PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي , آموزش و بحث در مورد کارتهای صدای فوق حرفه ای

صفحه ها : 1 [2]

arranger
02-10-2008, 22:02
بهترین اسپیکر برای گوش دادن به موسیقی با بالاترین کیفیت چی پیشنهاد میکنین ضمنا میخوام یه کارت صدا اکسترنال یو اس بی بگیرم مدل x-fi 5.1 چطوره؟
ضمنا این دو تا اسپیکرها مطابق نیاز من هستن؟
1- creative gigaworks T40
2- Creative I trigue L3800
اسپیکر هم من چند تا مدل از M-Audio صداشون رو شنیدم و خوشم اومد
می شه گفت تداخل فرکانس توشون کم هست
و تو پخش فرکانس های پایین خوب عمل می کنند
Av-20
Av-30
Av-40
این 3تا مدل خوب هستند
av-40 باید دوروبر 240000 تومن باشه
Av-30 هم باید دوروبر 170 باشه
Av-20 هم باید 130 این طورا باشه

flasher_for_nokia
03-10-2008, 00:22
m audio مخصوصا دومدل 30 و 40 چطوره یعنی صداش شفاف تر وبهتر از creative gigaworks هست کسی داره این maudio ها رو؟

flasher_for_nokia
03-10-2008, 00:52
m audio mobile pre usb چطوره با کیفیت ضبط و پخش میکنه؟

vioman
03-10-2008, 02:45
نه برای آهنگ سازی نمی خوام اما بهترین کارت صدای اکسترنالو میخوام بخرم

دوست عزیز هنوز بهترین کارت صدای اکسترنال عملا ساخته نشده و نخواهد شد . اما خیلی از دستگاه های اکسترنال عالی هستند. هر دستگاه به نوعی کاستی هایی داره ، این قانون بشره :46:

مثل اینکه شما دقیقا متوجه قضیه نشدید
من کی گفتم دلتا 1010 جزو برند m-audio نیست
قبل از اینکه بخوای اینطوری جواب بدی پست رو دقیق بخون و روش فکر کن (این خیلی مهمه)
من به دوستمون گفتم که به نظر من audiophile2496 برات کافیه و جزو سری دلتا هست
کلا سری دلتا (مثل دلتا1010 یا دلتا0606 یا ...) جزو برند m-audio هست

دوست عزیز من با نظر شما در مورد خوب بودن دستگاه های سری دلتا موافقم اما فکر میکنم یک مقداری قدیمی شدن ، به نظر شما اینطور نیست؟
(آلبته چون من خودم امتحان نکردم نمیدونم که مشکلی با نرم افزار های جدید دارند یا نه!)

اسپیکر هم من چند تا مدل از M-Audio صداشون رو شنیدم و خوشم اومد
می شه گفت تداخل فرکانس توشون کم هست
و تو پخش فرکانس های پایین خوب عمل می کنند
Av-20
Av-30
Av-40
این 3تا مدل خوب هستند
av-40 باید دوروبر 240000 تومن باشه
Av-30 هم باید دوروبر 170 باشه
Av-20 هم باید 130 این طورا باشه

بهترین اسپیکر برای گوش دادن به موسیقی با بالاترین کیفیت چی پیشنهاد میکنین ضمنا میخوام یه کارت صدا اکسترنال یو اس بی بگیرم مدل x-fi 5.1 چطوره؟
ضمنا این دو تا اسپیکرها مطابق نیاز من هستن؟
1- creative gigaworks T40
2- Creative I trigue L3800

به نظر من بهتر از اسپیکر های مانیتور M-Audio هم وجود داره که مسلما گرون قیمت تر هستند .
یکی از مسائلی که خیلی توی مانیتور ها روش بحث میشه عدم افت کیفیت در دراز مدته.

دوست عزیز شما برای اسپیکر چقدر میخواهید هزینه کنید؟:20:

flasher_for_nokia
03-10-2008, 02:55
حالا کارت صدای یو اس بی چی بگیرم کیفیت صدای خوبی بده؟
اسپیکر هم که بهترین کیفیت صدا روداشته باشه اسپیکر 150 تا 200

arranger
03-10-2008, 13:37
حالا کارت صدای یو اس بی چی بگیرم کیفیت صدای خوبی بده؟
اسپیکر هم که بهترین کیفیت صدا روداشته باشه اسپیکر 150 تا 200
تو این رنج قیمت مانیتور صدا نمی تونی بگیری
اون مدل هایی هم که گفتم جزو اسپیکر محسوب می شن
صداشون خوب بود از این بابت خیالت راحت باشه

arranger
03-10-2008, 13:41
سری دلتا هنوز هم جزو کارت صدا های خوب محسوب می شه
از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری و درایور ها هم من هیچ وقت با با محصولات m-audio مشکلی نداشتم و همیشه خوب بوده

arranger
03-10-2008, 13:42
m audio mobile pre usb چطوره با کیفیت ضبط و پخش میکنه؟
من خودم با این کارت کار نکردم ولی مشخصاتش رو که خوندم باید کارت خوبی باشه
24/96 هست 4 تا ورودی و 4تا خروجی هم داره

flasher_for_nokia
03-10-2008, 15:37
این مونیتور با اسپیکر چه فرقی داره؟
بدتر گیج شدم من یه کارت صدای اکسترنال با اسپیکر عالی میخوام واسه موسیقی گوش کردن چی بگیرم؟

vioman
03-10-2008, 17:46
این مونیتور با اسپیکر چه فرقی داره؟
بدتر گیج شدم من یه کارت صدای اکسترنال با اسپیکر عالی میخوام واسه موسیقی گوش کردن چی بگیرم؟

دوست عزیز
اسپیکر های مانیتورینگ و اسپیکر های معمولی هر دو وظیفه ی پخش صدا رو دارند اما با این تفاوت که مانیتور ها با کمترین تداخل و کاهش فرکانس دریافتی این کار انجام میدن ، این بارز ترین مشخصه ی مانیتور هاست.
به عبارت ساده تر مانیتور ها صدا رو همونطوری که بهشون میرسه پخش میکنند. صدایی که ما از اکثر اسپیکر های معمولی میشنویم معمولا خود اون صدا نیست و تفاوت هایی داره!:46:

