PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین و زیبای Gladiatus

I3 E L O \/ E D
05-10-2007, 17:08
یک بازی آنلاین و زیبا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توضیحات در پست بعد.

alex_3000
05-10-2007, 17:20
من عضو شدم هیچی از بازی سر در نمی یارم یه راهنمایی کنید

I3 E L O \/ E D
05-10-2007, 17:22
اماکن:

1-شهر رم
2- بیرون رم

شهر رم:
Stable
جایی هست که میتونید توش کار کنید و پول بگیرید. به درد وقتی میخوره که میخواید از بازی خارج بشید. میرید میزنید 8 ساعت (این دیگه بیشترینشه) کار کنه و وقتی فردا میاید دوباره بازی کنید لاگین که میشید میبینید کلی دستمزد گرفتید.

Arena:
میرید با گلادیاتورهای دیگه میجنگید. همیشه میشه با 5 نفر بالای خودتون بجنگید در حالت عادی. روی اسمشون کلیک کنید مشخصاتشون میاد و اگر روی اون علا مت 2 مرد که دارن میجنگن در سمت راست هر اسم کلیک کنید با اون گلادیاتور میجنگید. اگر هم شخص خاصی رو برای جنگیدن در نظر دارید اسمش رو اون پایین سرچ میکنید و با اون میجنگید (مثلا قضیه انتقام گیریه) ولی این سرچ 10 سکه آب میخوره واستون. و همچنین در Arena هر 15 دقیقه یکبار میتونید بجنگید. یعنی وقتی با یکی جنگیدید دیگه بعدش تا 15 دقیقه نمیتونید با کسی توی Arena بجنگید
Tavern

جایی هست که میتونید برید از صاحبش ماموریت بگیرید و اگر ماموریت رو انجام بدید طرف بهتون پول و اشیا گرون قیمت میده.

Training
جایی هست که یه گلادیاتور بازنشسته ازتون پول میگیره و آپگریدتون میکنه. مثلا قدرت، سرعت، مهارت و ... رو ارتقا میده. بشدت توصیه میشه چون خیلی تاثییر داره روی نتیجه پیکار ها.

Weapon smith

جایی هست که میتونید سلاح بخرید یا بفروشید. اگر سلاحی بخرید و بعدش بخواید به آهنگر بفروشید ارزون تر میخرتش. اگر چیزی میخواید بخرید باید درگش کنید و بعدی دراپش کنید توی اینونتوری خودتون. اگرم میخواید بفروشید وارون.

Armour Smith
مانند قبلی تنها با این فرق که اینجا بجای سلاح میتونید سپر و زره و .. بخرید

General Goods

خرید و فروش هرچیزی بجز موارد بالا

Auction building

تالار حراجی هست.

میتونید اشیا کمیاب رو بخرید.

قوانین حراج:

یه زمانی داره که همیشه میگه چقدر تا پایان زمان حراج مونده. Long, medium, short هروقت شما یه قیمت بالاتر از نفر قبلی بدید تا پایان زمان حراجی همه وقت دارن بیان از شما جلو بزنن (1 2 3 فروخته شد به باقر نداره). و اگر کسی قیمت بالاتر از شما بده پول قبلی که پیشنهاد داده بودید و گرو گزاشته بودید میپره (یعنی بدبخت میشید). پس پیشنهاد میشه هیچ وقت زمانی که مطمئن نیستید قیمتی که میدید گردن شکن نیست اینکارو نکنید. همیشه وقتی میرید حراج یه قیمت بگید که همه شلوارشون رو خیس کنن.
Market:

بازار شهر هست دیگه. میتونید وقتی یه جنسی رو لازم ندارید بجای اینکه برید به آهنگره پدر سگ که بزخر میکنه بفروشید. مستقیم ببریدش بازار بدید دست مصرف کننده. هر قیمتی هم بخواید میتونید روش بذارید. بعد کالای شما میره تو لیست تا وقتی که کسی بیاد و بخرتش. پس درست قیمت بذارید که بخرنش. ازین بازار میتونید خرید هم بکنید. مثلا برید اول آهنگری ببینید قیمت فلان چیز چنده. بعدش بیاید تو بازار اسمش رو سرچ کنید اگر ارزون تر از آهنگری بود قیمتش تو بازار بخرید. ولی بیشتر این آدمایی که تو این بازی هستن گاو هستن. طرف اومده جنسی رو که آهنگر میده 96 سکه. زده 200 سکه. با اینکارا فقط لیست رو شلوغ میکنن. مواظب باشید ازینا خرید نکنید.
حالا میرسیم به مکان های بیرون شهر رم (اون آیکن نقشه ایتالیا رو باید بزنید)
تو این مکان های بیرون شهر فقط میشه برید با جونورهای عجیب غریب بجنگید و Experience و پول و بعضی وقتا هم آیتم های نایاب بدست بیارید. البته چه نبرد رو ببرید چه ببازیر Experience رو میگیرید.

