PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [معرفی و آموزش] برنامه های "مبدل و ویرایشگر" ویدیویی (Converter)

s_a_m4000
05-10-2007, 03:29
سلام.
به چندتا تایپیک سر زدم ولی دیدم جایی برای معرفی کردن انواع مبدلهای ویدویی یا ویرایشگرها وجود نداره. الان هم که امین جان زحمت کشیدند و این " بعد نرم افزاری " رو راه انداختند گفتم یه تایپیک بزنم چون اکثرا کسانی که با فیلم و اینا... سروکار دارند به فکر تبدیل و بریدن و وصل کردن فیلمها هستند دیگه....
شروع کردنش با من ادامه ش از شما.....

s_a_m4000
05-10-2007, 03:38
avi spillter یک برنامه کوچیک و کم حجم اما بسیار بسیار کاربردی برای دو یا چند تیکه کردن فایلهای AVI هستش سرعت این نرم افزار خیلی خوبه و میشه باهاش یک فایل AVI رو به دو یا چند بخش با حجم دلخواه تقسیم کرد. البته توجه داشته باشید که فقط AVI

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم: 0.4 MB
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سریال:

s_a_m4000
05-10-2007, 04:12
یک نرم افزار دیگه برای چند تیکه کردن فایلها مثل AVI Spiltter سریع عمل میکنه و کیفیت فیلم رو هم تغییری نمیده
فرمت های زیر رو هم ساپورت میکنه:
vob,mpg,mpeg,m2p,m2v

حجم:
220 KB
لینک دانلود:

s_a_m4000
05-10-2007, 04:38
تنها چیزی که می تونم بگم اینه که یه برنامه ی فوق العاده هستش کار ش حرف نداره تو کانورت خیلی از فرمت ها رو هم ساپورت میکنه و سرعت خوبی هم داره کیفیت خروجیش هم خوبه مزیتی که داره اینه که کار باهاش هم برای تازه کارها خوبه چون دنگ و فنگ زیلدی نداره هم برای حرفه ای ها چون آلترناتیوهای مختفلی داره که میشه باهاش هر بلایی سر فیلم آورد نسخه جدیدش هم علاوه از کانورتور امکانات دیگه ای هم داره که سعی میکنم به زودی این نرم افزار رو همینجا آموزش بدم.
فعلا این امکاناتش رو داشته باشد:

Convert video between almost any formats:

AVI (DivX, XviD, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony PSP and Apple iPod), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, DVD, VOB, VRO,MPG, MPEG 1,2,4, DAT, VCD, SVCD, ASF, ASX, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB), DVR-MS, MKV, OGM, FLV. AVS Video Converter is the best on the market today!
Burn video DVD
Rip home video DVD and convert video files
Cut unwanted parts and TV advertisings
Convert video content for DVD/MPEG-4 players
Transfer video from DV cams
Make Flash SWF, Real Video or WMV movies
.
.
.

لینک دانلود آخرین نسخه:(برای این نسخه کرک هنوز پیدا نکردم)
حجم: 56MB
دانلود:

نسخه ی 5.1:
لینک دانلود:
به زودی ....(دوستان متاسفانه من هنوز لینک سالم برای نسخه 5.1 پیدا نکردم اگه کسی داره لطفا بذاره.ممنون)
سریال:

Amin
06-10-2007, 01:26
AVI MPEG RM WMV Joiner

برای چسباندن فیلم ها به همدیگه من این نرم افزار کم حجم و قدرتمند رو پیشنهاد میکنم
با پشتیبانی از 4 فرمت رایج
و یک ویژگی بسیار ارزشمند : بعد از اتصال فایل ها رزولوشن و کیفیت و فرمت فیلم خروجی تغییر نمیده

لینک دانلود + سریال

Amin
06-10-2007, 01:29
سلام
ممنون به خاطر تاپیک

-----------------------------------

AVI MPEG RM WMV Splitter

برای جدا کردن فیلم ها من این نرم افزار کم حجم و قدرتمند رو پیشنهاد میکنم
با پشتیبانی از 4 فرمت رایج
و یک ویژگی بسیار ارزشمند : بعد از تقسیم فایل ها رزولوشن و کیفیت و فرمت فیلم های خروجی تغییر نمیده

لینک دانلود + سریال

Mahdi Hero
06-10-2007, 02:12
ممنون از بابته تاپيک
اين يه نرم افزار باسه تبدي لفايل هايه صوتی و تصويری با فرمت هايه مختلف به هم
من که از وقتی با اين نرم افزار آشنا شدم فقط با اين کار ميکنم يه طورايه خيلی کامله
پيشنهاد ميکنم برايه يه بارم که شده ازش استفاده کنيد بعدش شک نکنيد که مشتريه
هميشگيش ميشيد

Total Video Converter 3.10 Full with Registration

Video Formats:
. Real Video(.rmvb, .rm)
. MPEG4(.mp4)
. 3GP (.3gp, 3g2)
. Game Psp(.psp)
. MPEG1(.mpg, mpeg)

. MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob)
. MPEG2 TS (--- Transport Stream)
. Ms ASF(.asf, .wmv)
. Ms AVI(.avi)
. Macromedia Flash video FLV (.flv)
. Apple Quicktime(.mov)
. FLIC format(.fli, .flc)
. Gif Animation(.gif)
. DV (.dv)
. Video Formats Dx9 Directshow can open

Audio Formats:
. Audio CD(.cda)
. MPEG audio(.mp3, mp2)
. Real Audio(.ra)
. Ms WAV(.wav)
. Ms WMA(.wma)
. Real Audio (.ra)
. OGG(.ogg)
. Amr audio(.amr)
. AC3(.ac3)
. SUN AU format (.au)
. Macromedia Flash embedded audio(.swf)
. Audio Formats Dx9 Directshow can open

Total Video Converter supports generating the following file formats:

Video Formats:
. MPEG4(.mp4)
. 3GP(.3gp, 3g2)
. Game Psp(.psp)
. MPEG1(.mpg, mpeg)
. NTSC, PAL DVD mpeg
. NTSC, PAL SVCD mpeg
. NTSC, PAL VCD mpeg
. Ms Mpeg4 AVI(.avi)
. Divx AVI(.avi)
. Xvid AVI(.avi)
. H264 AVI(.avi)
. Mjpeg AVI(.avi)
. HuffYUV AVI(.avi)
. Swf Video(.swf)
. Flv Video (.flv)
. Gif Animation(.gif)
. Mpeg4 Mov(.mov)
. Apple Quicktime(.mov)
. FLIC format(.fli, .flc)
. Gif Animation(.gif)
. DV (.dv)

Audio Formats:
. MPEG audio(.mp3, mp2)
. Ms WAV(.wav)
. Ms WMA(.wma)
. OGG(.ogg)
. Amr audio(.amr)
. AC3(.ac3)

s_a_m4000
06-10-2007, 03:08
سلام.
خیلی ممنون:46:
--------------------------------------
AVS VC یکی از بسته های نرم افزاری AVS Video Tools هست که قبلا معرفی شد کار اصلی این نرم افزار کانورت فرمتهای مختلف به avi,mp4,3gp,mpeg,mov,wmvrm,swf هستش البته امکان تبدیل به DVD هم هست.
حالا میرم سراغ آموزش:
هدف اصلی ما اینجا آموزش تبدیل به AVI هست البته کار کاردن با این مبدل خیلی راحته و سرعت خوبی هم داره برای مثال تبدیل یک DVD به AVI به وسیله یAuto GK اگر 6 ساعت طول بکشه با AVS حدود 3 ساعت طول میکشه که خب مسلما بهتره .
از اون قسمتی که با شماره 1 در تصویر 1 مشخص شده میشه فرمت خروجی رو انتخاب کرد که پیشفرض روی avi هست.
بوسیله Browse فایل ورودی تعیین میشه که اگه شما از کل یه dvd کپی گرفته باشین کافیه فقط یک فایل ifo مورد نظر رو انتخاب کنید خود برنامه به طور اتوماتیک بقیه فایلها رو شناسایی می کنه
نکته: با انتخاب VTS_1_0.IFO تمامی فایلهای vob که به صورت VTS_1_1 و .. هستن انتخاب میشه و بقیه در صورت وجود برای کانورت انتخاب نمیشن مثلا VTS_2_0.ifo یا VTS_2_1.vob انتخاب نمیشن.
یکی از مزیتهای این برنامه این هست که اگر از کل dvd کپی نگرفته باشین و فقط از فایلهای vob آن کپی داشته باشی می تونید اونها رو به ترتیب انتخاب کنید بعد از تبدیل همه ی آنها به هم چسبیده و یک فایل avi خواهید داشت.
شماره 3 در تصویر هم محل فایل خروجی رو مشخص میکنه

شماره 4 نوع فرمت خروجی رو تعیین میکنه یعنی نوع کدک و bitrate فرمت audio که با زدن دکمه آبشاری میشه اونها رو تغییر داد(تصویر شماره2)
شماره 5: با دوبار کلیک کردن روی Advanced کادری باز میشه که اونجا می تونید حجم فایل خروجیتون رو تعیین کنید و در کادر پایینی هم تفاوت بین فایل ورودی و خروجی رو میشه دید که خیلی مفیده.
خب تا اینجا میشه یک dvd رو به avi با کیفیت نسبتا خوب تبدیل کرد و برای بقیه تنظیمات هم همون تنظیمات پیش فرض برنامه را اعمال کرد.

