PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3 تا سوال در مورد لپ تاپ سونی وايو مدل Vgn-fz190

vahid182
03-10-2007, 14:56
سلام
يکی از دوستانم لپ تاپ سونی وايو مدل VGN-FZ190 خريده که روش فقط ويندوز ويستا نصبه و تنها يه درايو c داره .
3 تا سوال داشتم. اولا اينکه کلا اين مدل لپ تاپ سونی چطوره؟ از نظر کيفيت و امکاناتش ؟
دوما اينکه پارتيشن کردن درايو c مشکلی ايجاد نمی کنه؟
و سوما اينکه می شه ويندوز ويستا رو از روش برداشت و فقط xp نصب کرد؟؟
اگه نمی شه برداشت، آيا امکان داره که ويندوز xp رو هم روی سيستم نصب کرد و سيستم هر دو سيستم عامل xp و ويستا رو همزمان داشته باشه؟
ممنون از کمکتون.

ipc110
03-10-2007, 17:22
سلام
يکی از دوستانم لپ تاپ سونی وايو مدل VGN-FZ190 خريده که روش فقط ويندوز ويستا نصبه و تنها يه درايو c داره .
3 تا سوال داشتم. اولا اينکه کلا اين مدل لپ تاپ سونی چطوره؟ از نظر کيفيت و امکاناتش ؟
اگه نمی شه برداشت، آيا امکان داره که ويندوز xp رو هم روی سيستم نصب کرد و سيستم هر دو سيستم عامل xp و ويستا رو همزمان داشته باشه؟
ممنون از کمکتون.

دستگاه خوبی است.
هم می توان ویندوز ویستا را برداشت و ویندوز XP را نصب کرد و هم می توان هر دو نسخه ویندوز XP و ویستا را باهم داشت.

mss_sdt
16-10-2007, 18:43
دستگاه خوبی است.
هم می توان ویندوز ویستا را برداشت و ویندوز XP را نصب کرد و هم می توان هر دو نسخه ویندوز XP و ویستا را باهم داشت.

با سلام و عرض خسته نباشید
من همین مدل را دارم و میخوام xp نصب میکنم ولی وقتی که ویندوز را setup میکنم میگه هارد دیسکی پیدا نمیکنم ولی ویستا را به راحتی نصب میکنه.
اگر میشه راهنمایییم کنید

REGISTERED USER
20-10-2007, 23:07
وارد تنظیمات setup شوید و sata HDD را خاموش کنید

sadra computer
13-11-2007, 11:40
سلام
ممنون از کمکتون.

سلام
لپ تاپ خيلي عالي و البته فوق العاده زيبايي .
2 تا توصيه : تا جاي ممكن درايوت رو پارتيشن بندي نكن . چون اگه قرار بود اونطور بهتر باشه ، خود شركت اينكارو مي كرد و
ويندوزت رو هم عوض نكني بهتره ولي اگه خواستي 2تا ويندوزنصب كني اينو ببين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sina abay
28-11-2009, 14:19
سلام من خودم یه سوال دارم با اجازتون . من یه لپ تاپ سونی مدل z750db خریدم ولی نمی دونم چطوری باید وب کمشو راه اندازی کنم

h_starboy
28-11-2009, 19:26
سلام من خودم یه سوال دارم با اجازتون . من یه لپ تاپ سونی مدل z750db خریدم ولی نمی دونم چطوری باید وب کمشو راه اندازی کنم

این سوالها فقط در این قسمت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farjaj
04-11-2010, 15:37
سلام من لپ تاپ سونی VGN-NW360F دارم میخوام بدونم میشه ویندوز سون رو بدون اینکه از حالت قانونی خارج بشه به نسخه نهایی ارتقا داد؟ ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.