PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

kaveh_j
03-03-2009, 11:24
تفاوت ویندوز اکس پی اورجینال و غیر اورجینال در چیست.

Amir Hossein
03-03-2009, 11:32
سلام كسي نبود جواب مارو بده
موقع نصب بعضي از نرم افزار ها اين پيغام رو ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واجبه كمك كنيد

nirvana.12345
04-03-2009, 21:20
سلام.

وقتی هایبرنیت میکنم، انجام نمیشه و به جاش پیغام زیر میاد. دو روز هم هست ویندوز عوض کردم.

البته قبل از عوض کردن ویندوزهم، وقتی هایبرنیت رو میزدم یک پیغام خطا می داد و میگفت درایوی که الان تو عکس نشون دادم،

نمی گذاره هایبرنیت انجام شه، باید آپدیت بشه. ( البته بعد از تعویض ویندوز، درست شد و دو سه بار هایبرنیت کردم ولی امروز مشکلی که بالا گفتم به وجود اومد.

چه کار کنم؟

extreme2006gh
05-03-2009, 08:26
سلام.

وقتی هایبرنیت میکنم، انجام نمیشه و به جاش پیغام زیر میاد. دو روز هم هست ویندوز عوض کردم.

البته قبل از عوض کردن ویندوزهم، وقتی هایبرنیت رو میزدم یک پیغام خطا می داد و میگفت درایوی که الان تو عکس نشون دادم،

نمی گذاره هایبرنیت انجام شه، باید آپدیت بشه. ( البته بعد از تعویض ویندوز، درست شد و دو سه بار هایبرنیت کردم ولی امروز مشکلی که بالا گفتم به وجود اومد.

چه کار کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nirvana.12345
05-03-2009, 08:48

تشکر فراوان، ولی هم ما انگلیسیمون زباد خوب نیست، هم مقاله پر طول و طویلی بود. تو نخش خواهم رفت ولی باز

از دوستان کسی اگر قبلا این مشکل را داشته و راه حل دقیق را بگوید، بسیار ممنون خواهم شد. باز از اکسترم بابت

پاسخ متشکرم.

saiiddz
05-03-2009, 14:39
سلام كسي نبود جواب مارو بده
موقع نصب بعضي از نرم افزار ها اين پيغام رو ميده

واجبه كمك كنيد
با سلام
احتما لآ بعضی از فایلهای ویندوز اشکال داره یا بهتره بگم ویندوزی که نصب کردین اشکال داره
حالا شما یکبار ویندوز رو ترمیرم کنید شاید درست بشه

saiiddz
05-03-2009, 14:43
تفاوت ویندوز اکس پی اورجینال و غیر اورجینال در چیست.
از نظر سرعت و آپ دیت و کلآ قابلیت های ویندوز
ویندوز های غیر اورجینال بعضی از فایلهاشون هم مشکل داره

Amir Hossein
05-03-2009, 19:04
با سلام
احتما لآ بعضی از فایلهای ویندوز اشکال داره یا بهتره بگم ویندوزی که نصب کردین اشکال داره
حالا شما یکبار ویندوز رو ترمیرم کنید شاید درست بشه
خيلي ممنون ولي من چند تا از اين نرم افزار ها كه چند تا تم و شبيه كردن به ويندوز ويستا نصب كردم ميشه مورد از اونا باشه
اخه يه بار ديگه اين طوري شد اون نرم افزار هارو پاك كردم رديف شد:19:

saiiddz
06-03-2009, 09:24
خيلي ممنون ولي من چند تا از اين نرم افزار ها كه چند تا تم و شبيه كردن به ويندوز ويستا نصب كردم ميشه مورد از اونا باشه
اخه يه بار ديگه اين طوري شد اون نرم افزار هارو پاك كردم رديف شد:19:
بله از هموناست
در فایل shell تغییر ایجاد کردن
این فایل آیکون ها و...اصلی ویندوز در اون هست

Juventus FC
06-03-2009, 13:18
سلام دوستان

من ویندوز XP رو Reapair کردم همه مراحل انجام میشه فقط وسط نصب ویندوز بعد از مراحل داس.

دو تا ERROR میده

Cannot a Read and Copy Saxem.dl و یک ERROR دیگه در همین مورد!!!

من با هر سی دی ویندوزی که زدم همین ERROR را میده؟ و پرس و جو کردم گفتن باید ویندوز و فرمت کنی!!

ولی من کلی اطلاعات رو درایو C که ویندوز روش نصب دارم که نمیشه ازشون صرف نظر کرد؟

لطفا راهنمایی کنید

Juventus FC
06-03-2009, 13:31
سلام دوستان

من یک مشکلی برای ویندوزم به وجود آمد که وارد ویندوز نمیشد مجبور شدم ویندوزم و Repair کنم.

خوب من این کار رو کردم بعد همه مراحل به خوبی پیش رفت ولی بعد از مرحله داس که تمام شد و سیستم ریستارت شد

در صفحه آبی دو تا ERROR که نوشته بود

Cannot A Read and Copy Staxmem.Dl

و یک پیغام دیگه شبیه همین پیغام که در این پنجره یک گزینه های Retry و Cancel و Brows داره که وقتی همین فایلهای را پیدا

میکنیم براش بازم قادر به کپی نیست و با کنسل کردن به کارش ادامه میده و نصب و تمام میکنه و موقع بالا امدن ویندوز سیستم

ریستارت میشود و کاری هم نمیشه کرد!!!

من چندین سی دی ویندوز عوض کردم ولی بازم همین پیغام و میدهد. من پرس و جو کردم گفتند بایستی ویندوز فرمت شود ولی

من کلی اطلاعات مهم در درون درایو C که سیستم روی ان نصب هست دارم.که با فرمت کردن درایو این اطلاعات از بین میروند.

حالا شما میدونید را حل این معما چیست؟

Juventus FC
06-03-2009, 13:40
سلام دوستان

من یک مشکلی برای ویندوزم به وجود آمد که وارد ویندوز نمیشد مجبور شدم ویندوزم و Repair کنم.

خوب من این کار رو کردم بعد همه مراحل به خوبی پیش رفت ولی بعد از مرحله داس که تمام شد و سیستم ریستارت شد

و یک پیغام دیگه شبیه همین پیغام که در این پنجره یک گزینه های Retry و Cancel و Brows داره که وقتی همین فایلهای را پیدا

میکنیم براش بازم قادر به کپی نیست و با کنسل کردن به کارش ادامه میده و نصب و تمام میکنه و موقع بالا امدن ویندوز سیستم

من چندین سی دی ویندوز عوض کردم ولی بازم همین پیغام و میدهد. من پرس و جو کردم گفتند بایستی ویندوز فرمت شود ولی

من کلی اطلاعات مهم در درون درایو C که سیستم روی ان نصب هست دارم.که با فرمت کردن درایو این اطلاعات از بین میروند.

Amir Hossein
06-03-2009, 16:52
خوب اطلاعاتت رو بريز توي يك cd يا flash ارزشش رو كه داره.
در ضمن يه پست هم ميدادي كافي بود

nirvana.12345
06-03-2009, 22:33
سلام.

چه کار کنم؟

اشکال از برنامه rollback rx بود. ورژن 7 البته. کلی از هارد رو اشغال میکرد. توصیه میکنم اگر خواستید از ورژن 8

استفاده کنید.

panther99
06-03-2009, 23:31
دوستان یه سوال . ممنون میشم جوابمو بدید :
صدای بوق مادر برد رو آیا میشه کم کرد؟؟؟؟. ( نمیخوام کاملا قطع بشه )
اگه راهی هست که صدای بوق مادر برد رو که موقع بوت سیستم میاد کم کرد بهم بگید ممنون میشم .

sem6061
07-03-2009, 09:18
سلام.من مدرس درس سیتم عامل برای مقطع هنرستان هستم.یکشنبه قراره system monitor رو درس بدم اما مفهوم شمارنده رو نفهمیدم.لطفا تا قبل از یکشنبه راهنماییم کنید .ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Mohammad King
08-03-2009, 13:54
دوستان یه سوال . ممنون میشم جوابمو بدید :
صدای بوق مادر برد رو آیا میشه کم کرد؟؟؟؟. ( نمیخوام کاملا قطع بشه )
اگه راهی هست که صدای بوق مادر برد رو که موقع بوت سیستم میاد کم کرد بهم بگید ممنون میشم .

نه نمیشه/ این کار را کرد

ghermezeteh
08-03-2009, 14:41
سلام,باید چیکار کنم که ویندوز مدیا پلیر فایل های دی وی دی رو پخش کنه؟

[ali]
08-03-2009, 20:31
سلام دوستان

دستور sfc /scannow را در run بنویس و cd ویندوزی که نصب کردی را هم بذار

اروری که گفتین توی این مایه هاست یا نه؟
اگه آره توی cmd اینو بنویس:
esentutl /g C:\Window\security\database\secedit.sdb
یادو رفت بگم CD ویندوز هم قبل از اجرای دستور بذار

SIMON137
08-03-2009, 21:02
سلام
من وقتی سیستم رو روشن میکنم تا مدتی توی بخش Network Connections نمی تونم برم. دلیلش چیه ؟

Mohammad King
09-03-2009, 09:45
سلام
من وقتی سیستم رو روشن میکنم تا مدتی توی بخش Network Connections نمی تونم برم. دلیلش چیه ؟

سلام

آیا شما یه user در نتورک کانکشن درست کردین؟

omid-p30
09-03-2009, 10:29
دوستان هر چند وقت یک بار باید درایو هارو دفراگ کرد؟ به آنالیز خود برنامه اطمینانی هست؟

saiiddz
09-03-2009, 13:37
سلام,باید چیکار کنم که ویندوز مدیا پلیر فایل های دی وی دی رو پخش کنه؟
باید نرم افزار های مخصوص پخش دی وی دی رو نصب کنید
با مدیا پلیر صدا ندارید

esitala
09-03-2009, 17:14
سلام
چگونه ميتوان بوت هاي غير ضروري رو در هنگام بالا اومدن سيستم پاك كرد؟

Mohammad King
09-03-2009, 20:28
دوستان هر چند وقت یک بار باید درایو هارو دفراگ کرد؟ به آنالیز خود برنامه اطمینانی هست؟

هر 1 سال یک بار . بله اطمینان هست.

tohidkh
09-03-2009, 20:41
سلام
چگونه ميتوان بوت هاي غير ضروري رو در هنگام بالا اومدن سيستم پاك كرد؟
سلام.
از استارت منو، Run رو باز کنید.
تایپ کنید msconfig
در پنجره ای که باز میشه، به تب Start Up برید.
حالا میتونید برنامه هایی رو که نمیخواهید هنگام بالا آمادن ویندوز اجرا شوند، غیر فعال کنید.
یادتون باشه که به برنامه هایی که نمیدونید مربوط به چی هستند، دست نزنید.
چون بعضی از فایلهای سیستمی ویندوز هم در اون مسیر قرار دارند و با دستکاری اونا، ویندوزتون ممکنه از کار بیافته.

این ساده ترین راه بود.
بعضی از برنامه ها هم این کار رو براتون انجام میدند...

موفق باشید :11:

omid-p30
09-03-2009, 23:19
دوستان ساعت ویندوز هر چند وقت یکبار 1 ساعت جلو میپرد. چرا؟

Akbari693
10-03-2009, 00:19
.
یادتون باشه که به برنامه هایی که نمیدونید مربوط به چی هستند، دست نزنید.
چون بعضی از فایلهای سیستمی ویندوز هم در اون مسیر قرار دارند و با دستکاری اونا، ویندوزتون ممکنه از کار بیافته.

ببخشید (قصد جسارت به شما رو ندارم و شاید حرفم هم غلط باشه)
ولی فکر نکنم مشکلی در این بخش به وجود بیاد(یعنی با غیر فعال کردن برنامه های موجود در برگه Sturt up)
چون اکثرا نرم افزارهای جدیدی هستن که بعد از نصب ویندوز توسط خود کاربر نصب شدن (و بعضی مواقع هم ویروس ها و ... هستن)
البته تک و توکی از برنامه ها مثل Ctfmon و alg و ..... از خود ویندوز هستن که اگه غیر فعال هم بشن چندان خطر و ضرری برای ویندوز نداره (و اکثر مواقع خودشون توسط ویندوز مجددا فعال می شن)

فکر کنم آنچه که نباید بدون آگاهی دستکاری بشه در برگه Services هست نه این برگه
باز منو ببخشید

Mahziar-7
10-03-2009, 09:11
سلام

سیستم رو که روشن می کنم صفحه ی لودینگ ویندوز میاد ولی بعدش صفحه ی welcome نمیاد. به جاش یه صفحه ی سیاه میاد که نشانگر موس هم روشه. بعدش سیستم خود به خود ریستارت میشه و اینبار ویندوز بی هیچ مشکلی بالا میاد. البته گاهی اوقات هم دو، سه باری ریستارت می کنه.
نکته ی دیگه اینکه گاهی، وقتی ویندوز بعد ریستارت بالا میاد عکس دسکتاپ عوض شده و چند باری هم 'گزارش send error مایکروسافت میاد.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

omid-p30
10-03-2009, 10:10
سلام

سیستم رو که روشن می کنم صفحه ی لودینگ ویندوز میاد ولی بعدش صفحه ی welcome نمیاد. به جاش یه صفحه ی سیاه میاد که نشانگر موس هم روشه. بعدش سیستم خود به خود ریستارت میشه و اینبار ویندوز بی هیچ مشکلی بالا میاد. البته گاهی اوقات هم دو، سه باری ریستارت می کنه.
نکته ی دیگه اینکه گاهی، وقتی ویندوز بعد ریستارت بالا میاد عکس دسکتاپ عوض شده و چند باری هم 'گزارش send error مایکروسافت میاد.

با آنتی ویروس اسکن کردی که مشکل از ویروس نباشه؟

برنامه هایی رو که هم با ویندوز بالا میاند رو چک کن، اضافی ها رو حذف کن. شاید یکی از اونها مشکل پیدا کرده.

Mohammad King
10-03-2009, 10:44
سلام

ایم مشکا از ویروس هست

شما در سیف مد با آنتی ویروس آپدیت شده یه بار اسکن کنید.

چند وقت هست که این جوری شده؟

saiiddz
10-03-2009, 11:22
دوستان ساعت ویندوز هر چند وقت یکبار 1 ساعت جلو میپرد. چرا؟
منطقه زمانیتونو به تهران که 3.30 هست تغییر بدین

Akbari693
11-03-2009, 00:07
منطقه زمانیتونو به تهران که 3.30 هست تغییر بدین

سلام
نه، مال این نباید باشه
آخه منم همین مشکل رو دارم اما منطقه زمانیم همیشه روی تهرانه
مشکل که از آپدیت ساعت توسط time.windows.com یا time.nist.gov هست اما چرا؟؟؟ منم نمی دونم

عليرضا خان
11-03-2009, 01:14
فرق نسخه هاي untouched و corporate و original در چيه؟

Vahid67
11-03-2009, 13:11
سلام

من ویندوزم رو عوض کردم منتها الان موقع بوت ویندوز 2 تا اسم ویندوز میاد که یکیش کار نمیکنه و قبلاً هم 2 تا ویندوز نداشتم و یک نکته دیگه اگه cd یا dvd بوت توی درایو باشه اصلاً بالا نمیاد ( اون دو تا ویندوز برای انتخاب)

Akbari693
11-03-2009, 15:29
سلام

من ویندوزم رو عوض کردم منتها الان موقع بوت ویندوز 2 تا اسم ویندوز میاد که یکیش کار نمیکنه و قبلاً هم 2 تا ویندوز نداشتم و یک نکته دیگه اگه cd یا dvd بوت توی درایو باشه اصلاً بالا نمیاد ( اون دو تا ویندوز برای انتخاب)

خب، شما می تونید از توی فایل Boot.ini اون یکی اسم رو که کار نمی کنه پاک کنید و یا حتی زمان توقف در لونجا رو صفر کنید (البته اگه بهش آشنایی دارین)

extreme2006gh
11-03-2009, 17:00
سلام

به این مسیر برو و ویرایش کن :
Right click on my computer>properties>Advanced>Startup and recovery >Setting > Edit

یکی رو پاک کن و Save کن

gmuosavi
11-03-2009, 17:14
سلام

اي بابا !
راه درست رو نشونش بدين خوب !

