PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Empire Earth III

StormWielder
05-10-2007, 00:26
" Empire Earth III در ادامۀ مجموعه ای ساخته شده است که به شما اجازه میدهد یک امپراتوری را برپا کنید و از زمان باستان تا آیندۀ دور بر آن حکومت کنید . "

GameSpot

تاریخ عرضۀ این بازی 6 نوامبر 2007 اعلام شده است .

سازنده : Mad Doc Software
ناشر : Sierra Entertainment
سبک : Historical Real-Time Strategy
درجۀ ESRB : برابر Teen

برای شما مصاحبه GameSpot با کارگردان سازنده این بازی Jeff Brown را که همین دیروز در سایت قرار گرفته ، می گذارم :

کارگردان بازی Jeff Brown درباره گروه های قابل انتخاب در این بازی توضیح می دهد :

اگر چه بازی های استراتژی Real Time با شکل های ساده ای از جمع آوری منابع ، ساختن پایگاه ها و جمع آوری ارتشی کوچک برای نابودی دشمن شروع کردند ، هم اکنون این بازی ها پیشرفت زیادی کرده اند . برای مثال برخی از آنها تلاش کردند تا تاریخ جهان را در آینده شرح دهند .مانند سری Empire Earth که در حال آماده سازی برای عرضه در اواخر امسال می باشد .
نسخۀ جدید ، تاریخ دنیا را از گذشتۀ دور تا آینده علمی تخیلی را به تصویر می کشد . از جمله ویژگیهای اضافه شده به بازی گروه های جدید آن است .

Jeff Brown توضیح میدهد :

GameSpot :
در Empire Earth III سه گروه وجود دارند که کمی بعد به هر کدام می پردازیم . اما چه تفکری درپشت وجود سه محدوده بوده است ؟

Jeff Brown :
یکی از مسائل اساسی در مورد Empire Earth III اینست که بازی برای هر منطقه سبکی مجزا ، منحصر به فرد و کاملا متفاوت از گروه های دیگر دارد .

به جای وجود یک دوجین یا بیشتر گروه که به جز چند Unit ویژه اساسا یکی هستند ، تمرکز روی سه محدوده به معنی عدم وجود افراد ، توانایی ها و ساختمان های مشترک بین گروه ها است .

همه چیز کاملا منحصر به فرد است ، و هر گروه سیستم ساخت و ساز ویژه ای برای امپراطوری خود و همچنین سبکی کاملا مجزا برای بازی دارد . این ویژگی ، به بازیکنان نگاهی کاملا جدید در شروع کار با هر گروه میدهد .

GS :
اینکه سه محدوده و منطقه در بازی وجود دارد به این معنی نیست که فقط سه گروه وجود دارد. در هر منطقه نیز گروههایی مجزا وجود دارد مانند انگلستان و فرانسه در محدودۀ غربی . شما این گروهها را چگونه از هم متمایز کرده اید ؟ و همینطور چگونه آنها از فرانسه و انگلیس در Empire Earth II متفاوت هستند ؟

JB :
درست است . شما می توانید اگر خواستید یک زیرگروه در هر محدوده انتخاب کنید . انتخاب یک زیرگروه به شما Unit ها و تکنولوژی در ارتباط با همان زیرگروه میدهد که این ویژگی برای شما این امکان را فراهم میکند که راهی مجزا که با طبع تاریخی مثلا فرانسه و انگلیس همخوانی دارد را پیش بگیرید .

همچنین شما می توانید زیرگروه مخصوص به خود را تشکیل دهید . بنابراین می توانید با مقادیر منابع از پیش تعیین شده اقدام به خرید Unit ها ، تکنولوژی و توانایی های گروه خود قبل از شروع بازی کنید ، در نتیجه در Multiplayer یا Skirmish بازیکن می تواند با گروهی کاملا خودساخته شروع کند .

GS :
بسیار خوب ، حال در مورد محدودۀ غربی . میدانیم این ناحیه Unit های کمتر ولی گران تر دارد که انعکاس دهنده تکنولوژی غرب است . چه جزئیات دیگر را می توانید بازگو کنید و چه تاکتیک هایی برای این محدوده بهتر عمل میکنند ؟

JB :
ناحیۀ غرب به جای تعداد بر کیفیت تمرکز دارد . سرعت پایین تر ساخت و ساز و Unit های گران تر می تواند بیرون آمدن از یک اشتباه را برای این گروه سخت تر کند اما در مقابل این حقیقت وجود دارد که سرسختی و قدرت این محدوده به آن قابلیت مقاومت بالایی میدهد .

محدودۀ غربی بهترین Defense را داراست ، با دیوارهایی تنومند ، برج هایی قدرتمند و سنگرهایی بزرگ . بازیکنانی که ترجیح میدهند عقب بنشینند و دفاع کنند تا زمانی که ارتشی قوی جمع آوری کنند و سپس به جلو یورش آورده و با یک حملۀ بزرگ حریف را نابود کنند ، عاشق بازی با منطقه غرب خواهند بود .