متاسفانه اسپیکر مانیتور از یه قانونی پیروی میکنه ، اون هم اینه که (به قول معروف) هرچقدر پول بدی آش میخوری!:10:

arranger
03-10-2008, 19:15
اگه فقط می خوای موسیقی گوش کنی همون اسپیکر خوبه
مانیتور بیشتر بدرد مسترینگ آهنگ می خوره(ابته از بیشتر هم یه کمی بیشتر!!!)

flasher_for_nokia
04-10-2008, 00:09
حالا بهترین اسپیکر وکارت صدا واسه موسیقی گوش دادن چیه؟

Aloneboy
09-10-2008, 20:29
سلام دوستان
یکی از دوستان من یه کارت صدای حرفه ای گرفته اسمش هست Presonus fire studio project چیزی در حدود 700 تومان قیمتش هست که با پورت فایروایر کار می کنه اما مشکلی که هست اینه که موقعی که کارت صدا روشن می کنیم هر چند دقیقه یک بار قطع میشه و کارت صدای مادربورد فعال میشه و سریعا بعد از چند ثانیه دوباره کارت صدای حرفه ای وصل میشه و این روند ادامه پیدا می کنه و هر بار سریعتر از دفعه قبل قطع و وصل میشه که بعد از نیم ساعت به صورت زیک زاک از کارت صدای حرفه ای به کارت صدای مادربورد می ره
کارت صدای مادربورد هم قطع می کنیم با صدای مودم جابجا میشه خواهش می کنم اگه کسی می دونه باید چیکار کنیم کمک کنه اخه 700 تومان پول دادیم نمیتونیم استفاده کنیم از طریق کنترل پنل هم قست صدا اومدم کارت صدای مادربورد رو disable کردم ولی باز هم با No device جابجا می شد

vioman
10-10-2008, 06:12
سلام دوستان
یکی از دوستان من یه کارت صدای حرفه ای گرفته اسمش هست Presonus fire studio project چیزی در حدود 700 تومان قیمتش هست که با پورت فایروایر کار می کنه اما مشکلی که هست اینه که موقعی که کارت صدا روشن می کنیم هر چند دقیقه یک بار قطع میشه و کارت صدای مادربورد فعال میشه و سریعا بعد از چند ثانیه دوباره کارت صدای حرفه ای وصل میشه و این روند ادامه پیدا می کنه و هر بار سریعتر از دفعه قبل قطع و وصل میشه که بعد از نیم ساعت به صورت زیک زاک از کارت صدای حرفه ای به کارت صدای مادربورد می ره
کارت صدای مادربورد هم قطع می کنیم با صدای مودم جابجا میشه خواهش می کنم اگه کسی می دونه باید چیکار کنیم کمک کنه اخه 700 تومان پول دادیم نمیتونیم استفاده کنیم از طریق کنترل پنل هم قست صدا اومدم کارت صدای مادربورد رو disable کردم ولی باز هم با No device جابجا می شد

دوست عزیز
شما ابتدا درایور تمام دستگاه های صوتی رو از سیستم پاک کنید
بعد از راه اندازی مجدد فقط درایور کار صوت (Presonus fire studio project) رو نصب کنید
به احتمال زیاد مشکل برطرف میشه
:11:

mohsentanha
10-10-2008, 09:15
اقا من کارت صدای انبورد realtekدارم 8کاناله ولی صدای rearاز اسپیکر در نمیاد یعنی موقع تست کار میکنه ولی موقع اهنگ گوش کردن وفیلم وبازی قطع میشه
از همه جا هم تنظیمش کردم از کنترل پنل از نرم افزار خودش ولی هرکاری میکنم جواب نمیده
اسپیکر هم یه خورده قدیمی شده 5.1 jbl مدلش همa-6612کسی اگه بلده بگه
ر ضمن یه خورده خر خر هم میکنه با این کارت صدا

Aloneboy
10-10-2008, 18:27
دوست عزیز
شما ابتدا درایور تمام دستگاه های صوتی رو از سیستم پاک کنید
بعد از راه اندازی مجدد فقط درایور کار صوت (Presonus fire studio project) رو نصب کنید
به احتمال زیاد مشکل برطرف میشه
:11:

منظور شما این هستش که بعد از پاک کردن تمام دستگاه های صوتی و راه اندازی کردن مجدد سیستم و نصب درایور کارت صدای Presonus fire studio project دیگه اصلا کارت صدای مادربورد رو وصل نکنم ؟ چون مدام که کارت صدای حرفه ای لازم نیست و برای گوش دادن به موزیک و دیدن فیلم صدا می خواهیم از اسپیکر بیاد.

vioman
10-10-2008, 23:28
منظور شما این هستش که بعد از پاک کردن تمام دستگاه های صوتی و راه اندازی کردن مجدد سیستم و نصب درایور کارت صدای Presonus fire studio project دیگه اصلا کارت صدای مادربورد رو وصل نکنم ؟ چون مدام که کارت صدای حرفه ای لازم نیست و برای گوش دادن به موزیک و دیدن فیلم صدا می خواهیم از اسپیکر بیاد.

بله ، منظور من همین بود:20:
چاره ای نیست
شما این راه رو امتحان کنید تا از صحت دستگاه مطمئن بشید
بعدا میشه راه کاری برای استفاده ی همزمان پیدا کرد:11:

Aloneboy
12-10-2008, 10:04
بله ، منظور من همین بود:20:
چاره ای نیست
شما این راه رو امتحان کنید تا از صحت دستگاه مطمئن بشید
بعدا میشه راه کاری برای استفاده ی همزمان پیدا کرد:11:
سلام دوست عزیز
من این کاری که شما گفتید رو انجام دادم و همون مشکل دوباره بود و با دوستم اومدیم رو سیتم خودم هم نصب کردیم و فهمیدیم که از دستگاه هستش و بعد از نیم ساعت هی ریست میشه کارت صدا و نمایندگی که زنگ زدیم گفت برای تست دستگاه حداقل 30 تومان از شما می گیریم البته ما تقریبا 40 تومان هم موقع خرید برای گارانتی دادیم. این شرکت m-audio که ازش خریدیم یه وقت دبه در نیاره دوباره برامون بفرسته بگه سالمه؟:13:این شرکت مطمئن هستش ؟:41:
دوباره که زنگ زدیم گفتیم می خواهیم کارت صدا رو بفرستیم گفت اگه خراب بود باید یه جنس دیگه سفارش بدید!