حالا مکان ها و نوع جونوراش:

Mist Mountains
یه آدم صحرا نشین (Deserter

Dark Woods
یه جور آدمای وحشی بنام Harpy داره

Barbarian Village
از اسمش معلومه دیگه. بربر ها ریختن توش

Bandit Camp
کمپ راهزن ها. بعضی وقتا Deserter داره و بعضصی وقتا Bandit

Ancient Temple
یه گارد رومی گردن کلفت

Pirate Harbour
دزدان دریایی (Pirate) و بعضی وقتا هم Deserter

Wolf Cave
گرگ

حالا قوانین مکان های بیرون شهر رم.

یه چیزی هست بنام Expedition (اگر اشتباه نکرده باشم) که ازینا نهایتش میتونید 12 تا داشته باشید. هروقت میرید بیرون شهر رم میگه 3 حالت نبرد رو یکیش رو انتخاب کنید. یکی 30 دقیقه ای (3 تا Expedition مصرف میکنه) یکی 20 دقیقه ای(2 تا مصرف میکنه) یکی هم 10 دقیقه ای (یکی مصرف میکنه). حالا اگر مثلا یه 30 دقیقه ای رو ببرید انگار 3 بار بردید و مقدار طلا و غنایمی و Experience هم که بدست میاد 3 برابر هست. یجور ریسکه دیگه شایدم ببازید.

هر ساعت که میگذره (چه شما تو بازی باشید و چه نباشید) یکی Expedition بهتون میدن.

سیستم مسیج هم داره این بازی. میتونید به دیگر بازیکنان پی ام بفرستید. به انواع اقسام گیلد های مختلف هم میتونید بپیوندید (هر گیلد قوانین خاص خودش رو داره که توسط رئیسش مشخص میشه) و تو گیلد ماموریت با هم دیگه انجام میدید و خلاصه پول حسابی در میارید. هر گیلدی قوانین برای پذیرفتن اعضا داره که توش نوشته. میتونید خودتون گیلد بزنید (باید لول 5 باشید)

نکته درباره ی آیتم هایی که غنیمت میگیرید. اینا نمیاد تو اینورتوری. میره یه جایی بنام Package که باید برید ازونجا منتقل کنید به اینورتوریتون. هروقت توی پکیجتون چیزی باشه اون بالای صفحه دقیق زیر نوک شمشیر اون گلادیاتوره توی بنر یه آیکن صندوق چه کوچیکه چهارگوش میاد بقل دسته آیکن مسج. اونو میزنید و میره تو پکیج و بعدش میتونید آیتم های منتقل کنید.

دیگه فکر نکنم چیزه دیگه ای باقی مونده باشه.

بازم اگر چیزی یادم رفته بود بپرسید پاسخ بدم.
تا بعد.

alex_3000
05-10-2007, 17:33
شما تو کدوم سرور بازی می کنید؟
من تو سرور 7 هستم
من تازه بازی رو شروع کردم چه کار هایی بکنم خوب هست ؟

I3 E L O \/ E D
05-10-2007, 17:37
صلاح بخر و تو استبل کارکن.من تو سرور 4 هستم.

I3 E L O \/ E D
05-10-2007, 17:39
وقتی یکم قوی شدید حتما برین از شهر بیرون و با حیوانات مبارزه کنین در صورت باخت هم امتیاز میده

I3 E L O \/ E D
05-10-2007, 17:45
آقا فقط همین یک نفر بود؟؟؟؟؟
دیگه کسی نیست؟؟؟؟؟

sajadlog
05-10-2007, 18:20
adsl نیاز داره؟
حیف که دیال آپ دارم!بازم افسوس.

alex_3000
05-10-2007, 18:30
adsl نیاز داره؟
حیف که دیال آپ دارم!بازم افسوس.

نه هیچی نیاز نداره فقط برو تو سایت عضو شو بعد هم بازی کن

B O L O T
05-10-2007, 19:49
این بازی تایپک داره عزیز

BehzadKiNG
05-10-2007, 23:12
این بازی تایپک داره عزیز
آره یه نفری یه تاپیک زد که بعد از چندین ماه فقط 2 صفحه شد !!!
من این بازی رو انجام می دادم البته چند ماه پیش تو سرور 2 و الان فکر کنم لول 14 بودم ...
به هر حال بعد از آشنایی با تریبال وارز از قید این بازی گذشتم ولی طراحی زیبای داره که البته جذابیت هم نداره ...

