PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارتباط با ریست شدن ویندوز و صدای بیب بیب زیاد هارد

topoly77
03-10-2007, 12:37
با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

من 2 تا مشکل دارم و امیوارم با راهنمایی شما عزیزان علت مشکلم را پیدا کنم و حل بشه

اول اینکه چند وقتی می شه که ویندوزم بدون اطلاع ناگهانی ریست میشه ومن نمی دونم مشکلش چیه ؟
لازم به ذکر است که ویروس کش من از نوع avast هستش و اپدیت شده هستش برای همین فکر نکنم ویروسی شده باشه

دوم اینکه جدیداً هنگام روشن شدن کامپیوتر صدای بیب بیب از اون در میاد که خیلی طولانی صدا می کنه و من نمی دونم این صدا از کجا و برای چی پیداش شده البته دیدم که بعضی دستگاهها صدا دارند ولی نه مثل من که اینقدر صداش طولانی باشه

ازتون خواهش می کنم با استفاده از دانش و تجربتون کمکم کنید

.

Lord_theOne
05-10-2007, 06:17
دوست عزيز يك بار همچين سوالي را كردي اگر اشتباه نكرده باشم
شما
گفتم دماي Cpu و دور فن سي پي يو را بگو چند هست بعد از مدتي كار كردن

glc_engineer
26-12-2007, 08:16
با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان

من 2 تا مشکل دارم و امیوارم با راهنمایی شما عزیزان علت مشکلم را پیدا کنم و حل بشه

اول اینکه چند وقتی می شه که ویندوزم بدون اطلاع ناگهانی ریست میشه ومن نمی دونم مشکلش چیه ؟
لازم به ذکر است که ویروس کش من از نوع avast هستش و اپدیت شده هستش برای همین فکر نکنم ویروسی شده باشه

دوم اینکه جدیداً هنگام روشن شدن کامپیوتر صدای بیب بیب از اون در میاد که خیلی طولانی صدا می کنه و من نمی دونم این صدا از کجا و برای چی پیداش شده البته دیدم که بعضی دستگاهها صدا دارند ولی نه مثل من که اینقدر صداش طولانی باشه

ازتون خواهش می کنم با استفاده از دانش و تجربتون کمکم کنید

.
به علل حرارت و كمبود حافه حقيقي يا مجازي اين اتفاق به وجود ميياد