vioman
13-10-2008, 01:14
سلام دوست عزیز
من این کاری که شما گفتید رو انجام دادم و همون مشکل دوباره بود و با دوستم اومدیم رو سیتم خودم هم نصب کردیم و فهمیدیم که از دستگاه هستش و بعد از نیم ساعت هی ریست میشه کارت صدا و نمایندگی که زنگ زدیم گفت برای تست دستگاه حداقل 30 تومان از شما می گیریم البته ما تقریبا 40 تومان هم موقع خرید برای گارانتی دادیم. این شرکت m-audio که ازش خریدیم یه وقت دبه در نیاره دوباره برامون بفرسته بگه سالمه؟:13:این شرکت مطمئن هستش ؟:41:
دوباره که زنگ زدیم گفتیم می خواهیم کارت صدا رو بفرستیم گفت اگه خراب بود باید یه جنس دیگه سفارش بدید!

دوست عزیز
متاسفانه سیستم های صوتی حرفه ای بیشتر ساخت امریکا و کشور هایی هستند که هیچگونه پشتیبانی خوبی در ایران ندارند.
من خودم مشکلی مشابه مشکل شما دارم که خیلی باهاش درگیرم.
اما خوشبختانه شرکت Maudio در ایران ادعا میکنه که بهترین خدمات رو داره(البته به گفته ی خودشون)
شما اگر خواستید دستگاه به گارانتی بفرستید حتما حتما(تاکید میکنم) که خودتون هم برید و فقط دستگاه رو نفرستید ( گرفتن هزینه برای تست دستگاهی که خودشون فروختن یه جور عدم اطمینان به جنسیه که وارد کردن:13:)
اگر درست شد که خدارو شکر اما اگر اینطور نبود در انتخاب سفارش دیگتون دقت کنید.
اگر شما قصد دارید تا حدود 700 برای یه دستگاه حرفه ای هزینه کنید سعی کنید دستگاهی بگیرید که ساخت شرکت های حرفه ای ساز باشه.
خیلی از شرکت ها محصولات نیمه حرفه ای خیلی خوبی دارند اما در رده ی حرفه ای کمتر حرفی برای گفتن دارند ، برعکس بعضی از کمپانی ها فقط حرفه ای ساز هستند و محصولات خانگی یا نیمه حرفه ای کمتر تولید میکنند.
حدالمقدور سعی کنید کارت اکسترنال (USB و Firewire ) برای کار حرفه ای نخرید
سعی کنید دستگاه هایی رو بگیرید که از طریق PCI به سیستم وصل بشن و خروجی اکسترنال داشته باشن:20:
خود M-Audio در این زمینه دستگاه Delta1010 رو داره که امتحان خودش رو پس داده.
با براند Infrasonic هم کار میکنه که دستگاه های خوبیه

حالا شما دستگاه رو ببر گارانتی ایشالا که درست میشه :20:

موفق باشید
یا علی:11:

web_spider
31-10-2008, 22:55
با سلام وخسته نباشید به دوستان .

من 1 کارت صدا میخوام که از میکسر های معمولی که معمولا در جشن ها است اهنگ ضبط کنم با کیفیت در حد متوسط و نه حرفه ای ممنون اگه راهنمایی کنید. قیمت و مدل .

web_spider
31-10-2008, 23:09
با سلام به دوستان .

من 1 کارت صدا میخوام که بتونم فقط از میکسر های معمولی که در جشنها است ضبط کنم با کیفیت ودر حد متوسط چه حرفه ای باشه چه نباشه . ممنون اگه کمک کنید . قیمت و مدل .

vioman
01-11-2008, 11:21
با سلام و خسته نباشید به دوستان.

من 1 کارت صدا برای ضبط از میکسر های معمولی می خواستم در حد متوسط و نه حرفه ای ممنون اگه راهنمایی کنید . قیمت مدل .
اگر دوستان میدونند که مشکل من با نرم افزار هم حل میشه معرفی کنند.:8:
دوست عزیز
اگر شما مدل میکسر خودتون رو میگفتید خیلی بهتر بود:20:

برای این کار ترجیحا بهتره از کارت های PCI استفاده کنید
قیمت این کارتها در رده ی نیمه حرفه ای یا بهتر بگم رده خوب از 140-50 تومان شروع میشه به بالا

شما لطف کنید بفرمایید قدرت سیستمتون تا چه حده و چه تعداد ورودی و خروجی لازم دارید.(اگر پورت خاصی هم احتیاج دارید بفرمایید.:20:

موفق باشید:11:

vioman
08-11-2008, 22:35
نوشته شده توسط ambrosia1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
می خواستم بپرسم برای خرید کارت صدای حرفه ای باید به چه چیزایی باید توجه کنیم یعنی اگه یه کارت صدای حرفه ای بخواهیم باید به چه چیزایی توجه کنیم

نوشته شده توسط ambrosia1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام من میخوام یه کارت صدای حرفه ای بخرم میشه بگین چه خصوصیاتی باید داشته باشه یعنی برای خرید کارت صدای حرفه ای باید به چه چیزایی توجه کنیم و باید چه چیزایی رو ساپورت کنه

دوست عزیز سلام
سوال شما در مورد کارت های صوتی خیلی کلیه.
شما اول بفرمایید که کارت صوت رو برای چه منظوری احتیاج دارید تا به قابلیت های مورد نظر شما پرداخته بشه.
اگر لطف کنید حداکثر هزینه ای هم که در نظر گرفتید رو بفرمایید خیلی خیلی بهتر میشه.:20:

شرح قابلت های کارت های صوت حرفه ای با نیمه حرفه ای خیلی بیش از چند کتاب مطلب داره که اینجا نمیشه در موردش بحث موشکافانه داشت:46:

پیشنهاد میکنم صفحات پیشین همین گفتگو و تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید ، شاید در این صفحات خیلی سوالات پاسخ داده شده باشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AkonegaGua
26-11-2008, 22:54
من بین خرید یک Lexicon Lambda آکبند به قیمت 220 تومن و یا Fast Track Pro دست دوم با یک سال کارکرد موندم. نظر شما چیه ؟
در ضمن من جز این sound Card جدید کارت صدای دیگه ای روی کامپیوترم نیست، آیا همین Sound Card تمام نیازهای من رو برطرف میکنه یا به یه کارت صدای معمولی هم نیاز هست ؟

