PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتن هوایی برای کارت تی وی با شرایط خاص

kiuna
04-10-2007, 08:47
من یه کارت تی وی دارم مدلشم msi tv5200 هست
با انتن های رومیزی تصاویر دریافتیم برفکیه ! می خوام یه انتن بگیرم که کیفیت خوبی بهم بده
اما مشکلی که دارم اینه که جایی ندارم روی پشت بام که انتن رو بزارم ! چون سیمش رو نمیشه
کشید اورد تو اطاق ! نهایت اگه بتونم تو تراس بزارم! حالا من می خوام انتنی باشه که کیفیت خوبی
برای ضبط از تلویزیون بهم بده!
راهی داره که توی اطاق انتن رو وصل کنم و کیفیت خوبی بگیرم؟ از این مدلهای برقی چطور؟ منظورم اینه که همون انتن هوایی
رو توی اطاق نصب کنم!
به نظرتون بهترین مارک انتن تلویزیون چیه ؟ یه جا خوندم که گفته بودن مارک jvc خیلی خوبه !
از طرفی تعریف سیماران و هانی رو هم شنیدم! اما نمی خوام پول زیادی برای انتن بدم!
اما اگه تصاویر صاف بهم بده ارزشش رو داره

kiuna
04-10-2007, 15:48
یعنی هیچکس اینجا کارت تی وی نداره ؟؟؟:45:

soccer_18
05-10-2007, 23:09
طبیعیه که آنتن توی اتاق جواب نده...
حتی آنتن برقی هم باشه توی اتاق برفک داره...
شما یه جوری سعی کن آنتن رو به پشت بوم یا بالکن یا حداقل یه فضای بازی برسونی
در مورد آنتن برقی همون جی وی سی میتونه مناسب باشه...
آنتن های گردون هم واقعا" ارزش ندارن بابتشون پول بدی شما تنظیم و محکم میکنی نمیخوای که هر روز یه جهت رو بگیری...

Hamidkhann
06-10-2007, 01:18
بستگی داره شما تو چه شهری باشین. از تهران به سمت غرب همین آنتن های معمولی خیلی خوب جواب میدن. حتی تو بالکن

kiuna
07-10-2007, 01:02
طبیعیه که آنتن توی اتاق جواب نده...
حتی آنتن برقی هم باشه توی اتاق برفک داره...
شما یه جوری سعی کن آنتن رو به پشت بوم یا بالکن یا حداقل یه فضای بازی برسونی
در مورد آنتن برقی همون جی وی سی میتونه مناسب باشه...
آنتن های گردون هم واقعا" ارزش ندارن بابتشون پول بدی شما تنظیم و محکم میکنی نمیخوای که هر روز یه جهت رو بگیری...
ممنون پس سعی میکنم که یه جایی تو بالکن یا پشت بوم براش پیدا کنم!
منظور از انتن برقی چیه ؟
با انتن گردون فرقش چیه ؟
ما تلویزیونمون یا انتن های رومیزی تصاویر رو بدون سایه میگیره اما
برای هر کانالی باید یه ذره جا به جاش کرد! البته همون انتن روی تی وی کارت اصلا جواب نمیده!
یعنی هیچ کانالی رو نمی گیره!!!
این jvc اسم مدلش چیه ؟ می خوام دقیق بدونم که چیز دیگه رو بهم ندن!
قیمتش چنده؟

kiuna
07-10-2007, 01:05
بستگی داره شما تو چه شهری باشین. از تهران به سمت غرب همین آنتن های معمولی خیلی خوب جواب میدن. حتی تو بالکن

ما خونم شمال تهران هست! انتن رومیزی برای تلویزیون بدک نیست اما روی تی وی کارت جواب نمیده !

Hamidkhann
07-10-2007, 02:11
ما خونم شمال تهران هست! انتن رومیزی برای تلویزیون بدک نیست اما روی تی وی کارت جواب نمیده !

