PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط یه آنتی ویروس که سرعت رو نگیره و با ویستا بسازه ؟

G G Game
02-10-2007, 12:02
هر کی همچین چیزی میشناسه لطف کنه راهنمایی کنه
آیا برای ویستا آنتی ویروس لازمه؟

Farahmand Farshidy
02-10-2007, 14:22

سلام دوست عزیز!!:11::11:

صد در صد لازمه!!

چون در حال حاضر نمیشه به ابزار های امنیتی خود سیستم عامل ها اعتماد کنیم چون شرکت های تولید نرم افزار های امنیتی همیشه یه قدم جلو تر در شناسایی ویروس ها از شرکت های مثل مایکروسافت اند.

آنتی ویروس کاسپر اسکای بهترین آنتی ویروس جهان هستش. خیلی سبک فعالیت میکنه و سرعت کامپیوتر را هم نمیگیره!

اینم آدرس دانلود آخرین ورژنش ( Kaspersky Anti-Virus v7.0.0.119 ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم: 20+ مگابایت

پاسورد:

منبع:

مؤفق باشید!!:10:
فرهمنــــــــــد

Viren
03-10-2007, 15:41
سلام

ورژنی که شما گذاشتید قدیمی هست

G G Game
03-10-2007, 20:32
از پیشنهادت متشکرم .برنامه ی بهتری نبود سرعت پی سی را زیاد کم نکنه؟

Ship Storm
04-10-2007, 07:21
من Kaspersky رو پیشنهاد میکنم

lovely_fox
04-10-2007, 07:57
فقط نود32
کاسپر از نود بيشتر سيستمت را سنگين ميکنه بهتره نود 32 را بگيري

G G Game
04-10-2007, 15:29
منم مدتی از نسخه های جدید نود32 استفاده کردم, ولی با این حال راضی کننده نبود

shahedi
05-10-2007, 06:08
دوست گرامی راجع به این موضوع بارها بحث شده شما بهتره بری به تایپیک مقایسه آنتی ویروس ها و از اونجا با توجه به نیازت انتخاب کنی

senator_3
11-10-2007, 01:37

به نظر من nod 32 كه به هيچ وجه سرعت كامپيوتره نميگيره و در ضمن كامپيوتر من لب تاپه روش سيدي ارجيناله
ويندوز ويستا دادن كه روي سيدي فقط انتي ويروسه nod 32 .
من كه ازش خيلي راظيم

mymail
06-11-2007, 13:25
eset nod 32 در سال 2007 موفق شد در رقابتی با حضور تمامی آنتی ویروس های معروف تنها نرم افزار ضد ویروسی باشد که گواهی فوق پیشرفته را در آن رقابت کسب کند. اینم لینک خبر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته بارزترین ویژگی این نرم افزار روی سیتم خود من اینه که اصلا سرعت سیستم کاهشی نشون نمیده . در واقع این نرم افزار از امکانات سیستم کمتر از سایرین استفاده می کنه

majid_kntu
11-12-2007, 16:06
آنتي ويروس فقط kasspersky‌كمتر از همه آنتي ويروسا سرعت سيستم رو ميگيره حافظه كمي اشغال ميكنه آچار فرانسه است همه چي داره از آنتي ويروس و فاير وال گرفته تا آنتي ديلر

modernamir
15-12-2007, 08:31
بهترین آنتی‌ویروسی که تابحال برای ویستا وارد بازار شده، WIndows Onecare هست که الان مایکروسافت نسخه 2 اونو داده، و تنها آنتی ویرویسیه که تونسته تمام تستها را به خوبی رد کنه. تنها مشکل اون اینکه هنوز کرکی برای نسخه 2 نیومده و باید اونو از سایت خود مایکروسافت نصب کنید.
Nod32 هم با اینکه تاثیر زیادی روی سیستم نمی‌گذاره، اما به نظر می‌رسه که توی پیدا کردن ویروس ضعیفتر از Bitdefender و Kaspersky‌عمل می کنه، و در ضمن اینترفیس افتضاحی هم که داره، باعث می‌شه خیلیها ازش فرار کنن.
الان هم بیت دفندر نسخه جدیدی رو برای سیستم عاملهای 64 بیتی داده که چیز جالبی به نظر می‌رسه.
ولی پیشنهاد من استفاده از یک آنتی‌ویرویس بدون فایرواله، چون ویستا خودش دارای یک فایرواله کامل هست. اگر کنترل بیشتری روی فایروال ویستا می‌خواهید، می‌توانید از نرم‌افزار Vista Firewall Control که رایگان هم هست استفاده کنید.

G G Game
04-02-2008, 15:03
ممنون دوست عزیز عالی گفتی