MTD_GOLD
27-11-2008, 12:48
با عرض سلام خدمت دوستان ما یه البوم رو طی چند ماه گذشته اماده کردیم که از لحاظ کیفیت ازش راضی نیستیم و میخوایم یه کارت صدای خوب با یه قیمت مناسب رو شما دوستان برامون معرفی کنید (میخوایم در سطحی باشه کیفیتش که مجوزرو بگیریم)
ممنون

flasher_for_nokia
30-11-2008, 04:21
یه کارت صدا با خروجی اپتیکال می خوام بگیرم حالا اسپیکر زیر 200 تومن چه مدل هایی وجود داره که ورودی اپتیکال داشته باشه واسه موزیک گوش کردن اسپیکررو می خوام با کیفیت خوب موزیک پخش کنه

mohammad4410
02-12-2008, 22:58
با سلام ... میخواستم بدونم در حال حاضر بهترین کارت صدا برای یک استدیو در حد 400 تومان چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

sia.music20
05-01-2009, 18:11
وستان من ميخوام يه کارت صدا واسه يه استوديو حرفه اي خانگي بگيرم با تحقيقاتي که کردم حالا موندم M-audio firewire 410 بگيرم يا Fast track ultra يا profire 610 و يا کارت پي سي آي بگيرم مثل Delta 1010...........آيا پي سي آي بهتره؟؟؟؟يا يو اس بي يا فاير واير؟؟؟جايي خوندم که کارت هايه اکسترنال واسه کار سيار و محرک(mobile)و واسه استوديو خوب نيست......در ضمن آيا براي استفاذه از برنام پرو تولز بايد حتما کارت هايه صاي شرکت M-Audio و digidesign استفاده کرد؟؟؟؟چون من با نرم افزار ميخوام کار کنم....و همچنين اگه در اين سطح و رنج کارت هايي که ذکر کردم از شرکت Digidesign اطلاعات داريد که بهتر باشه ممنون ميشم معرفي کنيد.....ممنون ميشم کمک کنيد......
اگه ممکن بيشتر راجبه کارت هايه EMU اطلاعات بديد.....آخه من موندم بين کارت هايه m-audio و EMU .............
M-audio:
FireWire 410
Delta 1010
يا EMU:
1212m
1616
1820
1820m؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس گزار ميشم مقايسه کامل کنيد واسم.............همچنين اگه جايي هست که بتونم قيمت بگيرم و بخرم لطفا معرفي کنيد.........

vioman
08-01-2009, 08:31
وستان من ميخوام يه کارت صدا واسه يه استوديو حرفه اي خانگي بگيرم با تحقيقاتي که کردم حالا موندم M-audio firewire 410 بگيرم يا Fast track ultra يا profire 610 و يا کارت پي سي آي بگيرم مثل Delta 1010...........آيا پي سي آي بهتره؟؟؟؟يا يو اس بي يا فاير واير؟؟؟جايي خوندم که کارت هايه اکسترنال واسه کار سيار و محرک(mobile)و واسه استوديو خوب نيست......در ضمن آيا براي استفاذه از برنام پرو تولز بايد حتما کارت هايه صاي شرکت M-Audio و digidesign استفاده کرد؟؟؟؟چون من با نرم افزار ميخوام کار کنم....و همچنين اگه در اين سطح و رنج کارت هايي که ذکر کردم از شرکت Digidesign اطلاعات داريد که بهتر باشه ممنون ميشم معرفي کنيد.....ممنون ميشم کمک کنيد......
اگه ممکن بيشتر راجبه کارت هايه EMU اطلاعات بديد.....آخه من موندم بين کارت هايه m-audio و EMU .............
M-audio:
FireWire 410
Delta 1010
يا EMU:
1212m
1616
1820
1820m؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس گزار ميشم مقايسه کامل کنيد واسم.............همچنين اگه جايي هست که بتونم قيمت بگيرم و بخرم لطفا معرفي کنيد.........

دوست عزیز سلام

من در حد اطلاعات خودم ، همین سوال رو در پرسمان قبلی در این گفتگو پاسخ دادم

موفق باشید
یا علی:11:

fire_boy
22-03-2009, 21:15
سلام و درود به همگی
ببخشید من اطلاعات در مورد کارت صدا ندارم و میخوام یه کارت صدای عالی بگیرم .
مادربورد foxconn x38a دارم و اسپیکرام 5.1 Edifier m3350 دارم و فقط کیفیت صدای بهتر میخوام.

توضیح در مورد اسپیکرم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشم زیر 150 و ترجیحا زیر 100 تومن باشه .
اینم بگم کار ادیت و میکس صدا ندارم نمیخوامم زیاد هزینه کنم.
لطفا کمک کنید
ممنون

vioman
25-03-2009, 02:35
سلام و درود به همگی
ببخشید من اطلاعات در مورد کارت صدا ندارم و میخوام یه کارت صدای عالی بگیرم .
مادربورد foxconn x38a دارم و اسپیکرام 5.1 Edifier m3350 دارم و فقط کیفیت صدای بهتر میخوام.

توضیح در مورد اسپیکرم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشم زیر 150 و ترجیحا زیر 100 تومن باشه .
اینم بگم کار ادیت و میکس صدا ندارم نمیخوامم زیاد هزینه کنم.
لطفا کمک کنید
ممنون

دوست عزیز
شما اگر بهترین پردازشگر های صوتی رو هم تهیه کنید حداکثر کیفیتی در حد اسپیکرتون رو دریافت میکنید.

برای کیفیت و قدرت پخش ، براند کریتیو محصولات خوبی رو داره
پردازشگر های جدید محصولات کریتیو با کد X-FI هستند.
فکر میکنم برای کار شما مدل هایی مثل

X-FI Titanium Fatality

X-FI Pelatinum

X-FI Fatality

X-FI Surround 5.1

و ... با قیمت هایی زیر 150 تومان مناسب باشه.