تنظیمات کارت(مثل PAL,SECAM,Tuning,...) رو درست انجام دادی؟

soccer_18
07-10-2007, 02:52
ممنون پس سعی میکنم که یه جایی تو بالکن یا پشت بوم براش پیدا کنم!
منظور از انتن برقی چیه ؟
با انتن گردون فرقش چیه ؟
ما تلویزیونمون یا انتن های رومیزی تصاویر رو بدون سایه میگیره اما
برای هر کانالی باید یه ذره جا به جاش کرد! البته همون انتن روی تی وی کارت اصلا جواب نمیده!
یعنی هیچ کانالی رو نمی گیره!!!
این jvc اسم مدلش چیه ؟ می خوام دقیق بدونم که چیز دیگه رو بهم ندن!
قیمتش چنده؟

خواهش عزیز...
شما اگر روی پشت بوم نصب کنی که همون آنتن های عادی هم جواب میدن و لازم نیست بابت آنتن برقی پول بدی...
در ضمن همونطور که حمید خان هم فرمودند تنظیمات کارت درسته؟؟ چون اگر روی تی وی بگیره روی تی وی کارت هم باید جواب بده...

آنتن گردون هم برقی هست با این تفاوت که این آنتن ها رو میشه از پایین هم تنظیم کرد ولی آنتن های برقی عادی رو باید دستی تنظیم و محکم کرد...
در کل آنتن های گردون واقعا" بدرد نخورن چون شما یه دفه آنتن رو تنظیم میکنی ولی اگر دیش باشه لازمه چون ممکنه بخوای جهت های مختلف رو بگیری...
پسر خاله من 2 سال قبل جی وی سی گرفت 15 تومن و الان هم شهرستان هست و تمام شبکه ها رو صاف میگیره...
من خودم آنتن پروانه ای دارم (3000 تومن) و بدون مشکل دارم میگیرم...
همسایمون هانی داره و میگفت عالی میگیره...
در کل آنتن های برقی تقریبا در یک سطح هستن و همگی هم ساخت وطن هستن و اگر آنتن عادی جواب بده نباید بابت اینا پول داد
شما هر چی میگیری دیگه بالای 15 تومن نشه که ارزش نداره...

kiuna
07-10-2007, 05:23
تنظیمات کارت(مثل PAL,SECAM,Tuning,...) رو درست انجام دادی؟
اره ! تنظیمات رو روی pal b قرار دادم!
و کشور رو کشورهای مختلف تنظیم کردم! ایران - عراق- الزی- اسپانیا- المان و...
البته فکر می کنم من باید تصویر برفکی رو داشته باشم و بعد روی کشورهای مختلف تنظیم
کنم و ببینم کدوم بهتر جواب میده!
قبلا با همین انتن با همین کارت به صورت برفکی می گرفتم! البته اون موقع
روی سوریس پک یک اجرا می کردم که فکر می کنم ربطی نداشته باشه به
کیفیت تصویرو انتن !
البته با دوتا برنامه دیگه هم چک کردم! شایدم این انتن کارایی خودش رو از دست داده
حالا باید یه انتن بگیرم که بتونم حداقل توی بالکن ازش کیفیت خوبی بگیرم!

kiuna
07-10-2007, 05:37
البته فکر می کنم من باید تصویر برفکی رو داشته باشم و بعد روی کشورهای مختلف تنظیم
کیفیت تصویرو انتن !
این مدلهای jvc که تو روزنامه می نویسه 6000 تومن پس با اینا فرق میکنه من فکر کردم
اینا هموناست! انتن پروانه ای چطوریه ؟ خب اگر خوب باشه از این پروانه ای ها بگیرم که
تو خرج نیفتم! برقی بودن که به کار نمیاد مهم اینه که تصویر خوبی بگیره دیگه! رو این حساب
اگر ارزش داشته باشه تا 15000 پول میدم اما اگه اون 3000 تومنی ها کار رو راه بندازه دیگه چه بهتر !
تعریف هانی رو خیلی شنیده بودم البته روی تلویزیون نه روی تی وی کارت
فکر می کنی انتن های 6000 تومنی jvc به دردم نمی خوره !
ما کنار پارک نیاوران هستیم و به فرستنده جماران باید وصل باشیم! اما شنیدم اگه
ساختمون دور و برمون باشه کیفیت افت میکنه درسته ؟
ببخشید من باز منظور از برقی رو نفهمیدم ! وقتی گردون نباشه به برق چه احتیاجی داره ؟