براي سوال اولت :
برو به : run >> msconfig >>boot.ini
و check all boot patch رو بزن
اگه اضافه باشه پاك ميشه

سوال دوم :

وقتي سيستم رو روشن كردي ( يا ري استارت كردي ) چند بار دكمه Delete و يا بعضي از سيستم ها F2 رو بزن
فكر كنم گذينه دومي باشه. برو اونجا و ترتيب رو اونجوري كه مي خواي منظم كن

در مورد اون دوستمون كه گفته بود ساعت ويندوز ميره جلو

روي ساعت دوبار كليك كن تا منوي data and time properties بياد
در تب time zone تيك گذينه Automatically adjust ... رو بردار

Mahziar-7
11-03-2009, 17:22
ایم مشکا از ویروس هست

شما در سیف مد با آنتی ویروس آپدیت شده یه بار اسکن کنید.

چند وقت هست که این جوری شده؟

همونطور که گفتم این مشکل همیشگی نیست.
با kis2009 توی سیف مد اسکن کردم، چیزی پیدا نکرد.
البته ده، دوازده روز پیش یه نرم افزار لوکال هاست نصب کردم ولی فکر نمی کنم از اون باشه، دو سه روزه اینجوری شده.
یه نکته ی دیگه اینکه یه سال بیشتره که ویندوز عوض نکردم ولی در عوض حسابی بهش می رسم. نرم افزارهای دیفرگ و رجیستری نصب کردم و تا امروز مشکلی نداشتم.یعنی ممکنه به خاطر پیر شدن ویندوزم باشه؟!!!:31:

Senator_Offline
11-03-2009, 22:05
ویندوزم اخرین ورژن sp3 هست ولی ظاهر ویندوز قدیمیه میخام مثل ویستا باشه ایکن ها چون اول این جوری بود بعد update کردم دوباره قدیمی شد.

Mohammad King
12-03-2009, 12:05
ویندوزم اخرین ورژن sp3 هست ولی ظاهر ویندوز قدیمیه میخام مثل ویستا باشه ایکن ها چون اول این جوری بود بعد update کردم دوباره قدیمی شد.

برای تغییر ظاهر ویندوز شما باید با نرم افزار های تغییر حالت ویندوز استفاده کنید/

همونطور که گفتم این مشکل همیشگی نیست.
با kis2009 توی سیف مد اسکن کردم، چیزی پیدا نکرد.
البته ده، دوازده روز پیش یه نرم افزار لوکال هاست نصب کردم ولی فکر نمی کنم از اون باشه، دو سه روزه اینجوری شده.
یه نکته ی دیگه اینکه یه سال بیشتره که ویندوز عوض نکردم ولی در عوض حسابی بهش می رسم. نرم افزارهای دیفرگ و رجیستری نصب کردم و تا امروز مشکلی نداشتم.یعنی ممکنه به خاطر پیر شدن ویندوزم باشه؟!!!:31:

آره رفیق میتونه باشه.

شاید در اثر ماندگاری ویندوز یه سری فایلها پاک شدن. شما یه بار هم ریپیر کن. شاید درست بشه.

موفق باشید

saiiddz
12-03-2009, 17:06
سلام
نه، مال این نباید باشه
آخه منم همین مشکل رو دارم اما منطقه زمانیم همیشه روی تهرانه
مشکل که از آپدیت ساعت توسط time.windows.com یا time.nist.gov هست اما چرا؟؟؟ منم نمی دونم
احتمالآ باتری مادر بورد شما خراب شده یا داره تموم میشه

Akbari693
13-03-2009, 00:53
احتمالآ باتری مادر بورد شما خراب شده یا داره تموم میشه

نه
ماجرا اینه که زمانی ساعت از آدرس time.windows.com به روز می شه یک ساعت جلوتر از حد معمول می ره (هیچ مشکلی از باتری سیستم نیست)
فکر کنم این سایت به روز کننده ساعت ها یک ساعت جلو و عقب کشیدن ساعت ایران رو قاطی کرده :13:

saiiddz
13-03-2009, 10:35
نه
ماجرا اینه که زمانی ساعت از آدرس time.windows.com به روز می شه یک ساعت جلوتر از حد معمول می ره (هیچ مشکلی از باتری سیستم نیست)
فکر کنم این سایت به روز کننده ساعت ها یک ساعت جلو و عقب کشیدن ساعت ایران رو قاطی کرده :13:
اگه اینجور باشه باید برای تمام ایرانی ها مشکل داره بشه
ولی چرا ماله من یا بقیه این مشکل رو نداره

Mohammad King
13-03-2009, 15:05
اگه اینجور باشه باید برای تمام ایرانی ها مشکل داره بشه
ولی چرا ماله من یا بقیه این مشکل رو نداره

دوست من چون ایشون ساعت را آپدیت کرده. و اینجوری شده.

اگر اشکال از باطری بود ساعت خواب میموند.

موفق باشید

king emperor
13-03-2009, 18:02
دوستان جای بحث نیست

چون سایت مورد بحث سال شمسی را با سال میلادی قاطی کرده و از اول سال میلادی ساعتها را یک ساعت جلو برده

خودتون یک ساعت برگدونید عقب

این که که دادو بیداد نداره

nikan4host
16-03-2009, 00:24
سلام

10 روزی میشه یه ویروس خیلی بدی سیستممو خراب کرده به طور مثال Task Manager با رجیستریم از کار افتاده و مینویسه Task Manage has been disabled by your administrator یا registry edittion has been disabled by your administrator

لطفا چند تا لینک قدیمی واسه حل مشکل ندید از قبیل:

اون راه ها قدیمی شده با 100 بار ویندوز نصب کردنم مشکلم حل نمیشه یکی بیاد بگه چی کار کنم :41: خیلی ویروس زرنگیه با VBscript هم نشد رجیستریمو راه بندازم

nikan4host
16-03-2009, 08:30
خودم جواب رو پیدا کردم! اونایی که چنین مشکل حاد داشتن فقط و فقط و فقط به این پست ارجاشون بدین

برای رفع ان اینگونه عمل کنید.
to enable registry
1. Click Start, Run
2. Type GPEDIT.MSC and Press Enter
3. Go to the following location

* User Configuration
* Administrative Templates
* System
4. In the Settings Window, find the option for "Prevent Access to Registry Editing Tools" and double-click on it to change.
5. Select Disabled or Not Configured and choose OK
6. Close the Group Policy Editor and restart your computer
7. Try opening REGEDIT again

------------------------------------------
after enabling registry
to enable task manager
Hive: HKEY_CURRENT_USER
Key: Software\Microsoft\Windows\CurrentVersio...
Name: DisableTaskMgr
Type: REG_DWORD
Value: 1=Enablethis key, that is DISABLE TaskManager
Value: 0=Disablethis key, that is Don't Disable, Enable TaskManager

mahsa_okay
16-03-2009, 08:38
سلام .
قسمت my computer من درایوها رو باز نمیکنکه و این پیغامو میده :acces is denied
چی کارش کنم؟ کلی اطلاعات توش دارم!!!

mahdi7610
16-03-2009, 09:14
سلام .
قسمت my computer من درایوها رو باز نمیکنکه و این پیغامو میده :acces is denied
چی کارش کنم؟ کلی اطلاعات توش دارم!!!

سلام

اگه فایل سیستم درایوهای شما ntfs باشه این مشکل از تغییر مالکیت درایوها هستش .

توی انجمن به اندازه موهای سرتون بحث شده . ( البته به شرطی که حسن کجل نباشید هاااااا :31:)

همین ارور acces is denied را توی انجمن سرچ بزنید تا متوجه بشید .

اینم یه تاپیک نمونه

موفق باشید .

mahsa_okay
16-03-2009, 09:21
آخه این دستگاه یه یوزر بیشتر نداره ولی اینجا کلی یوزر میاد! اونم نمیدونم ntfs هست یا نه!

mahsa_okay
16-03-2009, 09:23
ببخشید البته من میشه گفت خدای اینترنتم ولی سواد اصولی کامپیوتریم در حد صفره! (فکر کنم از سوال قبلیم معلوم بود:d)

mahdi7610
16-03-2009, 10:12
آخه این دستگاه یه یوزر بیشتر نداره ولی اینجا کلی یوزر میاد! اونم نمیدونم ntfs هست یا نه!

سلام

معذرت میخوام . سعی کردم شمرده شمرده توضیح بدم .

حتما نیاز نیست که سیستم شما بیشتر از یک یوزر داشته باشه تا این مشکل پیش بیاد .

درسته شما فقط یک یوزر روی سیستمتون دارید اما ممکنه یوزرهای ناشناس این مالیکت ها را به ارث برده باشند .

برای اینکه متوجه بشید فایل سیستم درایوهای شما ntfs هست یا نه . روی درایوهایی که دچار این مشکل شدند راست کلیک کنید و سپس گزینه اخر propertise را بزنید و از پنجره باز شده در تب General در قسمت File system نوشته شده که فایل سیستم شما ntfs هست یا نه .

اگر فایل سیستم درایو شما ntfs باشه ، تغییر owner باعث بروز این مشکل شده است . در غیر این صورت ویروس عامل این کار می باشد .

بعد از اینکه مطمئن شدید فایل سیستم درایو شما ntfs هست به منوی tools در my computer برید و سپس گزینه folder option را باز کنید و سپس به سربرگ view رفته و تیک اخرین گزینه اون یعنی use sample the sharing را بردارید و سپس صفحه را ok کنید .

با این کار به سربرگ propertise درایوهای شما تبی با عنوان security اضافه خواهد شد .

روی درایوهای خود راست کلیک کنید و سپس propertis را بزنید و به تب security بروید و سپس در صفحه باز شده گزینه Advanced را بزنید و سپس از صفحه باز شده به تب owner بروید .

2 تا یوزر شما توی این صفحه می بینید . یکی یوزر شما هست و دیگری یوزر adminstrotor

شما در این صفحه یوز خودتون را انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects را بزنید و تمام صفحات را ok کنید .

این کار را برای درایوهایی که این اخطار را می دهند انجام دهید .

موفق باشید .

mahsa_okay
16-03-2009, 15:51
آره فایلش ntfs ه! تمام کارایی که گفتید مرحله به مرحله انجام دادم ولی درست نشد!(برای 2 تا از درایوها انجام دادم c , E) واسه بقیشونم وقتی میرم تو proprties این گزینه ی security نایمده:41:

Crespo
16-03-2009, 20:29
سلام.

یه سئوال داشتم. می خواستم ببینم چطوری میشه کاری کرد که وقتی ویندوز نصب میکنی، Administrator بشه یوزر فعال. یعنی

دیگه لازم نباشه یه یوزر تعریف کنیم. نمی دونم منظورم درست بیان کردم یا نه!

mahdi7610
16-03-2009, 21:38
آره فایلش ntfs ه! تمام کارایی که گفتید مرحله به مرحله انجام دادم ولی درست نشد!(برای 2 تا از درایوها انجام دادم c , E) واسه بقیشونم وقتی میرم تو proprties این گزینه ی security نایمده:41:

سلام

یکبار دیگه با دقت این کار را انجام بدید .

راهش همینه که گفتم .

درایوهای دیگه را هم نگاه کنید و ببینید ntfs هستند یا نه .

سیستمتون ویروس گرفته .

موفق باشی .

extreme2006gh
17-03-2009, 21:19
سلام

معذرت میخوام . سعی کردم شمرده شمرده توضیح بدم .

حتما نیاز نیست که سیستم شما بیشتر از یک یوزر داشته باشه تا این مشکل پیش بیاد .

درسته شما فقط یک یوزر روی سیستمتون دارید اما ممکنه یوزرهای ناشناس این مالیکت ها را به ارث برده باشند .

برای اینکه متوجه بشید فایل سیستم درایوهای شما ntfs هست یا نه . روی درایوهایی که دچار این مشکل شدند راست کلیک کنید و سپس گزینه اخر propertise را بزنید و از پنجره باز شده در تب General در قسمت File system نوشته شده که فایل سیستم شما ntfs هست یا نه .

اگر فایل سیستم درایو شما ntfs باشه ، تغییر owner باعث بروز این مشکل شده است . در غیر این صورت ویروس عامل این کار می باشد .

بعد از اینکه مطمئن شدید فایل سیستم درایو شما ntfs هست به منوی tools در my computer برید و سپس گزینه folder option را باز کنید و سپس به سربرگ view رفته و تیک اخرین گزینه اون یعنی use sample the sharing را بردارید و سپس صفحه را ok کنید .

با این کار به سربرگ propertise درایوهای شما تبی با عنوان security اضافه خواهد شد .

روی درایوهای خود راست کلیک کنید و سپس propertis را بزنید و به تب security بروید و سپس در صفحه باز شده گزینه Advanced را بزنید و سپس از صفحه باز شده به تب owner بروید .

2 تا یوزر شما توی این صفحه می بینید . یکی یوزر شما هست و دیگری یوزر adminstrotor

شما در این صفحه یوز خودتون را انتخاب کنید و سپس در پایین صفحه تیک گزینه Replace owner on subcontainers and objects را بزنید و تمام صفحات را ok کنید .

این کار را برای درایوهایی که این اخطار را می دهند انجام دهید .

موفق باشید .

سلام دوست من
در مورد اين مطالبي كه گفتيد ميتونيد آموزشي رو هم معرفي كنيد براي يادگيري ميخوام
فلسفه كاري و منطق اين بخش از ويندوز xp رو نميفهمم ( شايد گيراييم پايينه :31:)

با تشكر

mahdi7610
17-03-2009, 23:05
سلام دوست من
در مورد اين مطالبي كه گفتيد ميتونيد آموزشي رو هم معرفي كنيد براي يادگيري ميخوام
فلسفه كاري و منطق اين بخش از ويندوز xp رو نميفهمم ( شايد گيراييم پايينه :31:)

با تشكر
سلام

این بخش از ویندوز همون پرمیشن هستش که از قابلیتهای فایل سیستم ntfs می باشید . و از این قسمت برای اعمال محدویت برای یوزرهای سیستم استفاده می شه .

یه نمونه از قدرت پرمیشن ها را می تونید توی پست زیر ببینید که توضیح داده ام .

نحوه محدود کردن یک درایو برای یک یوزر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

charshakh.com
18-03-2009, 18:53
چرا ماه فوریه 2009 در ویندوز 29 روزست مگه نباید 28 روزه باشه؟من که پاک گیج شدم.

Akbari693
20-03-2009, 13:58
سلام
عید همه مبارک
اول اینکه جواب پست نفر قبل رو هم بدید (چون من یه پست بعدش زدم و احتمالا اون پست دیگه به چشم نمی آد)
دوم: مدتیه که وقتی کامپیوتر رو Standby می کنم به حالت Standby می ره ولی بعد از یه مدت مجددا خودش از این حالت خارج شده و روشن می شه و جالبتر اینکه مجددا بعد از دقایقی مجددا به حالت Standby می ره و اینکه رو هر چند دقیقه یک بار تکرار می کنه
این ماجرا از کجا سرچشمه می گیره؟
آیا مربوط به نرم افزار خاصیه؟
خیلی ممنون

rayanehkhabar
20-03-2009, 17:54
1.به properies فایل برو
2.به تب general برو و advance رو انتخابکن
3.توی Advanced Attributes به detail برو
4.add رو انتخاب کن
5.certificate رو انتخاب کن وبعد اسم یوزرت رو وok

شما گفتی certificate رو انتخاب کن وبعد اسم یوزرت رو

اصلا توی اون پنجره certificate نیست.