براند های دیگه ای هم هستند که بیشتر تمرکز اونها رو مقوله ی رکورد صداست ، برای کار شما کریتیو انتخاب خیلی مناسبیه:20:

tristania
16-04-2009, 15:16
دوستان اسپیکرم logiteech z5500 هست بهترین کارت صدایی که میتونم براش تهیه کنم چیه در ضمن فقط برای موزیک میخوام وفیلم

vioman
17-04-2009, 05:03
دوستان اسپیکرم logiteech z5500 هست بهترین کارت صدایی که میتونم براش تهیه کنم چیه در ضمن فقط برای موزیک میخوام وفیلم

دوست عزیز
چون شما هم برای کار ضبط حرفه ای نیاز به کارت صوت ندارید و فقط تمرکزتون روی قابلیت های پخش هستش من پیشنهاد میکنم از دستگاه های کریتیو استفاده کنید.
قابلیت های بالای این کارت ها در قدرت پخش و پشتیبانی از استاندارد های جدید پروسس صدا غیر قابل انکاره.

هرچقدر این قابلیت ها بالاتر باشه قیمت دستگاه هم بالا میره
شما حداکثر هزینه ای که برای کارت صوت در نظر گرفتید چقدره؟

tristania
17-04-2009, 08:37
سلام دوست گرامی ممنون از وقتی که میزاری واز راهنماییت
والا تا 150000 تومن میتونم هزینه کنم ویه چیز دیگه الان کارت صدام انبورده وقتی که مثلا کارت دیگهای بزارم تغییر کیفیت محسوس خواهد بود یا نه
دوباره مرسی

vioman
18-04-2009, 05:21
سلام دوست گرامی ممنون از وقتی که میزاری واز راهنماییت
والا تا 150000 تومن میتونم هزینه کنم ویه چیز دیگه الان کارت صدام انبورده وقتی که مثلا کارت دیگهای بزارم تغییر کیفیت محسوس خواهد بود یا نه
دوباره مرسی

دوست عزیز
در صورتی این افزایش کیفیت محسوس خواهد بود که کارت صدایی که انتخاب میکنید سطح بالاتری از کارت آنبورد شما داشته باشه.
کارت های ساده در مواردی حتی ضعیف تر از چیپ های آنبورد جدید هستند.

الان سری X-FI از کریتیو با استاندارد های بی شماری که دریافت کرده گزینه ی مناسبه

مدل های اکسترنال این کارت ها قیمت های بالاتری دارند اما مدل های اینترنال خوبی پیدا میشه و قیمت هایی در حد مورد نظر شما داره

میتونید مدل های کارت های کریتیو رو در این قسمت از سایت کریتیو مشاهده کنید:20:

abdolreza
21-04-2009, 08:17
..............................

abdolreza
21-04-2009, 21:41
مشکل حل شد
پست را نشد حذف کنم

wildhunter
26-04-2009, 13:15
دوست عزیز
شما اگر بهترین پردازشگر های صوتی رو هم تهیه کنید حداکثر کیفیتی در حد اسپیکرتون رو دریافت میکنید.

برای کیفیت و قدرت پخش ، براند کریتیو محصولات خوبی رو داره
پردازشگر های جدید محصولات کریتیو با کد x-fi هستند.
فکر میکنم برای کار شما مدل هایی مثل

x-fi titanium fatality

x-fi pelatinum

x-fi fatality

x-fi surround 5.1

و ... با قیمت هایی زیر 150 تومان مناسب باشه.

میشه قیمت هرکدوم رو بگید؟

vioman
27-04-2009, 08:17
میشه قیمت هرکدوم رو بگید؟

دوست عزیز

شما باید قیمت ها رو از بازار خرید جویا بشید.
معمولا مدل های جدید الورود قیمت های کاذبی دارند و نوسان زیادی هم طی ماه های اولیه ورودشون به بازار دارند.
شما مدل خاصی رو مد نظر دارید؟

wildhunter
27-04-2009, 12:07
دوست عزیز

شما باید قیمت ها رو از بازار خرید جویا بشید.
معمولا مدل های جدید الورود قیمت های کاذبی دارند و نوسان زیادی هم طی ماه های اولیه ورودشون به بازار دارند.
شما مدل خاصی رو مد نظر دارید؟

بله مدل x-fi fatality رو حدود قیمتش رو می خواستم؟

solikhobe
27-04-2009, 12:53
vioman جان شرمنده من همه پست های قبلی رو خوندم و من هم مثل بقیه دارم استدیوی خونگی راه میندازم . خواستم m-audio fasttrack pro بگیرم زنگ زدم به یکی از دوستام که توی اهواز استودیو داره و بهم m-audio FIreware رو پیشنهاد کردو گفت کارت صدا دوم استدیوم fireware اون ورژن M-audio fireware Solo رو بهم پیشنهاد کرده فقط میخوام بدونم m-audio fireware solo بگیرم یا m-audio fireware 410 و میخوام بدونم فرق این دوتا یعنی سولو و 410 تو چیه و کدومشون بهترن فقط همین لطفا هرچی زودتر کمکم کنین چون زودتر میخوام بگیرم با تشکر.......

solikhobe
27-04-2009, 18:05
و اینکه اگه اینارو بخوام رویه سیستم معمولی کامپیوتر سوار کنم کامپیوتر ساپورت میکنه یا نه ممنوووووووووووووووووووووو ووون

vioman
28-04-2009, 11:26
بله مدل x-fi fatality رو حدود قیمتش رو می خواستم؟

دوست عزیز
سری Fatality هم چند ورژن متفاوت داره که میتونید اونها در این قسمت از سایت کریتیو مشاهده کنید و دقیقا دستگاه مورد نظرتون رو انتخاب کنید:20:

امیدوارم بعد از انتخاب شما بتونم در مورد قیمت هم کمکتون کنم:20:

wildhunter
29-04-2009, 15:59
من قیمت این دو مدل زیر رو می خوام:

pci express x-fi titanium fatali1ty pro series

pci expree x-fi titanium

vioman
29-04-2009, 21:54
من قیمت این دو مدل زیر رو می خوام:

Pci express x-fi titanium fatali1ty pro series

pci expree x-fi titanium

دوست عزیز
قیمت هایی که خدمتتون عرض میکنم دقیق نیست اما خیلی هم بی راه نیست ، من قیمت های قبل از عید رو دارم

مدل تیتانیوم قیمتی حدود 120 تا 130 تومان داره
و مدل فاتالیتی قمیتی حدود 180 هزار تومان