غرب همچنین دارای Builder هایی است که ساختمان ها را می سازند و ماشین های صدمه دیده را تعمیر کنند . این محدوده فقط از Turtling (پنهان شدن پشت دیوارهای دفاعی) صحبت نمی کند بلکه در مراحل بالاتر ، دارای قوی ترین افراد و بهترین نیروی هوایی در بازی است .

GS :
حال منطقه خاور میانه که آن را تمدنی کوچ نشین میدانیم که می تواند همه چیز را بردارد و حرکت کند !!! چرا چنین طراحی برای این محدوده در نظر گرفته اید و چه موارد دیگری میتوانید به ما بگویید ؟

JB:
محدودۀ خاور میانه تماما راجع به مخفی کاری و تحرک پذیری می باشد. حریف میتواند پایگاه شما را پیدا کند ، ولی هنگام حمله آنها شما می توانید همه چیز را به جایی جدید برده و یا Defense های اصلی را برای دفع حمله جابه جا کنید.

این گروه دارای بسیاری از Unit های مخفی ، مانند موشک های SCUD است که به آسانی توسط دشمن پیدا نمی شوند. بنابراین بهترین کار تحرک و حمله از جهاتی که انتظار آن نمی رود توسط افراد مخفی میباشد . آنها همچنین در نوع "حمله و فرار" تخصص دارند که می تواند اقتصاد دشمن را به ستوه آورد !

منطقه خاور میانه در گسترش سریع تر از غرب است ، چون می تواند ساختمان هایش را همه جا حتی مناطقی که متعلق به آن نیست بنا کند . این قابلیت به آن امکان حمله از نقاط غیر منتظره را علاوه بر پایگاه خود میدهد . خاورمیانه تمام ساختمانهایش را به صورت متحرک میسازد بنابراین آنها می توانند به جای داشتن Unit های سازنده مخصوص پایگاه ، خود بیس را به محلی دیگر منتقل کنند .

JB :
منطقۀ آسیایی از تعداد صحبت میکند . Unit های آن ارزان هستند و می توانند به سرعت ساخته شوند ، اما به تنهایی ضعیفند و تحرک و نهان کاری افراد محدودۀ خاورمیانه را ندارند . تمام سربازان پیادۀ آسیایی می توانند ساختمان ها را بسازند ، که به آنها امکان ساخت و ساز بدون نیاز به Unit های مخصوص را میدهد .

ارتش پیادۀ خاور دور ، هستۀ این گروه است . بازیکنی که با این گروه بازی میکند می تواند افراد پیاده ای را Research کند که در برابر سواره نظام ، پیاده نظام ، ساختمان ها و حتی هواپیما و تانک خوب عمل کنند . در اواسط بازی سربازان قدرتمند Gunman می توانند نیرویی عظیم باشند ، از آنجایی که قیمت ارزان انها و قدرت آتش خوبشان نیاز به حملات محدوده ای (Area-effect Attacks) برای مقابله دارد .

GS :
هر منطقه همچنین تکنولوژی های منحصر به فردی برای زمان آینده دارد . مثلا آسیایی ها توانایی مهندسی ژنتیکی دارند که می توانند Mutant های هولناک بسازند.
می توانید راجع به تکنولوژی آینده سایر گروه ها صحبت کنید ؟

JB :
تکنولوژی آینده می تواند کمی تخیلی شود ، مردمی از سال 1800 را تصور کنید که می خواهند در دنیای امروز ما زندگی کنند ! تمام این تکنولوژی ها بازیکنان را شگفت زده خواهد کرد و توانایی ها و افراد آن عمق زیادی به سری Empire Earth می بخشد .

غرب بر تکنولوژی فلزات و کامپیوتر استوار است ، و ارائه دهنده چیزهایی مثل سلاح ایجادکننده زلزله (Earthquake gun) که در پایگاه حریف تا تکه تکه شدن لرزش ایجاد
می کند ، و اسلحه Black Hole که یک نقطه در وسط افراد دشمن ایجاد می کند و همۀ آنها را به درون می کشد تا زمانیکه چیزی به جز یک ذره کوچک از آنها باقی نماند !!!

خاور میانه دارای افراد و ساختمانهایی است که به طور طبیعی شکل پیشرفتۀ نیروهایی هستند که این منطقه استفاده می کند . تکنولوژی های پیشرفته Stealth ، تانک های Phase Tank که فقط بخشی از آنها در این بعد وجود خارجی دارد ، سلاح های تخریبی گسترده تر و سلاح های متحرک هیبرید که یادآور فیلم های Mad Max هستند که آینده خاور میانه را تداعی میکند .

خاور دور راه آزمایشهای ژنتیکی را انتخاب کرده ، با داشتن Unit هایی مانند Gastropod tank ، که گلبول های اسیدی بر روی قربانیان خود می پاشد ،و عقرب مالزیایی غول پیکر که به اندازه یک ساختمان سه طبقه ارتفاع دارد و واقعا بد به دشمن صدمه میزند !!!

