PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سرعت 256 ميشه فيلم دانلود كرد!!!!!!!!!!

newmusic
04-10-2007, 21:32
من سرعت 256 دامر از شركت نداگستر مي خوام فيلم دانلود كنم.لطفا بگين چقدر طول ميكشه و ايا ميشه

DrXoX
04-10-2007, 22:29
سلام

بله میشه دانلود کرد ولی، به چند تا عامل بستگی داره:

1- حجم فیلم

2- فکر نکنم سرعت 256 واقعا 256 سرعتش باشه چون خیلی از دوستای من 256 گرفتن ولی میکن با 60 یا 70 kb دیگه آخرش 80 کیلو بایت دانلود می کنن خود من چون مخابرات منطقه مون هنوز ADSL ش راه اندازی نشده ، مجبورم از Dial Up در پیت استفاده کنم

و یه پیشنهاد هم دارم شما اگه برنامه Modem Booster رو نصب کنی سرعتت بیشتر میشه خود من با Dial Up با سرعت 4 یا 5 کیلو بایت دانلود می کردم ولی بعد از نصب این برنامه سرعت دانلودم شده 7 تا 8 که برای Dial Up سرعت 7 ، 8 خیلی خوبه

ولی به هر حال شما با ADSL خیلی راحت می تونید فیلم دانلود کنید و مدت زمان دانلود هم به حجم فیلم و سرعت دانلودت بستگی داره

برای دانلود هم بهتره از نرم افزار های دانلود استفاده کنید که به نظر من نرم افزاری که تو ایران خوب جواب میده
نرم افزار Dap رجیستر شده هستش که می تونید از اون استفاده کنید

sid
04-10-2007, 23:23
تو رو طلا نشستی خبر نداری عزیز ازش تا میتونی استفاده کن

علیرضا
04-10-2007, 23:33
پست بالا تایید می شووووووووووود !

E2
04-10-2007, 23:43
سلام چرا که نمیشه خوبم میشه ببینید سرعت واقعی دانلود رو این جوری بدست میارم
مثلا میگن خط 256 این عدد رو به 8 تقسیم میکنی و حد میانگین سرعت دانلودت بدست میاد من به شما پیشنهاد میکنم که از تورنت استفاده کنی تو انجمن هم زیاد دربارش گفته شده همه چیز تو تورنت هست از جدید ترین فیلم ها گرفته تا بازی و نرم افزاری هر چیزی که فکرش رو بکنی

علیرضا
04-10-2007, 23:48
پست بالا باز هم تایید می شووووووووووود !
میترسم فکر کنید دارم Spam میدم.... ولی چاره ای ندارم.
دوست دارم دوستمون بدونه که حرف های بقیه ی دوستاش تایید میشن.

V A H I D
04-10-2007, 23:54
اره می شه از تورنت و رپید و مگاشیر و..
به راحتی اگه نامحدود بود ( که به احتمال زیاد نیست) کارت خیلی راحت می شد...
می زاشتی دانلود بشه راحت شما می تونی با 256 که از صبا گرفتی که در حد 512 هست به راحتی فیلم دانلود کنی...

newmusic
05-10-2007, 00:00
داره گريم در مياد به قول شما مي تونم دانلود كنم (ولي نمي تونم )بابا هر چي لينك هست تو اين قسمت فيلم هر كدوم رو كه مي زنم يا نمياد يا ميگه پاك شده .بعد تازه نمي تونم با دانلود منيجر بگيرمش . چيكار كنم تورنت چيه يه راهنمايي كن اگهلينك خاصي رو بخوايم چه جوري از توش پيدا كنم

V A H I D
05-10-2007, 00:09
داره گريم در مياد به قول شما مي تونم دانلود كنم (ولي نمي تونم )بابا هر چي لينك هست تو اين قسمت فيلم هر كدوم رو كه مي زنم يا نمياد يا ميگه پاك شده .بعد تازه نمي تونم با دانلود منيجر بگيرمش . چيكار كنم تورنت چيه يه راهنمايي كن اگهلينك خاصي رو بخوايم چه جوري از توش پيدا كنم

