PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vpn قطع مي شود

newmusic
01-10-2007, 22:06
انقدر شركت در پي تي اومد وي پي ان داد كه تابلو بازار شده و رئيسا:5: دارن بررسي مي كنن.

ممكن تماميه اي قابليتها غير قانوني بشه كه حتما ميشه و قطع مي كنن(مخابرات)........

پس تا خرخره خودتون رو بتركونيد تا قطع نشده يه استفاده كرده باشيم

darvish1900
01-10-2007, 22:34
به همین راحتی ها نمیتونند قطعش کنن. خیالت راحت. مگه تونسنتد جلوی onspeed رو بگیرن؟ که اینو بگیرن؟

125
02-10-2007, 21:58
انقدر شركت در پي تي اومد وي پي ان داد كه تابلو بازار شده و رئيسا:5: دارن بررسي مي كنن.

ممكن تماميه اي قابليتها غير قانوني بشه كه حتما ميشه و قطع مي كنن(مخابرات)........

پس تا خرخره خودتون رو بتركونيد تا قطع نشده يه استفاده كرده باشيم

اگه سرویس VPN خوبی باشه اینقدا هم کشکی نیست:46:

s_e_i_d
03-10-2007, 00:59
به همین راحتی ها نمیتونند قطعش کنن. خیالت راحت. مگه تونسنتد جلوی onspeed رو بگیرن؟ که اینو بگیرن؟
وی پی ان رو نمیدونم ولی onspeed رو راحت میشه از کار انداخت کافیه پورت 7000 رو ف ی ل ت ر کنن که خیلی از isp هم این کاررو کردن

jooya
03-10-2007, 23:02
اگه سرویس VPN خوبی باشه اینقدا هم کشکی نیست:46:

ربطی به خوب یا بد بودن نداره عزیز ف فقط کافیه که پورتش رو ببنددند . حالا چه خوب و چه بد

اتفاقآ خیلی هم راحت میشه

من الان توی زنجان دارم از Dail up استفاده میکنم ، به غیر از یه شرکت بقیه تمام پورتها رو بستن از تورنت و کلا p2p هم نمیتونم استفاده کنم .

البته این از روی تخصص نیست این ISP به خاطر امنیت میان و یه فایروال رو سرورشون نصب میکنن و چون اکثرآ تخصص کافی ندارن تمام پورتها بسته میمونه

وگرنه وقتی ازشون میپرسی خیلیاشون نمفهمن که چی میگی . ولی شدنی هست به همین راحتی .