیتهای ویندوز در مسیر زیر قرار می گیره

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

اما اپدیتها یه فایل تکی نیست که شما اونا بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره بخواهید اونا را نصب کنید .

به خاطر این که وقتی یک patch به طور اتوماتیک دانلود می شه روی سیستم شما نصب می شه و این فایل فقط یه فایل تکی نیست بلکه این patch به چندین قسمت تبدیل می شه . به خاطر همین شما وقتی روی فایلها کلیک می کنید error داده می شه . یعنی این patch به صورت کامل دانلود نمی شه بکله تیکه تیکه می شه .

شما باید ابتدا برنامه زیر را دانلود کنید و بعد هم نصب کنید و سپس با استفاده از این برنامه یه مکانی را برای ذخیره اپدیتهای ویندوز قرار بدید تا بعد از نصب مجدد ویندوز بتونید این اپدیتها را نصب کنید .

با این برنامه می تونید محلی را برای ذخیره کردن اپدیت های ویندوز انتخاب کنید تا هنگامی که ویندوز به صورت اتوماتیک اپدیت می شه توی محلی که شما مشخص کردید قرار بگیره .

شما در هنگام نصب این برنامه ، درایوری که میخواهید آّ پدیت ها در آن ذخیره بشود را مشخص بکنید .

بعد در هنگام آّ ب دیت شدن اتوماتیک ویندوز همه آپدیت ها بوسیله این برنامه در آن درایور ذخیره میشود .

لینک برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2FWUtooL.rar)
حجم برنامه فقط 203 کیلو بایت

موفق باشید .

همشهری جان میای بگی طرز کار این چی جوریه ؟ من آزمایشی یک آپدیت از سایت مایکروسافت انجام دادم ولی چیزی ذخیره نشده. سوال و اطلاعات هر چی میخوای بپرس تا بگم و بگی مشکل از کجاست.

samoraee1368
19-05-2009, 18:42
دوستان خواهشا موفقیت یا عدم موفقیت را اطلاع دهید

ممنون دوست عزیز حل شد

mke
19-05-2009, 19:27
نصب برنامه ها در درایو c که ویندوز هست چه اشکالی داره ؟ قبل از ویندوز که از اطلاعات مورد نیاز برنامه ها بک آپ میگیرم، فایل نصب همه رو هم دارم. سنگین شدن درایو ویندوز تاثیر منفی رو کارکرد داره؟ یعنی کل فضای خالی رو باید رها کرد ؟
البته توصیه میشه برنامه ها روی partition دیگه ای غیر از system partition نصب شوند اما در عمل چون تمام partition ها روی یک disk هستند در این مورد تفاوت فاحشی وجود نداره چون read و write روی یک disk انجام میگیره اما اگر از چند disk به صورت raid استفاده بشه مسلما سرعت بسیار تغییر خواهد کرد
همونجور که اشاره کردی میتونی تمامی برنامه ها را روی درایو c بریزی بعد با یه disk utility از c یه image بگیری تا هر وقت لازم بود بدون نیاز به نصب ویندوز و بقیه برنامه ها که ساعت ها طول میکشه در عرض یه دقیقه کامپیوتر را به روز اول برگردونی
در مورد سوال دوم 2 گیگ فضای خالی روی درایو c کافیه

mke
19-05-2009, 21:27
سلام .من دیروز به خاطر ERORE WINLOGON.EXE از فرمان SFC/SCANNOW استفاده کردم .حالا وقتی ویندوز بالا میاد میره تو یه صفحه آبی(مرگ!) و RESET میشه .از فرمان FIXBOOT هم استفاده کردم ولی جواب نداد .الان SAFEMODE اومدم از شما بپرسم چی کار کنم .و اینکه اگه ویندوز رو از رو CD .UPGRADE کنم اطلاعات C میپره ؟
همه مشکلات با sfc حل نمیشه حتی بعضی وقتها مشکل سازه چون وقتی ویندوز up است sfc را که اجرا میکنی بعضی فایلها که in used هستند درست load نمیشند و مشکل ایجاد میشه
صرفه نظر از اینکه مشکلت از virus بوده یا فایلهای سیستمیت خراب شدند ساده ترین و سریعترین راه استفاده از last known good configuration و اگر نشد استفاده از system restore در safe mode است
و در نهایت اجرای یک clean installation از ویندوز یعنی کامل c را delete کنی و دوباره بسازی و بعد ویندوز را نصب کنی

pars20
20-05-2009, 03:45
چطوری میشه موقع سرچ تو ویندوز کاری کرد که پوشه ها تو نتایج نباشه وفقط فایل ها رو نشون بده؟

مرسی

mke
20-05-2009, 15:20
[quote=pars20;3791935]چطوری میشه موقع سرچ تو ویندوز کاری کرد که پوشه ها تو نتایج نباشه وفقط فایل ها رو نشون بده؟

بعد از اسم فایل این را اضافه کن *.filename

ehsanmtal
21-05-2009, 22:58
ن مخواهم درایو باز کنم باز نمشو د حتی با انتی ویروس نود32 ان اسکن کردم 4ویروس انرا کشت اما باز نکرد فبلاز ان یک ویندوز داشتم انرا پاک کرده بودم که سبک شودقبل از ان درست بود این ارو مدهد

--------------------------- RECYCLER\S-5-9-94-100005906-100017859-100016331-5560.com --------------------------- Windows cannot find 'RECYCLER\S-5-9-94-100005906-100017859-100016331-5560.com'. Make sure you typed thename correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search. -
-------------------------- OK ---------------------------