از اینجا به بعد برای کسانی خوبه که با انواع فرمت ها و تنظیمات آشنایی کافی دارند.
شماره 6: با انتخاب Edit Profile پنجره پروفایل ادیتور (تصویر شماره 3) ظاهر میشه که از اونجا میشه Video Format و ,Frame Size ,Audio Format ,Frame Rate,و فرکانس صدا و همچنین اندازه طول و عرض خروجی رو تعیین کرد. Config هم مخصوص تنظیمات پیشرفته کدک ویدویی می باشد.

تنظیمات پیشنهادی:
Widith:640
Audio Channel: Stereo 2
Frequency:48000Hz
Audio Format:MP3
Video Compression: XviD Mpeg-4 Codec
دوستان اگه سوالی داشتند همینجا مطرح کنن.

s_a_m4000
06-10-2007, 03:12
All Video Splitter 4.0

برنامه ای برای جداکردن فایلهای ویدویی با پشتیبانی از فرمتهای
Avi,mpg,mpeg,mpe,wmv,dat,asf
نحوه ی کارکردن باهاش راحته و نیاز به توضیح زیاد نداره
لینک دانلود:

isbn84
14-10-2007, 14:45
سلام.
برنامه ای که معرفی کردید برنامه خوبی است.ولی امکان اضافه کردن زیر نویس با امکان تنظیم روی صفحه را ندارد.یعنی هیچ برنامهای نیست که کامل باشد.پس این همه فیلم در ایران چه گونه رایت و زیر نویس میشوند.؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم. ایا امکان اپلود کردن عکس از کامپیوتر به پست میباشد.یا باید ادرس ایترنتی دهیم.؟؟
مرسی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بهترین سریال خارجی(...lost,24,friends)

s_a_m4000
14-10-2007, 18:03
سلام.
برنامه ای که معرفی کردید برنامه خوبی است.ولی امکان اضافه کردن زیر نویس با امکان تنظیم روی صفحه را ندارد.یعنی هیچ برنامهای نیست که کامل باشد.پس این همه فیلم در ایران چه گونه رایت و زیر نویس میشوند.؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم. ایا امکان اپلود کردن عکس از کامپیوتر به پست میباشد.یا باید ادرس ایترنتی دهیم.؟؟
مرسی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بهترین سریال خارجی(...lost,24,friends)

چرا!با Auto GK می تونی یه همچین کاری بکنی قبلا معرفی شده به همراه آموزش
سوال دوم جاش اینجا نیست ولی...باید توی سایتهای مجانی آپلود کنی بعد آدرسشو تو فروم بدی

isbn84
15-10-2007, 01:46
من این برنامه را سرچ کردم در انجمن ولی چیزی از ان پیدا نکردم.ایا لینک ان را می دانید.ممنون

Amin
15-10-2007, 02:13
من این برنامه را سرچ کردم در انجمن ولی چیزی از ان پیدا نکردم.ایا لینک ان را می دانید.ممنون
آموزش + لینک دانلود

s_a_m4000
22-10-2007, 03:28
HJSplit یک برنامه کم حجم و رایگان و ساده برای چند تیکه کردن یا چسباندن اونها به هم هستش اکثریت کسانی که از رپید دانلود می کنند مطمئنا با این نرم افزار آشنایی کافی دارند.

HJSplit 2.3

Description
File splitting program for Windows XP, Vista, 2000, NT, 95, 98, ME
Licence for use

bakhishman
23-10-2007, 21:33
دستتون درد نکنه اینا دقیقا همون چیزاین که من مدتها دنبالشون میگردم.
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش + لینک دانلود

امین جان این برنامه مخصوص dvd هستش برنامه ای نیست که بشه باهاش خود فایل avi رو بهش زیرنویس بچسبونیم.

شایدم با همین برنامه بشه ولی وقتی من فایل avi رو باهاش باز میکنم هیچ subtittle ایی براش نمیشناسه.

s_a_m4000
23-10-2007, 23:23
امین جان این برنامه مخصوص dvd هستش برنامه ای نیست که بشه باهاش خود فایل avi رو بهش زیرنویس بچسبونیم.

شایدم با همین برنامه بشه ولی وقتی من فایل avi رو باهاش باز میکنم هیچ subtittle ایی براش نمیشناسه.
کلیدهای ترکیبی Ctrl+F8 رو بزنید کادر مربوطه را برای وارد کردن زیرنویس ظاهر میکند:46:

bakhishman
25-10-2007, 08:25
کلیدهای ترکیبی Ctrl+F8 رو بزنید کادر مربوطه را برای وارد کردن زیرنویس ظاهر میکند:46:

مرسی کار کرد یه چیزه دیگه اون برنامه ی avs converter که گذاشتی تبدیل به vcd نداره؟

s_a_m4000
25-10-2007, 09:51
مرسی کار کرد یه چیزه دیگه اون برنامه ی avs converter که گذاشتی تبدیل به vcd نداره؟
نه تبدیل به vcd نداره ولی تبدیل به فرمتهای زیر رو ساپورت میکنه:
avi,dvd,mp4,rm,3gp,mpeg,mov,wmv,swf

bakhishman
25-10-2007, 10:33
nero خیلی دیر avi رو به vcd تبدیل میکنه میشه یه برنامه معرفی کنید که سرعت بالا تری داشته باشه.

bakhishman
26-10-2007, 00:18
اینم برنامه ی win avi video converter 8 برای تبدیل فایلهای avi به vcd.mpg.dvd سرعتش عالیه ولی کیفیتش خیل خوب نیست یه فایل 700mb رو تقریبا تو نیم ساعت به vcd تبدیل میکنه.

crack:

ممکنه لینک کرکش ف ی ل ت ر باشه اگه این طور بود برای register کردن قسمت name رو خالی بذارید و در قسمت serial number این رو وارد کنید:7F99F622C99FCBFB9306EB08B1BB43313ED735224 65152F0

ضمنا برای تبدیل avi به فایلهای دیگه در منوی اصلی باید روی گزینه ی dvd کلیک کنید.
چند تا تنظیم کوچولو هم تو قسمت advance داره که میتونه تو کیفیت تاثیر بذاره.

s_a_m4000
26-10-2007, 03:33
SVCD2DVD
برای تبدیل کردن فرمتهای svcd,vcd,mpeg,avixvid ,divx به DVD کاربرد داره...

دانلود نسخه Demo با حجم 6 مگ:

کرک: یافت نشد(اگه کسی پیدا کرد لینکشو بده)
سایت سازنده:

ma.fardbastani
30-10-2007, 10:27
سلام
اینجا خیلی کانورتور معرفی شده ولی من از شما میخوام بهترین کانورتوری که فایل های Mpeg , DVD رو به
( compressed avi(DivX, Xvid تبدیل کنه و از کیفیت فیلم کم نشه (مثل اینایی که تو نت هست) چی هست ؟
در ضمن برای split و join فیلم های DivX , Xvid هم یه نرم افزار معرفی کنید .

برای من فقط کیفیت خروجی مهمه !

ممنونم.

s_a_m4000
30-10-2007, 14:22
سلام
اینجا خیلی کانورتور معرفی شده ولی من از شما میخوام بهترین کانورتوری که فایل های Mpeg , DVD رو به
( compressed avi(DivX, Xvid تبدیل کنه و از کیفیت فیلم کم نشه (مثل اینایی که تو نت هست) چی هست ؟
در ضمن برای split و join فیلم های DivX , Xvid هم یه نرم افزار معرفی کنید .

برای من فقط کیفیت خروجی مهمه !

ممنونم.
سلام.
برای split و join هر کدوم از نرم افزارهای گفته شده رو استفاده کنی فرقی ندارند هیچکدوم از کیفیت فیلم کم نمی کنند.
برای کانورت هم یا AVS یا Auto GK خوبه که مزایا و معایبشون تو توضیحات هست بسته به چیزی که می خواهین می تونید از اونها انتخاب کنید کیفیت خروجی هردو خوبه.
موفق باشین.

Razel
02-11-2007, 13:33
سلام
من امروز یک برنامه پیدا کردم که تمام مشکلات من رو حل کرد. گفتم بد نیست اینجا هم معرفیش کنم:

این برنامه Total Video2DVD Author هست که محصول شرکت Effect matrix میباشد (همون شرکتی که Total video converter یکی از محصولاتشه)

اما قابلیتهایی که خودم با استفاده ازش متوجه شدم:

* پشتیبانی از اکثر فرمتهای ویدئویی شامل: mpg,rm,wmv,3gp,avi,mp4,fli,dv,avs,ts وحتی flv. با کیفیت فوق العاده.

* اضافه کردن تعداد نامحدود زیرنویس به صورت external که فرمتهای .srt . sub .ssa .ass .smi .psb .tex .idx رو ساپورت میکنه. همچنین قابلیت ویرایش فونت و رنگ و اندازه و... زیرنویسها که زیرنویس فارسی رو هم به خوبی پشتیبانی میکنه.

* قرار دادن صوت های مختلف برای DVD

* قابلیت قرار دادن منوهای زیبا و متعدد در dvd

* گرفتن خروجی به صورت فایل iso.

و چندین قابلیت دیگه که میتونید جزئیاتش رو به زبان انگلیسی ببینید:

Total Video2DVD Author Features:

Supports most popular formats such as Youtube Flv, 3gp, h264, Xvid, MOV, VOB, Mpeg, Mpeg4, Mpeg TS, AVI, WMV, ASF, DV, Mkv, Nsv, Ogm and stream formats. It converts your video files into a compliant DVD and burns it on a DVD media.

