PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای صدای فوق حرفه ای

صفحه ها : [1] 2

ebilove
23-09-2005, 01:53
سلام دوستان

می خواهم در اینجا به معرفی بهترین کارت های صدای موجود بیردازم

منظورم کارت صداهایی است
که قابلیت های میکس صدا و ویرایش صوت داشته باشن و اینکارها رو به بهترین نحو انجام میدن

ebilove
23-09-2005, 02:02
برای شروع کارت صدای برتر سال
در ارویا وامریکا 2004
delta 1010 lt
محصول شرکت maudio

Ferrari
23-09-2005, 02:16
ولی من شنيدم و ديدم که کريتيو آديجی بهترينه

ebilove
23-09-2005, 02:39
سلام دوست عزیز
کارت های شرکتmaudio
از نظر راحتی و امکانات ظبط در استودیو حرفهای زیادی برای گفتن دارن
من خودم مدتها کاربر کریتیو بودم برای استودیو خانگی حرف شما را قبول دارم
ادیجی زد اس 2 را که من دیدم به یای دلتا نمیرسه اما نسخه زد اس یرو 3را من ندیدم شاید تغیرات خوبی کرده باشه
من هم گفتم کارت برتر در سال ییش

Ferrari
23-09-2005, 02:51
زد اس 2 پلاتينوم بهترينه چون زد اس 3 رو نديدم برای بازی هم بهترين زد اس 2 گيمر هستش

تازه کريتيو يه کارت صدا برای لپ تاپ داره که بهترينه
تو اين سايت از نظر نويسندگن پنج تای اول کريتيو هست و ام آديو دهم هستش
تازه هشتا از دهتا کريتيو هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebilove
23-09-2005, 03:11
فری جان
دست شما درد نکنه سایت عالیه اما

یک نگاه به قیمت ها بنداز
چرا با اینکه دلنا محصول قدیمی شده اما هنوز افت نداشته؟

ebilove
23-09-2005, 03:13
راستی خودت از کدوم استفاده میکنی

Lord_theOne
23-09-2005, 07:52
كريتيو و دلتا خوبن دوتاشو هر كدومشون امكاناتي دارن

ebilove
23-09-2005, 17:09
سلام
لرد عزیز میشه بگی کریتیو چی داره که دلتا نداره؟
و یا بر عکس

ebilove
23-09-2005, 22:58
خرید و اشنایی با امکانات دلتا1010
در اینجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebilove
23-09-2005, 23:11
و در اینجا جدید ترین کارت های maudio

ebilove
23-09-2005, 23:15
در مورد چگونگی سازگاری این کارتها با نرم افزار های اهنگ سازی اگر سوالی هست ما در خد متیم

ebilove
23-09-2005, 23:22
یکی از جدید ترین های کریتیو اینه
X-Fi Platinum sound card
نمیدونم تا چه حد با نرمافزارهای ریزن و گیگا و...
سازکاری داره

Ferrari
23-09-2005, 23:25
ابی جون من زد اس دارم
اينم مشخصات کريتيو فوق حرفه اي

creative X-Fi Sound blaster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

ebilove
23-09-2005, 23:29
داداش کدوم زد اس
اگر زد اس یرو اخری رو داری میخواهم بدونم با قبلیها چه فرقی داره
مرسی

Lord_theOne
23-09-2005, 23:30
كريتيو نمي دونم ولي اينو مي دونم جز بهترينها هست محصولاته كريتيو هم از نظر تصوير مانند دوربين و هم از صدا من نگفتم دلتا بد است ولي من تخصوصي در كارت صدا ندارم ولي حساسم به صدا اگر دوتاشونو داشتم بهت مي گفتم كدومشون بهتره ولي شفافيته كريتيو زياده دلتا رو تست نكردم

Ferrari
23-09-2005, 23:40
منظورم از زد اس اينه
Sound Blaster Audigy 2 ZS
اگه دلتا بهتر بود دل نمی رفت با کريتيو قرار داد ببنده

armin_goooodboy
24-09-2005, 00:19
آقا لطفا اسم تاپیکو اصلاح کنید
کارت های صدا رو نوشتید کارهای صدا

ebilove
25-09-2005, 00:36
ارمین جان من چند بار سعی کردم اما نشد
دوباره سعی میکنیم اگه نشد شما ببخش عزیز

armin_goooodboy
25-09-2005, 00:52
ebilove جان سلام
درست شده دیگه
در ضمن من چه کاره بیدم که بخوام ببخشم یا نبخشم
من فقط به خاطر این گفتم که بچه های دیگه اشتباه نکنن و بهتر به هدفشون برسن
همین
ممنون

ebilove
25-09-2005, 01:02
دوست عزیز یا بهتر بگم همشهری lord_theone
من تفاوت این کارت ها رو از لحاظ یاسخ گویی به نرم افزارهای سنگین و حرفه ای و صدا ها و سمیل های صوتی میگم
نرم افزرایی مثل ریزن گیگ اتمسفر و حتی سونار معروف

ebilove
26-09-2005, 00:41
دوستان خوبم سلام
ممنون به خاطر انتقال هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاه اهاهاه

اگه از دوستای گلم کسی کارت رولند داره ممنون میشم بگه
چند تا سوال ازش داشتم

Lord_theOne
26-09-2005, 07:31
همشهري گل من توي كارته صدا نيستم بهترين كارتي كه باهاش كلي حال كردم كارت اينتل بوده فكر نكنم كسي با اين كارت كار كرده باشه

ebilove
29-09-2005, 01:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این چطوره؟

ebilove
29-09-2005, 01:44
از دوستان کسی هست که
از کارت صداهای حرفه ای سر رشته داشته باشه؟

Lord_theOne
29-09-2005, 09:05
شرکتش معروفه Blaster

stam
06-10-2005, 01:22
سلام
من یه کارت صدا میخوام با قیمت متوسط که بشه ازش به عنوان یک استدیو خانگی معمولی هم استفاده کرد
اگه قیمتشو هم بگید ممنون میشم..

ebilove
08-10-2005, 00:23
ستام جان ببخشید اگه دیر به دیر میام
عزیزم منظورت از استدیو خانگی رو کامل بگو
خیلی مهمه که بخای با چه نرمافزاری و چه سازی کار کنی
واضح تر بگو تا بتونم دقیق تر جوابتو بدم
دوستدار شما

valas
08-10-2005, 22:24
نام و مدل کارت صوتی رو از کجا می شه فهمید؟

یه چیزی که بشه ازش برای سرچ درایور در اینترنت استفاده کرد.

ebilove
08-10-2005, 22:33
بستگي داره کارت شما دروني باشه يا بيروتي
که من حدس ميزنم مال شما دروني باشه
شما ميتونيد از نوشته هاي روي چيبست بفهميد
اگه نتونستيد اون نوشته ها با شماره سريالشو بزاريد تا کمکتون کنم

ebilove
11-10-2005, 16:55
دوستان سلام
منتظر مقایسه میان چندین کارت صدای جدید باشید
من با چند تا از دوستام داریم ازمایش های مختلفی رو روی جندین کارت صدا انجام میدیم

valas
15-10-2005, 22:48
بستگي داره کارت شما دروني باشه يا بيروتي
که من حدس ميزنم مال شما دروني باشه
شما ميتونيد از نوشته هاي روي چيبست بفهميد
اگه نتونستيد اون نوشته ها با شماره سريالشو بزاريد تا کمکتون کنم

بدون باز کردن کیس کامپیوتر

ebilove
16-10-2005, 00:09
سلام
ببین دوست عزیز من که هودینی نیستم حداقل اینا رو بگو
کارت صدای شما نصب میکتید یا که نه خودش با وین ست میشه
میزان ورودیها و خروجیها رو و جنس فیش ها رو میخوام
اگه نوشته های کنار نری و مادگیها رو هم بگید خوبه
مدل مادر بورد رو هم بگید ممنون میشم
امیدوارم بتونم کمکتون کنم

stam
16-10-2005, 02:29
ستام جان ببخشید اگه دیر به دیر میام
عزیزم منظورت از استدیو خانگی رو کامل بگو
خیلی مهمه که بخای با چه نرمافزاری و چه سازی کار کنی
واضح تر بگو تا بتونم دقیق تر جوابتو بدم
دوستدار شما
من برنامه خاصي مد نظرم نيست شما خودت نرم افزار متوسطي رو در نظر بگير

ebilove
16-10-2005, 23:52
ستام جان سلام
دوست عزيز ار معروف ترين ها سونار رو نام ميبرم چون كه تمامي نياز ها رو بر اورده ميكنه
اگه بخواي كتابهاي اموزشي منحصر خودش نداره اما اگه كتاب اموزشي كيكوالك پرو رو بخوني خيلي بهت كمك ميكنه
چون در واقع سونار نسخه تكامل يافته اونه
نرم افزاراي زيادي هستن كه من مختصر نام ميبرم
راستي اينو بدون هر هفته تقريبا نرم افزار جديد مياد

ريزن / نرم افزار خوبيه اما كار كردن باهاش يه كم سخته اخه محيط پيچيده اي داره اما صداهاش عالين!
گيگ/ نرم افزار خيلي خوبيه اما صداهاش يه كم گرونن يه كم كه چي بگم ازشركت بخاي بگيري حدود يك ميليون تو بازار سياه حدود صد تومان اما اينو بگم كه اخرين صداهاش من شنيدم واقعا محشرا حدود100 گيگ هم ظرفيت دارن
كيو بيس و.......
هنوزم هست اما با اينا كار كن و خبرشو بهم بده

ebilove
16-10-2005, 23:54
استام جان ببخشيد مارك كارت صدات رو بگي بيشتر كمكت ميكنم
دوستدار شما

stam
17-10-2005, 01:18
فكر ميكنم سوء تفاهم شد عزيز
اگه به يكي دو صفحه قبل بري متوجه ميشي كه سوال من چيز ديگري بود!!!

ebilove
17-10-2005, 04:56
سلام
اره دوست من شما رو با اون دوستمون اشتباه گرفتم مارو ببخش

عزيز بهترين کارت صداهاي که من ميتونم بهت پيشنهاد بدم رو
بترتيب زير برات مينويسم ولي چون مدل ها زيادند من فقط اسم شرکت و قيمت رو ميگم
شرکت کريتيو محبوب ترين شرکت در ميان بقيه شرکت هاس حداقل در ايران
کارتهاي سري زد اس رو من با اطمينان بهتون پيشنهاد ميدم چون خودم زماني کاربر ش بودم
اگه 200 تومان سرمايه بزاريد ميتونيد يک کارت خوب با پنل بگيريد البته قيمت جديد ندارم به طور تقريبي با قيمت ماه پيش ميگم

شرکت ام اديو شرکتي با سابقه زياد ه بيشتر کارتاش مخصوص استوديو هستن با قدرت عملکرد وسيع قيمت هم همينو بدون من زير 300 تومان چيز خوب نديدم البته بازم بگم اطلاعت قيمت من مربوط به چند ماه پيشه

شرکت رولند چند تا از دوستام به تازگي ار اين مارک خريدن و خيلي تعريفش ميکنن من تا حالا باهاش کار نکردم
ولي نبايد چيز بدي باشه
يک قيمت 300 تومان و يک نه صد تومان ازش دارم

در اخر من اينو بهت توصيه کنم اگه زير 200 ميخواي سر مايه بزاري کريتيو
اگه دور رو بر 300 تومني برو سراغ رولند
و اگه روي 600 هستي ام اديو

نطر من جدا از قيمت رولند ه عزيز

اميد وارم که تونسته باشم کمکت کنم

stam
19-10-2005, 01:11
ممنونم ebilove جان

ebilove
27-10-2005, 23:34
کارت صدا

کارت صدا يکی از عناصر سخت افزاری استفاده شده در کامپيوتر است که باعث پخش و ضبط صدا( صوت) می گردد. قبل از مطرح شدن کارت های صدا ، کامپيوترهای شخصی برای پخش صدا ، صرفا" قادر به استفاده از يک بلندگوی داخلی بودند که از برد اصلی توان خود را می گرفت . در اواخر سال 1980 استفاده از کارت صدا در کامپيوتر شروع و همزمان با آن تحولات گسترده ای در زمينه کامپيوترهای چند رسانه ای ايجاد گرديد. در سال 1989 شرکت Creative labs کارت صدای خود را با نام Creative Labs soundBlaster Card عرضه نمود. در ادامه شرکت های متعدد ديگری توليدات خود را در اين زمينه عرضه نمودند.

مبانی کارت صدا

يک کارت صدا دارای بخش های متفاوت زير است :

يک پردازنده سيگنال های ديجيتال (DSP) که مسئول انجام اغلب عمليات( محاسبات ) مورد نظر است .

يک مبدل ديجتيال به آنالوگ (DAC)

يک مبدل آنالوگ به ديجيتال(ADC) برای صوت ورودی به کامپيوتر

حافظه ROM و يا Flash برای ذخيره سازی داده

يک اينترفيس دستگاههای موزيکال ديجيتالی (MIDI) برای اتصال دستگاه های موزيک خارجی

کانکنورهای لازم برای اتصال به ميکروفن و يا بلندگو

يک پورت خاص " بازی" برای اتصال Joystick

اغلب کارت های صدا که امروره استفاده می گردد از نوع PCI بوده و در يکی از اسلات های آزاد برد اصلی نصب می گردند. کارت های صدای قديمی عمدتا" از نوع ISA بودند. اکثر کامپيوتر های جديد کارت صدا را بصورت يک تراشه و بر روی برد اصلی دارند. در اين نوع کامپيوترهای اسلاتی برروی برد اصلی استفاده نشده وبدين ترتيب يک اسلات صرفه جوئی شده است ! SoundBlaster Pro بعنوان يک استاندارد در دنيای کارت های صدا مطرح است . شکل زير يک نمونه از اين نوع را نشان می دهد.

اغلب توليد کنندگان کارت صدا از مجموعه تراشه های مشابه استفاده می نمايند.پس از طراحی تراشه های فوق توسط شرکت های مربوطه توليد کنندگان کارت صدا، امکانات و قابليت های دلخواه خود را به آنها اضافه می نمايند.

کارت صدا را می توان به يکی از دستگاههای زير متصل نمود :

هدفون

بلندگو (Speaker)

يک منبع ورودی آنالوگ نظير : ميکروفن راديوضبط صوت و CD player

يک منبع ورودی ديجيتال نظير CD-Rom

يک منبع آنالوگ خروجی نظير ظبط صوت

يک منبع ديجيتال خروجی نظير CD-R

عمليات کارت صدا

يک کارت صدا قادر به انجام چهار عمليات خاص در رابطه با صدا است :

پخش موزيک های از قبل ضبط شده ( از CD فايل های صوتی نظير mp3 و يا Wav ) بازی ويا DVD

ضبط صدا با حالات متفاوت

ترکيب نمودن صداها

پردازش صوت های موجود

عمليات دريافت و ارسال صوت (صدا) برای کارت صدا از طريق بخش های DAC و ADC انجام می گيرد. پردازش های لازم و مورد نياز بر روی صوت توسط DSP انجام می گيرد و بدين ترتيب عمليات اضافه ای برای پردازنده اصلی کامپيوتر بوجود نخواهد آمد.

توليد صوت
فرض کنيد، قصد داشته باشيم که از طريق ميکروفن صدای خود را به کامپيوتر انتقال دهيم . در اين حالت کارت صدا يک فايل صوتی با فرمت wav را ايجاد و داده های ارسالی توسط ميکروفن در آن ذخيره گردند.فرآيند فوق شامل مراحل زير است :

کارت صدا از طريق کانکنور ميکروفن سيگنال های پيوسته و آنالوگی را دريافت می دارد.

از طريق نرم افزار مربوطه نوع دستگاه ورودی برای ضبط صدا را مشخص می نمائيم .

سيگنال آنالوگ ارسالی توسط ميکروفن بلافاصله توسط تراشه مبدل آنالوگ به ديجيتال (ADC) تبديل و يک فايل حاوی صفر و يک توليد می گردد.

خروجی توليد شده توسط ADC در اختيار تراشه DSP برای انجام پردازش های لازم گذاشته می شود. DSP توسط مجموعه دستوراتی که در تراشه ديگر است برنامه ريزی برای انجام عمليات خاص می گردد. يکی از عملياتی که DSP انجام می دهد فشرده سازی داده های ديجيتال به منظور ذخيره سازی است .

خروجی DSP با توجه به نوع اتصالات کارت صدا در اختيار گذرگاه داده کامپيوتر قرار می گيرد.

داده های ديجيتال توسط پردازنده اصلی کامپيوتر پردازش و در ادامه برای ذخيره سازی در اختيار کنترل کننده هارد ديسک گذاشته می شوند.. کنترل کننده هارد ديسک اطلاعات را بر روی هارد و بعنوان يک فايل ضبط شده صوتی ذخيره خواهد کرد.

شنيدن صوت
مراحل شنيدن ( گوش دادن ) به صوت بشرح زير می باشد ( برعکس روش گفته شده در ارتباط باضبط صوت)

داده های ديجيتال از هارد ديسک خوانده شده و در اختيار پردازنده اصلی قرار می گيرند.

پردازنده اصلی داده ها را برای DSP موجود بر روی کارت صدا ارسال می دارد.

DSP داده های ديجيتال را ازحالت فشرده خارج می نمايد.

داده های ديجيتال غيرفشرده شده توسط DSP بلافاصله توسط مبدل ديجيتال به آنالوگ(DAC) پردازش و يک سيگنال آنالوگ ايجاد می گردد. سيگنال های فوق از طريق هدفوق و يا بلندگو قابل شنيدن خواهند بود.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebilove
27-10-2005, 23:37
اينم واسه طرفداراي شركت كريتيو

کارت صدای Sound blaster Audigy Platinum ex در میان کارت صداهای موجود در بازار جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. دارا بودن پورت سریع فایروایر 400Mbps، ورودی و خروجی صدای دیجیتال 24 بیت، ریموت کنترل بی سیم 96KHz و نرم افزارهای جانبی متنوع و کاربردی زیادی که همراه آن عرضه می شوند، از جمله ویژگی های برجسته این کارت صدای پیشرفته هستند. Platinum ex با بهره بردن از چیپ DSP که 4 برابر سریعتر از دیگر مدلهای موجود در بازار است، صدای خروجی با کیفیتی را به ویژه برای علاقه مندان بازیهای سه بعدی ارائه می کند. همراه با دستگاهی که خارج کامپیوتر نصب می شود یک کارت PCI نیز وجود دارد که باید داخل کامپیوتر و روی مادربورد نصب شود. این کارت صدا از استانداردهای زیر پشتیبانی می کند: Dolby Digital HD ، EAX Advanced HD ، Ac' 97 ، General MIDI و A3D1.0

48 کانال MIDI، حداقل و حداکثر Sample Rate 8 و 48 کیلوهرتز، قابلیت Wavetable، E-mu System که به ویژه برای علاقه مندان آهنگ سازی با کامپیوتر مورد استفاده است و دامنه ورودی صدا از 10-22000Hz از جمله مشخصات دیگر این کارت صدای حرفه ای و با کیفیت است.