لطفن راهنمای کنید فکر مکردم بد سکتر شده با راست کلیک برویدرایو کامپیوتر اسکن بدسکتور هم درست نشد ایاان ویروس فایلی سیتمی سیستم هارد است بروی سکتور درایواست یا نه

kod89
22-05-2009, 01:18
دوستان من سری اخر که ویندوز ریختم بهد از چند روز سیستم چند بار ریست میشد وبعد از چند بار ریست شدن پی در پر یه پیغام میومد که میگفت سی دی ویندوز رو بذار و قسمت windows\system32\config\system رو تهمیر کن منم سی دی میذاشتم ولی تو قسمت repiar گیر میکردم ونمیتونستم انجام بدم ولی وقتی سیستم یه مدت خاموش میشد میودم بالا واینجوری من 2.3 ماه راحت بودم تا این که دیروز باز هم سیتم شروع کرد به ریست شدن و همون پیغام repair دیگه این سری خواستم ویندوز رو عوض کنم وشروع کردم به فرمت درایو c ولی موقع نصب ویندوز چندین بار ارور میداد(صفحه ابی تیره) که یه سخت افزار یا یه نرمافزار مشکل ایجاد کرده وسیستم یا باید خاموش بشه یا ریست و اگه شما چندین بار هست این ارور رو میبینید برید قسمت biosboot (اگه اشتباه نکنم) رو خاموش کنید خلاصه تو نصب هم چندین بار این ارور اومد و من از اول شروع به نصب کردم . دوستان میدونم بازم سیستمم دچار این مشکل میشه لطفا کمک بدید
ارمغان جنون
22-05-2009, 11:46
ببخشید چه فرقی بین حالت shut down و restart هست؟منظورم از نظر کارایی هست وقتی که نرم افزاری رو نصب می کنم کدوم بهتره؟

mke
22-05-2009, 18:35
ن مخواهم درایو باز کنم باز نمشو د حتی با انتی ویروس نود32 ان اسکن کردم 4ویروس انرا کشت اما باز نکرد فبلاز ان یک ویندوز داشتم انرا پاک کرده بودم که سبک شودقبل از ان درست بود این ارو مدهد

--------------------------- RECYCLER\S-5-9-94-100005906-100017859-100016331-5560.com --------------------------- Windows cannot find 'RECYCLER\S-5-9-94-100005906-100017859-100016331-5560.com'. Make sure you typed thename correctly, and then try again. To search for a file, click the Start button, and then click Search. -

لطفن راهنمای کنید فکر مکردم بد سکتر شده با راست کلیک برویدرایو کامپیوتر اسکن بدسکتور هم درست نشد ایاان ویروس فایلی سیتمی سیستم هارد است بروی سکتور درایواست یا نه
پست 712 در صفحه 72 را بخون شاید مشکلت حل بشه

mke
22-05-2009, 18:39
ببخشید چه فرقی بین حالت shut down و restart هست؟منظورم از نظر کارایی هست وقتی که نرم افزاری رو نصب می کنم کدوم بهتره؟
بعد از نصب نرم افزار اگر نیاز باشه یه restart کافیه تا تنظیمات برنامه اعمال بشه

kod89
22-05-2009, 20:04
دوستان من سری اخر که ویندوز ریختم بهد از چند روز سیستم چند بار ریست میشد وبعد از چند بار ریست شدن پی در پر یه پیغام میومد که میگفت سی دی ویندوز رو بذار و قسمت windows\system32\config\system رو تهمیر کن منم سی دی میذاشتم ولی تو قسمت repiar گیر میکردم ونمیتونستم انجام بدم ولی وقتی سیستم یه مدت خاموش میشد میودم بالا واینجوری من 2.3 ماه راحت بودم تا این که دیروز باز هم سیتم شروع کرد به ریست شدن و همون پیغام repair دیگه این سری خواستم ویندوز رو عوض کنم وشروع کردم به فرمت درایو c ولی موقع نصب ویندوز چندین بار ارور میداد(صفحه ابی تیره) که یه سخت افزار یا یه نرمافزار مشکل ایجاد کرده وسیستم یا باید خاموش بشه یا ریست و اگه شما چندین بار هست این ارور رو میبینید برید قسمت biosboot (اگه اشتباه نکنم) رو خاموش کنید خلاصه تو نصب هم چندین بار این ارور اومد و من از اول شروع به نصب کردم . دوستان میدونم بازم سیستمم دچار این مشکل میشه لطفا کمک بدید
کسی نیست جواب مارو بده باز یسستم شروع کرده به ریست شدن:41:

HRN
22-05-2009, 21:12
سلام:
چند وقته اين پيغام برام ميياد
موقع خاموش كردن يا باز كردن يك فايل اجرايي يا....

ديگه كلافم كرده آخه هر وقت ميياد چه ok كنم چه cancel يك بار كل صفحه رو ميبره و دوباره ميياد و تمام برنامه هايي كه باز است رو ميبنده.
آنتي ويروس كاسپر هم نسبه ولي چيزي پيدا نميكنه.
ممنون ميشم راهنماييم بفرماييد.
با تشكر

alipencia
22-05-2009, 22:20
با سلام خدمت اساتيد محترم.مشكلي دارم كه اميدوارم با كمك شما بتونم حل كنم.مدتي هست كه بعد از هر بار خاموش و روشن شدن سيستم ساعت ويندوز يك تا نيم ساعت عقب ميافته.البته تاريخ مشكل نداره...

mehdy.z
22-05-2009, 23:47
سلام:

ديگه كلافم كرده آخه هر وقت ميياد چه ok كنم چه cancel يك بار كل صفحه رو ميبره و دوباره ميياد و تمام برنامه هايي كه باز است رو ميبنده.
با تشكر
دقیق نمیشه گفت ولی ممکنه از رمت باشه...

picher_s
23-05-2009, 11:01
سلام:

با تشكر

سلام

1- sfc /scannow
2- مثلا چه فایله اجرایی؟! هر exیی؟!
3- از کی اینجور شده؟!
4-چند تا سیستم عامل داری؟ تو همه شون اینجوریه؟!

نمیشه گفت ماله رمتون تا موارد بالا بررسی نشدن!
موفق باشید.

picher_s
23-05-2009, 11:11
سلام

تنها دلیله این موضوع هنگامه نصب ویندوز اشکال در درایورها و سیستم سخت افزاریه شماست.

به طوره مثال اگر شما یه ویندوز که درایوره هارده ساتاش استباه باشه هنگام نصب این error رو میده!!

در مرحله اول از یه Cd ویندوز یا هاردتون رو بررسی کنید.

سیستمتون کی دچار این پیغام بعد از نصبه ویندوز میشه؟

HRN
23-05-2009, 13:25
سلام

1- sfc /scannow
2- مثلا چه فایله اجرایی؟! هر exیی؟!
3- از کی اینجور شده؟!
4-چند تا سیستم عامل داری؟ تو همه شون اینجوریه؟!