ببخشید جوابهاتون رو توی یک پست نوشتم!
با هم ممنونم

kiuna
07-10-2007, 05:44
کیفیت تصویرو انتن !
این مدلهای jvc که تو روزنامه می نویسه 6000 تومن پس با اینا فرق میکنه من فکر کردم
اینا هموناست! انتن پروانه ای چطوریه ؟ خب اگر خوب باشه از این پروانه ای ها بگیرم که
تو خرج نیفتم! برقی بودن که به کار نمیاد مهم اینه که تصویر خوبی بگیره دیگه! رو این حساب
اگر ارزش داشته باشه تا 15000 پول میدم اما اگه اون 3000 تومنی ها کار رو راه بندازه دیگه چه بهتر !
تعریف هانی رو خیلی شنیده بودم البته روی تلویزیون نه روی تی وی کارت
فکر می کنی انتن های 6000 تومنی jvc به دردم نمی خوره !
ما کنار پارک نیاوران هستیم و به فرستنده جماران باید وصل باشیم! اما شنیدم اگه
ساختمون دور و برمون باشه کیفیت افت میکنه درسته ؟
ببخشید من باز منظور از برقی رو نفهمیدم ! وقتی گردون نباشه به برق چه احتیاجی داره ؟

ببخشید جوابهاتون رو توی یک پست نوشتم!
با هم ممنونم

kiuna
07-10-2007, 07:37
تو سرچی که کردم تو فروم های مختلف و همین طور اینجا تو تاپیک بررسی کامل تیونر winfast dv 2000
از 10 نفر 8 نفر گفته بودن انتن سیماران بهترین گزینه هست
سایت این شرکت هم اینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که مدلهای مختلفی داره! البته شنیدم قیمتش هم از بقیه گرونتره!
من نفهمیدم فرق مدلهاشون چیه !
مثلا تو قیمت انتن های اکتیو سری 500 تمام مشخصات با هم برابره پس
چرا مدلهاشون با هم فرق میکنه ؟؟؟
من فکر می کنم سری 500 مناسب من باشه البته نمی دونم این گردان
بدون ریموت با اونهایی که ثابت نیستند چه فرقی میکنه ؟؟؟
ریموت دارها هم که هیچی!
حالا به نظرتون کدوم مدل رو بگیرم؟
برای خرید کجا رو پیشنهاد می کنید ؟ که راحت بشه انتخاب کرد
این بوستر که میگه کجای انتن نصب میشه ؟ به درد می خوره ؟

Hamidkhann
08-10-2007, 02:10
من یه سیماران دارم که 3 4 سالیه که دارم ازش استفاده میکنم. تلویزیون و کارت هر دو. اما متاسفانه دیگه عمرشو کرده و هرچی باهاش ور میرم کیفیتش مثل سابق صاف نمیشه. به جاش از همین آنتن های معمولی استفاده می کنم که هم ارزونه هم خیلی صاف میگیره.
کلا این آنتن های برقی ، کنترل دار و... به درد آدمای تنبل میخورن. فرقشون با معمولی ها اینه که واسه چرخوندنش لازم نیست بری پشت بوم یا بالکن.