کارشناسان محدودیت ضبط و پخش صدا بر روی هارد دیسک با کیفیت 16-bit/48KHz و مراحل نصب پیچیده Audigy Platinum ex را از جمله نقاط ضعف این کارت صدا می دانند.

Saman
28-10-2005, 13:22
دوستان عزيزمن با نر م افزارهاي آهنگسازي و صدابردراي كار مي كنم (magic music macker - dance ejay- hiphap-wavelab-sound froge-fl studio) در حال حاضر كارت صدام zoltix هست ولي جوابگوي نياز من نيست . به نظر شما چه كارت صدايي براي كار با نرم افزارهاي فوق و صدابرداري با كيفيت مناسب هست البته من مي خوام يك استديو كوچك و خانگي درمنزل داشته باشم .تاكيد من روي ضبط صدا عالي مي باشد (روش ضبط ديجيتال را هم بيان كنيد ممنون ميشوم)
ايشاالله بعدا نمونه كارهاي خودمو در اينجا قرار مي دهم تا دوستان هم استفاده كنند (نوهنگ)

ebilove
28-10-2005, 14:35
با سلام
دوست عزيز ورودت رو خوشامد ميگم
يك نگاه به يك يا دو صفحه قبل بنداز اگه جواب نگرفتي من در خدمتم

Saman
29-10-2005, 12:14
منظور من این هست که چه امکاناتی برای صدابرداری وضبط صدای دیجیتال نیاز می باشد البته قیمت اونو هم بیان کنید خیلی ممنون برای راهنمایتان

ebilove
29-10-2005, 13:23
باسلام
دوست عزيز شما به هيچ عنوان قادر به صدابرداري با كيفيت در منزل نيستيد
امروزه استوديو هاي ما هم مشكل استاندارد دارن چه برسه به ما در منزل

امكانات رو به طور خلاصه ميگم
كامپوتر:
از معرفي سخت افزار ميگزرم فقط همين بس كه بايد از cpu وram قابل ملاحظه اي استفاده كني كه من به عنوان حداقل ميتونم
ram 512 و cpu 2.4 نام ببرم

كارت صدا:
كه انواعش رو همراه با قيمت توي پستاي قبلي ميبيني

ميكروفون:
نميدونم در مورد قيمت اين چي بگم اخه خيلي خيلي متنوع هستن

نرم افزار:
نندو رو براي ظبط صدا در استوديو ها خيلي استفاده ميكنن
البته در اين مورد گزينه هاي زيادي است
فقط اينو بگم كه سعي كون از نرم افزاراي اورژينال استفاده كني

اين به صورت كلي
حالا در مورد هر گزينه اطلاعات خاصي ميخواي من در خدمتم

Saman
29-10-2005, 15:29
من تا به حال صدابرداری خاصی در منزل نداشتم ولی اگر منظور شما از صدابردرای بی کیفیت وجود نیوز باشه می شه با نرم افزارهای مختلف نویز اونو برطرف کرد وگرنه علت دیگراونو بیان کنی ممنون میشم
درضمن Spdifچیه که در کارت صداهای حرفه ایی وجود داره و نحوه کار با آن چگونه است؟

ebilove
30-10-2005, 01:18
باسلام
دوست عزیز
نويز هاي برطرف شده طوي تكثير خودشونو نشون ميدن و اگه نشون ندن باعث افت كيفيت ميشن
واصلا چرا اجازه بروز نويز رو بديم :tongue:

Spdif
ابزلری برای وصل کردنو یکسو کردن صداي دیجیتال و انجام clocking
فی مابین صدای دیجیتال وتجهیزات طولی کامپیوتر که کارشون کد کردن صدای Sample میباشد.

Spdif
هسته همنوایی کردن برای جابه جای سریع صدا مطابق باIEC میباشد.
به طور کلی کارش انجام اجرای بی نقص و یک ضبط بی نقص در تمام طول اجراست

خودکشی کردم که جوری بگم که قابل فهم باشه سعی کردم از کلمات تخصصی استفاده نکنم ولی اینا دیگه نشد.

IEC کميسيون الکتريکى جهانى ،بين الملل ،وابسته به روابط بين المللى
clocking روشى براى همزمان کردن دو دستگاه فرستنده و گيرنده
Sample نرخ نمونه گیری

شرمندم اگه بد گفتم
اگه جايي اشكال داشتيد مادر خدمتيم

بدرود

Saman
30-10-2005, 08:40
بابا تخصص....
پس طبق نظر شما دلیل اصلی افت کیفیت وجود نویز در صدا می باشد ؟
درضمن شما استدیو یا جایی رو برای ضبط صدا سراغ نداری؟یا اینکه خودشما در استدیو کار کردی؟ و چه نرم افزارهایی در استدیو استفاده میشود؟
و همچنین بهترین نرم افزاری که برای آهنگسازی استفاده می شود که داراری سمپلهای زیبا و تمها و ریتمهای ایرانی باشد چیست؟
با تشکر از راهنمایی شما ....

ebilove
30-10-2005, 23:48
با سلام

سامان جان
افت کیفیت دلایل دیگه ای داره !
نویز فقط میتونه یک اشکال ریز در کار باشه که باامکانات جدیداستودیو هاکمتر پیش میادوتازه با ضبط های متوالی اکثرا رفع میشه.
نرم افزار ضبط زیاده اما خوب از نندو خیلی تعریف میکنن که متاسفانه من باهاش کار نکردم.
در مورد سوال سوم شما نمیدونم چی بگم......

دوست عزیز شما نباید به فکر چیز اماده باشید
دوست عزیز به قلاب ماهیگیری فکر کون نه به بازار ماهی فروشا.........
شما باید خودتون سمپل تولید کنید.........
به اون سختیا هم نیست .
من نرم افزار های خام رو پیشنهاد میکنم.
که خودشون تعداد معدودی صدا و ریتم برای اشنای شما دارن
و شما باید صدا ها و سمپل های مورد نیاز خود رو خریداری کنید / طبق نیازتون و
تازه باید بنشینید و به ویرایش بعضی ها بپردازید تا اون چیزی که میخواین بشه.

دوستامون در انجمن موسیقی اف ال استودیو رو معرفی کردن که برای کارای 4/4 به نظر چیز خوبی میاد
اما کسی که میخواد اقدام به ساخت موسیقی فیلم کنه
به یک چیزی مثل سونار نیاز داره.
البته اینو بگم نرم افزارای موسیقی زیادن ودر کل کار موسیقی #پادشاه هنر ها#
یک کار سلیقه ایست و نمیشه به کسی در مورد نوع انتخابش گیر داد
چونکه دیگه در دوران پست مدرن هستیم#چه دیالوگ سنگینی گفتم#
و هر کس هر صدایی از خودش در بیاره میتونه بگه اهنگه و هیچ کس نمیتونه بهش گیر بده...متاسفانه از این اخری خیلی سوء استفاده میشه.

.........................واوووو
تو رو خدا هر جاش نمیفهمی بگو
تا بعد
بدرود.

Saman
31-10-2005, 11:55
ebilove جان خیلی حوب پاسخ دادی ممنون
البته خودم با جندین نرم افزار کار کردم مانند music maker - hiphup-dance ejay- , ....
ویکی از جدیدترین کارهام بنام نوهنگ (نوحه+ آهنگ ) هست که امیدوارم از شنیدن اون لذت ببرید و حتما نظراتتون رو هم بدین

Saman
31-10-2005, 11:57
یکی دیگر از نوهنگهای من بنام ذوالجان با تم هندی هست که روی نوحه هندی اون آهنگ ساختم وسعی کردم ریتم و تنظیم اون خوب از اب درامده باشد

ebilove
31-10-2005, 23:13
با سلام
سامان جان ممنون
ولي اينجا جاش نيست

يكيشو شنيدم بد نبود از لحاظ نوع انتخاب
اما هماهنگي نداست
تا بعد
بدرود

ebilove
07-11-2005, 01:29
کارت صدا
كارت صدا يا Sound card وظيفه دارد كه پردازشهاي CPU را به صدا تبديل كند و از طريق بلندگو يا گوشي آن را براي ما پخش نمايد.
در Motherboardهاي جديد كارت صدا هم مانند كارت خود گرافيك بر روي آن نصب شده است و نيازي به خريد مجدد آن نيست.
كارت صدا يكي از عناصر سخت افزاري رايانه است كه باعث پخش و ضبط صدا مي گردد. قبل از گسترش كارت هاي صدا، صدا در رايانه توسط بلند گوهاي داخلي ايجاد مي شد. اين بلند گوها توان خود را از برد اصلي مي گرفتند.
استفاده از كارت صدا از اواخر سال 1980 شروع شد. در حال حاضر شركت هاي متعددي توليدات خود را در اين زمينه به بازار عرضه مي كنند. كارت صوتي همانند كارت گرافيكي بر روي برد اصلي نصب مي شود و در پشت آن چند فيش براي ميكروفن و بلند گو قرار دارد. وظيفه كارت صدا آماده سازي سيگنال ها جهت پخش و دريافت سيگنال هاي ورودي از ميكروفن و آماده كردن آنها براي ذخيره در رايانه است. كارت صدا، كارت صوتي نيز ناميده مي شود و در بسياري موارد مي تواند اصواتي با كيفيت بسيار عالي توليد كند.
صوت، يك سيگنال آنالوگ است كه به صورت موج پيوسته انتشار مي يابد. رايانه همواره در حال پردازش سيگنال هاي آنالوگ است، زيرا اين سيگنال ها دائماً در حال تغييرند. در واقع لازم است كه سيگنال هاي آنالوگ به بيت هاي رقمي (ديجيتال) تبديل شوند. اين عمل توسط وسيله اي به نام ADC صورت مي گيرد.
سيگنال هاي ديجيتالي توليد شده مجدداً بايد به سيگنال هاي آنالوگ تبديل شوند تا بتوانند به وسيله بلند گو پخش شوند. اين عمل توسط سخت افزار ديگري به نام DACصورت مي گيرد.

ebilove
10-11-2005, 03:37
با سلام
همه كسايي كه ميخواهند
درايور جديد كارتشون رو بگيرند ويا كارت قديمي دارن و نميدونند از كجا بايد درايورشو بگيرند؟

به ادرس زير بريد درايور جديد كارت صداتون رو پيدا كنيد.
چه كمپاني هاي معروف و چه بي نام .
بدرود

ebilove
13-11-2005, 01:51
كارت صدا

كارت هاي صدا حداقل 4 وظيفه را در كامپيوتر بر عهده دارد. آنها بعنوان synthesizer رابط MIDI و مبدل آنالوگ به ديجيتال (A/D) در حال ضبط كردن و مبدل ديجيتال به آنالوگ (D/A) در حال پخش عمل مي كنند. اكنون به توضيح هر كدام مي پرداريم:

The Synthesizer:

Synthesizer رساننده صدايي است كه كارت صدا توليد كرده است. در اينجا ما سه نوع سيستم داريم:

FM Synthesiz,Ware tables Sampling,Physical Modeling

FM Synthesiz:

ارزانترين كارتهاي صدا از تكنولوژي FM براي مدل كردن آلات موسيقي متفاوت استفاده مي كنند. اين كارتهاي صدا واقعاٌ Synthesizer هستند. كارت صدا اصواتي توليد مي كند كه از تركيب يك سري صداهاي مصنوعي ساخته شده است.

Ware tables Sampling:

Ware table بهترين وگرانترين تكنولوژي در كارتهاي صدا است. اين بدان معني است كه صدا در كارتهاي صدا از دستگاههاي واقعي ضبط مي شود. بعنوان مثال از روي يك پيانو يك نمونه كوچك ضبط و ذخيره مي شود و زماني كه موزيك اجرا مي شود در حقيقت شما به اين اصواتي كه بصورت نمونه ضبط شده است گوش مي دهيد، لذا زماني كه اين نمونه هاي صوتي داراي كيفيت بالايي باشند كارت صدا اصوات دل انگيزتري توليد مي كند. در اين حالت صداي پيانو مانند يك پيانو واقعي شنيده مي شود. سيستم Ware table در كارت صداهاي Blasters AWE بكار رفته است.

Physical Modeling:

در اين حالت اصوات توليدي در نتيجه نرم افزار مدل شده اند. در اين حالت به نظر مي آيد كه پروسسور بايد كار طاقت فرسايي انجام دهد.كارت صداهاي Orginal مارك Gold شامل صداي 14 دستگاه هستند كه بدين روش مدل شده اند.

آزمايش صدا:

كيفيت اصلي كارت صدا را بوسيله اجراي يك فايل MIDI مي توان امتحان كرد. در اين حالت براحتي مي توانيد تفاوت را احساس كنيد. همچنين در تعداد نت هايي كه در يك لحظه مي تواند اجرا شود هم، تفاوت وجود دارد.

اگر شما مي خواهيد موزيك خود را در كامپيوتر خود بسازيد، الزاماٌ براي ساختن اين موزيك از صداهاي موجود در كامپيوتر خود استفاده كرده ايد و هرچه كار شما بزرگتر باشد نمونه صداهاي بيشتري احتياج داريد.

بعضي كارتهاي صدا نمونه هاي صداهاي جديد را مي پذيرند و شما مي توانيد نمونه هاي جديد خود را ذخيره سازيد. در اين حالت كارت صدا يك RAM بعنوان حافظه در خود دارد تا بتوانيد صداهاي مورد نظر را روي آن دانلود كنيد.

مبدل آنالوگ به ديجيتال:

زمانيكه در حال ضبط صداهاي آنالوگ هستيد(مثلاٌ هنگام ضبط صدا از ميكروفن) به يك مبدل آنالوگ به ديجيتال احتياج داريد و مبدل ديجيتال به آنالوگ نيز زماني استفاده مي شود كه صداي ديجيتال بايد مجدداٌ براي آمپلي فاير اسپيكرهاي شما به سيگنال آنالوگ تبديل شود.

امواج صدا پس از اين كه از طريق ميكروفن به كارت صدا منتقل مي شوند، در آنجا به يكسري پالسهاي ديجيتال تبديل مي گردند كه هر از چند گاهي در يك فايل ذخيره مي شوند. بنابراين ضبط يك صوت در كامپيوتر شامل يك فرآيند تبديل آنالوگ به ديجيتال ميباشد. اما در حالت اجراي يك فايل صوتي جريان بيتهاي صفر و يك اطلاعاتي تبديل به سيگنالهاي آنالوگي مي شوند كه در نهايت به بلندگوي اسپيكر شما ختم مي گردد.

فرآيند نمونه گيري:

همانطور كه ذكر شد ضبط ديجيتالي صدا را بعنوان نمونه گيري شناختيم. شما مي توانيد هر صدايي را كه مي خواهيد، روي يك فايل ذخيره كنيد و براي اينكار كافي است شما كارت صدايي بهمراه ميكروفن داشته باشيد. عمليات نمونه گيري نيز مي تواند با روشها و كيفيتهاي متفاوت انجام پذيرد:

نمونه گيري 8 بيتي يا 16 بيتي،11.22 يا 44 كيلو هرتز، استريو يا مونو

عددي كه بر حسب كيلو هرتز بيان مي شود نشان مي دهد كه صدا نمونه هاي صوتي چند هزار بار در ثانيه ضبط مي شود.

كيفيت صداي نمونه گيري شده:

يك نمونه صدا مانند صداي ضبط شده روي نوار كاست است كه كيفيت آن مي تواند خوب يا بد باشد در اينجا بر نحوه تنضيمات براي كيفيت گذري مي كنيم.

در هنگام ضبط صداي ديجيتالي در هر ثانيه چندين نمونه از صدا گرفته مي شود هر چه تعداد اين نمونه ها در واحد زمان بيشتر باشد كيفيت بهتر است. طبيعتاً يك نمونه گيري بدون وقفه از سيگنال صوتي بهترين كيفيت را خواهد داشت ولي در عمل غير ممكن است.

براي ضبط سي دي هاي صوتي ( Audio CD ) به تعداد 44100 بار در ثانيه از سيگنال صوتي نمونه گيري مي شود.

كيفيت با واحد Hz و رزولوشن با تعداد بيت اندازه گيري مي شود. هر چه مقدار KHz بيشتر باشد كيفيت بهتر مي شود اما فايل شما هم بزرگتر مي شود. نمونه گيري 8 بيت يا 16 بيت به اين اشاره دارد كه چه مقدار اطلاعات از سيگنال صوتي در هر بار نمونه گيري ذخيره شود. 16 بيت يك كيفيت خوب به ما تحويل مي دهد.