GS :
گروه مورد علاقۀ شما چیست و چرا ؟

JB :
بستگی دارد . علاقه کلی من غرب است ، به دلیل این حقیقت که Unit های قدرتمندی دارد که می توانم جزئیات آنها را کنترل کنم ، با توجه به تعداد کمترشان . گاهی هم دوست دارم با خاور میانه بازی کنم ، تاکتیک های مخفیانه که می توانند بازیکن مقابل را بدجور گیج کنند و به ستوه آورند .

GS :
و در آخر ، حال که ساخت Empire Earth III مراحل پایانی را طی میکند ، چه احساسی داری و چه کارهایی از پروژه باقی مانده است ؟

JB :
تنها درست کردن چند Bug و تنظیمات نهایی باقی مانده است . همیشه خاتمه دادن به یک پروژه در حالی که می بینی چند سال از زندگی دست اندرکاران به ثمر میرسد خوب است . حتی بهتر میشود وقتی محصول تمام آن زحمات یک بازی است به خوبی Empire Earth III .

GameSpot

چند عکس بسیار جالب از بازی :

image.com.com/gamespot/images/2007/275/reviews/938463_20071003_screen011.jpg

image.com.com/gamespot/images/2007/079/938463_20070321_screen003.jpg

image.com.com/gamespot/images/2007/057/reviews/938463_20070227_screen006.jpg

image.com.com/gamespot/images/2007/123/reviews/938463_20070504_screen003.jpg

امیدوارم از خواندن این مصاحبه لذت برده باشین . :20: در پست های بعدی اطلاعات بیشتری در مورد بازی قرار میدهم . فعلا با اجازه بروم که از بس هی روی متن GameSpot نگاه کردم ، هی اینجا تایپ کردم ، چشم هام این شکلی شده : :18: یا :24: یا شایدم :wac:

راستی یک نظرسنجی هم گذاشتم که ببینم از کدوم گروه بیشتر خوشتون اومده .

Happy Gaming !!!

Sam Fisher 11
05-10-2007, 00:35
سلام ممنون !
ولی بارها گفتم که برای بازیهایی که تا عرضه رسمی اونها زمان زیادی باقی است در بخش اخبار و رمز تاپیک بزنید !
در ضمن StormWielder جان لطفا برای هر تاپیکی نظرسنجی قرار ندید و همچنین از تاپیک های مختص نظرسنجی که این چندوقته در انجمن ایجاد میکنید بکاهید .
ممنون

StormWielder
05-10-2007, 01:19
دوست عزیز سلام .

دلیل قرار دادن این تاپیک در بخش قبل این بود که فقط یک ماه تا زمان عرضه باقی مانده . خوب ، منظور شما اینه که بعد از عرضه بازی ، این تاپیک دوباره به اونجا منتقل میشه ؟
در مورد تاپیک نظر سنجی حقیقتش دیدم جای اون دو تا موضوع خیلی تو انجمن خالیه فقط همین .

hosiyar
05-10-2007, 11:43
ایول . من 1 و 2 این بازی رو دارم . البته 1 خیلی قشنگ تر از 2 بود . ممنون از اطلاعت . میشه سیستمی که برای اجرای بازی می خواد رو بگید . ممنون .

StormWielder
05-10-2007, 13:55
ایول . من 1 و 2 این بازی رو دارم . البته 1 خیلی قشنگ تر از 2 بود . ممنون از اطلاعت . میشه سیستمی که برای اجرای بازی می خواد رو بگید . ممنون .

دوست عزیز تا اعلام مشخصات سیستم یه چند روزی باید صبر کنیم . :20:

Ship Storm
07-10-2007, 08:04
بازی های استراتژیک محدوده خودمون ایران و عرب ها خیلی حال میده البته یکم رنگ محیطش زرده و افسردگی میاره ولی به نظر من جالبه

castel_xd
07-12-2007, 14:12
Empire Earth III - BWBP

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hadi866
08-12-2007, 13:11
این بازی رو 64 میاره؟ (گفتگوی قبلی)

shobeir.v
15-12-2007, 12:05
سلام
لطفا رمز و راهنماي بالا بردن امتيازهاي اين بازي را هم بذاريد با تشكر

mws
22-12-2007, 23:06
برعکس گرافیک نه چندان خوبش نسبت به اون چیزی که ازش انتظار میرفت موفق نشد
ساده تر بگم . امیدوارم تو ساخت Empire Earth 4 دقت بیشتری بشه ...

parsbin
26-12-2007, 22:32
وقتی یک جنگ رو میبرم میاد توی این صفحه دیگه نمیدونم چیکار کنم!
هر کاری میکنم مرحله بعد رو شروع نمیکنه
باید چیکار کنم این جا؟

parsbin
08-02-2008, 14:59
کسی اینو بازی نمیکنه؟!
هنوز راه عبور از این جا رو پیدا نکردم!

havas_1980
08-02-2008, 15:54
کسی اینو بازی نمیکنه؟!
هنوز راه عبور از این جا رو پیدا نکردم!

وقتی که این بازی تو سایت Gamespot از 10 نمره, 3.5 گرفته, واسه همین هیچکس دنبالش نمیره!
... این بازی پر از ایراده!

parsbin
08-02-2008, 20:40
اه!
یکی نیست بگه اصلا اینو واسه چی خریدم من؟!!:2: