PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات اینترنت سراسری مخابرات(جدید)

darvish1900
30-09-2007, 00:10
بدلیل مشکل سراسری مخابرات استفاده از اینترنت هوشمند کلوب تا اطلاع ثانوی ممکن نمی باشد.

پس از بر طرف شدن مشکل مخابرات ، اطلاع می دهیم

این پیغام برای سایت کلوپ بود . متاسفانه همه سیستمهای هوشمند از کار افتاده.جالب اینکه میخوای پهنای باند هم به مردم بدهند.
دیروز هم سرعت آسیاتک افتضاح بود. با تماسی که داشتم میگفتم پهنی باندمون مخابرات از صبح 30 کرده بوده الان که ساعت 3 60 شده متاسفانه اجازه هم نمیدهد که خودمون دیش بذاریم و باید از خودش بگیریم.

tacki
30-09-2007, 10:49
والا ما یه بحث کرده بودیم راجب کابل های فرسوده مخابرات

خب ادم //-- || حسابی ها اگر میترسید کابلاتون خراب بشه خب چرا وایر لاس رو با سرعت نمیدید

واقعان نمیدونم که داستان چی

موضوع فیلترینگ هم نیست

نمیدونم از چ ی میترسن !!

rezaete
30-09-2007, 11:00
من اهواز زندگی میکنم .الان یک ماهه که وضع اینترنت خیییییلی خرابه .الان بهتر شده چون تا سه چهار روز پیش حتی یاهو مسنجر رو هم باز نمیکرد . توی اینترنت گشتم دیدم نوشته بود فیبر نوری خارک به فجیره پاره شده و 50 درصد ظرفیت اینترنت کشور قطع شده اما داریم یک کشتی رو تجهیز و به منطقه اعزام می کنیم احتمالا کشتی رو از دریای خزر اعزام کردن. توی پست قبلی از فیلترینگ صحبت شد ، باید بگم من adsl پارس آنلاین دارم . اون موقع که این وضع پیش نیومده بود فیلترینگ پارس آنلاین در حد نرمال بود و اصلا با فیلترینگ مخابرات فرق داشت یعنی صفحه ای که میومد با صفحه مخابرات فرق داشت اما الان هر جا میری قبلا توسط برادران مخابرات فتح و قیلطر شده

cyruspk
30-09-2007, 16:37
بدلیل مشکل سراسری مخابرات استفاده از اینترنت هوشمند کلوب تا اطلاع ثانوی ممکن نمی باشد.

پس از بر طرف شدن مشکل مخابرات ، اطلاع می دهیم

این پیغام برای سایت کلوپ بود . متاسفانه همه سیستمهای هوشمند از کار افتاده.جالب اینکه میخوای پهنای باند هم به مردم بدهند.
دیروز هم سرعت آسیاتک افتضاح بود. با تماسی که داشتم میگفتم پهنی باندمون مخابرات از صبح 30 کرده بوده الان که ساعت 3 60 شده متاسفانه اجازه هم نمیدهد که خودمون دیش بذاریم و باید از خودش بگیریم.

اي ملحد بي دين منافق جاسوس ضد ولايت فقيه مي‌خاي خودت ديش اينترنت بزاري.:31:
آره متاسفانه همه ارتباطات اينترنتي ايران چک ميشه حتي اي ميلها و متن چتها

marhom
30-09-2007, 22:17
منم اهوازم یه روزه adsl parsonline خوب شده ولی یه مدت افتضاح بود

darvish1900
01-10-2007, 00:24
منم اهوازم یه روزه adsl parsonline خوب شده ولی یه مدت افتضاح بود

پارس آنلاین هم مشکل پهنای باند داره تو سایتش هم توضیح داده

my friend
01-10-2007, 03:50
موضوع فیلترینگ هم نیست

نمیدونم از چ ی میترسن !!
فیلترینگشون که گند زده بد جور... بهتره در موردش صحبت نکنیم...

اما... واقعا نمیدونی از چی میترسن؟
نه که تو ایران شدیدا قانون کپی رایت رعایت میشه ، اینها پهنای باند نمیدن تا فیلم های روز دنیا رو مفتکی از اینترنت دانلود نکنیم و بریم پول بدیم پاشون....
شایدم برای اینه که میترسن ملت بریزن تو سایت های ....... و فیلم های ..... رو دانلود کنن...