PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت دوربین نیکون D300

sara46
01-10-2007, 17:15
کسی از قیمت دوربین دیجیتال نیکون دی 300 اطلاع داره ؟

Braveheart
01-10-2007, 17:24
سارا خانوم اين از اين دوربيناي اطلاعاتي نيست ؟ ، لطفا تو پ خ هماهنگ کنيد ...

™Enter_The_Love
01-10-2007, 17:26
حالا چرا D300

من جای تو بودم یه Canon EOS-40D بر میداشتم

™Enter_The_Love
01-10-2007, 17:39
امیر جان چون شنیده بودم یه مدتی تو کار دوربین اینا بودی نظرت در مورد Olympus EVOLT E-410 چیه ؟ شنیدم خوب از آب در اومده

™Enter_The_Love
01-10-2007, 17:46
این كاروانسرا در دو طبقه و صحن وسیع ساخته شده كه از میان آن نهر فرشادی می‌گذرد و هنوز وضع بنا استحكام و فضای آن هر بیننده‌ای را حیران می‌كند. مهمانسرای عباسی با پشتوانه ۳۲۰ ساله هنوز به عنوان قدیمی‌ترین هتل دنیا به جهانیان معرفی نشده است. گرچه هنوز قدیمی‌ترین هتل جهان به عنوان میراث‌جهانی به ثبت یونسكو نرسیده و تنها پشتوانه‌اش ثبت ملی آن در سال‌ ۴۰ است، اما این باور كه مهمانسرای عباسی اصفهان با ۳۲۰ سال قدمت تاریخی می‌تواند به این عنوان نایل شود، در بین دست‌اندركاران آن وجود دارد. این مهمانسرا یادگاری از دوران صفوی است كه شهر اصفهان در آن ایام اعتلا و شكوه ویژه‌ای یافت به گونه‌ای كه آن را «نصف جهان» نامیدند. در میان ‌آثار معماری به جای مانده از عصر صفوی مجموعه مدرسه، بازار و كاروانسرایی به جای مانده كه در كنار خیابان چهارباغ اصفهان جای گرفته است. این مجموعه در سال‌های حكومت آخرین پادشاه صفوی شاه سلطان حسین ساخته شد. شاه‌ سلطان حسین این مجموعه را به مادرش پیشكش كرد از این رو به كاروانسرای مادرشاه مشهور شد. مادر شاه‌سلطان حسین هم كاروانسرا را وقف مدرسه چهارباغ كرد كه عواید آن برای نگهداری از مدرسه و معاش طلاب استفاده شود. با شكوفایی اقتصاد ایران در عصر صفوی ساختن بناهای عظیم و سودمند چون بازار، مدرسه، پل، سد، آب‌انبار، مسجد و برج كبوتر رواج یافت اما شاخص‌ترین بناهای آن دوره مجموعه كاروانسراهاست.
از كاروانسراها علاوه بر اقامت كاروانیان و بازرگانان به عنوان فضایی برای نگهداری كالا و مبادلات بازرگانی هم استفاده می‌شد. سادگی و در عین حال زیبایی كاروانسرای مادرشاه با فضایی دلگشا و آرام، شكوه و زیبایی میدان نقش جهان را به یاد می‌آورد. این كاروانسرا در دو طبقه و صحن وسیع ساخته شده كه از میان آن نهر فرشادی می‌گذرد و هنوز وضع بنا استحكام و فضای آن هر بیننده‌ای را حیران می‌كند. پس از حمله افغان‌ها به اصفهان در سال ۱۱۳۴ هجری قمری و انقراض دولت صفوی این كاروانسرا آسیب زیادی دید ولی در زمان ظل‌السلطان حاكم وقت قاجار در اصفهان، این بنا بازسازی و برای استقرار سواره نظام سربازان وی از آن استفاده شد. تا سال ۱۳۰۲ هجری این محل كاربری نظامی داشت و سپس به عنوان انبار قند و شكر از آن استفاده شد. بین سال‌های ۱۳۱۰ تا ۱۳۳۰ در نزاعی كه بین طلاب مدرسه چهارباغ و آقای پاقلعه‌ای در گرفت، موقوفه مدرسه به تملك سیدالعراقین درآمد و بعد از آن یكی از تجار اصفهان به نام‌ مثقالی با ارایه اسناد جعلی ادعای مالكیت كاروانسرا را مطرح كرد. مدت‌ها عدلیه اصفهان و تهران گرفتار كشمكش‌ها بودند تا اینكه بالاخره عدلیه رای موقوفه بودن كاروانسرا را صادر كرد.

ممنون از اطلاعاتی که دادی
واقعا جالب بود :11:

™Enter_The_Love
01-10-2007, 17:56
xeno
عزیز میشه بگی این عکس با چه دوربینی گرفته شده؟

kingweb
01-10-2007, 18:06
داداشی اینو من با 3310 سامسونگ گرفتم . مامانم از خارج خریده به قران مجید

ولی دوربین w810 اریکسون بهتر ها :27:

Lord_theOne
02-10-2007, 05:09
شرمنده قيمت را نمي دونم ولي فكر كنم 350 يا 400 باشه
اين عكسها را با D 300 كنون گرفته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sara46
02-10-2007, 15:59
کنون یا نیکون ؟
کجا می تونم نمونه عکس های همه ی دوربین ها رو پیدا کنم ؟

Elrond
04-10-2007, 15:13
به نظر من نیکون بهتره.

narges16
26-02-2014, 22:21
500px.com
تو قسمت سرچش نام دوربینو سرچ کنی سمپلها برات نشون میده

یا علی

ELSIN
28-02-2014, 23:20
ممنون از مشارکتتون
لطفا هنگام پست دادن به تاریخ اخرین پست هم دقت کنید