بردیا
06-10-2007, 11:30
ارزش بازی رو داره؟چقدر وقت میگیره هان؟

I3 E L O \/ E D
06-10-2007, 15:06
ارزش بازی کردن داره و روزه فوق فوقش که بخوای خیلی کار کنی 45 دقیقه وقت میگیره

بردیا
06-10-2007, 16:28
45 دقیقه برای من خیلیه.نمیشه.حیف شد.همین جوریش با این تریبال مشکل دارم سر وقتش.

alex_3000
06-10-2007, 16:46
بله بازیش وقت گیر هست و به تریبال هم نمی رسه
در کل همون تریبال رو بازی کنیم بهتره

I3 E L O \/ E D
09-10-2007, 18:54
پس اگه اینجوری باشه که Wow اصلا نباید بازی کرد به خاطر این که وقتگیره!!!!!

alex_3000
09-10-2007, 22:06

wow درسته وقت گیره اما حالش بیشتره از اینه باز یه تکونی می خوره

ALt3rnA
10-10-2007, 17:03
همون تریبال وارز بهتره

بردیا
10-10-2007, 19:51

برای من امسال وقت طلاهستش.الان نگاه نکنید زیاد میام.رمضان تموم بشه شاید فقط روزی10-20 دقیقه بیشتر آنلاین نشم.میخوام تو کنکور بترکونم و رتبم انشالله 2رقمی(شایدم 1رقمی بشه)پس نمیتونم بازیای وقتگیری مثل اینو بازی کنم.همون تریبال خیلی خودش وقت میبره.شاید مجبور بشم براش از اکانت سیتینگ استفاده کنم

I3 E L O \/ E D
20-10-2007, 18:35
من به کسی نمیگم حتما بازی کنه!!!!!
اگر هم بازی نمیکنید رو اون لینک صفحه اول کلیک کنید تا یه حالی به ما بدید
مرسی

arashzam
21-10-2007, 22:11
سلام.
منم عضو شدم.يوزرنيم شما چيه؟

arashzam
21-10-2007, 22:48
من چي كار ميتونم بكن كه اكانتم ابدي شه يا وقتش بيشتر شه؟
شما چي كار كردين؟

I3 E L O \/ E D
22-10-2007, 14:00
شما تو کدوم سرور عضو شدید؟
من یوزرم Alireza.M.A.F تو سرور 1 هست.
اکانت شما همیشگی هست

arashzam
22-10-2007, 15:58
ممنوم...
ولي چه جوري ميتونم سرورو انتخاب كنم؟

arashzam
22-10-2007, 16:03
من وقتي عضو شدم ازم server نپرسيد....

arashzam
22-10-2007, 16:08
از كجا به فهم كدوم سرورم؟

Hamed-Beckham
23-10-2007, 08:39
از كجا به فهم كدوم سرورم؟

عزیزم شما تو قسمت آدرس سایت قبل از Gladiatus باید ببینین ! مثال :

arashzam
24-10-2007, 16:31
ممنون كه راهنماييم كردين.
منم تو سرور 1 عضوم.
يوزرم هم Arashzam هست.

arashzam
24-10-2007, 16:34
اگه ميشه درباره ي :
Rubies - Honor - Level - Arena-
كه بالاي صفست توضيح بدين.

arashzam
24-10-2007, 16:37
بعد از كجا به فهمم چند نفر اونجا عضون؟
و چيجو ري رتبه هاشو نو به ترتيب ببينم؟

arashzam
24-10-2007, 17:06
راستي چه جو ري مي تونم جنسي رو بزاي هراج بزارم؟( توAuction building )

arashzam
24-10-2007, 17:25
تو صلاح ها تو تا damege داره .
مثلا: 2-2 _3-1
اينا چه فرقي مي كنن؟

I3 E L O \/ E D
26-10-2007, 08:27
ببین دوست عزیز اینقدر پشت سرهم پست نده.
تو نمیتونی جنسی رو برای حراج بذاری ولی میتونی جنساتو تو مارکت بفروشی.(رجوع شود به ص1)
تو صلاح ها رو خودمم نمیدونم دقیقا اون اعداد چین ولی میدونم باید جادو یا حلقه بخری تا قدرتشون بیشتر شه.(رجوع شود به ص1)

arashzam
26-10-2007, 08:48
ببخشيد از اين به بعد تو يه پست مي زنم.
راستي من اسم شمارو سرچ كردو ولي چيزي پيدا نكرد.
Rubies چه جوري مي شه بدست اورد؟
من تو ماركت يه Armore و يه شمشير خريدم واز پولم هم كم شد ام به ليستم اضافه نشد.(پريروز خريدم)
و آخر شما چنم هستيد؟

I3 E L O \/ E D
26-10-2007, 09:01
بیبین عزیزم شما اگه میخوای کمکت کنم بیا به سرور 4
Rubies مال بچه پول داراست که باید با پول بخری از سایت گلادیاتوس
اگر اون بالا رو نگاه کنی عکس یعجعبه هست که باید روش کلیک کنی و از اون جا آیتم هارو تو لیستت بذازی.
من 1000 تو سرور 4 هستم دوباره میگم بیا سرور 4

arashzam
26-10-2007, 09:15
شما مگه تو سرور 1 نيستين.
چه فرقي مي كنه؟
من كلي زحمت كشيدم.

I3 E L O \/ E D
26-10-2007, 09:19
خوب شما میتونی تو هر دوتا سرور بازی کنی

arashzam
26-10-2007, 09:34
خوب من تو سرور 4 عضو شدم.

I3 E L O \/ E D
26-10-2007, 09:39
حالا بهتر شد.
یک میل برای من تو بازی بفرست

arashzam
26-10-2007, 09:49
راستي من 1000 رو سرچ كردم اسم خالص 1000 نبود. من
arashzam
هستم. شما يه مسيج بفرست تا من يه مسيج بزنم.

I3 E L O \/ E D
28-10-2007, 16:22
باشه میفرستم
دیگه این کاررو

pedram_ashena
31-10-2007, 20:19
من از ماركت يه شمشير خريدم.پولش كم شد ولي خودش نيامد

تصحيح ميكنم.تو باكسم اومد.

Baby nfs
14-12-2007, 07:38
منم الان تو سرور 4 هستم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Baby nfs
14-12-2007, 07:46
من Koorosh هستم.
شما هم اسماتونو كامل اينجا بنويسيد تا بتونيم با هم تو بازي در ارتباط باشيم.

يه سؤال:
اگه بخوام ديسكانكت بشم بازي رو همونطوري ول كنم؟
چطوري از بازي بيام بيرون؟

Baby nfs
14-12-2007, 07:53
ببخشيد پيداش كردم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون بالا بود.

Baby nfs
15-12-2007, 06:00
Experience كه تو قسمت Overview چيه؟ چطوري مي تونم اونو زيادش كنم؟

MANCHESTERUNITED
17-12-2007, 13:51
من هم mahan هستم.در سرور 1

Baby nfs
17-12-2007, 22:01
بيا تو سرور 4.

Baby nfs
20-12-2007, 15:13
كسي نمي دونه كه تو سرور 4 گيلد ايروني هست يا نه؟

Baby nfs
24-12-2007, 19:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

MANCHESTERUNITED
26-12-2007, 15:23
Experience كه تو قسمت Overview چيه؟ چطوري مي تونم اونو زيادش كنم؟

با جنگيدن و انجام ماموريت و ... زياد ميشه.

zed2
27-12-2007, 11:41
من هم عضو شدم با zed2:10: چه جوری بیام در سرور 4

Baby nfs
28-12-2007, 08:16
من هم عضو شدم با zed2 چه جوری بیام در سرور 4
دوست عزيز فكر نكنم كه تو سرور 4 باشي!!! چون هرچي اسمتو سرچ ميكنم چيزي پيدا نميكنم.
لينك زير شما رو به صفحه عضويت تو سرور 4 ميبره.

عضو شدي خبر بده...

Baby nfs
28-12-2007, 08:19
"Hhghscore" چيه؟
چطوري بايد زيادش كنم؟
هر روز كه ميام ميبينم نسبت به ديروز كمتر شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
28-12-2007, 11:29
دوست عزيز فكر نكنم كه تو سرور 4 باشي!!! چون هرچي اسمتو سرچ ميكنم چيزي پيدا نميكنم.
لينك زير شما رو به صفحه عضويت تو سرور 4 ميبره.

عضو شدي خبر بده...

عضو شدم
:31:

Baby nfs
29-12-2007, 05:48
تبريك ميگم. هرچي سؤال داشتي بپرس.

Baby nfs
02-01-2008, 06:42
"Hhghscore" چيه؟
چطوري بايد زيادش كنم؟
هر روز كه ميام ميبينم نسبت به ديروز كمتر شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omidch
04-01-2008, 13:15
عضو شدم omidch منم به اسم