Supports lots of subtitle file formats, including .srt . sub .ssa .ass .smi .psb .tex .idx etc; Handles subtitles files (.srt . sub. dx ) with color and font selection, and supports tags

Merges up to 10 hours of material from several movies or episodes

Creates DVD chapters automatically with DVD chapter Menu edition (background, fond, color) . The program works for NTSC and PAL video formats

Provides high-Quality services vs fastest converting speed (typically less than 1 hour for converting 1 movie)

Specifies the aspect ratio automatically ( picture output types: Widescreen, Fullscreen, or automatic )

Converts all movies directly to DVD in batch .

Integrated reliable burn engine (supports all DVD formats)

Customizable interface

Total Video2DVD Author supports the following file formats to DVDs

. Rmvb to DVD, RM to DVD
. MP4 to DVD
. 3gp to DVD, 3g2 to DVD
. DIVX to DVD
. MPEG1(.mpg, mpeg) to DVD
. MPEG2 PS (.mpg, mpeg, vob) to DVD
. HD MPEG2 TS (--- Transport Stream) to DVD
. Asf to DVD, Wmv to DVD
. Avi to DVD, XVID Avi to DVD, Mjpeg Avi to DVD,RAW Avi to DVD,
. Flv to DVD (Youtube Flv to DVD)
. Apple Quicktime mov to DVD¡¡
. FLIC format fli to DVD, flc to DVD)
. DV to DVD
. Matroska mkv to DVD
. ogm to DVD
. Technologies format 4xm to DVD
. Playstation STR to DVD
. Nullsoft Video NSV to DVD
. Used in Quake II, Id Cinematic cin to DVD
. used in Sierra Online games, sol to DVD
. Video Formats Dx9 Directshow can open

نسخه 2.10 این برنامه رو میتونید با حجم 9.91 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید:

اینم تصویری از محیطش:

سایت شرکت سازنده:

فقط تنها مشکلی که برای ما به وجود میاد ،نبود کرک برای این برنامه هست که محدودیت 15 روزشو برداره. همچنین لینک سایت برنامه در گوشه تصویر خروجی هک میشه. بدون کرک زیاد کار به دل آدم نمی چسبه. من که چیزی پیدا نکردم اگر کسی پیدا کرد مارو هم خبر کنه.

موفق باشید.

amir69_k
02-11-2007, 14:36
سلام آقا خداییش یکی کمک کنه من یک فایل mkv دارم که میخوام به avi از نوع xvide تبدیل کنم ولی با یک مشکل مسخره بر خوردم اونم این هست که میگم ببینید چه قدر مسخرست لطفا کمک کنید
1}من میخوام این فایل را در xvide پلیر روی تلوزیون ببینم و قبلا هم فایل های زیادی با این فرمت داشتم و دیدم
2}من طبق راهنمایی های که در جاهای مختلف خوندم از دوبرنامه
MKV TO AVI CONVERTER
Movkit Batch Video Converter 2.5
استفاده کردم که این دو هر کدم یک مشکل داره
MKV TO AVI CONVERTER این برنامه فقط 10 دقیقه از فیلم را تبدیل میکنه و استاپ میشه ولی همون فایل 10 دقیقه ای به راحتی در دستگاه اجرا میشه البته این برنامه را رجیستر کردم و از نظر نسخه فول است
Movkit Batch Video Converter 2.5
این فایل را کامل تبدیل میکنه ولی روی دستگاه همش گیر میکنه و تیک میزنه ولی در کامپیوتر درسته فقط در دستگاه اینجوری میشه codec xvide هم آخرین ورزن هست و برای هردو برنامه از همین یکی استفاده کردم
حالا من چیکار کنم هر کاری که میکنم نمیتونم این فیلم را تبدیل کنم به xvide در ضمن این برنامهMovkit Batch Video Converter 2.5 برای همهی فرمت های مختلف اینجوری هست نه فقط برای یکییش در حالی کهMKV TO AVI CONVERTER برای divx اینجور نیست وفقط برای xvide هست اگر میشه کم کنید برنامه های پر حجم هم نگید چون نمیتونم با دیال دانلود کنم در حد 3 الا 4 مگ باشه فقط سریع چون الان 10 بار تا حالا تبدیل کردم دیگه واقعا خستم کرده همش هم 4 ساعت طول میکشه

camel_60
04-11-2007, 02:18
آقا سلام

من انقدر نرم افزار براي چسباندن فايلهاي avi-divx نصب كردم خسته شدم چون هم براي چسباندن طول ميده وهم
كيفيت فايل رو پايين مي ياره من از اين نرم افزار ها استفاده كردمAll Video Joiner-Super Video Converter-AdobePremiere Pro 2.0-VCDCutPro 4.13 -Ulead VideoStudio 10.0 Plus ولي نتيجه مطلوب نبود ! شايد هم من بلد نبودم خروجي رو تنظيم كنم اگر نرم افزاري بهتر داريد بزاريد يا اگه نرم افزار هاي ذكر شده خوب است روش استفاده وتنظيم آ ن هم بگيد اگه هم شما مي گزاريد روش چسباندن انهم بگيد ممنون ميشم اين مشكل خيلي از دوستان است

s_a_m4000
04-11-2007, 03:06
آقا سلام

من انقدر نرم افزار براي چسباندن فايلهاي avi-divx نصب كردم خسته شدم چون هم براي چسباندن طول ميده وهم
كيفيت فايل رو پايين مي ياره من از اين نرم افزار ها استفاده كردمAll Video Joiner-Super Video Converter-AdobePremiere Pro 2.0-VCDCutPro 4.13 -Ulead VideoStudio 10.0 Plus ولي نتيجه مطلوب نبود ! شايد هم من بلد نبودم خروجي رو تنظيم كنم اگر نرم افزاري بهتر داريد بزاريد يا اگه نرم افزار هاي ذكر شده خوب است روش استفاده وتنظيم آ ن هم بگيد اگه هم شما مي گزاريد روش چسباندن انهم بگيد ممنون ميشم اين مشكل خيلي از دوستان است
سلام.
اینجا یه برنامه معرفی شده

من خودمم ازش استفاده میکنم
کیفیت ثابت+سرعت+بدون نیاز به تنظیم

bakhishman
04-11-2007, 11:35
ولی من هنوز یه کانورتر با سرعت و کیفیت خوب برای تیدیل avi به vcd پیدا نکردم.

camel_60
04-11-2007, 13:51
سلام.
اینجا یه برنامه معرفی شده

من خودمم ازش استفاده میکنم
کیفیت ثابت+سرعت+بدون نیاز به تنظیم

ممنون از جواب سريع شما من اين تاپيك رو ديده بودم ولي لينك دانلود خراب است !
اگه لطف كنيد يك لينك سالم بزاريد ممن:40:ون ميشم با تشكر فراوان

K A R I M I
04-11-2007, 19:35
سلام
با برنامه AVS Video Convertor میشه یک فایل رو در حین تبدیل ، زیرنویس رو هم بهش اضافه کنیم ؟
یعنی با یک عمل هم کانورت بشه و هم زیر نویس چسبیده شه ؟؟

یه سوال هم دارم ! وقتی که برنامه رو اجرا می کنم این ارور رو میده ، برنامه رو ری اینستال کردم درست نشد !
مشکل از کجاست ؟

s_a_m4000
05-11-2007, 03:21
سلام
با برنامه AVS Video Convertor میشه یک فایل رو در حین تبدیل ، زیرنویس رو هم بهش اضافه کنیم ؟
یعنی با یک عمل هم کانورت بشه و هم زیر نویس چسبیده شه ؟؟

یه سوال هم دارم ! وقتی که برنامه رو اجرا می کنم این ارور رو میده ، برنامه رو ری اینستال کردم درست نشد !
مشکل از کجاست ؟

سلام.
نه زیرنویس نمیشه اضافه مرد البته تا نسخه 5.5 الان فک کنم 5.6 هم اومده که هنوز تست نکردم ولی فکر نکنم بازم این امکانو بهش اضافه کرده باشن
عکستون هم باز نشد همون اروره

s_a_m4000
05-11-2007, 03:37
لینک دانلود برا شما
AVI/MPEG/RM/WMV Joiner 4.82

K A R I M I
05-11-2007, 03:54
عکستون هم باز نشد همون اروره
This application has failed to start because MSVCP71.dll was not found.Reanstalling the application may fix this problem

s_a_m4000
05-11-2007, 04:06

This application has failed to start because MSVCP71.dll was not found.Reanstalling the application may fix this problem
خودش هم گفته ری اینستال کنید ولی پیشنهاد میدم با این برنامه های Unistaller پاکش کنید شاید مشکلتون حل بشه مثل Your Unistaller

s_a_m4000
11-11-2007, 03:32
برنامه های زیادی برای چند تکه کردن فایل های AVI وجود دارند که چندین نمونه از آنها معرفی شده اند این بار قصد آموزش جداکردن فایلهای AVI توسط برنامه VirtualDub را دارم امیدوارم مفید باشه برای دوستان.
مرحله اول:
فایل Avi را از منوی فایل باز کنید File>Opern Video File

مرحله دوم:
از منوی Video گزینه ی Direct Stream Copy را انتخاب کنید

مرحله سوم:
از منوی Audio ، Audio ی مورد نظر خود را انتخاب کنید و مطئن شوید که Direct Stream Copy نیز انتخاب شده است

مرحله چهارم:
بر روی گزینه ی مشخص شده در شکل کلیک کنید تا به آخرین فریم فیلم منتقل شوید

مرحله پنجم:
در شکل (شماره 2) تعداد فریم های کل نمایش داده می شود آن را به دو قسمت تقسیم کنید سپس بر روی گزینه ی شماره 3 در شکل کلیک کنید و سپس بر روی گزینه ی 4 و با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl+G فریم بدست آمده را در کادر مربوطه وارد کنید.