:20:

mehdiney navaz
02-05-2009, 09:09
سلام براي ضبط صداي ساز ميخوام به فكر خريد كارت صدا يا دستگاه خروجي مشابه براي ضبط با كيفيت حرفه اي باشم
از لحاظ هزينه مناسب و برند با كيفيت چه نوع كارت صدا يا... همراه با هدست خوب معرفي ميكنيد ؟؟؟

طبق تحقيقي كه تو اين بخش كردم كارت صداي pc مناسب و كيفيت بهتري براي مصارف شخصي خونگي رو داره دو مدل كه مد نظرم قرار گرفت يكيش : infrasonic Quartet -pci 192 ويكيش هم m-audio -audio phile2496 فقط اين ميان براي خريد هدست كه قدرت صدابرداري و ضبط و ميك خوب داشته باشه رو نتونستم نتيجه بگيرم يكي اين

مدل پيشنهاد داد ولي من اطلاعات زيادي ندارم ممنون ميشم اطلاعات لازمه تو اين زمينه رو بهم بديد

vioman
02-05-2009, 14:11
سلام براي ضبط صداي ساز ميخوام به فكر خريد كارت صدا يا دستگاه خروجي مشابه براي ضبط با كيفيت حرفه اي باشم
از لحاظ هزينه مناسب و برند با كيفيت چه نوع كارت صدا يا... همراه با هدست خوب معرفي ميكنيد ؟؟؟

طبق تحقيقي كه تو اين بخش كردم كارت صداي pc مناسب و كيفيت بهتري براي مصارف شخصي خونگي رو داره دو مدل كه مد نظرم قرار گرفت يكيش : infrasonic Quartet -pci 192 ويكيش هم m-audio -audio phile2496 فقط اين ميان براي خريد هدست كه قدرت صدابرداري و ضبط و ميك خوب داشته باشه رو نتونستم نتيجه بگيرم يكي اين

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مدل پيشنهاد داد ولي من اطلاعات زيادي ندارم ممنون ميشم اطلاعات لازمه تو اين زمينه رو بهم بديد

دوست عزیز
شما مطالعه ای روی این تاپیک داشتید؟:20:

tristania
29-07-2009, 20:18
سلام دوستان این مورد که میخوام بگم در مورد اونایی که z5500دارن
شاید از قبل این مورد رو بدونید در واقع برای اونایی که مثل من زیاد وارد نیستن مورد اینه که وقتی ولو رو تا اخر میبری و دیگه جایی برای افزایش اون مربع های سیاه نیست بعد اینکه سه یا چهار دور دیگه ولوم رو میچرخونید درجه های boost سیستم شروع میشه که تا boost 11 ادامه پیدا میکنه که تازه اون موقع هست که میفهمین z5500 چیه و 500 وات یعنی چه امکاناتشو دارین حتما امتحان کنید

yzdn_Satrianisolo
04-09-2009, 15:44
vioman جان شرمنده من همه پست های قبلی رو خوندم و من هم مثل بقیه دارم استدیوی خونگی راه میندازم . خواستم m-audio fasttrack pro بگیرم زنگ زدم به یکی از دوستام که توی اهواز استودیو داره و بهم m-audio FIreware رو پیشنهاد کردو گفت کارت صدا دوم استدیوم fireware اون ورژن M-audio fireware Solo رو بهم پیشنهاد کرده فقط میخوام بدونم m-audio fireware solo بگیرم یا m-audio fireware 410 و میخوام بدونم فرق این دوتا یعنی سولو و 410 تو چیه و کدومشون بهترن فقط همین لطفا هرچی زودتر کمکم کنین چون زودتر میخوام بگیرم با تشکر.......

سلام دادا...من از این fireware solo دارم .. . در کل کارت خوبیه ...به نظر من این کارته خوبی واسه گیتار الکتریکه ...ورودی میدی نداره.... باید مونیتورینگات خوب باشه تا کیفیت خوبی ازش در بیاد .... در کل من 410 رو به این پیشنهاد میدم یا همون fastrack حالا باز از ویومن بپرس بهتر میدونه ..... خود دانی .......:10:

bob.par
30-10-2009, 02:28
به نام خدا. سلام به همه دوستان خوب به خصوص آقای ((ابی لاو)) . با تشکر از زحمات خوب و ارزشمند شما . در بعضی از گفته ها شما چیزی نظر من رو جلب کرد اونم در مورد اورجینال و فول بودن نرم افزار ها به خصوص (( نوئندو)) که بهتره اصل باشه !!!! یعنی چی مگه چه تاثیری روی آهنگ داره کرک باشه صداها بد در میاد؟ یا وسط کار قاطی میکنه ؟ یا اینکه بهتره اصل باشه چون همراهش وی اس تی های حرفه ای هست ؟ بن کل متوجه منظورتون نشدم به همین دلیل به سایت ام آیدو . آی آر رفتم دیدم قیمت کیو بیس اصل رو زده 580000 واقعا شاخ در اوردم حالا به ریال یا تومن رو کار نداریم بعضی چیزار دیگه رو هم ذاشته بود گفت اگه میخواید تماس بگیرید ....من با نسخه کرک شده کار میکنم مشکل ندارم اما اگه تو کیفیت صدا تاثیر داره بگید تا واسه تهیه اصلش اقدام کنم آخه این همه پول واسه یه نرم افزار 4 تومنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خیلی شگفت زده شدم خواهش میکنم زود بهم بگید چرا اصل بهتره تا نسبت به تهیش اقدام کنم مرثی ........................ راستی در باره گیگا و لایو هم که نگو هرکدوم یک میلیون.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اونجا نبود جای دیگه قیمت کردم حیرت کردم ولی میگفتن وی اس تی آی خیلی توپ همراهشونه که این همه گرونه .............ممنون میشم زود کمک کنید و بگید چرا ((ریکورد با نوئندو اصل بهتره صدا طبیعی تره....؟؟؟؟؟؟؟))ممنون منتظرم..