Baby nfs
07-01-2008, 06:44
omidch ميخواي بياي تو گيلد ما؟

Baby nfs
08-01-2008, 07:58
قابل توجه علاقه مندان بازي گلادياتوس ، به عرض ميرسانم در سرور 4 گيلد ايراني تحت عنوان Elite_Heroes ايجاد شده است.
برخي از سؤالات كه ممكن است در طي بازي پيش آيد:
1- Highscore چيه؟
در جواب بايد بگم Highscore نشون دهنده ي رتبه ي شما در بازي از ميان تمام كساني كه تو سرور 4 هستند ، هست. حالا چند نفر تو سرور 4 هستند بايد بگم طبق آخرين آمارم طي هفته ي پيش ، بيش از 37000 نفر بودند.
2- Arena چيه؟
نشون ميده كه شما در ميدان نبرد چندمين نفر هستيد. بايد لول 2 به بالا باشيد تا بتونيد در جنگ هايي كه در ميدان نبرد "Arena" انجام ميشه شركت كنيد.
3- Honour چيه؟
ميزان افتخارات شما رو كه با جنگهاي خارج شهر و داخل شهر "Arena" بدست آورديد هست.
4- Rubies چيه كه هميشه 0 هست؟
"Rubies" وقتي ميريد تو "Weapon smith" و "Armour smith" ،محل فروش سلاح هاي جنگي و زره، بعضي وقتا براي خريد وسيله ي مورد نظر كه خيلي هم خوبه بايد رابيز داشته باشيد. رابيز هم بايد به حساب بانكي سايت پول واقعي بريزيد تا بهتون رابيز بده. اما نگران نباشيد من خودم به "Market" ميرم اونجا كاربر هاي ديگه سلاحاشون يا خيلي چيزاي ديگه مثل غذا ، كفش ، دستكش ، انگشتر و ... براي فروش ميزارن كه فقط بايد پول بديم ، رابيز هم نميخواد.
5- Elite_Heroes به چه معنيه؟
Elite_Heroes كه اسم گيلدمون هست به معني جنگجويان برگزيده ي.
6- سؤالي نيست؟! خوب جلسه امروز تمومه.

Baby nfs
15-01-2008, 15:58
omidch از وقتي كه تو گلادياتوس ثبت نام كردي هيچ پيشرفتي نداشتي:21::27:.

AMIRH21
22-02-2008, 11:17
منم اومدم aktos ایدیم
چجوری باید لول بگیرم

biglybob
08-03-2008, 04:58
سلام کسی تو سرور 1 بازی می کنه؟
من biglybob هستم .

dolarbaz
27-04-2008, 10:50
من تو سرور 4 هستم و تازه عضو شدم . اسمم dolarbaz و طالب جنگ با گنده لات های اینجا هستم .

dolarbaz
27-04-2008, 10:52
دوستانی که حرفه ای هستن درباره آیتم های جنگی و اینکه برای شروع کدومشون بهتره توضیح بدن . ممنون

HoJJaT_007
11-11-2008, 17:44
سلام.

شما در این بازی نقش یه گلادیاتور رو دارید .

من خیلی وقته بازی میکنم و کلی قوی هستم .

شما ها هم بیایید خوبه .

من یه گیلد تشکیل دادم که اگه خواستید میتونید عضو شید .

لینک :

اگه استقبال شد آموزش میذارم

ممنون

hadi_gamer
11-11-2008, 18:49
به به حجت باز پیداش شد.یه مدت نبودی حجت.کجا بودی؟

bersam
11-11-2008, 19:08
داشت جا های دیگه خدمت می کرد !! دوباره فرستادنش این جا !!!

حجت جان این بازی خیلی مزخرفه !!! بیخیالش !!!! Lol !!!

HoJJaT_007
11-11-2008, 20:49
یکی از بهترین بازی هاست .

شما شاید بلد نیستی این نظرو داری

hadi_gamer
11-11-2008, 21:57
حجت بازی رو بیخیال.از خودت بگو.ما اومدیم خودت رو ببینیم...

HoJJaT_007
11-11-2008, 23:40
شما تو بازی هستی ؟ اگه هستی بیا باهم یه گپی بزنیم و یه کتکیم بزنیم :d

keshish
12-11-2008, 08:05
سلام
آقا حجت من بازی رو شروع کردم اما نمی دونم چکار کنم .یه توضیح مختصری میدی ببنیم اصلاً این بازی چی هست و چطور پیش میره؟
ممنون

HoJJaT_007
12-11-2008, 15:54
اماکن:

1-شهر رم
2- بیرون رم

شهر رم:
Stable
جایی هست که میتونید توش کار کنید و پول بگیرید. به درد وقتی میخوره که میخواید از بازی خارج بشید. میرید میزنید 8 ساعت (این دیگه بیشترینشه) کار کنه و وقتی فردا میاید دوباره بازی کنید لاگین که میشید میبینید کلی دستمزد گرفتید.