مرحله ششم:
بر روی گزینه ی شماره ی5 نشان داده در شکل کلیک کنید

مرحله هفت:
مسیر زیر را از منوی فایل دنبال کنید File > Save As AVI تا بخش اول فیلم دو نیم شده ذخیره شود.
مرحله هشت:
بعد از ذخیره بر روی کلید شماره 6 نشان داده شده در شکل کلیک کنید سپس بر روی کلید شماره 7 هم کلیک کنید

مرحله نهم:
بر روی کلید شماره 8 و سپس 9 کلیک کنید

مرحله دهم:
از منوی فایل Save As AVI را انتخاب کنید تا بخش دوم نیز ذخیره شود
لینک دانلود VirtualDub :

Razel
06-12-2007, 17:47
سلام
من دنبال یه برنامه میگردم که فایلهای ویدئویی (در صورت امکان flv ) رو بتونه به فرمت WMV نسخه 7 تبدیل کنه.

خیلی ممنون.

AHMADUSE
06-12-2007, 18:51
سلام
آقا چجوري با نرو ميشه mp4 رو به mpg يا avi تبديل كرد

s_a_m4000
11-12-2007, 03:26
سلام
من دنبال یه برنامه میگردم که فایلهای ویدئویی (در صورت امکان flv ) رو بتونه به فرمت WMV نسخه 7 تبدیل کنه.
خیلی ممنون.

Flv to AVI MPEG WMV Converter 1.5

لینک دانلود:

s_a_m4000
11-12-2007, 03:40
سلام
آقا چجوري با نرو ميشه mp4 رو به mpg يا avi تبديل كرد
یه برنامه ی مبدل تو ورژن 7 به بعد مثل اینکه هست من الان نصب ندارم تا دقیق بگم با اون می تونی و هم اینکه Nero Burning ROM رو باز کن و از منوی Extracs گزینه ی Encode files رو انتخاب کن یا F8 رو بزن:46:

Razel
21-12-2007, 12:35
Flv to AVI MPEG WMV Converter 1.5

لینک دانلود:

خیلی ممنون از بابت معرفیت ولی این برنامه بدون سریال اصلا اجرا نمیشه . هر چی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم.

در ضمن برنامه دیگه ای سراغ نداری که سایر فورمتها رو به wmv7 تبدیل کنه؟ آخه ویدئوی خونگی ما فقط نسخه 7 wmv رو پخش میکنه.

ممنون میشم اگر کمکم کنید.:20:

rezaete
21-12-2007, 17:43
یه برنامه میخوام که بشه آهنگ فیلم رو از اون جدا کرد . لطفا اگه دارید توی راپید شر آپلود نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif البته s_a_m4000 بهم گفت از اینترنت دانلود کنم اما اگه برنامه باشه بهتره . در ضمن اگه آموزش بدید که دیگه ...:11:

Hamed-aryana
18-03-2008, 10:57
سلام
هیچ کدام از نرم افزار هایی که گذاشتید قادر نیستند فایل های با پسوند .divx رو به هم بچستونن!!!
برنامه ی دیگه ای سراغ ندارید؟

gondeh
23-03-2008, 00:09
سلام

برنامه ای می خوام که با اون بتونم بعضی قسمت های یک فیلم با فرمت avi را حذف کنم و بقیه فیلم را دوباره بهم بچسبونم.
نکته مهم اینه که می خوام کیفیت فیلم تغییر نکنه و حجم فیلم خروجی هم زیاد نشه.

اینجا چند تا نرم افزار بود یکی دوتاش را دانلود کردم ولی یکیش فقط تکه های جدا را بهم وصل می کرد AVI
MPEG RM WMV Joiner
و یکی دیگی هم کرکش نصب نمی شه...All Video Splitter 4.0

با یولد ویلدئو استادیو هم کار کردم ولی نمی تونم خروجی را طوری تنظیم کنم که نه حجم تغییر کنه و نه کیفیت

لطفا یک برنامه خوب معرفی کنید.....

s_a_m4000
23-11-2008, 00:03
OJOsoft WKV Converter can help you convert MKV files to AVI, WMV, MP4, MOV,3GP/3G2, MPG, MPEG, VOB, TS, H.264, FLV and MP3.

OJOsoft MKV Converter Supports all the key formats!

System Requirements for OJOsoft MKV Converter
Minimum System Requirements

RAM : 128M
CPU : Intel/AMD compatible at 750 MHz or above
Recommended System Requirements

OS : Microsoft Windows XP/2003/Vista with all latest updates installed
RAM : 512M or higher
CPU : Intel/AMD compatible at 750 MHz or above
DOWNLOAD

CRACK

vitalli_shervo
01-12-2008, 11:13
سلام
من یه dvd دارم که توش 3 تا فیلمه با چند تا زیر نویس من می خوام هر کدوم از اینا رو به یه دی وی دی تبدیل کنم که زیر نویساشم باشن مثل یه فیلم با چند تا زیر نویس ممنون می شم کمکم کنید خیلی دنبالشم .

s_a_m4000
01-12-2008, 18:23
سلام
من یه dvd دارم که توش 3 تا فیلمه با چند تا زیر نویس من می خوام هر کدوم از اینا رو به یه دی وی دی تبدیل کنم که زیر نویساشم باشن مثل یه فیلم با چند تا زیر نویس ممنون می شم کمکم کنید خیلی دنبالشم .
برنامه ی خاصی الان به ذهنم نمیرسه ولی می تونی همه ی فیلمها رو با Auto GK به XviD تبدیل کنی و زیرنویس ها رو هارد ساب کنی بعدش با یه Spliter اونا رو از هم جدا کنی

mohammadjt
11-12-2008, 20:17
با سلام
یک برنامه می خواستم معرفی کنید که بشه سریع فایل هایی با فرمت RMVB رو به فرمتای دیگه مثلا divix تبدیل کرد خودم از total video convertor استفاده می کنم اما تایک فایل RMVB رو import می کنم کاملا برنامه هنگ می کنه و هیچ اتفاقی نمیوفته و مجبور میشم end process کنم
ممنون

brain
12-12-2008, 19:44
سلام و عرض خسته نباشید ...

من میخواستم برنامه ای بهم معرفی کنید که با اون بتونم خیلی سریع صدای یک فیلم دی وی دی رو ازش جدا کنم و با پسوند mp3 سیو کنم.
خودم میدونم با km player میشه ولی اون خیلی طول میکشه ..

s_a_m4000
12-12-2008, 22:31
سلام و عرض خسته نباشید ...

من میخواستم برنامه ای بهم معرفی کنید که با اون بتونم خیلی سریع صدای یک فیلم دی وی دی رو ازش جدا کنم و با پسوند mp3 سیو کنم.
خودم میدونم با km player میشه ولی اون خیلی طول میکشه ..
Jet Audio رو امتحان کردین؟البته من این یک مورد رو باهاش تست نکردم

mohammadjt
12-12-2008, 22:50
با سلام
یک برنامه می خواستم معرفی کنید که بشه سریع فایل هایی با فرمت rmvb رو به فرمتای دیگه مثلا divix تبدیل کرد خودم از total video convertor استفاده می کنم اما تایک فایل rmvb رو import می کنم کاملا برنامه هنگ می کنه و هیچ اتفاقی نمیوفته و مجبور میشم end process کنم
ممنون

لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

darkangel85
14-12-2008, 18:24
یه برنامه میخواستم که فایل ها با پسوند dat رو به هم بچسبونه
اگه ممکنه معرفی کنید همراه با لینک دانلود و البته کرک شده!
ممنون

s_a_m4000
15-12-2008, 21:25
لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WinAVI Video Converter رو تست کردین

mohammadjt
15-12-2008, 23:24
WinAVI Video Converter رو تست کردین

نه تست نکردم لینک دانلودش همین جا هست دیگه؟
حالا سرچ می کنم
ممنون امیدوارم سرعت بهتری داشته باشه
البته Total video convertor من نسخه جدید نبود.

s_a_m4000
15-12-2008, 23:35
نه تست نکردم لینک دانلودش همین جا هست دیگه؟
حالا سرچ می کنم
ممنون امیدوارم سرعت بهتری داشته باشه
البته Total video convertor من نسخه جدید نبود.
نه اینجا لینکش نمیدونم هست یا نه ولی به هر حال لینکشو برات میذارم در ضمن من خودم تست نکردم نتیجه رو به ما هم بگو

mohammadjt
16-12-2008, 16:05
نه اینجا لینکش نمیدونم هست یا نه ولی به هر حال لینکشو برات میذارم در ضمن من خودم تست نکردم نتیجه رو به ما هم بگو