مشکل من encrypt شدن فایلهام در ویندوز قبلی بود.

mhshaker71
21-03-2009, 22:14
سلام من یه برنامه ای به نام تبدیل Windows Vista به MacosX Leopard رو روی xp نصب کردم که کامپیوتر رو به طور کلی ریخته به هم .
برنامه هم درست نصب نشده و ارور می ده
وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم منم و یه موس و یه صفحه ی خالی!!!!!!!!!
لطفا کمکم کنین بدجوری گیج شدم. :19::19::19::19:

saiiddz
22-03-2009, 09:40
سلام من یه برنامه ای به نام تبدیل windows vista به macosx leopard رو روی xp نصب کردم که کامپیوتر رو به طور کلی ریخته به هم .
خب برید به کنترل پنل و از اونجا نرم افزار رو پاک کنید
درست میشه

omid-p30
22-03-2009, 21:02
میشه دسترسی به درایو h رو محدود کرد؟ مثلا گذاشتن رمز یا اجازه دادن توسط یک یوزر خاص یا هر نوع محدودیت دیگر. اگر برنامه ای هم هست که این کار رو انجام میده معرفی کنید.

Akbari693
23-03-2009, 01:11
ببخشید
ولی کسی جواب من رو (پست 2559) نداد

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم (البته اگه جواب بدید)
من یه چند تا فیلم از اینترنت (البته تورنت) دانلود کردم که فرمتشون هم WMV و avi هست اما حالا که می خوام اجراشون کنم هیچ کدوم از پلیر ها نمی تونن بخوننش
البته مدا پلیر این پیغام را می ده

و بعد می خواد از طریق اینترنت مشکلش را حل کنه که باز نمی تونه
اینم بگم که قبلا هم از تورنت فیلم دانلود کردم و همه کار می کنن و همچنین فیلم های مشکل دار رو با K-Lite Codec Pack هم امتحان کرده ام

خب، شما می دونید مشکل می تونه از کجا باشه؟ آیا این همه دانلودی که کردم بیخودی بوده؟
خیلی ممنون

mhshaker71
23-03-2009, 03:42
سلام من یه برنامه ای به نام تبدیل windows vista به macosx leopard رو روی xp نصب کردم که کامپیوتر رو به طور کلی ریخته به هم .

خب برید به کنترل پنل و از اونجا نرم افزار رو پاک کنید
درست میشه

تنها چیزی که دارم یه موسه که باش راست کلیک هم نمی شه کرد!!!!!!!

ehsankalak
23-03-2009, 04:08
سلام من یه برنامه ای به نام تبدیل Windows Vista به MacosX Leopard رو روی xp نصب کردم که کامپیوتر رو به طور کلی ریخته به هم .
safe mode هم نميتوني بري تو ويندوز؟

ghermezeteh
23-03-2009, 05:16
سلام چطور می تونم یک اسم یک فایل یا کلمه رو در یک فولدر خاص در ویندوز جستجو کنم ؟چون قابلیت سرچ ویندوز فقط کل درایو رو میگرده نه یک فولدر خاص و اینجوری خیلی وقتگیره.
در ضمن در بین چند فایل notepad میشه یک اسم رو که در یکی از اونها ذخیره شده جستجو کرد؟

ehsankalak
23-03-2009, 05:26
سلام چطور می تونم یک اسم یک فایل یا کلمه رو در یک فولدر خاص در ویندوز جستجو کنم ؟چون قابلیت سرچ ویندوز فقط کل درایو رو میگرده نه یک فولدر خاص و اینجوری خیلی وقتگیره.
در ضمن در بین چند فایل notepad میشه یک اسم رو که در یکی از اونها ذخیره شده جستجو کرد؟
سلام دوست عزيز
شما ميتوني روي فولدر مورد نظرت کليک راست کني بعد گزينه ...search رو انتخاب کني !
در ضمن در بین چند فایل notepad میشه یک اسم رو که در یکی از اونها ذخیره شده جستجو کرد؟ خير مگه اينکه بازشون کني از منوي edit گزينه find رو انتخاب کني !

mhshaker71
23-03-2009, 06:11
safe mode هم نميتوني بري تو ويندوز؟

تو safe mode هم همین آشه و همین کاسه!!!
نمیشه یه جوری ریستورش کرد؟

aliparsa
23-03-2009, 09:21
سلام
من هر دفعه سیستمم رو خاموش میکنم دوباره که روشن میشه ساعت و تاریخ عوض میشه و تاریخ میره 2004 لطفا راهنمای کنید

omid-p30
23-03-2009, 09:34

با ctrl alt delete هم نمیشه تسک منیجر رو باز کرد ؟

ehsankalak
23-03-2009, 13:57
با اين اوصاف راحت ترين کاري که ميتوني بکني ( اگه نميخواي ويندوز عوض کني ) اينه که ويندوزتو repair کني !

mhshaker71
23-03-2009, 16:19
با اين اوصاف راحت ترين کاري که ميتوني بکني ( اگه نميخواي ويندوز عوض کني ) اينه که ويندوزتو repair کني !

من الان آمریکام سی دی ویندوزش رو هم نیاوردم
از اینا گذشته کلی چیزای خیلی مهم بابام توش داره , همه ی عکس های خانوادگی و...
دوستان راه دیگه ای به نظرشون نمی رسه؟

saiiddz
23-03-2009, 16:25
دوستان راه دیگه ای به نظرسون نمی رسه؟
برید و در یک درایو دیه ویندوز نصب کنید و بعد اطلاعات مربوطه که میخواید رو کپی کنید

Akbari693
23-03-2009, 16:33
ببخشید
ولی کسی جواب من رو (پست 2559) نداد

در ضمن یه سوال دیگه هم دارم (البته اگه جواب بدید)
من یه چند تا فیلم از اینترنت (البته تورنت) دانلود کردم که فرمتشون هم wmv و avi هست اما حالا که می خوام اجراشون کنم هیچ کدوم از پلیر ها نمی تونن بخوننش
البته مدا پلیر این پیغام را می ده

و بعد می خواد از طریق اینترنت مشکلش را حل کنه که باز نمی تونه
اینم بگم که قبلا هم از تورنت فیلم دانلود کردم و همه کار می کنن و همچنین فیلم های مشکل دار رو با k-lite codec pack هم امتحان کرده ام

خب، شما می دونید مشکل می تونه از کجا باشه؟ آیا این همه دانلودی که کردم بیخودی بوده؟
خیلی ممنون

سلام
یکی هم زحمت بکشه و جواب منو بده
ممنون

saiiddz
23-03-2009, 16:41
سلام
یکی هم زحمت بکشه و جواب منو بده
ممنون
میگه به روز کنید مدیا پلیر رو ولی اینکه نمیشه دلیلش احتمالآ اصل نبودن ویندوز هست

ehsankalak
23-03-2009, 17:11
دوستان راه دیگه ای به نظرسون نمی رسه؟
ميتوني با استفاده از يه سيستم عامل live سيستمتو بوت کني بعد بري اطلاعاتتو تو يه درايو ديگه کپي کني اينجوري لااقل اطلاعاتتو نجات ميدي!
اگرم سرعتت بالاست ( که 100% هم هست!) تو همين فروم يه سرچ بزني لينک دانلود انواع و اقسام ويندوز و سيستم عامل لايو گيرت مياد!

mhshaker71
23-03-2009, 21:08
برید و در یک درایو دیه ویندوز نصب کنید و بعد اطلاعات مربوطه که میخواید رو کپی کنید

ميتوني با استفاده از يه سيستم عامل live سيستمتو بوت کني بعد بري اطلاعاتتو تو يه درايو ديگه کپي کني اينجوري لااقل اطلاعاتتو نجات ميدي!
اگرم سرعتت بالاست ( که 100% هم هست!) تو همين فروم يه سرچ بزني لينک دانلود انواع و اقسام ويندوز و سيستم عامل لايو گيرت مياد!

ممنون از هر دوی شما ببینم چی می شه
یه سوال
وقتی که ویندوز رو دانلود کردم (که الان دانلود کردم)از حالت فشرده درش بیارم بعد رایت کنم یا نه؟

aliparsa
23-03-2009, 22:35
سلام
من هر دفعه سیستمم رو خاموش میکنم دوباره که روشن میشه ساعت و تاریخ عوض میشه و تاریخ میره 2004 لطفا راهنمای کنید

ehsankalak
23-03-2009, 22:43
ممنون از هر دوی شما ببینم چی می شه
یه سوال
وقتی که ویندوز رو دانلود کردم (که الان دانلود کردم)از حالت فشرده درش بیارم بعد رایت کنم یا نه؟
چه ويندوزي دانلود کردي ؟ قاعدتا از حالت فشرده که خارجش کني بايد يه فايل ISO بهت بده که شما کافيه رايتش کني روي CD ! بعدشم بااستفاده از اون ويندوزتو Repair کني !

ehsankalak
23-03-2009, 22:45
سلام
شما يا باتري بايوست خالي شده ( که بايد يه باتري نو بندازي ) يا اينکه مادربردته که ميتوني با بايوس آپديت مشکلشو حل کني اگرم نشد بايد بره نمايندگي!

mhshaker71
24-03-2009, 06:10
چه ويندوزي دانلود کردي ؟ قاعدتا از حالت فشرده که خارجش کني بايد يه فايل iso بهت بده که شما کافيه رايتش کني روي cd ! بعدشم بااستفاده از اون ويندوزتو repair کني !

من سه بار ویندوز دانلود کردم ولی iso ندیدم
می شه یه لینک دانلودی که میشناسید برام بزارید؟

Akbari693
24-03-2009, 06:18
میگه به روز کنید مدیا پلیر رو ولی اینکه نمیشه دلیلش احتمالآ اصل نبودن ویندوز هست

سلام
این هم تمام اطلاعات یکی از این فیلم هاست
ببینید شما سر در می آرید و می فهمید عیب از کجاست که اجرا نمی شه

خیلی ممنون

smnb36302
24-03-2009, 13:30
سلام ،جدیدا بعد از boot شدن win xp،آیکونهایی مثل power meter و volume controlبالا نمیاد،در صورتیکه گزینه ی که مربوط به نمایش این آیکونها در taskbar تیک داره و هر دو جزو ایتم های startup هستند،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

saiiddz
24-03-2009, 13:51
سلام ،جدیدا بعد از boot شدن win xp،آیکونهایی مثل power meter و volume controlبالا نمیاد،در صورتیکه گزینه ی که مربوط به نمایش این آیکونها در taskbar تیک داره و هر دو جزو ایتم های startup هستند،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
احتمال داره سیستم ویروسی شده باشه یا تنظیمات ریجستری دستکاری

سلام
این هم تمام اطلاعات یکی از این فیلم هاست
ببینید شما سر در می آرید و می فهمید عیب از کجاست که اجرا نمی شه

خیلی ممنون
میشه جایه دیگه ای آپلود کنید
من با ریپر مشکل دارم

Rohallah_tavakoli
24-03-2009, 19:27
سلام دوستان من ميخام تو بخش more programs تو media center ويندوز xp برنامه جديد اضافه كنم مثل yahoo massenger حالا طريقه كار رو بلد نيستم ؟؟؟

ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كنه !!

extreme2006gh
25-03-2009, 12:38
بچه میشه بگید start up ویندوز چی هست و کارش چیه ؟
مگه نباید اینطور باشه که برنامه هایی که تو استارت آپ قرار گرفتند بعد از لود شدن ویندوز بصورت اتومات بالا بیاند ؟
در حالی که برا من اینطور نیست ؟

saiiddz
25-03-2009, 13:08
بچه میشه بگید start up ویندوز چی هست و کارش چیه ؟
مگه نباید اینطور باشه که برنامه هایی که تو استارت آپ قرار گرفتند بعد از لود شدن ویندوز بصورت اتومات بالا بیاند ؟
در حالی که برا من اینطور نیست ؟
متاسفانه ویندوز من ویستا هست و دقیق یادم نیست
ولی کارشو که درست گفتید
تا اونجا که یادمه باید بهش زمان میدادید تا اجرا بشه
مثلآ من دیسک کلین آپ رو تنظیم کرده بودم تویه اکس پی

Akbari693
25-03-2009, 15:45
میشه جایه دیگه ای آپلود کنید
من با ریپر مشکل دارم

بفرما

shahedi
26-03-2009, 01:29
چه ويندوزي دانلود کردي ؟ قاعدتا از حالت فشرده که خارجش کني بايد يه فايل iso بهت بده که شما کافيه رايتش کني روي cd ! بعدشم بااستفاده از اون ويندوزتو repair کني !
باید دقت بشه به صورت بوت ایبل رایت بشه

سلام ببنید آیا تیک بخشی که اشاره کرده زده شده باشه و قسمت پاینی هم فعال باشه اگه غیرفعال بود باید کارت صداتون را تعریف کنید.

من سه بار ویندوز دانلود کردم ولی iso ندیدم
می شه یه لینک دانلودی که میشناسید برام بزارید؟

یکی از فرمت های ایمیج هم باشه مشکلی نیست حتما نباید iso باشه

zigma94
26-03-2009, 02:20
سلام
از عزیزان کسی میدونه که چرا از حدود یک ماه پیش تا الان, Free Space درایو C مناز حدود 2000MB به حدود 1200MB رسیده؟
البته Disk Cleanup رو هم اجرا کردم که هیچ تاثیری نداشت و در ضمن سیستمم ویروسی هم نیست.

(My Windows : XP SP3)

با تشکر

AABB
26-03-2009, 05:57
با سلام خدمت دوستان.
من یه سئوال داشتم:
وقتی که یه برنامه به دلایلی ناقص نصب می شه و در اد ریموو پروگرامز نمیاد و می خواهیم اون رو دوباره اینستالش کنیم و چنین اروری بده:

چه طور می تونیم همون برنامه رو دوباره اینستالش کنیم؟
Masоud
26-03-2009, 12:11
سلام
از عزیزان کسی میدونه که چرا از حدود یک ماه پیش تا الان, Free Space درایو C مناز حدود 2000MB به حدود 1200MB رسیده؟
البته Disk Cleanup رو هم اجرا کردم که هیچ تاثیری نداشت و در ضمن سیستمم ویروسی هم نیست.

با تشکر
سلام
احتمالا بخاطر System Restore ویندوزه.شما می تونی به طریق زیر اون رو غیر فعال کنی(یکم خطریه)
روی My Computer کلیک راست و Properties رو انتخاب کن و از سربرگ System Restore گزینه ی
turn off system restore on all drives رو انتخاب کن و Ok رو بزن.(البته این کار ریسکه)

با سلام خدمت دوستان.
من یه سئوال داشتم:
وقتی که یه برنامه به دلایلی ناقص نصب می شه و در اد ریموو پروگرامز نمیاد و می خواهیم اون رو دوباره اینستالش کنیم و چنین اروری بده:

darkangel85
26-03-2009, 12:50
سلام
من میخواستم ویندوزم سر ساعت مشخصی hibernate بشه، قبلشم از یه برمامه خارج بشه و local area connection هم disable بشه!!!! این کارا با هم ممکنه؟!!!!
اگه نه فقط سر ساعت مشخصی shut down بشه

amir2011
26-03-2009, 14:01
سلام...
ويندوز من به يك شكل عجيبي هيچ كدوم از فرمانهاي بخش پاور رو درست اجرا نميكنه (مثلا شات داون ميكنم ريست ميشه..!) و...
مشكل از چي ميتونه باشه..؟
اين رو هم بگم كه يهو اينجوري شده..!؟

zigma94
26-03-2009, 14:58
سلام
احتمالا بخاطر System Restore ویندوزه.شما می تونی به طریق زیر اون رو غیر فعال کنی(یکم خطریه)
روی My Computer کلیک راست و Properties رو انتخاب کن و از سربرگ System Restore گزینه ی
turn off system restore on all drives رو انتخاب کن و Ok رو بزن.(البته این کار ریسکه)

تشکر. ولی عزیز من عادت دارم همیشه درست بعد از نصب ویندوز System Restore رو خاموش می کنم. و الان هم خاموشه. پس ایراد باید از جای دیگه باشه

Masоud
26-03-2009, 15:30
سلام
من میخواستم ویندوزم سر ساعت مشخصی hibernate بشه، قبلشم از یه برمامه خارج بشه و local area connection هم disable بشه!!!! این کارا با هم ممکنه؟!!!!
سلام به همگی.
شما می تونید از بخش Scheduled Tasks که در Control Panel قرار داره کمک بگیرید.بعضی از نرم افزار ها هم می تونن این کارو انجام بدهند.