kiuna
08-10-2007, 17:56
من یه سیماران دارم که 3 4 سالیه که دارم ازش استفاده میکنم. تلویزیون و کارت هر دو. اما متاسفانه دیگه عمرشو کرده و هرچی باهاش ور میرم کیفیتش مثل سابق صاف نمیشه. به جاش از همین آنتن های معمولی استفاده می کنم که هم ارزونه هم خیلی صاف میگیره.
کلا این آنتن های برقی ، کنترل دار و... به درد آدمای تنبل میخورن. فرقشون با معمولی ها اینه که واسه چرخوندنش لازم نیست بری پشت بوم یا بالکن.
حمید خان شما کدوم مدل سیماران رو دارید ! کلا فکر می کنم سه مدل انتن داریم
انتن کار -سیماران - هانی !
در مورد هانی هر چند بعضی جاها تعریف شده اما بگیر نگیر داره
در مورد انتن کار هم چند جا تعریف شنیدم سایتش رو دیدم اما مدلهاش بود اما عکسی ازشون نبود!
سیماران هم صحبتش رو کردم
البته یک سری انتن های 6000 تومنی و 4000 تومنی هم انگار هست که به اسم ال جی و جی وی سی و...
ازش نام میبرن !
شما کدوم منطقه هستید ؟ این انتن ارزون که میگید کدوم هست ؟ عکسی ازش دارید چون انتن ارزون
مدلهای مختلفی داریم
در ضمن من نفهمیدم این انتن برقی که هست این برق کاربردش چیه ؟ منظورم توی مدلهایی هست که
پایه گردان نداره و ریموت هم نداره مثل همون سری 500 سیماران ! ؟
فکر می کنم برق باید برای تقویت امواج باشه!
یه چیز دیگه اینی که نوشته موج FM میگیره یعنی میشه برای رادیو هم ازش استفاده کرد ؟
در کل من فکر می کنم از این مدلهای خفاشی باید بگیرم ! چون خوه مون اپارتمانی هست
و پشت بوم مشترک و... مشکل هست! من فقط یه چیزی می خوام تصویر با کیفیت بودن برفک و سایه بهم بده
با این اوصاف نظرت چیه ؟

Hamidkhann
12-10-2007, 02:55
والا من هرچی زیر و روشو گشتم مدل ننوشته بود. فقط نوشته سیماران
من سمت غرب هستم. 400 کیلومتری تهران.
منظورم از آنتن ارزون همون آنتنای معمولیه. همون آنتنایی که تو این مایه هان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راجع به بقیه سوالات من متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم

kiuna
12-10-2007, 05:49
والا من هرچی زیر و روشو گشتم مدل ننوشته بود. فقط نوشته سیماران
من سمت غرب هستم. 400 کیلومتری تهران.
منظورم از آنتن ارزون همون آنتنای معمولیه. همون آنتنایی که تو این مایه هان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راجع به بقیه سوالات من متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم
چرا مدلهاش رو نوشته تو قسمت تولیدات میشه دید
این انتن های معمولی قیمتش با اونها تفاوتی نداره بعد مشکلش اینه که
احتمال خراب شدنش بیشتره
میرم دنبال همون سیماران

Morteza4SN
12-10-2007, 07:33
دوست عزيز مشكل شما فكر نكنم با يه آنتن خوب هم حل بشه ، بلكه شما بايد يه كارت تي وي قوي بخري . من خودم WinFast دارم و با يه آنتن 1500 تومني مدل باتوني كه همون روز اول رفتم پرتش كردم رو كولر و اومدم تموم شبكه ها رو صاف گرفتم !
جالبه با همين آنتن و روي سيستم خودم مدل شما و چند مدل ديگر رو هم امتحان كردم ولي هيچ كدوم عمرا كيفيت WinFast رو نداشت !

kiuna
25-10-2007, 09:55
دوست عزيز مشكل شما فكر نكنم با يه آنتن خوب هم حل بشه ، بلكه شما بايد يه كارت تي وي قوي بخري . من خودم WinFast دارم و با يه آنتن 1500 تومني مدل باتوني كه همون روز اول رفتم پرتش كردم رو كولر و اومدم تموم شبكه ها رو صاف گرفتم !
جالبه با همين آنتن و روي سيستم خودم مدل شما و چند مدل ديگر رو هم امتحان كردم ولي هيچ كدوم عمرا كيفيت WinFast رو نداشت !
یعنی شما کارت tv5200 رو امتحان کردی! ؟

Morteza4SN
26-10-2007, 13:18
یعنی شما کارت tv5200 رو امتحان کردی! ؟

مدلش expert هست !