نمیشه گفت ماله رمتون تا موارد بالا بررسی نشدن!
موفق باشید.

سلام:
1- كار نميكنه يعني هرچي ميزنم ميگه سي دي ويندوز رو بده در حالي كه همون سيدي كه با هاش ويندوز رو نصب كردم ميزارم.
2- معمو لا فايل هاي exe ، تقريبا همه ي برنامه ها ولي نه هميشه بعضي موقع ها بيشتر موقعي كه روي turn off camputer كليك ميكنم تا كامپيوتر رو خاموش كنم.
3- يك هفته بعد از اينكه ويندوز رو نصب كردم ، اولش خيلي كم ميومد برا همين زياد اهميت نميدادم ولي الان ديگه زود به زود مياد.
4- دوتا ، هركدوم توي يك هارد جداست ولي توي اون اين پيغام نمياد (اون sp2 ولي اين كه من با هاش كارميكنم sp3)

رمم يك گيگ ، جديدا زود به زود پر ميشه برا همين يك برنامه نصب كردم كه اگه خيلي پرشد خودش خاليش كنه
با تشكر

black.assassin
23-05-2009, 13:51

به نظر من فایل S-5-9-94-100005906-100017859-100016331-5560.com از داخل فایل RECYCLER شما حذف شده (توسط آنتی ویروس). شما میتونین با windows explorer درایوتونو باز کنین. فکرکنم با یک بار ریست کردن مشکل حل بشه ( اگر ویروس های دیگری نباشه)

black.assassin
23-05-2009, 14:01
سلام:

با تشكر
به نظر من ویروس یا بد افزاری باعث شده که فایل explorer.exe که یک پروسس حیاتی هست دچار مشکل بشه .
فعالیت این پروسس رو میتونین تو قسمت processes در Task manager مشاهده کنین و برای اجرای اون میتونین تو run عبارت explorer.exe را وارد کنین.
پیشنهاد می کنم از یک آنتی ویروس بروز و اکتیو شده استفاده کنید و ویندوز را repair یا دوباره نصب کنین.

kod89
23-05-2009, 14:08
سلام

تنها دلیله این موضوع هنگامه نصب ویندوز اشکال در درایورها و سیستم سخت افزاریه شماست.

به طوره مثال اگر شما یه ویندوز که درایوره هارده ساتاش استباه باشه هنگام نصب این error رو میده!!

در مرحله اول از یه Cd ویندوز یا هاردتون رو بررسی کنید.

سیستمتون کی دچار این پیغام بعد از نصبه ویندوز میشه؟

دورد
عزیز کمتر از 1 روز طول میکشه که این ارور میاد و حتی نمیتونم به قسمت safe ویندوز برم رفتم تو سایت مایکروسافت همین حرف شما اولین گزینش بود که یه سخت افزر یا نرافزار رو سیستم هست که سیستم نمیشناسه چک کردم دیدم تا ویندوز بعد از چندین بار به زحمت اومد بالا found new hardwar داد که وقتی کلیک کردم نوشته بود unknown یعنی کلا معلوم نبود چه سخت افزاریه ؟؟؟؟:18: موندم جدی این چیه که نه اسم داره نه سیستم میشناسه سی دی ویندوز تا مادربورد حتی کارت گرافیک رو گذاشتم هنوز نشناخته من حدس میزنم واسه رم ریدر باشه که به سیستم وصل بود حالا کشیدم ببینم چی میشه
شما چی فکر میکنی؟

kod89
23-05-2009, 14:13
خواهشن یکی توضیح بده در مورد repair ویندوز من سیستم ریست که میشه پیغام میده که repair کن قسمت windows/system32/config/system چون ویندوز بالا نمیاد باید سی دی ویندوز رو بزارم وقتی لود میشه r میزنم واسه repiar ویندوز وقتی وارد صفحه مشکی میشم دیگه اول میگه قسمت 1.windows که من 1 رو میزنم بعد میگه pass administrator که وارد میکنم و بعدش عبارت C:windows/>r (اون r رو که نوشتم نیستش واسه این نوشتم که اسلش تو عبارت درست قرار بگیره)میاد که نمیدونم چی بزنم یکی که میدونه برای اون قسمتی که نوشتم چه جوری باید repair کنم خواهشن بگه حیاتیه
HRN
23-05-2009, 15:38
به نظر من ویروس یا بد افزاری باعث شده که فایل explorer.exe که یک پروسس حیاتی هست دچار مشکل بشه .
فعالیت این پروسس رو میتونین تو قسمت processes در Task manager مشاهده کنین و برای اجرای اون میتونین تو run عبارت explorer.exe را وارد کنین.
پیشنهاد می کنم از یک آنتی ویروس بروز و اکتیو شده استفاده کنید و ویندوز را repair یا دوباره نصب کنین.

سلام:
يك چيز يادم رفت بگم اين پيغام فقط براي explorer.exe نمياد بلكه براي svchost.EXE هم مياد.
با انتي ويروس كاسپر (آپديت تا همين الان) هم اسكن كردم ولي هيچ!!!
گفتم كه دقيقا يك هفته بعد از نصب ويندوز اين پيغام مياد . ميخوام اول بفهمم مشكل از كجاست بعد ويندوز عوض كنم كه تو ويندوز جديد ديگه اين مشكل پيش نياد.
با تشكر

farshadtizhoosh
24-05-2009, 12:00
سلام
آقا اين Genuine Microsoft Software چيه ؟
اعصابمونا خورديده!!!! :angry:

Masоud
24-05-2009, 12:11
سلام
آقا اين Genuine Microsoft Software چيه ؟
اعصابمونا خورديده!!!! :angry:
سلام

موقعی که ویندوز قانونی نباشه (تو ایران) ویندوز اجازه آپدیت نمیده بخاطر همین باید این نرم افزار و نصب کرد تا ویندوز قانونی بشه .

farshadtizhoosh
24-05-2009, 12:17
سلام

موقعی که ویندوز قانونی نباشه (تو ایران) ویندوز اجازه آپدیت نمیده بخاطر همین باید این نرم افزار و نصب کرد تا ویندوز قانونی بشه .