سلام...
ويندوز من به يك شكل عجيبي هيچ كدوم از فرمانهاي بخش پاور رو درست اجرا نميكنه (مثلا شات داون ميكنم ريست ميشه..!) و...
احتمال زیاد ویروسی شده یا ویندوز قاطی کرده.ویندوز رو یکبار Repair کن شاید درست بشه و با یک آنتی ویروس قدرتمند آپدیت شده هم امتحان کن.ضرر نداره.

تشکر. ولی عزیز من عادت دارم همیشه درست بعد از نصب ویندوز System Restore رو خاموش می کنم. و الان هم خاموشه. پس ایراد باید از جای دیگه باشه
شما رو سیستمت آنتی ویروس نصبه ؟

reza41
26-03-2009, 15:39
سلام...

سلام
قبل از اينكه اينطوري بشه در كيس رو باز نكردي و سيم هاي مادربرد رو جابه جا نكردي؟
چون اگه سيم هاي كليد مادربرد رو اشتباه وصل كني مثلا سيم ريست رو به جاي شات داون بزني اين اتفاق مي افته البته در اون صورت كامپيوتر مثلا با كليد ريست روشن ميشه و با كليد پاور ريست ميشه

amir2011
26-03-2009, 17:00
سلام
قبل از اينكه اينطوري بشه در كيس رو باز نكردي و سيم هاي مادربرد رو جابه جا نكردي؟
چون اگه سيم هاي كليد مادربرد رو اشتباه وصل كني مثلا سيم ريست رو به جاي شات داون بزني اين اتفاق مي افته البته در اون صورت كامپيوتر مثلا با كليد ريست روشن ميشه و با كليد پاور ريست ميشه
نه سيمها درسته...
فكر ميكنم مشكل سر همون قاطي كردن ويندوز باشه..!
(بايد repair بشه)

mohammadrezams
26-03-2009, 17:04
سلام
وقتي راست كليك مي كنم سيستم گير ميكنه و تا ريست نكنم درست نمي شه . به خاطر نصب office 2007 قبلا راست كليك رو دسكتاپ طول مي كشيد اما الان ديگه اصلا درست نميشه آخرين برنامه اي هم كه نصب كردم گوگل دسكتاپ بود كه پاكش كردم ويندوزم هم MRT سرويس پك 2 هست .

*Batman*
26-03-2009, 19:02
سلام

سلام.
برنامه زیر همون چیزی هست که شما دنبالش هستید.

اینم بد نیست:

Disable کردن Network Adapter هم امکان پذیره ولی برنامه ای را برای این کار ندیدم!!

Ali_vdo
26-03-2009, 19:37
ببینید قبلا من یه روشی دیده بودم که اجرای autorun رو از روی حافظه های قابل حذف ( مثلا فلش ) رو کلا نا ممکن میکرد
اگه میشه به من یاد بدید
با تشکر

Masоud
26-03-2009, 20:44
سلام
وقتي راست كليك مي كنم سيستم گير ميكنه و تا ريست نكنم درست نمي شه . به خاطر نصب office 2007 قبلا راست كليك رو دسكتاپ طول مي كشيد اما الان ديگه اصلا درست نميشه آخرين برنامه اي هم كه نصب كردم گوگل دسكتاپ بود كه پاكش كردم ويندوزم هم MRT سرويس پك 2 هست .
سلام
Run رو اجرا کن و بنویس cmd بعد که Command Prompt باز شد ، تایپ کن ChkDsk .
اگه مشکلت حل نشد ویندوز رو Repair کن.

Akbari693
27-03-2009, 06:43
بفرما

نمی دونم چرا من باید اینجا بیست تا پست بدم تا شاید یکی بهم جواب بده (البته اون هم یه جواب پرت و بی خود)
توی هیچ فرومی این قدر سر کار نبود که اینجا هستم

AABB
27-03-2009, 08:52
سلام

عزیز عکس رو یه جای دیگه آپ کن.
با سلام خدمت دوستان.
من یه سئوال داشتم:

saiiddz
27-03-2009, 09:46
بفرما

خب این اطلاعات سیستم هست
همنطور که گفتم باید مدیا پلیر آپ گرید بشه
روی کلید آپ گرید که تویه عکسی که گذاشتید کلیک کنید البته وقتی به اینترنت وصل هستید
البته نظر من این هست که ویندوزتون رو به سرویس پک 3 ارتقا بدید

saiiddz
27-03-2009, 10:02
سلام

با تشکر
دوست عزیز حتمآ نرم افزاری چیزی نصب کردین یا بازی به طور اشتباه در این درایو

با سلام خدمت دوستان.
من یه سئوال داشتم:

پیام میگه باید اطلاعات وچیزایی از این نرم افزار که قبلآ نصب شده رو پاک و نرم افزار رو دوباره نصب کنی

سلام
برای این کار از نرم افزار های مروبوطه استفاده کن که میتونی از سایت

دریافت کنی

سلام...
از ویروسه و این ویروس احتمالآ از یک بازی وارد سیستم شما شده
البته این ویروس ریجستری رو تغییر داده

سلام
دوست عزیز از آفیس یا... نیست
یک ویندوز پروفشنال سرویس پک 3 اصل نصب کنید(ام آر تی به نظر من بدترین هست)یا کریستال
و هر چند وقت یکبار کلین آپ و دفرگمنت کنید

saiiddz
27-03-2009, 10:09
نمی دونم چرا من باید اینجا بیست تا پست بدم تا شاید یکی بهم جواب بده (البته اون هم یه جواب پرت و بی خود)
توی هیچ فرومی این قدر سر کار نبود که اینجا هستم
دوست عزیز ببخشید تقصیر من بود
ولی هر روز نمیتونم که بیام
بالاخره من مشکلات خودم رو دارم

saeid_1363
27-03-2009, 12:01
salam
man taze ye widows sp2 nasb kardam ifont farsi rioo nasb kardam vali windows zaban farsi nadare mano rahnamei konhd toye ghesmat regional langoage zaban farsi vojod nadare

saiiddz
27-03-2009, 12:06
salam
man taze ye widows sp2 nasb kardam ifont farsi rioo nasb kardam vali windows zaban farsi nadare mano rahnamei konhd toye ghesmat regional langoage zaban farsi vojod nadare
دوست عزیز درست یادم نیست ولی برو به تبی که دوتا گزینه داره
که تیکشون باید بزنی
زبانهای آسیایی رو اضافه میکنه

zigma94
27-03-2009, 16:43
سلام
از عزیزان کسی میدونه که چرا از حدود یک ماه پیش تا الان, free space درایو c مناز حدود 2000mb به حدود 1200mb رسیده؟
البته disk cleanup رو هم اجرا کردم که هیچ تاثیری نداشت و در ضمن سیستمم ویروسی هم نیست.

(my windows : Xp sp3)

با تشکر

سلام به همگی.

شما رو سیستمت آنتی ویروس نصبه ؟
همون طور که قبلا هم گفتم , سیستمم ویروسی نیست.

دوست عزیز حتمآ نرم افزاری چیزی نصب کردین یا بازی به طور اشتباه در این درایو

مرسی ازجوابت ولی اطمینان دارم که همچین اتفاقی نیفتاده.

Akbari693
27-03-2009, 17:08
خب این اطلاعات سیستم هست
همنطور که گفتم باید مدیا پلیر آپ گرید بشه
روی کلید آپ گرید که تویه عکسی که گذاشتید کلیک کنید البته وقتی به اینترنت وصل هستید
البته نظر من این هست که ویندوزتون رو به سرویس پک 3 ارتقا بدید

روی این دکمه کلیک کردم ولی متاسفانه نتونست فایل آپدیت رو پیدا کنه (به نظر می آد که دیگه این فایل وجود نداره)
در ضمن ویندوزم رو هم به SP3 ارتقا دادم ولی باز نشد
و همچنین مدیا پلیرم هم نسخه زیر هست

آیا هیچ جور دیگه (بدون پلیرها) نمی شه این لیسانس drm license رو پیدا کرد و یا به نحوی اون رو از روی فایل ویدئویی برداشت؟؟

Akbari693
27-03-2009, 17:28
salam

سلام
خب تا اونجایی که من از گفته هاتون فهمیدم شما اصلا فونت فارسی رو نصب نکردید که وجود نداره (این طوری به نظر می رسه)
از روی تصویر پیش برید (شاید حل بشه)
(البته احتمالا اینها رو خودتون می دونید ولی باز گفتم)

سی دی ویندوز رو داخل درایوتون بگذارید
وارد کنترل پنل بشید
وارد گزینه یک در عکس بشید تا کادر زبان باز بشه
وارد برگه انتخا شده در قسمت دو عکس بشید (Languages)
اگه تیک های در بخش سه گذاشته نشدن حتما بگذارید (تا این دو تیک گذاشته نشده باشن ویندوز از فارسی پشتیبانی نمی کنه)
دکمه Apply یا OK رو بزنید و کمی منتظر باشید تا کار نصب فونت های فارسی (و کلا آسیایی) تموم بشه
بعد از این کار نیاز به یک ریستارت هم هست
بعد از ریستارت وارد قسمت چهار واقع در عکس بشید تا از اونجا زبان فارسی رو به زبان ویندوز اضافه کنید

البته امیدوارم مشکلتون همین بوده باشه و حل بشه
موفق باشید

omid-p30
27-03-2009, 18:14

hibernate رو چطور ؟ فعالش نکردی ؟

فرزام1363
27-03-2009, 18:36
سلام لطفا مرا راهنمایی کنید.
من یک ویندوز xpرو درایو c داشتم که مشکل پیدا کرد و درایو c را فرمت کرده و بعد یک ویندوز xp رو داریو d نصب کردم حالا فقط ویندوز رو درایو d ارم و هر موقغ کامپیوتر را روشن میکنم اسم 2 ویندوز قبل از بالا امدن میاید و 28 ثانیه وقت میدهد که باید اینتر بزنم تا بلا بیاد چگونه میتوانم اسم ویندوز قبلی را پاک کنم

Masоud
27-03-2009, 18:56

سلام
من هم نگفتم که ویندوز ویروسیه .
بعضی از آنتی ویروس ها مثل کسپر و نود روی درایو c جای زیادی رو اشغال می کنند و این فضا روز به روز زیاد تر میشه البته نامحسوسه .

Masоud
27-03-2009, 18:58
سلام
Hibernate فقط 448 مگابایت فضا می گیره اگر فعال باشه.

zigma94
27-03-2009, 19:27
Hibernate غیرفعاله دوست عزیز

سلام
بعضی از آنتی ویروس ها مثل کسپر و نود روی درایو c جای زیادی رو اشغال می کنند و این فضا روز به روز زیاد تر میشه البته نامحسوسه .
با سلام
البته من کسپرسکی رو سیستمم دارم ولی تو درایو C نصبش نکردم ولی خوب همون طور که شما گفتید یک فضایی رو تو درایو C (درایو ویندوز) اشغال میکنه که البته اونقدر زیاد نیست
ولی الان که به آدرس زیر رفتم, دیدم مثل اینکه مشکل دقیقا از همونجا بود و حجم فایل AVP8 به 1.03GB رسیده.
آدرس موردنظر:
C_Documents and Settings_All Users_Application Data_Kaspersky Lab_AVP8
که البته حذود یک گیگش مربوط به فایل Data در AVP8 میشه

جالا اگه دوستان لطف کنند و بگن که برای حلش چکار میشه کرد ممنون میشم.

omid-p30
27-03-2009, 19:42
Hibernate غیرفعاله دوست عزیز

با سلام
البته من کسپرسکی رو سیستمم دارم ولی تو درایو C نصبش نکردم ولی خوب همون طور که شما گفتید یک فضایی رو تو درایو C (درایو ویندوز) اشغال میکنه که البته اونقدر زیاد نیست
ولی الان که به آدرس زیر رفتم, دیدم مثل اینکه مشکل دقیقا از همونجا بود و حجم فایل AVP8 به 1.03GB رسیده.
آدرس موردنظر:
C_Documents and Settings_All Users_Application Data_Kaspersky Lab_AVP8
که البته حذود یک گیگش مربوط به فایل Data در AVP8 میشه

ghermezeteh
27-03-2009, 20:24
سلام من دو تا سوال داشتم:1-وقتی با حروف فارسی تایپ می کنم چطور می تونم برای حروف کسره و ضمه و فتحه بذارم؟2-روی بعضی از دگمه های کیبورد سه تا کاراکتر وجود داره مثلا روی دگمه عدد 5 از ردیف بالای کیبورد هم این علامت هست % هم علامت پول یورو , علامت % رو با گرفتن شیفت می تونم تایپ کنم ولی علانت یورو رو چه جوری تایپ کنم که کاراکتر سوم هست؟

Masоud
27-03-2009, 20:25
سلام لطفا مرا راهنمایی کنید.
من یک ویندوز xpرو درایو c داشتم که مشکل پیدا کرد و درایو c را فرمت کرده و بعد یک ویندوز xp رو داریو d نصب کردم حالا فقط ویندوز رو درایو d ارم و هر موقغ کامپیوتر را روشن میکنم اسم 2 ویندوز قبل از بالا امدن میاید و 28 ثانیه وقت میدهد که باید اینتر بزنم تا بلا بیاد چگونه میتوانم اسم ویندوز قبلی را پاک کنم
سلام
سلام
این مسیر را دنبال کنید :
روی My Computer کلیک راست کرده و Properties را انتخاب کنید .
از سربرگ Advanced در بخش Startup & Recovery گزینه ی Settings را انتخاب کنید.
حالا در بخش System Startup لغزنده را باز کنید اسم دو ویندوز را مشاهده می کنید .
بر روی دکمه ی Edit کلیک کرده.
یک فایل متنی باز می شود . دنبال اسم ویندوز دوم بگردید و آن را پاک کنید.(دقت کن چیز دیگه ای رو پاک نکنی)
OK کن و بیا بیرون.
موفق باشی.

Masоud
27-03-2009, 20:30
سلام من دو تا سوال داشتم:1-وقتی با حروف فارسی تایپ می کنم چطور می تونم برای حروف کسره و ضمه و فتحه بذارم؟2-روی بعضی از دگمه های کیبورد سه تا کاراکتر وجود داره مثلا روی دگمه عدد 5 از ردیف بالای کیبورد هم این علامت هست % هم علامت پول یورو , علامت % رو با گرفتن شیفت می تونم تایپ کنم ولی علانت یورو رو چه جوری تایپ کنم که کاراکتر سوم هست؟
سلام
برای تایپ فتحه دکمه های Shift + A را بگیرید.
برای تایپ کسره دکمه های Shift + d را بگیرید.
برای تایپ ضمه دکمه های Shift + s را بگیرید.
وقتی کیبورد روی فارسی باشه % نوشته میشه ولی اگر کیبورد روی انگلیسی باشه $ تایپ میشه.(روی کیبورد من یورو روی 4 و درصد روی پنجه )

ghermezeteh
27-03-2009, 20:48
سلام
برای تایپ فتحه دکمه های shift + a را بگیرید.
برای تایپ کسره دکمه های shift + d را بگیرید.
برای تایپ ضمه دکمه های shift + s را بگیرید.
وقتی کیبورد روی فارسی باشه % نوشته میشه ولی اگر کیبورد روی انگلیسی باشه $ تایپ میشه.(روی کیبورد من یورو روی 4 و درصد روی پنجه )

ممنون ولی تو کیبورد من $ روی دگمه 4 هست و یورو رو دگمه 5 , یعنی رو دگمه 5 ,3 تا کاراکتر هست "5,%و یورو"
چه در حالت فارسی چه انگلیسی وقتی شیفت رو میگیرم % رو تایپ می کنه و در حالت عادی هم همون 5 ولی یورو رو نمیدونم چجوری تایپ کنم کسی نمیدونه چه جوریه؟البته چند تا از دگمه ها 3 تا کاراکتر دارن که کاراکتر سوم رو نمیدونم چه جوری تایپ کنم.

picher_s
28-03-2009, 07:15
ممنون ولی تو کیبورد من $ روی دگمه 4 هست و یورو رو دگمه 5 , یعنی رو دگمه 5 ,3 تا کاراکتر هست "5,%و یورو"
چه در حالت فارسی چه انگلیسی وقتی شیفت رو میگیرم % رو تایپ می کنه و در حالت عادی هم همون 5 ولی یورو رو نمیدونم چجوری تایپ کنم کسی نمیدونه چه جوریه؟البته چند تا از دگمه ها 3 تا کاراکتر دارن که کاراکتر سوم رو نمیدونم چه جوری تایپ کنم.

