PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا نظر خودتون رو راجع به این مکالمه بفرمایید

StormWielder
03-10-2007, 12:24
>.........................

SooSoo
04-10-2007, 01:40
به نظر شما من چی میتونم بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jooya
04-10-2007, 05:58
من یه چیزیمیتونم بگم البته یکی از دوستان توی همین پی سی گفته بود که یادم نیست توی کدوم تاپیک

ایران + ؟؟؟؟؟؟؟؟+؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟+؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

آره منم یکی از دوستام اونجاست اون 100 مگ داره ، البته از دانشگاهشون گرفته ماهی 150 کرون در میاد پاش . یه چیزی توی مایه 20 هزار تومن .

توی حالت معمولی هم 100 مگ رو فکر کنم 324 کرون هست (البته از اون شرکتی که ایشون گرفتند) ، یکی از دوستان هم توی همین فروم عضو هستن که تو سوئد زندگی می کنن .

منم چند وقت پیش یه 128kbps گرفتم توی ایران ماهی 30 هزار تومن

راستی یه حسابی کردم دیدم با توجه به اینکه اگه سرعت توی ایران بره بالا قیمت پایین که نمیاد هیچ بالا هم میره

1Mbps=8*128Kbps

100Mbps=800*128Kbps

هزینه 100Mbps توی ایران میشه 24000000=30000*800

خوب بد نیست با ماهی 24 میلیون تومن شما هم میتونید به سرعت جهانی با اینترنت وصل شوید . منتها با متوسط حقوق 200 هزار تومن در ماه . "نیشخند"

my friend
04-10-2007, 06:28
هیچ کس نمیتونه اسب رو با یه دستمال کاغذی مقایسه کنه... چون همجنس نیستن...

ایران هم همجنس نداره... پس هیچ جایی رو نمیشه باهاش مقایسه کرد!!!

Ship Storm
04-10-2007, 07:14
خب اینجا اینطوریه دیگه کاریش هم نمیشه کرد

sms11
04-10-2007, 15:27
سلام دوستان.
یکی از اقوام بنده از خیلی سال پیش در کشور سوئد زندگی میکنه . ایشان دایی من هستند.
چند روز پیش با ما تماس گرفت و من از ازش راجع به سرعت اینترنت در اونجا پرسیدم.
میدونی چی گفت ؟
24Mb !!!!:18:
می گفت در حال حاضر اینجا 100Mb هم اومده ولی من که فعلا به دردم نمیخوره . این شرکت از ما ماهی حدود 300 کرون میگیره برای سرعت 24 مگابیت و خیلی هم راضیم. (توضیح اینکه حقوق دایی بنده در حدود 30000 کرون در ماه است . شغلش هم یک شغل معمولی هست . همسرش هم در حدود 35000 کرون در ماه حقوق میگیره !!!

تا این لحظه ، اون بنده خدا نمیدونست سرعت در ایران چقدره مگرنه احتمالا دل من رو آب نمی کرد !!

گفتم دایی جان ، میدونی سرعت اینترنت اینجا چقدره ؟ تازگی ADSL اومده که تا 128 کیلو بیت بیشتر به یوزر خانگی نمیدن ! اگر هم بتونی با پارتی بازی واین حرفها بیشتر بگیری ، هزینه اش وحشتناکه !!!

(احتمالا در این موقع چهره دایی بنده یکی از این حالتها شده : :18::2::9::13::17::37: !!!!)

گفت اونجا عجب وضعیتیه !

گفتم اونجا حداقل سرعت اینترنت چقدره ؟
گفت فکر نمیکنم دیگه کمتر از 2 ، 2.5 مگابیت باشه (اگر درست یادم باشه گفت اون سرعت مجانیه اونجا)
می گفت من چند روز پیش فیلم Die Hard 4 رو دانلود کردم در حدود یک ربع طول کشید .
گفتم با کیفیت DVD دیگه ؟!!! (برای حدس زدن حجمش پرسیدم)
گفت آره.
گفتم دایی جان میدونی اگه اینجا ، این فیلم رو دانلود کنی چقدر طول میکشه ؟
اگه 24 ساعت به اینترنت متصل باشی و اصلا Disconnect نشی ، بیشتر از یک هفته طول میکشه اون فیلم رو دانلود کنی ...:27:

فقط میتونیم

sms11
04-10-2007, 15:31
سلام دوستان.
یکی از اقوام بنده از خیلی سال پیش در کشور سوئد زندگی میکنه . ایشان دایی من هستند.
چند روز پیش با ما تماس گرفت و من از ازش راجع به سرعت اینترنت در اونجا پرسیدم.
میدونی چی گفت ؟
24Mb !!!!:18:
می گفت در حال حاضر اینجا 100Mb هم اومده ولی من که فعلا به دردم نمیخوره . این شرکت از ما ماهی حدود 300 کرون میگیره برای سرعت 24 مگابیت و خیلی هم راضیم. (توضیح اینکه حقوق دایی بنده در حدود 30000 کرون در ماه است . شغلش هم یک شغل معمولی هست . همسرش هم در حدود 35000 کرون در ماه حقوق میگیره !!!

تا این لحظه ، اون بنده خدا نمیدونست سرعت در ایران چقدره مگرنه احتمالا دل من رو آب نمی کرد !!

گفتم دایی جان ، میدونی سرعت اینترنت اینجا چقدره ؟ تازگی ADSL اومده که تا 128 کیلو بیت بیشتر به یوزر خانگی نمیدن ! اگر هم بتونی با پارتی بازی واین حرفها بیشتر بگیری ، هزینه اش وحشتناکه !!!

(احتمالا در این موقع چهره دایی بنده یکی از این حالتها شده : :18::2::9::13::17::37: !!!!)

گفت اونجا عجب وضعیتیه !

گفتم اونجا حداقل سرعت اینترنت چقدره ؟
گفت فکر نمیکنم دیگه کمتر از 2 ، 2.5 مگابیت باشه (اگر درست یادم باشه گفت اون سرعت مجانیه اونجا)
می گفت من چند روز پیش فیلم Die Hard 4 رو دانلود کردم در حدود یک ربع طول کشید .
گفتم با کیفیت DVD دیگه ؟!!! (برای حدس زدن حجمش پرسیدم)
گفت آره.
گفتم دایی جان میدونی اگه اینجا ، این فیلم رو دانلود کنی چقدر طول میکشه ؟
اگه 24 ساعت به اینترنت متصل باشی و اصلا Disconnect نشی ، بیشتر از یک هفته طول میکشه اون فیلم رو دانلود کنی ...:27:

فقط میتونیم آه بکشیم

StormWielder
04-10-2007, 21:00
................