نصبه
اما موقع ورود هي اين resolve now يا resolve later را ميده

Masоud
24-05-2009, 12:24
نصبه
اما موقع ورود هي اين resolve now يا resolve later را ميده
حتما خوب نصبش نکردی

اون فایل با پسوند Bat رو اجرا کن بعد از اینکه اجرا شد کلید اینتر رو فشار بده و از برنامه خارج شو .

ninjavb
24-05-2009, 14:10
با سلام
من یه cd گذاشتم توی cdrom که برنامش رو نصب کنم ولی موقعی که از برنامه خارج شدم دیدم همه ایکن ها و نوشته ها خیلی بزرگتر از حد معمول شده توی توی تنظیماتم رفتم ولی normal ب!؟ باید چی کار کنم؟
با تشکر

mke
24-05-2009, 17:15
سلام:

با تشكر
این error میتونه از سیستم DEP(data execution prevention باشه DEP روی windows با sp2 فعال این سیستم جدید را microsoft بیشتر برای مبارزه با virus ها اعمال کرده و کارش اینه که یه سری از memory address ها را که system ازشون استفاده میکنه را non executable میکنه حالا اگه برنامه یا virus ای بخواد در اون address اجرا یا execute بشه نمیزاره
برای حل این مشکل برو به system propertis dialog box -advanced tab اونجا قسمت performance برو settings را بزن اگر DEP را داشتی برو روش و off اش کن
برگرد تو system propertis dialog box -advanced tab قسمت startup and recovery برو settings را بزن بالای صفحه edit را بزن تو متنی که باز میشه بگرد دنبالNoExecute= هر چی
به جاش بنویس NoExecute=AlwaysOff و save کن
restart کن تمام
لطف نتیجه را اطلاع بده ممنون

omid31263
25-05-2009, 10:36
چطور می شود لوگوی خود را اختصاصی نمود.

بطوری که هر کس با لوگوی خود وارد ویندوز شود امکان مشاهده درایو های دیگران نداشته باشد.

sahar_snowy
25-05-2009, 12:27
یکی از درایوهام با fat32 فرمت شده ، میتونم اونو به ntfs تغییر بدم طوری که محتویاتش خراب نشه ؟

HRN
25-05-2009, 13:11
این error میتونه از سیستم DEP(data execution prevention باشه DEP روی windows با sp2 فعال این سیستم جدید را microsoft بیشتر برای مبارزه با virus ها اعمال کرده و کارش اینه که یه سری از memory address ها را که system ازشون استفاده میکنه را non executable میکنه حالا اگه برنامه یا virus ای بخواد در اون address اجرا یا execute بشه نمیزاره
برای حل این مشکل برو به system propertis dialog box -advanced tab اونجا قسمت performance برو settings را بزن اگر DEP را داشتی برو روش و off اش کن
برگرد تو system propertis dialog box -advanced tab قسمت startup and recovery برو settings را بزن بالای صفحه edit را بزن تو متنی که باز میشه بگرد دنبالNoExecute= هر چی
به جاش بنویس NoExecute=AlwaysOff و save کن
restart کن تمام
لطف نتیجه را اطلاع بده ممنون

سلام:
ممنون از راهنماييتون ، همين الان انجام دادم و تا الان پيغامي نيومده ولي اگه اومد حتما اطلاع ميدم.
بازم دستت در نكنه
موفق باشيد

farshadtizhoosh
25-05-2009, 13:12
حتما خوب نصبش نکردی

اون فایل با پسوند Bat رو اجرا کن بعد از اینکه اجرا شد کلید اینتر رو فشار بده و از برنامه خارج شو .

من فايل bat نداشتم
آپ ديتا كه نصب شد ديدم ميگه ميخاي اينا بنصبي يا نه؟ ما هم فكر كرديم چيز خوبيه
نصب كردمو و يه فايل داد دانلوديدم و بعدش ديگه اين lesolve اومد!

p30 vahid
25-05-2009, 14:09
خواهشن یکی توضیح بده در مورد repair ویندوز من سیستم ریست که میشه پیغام میده که repair کن قسمت windows/system32/config/system چون ویندوز بالا نمیاد باید سی دی ویندوز رو بزارم وقتی لود میشه r میزنم واسه repiar ویندوز وقتی وارد صفحه مشکی میشم دیگه اول میگه قسمت 1.windows که من 1 رو میزنم بعد میگه pass administrator که وارد میکنم و بعدش عبارت C:windows/>r (اون r رو که نوشتم نیستش واسه این نوشتم که اسلش تو عبارت درست قرار بگیره)میاد که نمیدونم چی بزنم یکی که میدونه برای اون قسمتی که نوشتم چه جوری باید repair کنم خواهشن بگه حیاتیه
عزیزم شما وقتی صفحه بوت مربوط به نصب ویندوز میاد در قسمت اول repiar رو نزن بعد از این که enter رو زدی حالا پارتیشنی که رو ویندوز نصب هستش رو نشون میده و حالا شما اونجا باید repiar رو بزنید و خودش به طور اتوماتیک شروع میکنه به جایگزینی فایل های معیوب

mke
25-05-2009, 15:46
یکی از درایوهام با fat32 فرمت شده ، میتونم اونو به ntfs تغییر بدم طوری که محتویاتش خراب نشه ؟
حتما بدون هیچ نگرانی انجام بده چون مزایای زیادی نسبت به فرمت fat داره فقط مواظب باش روی اون درایو windows های قدیمی نصب نکرده باشی چون Ntfs را نمیشناسند
نیاز به هیچ نرم افزاری نداری برو توی run بنویس cmd وok اونجا متن زیر را تایپ کن
convert drive_letter: /fs:ntfs
مثلا convert c: /fs:ntfs

mke
25-05-2009, 16:10
چطور می شود لوگوی خود را اختصاصی نمود.

بطوری که هر کس با لوگوی خود وارد ویندوز شود امکان مشاهده درایو های دیگران نداشته باشد.
اگه منظورت از لوگو همون user picture هست میتونی در control panel -user accounts اونو تغییر بدی اما در مورد بحث security در windows اولین قدم تغییر fat32 به Ntfs است

parinaz571
25-05-2009, 16:26
سلام
یک مشکلی برام پیش اموده .

وقتی میخوام ویندوز نصب کنم با سی دی بوت ویندوز مییام بالا اما صفحه تو یه یک صفحه کاملا سیاه گیر میکنه و جلو نمیره.