سلام
اسکیه یورو کد 128ه که تو برنامه نویسی با chr(128) اونو ایجاد میکنیم.
اما تو ویندوز چطوری می خواهی بنویسیدش رو نمیدونم!!!:41:

K A R I M I
28-03-2009, 09:20
سلام
اسکیه یورو کد 128ه که تو برنامه نویسی با chr(128) اونو ایجاد میکنیم.
اما تو ویندوز چطوری می خواهی بنویسیدش رو نمیدونم!!!:41:
مبحث اول شما درست !
ولی در رابطه با حرف دوم شما اینجوری باید نوشت : €
با کلید های ترکیبی Alt + 0128

saiiddz
28-03-2009, 12:15

2.استانداردش 2 تا هست ولی میتونید برید به character map و از اونجا این علامت رو انتخاب کنید

سلام
آنتی ویروس نمیتونه اینهمه فضا بگیره

saiiddz
28-03-2009, 12:20
روی این دکمه کلیک کردم ولی متاسفانه نتونست فایل آپدیت رو پیدا کنه (به نظر می آد که دیگه این فایل وجود نداره)
در ضمن ویندوزم رو هم به sp3 ارتقا دادم ولی باز نشد
و همچنین مدیا پلیرم هم نسخه زیر هست

آیا هیچ جور دیگه (بدون پلیرها) نمی شه این لیسانس drm license رو پیدا کرد و یا به نحوی اون رو از روی فایل ویدئویی برداشت؟؟

مشکل اینکه ویندوزتون اصل نیست و قانون کپی رایت رعایت نشده
اگر ویندوز سرویس پک 3 اصل بگیرید این مدیا پلیر روی خودش ارائه میشه بدون مشکلی

Masоud
28-03-2009, 13:44
2.استانداردش 2 تا هست ولی میتونید برید به character map و از اونجا این علامت رو انتخاب کنید

آنتی ویروس نمیتونه اینهمه فضا بگیره

hibernate غیرفعاله دوست عزیز

با سلام
البته من کسپرسکی رو سیستمم دارم ولی تو درایو c نصبش نکردم ولی خوب همون طور که شما گفتید یک فضایی رو تو درایو c (درایو ویندوز) اشغال میکنه که البته اونقدر زیاد نیست
ولی الان که به آدرس زیر رفتم, دیدم مثل اینکه مشکل دقیقا از همونجا بود و حجم فایل avp8 به 1.03gb رسیده.
آدرس موردنظر:
C_documents and settings_all users_application data_kaspersky lab_avp8
که البته حذود یک گیگش مربوط به فایل data در avp8 میشه

سلام
پس چطور این آنتی ویروس 1 گیگ فضا گرفته ؟

saiiddz
28-03-2009, 14:37
سلام
پس چطور این آنتی ویروس 1 گیگ فضا گرفته ؟
حتمآ فایلش فشرده بوده که دوبار نصب میشه
کسپر من 2009 هست و 27 مگابایت فضا گرفته

Grand
28-03-2009, 16:06
من از ویندوز XP سرویس پک 3 استفاده می‎کنم.

معمولاً یک مدت بعد از نصب ویندوز، شکل قرار گیری آیکون‏های My Computer من عوض میشه (تصویر زیر):

کسی میدونه علت این موضوع چیه؟ و چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟

saiiddz
28-03-2009, 16:28
من از ویندوز xp سرویس پک 3 استفاده می‎کنم.

معمولاً یک مدت بعد از نصب ویندوز، شکل قرار گیری آیکون‏های my computer من عوض میشه (تصویر زیر):

در بعضی موارد ویروسه و در بعضی موارد هم دلیل خاصی نداره و شاید دلیلش نرم افزاری باشه یا...
البته خیلی راحت میشه به شکل قبل برگردوند

Masоud
28-03-2009, 19:19
من از ویندوز XP سرویس پک 3 استفاده می‎کنم.

معمولاً یک مدت بعد از نصب ویندوز، شکل قرار گیری آیکون‏های My Computer من عوض میشه (تصویر زیر):

سلام دوست عزیز
به قول دوستمون دلیل خاصی نداره .
برای رفع این مشکل باید همونجا در یک فضای خالی کلیک راست کنید بعد از Arrange Icons By گزینه ی :
Show In Groups رو انتخاب کن و حالا دوباره کلیک راست کن و از Arrange Icons By گزینه ی Type رو انتخاب کن .
به این صورت مشکل شما حل خواهد شد.

Don Thomas
29-03-2009, 06:02
سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید ... چند روزیه زمانی که موقع نصب بازیها با این مشکل مواجه می شوم ...

تصویر :

ممنون :20:

saiiddz
29-03-2009, 11:06
سلام

دوستان لطفا راهنمایی کنید ... چند روزیه زمانی که موقع نصب بازیها با این مشکل مواجه می شوم ...

تصویر :

ممنون :20:
یا بازی به فایلهایی از ویندوزتون آسیب میزنه و یا فایلهایی از ویندوز مشکل داره و یا اینکه ویندوزتون ساپورت نمیکنه بازی رو

Don Thomas
29-03-2009, 19:09
یا بازی به فایلهایی از ویندوزتون آسیب میزنه و یا فایلهایی از ویندوز مشکل داره و یا اینکه ویندوزتون ساپورت نمیکنه بازی رو

سلام

ممنون که توجه کردید ... متاسفانه الآن متوجه شدم که هیچ نرم افزاری هم نمی تونم نصب کنم و این پیغام رو می بینم ...

لطفا راه حل رو بگید ... ( به غیر از ویندوز ریپیر کردن و دوباره نصب کردن ) :20:

باز هم تشکر می کنم .:10:

Masоud
29-03-2009, 19:12
سلام

ممنون که توجه کردید ... متاسفانه الآن متوجه شدم که هیچ نرم افزاری هم نمی تونم نصب کنم و این پیغام رو می بینم ...

لطفا راه حل رو بگید ... ( به غیر از ویندوز ریپیر کردن و دوباره نصب کردن ) :20:

سلام
شما تم یا اسکین ویستا یا ویندوز سون نصب کردید ؟
آخه من بعد از نصب تم ویندوز 7 این مشکل برام پیش اومد و وقتی اونو پاک کردم مشکل رفع شد.

panther99
29-03-2009, 21:20
دوستان خسته نباشید . من یه سوال دارم اگه ممکنه جواب بدید خیلی ممنون میشم .
من ویندوز xp رو روی درایو d که درایو اولیه نبود ریختم و بعد که متوجه شدم دوباره ویندوز رو روی c ریختم و درایو d رو فرمت کردم . تا اینجا مشکلی نیست . اما:
الان وقتی میخوام وارد ویندوز بشم 2 تا گزینه انتخاب برای ویندوز دارم . یعنی انگار ویندوز تو درایو d هست هنوز ولی وقتی گزینه دومی رو که تو درایو d بود رو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته ( چون ویندوزی وجود نداره ) حالا من میخوام این گزینه دوم رو از این صفحه پاک کنم . چیکار باید انجام بدم تا دیگه این صفحه سیاه که بهم انتخاب میده دیگه نیاد و مستقیما بره تو ویندوز .
دوستان حتما منظورم رو متوجه سشدن . اگه متوجه شدید یه جوابی بدید . ممنون میشم .

omid-p30
29-03-2009, 21:46
دوستان خسته نباشید . من یه سوال دارم اگه ممکنه جواب بدید خیلی ممنون میشم .
من ویندوز xp رو روی درایو d که درایو اولیه نبود ریختم و بعد که متوجه شدم دوباره ویندوز رو روی c ریختم و درایو d رو فرمت کردم . تا اینجا مشکلی نیست . اما:
الان وقتی میخوام وارد ویندوز بشم 2 تا گزینه انتخاب برای ویندوز دارم . یعنی انگار ویندوز تو درایو d هست هنوز ولی وقتی گزینه دومی رو که تو درایو d بود رو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته ( چون ویندوزی وجود نداره ) حالا من میخوام این گزینه دوم رو از این صفحه پاک کنم . چیکار باید انجام بدم تا دیگه این صفحه سیاه که بهم انتخاب میده دیگه نیاد و مستقیما بره تو ویندوز .
دوستان حتما منظورم رو متوجه سشدن . اگه متوجه شدید یه جوابی بدید . ممنون میشم .

روی my computer کلیک راست کنید. properties رو بزنید. در قسمت advanced زیر گزینه startup and recovery روی settings کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه قسمت system startup مربوط به سوال شماست. تنظیمات دلخواه رو اونجا انجام بدید.

sanam1
29-03-2009, 23:40
چطور میتونم تشخیص بدم ویندوزم 32 بیتی یا 64 بیتی؟

Akbari693
30-03-2009, 00:56
روی my computer کلیک راست کنید. properties رو بزنید. در قسمت advanced زیر گزینه startup and recovery روی settings کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه قسمت system startup مربوط به سوال شماست. تنظیمات دلخواه رو اونجا انجام بدید.

سلام
و یا راه مطمعن تر اینه که در Run کلمه msconfig رو تایپ کن و بعد وارد برگه Boot.INI بشو و اونجا دکمه Check All Boot Paths رو کلیک کن
موفق باشید

Don Thomas
30-03-2009, 04:28
سلام
شما تم یا اسکین ویستا یا ویندوز سون نصب کردید ؟
آخه من بعد از نصب تم ویندوز 7 این مشکل برام پیش اومد و وقتی اونو پاک کردم مشکل رفع شد.

سلام

خیلی خیلی ممنون ...

مشکل همین است که شما گفتید ... و با پاک کردن این تم , حل شد ...

sanam.b
30-03-2009, 08:31
سلام به همه دوستان و آرزوی سالی پر از موفقیت و کامیابی

من معمولااز my computer یه toolbar رو task bar می ذارم اما مدتیه که نوار ابزار اصلا کار نمی کنه یعنی من رو هریک از درایو ها که کلیک می کنم باید او درایو باز بشه اما درست کار نمی کنه فکر کردم شاید مشکل ویندوز باشه اما با نصب مجدد ویندوز هم مشکل حل نشد ممنون میشم اکه منو راهنماییی کنید

saiiddz
30-03-2009, 11:21

من معمولااز my computer یه toolbar رو task bar می ذارم اما مدتیه که نوار ابزار اصلا کار نمی کنه یعنی من رو هریک از درایو ها که کلیک می کنم باید او درایو باز بشه اما درست کار نمی کنه فکر کردم شاید مشکل ویندوز باشه اما با نصب مجدد ویندوز هم مشکل حل نشد ممنون میشم اکه منو راهنماییی کنید
احتمالآ سیستم شما آلوده به ویروس که اسمش فکر میکنم اوترون هست

saiiddz
30-03-2009, 11:26
ساده ترین راه اینکه روی پک ویندوز مینویسه
اگر چیزی ننوشته 32 هست
اگر میخواید بدونید ویندوزی که نصب کردید الان در چه حالتی هست
یه کلیک راست رویه دسکتاپ کنید و بعد برید به آخرین تب(یادم نیست اسمشو)در اونجا هم میتونید ببینید که چی هست و هم عوضش کنید
البته این ساده ترین راه هست

saiiddz
30-03-2009, 11:28
سلام
خیلی خیلی ممنون ...
مشکل همین است که شما گفتید ... و با پاک کردن این تم , حل شد ...
دلیلش همینه که دوستمون گفتن ولی در اصل اون تم به فایل shell که آیکون ها و... وینوز در اونن آسیب میزنه

omid-p30
30-03-2009, 14:41

sanam1
30-03-2009, 15:03
ساده ترین راه اینکه روی پک ویندوز مینویسه
اگر چیزی ننوشته 32 هست
اگر میخواید بدونید ویندوزی که نصب کردید الان در چه حالتی هست
یه کلیک راست رویه دسکتاپ کنید و بعد برید به آخرین تب(یادم نیست اسمشو)در اونجا هم میتونید ببینید که چی هست و هم عوضش کنید
البته این ساده ترین راه هست
خیلی ممنون 32 بیتی بود:20:

sanam1
30-03-2009, 15:09
ممنون x86 یعنی 32 بیتی بود.لطف کردین:20:

zigma94
30-03-2009, 18:11
سلام
همون طور که میدونید, در پنجرهMy Computer سه قسمت وجود داره:
1-Files Stored on This Computer
2-Hard Disk Drives
3-Devices With Removable Storge
حالا سوال من اینهکه چطور میشه قسمتFiles Stored on This Computer که دو فایل Shared Documents و s Documents... در اون وجود داره رو از پنجره My Computer حذف کرد؟

Masоud
30-03-2009, 21:06
سلام
همون طور که میدونید, در پنجرهMy Computer سه قسمت وجود داره:
1-Files Stored on This Computer
2-Hard Disk Drives
3-Devices With Removable Storge
حالا سوال من اینهکه چطور میشه قسمتFiles Stored on This Computer که دو فایل Shared Documents و s Documents... در اون وجود داره رو از پنجره My Computer حذف کرد؟
سلام
شما می تونید با استفاده از نرم افزار کم حجم TweakUI این کار و کارهای زیاد دیگری رو انجام بدید.

حجم : 140 کیلوبایت.

