PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن صفحه کلید

Qalandar
06-10-2007, 02:10
وقتی با فتوشاپ کار می کنم بعد از مدتی دیگه با کیبورد نمی تونم ابزار داخل جعبه ابزار (مثل قلمو ،پاکن، مارکی و...) را انتخاب کنم ،لطفا راهنمائی بفرمائید.

Hadi_Designer
10-10-2007, 09:47
این مشکل ممکنه به چند دلیل پیش اومده باشه :

1 . امکان داره شما از فتوشاپ ورژن 8 (ME) استفاده کرده باشید ، از اون دسته که امکان تایپ مستقیم داره و به همین دلیل هم همیشه با Shortcut ها مشکل داره .

2 . امکان داره شما از نرم افزار مریم نسخه جدید استفاده کرده باشید و دستور تایپ مستقیم و یا DirectType رو روشن کرده باشید و بهمین دلیل شرکات ها قطع شده (که خودم چندین بار به این مشکل بر خوردم)

3 . امکان داره شما به Prefrences برنامه وارد شدخ باشید و در نحوه مدیریت نرم افزار تغییرات ایجاد کرده باشید .

4 . امکان داره نرم افزار از آن دسته نرم افزار های بد کرک شده ای باشه که معمولا داخل سی دی های کلکسیون نرم افزار پیدا می شه

5 . امکان داره System Performance شما با نرم افزار Conflict داشته باشه و باعث این مشکل شده باشه . در حقیقت کشش نرم افزار رو نداشته باشه .

6 . امکان داره نرم افزار بد نصب شده باشه و یا هنگام نصب به هر دلیلی یه سری از فایل های ضرروری نرم افرا نصب نشده باشه

7 . امکان داره شما نرم افزار دیگری نصب کرده اید که با بعضی از Shortcut ها فعال یا غیر فعال می شه مثل دیکشنری بابیلون و باعث این میشه که شما هروقت از Shortcut ها استفاده کنید کلید انتخاب شده بر روی آن نرم افزار اجرا شود و حق استفاده و دخالت آن در نرم افزار فتوشاپ را گرفته باشد .

پیشنهاد من به شما :

1 . نرم افزار را پاک و دوباره نصب کنید .

2 . حد المقدور از نرم افزار های سالم و کامل (کرک نشده) استفاده کنید .

3 . هرگونه نرم افزار که با زدن کلید ها فعال یا غیر فعال می شود و یا از شرکات خاصی استفاده می کند را پاک یا حداقل غیر فعال کنید.

Maysam-BFU
10-10-2007, 11:35
Hadi_Designer جان نکات خوبی رو اشاره کردید.

4MaRyAm
10-10-2007, 12:30
با توجه به دلایلی که Hadi_Designer به آن اشاره کرده بودند که خیلی خوب بود
یه دلیل خیلی ساده هم که من خودم اغلب با اون مواجه میشم اینه که ممکنه زبان سیستم رو به فارسی کرده باشید که در این حالت shortcutها کار نمی کنه و زبان رو باید دوباره انگلیسی کنید

Hadi_Designer
10-10-2007, 12:53
با توجه به دلایلی که Hadi_Designer به آن اشاره کرده بودند که خیلی خوب بود
یه دلیل خیلی ساده هم که من خودم اغلب با اون مواجه میشم اینه که ممکنه زبان سیستم رو به فارسی کرده باشید که در این حالت shortcutها کار نمی کنه و زبان رو باید دوباره انگلیسی کنید

بله دقیقا درسته من هم به این مشکل بر خورده بودم !