با چندتا سی دی انتحان کردم . نمیدونم مشکل از چیه؟

لطفا راهنمایی کنید.

black.assassin
25-05-2009, 17:06
در حالتی که نمیخواهید اطلاعات خود را از دست دهید:

برنامه Partition Magic را نصب کرده ، سپس برنامه را باز کنید و بر روی هر درایوی که میخواهید فایل سیستم آنرا تغییر دهید کلیک راست کرده و گزینه Convert را بزنید ، حال در پنجره جدیدی که باز میشود گزینه NTFS را انتخاب کنید و سپس کلید OK را بزنید.

توجه داشته باشید که در آخر باید کلید Apply را که در گوشه سمت چپ ، پایین صفحه قرار دارد را بزنید.

حال منتظر شوید ، تا برنامه کار خود را شروع کرده و فایل سیستم درایوها را یکی یکی تغییر بدهد.

توجه: امکان دارد بعد از پایان کار برنامه Partition Magic وقتی وارد My Computer میشوید و بر روی درایوی کلیک میکنید ، ببینید که هنوز فایل سیستم آن را FAT32 زده است ، اما در واقع اینطور نیست و با یکبار ریستارت سیستم ، این نوع اطلاعات نیز صحیح نشان داده میشوند.
:33:

ninjavb
25-05-2009, 18:09
با سلام
من یه cd گذاشتم توی cdrom که برنامش رو نصب کنم ولی موقعی که از برنامه خارج شدم دیدم همه ایکن ها و نوشته ها خیلی بزرگتر از حد معمول شده توی توی تنظیماتم رفتم ولی normal ب!؟ باید چی کار کنم؟
با تشکر
اقا یکیم به داد من برسه چشمام داره از حدقه میزنه بیرون:18: اول بار که ویندوز رو نصب کردم کوچیکتر از حد معمول بود ایکن و نوشته ها که بازم توی تنظیمات مینوشت normal الان هم که بزرگتر شده بازم مینویسه normal!

mke
25-05-2009, 19:25
اقا یکیم به داد من برسه چشمام داره از حدقه میزنه بیرون:18: اول بار که ویندوز رو نصب کردم کوچیکتر از حد معمول بود ایکن و نوشته ها که بازم توی تنظیمات مینوشت normal الان هم که بزرگتر شده بازم مینویسه normal!
لطف میکنی بگی کجا نوشته normal

farshadtizhoosh
26-05-2009, 13:00
من فايل bat نداشتم
آپ ديتا كه نصب شد ديدم ميگه ميخاي اينا بنصبي يا نه؟ ما هم فكر كرديم چيز خوبيه
نصب كردمو و يه فايل داد دانلوديدم و بعدش ديگه اين lesolve اومد!
لطفا يكي جوابما بده
خيلي ضروريه:11:

ninjavb
26-05-2009, 15:25
لطف میکنی بگی کجا نوشته normal
کلیک راست روی صفحه -properties-تب appreance- قسمت Font size نوشته normal

mke
26-05-2009, 15:46
کلیک راست روی صفحه -properties-تب appreance- قسمت Font size نوشته normal
توی همون صفحه appearence بزن advanced و بعد در قسمت item برو و icon را انتخاب کن حالا هم میتونی icon size را تنظیم کنی هم font size را
منتظر پیامت هستم

ninjavb
26-05-2009, 17:17
ممنون دوست عزیز ایکنا کوچیک میشه ولی یه حاشیه ی به هم ریخته ی سیاه دورش ظاهر میشه و یه شکل بدی پیدا میکنه من فکر میکنم مشکل باید از یه جای دیگه باشه به هر حال ممنون

Masоud
26-05-2009, 18:38
لطفا يكي جوابما بده
خيلي ضروريه:11:
سلام

شما این فایل رو دانلود کن از حالت زیپ خارج کن .بعد روی Installer کلیک کن و وقتی اجراشد کلید اینتر رو بزن و از برنامه خارج شو و ویندوز رو Restart کن :

farhad_s5
26-05-2009, 20:19
سلام دوستان

من با IE 8 يه مشكلي دارم و اون اينه كه تو بعضي سايت ها يك قسمتي هست كه داراي فلش هست و روي اون كليل مي كنيم تا ليستي از اطلاعات رو در اختيارمون بزاره(مثلا تو همين صفحه اگه پايين و سمت چپ رو ببينيد نوشته پرش و يه فلش داره) ، اين قسمت رو باز نمي كنه!!!

Diff
27-05-2009, 10:56
ویندوز رو که دادم عوض کردن هر روز که روشن میکنم این میاد

رو صفحه دسکتاپ هم آیکونی میاد که روش کلیک میکنم این میاد :

mhedie
27-05-2009, 12:05
سلام دوستان شیوه فعالسازی security در فولدرآپشن ویندوز

Masоud
27-05-2009, 12:18
ویندوز رو که دادم عوض کردن هر روز که روشن میکنم این میاد

رو صفحه دسکتاپ هم آیکونی میاد که روش کلیک میکنم این میاد :

شما اون پست بالایی(2946) رو که دادم بخون و طبق دستور عمل کن . مشکلت حل میشه .
(این بخاطر قانونی نبودن ویندوزه)

سلام دوستان شیوه فعالسازی security در فولدرآپشن ویندوز

تیک گزینه Use Simple File Sharing را بردار.

farshadtizhoosh
27-05-2009, 13:29
از بابت جواب سوال قبليم ممنون
حالا يه سوال ديگه
اين نوار چرا اينطوري شده ؟

يه چيز ديگه
تو درايو C توي my computer ميگه 3 گيگ فري دارم
اما تمامي فايلهاي داخل اين درايو چه hidden چه غيره جمعا 7 گيگ فري ميده بهم
اين 4 گيگ چيه؟

net2020
27-05-2009, 15:11
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من یه پوشه عکس دارم که در قسمت Advanced attributes گزینه encrypt contents to secure data فعال هستش و هر موقع تیک اون بر می دارم پیغام میده که غیر قابل دسترسی و دوباره تیک را فعال می کنه.در ضمن رنگ نام پوشه و فایل های داخل اون سبز رنگ می باشد .