توضیح : بعد از نصب و اجرای نرم افزار به قسمت MY Computer برید و تیک گزینه ی Files Stored on This Computer را بردارید و OK کنید.

sanam.b
30-03-2009, 21:13
با سلام دوباره

نقل قول:
نوشته شده توسط sanam.b مشاهده تاپيک

احتمالآ سیستم شما آلوده به ویروس که اسمش فکر میکنم اوترون هست

ممنون می شم اگه بگید این ویروس با کدام ویروس یاب پاک می شه و اصلا منظور و هدفش چیه؟

Amir Hossein
31-03-2009, 23:04
با سلام دوباره

ممنون می شم اگه بگید این ویروس با کدام ویروس یاب پاک می شه و اصلا منظور و هدفش چیه؟

اگه بدوني كدوم اوتو رانه زود تر ميتوني ضدش رو پيدا كني
ولي nod 32 خيلي خوبه
مشكلت رو تو اورژانس سيستم هاي آلوده مطرح كني بهتره

Crespo
31-03-2009, 23:25
با سلام دوباره

این اوتورانه، معمولاً کرم هستن (worm) نه ویروس.
یه راه خیلی ساده هستش که نیاز به ویروس کش نداره (تا کارتو راه بندازی، اما بعدش نصب کن). شما ویندوزت رو عوض کن. بعد که عوض کردی هیچ درایو و برنامه ای رو به کل اجرا نکن. به محض بالا آمدن ویندوز از منوی استارت، ران (RUN) رو اجرا کن و بعد بزن :C تا درایو C‌ رو باز کنی. بعد که باز شد از فولدر آپشن برو و گزینه نشون دادن فایل ها و پوشه های مخفی رو انتخاب کن. همچنین تیک گزینه عدم نشون دادن پسوند و نشون دادن فایلهای سیستمی رو هم بردار. بعد داخل درایو فایل اتوران و فایل اجرایی نشون داده میشه. واسه احتیاط فایل اتوران (فایل متنی، نه اجراییش!!) رو باز کن و فایل اجرایی رو چک کن. بعد همشون رو پاک کن. بعد که این کارت تموم شد، پنجره رو کلاً ببند (Close کن!) بعد دوباره Run‌ رو اجرا کن و ان کارها رو (به جز مراحل فولدر آپشن رو) واسه باقی درایو هات انجام بده. :10:

saiiddz
01-04-2009, 14:58
این اوتورانه، معمولاً کرم هستن (worm) نه ویروس.
یه راه خیلی ساده هستش که نیاز به ویروس کش نداره (تا کارتو راه بندازی، اما بعدش نصب کن). شما ویندوزت رو عوض کن. بعد که عوض کردی هیچ درایو و برنامه ای رو به کل اجرا نکن. به محض بالا آمدن ویندوز از منوی استارت، ران (run) رو اجرا کن و بعد بزن :c تا درایو c‌ رو باز کنی. بعد که باز شد از فولدر آپشن برو و گزینه نشون دادن فایل ها و پوشه های مخفی رو انتخاب کن. همچنین تیک گزینه عدم نشون دادن پسوند و نشون دادن فایلهای سیستمی رو هم بردار. بعد داخل درایو فایل اتوران و فایل اجرایی نشون داده میشه. واسه احتیاط فایل اتوران (فایل متنی، نه اجراییش!!) رو باز کن و فایل اجرایی رو چک کن. بعد همشون رو پاک کن. بعد که این کارت تموم شد، پنجره رو کلاً ببند (close کن!) بعد دوباره run‌ رو اجرا کن و ان کارها رو (به جز مراحل فولدر آپشن رو) واسه باقی درایو هات انجام بده. :10:
من این کارو امتحان کردم
اصلآ جواب نمیده
مجبور شدم تمام درایو هامو فرمت کنم
این کرم یا ویروس آنتی مخصوص هم در اینترنت داره فکر کنم
راستی من کسپر 2009 رو پیشنهاد میکنم

omid-p30
01-04-2009, 16:39
این کرم یا ویروس آنتی مخصوص هم در اینترنت داره فکر کنم

Amir Hossein
01-04-2009, 22:10
سلام
چطور ميشه بعضي فايلها كه خراب شده رو تعمير كرد
مثل رجيستر ويندوز مديا پلير

Akbari693
02-04-2009, 00:19
سلام
چطور ميشه بعضي فايلها كه خراب شده رو تعمير كرد
مثل رجيستر ويندوز مديا پلير

سلام
خُب اکثر فایل ها مخصوص خودشون نرم افزار تعمییر کننده ای دارند و باید شما بگردید و پیداش کنید
اما اگه می خواید رجیستوریتون تعمیر بشه (نه فایل) می تونید از این فایل کوچک بهره بگیرید (تا احتمالا مشکلتون رو می تونه حل کنه)

فقط کافیه اجراش کنید (حد اقل من اینو تضمین می کنم که هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه)

light
02-04-2009, 11:23
من مدیاپلیر 11 رو نصب کردم ولی هر آهنگ یا چیزی رو play میکنم خودش پخش نمیشه و میره توی ادلیست مدیاپلیر و از اونجا باید پلی کنم

چجوری مدیا پلیر 11 رو پاک و 10 رو نصب کنم ؟

web2003
02-04-2009, 12:07
با سلام دوستان
هم سوال و تبادل تجربيات و مشكلات :10:
در يه سري ويندوز كه بدستم ميرسه ، وقتي نصب ميكنم ميبينم كه زبان فارسي نصب نيست و مثلا ميخوام از عربي يا انگليسي به فارسي تغيير بدم با پيغام زير مواجه ميشم. :41: (Regional Options\advenced
---------------------------
Change Regional Options
Setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system Administrator.
OK
شايد يه عده از دوستان بگن دوست عزيز خودت رو چرا اذيت ميكني يه ويندوز ديگه نصب كن !!!! :28:
ولي بنده دنبال حل و جواب اين مسئله ميگردم. :question:
خوب وقتي بررسي كردم ديدم كه زبان فارسي و يه تعداد زبان ديگه از سي دي ويندوز حذف شده تا حجم كمتر بشه. ولي حالا بنده ميخوام زبان فارسي رو هم به ويندوز اضافه كنم پيام بالا رو ميده . طبق تحقيقي كه تو اينترنت گشتم يه تغييراتي توي فايل بنام intl.inf انجام شده و زبان فارسي حذف شده حالا بنده توي اين فايل جاهاي حذف شده زبان فارسي رو اضافه كردم (البته با فايل اصلي ) و فايلهاي كيبورد فارسي رو اضافه كردم بعد ويندوز رو ريستارت كردم حالا اومدم فارسي رو انتخاب كنم كه ديدم ميشه وapply رو زدم ديدم پيام خطاي بالا رو نداده و درخواست سي دي كرد و من يك سي دي ويندوز ايكس پي فارسي ساپورت گذاشتم كه ديدم قبول كرد و در آخر پيغام ريستارت داد خيلي خوشحال شدم و هوراي موفقيت سر دادم. :19:بعد ريستارت ديدم زبان فارسي به taskbar اضافه شده و رفتم كنترل پنل و به قسمت Regional Options\advenced بعد ديدم باز زبان عربي كه قبلا هم همين بود و خطا ميداد بود باز فارسي رو انتخاب و سي دي ويندوز خواست ريستارت .... باز ..... :41: ! ولي در ورد و همه جا تمام حروف فارسي درست تايپ ميشد. حالا مشكلاتي كه ايجاد ميكرد 1.برنامه هايي كه چند زبانه بودند و از اين قسمت تشخيص زبان ميدادند همه در مرحله اول زبان عربي رو لود ميكردند و بايد دستي درست ميكردم 2.نتونستم و يا راه حلي پيدا نكردم كه در قسمت Regional Options\advenced فارسي رو بجاي زبان ديگه مثل عربي يا انگليسي انتخاب كنم بيام.

حالا دوستاني كه ميتوانند راه حلي ارائه كنند و بنده را از ناداني به دانايي برسانند و ديگر دوستان را با تجربه تر كنند ، ممنون ميشم . :33::10::20:

با تشكر :thumbsup:

omid-p30
03-04-2009, 10:45
چرا به ویندوز 64 بیت همون x64 میگند ولی به ویندوز 32 بیت میگند x86 ؟

*Batman*
03-04-2009, 11:19
چرا به ویندوز 64 بیت همون x64 میگند ولی به ویندوز 32 بیت میگند x86 ؟
اون x86 مربوط به مشخصه پردازنده میشه.
معماری ریزپردازنده 80386 محصول اینتل،ساختاری 32 بیتی داشت.این 80386 به i386 یا 386 تغییر کرد تا الان که پردازنده های 32 بیتی رو x86 می نامیم.
از سال 1986 به بعد این پردازنده ها در کامپیوترهای شخصی مورد استفاده قرار گرفتن.

mrn61
03-04-2009, 19:00
سلام. یه مشکل اساسی با نصب ویندوز xp از رو سی دی بوتیبل xp دارم. یه وارد هست بتونه کمک کنه؟؟

saghar_say
03-04-2009, 19:43
سلام .من 2 تا اشکال دارم

1. زمانیکه می خوام وارد شبکه بشم و یوزر نیم را وارد می کنم می بینم که اون یوزرنیم های قبلیم هم که اشتباه وارد کرده بودم رو نشون میده با اون یوزرنیم اصلی .چیکار کنم دیگه اون چندتا یوزرنیم رو نشون نده
2.زمانیکه یوزرنیم و پسورد رو وارد می کنم و می خوام وارد برنامه ی در شبکه بشم اون یوزرنیم رو زخیره کرده ضمن اینکه هیچ گزینه ای برای چک مارک نداره که از اون طریق ذخییره شده باشه

Dreamland
03-04-2009, 19:53
کسی میدونه چرا تو ویستا sp1 گزینه سرچ از تو منو استارت پاک شده؟
چرا؟

omid-p30
03-04-2009, 19:57
کسی میدونه چرا تو ویستا sp1 گزینه سرچ از تو منو استارت پاک شده؟
چرا؟

در انجمن ویستا بپرسید. اینجا xp هست.

Masоud
03-04-2009, 19:59
سلام .من 2 تا اشکال دارم

1. زمانیکه می خوام وارد شبکه بشم و یوزر نیم را وارد می کنم می بینم که اون یوزرنیم های قبلیم هم که اشتباه وارد کرده بودم رو نشون میده با اون یوزرنیم اصلی .چیکار کنم دیگه اون چندتا یوزرنیم رو نشون نده
2.زمانیکه یوزرنیم و پسورد رو وارد می کنم و می خوام وارد برنامه ی در شبکه بشم اون یوزرنیم رو زخیره کرده ضمن اینکه هیچ گزینه ای برای چک مارک نداره که از اون طریق ذخییره شده باشه
سلام
شما از چه مرورگری استفاده می کنید؟
چون طریقه ی کار در مرورگر های مختلف فرق داره.

wood56
04-04-2009, 09:00
با سلام
چرا این با اینکه سیستم من قادر به Show کردن فایلهای Hidden می باشد اما تیک دو گزینه ای که با رنگ قرمز مشخص شده است پس از برداشتن مجدداً به حالت اول برمی گردد و قادر نخواهد بود پسوند فایلها را نمایش دهد؟
(آنتی ویروس من Nod32 و آپدیت می باشد و سیستم من به Autorun info آلوده نیست)
چگونه میتوان این دوگزینه را مجددا فعال نمود؟
با تشکر

omid-p30
04-04-2009, 09:20
با سلام
چرا این با اینکه سیستم من قادر به Show کردن فایلهای Hidden می باشد اما تیک دو گزینه ای که با رنگ قرمز مشخص شده است پس از برداشتن مجدداً به حالت اول برمی گردد و قادر نخواهد بود پسوند فایلها را نمایش دهد؟
(آنتی ویروس من Nod32 و آپدیت می باشد و سیستم من به Autorun info آلوده نیست)
چگونه میتوان این دوگزینه را مجددا فعال نمود؟

با تشکر

یکی از احتمال ها برنامه ی مخرب Trojan.Win32.Delf.aam است. این قسمت رو از پست اول تاپیک زیر بخونید.

پاک کردن برنامه ی مخربی که پوشه ها را مخفی ( Super Hidden ) می کند.

mojtaba_sa
04-04-2009, 13:00
سلام
ندونستم اين سوال رو كجا بپرسم !! نزديك به هفت هزار ايميل تو اينباكس ياهوي من هست كه ميخوام همشونو پاك كنم . راهي هست كه همشونو با هم پاك كنم يا بايد همون صفحه به صفحه پاكشون كنم ؟! ممنونم . يا علي

omid-p30
04-04-2009, 13:17
سلام
ندونستم اين سوال رو كجا بپرسم !! نزديك به هفت هزار ايميل تو اينباكس ياهوي من هست كه ميخوام همشونو پاك كنم . راهي هست كه همشونو با هم پاك كنم يا بايد همون صفحه به صفحه پاكشون كنم ؟! ممنونم . يا علي

تاپیک سرویس های ایمیل :

pars20
06-04-2009, 06:32
ایا زیاد عوض کردن ویندوز باعث خرابی کامپیوتر میشه؟ (مثلا ماهی یه بار)

web2003
06-04-2009, 08:53
با سلام دوستان
هم سوال و تبادل تجربيات و مشكلات :10:
در يه سري ويندوز كه بدستم ميرسه ، وقتي نصب ميكنم ميبينم كه زبان فارسي نصب نيست و مثلا ميخوام از عربي يا انگليسي به فارسي تغيير بدم با پيغام زير مواجه ميشم. :41: (regional options\advenced
change regional options
setup was unable to install the chosen locale. Please contact your system administrator.
ok
شايد يه عده از دوستان بگن دوست عزيز خودت رو چرا اذيت ميكني يه ويندوز ديگه نصب كن !!!! :28:
ولي بنده دنبال حل و جواب اين مسئله ميگردم. :question:
خوب وقتي بررسي كردم ديدم كه زبان فارسي و يه تعداد زبان ديگه از سي دي ويندوز حذف شده تا حجم كمتر بشه. ولي حالا بنده ميخوام زبان فارسي رو هم به ويندوز اضافه كنم پيام بالا رو ميده . طبق تحقيقي كه تو اينترنت گشتم يه تغييراتي توي فايل بنام intl.inf انجام شده و زبان فارسي حذف شده حالا بنده توي اين فايل جاهاي حذف شده زبان فارسي رو اضافه كردم (البته با فايل اصلي ) و فايلهاي كيبورد فارسي رو اضافه كردم بعد ويندوز رو ريستارت كردم حالا اومدم فارسي رو انتخاب كنم كه ديدم ميشه وapply رو زدم ديدم پيام خطاي بالا رو نداده و درخواست سي دي كرد و من يك سي دي ويندوز ايكس پي فارسي ساپورت گذاشتم كه ديدم قبول كرد و در آخر پيغام ريستارت داد خيلي خوشحال شدم و هوراي موفقيت سر دادم. :19:بعد ريستارت ديدم زبان فارسي به taskbar اضافه شده و رفتم كنترل پنل و به قسمت regional options\advenced بعد ديدم باز زبان عربي كه قبلا هم همين بود و خطا ميداد بود باز فارسي رو انتخاب و سي دي ويندوز خواست ريستارت .... باز ..... :41: ! ولي در ورد و همه جا تمام حروف فارسي درست تايپ ميشد. حالا مشكلاتي كه ايجاد ميكرد 1.برنامه هايي كه چند زبانه بودند و از اين قسمت تشخيص زبان ميدادند همه در مرحله اول زبان عربي رو لود ميكردند و بايد دستي درست ميكردم 2.نتونستم و يا راه حلي پيدا نكردم كه در قسمت regional options\advenced فارسي رو بجاي زبان ديگه مثل عربي يا انگليسي انتخاب كنم بيام.