Jackbil
19-11-2009, 09:35
bob.par عزیز
جز حرفی که الان بهت میزنم هر کسی هر چیزی بهت بگه الکیه
من چندین استودیورفتم از زیر زمینی تا بالا زمینی و مجاز همه نرم افزاراشون کرک بوده
ماها توی ایران اگه قرار باشه کپی رایت رو رعایت کنیم که دیگه واویلاست
هیچ تفاوتی فکر نمیکنم توی کیفیت اورجینال با غیر اورجینال باشه
چون کرک به معنیه اینه که شما اون بخشی که قراره تشخیص بده شما نرم افزارتون کپیه و اصل نیست رو غیر فعال میکنه
میتونیم این مثال رو هم به کار ببریم که : الان همه ما ویندوزامون کرک شدست آیا کرک با غیر کرک تفاوتی داره؟؟؟
نخیر فقط ما در صورت کرک از پشتیبانیه شرکت سازنده محرومیم مثل آپدیتهای جدید و یه سری امکانات جزئی
البته نظر دیگران هم محترمه

luciferwings
20-11-2009, 04:03
سلام دوستان این مورد که میخوام بگم در مورد اونایی که z5500دارن
شاید از قبل این مورد رو بدونید در واقع برای اونایی که مثل من زیاد وارد نیستن مورد اینه که وقتی ولو رو تا اخر میبری و دیگه جایی برای افزایش اون مربع های سیاه نیست بعد اینکه سه یا چهار دور دیگه ولوم رو میچرخونید درجه های boost سیستم شروع میشه که تا boost 11 ادامه پیدا میکنه که تازه اون موقع هست که میفهمین z5500 چیه و 500 وات یعنی چه امکاناتشو دارین حتما امتحان کنید

salam doste man..
kasi ke z-5500 daree ienoo 100% midonee
ma hamon roze aval ien mozoo ro fahmidam
bemanad kee shayad to ien 2 sall 10 bar ham nashode kee vol roo ta akhar bebaram che berese be boost

OK

shoma che karte sedaie vasee ien speaker pishnahad mikoniii
???
polesh mohem nist .. faghat alakii geron nabashe
vaa be andazee polesh arzesh dashte bashe.

dar zemn man optical vassl mikonam
hatman optical port dashte bashe.
montazere nazareton hastam

( laptop man farsi nadaree.. sorry age finglish neveshtam )

شهنام89
01-05-2010, 23:53
سلام
يه ساند كارت M-AUDIO revolution7.1 دارم ازش رازيم تفكيك و شفافيتش بالاست!
ولي دوست دارم از نظر فني با ساند كارتهاي كريتيو مخصوصا XFiياش مقايسه بشه تا ببينم چه قدر تفاوت بينشونه؟

negin89
09-06-2010, 06:45
سلام ایا دلتا 1010 دگرقدیمی شده یعنی نیازکاریک اوازخوانامروزی رابراورده نمتواند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطف ا یکی که معلومات داره جوابموبده

22خرداد
12-06-2010, 16:03
آقا بلاخر كرتيو خوبه يا نه

amd>intel
12-06-2010, 20:23
creative xfi خوبه تو پكش هم برنامه هاي خوبي براي حرفه اي هاي موسيقي داره .

fashion_boy
01-07-2010, 15:06
سلام به همه دوستان
من برای استودیو خانگی موندم کدوم یکی از این دو مدل کارت صدا رو انتخاب کنم.لطفآ راهنماییم کنید
E-MU 1212M PCI
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mastering grade 24-bit/192kHz converters - the same A/D converters used in Digidesign's flagship ProTools HD 192 I/O Interface delivering an amazing 120dB signal-to-noise ratio
Hardware-accelerated effects - over 600 standalone and E-MU Power FX VST plug-in effects with no CPU overhead
PatchMix™ DSP zero-latency hardware mixing and monitoring - with super-flexible patchbay - no external mixer needed
Comprehensive analog and digital I/O plus MIDI - 12 inputs and 12 outputs, plus MIDI I/O
Compatibility with most popular audio/sequencer applications - ultra-low latency 24-bit/192kHz ASIO 2.0 and Stereo WDM drivers
Modular design allows you to customize your system - add a MicroDock to your 1212M for increased analog and digital connectivity and/or connect E-MU's Sync Daughtercard to your Digital Audio System for SMPTE, Word Clock and MTC sync
E-MU Production Tools Software Bundle - includes Cakewalk SONAR LE, Steinberg Cubase LE and Wavelab Lite, Ableton Live Lite 4 for E-MU, IK Multimedia AmpliTube LE and T-RackS EQ, Minnetonka diskWelder BRONZE, SFX Machine LT, plus E-MU's Proteus X LE Desktop Sound Module - everything you need to create, record, edit, master and burn is in the box
Two 1/4" Balanced Inputs
24-bit/192kHz ADAT In/Out (switchable to S/PDIF)
24-bit/96kHz S/PDIF In/Out (switchable to AES/EBU)
MIDI In/Out
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
M-AUDIO Fast Track Pro
insert jack (¼” TRS) for outboard processors
2 balanced outputs (¼” TRS)
4 unbalanced outputs (RCA)
S/PDIF digital I/O with w/ 2-channel PCM
S/PDIF out also supports pass-through of AC-3/DTS surround-encoded content
1 x 1 MIDI I/O with activity LEDs
headphone output (¼” TRS) with level control
headphone A/B source switch for DJ-style cueing
input/playback mix control for hardware direct monitoring
mono switch for input/playback direct monitoring
master output level control
near zero-latency hardware direct monitoring
low-latency ASIO software monitoring
USB connection to computer
powered via USB or optional AC power adapter
Kensington lock port
Mac and PC compatible; class compliant with Mac OS X 10.3.9 and higher
includes Ableton Live Lite music production software so you can make music right away
* 16-bit/48kHz 2 x 4 operation is class-compliant. Driver installation required to access more I/O

amirianno
01-08-2010, 15:45
توی رنج 60 هزار تومن چه کارتی بهتر است؟

borzoei
05-08-2010, 10:08
سلام ، ممنون میشم اگه کسی راهنمائیم کنه ، من دنبال یه کارت صدا با بالاترین کیفیت خروجی صدا و سازگاری با اسپیکر s539 edifier هستم و برام فقط همون کیفیت بالای صدا مهمه و چون فقط اهل گوش دادن هستم به امکانات دیگر ( میکس و game و... ) احتیاجی ندارم و دوست ندارم برا امکانات بلااستفاده هزینه کنم ، لطفاً منو راهنایی کنه که چه کارت صدایی بگیرم ، البته چند مدل کارت صدای کریتیو تو رنج 80 تا 155 تومن دیدم ولی همگی طبق ادعای مشاورین و فروشنده کیفیت صدای بالایی رو ارائه میدند ولی حسابی گرونند و امکانات زائدی برای من دارند .