لطفا من کمک کنید

mashhadkhafan
27-05-2009, 19:01
سلام
خسته نباشيد
يك مشكلي داشتم اونم اينه كه چرا سيستمم خود به خودي خاموش ميشه
باي

Masоud
27-05-2009, 21:01
از بابت جواب سوال قبليم ممنون
حالا يه سوال ديگه
اين نوار چرا اينطوري شده ؟

يه چيز ديگه
تو درايو C توي my computer ميگه 3 گيگ فري دارم
اما تمامي فايلهاي داخل اين درايو چه hidden چه غيره جمعا 7 گيگ فري ميده بهم
اين 4 گيگ چيه؟
از برنامه ها خارج شو به این ترتیبی که تو عکس هستش اون لغزنده ها رو بزار .

در خصوص سؤال دوم چند احتمال وجود داره که باید بررسی بشن.

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

من یه پوشه عکس دارم که در قسمت Advanced attributes گزینه encrypt contents to secure data فعال هستش و هر موقع تیک اون بر می دارم پیغام میده که غیر قابل دسترسی و دوباره تیک را فعال می کنه.در ضمن رنگ نام پوشه و فایل های داخل اون سبز رنگ می باشد .

لطفا من کمک کنید
یه عکس از اون پیغام بذار تا با همکاری دوستان ان شا الله مشکلت رو حل میکنیم.

سلام
خسته نباشيد
باي
احتمالا ویروسی شده اگه نه شاید خودت تو یه برنامه ای تنظیم کردی کی خاموش بشه .
یا شاید دمای سیستم بالا میره و خود به خود خاموش می کنه.

ارمغان جنون
28-05-2009, 05:16
زیاد بودن حجم فایل هایی که روی هارد دارم یا روی درایو سی یا زیاد بودن تعدادشون باعث هنگ کردن ویندوز یا کند شدنش میشه؟

m654
28-05-2009, 07:24
زیاد بودن حجم فایل هایی که روی هارد دارم یا روی درایو سی یا زیاد بودن تعدادشون باعث هنگ کردن ویندوز یا کند شدنش میشه؟
مقداری از فضای درایو ویندوز خالی باشه(و یک پارچه بشه ـ دِفرَگ) و حافظه اصلی(رم) هم متناسب باشه(نه خیلی کم ـ و دست کم با حافظه مجازی یا ردی بوست فِلَش)، نه!

mke
28-05-2009, 19:47
سلام
خسته نباشيد
باي
علل زیادی میتوان برای این مشکل در نظر گرفت
ممکن مشکل سخت افزاری داشته باشی مثلا power ات ایراد داشته باشه ولتار بالا پایین بره و کامپیوتر برای جلوگیری از صدمات بیشتر خاموش بشه یا cpu بیش از حد داغ بشه
شاید هم یه scheduled task تعریف کرده باشی یا یه نرم افزار برات تعریف کرده باشه مشکل ویندوزی را بعید میدونم چون در ویندوز بیشتر با restart سروکار داریم نه shutdown
تو bios هم option هایی هست که در یک زمان خاص کامپیوتر خاموش یا روشن بشه
بحث virus ها راهم باید در نظر داشت

ESMAIL2006
28-05-2009, 21:28
zaman nasb zaban farsi in eror ro mide kooooooooooooooooooooooomakkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system Administrator.

Scary Feelings
28-05-2009, 23:21
سلام...
من یه ویندوز xp2 روی کامپیوترم نصب هست..
چند روز پیش وقتی خواستم کامپیوتر رو روشن کنم دیدم که ارور میداد که فایل confing خراب هست...الان یه ویندوز دیگه هم نصب کردم..اگه میشه یکی این فایل رو برای من الپود کنه و یا راهنماییم کنه
..ممنون
راستی چه جوری میشه کارت صدا رو از اینترنت گرفت؟!

ESMAIL2006
29-05-2009, 07:31
با سلام من یه ویندوز نصب کردم موقع نصب زیان فارسی ارور میده
Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system Administrator
میخاستم ببینم راه دیگه جز کنتر ل پنل برای نصب زبان فارسی وجود داره یا نه و اینکه شماره سریال ویندوز نصب شده رو از کجا میتونم بدست بیارم اخه سی دی اون سریال نمیخاد ولی به شماره سریالش نیاز دارم

ESMAIL2006
29-05-2009, 10:22
Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system Administrator
میخاستم ببینم راه دیگه جز کنتر ل پنل برای نصب زبان فارسی وجود داره یا نه و اینکه شماره سریال ویندوز نصب شده رو از کجا میتونم بدست بیارم اخه سی دی اون سریال نمیخاد ولی به شماره سریالش نیاز دارم
ESMAIL2006 is offline گزارش تخلف ويرايش/حذف پيغام

loomina
29-05-2009, 13:13
سلام دوستان من يه چند روزي هست يك پيغام از ماكروسافت دريافت ميكنم كه مطنش اينه و گوشه پايين صفحه مياد و نميشه پاكش كرد.
you may be a victim of softwere counterfeiting
اين پيغام تغريبا شده عضوي از دسكتاپ و نميره دوستان اگر كسي ميدونه راهنمايي كنه:20:

Masоud
29-05-2009, 13:19
سلام دوستان من يه چند روزي هست يك پيغام از ماكروسافت دريافت ميكنم كه مطنش اينه و گوشه پايين صفحه مياد و نميشه پاكش كرد.
اين پيغام تغريبا شده عضوي از دسكتاپ و نميره دوستان اگر كسي ميدونه راهنمايي كنه:20:
سلام

لطفا قبل از پرسیدن سوال سرچ کنید :

به صفحه ی 295 پست شماره 2946 مراجعه کن.

