PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود کنید فارسی ساز P990 خیلی راحت

EHSANRF
04-10-2007, 10:22
با سلام

با این لینکی که گذاشتم
شما فقط باید رم P990 رو روی رم ریدر بذارید و برنامه رو اجرا کنید سپس فونت دلخواه تون رو داخل نرم افزار انتخاب می کنید و گزینه نصب رو میزنید... به همین راحتی!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
04-10-2007, 12:30
دستت دردنکنه ممنون
بریم روی p990 دوستمون نصبش کنیم ببینیم چی میشه

T.K
04-10-2007, 14:07
روی m 600 هم کار میکنه؟؟

بهنام کوچولو
09-10-2007, 15:08
سلام .
من رو گوشیم نصب کردم ولی فارسی نشد ؟؟؟؟؟//
حالا حتما باید از رم ریدر استفاده کنیم ؟
با کابل یو اس بی نمیشه ؟

mani32
10-10-2007, 09:40
چرا پس از نصب برنامه روی کامپیوتر تمام حروف بصورت ؟؟؟؟؟؟؟؟ دیده میشه؟
و ایا با این برنامه میشه فارسی هم تایپ کرد ؟ یا فقط میشه فارسی خواند؟

zeynal
12-10-2007, 07:28
ـــــــلام
عرض شود حضورتون که من این نرم افزارو نصب کردم

اینکه اختصاصا با رم ریدر بشه نصب کرد قبول نیس !!!
اگه برای رم گوشیتون اسم انتخاب نکردید میشه با کابل یو اس بی اینکارو کرد اگه هم اسم انتخاب کردید که میتونید در قسمتی که رم رو میشه فرمت کرد این معضل رو حل کرد!!!‌ باینصورت که وقتی رم رو فرمت میکنید آخرش یه جایی ازتون یه اسم برای رم میخواد که میتونید کنسل رو بزنید و بیخیال قضیه بشید.
گوشی رو با همون کابل یو اس بی درحالیکه رم توش هست!! به درگاه یو اس بی وصل کنید و برید توی رم و جاییکه نرم افزار هست روش کلیک کنید و نصب کنید بعدش گوشی رو روشن و خاموش کنید و........ تموم !!!

چیزی که من متوجه شدم بااین نرم افزار فقط میشه پیامهای فارسی رو خوند، هیچ حرفی رو هم ناقص و درهم ریخته نشون نمیده تمام حروف رو کامل ساپورت میکنه.... منتها یه چیز دیگم هست
بعنوان مثال اگه بخوایید این نرم افزار رو آنینستال کنید نمیشه!‌ یعنی من هرچی قسمت آنینستال گوشی دنبال این نرم افزار گشتم که پاکش کنم نتونستم متوجه بشم که کجای گوشی نصب شده!!! برای اینکار دوباره باید مراحل نصب رو از اول به همون روشی که رفتید دوباره برید منتها جاییکه نوشته نصب زیرش یه جایی نوشته حذف!!!
بعبارتی از امکانات خود گوشی برای آنینستال نرم افزار نمیشه استفاده کرد
درکل برنامه خوب و بی درد سری هست دست نویسنده ش و دست دوستمون که لطف کرد و به دوستان معرفیش کرد درد نکنه

یاعلی

.

EHSANRF
12-10-2007, 09:51
دست شما درد نکنه که چنین توضیح کاملی در موردش دادید

با تشکر

rakhshan2561
21-06-2008, 05:48
حیف که فقط می شه فارسی رو با این نرم افزار خوند، الان که اس ام اس شده 22 تومن! ما باید بشینیم اس ام اس بازیای بقیه رو ببینیم؟!
در ضمن من به گوشیم عادت کردم، نمی تونم عوضش کنم، کاش اس ام اس فارسی می شد فرستاد باهاش...
راستی سلام، عضو تازه ام.

amir_sa
21-06-2008, 08:22
راحت ترين كار براي فارسي كردن p990 و بقيه گوشي هاي uiq3 ريختن فونت كه فارسي هم ساپورت كنه تو مسير d >resourse > Font براي فارسي نوشتن تو p990 بايد گوشي هك بشه و كيبرد مجازي فارسي رو روش نصب كنين . با اين روش ها هم مي تونين sms فارسي بفرستين هم دريافت كنين . براي ادامه بحث هم رجوع شود به كلوپ p990

alex_pk
22-06-2008, 17:33
كلوپ p990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داريم الان
نيازي نيست تاپيك قديمي بياريد بالا عزيزان