آقا من تست کردم کاملا جواب داد حدود یک ربعی طول کشید نسبت به Total video convertor خیلی سریع تر اصلا تو اون هنگ می کرد دستت درد نکنه
حالا نسخه کامل یا سریال اینو نداری؟

s_a_m4000
16-12-2008, 17:25
آقا من تست کردم کاملا جواب داد حدود یک ربعی طول کشید نسبت به total video convertor خیلی سریع تر اصلا تو اون هنگ می کرد دستت درد نکنه
حالا نسخه کامل یا سریال اینو نداری؟
سلام.
تو تایپیک درخواست سریال درخواست بدین دوستان براتون میذارن البته اگه سرچ کنین تو نت هم پیدا میشه:10:

r10ronaldinho
24-12-2008, 15:11
سلام من بهترین برنامه برای تبدیل فیلمای 700 مگابایتی یا dvd یا فورمتای دیگه رو به فیلمای 300 مگابایتی با فرمت mkv x264 رو می خواستم پیشاپیش ممنون

s_a_m4000
24-12-2008, 19:14
سلام من بهترین برنامه برای تبدیل فیلمای 700 مگابایتی یا dvd یا فورمتای دیگه رو به فیلمای 300 مگابایتی با فرمت mkv x264 رو می خواستم پیشاپیش ممنون
بهترین بستگی به شما ، سرعت کامپیوترتون و کیفیتی که میخوایی داره البته تبدیل فایل ویدویی 700 مگابایتی به mkv 300 مگابایتی مطمئنا افت کیفیت خواهد داشت چندتا برنامه رو من بهش اشاره میکنم این پایین

[River Past Video Cleaner
Download

MKV AVI Converter
Download

RipBot264
Download

alireza99.99
26-12-2008, 00:07
Divx,Xvid
؟ کدوم یک بهتر برای تبدیل فیلم؟
حجم کدوم یکی بیشتر میشه

ممنون

s_a_m4000
26-12-2008, 09:51
اگه بصورت کلی بخوام جواب شما رو بدم میشه گفت که در کل جفتشون یکی هستند با این تفاوت کهDivX فرمت اختصاصی یک شرکت هست و شامل حقوق مالکیت معنوی میشه در حاتلی که XviD رایگانه....
اما هر پلیری که فرمت DivX رو ساپورت کنه امکان پخش Xvid رو هم داره و بالعکس.
با اینکه هردوی اینها در کل یکی هستند اما در جزئیات تفاوتهای کمی دارند که در زیر میارم(دیگه حوصله ی ترجمه نداشتم :دی)

DivX

XviD

DivX

XviD

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DivX 3.x
Advantages :
Good compression, even though less advanced compression features are used
Better compatibility
Disadvantages :
DivX 3.x not entirely legal (hacked codec)
Outdated - does not have advanced compression features of DivX 5.x
Hard to control final file size

DivX 5.x
Advantages :
Great for controlling final file size (eg. for fitting onto one 700 MB CD)
More advanced compression features (eg. DivX Pro : multi-pass, bi-directional enc, GMC, Qpel), which may give better compression
Completely legal solution
Disadvantages :
DivX Pro not 100% free (free ad supported version or purchase required)

XviD 1.x
Advantages :
Great for controlling final file size (eg. for fitting onto one 700 MB CD)
More advanced compression features (eg. 2-pass, bi-directional enc, GMC, Qpel), which may give better compression
Completely legal and open source solution
Disadvantages :
Less common than DivX
XviD slightly harder (less consumer friendly) to configure than DivX

Amin
26-12-2008, 12:07
در تکمیل صحبتهای امیر جان
تا اووونجا که من تست کردم
DVD پلیرهای خانگی فرمت Divx رو ساپورت میکنند
اما Xvid رو نه
Xvid برتری نامحسوسی! نسبت به Divx داره
اکثر فیلمهای جدید با کدک ها Xvid و x264 ریپ مشن

【ツ】

s_a_m4000
17-01-2009, 23:45
Flash Video یا همان FLV یکی از فرمتهای رایج و مورد استفاده در یوتیوب ، گوگل ویدیو و... هست.
در ادامه نحوه ی تبدیل آن به فرمت AVI آموزش داده می شود.
نرم افزار های مورد نیاز FLV Extract ffdshow VirtualDubMod DivX 6.x or XviD codec

مرحله اول:

در این مرحله با استفاده از FLV Extract صدا و تصویر فایل flv مورد نظر رو جدا می کنیم.
برای استفاده از FLV Extract شما نیاز به .NET Framework 2.0 دارید.
FLV Extract رو باز کنید و فایل flv خودتون رو با Drag&Drop روی اون بکشید مطابق شکل گزینه های Audio و Video رو تیک بزنید.

فایل ویدویی با فرمت avi و فایل صوتی با فرمت mp3 جداسازی می شوند.

مرحله ی دوم:

VFW configuration وvideo decoder configuration رو اجرا کنید.
بر روی Codecs از منوی برنامه ی ffdshow video decoder configuration کلیک کرده و از فعال بودن VP6F و FLV1 در منوی libavcodec مطمئن شوید.(مطابق شکل).

مرحله ی سوم:

در این مرحله با استفاده از Virtual Dub دو فایل جدا شده در مرحله ی اول رو به هم چسبانده و اونها رو به فرمت مورد نظر تبدیل می کنیم.
فایل avi جداشده رو از طریق منوی File -> "Open video file سپس از منوی Streams ، گزینه ی Streams List رو انتخاب کنید.

از پنجره ی باز شده ی Available streams فایل mp3 اکسترکت شده در مرحله اول رو Add کنید در پنجره باز شده مطابق شکل پایین گزینه NO رو بزنید.

در پنجره ی Available streams فایل mp3 بایستی با نام track1 لود شده باشه روی اون راست کلیک کرده و مطمئن شوید که Direct stream copy انتخاب شده باشه سپس روی گزینه ی Interleaving کلیک کنید.

در پنجره ی باز شده تیک Enable audio/video interleaving را بردارید و بقیه ی تنظیمات را مطابق شکل پایین انجام دهید.

حالا دو راه برای ادامه کارمون پیش رو داریم:
یکی اینکه فایل رو با یکی از فرمتهای DivX یا XviD تبدیل کنیم و دیگری به اصطلاح re-encode با حفظ فشرده سازی FLV1/FLV4 که فقط دو فایل avi و mp3 اولیه با هم join شده و با فرمت avi ذخیره می شود.و این فایل در کامپیوتر شما قابل پخش خواهد بود چون در مرحله دوم ffd Show را نصبیدید ولی در کامیوترهای دیگه که این برنامه رو ندارند پخش نخواهد شد.
حالا اگر شما می خواهید فیل تون رو تبدیل کنید مرحله پایینی رو نادیده بگیرید و یک پله به پایین تر برید در غیر اینصورت اونو انجام بدید.
1.
از منوی ویدئو Direct Stream Copy رو انتخاب کنید(شکل 1 ) سپس از منوی فایل گزینه ی save as رو انتخاب کنید و فایل ویدوییتون رو save کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شکل 1
نکته مهم:
فایلی رو که می خواهید save کنید به هیچ وجه در فولدر اولیه save نکنید و یا نامش رو عوض کنید.

2.
Re-encoding with DivX/XviD
از منوی video ، گزینه ی Full processing mode رو انتخاب کرده سپس Compression را انتخاب کنید.

یکی از کدک های
DivX یا XviD MPEG-4 Code را انتخاب کرده بر روی Configure کلیک کنید

بر روی OK کلیک کرده و فایلتون رو سیو کنید نکته ی بالایی رو مد نظر قرار بدین.

Copyright: s_a_m4000

s_a_m4000
17-01-2009, 23:56
برای تبدیل FLV به VCD به برنامه ی River Past Video Cleaner نیاز دارید.

همچنین بایستی River Past MPEG-2 Booster Pack و CCCP رو نیز نصب داشته باشید.
River Past Video Cleaner رو اجرا کرده فایل flv مورد نظرتون رو از منوی فایل add کنید.
فرمت خروجی رو از منوی پایین برنامه انتخاب کنید مطابق شکل

محل ذخیره ی فایل رو هم انتخا کرده بر روی Convert کلیک کنید.

دانلود
River Past Video Cleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود
MPEG-2 Booster Pack 7.7.15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود
CCCP:Combined Community Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Copyright: s_a_m4000

kiuna
15-03-2009, 10:44
میشه xvide رو به .divix تبدیل کرد ؟
که بتونیم فیلمها رو توی پلیرهای خانگی ببینیم ؟

s_a_m4000
15-03-2009, 11:07
میشه xvide رو به .divix تبدیل کرد ؟
که بتونیم فیلمها رو توی پلیرهای خانگی ببینیم ؟
بله
auto Gk یا AVS Video Convertor یا کانورتورهای دیگه رو تست کنید

piishii
25-03-2009, 16:11
Xilisoft DVD Ripper Ultimate v5.0.30.Build.0229 incl serial

Xilisoft DVD Ripper Ultimate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 is powerful and easy-to-use DVD ripping software with the ability of ripping DVD to almost all video and audio formats, such as AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264, RM, MOV, M4V, XviD, 3GP, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, etc. With its powerful compatibility for iPod, iPhone, PSP, Apple TV etc., Xilisoft DVD Ripper Ultimate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) enables you to rip DVD to various portable media players supported formats. Additionally, it can help you clip video segment, crop video size, edit video effects, adjust subtitle, and add video watermark, to get the customized DVD audio and video files.
* DVD video ripper - rip DVD to video
Rip DVD movie to almost all video formats, such as AVI, MPEG1/MPEG2/MPEG4, WMV, DivX, MP4, H.264, RM, MOV, M4V, XviD, 3GP, VOB, FLV, SWF;
* DVD audio ripper - rip DVD to audio
Extract the DVD audio to save as almost all audio formats, e.g. rip DVD to MP2, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG, AU;
* DVD picture converter - rip DVD to picture
Many picture and animation profiles are available for you to capture pictures from DVD movies at fixed interval, like JPG, PNG, GIF, BMP;
* Video editor - multiple editing functions
Powerful video editing functions of Xilisoft DVD Ripper Ultimate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) let you freely clip and merge video segments, crop video size, edit video effects, adjust video subtitle, and add video watermark;
* Extra adapter - offer custom options
Create your own profile in the way of adjusting the parameters of existing profile; Customize output file size using the powerful Bitrate Calculator tool; Set divers output formats from one source by adding profile.
Supported OS Windows 2000/2003/XP and Windows Vista
Processor CPU >750MHz Intel or AMD CPU
Free hard disk space 100 MB or more
RAM 256 MB or above
DOWNLOAD : 16.8 MB
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cl_serial.rar

mahdi_sha
19-04-2009, 11:08
سلام
احتمالا شما هم فیلمهایی با فرمت mkv با حجم حدود 300 تا 400 مگ دیدید که بیشتر اونها از نظر کیفیت با نسخه divx با حجم 700 مگ برابری میکنه و بعضی مواقع کیفیت بالاتری هم داره. من چند بار تو اینترنت در این مورد سرچ کردم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم و یا چند تا نرم افزار پیدا کردم که مبدل dvd به mkv هستند(طبق توضیحات سایت سازنده اونها) که یا کرک ندارند یا کرک ویروسی دارند یا موقع نصب پیغام ویروس میدند خلاصه این شده یه کابوس که چطور میشه این کار رو کرد یا اینکه باید اول dvd رو ریپ کنیم به avi بعد اونو تبدیل کنیم به mkv (البته فکر کنم اینطوری افت کیفیت زیاد بشه)خلاصه شدیدا التماس دعا داریم اگه کسی تجربه ای در این مورد داشته ما رو هم بی نصیب نذاره

PC-PC
21-04-2009, 00:18
منم خیلی دنبال چنین نرم افزاری هستم
اما متاسفانه نتونستم پیدا کنم

mahdixxx
21-04-2009, 09:11
منم خیلی دنبال چنین نرم افزاری هستم
اما متاسفانه نتونستم پیدا کنم

من این مطلب توی یه سایت خارجی پیدا کردم هنوز خودم تست نکردم ولی فکر کنم کار کنه و شامل سه مرحله است که یکی انجام تنظیمات مورد نیازه بعد مرحله تبدیله و بعد هم چگونگی ویرایش فایلهای با این فرمت توضیح داده

1.) Setting up Encoder

You Must Have Following 5 Files First

(a) Megui. Code:

(b) Avisynth. Code:

(c) Profiles. Code:

(d) Nero AAC Codec. Code:

(e) Mkvtoolnix Code:

After downloading the above files follow these steps :-

1. Install Megui, Avisynth and Mkvtoolnix.
2. Copy all 3 Nero AAC files to the Megui directory
By Default - "C:\Program Files\megui"
3. Run Megui and update it.
4. Close Megui.
5. Copy the "allprofiles" folder and paste it in Megui directory
By Default - "C:\Program Files\megui". Replace the allprofiles folder with new one.
6. Now run Megui and we are ready to encode some movies.

2.) Encoding

1. Run Megui and click file-->open and browse to the source video file.
2. Wait few seconds and then avisynth will open with video previewer (see images below).
3. Enter the desired output resolution (must be mod 16)*
*mod 16 resolution - Both height and width pixels must be completely divisible be 16. Example - Here 720x352 resolution is used and 720/16 gives remainder as 0 and also 352/16 gives rem. 0 so that means it's a mod 16 resolution.
4. You can crop screen if u see black borders (in our case we don't need it).
5. Click Save and you will be returned back to megui.
6. In video section select one video profile. For best result use "x264: HQ-Slow" or "x264: Unresteicted 2pass HQ".
7. Select file format as MKV.
8. In audio section select audio profile"Nero AAC: NDAAC-HE-64kbs".
9. Click config and check the "adaptive bitrate" and set it to @35kbps. You can also use 40kbps but 35kbps works fine for me.
10. Click "Auto Encode" and a new window will apppear.
11. Select conatiner as "MKV" and enter "average bitrate" as per the desired output file size (Remember 30minutes = 100mb). When done click "Queue". [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
13. Now comes the most difficult part which is to wait. Encoding process has now begun so be patient. Time taken in encoding depends on many factors such as your pc's config., source's resolution, output file's resolution, o/p file size etc. On my pc a normal dvdrip takes an average time of 4-5 hours.

3.) Editing

TO EDIT MKV FILES I USE MKVMERGE.

In this section I will tell you how to:-

(a) Add or remove subtitles.
(b) Making samples/splitting a file.
(c) Join files.
(d) How to sync. an mkv file.

but before that run mkvmerge.

(a) Add or remove subtitles.
Adding

1. Click "add" button to add a video file.
2. Now simply drag the subtitle file to the "tracks" box in mkvmerge or click the add button to add sutitle file.
3. Select output folder.
4. Click "start muxing".

Removing

1. Add your file.
2. Uncheck the subtitle file from the "tracks" box.
3. Select output folder.
4. Click "start muxing".

(b) Making samples/splitting a file
1. Add the file that you want to split.
2. Now click "Global" tab at the top of the mkvmerge.
3. Tick the "enable splitting" option and choose the way* you want to split it.
*Take the cursor above each box for more info about it.

(c) Join files

Now if you want to join two or more splitted files into a single file then add the first part of file and then click "append" to add 2nd part and so on you can append a no. of files. Select o/p folder and click "start muxung".

(d) How to sync. an mkv file.

One common problem that arises after encoding a movie is that sometimes we gets file at output which is a bit out of sync. So, we can make it in sync using mkvmerge.
Suppose that in our movie the sound is lagging beind video with duration 300ms. Then,

1. Add your file.
2. In "track" box click on video file and then "Format specific options". In "Delay (in ms)" enter 150.
3. Now in "track" box click on audio file and then "Format specific options". In "Delay (in ms)" enter -150.
4. Select o/p folder and click"start muxing"

Similarly, if video is lagging behind audio then in that case we would use -ve value for video file and +ve value for audio file.

This is how process goes:
Note:-This guide has been tested for as per use on windows xp 32 bit and works. You may face some problems if you are using some other operating system. PLZ give your feedbacks about this tutorial and if you note some mistake then plz reply with it here

Mo7amad
23-04-2009, 10:21
من یه سری dvd اومده دستم.میخام بریزم رو کامپیوتر و تبدیل به فرمت کامپیوترشون کنم.حالا AVI باشه DIVX باشه یا هر چیزه دیگه فرقی برام نداره فقط میخام کیفیتش نیاد پایین.چه فرمت و نرم افزاری رو پیشنهاد میدید دوستان؟

Alastoor
16-05-2009, 22:03
پیش نیاز :

Aspect Ratio چیست ؟
نسبت طول به عرض یک فایل تصویری ( عکس یا فیلم ) Aspect Ratio نامیده میشه ؛ ابعاد تصویر .
مثل: 640x480 , 720x540 , ....

وقتی به هنگام تماشای فیلمی احساس میکنیم تصویر کشیده است، در واقع Aspect Ratio پیش فرض فایل مورد نظر ما درست نیست:

راه حل :

در Movie Player هایی مثل KMPlayer به راحتی میشه این مقدار رو عوض کرد.
( در KMPlayer کافیه راست کلیک کرده و در زیرشاخه Screen Controls مقدار مورد نظر رو اعمال کنیم... )

ولی اگه بخواهیم به صورت پیش فرض و برای همیشه Aspect Ratio مورد نظرمون رو روی یک فایل avi با کدک XviD یا DivX اعمال کنیم چی ؟

شاید یک راه استفاده از برنامه های کانورتر باشه، که مستلزم صرف وقت نسبتا زیادیه و مشکلات خاص خودش نظیر کیفیت فایل خروحی رو به همراه داره ( :: هرچقدر هم که پروسه کانورت خوب انجام بشه، در هر کانورت درصدی هرچند ناچیز از کیفیت اولیه فایل ما کم میشه... )

اما راه حل دیگه ای که وجود داره، استفاده از یک برنامه ی ساده و کم حجم به نام MPEG4 Modifier هست:

MPEG4 Modifier v1.4.4

IMPORTANT
Requirements
.NET Framework 2.0

4daneshjo
02-07-2009, 13:19
من یه سری dvd اومده دستم.میخام بریزم رو کامپیوتر و تبدیل به فرمت کامپیوترشون کنم.حالا AVI باشه DIVX باشه یا هر چیزه دیگه فرقی برام نداره فقط میخام کیفیتش نیاد پایین.چه فرمت و نرم افزاری رو پیشنهاد میدید دوستان؟

بهترین برنامه برای این کار AutoGordianKnot.2.55

لینک دانلود
لینک اموزش

4daneshjo
02-07-2009, 17:00
من چندتا فیلم با فرمت mkv دارم میخوا م به avi )divx) تبدیل کنم بهترین برنامه برای این کار چیه که با همون حجم بدون اینکه کیفیتش رو تغییر بده به divx تبدیل کنه
اینها رو امتحان کردم نتیجه جالبی نگرفتم
x-video-converter-ultimate
River Past Video Cleaner Pro 7.7.16 & Booster Packs + keygen - anon
mkvtoavi
Amadis Video Converter Suite 3.5.8
Aiseesoft.Total.Video.Converter.3.2.22