ESMAIL2006
29-05-2009, 13:42
با سلام اگه عزیزان میتوند راهنمایی کنند بگند واقعا نیاز دارم

tohidkh
29-05-2009, 14:47
با سلام اگه عزیزان میتوند راهنمایی کنند بگند واقعا نیاز دارم
سلام.
قبل از هر چیز شما باید ویندوزتونو قانونی کنید
در این پست نرم افزاری معرفی شده که سریال ویندوز رو به یکی از شماره سریالهای معتبر مایکروسافت تغییر میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سوال:
اول اینکه ویندوزتون چیه؟
بعضی از ویندوزها ذاتا زبان فارسی روشون نصب نمیشه
مورد بعدی هم اینه که شما دقیقا از کدوم گزینه اقدام به نصب زبان فارسی میکنید؟
ممنون

mojtaba_sa
29-05-2009, 16:23
سلام
آیا نرم افزاری هست که فایل پی دی اف رو به ورد تبدیل کنه البته فارسیشو ..! چون انگلیسیشو دارم . اگه هست و تو سایت هست لطفا یکی لینک دانلودشو بذاره . ممنون. یا علی

ESMAIL2006
29-05-2009, 18:30
wimdows media center 2005 sp2

omid-p30
29-05-2009, 18:35
آقا این languege bar ما رفته . تو کلیک راست تسک بار ، تیکش هست تو قسمت toolbar اما خودش نیست. چه کنیم ؟

nw_nk
29-05-2009, 19:07
آقا این languege bar ما رفته . تو کلیک راست تسک بار ، تیکش هست تو قسمت toolbar اما خودش نیست. چه کنیم ؟

Control Panel \ Regional \Languages \ Details

در بخش Language Bar تیک مربوطه رو چک کنید.

سلام
آیا نرم افزاری هست که فایل پی دی اف رو به ورد تبدیل کنه البته فارسیشو ..! چون انگلیسیشو دارم . اگه هست و تو سایت هست لطفا یکی لینک دانلودشو بذاره . ممنون. یا علی

سلام.

طبق بحث هایی که اخیرا در تاپیک درخواست نرمافزار PDF مطرح شده هنوز نرم افزار کاملی در این زمینه نیست.

tohidkh
29-05-2009, 19:09
wimdows media center 2005 sp2
دقیقا وقتی پست قبلی تونو خوندم به ذهنم رسید که شاید مدیا ستر باشه.
ویندوز مدیا سنتر، به طور ذاتی، فاقد زبان فارسی هست. (یعنی با فارسی سازگار نیست و روی اون نصب نمیشه.)

omid-p30
29-05-2009, 19:16
Control Panel \ Regional \Languages \ Details

در بخش Language Bar تیک مربوطه رو چک کنید.

ممنون. اینجا رو گفتید ؟ این که اینجوریه اصلا، نمیشه کلیک کرد روش

sareh moravej
29-05-2009, 19:24
khiiiliiii mamnon

kod89
29-05-2009, 21:57
سلام...
من یه ویندوز xp2 روی کامپیوترم نصب هست..
چند روز پیش وقتی خواستم کامپیوتر رو روشن کنم دیدم که ارور میداد که فایل confing خراب هست...الان یه ویندوز دیگه هم نصب کردم..اگه میشه یکی این فایل رو برای من الپود کنه و یا راهنماییم کنه
..ممنون
راستی چه جوری میشه کارت صدا رو از اینترنت گرفت؟!

عزیز اگر مثل نقل قول من مشکلت از اون قسمت هستش باید اگه رم ریدر یا هر usb flash یا هر چیز که درایو مجازی ایجاد کرده در بیاری تا مشکلت حل شه من شاید 4-5 بار ویندوز عوض کردم تا فهمیدم مشکل از ویندوز نیست!

black.assassin
30-05-2009, 11:51

black.assassin
30-05-2009, 12:22
سلام
برای این منظور نرم افزارهای مختلف فارسی توسط شرکت های ایرانی ساخته شده که یکی از این شرکت ها شرکت هدی سیستم است. این نرم افزارها دارای قفل های سخت افزاری اند.

loomina
30-05-2009, 12:35

سلام

لطفا قبل از پرسیدن سوال سرچ کنید :

به صفحه ی 295 پست شماره 2946 مراجعه کن.

شرمنده ولي جوابمو پيدا نكردم.
اگه ميشه بيشتر توضيح بديد.:10:

hassanaliba
30-05-2009, 13:33
چگونه ميتوان ايكونها و پوشه هاي خالي پنجره Customize Notifications در تسكبار اند استارت منو را راحذف نمود.
Email: hassanali1357@gmail.com

farshadtizhoosh
30-05-2009, 14:14

چطوري؟
نميشه
چه چيزايي بايد بررسي بشه؟

behrooz 2006
30-05-2009, 14:23
سلام خدمت دوستان عزیز.

هر چند وقت یک بار در ویندوز با این پیغام روبرو می شوم و همه چیز از کار میفتد:

Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Ghaioom
30-05-2009, 16:38
سلام خدمت دوستان عزیز.

هر چند وقت یک بار در ویندوز با این پیغام روبرو می شوم و همه چیز از کار میفتد:

Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
قبل از زدن پست فقط یه سرچینگا :27:

loomina
30-05-2009, 17:27
قبل از زدن پست فقط یه سرچینگا :27:

بيشتر از جواب دادن كه هي ميگيد سرچ كن! خب اون پستي كه ميزنيد ميگيد سرچ كن جواب اون بدبختيو بديد كه سوال كرده.

Masоud
30-05-2009, 21:45
شرمنده ولي جوابمو پيدا نكردم.
اگه ميشه بيشتر توضيح بديد.:10:

سلام

شما این فایل رو دانلود کن از حالت زیپ خارج کن .بعد روی Installer کلیک کن و وقتی اجراشد کلید اینتر رو بزن و از برنامه خارج شو و ویندوز رو Restart کن :

gmuosavi
31-05-2009, 18:22
سلام

ویندوز من بالا نمیاد و قبل از انتخاب یوزر این پیغام میاد و سریع هم ری استارت میشه

مشکل از کجاست؟
جالبه که این ویندوزی که من دارم نمیشه آپگریدش کرد
اطلاعاتش رو هم میخوام

ممنون

farshadtizhoosh
01-06-2009, 04:42

چطوري؟
نميشه

Masоud
01-06-2009, 11:42
چطوري؟
نميشه
سلام

چیزایی مثل فضایی که System Restore پر کرده و چه درصدی از درایو ها رو گرفته
میزان حجم پوشه Config.msi .
میزان فضای اشغال شده توسط فایل های تمپ .
و...