فرض كنيد فايل صوتي ديجيتال شما استريو 2 كانال 16 بيت در 44.1KHz باشد حجم فايل صوتي به صورت زير خواهد بود

176400=44100 نمونه در ثانيه*16 بيت* 2 كانال

همانطور كه مي دانيد 8 بيت برابر يك بايت است بنابراين اندازه فايل ها با كيفيت CD در حالت استريو به صورت زير خواهد بود

زمان اجرا

حجم فايل

1 دقيقه

10 مگابايت

1 ساعت

605 مگابايت

74 دقيقه

746 مگابايت
آنچه در اينجا مي بينيد مربوط به فايل با فرمت Wave است. استريو 16 بيت و 44KHz كيفيت بسيار خوبي در اختيار شما قرار مي دهد

منبع:ستاره كامپ

بدرود.

ebilove
19-11-2005, 10:06
سلام
دوستان

سونار 5 اومده و صداي 32 بيت رو ثاپورت ميكنه
من نميدونم چه كارت صدايي يا سيستمي قادر به پاسخگويي اين تكنولوژي جديده؟
لطفا كمكم كنيد

باتشكر

Saman
03-12-2005, 17:02
بلاخره نرم افزار نندو رو گیرآوردم فقط می تونم بگم آخرشه .این برنامه به قدری صدارو با کیفیت ضبط می کنه که گویی در استدیو داری ضبط می کنی و به هیچ وجه نویز نداره و انواع افکتهارو هم مانند vst رو ساپورت می کنه

ebilove
04-12-2005, 01:00
با سلام
خوشهالم كه موفق شدي
عزيز از امكاناتش مقاله و چيز جالب داشتي مارو بينصيب نزار

بدرود

Saman
04-12-2005, 13:44
کار کردن با نندو در ظاهر شاید سخت به نظر برسد ولی با کمی تلاش می تونید بربرنامه مسلط شوید.
امکانات این برنامه در حد یک استدیو می باشد که قابلیت ساپورت midi را دارد .
در خصوص ضبط صدا هم من با اکثر برنامه های ضبط صدا کار کرده بودم ولی هیچ کدوم مثل نندو نبود.
نکته جالب دیگر اینکه افکتهای vst رو بصورت real timeبروی صدا انجام میده بدین مفهوم که صدای خودتونو با همون افکت بصورت زنده می توانید گوش کنید
در مجموع هرکس بدنبال ضبط وادیت صدا می باشد برنامه نندو یکی از انتخابهای شما باید باشد
در ضمن این برنامه همه پلاگینهای vst , directxرو ساپورت می کند مخصوصا اون افکتی که الان همه خوانندهها از اون استفاده می کنند

ebilove
14-12-2005, 04:51
سلام

دوست عزيز لطف كنيد بگيد كه ايا نندو شما فوله يا شما كرك داريد

ممنون از شما

ebilove
27-01-2006, 02:41
با سلام

اقا كسي نيست به من كمك كنه
من در يا فتن كارت صدايي كه فركانس 32 بيت رو ثاپورت كنه دچار مشكل شدم

لطفا اگر كسي كارت صدايي پيشرفته داره كمك كنه

saghy
27-01-2006, 03:46
سلام
دوست عزيز شما مطلبتو فكر كنم اشتباهي ميگي ؟
فركانس ؟ بيت ؟

mantra
20-04-2006, 01:19
با سلام من کار آهنگسازی انجام میدم . برای ساخت یک استودیوی خانگی چه امکاناتی لازمه .

shahabmusic
01-05-2006, 19:11
سلام به تمام بچه هاي گل كه زحمت پاسخ دادن به همديگر رو مي كشن.
آقا سامان من 3سال دنبال اين برنامه هستم ( نندو ) ولي به هر دري زدم پيداش نكردم.
ميشه خواهش كنم لينكشو بزاري من هم دانلود كنم. يا برام زحمت ميلشو بكشي.
ميل من : lightstar.nz@gmail.com
مرسي.

shahabmusic
01-05-2006, 19:21
سلام
ميشه " نندو " انگليسي بنويسيد.
هر كار مي كنم پيدا نمي كنم. تو رو خدا كمك كنيد .اين برنامه رو من لازم دارم.
مرسي

Renjer Babi
01-05-2006, 19:26
مرسی خیلی جالب بود

shahabmusic
03-05-2006, 14:27
كسي نيست به من كمك كنه؟
من برنامه نندو پيدا نكردم

gheble
14-05-2006, 21:30
سلام
لطفا در مورد کارت صوتی چند کاناله و قابلیتهای آن من را راهنمایی کنید
با تشکر.

gheble
15-05-2006, 05:50
سلام
آقا يه نفر در مورد كارت صوتي چند كاناله و قيمت و نرم افزار مورد استفاده اون بنده را راهنمايي كنه.
ممنون مي شم.

Hamidreza66
15-05-2006, 16:59
سلام
كسي اسم اين كارت صدا رو دقيق ميدونه؟ درايورشو واسه ويندوز اكس پي ميخوام دانلود كنم.

با تشكر :biggrin:

عکس با سایز بزرگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممكنه لينك عكس كار نكنه به اين لينك از وبشات برين
#[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا برنامه اي هست كه اگه درايور كارت صدا رو نصب نكرده باشم اسم كارت برام مشخص بشه؟

zonealarm
16-05-2006, 23:11
با سلام
يه سوال آماتوري داشتم
كارتهاي صداي آنبورد با نوع مشابه PCI از نظر كيفيت فرقي دارن؟
من صداي آنبورد Creative Sound Blaster PCI128 دارم و مدلي به همين اسم هم بين كارتهاي PCI كريتيو هست
با تشكر

ebilove
17-05-2006, 03:20
سلام به تمام بچه هاي گل كه زحمت پاسخ دادن به همديگر رو مي كشن.
آقا سامان من 3سال دنبال اين برنامه هستم ( نندو ) ولي به هر دري زدم پيداش نكردم.
ميشه خواهش كنم لينكشو بزاري من هم دانلود كنم. يا برام زحمت ميلشو بكشي.
ميل من : lightstar.nz@gmail.com
مرسي.

دوست عزيز به توصيه من گوش كون و برو بازار سونار رو بخر
اين نظر منه
اگر هم نندو رو ميخواي بري بازار بخري راحت تري

سلام
آقا يه نفر در مورد كارت صوتي چند كاناله و قيمت و نرم افزار مورد استفاده اون بنده را راهنمايي كنه.
ممنون مي شم.

در مورد تعدادكانال كه منظور درگاه ها و قدرت ورودي و خروجي سخت افزار است
در مورد قيمت هم چي بگم
موتو هست حدود يك ميليونه
كريتيو هم هست 200 تومان و ...
ليو هم گير مياد سي هزار تومن

ديگه چي بگم

سلام
كسي اسم اين كارت صدا رو دقيق ميدونه؟ درايورشو واسه ويندوز اكس پي ميخوام دانلود كنم.

با تشكر :biggrin:

عکس با سایز بزرگ

ممكنه لينك عكس كار نكنه به اين لينك از وبشات برين

يا برنامه اي هست كه اگه درايور كارت صدا رو نصب نكرده باشم اسم كارت برام مشخص بشه؟

من كه نميدونم اما به چيپست نگاه كني يك چيزايي دست مياد
من خوب تو عكس نديدم

من برنامه اي نديدم

با سلام
يه سوال آماتوري داشتم
كارتهاي صداي آنبورد با نوع مشابه PCI از نظر كيفيت فرقي دارن؟
من صداي آنبورد Creative Sound Blaster PCI128 دارم و مدلي به همين اسم هم بين كارتهاي PCI كريتيو هست
با تشكر

بله نوع پي سي اي از لحاظ ريال تايم بهتر عمل ميكنه
و نوع ان برد پورت گيم نداره منظورم براي فيش ميدي است

zonealarm
18-05-2006, 23:21
ممنون از توضيحاتتون.

ebilove
20-05-2006, 14:37
خوشهالم كه تونستم كمكي كرده باشم

siavashmusic
24-09-2006, 11:47
آقا من مدتي هست كه ميخوام يه كارت صوت حرفه اي بگيرم یه کارتی میخوام که بتونم باهاش صداهای اگوستیک بگیرم واسه استودیوی خانگی یعنی سازها همه زنده هستند از لحاظ قدرت و خروجی و درگاه خیلی خوب میخوام باشه
مشخصات سیستم من

مادربور گیگابات پنتیوم 4 -2000 فول
رم 512
کارت صوت فعلیم آنبور هست
لطفا یه کارت خوب معرفی کنید و قیمت ها رو هم درنظر بگیرید و با توجه به الویت چندتا معرفی کنید تا با بودجه خودم مقایسه کنم

مومن خدا
24-09-2006, 12:07
آقا من مدتي هست كه ميخوام يه كارت صوت حرفه اي بگيرم یه کارتی میخوام که بتونم باهاش صداهای اگوستیک بگیرم واسه استودیوی خانگی یعنی سازها همه زنده هستند از لحاظ قدرت و خروجی و درگاه خیلی خوب میخوام باشه
مشخصات سیستم من

مادربور گیگابات پنتیوم 4 -2000 فول
رم 512
کارت صوت فعلیم آنبور هست
لطفا یه کارت خوب معرفی کنید و قیمت ها رو هم درنظر بگیرید و با توجه به الویت چندتا معرفی کنید تا با بودجه خودم مقایسه کنم

کارت صداي Creative X-Fi استثنایه...

ebilove
24-09-2006, 19:05
با سلام

دوست عزیز من دربست با دوستمون در مورد
کریتیو مخالفم

البته اگه میخوای بگیری فقط اون مدل اخر
xfi
بگیر حدود 360 تومن میشه ولی من توصیه نمیکنم
کلاه سرت نزارن بگن یک مدل پایین ترش رو بگیری با 260 تومن
توی کاتالوک عین همن ولی اون مدل پایینی مخصوص گیمه نه کا ربا صدا

پیشنهاد من ایناست یا
maudio
یا
mau
که اولی رو یا دلتا 10 10 بگیر یا 4 4 ...البته مدلاش زیادن
ولی تکنولوژِی دلتا ها خیلی قدیمی شده
اینو بگم که خودم میخوام ادیرول بگیرم تا چند روز دیگه میخرم

شرمنده دیگه وقت ندارم سراغ بقیه مدلا برم انشا ا.. تا بعد

اینو بگم اگه مایه داری برو سراغ مدلای رولند یا موتو
ولی در کل کریتیو برای کار حرفه ای مزخرفه
قابل توجه دوستمون مومن خدا

درود

مومن خدا
24-09-2006, 21:01
مشکلی نیست اما کراتیو این مدلش عالیه من خودم مایو دارم کارش بد نیست...

siavashmusic
24-09-2006, 22:57
آخر ما نفهميديم چي بگيريم!!!!! در ضمن مايه دار هم نيستيم لطفا يه كارت مناسبزير 200 تومن معرفي كنيد با مشخصات كامل تا به طرف بگم برام بياره

مدل رولند اطلاعات رو ميشد.؟ مشخصات كامل

راستي نسخه اي كه خودت ميخواي بخري چي هست ؟

مومن خدا
25-09-2006, 07:55
خب رفیق گل ادیرول بگیر الان اطلاعات تکمیلی ندارم اما کارت صوت خوبی بید...رولند هم كه عاليه...

Lord_theOne
25-09-2006, 10:33
بابا این Ebilove 10 ساله داره کار موسیقی می کنه ها من خیلی قبولش دارم 20

مومن خدا
25-09-2006, 10:52
بابا این Ebilove 10 ساله داره کار موسیقی می کنه ها من خیلی قبولش دارم 20
مسعود جان يه لينكي داري ازش بذاري...

ebilove
25-09-2006, 18:01
بازم سلام

لرد عزيز شما لطف داريد

دوست عزيز مومن جان شما از چي لينك ميخواين

---------------------------------------------------------
دوست عزيزم دويستومن هم كارت خوب گيرت مياد

مشكلي نيست اما شما نگفتي ميخواي چه كار كني
يعني ارگ ميخواي وصل كني منظورم ميدي است
يا هدف چيز ديگه ايه

عزيز به نظر من برو سراغ دلتا ها
چون امتحانشون رو پس دادن
برو به لينك زير و مشخصات همشون رو بخون .
البته مد نظر من اين چنتاست

Delta 1010
10-In/10-Out PCI/Rack Digital Recording System with MIDI and Digital I/O
USD 499.95

Delta 1010LT
10-In/10-Out PCI Virtual Studio
USD 249.95

Delta 44
Professional 4-In/4-Out Audio Card
USD 199.95

Delta 66
Professional 6-In/6-Out Audio Card with Digital I/O
USD 239.95

همينو بگم با 44 كار كردم چيز بدي نيست
ضمنا اين 1010 جز’ بهترين كارت استوديو هاي 3 سال پيش شده

برو تمام اطلاعاتشون رو بخون ببين كدومش واست خوبه
حواستم باشه به ميدي خور بودن و بيروني و داخلي بودنشون
پنل داشتنشون و ......

درود

مومن خدا
26-09-2006, 08:49
سلام ابیلواو دوست گرامی...در مورد کارتی که مسعود جان(لرد)اسم بردن اطلاعات میخوام و اینکه واقعا الان چه کارتی راس بازار هست..ممنون میشم...

Lord_theOne
26-09-2006, 10:04
1- ابی لاو هست
2- من کارتی ر معرفی نکردم
3- کمی دقت کن

ebilove
26-09-2006, 17:14
سلام

ببخشید لینک رو نگزاشته بودم
انگار خیلی عجله داشتم
بازم ببخشید

مومن خدا
26-09-2006, 18:24
شرمنده داش مسعود و ابيلاو گل من اشتباه كردم...

ebilove
27-09-2006, 16:47
با سلام

قربان شما

یکی از دوستام کارت جدیدی از شرکت کریتیو خریده
البته نه تماما کریتیو بلکه کمی تا قسمتی چون تقریبا فقط گوشه ای از کریتیو نام برده
به نام emu
خودش میگه درصد استفاده سی پی یو رو از نصف هم کمتر نشون میده
تازه درصد نویز رو هم به حد اقل خودش رسونده یعنی به حدی که با چشم کمی میشه دیدش

من نتونستم برم ببینمش ولی انگار باید چیز جالبی باشه
منتظر خبرای جدیدی باشین

درود

مومن خدا
27-09-2006, 17:36
با سلام

قربان شما

یکی از دوستام کارت جدیدی از شرکت کریتیو خریده
البته نه تماما کریتیو بلکه کمی تا قسمتی چون تقریبا فقط گوشه ای از کریتیو نام برده
به نام emu
خودش میگه درصد استفاده سی پی یو رو از نصف هم کمتر نشون میده
تازه درصد نویز رو هم به حد اقل خودش رسونده یعنی به حدی که با چشم کمی میشه دیدش

من نتونستم برم ببینمش ولی انگار باید چیز جالبی باشه
منتظر خبرای جدیدی باشین

درود
منتظريم ببينيم اين كارت چي هستش...

B O L O T
01-10-2006, 16:50
ببيني با خلاصه يه كارت حدود50 هزار تومان كه خوب باشه اگه قيمت زيادي هم داشت مشكلي نيست بگيد
مدل يادتون نره

مومن خدا
14-10-2006, 10:40
ببيني با خلاصه يه كارت حدود50 هزار تومان كه خوب باشه اگه قيمت زيادي هم داشت مشكلي نيست بگيد
مدل يادتون نره
كراتيو...مدل تو ذهنم ندارم بگم...

ebilove
15-10-2006, 14:14
دوست عزیز

دقیقا بگو ازش چی میخوای این مهمه !

ممکنه با 100 تومان چیزی بخری که تمامکارات روراه بندازه

درود

zonealarm
29-10-2006, 00:38
با سلام

لطفا در مورد خريد اين كارت صدا و اسپيكر نظر بدين:
Creative Audigy 4
Creative T7900
مورد استفاده هم كارهاي خانگيه
يعني مي خوام حد اكثر كيفيت صدا رو توي موسيقي فيلم و بازي داشته باشم.
به نظرتون انتخاب خوبين؟
با توجه به شرايطي كه گفتم اگه چيز معقولتري به ذهنتون مي رسه لطفا بگين
با تشكر.

ebilove
29-10-2006, 08:04
با سلام

لطفا در مورد خريد اين كارت صدا و اسپيكر نظر بدين:
Creative Audigy 4
Creative T7900
مورد استفاده هم كارهاي خانگيه
يعني مي خوام حد اكثر كيفيت صدا رو توي موسيقي فيلم و بازي داشته باشم.
به نظرتون انتخاب خوبين؟
با توجه به شرايطي كه گفتم اگه چيز معقولتري به ذهنتون مي رسه لطفا بگين
با تشكر.

دوست عزیز من قیمت این کارت صدا رو نمیدونم

لطفا قیمت رو بگید وایا پسوند پرو هم دارد ؟

در مورد اسپیکر هم من اطلاعاتی از این نمونه ندارم

اطلاعاتی بدین ممنون میشم

به ادیفایر ها هم سری بزن بد نیست

منتظرم

درود

zonealarm
30-10-2006, 18:23
سلام

اين كارت صدا رو حدود 2 هفته قبل از نمايندگي كريتيو تو پاساژ ايران قيمت كردم 69 تومن.

اسم كاملشم همون Audigy 4 هستش و Pro نداره.

البته من تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اسم نوع Pro اين كارتو ديدم

ولي تو سايت كريتيو فقط يه دونه Audigy 4 ديدم كه Pro هم نيست.

اينم عكسشه:

و مشخصات ذكر شده تو سايت كريتيو:

Features ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Specifications ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اما اسپيكر:

اينم 120 تومن قيمت گرفتم.

اين عكسشه:

و اما مشخصاتش:

Specifications ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Features ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر از لطف شما

ebilove
31-10-2006, 17:28
دوست عزیز شرمنده که دیر پاسخ دادم
این هفته چنتا امتحان دارم سرم شلوغه

اگر صدای شفاف میخوای فکرکنم اسپیکر خوبی باشه اما از بافر باسش اطلاعی ندارم
اما از شفافی صداش مطمئن باش اگه کریتیواصل بگیری صد در صد صدای رسایی داره

اما کارت صدا

اگه میخوای کارای میکس صدا حرفه ای مثلا با ریزن سونار و ....

کارنکنی بد نیست بگیرش

ولی اگه به فکر میکس هستی من توصیه نمیکنم

اگه بازم سوالای داری

انشا ال.. چند روز دیگه کامل تر پاسخ میدم

ببخشید

zonealarm
02-11-2006, 19:01
سلام دوست عزيز
اميدوارم امتحاناتتونو با موفقيت پشت سر بذارين
هر موقع فرصت داشتين دوباره مزاحم مي شم .
با تشكر از لطف شما.

ebilove
04-11-2006, 18:25
سلام دوست عزيز
اميدوارم امتحاناتتونو با موفقيت پشت سر بذارين
هر موقع فرصت داشتين دوباره مزاحم مي شم .
با تشكر از لطف شما.

شرمنده شدم دوست عزيز

ببخشيد كه نتونستم كامل كارت رو چك كنم

عزيز من در خدمتم

درود

zonealarm
07-11-2006, 02:15
سلام
تو اين چند روز فرصت كردم بازارو كامل بگردم .
حالا هم مي خواستم OK رو ازتون بگيرم كه ديگه برم بخرم.
فقط الان تو رنج 40 تا 80 تومن كارتاي ديگه اي هم تو بازار هست مثل
Audigy ZS
Audigy 2value
و...
به نظرتون اين كارتي كه انتخاب كردم خوبه؟
با توجه به اينكه كارهايي مثل ميكس و از اين دست نمي خوام بكنم و فقط كيفيت خروجي صدا برام مهمه.
اصلا اين 2-3 تا اسمي كه گفتم از نظر كيفيت خروجي صدا فرقي هم دارن؟
چون همشون 7:1 24Bit و... هستن و اسما تفاوتي ندارن.
بعدشم اين Audigy 4 بين كارتهايي كه گفتم به نظر مي رسه از همشون جديدتر باشه درسته؟
اينو ازاين نظر مي گم كه نمي خوام كارتي كه مي خرم چند ماه بعد بره تو آرشيو سايت و ديگه پشتيباني براي درايور و نرم افزار هاي جديد نداشته باشه.
البته remote control اين كارت هم به نظرم مزيتيه و با اين كنترلش خيلي حال مي كنم!
فعلا مساله خاص ديگه اي نيست.
منتظر OKشما هستم.
با تشكر از لطف شما

ebilove
08-11-2006, 09:17
با سلام

دوست عزیز

شرمنده که من با این Audigy 4 کار نکرده بودم .