تورنت torrent یه چیزی هست که توی اینترنت فراوون پیدا می شه مثلا یه فایل با حجم زیر 1 مگ هست دانلودش می کنی بعد با نرم افزار مخصوصش مثل bit torrent. emuleیا حتی flash get اون هارو دانلود کنی توی گوگل بزنی به راحتی پیدا میشه
از لینک های مگا شیر استفاده کن هم ریزیوم داره هم سرعتش خوبه .. هم دانلود منیجر ساپرت می کنه فقط بدیش اینه که
250 مگ محدودیت داره یعنی باید 250 مگ . 250 مگی دانلود کنی...

newmusic
05-10-2007, 00:30
چيز باحاليه ها

من مي خوام فيلم چهار شگفت انگيز 4 رو دانلود كنم تو گوگل چي سرچ كنم.كيفيتش كه پايين نيست راضي كننده هست

shasha_ara2001
05-10-2007, 01:08
به تاپیک فیلم و بخش دانلود فیلم مراجعه کن. کمکت میکنه.

newmusic
05-10-2007, 02:11
آقا ما بساتمون رو برداشتيم رتيم تو انجمن فيل بياين به ما كمك كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Razel
05-10-2007, 02:14
ببین محدودیت ترانسفر نداری؟
منم اینجا 256 دارم ولی محدودیت ترانسفر 1 گیگابایت. یعنی تا یک گیگابایت در ماه میتونم دانلود و آپلود کنم که اگر بخوام من از خونه دانلود کنم هر فیلم برام نزدیک 10000 تومن در میاد که معمولا از بیرون میگیرم 1000 تومن.
حالا من خیلی مواظبم 15 روزه تموم میشه. شما حواست باشه یه شبه تمومش نکنی.

در ضمن اگه از تورنت دانلود کنی به هر مقدار که دانلود کنی به همون مقدار هم آپلود برات میندازه !

ولی اگه محدودیت نداری کیف کن برو عشق وحال دانلود.:46:

newmusic
05-10-2007, 02:25
در مورد محدوديت كه دارم 5 گيگ
ولي اين شركت كه من گرفتم بين يك ساعتي مجاني تو اون ساعت دانلود كنم كاملا رايگان.
منظورت از 10000 تومن چيه كه مي گي

MaSoOd
05-10-2007, 06:08
منظورش جریمه ی ترافیک اضافست

T.A.T.U
05-10-2007, 11:34
سلام چرا که نمیشه خوبم میشه ببینید سرعت واقعی دانلود رو این جوری بدست میارم
مثلا میگن خط 256 این عدد رو به 8 تقسیم میکنی و حد میانگین سرعت دانلودت بدست میاد من به شما پیشنهاد میکنم که از تورنت استفاده کنی تو انجمن هم زیاد دربارش گفته شده همه چیز تو تورنت هست از جدید ترین فیلم ها گرفته تا بازی و نرم افزاری هر چیزی که فکرش رو بکنی

منظورش همون پهناي بانده

Razel
05-10-2007, 15:57
در مورد محدوديت كه دارم 5 گيگ
ولي اين شركت كه من گرفتم بين يك ساعتي مجاني تو اون ساعت دانلود كنم كاملا رايگان.
منظورت از 10000 تومن چيه كه مي گي
من اینجا هر گیگابایت رو 10000 تومن برای یک ماه میگیرم. حجم هر فیلم هم کمش 700 مگابایته. حالا اگه لینک غیر تورنت باشه تقریبا 7000 تومن برام آب میخوره و 300 مگ هم اینور اونور که شازژمو تموم میکنه. اگه از تورنتم دانلود کنم که دوبل میشه.

منظورم این بود.

moji643
08-10-2007, 22:32
من سرعت 256 دامر از شركت نداگستر مي خوام فيلم دانلود كنم.لطفا بگين چقدر طول ميكشه و ايا ميشه

من از همین ADSL دارم یعنی یه بار گرفتم تموم شد دوباره تمدیدش کردم..
حاال من نمیدونم تو شهری که هستی اینترنت شبانه رایگان هست یا نه ولی احتمالا باید باشه که میتونی هر چی که خواستی واسه دانلود بذاری تا شب اونا رو بدانلودی.... که اینترنت شبونه از ساعت 3 نصف شب هست تا 7 صبح...منم روزا میگردم و لینک پیدا میکنم و میذارم شب دانلود میکنه اونم مجانی... هرشب حدود 500 مگ دانلود میکنه... اگه کمک دیگه ای خواستی ما در خدمتیم....

موفق باشید............

اینم عکسش::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]