4daneshjo
06-07-2009, 21:50
من چندتا فیلم با فرمت mkv دارم میخوا م به avi )divx) تبدیل کنم بهترین برنامه برای این کار چیه که با همون حجم بدون اینکه کیفیتش رو تغییر بده به divx تبدیل کنه
mkvtoavi

یعنی کسی تا حالا برنامه ای خوب برای این کار پیدا نکرده ؟

Alastoor
06-07-2009, 22:33
mkvtoavi

کانورترهای زیادی هستند برای این کار که همه هم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن
با همون حجم + هموون کیفیت مطمئننا امکان پذیر نیست
چراکه mkv میزان فشرده سازیش خیلی بیشتر از avi هست
و مطمئننا اگر کیفیت نزدیک به mkv رو بخواید حجمتون 1.5 تا 2 برابر زیاد خواهد شد
به هر حال من این کانورتر رو پیشنهاد میکنم البته حجمش کمی زیاد هست ولی کارایی بالایی داره
TMPGEnc XPress 4.7.1.284 Retail

( توضیح: در صورتی که این برنامه را دریافت میکنید حتما به نحوه ی رجیستر کردن برنامه که در فایل txt همراه آن موجود است توجه نمایید )

:20:

4daneshjo
06-07-2009, 23:16
کانورترهای زیادی هستند برای این کار که همه هم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن
با همون حجم + هموون کیفیت مطمئننا امکان پذیر نیست
چراکه mkv میزان فشرده سازیش خیلی بیشتر از avi هست
و مطمئننا اگر کیفیت نزدیک به mkv رو بخواید حجمتون 1.5 تا 2 برابر زیاد خواهد شد
به هر حال من این کانورتر رو پیشنهاد میکنم البته حجمش کمی زیاد هست ولی کارایی بالایی داره
TMPGEnc XPress 4.7.1.284 Retail

( توضیح: در صورتی که این برنامه را دریافت میکنید حتما به نحوه ی رجیستر کردن برنامه که در فایل txt همراه آن موجود است توجه نمایید )

:20:
ببخشید که این جا مطرح میکنم ولی میشه یک توضیح مختصری در باره ی فشرده سازی mkv بفرمایید
یا یک لینک بدید
حالا با این برنامه بهترین تنظیمات رو در حالتی قرار بدم !!

ardavan_2008
07-07-2009, 08:53
ویرایش:مشکل در نوع تایپ

Alastoor
07-07-2009, 12:13
ببخشید که این جا مطرح میکنم ولی میشه یک توضیح مختصری در باره ی فشرده سازی mkv بفرمایید
یا یک لینک بدید
حالا با این برنامه بهترین تنظیمات رو در حالتی قرار بدم !!

خب فرمت mkv از نظر میزان فشرده سازی خیلی خووب عمل میکنه
به خصوص وقتی که برای تصویر از کدکی مثل x264 و برای صدا از کدکی مثل AAC استفاده بشه
البته نکته ای که هست اینه که به هر میزانی که میزان فشردگی بیشتر باشه،
اجرا و دی-کمپرس آن هم با پیچیدگی بیشتری همراه خواهد بود
و منابع سیستمی شما رو بیشتر درگیر خواهد کرد ( به خصوص CPU )
این تاپیک رو هم ببینید بد نیست :

هر سوالی در مورد فرمت ها / کدک ها داشتید در این تاپیک مطرح کنید :

در مورد برنامه ی TMPGEnc XPress که معرفی کردم کار باهاش ساده است و تنظیمات پیچیده ای نداره
اگر با برنامه کار کردید و مشکلی بوود مطرح کنید .

ardavan_2008
07-07-2009, 13:51
میشه بگید با برنامه ی Video Edit Magic 4.4چطور میشه صدای فیلمی رو بر داشت و یه صدای دیگه گذاشت؟
2-فایل صدا که فرمتش RMهست با این برنامه باز نمیشه چی کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید واجبه...

ardavan_2008
07-07-2009, 23:29
میشه بگید با برنامه ی Video Edit Magic 4.4چطور میشه صدای فیلمی رو بر داشت و یه صدای دیگه گذاشت؟
2-فایل صدا که فرمتش RMهست با این برنامه باز نمیشه چی کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید واجبه...
لطفا راهنمایی کنید واقعا واجبه....

P2X
02-08-2009, 19:54
سلام.
دوستان من از ماهواره فیلم و شو دانلود کردم ولی پسوند اون TS .
من می خوام پسوند اون را از TS به DAT یا یه فرمت تصویری دیگه تبدیل کنم حالا مشکل من اینه که بهترین نرم افزار برای این کار چیه که از کیفیت فایل دانلودی کم نکنه. Mer30

DJ POLESTAR
02-08-2009, 20:08
سلام.
دوستان من از ماهواره فیلم و شو دانلود کردم ولی پسوند اون TS .
من می خوام پسوند اون را از TS به DAT یا یه فرمت تصویری دیگه تبدیل کنم حالا مشکل من اینه که بهترین نرم افزار برای این کار چیه که از کیفیت فایل دانلودی کم نکنه. Mer30
سلام دوست عزیز
فکر کنم ----- شما SuperMax باشه.
مال من هم SuperMax هست.
بهترین گزینه IamTOO و Total Video Converterهستش.
البته شما گفتین میخوام به DAT تبدیل کنم؟؟؟ آخه DAT هم شد فرمت؟!؟! من تبدیلش میکنم Divx که عالیه! وقتی هم میخوای به CD رایت کنی Nero این تبدیل رو برات انجام میده یعنی از Divx به DAT.

MaMaD LooTi
06-09-2009, 00:21
با سلام خدمت دوستان. من یکی از فیلمها رو از سایت راپیدشر دانلود کردم. 6 پارت بود با پسوند RAR وقتی که تمام پارتها دانلود شد از حالت فشرده خارج کردم . دوتا فایل با پسوند mkv توش بود یعنی فیلم دو تیکه بود. با نرم افزار hjsplit که خواستم بچسبونم به هم دیگه قبول نکرد. چون فایل ها Type نداشتن. اخه باید فایلها به صورت Type 001 و Type 002 باشن تا بشه به هم چسبوند. باید چکار کنم که به هم بچسبن. اخه زیر نویسش فقط توی اولی جواب میده. لطفا راهنمایی کنید.
حالا اگه نمیشه چسبوند چطور میتونم زیر نویس رو به برای دو تیکه فیلم تقسیم کنم اخه زیر نویس یه تیکه برای کل فیلم به صورت تک فایل هستش. ممنون میشم یه راهنمایی کنید.

shasha_ara2001
26-09-2009, 15:06
ُلام دوستان
من یک فایل AVI دارم و میخوام آ[ر فیلم که اسم ها رو مینویسه رو حذف کنم. چطور میتونم سریع و بدون افت کیفیت این کار رو انجام بدم؟

akhoond
09-01-2010, 13:12
سلام دوستان

من چند وقتی است که نیاز دارم فیلم هام رو کانورت کنم ( برای پخش در پی ام پی باید رزولوشن رو بیارم پایین ...)
اما با هر برنامه ای که تست کردم ، متاسفانه ، متاسفانه ، صدا و فیلم از هم فاصله می گیرن ، نیم دونم چی کار کنم ، قدیما با نرم افزار دیگه ای تست کرده بودم ، اما تازگی ها با جت هم تست کردم که دیدم متاسفانه همون جوریه ، خیلی خیلی کمه ، اما زحرم می ده ...

مشکل از چیه ؟ سی پی یو رم کم نمی اره ( رم 4 ، باس 1066 ، سی پی یو هم 2 هسته ای 3 گیگ ، 6 مگ کش ) آیا مشکل از برنامه است ؟ مشکل از سیستمه ؟ مشکل از چیه ؟

راهنمایی بفرمایید
تنکس

land-dreams
09-01-2010, 23:42
سلام به همه دوستان
من یه مشکل عجیب دارم که فکر نمیکنم بشه براش کاری کرد ولی گفتم بپرسم شاید راهی باشه
من با AVS فایلی رو کانورت کردم و بعد فابل اصلی رو هم حذف کردم اما حالا فایل کانورت شده صدا نداره:41:هیچ راهی واسه حل این مشکل نیست.اگه امیدی هست ممنون میشم کمک کنید:11:

hiva_59
12-01-2010, 22:28
سلام
من وقتی میخوام dvdهایی که سایز تصویر اونها 480*640 نیست (مثلا فیلمی با ابعاد 480*720) رو به divx یا xvid تبدیل کنم، مشکلی که بوجود میاد اینه که ابعاد فیلم تبدیل شده با ابعاد مونیتور تطابق نداره، یعنی گوشه های چپ و راست مونیتور همیشه سیاه هستن (البته هیچ قسمتی از تصویر حذف نشده)، در حالیکه هنگام تماشای فیلم در dvd اصلی، این مساله وجود نداره. ضمناً از نرم افزارهای Xilisoft DVD Ripper Ultimate، #1 DVD Ripper و Auto Gordian Knot استفاده کرده ام و هر سه تا همین مشکل رو دارن. تنها راه حلی که به ذهنم رسید این بود که در نرم افزار Wondershare DVD Ripper Platinum ابعاد فیلم رو به 720*1280 افزایش بدم که مشکل این روش اینه که سرعت تبدیل رو تقریباً نصف میکنه، بعنوان مثال برای تبدیل یه فیلم 90 دقیقه ای نیاز به 80 دقیقه زمان داره.
از دوستان متخصص در این زمینه خواهش میکنم اگه روش و یا نرم افزار بخصوصی برای رفع این مشکل (البته بدون کاهش سرعت تبدیل) سراغ دارن، با من در میان بذارن.
با تشکر

hiva_59
15-01-2010, 23:48
یعنی یه نفر هم پیدا نمیشه که در این باره نظر بده؟!

sise
15-01-2010, 23:53
نرم افزار Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5 که سایز مورد مثال شما را داره. امتحان کرده اید؟

hiva_59
16-01-2010, 23:36
نرم افزار Xilisoft DVD Ripper Ultimate 5 که سایز مورد مثال شما را داره. امتحان کرده اید؟

امتحان کردم، دقیقاً همون مشکل رو داره!!!!!