Stream
26-10-2007, 15:09
مدلش expert هست !
مدل Expert میشه TV2000 ...

kiuna
30-10-2007, 00:43
مدلش expert هست !
من نمی دونم منظور شما از مدل Expert چیه اما کارت من مدلش msi tv5200 هست
شما گفتید من تست کردم من میگم شما این کارت رو هم تست کردید ؟
اینم لینک مشخصات و عکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahangaran
10-03-2008, 14:11
حيف 18000 تومان كه بابت آنتن تلويزيون هاني بدهيد . مفت نمي ارزد .جالب اين است كه پس هم نميگيرند و هيچگونه ضمانتي هم ندارد . آنتن 1000 توماني آخر آينه آنتن 18000 توماني آخر برفك

Reza_Sadeghi
29-03-2008, 12:54
.............

ahangaran
18-07-2008, 15:44
از خريدن آنتن هاني كه تبليغ زيادي هم از طرف فروشندگان مي شود جدا خودداري كنيد كه پشيمان مي شويد . در عرض يك ماه دوبار منبع تغذيه آن دچار سوختگي شده كه هر بار بايستي 1500 تومان بدهي و يكي ديگر بخري بعلاوه 18000 تومان پول خود آنتن .
ضمنا هميشه تصوير شبكه ها برفكي است . يكي را تنظيم مي كني 4 تاي ديگر به هم مي خورد . اعصابتان را داغون مي كنه .
اكثر افراديكه اين آنتن را از روي ناآگاهي و تبليغات دروغين خريده اند پشيمان شده اند .

yasermoh
23-07-2008, 21:03
یه کارت tv دیجیتال بگیرید خیال خودتون رو از انتن راحت کنید با یه آنتن کوچولو از شفافیت تصاویر لذت ببرید:31:

ahay
26-11-2008, 19:54
با سلام . اتفاقا آنتن هانی من خریدم . کیفیت خوبی داشت و همه اطرافیان هم راضیند . فقط یک بار منبع تغذیش سوخت که مجانی عوضش کردند . دستشون هم درد نکنه .

amir_toos
13-02-2009, 20:04
o[quote=reza_

amir_toos
13-02-2009, 20:05
به تلفن من زنگ بزن من میام برات درست کنم 09158225709 رضا هستم

amir_toos
13-02-2009, 20:07
خودم ضمانت می کنم 10کانال داشته باشی آینه آینه.
حتی استان تهرانم برات با همون آنتن می گیرم.
از این بهتر کجا می تونی پیدا کنی؟ها؟؟

telescope
27-03-2009, 23:26
حيف 18000 تومان كه بابت آنتن تلويزيون هاني بدهيد . مفت نمي ارزد .جالب اين است كه پس هم نميگيرند و هيچگونه ضمانتي هم ندارد . آنتن 1000 توماني آخر آينه آنتن 18000 توماني آخر برفك

نویز زیادی داره. در کل جالب نیست.

MD XII
30-03-2009, 20:28
من یه کارت تی وی دارم مدلشم msi tv5200 هست
با انتن های رومیزی تصاویر دریافتیم برفکیه ! می خوام یه انتن بگیرم که کیفیت خوبی بهم بده
اما مشکلی که دارم اینه که جایی ندارم روی پشت بام که انتن رو بزارم ! چون سیمش رو نمیشه
کشید اورد تو اطاق ! نهایت اگه بتونم تو تراس بزارم! حالا من می خوام انتنی باشه که کیفیت خوبی
برای ضبط از تلویزیون بهم بده!
راهی داره که توی اطاق انتن رو وصل کنم و کیفیت خوبی بگیرم؟ از این مدلهای برقی چطور؟ منظورم اینه که همون انتن هوایی
رو توی اطاق نصب کنم!
به نظرتون بهترین مارک انتن تلویزیون چیه ؟ یه جا خوندم که گفته بودن مارک jvc خیلی خوبه !
از طرفی تعریف سیماران و هانی رو هم شنیدم! اما نمی خوام پول زیادی برای انتن بدم!
اما اگه تصاویر صاف بهم بده ارزشش رو داره
ااز ماهواره استفادهکن