حالا دوستاني كه ميتوانند راه حلي ارائه كنند و بنده را از ناداني به دانايي برسانند و ديگر دوستان را با تجربه تر كنند ، ممنون ميشم . :33::10::20:

با تشكر :thumbsup:

كسي نيست جواب ما رو بده ؟ :13::41:

saiiddz
06-04-2009, 10:53
شاید
بهتره که تن تن عوض نشه

كسي نيست جواب ما رو بده ؟ :13::41:
دوست عزیز این مشکل بارها مطرح شده
با یک سرچ ساده پیداش کنید
مشکل زبان به راحتی حل میشه

Masоud
06-04-2009, 13:33
سلام
نه عزیز فکرنکنم.

ks.s
08-04-2009, 08:34
باسلام
من بایک مشکلی مواجه شدم مطالبی رو که تو اینتر نت سرچ کردم مثلا با گوگل تو لیست کادر سرچ باقی موندن و مثلا به محض اینکه حرف الف رو میزنم کلیه کلماتی که با الف نوشته شدن لیست می شن چطور می شه اونارو پاک کنم cookies و history رو هم پاک کردم ولی نشد

ارمغان جنون
08-04-2009, 09:09
سلام
1-ویندوز beta se7en از نظر سخت افزاری چه سیستمی رو نیاز داره؟مثل ویستا می مونه یا ایکس پی یا هیچ کدوم؟
آیا با این سیستم میشه نصبش کرد؟
ram 2*256 ddr , vga 256 , cpu intel celeron 2.8,mainboard asus
2-درایور ها رو کدومشونو خودش نصب می کنه؟مثل کارت صدا,گرافیک,مودم و غیره
و اگر نصب نکرد باید نرم افزار درایور مربوطه رو که مخصوص ویندوز هفت هست از اینترنت دانلود کنم یا درایورهای مخصوص ایکس پی و ویستا هم روی اون نصب میشه؟
3-در مورد نرم افزار هایی که روی ویندوز ویستا نصب نمی شدن توی ویندوز هفت چطوره؟کلیه نرم افزار هایی که روی ویندوز ایکس پی نصب میشن روی ویندوز هفت هم نصب میشن؟

K A R I M I
08-04-2009, 09:31
باسلام
من بایک مشکلی مواجه شدم مطالبی رو که تو اینتر نت سرچ کردم مثلا با گوگل تو لیست کادر سرچ باقی موندن و مثلا به محض اینکه حرف الف رو میزنم کلیه کلماتی که با الف نوشته شدن لیست می شن چطور می شه اونارو پاک کنم cookies و history رو هم پاک کردم ولی نشد
شما باید خاصیت زیر را غیر فعال کنید ، مثلا اگر ار اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید باید مطابق شکل زیر عمل کنید :
تصویر :

و اگر نمی خواهید این خاصیت فعال باشد باید تمام اون تیک ها رو بردارید !

saiiddz
08-04-2009, 12:25
سلام
1-ویندوز beta se7en از نظر سخت افزاری چه سیستمی رو نیاز داره؟مثل ویستا می مونه یا ایکس پی یا هیچ کدوم؟
آیا با این سیستم میشه نصبش کرد؟
ram 2*256 ddr , vga 256 , cpu intel celeron 2.8,mainboard asus
2-درایور ها رو کدومشونو خودش نصب می کنه؟مثل کارت صدا,گرافیک,مودم و غیره
و اگر نصب نکرد باید نرم افزار درایور مربوطه رو که مخصوص ویندوز هفت هست از اینترنت دانلود کنم یا درایورهای مخصوص ایکس پی و ویستا هم روی اون نصب میشه؟
3-در مورد نرم افزار هایی که روی ویندوز ویستا نصب نمی شدن توی ویندوز هفت چطوره؟کلیه نرم افزار هایی که روی ویندوز ایکس پی نصب میشن روی ویندوز هفت هم نصب میشن؟
1.شبیه ویستاست
به نظر من اکس پی خوبه برای سیستمت
مثلآ اکس پی مدیا سنتر سرویس پک 3 که هم کامله و هم زیبا
2.تویه ویستا گرافیک رو ولی تویه اکس پی باید همشو نصب کنی که کاری نداره
شاید بشه اکس پی یا ویستا(احتمالآ میشه)
3.کلیه نه ولی میشن

ارمغان جنون
08-04-2009, 15:54
1.شبیه ویستاست
به نظر من اکس پی خوبه برای سیستمت
مثلآ اکس پی مدیا سنتر سرویس پک 3 که هم کامله و هم زیبا
2.تویه ویستا گرافیک رو ولی تویه اکس پی باید همشو نصب کنی که کاری نداره
شاید بشه اکس پی یا ویستا(احتمالآ میشه)
3.کلیه نه ولی میشن

منظورم این بود که درایور های مخصوص ایکس پی و ویستا رو میشه رو ویندوز هفت نصب کرد؟مثل کارت صدا,گرافیک,مدوم و غیره؟
یا باید نرم افزار نصب کنندش رو بگیرم یا دانلود کنم؟

majidrabiei
08-04-2009, 18:58
با سلام
من وقتی می خوام وارد پارتیشن های کامپیوترم بشم پیغام access is denied می ده علت چیه ؟

omid-p30
08-04-2009, 19:02
با سلام
من وقتی می خوام وارد پارتیشن های کامپیوترم بشم پیغام access is denied می ده علت چیه ؟

majidrabiei
08-04-2009, 20:04

این کار رو کردم ولی فایده نداشت

amir_toos
08-04-2009, 20:07
هیچ کاری بهتر از عوض کردن ویندوز نیست!

tohidkh
08-04-2009, 20:11
این کار رو کردم ولی فایده نداشت

با سلام

هیچ کاری بهتر از عوض کردن ویندوز نیست!
دوست من سیستم تون ویروسی شده
باید به آنتی ویروس آپدیت شده اونو اسکن کنید.
اگه ویندوز رو عوض کنید مشکل به طور موقت حل میشه و بعد از پخش شدن ویروس در ویندوز بعدی بازم اتفاقات ادامه پیدا میکنه

موفق باشید :11:

farshad_4017
10-04-2009, 11:56
سلام !
الان یه چند هفته ایه که وقتی ویندوز بالا میاد ، صفحه اصلی میاره و دیگه هیچ !
موس کار می کنه ، ولی ویندوز هنگ کرده ! باید چند باری ریست کنم تا درست بشه !!!
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

[ali]
10-04-2009, 12:45
سلام !
الان یه چند هفته ایه که وقتی ویندوز بالا میاد ، صفحه اصلی میاره و دیگه هیچ !
موس کار می کنه ، ولی ویندوز هنگ کرده ! باید چند باری ریست کنم تا درست بشه !!!
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
ممکنه دو برنامه نصب کرده باشی که تداخل داشته باشن بهتره باsafe مد یک بررسی کنی

farshad_4017
10-04-2009, 13:17
چجور بررسی بکنم ؟

farshadtizhoosh
10-04-2009, 13:35
سلام
من يه زيرنويس يه فيلم را دانلود كردم
ويندوزما كه عوض كردم به اين صورت نشون ميده:
1
00:00:41,460 --> 00:00:43,050
õï óçá íô

2
00:00:43,170 --> 00:00:47,380
í˜ æ äíã ãíáíçñï äýñ èñ ñæí
òãíä òäïí ãí ˜ñïäï.

بايد چيكار كنم؟
يقين دارم مشكل از ويندوزه
آخه ويندوز قبلي قشنگ نشون ميداد

king emperor
10-04-2009, 18:18
شما unicode را روی فارسی تنظیم کنید

pars20
11-04-2009, 08:04
سلام
چطوری میشه بدون ویندوز یه درایو رو فرمت کرد ؟ مثلا باداس یا سی دی ویندوز .درحالتی که روی کامپیوتر هیچ ویندوزی نصب نشده باشه

peyman_nn
11-04-2009, 11:34
سلام
وقتی میخام ویندوزم رو شات داون کنم ، اول این پیام میاد
بعد از زدن اون گزینه صفحه میپره و بعد از چند ثانیه دوباره آیکون ها برمیگردند ، این بار دیگه میشه خاموش کنم
ایراد از چیه ؟

king emperor
11-04-2009, 11:42
اشکال از explorer.exe است

ویندوز خودتون رل repier ( دوباره نصب ) کنید

king emperor
11-04-2009, 11:45
سلام
چطوری میشه بدون ویندوز یه درایو رو فرمت کرد ؟ مثلا باداس یا سی دی ویندوز .درحالتی که روی کامپیوتر هیچ ویندوزی نصب نشده باشه

کاری نداره ویندوز را وفقتی دوباره نصب کنی

اون مرحله که درایو را فرمت می کنی

بعد از فرمت سیستم را ریستارت کن

ولی برای اینکار نرم افزارهای مخصوص به خودش رو داره

[ali]
11-04-2009, 13:31
اشکال از explorer.exe است

ویندوز خودتون رل repier ( دوباره نصب ) کنید
یک راه ساده تر هست از cd ویندوزشون فایل اکسپلورر را استخراج و در مسیرش ریپلیس کنن بدون دردسر!

farshadtizhoosh
11-04-2009, 14:13
شما unicode را روی فارسی تنظیم کنید

چطوري؟!:11:

king emperor
11-04-2009, 21:36
چطوري؟!:11:

به لینک زیر مراجعه کنید

mani32
12-04-2009, 13:57
مدتی است که باهنگ کردن بی دلیل و نا منظم ویندوز (پنتیوم 4 )مشکل روانی پیدا کردم ، فن cpu و فن پاور ، کارت گرافیکی ، رم عوض کردم مشکل حل نشده دیروز یادم افتاد که سرویس پک 3 نصب کردم ولی یادم نیست که قبل از نصب هم این مشکل داشتم یا نه !!!! بنظر شما میتونه این مشکل از سرویس پک 3 باشه ؟
تنها راهنمای هم وقتی ویندوز بالا میاد موزیک ویندوز با قطع و وصل به گوش میرسه؟!!! ولی بعدش همه چیز درست هست تا هنگ کنه!!!

extreme2006gh
12-04-2009, 14:09
مدتی است که باهنگ کردن بی دلیل و نا منظم ویندوز (پنتیوم 4 )مشکل روانی پیدا کردم ، فن cpu و فن پاور ، کارت گرافیکی ، رم عوض کردم مشکل حل نشده دیروز یادم افتاد که سرویس پک 3 نصب کردم ولی یادم نیست که قبل از نصب هم این مشکل داشتم یا نه !!!! بنظر شما میتونه این مشکل از سرویس پک 3 باشه ؟
تنها راهنمای هم وقتی ویندوز بالا میاد موزیک ویندوز با قطع و وصل به گوش میرسه؟!!! ولی بعدش همه چیز درست هست تا هنگ کنه!!!

اول نرم افزاري تست كنيد مثلا يه ويندوز ديگه كلا نصب كنيد
بعد هم سخت افزاري
احتمال اينكه از پاور هم باشه وجود داره با يه پاور ديگه تست كنيد يا اگه امكان داره قطعات جانبي رو كه لازم نيست از مدار خارج كنيد تا تغذيه بورد بهتر انجام بشه .

mojtaba_sa
12-04-2009, 21:39
سلام
چند وقتی بود گه گداری این صفحه آبی معروف که زیاد شنیدم در موردش ولی نمیدونم چرا میاد ، میامد . ولی امروز اومد و هر کاری کردم بازم میامد و دیگه ویندوز بالا نیومد . آخر مجبور شدم ویندوز عوض کنم ... جریان این صفحه آبی چیه ؟ راه حل خاصی داره دیگه نبینیمش ؟؟؟؟
ممنونم . یا علی

tohidkh
12-04-2009, 21:47
سلام
چند وقتی بود گه گداری این صفحه آبی معروف که زیاد شنیدم در موردش ولی نمیدونم چرا میاد ، میامد . ولی امروز اومد و هر کاری کردم بازم میامد و دیگه ویندوز بالا نیومد . آخر مجبور شدم ویندوز عوض کنم ... جریان این صفحه آبی چیه ؟ راه حل خاصی داره دیگه نبینیمش ؟؟؟؟
ممنونم . یا علی
سلام.
منظورتون از صفحه آبی، همون Dumping physical Memory هست؟
همونی که تا 100 میشمره بعدش هم ریستارت میکنه؟
خب دلایل مختلف نرمافزاری وسخت افزاری میتونه داشته باشه.
اگه شما اون کدی رو که در آخر صحفه بود، یادداشت میکردید، دقیقا میتونستیم بفهمیم که مشکل از چیه
Dumping physical Memory دقیقا به رم سیستم مربوط هست
حالا اینکه مشکل نرم افزاری باشه یا سخت افزاری، تشخیصش به عهده ی یوزر هست.
آیا نرم افزار سنگینی نصب کرده بودید؟
مثل گیم سنگین، یا نرم افزاری که خیلی از رم استفاده کنه....؟!؟
اگه بله مشکل نرم افزاری هست
همچنین، نصب کردن پیاپی نرم افزارهای حجیم، بدون ریستارت کردن، باعث به وجود آمدن این مشکل در ویندوز میشه
اگه با تعویض ویندوز این مشکل حل نشد، باید اقدام به تعویض رم ها تون بکنید (به ندرت سخت افزاری میشه)
موفق باشید:11:

pars20
13-04-2009, 02:36

کسی نمیدونه؟

extreme2006gh
13-04-2009, 10:27

کسی نمیدونه؟

از طريق cd bootable xp ميتونيد به قسمت فرمت كه رسيد هر درايوري رو كه ميخواهيد فرمت كنيد . اگه چند درايور رو خواستيد فرمت كنيد بايد بعد از فرمت هر درايو سيستم رو دوباره ريست كنيد و مراحل رو دوباره طي كنيد و يه درايو ديگه رو انتخاب كنيد

ولي از طريق داس ميتونيد با يه cd bootable DOS مثل cd هاي ويندوز 98 و me و . . . داس رو بوت كنيد و اونجا با فرمان :A:>x دراينجا (x نام درايور مورد نظر هست ) وارد درايور مورد نظر شويد و بعد فرمان format رو تايپ كنيد.
البته format/q هم براي quick فرمت هست .

brain
13-04-2009, 11:57
سلام.
چطوری میشه کل all programs در شاخه ی start رو با یک روش ساده پاک کرد ... ؟
اگه بخوام دونه دونه پاک کنم خیلی طول میکشه !

taghi_ramzi
13-04-2009, 12:05
سلام
آپدیتهای ویندوز رو برای استفاده مجدد چطور میشه استخراج کرد ؟

omid-p30
13-04-2009, 12:27
سلام.
چطوری میشه کل all programs در شاخه ی start رو با یک روش ساده پاک کرد ... ؟
اگه بخوام دونه دونه پاک کنم خیلی طول میکشه !

c/ document and settings/ all users/start menu/programs

حالا همه برنامه هایی رو که نمیخوایند انتخاب کرده با یک کلیک پاک کنید.

اگر برنامه ای اینجا نبود ولی تو all programs بود همین مسیر رو این بار به جای all users در بقیه پروفایل یوزر ها چک کنید.

omid-p30
13-04-2009, 12:44
سلام
آپدیتهای ویندوز رو برای استفاده مجدد چطور میشه استخراج کرد ؟

extreme2006gh
13-04-2009, 14:47
علت اينكه تو ويندوز بعضي از اسامي فايلها آبي هست چيه ؟ مثل تصوير زير
البته از ويروس فكر نميكنم باشه چون كسپر رو سيستم نصب هست و آپديته .

omid-p30
13-04-2009, 14:54
علت اينكه تو ويندوز بعضي از اسامي فايلها آبي هست چيه ؟ مثل تصوير زير
البته از ويروس فكر نميكنم باشه چون كسپر رو سيستم نصب هست و آپديته .

تصویرت که باز لود نمیشه. ولی فکر میکنم اگر درproperties هر درایو قسمت مربوط به

compress drive to save disk space چک خورده و روی فایل های درایو مربوطه اعمال شده باشه ابی میشند.

extreme2006gh
13-04-2009, 20:29
تصویرت که باز لود نمیشه. ولی فکر میکنم اگر درproperties هر درایو قسمت مربوط به

compress drive to save disk space چک خورده و روی فایل های درایو مربوطه اعمال شده باشه ابی میشند.

نميدونم چرا تصوير لود نميشه وقتي داشتم اون پست رو ميذاشتم تصوير بود و مشكلي نداشت ولي الان برا خودمم لود نميشه . فكر ميكنيد مشكل چي هست ؟ ( اين هم خودش يه سواله ديگه :20:؟ )
در ضمن من تو persingig آپلود مي‌كنم ميتونه مشكل از اون باشه ؟

در مورد مشكل اسامي آبي اون تيكي كه شما گفتيد روي درايو من انتخاب نشده است ولي بازم , مشكل از چي مي‌تونه باشه دوست من ؟

تشكر

omid-p30
13-04-2009, 22:39
نميدونم چرا تصوير لود نميشه وقتي داشتم اون پست رو ميذاشتم تصوير بود و مشكلي نداشت ولي الان برا خودمم لود نميشه . فكر ميكنيد مشكل چي هست ؟ ( اين هم خودش يه سواله ديگه :20:؟ )

در مورد مشكل اسامي آبي اون تيكي كه شما گفتيد روي درايو من انتخاب نشده است ولي بازم , مشكل از چي مي‌تونه باشه دوست من ؟

تشكر
تصاویر رو من از up.ma آپ میکنم ومشکلی ندارم.