Pejvak61
18-01-2010, 10:15
از اینجا به بعد برای کسانی خوبه که با انواع فرمت ها و تنظیمات آشنایی کافی دارند.
شماره 6: با انتخاب Edit Profile پنجره پروفایل ادیتور (تصویر شماره 3) ظاهر میشه که از اونجا میشه Video Format و ,Frame Size ,Audio Format ,Frame Rate,و فرکانس صدا و همچنین اندازه طول و عرض خروجی رو تعیین کرد. Config هم مخصوص تنظیمات پیشرفته کدک ویدویی می باشد.

دوستان اگه سوالی داشتند همینجا مطرح کنن.

آيا جايي سراغ داريد كه در مورد اين تنظيمات پيشرفته اطلاعاتي در خور توجه ارائه كنه و روشنمون كنه؟

Pejvak61
18-01-2010, 10:28
البته نکته ای که هست اینه که به هر میزانی که میزان فشردگی بیشتر باشه،
اجرا و دی-کمپرس آن هم با پیچیدگی بیشتری همراه خواهد بود
و منابع سیستمی شما رو بیشتر درگیر خواهد کرد ( به خصوص CPU )

من شخصاً اين مورد رو در مشاهده فايل MKV با ابعاد 720p و 1080p به عينه لمس كردم.

s_a_m4000
18-01-2010, 18:51
آيا جايي سراغ داريد كه در مورد اين تنظيمات پيشرفته اطلاعاتي در خور توجه ارائه كنه و روشنمون كنه؟
بهترین راه جستجو تو سایتهای امگلیسی زبان هست چون تو سایتهایی فارسی چنین چیزی سخت پیدا میشه یه سایت هست میذارم اما اینکه این مورد بخصوص توش باشه یا نه مطمئن نیستم

MAHY@R
18-01-2010, 22:26
برای تبدیل Mp4 HD به divx بدون تغییر کیفیت چه برنامه ای پیشنهاد میدین؟

mefmef
24-01-2010, 08:58
سلام
من یه فیلم رو دی وی دی دارم می خوام قسمتی از اونو جدا کنم چطور می شه این کار رو کرد ؟

winstonultra
24-01-2010, 09:03
بايد از برنامه dvd cutter استفاده كنيد:

بردیا
20-02-2010, 16:26
سلام
میخواستم ببینم فیلمای دی وی دی 9 رو با چه برنامه ای میشه به 2تا دیسک 4.4 تقسیم کرد بدون حذف منو و کاهش کیفیت و حذف اسپشال فیچرز ها
ممنون

alimor
22-02-2010, 13:32
چگونه دوتیکه فیلم را به هم چسباند .ممنون alimor

alimor
07-03-2010, 07:12
از دوستانی که میدانند که دو تیکه فیلم را چگونه به هم میچسبونند خواهش دارم روش اینکار را برای ما هم بگویند.

با تشکر alimor

mz2304
07-03-2010, 07:48
از دوستانی که میدانند که دو تیکه فیلم را چگونه به هم میچسبونند خواهش دارم روش اینکار را برای ما هم بگویند.

با تشکر alimor

سلام
فيلم Avi رو با AVI Joiner 1.02

ميتوني بچسبوني. از نسخه free استفاده كن.
براي ويستا و 7 ميتوني از Boilsoft Video Joiner استفاده كني. اينم بايد از free باشه

هر جفتشون سريع و بدون افت كيفيت اين كارو ميكنن

senatore20042003
07-03-2010, 14:41
با برنامه virtual dub به راحتی در کمتر از 5 دقیقه بدون افت کیفیت می تونید این کار رو انجام بدهید.

hossein_7
26-06-2010, 12:05
سلام

من تعدادي فيلم با فرمت هاي mkv و avi دارم با برنامه هاي تبديل اونا رو تونستم تبديل كنم به dvd اما مشكل اصلي اينجاست كه برنامه اي كه بتونه زيرنويس رو روي اونا بزاره و البته در سينماي خانگي پخش كنه ندارم
من convert to dvd avs video convertor xilli soft hd convertor رو تست كردم با vso convertor زيرنويس رو ميشه گذاشت اما در دستگاه پخش نميكنه كساني كه دي وي دي فيلم ميفروشن و در سينماي خانگي پخش ميشه از چه ابزاري استفاده مي كنن؟

alenkita
18-09-2010, 17:01
با سلام
دوستان بهترین نرم افزاری که فیلهای dvd رو به mkv تبدیل کنه به طوریکه زیرنویس فیلم هم باهاش بیاد رو میشه معرفی کنید.
ممنون

mehdi30nema
04-10-2010, 15:29
دوستان من قبلا برای کانورت فیلم به فورمت قابل پخش در موبایل از برنامه ultra mobile 3gp video convertor استفاده میکردم . ولی جدیدا یه کم به مشکل خوردم با این برنامه . کسی برنامه مشابه با این سراغ نداره ؟

Dark Soul
04-10-2010, 23:05
دوستان من قبلا برای کانورت فیلم به فورمت قابل پخش در موبایل از برنامه ultra mobile 3gp video convertor استفاده میکردم . ولی جدیدا یه کم به مشکل خوردم با این برنامه . کسی برنامه مشابه با این سراغ نداره ؟
برنامه کانورت زیاده ،حالا این چه ویژگی خاصی داره که مد نظرتونه؟
برنامه Video Convert Master یک تبدیل کننده ی همه کاره هست که برای تبدیل فرمتها از جمله 3gp تنظیمات زیادی داره و سرعت تبدیل خوبی هم داره.

silent-assassin
14-11-2010, 20:01
سلام

دوستان بهترین نرم افزار برای ریپ بلوری های اصلی به 720 و 1080 کدومه؟

ممنون

leonredfield
30-05-2012, 21:58
با چه برنامه ای میشه فیلم رو به فرمت mkv کم حجم تبدیل کرد؟ فیلم هایی که من دانلود میکنم همشون 720p هستن و حجم میانگینشون 500 مگابایته. چند تا فیلم mp4 با همون کیفیت دارم که حجمشون 3 تا 4 گیگه. و در ضمن کلی فایل vcd دارم که با برنامه درست فکر کنم 700 مگابایت رو بشه بین 100 تا 200 مگ کرد بدون افت کیفیت. من mediacoder و خیلی نرم افزار دیگه از جمله xilisoft رو امتحان کردم و فایل های تبدیل شده افت شدید کیفیت داشتن.

Dark Shine
26-05-2013, 16:54
آقـا یه تیکه فیلم با فرمتِ VOB رو با چه نرم افزاری میتونم ببرم که صدا هم داشته باشه ؟! [ + اگه زیرنویسِ چسبیده بهش هم بریده بشه خوبه ولی اگـه نشد هم مشکلی نیست ]
من با DVD Cutter Plus تست کردم صدا رو حذف میکنه گویا ! نرم افـزارِ دیگه ای بود پیشنهاد کنین بهم .

Dark Soul
07-06-2013, 10:59
دوستان یه ویرایشگر ویدوئی می خوام که سرعت بالا داشته باشه و خروجیش رزولوشن دلخواه داشته باشه .
corel و cyberlink واقعا هم ویرایشگرهای خوبی هستن و هم سرعت بالا دارند اما خروجیشون فقط رزولوشون های استاندارد هست.
Womble MPEG Video هم عالیه و هر دو ویژگی مورد نظر رو داره اما فقط روی فایلهای MPEG خوب جواب می ده.

FARHAI
10-11-2013, 13:27
makemkvتبدیل بی mkv

djbehnam73
27-12-2013, 12:56
سلام می خوام ببینم بین این 3 تا نرم افزار کدومش از همه بهتره ؟؟؟؟؟؟
total video و Xilisoft coverter و freemake video converter

B3HZ@D
27-12-2013, 14:08
درود

به نظر من AVS Video Converter از همه اینا بهتره و کارش خیلی خوبه .

ولی در لیست مورد نظر شما نظر اصلیم روی Total Video است و بعد از اون Xilisoft Converter ...

mohammad.1359
31-12-2015, 19:48
من قبلا از یک ورژن از برنامه free video editor استفاده میکردم که خاصیت without re-encoding داشت یعنی فایلهای

ادیت شده را بدون انکود کردن به همان فرمت تبدیل میکرد در کمترین زمان ممکن

در ورژن جدید این خاصیت با اینکه برنامه رایگان است باید پولی فعال شود

از دوستان کسی ورژن دیگر یا راه حلی برای فعال کردن این حالت دارند بفرماین

یا اگر برنامه مشابهی مانند این برنامه برای ادیت و without re-encoding فایلها بصورت همزمان سراغ دارند معرفی نمایند