fatemeh 110
03-04-2009, 13:40
بچه ها من از مطالب این صفحه خوشم اومد اما هر کار می کنم که saveکنمش نمیشه.چیکار کنم؟

panther99
04-06-2010, 13:21
آقا من میخوام یه آنتن هوایی بخرم واسه تلوزیون خونه . ( البته یه آنتن برای 2 تا تلوزیون ) . از خیلی ها شنیدم که آنتن مدل هانی سیماران بهترینه !!!
نظر دوستان چیه ؟؟؟؟ چه آنتنی بگیرم ؟؟؟ کلا با مشکل گیرندگی هم مواجه هستیم ( یه جورایی نقطه کور ) . ممنون میشم

mortezaon
04-06-2010, 13:34
سلام من هم كارت تي وي دارم
و سر انتحاب اون حساس بودم رفتم تك تك ماركها را گشتم از ميون اونها به اين ماركها رسيدم
ْآنتن كار
هاني
جي وي سي
كه هر سه تا آنتن چرخان هستند
هر سه تا را پرسجو كردم تا آنتن ار خريدم از بقيه بهتره
با كنترل 24000 تومن
بعد از اون هاني بد نيست 22000 تومن

.

Rayzan
07-06-2010, 20:42
دوستان من برای آنتن تلویزیون از شما مشاوره می خواهم . ما تا یکی دو هفته پیش تصویر تلویزیون خوب بود و آنتن آن از مدل های دارای UHF و VHF بود تااینکه در مسیر آنتن یک ساختمان بالا رفته و آنتن تلویزیون بهم ریخته است . آنتن را با یک عدد آنتن کار شاخه ای از مدل ویژه مناطق سایه دار تعویض کردیم فایده ای نداشت . آیا استفاده از آنتن های گردان سیماران که دارای تیونر است مشکل را حل می کند یا اینکه باید از این گیرنده دیجیتال که جدیدا برای تلویزیون های ال سی دی استفاده می شود برای آنتن تلویزیون بگیریم .

mortezaon
07-06-2010, 20:50
اگه گيرنده ديجيتال بگيري بهتره

.

Rayzan
07-06-2010, 21:19
بهترین دستگاه گیرنده دیجیتال که فکر می کنم به آنها ----T یا settopbox می گویند از چه برند و مارکی است آیا نصب آن مشکل است و برای گرفتن تصاویر دیجیتال همین آنتن معمولی را به آن متصل بکنیم کافی است ؟

viktur
08-06-2010, 22:42
سلام دوستان من یه کارت tv گرفتم گذاشتم رو سیستم تصویر میاد اما صدا از اسپیکر نمیاد اکه میشه زود کمکم کنید

ghahremanimehdi
08-06-2010, 22:50
بهترین آنتن بوستر دار ، آنتن کار هستش که حدود 25 تومنه.

Rayzan
09-06-2010, 19:12
آیا آنتن بوستر دار با برق کار می کند . چون من آنتن کار ویژه مناطق سایه دار که تعداد شاخه های آن بیشتر است خریدم 24 هزارتومان . نکند گران گرفتم . چون شما می گویید آنتن بوستردار 25 هزارتومان است . در ضمن آیا این آنتن مشکل قرار گرفتن ساختمان مقابل راستای آنتن را هم حل می کند .

ghahremanimehdi
09-06-2010, 20:23
آیا آنتن بوستر دار با برق کار می کند . چون من آنتن کار ویژه مناطق سایه دار که تعداد شاخه های آن بیشتر است خریدم 24 هزارتومان . نکند گران گرفتم . چون شما می گویید آنتن بوستردار 25 هزارتومان است . در ضمن آیا این آنتن مشکل قرار گرفتن ساختمان مقابل راستای آنتن را هم حل می کند .

بله آنتن کار با برق کار میکنه (بوستر داره)
و اگر آنتن کار هم جواب نداد باید اینتلست رو بگیری.