ولی اینا رو ببین :

Audigy value

High Definition Audio Quality for Playback and Recording

* 64 audio channel playback with independent sample rates
* 24-bit Analog-to-Digital conversion of analog inputs at 96kHz sample rate
* 24-bit Digital-to-Analog conversion of digital sources at 96kHz to analog 5.1 speaker output
* 16-bit and 24-bit recording with sampling rates of 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz
* SPDIF output up to 24-bit resolution at selectable sampling rate of 44.1, 48 and 96kHz

ولی

Audigy 4

High Definition Audio Quality for Playback and Recording

* 64 audio channel playback with independent sample rates
* 24-bit Digital-to-Analog conversion during playback with sampling rates of 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz in 7.1 mode and up to 192kHz in stereo mode
* 24-bit Analog-to-Digital conversion during recording in 8, 16 or 24-bit at sampling rates of 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz
* Supports Sony/Philips Digital Interface (SPDIF) format of up to 24-bit/96kHz quality
* Low latency multitrack recording with ASIO2 support1

Audigy2 ZS

خوب این اخری چیز دیگه اییه

ولی به نوشته هایی که نوشته ام مشخص میشه که از اون 2 تا اولی ها

Audigy 4 از این Audigy value بعتره ولی قیمتشون رو نمیدونم

به تفاوت های اون چیزایی رو که گزاشتم نگاه کن
منظور از بیت سمپل قدرت ضبط صداست هرچه بالا تر باشه کیفیت اون بیشتره و
همینطور شفافیت و حجم صدای ضبط شده

ولی با این pro zs کار کردم و خیلی خوب جواب می ده

میگم شما که میری ایران
از نمایندگی (طبقه سوم روبروی پله برقی) قیمت

xfi ها رو بگیر مدل زیر صد تومن داره یانه

فکر کنم نظرمو فهمیده باشی

بازم سوال داری من هستم

درود

zonealarm
08-11-2006, 13:12
سلام
دوست عزيز
واقعا نمي دونم چطوري تشكر كنم بخاطر اينكه وقت گرانبهاتونو براي راهنمايي من اختصاص مي دين.
توضيحات شما رو خوندم.
بايد بگم اين جمله آخري حسابي وسوسه ام كرد.(درمورد X-Fi)
راستش فكر مي كردم كارتاي X-Fi فوق العاده گرونن و اصلا سراغ قيمتشون نمي رفتم
ولي شما كه گفتين رفتم يه نگاهي كردم دهنم آب افتاد!
مدل X-Fi XtremeMusic رو تو سايت رايان صبا 98 تومن زده بود
با توجه به اينكه رايان صبا معمولا قيمتاش 7-8 تومن بالاتره(درموردAudigy 4 از قيمت بازار 6 تومن بالاتر بود) اميدوارم حدود 90 تومن قيمت بگيرم.
اگه اين حدود بود اينو بگبرم بهتره نه؟
اينم عكس و لينكهاي X-Fi XtremeMusic:

با تشكر از لطف شما.

ebilove
08-11-2006, 17:51
با سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

این یک نسل جدیده و یک کلاس دیگه
جدی میگم واقعا وقتی اینو داری یک سر و گردن بالا تری

من میگم اگر تا 25_30 تومن اختلاف داره بازم میرزه

البته با این اوصاف نباید خیلی تفاوتش باشه

فقط رنگ طلایی روی پورت ها همون لعاب پورت ها نقش دیگه ای ایفا میکنن
از تکنولوژی فیلترینک برای نویز گیری استفاده میکنه
این رو توی مدل های xfi اورده

من که میگم اگه 90 تومنه همین رو بگیر ضرر نمیکنی
تازه هنوز خیلی مونده تا قدیمی بشه

ولی دیگه سراغ : emu نرو که وضعیت متفاوته
زیادی پروفشنال میشه

خوش باشی عزیزم

درود

zonealarm
08-11-2006, 18:12
سلام
دوست عزيز
چشم همينو مي گيرم.
امروزم 211 قيمت گرفتم دوتايي شونو
(211=94+117)
فردا ديگه كارو تموم مي كنم
اونقدر ديگه رفتم اومدم قيمت گرفتم كه حسابي تابلو شدم توي بازار!
خريدم خبرشو بهتون ميدم.
يا تشكر از لطف شما.

siavashmusic
10-11-2006, 01:21
همونطور که میدونید توی استودیوها علاوه بر نرم افزارهای قوی از میکسر ( دستگاههای تنظیم صدا که الان مدل های کوچکترش هم با خروچی 8 یا 10 یا . . توی بازار هست) هم جهت تنظیم صدا و افزایش شفافیت صوت استفاده میکنند
حالا سوال من اینه که اگه از برنامه نندو برای ضبط صدا (صدای خواننده یا هر صوتی) بواسطه یک کارت صوت حرفه ای خوب استفاده کنم آیا برای تنظیم نیاز هست یک میکسر بخرم؟
منظور کلی من اینه آیا نرم افزارها(هر نوع نرم افزار حرفه ای) به تنهایی میتونند یک صوت خوب و با کیفیت ضبط کنند؟
اگه اینطور هست من یک نرم افزار خوب و حرفه ای به پیشنهاد دوستان این انجمن بخرم تا با اون به ثبت صدا مشغول بشم البته چون تا الان صدا بدین طریق ضبط نکردم پرسیدم
لطفا راهنمایی کنید تا توی این اوضاع بی پولی تو خرچ اضافی نیوفتم

ebilove
11-11-2006, 12:30
همونطور که میدونید توی استودیوها علاوه بر نرم افزارهای قوی از میکسر ( دستگاههای تنظیم صدا که الان مدل های کوچکترش هم با خروچی 8 یا 10 یا . . توی بازار هست) هم جهت تنظیم صدا و افزایش شفافیت صوت استفاده میکنند
حالا سوال من اینه که اگه از برنامه نندو برای ضبط صدا (صدای خواننده یا هر صوتی) بواسطه یک کارت صوت حرفه ای خوب استفاده کنم آیا برای تنظیم نیاز هست یک میکسر بخرم؟
منظور کلی من اینه آیا نرم افزارها(هر نوع نرم افزار حرفه ای) به تنهایی میتونند یک صوت خوب و با کیفیت ضبط کنند؟
اگه اینطور هست من یک نرم افزار خوب و حرفه ای به پیشنهاد دوستان این انجمن بخرم تا با اون به ثبت صدا مشغول بشم البته چون تا الان صدا بدین طریق ضبط نکردم پرسیدم
لطفا راهنمایی کنید تا توی این اوضاع بی پولی تو خرچ اضافی نیوفتم

دوست عزیز

شما با یک نرم افزار و یک کارت صوتی حرفه ای همه کار میتونی انجام بدین
ولی برای ضبط یک کار توی منزل دیدم دوستام انجام میدن بدون مشکل
اما به میکروفون های حرفه ای نیازمندید
و همچنین تجربه صدا برداری که خودش خیلی نیاز به کار داره
اما درکل برای ظبط های چند مرحله ای واسه کاست و ..
در کل با کیفیت نیاز به میز و استدیو میباشد
هرچند تشخیص این که هرکدام کجا ظبط شده از تشخیص ما خارجه
ولی شما که نمیخوایند کاست بدین بیرون
شما با یک کارت حرفه ای و یک نرم افزار قدرتمند + بقیه نرم افزار ها و پلاگین های موجود در این ضمینه
همه کار های میکس مونتاژ رو میتونید در منزل انجام بدید
و هیچ محدودیتی وجود نداره

راستی سونار 6 رو دوستان چطور دیدند ؟

درود

zonealarm
12-11-2006, 18:50
با سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

این یک نسل جدیده و یک کلاس دیگه
جدی میگم واقعا وقتی اینو داری یک سر و گردن بالا تری

من میگم اگر تا 25_30 تومن اختلاف داره بازم میرزه

البته با این اوصاف نباید خیلی تفاوتش باشه

فقط رنگ طلایی روی پورت ها همون لعاب پورت ها نقش دیگه ای ایفا میکنن
از تکنولوژی فیلترینک برای نویز گیری استفاده میکنه
این رو توی مدل های xfi اورده

من که میگم اگه 90 تومنه همین رو بگیر ضرر نمیکنی
تازه هنوز خیلی مونده تا قدیمی بشه

ولی دیگه سراغ : emu نرو که وضعیت متفاوته
زیادی پروفشنال میشه

خوش باشی عزیزم

درود

سلام
دوست عزيز
بالاخره رفتم خريدم
از كمكهايي كه تو اين مدت كردين خيلي خيلي ممنونم.
فكر ميكنم چيز كامل و البته پيچيده ايه اين كارت صدا
اسپيكر ها هم همون طور كه گفتين شفافيت صداشون حرف نداره.
=====================================
راستي بازم يه زحمت ديگه:
اين پايه هاي اسپيكرها (Speaker Stands) از كجا مي شه خريد؟
از قيمت ارزونترين نوعش اطلاع دارين؟راستش اگه گرون باشه ترجيح مي دم به ديوار وصلشون كنم.
در ضمن اگه دارم موضوع تاپيكو منحرف ميكنم بهم بگين كه با پيغام خصوصي پيگيري كنم.
با تشكر از لطف شما.

ebilove
13-11-2006, 00:59
سلام
دوست عزيز
بالاخره رفتم خريدم
از كمكهايي كه تو اين مدت كردين خيلي خيلي ممنونم.
فكر ميكنم چيز كامل و البته پيچيده ايه اين كارت صدا
اسپيكر ها هم همون طور كه گفتين شفافيت صداشون حرف نداره.
=====================================
راستي بازم يه زحمت ديگه:
اين پايه هاي اسپيكرها (Speaker Stands) از كجا مي شه خريد؟
از قيمت ارزونترين نوعش اطلاع دارين؟راستش اگه گرون باشه ترجيح مي دم به ديوار وصلشون كنم.
در ضمن اگه دارم موضوع تاپيكو منحرف ميكنم بهم بگين كه با پيغام خصوصي پيگيري كنم.
با تشكر از لطف شما.

سلام

لطف دارید دوست عزیز

خوشهالم انگار راضی به نظر میایید

عزیز من در این مورد اطلاعی ندارم ولی از دوستام میپرسم واست
شما هم چیزی فهمیدی مارو بی نصیب نزار

درود

zonealarm
16-11-2006, 12:46
سلام

لطف دارید دوست عزیز

خوشهالم انگار راضی به نظر میایید

عزیز من در این مورد اطلاعی ندارم ولی از دوستام میپرسم واست
شما هم چیزی فهمیدی مارو بی نصیب نزار
درود

سلام دوست عزيز

والا كامپيوتريا كه نداشتن منم ترجيح دادم روي ديوارا براشون جا درست كنم

احتمالا صوتي تصويري هاي جمهوري همچين چيزي داشته باشن

فرصت كردم مي رم قيمت مي گيرم.

تو اينترنتم اگه چيزي بود ميزارم

با تشكر

موفق باشيد

siavashmusic
16-11-2006, 16:14
مدل هاي رولند رو از كجا ميتونم ببينم؟!

ebilove
18-11-2006, 00:40
مدل هاي رولند رو از كجا ميتونم ببينم؟!

با سلام

اقا شرمنده دیر شد باید ببخشید

عزیز شما اگه مدلی معرفی میکردی من بهتر میتونستم تو ا ونشاخه
واست تشریح کنم

ولی خوب واسه مثال برو اینا رو ببین

در کل بگم عزیز

کلاس کارتاش همه حرفه ایه مدلای مبتدی خیلی کم داره
من یکی از مدلاش رو دیدم خیلی جالب بود

ولی هواست باشه بعضی مدلاش میز میخواد (میکسر)

بازم سوالی بود ما هستیم

ارزومند ارزوهایتان

ابی

ویرایش

اینجا هم بری بد نیست

حا لشو ببرین

درود

Pedram Tanha
18-11-2006, 12:28
سلام دوستان
ببخشين من نمي دونم سوالم مربوط به اين بخش هست يا نه؟ اما براي اسپيكر جاي بهتري رو پيدا نكردم.اگه جاي ديگه اي بايد مطرح كنم ببخشين و بهم بگين كجا

من مادربوردم Asus A8n-e هست و مي خوام اسپيكر بخرم.چه اسپيكري رو پيشنهاد مي كنين؟ فروشنده بهم گفته برو اسپيكر حرفه اي بخرّ.ميشه راهنماييم كنين
مرسي!

ebilove
23-11-2006, 04:08

I/O Configuration:
Two E-MU XTC™ Ultra-low Noise Mic/Line/Hi-Z Preamps with Soft Limiter and 48V Phantom Power (-129.5dBu EIN)
Four 1/4" Balanced Inputs
Six 1/4" Balanced Outputs
Turntable Input (w/ground lug and hardware RIAA preamp)
24-bit/192kHz ADAT In/Out (switchable to S/PDIF)
24-bit/192kHz coaxial S/PDIF Out (switchable to AES/EBU)
Two sets of MIDI In/Out
Stereo 1/8" Speaker Outputs (configurable from stereo to 5.1)
Stereo Headphone Output

با یک مدلشون که از این پایین تر بود کار کردم خیلی باحال بود من که خیلی از کار کردن باهاش لذت بردم

درسته که گرونن خوب بایدم گرون باشه خودش اول مدلشون نوشه پرو

ولی خداییش میزان نویز رو خودش حسابی کم میکنه به نصبت مدلای قبلی کریتیو میگم

ارزومند ارزوهایتان ابی

ebilove
23-11-2006, 04:16
سلام دوستان
ببخشين من نمي دونم سوالم مربوط به اين بخش هست يا نه؟ اما براي اسپيكر جاي بهتري رو پيدا نكردم.اگه جاي ديگه اي بايد مطرح كنم ببخشين و بهم بگين كجا

من مادربوردم Asus A8n-e هست و مي خوام اسپيكر بخرم.چه اسپيكري رو پيشنهاد مي كنين؟ فروشنده بهم گفته برو اسپيكر حرفه اي بخرّ.ميشه راهنماييم كنين
مرسي!

دوست عزیز من حالا که پست خودم رو فرستادم پست شما رو دیدم

فکر کنم درست نفرستاده بودی یا ...

ولی بگو از اسپیکر چی میخوای تا بهت بگم
ببین انتخاب کن :

شفافیت صدا و ریلیز بودن اون
یا میخوای باس قوی داشته باشه
من در مورد ان مادر بورد اطلاعات ندارم از کارت صداش برام بگو
چنتا چنل داره و ....

امیدوارم بتونم کمکت کنم

درود

zonealarm
24-11-2006, 11:19
دوست عزیز من حالا که پست خودم رو فرستادم پست شما رو دیدم

فکر کنم درست نفرستاده بودی یا ...

ولی بگو از اسپیکر چی میخوای تا بهت بگم
ببین انتخاب کن :

شفافیت صدا و ریلیز بودن اون
یا میخوای باس قوی داشته باشه
من در مورد ان مادر بورد اطلاعات ندارم از کارت صداش برام بگو
چنتا چنل داره و ....

امیدوارم بتونم کمکت کنم

درود

سلام

Audio دوستمون اينه:

Realtek ALC850, 8-channel CODEC
Audio Sensing and Enumeration Technology
Coaxial/Optical S/PDIF out ports on back I/O

AI Audio (8-channel Audio)
A8N-E has eight channels of audio output with Coaxial and optical S/PDIF connector designed to maximize your auditory experience. AI Audio also provides "Jack Sensing" and "UAJ" functions. "Jack Sensing" automatically detects and notifies user of any inappropriate connection. "UAJ" function enables both input and output functions each jacks, thus eliminates the confusion of Line-in, Line-out and Mic jacks once and for all!

zonealarm
24-11-2006, 11:44
و اما در مورد Speaker Stands:

Creative MT-1200 Speaker Stands

FEATURES

Accurately position your speakers for the most immersive surround sound experience for music, movies, and games. The stylish MT-1200 speaker stands are designed in a sleek black finish with a sturdy base structure allowing you quickly and easily mount your Creative MegaWorks®, Creative Inspire®, or GigaWorks® speakers.
Sleek, contemporary design
Stable, sturdy construction keeps speakers in place
Mount speakers at an acoustic-friendly height
Suitable for use with front and rear speakers

SPECIFICATIONS

Feature Description

Color: Black
Material: PC ABS (Textured finished surface)
Dimensions (L x W x H): 26.8cm x 21.0cm x 89.5cm
10.6" x 8.3" x 35.2"
Weight: 1.7kg / 3.8Lbs per stand
3.4kg / 7.5Lbs per pair

مخصوص اين اسپيكر هاست:

Creative Inspire, MegaWorks, or GigaWorks speaker system

قيمتشون هم از هر جفت 60 دلار شروع مي شه! :ohno: :ohno: :ohno:

با تشكر.

ebilove
25-11-2006, 16:49
با سلام

ممنون از شما دوست عزیز

اطلاعات جالبی دادید

من تقاضایی داشتم گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید

شماره تماس های زیر رو میخواستم

نمایندگی کریتیو پاساژ ایران
طبقه سوم روبروی راه پله برقی

رافیک توی جمهوری

یا هر جای دیگه که میدونید کارت حرفه ای میفروشه

درود

zonealarm
25-11-2006, 20:58
با سلام

ممنون از شما دوست عزیز

اطلاعات جالبی دادید

من تقاضایی داشتم گفتم شاید شما بتونید کمکم کنید

شماره تماس های زیر رو میخواستم

نمایندگی کریتیو پاساژ ایران
طبقه سوم روبروی راه پله برقی

رافیک توی جمهوری

یا هر جای دیگه که میدونید کارت حرفه ای میفروشه

درود

سلام دوست عزيز

اينايي كه من كارتشونو دارم:

1.فوكا سيستم (من از اين خريد كردم)

پاساژ ايران همكف واحد A43

تلفن: 88807586 88807587

اين مناسبترين قيمتو داره و به نظرم مستقيم از نمايندگي ها جنس ميگيره.چون تو كارت گارانتي اسمشو نوشته.