SAEEDSAMSUNG
05-08-2010, 17:58
آقا بلاخر كرتيو خوبه يا نه

کریتیو مارک خوبیه ولی نسبت به کیفیت کارهاش قیمتش بالاتره منظورم اینه که نون مارکش رو میخوره .. به نظر من باید کلا از این مارک دوری کرد چون من هرچیزی که از این مارک خریدم راضیم نکرده (نسبت به پولی که بابتش دادم)

djxerxes
28-09-2010, 21:06
سلام دوستان خوبم

اینجارو نگاه کنید

amd>intel
19-10-2010, 14:40
* RCA Line Out for audio playback up to 122dB, 24-bit/96kHz Digital-to-Analog Converters (DAC)
* RCA Line Input for recording up to 118dB, 24-bit 96kHZ Analog-to-Digital Converters (ADC)
* 0.001% Total Harmonic Distortion + Noise (THD+N)
* Headphone output for audio listening up to 115dB 33 Ohms, and 117dB, 330 Ohms, at 24bit/96kHz
* Replaceable Op-amps
* Hardware-accelerated 3D positional audio and EAX 5.0 effects that provide a truly immersive experience with headphones and speakers
* Dolby Digital and DTS encoding enables one-step single-cable connection to home entertainment systems
* TOS-link optical-in/out
* 1/8″ microphone-in
* 1/8″ headphone jack
* Creative ALchemy to restore EAX and surround sound that is otherwise lost in DirectSound game titles running under Windows Vista and Windows 7
* ASIO recording support with latency as low as one millisecond with minimal CPU load
* Works with Windows Vista and Windows 7 operating systems

pedram370
12-06-2011, 18:40
سلام دوستان
میخوام بدونم که دقیقا فرق بین x-fi titanium و x-fi titanium fatiliti pro در چیه؟ و اختلاف قیمتشون برای چیه؟ من تفاوتی در این دوتا ندیدم؟!!
میخوام کارت صدا برای z5500 یا z906 بخرم به نظر شما x-fi titanium خوبه؟ یا چیزه دیگه ای بخرم ؟ من فقط برای گوش کردن موزیک و فیلم میخوام و کار دیگه ای ندارم در ضمن نمیخوام وقتی کارتو نصب کردم ببینم با انبردم فرقی نداره میخوام تغییر زیادی داشته باشه تا ارزش خرج کردن هم داشته باشه :31: مادر بردم اسوس p5ql pro
همگی نظر بدید
ممنونم
یا علی

milad_takjoo
28-06-2011, 08:27
سلام دوستان...یه کارت صدا از 150 تا 200 تومن میخواستم بهم معرفی کنین....ممنون

pedram370
05-07-2011, 13:02
اینجا کسی کمک که نمیکنه، ولی چون من دنبال کارت صدا بودم بهترین کاری که میتونی بکنی خرید x-fi titanium هستش
کارت خیلی خیلی خوبیه

soroush20
10-08-2011, 20:10
خرید و اشنایی با امکانات دلتا1010

در اینجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silent TR
04-06-2012, 18:39
دوستان من ظبطمون رو وصل کردم به کامپیوتر و روی AUX گذاشتم تا صدا ها از روی ظبط پخش بشه ولی نمیدونم چرا بیسش بجای بوم بوم قژ قژ میکنه !؟!؟!؟
در صورتی که قبلا اینجوری نبود و قبل اینکه وصلش کنم به کامپیوتر صدای بیسش خیلی خوب بود ؟!

Silent TR
05-06-2012, 00:22
کسی نیست جواب منو بده ؟

SCORPION8
08-12-2012, 14:04
سلام دوستان
میخوام بدونم که دقیقا فرق بین x-fi titanium و x-fi titanium fatiliti pro در چیه؟ و اختلاف قیمتشون برای چیه؟ من تفاوتی در این دوتا ندیدم؟!!
میخوام کارت صدا برای z5500 یا z906 بخرم به نظر شما x-fi titanium خوبه؟ یا چیزه دیگه ای بخرم ؟ من فقط برای گوش کردن موزیک و فیلم میخوام و کار دیگه ای ندارم در ضمن نمیخوام وقتی کارتو نصب کردم ببینم با انبردم فرقی نداره میخوام تغییر زیادی داشته باشه تا ارزش خرج کردن هم داشته باشه :31: مادر بردم اسوس p5ql pro
همگی نظر بدید
ممنونم
یا علی

دوست عزیز من خودم کارت تیتانیوم رو دارم ولی تفاوت مدل پرو رو نمیدونم ولی اگه میخوای واقعا تفاوتی در صدا احساس کنی هر چند میلیون هم کارت صدا بخری تا اسپیکر حرفه ای نداشته باشی جواب نمیده من این کارت رو روی اسپیکر خودم ادیفایر C6 نصب کردم صدا از زمین تا آسمون تفاوت کرد و اصلا نمیشه صدا رو زیاد کرد چون هم تریبل عالی داره هم بیس خیلی قوی

ursamajor
10-12-2012, 02:05
سلام
دوستان کسی تا حالا این دو کارت صدا X-Fi Titanium و X-Fi Titanium HD رو داشته و با هم مقایسه کرده؟
آیا کیفیت HD اینقدری هست که براش دو برابر پول بیشتر بدیم؟

zoru
10-01-2013, 13:06
سلام دوستان من یک کارت صدا فقط برای پخش موسیقی و بازی میخوام میخواستم بدونم فقط برای پخش چه کارتی جواب گو هست و ایا هر چی کارت ها حرفه ای تر باشه تو پخش صدا هم تاثیر داره یا فقط تو ظبط صدا تاثیر داره ممنون

danashjogsm
09-10-2013, 11:24
سلام
فیلم گرفته شده با دوربین پاناسونیک md 10000 صداش که باید 12bit باشه تو تنظیمات روی 16bit تنظیم شده
حالا صدای فیلم به صورت اکو و یه کم مبهم شده از دوستان کسی به همچین موردی برخود کرده ممنون میشم راهنمایی نمایید
با تشکر