irmpmn
01-06-2009, 11:56
سلام و خسته نباشید خدمت همه
دیشب وقتی کامپیوترم رو خاموش می کردم به ارور معمولی داد و بعدش خاموش شد
امروز که اومدم روشن کنم تا صفحه لوگین ویندوز میاد
پسورد رو میزنم بعدش یه صفحه آبی میاد یه مقدار نوشته و ریستارت میشه
safe mod هم بالا نمیاد
تعمیر هم نتونستم بکنم
خیلی فایل رو ویندوز دارم باید کپی کنمش تو هارد
میگید چیکارش کنم ؟ زود کمک کنید لطفا
administator هم نمیشه

omid-p30
01-06-2009, 12:00
ممنون. اینجا رو گفتید ؟ این که اینجوریه اصلا، نمیشه کلیک کرد روش

آقا ما همچنان بی languege bar هستیم. مشکل از کجاست.

amini_bio
01-06-2009, 12:15
در ويندوز من بر اثر يك ريست، الان يك سري دكمه ها كار نمي كنند.
1- Ctrl Alt Del
2- Alt Tab
3- Alt Esc
4- Ctrl Esc

فكر كنم تو رجيستري تغيير داده.
لطفا كمك كنيد

irmpmn
01-06-2009, 12:51
safe mod هم بالا نمیاد
تعمیر هم نتونستم بکنم
administator هم نمیشه

یکی جواب مارو بده ممنون میشم

ghermezeteh
01-06-2009, 13:27
چجوری می تونم تو ویندوز از داخل یک پنجره یک پنجره دیگه باز کنم؟مثلا از آدرس \3\2\1\E:\New Folderبتونم مثلا پنجره 2رو باز کنم بدون اینکه بخوام از اول روی مای کامپیوتر کلیک کنم و به آدرس مورد نظر یرسم.

Masоud
01-06-2009, 21:27
در ويندوز من بر اثر يك ريست، الان يك سري دكمه ها كار نمي كنند.
1- Ctrl Alt Del
2- Alt Tab
3- Alt Esc
4- Ctrl Esc

فكر كنم تو رجيستري تغيير داده.
لطفا كمك كنيد
سلام

شما می تونی از نرم افزار های تعمیر و رفع مشکل رجیستری مثل System Mechanic Pro 8.5 استفاده کنی.

برای اطمینان هم یکبار سیستمتو با یه آنتی ویروس آپدیت شده Full Scan کن.

safe mod هم بالا نمیاد
تعمیر هم نتونستم بکنم
administator هم نمیشه
بنظر راه حل نرم افزاری وجود نداره.

برای اطمینان یه بار باتری داخل کیس رو دربیار و بعد از چند دقیقه سرجاش بذار.

امیدوارم مشکلت حل بشه.نتیجه رو اطلاع بده.

چجوری می تونم تو ویندوز از داخل یک پنجره یک پنجره دیگه باز کنم؟مثلا از آدرس \3\2\1\E:\New Folderبتونم مثلا پنجره 2رو باز کنم بدون اینکه بخوام از اول روی مای کامپیوتر کلیک کنم و به آدرس مورد نظر یرسم.

بستگی داره اون 2 پنجره کجا باشند.
اگر اون دو پنجره در ادامه ی همین آدرسی که دادی باشن می تونی از Addres Bar استفاده کنی.

Hossein bandarie
01-06-2009, 22:12
سلام

ویندوز من بالا نمیاد و قبل از انخواب یوزر این پیغام میاد و سریع هم ری استارت میشه

مشکل از کجاست؟
جالبه که این ویندوزی که من دارم نمیشه آپگریدش کرد
اطلاعاتش رو هم میخوام

ممنون

مايكروسافت يه جواب داده ولي دقيق نخوندمش . شايد جواب بده :

Hossein bandarie
01-06-2009, 22:15
safe mod هم بالا نمیاد
تعمیر هم نتونستم بکنم
administator هم نمیشه

دوست من اين مشكل علتهاي مختلفي داره و اگه مثل اون دوستمون بتونيد يه بخش از پيغام خطا رو بخونيد خوبه . به عنوان اولين راه حل اگه سخت افزار جديد به سيستم اضافه كرديد ( به خصوص USB ) اون رو جدا كنيد و مجددا امتحان كنيد .

Kurosh
01-06-2009, 22:46
سلام دوستان
نمی دونم چرا بار اول سیستممو روشن می کنم، وقتی میاد تو ویندوز ، دو سه تا از نرم افزارهای استارت آپ اخطار قرمز میدن که failed to initialize... و مجبورم ری استارت کنم...یا مثلا" نرم افزار بابیلون میگه string.dat فکر کنم missing یا یه همچین چیزی ، در صورتی که با ریستارت درست میشه!

tohidkh
02-06-2009, 05:34
safe mod هم بالا نمیاد
تعمیر هم نتونستم بکنم
administator هم نمیشه
سلام.
اینو بخونید:

اگه فایلهاتون خیلی خیلی ضروری هست، برای کپی کردن شون میتونید یه ویندوز دیگه در یکی از درایوهای دیگه نصب کنید.

gmuosavi
02-06-2009, 12:27
مايكروسافت يه جواب داده ولي دقيق نخوندمش . شايد جواب بده :

سلام

ممنون
این کار رو انجام دادم

Note Your computer may restart immediately if it is configured to automatically restart when a system failure occurs. To turn off this option so that your computer does not restart, press F8 at startup, use the arrow keys to select the Disable automatic restart on system failure option, and then press ENTER.

ولی فرقی نکرد
برام مهمه

ممنون

Ghaioom
02-06-2009, 13:06
سلام

ممنون
این کار رو انجام دادم

ولی فرقی نکرد
برام مهمه

ممنون
اگه مشکل ویندوزی دارین اگه نتونستین درستش کنید یا رپیرش کنید یا عوض :31:

gmuosavi
02-06-2009, 13:43
اگه مشکل ویندوزی دارین اگه نتونستین درستش کنید یا رپیرش کنید یا عوض :31:

ممنون ! :31:

به فکر خودم رسیده بود !

گفتم که اطلاعاتش رو لازم دارم ( چون پس داشت نمیذاره ببینم )

رپیر هم نمیشه !
دستکاره شده :20:

:10:

mrmostafa
02-06-2009, 16:46
آخرين ورژن سرويس پك 3 ويندوز Xp براي 2 بيت رو ميخوام منون ميشم لينك بدين