2.مولتي سيستم

پاساژ ايران پلاك 146

تلفن:88890403 88806175

فكر كنم همون روبروي پله برقي باشه.

3.رايتيران

پاساژ علا الدين پلاك 251 و252

البته اين زده نمايندگي كريتيو ولي من قيمت كارت صدا خواستم بگيرم زنگ زد از فوكا پرسيد.

تلفن:66712307 66725904 66725204

4.پرتو

بازار رضا شماره 8

تلفن:66957086 66418315

اينم ديدم رو گارانتي ها اسمش باشه.

5.فروشگاه ديجيتال

پاساژ پايتخت شماره 76

تلفن:88781016 88781017

6.كريتيو سنتر

پاساژ پايتخت واحد B7

تلفن:88670353

البته توجه دارين كه قيمتهاي پايتخت و بازار رضا از بقيه بالاتره.

من اينا رو ميشناختم كه كارت صوتي داشته باشن

اگه جاي ديگه اي سراغ دارين بگين برم ته و توشو در بيارم

اين رافيك هم كه گفتين كجاي جمهوريه؟چون تا حالا مغازه به اين اسم نديدم.

اگه يه حدودي هم بگين ميرم پيداش مي كنم.

باز جايي ديدم ميگم.

با آرزوي موفقيت.

zonealarm
25-11-2006, 21:03
با عرض معذرت

بخاطر ایراد خط اینترنت من پست ها تکرارای فرستاده شده.

از مدیران محترم خواهش می کنم پست های اضافی رو حذف کنن.

zonealarm
25-11-2006, 21:23
=============

zonealarm
25-11-2006, 21:36
===============

zonealarm
25-11-2006, 21:52

zonealarm
25-11-2006, 22:17
---------------------------------------------------------

Silence so loud
26-11-2006, 07:20
با اينكه 3 صفحه از و 3 صفحه از آخرش رو خوندم ولي خيلي تاپيك باحاليه
منم 3تا سوال داشتم:
1-بهترين كارت صوتي سال 2006 چي شد؟
2-حرفه ايي ترين و پيشرفته ترين كارت صوت تو بازار ايرن و تو بازار دنيا چيه؟
3-اصطلاحي كه در صفحه قبل بكار بردين چيه؟

Silence so loud
26-11-2006, 07:25
با اينكه 3 صفحه از اول و آخر خوندم ولي خيلي تاپيك باحالي
منم 3تا سوال داشتم:
1-بهتربن كارت صوتي سال 2006 چي شد؟
2-حرفه ايي ترين وپيشرفته ترين كارت صوتي ايران و جهان چيه؟
3-منظوره شما از اين كه تو صفحه 11 نوشتين چيه؟
emu نرو که وضعیت متفاوته
زیادی پروفشنال میشه

ebilove
27-11-2006, 01:15
سلام

دوست عزیز ممنون تز شما بابت شماره تلفن ها

ضمنا پست تکراری مشکل شما نیست
هممون گرفتاریم

یکی از دوستان از من خواست که کارت زیر رو مورد بررسی قرار بدم و من از ایشون وقت خواستم فعلا اون رو معرفی میکنم تا بعد به اون بپردازیم

لینک صفحه :

تا بعد

درود

ebilove
27-11-2006, 02:15
با اينكه 3 صفحه از اول و آخر خوندم ولي خيلي تاپيك باحالي
منم 3تا سوال داشتم:
1-بهتربن كارت صوتي سال 2006 چي شد؟
2-حرفه ايي ترين وپيشرفته ترين كارت صوتي ايران و جهان چيه؟
3-منظوره شما از اين كه تو صفحه 11 نوشتين چيه؟
emu نرو که وضعیت متفاوته
زیادی پروفشنال میشه

سلام

اولا ممنون هستم از لطف شما دوست عزیز

در مورد سوال اول خداییش نمیدونم اما تا چند روز دیگه پاسخ میدم
قول نمیدم از بزرگان میپرسم انشا ا... جواب دارن
ولی فکر کنم همون مو تو باشه که دوتا قیمت 900 هزار تومنی و یک
3 میلیونی داره البته من نتونستم برم ببینم چون دوستم که استودیو داره اهوازه

سوال دوم هم در همن سوال اول میگنجه با این تفاوت که
بگم هر کدومشون برای چیزای مختلف ساخته شدن و مطلق نیست
مثل اینه که بگیم کدوم مادر بورد بهترینه ؟

در مورد سوال سوم هم منظورم دوستمون بود که میخواست توی مایه های 100
تومن کارت بگیره به همین خاطر گفتم که سراغ اونا نره تازه اون قصد کار میکس حرفه ای رو نداشت

EMU از بهترین کارت های کریتیوه خودم الان میخوام بخرم بهشون فکر میکنم .. :laughing:

====
ببخشید پاسخها دیر شد
من پست شما رو نمیدیدم
مسعود عزیز واسم درستش کرد
=====
راستی وب جالبی داری اما ...
همونجا نظر دادم
======
شما چرا به متالیکا مدیونی؟

Silence so loud
27-11-2006, 15:56
سلام

EMU از بهترین کارت های کریتیوه خودم الان میخوام بخرم بهشون فکر میکنم .. :laughing:

====
ببخشید پاسخها دیر شد
من پست شما رو نمیدیدم
مسعود عزیز واسم درستش کرد
=====
راستی وب جالبی داری اما ...
همونجا نظر دادم
======
شما چرا به متالیکا مدیونی؟

ميشه اطلا عات كامل emu رو بذاري؟
اون وب ماله من نيست
بستگي داره چه جوري به متاليكا نيگا كني.من يه جوري به متاليكا نيگا كردم
كه حالا حالا ها بهش مديونم

ebilove
12-12-2006, 18:10
دوست عزیز از Emu چی میخوای

بدونی هر مدلش با بقیه فرق میکنه

بگو دوم مدل رو میخوای تا بگم

===================
خصوصیات تکمیلی در مورد اون کارت رو هم به زودی میزارم

درود

Silence so loud
23-12-2006, 15:31
دوست عزیز از Emu چی میخوای

بدونی هر مدلش با بقیه فرق میکنه

بگو دوم مدل رو میخوای تا بگم

===================
خصوصیات تکمیلی در مورد اون کارت رو هم به زودی میزارم

درود

راستش چون زياد تخصص ندارم من فكر كردم كه اسم يه مدل هستش
شما بهترينش رو بگو نه اصلا اوني كه ميخواي بخري بگو نه هر دو دوتاش رو بگو :rolleye:
تا ما هم از اطلاعات شما استفاده كنيم همچنان

siyasiya
14-01-2007, 22:48
دوستان عزیز...
در حدود قیمت 15 تومن ، کارت صدا Z-Cyber مدل Nightingale pro 6 lite کارت خوبیه ؟

مرسی

siyasiya
14-01-2007, 22:49
این کارت که بالا گفتم ورودی میکروفن ضعیفی داره...
حتی از کارت onboard سیستم هم ضعیف تره....برای
ورودی میکروفن booster هم نداره...

مرسی

LYRIC & MUSIC
16-01-2007, 13:12
سلام به همه

قابل توجه آهنگسازان و شاعران و خواننده ها

اگه شعر خوب واسه آهنگسازی می خوایید MILADGOING@YAHHO.COM

اگه آهنگ و تنظیم خوب می خواید MILADGOING@YAHOO.COM

اگه کسی هم صدای خوبی داره و می خواد بخونه چند کار آماده دارم که اونم باز با

MILADGOING@YAHOO.COM
میتونید تماس بگیرید.

سبک کارهای من بیشتر DANCE// BOSSANOVA // یه کوچولو ROCK و آهنگهای احساسی و رومانتیک

سعی کنید OFFLINE بذارید . . .
به امید OFF LINE ....

WooKMaN
16-01-2007, 21:16
نظرتون در مورد sound card مدل Geniuse 6.1 چيه ؟ ;)

ebilove
17-01-2007, 12:41
راستش چون زياد تخصص ندارم من فكر كردم كه اسم يه مدل هستش
شما بهترينش رو بگو نه اصلا اوني كه ميخواي بخري بگو نه هر دو دوتاش رو بگو :rolleye:
تا ما هم از اطلاعات شما استفاده كنيم همچنان

واقعا شرمنده هستم
تا يک هفته ديگه حتما جبران ميکنم

این کارت که بالا گفتم ورودی میکروفن ضعیفی داره...
حتی از کارت onboard سیستم هم ضعیف تره....برای
ورودی میکروفن booster هم نداره...

مرسی

ممنون از اطلاعاتتون

سلام به همه

قابل توجه آهنگسازان و شاعران و خواننده ها

اگه شعر خوب واسه آهنگسازی می خوایید MILADGOING@YAHHO.COM

اگه آهنگ و تنظیم خوب می خواید MILADGOING@YAHOO.COM

اگه کسی هم صدای خوبی داره و می خواد بخونه چند کار آماده دارم که اونم باز با

MILADGOING@YAHOO.COM
میتونید تماس بگیرید.

سبک کارهای من بیشتر DANCE// BOSSANOVA // یه کوچولو ROCK و آهنگهای احساسی و رومانتیک

سعی کنید OFFLINE بذارید . . .
به امید OFF LINE ....

دوست عزيز

به پي سي خوش اومدي

از سبک پست دادنت خوشم نيومد يه جورايي در شخصيت اهنگسازان نيست :angry:

نظرتون در مورد sound card مدل Geniuse 6.1 چيه ؟ ;)

دوست عزيز من گير امتحانات هستم
چنتا از کارت هاي ديگر هم واسه بررسي توي قسمت قبل هست که به اضافه اين
حتما ترتيبشو ميدم

تا پايان امتحانات
درود

Silence so loud
21-01-2007, 12:13
واقعا شرمنده هستم
تا يک هفته ديگه حتما جبران ميکنم

خواهش میکنم
من هیچ گونه عجله ایی ندارم
من علافم:rolleye:

ebilove
02-02-2007, 03:50
با سلام

Digital Audio Systems

کارتهای Emu جزو حرفه ای ترین کارتهایی هستن که پیدا میشه و تمام چیزهای لازم رو برای کار موزیک در اختیار یوزر قرار میدن.

در اين صفحه تمامي مدل هاي اين کارت رو ميتونيد ببينيد

براي ديدن ريويو هاي هر کدام از مارت ها وارد محيط همانها شويد تا مشخصاتشون رو ببينيد

بالا ترين مدل از انها

1820

یک کارت کاملا حرفه ای با امکانات بسیار زیاده. 6 ورودی و 8 خروجی آنالوگ داره. FireWire و ورودی خروجی Optical و امپ هدفون و خروجی های 1/8" استریو و فانتوم پاور و .... امکانات این کارت بسیار زیاده و هر چیزی که نیاز داشته باشید دارد

مشخصات کامل تر :
و

ادامه دارد ....

Silence so loud
17-02-2007, 23:48
Yamaha YSP-1
سازندگان خيلي از بلندگوهايي كه داراي 2 يا 3 خروجي صدا هستند ادعا ميكنند محصول آنها صدايي فراگير ارائه ميدهد.با گوش دادن صداي خروجي از بلندگوي Yamaha YSP-1Yamaha YSP-1ياماها درخواهيد يافت كه آنها سخت در اشتباهند.آمپلي فايرهاي ديجيتال صداي خروجي از هر يك از 42خروجي تعبيه شده در اين بلندگو را مستقلا به آنها ميفرستد.بنابراين صدا از هر كدام از اين خروجي ها با اندكي تاخير به گوش ميرسد.گوش زماني ازاين تاخير عمدي صورت گرفته لذت خواهد برد كه صدا همزمان از دو بلند گوي جلويي و بلندگوي مركزي و دو كانال بلندگوي عقبي و يك پنل كه در زير تلويزيون قرار ميگيرد به آنها برسد.تنها كافيست به چند سوال درباره مكاني كه بلند گو در آن قرار دارد و موقعيت قرارگيري آن پاسخ دهيد تا بصورت اتوماتيك صداي خروجي خود را با شرايط موجود تطبيق دهد
چه حالي بده با اين به صداي تام ويتس گوش كني
ني ني غلطم :biggrin: (با اجازه آق مولانا)
آهنگ YOO DOO RIGHT از CANرو بچسب واي خدايا خيالش هم لذت بخشه
قيمت:1500$

لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebilove
19-02-2007, 14:16
Yamaha YSP-1
سازندگان خيلي از بلندگوهايي كه داراي 2 يا 3 خروجي صدا هستند ادعا ميكنند محصول آنها صدايي فراگير ارائه ميدهد.با گوش دادن صداي خروجي از بلندگوي Yamaha YSP-1Yamaha YSP-1ياماها درخواهيد يافت كه آنها سخت در اشتباهند.آمپلي فايرهاي ديجيتال صداي خروجي از هر يك از 42خروجي تعبيه شده در اين بلندگو را مستقلا به آنها ميفرستد.بنابراين صدا از هر كدام از اين خروجي ها با اندكي تاخير به گوش ميرسد.گوش زماني ازاين تاخير عمدي صورت گرفته لذت خواهد برد كه صدا همزمان از دو بلند گوي جلويي و بلندگوي مركزي و دو كانال بلندگوي عقبي و يك پنل كه در زير تلويزيون قرار ميگيرد به آنها برسد.تنها كافيست به چند سوال درباره مكاني كه بلند گو در آن قرار دارد و موقعيت قرارگيري آن پاسخ دهيد تا بصورت اتوماتيك صداي خروجي خود را با شرايط موجود تطبيق دهد
چه حالي بده با اين به صداي تام ويتس گوش كني
ني ني غلطم :biggrin: (با اجازه آق مولانا)
آهنگ YOO DOO RIGHT از CANرو بچسب واي خدايا خيالش هم لذت بخشه
قيمت:1500$

لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام

دوست عزیز

همیشه که لذت بردن کافی نیست

باید بعضی چیزا ی اهنگا درست به دلخواه اهنگساز و سازنده اثر پخش بشه تا خیانتی به اثر نشه

درود

Silence so loud
20-02-2007, 11:36
با سلام

دوست عزیز

همیشه که لذت بردن کافی نیست

باید بعضی چیزا ی اهنگا درست به دلخواه اهنگساز و سازنده اثر پخش بشه تا خیانتی به اثر نشه

درود

یهنی شما میگی با این کارشون به اثر ضربه میزنند
من که فکر نکنم
چون تاخیرش اونقدر نیست که به اثر ضربه بزنه

ebilove
21-02-2007, 16:45
به هر حال اون چیزی نیست که اهنگساز خواسته
؟؟

من به حقوق و ازادی فکری دیگران احترام میزارم
و این رو هم بگم که موسیقی کلاسیک بااین کارا ضربه میخوره

درود

Silence so loud
21-02-2007, 19:19
از اونجايي كه تو اين تاپيك كارت صوتهاي حرفه ايي رو بررسي ومعرفي ميكنند
واز اونجايي كارت صوت حرفه اي نيازمند اسپيكروباند حرفه ايي هستش من خواستم كه چهار پنج تا اسپيكر درست حسابيي رو معرفي كنم:
1-اولي رو تو پست بالايي معرفي كردم فقط اينو اضافه كنم كه اون يكي از فناوري و اختراعات برتر 2005 بود

2-اين مجموعه اسپيكر عرضه شده ازسوي B&W شامل 5اسپيكر ويك تيونر مركزي بوده كه ظاهر آن تماما ازآلومينيوم ساخته شده وازكيفيتي فوق العاده بهره مند است.قيمت هر اسپيكر 200 دلار وقيمت مجموعه زير جمعا2500 دلار است:

توضيحات بيشتر:

Silence so loud
26-02-2007, 20:13
اگر در ساخت بلندگوها ازمواد سخت تراستفاده شود سرعت لرزش بيشتري
پديدخواهد امد كه اين سرعت بيشتر نوتهاي بهتروصافتري راتوليد خواهدكرد
سازنده بلندگوي زير براي ساخت تيونرهاي محصول جديدخودازيكي از سخت ترين
مواد موجود درجهان كه يك الماس تركيبي است استفاده كرده است
قيمت هرجفت از اين بلند گوها 14000دلار است:rolleye:

اطلاعات بيشتر

اينم وبسايت اين شركت پيشرو:

Silence so loud
13-03-2007, 22:10
شركت Krell يك آمپلي فاير جادوئي ساخته كه :
اين آمپلي فاير با جدا ساختن منبع تامين برق از مدار صوتي اصلي وكنترل ولتاژ مورد نياز خود قدرت خود را طبق موسيقي در حال پخش تنظيم ميكند.در نتيجه كيفيت صداي خروجي از آن هيچ تفاوتي با سگينال ورودي نداردو در طول اجراي موسيقي از20 تا20000 هرتز در حال تغيير است
قيمتش.....است شما اينو با چه قيمتي ميخرين؟

(عكسي ازش پيدا تا حالا نكردم اگه پيدا كردم براتون ميزارم)

اينم سايته خوده شركت :

Silence so loud
22-03-2007, 17:44
شما اينو با چه قيمتي ميخرين؟

(عكسي ازش پيدا تا حالا نكردم اگه پيدا كردم براتون ميزارم)

اينم سايته خوده شركت :

قيمتش 50000 دلار است(آره رقمهاش رو درست خوندي)

vmohsen
21-04-2007, 02:16
سلام
یه کارت صدای نیمه حرفه ای یا حرفه ای تا 100000 تومن گیر میاد تو بازار؟

ebilove
22-04-2007, 05:21
سلام
یه کارت صدای نیمه حرفه ای یا حرفه ای تا 100000 تومن گیر میاد تو بازار؟

اره عزیزم

هست واسه حال کردن میخوای این xfx ها رو بگیر از کریتیون
اگه واسه اهنگ سازی میخوای فرق میکنه

درود

Darkness
22-04-2007, 15:34
ba salam bar dooste aziz EBILOVE.man taze inja ozv shodam va oon ham be khaatere didane etelaate kaamele shoma dar zamineye zabte sedaa bood.man az karte sedaaye CREATIVE X-FI - Sound Blaster estefaade mikonam amma baaz ham dar hengaame zabt moshkele NOISE va OFTE KEYFIATE seda daram.baraye zabt az barnaameye WAVELAB 5 estefaade mikonam,amma jadidan mikhaam ta ba sonar 6 kaar konam. mikhaastam ye seri etelaat dar morede system haaye zabt , va vasaayele laazeme dige mesle MICROPHONE , HEADPHONE ya vasaayele jaanebi e dige dar ekhtiaram bezaarid age baraatoon zahmati nist. vaghean be komake yeki mesle shoma niaz daram.mamnoon misham.Dar zemn Piano ham minavaazam mesle shoma.intor ke khoondam.montazere javaabe shoma hastam bi sabraane

vmohsen
29-04-2007, 02:06
اره عزیزم

درود

نه واسه آهنگ سازی.فقط بتونه از پس اسپیکر 8 تیکه بر بیاد و صدای با کیفیت بده.

shohreh.p
14-05-2007, 19:51
مقاله معتبر در مورد صدا و کارت صدا میخوام کسی هست معرفی کنه

shahram soleimani
14-05-2007, 23:22
سلام . با این اسپیکر و کارت صدا میتونم صدای Dulby , DTS واقعی برای تماشای دی وی دی داشته باشم ؟

Creative Xfi Xtreme Audio

Speaker Logitech X540 5.1

javadshahvand
23-05-2007, 18:37
A Closer Look

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Enhance Your Music,
Games and Movies With Xtreme Fidelity!