Arena:
میرید با گلادیاتورهای دیگه میجنگید. همیشه میشه با 5 نفر بالای خودتون بجنگید در حالت عادی. روی اسمشون کلیک کنید مشخصاتشون میاد و اگر روی اون علا مت 2 مرد که دارن میجنگن در سمت راست هر اسم کلیک کنید با اون گلادیاتور میجنگید. اگر هم شخص خاصی رو برای جنگیدن در نظر دارید اسمش رو اون پایین سرچ میکنید و با اون میجنگید (مثلا قضیه انتقام گیریه) ولی این سرچ 10 سکه آب میخوره واستون. و همچنین در Arena هر 15 دقیقه یکبار میتونید بجنگید. یعنی وقتی با یکی جنگیدید دیگه بعدش تا 15 دقیقه نمیتونید با کسی توی Arena بجنگید
Tavern

جایی هست که میتونید برید از صاحبش ماموریت بگیرید و اگر ماموریت رو انجام بدید طرف بهتون پول و اشیا گرون قیمت میده.

Training
جایی هست که یه گلادیاتور بازنشسته ازتون پول میگیره و آپگریدتون میکنه. مثلا قدرت، سرعت، مهارت و ... رو ارتقا میده. بشدت توصیه میشه چون خیلی تاثییر داره روی نتیجه پیکار ها.

Weapon smith

جایی هست که میتونید سلاح بخرید یا بفروشید. اگر سلاحی بخرید و بعدش بخواید به آهنگر بفروشید ارزون تر میخرتش. اگر چیزی میخواید بخرید باید درگش کنید و بعدی دراپش کنید توی اینونتوری خودتون. اگرم میخواید بفروشید وارون.

Armour Smith
مانند قبلی تنها با این فرق که اینجا بجای سلاح میتونید سپر و زره و .. بخرید

General Goods

خرید و فروش هرچیزی بجز موارد بالا

Auction building

تالار حراجی هست.

میتونید اشیا کمیاب رو بخرید.

قوانین حراج:

یه زمانی داره که همیشه میگه چقدر تا پایان زمان حراج مونده. Long, medium, short هروقت شما یه قیمت بالاتر از نفر قبلی بدید تا پایان زمان حراجی همه وقت دارن بیان از شما جلو بزنن (1 2 3 فروخته شد به باقر نداره). و اگر کسی قیمت بالاتر از شما بده پول قبلی که پیشنهاد داده بودید و گرو گزاشته بودید میپره (یعنی بدبخت میشید). پس پیشنهاد میشه هیچ وقت زمانی که مطمئن نیستید قیمتی که میدید گردن شکن نیست اینکارو نکنید. همیشه وقتی میرید حراج یه قیمت بگید که همه شلوارشون رو خیس کنن.
Market:

بازار شهر هست دیگه. میتونید وقتی یه جنسی رو لازم ندارید بجای اینکه برید به آهنگره پدر سگ که بزخر میکنه بفروشید. مستقیم ببریدش بازار بدید دست مصرف کننده. هر قیمتی هم بخواید میتونید روش بذارید. بعد کالای شما میره تو لیست تا وقتی که کسی بیاد و بخرتش. پس درست قیمت بذارید که بخرنش. ازین بازار میتونید خرید هم بکنید. مثلا برید اول آهنگری ببینید قیمت فلان چیز چنده. بعدش بیاید تو بازار اسمش رو سرچ کنید اگر ارزون تر از آهنگری بود قیمتش تو بازار بخرید. ولی بیشتر این آدمایی که تو این بازی هستن گاو هستن. طرف اومده جنسی رو که آهنگر میده 96 سکه. زده 200 سکه. با اینکارا فقط لیست رو شلوغ میکنن. مواظب باشید ازینا خرید نکنید.
حالا میرسیم به مکان های بیرون شهر رم (اون آیکن نقشه ایتالیا رو باید بزنید)
تو این مکان های بیرون شهر فقط میشه برید با جونورهای عجیب غریب بجنگید و Experience و پول و بعضی وقتا هم آیتم های نایاب بدست بیارید. البته چه نبرد رو ببرید چه ببازیر Experience رو میگیرید.

حالا مکان ها و نوع جونوراش:

Mist Mountains
یه آدم صحرا نشین (Deserter

Dark Woods
یه جور آدمای وحشی بنام Harpy داره

Barbarian Village
از اسمش معلومه دیگه. بربر ها ریختن توش

Bandit Camp
کمپ راهزن ها. بعضی وقتا Deserter داره و بعضصی وقتا Bandit

Ancient Temple
یه گارد رومی گردن کلفت

Pirate Harbour
دزدان دریایی (Pirate) و بعضی وقتا هم Deserter

Wolf Cave
گرگ

حالا قوانین مکان های بیرون شهر رم.

یه چیزی هست بنام Expedition (اگر اشتباه نکرده باشم) که ازینا نهایتش میتونید 12 تا داشته باشید. هروقت میرید بیرون شهر رم میگه 3 حالت نبرد رو یکیش رو انتخاب کنید. یکی 30 دقیقه ای (3 تا Expedition مصرف میکنه) یکی 20 دقیقه ای(2 تا مصرف میکنه) یکی هم 10 دقیقه ای (یکی مصرف میکنه). حالا اگر مثلا یه 30 دقیقه ای رو ببرید انگار 3 بار بردید و مقدار طلا و غنایمی و Experience هم که بدست میاد 3 برابر هست. یجور ریسکه دیگه شایدم ببازید.

هر ساعت که میگذره (چه شما تو بازی باشید و چه نباشید) یکی Expedition بهتون میدن.

سیستم مسیج هم داره این بازی. میتونید به دیگر بازیکنان پی ام بفرستید. به انواع اقسام گیلد های مختلف هم میتونید بپیوندید (هر گیلد قوانین خاص خودش رو داره که توسط رئیسش مشخص میشه) و تو گیلد ماموریت با هم دیگه انجام میدید و خلاصه پول حسابی در میارید. هر گیلدی قوانین برای پذیرفتن اعضا داره که توش نوشته. میتونید خودتون گیلد بزنید (باید لول 5 باشید)

نکته درباره ی آیتم هایی که غنیمت میگیرید. اینا نمیاد تو اینورتوری. میره یه جایی بنام Package که باید برید ازونجا منتقل کنید به اینورتوریتون. هروقت توی پکیجتون چیزی باشه اون بالای صفحه دقیق زیر نوک شمشیر اون گلادیاتوره توی بنر یه آیکن صندوق چه کوچیکه چهارگوش میاد بقل دسته آیکن مسج. اونو میزنید و میره تو پکیج و بعدش میتونید آیتم های منتقل کنید.

S A M
15-02-2009, 17:22
چند تا ایرانی توی این بازی هستش ؟

hadi_gamer
15-02-2009, 17:23
ای بابا اینقدر نبش قبر نکن.امروز زده به سرت؟:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
15-02-2009, 17:26
دارم بخش بازیهای آنلاین رو فعال میکنم
بیا تاپیک داستان بازیهای آنلاین ، بچه هارو هم جمع کن ( من و تو و مصطفی و برسام و ... ) اونجا رو بترکونیم : دی
جواب نداری چرا اسپم میدی ؟ : دی

Aref_2008
06-07-2010, 19:39
Gladiatus

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما نقش یک گلادیاتور رو دارین
باید پول بدست بیاورد وسایل و تجهیزات بخرید و به جنگ گلادیاتور ها و سرباز ها و... بروید.
باید ماموریت هایی متفاوتی انجام بدید مثل رفتن به جنگل ترسناک.محل فرمانراویان قدیمی غار گرگ ها و...
میتونید عضو تیمها بشین و به صورت تیمی به رشدخودتون کمک کنید.

ثبت نام:

:11:

Arrowtic
07-07-2010, 21:00
خيلي قشنگه بازيش!عارف جان هر كاري كردم با لينك تو نشد خودم ثبت نام كردم ببخشيد.
اسمم KingVisage هستش و مرحله 3 هستم.

Hamed-Beckham
07-07-2010, 21:07
یادش بخیر ! من قبل از تریبال وارز اینو بازی می کردم !
تقریبا میشه گفت 4-5 سال پیش !!
چند تا باگ داشت . الان دیگه نمی دونم اون باگ هارو داره یا نه !
نون هارو می خریدیم و میفروختیم

Gam3r
08-07-2010, 09:21
من قبلا در مورد اين بازي تاپيك زدم ...
بفرما اينم لينك :

Aref_2008
08-07-2010, 10:29
خيلي قشنگه بازيش!عارف جان هر كاري كردم با لينك تو نشد خودم ثبت نام كردم ببخشيد.
اسمم KingVisage هستش و مرحله 3 هستم.

من 5 ام مرحله 6 که رسیدم می تونم تیم بسازم بعد بیا داخلش! :46:
دوستان هر کسی مایله می تونه بیاد تو تیم!:10:

lord arthas
08-07-2010, 19:48
منم هستم با اسم viros و مرحله 3

man war
08-07-2010, 21:59
من هستم با اسمه Sadegh44

ولی اون هیجانی که باید داشته باشرو نداره

Aref_2008
08-07-2010, 22:42
هر کی دوست داره می تونه بیا داخل تیم ما.

اسم تیم:Prince-of-Jivar :21:

باید درخواست بدید......:10:

reza_kinglord
10-07-2010, 03:31
منم هستم reza_e مرحله 32 تیممون هم wolfman هست رنک 7

lord arthas
13-07-2010, 12:47
منم تیم p30world رو ساختم هرکی خواست بیاد

ali-07
03-08-2010, 12:46
الان کدومتون دارید بازی میکنید ؟
من امروز میرسم مرحله 10 اسمم knight_07

reza_kinglord
05-08-2010, 18:52
من بازی می کنم. reza_e

lord arthas
14-08-2010, 14:07
manam hastam viros

pirooz000
24-08-2010, 16:05
خیلییییییییییییی بازیه مزخرفیه .سر کوچکترین چیز آدم بن میشه .تیکت هاشم که چیز درست و حسابی نمیگن .

مثلا یه سری من یه چیزی 942 تا خریدم 1499 تا فروختم اکانتم بن شد .علت :push
بعد تیکت زدم آقا میگه شما 194 تا خریدی !!!!!!!!!!!!!

خودتون قضاوت کنید .

TR4NC3
24-08-2010, 22:14
من تو بازی OmidKing م , لول 23 ...

تنها بازیه تحت مرورگره که ازش خوشم میاد ...

reza_kinglord
24-08-2010, 22:20
من اکانتم رو با یه کارت شارژ 2 هزار تومنی عوض می کنم. لولم 49 و نفر 100 تو بازی reza_e هر کی خواست پیغام خصوصی بده

TR4NC3
24-08-2010, 22:44
من اکانتم رو با یه کارت شارژ 2 هزار تومنی عوض می کنم. لولم 49 و نفر 100 تو بازی reza_e هر کی خواست پیغام خصوصی بده آقا بیا زیر پر و بال ما رو بگیر ...
چند نفر هستن هر روز بهم حمله میکنن منم زورم بهشون نمیرسه میشینم نگاهشون میکنم :دی ..

reza_kinglord
25-08-2010, 13:00
آقا بیا زیر پر و بال ما رو بگیر ...
چند نفر هستن هر روز بهم حمله میکنن منم زورم بهشون نمیرسه میشینم نگاهشون میکنم :دی ..
بیا اکانت منو بخر بزنشون :31: در ضمن من مدیر تیم wolfmoon هم بودم برو پروفایل reza8mile که الان مدیره رو بخون ولی چون نمی خوام بازی نم امدم بیرون. :10:

reza_kinglord
25-08-2010, 22:53
1 کارت شارژ 1 تومنی هم میدمش.. :10: 1000 تومن نبود.. :11:

TR4NC3
26-08-2010, 01:48
1 کارت شارژ 1 تومنی هم میدمش.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1000 تومن نبود.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من وسواسی دارم اگه نه میخریدمش ... اخه اگه من مال تو رو بگیرم بعد اسمشو عوض کنم مینویسه معروف به ... :دی
امروز یوزر خودم برای یه سال بن شد ... :|

reza_kinglord
26-08-2010, 08:04
من پاکش کردم... :20: دوستای خوبی داشتم تو بازی ولی حوصله بازی رو نداشتم

TR4NC3
29-08-2010, 01:55
این چند روزه حوسلم سر رفته ... حال از اول بازی کردن رو هم ندارم ..

کسی اکانت اضافه نداره ؟! رضا تو حذفش کردی ؟! .. یکی یه گلادیاتوری به ما بده :19:

reza_kinglord
31-08-2010, 15:13
اره حذف کردم. ایشالله سرور 2

romid
30-10-2010, 15:41
سلام من یک اکانت برای فروش دارم هر کی می خواد ایمیل بزند
user: andishe2010
email: o.amrollahi@gmail.com

romid
30-10-2010, 15:42
email: o.amrollahi@gmail.com (o.amrollahi@gmail.com)

romid
30-10-2010, 15:42
email: o.amrollahi@gmail.com (o.amrollahi@gmail.com)

HoJJaT_007
30-10-2010, 18:46
خرید و فروش ممنوعه

دوما کسی اکانت یه بازی آشغالو نمیخره . به راحتی میشه لولتون رو +80 کنید

ABTS
03-11-2010, 19:33
اگه می خوای فروش کنی:

arash1995
28-03-2011, 23:22
سلام منم تو سرور ایرانیش عضوم اسمم EZIO_AR هست خواستید بیاید تیم من هر مقامی هم که بخواید بهتون میدم :8:

MohammadZero
29-03-2011, 21:35
بدیش اینه که ... ... بنت می کنند!

Sorena70
03-04-2011, 23:58
انگار باید دست به کار شم

belkin
27-07-2012, 19:25
دانلود افزونه جدید گلادیاتوس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در صورتیکه آنتی ویروس شما به فایل ارور گرفت آنتی ویروس خود را خاموش کنیدو فایل را اجرا کنید* به تازی node32 به فایل های xpi که مخصوص افزونه های فایرفاکس هست ایراد میگیرد

mes322
02-10-2012, 19:12
کسی ایالت 2 هست سرور ایران؟؟؟
نام اکانت من bastak است
نفر 33