با این حال من فکر میکنم قضیه همون باشه. میتونی امتحان کنی. روی یک درایو تیک اون قسمت رو بزن و اوکی کن، بعد از چند ثانیه کنسل کن. میبینی که اسم تعدادی از فولدر ها یا فایل های اون درایو آبی شدند.

Crespo
13-04-2009, 22:58
منم دقیقاً همین مشکل آبی بودن رو ندارم که فکر نکنم چیز خاصی باشه!!!

nw_nk
14-04-2009, 06:17

تشكر

منم دقیقاً همین مشکل آبی بودن رو ندارم که فکر نکنم چیز خاصی باشه!!!

مورد همونیه که دوستمون امید اشاره کردن. این فایل ها و فلدر ها فشرده شدن. البته از طریق NTFS.

برای نرمال کردنشون در Properties شون دکمه Advanced رو بزنید و تیک Compress content رو بردارید و برای تمام محتوا Apply کنید.

darya_2006
14-04-2009, 08:24
سلام
چجوری میشه سرچایی که تو سایت گوگل زده شده از حافظه اینترنت اکسپلورر پاک کرد تا وقتی دوباره اول حرف اون کلمه رو زدیم تمام کلمه رو نیاره؟

omid-p30
14-04-2009, 09:47
سلام
چجوری میشه سرچایی که تو سایت گوگل زده شده از حافظه اینترنت اکسپلورر پاک کرد تا وقتی دوباره اول حرف اون کلمه رو زدیم تمام کلمه رو نیاره؟

البته ایترنت اکسپلورر تاپیک اختصاصی هم داره ولی شما tools رو بزنید بعد internet options بعد به قسمت content برید اونجا settings مربوط به auto complete رو بزنید درپنجره ای که باز میشه تیک forms رو بردارید و اوکی کنید.

delete auto complete history رو هم بزن

Ni_nigc
14-04-2009, 11:54
البته ایترنت اکسپلورر تاپیک اختصاصی هم داره ولی شما tools رو بزنید بعد internet options بعد به قسمت content برید اونجا settings مربوط به auto complete رو بزنید درپنجره ای که باز میشه تیک forms رو بردارید و اوکی کنید.

delete auto complete history رو هم بزن

كاملا درسته .
ولي اگه حوصله اين رو كه هميشه بخواي اينا رو ژاك كني ( مثل History , Temp Int File , Temp , cookies و فرمها رو ) مي توني يه نرم افزار مثل Privacy Shield نصب كني كه اتومات پاكشون كنه .

موفق باشي

Ni_nigc
15-04-2009, 07:58
من مي خوام بتونم محتواي فايل هاي Word رو توي كل سيستمم بگردم .
توي تاپيك مربوط به Word پرسيدم ، به من گفتن كه با نرم افزار Google Desktop ميشه . من هم دانلود كردم و . . .
ولي نميشه باهاش محتواي فايل ها رو جستجو كرد كه .
چكار ميشه كرد ؟

ممنون

asbfrooshan
15-04-2009, 08:28
سلامویندوز xp دارم و می خوام ویندوز 98 را نصب کنم با ید چه کاری انجام دهم؟؟؟ یکی از دوستم گفت یک راه حلی دارد ولی کاملا بلد نبود با ید چه کار کنم با تشکر

extreme2006gh
15-04-2009, 11:28
سلامویندوز xp دارم و می خوام ویندوز 98 را نصب کنم با ید چه کاری انجام دهم؟؟؟ یکی از دوستم گفت یک راه حلی دارد ولی کاملا بلد نبود با ید چه کار کنم با تشکر

تا اونجايي كه من يادم هست اول 98 بايد نصب بشه و بعد xp چون سيستم عاملهاي قديمي مايكروسافت هميشه به جديد اولويت داره مثلا 98 به xp و يا xp به ويستا .

ولي شايد يه سري نرم از نرم افزارها مثل vista boot pro يا easy BCD ( براي xp ) باشند كه بتونند فايلهاي بوت ويندوز رو ويرايش كنند

[ali]
15-04-2009, 16:04
فرمت درایو c تون چیه fat یا ntfs

saiiddz
15-04-2009, 16:35
;3691815']فرمت درایو c تون چیه fat یا ntfs
فرمت باید فت باشه واینکه نصب این ویندوز از اکس پی سختره

[ali]
15-04-2009, 16:39
فرمت باید فت باشه واینکه نصب این ویندوز از اکس پی سختره
بله باید فت باشه نصبش نه سخت نیست می شه با استفاده از نرم افزارهایی مثل ویرچوال مشین هم وینوز های پایین تر و سایر سیستم عامل ها را داشت

nw_nk
16-04-2009, 12:03
من مي خوام بتونم محتواي فايل هاي Word رو توي كل سيستمم بگردم .
توي تاپيك مربوط به Word پرسيدم ، به من گفتن كه با نرم افزار Google Desktop ميشه . من هم دانلود كردم و . . .
ولي نميشه باهاش محتواي فايل ها رو جستجو كرد كه .
چكار ميشه كرد ؟

ممنون

سلام.

برنامه های زیادی اینکارو انجام میدن:

SearchInform
FSA یا File Search Assistant
Word Search and Replace
PowerGREP
و ...

Dead Space
16-04-2009, 17:45
می شه کاری کرد که ویندوز xp بیش از 3 گیگ رم ساپورت کنه؟! من الان رمم 4 گیگ هست ولی xp سه گیگ میشناستش

Dreamland
16-04-2009, 17:50
می شه کاری کرد که ویندوز xp بیش از 3 گیگ رم ساپورت کنه؟! من الان رمم 4 گیگ هست ولی xp سه گیگ میشناستش
64 بیتیشو نصب کن

Dead Space
16-04-2009, 18:05
آپدیتی چیزی هست که این 32 بیتی رو بکنه 64 بیتی!؟ اگه هست لینک دانلودش رو بی زحمت بزارید...
اگه هم نیست لینک دانلود ویندوز 64 بیتی کامل رو بزارید لطفا
ممنونم

extreme2006gh
16-04-2009, 20:08
با آپدیت که نمیتونید ویندوز رو 64 بیتی کنید
تو همین فروم میتونید به قسمت سیستم عامل برید و دانلود کنید

Dead Space
16-04-2009, 20:46
اگه می شه لینک این جایی که میگین رو بدین...ممنون

omid-p30
16-04-2009, 20:52
اگه می شه لینک این جایی که میگین رو بدین...ممنون

Dead Space
16-04-2009, 21:02
ببخشید! این قضیش چیه!؟!؟ مگه امکان داره 6 تا xp 64 bit تو 9 مگابایت باشه؟!
This DVD Contains:

Windows XP x64 Retail
Windows XP x64 Corporate
Windows 2003 x64 Enterprise Retail
Windows 2003 x64 Enterprise Corporate
Windows 2003 x64 Standard Retail
Windows 2003 x64 Standard Corprate

3.43 GB After Extraction

INSTALL NOTE:

1. Burn to DVD and reboot to install (you cannotstart the setup from within 32-bit windows!) or start installation from within an existing 64-bit version of
Windows.
2. CD Keys: Please See the .NFO file.
3. Run AntiWPA3.cmd in the AntiWPA folder to disable activation in non-corprate installs.

nw_nk
17-04-2009, 05:10
ببخشید! این قضیش چیه!؟!؟ مگه امکان داره 6 تا xp 64 bit تو 9 مگابایت باشه؟!
This DVD Contains:

Windows XP x64 Retail
Windows XP x64 Corporate
Windows 2003 x64 Enterprise Retail
Windows 2003 x64 Enterprise Corporate
Windows 2003 x64 Standard Retail
Windows 2003 x64 Standard Corprate

3.43 GB After Extraction

INSTALL NOTE:

1. Burn to DVD and reboot to install (you cannotstart the setup from within 32-bit windows!) or start installation from within an existing 64-bit version of
Windows.
2. CD Keys: Please See the .NFO file.
3. Run AntiWPA3.cmd in the AntiWPA folder to disable activation in non-corprate installs.

این تاپیک رو چک کنید:

Dead Space
17-04-2009, 10:51
خیلی ممنون از راهنماییتون! من تو این آدرس(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) ویندوز xp64bit درست و حسابی پیدا نکردم، یا همه از رپیدشیر بود یا لینک ها سوخته بود! اگه لینک مستقیم دارید ازش ممنون می شم بزارید

Mohammad King
17-04-2009, 19:49
در سایت p30downlod.com وجود داره.

جواب به:Dead Space

undertaker_ss
17-04-2009, 20:06
سلام به همه
دستم به دامن تون یه مشکلی برام پیش اومده
یه سری از عکسهام باز نمی شه
یعنی باز می شه اما چیزی توش نیست
فیلمهام هم همین طور شده البته یه سری شون
من تنها کاری که کردم قبلا permission ها رو تغییر دادم که کسی نتونه بره سرش
اما بعدا عوضش کردم
اگه کسی راه حلی به ذهنش می رسه ممنون می شم کمک کنه

Ni_nigc
18-04-2009, 09:35
سلام.

برنامه های زیادی اینکارو انجام میدن:

Searchinform
fsa یا file search assistant
word search and replace
powergrep
و ...

لينكي از اينا دارين ؟

sonamy1
18-04-2009, 11:45
دوستان مدتیه که یک مشکلی برام پیش اومده که حسابی کلافم کرده ..نمیدونم چرا و به چه علت هر ویندوزی را که نصب میکنم ساعتش دچار مشکل میشه ..به این صورت که ساعت ویندوزم همیشه عوض میشه ..من هر روز درستش میکنم ولی دوباره یک یا دو ساعت عقب یا جلو میره ..حقیقتش خودم هم موندم چرا این ساعت اینهمه بازی در میاره ..بد میره روی اعصابم :13:

ممنون میشم راهنمایی کنید :11::11:

saiiddz
18-04-2009, 11:52
دوستان مدتیه که یک مشکلی برام پیش اومده که حسابی کلافم کرده ..نمیدونم چرا و به چه علت هر ویندوزی را که نصب میکنم ساعتش دچار مشکل میشه ..به این صورت که ساعت ویندوزم همیشه عوض میشه ..من هر روز درستش میکنم ولی دوباره یک یا دو ساعت عقب یا جلو میره ..حقیقتش خودم هم موندم چرا این ساعت اینهمه بازی در میاره ..بد میره روی اعصابم :13:

ممنون میشم راهنمایی کنید :11::11:

دوست عزیز موقعیت رو به تهران که 3.5 هست تغییر بدید
اگه درست نشد شاید اشکال از مرکز باشه
شاید اشکال از باطری مادر بورد یا همون بایوس

sonamy1
18-04-2009, 22:12
دوست عزیز موقعیت رو به تهران که 3.5 هست تغییر بدید
اگه درست نشد شاید اشکال از مرکز باشه
شاید اشکال از باطری مادر بورد یا همون بایوس

ضمن تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی ...اتفاقا موقعیت روی تهران هم هست ولی ساعت چیز دیگه ای را نشون میده نمیدونم علتش چیه ؟؟

اگر از باطری مادربورد یا بایوس بود باید چکار کنم ؟؟؟؟؟

meshkiposh2200
18-04-2009, 23:21
با سلام نحوۀ غیر فعال کردن دسترسی به اینترنت در یوزرمحدود توسط ادمین را میخاستم

saiiddz
19-04-2009, 12:23
با سلام نحوۀ غیر فعال کردن دسترسی به اینترنت در یوزرمحدود توسط ادمین را میخاستم
والا تویه اکس پی نمیدونم ولی تویه ویستا راحته

ضمن تشکر از راهنمایی شما دوست گرامی ...اتفاقا موقعیت روی تهران هم هست ولی ساعت چیز دیگه ای را نشون میده نمیدونم علتش چیه ؟؟

اگر از باطری مادربورد یا بایوس بود باید چکار کنم ؟؟؟؟؟
باید عوضش کنی
قیمتش تغریبآ 500 توماهن هست
اگه از سخت افزار سر در نمیارید خودتون دست نزنید

292arman
19-04-2009, 18:19
با درود
دوستان من حدود یک هفته است که با یک مشکل عجیب روبرو شدم. بعد از حدود یکی دو ساعت کار با کامپیوتر زیر آیکون ها کاملا سیاه میشه! گاهی بعد از چند دقیقه خود به خود درست میشه! کسی می تونه بگه علتش چیه؟
cpu=e7400
vga=asus 9500 1G
main=asus p5 pro
ram= OCZ 2*2
windows=xp 64bit
با تشکر

meshkiposh2200
19-04-2009, 22:13
والا تویه اکس پی نمیدونم ولی تویه ویستا راحته

باید عوضش کنی
قیمتش تغریبآ 500 توماهن هست
اگه از سخت افزار سر در نمیارید خودتون دست نزنید

هالا تو ویستا را بگید شاید با مشابهت سازی!تونستم توی ایکس پی هم پیدا کنم

blue2006
20-04-2009, 00:17
سلام
هر چند وقت یک بار کامپیوترم خود به خود در اثر اجرای بعضی برنامه ها رسیت می کنه و وقتی ویندوز بالا میاد این ارور ها رو می ده .

علت چیه ؟
نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟
اصلا از کجا بفهمیم این ارور مال چیه یا مربوط به چه برنامه ای هست ؟
می شه در مورد این صفحات بیشتر توضیح بدین .
ممنون

foaad20
20-04-2009, 10:10
سلام به همه
دستم به دامن تون یه مشکلی برام پیش اومده
یه سری از عکسهام باز نمی شه
یعنی باز می شه اما چیزی توش نیست
فیلمهام هم همین طور شده البته یه سری شون
من تنها کاری که کردم قبلا permission ها رو تغییر دادم که کسی نتونه بره سرش
اما بعدا عوضش کردم
اگه کسی راه حلی به ذهنش می رسه ممنون می شم کمک کنه

سلام
برو تو همون permission یکی اضافه کن و یوزر ادمین رو دسترسی full control بده بهش....یا هر یوزری که میخوای ببینتش.
یا حق

saiiddz
20-04-2009, 12:17
هالا تو ویستا را بگید شاید با مشابهت سازی!تونستم توی ایکس پی هم پیدا کنم
نداره
چون موقع ساخت یک اشتراک برای وصل شدن به اینترنت در ویستا میشه این کارو کرد ولی اکس پی نداره

Masоud
20-04-2009, 13:56
سلام
هر چند وقت یک بار کامپیوترم خود به خود در اثر اجرای بعضی برنامه ها رسیت می کنه و وقتی ویندوز بالا میاد این ارور ها رو می ده .

علت چیه ؟
نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟
اصلا از کجا بفهمیم این ارور مال چیه یا مربوط به چه برنامه ای هست ؟
می شه در مورد این صفحات بیشتر توضیح بدین .
ممنون

سلام

این مشکل از پراسس Explorer.exe ویندوز هست.برای رفع اون یا ویندوزو عوض کن یا Repair .

موفق باشید:40:

Amir Hossein
20-04-2009, 17:53
سلام
رفيقم وقتي يه نرم افزار نصب ميكنه
اخر نصب صفحه ابي ميشه كه كلي نوشته داره
مجبور ميشه سيستم رو ريست كنه

Masоud
20-04-2009, 20:47
سلام
رفيقم وقتي يه نرم افزار نصب ميكنه
اخر نصب صفحه ابي ميشه كه كلي نوشته داره
مجبور ميشه سيستم رو ريست كنه
سلام

می تونه یه عکس از اون صفحه بندازه ؟ تا معلوم بشه چی مشکلش چیه ؟

[ali]
20-04-2009, 21:33
سلام کسي حدس ميزنه مشکل مشکي شدن صفحه و موندش در حين نصب قبل از آغاز نصب چي ميتونه باشه؟
مادربورد هم Asus هست.

Ni_nigc
21-04-2009, 09:39
;3708610']سلام کسي حدس ميزنه مشکل مشکي شدن صفحه و موندش در حين نصب قبل از آغاز نصب چي ميتونه باشه؟
مادربورد هم asus هست.

مي تونه هارد باشه .