Designed to meet the performance demands of the world's best-known professional gamer, Johnathan "Fatal1ty" Wendel, the Sound Blaster X-Fi Fatal1ty™ FPS sound card provides stunning 109dB SNR audio quality, accelerates gaming performance and includes 64MB of on-board X-RAM for high performance gaming. With support for EAX® ADVANCED HD™ 5.0, the latest version of the EAX Environmental Audio standard, the Sound Blaster X-Fi Fatal1ty FPS card utilizes X-Fi CMSS 3D technology for stunning audio realism over headphones in LAN gaming. The Sound Blaster X-Fi Fatal1ty FPS features a convenient front-facing internal drive bay for easy connectivity, plus the X-Fi IR remote to easily access and control all digital entertainment, and to control the X-Fi 24-bit Crystalizer, X-Fi CMSS 3D, 3DMIDI and EAX. In addition to providing outstanding gaming performance, the Sound Blaster X-Fi Fatal1ty FPS includes all of the standard features, application software, power and performance capabilities of the Sound Blaster X-Fi Platinum and Sound Blaster X-Fi XtremeMusic.

Harness the full power of Sound Blaster X-Fi™ Fatal1ty FPS by selecting one of its 3 usage modes:

Gaming Mode - For Ultimate Gaming Performance and Maximum Realism

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sound Blaster X-Fi Fatal1ty delivers the fastest gaming performance ever!
A completely re-engineered game audio processing engine utilizing Creative X-Fi Xtreme Fidelity audio processor allows Sound Blaster X-Fi Fatal1ty FPS to deliver the fastest gaming performance ever seen, providing more than a 15% performance boost over motherboard audio solutions while simultaneously delivering full audio effects!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] X-treme Fidelity RAM
X-RAM allows developers to deliver even higher quality audio samples that can be loaded into dedicated audio RAM rather than system RAM, which would affect overall performance. In certain implementations it can further boost performance beyond the standard Sound Blaster X-Fi technology.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] X-Fi CMSS®-3D
Whether you use headphones or speakers you'll know exactly where your enemies are by utilizing advanced technology for amazing positional gaming audio. With headphones X-Fi CMSS-3D externalizes the audio by creating ten virtual speakers around you, above you and below you for an experience that's so real you'll forget you're wearing headphones. When using speakers X-Fi CMSS-3D uses virtual positions to place sounds anywhere around you, so your gaming audio is no longer restricted by the number or placement of your speakers. Now you can enjoy the most accurate gaming surround sound ever!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]® ADVANCED HD™
EAX® ADVANCED HD™ delivers the most realistic gaming audio ever, and for the first time it can do so while providing maximum performance! Features like 128 voice support, EAX MacroFX, EAX PurePath & Environment FlexiFX set a new standard for EAX and realism available in game audio.

Entertainment Mode - For Xtreme Fidelity™ Music and Movies

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] X-Fi 24-bit Crystalizer™
X-Fi 24-bit Crystalizer™ enhances MP3s and movies to sound better than they do on their original CD or DVD. Utilizing the Creative X-Fi Xtreme Fidelity audio processor your music and movie audio is sent through a two-step quality enhancement process. First the processor converts the audio into 24-bit/96kHz quality using its virtually transparent SRC (Sample Rate Converter) engine. Then it remasters and selectively enhances the audio by analyzing and identifying which parts of the audio stream have been restricted/damaged during the compression stages to 16-bit and then to MP3. The result of these enhancements is music that sounds cleaner, smoother and has more sparkle, and movies that sound more realistic than ever before!

With X-Fi CMSS®-3D, upgrade your MP3 music and stereo movies to surround sound!
Enjoy your stereo MP3s and movies in surround sound with X-Fi CMSS-3D technology. The Creative X-Fi Xtreme Fidelity audio processor intelligently remixes the audio into surround sound to match the speaker system you have (including headphones). It also uses advanced techniques to extract specific audio elements, like voice to the center channel and ambience to the surrounding channels, so your music and movies sound more alive than ever before!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SuperRip™
SuperRip™ allows you to rip your CDs into Xtreme Fidelity quality. The X-Fi 24-bit Crystalizer and X-Fi CMSS-3D features allow you to "SuperRip" CDs into Xtreme Fidelity quality so you can now enjoy permanently enhanced music instead of low-quality MP3 files!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Enjoy the latest cinematic technologies for the ultimate PC movie experience!
Experience incredible audio with THX certified quality and unbeatable movie sound with DTS-ES™ and Dolby® Digital EX decoding!

Audio Creation Mode - For Pristine Audio Recording Quality

Sound Blaster X-Fi Fatal1ty FPS offers high quality, feature-rich recording.
Utilizing the Creative X-Fi Xtreme Fidelity audio processor, you'll get the most advanced features and effects of any audio processor for music and audio creation currently available, delivering pristine audio plalyback quality. The Creative X-Fi Xtreme Fidelity audio processor features a near transparent SRC engine that converts to and from any resolution at 136dB THD+N, and also provides digital-matched recording capabilities in resolutions from 44.1kHz to 96kHz. You'll also get support for ASIO recordings with latency as low as one millisecond, up to eight different hardware effects, 24-bit SoundFont® sampling, and 3D MIDI for amazing flexibility and recording results.

mehryaaar
25-05-2007, 21:11
بچه ها سلام من تا زه تو این سایت عضو شدم از بحث های شما در مورد آهنگسازی خیلی خوشم اومد

من هم خیلی دوست دارم آهنگساز بشم

اسم من مهریار هست

میخواستم منو راهنمایی کنید تو زمینه آهنگسازی همه نرم افزار هایی که این جا در موردش بحث میکنید من دارم فقط نمیتونم کار کنم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم :40: من 18 سالمه رشتم هم خیاطی هست

mehryaaar
25-05-2007, 21:15
سلام بچه ها من تازه اومدم تو این سایت خیلی از بحث های شما در مورد آهنگسازی خوشم اومد

من همه نرم افزار هایی که شماها در موردش بحث میکنید رو دارم فقط بلد نیستم کار کنم

خوشحال میشم اگه بهم یاد بدین

mehryaaar
25-05-2007, 21:22
اره عزیزم

درود

عزیزم منم تازه واردم من رو هم راهنمایی کن در مورد کارت صدا و اینا ممنون میشم:40:

mehryaaar
26-05-2007, 08:21
سلام من خیلی دوست دارم آهنگساز بشم ولی نمیدونم چه جوری

میشه راهنماییم کنین؟

همه نرم افزار ها رو من دارم نوندو ریزن و/.....

اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:40: :40: :40: :40:

farhadpop
05-06-2007, 02:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):8: :8: :8:

farhadpop
05-06-2007, 02:20
:8: :8: :8: :8: :8: :8: :8: :8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhadpop
05-06-2007, 02:24
آشنا با نماينده m-audio در ايران.

farhadpop
13-06-2007, 23:09

shahabazizi
20-06-2007, 22:47
سلام به همه ی دوستان و با تشکر از شما بخاطر این تایپیک
من می خوام یه کارت صدا بخرم و می خواستم منو در این امر راهنایی کنید
من می خوام یک استدیو خانگی راه بندازم و کارت صدارو بیشتر برا ضبت صدا
با کیفیت خوب و بدون نویز می خوام . و حداکثر پول من 250 هزار تومن هست
در پاساژ رضا اینو معرفی کردن قیمتشم 195 هزار تومن هست Audigy 4 Pro
مشخصاتشم اینه

Playback of 64 audio channels, each at an arbitrary sample rate
24-bit Analog-to-Digital conversion of analog inputs at 96 kHz sample rate
24-bit Digital-to-Analog conversion of digital sources at 96 kHz to analog 7.1 speaker output
24-bit Digital-to-Analog conversion of stereo digital sources at 192 kHz to stereo output
16-bit to 24-bit recording sampling rates: 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96 kHz.
Supports Sony/Philips Digital Interface (SPDIF) format of up to 24-bit/96 kHz quality. Selectable sampling rate of 44.1, 48 or 96 kHz
Low latency multitrack recording with ASIO 2.0 support at 16-bit, 48 kHz and 24-bit, 96 kHz resolution.

این هم عکسش
اگه میشه منو در خرید راهنمایی کنید

awsedrft
26-06-2007, 23:57
سلام
ایا کارت صوتی میشناسید که هشت یا شانزده میکروفون را بشه بهش وصل نمود و همزمان سیگنال صدا را ضبط کرد؟

javadshahvand
02-07-2007, 10:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Street.Boy
11-07-2007, 22:50
سلام به همگی
من کمک فوری نیاز دارم.
دارم یه استودیوی خونگی ردیف می کنم. در حال حاضر با نرم افزار Cool Edit Pro کار می کنم ولی می خوام با نرم افزار Noendo یا Reasen کار کنم. سیستمم هم 1GB Ram و CPU 3GB.
من می خوام یه کارت صوت حرفه ایی بگیرم کارم هم ضبط صدا هست. یعنی می خونم و صدام رو ضبط می کنم. چه کارت صوتی بگیرم؟؟!؟ بازم تاکید می کنم یه کارت صوت حرفه ایی می خوام می خوام یه استودیو خونگی کوچیک درست کنم. کارم هم ضبط صدا هست. حالا راهنمایی کنین چی بگیرم. حداکثر هزینه ایی هم که می تونم بکنم 200هزار تومن هست. حالا به نظر شما چه کارت صوتی بخرم!؟!؟!؟!؟
برای من ضبط صدا با کیفیت عالی مهمه. می خوام صدام با کیفیت خیلی خوب ضبط بشه. نرم افزاری هم که می خوام استفاده کنم نوندو یا ریزن هست.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

javadshahvand
12-07-2007, 10:37
مدلهای extreme کارایی خوبی دارند

Street.Boy
12-07-2007, 16:57
Creative X-Fi Fatality - 240000 Toman
Creative Audigy 4 Pro - 195000 Toman
Creative Audigy 2 ZS - 75000 Toman
Creative E-MU 1616 - 450000 Toman
Creative E-MU 1212 - 530000 Toman
من رفتم بازار این 5 تا مدل رو دیدم. به نظر شما کدوم مدل برای یک استادیو خونگی خوب و از امکانات بالایی برخورداره و می تونه مناسب باشه!؟!؟!؟ با توجه به قیمتاشون که من نوشتم!؟
Creative Audigy 4 Pro چجور کارت صوتی هست!؟!؟! به نظر شما من که می خوام یه استادیو خونگی ردیف کنم و بخونم و صدام و ضبط و ادیت کنم آیا این کارت صوت خوب و جوابگو هست و قابلیت بالا برای ضبط با کیفیت داره؟!؟! کلا چی پیشنهاد می کنید؟!؟!؟!؟ کدم کارت صوت خوبه!؟!؟

Mezzo
13-07-2007, 01:50
من خيلي وارد نيستم اما فكر كنم M-Audio Delta1010LT با قيمت 300و خورده اي بهترين گزينه باشه... دنبال يه كارتي باش كه ASIO رو بصورت واقعي (سخت افزاري) ساپورت كنه.

nima_kiyaniyan
21-07-2007, 23:58
من اسپیکر superbork 130 rms خریدم. میخواستم بدونم که کارت صدای انبورد مادربورد میتونه کاملا اسپیکرو پشتیبانی کنه یا نه؟ مادر بورد من giga 81856 G775 هستش.

ebilove
22-07-2007, 12:09
سلام
ایا کارت صوتی میشناسید که هشت یا شانزده میکروفون را بشه بهش وصل نمود و همزمان سیگنال صدا را ضبط کرد؟

نه عزیزم
شما یک میکسر بخر ارزون تر درمیاد که

Creative X-Fi Fatality - 240000 Toman
Creative Audigy 4 Pro - 195000 Toman
Creative Audigy 2 ZS - 75000 Toman
Creative E-MU 1616 - 450000 Toman
Creative E-MU 1212 - 530000 Toman
من رفتم بازار این 5 تا مدل رو دیدم. به نظر شما کدوم مدل برای یک استادیو خونگی خوب و از امکانات بالایی برخورداره و می تونه مناسب باشه!؟!؟!؟ با توجه به قیمتاشون که من نوشتم!؟
Creative Audigy 4 Pro چجور کارت صوتی هست!؟!؟! به نظر شما من که می خوام یه استادیو خونگی ردیف کنم و بخونم و صدام و ضبط و ادیت کنم آیا این کارت صوت خوب و جوابگو هست و قابلیت بالا برای ضبط با کیفیت داره؟!؟! کلا چی پیشنهاد می کنید؟!؟!؟!؟ کدم کارت صوت خوبه!؟!؟

عزیز قیمت 1212 رو بالا تر از 1616 نوشتی
این اشتباست من قیمت شون رو دیدم
خیلی هم مهمه که 1616 رو با پنل میدن یا بدون اون

من خيلي وارد نيستم اما فكر كنم M-Audio Delta1010LT با قيمت 300و خورده اي بهترين گزينه باشه... دنبال يه كارتي باش كه ASIO رو بصورت واقعي (سخت افزاري) ساپورت كنه.

دلتا خوبه اما یه کم قدیمی شده
بهترین کارت سال 98 اگه اشتباه نکنم

Street.Boy
22-07-2007, 12:52
نظرتون راجب این کارت صوت چیه!؟!؟ EDIROL FA-66
قیمتش حدود 200-230 هست. کسی اطلاعاتی راجبش داره!؟!؟
به درد استادیو خونگی می خوره!؟!؟

nima_kiyaniyan
23-07-2007, 00:14
من اسپیکر superbork 130 rms خریدم. میخواستم بدونم که کارت صدای انبورد مادربورد میتونه کاملا اسپیکرو پشتیبانی کنه یا نه؟ مادر بورد من giga 81856 G775 هستش.

با درود!
ببخشید من اینجا اسپم هستم یا تبلیغات؟ یکی به من هم توجه کنه لطفا.

mahdi_kh71
29-07-2007, 00:46
سلام به همگی !
خوبین
آقایونه مهندس من یه کارت صدا creative audigy 7.1 خریدم
پشتش 3 تا لاین اوت اسپیکر داره
ولی فقط همون اولیه صدا میده
امکانش هست که از 3 تاشون صدا بگیرم یعنی 3 تا اسپیکر بهش وصل کنم ؟
لطفا توضیح بدین ! ممنون !
خدا نگهدارتان باشد .

m2stech
31-07-2007, 17:08
چه نوع اسپیکری داری ؟ اینطوری که من فهمیدم اسپیکرت 2.0 هستش یعنی فقط حالت stereo داره و 2 تا از پورت ها بدون استفاده میمونن ولی با 2.1 یا 4.1 یا 5.1 یا 7.1 میشه از امکانات surround استفاده کرد ! برای این چنین sound card که امکانات EAX را داره باید اسپیکر خوبی بگیری

MOHAMMAD2010
13-08-2007, 11:55
کریتیو sound blaster 5.1 با اسپیکر کریتیو 5200 خوب میشه
صدای خوبی میده؟

mahdi_kh71
15-08-2007, 00:22
اره هم اسپیکر و هم کارت صدایی که گفتی دو تاشون خوبن

shabgard
11-09-2007, 22:58
دوستان راهنمای برای خرید کارت صدا تا سقف 50-60تومن !!یه چیزی که در حد ریالتک Hdانبورد باشه!!

و صدارو هم کاروکه کنه!!و امکانات مشابه ریال تک داشته باشه!!

smith-xy
12-09-2007, 13:54
با سلام
آيا براي اسلات Pci-Express X1 هم كارت صدا داريم؟ چون مادربورد من اسلات PCI معمولي كه خالي باشه نداره. با تشكر

javadshahvand
12-09-2007, 14:59
با سلام
آيا براي اسلات Pci-Express X1 هم كارت صدا داريم؟ چون مادربورد من اسلات PCI معمولي كه خالي باشه نداره. با تشكر

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabgard
13-09-2007, 00:19
دوستان راهنمای برای خرید کارت صدا تا سقف 50-60تومن !!یه چیزی که در حد ریالتک Hdانبورد باشه!!

و صدارو هم کاروکه کنه!!و امکانات مشابه ریال تک داشته باشه!!

کسی چیزی سارغ نداره؟

smith-xy
14-09-2007, 12:00
javahshahvand عزيز!
اين كارت آيا تو بازار هست؟
ضمنا كارتي به نام Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI Express توي اينترنت پيدا كردم ميخواستم بدونم توي بازار پيدا ميشه يا نه؟
هدف داشتن صداي خوب براي game و mp3 وهمچنين ورودي ميكروفن قوي براي ضبط صداي خودم.
(صدايي كه از كارت صداي onboard ضبط ميكنم قابل شنيدن نيست و بايد مثلا با adobe audition شدت اونرو
چند برار كنم تا بتونم بشنوم.
با تشكر از همگي.:11:

javadshahvand
14-09-2007, 20:02
javahshahvand عزيز!
اين كارت آيا تو بازار هست؟
ضمنا كارتي به نام Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI Express توي اينترنت پيدا كردم ميخواستم بدونم توي بازار پيدا ميشه يا نه؟
هدف داشتن صداي خوب براي game و mp3 وهمچنين ورودي ميكروفن قوي براي ضبط صداي خودم.
(صدايي كه از كارت صداي onboard ضبط ميكنم قابل شنيدن نيست و بايد مثلا با adobe audition شدت اونرو
چند برار كنم تا بتونم بشنوم.
با تشكر از همگي.:11:

این هستشCREATIVE - X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty کارتو جواب میده

am00_messenger
02-10-2007, 15:56
كمك
سلام
بچه ها منم دقيقا مشكل mahdi_kh71 رو دارم
راستش سر يه جرياني همه ي چيزايي كه رو مادر بورد نصب بود يا سوخت يا نيم سوز شد
مثل كارت صدا
فرستادم گارانتي الان كه برگشته هيچ فرقي نكرده.زنگ زدم ميگه شما ننوشتين مشكلش چي بوده اما ما تست كرديم موردي نداشته در حالي كه روش نوشته بودم !!
كارت صداي من Audigy Value هست.روز اولي كه خريدم تا جايي كه يادم مياد هر سه تا خروجيش كار ميكرد اما بعد از اون اتفاق فقط خروجيه سبز كار ميكنه! من دارم اشتباه ميكنم يا واقعا كارت خرابه ؟

چون توي تنظيمات كارت صدا اگه CMSS 3D رو فعال كني در ظاهر همه ي باندا ميخونه اما مشخصه كه مثل قبل نيست.واضح ترين اشكالش اينه كه ساب اصلا كار نميكنه.لطفا كمكم كنيد.باز بفرستم گارانتي 1 ماه معطل بشم؟ :41:

اسپيكرم هم Edifier 5.1 هست

ebilove
11-10-2007, 23:04
كمك
سلام
مثل كارت صدا
فرستادم گارانتي الان كه برگشته هيچ فرقي نكرده.زنگ زدم ميگه شما ننوشتين مشكلش چي بوده اما ما تست كرديم موردي نداشته در حالي كه روش نوشته بودم !!
كارت صداي من Audigy Value هست.روز اولي كه خريدم تا جايي كه يادم مياد هر سه تا خروجيش كار ميكرد اما بعد از اون اتفاق فقط خروجيه سبز كار ميكنه! من دارم اشتباه ميكنم يا واقعا كارت خرابه ؟

چون توي تنظيمات كارت صدا اگه CMSS 3D رو فعال كني در ظاهر همه ي باندا ميخونه اما مشخصه كه مثل قبل نيست.واضح ترين اشكالش اينه كه ساب اصلا كار نميكنه.لطفا كمكم كنيد.باز بفرستم گارانتي 1 ماه معطل بشم؟ :41:

دوست عزیز کارت صدای شما احتمال زیاد مشکل داره

ولی روی یک سیستم دیگه و یک اس÷یکر دیگه هم چک کن

درود

Lord_theOne
12-10-2007, 00:24
ممنون بر مرد دريا
فونت سيستمت ريخته بهم بعدا يك برنامه بهت مي دم مرد دريا

alirafaat
12-10-2007, 01:12
سلام
اگه سئوالم تکراریه معذرت می خوام

ایا ضعف کارت صدای انبرد نسبت به کارت صدای خارجی همون نسبتیه که کارت های گرافیک انبرد دارند

یعنی همه (اغلب) کارت های pci از کارت صذای انبرد قوی ترند

مثلادر یه مادر بورد جدید (نسبتا) با چیپست 975-965 یه کارت صدای 30 40 تومنی جواب می ده
(برای یه سیستم نیمه حرفه ای خانگی !!!)

با تشکر

Lord_theOne
12-10-2007, 01:26
بله كارت صداهاي مادربردهاي قوي بهتر هستند بعضي از مادربردها كارت صداي قوي روشن هست كه كم هستند چون قيمت مادربرد گرون مي شود و براي رقابت خوب نيستند
اگر كار حرفه اي نمي خواهي انجام بدي مشكلي نداري مادربردهاي چيپ P965 يا بالاترش
مثلا يك مادربرد Msi داده كه كارت صداش آنبرد نيست Pci هست جالبه نه؟ كريتيو هست
يا چيپ 955 اين مادربرد كريتيو هست كه مخصوص بازي زده اين مادربرد را
موفق باشي

paranoid
20-10-2007, 22:08
دوستان سلام
اساتید محترم اگه میشه منو راهنمایی کنید. من دنبال وسیله ای بودم که بشه به صورت حرفه ای باهاش صدا رو ضبط کرد و نویز هاشو گرفت. یکی از دوستان گفت که یه کارت صدای حرفه ای کارم رو راه میندازه. (برای ضبط و تکثیر سی دی های آموزشی زبان). دقیقا گفتم برای چه کاری می خوام که بهتر بتونید راهنمایی کنید.
حالا دوستانی که تجربه کار با کارتهای صوتی و لوازم جانبی اون رو دارن اگه ممکنه منو راهنمایی کنند که چه کارتی بگیرم. چه نرم افزاری و لوازم جانبی که می خواد(مثل میکروفن و ...) چه مدلی باشند؟؟؟
ممنون می شم کمکم کنید.

bijan666
24-10-2007, 13:39
با سلام
اقا من یه مشگل با مادربوردم دارم که اعصابم رو خورد کرده مین من m2n32-sli-deluxe asus هست که 200 بالاش ÷ول دادم ولی وقتی ویندوز نصب میکنم کارت صدا رو نمیشناسه تا اینجا همه چیز طبیعیه و سرعت ویندوز هم خوب است اما وقتی سی دی مادربورد رو میزارم و کارت صدا رو نصب میکنم هم سرعت بوت شدن ویندوز خیلی میاد پایین و هم سرعت کار ویندوز مثله باز کردن فولدرها یا up کردن فولدرها که یکی دو ثانیه طول میکشه درایور صدارو که دیسیبل میکنم همه چیز عادی میشه بدجوری گیر کردم
به نظر شما اگه یه کارت صدا pci e بگیرم این مشگل حل میشه یا اینکه میشه از طریق نرو افزاری این مشگل رو حل کرد در ضمن کارت صدای مادربورد هم sound max هست

sogoli321
30-10-2007, 15:59
من براری لب تاپ می خوام یه کارت صدا بخرم که اولا بتونه کیفیت خوبی رو برای ضبط صدا به من بده.
بنابراین چه مدلی رو پیشنهاد می کنید.(اگر قیمت هم بدید ممنون میشم)

MOHAMMAD2010
09-11-2007, 02:16
كمك
سلام
مثل كارت صدا

کارت صدای من هم دقیقا همین مشکل رو داره
یعنی از همون روز اولی که خریدم این جوری بود
راهی نداره درست بشه
مشکلش مربوط به چی هست؟
در ضمن باید بگم اخرین درایو رو هم گرفتم ولی درست نشد

javadshahvand
09-11-2007, 11:15
راهی نداره درست بشه
مشکلش مربوط به چی هست؟

دوست عزیز این مشکل شما از پاور معیوب هم ایجاد میشه

G G Game
20-11-2007, 22:45
بهترین گزینه برای خرید کارت صوتی کدوم مارک است؟

mahdi_kh71
29-11-2007, 23:31
راهی نداره درست بشه
مشکلش مربوط به چی هست؟

فکر نکنم مشکل از کارت صدا باشه
برنامه پخش آهنگتو عوض کن
jet audio - creative media player
اینا رو امتحان کن فقط حواست باشه که 3D روشن باشه هم ماله برنامه و هم ماله کارت صدا
و کارت صدات رو هم روی 7.1 باشه

hosein133
04-12-2007, 15:06
سلام من يک دک حرفه اي دارم که باهاش کار کپچر صوت ميکنم اين اواخر يک کارت صوت کريتيو آدجي هول هوش 36 خريدم چون خودم تا قسمتی آماتور هستم کلهم ميخام در مورد تبديل و يک کارت صوت حرفه اي که فقط به درد تبديل صوت بدون افت کيفيت اباشه پيدا کنم قيمت هم مهم نيست کسيکه بهم کمک بکنه يه حال ناجور به ما ميده
يا علي

hosein133
08-12-2007, 16:52
سلام یه مرد پیدا نمیشه ما رو هدایت کنه بابا کمک ...........

ebilove
09-12-2007, 21:01
شرمنده نیستم

باید ببخشید سوالات رو جوابتون رو نمیدم

خیلی گرفتارم

پیام بدید

شرمنده دوستان

درود

hosein133
11-12-2007, 10:53
سلام انشا الله مشکلاتت رفع میشه من خیلی وقته دنبالتون میگردم یه ایمیل بده میخام باهات تماس بگیرم در گرفتن یه کارت صوت بدحوری سردرگم شدم یا علی
سعی کن در کشاکش روزگار سنگ زیرین هر آسیاب باشی

vmohsen
18-01-2008, 19:27
من میخوام اسپیکر تهیه کنم.بنظرتون این باندای 2 تیکه (حرفه ای) نسبتا بزرگ بهتر از چند تیکه ها هستند؟

Benygh
18-01-2008, 20:37
من میخوام اسپیکر تهیه کنم.بنظرتون این باندای 2 تیکه (حرفه ای) نسبتا بزرگ بهتر از چند تیکه ها هستند؟
بستگی به نیاز خودتون و انتخابتون داره که قیمتاش 100 تومانه تقریبا و کمی بالاتر ولی اگر صدای خوب و فراگیر میخواهید بهتره 5.1 بگیرید در معادل پولی که میدید به 2 کاناله . . .

vmohsen
19-01-2008, 07:16
بستگی به نیاز خودتون و انتخابتون داره که قیمتاش 100 تومانه تقریبا و کمی بالاتر ولی اگر صدای خوب و فراگیر میخواهید بهتره 5.1 بگیرید در معادل پولی که میدید به 2 کاناله . . .

من حاظرم 200 تومن هم بدم اما واقعا صدا بگیرم.بازم توصیتون 5.1

Actros
20-01-2008, 17:14
من حاظرم 200 تومن هم بدم اما واقعا صدا بگیرم.بازم توصیتون 5.1

CREATIVE - Inspire 7.1 - T7900
قیمت 120

vmohsen
21-01-2008, 02:16
CREATIVE - Inspire 7.1 - T7900
قیمت 120

باشه ممنون.دیگه به توصیه شما عمل میکنم و سمت 2 تیکه نمیرم.قیمت خوبه.اما کارت صدای مینبورد جواب میده یا 1کارتم بگیرم؟

Actros
22-01-2008, 05:21
باشه ممنون.دیگه به توصیه شما عمل میکنم و سمت 2 تیکه نمیرم.قیمت خوبه.اما کارت صدای مینبورد جواب میده یا 1کارتم بگیرم؟

جواب میده
ولی اگه طالبی می تونی یه کارت سوند کرتیو بگیری
اگه میخوای تا معرفی کنم
مادربردتم بگو ببینم سوندش خوبه یا نه
؟

vmohsen
24-01-2008, 11:21
جواب میده
ولی اگه طالبی می تونی یه کارت سوند کرتیو بگیری
اگه میخوای تا معرفی کنم
مادربردتم بگو ببینم سوندش خوبه یا نه
؟

ASUS A8N_E مدل مينبوردم.

takotok
24-01-2008, 14:13
نمی تونم درایورهای کارت صدا رو نصب کنم موقع نصب این پیغامو میده
the HDA audio bus driver is required and not found
تو رو خدا کمک کنید

Dioma
03-02-2008, 16:08
سلام
آقایون کمکم کنید
من اول یه مین گیگا داشتم که بنا به دلایلی سوخت حالا رفتم یه مین استوک ایســــــــوس گرفتم که هیچ سی دی همراهش نبود حالا من کارم گیر صداشِ . کارت صداش آنه
صدا هیچی ندارم جون هرچی مرد کمکم کنید

Actros
04-02-2008, 01:15
سلام
آقایون کمکم کنید
من اول یه مین گیگا داشتم که بنا به دلایلی سوخت حالا رفتم یه مین استوک ایســــــــوس گرفتم که هیچ سی دی همراهش نبود حالا من کارم گیر صداشِ . کارت صداش آنه
صدا هیچی ندارم جون هرچی مرد کمکم کنید

اگه اینترنت پر سرعت داری برو از تو سایت ایسوس دانلود کن
اگرم نداری برو از یه جا cd ساپرت مادربردتو بگیر
مثلا شرکت های کامپویتری

MOH1366
18-02-2008, 13:19
سلام به همگی من یه اسپیکر کرییتیو 7.1 دارم ،T7900
تراشه صدای مادر بردم ALC883 High Definition Audio 6-channel است میخواستم بدونم اگه یه کارت صدای Creative xtreme Audio X-FI
بگیرم کیفیت پخش صدام تو پخش آهنگ و بازی خیلی بهتر میشه یا نه ؟؟
فوری الطفا فوری الطفا

MAJID5000
02-04-2008, 23:20
سلام
کارت صدا که asio رو پشتیبانی کنه و ورودی midi داشته باشه و مناسب آهنگسازی و نرم افزار سیبلیوس باشه در حدود 200 تومان چه پیشنهاد میکنید .
با تشکر

li2
06-05-2008, 14:55
سلام
من چند روزی بود که دنبال کارت صدا برای راه اندازی یک استیو کوچیک میگشتم
میتونم موارد زیر رو پیشنهاد کنم
maya 44 قیمت 140 بدون midi
juli قیمت 160
وب سایت شرکتش هم
مارکهای دیگه ای هم است
مثل : Tc Electronic
Maudio
و ...

mark3257
06-05-2008, 15:18
1-یک اسپیکر Creative T7900 دارم که به مادربرد Gigabyte P35DQ6 با کارت صدای Onboard هفت کاناله (Realtek ALC889A) متصل هست. به نظر شما اگر به جای این کارت صدای Onboard از یک کارت صدای دیگه مثل X-Fi Extreme Music یا چیزی مشابه (تا حد 100 تومان) استفاده کنم تاثیر زیادی در کیفیت پخش صدا(موسیقی و گیم) داره؟؟( بیشتر منظورم از لحاظ کیفیت و جزییات صداست تا بلندی و قدرت آن)

2-کار یک دیکودر مثل DDTS100 دقیقاً چیه؟ آیا یک کارت صدا مثل مدل های بالا هم همین کار رو انجام میده؟

3- لطفا یک کارت صدای مناسب برای این سیستم (تا 100 تومان) پیشنهاد بدین؟

4- X-Fi Extreme music در سایت کریتیو وجود ندارد(یعنی بطور مستقیم در لیست کارت های سری X-fi نیست ) و یه جایی هم خوندم که دیگه ساخته نمیشه.نظرتون در موردش چیه؟

mark3257
09-05-2008, 10:56
راستش از Xtreme Gamer و Xtreme Audio خیلی خوشم نیومد. بیشتر دوست داشتم Xtreme Platinum بگیرم که کنترل از راه دور و پنل داره (سایت Rayaneh.com زده 110تومن که البته الان نداره) توی بازار هم گشتم این مدل نبود.فقط Fatality و Elite بود که قیمت های نجومی داره. یک دونه XtremeMusic هم پیدا کردم 95 تومن .نظرتون چیه که همین رو بگیرم؟

G G Game
12-05-2008, 20:49
نمی تونم درایورهای کارت صدا رو نصب کنم موقع نصب این پیغامو میده
the HDA audio bus driver is required and not found

شما باید در قسمت زیر درایورگزینه باس را از طریق سی دی مادر بورد نصب کنی:

Control Panel\System ---Device manager

G G Game
12-05-2008, 20:53
من کارت صوتی کریتیو دارم به نظرتون اسپیکر Creative Inspire T7900 7.1 باری من که کیفیت صدا وبالانس صدا و وضوح وشفافیت میخوام خوبه؟

Actros
13-05-2008, 01:29
من کارت صوتی کریتیو دارم به نظرتون اسپیکر Creative Inspire T7900 7.1 باری من که کیفیت صدا وبالانس صدا و وضوح وشفافیت میخوام خوبه؟

این مدل کاملا مناسب نیاز شماست

G G Game
15-05-2008, 12:01
ممنون Actros جان.
خودت این رو تست کردی؟

Aryan.nik
18-05-2008, 22:49
سلام
کامپیوتر من صدا نداره به دلایلی همراه کامپیوتر اسپیکر نخریدم
من از هدست استفاده کردم ولی باز هم موقع پخش فیلم و موسیقی صدایی در نیومد
من باید اسپیکر بخرم و برنامه اش رو نصب کنم؟از کجا باید بفهمم کامپیوترم کارت صدا داره؟

Aryan.nik
19-05-2008, 15:37
لطفا یکی جوای بده!!!!!!!!!!

ebilove
22-05-2008, 21:49
سلام
کامپیوتر من صدا نداره به دلایلی همراه کامپیوتر اسپیکر نخریدم
من از هدست استفاده کردم ولی باز هم موقع پخش فیلم و موسیقی صدایی در نیومد
من باید اسپیکر بخرم و برنامه اش رو نصب کنم؟از کجا باید بفهمم کامپیوترم کارت صدا داره؟

لطفا یکی جوای بده!!!!!!!!!!

سلام
عزیز از توی کنترل پنل برو چک کن مشکلت حل میشه
شرمنده من نمیتونم بیام جواب بدم

بدرود

vioman
25-05-2008, 10:43
سلام
من دنبال کارت صدای حرفه ای هستم
از بین مارک های
Creative
Quartet
E-MU
M-Audio
و ESI
کدامشون با کیفیت تره
میخوام از 300 تومان بیشتر نشه و پرت میدی رو هم ساپوت کنه
اینترنال هم نباشه
حداقل با پنل اکسترنال باشه

متشکرم:11:

ebilove
25-05-2008, 21:25
سلام
من دنبال کارت صدای حرفه ای هستم
از بین مارک های
Creative
Quartet
E-MU
M-Audio
و ESI
کدامشون با کیفیت تره
میخوام از 300 تومان بیشتر نشه و پرت میدی رو هم ساپوت کنه
اینترنال هم نباشه
حداقل با پنل اکسترنال باشه

متشکرم:11:

دوست عزیز

شما میخوای چه کار کنی /
واسه اهنگ سازی میخوای یا واسه پخش حرفه ای صدا
هر کدوم از این مارکایی که نوشتی حدود 10 _ 20 تا مدل دارن

نظرمن اینه که emu 1212 به بالا بخری خیلی واسه اهنگسازی جواب میده اما

m audio هم خوبه من داشتم مدئل بگو تا بگم واست فقط من یه کم دیر دیر ان میشم ببخشید

بدرود

Talabkar
25-05-2008, 22:55
سلام
دوستان براي ضبط صدا از يه ميكروفون حرفه اي كدوم كارتو پيشنهاد ميكنيد؟ كيفيت صدا خيلي برام مهمه براي اسنديو خونگي ميخوام قيمت هم 250 تا 300
ممنون

vioman
26-05-2008, 01:41
دوست عزیز

شما میخوای چه کار کنی /
واسه اهنگ سازی میخوای یا واسه پخش حرفه ای صدا
هر کدوم از این مارکایی که نوشتی حدود 10 _ 20 تا مدل دارن

نظرمن اینه که emu 1212 به بالا بخری خیلی واسه اهنگسازی جواب میده اما

m audio هم خوبه من داشتم مدئل بگو تا بگم واست فقط من یه کم دیر دیر ان میشم ببخشید

بدرود

دوست عزیز سلام
من کارت رو بیشتر برای کار آهنگسازی البته از نوع سنتیش میخوام

از نظر پخش فقط صدا میخوام،یعنی خود صدا باشه و وضوح کامل داشته باشه

اما بیشتر با امکانات جانبی و قابلیت رکورد سرو کار دارم
ضبط از روی دک ، ضبط از پورت میدی ،ضبط از میکروفون و کلا یک کارت حرفه ای خوب میخوام که تا چند سالی جوابگوی کارهام باشه چون قراره کار صدا گذاری روی فیلم و تدوین هم به کارام اضافه بشه
فقط یک چیزی که خیلی برام مهمه اینه که پنل خروجی داشته باشه یعنی PCI خالی نباشه
یا USB باشه یا پنل داشته باشه

من بعد از کلی تحقیق به این مدل ها رسیدم
E-MU 0404 USB ----- External
M-Audio Firewire Audiophile ----- External
M-Audio Audiophile USB ----- EXternal
M-Audio Fasttrack Pro----- External
Personus Firebox----- External
ESI Esp1010 ----- External
Roland FA-66 ----- EXternal
Creative X-FI Fatality ----- PCI & External Panel
Creative Audigy2 Platinum eX ----- PCI & External Panel
Creative Audigy2 Platinum sZ ----- PCI & External Panel

ببخشید اگه زیاد بود:43:
البته چندتا مدل اینترنال هم هست که کارایشون فوق العادست اما به کار من نمیاد چون اینترناله:41:

ESI Maya44 -----PCI
ESI Juli@ -----PCI
Quartet -----PCI

این کوارتت رو میگن کولاکه اما حیف که اینترناله

تمام این کارتها به غیر از Esp1010 زیر 300 هزار تومان هستند
من خودم E-MU 0404 رو مناسب دیدم اما از کیفیت کارش بی اطلاعم(البته اگر از کیفیت ضبط کریتیو خبری مبنی بر ارجع بودن نسبت به دیگر براندها برسه حتما کریتیو رو انتخاب میکنم)
از اساتید تالار تقاضای کمک دارم:23::35::blush:

یه دنیا ممنون

یا علی:11:

takotok
26-05-2008, 07:57
سلام
من مین جدیدی خریدم که کارت صدای انبرد داره ac97
درایورش هم realtek هست
مشکل من اینه که صداش خیلی خیلی کمه چه تو xp و یا vista
میخواستم ببینم کارت صداش خرابه یا اگه راه حلی هست بگین لطفا

vioman
30-05-2008, 00:18
سلام
من راستش انقدر منتظر موندم جواب بگیرم که آخر مجبور شدم بیام تهران بازارو بگردم و مدل های برتر رو پیدا کنم
من در آخر به این 3 تا مدل رسیدم
لطف کنید من رو راهنمایی کنید که کدامشون بهتره
M-Audio Audiphile USB 195000Ttoman
M-Audio Firewire Audiphile 265000Toman
M-Audio Fasttrack pro 267000Toman
Lexicon omega 290000Toman

آیل کسی با این مدل ها کار کرده؟
کیفیت و کاراییه کدامشون بهتره؟
متشکرم

mahammad_reza
30-05-2008, 17:45
سلام
مادربرد من اينه Gigabyte GA-8I865GME-775-RH کارت صدا هم فکر کنم اينه Realtek ALC655 @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3 که آنبرد است البته دقيق نميدونم من مشخصات کامل اين کارت رو ميخوام مثلا چند کاناله است و يک اسپيکر خوب همراه قيمت و عکس که با اين کارت خوب کارکنه رو ميحواستم
ويک توضيحي در مورد اينکه شفافيت صدا و ريليز بودن اسپيکر يا باس قوي اسپيکر بدين.کدوم نوع بهتره؟
در ضمن يک کارت صدا براي پخش حرفه اي صدا ميخوام با قيمت ايا اين انبرده خوب جواب ميده؟

Talabkar
30-05-2008, 19:20
سلام
من راستش انقدر منتظر موندم جواب بگیرم که آخر مجبور شدم بیام تهران بازارو بگردم و مدل های برتر رو پیدا کنم
من در آخر به این 3 تا مدل رسیدم
لطف کنید من رو راهنمایی کنید که کدامشون بهتره
M-Audio Audiphile USB 195000Ttoman
M-Audio Firewire Audiphile 265000Toman
M-Audio Fasttrack pro 267000Toman
Lexicon omega 290000Toman

آیل کسی با این مدل ها کار کرده؟
کیفیت و کاراییه کدامشون بهتره؟
متشکرم
رفيق اينا رو از كجا قيمت كردي؟

vioman
31-05-2008, 00:21
رفيق اينا رو از كجا قيمت كردي؟

دوست عزیز سلام
من قیمت ها رو از خیابان جمهوری زیر پل حافظ گرفتم
شما میدونی کدامش مناسبه؟:11:

vioman
04-06-2008, 04:23
دوستان سلام
راستش این سومین پست بدون جواب من تو این گفتگو هستش
اگر کسی از دوستان با یکی از کارت صوت های زیر کار کرده یا از کیفیت کاری اون های اطلاعی داره عاجزانه تقاضا میکنم که به من کمک کنه:11:
Lexicom omgea
M-audio Fast track pro
M-audio Firewire Audiophile
Edirol UA4FX
Tascam Fireone

خیلیییییییی متشکرم:11::11::11:

samanfarkhak
05-06-2008, 19:25
سلام
من قیمت این کارت صدای:
audigy 2zs platinum
رو میخواستم بدونم ممنون میشم.

majid torabi
11-08-2008, 17:18
سلام
دوستان کارت صدا xfi xtream gamer خوبه واسه موسیقی؟
یکی هم فرقش با xtream fatality چیه؟
اسپیکرهای من هم creative i trigue 3400 .

majid torabi
12-08-2008, 22:09
دوستان چرا کسی جواب نمیده؟

majid torabi
12-08-2008, 22:12
آقا یه نفر نحوه تنظیم نرم افزار این xtream gamer رو بذاره تا بهترین صدا رو تو موسیقی بگیریم

sweb
13-08-2008, 13:32
من نمی دونم چرا هرچی تو اینترنت میگردیم دنباله کارت صوتی حرفه ای آخرش به گیم ختم میشه!
من دنباله کارت صوتی حرفه ای با ورودی اپتیک و آنالوگ با حد اکثر کیفیت و قدرت ضبط می گردم که دارای کانال های Midi حرفه ای باشه من اصلاً اهل بازی نیستم واسه استودیوی خونگی میخوامش(رکورد گیتار الکتریک، کیبورد و ...)

vioman
14-08-2008, 02:01
من نمی دونم چرا هرچی تو اینترنت میگردیم دنباله کارت صوتی حرفه ای آخرش به گیم ختم میشه!
من دنباله کارت صوتی حرفه ای با ورودی اپتیک و آنالوگ با حد اکثر کیفیت و قدرت ضبط می گردم که دارای کانال های Midi حرفه ای باشه من اصلاً اهل بازی نیستم واسه استودیوی خونگی میخوامش(رکورد گیتار الکتریک، کیبورد و ...)

دوست عزیز متاسفانه من هم خیلی با این مشکل روبرو بودم
شما یک سری به اینجا بزن

من سعی کردم اکثر کارتهای حرفه ای صدا که توی ایران موجود هست رو توی یکی از پست های مجموع 5 یا 6 صفحه ی این تاپیک بگذارم
امیدوارم به کارتون بیاد

راستی
اگر حداکثر هزینه ای که رو که برای کارت صوت در نظر گرفتید بفرمایید دوستان بهتر میوتنند شما رو کمک کنند:46:

موفق باشید
یا علی:11:

ebilove
14-08-2008, 11:26

دوست عزیز

پورت میدی نیاز صد در صد نیست

یو اس پی ها برای یک سری کی ها جواب گو هستند

درود

*QWERT*
15-08-2008, 13:31
من 1 سوال داشتم ولی نمیدونم کجا مطرح کنم.
اسپیکر من وقتی فیشش سر جای خودشه صدا نداره،ولی وقتی جای
میکروفن میزنم صدا داره؟
مشکل از چیه؟لطفا سریع جواب بدید.
متشکر

yzdn_Satrianisolo
23-08-2008, 11:57
سلام به همه ی عزیزا فروم..من تا این جا پست ها رو خوندم اطلاعات خوبی بدست آوردم..ولی خودمم یه سوال دارم ؟!plz aswer

من میخوام یه کارت بگیرم که فقط صدا رو صاف پخش و رکورد کنه مثلا من که الکتریک میزنم بیشتر میخوام رکورد کنم واسه اون میگم...مثلا اگه آلبوم فری استایل جو ساتریانی رو شنیده باشین که تو اتاقش رکورد کرده خیلی با کیفیته (این آلبومش جز آلبوماش نی فقط بصورت دمو با استیو وی ضبظ کردن)(ماله 30 سال 25 سال پیشه) چی خوبه ؟؟!! قیمتش حدودا 300

yzdn_Satrianisolo
23-08-2008, 18:24
از عزیزانی که می تونن راهنمایی کنن خوشحال میشم جواب بدن . نظرتون راجع به کرتیو ادیت پرو چیه؟

pesare kalle pook
07-09-2008, 21:31
دوستان سلام من رفتم علاالدین گفتم یه کارت صدای شاخ واسه ضبط یه اهنگ ناز و تک و شاخ تو خونه می خوام اونم کارت creative audigy value 7.1 رو به من داد سی تومن.روشم نوشتهCreative Blaster Audigy Value 7.1.....24-bit.می خواستم ببینم ایا انتخابم درست بوده؟لطفا در مورد امکاناتشم بگین.واسه یه کار خونگی چه میکروفونی بگیرم؟راستی کار مورد نظر من رپه . راستی هر کی جوابمو داد جوابو جداگونه به ایدی amir_crazyboy1370 بده چون من ممکنه کم بیام سایت .مرسی . بای

vioman
09-09-2008, 07:01
دوستان سلام من رفتم علاالدین گفتم یه کارت صدای شاخ واسه ضبط یه اهنگ ناز و تک و شاخ تو خونه می خوام اونم کارت creative audigy value 7.1 رو به من داد سی تومن.روشم نوشتهCreative Blaster Audigy Value 7.1.....24-bit.می خواستم ببینم ایا انتخابم درست بوده؟لطفا در مورد امکاناتشم بگین.واسه یه کار خونگی چه میکروفونی بگیرم؟راستی کار مورد نظر من رپه . راستی هر کی جوابمو داد جوابو جداگونه به ایدی amir_crazyboy1370 بده چون من ممکنه کم بیام سایت .مرسی . بای

yzdn_Satrianisolo
12-09-2008, 21:37
سلام..آقا یکی مشخصات کارت صدای fast track pro رو اگه داره بزاره...نه مشخصاته تو سایت ام آودیو ...اینکه فانتوم پاور داره یا نه...کلا چطور کارت صدایی یه ؟!!! .

arranger
24-09-2008, 21:18
سلام..آقا یکی مشخصات کارت صدای fast track pro رو اگه داره بزاره...نه مشخصاته تو سایت ام آودیو ...اینکه فانتوم پاور داره یا نه...کلا چطور کارت صدایی یه ؟!!! .
کارت خوبیه
24/96 هست و 4تا ورودی و 4تا خروجی داره
ASIO 2 هم داره(لاتنسی کم)
فانتوم پاور داره یعنی می تونه یک میکروفن کاندنسر رو تغذیه کنه
ولی بهتره بگی چه کارهایی می خوای با کارت صدات کنی شاید چیز بهتری بود که معرفی کنیم
در ضمن قیمتشم فکر می کنم درروبر 260 باشه

yzdn_Satrianisolo
28-09-2008, 10:14
سلام... من میخوام بیشتر رکود خوبی داشته باشم هم گیتار هم صدای وکال! و اینکه خوب بتونه رندر کنه...منظور از اینکه ASio لاتنسیش کمه چیه...چون من میخوام بعد از رندر کردن کیفیت آهنگم خیلی پایین نباشه ... از راهنمایی هاتون ممنون.!! به امید دیدار

arranger
28-09-2008, 18:57
سلام... من میخوام بیشتر رکود خوبی داشته باشم هم گیتار هم صدای وکال! و اینکه خوب بتونه رندر کنه...منظور از اینکه ASio لاتنسیش کمه چیه...چون من میخوام بعد از رندر کردن کیفیت آهنگم خیلی پایین نباشه ... از راهنمایی هاتون ممنون.!! به امید دیدار
خوب حالا بهتر شد
اگه فقط کار رکورد می کنید من جای شما باشم Audiophile2496 می خرم
حالا چرا audiophile ؟
چون حدود 100 هزار تومن ارزون تره هم از نظر امکانات و قدرت کمتر از کارتی که معرفی کردید نیست هم اینکه اتصالش PCI هست و پهنای باند بیشتری داره
در مورد PCI هم هیچ وقت بد فکر نکنید چون delta1010 هم با اون عظمتش PCI هست
ASIO هم تاخیر نداره البته بیشتر به درد کارهای می دی می خوره

vioman
28-09-2008, 23:30

اگر میخواهید واقعا رکورد کنید و فکر اکسترنال بودن دستگاه نیستید از PCI ها استفاده کنید.

MAYA44 ، ESI Juliat ، ESI 1010 ، Delta 1010 ، Infra sonic Quartet و ... کارتهایی هستند که واقعا امتحان خودشون رو پس دادند . من خودم در رنج 200 تومان Quartet رو خیلی میپسندم چون ترکیبی از 2 کارت عالی MAYA و @Juli هستش و محدودیت میکروفن و MIDI هم نداره.
ESI 1010 هم خوبه اما یه کمی گرونه (بالای 350 ) ، Delta 1010 هم با وجود اینکه یک کمی قدیمی شده اما واقعا عالیه اما گرون!:46:

تمام این کارت ها رو میتونید روی سیستم های صوتی صدا رو سیما ببیند.:46:

arranger
30-09-2008, 10:09
اگر میخواهید واقعا رکورد کنید و فکر اکسترنال بودن دستگاه نیستید از PCI ها استفاده کنید.

MAYA44 ، ESI Juliat ، ESI 1010 ، Delta 1010 ، Infra sonic Quartet و ... کارتهایی هستند که واقعا امتحان خودشون رو پس دادند . من خودم در رنج 200 تومان Quartet رو خیلی میپسندم چون ترکیبی از 2 کارت عالی MAYA و @Juli هستش و محدودیت میکروفن و MIDI هم نداره.
ESI 1010 هم خوبه اما یه کمی گرونه (بالای 350 ) ، Delta 1010 هم با وجود اینکه یک کمی قدیمی شده اما واقعا عالیه اما گرون!:46:

تمام این کارت ها رو میتونید روی سیستم های صوتی صدا رو سیما ببیند.:46:
البته delta1010 کارت خوبیه
delta1010.....................550000
delta1010LT................350000
ولی این مقدار ورودی و خروجی احتمالا به کارت نیاد
از من می شنوی M_AUDIO بگیر چون درایواش کامله من نمی دونم شما از چه ویندوزی استفاده می کنید ولی اگه یک روزی خواستید از ویستا استفاده کنید با برند M_AUDIO به مشکل نمی خورید
در ضمن Audiophile هم جز سری دلتا هست

flasher_for_nokia
02-10-2008, 18:37
بهترین اسپیکر برای گوش دادن به موسیقی با بالاترین کیفیت چی پیشنهاد میکنین ضمنا میخوام یه کارت صدا اکسترنال یو اس بی بگیرم مدل x-fi 5.1 چطوره؟
ضمنا این دو تا اسپیکرها مطابق نیاز من هستن؟
1- creative gigaworks T40
2- Creative I trigue L3800

ebilove
02-10-2008, 19:12
البته delta1010 کارت خوبیه
delta1010.....................550000
delta1010LT................350000
ولی این مقدار ورودی و خروجی احتمالا به کارت نیاد
از من می شنوی M_AUDIO بگیر چون درایواش کامله من نمی دونم شما از چه ویندوزی استفاده می کنید ولی اگه یک روزی خواستید از ویستا استفاده کنید با برند M_AUDIO به مشکل نمی خورید
در ضمن Audiophile هم جز سری دلتا هست

دوست عزیز
دلتا 1010 جزء کارت های برند m_audio است شما یک نگاه به سایتش بندازی میبینی
یا مشاوره نده یا ..................

بهترین اسپیکر برای گوش دادن به موسیقی با بالاترین کیفیت چی پیشنهاد میکنین ضمنا میخوام یه کارت صدا اکسترنال یو اس بی بگیرم مدل x-fi 5.1 چطوره؟
ضمنا این دو تا اسپیکرها مطابق نیاز من هستن؟
1- creative gigaworks T40
2- Creative I trigue L3800

عزیز اگه صدای شفاف برای اهنگ سازی میخواین از مدلای x-fi نخرید

اسپیکر ها رو هم من تجربه نکردم به همین خاطر توصیه ای ندارم

شرمنده دوستان به خاطر این که من خیلی کم میام
انگار دوستان دارنم جبران میکنن

بدرود

flasher_for_nokia
02-10-2008, 19:46
نه برای آهنگ سازی نمی خوام اما بهترین کارت صدای اکسترنالو میخوام بخرم

arranger
02-10-2008, 21:56
دوست عزیز
دلتا 1010 جزء کارت های برند m_audio است شما یک نگاه به سایتش بندازی میبینی
یا مشاوره نده یا ..................

عزیز اگه صدای شفاف برای اهنگ سازی میخواین از مدلای x-fi نخرید

اسپیکر ها رو هم من تجربه نکردم به همین خاطر توصیه ای ندارم

شرمنده دوستان به خاطر این که من خیلی کم میام
انگار دوستان دارنم جبران میکنن

بدرود
مثل اینکه شما دقیقا متوجه قضیه نشدید
من کی گفتم دلتا 1010 جزو برند m-audio نیست
قبل از اینکه بخوای اینطوری جواب بدی پست رو دقیق بخون و روش فکر کن (این خیلی مهمه)
من به دوستمون گفتم که به نظر من audiophile2496 برات کافیه و جزو سری دلتا هست
کلا سری دلتا (مثل دلتا1010 یا دلتا0606 یا ...) جزو برند m-audio هست